Perşembe, 20 Haziran 2019
‘KIRMIZI IŞIK’ UYGULAMASI KADINLARA UMUT IŞIĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR Sağlık/Kadın ‘KIRMIZI IŞIK’ UYGULAMASI KADINLARA UMUT IŞIĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR

KADINA ŞİDDETE KARŞI GELİŞTİRİLEN VODAFONE KIRMIZI IŞIK 300 BİNDEN FAZLA İNDİRİLDİ


Suriyeli çocuklarla arkadaşlık onaylanmıyor Güncel Suriyeli çocuklarla arkadaşlık onaylanmıyor

GfK Türkiye, Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu için hazırladığı “Toplum Gözüyle Mülteci Çocuk Araştırması” raporunu açıkladı. Rapora göre Türkiye’deki Suriyeli çocuklar için en büyük sorun eğitim. Eğitimi açlık, barınma ve sağlık takip ediyor. Araştırma kapsamında görüşülen kişilerin yarısından fazlası çocuklarının Suriyeli çocuklarla arkadaşlık etmesini onaylamadığını belirtirken, onaylayanların oranı ise yüzde 28.


Çayı kahveye tercih ediyoruz Güncel Çayı kahveye tercih ediyoruz

Farklı marka ve modellerde on binlerce mutfak ürünü ile mutfakları donatan GittiGidiyor, Türkiye’deki tüketicilerin çay ve kahve alışkanlıklarına ışık tutacak bir araştırma gerçekleştirdi.


Türel, Alanya Toptancı Hal tartışmalarına son noktayı koydu Alanya Türel, Alanya Toptancı Hal tartışmalarına son noktayı koydu

Büyükşehir Belediyesi, Alanya’ya yetersiz gelen mevcut 4 belde haliyle birlikte tüm ilçeye hizmet verecek daha büyük ve modern yeni bir toptancı hal kazandırmak için gün sayıyor.


Rixos Flüela Davos, 15 Aralık’ta sezonu açıyor Rixos Flüela Davos, 15 Aralık’ta sezonu açıyor

Dünya ekonomi ve politikasına ev sahipliğiyle tanınan İsviçre’nin Davos kentinde ve Alpler’in tepesinde bulunan Rixos Flüela Davos, 
yeni sezon açılışını 15 Aralık’ta yapıyor.


TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU:  
“TÜRKİYE GİRİŞİMCİLİK İLE DEVRİM YAPAR” Ekonomi/Turizm TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU: 
“TÜRKİYE GİRİŞİMCİLİK İLE DEVRİM YAPAR”

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve TOBB Başkanı 
M. Rifat Hisarcıklıoğlu G3 Forum’da Genç Girişimcilerle Biraraya Geldi


Bankaların SMS onay mesajlarını etkisiz hale getiren malware tespit edildi Teknoloji/Bilim/İnternet Bankaların SMS onay mesajlarını etkisiz hale getiren malware tespit edildi

Fortinet, Türkiye’deki bankaların mobil uygulamalarını hedef alan ve bankaların SMS onay mesajlarını etkisiz hale getiren bir malware tespit etti. Zararlı yazılım kullanıcıların banka ve kredi kartı bilgilerinin yanı sıra sosyal medya hesaplarının giriş bilgilerini de ele geçiriyor.


Renault ve Dacia’da Kış Servis Kampanyası Otomotiv Renault ve Dacia’da Kış Servis Kampanyası

Renault ve Dacia, satış sonrası kampanyası ile müşterilerini kışa hazırlıyor.


İpragaz 7. Türkiye Enerji Zirvesi ile Enerji’nin Zirvesi’nde Ekonomi/Turizm İpragaz 7. Türkiye Enerji Zirvesi ile Enerji’nin Zirvesi’nde

Türkiye enerji sektörünün tüm kesimlerini buluşturan Türkiye Enerji Zirvesi, bu yıl ‘Doğu Akdeniz’ teması ile Adana’da gerçekleştirildi.


Ericsson: “2022’de bölgede 20 milyon 5G kullanıcısı olacak” Teknoloji/Bilim/İnternet Ericsson: “2022’de bölgede 20 milyon 5G kullanıcısı olacak”

Ericsson raporuna göre Ortadoğu ve Kuzey Doğu Afrika (MENA) bölgesinde mobil data trafiği 2022’ye kadar bugünkü büyüklüğünün 13 katına ulaşacak.


“KENTSEL DÖNÜŞÜMDE VİZYON ŞART, YENİLEME ALAN BAZLI OLMALI” Ekonomi/Turizm “KENTSEL DÖNÜŞÜMDE VİZYON ŞART, YENİLEME ALAN BAZLI OLMALI”

YAPI VE MİMARLIK DÜNYASI KONUT KONFERANSI 2016’DA VİEGA SPONSORLUĞU’NDA BİR ARAYA GELDİ


İbrahim Aydın turizmdeki tehlikeye dikkat çekti Ekonomi/Turizm İbrahim Aydın turizmdeki tehlikeye dikkat çekti

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Antalya’ya 13 milyon turist gelmediği sürece şu anki otel kapasitesiyle sektörün bu çarkı çevirme şansının olmadığını söyledi.


 Otomobil alacaksanız geç kalmayın Otomotiv Otomobil alacaksanız geç kalmayın

ÖTV düzenlemesi otomotiv sektörünü nasıl etkileyecek? Otomobillere uygulanacak yeni ÖTV düzenlemesi soru işaretleriyle birlikte geliyor.


Konyaaltı Belediyesi vezneleri hafta sonu da açık 
 Ekonomi/Turizm Konyaaltı Belediyesi vezneleri hafta sonu da açık 


Konyaaltı Belediyesi vezneleri, Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik Vergisi 2. taksit ödemelerinin, 30 Kasım Çarşamba mesai bitiminde sona erecek olması nedeniyle haftasonu da açık olacak.


Alanya Hal Projesi büyüyecek Alanya Alanya Hal Projesi büyüyecek

Alanya hal esnafıyla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, mevcut imkanlardan çok daha iyi bir hal kompleksini Alanya’ya kazandıracaklarını söyledi.


KILIÇDAROĞLU: “KOLTUĞUNA SAHİP ÇIKAMIYORSAN İSTİFA ET” Siyaset KILIÇDAROĞLU: “KOLTUĞUNA SAHİP ÇIKAMIYORSAN İSTİFA ET”

AP’nin verdiği karar doğrultusunda değerlendirmeler yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bir Cumhurbaşkanı AP Başkanı’na ‘terbiyesiz’ derse sonuç bu olur. Televizyonlarda 24 saat Cumhurbaşkanı konuşuyor. Bir sorumluluğu var mı Cumhurbaşkanı’nın, yok. Binali Yıldırım ne yapıyor peki, koltuğuna sahip çık, çıkamıyorsan istifa et" dedi.


KONSEM’de ‘Kadına Şiddete Hayır’ eğitimi..  
 Güncel KONSEM’de ‘Kadına Şiddete Hayır’ eğitimi.. 


Konyaaltı Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde kadınlara yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi.


MOTUL, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN YANINDA Teknoloji/Bilim/İnternet MOTUL, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN YANINDA

MOTUL, Türkiye’de öğrencilere destek olmak ve yetişen yeni nesillerin üretkenliklerine katkıda bulunmak amacı ile Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri ile birlikte çalışıyor.


HALİL ŞAHİN ÖĞRETMENLERLE BİRARAYA GELDİ Aksu HALİL ŞAHİN ÖĞRETMENLERLE BİRARAYA GELDİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin Hacıaliler İlk ve Ortaokulunda okul yönetimi ve öğretmenleri ziyaret etti. 24 Kasım Öğretmenler Gününün ardından öğretmelerle bir araya gelen Başkan Şahin, öğretmenlere hediye verdi.


AÇILIŞI ‘BİR GÜN KAPATIRIZ’ DİLEĞİYLE YAPILDI Güncel AÇILIŞI ‘BİR GÜN KAPATIRIZ’ DİLEĞİYLE YAPILDI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’da her türlü şiddetin mağduru olan kadınlar için kurulan Al Yazma Kadın Danışma Merkezi’nin açılışını “İnşallah bir gün bunu kapatırız” dileğiyle yaptı.


Michelin İyi Dersler Şoför Amca projesi, yeni döneminde 10 yeni ile gidecek Otomotiv Michelin İyi Dersler Şoför Amca projesi, yeni döneminde 10 yeni ile gidecek

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, 
TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları ve Michelin öncülüğünde hayata geçirilen “İyi Dersler Şoför Amca” projesinin yeni dönem için eğitim verilecek illeri belirlendi.


BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK ONUR ÖDÜLÜ TANSEL ÇÖLAŞAN’A VERİLDİ Güncel BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK ONUR ÖDÜLÜ TANSEL ÇÖLAŞAN’A VERİLDİ

Eğitim-iş Sendikası Antalya şubesinin 8.’sini düzenlediği Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü’ne bu yıl, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Tansel Çölaşan layık görüldü.


Estetik cerrahide öncesi sonrası fotoğraflar neden çekiliyor? Sağlık/Kadın Estetik cerrahide öncesi sonrası fotoğraflar neden çekiliyor?

Öncesi ve sonrası fotoğraflar, estetik cerrahinin vazgeçilmezi arasında. Özellikle bıçak altına yatmak isteyen ya da ameliyatsız estetik uygulamasına niyetlenen herkes, estetik cerrahın operasyonunu kontrol ediyor, bir önceki hastanın öncesi ve sonrası hallerine bakarak karar veriyor.


Tütüncü esnafa tam destek verdi Güncel Tütüncü esnafa tam destek verdi

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bir araya geldiği toplu ulaşım esnafına her zaman destek ölacağı sözünü verdi.


Uzakdoğu Türk gıda ürünlerini keşfetti Uzakdoğu Türk gıda ürünlerini keşfetti

Türk gıda ürünlerinin Japonya ve Güney Kore pazarlarında tanıtılması amacıyla Ege İhracatçı Birlikleri tarafından hayata geçirilen Turquality Projesi'nin ikinci “Basın Lansmanı ve Tadım Ekinliği” 24 Kasım’da Tokyo Conrad Otel’de gerçekleştirildi.


MURATPAŞA ÖĞRETMENLERİN YANINDA Güncel MURATPAŞA ÖĞRETMENLERİN YANINDA

Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan’a ‘Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü’ verilmesi dolayısıyla düzenlenen törende “Öğretmenler görev yaptığı her yerde Atatürk ilke ve devrimlerinin uygulayıcısı ve savunucusu olarak, cehaletle ve karanlıkla savaşmakta, akıl ve bilimin ışığı ile günümüzü ve geleceğimizi aydınlatmaktadır” diye konuştu.


ANTALYA DOB “SARAYDAN KIZ KAÇIRMA” OPERASINI SAHNELİYOR Kültür/Sanat ANTALYA DOB “SARAYDAN KIZ KAÇIRMA” OPERASINI SAHNELİYOR

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 26 Kasım Cumartesi akşamı saat: 20.00’de prömiyerini gerçekleştireceği W.A.Mozart’ın ünlü “Saraydan Kız Kaçırma” operası için geri sayıma başladı.


Devlerde hedef galibiyet Spor Devlerde hedef galibiyet

TBL2, 6.hafta karşılaşmasında Kepez Belediyespor, seyircisi önünde Yeşilyurt Spor Kulübü’nü konuk edecek. Devler sahadan galibiyetle ayrılıp, zirve yarışını sürdürmek istiyor.


Kepez’de en ücra yerlere bile sıcak asfalt Güncel Kepez’de en ücra yerlere bile sıcak asfalt

Kepez Belediyesi, kent merkezine en uzak mahallelerini bile sıcak asfalt hizmetinden mahrum etmiyor.


MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN VEZNE KOLAYLIĞI Ekonomi/Turizm MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN VEZNE KOLAYLIĞI

Muratpaşa Belediyesi vezneleri, mükelleflerin 1 Aralık Perşembe günü sona erecek ‘emlak vergisi 2’nci taksit’ ve 6736 Sayılı Kanun kapsamında 30 Kasım Çarşamba sona erecek ilk taksit ödemelerinde sıkıntı yaşamaması için Cumartesi günü de hizmet verecek.


Sultanlar Denizli deplasmanına hazırlanıyor

 Spor Sultanlar Denizli deplasmanına hazırlanıyorVoleybol Bayanlar 2.Lig’de Kepez’in Sultanları Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Denizli Gençlik Hzm. karşılaşmasına sıkı hazırlanıyor.


Çocuğunuzda bu belirtiler varsa beyin tümörü olabilir Sağlık/Kadın Çocuğunuzda bu belirtiler varsa beyin tümörü olabilir

Beyin tümörleri nadir gibi gözükse de, çocukluk çağının lösemiden sonra en sık rastlanan kanser çeşididir. Neden oluştuğu tam olarak bilinmeyen beyin tümörleri, tedavi edilmediği takdirde çocuklarda kalıcı hasarlara ve hayati tehlikeye neden olabiliyor.


AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINDA ALTIN KURAL DİŞ FIRÇALAMAK Sağlık/Kadın AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINDA ALTIN KURAL DİŞ FIRÇALAMAK

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ali Kılıçarslan ağız ve diş sağlığına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.


EXPO 2016 raporu BIE’den geçti EXPO 2016 raporu BIE’den geçti

Dünya’da EXPO’ların hangi ülke ve kentte yapılacağına onay veren ve merkezi Paris’teki Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE), Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya final raporuna ‘onay’ verdi.


“ŞANGHAY BEŞLİSİ AB’NİN DEĞİL NATO’NUN ALTERNATİFİ OLABİLİR” “ŞANGHAY BEŞLİSİ AB’NİN DEĞİL NATO’NUN ALTERNATİFİ OLABİLİR”

Türkiye’nin AB ile son günlerde gerilen ilişkilerini ve Şanghay İşbirliği Örgütü’ne üyelik tartışmalarını değerlendiren İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Tevfik Mesut Eren; “Şanghay İşbirliği Örgütü olsa olsa NATO’nun alternatifi olabilir. Zira AB’nin dünya genelinde bir alternatifi yok. Türkiye ŞİÖ’ye üye olduğu anda kendisini NATO’nun dışında bulur” dedi.


DAVUT ÇETİN: ‘’EKONOMİDE ÇALKANTILI GÜNLER YAŞIYORUZ’’ Ekonomi/Turizm DAVUT ÇETİN: ‘’EKONOMİDE ÇALKANTILI GÜNLER YAŞIYORUZ’’

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, ekonomide çalkantılı günler yaşadığımızı söyledi. ATSO Başkanı Davut Çetin, Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KONYSİAD) Atik’te düzenlediği kahvaltılı toplantının konuğu oldu.


Döşemealtı Kadın Futbol Takımı Ukrayna A Milli Takımı ile hazırlık maçı oynadı Döşemealtı Döşemealtı Kadın Futbol Takımı Ukrayna A Milli Takımı ile hazırlık maçı oynadı

Antalya’da kamp yapan Ukrayna Kadın Futbol Takımı, 1. Lig temsilcisi Döşemealtı Kadın Futbol Takımı ile hazırlık maçı yaptı.


Vefalı öğrenci Güncel Vefalı öğrenci

Başkan Hakan Tütüncü, liseden edebiyat öğretmeni olan Mehmet Günal’ı evinde ziyaret ederek, elini öptü ve 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.Anadolu’dan Tütüncü’ye teşekkür Güncel 
Anadolu’dan Tütüncü’ye teşekkür

Antalya Anadolu Hemşeri Dernekleri Platformu, Başkan Hakan Tütüncü’ye, ‘Neşat Ertaş Gönüllü Kuruluşlar Merkezi” adıyla açacağı bir tesisi, gönüllü sivil toplum kuruluşlarına tahsis edecek olmasından dolayı teşekkür etti.


PİYANİST İBRAHİM YAZICI ANTALYA DOB’UN KONUĞU Kültür/Sanat PİYANİST İBRAHİM YAZICI ANTALYA DOB’UN KONUĞU

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin 2016/2017 Sanat Sezonu’nda “Piyano Sevdası” adı altında gerçekleştirdiği konser serisinin ikincisinde İzmir Devlet Opera ve Balesi Orkestra Şefi İbrahim YAZICI bir resital verecek.


Türk Zeytin ve Zeytinyağı Kutsal Topraklarda Türk Zeytin ve Zeytinyağı Kutsal Topraklarda

Zeytin ve Zeytinyağı Tanıtım Komitesi (ZZTK) Türkiye'nin zeytin ve zeytinyağı ihracatını arttırmak için, 21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Suudi Arabistan'ın Cidde kentinde düzenlenen Foodex Saudi 2016 Fuarı’na iştirak ederek Türk zeytin ve zeytinyağının tanıtımına imza attı.


BOYUN FITIĞINA KATLANMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ! Sağlık/Kadın BOYUN FITIĞINA KATLANMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ!

Boyun kıkırdatma, bilgisayar başında aşırı çalışma, ev işleri, perde asma, dikiş-nakış gibi faaliyetler ve ilerleyen yaş; boyun fıtığına neden olabiliyor.


Four Points by Sheraton, Türkiye'de Er Yatırım’la 5 Yeni Otel Açacak Ekonomi/Turizm Four Points by Sheraton, Türkiye'de Er Yatırım’la 5 Yeni Otel Açacak

Turizm sektöründe geçtiğimiz yıl yapılan 12.2 milyar dolarlık satın alma ile dünyanın en büyük otel zincir haline gelen Marriot International& Starwood Grubu, Türkiye’de Er Yatırım’la birlikte 5 yeni Four Points by Sheraton açmaya hazırlanıyor.


Konut fiyatlarında zam gündemde! Ekonomi/Turizm Konut fiyatlarında zam gündemde!

Vindosa Gayrimenkul, Yatırım ve Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Veli Durur, son günlerde rekor seviyelerde seyreden doların gayrimenkul piyasasını olumsuz yönde etkileyebileceğine dikkat çekti.


BU BESİNLERİ TÜKETEN HASTA OLMUYOR Sağlık/Kadın BU BESİNLERİ TÜKETEN HASTA OLMUYOR

Özellikle sonbahar ve kış aylarına geçişte soğuk algınlığı, grip gibi viral enfeksiyonlara daha sık rastlanılıyor. Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Dahiliye Uzmanı Dr. Semiha Kaplan, doğru besinler tüketildiğinde besinlerle bağışıklık sisteminin güçlendirilebileceğini belirtiyor.


Devrim Kök: Siyaset Devrim Kök: "Köylü biterse herkes biter, köylü milletin efendisidir"

CHP Antalya Milletvekili Devrim Kök, Meclis Genel Kurulu’nda kürsüde üzerinde “Antalya’da satılık köy” yazan dövizi gösterdi. Kök, kürsüde yanında getirdiği patlıcan, domates, biberi göstererek köylüye yardım edilmesini istedi. Kök gündem dışı yaptığı konuşmada Antalya’nın turizmde yaşadığı sorunlara işaret etti.


4. KURUMİÇİ GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI SEKTÖR LİDERLERİNİ BULUŞTURDU Güncel 4. KURUMİÇİ GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI SEKTÖR LİDERLERİNİ BULUŞTURDU

Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen Kurumiçi Girişimcilik Konferansı’nın bu yıl dördüncüsü yapıldı.


Çocuklarınızı iyi bir eğitimle bağımlılıklardan koruyabilirsiniz Sağlık/Kadın Çocuklarınızı iyi bir eğitimle bağımlılıklardan koruyabilirsiniz

Çocuklara verilecek iyi bir eğitim, onları herhangi bir maddeye bağımlı hale gelmekten koruyabilir. Uzmanlar, “Bağımlılık, çocukluk döneminde bilmemekten ve meraktan, ergenlik döneminde ise kimlik kazanma duygusundan ve taklitten kaynaklanır” diyerek eğitimin önemine dikkat çekiyor.


EĞİTİM ŞEHRİ ANTALYA Güncel EĞİTİM ŞEHRİ ANTALYA

Akdeniz Üniversitesi bünyesinde hizmet veren Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Yükseköğretim Genel Kurulunda alınan kararla Spor birimleri fakültesine dönüşüyor. Serik ilçesine de yeni işletme fakültesi açılacak.


Mustafa Tatçı-Leyla İpekçi Finike'de… Finike Mustafa Tatçı-Leyla İpekçi Finike'de…

Finike Belediye Sineması'nda Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Mustafa Tatçı ve Yeni Şafak yazarı Leyla İpekçi'nin katılacağı bir söyleşi düzenleniyor.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖKÇEN’E ZİYARET Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖKÇEN’E ZİYARET

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen’i ziyaret etti. Başkan Şahin, eğitime ayrı önem verdiğini bir kez daha yinelerken, tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutladı.


AESOB’DAN SAĞLIK PROTOKOLÜ Güncel AESOB’DAN SAĞLIK PROTOKOLÜ

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB), Antalya Medical Park Hastanesi ile bir protokol imzalayarak, AESOB ve bağlı odaların üyeleri ve 1.derecede yakınlarına yüzde % 35 indirim avantajı sağladı.


MHP HEYETİNDEN ATB’YE ZİYARET Siyaset MHP HEYETİNDEN ATB’YE ZİYARET

MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, beraberindeki heyetle birlikte Antalya Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Simav, Halil Bülbül ile Cüneyt Doğan’ın ağırladığı MHP heyetinin ziyaretinde, Antalya tarımı ve ekonomisi gündeme geldi.


Konyaaltı Belediyesi’nden Öğretmenler Günü’ne özel sergi Kültür/Sanat Konyaaltı Belediyesi’nden Öğretmenler Günü’ne özel sergi

Konyaaltı Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk anısına emekli resim öğretmeni Yamen Karaarslan’ın 1950-1980 yıllarında öğrenci tarafından yapılan resimlerden oluşan sergisini açtı.


KILIÇDAROĞLU 24 KASIM’I MURATPAŞA’NIN KREŞİNDE KUTLADI Güncel KILIÇDAROĞLU 24 KASIM’I MURATPAŞA’NIN KREŞİNDE KUTLADI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Antalya Muratpaşa Belediyesi Türkan Saylan Kreş ve Gündüz Bakımevi’ni ziyaret etti. Kreş öğrencilerinin karşıladığı CHP Lideri, öğretmenlere papatya demetleri hediye etti, kreşin minik öğrencilerine oyuncak dağıttı.


‘İNSAN HAYATINI DEĞİŞTİRİYORSANIZ DAHA BÜYÜK İHALE YOKTUR’ Güncel ‘İNSAN HAYATINI DEĞİŞTİRİYORSANIZ DAHA BÜYÜK İHALE YOKTUR’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, tamamen kadınlardan oluşan ‘Turunçgiller’ sabah sporu grubuyla buluşmasında “İnsanların hayatını değiştiriyorsanız ondan büyük ihale yoktur. Şuan 6 bin kişi spor yapıyor. Biz bunu önce 12 bine daha sonra 24 bine çıkaralım. Bunu hedefliyor, bunun yöntemini geliştirmeye çalışıyoruz” diye konuştu.Kepez’de kentsel dönüşüm seferberliği Güncel 
Kepez’de kentsel dönüşüm seferberliği

Kepez Belediyesi’nde grubu olan 3 siyasi partinin meclis üyesi, belediye başkan yardımcıları ve bürokratları, Başkan Tütüncü ile birlikte Esentepelilere hazırladıkları kentsel dönüşüm planını anlattı.


BAŞKAN UYSAL, ‘KENTTEN DESTEK GÖRÜYORUZ’ Güncel BAŞKAN UYSAL, ‘KENTTEN DESTEK GÖRÜYORUZ’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Kasım ayı meclis toplantısında hayata geçirdikleri belediyecilik anlayışının siyasi parti ayrımı gözetmeksizin, kentten büyük bir destek gördüğünü belirterek, “Bu anketlerde de ortaya çıkıyor çünkü ortak akılla hareket ediyoruz” dedi.


İşte 2017’de dünyayı bekleyen siber tehditler İşte 2017’de dünyayı bekleyen siber tehditler

Gelecek yıl dünyayı bekleyen tehlikeleri açıklayan Fortinet’e göre ünlü ve siyasilere karşı çok daha güdümlü saldırılar yaşanacak, fidye yazılımlar ile çok sayıda kurbana eş zamanlı saldırılar yapılacak ve her birinden alınacak küçük miktarlarda fidye ile büyük vurgunlar yapılacak, kamu hizmetlerinde kullanılan sistemler siber suçluların en değerli hedefleri arasına girecek.


KONGED KADIN HENTBOL TAKIMI, ANTALYA HALKININ DESTEĞİNİ BEKLİYOR Spor KONGED KADIN HENTBOL TAKIMI, ANTALYA HALKININ DESTEĞİNİ BEKLİYOR

İki ay önce Gazi Gençlik Spor Kulübü Hentbol Takımı kız oyuncularını KONGED Hentbol Takımı’na dahil ederek çalışmalara başlayan KONGED Hentbol Takımı, 26 Kasım Cumartesi Hentbol Kadınlar 2. Liginde Bolu Belediyespor ile Saat 17.00’de ilk maçına çıkacak.


SİNYALİZASYONLAR KURULUYOR, KAZALAR ÖNLENİYOR Aksu SİNYALİZASYONLAR KURULUYOR, KAZALAR ÖNLENİYOR

Turizm yolu olarak bilinen ve Antalya’nın en işlek caddelerinden olan Kardeş Kentler Caddesinde bazı kavşaklarda sinyalizasyon sistemi bulunmaması kazalara neden oluyordu. Yaşanan sorunları yakından takip eden ve konuyu Büyükşehir Belediyesi’ne ileten Aksu Belediyesi, önemli iki kavşağa sinyalizasyon konulmasını sağladı.


KONDER’den şakayık sergisi Güncel KONDER’den şakayık sergisi

KONDER ve Konyaaltı Sigorta’nın katkılarıyla düzenlenen Bahtılı Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı “Şakayık Çiçeği’’ temalı 53 eser sanatseverlerin beğenisine sunuldu.


‘Geleceğe yönelik kaygılıyız’ Siyaset ‘Geleceğe yönelik kaygılıyız’

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile açıklama yapan Demokrat Parti (DP) Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Öğretmene sahip çıkmak kendi kendimize, halkımıza ve ülkemize sahip çıkmak demektir” dedi.


Güncel "Öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyorum"

BAŞKAN ECZ. TOLGAR AKKUŞ: “MODERN VE ÇAĞDAŞ BİR NESLİN YETİŞMESİ İÇİN KARARLILIKLA MÜCADELE EDEN ÖĞRETMENLERİMİZE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”


Döşemealtı’nın İlk Kent Meydanı’nda sona yaklaşıldı Döşemealtı Döşemealtı’nın İlk Kent Meydanı’nda sona yaklaşıldı

Antalya’nın en büyük merkez ilçesi Döşemealtı’nın ilk kent meydanın da sona yaklaşıldı. 2017 Yılı Ocak ayında hizmete girecek olan kent meydanın da çalışmalar aralıksız devam ediyor.


SÜMER “HİÇ KİMSE ATSO’YU SİYASETİN ARKA BAHÇESİ YAPMAYA KALKMASIN”
 Siyaset SÜMER “HİÇ KİMSE ATSO’YU SİYASETİN ARKA BAHÇESİ YAPMAYA KALKMASIN”


Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ATSO’da gerçekleştirmeyi planladığı toplantı için gönderdiği davet mektubunda kullandığı ifadelere tepki gösteren AK Parti Antalya İl Başkanı Avukat Rıza Sümer “Hiç kimse ATSO’yu siyasi emellerine ve gelecek planlarına alet etmesin” dedi.


HACI BEKTAŞ-I VELİ KÜLTÜR MERKEZİ BAHAR’DA AÇILIYOR Güncel HACI BEKTAŞ-I VELİ KÜLTÜR MERKEZİ BAHAR’DA AÇILIYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yeşildere Mahallesi’nde 1180 Sokakta, 2 bin 200 metrekarelik alanda inşaatı devam eden Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi ve Cemevi’nin 2017 yılının bahar aylarında tamamlanacağını açıkladı.


İKMİB OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI Güncel İKMİB OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Olağanüstü Genel Kurulu Plastik Tanıtım Grubu (PTG) gündemi ile toplandı ve oybirliği ile kapatılmasına karar verildi.


Döşemealtı Belediyesi’nden rekor Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden rekor

Döşemealtı Belediyesi, kentin en büyük merkez ilçesinde yeni yollar açmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Turgay Genç, yaklaşık 32 ay da 400 kilometrenin üzerinde yeni yolu vatandaşların hizmetine açarak ulaşılması güç bir rekora imza attı.


VALİ KARALOĞLU: “ALMANLAR ANTALYAYI SEVİYOR” Güncel VALİ KARALOĞLU: “ALMANLAR ANTALYAYI SEVİYOR”

Almanya’nın Antalya Konsolosu Martin Vetter’i makamında kabul eden Vali Münir Karaloğlu: “Almanlar Antalya’yı seviyor” dedi.


Tütüncü öğretmenler için sahada Spor Tütüncü öğretmenler için sahada

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, eşi Dr. Tütüncü ve ekibi, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlere karşı voleybol maçında ter döktü.


MURATPAŞA’DA 24 SAAT MESAİ Güncel MURATPAŞA’DA 24 SAAT MESAİ

Muratpaşa Belediyesi, son 15 yıldır sadece yama çalışması yapılan, çöküntü alanlarda yağmur suyu toplanan Burhanettin Onat ve Narenciye caddelerinin Cebesoy üzerinden Doğu Garajı’na açan bağlantı yolu Balıkçıoğlu Caddesi’nin tek şeridini 24 saat içinde sıcak asfaltla kapladı. Cumartesi gecesi başlayan çalışmalar Pazar sona erdi.


KALP HASTALARININ YENİ UMUDU; ERİYEN STENT Sağlık/Kadın KALP HASTALARININ YENİ UMUDU; ERİYEN STENT

Kalp damarlarının açık kalmasını sağlayan stentlerin eriyerek vücutta kaybolanları son yıllarda tıp alanında kullanılmaya başlandı. Eriyen stentler, metal stentler gibi ömür boyu hastanın damarında kalmıyor. Damar içinde ilk 6 aydan sonra erimeye başlayan ve iki yılda tamamen kaybolan eriyen stent ile kalp damarlarının yapısı bozulmuyor.


Otomotiv tedarik sanayisinde “Trump” etkisi Otomotiv Otomotiv tedarik sanayisinde “Trump” etkisi

Taşıt Araçları ve Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) Başkanı Alper Kanca, “Dünyada ekonomik anlamdaki oyunun kartları yeniden dağıtılıyor, hatta oyunun kuralları değişiyor. ABD başkanlık seçimlerinin sonucu da kartların yeniden dağıtılacağının sinyallerini veriyor. Yeni düzende bizlerin daha fazla söz sahibi olması ise, küresel ayak izimizin artmasından geçiyor” dedi.


Mobil çalışan oranı yüzde 37’den 42’ye çıkacak Teknoloji/Bilim/İnternet Mobil çalışan oranı yüzde 37’den 42’ye çıkacak

2021 yılına kadar internete bağlı cihaz sayısı yıl bazında yüzde 23 büyüyecek. 2021’de toplam 28 milyar cihazın birbirine bağlı olması öngörülüyor.


AKCİĞER KANSERİ TEDAVİSİNDE YENİ BİR YÖNTEM  İNTRATÜMÖRAL KEMOTERAPİ Sağlık/Kadın AKCİĞER KANSERİ TEDAVİSİNDE YENİ BİR YÖNTEM İNTRATÜMÖRAL KEMOTERAPİ

Türkiye’den dünyaya yayılan intratümoral kemoterapi; özellikle akciğer kanseri hastalarında diğer tedavi yöntemleri ile birlikte uygulanıyor, hastanın bağışıklığını güçlendiriyor ve vücudun kanserle savaşmasını kolaylaştırıyor.


Vali Karaloğlu: Güncel Vali Karaloğlu: "Sizlere yürekten minnettarız"

Antalya Valisi Münir Karaloğlu 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


ERDEM HASTAHANELERİ AKCİĞER KANSERİNİN FARKINDA! Sağlık/Kadın ERDEM HASTAHANELERİ AKCİĞER KANSERİNİN FARKINDA!

Akciğer kanseri, kanser türlerinin arasında en çok ölüme sebebiyet veren tür olarak biliniyor. En önemli sebebi ise sigara kullanımı. Peki, bütün Kasım ayında “farkındalık” yaratan akciğer kanserinin ne kadar farkındayız?Antalyalılara Neşet Ertaş müjdesi Kültür/Sanat 
Antalyalılara Neşet Ertaş müjdesi

Kırşehirlilerin düzenlediği Neşet Ertaş Anma Gecesine katılan Kepez Belediyesi Başkanı, Ahatlı’daki Neşet Ertaş Sivil Toplum Kuruluşları Hizmet Merkezi’nin yeni yılda açılacağını müjdeledi.


TÜRK FUTBOLUNUN EKONOMİK DEĞERİ ARTIYOR Spor TÜRK FUTBOLUNUN EKONOMİK DEĞERİ ARTIYOR

İlk olarak 1996-1997 yılında 40 milyon dolara ihaleye çıkılarak başlayan futbol maçlarının yayın hakkı değeri, 21 yılda 400 milyon dolar arttı. Böylece yayın gelirlerinde Türkiye, Avrupa’nın en değerli altıncı ligi olmayı başardı.


SARAYDAN KIZ KAÇIRMA İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI Kültür/Sanat SARAYDAN KIZ KAÇIRMA İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nde prömiyer heyecanı yaşanıyor


​Türkiye’de her yıl yaklaşık 1500-4500 hastaya ALS tanısı konuyor Sağlık/Kadın ​Türkiye’de her yıl yaklaşık 1500-4500 hastaya ALS tanısı konuyor

ALS hastalığını, yakın zaman önce pek çok ünlü isminde katıldığı Buz Kovası (Ice Bucket Challenge) kampanyasıyla duyduk. Kampanyadan elde edilen gelir, bilimsel araştırmalara aktarıldı ve bu sayede yeni tedavilere rehber olacak NEK1 adlı yeni bir gen keşfedildi.


​Bu haberi okumadan yemek siparişi vermeyin Sağlık/Kadın ​Bu haberi okumadan yemek siparişi vermeyin

Sık sık dışarıda yemek yer misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise bu haberi okumadan sipariş vermeyin.


ERDEM’DEN SÜMER’E YANIT Siyaset ERDEM’DEN SÜMER’E YANIT

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, "Cumhuriyet Halk Partisi, aralarında ticaret ve sanayi odaları, esnaf odaları, meslek odaları, dernekler ve vakıfların da bulunduğu tüm sivil toplum kuruluşları ile işbirliğinin geliştirilmesi, ülkemizin yaşadığı sorunlara ortak akılla çözümler bulunmasına yönelik olarak bir dizi etkinlik gerçekleştirmektedir. Bunlardan birisi de sivil toplum kuruluşları ile “Büyük Buluşma”dır ve 05 Mart 2016 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilmiştir" dedi.


“HepGül Aysel” Tiyatro Oyunu Kemer’de Sahnelendi
 Kemer “HepGül Aysel” Tiyatro Oyunu Kemer’de Sahnelendi


Sosyal ve Kültürel faaliyetlerin öncüsü Kemer Belediyesi, anlamlı bir tiyatro gösterisine daha ev sahipliği yaptı.
Aile içi ve kadına yönelik şiddetin her yönü ile anlatıldığı “HepGül Aysel” isimli tiyatro oyunu Kemer’de sahnelendi.Siyaset "24 Kasım Öğretmenler Günü'nü yürekten kutluyorum"

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Borç yapılandırmasında son gün Ekonomi/Turizm Borç yapılandırmasında son gün

6736 Sayılı ‘Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun’ kapsamında Büyükşehir Belediyesi mükelleflerinin borç yapılandırma başvuruları 25 Kasım Cuma günü (Yarın) sona eriyor.


ÇAVUŞOĞLU “TURİZMCİLERİMİZİ ZOR GÜNLERİNDE YALNIZ BIRAKMIYORUZ” Ekonomi/Turizm ÇAVUŞOĞLU “TURİZMCİLERİMİZİ ZOR GÜNLERİNDE YALNIZ BIRAKMIYORUZ”

Kredi Garanti Kurumlarına sağlanan hazine desteğine ilişkin bakanlar kurulu kararı yayımlanasının ardından karara ilişkin açıklamada bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu “ Kredi Garanti Fonu (KGF) ile KOBİ ve bu kapsamın dışındaki otellerin kredi sorununun ortadan kalkacağını belirtti.


Doğan Cüceloğlu'ndan “Ailede İletişim” Semineri Kültür/Sanat Doğan Cüceloğlu'ndan “Ailede İletişim” Semineri

Büyükşehir Belediyesi "Çocuk Hakları Haftası" kapsamında Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu ve Sosyolog -Yazar Polat Doğru’yu Antalyalılarla buluşturdu.


KONGED Üyelerinden Başkan Vekili Yılmaz’a Ziyaret
 Kemer KONGED Üyelerinden Başkan Vekili Yılmaz’a Ziyaret


Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED) Yönetim Kurulu, Başkan Vekili Recep Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
KONGED yönetim kurulu ve üyeleri, Başkan Vekili Recep Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, derneğin faaliyet ve projeleri hakkında bilgi verdi.


Antalya’da şiir rüzgarı esecek Kültür/Sanat Antalya’da şiir rüzgarı esecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 26 Kasım Cumartesi akşamı AKM’de Sonbahar Günleri Şiir Gecesi düzenliyor. Gecede Türkiye’nin 14 ilinden yerel şairlerin şiirleri yorumlanacak.


Milletvekili Köse, Öğretmenler Günü’nü kutladı Siyaset Milletvekili Köse, Öğretmenler Günü’nü kutladı

AK Parti Antalya Milletvekili Av. Mustafa Köse, yayınladığı mesajla, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.


Başkan Böcek, emekli kahvesini ziyaret etti
 Güncel Başkan Böcek, emekli kahvesini ziyaret etti


Konyaaltı Belediyesi Emekli Kahvesi, hizmete açıldığı 2,5 yıl gibi bir süre içinde 8 bin 374 üye sayısına ulaştı.


Aydın'dan Öğretmenler Günü Mesajı Siyaset Aydın'dan Öğretmenler Günü Mesajı

Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


AKSU MACUN MAHALLESİ KAPALI PAZAR TEMEL ATMA TÖRENİ Aksu AKSU MACUN MAHALLESİ KAPALI PAZAR TEMEL ATMA TÖRENİ

Aksu Belediyesi ve Antalya Semt Pazarcılar Odası işbirliği ile yapılacak olan Macun Mahallesi Kapalı Pazar temel atma töreninde konuşan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin “Macun Mahallesi Kapalı Pazarı halkımıza hayırlı olsun. Bize verilen süreyi en iyi şekilde değerlendireceğiz. Birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız. Aksu’yu kuzeyin parlayan yıldızı yapacağız” dedi.


Finike Belediyesi’nden uyuşturucuyla mücadeleye tiyatrolu destek Finike Finike Belediyesi’nden uyuşturucuyla mücadeleye tiyatrolu destek

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, gençlerin uyuşturucunun zararlarını daha iyi anlaması adına lise öğrencilerine yönelik Pembe Aslında Siyahtır oyununu Finike’ye getirdi.


Küçük öğrencilerden anlamlı öğretmenler günü kutlaması Kumluca Küçük öğrencilerden anlamlı öğretmenler günü kutlaması

Kumluca faaliyet gösteren Masal Diyarı Eğitim ve Kültür Derneği öğrencileri, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.


VALİ KARALOĞLU ALANYA'DA İNCELEMELERDE BULUNDU Alanya VALİ KARALOĞLU ALANYA'DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Alanya'da tersane açıklarında gerçekleşetirdiği su altı dalışının ardından ilçede incelemelerde bulundu.


Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Gününe Özel Plastik Sanatlar Çalıştayı Sağlık/Kadın Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Gününe Özel Plastik Sanatlar Çalıştayı

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Antalya Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Kadın ve Demokrasi Derneği ve Kepez Belediyesi’nin işbirliği ile 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü kapsamında Plastik Sanatlar Çalıştayı düzenledi.


Ülkü Ocaklarından Çocuk Hakları Semineri Alanya Ülkü Ocaklarından Çocuk Hakları Semineri

Alanya Ülkü Ocakları uzun süredir sürdürdüğü eğitim seminerlerine devam ediyor. He hafta farklı bir konunun işlendiği eğitim seminerlerinde Ocak başkanı Erhan Çınar bu haftaki konuyu “Çocuk Hakları ve istismarı” olarak belirledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68406 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...