Çarşamba, 26 Haziran 2019
Gülüşünüzle Gençleşin! Sağlık/Kadın Gülüşünüzle Gençleşin!

Kadınların en çok merak ettiği konulardan biri genç kalabilmek.. Antiaging uygulamaları hem fiziğimizi hem de ruhumuzu iyileştiriyor. Bize moral katıyor çalışma azmimizi, kendimize güvenimizi arttırıyor.


“Çocuğunuzun olmama sebebi tiroit hormonlarınız olabilir!” Sağlık/Kadın “Çocuğunuzun olmama sebebi tiroit hormonlarınız olabilir!”

Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Klinik Direktörü, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Seval Taşdemir uyarıyor: “Çocuğunuzun olmama sebebi tiroit hormonlarınız olabilir!”


KASIM AYI TÜKETİCİ ENFLASYONUNU TARIM VE GIDA KURTARDI Ekonomi/Turizm KASIM AYI TÜKETİCİ ENFLASYONUNU TARIM VE GIDA KURTARDI

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, TÜİK’in açıkladığı kasım ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "2017 BÜTÇESİ YATIRIMIN VE MEGA PROJELERİN BÜTÇESİDİR"

645 Milyar TL'lik 2017 Bütçesi TBMM Genel Kurulunda görüşülmeye başlandı. Bütçe maratonu iki hafta aralıksız sürecek.


Müzikle hayata tutunuyorlar Güncel Müzikle hayata tutunuyorlar

Kepez’deki okullarda eğitim gören bedensel engelli ve özel çocukların, Dünya Engelliler Günü kutlamasındaki başarılı sahne performansları ayakta alkışlandı.


Kadın futbol takımı İstanbul'dan 1 puanla döndü Spor Kadın futbol takımı İstanbul'dan 1 puanla döndü

Türkiye Kadınlar Futbul 1'nci liginde Antalya'yı temsil eden kentin ilk Kadın Futbol Takımı 1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor, pazar günü deplasmanda grubun iddialı takımlarından Sarıyer Kireçburnu Spor Kulübü ile 1-1 berabere kaldı.


Halk dansları yarışması Kepez’de yapıldı Kültür/Sanat Halk dansları yarışması Kepez’de yapıldı

Kepez Belediyesi’nin Türkiye Halk Oyunları Federasyonu iş birliği ile ev sahipliğini üstlendiği Büyükler Geleneksel Düzenlemesiz Dal Yarışması gerçekleşti.


SAĞLIKLI BİR KALBİN SIRRI DOĞRU BESLENME Sağlık/Kadın SAĞLIKLI BİR KALBİN SIRRI DOĞRU BESLENME

Kalp sağlığını korumak için kolesterol seviyesinin dengede olması büyük önem taşıyor. Bu nedenle kolesterolü yükseltecek beslenme alışkanlıklarından uzak durulması gerekiyor.


BUDAK ESNAFIN KREDİ SIKINTISINI TBMM’YE TAŞIDI Siyaset BUDAK ESNAFIN KREDİ SIKINTISINI TBMM’YE TAŞIDI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP Hükümetlerinin iç ve dış politikadaki yanlış adımlarının ekonomiyi dar boğaza soktuğunu, zor duruma düşen esnafın sicil sorunu ve sıfır faizli kredi için getirilen koşullar nedeniyle yeni krediye de ulaşamadığını belirterek, “Hükümet talimatla ekonomiyi döndürmeye çalışıyor, esnaf işsizliği büyüyor” dedi.


Kepezliler referandumda Güncel Kepezliler referandumda "evet" dedi

Kepez Belediyesi’nin 5 mahallenin modernleşmesi için sunduğu kentsel dönüşüme yönelik imar planı önerisi için yapılan referandumda, yüzde 72 evet sonucu çıktı


ATSO Meslek Komiteleri Müşterek Toplantısı’na Büyükşehir Belediyesi Konuk Oldu Güncel ATSO Meslek Komiteleri Müşterek Toplantısı’na Büyükşehir Belediyesi Konuk Oldu

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası 2016 yılı ikinci genişletilmiş meslek komiteleri toplantısını Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalıştay şeklinde gerçekleştirdi. ATSO’nun meslek komiteleri üyeleri ile ev sahipliği yaptığı toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Büyükşehir Belediyesi üst düzey kadrosu katıldı.


AÜ, ‘Brexit, Avrupa ve Türkiye açısından Fırsatlar ve Tehditler’ Paneline Ev Sahipliği Yapacak Güncel AÜ, ‘Brexit, Avrupa ve Türkiye açısından Fırsatlar ve Tehditler’ Paneline Ev Sahipliği Yapacak

Akdeniz Üniversitesi AB Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKVAM), Avrupa Birliği’nde son dönemde yaşanan gelişmeleri anlamak ve Türkiye’nin AB Stratejilerini yeniden tanımlayabilmek için 08-09 Aralık 2016 tarihlerinde panel düzenliyor.


Döşemealtı Belediyesi’nden örnek buluşma Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden örnek buluşma

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilçe protokolü, belediye birim müdürleri, daire amirleri ve bölgede faaliyet gösteren banka müdürlerini kahvaltıda ağırladı.


HEDEFİMİZ MUTLU MURATPAŞA Güncel HEDEFİMİZ MUTLU MURATPAŞA

Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, Muhtarlar Meclisi Aralık ayı toplantısında “Başkanımız Sayın Ümit Uysal’ın da dediği gibi ‘İnsan ve yaşam kalitesini elimizden geldiği kadar arttırmak istiyoruz.’ Muratpaşamız’da huzurlu ve mutlu insanlar ve standartları yüksek bir yaşamın olması için çalışıyoruz” diye konuştu.


KÜRESEL TEHLİKE; ANTİBİYOTİK KULLANIMI Sağlık/Kadın KÜRESEL TEHLİKE; ANTİBİYOTİK KULLANIMI

Antibiyotik direnci, en büyük ve en acil ele alınması gereken küresel bir tehlike olarak nitelendiriliyor. Gereksiz antibiyotik kullanımının dirençli mikroorganizmaların gelişmesine neden olabileceği ve bu sebeple ölüme varan sonuçların dahi ortaya çıkabileceği belirtiliyor.


AL YAZMA’YLA HAYALLERİ GERÇEK OLDU Güncel AL YAZMA’YLA HAYALLERİ GERÇEK OLDU

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 7 yıl önce dini nikahla evlenen ve resmi nikah hayalli maddi imkansızlıklara takılan Rabia ve Metin Kara çiftinin nikahını Al Yazma Kadın Danışma Merkezi’nde kıydı.


Kepez tercihini yapıyor Güncel Kepez tercihini yapıyor

Masa Dağı eteklerindeki 5 mahalle sakinleri, Kepez Belediyesi’nin hazırladığı kentsel dönüşüm planını mahalle muhtarlıklarında kurulan sandıklarda oyluyor


Engelli vatandaşlar moral gecesinde doyasıya eğlendi Finike Engelli vatandaşlar moral gecesinde doyasıya eğlendi

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen gecede engelli vatandaşlar doyasıya eğlendi.


AK PARTİ FARKINDALIK ZİYARETLERİ Güncel AK PARTİ FARKINDALIK ZİYARETLERİ

AK Parti Muratpaşa Gençlik Kolları, ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde, Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği ve Türkiye Sakatlar Derneği’ni ziyaret etti.


Uluç Mahallesi’ne yeni park.. . Güncel Uluç Mahallesi’ne yeni park.. .

Konyaaltı Belediyesi, yılın son park çalışmasını Uluç Mahallesi’nde tamamladı. 1144-1161 sokak kesiminde yer alan 2 bin metrekare alana sahip park, yapımı tamamlanarak kullanıma açıldı.


Türel ve Tütüncü Kepez katlı kavşağını inceledi Güncel Türel ve Tütüncü Kepez katlı kavşağını inceledi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, alttan geçişi sağlayacak olan ve yapımı süren Düden Katlı Kavşak projesini incelediler ve bölgedeki esnafı ziyaret ettiler.


Antalya’ya 60 milyon TL’lik yeni çevre yolu Güncel Antalya’ya 60 milyon TL’lik yeni çevre yolu

Büyükşehir, Kepez Belediyesi işbirliği ile Antalya, Korkuteli-Kavşağı ve Havaalanı Kavşağı arasında 60 milyon TL bütçeli yeni bir çevre yoluna kavuşuyor.


MUSTAFA CAMBAZ ANISINA YEREL MEDYA YARIŞMASI Güncel MUSTAFA CAMBAZ ANISINA YEREL MEDYA YARIŞMASI

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün (BYEGM), yerel medyanın gelişimine katkı sağlamak ve basında kaliteyi yükseltmek amacıyla geleneksel olarak düzenlediği “Yerel Medya Özendirme Yarışması” 2017 yılında 15 Temmuz demokrasi şehidi gazeteci Mustafa Cambaz anısına düzenlenecek.


Dokuma’nın hatıralarına vefa Güncel Dokuma’nın hatıralarına vefa

Kepez Belediyesi, Dokuma Fabrikası yerleşkesinin sembollerinden biri olan ve “Dokuma Bellek Müzesi” haline getireceği idari binasında aslına uygun şekilde tadilat çalışması başlattı.


MURATPAŞA’NIN MİNİK KAHRAMANLARI Güncel MURATPAŞA’NIN MİNİK KAHRAMANLARI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, değerler eğitim kapsamında kendilerine küçük gelen kıyafetleri, kullanmadıkları oyuncaları belediyenin Sosyal Yardım Merkezi’ne bağışlayan Sınav Koleji’nin anaokulu öğrencilerini “Kahramansınız” diyerek kutladı.


Türel: ‘Avrupa’nın tozunu atacağız’ Güncel Türel: ‘Avrupa’nın tozunu atacağız’

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yaptıkları hizmetleri, devam eden projeleri ve kente değer katacak vizyon projelerle ilgili Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) üyelerine önemli değerlendirmelerde bulundu.


‘Kütüphanede tiyatro var’... Kitap Okuyana Tiyatro Bileti Kültür/Sanat ‘Kütüphanede tiyatro var’... Kitap Okuyana Tiyatro Bileti

Büyükşehir Belediyesi’nin 2014 -2015 tiyatro sezonunda, yetişkin ve çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak için başlattığı “Kütüphanede Tiyatro Var” yeni sezonda da okuyucularına tiyatro bileti kazandırmaya devam ediyor.


 ‘Engel sadece düşüncededir’ Güncel ‘Engel sadece düşüncededir’

Büyükşehir personelinden özel insanların günü için özel mesaj...


MURATPAŞA’DAN BİSİKLET EĞİTİMİ Güncel MURATPAŞA’DAN BİSİKLET EĞİTİMİ

Muratpaşa Belediyesi, çevre dostu ve insan sağlığına olumlu etkileri bulunan bisiklet kullanımının yaygınlaşması için eğitim programları başlattı. Eğitmen Antalya Bisiklet Derneği Başkanı (ANTBİSDER) Yönetim Kurulu Başkanı Nafiz Sağdur, şimdilik sadece kadınlarda yönelik programa yoğun talep olduğunu söyledi.


Başkan Türel’den Kepez’e yatırım turu Güncel Başkan Türel’den Kepez’e yatırım turu

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’nın dört bir yanında devam eden yatırım projelerini incelemeye devam ediyor. Başkan Türel, Kepez İlçesi’nde devam eden katlı kavşak, yol ve altyapı çalışmaları hakkında bilgi alarak, esnafı ziyaret etti.


Kepez’e yeni bir eser Güncel Kepez’e yeni bir eser

Kepez Belediyesi, Antalya’da bir ilk olan semt konağının 3.’sünün de yapımını başlattı. Bölge halkına sosyal ve kültürel ve eğitim alanında hizmet verecek olan Esentepe Amir Ateş Semt Konağı’nın temeli törenle atıldı.


MURATPAŞA’DA ERKEKLER SUSACAK KADINLAR KONUŞACAK Sağlık/Kadın MURATPAŞA’DA ERKEKLER SUSACAK KADINLAR KONUŞACAK

Muratpaşa Belediyesi’nin, ‘10 Aralık İnsan Hakları Günü’ nde düzenleyeceği sempozyumda, erkekler susacak kadınlar konuşacak. 4 kadın; Pınar Kür, Deniz Ataç, Irmak Zileli ve Elif Uluğ, toplumsal mücadele içinde şekillenen kadın hakları üzerine konuşacak.


TİSK YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NA  KUDRET ÖNEN SEÇİLDİ Ekonomi/Turizm TİSK YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NA KUDRET ÖNEN SEÇİLDİ

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) 
26’ncı Genel Kurulu Ankara’da gerçekleştirildi. 
TİSK Yönetim Kurulu Başkanlığına Kudret ÖNEN,
Yönetim Kurulu Başkan Vekilliklerine Nevzat SEYOK ve Tufan ÜNAL seçildi


VODAFONE, MOBİL TEKNOLOJİLERİN GÜCÜYLE YÜZ BİNLERCE ENGELLİ BİREYE DOKUNDU Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE, MOBİL TEKNOLOJİLERİN GÜCÜYLE YÜZ BİNLERCE ENGELLİ BİREYE DOKUNDU

Engelli ve dezavantajlı bireylere mobil teknolojilerin dönüştürücü gücünü kullanarak destek veren Vodafone, bu alandaki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Engelli Hastalara Ağız ve Diş Sağlığı ile İlgili 10 Tavsiye Sağlık/Kadın Engelli Hastalara Ağız ve Diş Sağlığı ile İlgili 10 Tavsiye

Diş Hekimi Recep Eşkar, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla, engelli hastalarda ağız ve diş bakımı konusunda önemli bilgiler verdi.


NİKAH MASASI YERİNE TURUNÇ MASAYI TERCİH ETTİLER Güncel NİKAH MASASI YERİNE TURUNÇ MASAYI TERCİH ETTİLER

Muratpaşa Belediyesi Turunç Masa çalışanları Demet Altuntaş ve Sabri Pehlivan çifti Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın kıydığı nikahla hayatlarını birleştirirken imza için nikah masasını değil ‘Turunç Masa’yı tercih etti.


MURATPAŞALI KADINLAR AKVARYUMDA Güncel MURATPAŞALI KADINLAR AKVARYUMDA

Muratpaşa Belediyesi’nin 25 Kasın Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele günü dolayısıyla düzenlendiği hafta etkinliklerinde kadınlar Antalya Akvaryum’u gezdi. Kadınlar, gezi sırasında Muratpaşa’da kadına yönelik şiddete ve çocuk gelinlere karşı verilen mücadelenin sembolü ‘Al Yazma’ boyunlarına taktı.


SİNEMADA BULUŞTULAR Güncel SİNEMADA BULUŞTULAR

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, Pediatrik Kemik İliği Nakli Bölümü’nde tedavi gören ve iyileşen çocuklar, sinemada bir araya geldi.


Milliler Avrupa Kros Şampiyonası'na Kemer’de İddialı Hazırlanıyor Spor Milliler Avrupa Kros Şampiyonası'na Kemer’de İddialı Hazırlanıyor

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret eden ve Kemer Gedelme Yaylası Gül Mountain Hotelde kamp yapan Teknik Heyet ve Atletler yakın ilgiden dolayı Başkan Gül’e teşekkür ettiler.


2016 Yılının Son Meclis Toplantısı Yapıldı Kemer 2016 Yılının Son Meclis Toplantısı Yapıldı

Kemer Belediyesi 2016 yılının son meclis toplantısı Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün başkanlığında Kemer Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir salonunda gerçekleştirildi.


Umut-Su Rehabilitasyon Öğrencileri Başkanı Ziyaret etti Kemer Umut-Su Rehabilitasyon Öğrencileri Başkanı Ziyaret etti

Kemer’de eğitim veren Umut-Su Rehabilitasyon Eğitim Merkezi Okul Müdürü Öğretmenler veliler ve öğrenciler Başkan Gül’ü makamında ziyaret etti.


Akdeniz Üniversitesi Hayvan Severler Topluluğu’ndan Önemli Bir Duyarlılık Projesi Güncel Akdeniz Üniversitesi Hayvan Severler Topluluğu’ndan Önemli Bir Duyarlılık Projesi

Akdeniz Üniversitesi Hayvan Severler Topluluğu (AKÜ-HAYSEV) önemli bir duyarlılık projesine imza atıyor. Topluluk üyesi öğrenciler, kampüs içerisindeki hayvan popülasyonunu yakından takip ederek bakıma muhtaç hayvanları sahiplendiriyor.


BAŞKAN ŞAHİN’E FEDERASYONDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ Aksu BAŞKAN ŞAHİN’E FEDERASYONDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Başkanı Gürhan Ozanoğlu, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e halk oyunlarına desteklerinden dolayı teşekkür plaketi taktim etti.


Bayan Futbol Takımı, Deplasman Maçına Hazırlanıyor Spor Bayan Futbol Takımı, Deplasman Maçına Hazırlanıyor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3 Lig 4. Grup'ta mücadele eden Kemer Belediye Spor Bayanlar Futbol Takımı, lider Fomget Gençlik Spor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.


PELİN BATU-HALUK ÇETİN İKİLİSİNDEN ŞİİR DİNLETİSİ Manavgat PELİN BATU-HALUK ÇETİN İKİLİSİNDEN ŞİİR DİNLETİSİ

Oyuncu, sinema sanatçısı, şair, tv sunucusu ve programcısı ve tarih yazarı Pelin Batu ve müzisyen Haluk Çetin, Manavgat Belediyesi’nin organizasyonunda Manavgat halkıyla buluştu.


Kemer Belediyesi El Emeği ve Göz Nuru Sergisi Açılıyor Kemer Kemer Belediyesi El Emeği ve Göz Nuru Sergisi Açılıyor

Kemer Belediyesi Tekirova seramik atölyesinde yapılan çalışmaların yer aldığı sergi Göynük Kemer Belediyesi Atatürk Spor Salonu sergi alanında 5 Aralık pazartesi günü sergilenecek.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE PROF. DR. İLHAN TOMANBAY SÖYLEŞİSİ Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE PROF. DR. İLHAN TOMANBAY SÖYLEŞİSİ

Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKVAM) ile Akdeniz Üniversitesi Ekonomi Topluluğu, 01 Aralık 2016 tarihinde Sosyal Hizmetler Araştırma, Belgeleme ve Eğitim Vakfı’nın (SABEV) kurucusu Prof. Dr. İlhan Tomanbay ile söyleşi düzenledi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ KONSEYİ ZİYARETLERİNE ANKARA’DAN  BAŞLADI Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ KONSEYİ ZİYARETLERİNE ANKARA’DAN BAŞLADI

Kasım ayında seçimle göreve gelen Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Konseyi yeni yönetimi ziyaretlerine Ankara’dan başladı. Projelerini paylaşmak için Ankara’ya giden Öğrenci Konseyi, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bakanlar ve milletvekilleri ile biraraya geldi.


KAYMAKAM GÜNLÜ VE BAŞKAN SÖZEN’DEN SİDE GENÇLİK MERKEZİ’NE ZİYARET Manavgat KAYMAKAM GÜNLÜ VE BAŞKAN SÖZEN’DEN SİDE GENÇLİK MERKEZİ’NE ZİYARET

Manavgat’ın eğitim hayatında önemli bir yer tutan Manavgat Belediyesi Side Gençlik Merkezi, kent protokolünü ağırladı.


FRANSA HEYETİNDEN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET Güncel FRANSA HEYETİNDEN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET

Fransa Büyükelçiliği Kültür Etkinlikleri ve İşbirliği Müsteşarı Eric Soulıer, Kültür Etkinlikleri ve İşbirliği Müsteşar Yardımcısı Christophe Dessaux ve Üniversitelerarası İşbirliği Ataşesi Beatrice Delpouve, 29 Kasım 2016 tarihinde Akdeniz Üniversitesi’ni ziyaret etti.


Kendinizi Yenileyin Güncel Kendinizi Yenileyin

Denizhan Otel Muratpaşa Hamam Sauna kaliteli hizmetiyle ve profesyonel ekibiyle müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor.


TARİHİ BULULŞMADA ŞAHİN’DEN KRİTİK TALEP Alanya TARİHİ BULULŞMADA ŞAHİN’DEN KRİTİK TALEP

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Türkiye-Rusya Ortak Stratejik Planlama Grubu 5’inci Toplantısı kapsamında Alanya’da bir araya gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’a Rus vatandaşlarının ülkemize nüfus cüzdanı ile girebilmesi için çalışma başlatılması talebinde bulundu.


‘MAVİ BİSİKLET’ PEDALLARINI VİZYONA ÇEVİRDİ… Kültür/Sanat ‘MAVİ BİSİKLET’ PEDALLARINI VİZYONA ÇEVİRDİ…

53. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde üç büyük ödül kazanan Mavi Bisiklet vizyona gireceği 2 Aralık tarihinden itibaren Antalya Shemall Cinema Pink’te gösterime girdi.


Cinler Alemi’ndeki Karanlık Kabus Kültür/Sanat Cinler Alemi’ndeki Karanlık Kabus

Vidd Film’in yapımcılığını üstlendiği “ZUZULA” 16 Aralık Cuma günü vizyona giriyor.


3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün Gündemi “OTİZM” Sağlık/Kadın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün Gündemi “OTİZM”

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde 4,5 milyonu aşkın kişi “Otizm Eylem Planı” uygulamasının geçmesine ilişkin müjdeli haberi bekliyor.


ANTALYA YETİMLERİNE SAHİP ÇIKIYOR Güncel ANTALYA YETİMLERİNE SAHİP ÇIKIYOR

Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun eşi Sevim Karaloğlu koordinatörlüğünde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yürütülen "Antalya Yetimlerine Sahip Çıkıyor" Projesi kapsamında akvaryum etkinliği yapıldı.


VALİ KARALOĞLU: Güncel VALİ KARALOĞLU: "ÖNCE GÖNÜLLERDEKİ ENGELİ KALDIRMAK LAZIM"

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Nedeniyle Türkiye Sakatlar Derneği Antalya Şubesi ve Aktif Engelliler Derneği üyelerini makamında ağırladı.


Vecdet Öz'den anlamlı mesaj: Siyaset Vecdet Öz'den anlamlı mesaj: "ENGELSİZ TÜRKİYE..."

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz, "3 Aralık Dünya Engelliler Günü' nedeniyle mesaj yayınladı...


Türel: “Engelsiz Antalya için çalışıyoruz” Güncel Türel: “Engelsiz Antalya için çalışıyoruz”

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle düzenlenen yemekte engelli bireyler ve aileleriyle bir araya geldi. Engelsiz bir Antalya için çalıştıklarını belirten Başkan Türel, engelli bireyler için planlanan yeni projeleri anlattı. Başkan Türel Adana Aladağ’da yaşanan yangın faciasına da değinerek, ‘Allah Adana’daki gibi bir felaketi, acıyı bir daha göstermesin” dedi.


UYSAL: Güncel UYSAL: "ÜSTGEÇİTLER ARAÇ ÖNCELİKLİ DAVRANIŞIN SONUCU"

Muratpaşa Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günün dolasıyla bine yakın engelli ve alileriyle öğle yemeğinde biraraya geldi.


AKILLI ŞEHİRLER, TÜRKİYE’YE YILDA  30 MİLYAR TL KAZANDIRACAK Ekonomi/Turizm AKILLI ŞEHİRLER, TÜRKİYE’YE YILDA 30 MİLYAR TL KAZANDIRACAK

Vodafone, Deloitte Türkiye ve Türkiye Bilişim Vakfı tarafından hazırlanan, Türkiye’nin en kapsamlı “Akıllı Şehir Yol Haritası Raporu”, akıllı şehirleşmede öncü kentlerden Bursa’da açıklandı. 23 büyükşehir belediyesinin katılımıyla hazırlanan raporda, akıllı şehir programlarının ülke ölçeğinde tasarlanması ve bütünsel bir biçimde uygulanması halinde akıllı şehirlerin Türkiye’nin Gayri Safi Yurtiçi Hasılası’na yılda yaklaşık 30 milyar TL’lik katkıda bulunması öngörülüyor.


AKSU’DA VOLEYBOL VE FUTSAL HEYECANI Aksu AKSU’DA VOLEYBOL VE FUTSAL HEYECANI

Aksu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklaşa okullar arası voleybol ve futsal turnuvası organize etti.


Türel: Güncel Türel: "Engelli kardeşlerimizle bizler yol arkadaşıyız, kader arkadaşıyız"

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.


“Adalarımızın İşgali Bakan Tarafından Reddedilmemiştir” Siyaset “Adalarımızın İşgali Bakan Tarafından Reddedilmemiştir”

Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun soru önergesine verdiği yanıt için “Filli durum hukuki sonuç doğurmaz diyen Bakanın politikaları maalesef işgalleri sonlandırmamıştır” ifadelerini kullandı.


SOĞUK KIŞ AYLARINDA “CARMEN” İÇİNİZİ ISITACAK Kültür/Sanat SOĞUK KIŞ AYLARINDA “CARMEN” İÇİNİZİ ISITACAK

Antalya Devlet Opera ve Balesi geçtiğimiz sezon prömiyerini gerçekleştirdiği ve sanatseverlerin beğenisini kazanan Bizet’in ünlü “Carmen” operasını 03 Aralık Cumartesi saat: 15.00’te ve 06 Aralık Salı saat: 20.00’de tekrar sahneleyecek.


USLU: Siyaset USLU: "TÜM ENGELLERİ BİRLİKTE AŞIYORUZ"

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü ile ilgili mesaj yayınladı.


‘SIR’ Elmalı’da izleyiciyle buluşacak Elmalı ‘SIR’ Elmalı’da izleyiciyle buluşacak

Antalya Şehir Tiyatroları ‘SIR’ adlı çocuk oyununu Pazar günü Elmalı’da sahneleyecek.


AK PARTİ KADIN KOLLARI SEVGİ YOLU PROJESİYLE  ÇOCUKLARIN GELECEĞİNE KATKI SAĞLIYOR Siyaset AK PARTİ KADIN KOLLARI SEVGİ YOLU PROJESİYLE ÇOCUKLARIN GELECEĞİNE KATKI SAĞLIYOR

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı öncülüğünde yürütülen 'Sevgi Yolu' projesi kapsamında AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç ve yönetimi Aksu Kumköy İlköğretim Okulu ile Döşemealtı’nda bulunan Dilek Recep Özer ve Yeniköy İlköğretim okullarına ziyaretler gerçekleştirdi.


‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı Kültür/Sanat ‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı

Büyükşehir Belediyesi, şiir ve edebiyat tutkunlarını ‘Sonbahar Şiir Gecesi’nde buluşturdu. 14 ilin yerel şairlerinin şiirlerinin okunduğu gecede duygu dolu anlar yaşandı.


Kartal'dan Engelliler Günü açıklaması Güncel Kartal'dan Engelliler Günü açıklaması

Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “ Kaldırımlar, yollar, rampalar, taşıma araçları. Hani bunların hepsi engellilerimize göre düzenlenecekti? Düzenlemeyenlere cezalar yağacaktı? ”diye sordu ve engelli vatandaşlarla, ailelerinin yaşadıkları sorunların artarak devam ettiğini hatırlattı.


Kışın cilt kuruluğunu önlemenin püf noktaları Sağlık/Kadın Kışın cilt kuruluğunu önlemenin püf noktaları

Cilt sorunları içinde en sık karşılaşılan problemlerden biri olan cilt kuruluğu, özellikle kış aylarında daha da artıyor. Çünkü soğuk hava, cildin nemini azaltan en önemli faktör.
Kepez’in Dev Spor Okulu Spor 

Kepez’in Dev Spor Okulu

Kepez Belediyespor “Kış Spor Okulları” gençlere sporu sevdiriyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün talimatı ile kurulan spor okulları ivme kazanıyor.


Siyaset "Mücadelem, engellerin, bireylerin mantığında olduğu anlatmak"

CHP 26. Dönem Milletvekili Adayı Barış İşbilen, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir basın açıklaması yayınladı.


Akıllı Temizliğin Püf Noktaları Sağlık/Kadın Akıllı Temizliğin Püf Noktaları

Temiz ve hijyenik bir yaşam alanı hepimizin olmazsa olmazları arasında. “Akıllı Temizlik” sloganı ile ev bakım ve temizlik ürünleri sektörüne hızlı bir giriş yapan 1K Kimya CEO’su Kimyager Sevginar Baştekin, kolay, kalıcı ve anti alerjik bir temizlik için neler yapmak gerektiğini anlatıyor.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU GAZİPAŞA'YI ZİYARET ETTİ Gazipaşa VALİ MÜNİR KARALOĞLU GAZİPAŞA'YI ZİYARET ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Gazipaşa ilçesini ziyaret etti.


Karaloğlu: Güncel Karaloğlu: "Hepimiz birer engelli adayıyız"

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


EİB’den Kasım ayında 923 milyon dolarlık ihracat Ekonomi/Turizm EİB’den Kasım ayında 923 milyon dolarlık ihracat

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), Kasım ayında 923 milyon 206 bin 934 dolar ihracat gerçekleştirdi. EİB, 2015 yılı Kasım ayında ise; 862 milyon 334 bin 485 dolar ihracat yapmıştı.


MURATPAŞA’DAN ÜCRETSİZ SİNEMA GÜNLERİ Kültür/Sanat MURATPAŞA’DAN ÜCRETSİZ SİNEMA GÜNLERİ

Muratpaşa Belediyesi, Aralık ayı boyunca ücretsiz sinema günleri düzenliyor. Laura AVM Site Sinemaları’nın bin koltuk kapasiteli 6 salonu Salı günleri saat 10.00’da Muratpaşa sakinleri için kapılarını açacak.


Konyaaltı Belediyesi’nden engellilere tüm yıl hizmet
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden engellilere tüm yıl hizmet


İstanbul’da 1962 yılında geçirdiği trafik kazası ile tekerlekli sandalyeye mahkum olan Kamile Sevin Ünver; Konyaaltı Belediyesi’nin Sağlık ve Evde Hizmet Projesi’yle yeniden hayata tutundu.


MURATPAŞA 4 PARKINI AÇIYOR Güncel MURATPAŞA 4 PARKINI AÇIYOR

Muratpaşa Belediyesi, Haziran ayında Atatürk Havalimanı’na yönelik saldırısı sonrası ertelenen, aralarında Taksim Gezi Parkı protestoları sırasında hayatını kaybedenler anısına yapılan anıtın da yer aldığı 17 bin metrekarelik Gezi Parkı’nın da bulunduğu, 32 bin 300 metrekarelik 4 parkın açılışını 6 Aralık salı günü gerçekleştiriliyor.


NECATİ ÖZKAN: DOĞRU STRATEJİ SIRADAN BİR KAMPANYANIN SEÇİM KAZANMASINI SAĞLAYABİLİR Güncel NECATİ ÖZKAN: DOĞRU STRATEJİ SIRADAN BİR KAMPANYANIN SEÇİM KAZANMASINI SAĞLAYABİLİR

İstanbul Şehir Üniversitesi İletişim Fakültesi ‘İletişim Konuşmaları’ Konferans Serisi Başladı


Konyalılar Derneği’nde Kasım ayı dolu dolu geçti Güncel Konyalılar Derneği’nde Kasım ayı dolu dolu geçti

Antalya Konyalılar Derneği üyeleri geleneksel Bamya Çorba Günü etkinliğinde bir araya geldi.


Avrupa’da öğle yemeğine ayrılan süre azalıyor... Avrupa’da öğle yemeğine ayrılan süre azalıyor...

Dünyanın lider yemek ve destek hizmetler sağlayıcısı Compass Group PLC, Avrupa’da çalışanların yemek alışkanlıklarını ortaya koyan bir araştırma yayımladı.


FLÖRT ŞİDDETİNİN KAYNAĞI TEKNOLOJİ! Sağlık/Kadın FLÖRT ŞİDDETİNİN KAYNAĞI TEKNOLOJİ!

Her 5 öğrenciden 1’i flört şiddetine maruz kalıyor. Psikolojik ve sözel başlayan şiddet, evlilikte ise fiziksel şiddete dönüşüyor.


MURATPAŞA’DA ÖĞRENCİ YURTLARI İNCELEMEDEN GEÇECEK Güncel MURATPAŞA’DA ÖĞRENCİ YURTLARI İNCELEMEDEN GEÇECEK

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın, CHP’li kadın meclis üyelerinin verdiği önerge doğrultusunda yurtların yangın güvenliği açısından incelenmesi için ‘Meclis İnceleme Komisyonu’ kurulmasına yönelik teklifi kabul edildi. Komisyona mecliste 3 siyasi partiden 7 üye seçildi. Komisyon, belediye yurtları dahil olmak üzere ilçedeki tüm yurtlarda inceleme yapacak.


Giymiyorsan Giydir Projesi’ne büyük ilgi..
 Güncel Giymiyorsan Giydir Projesi’ne büyük ilgi..


Konyaaltı Belediyesi tarafından başlatılan Giymiyorsan Giydir Projesi’ne vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.


Amir Ateş Kepez’de yaşayacak Güncel Amir Ateş Kepez’de yaşayacak

Kepez Belediyesinin Esentepe mahallesinde bugün açılışını yapacağı semt konağının ismi, ünlü bestekar Amir Ateş adını taşıyacak.


Antalya Büyükşehir Belediyesi Aksu ilçesinde 3 arsasını satıyor Aksu Antalya Büyükşehir Belediyesi Aksu ilçesinde 3 arsasını satıyor

Büyükşehir Belediyesi Aksu ilçesinde bulunan 3 adet taşınmazını 8 Aralık’ta ihaleye çıkarıyor. Arsaların bedelleri 380 bin TL ile 420 bin TL arasında değişiyor.


Başkan Türel KONYSİAD üyelerine seslendi Güncel Başkan Türel KONYSİAD üyelerine seslendi

Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği (KONYSİAD) toplantısında konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, vizyon projelerle Antalya’nın katma değerini yükselteceklerini belirtti. Başkan Türel işadamlarından, Büyükşehir’in yatırımlarına gelen eleştirilere sessiz kalmamaları gerektiğini vurgulayarak “ Antalya’ya çakılan her çivinin arkasında durmanız gerekir” diye seslendi.


“ENGELİMİ SANATLA AŞIYORUM” SERGİSİ AÇILDI Aksu “ENGELİMİ SANATLA AŞIYORUM” SERGİSİ AÇILDI

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile Mustafa Alper Kocabıyık’ ın “Engelimi Sanatla Aşıyorum” Fotoğraf Sergisi Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin tarafından açıldı. Sergi 1-8 Aralık tarihleri arasında Aksu Belediyesinde ziyarete açık kalacak.


Kepez’e 5 semt spor sahası daha Spor Kepez’e 5 semt spor sahası daha

Bu yıl söz verdiği 5 mahalleye semt spor sahası kazandıran Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, 2017 yılında da 5 tane daha aynı tesisten yapmak istediklerini söyledi.


CHP’Lİ KADINLAR 4 ARALIK’TA MANAVGAT’TA BULUŞUYOR Siyaset CHP’Lİ KADINLAR 4 ARALIK’TA MANAVGAT’TA BULUŞUYOR

CHP Antalya İl Kadın Kolları ve Manavgat İlçe Kadın Kollarının “5 Aralık 1934 Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı” verilişinin 82. Yıldönümünde Manavgat’ta kutlayacak.


ATAY USLU: AVRUPA SIĞINMACILAR KONUSUNDA YETERİ KADAR İNSİYATİF ALMIYOR Siyaset ATAY USLU: AVRUPA SIĞINMACILAR KONUSUNDA YETERİ KADAR İNSİYATİF ALMIYOR

Türkiye Büyük Millet Meclisin İnsan Hakları Komisyonu bünyesinde kurulan Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Başkanlığındaki Mülteci Hakları Alt Komisyonu Almanya’da mülteciler, Suriyeli sığınmacılar hususlarında incelemeler ve görüşmelerde bulundu.


Öneri imar planında ‘söz vatandaşta’ Güncel Öneri imar planında ‘söz vatandaşta’

Kepez Belediyesi’nin, ‘Karar da tercin de sizin’ sloganıyla katılımcı bir anlayışla, 5 mahalle için hazırladığı ve kentsel dönüşüme imkan sağlayacak öneri plan için 4 Aralık’ta referandum yapılacak.


Diş Eksikliğinin 8 Önemli Zararı Sağlık/Kadın Diş Eksikliğinin 8 Önemli Zararı

Birçok kişi eksik dişlerle yaşamını idame etmeye çalışsa da gerçek şu ki; eksik dişler birçok olumsuzluğu beraberinde getiriyor diyen Hospitadent Diş Hastanesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Utku Üretürk, “Eksik dişler estetik, fonksiyon kaybı ve çeşitli deformasyonlara neden olarak yaşantımızı zorlaştırıyor” dedi.


Başkan Böcek’ten meclise teşekkür 
 Güncel Başkan Böcek’ten meclise teşekkür 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2016 yılının son meclis toplantısında bölgeye yapılan hizmetlerde destek olan bütün meclis üyelerine teşekkür etti.


Kumluca’da 7 mahalle birbirine bağlanıyor Kumluca Kumluca’da 7 mahalle birbirine bağlanıyor

Büyükşehir Belediyesi yaz kış demeden Antalya kırsalında yol çalışmalarını sürdürüyor. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Kumluca’da 7 mahalleyi birbirine bağlayan bağlantı yolunda asfalt öncesi bakım ve onarım çalışması yapıyor.


ADANA’DAKİ FACİA AKSU’YU DA DERİNDEN ÜZDÜ Aksu ADANA’DAKİ FACİA AKSU’YU DA DERİNDEN ÜZDÜ

Adana’da bir kız öğrenci yurdunda çıkan yangın, 11’i öğrenci olmak üzere 12 kişinin ölmesine neden olmuştu. Yurttaki bu facia Aksu Belediye Meclisinin aralık ayı toplantısında da dile getirildi.


BELEDİYE BAŞKANLARI ANTALYA'DA BULUŞACAK Ekonomi/Turizm BELEDİYE BAŞKANLARI ANTALYA'DA BULUŞACAK

TÜRKİYE’DEN VE DÜNYA’DAN YÜZLERCE BELEDİYE BAŞKANI 23-26 MART 2017’DE ANTALYA’YA ÇIKARMA YAPACAK


Özel öğrencilerin sinema keyfi Kumluca Özel öğrencilerin sinema keyfi

Kumluca’da Sarıcasu Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi’nde eğitim gören öğrencilere, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya tarafından sinema hediye edildi


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68485 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...