Cumartesi, 23 Mart 2019
Futbolda Kadro Sayısı 23 Kişi Olsun Spor Futbolda Kadro Sayısı 23 Kişi Olsun

Antalya Döşemealtı İşitme Engelliler Futbol Kulübü yönetim kurulu üyesi Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk futbolla ilgili olarak ilginç bir öneride bulundu. Aynı zamanda akademisyen olan Kahraman Köktürk Türkiye Futbol Federasyonun maç kadrolarını 23 kişiye çıkartılmasını önerdi.


Türkiye’de 600.000 aile Alzheimer hastalığı ile mücadele ediyor! Sağlık/Kadın Türkiye’de 600.000 aile Alzheimer hastalığı ile mücadele ediyor!

Türkiye nüfusu içinde şu an toplam nüfusun %8,7’sini oluşturan 65 yaş üstü nüfus hızla artıyor. Buna karşın diğer yaş grupları bu hızda bir artış göstermiyor.


Batı Antalya’nın en büyük cami inşaatı Kumluca Batı Antalya’nın en büyük cami inşaatı

Kumluca ilçesinde Belediye ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla yapımı devam eden Batı Antalya’nın en büyük cami inşaatının yaklaşık yüzde 60’lık bölümünün tamamlandığı bildirildi.


MANAVGAT’TA BARIŞ TEMALI 2. TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU 26 EYLÜL’DE BAŞLIYOR Manavgat MANAVGAT’TA BARIŞ TEMALI 2. TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU 26 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Manavgat Belediyesi Akdeniz Üniversitesi ile ortaklaşa düzenlediği ve geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiği Taş Heykel Sempozyumlarının ikincisini düzenlemeye hazırlanıyor.


“Zümrüd-ü Anka” Müzikali EXPO 2016’da sahnelendi Kültür/Sanat “Zümrüd-ü Anka” Müzikali EXPO 2016’da sahnelendi

Türk tarihi ve kültür değerlerinin dünyaya tanıtımı için Cumhurbaşkanlığı himayelerinde TRT tarafından hazırlanan "Zümrüd-ü Anka" Müzikali, EXPO 2016’da ilk gösterimini yaptı.


ALZHEİMER’A KARŞI SUDOKU ÇÖZDÜLER Sağlık/Kadın ALZHEİMER’A KARŞI SUDOKU ÇÖZDÜLER

Muratpaşa Beldiyesi Yaşlı Evi’nde 60 yaş üstü deneyimli kent sakinleri, 21 Eylül Dünya Alzheimer Farkındalık Günü’nde, hep birlikte zeka oyunu oynadı. Yaşlılar, Zeka Oyunları Eğitmeni Gazi Umdu rehberliğinde sudoku çözdü.


Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde büyük heyecan..
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde büyük heyecan..


Konyaaltı Belediyesi, geçtiğimiz yıl açtığı kreşlerle Antalya’da yerel yönetimlere de öncülük ediyor. Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevleri’nde yeni eğitim yılı öğrenciler kadar veliler içinde heyecanlı başladı.


NETWORK’TEN YENİ SEZON MOTTOSU: DOĞAYA DÖNÜŞ! Güncel NETWORK’TEN YENİ SEZON MOTTOSU: DOĞAYA DÖNÜŞ!

Yeni bir mevsim, ruhunda bir yerlerde saklanan yepyeni seni keşfetme vakti …


ENERYA’NIN FAHİŞ ZAMMI ÜRETİMİ DURDURDU Ekonomi/Turizm ENERYA’NIN FAHİŞ ZAMMI ÜRETİMİ DURDURDU

Enerya Antalya Gaz Dağıtım AŞ’nin, sistem kullanım bedeline yaptığı yüzde 895 oranındaki fahiş zammın ardından, Akdeniz Bölgesi’nin en büyük enerji üretim tesislerinden biri olan Antalya Enerji AŞ üretimini durdurmak zorunda kaldı.


ZABITALAR OKUL KANTİNLERİNİ DENETLEDİ Aksu ZABITALAR OKUL KANTİNLERİNİ DENETLEDİ

Okulların açılması, yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte Aksu’da okul kantinleri denetlendi. Aksu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kantinleri inceleyerek kurallara uymayanları uyardı.


AEDAŞ’tan 3 dakikada yanıt Ekonomi/Turizm AEDAŞ’tan 3 dakikada yanıt

Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ. (AEDAŞ), abonelerinin planlı-plansız kesintilerden anında haberdar olması için Antalya Muratpaşa’da, pilot çalışma başlattı.


Antalya Film Forum 2016'da yarışacak projeler belli oldu: Kültür/Sanat Antalya Film Forum 2016'da yarışacak projeler belli oldu:

150’ye yakın uzun metraj film projesi başvurduğu Forum’da, Belgesel Pitching, Kurmaca Pitching ve Work in Progress Platformlarına toplamda 26 proje seçildi.


Antalya'da Müzik Bayramı Yaşanacak Kültür/Sanat Antalya'da Müzik Bayramı Yaşanacak

Antalya’da bu yıl 17.cisi gerçekleştirilecek olan Antalya Uluslararası Piyano Festivali 21 Eylül’de başlıyor. 14 Ekim’e kadar sürecek olan festivalde, dünyaca ünlü yerli ve yabancı yıldızlar müzikseverlerle buluşacak.


Kanser tarama Tır'ı 'Pembe Prenses Antalya’da… Sağlık/Kadın Kanser tarama Tır'ı 'Pembe Prenses Antalya’da…

Sağlık Bakanlığı tarafından ’Pembe Prenses’ ismi verilen mobil kanser tarama TIR’ı, Antalya ilinde vatandaşlara kanser taraması yapmak üzere geliyor…


Antalya Yeditepe’de Tanışma ve Kaynaşma Etkinliği Düzenlendi Güncel Antalya Yeditepe’de Tanışma ve Kaynaşma Etkinliği Düzenlendi

Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez), Konyaaltı ve Manavgat Kampüsü idarecileri ve öğretmenleri, Lara (Merkez) Kampüsünde tanışma ve kaynaşma etkinliğinde bir araya geldi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDEN GENÇLİK PROJESİ	Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDEN GENÇLİK PROJESİ

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi ortaklığında yürütülen “Eğitimde Uluslararası Gönüllülük” adlı Gençlik Proje Toplantısı İtalya’nın Cosenza şehrinde düzenlendi.


Servis Şoför ve Hosteslerine Eğitim ve Bilgilendirme Semineri Güncel Servis Şoför ve Hosteslerine Eğitim ve Bilgilendirme Semineri

Antalya Yeditepe Kolejinde okul yönetimi tarafından servis şoför ve hosteslerine eğitim ve bilgilendirme semineri yapıldı.


ANADOLU’NUN KALBİ MURATPAŞA’DA ATACAK
 Güncel ANADOLU’NUN KALBİ MURATPAŞA’DA ATACAKMuratpaşa Belediyesi ve Antalya Anadolu Hemşeri Dernekleri Platformu işbirliği ile gerçekleştirilen Yöreler Renkler Festivali’nin ikincisi 24 Eylül Cumartesi günü Suzan Kardeş konseriyle başlıyor.


Allianz Küresel Varlık Raporu: Güzel yıllar sona erdi Ekonomi/Turizm Allianz Küresel Varlık Raporu: Güzel yıllar sona erdi

Allianz’ın Küresel Varlık Raporu’na göre 2015 yılında finansal varlıklar yüzde 4,9’luk artışla ekonomik faaliyetlerdeki büyümenin bir nebze üstünde bir performans sergiledi.


Başkan Genç nikah kıydı Döşemealtı Başkan Genç nikah kıydı

Yoğun programına rağmen nikahların hepsine katılmaya özen gösteren Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Nevzat Avcı ve Raziye Şan çiftinin nikahını kıydı.


YEŞİLAY UYARIYOR: YENİ DÖNEMDE OKUL VE ARKADAŞLIKLARA DİKKAT! Sağlık/Kadın YEŞİLAY UYARIYOR: YENİ DÖNEMDE OKUL VE ARKADAŞLIKLARA DİKKAT!

Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte Yeşilay’dan okullara ve velilere uyarı geldi.


ALZHEİMER HASTASI YAKINI OLANLAR İÇİN 10 ÖNERİ Sağlık/Kadın ALZHEİMER HASTASI YAKINI OLANLAR İÇİN 10 ÖNERİ

21 Eylül Dünya Alzheimer Günü. Bellek bozukluğu, zihinsel işlevlerde düşünme, konuşma ve yorumlamada zorluklar, davranış bozuklukları ile kendini gösteren “demans”ların en sık rastlanan tipi Alzheimer hastalığıdır.


Antalya Valisi Karaloğlu Gaziler Günü'nü kutladı Güncel Antalya Valisi Karaloğlu Gaziler Günü'nü kutladı

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Gaziler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, "Gazilerimizin büyük bir cesaret örneği göstererek nail oldukları bu şerefi, milletçe, büyük bir coşkuyla paylaşıyoruz" dedi.


KOCAELİ HEREKE HALISI, PİŞMANİYESİ, KANDIRA YOĞURDUYLA YÖREX'TE Güncel KOCAELİ HEREKE HALISI, PİŞMANİYESİ, KANDIRA YOĞURDUYLA YÖREX'TE

Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin desteğiyle bu yıl 7'ncisi 26-30 Ekim tarihlerinde EXPO Center'da düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX, Kocaeli'nin coğrafi işaretli yöresel ürünlerine ev sahipliği yapacak.


ÇOCUKTA ‘İLK GÜN’ KORKUSUNA DİKKAT! Sağlık/Kadın ÇOCUKTA ‘İLK GÜN’ KORKUSUNA DİKKAT!

Aşırı korumacı, dış dünyayı tehlike dolu olarak algılayan ailelerin çocukları okul fobisine daha yatkın oluyor. Çocuğun, ders zilinin çaldığı ilk gün kabus yaşamasını istemiyorsanız okulu ona doğru tanıtın.


GEÇMEYEN MİDE AĞRISI VE HAZIMSIZLIĞA DİKKAT! Sağlık/Kadın GEÇMEYEN MİDE AĞRISI VE HAZIMSIZLIĞA DİKKAT!

Sağlıksız beslenme alışkanlıkları, sigara kullanımı ve bilinçsiz uygulamalar nedeniyle son yıllarda öne çıkan mide kanseri, ölümcül sonuçları ile de karşımıza çıkıyor.


‘ANTALYA’DA MUHTEŞEM KADRO!’ Kültür/Sanat ‘ANTALYA’DA MUHTEŞEM KADRO!’

Her sene Antalya’da dünyaca ünlü müzisyenleri ağırlayan ‘Antalya Uluslararası Piyano Festivali, 17. yılında da bu geleneğini sürdürüyor.


ANTALYA ULUSLARARASI PİYANO FESTİVALİ BAŞLIYOR! Kültür/Sanat ANTALYA ULUSLARARASI PİYANO FESTİVALİ BAŞLIYOR!

Bu yıl 17. si düzenlenen Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli kültür etkinliklerinden biri olan Antalya Uluslararası Piyano Festivali 21 Eylül’de başlıyor.


DİŞ TELİ İLE İLGİLİ 5 ÖNEMLİ BİLGİ Sağlık/Kadın DİŞ TELİ İLE İLGİLİ 5 ÖNEMLİ BİLGİ

Hospitadent Diş Hastanesi Ortodonti Uzmanı Dr. Hatice Kübra Kavaz, halk arasında tel tedavisi (ortodontik tedavi) hakkında doğru bilinen yanlışları açıkladı.


BAHAR: Ekonomi/Turizm BAHAR: "İŞÇİ MAĞDURİYETLERİNİ ÖNLEMEMİZ LAZIM"

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Türkiye’de işverenlerin, SGK primi dışında ayrıca kıdem tazminatı ödemesiyle aşırı bir istihdam maliyeti ile karşı karşıya olduklarını belirterek, Kıdem Tazminatı Fonu Yasası’nın bir an önce çıkması ve fonun kurulması gerektiğini söyledi.


AGC Yönetim Kurulu’ndan ANSİAD Yönetim Kurulu’na İade-i Ziyaret…
 Güncel AGC Yönetim Kurulu’ndan ANSİAD Yönetim Kurulu’na İade-i Ziyaret…


Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mevlüt Yeni ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’ne (ANSİAD) iade-i ziyarette bulundu.


AESOB Başkanı Dere’den bayram uyarıları... Ekonomi/Turizm AESOB Başkanı Dere’den bayram uyarıları...

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği AESOB Başkanı Adlıhan Dere, 9 günlük bayram tatilinde yola çıkacak sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı.


Akdeniz TV yeni yayın dönemine hızlı girdi Kültür/Sanat Akdeniz TV yeni yayın dönemine hızlı girdi

Antalya’nın Dünya’ya açılan penceresi Akdeniz TV 1 Eylül’de yeni yayın dönemine merhaba dedi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI

Akdeniz Üniversitesi yöneticileri ve personeli, Kurban Bayramı öncesi bir araya gelerek bayramlaştı.


MURATPAŞA BAYRAMA HAZIR Güncel MURATPAŞA BAYRAMA HAZIR

Muratpaşa Belediyesi, komşularının huzurlu, mutlu ve güven içinde bir Kurban Bayramı geçirmeleri için tüm önlemleri aldı.


MURATPAŞA’DA CAMİLERE BAYRAM TEMİZLİĞİ Güncel MURATPAŞA’DA CAMİLERE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Muratpaşa Belediyesi, 12 Eylül Pazartesi günü başlayacak Kurban Bayramı öncesi ilçede 147 camiinin temizliğinden, boyanmasına tüm ihtiyaçlarını karşıladı.


YAZ OKULUNU BİTİREN ÇOCUKLAR SERTİFİKALARINI ALDI Aksu YAZ OKULUNU BİTİREN ÇOCUKLAR SERTİFİKALARINI ALDI

Aksu Belediyesi Spor Kulübünde yaz okulunda futbol branşında eğitim alan yaklaşık 50 öğrenci yaz okulunun kapanması ile sertifikalarını aldı.


BAŞKAN ŞAHİN, KURBAN BAYRAMINI KUTLADI Aksu BAŞKAN ŞAHİN, KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, tüm Müslüman aleminin kurban bayramını kutladı, savaşsız, terörsüz barış ve huzur dolu günler diledi.


 BAŞKAN UYSAL: ‘TEMEL DAVAMIZ İNSAN’ Güncel BAŞKAN UYSAL: ‘TEMEL DAVAMIZ İNSAN’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yenigün Mahallesi Şehitler Parkı’nda düzenlenen toplu sünnet şöleninde “Hiç kimse Muratpaşa’da yalnız kalmayacak. Bizim temel davamız insan” dedi.


BAŞKAN UYSAL’DAN BAYRAM MESAJI Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN BAYRAM MESAJI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, dünyada ve Türkiye’de çok tatsız olayların yaşandığı bir ortamda Kurban Bayramı’nın yarattığı manevi ortamının önemine değinerek, “Birliğimizi beraberliğimizi, sevgimizi saygımızı geliştirmek pekiştirmek istiyoruz. Bayramlarımız bunun için var” dedi.


MURATPAŞA BAYRAMLAŞTI Güncel MURATPAŞA BAYRAMLAŞTI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, son 2 yılda Muratpaşa’nın temel ve sosyal belediyecilik hizmetlerde Türkiye’nin ‘en’leri arasına girmesini sağlayan belediye personeliyle bayramlaştı.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN “SOKAKTA HAYAT VAR” FESTİVALİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN “SOKAKTA HAYAT VAR” FESTİVALİ

Manavgat’ta belediye tarafından düzenlemesi tamamlanan Atatürk ve Fevzi Paşa Caddeleri, “Sokakta Hayat Var” festivali ile canlanacak. 7 gün sürecek olan festival, kentteki hareketliliği artırırken, esnafa ve turizme de büyük katkı sağlayacak


DİŞ APSESİ KABUSUNUZ OLMASIN! Sağlık/Kadın DİŞ APSESİ KABUSUNUZ OLMASIN!

Hospitadent Diş Hastanesi’nden Dt. Çağrı Altuntaş, önemsemediğimiz apseli dişten üreyen ve tüm vücudumuza hızlıca yayılan bakterilerin bağışıklık sistemimizi zayıflatarak genel vucut sağlığımızı etkiyeceğinin ve bunun da birçok hastalığa neden olabileceğinin altını çizdi.


PAŞA’NIN MELEKLERİ’NE MORAL ZİYARETİ Spor PAŞA’NIN MELEKLERİ’NE MORAL ZİYARETİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Avrupa’da tur için haftasonu ACME Zalgiris Kaunas’ı konuk edecek Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı’nı ziyaret etti. Başkan Uysal zorlu karşılaşma öncesi takıma başarılar diledi, baklava ikram etti.


BAŞKAN SÖZEN, DEDE ve BABA GELENEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR Manavgat BAŞKAN SÖZEN, DEDE ve BABA GELENEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, göreve geldiği 2009 yılından bu yana tüm belediye çalışanlarıyla işyerlerinde ziyaret ederek bayramlaşma geleneğini devam ettiriyor.


MANAVGAT ŞELALESİ’NDE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI Manavgat MANAVGAT ŞELALESİ’NDE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Manavgat Şelalesi, Manavgat Belediyesi’nce bir süredir yürütülen çevre düzenleme çalışmalarının tamamlamasıyla bütünüyle ziyaretçilere açıldı.


MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ’NE 
İKİ DEĞERLİ HEKİM DAHA KATILDI Sağlık/Kadın MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ’NE 
İKİ DEĞERLİ HEKİM DAHA KATILDI

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, hekim kadrosuna Doç. Dr. Celal Çerçi ile Op. Dr. Yusuf Akdeniz’i ekledi.


 Pegasus’un Bişkek aktarmalı Kaşgar uçuşları başlıyor Güncel Pegasus’un Bişkek aktarmalı Kaşgar uçuşları başlıyor

Pegasus’un yüzde 49 hissesine sahip olduğu Kırgızistan merkezli iştiraki Air Manas, Bişkek’ten Kaşgar uçuşlarına başlıyor.


Levent Yüksel’den EXPO 2016’da nostalji gecesi Kültür/Sanat Levent Yüksel’den EXPO 2016’da nostalji gecesi

Türk pop müziğinin güçlü sesi Levent Yüksel, EXPO 2016’da konser verdi. Şarkılarını Turkcell büyük amfi tiyatroyu dolduran binlerce hayranıyla birlikte seslendiren Yüksel, müzik dolu bir gece yaşattı. Yüksel, hayranlarına yeni çıkacak albümünün de müjdesini verdi.


“Amacımız, üniversiteyi uluslararası hale getirmek” Güncel “Amacımız, üniversiteyi uluslararası hale getirmek”

Salı Sanayici ve İş Adamları Grubu’nun Antalya Tenis ve İhtisas Kulübü’nde(ATİK) geçekleştirdiği toplantının, bu haftaki konuğu Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal oldu.


‘KİTLE SPORLARINDA 1 NUMARAYIZ’ Spor ‘KİTLE SPORLARINDA 1 NUMARAYIZ’

Muratpaşa Belediyesi’nin 15 branşta düzenlendiği yaz dönemi spor okullarının futbol bölümü Uğur Mumcu Stadı’nda düzenlenen törenle sona erdi.


AKSU BELEDİYESİNDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI Aksu AKSU BELEDİYESİNDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Aksu Belediyesi ile Belediye İş Sendikası Antalya Şubesi arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.


Döşemealtı’nın ilk Ekolojik pazarı için geri sayım başladı Döşemealtı Döşemealtı’nın ilk Ekolojik pazarı için geri sayım başladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in Bahçeyaka Mahallesi Kapalı Cuma Pazarı yanına ilave olarak yaptırdığı halk dilinde köylü pazarı olarak da bilinen Yöresel ürünler pazarının tamamlanmasına sayılı günler kaldı.


HYUNDAİ’DE YÜZLER GÜLÜYOR Otomotiv HYUNDAİ’DE YÜZLER GÜLÜYOR

ANTALYA Hyundai bayii Cangarlar Otomotiv satış ekibi, yılın üçüncü çeyreğinde gösterdikleri başarıyla hedefleri tutturmanın sevincini yaşıyor. Başarılarını kutlayan satış ekibi, keyifli bir akşam yemeğinde buluştu.


HACKERLAR SOSYAL MEDYADAKİ GENÇLERİN PEŞİNDE! Teknoloji/Bilim/İnternet HACKERLAR SOSYAL MEDYADAKİ GENÇLERİN PEŞİNDE!

Sosyal medyada bıraktığımız izler bizi dolandırıcıların tuzağına düşürebiliyor. Yapılan son araştırmalara göre, hackerların ilk hedefi sosyal medyayı aktif kullanan gençler olurken, sosyal ağlar avlanma platformları haline dönüşüyor.


Döşemealtı'nın ilk bisiklet yolu açılışa hazırlanıyor Döşemealtı Döşemealtı'nın ilk bisiklet yolu açılışa hazırlanıyor

Şehit Mustafa Gürcan Caddesi'ni, tüm altyapısı tamamlandıktan sonra Avrupa standartlarında hizmete açan Döşemealtı Belediyesi, ilçenin ilk bisiklet yolunu Döşemealtılılara kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor.


ZABITALARDAN KURBAN YERİ DENETİMİ Aksu ZABITALARDAN KURBAN YERİ DENETİMİ

Aksu’da yaklaşan kurban bayramı öncesinde kurban satış ve kesim yerleri belirlendi. Zabıta ekipleri kurban satış yerlerini inceleyerek kurallara uygun olup olmadıklarını denetledi.


Park Orman turizmin gözdesi olacak Güncel Park Orman turizmin gözdesi olacak

Bir dönem varoş olarak küçümsenen Kepez, şimdi Park Orman projesiyle Antalya turizmine hizmet vermeye hazırlanıyor.


YÖREX HAZIRLIKLARI BAŞLADI Ekonomi/Turizm YÖREX HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Anadolu'nun tüm yöresel ürünlerini Antalya'da buluşturan Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX'in hazırlık çalışmaları başladı.


KEPEZ BASKETBOLDA DOĞUMGÜNÜ SÜRPRİZİ Spor KEPEZ BASKETBOLDA DOĞUMGÜNÜ SÜRPRİZİ

Kepez Basketbol Kepez Arena'da yaptığı antremanlarla sezona hazırlanıyor.Başantrenör Engin Taşkıranın tecrübesi oyuncuların çalışma isteğiyle birleşince Kepez Basketbol bu seneye iddialı hazırlanıyor.


14. Eğridir Şehit Üsteğmen Enes Demir Triatlon yarışları sona erdi Spor 14. Eğridir Şehit Üsteğmen Enes Demir Triatlon yarışları sona erdi

Toplam 303 sporcunun katılığı Minikler Aquatlon yarışmaları büyük çekişme içinde geçti.


14. Eğiridir Şehit Üsteğmen Enes Demir Triatlon yarışları başladı Spor 14. Eğiridir Şehit Üsteğmen Enes Demir Triatlon yarışları başladı

551 triatletin katıldığı yarışlar Yaş grupları, Gençler-Yıldızlar, Paratriatlet ve Aquatlon dallarında yapılıyor.


14. Eğirdir Şehit Piyade Üsteğmen Enes Demir Triatlon Yarışları başlıyor Spor 14. Eğirdir Şehit Piyade Üsteğmen Enes Demir Triatlon Yarışları başlıyor

Her şeyden daha çok sevdiği Vatan ve Bayrak uğruna Diyarbakır Sur’da şehit düşen ve aynı zamanda triatlet olan Piyade Üsteğmen Enes Demir’in adının verildiği 14. Eğirdir Triatlon yarışları rekor katılımla Eğirdir Gölünde başlıyor.


BAŞKAN UYSAL’DAN KURBAN VEKALETİ ÇAĞRISI Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN KURBAN VEKALETİ ÇAĞRISI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türk Kızılayı Antalya Şube Başkanı Dr. Cengiz Nizam’ın ziyaretinde vatandaşlardan, kurban vekaletlerini Kızılay’a vermelerini istedi.


ENFLASYON BEKLENTİNİN ÜZERİNDE GERİLEDİ Ekonomi/Turizm ENFLASYON BEKLENTİNİN ÜZERİNDE GERİLEDİ

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan 2016 Ağustos ayı enflasyon verilerini değerlendirdi.


AEDAŞ, fırtınaya karşı olağanüstü hal ilan etti Güncel AEDAŞ, fırtınaya karşı olağanüstü hal ilan etti

Meteorolojik uyarıda kuvvetli fırtına beklentisi olmamasına rağmen Cumartesi günü Antalya'yı etkisi altına alan kuvvetli fırtınaya karşı Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), SCADA Kontrol Merkezi, Alo 186 Çağrı Merkezi, Antalya ve ilçelerindeki tüm personelin izinlerini iptal etti.


SES KISIKLIĞI GIRTLAK KANSERİNİN HABERCİSİ OLABİLİR Sağlık/Kadın SES KISIKLIĞI GIRTLAK KANSERİNİN HABERCİSİ OLABİLİR

Ses kısıklığı, ses oluşumunu sağlayan ses tellerinin herhangi bir nedenle görevlerini iyi yapamaması sonucu sesin gücünün ve kalitesinin bozulmasıdır.


İki şehidin ismi Kepez’de ölümsüzleşiyor Güncel İki şehidin ismi Kepez’de ölümsüzleşiyor

Kepez Belediyesi Meclisi, Eylül ayı olağan toplantısında iki şehidin adını parklara verme kararı aldı.


EXPO 2016’DA SAHNE SAFİYE SOYMAN VE MUSTAFA YILDIZDOĞAN’IN Kültür/Sanat EXPO 2016’DA SAHNE SAFİYE SOYMAN VE MUSTAFA YILDIZDOĞAN’IN

EXPO 2016 Antalya’nın yerli konser serisinde Türk Sanat Müziği Sanatçısı Safiye Soyman ile Faik Öztürk, şarkıcı ve söz yazarı Mustafa Yıldızdoğan sahne aldı.


EXPO 2016’DA GÜLOĞLU VE GÜRMAN COŞTURDU Kültür/Sanat EXPO 2016’DA GÜLOĞLU VE GÜRMAN COŞTURDU

Karadenizli besteci ve şarkıcı Davut Güloğlu ile Akdeniz ile Arap müziğini harmanlayan Öykü Gürman, EXPO 2016 Antalya’nın yerli konserler serisinde sahne aldı. Güloğlu kemençe eşliğinde pop söyledi, Gürman da flemenko yaptı.


KAHRAMANLARIMIZI UNUTMAYACAĞIZ Siyaset KAHRAMANLARIMIZI UNUTMAYACAĞIZ

Antalya’da 15 Temmuz gecesi şehadet şerbetini içen iki şehidimize Başbakan Binali Yıldırım’ın kendi el yazısı ile gönderdiği şükran belgesini İl Başkanı Rıza Sümer ve Milletvekili Hüseyin Samani verdi.


MANAVGAT ZABITASI DİLENCİ AVINDA Manavgat MANAVGAT ZABITASI DİLENCİ AVINDA

Manavgat Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, dilencilere göz açtırmıyor.


Paşa’nın Cimnastikcileri Budapeşte yolunda Spor Paşa’nın Cimnastikcileri Budapeşte yolunda

Muratpaşa Belediyesyor Kulübü cimnastik takımının 4 sporcusu, Azra Akıncı, Cansu Kaplan, Zeynep Öykü Yalpı ve İpek Gürses, 24 – 25 Eylül’de Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de 11’incisi düzenlenecek uluslararası ritmik cimnastik şampiyonası öncesi Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti.


Başkan Çetinkaya’dan Rektör Ünal'a ziyaret Kumluca Başkan Çetinkaya’dan Rektör Ünal'a ziyaret

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı makamında ziyaret etti.


ÇOCUK KÜLTÜR MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ Manavgat ÇOCUK KÜLTÜR MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

Manavgat Belediyesi Çocuk Kültür Merkezi Yaz Okulu öğrencileri, yaz okulunda öğrendiklerini sergiledi. Birbirinden güzel gösteriler sunan öğrenciler, ailelerine keyifli dakikalar yaşattı.


BAYRAM ÖNCESİ DAYANIŞMANIN ADRESİ: MURATPAŞA Güncel BAYRAM ÖNCESİ DAYANIŞMANIN ADRESİ: MURATPAŞA

Muratpaşa Belediyesi’nin Kızıltoprak Mahallesi’nde hizmet veren ‘Sosyal Yardım Merkezi’nde gelinlikten abiyeye, gömlekten pantolona, cekete, bebek giysilerinden oyuncaklara, ayakkabıya kadar yüzlerce çeşit kıyafet bulunuyor.


Spor yapıp kitap okudular, hediyelerini aldılar Kumluca Spor yapıp kitap okudular, hediyelerini aldılar

Kumluca Belediyesi Yaz Spor Okullarının kapanış töreninde, kitap okuyan öğrencilere Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya tarafından futbol ve basketbol topu hediye edildi.


Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde Şebeke Doğalgazı Çalışmaları Tamamland Sağlık/Kadın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde Şebeke Doğalgazı Çalışmaları Tamamland

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde inşa edilen 300 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde şebeke doğalgazının kullanılabilmesi için Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nce yürütülen çalışmalar tamamlandı.


BAŞKAN SÖZEN’DEN KURSİYERLERE SON DERS ZİYARETİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN KURSİYERLERE SON DERS ZİYARETİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde 2 aydır, ahşap boyama, resim, rölyef, İngilizce, Almanca ve Rusça yaz kurslarına devam eden çocuk ve yetişkin öğrencilerin son derslerini ziyaret etti.


MURATPAŞA’DA VERGİ BARIŞI BAŞVURULARI BAŞLIYOR Ekonomi/Turizm MURATPAŞA’DA VERGİ BARIŞI BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Muratpaşa Belediyesi, kamuoyunda ‘Vergi Affı’ olarak nitelendirilen, 30 Haziran 2016 tarihinden önceki dönemlere ait vergi, ceza, resim ve harçların yapılandırılmasını içeren 6736 sayılı Kanun çerçevesinde başvuruların alınmasına 5 Eylül itibariyle başlanacağını ilan etti.


ŞEHİT ASTSUBAY ÖMER HALİSDEMİR'İN İSMİ MANAVGAT'TA YAŞATILACAK Manavgat ŞEHİT ASTSUBAY ÖMER HALİSDEMİR'İN İSMİ MANAVGAT'TA YAŞATILACAK

Manavgat Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısı Side Ek Hizmet Binası meclis toplantı salonu da yapıldı.


Kuzca Mahallesinde sosyal tesis açılışı Kumluca Kuzca Mahallesinde sosyal tesis açılışı

Kumluca Belediyesi tarafından Kuzca Mahallesi Söğüt Cuması mevkinde yapılan sosyal tesisin açılışı gerçekleştirildi.


TARKAN 17 EYLÜL’DE EXPO 2106’DA SEVENLERİYLE BULUŞACAK Kültür/Sanat TARKAN 17 EYLÜL’DE EXPO 2106’DA SEVENLERİYLE BULUŞACAK

Megastar Tarkan, “Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya” oluşturmak mottosuyla açılan Türkiye’nin ilk EXPO’su EXPO 2016 Antalya’da 17 Eylül’de sevenleriyle bir kez daha buluşmaya hazırlanıyor.


EXPO 2016’YA ‘TOHUM PLATOSU’ Güncel EXPO 2016’YA ‘TOHUM PLATOSU’

Türkiye Tohumcular Birliği’nin alt birliği olan Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği, tohumun gelecekteki yeri ve önemini yansıtmak amacıyla EXPO 2016 Antalya’da Tohum Platosu kurdu.


MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ’NE 
YENİ KARDİYOLOJİ HEKİMİ Sağlık/Kadın MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİ’NE 
YENİ KARDİYOLOJİ HEKİMİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, Kalp Hastanesi içindeki kardiyoloji kadrosuna Uzm. Dr. Zeynettin Kaya’yı dahil etti.


Başkan Uysal gitarıyla sahnede Kültür/Sanat Başkan Uysal gitarıyla sahnede

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Adalya Vakfı’nın sonbaharın ilk günüyle birlikte başlayan ‘Müzikli Geceler’ etkinliğinde gitarıyla sahneye çıktı. Başkan Uysal, Engelsiz Kafe’de düzenlenen gecede ‘Fabrika Kızı’ ve ‘Mamak Türküsü’nü seslendirdi.


Altın Portakal Dünyası Festival Afişinde Kültür/Sanat Altın Portakal Dünyası Festival Afişinde

53. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin merakla beklenen afişi yayınlandı. Ekim ayında, dünyanın dört bir tarafından gelen sinemacıları Antalya’da buluşturmaya hazırlanan festivalin afişini büyük ödül olan Altın Portakal heykelciği süslüyor.


Antalyaspor renkleri Muratpaşa’da Spor Antalyaspor renkleri Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın yaşanabilir bir çevre hedefiyle birer kent mobilyasına dönüşen kentin en sevimsiz yapıları ‘elektrik trafoları’na şimdi Antalyaspor imzası atılıyor.


MURATPAŞA’DA KURBANDA UZMAN PERSONEL Güncel MURATPAŞA’DA KURBANDA UZMAN PERSONEL

Muratpaşa Belediyesi, kurban kesim yerlerinde uzman kasapların yanında bulunacak yardımcı personeli 5 gün devam edecek 40 saatlik eğitim verecek. Kursun sonunda başarılı olan personele Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecek.


Derya Can’dan bir günde 2 Türkiye Şampiyonluğu Spor Derya Can’dan bir günde 2 Türkiye Şampiyonluğu

Antalya’nın Kaş ilçesinde düzenlenen Serbest Dalış Türkiye Şampiyonası'nda Derya Can bir günde 2 farklı dalda Türkiye Şampiyonu oldu.


 AEDAŞ, 1.5 milyon liralık yatırımla Bucak’ta elektrik hatlarını yer altına alıyor Güncel AEDAŞ, 1.5 milyon liralık yatırımla Bucak’ta elektrik hatlarını yer altına alıyor

Kesintisiz enerji vermek üzere arka arkaya yatırımlar yapan Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ (AEDAŞ), bu çerçevede Bucak ilçesindeki elektrik hatlarını yer altına almaya başladı. AEDAŞ, bu amaçla Bucak’ta toplam 1.5 milyon liralık yatırıma imza atıyor.


MURATPAŞA’DA ÜÇLÜ PROTOKOL Spor MURATPAŞA’DA ÜÇLÜ PROTOKOL

Muratpaşa Belediyesi, Antalyaspor Kulübü Derneği ve Muratpaşa Belediyespor, ortak projeler geliştirmek ve gençlerin spora olan katılımını arttırmak için işbirliğine gidiyor.


Dolmuşta başkan sürprizi Güncel Dolmuşta başkan sürprizi

Her hafta bir toplu taşıma aracında seyahat ederek vatandaşları şaşırtan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Antalyalıları bilgilendiriyor.


MACUN MAHALLESİ KAPALI PAZAR YERİ PROTOKOLÜ İMZALANDI Aksu MACUN MAHALLESİ KAPALI PAZAR YERİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Macun Mahallesinde yapılacak olan, Kapalı Pazar Yeri ile ilgili protokol imzalandı. Aksu Belediye Bşakanı Halil Şahin, imzalanan protokolle Macun mahallesinde pazar esnafının desteği ile modern bir pazar yeri yapılacağını belirtti.


Ford’da spor otomobil heyecanı devam ediyor... Otomotiv Ford’da spor otomobil heyecanı devam ediyor...

Ford, motor sporları geleneğini yollara taşıyan performans serisi araçlarını Türkiye’de spor otomobil tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Focus RS’ten sonra satışa sunulduğu ilk yıldan itibaren dünya çapında ün kazanan ST serisi yenilenen yüzü ile Türkiye’de.


YÜKSELİŞ’İN GİZLİ CENNET GEZİSİ Serik YÜKSELİŞ’İN GİZLİ CENNET GEZİSİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi yaz kurslarının yoğunluğuna ara verdi.


15 Temmuz şehitleri Konyaaltı’nda yaşatılacak
 Güncel 15 Temmuz şehitleri Konyaaltı’nda yaşatılacak


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in başkanlığında bir araya gelen Konyaaltı Belediyesi Meclisi, 15 Temmuz şehitlerini saygı duruş ile andı. Şehit astsubay Ömer Halisdemir ve polis memuru Muhammet Oğuz Kılınç ise ölümsüzleştiriliyor.


ASTON MARTIN DB11 MODELİ DÜNYA BASININDAN TAM NOT ALDI Otomotiv ASTON MARTIN DB11 MODELİ DÜNYA BASININDAN TAM NOT ALDI

Aston Martin'in 'İkinci Yüzyıl' planı çerçevesinde piyasaya sürdüğü ilk ürünü olan DB11; yepyeni ayırt edici bir tasarım dili ve öncü aerodinamik yapısıyla dikkat çekiyor. Eylül ayında piyasaya sürülecek olan DB11, tüm dünyadaki otomobil severler tarafından takip edilen otorite yayınlardan tam puan aldı.


Güncel "ANTALYA BU KADAR ZOR BİR COĞRAFYADA HUZUR VAHASIDIR"

Antalya’da Valiliğinin üçüncü ayında Akra Barut otelde basın mensuplarıyla bir araya gelen Münir Karaloğlu:"Antalya bu kadar zor bir coğrafyada huzur vahasıdır" dedi.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU KAŞ’TA Kaş VALİ MÜNİR KARALOĞLU KAŞ’TA

Antalya Valisi Münir Karaoğlu, ilçe ziyaretleri kapsamında Kaş İlçesi'ni ziyaret ederek ilçedeki yatırımlar hakkında bilgi aldı ve çeşitli incelemelerde bulundu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...