Salı, 20 Ağustos 2019
Bu haberi okumadan zayıflama ilacı almayın Sağlık/Kadın Bu haberi okumadan zayıflama ilacı almayın

Daha az yeme ve daha fazla hareket etme, kilo vermenin temellerini oluşturur. Bazı insanlar için reçeteli kilo verme ilaçları yardımcı olabilir. Bu ilaçları alırken yine de diyet ve egzersize odaklanmanız gerekir. Ayrıca bu ilaçlar herkese uygun değildir.


DEVLET VE MİLLET ŞEHİTLERE SAYGI MAÇINDA BİR ARAYA GELDİ Güncel DEVLET VE MİLLET ŞEHİTLERE SAYGI MAÇINDA BİR ARAYA GELDİ

Türk futbol ailesi, son zamanlarda yaşanan terör saldırılarına karşı birlik beraberlik mesajı vermek için “Şehitlere Saygı” maçında bir araya geldi.


Sultanlar galibiyet sözü verdi Spor Sultanlar galibiyet sözü verdi

Bayanlar Voleybol 2.Liginde Kepez’in Sultanları Pazar günü Muğla Büyükşehir Belediye Spor deplasmanına konuk olacak. Ligde 5’te 5 yapan Kepez’in Sultanları Muğla maçını da aşıp devre arasına rahat girmek istiyor.


MURATPAŞA’DA YURT DENETİMLERİ BAŞLADI Güncel MURATPAŞA’DA YURT DENETİMLERİ BAŞLADI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın teklifi doğrultusunda öğrenci yurtlarının yangın güvenliği açısından incelenmesi için kurulan Meclis Komisyonu çalışmalara başladı. 3 siyasi partiden 7 üyenin yer aldığı komisyon, incelemelerine Muratpaşa Belediyesi’nin gençlik evlerinden başladı.


GENÇLERDEN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNE MEKTUP Serik GENÇLERDEN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNE MEKTUP

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişimini püskürtmek amacıyla demokrasisine ve vatanına sahip çıkan şehitlerimizi konu alan mektup yarışmasının tanıtımı Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirildi.


Avrupa yenilebilir enerji yatırımlarında yeniden ivme kazanıyor Avrupa yenilebilir enerji yatırımlarında yeniden ivme kazanıyor

EY’nin 48. Yenilenebilir Enerji Ülke Çekiciliği Endeksi’nde Fransa, Belçika, İsveç, İrlanda, Norveç ve Finlandiya gibi gelişmiş ülkeler yükseliş gösterirken, Birleşik Krallık geriledi. Bununla birlikte yenilenebilir enerji projelerinin finansmanında kullanılmak üzere 2016’nın ilk 7 ayında satılan 48,2 milyar dolarlık yeşil tahvilin büyük bölümünün Avrupa kaynaklı olduğu belirtiliyor.


REKABET HIRSI VE BAŞARI TUTKUSU KALBİ VURUYOR Sağlık/Kadın REKABET HIRSI VE BAŞARI TUTKUSU KALBİ VURUYOR

Genetik faktörlerin yanı sıra beslenme alışkanlığı, sigara kullanımı, yoğun ve hızlı yaşam temposu kalp sağlığının baş düşmanları arasında yer alıyor.


Konyaaltı Geyikbayırı’na kar yağdı…
 Güncel Konyaaltı Geyikbayırı’na kar yağdı…


Hava sıcaklığının 3 dereceye kadar düştüğü Antalya’nın Konyaaltı ilçesine 23 yıl aradan sonra kar yağdı.


Finike’de Şehitler için mevlit okutuldu Finike Finike’de Şehitler için mevlit okutuldu

Finike Belediyesi tarafından vatan uğrunda şehit olan güvenlik güçlerimiz adına mevlit okutuldu.


AESOB GENEL SEKRETERLERİ EĞİTİM VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI Güncel AESOB GENEL SEKRETERLERİ EĞİTİM VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

AESOB, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürü Necmettin Erkan'ın katılımlarıyla, 2016 yılı Oda Genel Sekreterler Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı’nın 2.sini gerçekleştirdi. Şube Müdürü Ergün Ege ve mühendis Uğur Özbek’in genel sekreterlere eğitim verdiği toplantı Afyon Sandıklı May Termal Otel’de düzenlendi.


MANAVGAT BELEDİYESİ KARDAN KAPANAN YOLLARI AÇIYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KARDAN KAPANAN YOLLARI AÇIYOR

Manavgat Belediyesi yoğun kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanan kırsal mahallelerin yollarını açmak için seferber oldu. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in talimatıyla harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sabahın erken saatlerinde yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan arterleri açmak için yola çıktı.


ATAV “Memleketim Antalya” Takvimleri 10 Yaşında Güncel ATAV “Memleketim Antalya” Takvimleri 10 Yaşında

ATAV 2017 Takvimi’nin konusu; Antalya’nın Sualtı Zenginlikleri Antalya’nın sahip olduğu ancak bugüne kadar değeri bilinmeyen saklı kalmış zenginlikleri gün ışığına çıkarmaya kendini adamış olan Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) tarafından 10 yıl önce basımına başlanan “Memleketim Antalya” takvimleri serisinin 2017 yılı teması "Sualtı Zenginlikleri” olarak belirlendi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN 3000 BEBEĞE “HOŞGELDİN” HEDİYESİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN 3000 BEBEĞE “HOŞGELDİN” HEDİYESİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında başlattığı “Hoşgeldin Bebek” projesinde 1.5 yıl içinde 3000 aileye ulaşılarak hediyeleri verildi


MANAVGAT BELEDİYESİ KENTİ LALELERLE SÜSLEYECEK Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KENTİ LALELERLE SÜSLEYECEK

Manavgat Belediyesi, daha güzel ve içinde yaşanabilir bir Manavgat’ı oluşturma çalışmaları kapsamında 65 bin adet lale soğanının dikimine başladı.


Türk-Japon Dostluk Rüzgarı 6 Ocakta Antalya’da Esecek Kültür/Sanat Türk-Japon Dostluk Rüzgarı 6 Ocakta Antalya’da Esecek

PINAR KÖKSAL BESTELERİ, TÜRKİYE - JAPONYA DOSTLUK HAFTASI KONSERİ’NDE ANTALYALI SANATSEVERLERLE BULUŞACAK


Antalyalı gurmeler yılsonu gala yemeğinde buluştu Güncel Antalyalı gurmeler yılsonu gala yemeğinde buluştu

Gastronomi sanatının ve servisinin gelişmesini amaçlayan Chaine des Rotisseurs Derneği Antalyalı üyelerinin buluştuğu yıl sonu gala yemeği Rixos Downtown Hotel’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.


“DİYABET HASTALARININ YÜZDE 15 İLA 20’SİNDE 
PSİKİYATRİK BOZUKLUK GÖRÜLÜYOR” Sağlık/Kadın “DİYABET HASTALARININ YÜZDE 15 İLA 20’SİNDE 
PSİKİYATRİK BOZUKLUK GÖRÜLÜYOR”

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden Psikolojik Danışman Havva Burcu Tatoğlu, “Diyabetli hastaların yüzde 15-20’sinde psikiyatrik bozukluk görülmektedir. Diyabet tanısı almış bireylerin psikiyatrik bozukluk eşlik etmeden tedavilerine paralel destekleyici psikolojik yardım almaları doğru olacaktır” dedi.


Yılbaşı alışverişi yaparken virüs toplamayın! Teknoloji/Bilim/İnternet Yılbaşı alışverişi yaparken virüs toplamayın!

E-ticaret açısından tarihi bir yılbaşı dönemi bekleniyor. Araştırma kuruluşu Deloitte’in analistlerine göre bu yılbaşı alışveriş döneminde satış hacminin tüm dünyada 1 trilyon dolara ulaşacağı ve online alışverişte ilk kez gerçek mağazalardaki kadar çok para harcanacağı öngörülüyor.


Mide küçültme ameliyatı kimlere yapılmalı? Sağlık/Kadın Mide küçültme ameliyatı kimlere yapılmalı?

Cerrahi seçenek obezite tedavisinde en son seçenektir. Muhakkak diyet, egzersiz ve diğer tıbbi yaklaşımlar denendikten sonra başarılı olunmadığı kesinleşince düşünülmelidir.


EXPO 2016 Antalya Ajansı 48. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı Güncel EXPO 2016 Antalya Ajansı 48. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu EXPO 2016 Antalya Ajansı’nın 48. Yönetim Kurulu Toplantısı EXPO 2016 Antalya Ajansı Basın Merkezi ve VIP Binası Toplantı Salonu’nda yapıldı.


DİŞ SAĞLIĞINDA BİTKİSEL KÜRLERE DİKKAT! Sağlık/Kadın DİŞ SAĞLIĞINDA BİTKİSEL KÜRLERE DİKKAT!

İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Süleyman Emre Meşeli, diş ve dişeti sağlığının bitkisel karışımlarla değil, ancak ve ancak bilimsel verilerle ortaya konan çalışmalar ışığında korunabileceğine dikkat çekiyor.


Yeni yıla beyninizi temizleyerek girin Sağlık/Kadın Yeni yıla beyninizi temizleyerek girin

Zihinsel berraklık, hayatın tüm alanlarında fayda sağlayan bir sağlık durumudur. Sağlıklı düşünebilme, hayati öneme sahiptir. Ne yazık ki, kötü beslenmek sağlıklı düşünmeyi zayıflatabilir. Ruhsal durumumuza iyi gelecek yiyecekleri yememek, içmemek ve takviyeleri almamak, birçok insan için belirsiz kararlar almasına yol açacaktır. Neyse ki gıdalarla beynin temizlenmesi oldukça kolay.


SAĞLIKLI DİŞLER İÇİN 10 ÖNEMLİ İPUCU Sağlık/Kadın SAĞLIKLI DİŞLER İÇİN 10 ÖNEMLİ İPUCU

Bakırköy Hospitadent Diş Hastanesi Başhekimi Dt. Selma Kurtoğlu, ağız ve diş bakımında sağlıklı dişlere sahip olmak için 10 altın kuralı sıraladı.


Belediye personeline şiir geceli sertifika töreni Döşemealtı Belediye personeline şiir geceli sertifika töreni

Döşemealtı Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurum içi eğitimlerine katılan personele törenle sertifikaları verildi.


ZEYTİNKÖY KADIN EMEĞİ MERKEZİ AÇILIYOR Güncel ZEYTİNKÖY KADIN EMEĞİ MERKEZİ AÇILIYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin 4 kurum işbirliğiyle Zeytinköy bölgesi başta olmak üzere çevre mahallerde yılbaşı çelengi üretimiyle sınırlı ev ekonomisini geliştirmek amacıyla hayata geçirdiği ‘Zeytinköy Kadın Emeği Merkezi’ 9 Ocak Pazartesi törenle açılıyor.


Varsak modernleşiyor! Güncel Varsak modernleşiyor!

Kepez Müteahhitler Derneği Başkanı Süleyman Akbıyık, Varsak’ta modern yapılaşmanın önünü açacak olan imar planı revizyonu ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Başkan Genç'ten Emniyet Müdürü Uzunkaya'ya ziyaret Döşemealtı Başkan Genç'ten Emniyet Müdürü Uzunkaya'ya ziyaret

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, kısa süre önce Antalya İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Celal Uzunkaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Uncalı Emniyet Müdürlüğü'nde Belediye Başkanı Genç'i ağırlayan Emniyet Müdürü Uzunkaya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


MURATPAŞA’NIN CİMNASTİKÇİLERİ YENİ YIL KIYAFETLERİYLE Spor MURATPAŞA’NIN CİMNASTİKÇİLERİ YENİ YIL KIYAFETLERİYLE

Muratpaşa Belediyespor Cimnastik Takımı, geleneksel yıl sonu gösterilerine ‘Noel Baba’ kostümüyle çıktı. Cimnastikçiler, yeni yıl şapkaları ve kırmızı beyaz kıyafetleriyle Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda nefes kesen bir gösteri sundu.


Düzensiz uyku ömrü kısaltıyor Sağlık/Kadın Düzensiz uyku ömrü kısaltıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Yaşlılıkta Uyku Bozuklukları’ konulu toplantıya katılan Dr. Melih Vural, düzenli olmayan uykunun ömrü kısalttığını söyledi.


Kepez’in batısına çevreci plan Güncel Kepez’in batısına çevreci plan


Kepez Belediyesi, Şafak ve Ünsal mahalleleri arasındaki 142’isi plansız 150 hektarlık bölge için 21 hektarı yeşil alan olacak şekilde 1@0 ölçekli uygulama imar planı hazırladı.


GÜLOLUK MAHALLESİ ÖĞRENCİLERİNDEN FİDAN DİKİMİ Aksu GÜLOLUK MAHALLESİ ÖĞRENCİLERİNDEN FİDAN DİKİMİ

Güloluk Mahallesinde eğitim gören öğrenciler önemli bir etkinliğe katıldı, fidan dikti. Düzenlenen fidan dikim etkinliğine Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ile Büyükşehir ve Aksu Belediyesi Meclis Üyesi Yaşar Sözen de katılarak, fidan dikti.


VOLEYBOL VE FUTSAL ÖDÜL TÖRENİ Spor VOLEYBOL VE FUTSAL ÖDÜL TÖRENİ

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Voleybol ve Futsal müsabakalarında Aksu’ yu temsil edecek okullar belirlendi. Aksu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen okullar arası voleybol ve futsal turnuvası sona erdi.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN KAYMAKAM ERGÜN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN KAYMAKAM ERGÜN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Aksu’ya ataması gerçekleşen Kaymakam Aydın Ergün görevine başladı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile birlikte Kaymakam Ergün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Döşemealtı’na kar yağdı Döşemealtı Döşemealtı’na kar yağdı

Antalya’nın Merkez İlçesi Döşemealtı’nda etkili olan kar yağışı, ortaya tabloyu aratmayacak görüntüler çıkardı.


Karın kapattığı yolları Büyükşehir açıyor Güncel Karın kapattığı yolları Büyükşehir açıyor

Yoğun kar yağışı Alanya kırsalında hayatı olumsuz etkilerken, Büyükşehir Belediyesi ekipleri kapanan yolları kardan temizlemek için seferber oldu.


Antalyalı kar sevincini Kepez’de yaşadı Güncel Antalyalı kar sevincini Kepez’de yaşadı

Kar yağışının çok nadir görüldüğü Antalya’nın merkez ilçesi Kepez’in belli bölümleri bembeyaz örtüyle kaplandı. Vatandaşlar bu anın tadını çıkarmak için soluğu Antalya Kepez Macera Ormanı’nda aldı.


BELEDİYE PERSONELİNE MEME KANSERİ ANLATILDI Aksu BELEDİYE PERSONELİNE MEME KANSERİ ANLATILDI

Aksu Belediyesi’nde çalışan bayan personeller meme kanseri konusunda eğitim aldı. Belediyenin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Özel Anadolu Hastanesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin birlikte düzenlediği eğitim seminerine Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin de katıldı.


YÖRSİAD’DA KONU ANTALYASPOR Spor YÖRSİAD’DA KONU ANTALYASPOR

YÖRSİAD’ın konuğu Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Şafak Öztürk oldu


Karlov’un adı Antalya’da yaşatılacak Güncel Karlov’un adı Antalya’da yaşatılacak

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Rusya’nın Antalya Başkonsolosu Alexander Tolstopyatenko’ya taziye ziyaretinde bulundu. Türel, Büyükşehir Belediyesi’nin bir projesine Karlov’un adını vererek, ölümsüzleştireceklerini açıkladı.


Konyaaltı Öğretmenevleri’ne kapalı pazar.. 
 Güncel Konyaaltı Öğretmenevleri’ne kapalı pazar.. 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Öğretmenevleri Mahallesi, 999 sokak ile 921 sokak kesişiminde inşa edilecek olan kapalı semt pazarı için ilk kazmayı vurduklarını bildirdi.


BUDAK: “TMSF SATIŞA ÇIKARDIĞI ŞİRKETLERİN MALİ BÜYÜKLÜĞÜNÜ BİLMİYOR” Siyaset BUDAK: “TMSF SATIŞA ÇIKARDIĞI ŞİRKETLERİN MALİ BÜYÜKLÜĞÜNÜ BİLMİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun kayyım olarak görevlendirildiği 694 şirketten 596’sının satış sürecini başlattığını ancak, şirketlerin mali büyüklüğünün hala açıklanmadığını kaydetti.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NE İKİ ÖDÜL BİRDEN Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NE İKİ ÖDÜL BİRDEN

İnsan odaklı, sosyal belediyecilik ilkesi ile hizmet üreten Manavgat Belediyesi, Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından organize edilen 2.Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda iki ödüle birden layık görüldü.


BAĞDATLIOĞLU, “EXPO İÇİN PLANLANANDAN DAHA FAZLA HARCAMA YAPILDI” Ekonomi/Turizm BAĞDATLIOĞLU, “EXPO İÇİN PLANLANANDAN DAHA FAZLA HARCAMA YAPILDI”

ANSİAD 14’üncü Kahvaltılı Toplantısı’nın konuğu olan, Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Osman Bağdatlıoğlu, ANSİAD üyelerine EXPO 2016 hakkında bilgi verdi


Konyaaltı’nda zabıta denetimlerini sıklaştırdı..
 Güncel Konyaaltı’nda zabıta denetimlerini sıklaştırdı..


Konyaaltı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde hem görüntü kirliliği oluşturan hem de trafikte kurallara uymayan kağıt ve pet şişe toplayıcılarına yönelik operasyonlarına devam ediyor.


Akdeniz belediyeleri Oscar’larını aldı Güncel Akdeniz belediyeleri Oscar’larını aldı

Akdeniz’deki belediyelerin yaratıcı hizmetleriyle ödüllendirildiği Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışmasının ödül töreninde, belediyeciliğin Oscar’ları sahiplerine teslim edildi.


Muay Thai Sporcularından örnek Davranış Spor Muay Thai Sporcularından örnek Davranış

Antalya Kış Spor Okulları Mhay Thai sporcuları 10 Bin Kişilik Spor Salonunda yaptıkları antrenman öncesinde şehitleri andı ve açtıkları Türk bayrağıyla tepkilerini dile getirdi.


Bu Projede Spor Var Spor Bu Projede Spor Var

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereğince 11 Okulun 11 hafta boyunca 1-2-3-4’üncü sınıfında okuyan öğrencilerin katıldığı “Sporla Buluşturuyoruz” etkinliği 10 Bin Kişilik Antalya Spor Salonunda devam ediyor.
KİMYA SEKTÖRÜ İHRACATTAKİ DARALMAYI YENİ PAZARLARLA AŞACAK Ekonomi/Turizm KİMYA SEKTÖRÜ İHRACATTAKİ DARALMAYI YENİ PAZARLARLA AŞACAK

Kimya ihracatçısı, 2016 genelinde dünya ekonomisindeki yavaşlama, Avrupa ekonomisindeki büyümenin yetersiz kalışı, Ortadoğu ve yakın pazarlardaki istikrarsızlığın sürmesi gibi birçok olumsuz gelişme ile mücadele etti.


Küresel katılım bankacılığı aktifleri 
2015’te 930 milyar dolara ulaştı Küresel katılım bankacılığı aktifleri 
2015’te 930 milyar dolara ulaştı

Dünyanın lider danışmanlık ve denetim şirketlerinden EY’nin ‘Gelişen Ülkelerde Bankacılık: FinTech ve Katılım Bankacılığı 2017’ raporuna göre; küresel katılım bankacılığı aktifleri 2015 yılında 930 milyar dolara ulaştı.


 Antalyaspor Tesisleri Projesi birincilik ödülüyle taçlandı Spor Antalyaspor Tesisleri Projesi birincilik ödülüyle taçlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz Belediyeler Birliği 2’nci Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda Üst Yapı Çalışmaları Kategorisi’nde Antalyaspor Tesisleri Projesi ile birincilik ödülünü kazandı.


Konutta yüksek oranda kar fırsatı! Ekonomi/Turizm Konutta yüksek oranda kar fırsatı!

Vindosa Gayrimenkul Danışmanlık Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Veli Durur, artan döviz kurlarının konut fiyatlarına henüz yansımadığını belirterek yatırımcılara ellerini çabuk tutmaları önerisinde bulundu.


Kaş Cemre’de asfalt hazırlığı Kaş Kaş Cemre’de asfalt hazırlığı

Kırsaldaki yol seferberliğini aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Kaş İlçesi’ne bağlı Cemre Mahallesi grup yolunda asfalt hazırlık çalışmalarına başladı.


Duraliler’e 8 bin metrekare kaldırım Güncel Duraliler’e 8 bin metrekare kaldırım

Kepez Belediyesi, Duraliler Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfalt çalışmasının ardından 8 bin metrekare kaldırım çalışması gerçekleştiriyor.


TÜRKİYE HALEP İÇİN TEK YÜREK OLACAK TÜRKİYE HALEP İÇİN TEK YÜREK OLACAK

Bombalar altında hayata tutunmaya çalışan Halep halkının gıda, giyim ve barınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere başlatılan ‘Halep İçin Uzat Elini’ yardım kampanyası için bugün Haliç Kongre Merkezi’nde basın toplantısı düzenlendi. Beşir Derneği, TÜMSİAD, Semerkand Vakfı, UKBA, GENÇKON ve Mostar Dernekleri başkanlarının katıldığı toplantıda Türkiye’ye yardım çağrısı yapıldı.


Anneler Amerikan tarzı beslenirse obeziteyi gelecek nesillere aktarıyor Sağlık/Kadın Anneler Amerikan tarzı beslenirse obeziteyi gelecek nesillere aktarıyor

Toplumumuzda gittikçe yaygınlaşan Amerikan tarzı beslenme (hamburger, patates ve mısır cipsleri, bol kremalı içecekler, işlenmiş et tüketimi) obezitenin ileriki nesillere aktarılmasına sebep oluyor. Doğru beslenme sadece annenin vücut ağırlığı açısından değil, karnındaki bebeği için çok daha önemli.


KAS YAPAYIM DERKEN MEMENİZİ BÜYÜTMEYİN! Sağlık/Kadın KAS YAPAYIM DERKEN MEMENİZİ BÜYÜTMEYİN!

Geçmişe oranla spor yapanların sayısı artıyor. Spor salonları da dolup taşıyor. Kadınlar zayıflayarak güzel bir vücuda sahip olmak isterken, erkekler de kaslı bir vücuda ulaşma telaşında…


ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİ TEKNİK UYGULAMALARLA İŞ HAYATINA HAZIRLANIYORLAR Elmalı ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİ TEKNİK UYGULAMALARLA İŞ HAYATINA HAZIRLANIYORLAR

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencileri mezuniyet sonrasına teknik alan bilgisi ile hazırlanıyorlar. Öğr. Gör. Erdem Yıldız ve Öğr. Gör. Nazan Dinç rehberliğinde Kontrol ve Otomasyon Program öğrencileri ASAT Hurma Atık Su Tesisleri’nde uygulama dersi yaptılar.


Genç sporcular sahaya indi Spor Genç sporcular sahaya indi

Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de ilk olarak hayata geçirdiği Okullar Ligi’nde maçlar büyük çekişmeye sahne oluyor.


Güzellikte en fazla ihmal edilen bölge Sağlık/Kadın Güzellikte en fazla ihmal edilen bölge

Yüz estetiğinin tamamlayıcı bir unsuru olan boyun bölgesi, en fazla ihmal edilen alanların başında geliyor.


AESOB’DA ULAŞIM ZİRVESİ Güncel AESOB’DA ULAŞIM ZİRVESİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Bakanlığı ve Esnaf Ulaşım A.Ş, otobüs sahipleri ile bir araya geldi. 1 Şubat itibariyle geçilecek yeni otobüsler ve hatlar ile ilgili görüş alışverişi yapılan toplantıda, esnafın sorunları tartışılarak, talepleri değerlendirildi.


ULAŞIMDA ÇIĞIR AÇAN AVRASYA TÜNELİ HİZMETE GİRDİ Güncel ULAŞIMDA ÇIĞIR AÇAN AVRASYA TÜNELİ HİZMETE GİRDİ

Asya ve Avrupa kıtalarını ilk kez, deniz tabanı altından geçen iki katlı karayolu tüneliyle birbirine bağlayan Avrasya Tüneli, 700 mühendis ve 12.000’den fazla kişinin 14 milyon adam/saat çalışmasıyla, planlanandan 8 ay önce tamamlanarak 20 Aralık 2016 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katıldıkları görkemli bir törenle hizmete açıldı.


VODAFONE’UN ÇEVRE DOSTU MOBİL UYGULAMASI ‘YEŞİLE SAYGI’ YENİLENDİ Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’UN ÇEVRE DOSTU MOBİL UYGULAMASI ‘YEŞİLE SAYGI’ YENİLENDİ

Vodafone Türkiye, sürdürülebilirlik ve çevre bilincinin yaygınlaşmasını amaçlayan "Yeşile Saygı" mobil uygulamasını tamamen yenileyerek kullanıma sundu. Doğa dostu yaşama dair ipuçları ve yeni özelliklerle uygulama, daha interaktif ve kullanıcı dostu hale getirildi.


DÜNYA ŞAMPİYON YÜKSELİŞ YILDIZI TÜRKİYE SPOR ÖDÜLLERİNİ DE ALDI Serik DÜNYA ŞAMPİYON YÜKSELİŞ YILDIZI TÜRKİYE SPOR ÖDÜLLERİNİ DE ALDI

2015-2016 Dünya Liseler Arası Hentbol Şampiyonu; Türkiye Antalya Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Hentbol takımı Türkiye genelin de yapılan 45 gün süren oylama sonucunda yılın en başarılı okul takımı olarak seçildi.


ULUSLARARASI ANTALYA GİTAR FESTİVALİ BAŞLIYOR Kültür/Sanat ULUSLARARASI ANTALYA GİTAR FESTİVALİ BAŞLIYOR

Muratpaşa Belediyesi ve ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği işbirliğiyle gerçekleşecek 5’inci Uluslararası Antalya Gitar Festivali 22 Aralık Perşembe (yarın) Jorge Cardoso ve Sylvie Dagnac’ın açılış konseriyle başlıyor. Konser saat 20.00’de Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleşecek.


YEDİSU EĞİTİM KURUMLARI İŞARET DİLİ EĞİTİMLERİ ANTALYA SAĞLIKTA BÜYÜK BİR AÇIĞI KAPATTI Serik YEDİSU EĞİTİM KURUMLARI İŞARET DİLİ EĞİTİMLERİ ANTALYA SAĞLIKTA BÜYÜK BİR AÇIĞI KAPATTI

Kuruluşundan bu yana eğitim düzeyinde farkındalıklar yaratan Aksu Özel Yedisu Eğitim Kurumları bir ilke daha imza attı.


DİŞ SAĞLIĞI HAKKINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR Sağlık/Kadın DİŞ SAĞLIĞI HAKKINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Diş sağlığını korumak için farkında olmadan yapılan yanlışların ağız ve diş sağlığı üzerinde etkisi büyük. Liv Hospital Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Uzmanı Dt. Fırat Dağcıoğlu ağız bakımı hakkında altın değerinde önerilerde bulundu.


MURATPAŞA’DA ‘KÜÇÜK PRENS’ BULUŞMASI Kültür/Sanat MURATPAŞA’DA ‘KÜÇÜK PRENS’ BULUŞMASI

Muratpaşa Belediyesi’nin ücretsiz sinema günlerinin 3’üncü haftasında Antoine de Saint-Exupery'nin unutulmaz çocuk klasiği Küçük Prens'in animasyon uyarlamasını Muratpaşa kreşlerinden minikler, engelli akranlarıyla birlikte izledi.


BİR AMELİYAT İLE 4 HASTALIKTAN KURTULDU Sağlık/Kadın BİR AMELİYAT İLE 4 HASTALIKTAN KURTULDU

Bursa'da esnaflık yapan 54 yaşındaki Zeki Kamaç, henüz 36 yaşındayken şeker hastalığı ile tanıştı. 2010 yılında duyduğu metabolik cerrahi yöntemini iki yıl basından takip ettikten sonra ameliyata karar veren Kamaç, eskiden iştahını bir türlü kontrol edemediğini; şimdi ise çok daha mütevazi porsiyonlarla beslendiğini ve açlık krizlerinin sona erdiğini söyledi.


GENÇLER DANIŞMA KURULUNU TOPLADI Siyaset GENÇLER DANIŞMA KURULUNU TOPLADI

CHP Antalya İl Gençlik Kolları bir yıldönümlerinde İl Başkanlığı’nda danışma kurulunda son bir yılın değerlendirmesini yaptılar.


BAŞKAN ŞAHİN’E MİNİKLERDEN ANLAMLI ZİYARET Aksu BAŞKAN ŞAHİN’E MİNİKLERDEN ANLAMLI ZİYARET

Aksu Anaokulunun minik öğrencileri Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret etti, Başkan Şahin’e hem nazar boncuğu taktılar hem de şiirler okuyup, oyun oynadılar.


Milli Sporcudan Kaş Devlet Hastanesi’ne Teşekkür Plaketi Kaş Milli Sporcudan Kaş Devlet Hastanesi’ne Teşekkür Plaketi

Sağlıkta Dönüşüm Programının canlı örneklerinden olan 5 yıldızlı otel konforundaki deniz manzaralı, modern, alanında uzman hekim ve sağlık çalışanları ile hasta ve hasta yakınlarına kaliteli, güvenilir ve ulaşılabilir sağlık hizmetleri sunan Kaş Devlet Hastanesi teşekkür topluyor.


IŞIKLANDIRMA ÇALIŞMALARI BİTTİ, AKSU AYDINLANDI Aksu IŞIKLANDIRMA ÇALIŞMALARI BİTTİ, AKSU AYDINLANDI

Aksu 2017 yılına ışıl ışıl giriyor. Aksu Belediyesi’nin ilçenin aydınlatılması için başlattığı üç çalışma da sona erdi. Önce köprülü kavşağı ışıklandıran, ardından da Bayraklı Tepe’ye ışıklı Türk bayrağı yaptıran Belediye, son olarak da İsmail Ogan Caddesindeki aydınlatmayı bitirerek ilçeyi karanlık sokak olmaktan kurtardı.


İNCİKPINARI OKULU İÇİN ÖDENEK GELDİ Aksu İNCİKPINARI OKULU İÇİN ÖDENEK GELDİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in temasları sonuç verdi, İncikpınarı İlkokulu ve Ortaokulunun tamamlanması için Milli Eğitim Bakanlığı’ndan ödenek geldi.


Yüzmede 2 Yeni Türkiye Rekoru Antalya Yeditepe’den Spor Yüzmede 2 Yeni Türkiye Rekoru Antalya Yeditepe’den

Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerinden Hidayet Ege Ünal, 17-18 Aralık 2016 tarihlerinde Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından TYF Tozkoparan Yüzme Havuzunda düzenlenen Milli Takım Seçme Yarışmalarında, 2 yeni Türkiye rekorlarının sahibi oldu.


Gıda ihracatçıları hava kargo istiyor Gıda ihracatçıları hava kargo istiyor

Yaş meyve sebze, çiçek, balık, yumurta başta olmak üzere raf ömrüne duyarlı gıda ürünlerinin ihracatının daha katma değerli gerçekleştirilebilmesi için ihracatçılar, Türk Hava Yolları (THY) bünyesindeki Turkish Cargo’nun kapasitesinin ve destinasyon sayısının arttırılmasını talep ediyor.


BUDAK: “AKP HÜKÜMETİNİN DERDİ ESNAF DEĞİL TÜRGEV” Siyaset BUDAK: “AKP HÜKÜMETİNİN DERDİ ESNAF DEĞİL TÜRGEV”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yaptığı yazılı açıklamada AKP Hükümeti’nin TBMM’ye gönderdiği ve içinde esnaf ve KOBİ’lere sicil affını da öngören tasarıyı eleştirdi.


UZUN SÜREN KABIZLIĞA DİKKAT! Sağlık/Kadın UZUN SÜREN KABIZLIĞA DİKKAT!

Açlık, yanlış beslenme, seyahat, ortam değişikliği ve sakatlanma gibi durumlarda pek çok kişinin bağırsak faaliyetlerinde değişiklik olabiliyor. Bu süreçlerin haricinde ortaya çıkan, uzun süre devam eden ve kronik hale gelen kabızlık ise ciddi bir sağlık sorunu olarak yaşam kalitesini düşürebiliyor.


TÇMB BAŞKANI TÜZÜN: “ÇİN’DEN SONRA EN UCUZ ÇİMENTO TÜRKİYE’DE” Ekonomi/Turizm TÇMB BAŞKANI TÜZÜN: “ÇİN’DEN SONRA EN UCUZ ÇİMENTO TÜRKİYE’DE”

Rekabet Kurumu, hazırladığı Çimento Sektör Araştırması raporu için İzmir’de çalıştay düzenledi.


Başkan Türel’den 3 ayrı dilde baş sağlığı mesajı Güncel Başkan Türel’den 3 ayrı dilde baş sağlığı mesajı

Türel, Karlov’a Türkçe, Rusça ve İngilizce taziye de bulundu


'Euro’nun değer kaybı devam edecek' Ekonomi/Turizm 'Euro’nun değer kaybı devam edecek'

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, TRT Haber ‘de yayınlanan Elif Saygılıer ile Ekonomi 7/24 programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.


MERAKLA BEKLENEN ASTON MARTIN DB11 MODELİ TÜRKİYE’DE SATIŞA SUNULDU Otomotiv MERAKLA BEKLENEN ASTON MARTIN DB11 MODELİ TÜRKİYE’DE SATIŞA SUNULDU

86’ncı Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkmasıyla birlikte yoğun ilgiyle karşılanan Aston Martin DB11 Türkiye yollarına iniyor. Ünlü “DB” neslinin amiral gemisi olarak tasarlanan DB11; Aston Martin Türkiye distribütörü D&D Motorlu Araçlar ayrıcalığıyla satışa sunuldu.


AVRASYA TÜNELİ, YANDEX NAVİGASYON VE HARİTALAR’A EKLENDİ Teknoloji/Bilim/İnternet AVRASYA TÜNELİ, YANDEX NAVİGASYON VE HARİTALAR’A EKLENDİ


Yollarda yapılan yenilikler, en güncel yol durumu bilgileriyle sürücülerin trafikte hayatını kolaylaştıran Yandex Navigasyon ve Haritalar’da eş zamanlı olarak yer almaya devam ediyor.


Sosyal medya zayıflatıyor Sağlık/Kadın Sosyal medya zayıflatıyor

Sosyal medyanın bir yararı daha ortaya çıktı. Sosyal medya zayıflatıyor...


‘Buzul Kıta Antarktika' Deniz Biyoloji Müzesi’nde Güncel ‘Buzul Kıta Antarktika' Deniz Biyoloji Müzesi’nde

“Buzul Kıta Antarktika” fotoğraflarla Büyükşehir Belediyesi Deniz Biyolojisi Müzesi’nde sergilenecek. Fotoğraf Sergisi açılışı 23 Aralık Cuma Günü Saat 11.00’de gerçekleşecek.


Altınyaka’nın 20 yıllık su sorunu tarih oldu Manavgat Altınyaka’nın 20 yıllık su sorunu tarih oldu

Büyükşehir Belediyesi Manavgat ASAT ekipleri Altınyaka Mahallesi’nin 20 yıllık içme suyu sorununu çözdü. Demirciler yaylasından getirilen 17 kilometrelik yeni su hattı mahalle halkına sevinç yaşattı.


AEDAŞ’tan ‘geleceğin mühendislerine’ iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi Güncel AEDAŞ’tan ‘geleceğin mühendislerine’ iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi

AEDAŞ sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Isparta Bölge Müdürlüğü’nde, Süleyman Demirel Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencilerine iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi verdi.


Tütüncü evlerde nabız tutuyor Güncel Tütüncü evlerde nabız tutuyor

Site ve ev ziyaretleri gerçekleştiren Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, vatandaşların belediyesinden memnuniyetini ölçtü, talepleri dinledi.


“İyi Yaşam Günlüğü”  10. yılını kutluyor!  Sağlık/Kadın “İyi Yaşam Günlüğü” 10. yılını kutluyor!

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin yolu bu sene de Dilara Koçak’ın "İyi Yaşam Günlüğü"nden geçiyor


Muhtarlar üçüncü kez buluşuyor, 909 muhtar kampa giriyor Güncel Muhtarlar üçüncü kez buluşuyor, 909 muhtar kampa giriyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in geleneksel hale getirdiği muhtarlar buluşmasının üçüncüsü, 23-25 Aralık tarihlerinde gerçekleşiyor. 5 yıldızlı otelde eşleri ile ağırlanacak olan muhtarların talep ve önerileri alınacak, hizmetlerle ilgili fikir alışverişinde bulunulacak. Muhtarlara MUBİM sistemindeki değişiklikler ve gelişmeler de anlatılacak.


Konyaaltı’nda 3 bin 500 öğrenciye ‘çevre’ dersi
 Güncel Konyaaltı’nda 3 bin 500 öğrenciye ‘çevre’ dersi


Konyaaltı Belediyesi atık yönetimi, geri dönüşüm ve iklim değişikliği konularında, okullara yönelik yürüttüğü eğitim çalışmalarına Bilge Adam Okulları’yla devam ediyor.


Emek’e semt spor sahası müjdesi Güncel Emek’e semt spor sahası müjdesi

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Emek ile Karşıyaka Mahallelerinin ortak kullanımına yönelik bir semt spor sahası müjdesi verdi.


YAŞLI EVİ ÜYELERİ SATRANÇ TURNUVASINDA Güncel YAŞLI EVİ ÜYELERİ SATRANÇ TURNUVASINDA

Muratpaşa Belediyesi’nin ilkini Falez Parkı’nda hizmete açtığı ve ardından Soğuksu ve Fener’de yenileri eklenen ‘Yaşlı Evleri’nde satranç kursuna katılan deneyimli kent sakinleri haftasonu düzenlenen turnuvada mücadele etti.


PAŞA’NIN MELEKLERİ GALİBİYET YOLCUSU Spor PAŞA’NIN MELEKLERİ GALİBİYET YOLCUSU

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol takımı, Süper Lig’in 12’inci hafta karşılaşmasında Kastamonu Artsam Koleji Spor Kulübü ile deplasmanda karşılaşacak.


Petrol ve gaz piyasalarında Trump etkisi Petrol ve gaz piyasalarında Trump etkisi

KPMG’nin her ay düzenli olarak hazırladığı petrol ve gaz piyasaları analizi yayımlandı. KPMG Enerji Sektör Lideri Onur Okutur, geçtiğimiz ay sonunda gerçekleşen OPEC toplantısında alınan üretim kısma kararıyla moral bulan petrol piyasalarının, ABD’nin yeni Başkanı Donald Trump’ın göreve başlayacağı 20 Ocak 2017’ye odaklandığına dikkat çekti.


BOTOKS HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY Sağlık/Kadın BOTOKS HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HER ŞEY

Akıp giden yılların yüzünüzdeki izleri olan çizgilerden, botoks ile kurtulabilirsiniz. Mimiklerin oluşturduğu çizgileri, çatık kaşlı ve kızgın bir bakış ifadesine neden olan kaşların arasındaki çizgileri, alın ve göz kenarındaki çizgileri neştersiz güzellik yöntemi botoks ile silebilirsiniz. Ayrıca aşırı terlemeden muzdarip olanlar da botoks yöntemiyle rahatlayabilir.


Başkan Gül’den Birlik ve Beraberlik Toplantısı Kemer Başkan Gül’den Birlik ve Beraberlik Toplantısı

Kemer’de KETAV toplantısında Başkan Gül, Kemer’in tanıtımda ikinci toplantıyı Kemer’e bağlı Tekirova Belediye Hizmet binasında gerçekleştirdi.


Altın iğne gerçekten işe yarıyor mu? Sağlık/Kadın Altın iğne gerçekten işe yarıyor mu?

Kırışıkların, ciltteki izlerin ve sarkmanın görünümünü azaltmak için kullanılan Altın iğne tedavisi hakkında Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur açıklamalarda bulundu.


AKSU BELEDİYESİ GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR Aksu AKSU BELEDİYESİ GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR

İlçenin gelişmesi için çok çalışan Aksu Belediyesi’ne gündüzler yetmez oldu, ekipler gece de çalışıyor. Soğuk hava koşullarına rağmen çalışan ekipleri Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin de yalnız bırakmayarak, akşam geç saatlere kadar çalışmaları kontrol ediyor.


MANAVGAT BELEDİYESPOR YİNE 13'LEDİ Spor MANAVGAT BELEDİYESPOR YİNE 13'LEDİ

Süper Amatör Merkez Doğu gurubunda 12. Hafta mücadelesini Erdem Gençlikspor'la yapan Manavgat Belediyespor 13-1'lik tarihi skorla sahadan galip ayrılan taraf oldu.


Kepezspor ilk yarıyı 3. sırada bitirdi Spor Kepezspor ilk yarıyı 3. sırada bitirdi

Bölgesel Amatör Lig’de ilk yarının son maçında Kepez Belediyespor, Eğirdirspor’a konuk oldu. Seyircisiz maçta Kepez Belediyespor uzatmalarda kalesinde gördüğü şanssız golle sahadan 1-1 beraberlikle ayrıldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69237 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...