Cuma, 23 Ağustos 2019
“%71 EKONOMİK KRİZ İÇİNDEYİZ” DİYOR Ekonomi/Turizm “%71 EKONOMİK KRİZ İÇİNDEYİZ” DİYOR

Kadir Has Üniversitesi Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması 2016 sonuçları açıklandı


ÜMİT UYSAL: Güncel ÜMİT UYSAL: "MURATPAŞA’DA REKORLARIMIZI KIRIYORUZ"

Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal, makine mühendisleriyle yeni yılın proje ve çalışmalarını değerlendirdiği toplantıda “2016 rekorlarımızı kırdığımız bir yıl oldu. 2015 yılında 83 bin 937 ton asfalt çalışmasıyla son 5 yılın en yüksek rakamına ulaşırken, 2016’da bu rakam 123 bin 474 ton oldu” diye konuştu.


SALAM - SOSİS BAŞINIZI AĞRITMASIN! Sağlık/Kadın SALAM - SOSİS BAŞINIZI AĞRITMASIN!

Küçükten büyüğe, gençten yaşlıya herkesin zaman zaman baş ağrısı şikayeti olur. Migren gibi kronik hastalığı olanlar için ise baş ağrısı hayatı kabusa çevirir. Oysa bazı detaylara dikkat etmeniz, baş ağrılarıyla baş etmenizde büyük fayda sağlar.


ÇELİK İHRACATÇILARI BİRLİĞİ EKONOMİ BAKANI İLE BULUŞTU Ekonomi/Turizm ÇELİK İHRACATÇILARI BİRLİĞİ EKONOMİ BAKANI İLE BULUŞTU

Çelik İhracatçıları Birliği sektörün üretim ve ihracatını olumsuz etkileyen, rekabet gücünü azaltan sorunlarını T.C. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve bakanlık yetkilileri ile paylaştı. Yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı tüm sorunların çözümü konusunda Ekonomi Bakanlığı’ndan destek istedi.


ÇOCUKLARINIZIN OKULDAKİ BAŞARISINI DİKKATLİ DEĞERLENDİRİN Sağlık/Kadın ÇOCUKLARINIZIN OKULDAKİ BAŞARISINI DİKKATLİ DEĞERLENDİRİN

Türkiye’de her 3 çocuktan birinde uzak veya yakını görme sorununa rastlanırken bu durum çocukların her alandaki başarısını olumsuz etkiliyor, tedavisi yapılmamış veya geç kalınmış göz bozuklukları ilerleyen yıllarda tedavisi son derece güç farklı problemlere de yol açabiliyor.


“ÜÇ RENK” Antalya DOB Sahnesinde Kültür/Sanat “ÜÇ RENK” Antalya DOB Sahnesinde

Antalya Devlet Opera ve Balesi, geçtiğimiz sezon prömiyerini gerçekleştirdiği ve üç farklı bale eserinden oluşan ÜÇ RENK (“İÇ-İN”, “ARADA”, “DANZON”) balesini bu akşam saat: 20.00'de tekrar sahneleyecek.


Kirişçiler Yolu’na 10 bin ton asfalt Güncel Kirişçiler Yolu’na 10 bin ton asfalt

Kepez Belediyesi, Varsak Kirişçiler Yolu’nun 1700 metrelik bölümünün alt yapısını yeniledi. Yenilenen kısma da 10 bin ton sıcak asfalt dökülüyor.


Franchise Expo Eurasia Fuarı KOSGEB tarafından teşvik kapsamına alındı Ekonomi/Turizm Franchise Expo Eurasia Fuarı KOSGEB tarafından teşvik kapsamına alındı

Fuara katılacak firmalara KOSGEB metrekare başına 100 TL’ye kadar destek verecek


AKSU KENT KONSEYİ’NDEN SEÇİM KARARI Aksu AKSU KENT KONSEYİ’NDEN SEÇİM KARARI

Aksu Kent Konseyi seçimli genel kurul kararı aldı. Ocak ayı yönetim kurulu toplantısını Konsey Başkanı Tülay Ateş önderliğinde gerçekleştiren Kent Konseyi, 22 Şubat’ta seçime gitme kararı aldı.


MURATPAŞA’NIN KALEMLERİ TÜRKİYE’DE YEŞERİYOR Güncel MURATPAŞA’NIN KALEMLERİ TÜRKİYE’DE YEŞERİYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin çocuklarda çevre bilinci oluşturmak için başlattığı proje Türkiye’nin dört bir yanında yeşeriyor. Muş’un Bulanık ilçesine bağlı Erentepe beldesinden Funda öğretmenin talebi üzerine ‘yeşeren kalemler’ Erentepe İlkokulu’na ulaştırıldı.


Küçük İşletmeler, Dikkatsiz Çalışanların Sebep Olduğu Siber Tehditleri Hafife Alıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Küçük İşletmeler, Dikkatsiz Çalışanların Sebep Olduğu Siber Tehditleri Hafife Alıyor

Çalışan sayısı 50’yi geçmeyen küçük işletmeler, personel davranışlarının siber güvenlik açıklarına sebep olma ihtimalinden büyük şirketlere kıyasla çok daha az endişe duyuyor.


Turizm sektörü 2017 trendleri neler olacak? Ekonomi/Turizm Turizm sektörü 2017 trendleri neler olacak?

Global seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan HotelsPro’nun Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, 2017 yılında dünyada ve Türkiye’de turizm sektörünü etkileyebilecek gelişmeleri açıkladı.


Dönem tatilini verimli geçirebilmek için 5 öneri Sağlık/Kadın Dönem tatilini verimli geçirebilmek için 5 öneri

Yarıyıl tatiline sayılı günler kaldı. 2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk dönemi sona eriyor.


 Ortadoğuluların tercihi Türk sigarası Ortadoğuluların tercihi Türk sigarası

Türkiye’nin geleneksel ihraç ürünlerinden tütün ve tütün mamulleri 2016 yılında ihracatını en fazla arttıran sektörlerin başında yer aldı. 2015 yılında 918 milyon dolar ihracat yapan Tütün sektörü, 2016 yılında ihracatını yüzde 10 arttırarak 1 milyar 10 milyon dolar dövizi Türkiye’ye kazandırdı.


Mobil çalışan oranı yüzde 34 olacak Ekonomi/Turizm Mobil çalışan oranı yüzde 34 olacak

Mobil cihaz kullanımı ve esnek çalışma eğilimi giderek artıyor. Yapılan araştırmalar, ülkemizde mobil çalışan oranının 2017 yılında yüzde 31’e, 2019 yılında ise yüzde 34’e ulaşacağını gösteriyor.


YÜKSELİŞ KOLEJİ BASINDA DA DÜNYAYA YÜKSELİŞİ HEDEFLEDİ Serik YÜKSELİŞ KOLEJİ BASINDA DA DÜNYAYA YÜKSELİŞİ HEDEFLEDİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları; Okulun yurt içi ve yurt dışında yapılan faaliyetleri, etkinlikleri daha geniş kitlelere ulaştırmak, duyurmak kendilerini daha iyi anlatabilmek için “ Dünyaya Yükseliş” gazetesini çıkardı.


YÜKSELİŞ TATİL ÖNCESİ DAVRAZ GEZİSİ KAR KEYFİ Serik YÜKSELİŞ TATİL ÖNCESİ DAVRAZ GEZİSİ KAR KEYFİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş K Eğitim Kurumları velileri, öğrencileri, öğretmenleri, idarecilerinden oluşan 250 kişilik grupla Isparta Davraz Kayak Merkezine bir gezi düzenledi.


MÜDÜR EKİZ: Serik MÜDÜR EKİZ: "HİÇ BİR KARNE ÇOCUKLARIMIZDAN DEĞERLİ OLAMAZ"

Serik İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz, eğitim-öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi nedeniyle; Okul Yöneticilerine, Öğretmenlere, Velilere ve Öğrencilere yönelik Karne Mesajı yayınladı.


SERİK YÜKSELİŞ HENTBOL ANTALYA ŞAMPİYONU Serik SERİK YÜKSELİŞ HENTBOL ANTALYA ŞAMPİYONU

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Hentbol takımı bıraktığı yerden yeniden başladı. Geçen yıl Türkiye ve Dünya Şampiyonu olan Yükseliş yine ilk olarak Antalya Şampiyonu oldu.


SERİK ANADOLU LİSESİ 21. YÜZYILIN MESLEKLERİ SEMİNERİ Serik SERİK ANADOLU LİSESİ 21. YÜZYILIN MESLEKLERİ SEMİNERİ

Serik Anadolu Lisesinde 12. Sınıflara yönelik“ Meslek Seçimi ve 21.Yüzyılın Meslekleri” konulu seminer düzenlendi.


Türkiye’nin en büyük kent müzesi Antalya’da yapılacak Güncel Türkiye’nin en büyük kent müzesi Antalya’da yapılacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kent Müzesi projesi inşaatına bu yıl içinde başlayarak, 2018 yılı sonbaharında tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.


BUDAK:“CUMHURBAŞKANI İŞ DÜNYASINI TEHDİDİ BIRAKMALI” Siyaset BUDAK:“CUMHURBAŞKANI İŞ DÜNYASINI TEHDİDİ BIRAKMALI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yaptığı yazılı açıklamada, OHAL uygulamaları ve Cumhurbaşkanı’nın açıklamalarıyla, iş dünyası üzerinde ağır bir baskı oluşturulduğunu kaydetti.


MANAVGAT ŞİİR DİNLETİSİNDE BULUŞTU Manavgat MANAVGAT ŞİİR DİNLETİSİNDE BULUŞTU

Manavgat Belediyesi'nin kültür etkinlikleri kapsamında her ay gerçekleştirdiği ''Haluk Çetin ile Manavgat Buluşmaları'' etkinliği Orhan Aydın'ın katılımı ile Nazım Hikmet şiirleri ve şarkılarıyla dinleyicilerle buluştu.


MMA Dünya Şampiyonası Kemer'de 
 Spor MMA Dünya Şampiyonası Kemer'de 


Federasyon Başkanı Arık Başkan Gül’ü Makamında Ziyaret EttiAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI ÖĞRENCİLERİNDEN MÜZİK DİNLETİSİ Kültür/Sanat AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI ÖĞRENCİLERİNDEN MÜZİK DİNLETİSİ

Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik ve Sahne Sanatları Lise Bölümü Öğrencileri, Bilge Adam Koleji’nde klasik müzik dinletisi sundu.


Finliler Finike’yi Keşfetti Finike Finliler Finike’yi Keşfetti

Alanya ve Aksu’da yaşayan Finlandiyalılar, Finike’nin güzelliklerini keşfetti ve Finike Belediye Başkanı Sarıoğlu’nu makamında ziyaret etti.


Düden Katlı Kavşak’ta hummalı çalışma Güncel Düden Katlı Kavşak’ta hummalı çalışma

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya ulaşımına büyük rahatlık getirecek Düden Katlı Kavşak Projesi hızla ilerliyor. Yeşilırmak Caddesi’ndeki tünel kazı çalışmalarında 23 metre derinliğe inildi.


ANSİAD 1. KAHVALTILI TOPLANTISI'NIN KONUĞU PROF. DR. İSMAİL BOZTOSUN OLDU Güncel ANSİAD 1. KAHVALTILI TOPLANTISI'NIN KONUĞU PROF. DR. İSMAİL BOZTOSUN OLDU

ANSİAD’da yeni yılın ilk Kahvaltılı Toplantısı’nın konuğu, Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü Nükleer Fizik Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İsmail Boztosun oldu.


ZEHİR SAVAŞÇILARINDAN SÜMER’E ZİYARET Siyaset ZEHİR SAVAŞÇILARINDAN SÜMER’E ZİYARET

Antalya’da pilot uygulama olarak hayata geçirilen Zehir Savaşçıları Akademisi’nde (ZESA) bağımlılıktan kurtulan 4’ü bayan 20 madde bağımlısı, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer’i ziyaret etti. Kentsel dönüşüm çalışmaları hızlandırılmalı Güncel Kentsel dönüşüm çalışmaları hızlandırılmalı

Avrupa Hazır Beton Birliği (ERMCO) ve Türkiye Hazır Beton Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık, Zeytinburnu’nda bir binanın kendiliğinden yıkılması üzerine yeniden uyarılarda bulundu.


BUDAK: “KONYAALTI SAHİLİ ANTALYA HALKINA AÇIK KALMALI” Siyaset BUDAK: “KONYAALTI SAHİLİ ANTALYA HALKINA AÇIK KALMALI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yaptığı yazılı açıklamada, “Konyaaltı Sahili Projesi” ihalesini eleştirdi.


Göksu Çayı Köprüsü araç geçişine açıldı
 Güncel Göksu Çayı Köprüsü araç geçişine açıldı


Konyaaltı Belediyesi, Göksu Çayı üzerine inşa edilen köprüyle birlikte Uncalı ve Molla Yusuf Mahallelerini birbirine bağladı.


Piyasaları karne hediyeleri canlandıracak Ekonomi/Turizm Piyasaları karne hediyeleri canlandıracak

Avantajix’in araştırmasına göre, karne günü öğrencilerin yüzde 72’si, anne babaları tarafından ödüllendirilecek


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "ESNAF, VATANDAŞ, TİCARET VE İŞ DÜNYASINA YENİ BİR FIRSAT"

Borç yapılandırmasında süreyi kaçıranlara yeni imkânlar sağlayan ve sicil affı getiren, iş dünyasına, yatırımcılara ve ihracatçılara vergi teşvikleri getiren, bazı memurların emekli ikramiyesine yönelik düzenleme içeren, Emekli Sandığı Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.


 AK GENÇLİK REFERANDUMA HAZIR Siyaset AK GENÇLİK REFERANDUMA HAZIR

Ak Parti Antalya İl Gençlik Kolları, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ensar Topçu’nun katılımıyla sandık yönetim kurulu üyeleriyle istişare toplantısı gerçekleştirdi.


Alanya bahara hazırlanıyor Alanya Alanya bahara hazırlanıyor

Büyükşehir Belediyesi, Alanya’da bahar hazırlıklarına şimdiden başladı. Bir yandan ağaçlar budanırken, diğer yandan mevsimlik çiçekler dikiliyor.


BİLFEN ANTALYA LİSELERİ, MATEMATİĞİN SİMGESİ “CAHİT ARF”I ÖĞRENCİSİNDEN DİNLEDİ Güncel BİLFEN ANTALYA LİSELERİ, MATEMATİĞİN SİMGESİ “CAHİT ARF”I ÖĞRENCİSİNDEN DİNLEDİ

2015 - 2016 eğitim - öğretim yılında Antalya’da hizmete açtığı kampüsüyle eğitim vermeye başlayan Bilfen Antalya Liseleri, alanında uzman isimlerle gerçekleştirdiği etkinliklere devam ediyor.


Antalya’da şehir merkezine 15 dakikalık dev proje! Güncel Antalya’da şehir merkezine 15 dakikalık dev proje!

Antalya eski Vali Yardımcı Turan Eren’in Kooperatif Başkanı olduğu Pal City 2 Vali Konakları, üyelerine doğayla iç içe bir yaşam alanı sunuyor.


Çağdaş ve Dinamik Bir Eğitim Alanı:
Bilge Adam Koleji Antalya Güncel Çağdaş ve Dinamik Bir Eğitim Alanı:
Bilge Adam Koleji Antalya

Türkiye’de ve dünyada finanstan eğitime çok çeşitli sektörlere mobilyadan aksesuara tasarımlar sunan Koleksiyon, Türkiye’nin eğitim alanındaki öncülerinden Bilge Adam Bilişim Grubuna ait Bilge Adam Koleji’nde yenilikçi ve fonksiyonel tasarımlarıyla yer aldı.


‘2017 çok daha iyi bir yıl olacak’ Ekonomi/Turizm ‘2017 çok daha iyi bir yıl olacak’

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, 2016 değerlendirmesi ve 2017 beklentilerini açıkladı. Dolar kurunun makul seviyesini 3,50 olarak düşündüklerini söyleyen Büyükekşi, “İhracatçılar açısından en önemlisi istikrarlı kur. Sürekli iniş ve çıkışlar ihracatçı yararına değil” dedi.


Kepez Müzik Yarışması’nda yarı final heyecanı Kültür/Sanat Kepez Müzik Yarışması’nda yarı final heyecanı

Bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilecek olan Kepez Müzik Yarışması’nda yarı final heyecanı yaşanıyor. Yarı finale kalan 30 yarışmacıdan 15’i final yarışında birinci olmak için sahne alacak.


İNOVALİG İNOVASYON STRATEJİSİ ALTINCILIK ÖDÜLÜ ANADOLU ISUZU’NUN OLDU Ekonomi/Turizm İNOVALİG İNOVASYON STRATEJİSİ ALTINCILIK ÖDÜLÜ ANADOLU ISUZU’NUN OLDU

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin A.T Kearney’in desteği ile düzenlediği Türkiye’nin ilk inovasyon yarışması olan İnovaLİG sonuçları açıklandı.


Döşemealtı Üreten Belediye oldu Döşemealtı Döşemealtı Üreten Belediye oldu

Döşemealtı Belediyesi tarafından tek çatı altında toplanan parke tesisi, demir ve ahşap atölyeleri ile iş verimi iki kat artarken maliyetlerde yaklaşık yüzde 80 azaldı. Kameriye'den piknik masasına, banklardan idari bina mobilyalarına kadar birçok çeşit mobilya ve metal üretimi yapabilen Döşemealtı Belediyesi, “üreten belediye” oldu.


TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SATRANÇ ORGANİZASYONU BAŞLIYOR Spor TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SATRANÇ ORGANİZASYONU BAŞLIYOR

Türkiye Satranç Federasyonu (TSF), Türkiye’nin 81 ilinden yaklaşık 6 bin kişinin katılacağı dev bir satranç buluşmasına imza atıyor.


RANDEVUSUZ GÖRÜŞMEDE ARA YOK Güncel RANDEVUSUZ GÖRÜŞMEDE ARA YOK

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın her Çarşamba belediye fuayesinde Turunç Masa’da gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatleri, şehir dışında bulunması nedeniyle bu hafta Başkanvekili İbrahim Cephaneci’yle devam etti.


Hastaneye yeni yollar Güncel Hastaneye yeni yollar

Kepez Belediyesi, ilçenin en önemli yatırımlarından biri olan 350 yataklı devlet hastanesinin oluşturacağı trafik yoğunluğunu dikkate alarak, bölgeye ulaşımı sağlayan yolları yeniliyor.


BAŞKAN UYSAL: “İNSANLARI MUTLU ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ” Güncel BAŞKAN UYSAL: “İNSANLARI MUTLU ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, açılışının üzerinden geçen 2 ayda, her yaştan 114 bin 895 kişinin ziyaret ettiği Teneffüs Park’ın doğru bir çalışma olduğunu belirterek, “İnsanları mutlu etmeye devam edeceğiz” dedi.


2016’YI YİNE LİDER BİTİRDİ Otomotiv 2016’YI YİNE LİDER BİTİRDİ

Otokar, yeni otobüsü Poyraz ile tasarruf rüzgarı estirecek...


2016’DA TELEVİZYONUN EN İYİ YABANCI YAPIMI “GAME OF THRONES” OLDU Kültür/Sanat 2016’DA TELEVİZYONUN EN İYİ YABANCI YAPIMI “GAME OF THRONES” OLDU

Televizyon izleyicileri geçtiğimiz yılda da taht oyunlarından vazgeçmedi


KARNESİ BAŞARISIZ DİYE ÇOCUĞA CEZA VERMEYİN Sağlık/Kadın KARNESİ BAŞARISIZ DİYE ÇOCUĞA CEZA VERMEYİN

Çocuklarda ilk dönem bitiyor. Tüm ebeveynler için heyecanla beklenen karne haftasına girdik. Ancak bazen yüz güldüren karneler, bazen de hayal kırıklıkları yaşatabiliyor. Eğer çocuğunuzun notları beklediğinizden ya da arzuladığınızdan düşükse bu duruma üzülebilirsiniz ancak bunun sağlıksız tutumlar şeklinde çocuğunuza yansımasına izin vermemelisiniz!


TERÖR VE FETÖ İLE MÜCADELE EN BÜYÜK SORUN... Güncel TERÖR VE FETÖ İLE MÜCADELE EN BÜYÜK SORUN...

Kadir Has Üniversitesi Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması 2016 sonuçları açıklandı


Ödüllü proje DÖGEM'de ikinci dönem başvuruları başlıyor Döşemealtı Ödüllü proje DÖGEM'de ikinci dönem başvuruları başlıyor

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in vizyon projeleri arasında yer alan ve geçtiğimiz yıl Sosyal Demokrat Belediyeler Birliği (SODEM) tarafından ödüle layık görülen Döşemealtı Gençlik Meclisi'nde (DÖGEM) ikinci dönem kayıtları başladı.


MURATPAŞA KURSİYERLERİNİN İLK KONSER HEYECANI Kültür/Sanat MURATPAŞA KURSİYERLERİNİN İLK KONSER HEYECANI

Muratpaşa Belediyesi’nin Değirmenönü Kültür ve Sanat Merkezi’nde 21 farklı branşta 2 bin kişinin katılımıyla devam eden müzik ve sanat kurslarının Türk Halk Müziği bölümü, ilk konserini 21 Ocak cumartesi günü verecek. 37 kişiden oluşan koroya halk dansları ve drama kurslarına devam eden kursiyerler de gösteriyle eşlik edecek.
Tütüncü’den öğrencilere hediyeli teşvik Güncel 

Tütüncü’den öğrencilere hediyeli teşvik

Nebi Güney İmam Hatip Ortaokulu’nun başarılı öğrencilerine çeşitli hediyeler veren Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, imam hatiplerin kurumsallaşması için tüm imkanları seferber ettiklerini söyledi


ANTALYA DOB “YOLANTA” OPERASI İÇİN GERİ SAYIMA BAŞLADI Kültür/Sanat ANTALYA DOB “YOLANTA” OPERASI İÇİN GERİ SAYIMA BAŞLADI

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 28 Ocak Cumartesi akşamı saat: 20.00’de prömiyerini gerçekleştireceği Çaykovski’nin “Yolanta” operası için geri sayıma başladı.


TÜRKİYE GÜNDEMİNE DAMGA VURAN SPOR OLAYLARI Spor TÜRKİYE GÜNDEMİNE DAMGA VURAN SPOR OLAYLARI

Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, geride bıraktığımız 2016 yılında, spor dünyasına damgasını vuran olayları araştırdı. Spor dünyası geçtiğimiz yıl birçok ilke sahne oldu.


Potansiyel yüksek ama kur ve faize dikkat Ekonomi/Turizm Potansiyel yüksek ama kur ve faize dikkat

KPMG Türkiye, ekonominin dinamosu sayılan sektörlerin 2017 raporlarını açıklıyor. 2016 ve 2017’nin değerlendirildiği yıllık sektör raporlarının ikincisi inşaat.


SAĞLIKLI KİLO İÇİN 7 İPUCU Sağlık/Kadın SAĞLIKLI KİLO İÇİN 7 İPUCU

Birçok ülkede, 17-23 Ocak haftası, sağlıklı kilonun önemine dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla “Sağlıklı Kilo Haftası” olarak kutlanıyor.


KÖTÜ KARNE BAŞARISIZLIK GÖSTERGESİ DEĞİL Güncel KÖTÜ KARNE BAŞARISIZLIK GÖSTERGESİ DEĞİL

Öğrencilerin merakla beklediği 15 günlük yarıyıl tatili sonunda geldi. Okullarda hem karne heyecanı hem de tatil heyecanı bir arada yaşanacak. Ancak, başarılı öğrenciler güzel notlarını ailelerine gösterme telaşına kapılırken, başarısızlarda ise ‘Karnemi nasıl aileme göstereceğim’ stresi başladı.


Minik Muhammed Furkan’ın 
iyiliği karşılıksız kalmadı Güncel Minik Muhammed Furkan’ın 
iyiliği karşılıksız kalmadı

Oyun konsolu almak için biriktirdiği harçlıklarını Kızılay’ın “Haleplileri Görmezden Gelmeyin” kampanyasına bağışlayan 11 yaşındaki Muhammed Furkan’ın yaptığı iyilik karşılıksız bırakılmadı. Kızılay gönüllüleri bir sürpriz hazırlayarak Küçük Furkan’a oyun konsolu hediye etti.


VALİ KARALOĞLU’NDAN YENİ YILIN İLK ZİYARETİ AGC’YE Güncel VALİ KARALOĞLU’NDAN YENİ YILIN İLK ZİYARETİ AGC’YE

Antalya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Antalya Valisi Münir Karaloğlu; Başkan Mevlüt Yeni , Yönetim Kurulu üyeleri ve gazetecilerle bir araya geldi.


BUDAK: “YENİ MÜFREDATIN REFERANSI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MI?” Siyaset BUDAK: “YENİ MÜFREDATIN REFERANSI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MI?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Milli Eğitim Bakanlığı’nca hazırlanan yeni müfredatın temel kavramının “ilim” olarak sunulduğuna dikkat çekerek, “Öyle anlaşılıyor ki, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘ilim ve bilim aynı şey değildir sözü, yeni müfredatın referansıdır. Evrim Teorisi, Cumhurbaşkanı’nın bu sözü doğrultusunda ilmi bulunmadığı için mi müfredattan çıkarıldı” diye sordu.


AKSU PARK CENNETİ Aksu AKSU PARK CENNETİ

Çocuklar istiyor, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin yapıyor. İlçeyi hizmet yağmuruna tutan Aksu Belediyesi, modern parklarla çocukların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.


GELECEĞİN OTOMOBİLLERİNDE GÜVENLİK MÜMKÜN MÜ? Otomotiv GELECEĞİN OTOMOBİLLERİNDE GÜVENLİK MÜMKÜN MÜ?

Otomotiv sektöründeki gelişmelere baktığımızda yakın zamanda bizleri büyük bir değişimin beklediğini görebiliyoruz.


MANAVGATLI KADINLAR PİLATES ve ZUMBAYLA ZAYIFLIYOR Manavgat MANAVGATLI KADINLAR PİLATES ve ZUMBAYLA ZAYIFLIYOR

Manavgat Belediyesi İbrahim Sözen ve Side Gençlik Merkez’lerinde verilen pilates ve zumba dersleri, farklı yaş gruplarındaki kadınlardan yoğun ilgi görüyor.


“Hem Hastalara Hem Diş Hekimlerine Büyük Kolaylık” Finike “Hem Hastalara Hem Diş Hekimlerine Büyük Kolaylık”

Finike Devlet Hastanesi’nde Yeni Dijital Panoramik Diş Röntgen Cihazı Hizmete Girdi


MANAVGAT BELEDİYESİ ÇOCUK KOROSUNDAN NOSTALJİ KONSERİ Kültür/Sanat MANAVGAT BELEDİYESİ ÇOCUK KOROSUNDAN NOSTALJİ KONSERİ

Manavgat Belediyesi'nin destekleriyle oluşturulan çocuk korosu, Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen nostalji konseriyle dinleyicileri büyüledi.


MANAVGAT BELEDİYESPOR, ASAT GENÇLİK VE SPOR KARŞISINDA GELENEĞİ BOZMADI Spor MANAVGAT BELEDİYESPOR, ASAT GENÇLİK VE SPOR KARŞISINDA GELENEĞİ BOZMADI

Antalya Süper Amatör Merkez Doğu Grubu’nda mücadele eden Manavgat Belediyespor, ligin 16. Haftasında Antalya Asat Gençlik ve Spor’u deplasman da 1-0 yendi.


BELEDİYEDE TASARRUFA DEVAM Manavgat BELEDİYEDE TASARRUFA DEVAM

Manavgat Belediyesi, her alanda tasarrufun sağlandığı önemli çalışmalara imza atıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde bank imalatı, bakımı ve çiçek üretimi yapan belediye, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde de çöp konteynırı, kovası imalatı ile araç bakım ve onarımları yaparak tasarruf ediyor.


Kemer Belediye Konyaaltı Gençlik Dostça 1-1
 Kemer Kemer Belediye Konyaaltı Gençlik Dostça 1-1


TFF 3. Lig 4. Grupta mücadele Kemer Spor Bayan Futbol takımı kendi evinde lig üçüncüsü Konyaaltı Gençlik Spor Bayan Futbol takımını ağırladı.Kemer Belediyesi'nden Kıbrıs’a Atatürk Heykeli Kemer Belediyesi'nden Kıbrıs’a Atatürk Heykeli

KKTC Lapta Belediyesi, kentin bir bölgesine büyük bir meydan yaptırdı. Meydana da Ulu Önder Atatürk'ün heykeli konulması kararlaştırıldı.


Antalya İlçelerarası Tekvando Turnuvası Finike’de düzenlendi Finike Antalya İlçelerarası Tekvando Turnuvası Finike’de düzenlendi

Antalya İlçelerarası Tekvando Turnuvası, Finike Belediyesi’nin sponsorluğunda düzenlendi. Turnuvaya 100’den fazla sporcu katıldı.


VODAFONE “YILIN TEKNOLOJİ ŞİRKETİ” SEÇİLDİ Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE “YILIN TEKNOLOJİ ŞİRKETİ” SEÇİLDİ

Vodafone, yılın en prestijli iş dünyası ödülleri arasında gösterilen, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü’nün organize ettiği Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri’nde “Yılın Teknoloji Şirketi” seçildi. Vodafone, yaklaşık 15 bin öğrenciye sahip Boğaziçi Üniversitesi’nin kamuoyuna sunulan anketi %65 oranla lider olarak tamamladı.


Özel Güvenlik sektöründe tedbirler artıyor Güncel Özel Güvenlik sektöründe tedbirler artıyor

Türkiye’de son 6 aylık dönemde yaşanan olumsuz olaylar sonrası Özel Güvenlik sektöründe, insanların daha huzurlu bir ortamda yaşaması ve toplumsal refahın artırılmasına yönelik birtakım düzenlemelere gidildi.


Zayıflamak için havaların ısınmasını beklemeyin Sağlık/Kadın Zayıflamak için havaların ısınmasını beklemeyin

Rejim yapmak, spora başlamak veya bedene ufak çaplı müdahalelerde bulunmak için yaz aylarının gelmesi beklenir, oysaki yenilenmenin mevsimi yok! Her mevsim farklı yöntemlere başvurarak, formda ve genç kalmak mümkün.


Vatandaşlık milyon dolarlık yabancıyı çekecek Ekonomi/Turizm Vatandaşlık milyon dolarlık yabancıyı çekecek

Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmelikle birlikte yabancı yatırımcılar 1 milyon dolarlık gayrimenkul alımlarında Türk vatandaşlığı kazanacak. Agency Gayrimenkul kurucu ortaklarından Yasin Tatlıdil, “Sektöre yabancı yatırımcıların girişi için çok doğru bir adım atıldı” yorumunu yaptı.


HACKERLAR YATAK ODANIZA VE BANYONUZA GİREBİLİR HACKERLAR YATAK ODANIZA VE BANYONUZA GİREBİLİR

Her sene Ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenen dünyanın en önemli tüketici teknolojileri fuarı CES 2017’de yüzlerce yeni teknolojik ürün tanıtıldı. Bitdefender uzmanlarına göre, internete bağlı akıllı cihazların giderek yaygınlaşması birçok güvenlik riskini de beraberinde getiriyor.


“Telekom sektöründeki mali yükümlülükler hafifletilmeli” Teknoloji/Bilim/İnternet “Telekom sektöründeki mali yükümlülükler hafifletilmeli”

Tüm Telekomünikasyon İş İnsanları Derneği (TÜTED) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Dilek Ataman Bağdatlıoğlu, “Telekomünikasyon sektörünün gelişimi ve yatırımların sürekliliğinin sağlanması için mali yükümlülükler sadeleştirilerek hafifletilmeli, hazine payı ve ÖİV matrahlarındaki belirsizlikler gibi ihtilaflı konuların barışçıl yollarla çözümü için büyük adımlar atılmalı; telekom sektöründeki mali yükümlülükler hafifletilmeli” dedi.


Konyaaltı’nda ‘kar’ heyecanı devam ediyor..
 Güncel Konyaaltı’nda ‘kar’ heyecanı devam ediyor..


Konyaaltı Belediyesi, öğrencilerin ‘Kartopu oynamak istiyoruz’ talepleri üzerine okullara kar taşımaya devam ediyor.


MURATPAŞA’DA SPOR YATIRIMLARININ SON HALKASI Spor MURATPAŞA’DA SPOR YATIRIMLARININ SON HALKASI

Muratpaşa Belediyesi, Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Okullar Hayat Olsun’ projesi kapsamında 5’inci spor salonu 75’inci Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’ne inşa ediyor. Spor salonu tamamlandığında hem öğrenciler hem de okulun parçası olduğu Yüksekalan Mahallesi sakinleri yararlanacak.


Korkuteli alt yapısına 52 milyonluk yatırım Korkuteli Korkuteli alt yapısına 52 milyonluk yatırım

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Korkuteli’nin alt yapısına 3 yılda 52 milyon 103 bin TL yatırım yaptı. Mahallelerin yıllardır süren içme suyu sorunlarını bir bir çözen ASAT, arıtma ve kanalizasyon yatırımları ile ilçenin geleceğini de koruyor.


MURATPAŞA’DAN KAMP DESTEĞİ Spor MURATPAŞA’DAN KAMP DESTEĞİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Süper Toto Basketbol Süper Ligi’ne verilen arada Antalya’da kampa giren Balıkesir Basketbol takımı oyuncuları, idari ve teknik kadroyla Teneffüs Park’ta düzenlenen kahvaltıda biraraya geldi.


Sağlık sektöründe ‘giyilebilir teknoloji’ devrim yaratmaya hazırlanıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Sağlık sektöründe ‘giyilebilir teknoloji’ devrim yaratmaya hazırlanıyor

Hareketsiz yaşam tarzından doğan; obezite, diyabet ve hipertansiyon hastalıklarının artmasına bağlı olarak gelişen giyilebilir teknoloji sektörü, insanların daha bilinçli olma yolunda gelişim kazanması için son teknolojiyi kullanarak ürünler geliştiriyor.


Ağrılı öğrenciler Antalya’ya hayran kaldı Güncel Ağrılı öğrenciler Antalya’ya hayran kaldı

Kardeş şehir Ağrı’dan Antalya’ya gelen 38 öğrenci unutulmaz bir hafta sonu yaşadı. Düden Şelalesi’nden, Aspendos’a, EXPO’dan Kaleiçi’ne kentin tarihi ve turistik yerlerini gezen öğrenciler, dolu dolu iki gün geçirdi.


Kepez’in Sultanları zirveye demir attı Spor Kepez’in Sultanları zirveye demir attı

Ligde lider durumda bulunan Kepez Belediyespor zorlu rakibi İzmir Spor’u geriye düştüğü karşılaşmada 3-1 mağlup etti.


Veli Durur: Dolarını bozduran gayrimenkule yönelsin! Ekonomi/Turizm Veli Durur: Dolarını bozduran gayrimenkule yönelsin!

Vindosa Gayrimenkul, Yatırım ve Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Veli Durur, son günlerde rekor seviyelerde seyreden Dolar ve Euro’nun konut maliyetlerini, dolayısıyla da konut fiyatlarını arttırsa da, arsa fiyatlarına bir etkisi olmayacağına dikkat çekti.


AŞT’den sömestr hediyesi Kültür/Sanat AŞT’den sömestr hediyesi

Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatroları (AŞT) sömestr tatilinde öğrencilere tiyatro oyunu hediye ediyor. AŞT, 23 Ocak- 5 Şubat tarihleri arasında her gün saat 13.00’de çocuklar için ücretsiz perde açacak.


Metro Toptancı Market’ten Güven Mesajı Ekonomi/Turizm Metro Toptancı Market’ten Güven Mesajı

Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü Kubilay Özerkan, 
2016 yılında tüm olumsuzluklara karşın büyümeye devam ettiklerini belirterek, bu yıl da yeni mağaza yatırımları olacağını açıkladı.


İŞ DÜNYASININ TEMSİLCİLERİ ANTALYA OSB’DE BULUŞTU Ekonomi/Turizm İŞ DÜNYASININ TEMSİLCİLERİ ANTALYA OSB’DE BULUŞTU

BAKSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar’ı ziyaret ederek sanayi sektörünün durumunu değerlendirdi.


Kepez’de bilişim sınıfı sayısı 22’ye çıkıyor Güncel Kepez’de bilişim sınıfı sayısı 22’ye çıkıyor

“Kepez’de, bilişim sınıfı olmayan okul bırakmama konusunda kararlıyız.” diyen Başkan Hakan Tütüncü, 7 okula daha bilişim sınıfı armağan ediyor. Daha önce ise 15 okula, 600 bin TL değerinde bilişim sınıfı kuruldu.


BAŞKAN UYSAL’DAN ESNAFA ‘GEÇMİŞ OLSUN’ ZİYARETİ Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN ESNAFA ‘GEÇMİŞ OLSUN’ ZİYARETİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, şiddetli yağış nedeniyle 20 metrelik beton sundurmanın çöktüğü Sinan Mahallesi çarşısındaki işhanı esnafına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.


Otomotiv 2017’nin de lokomotifi olacak Otomotiv Otomotiv 2017’nin de lokomotifi olacak

KPMG Türkiye, ekonominin dinamosu sayılan sektörlerin 2017 raporlarını açıklıyor... Sektöre ait 2016 rakamlarının analiz edildiği ve sektörün 2017’deki yol haritasının çıkarıldığı raporların ilki otomotiv...


İnşaat sektöründeki gerileme devam ediyor Ekonomi/Turizm İnşaat sektöründeki gerileme devam ediyor

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay düzenli olarak hazırladığı ve sektördeki faaliyet, güven ve beklentiyi ölçümlediği “Hazır Beton Endeksi”nin 2016 Aralık ayı Raporu’nu açıkladı.


Soğuk havalarda en etkili 10 bitki çayı Sağlık/Kadın Soğuk havalarda en etkili 10 bitki çayı

Soğuk havaların ve virüslerin kendini gösterdiği bu günlerde beslenmemize dikkat etmemiz kadar bitkilerden de destek almak oldukça önemli.


Türk Instagram kullanıcılarının şifreleri tehlikede! Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Instagram kullanıcılarının şifreleri tehlikede!

Kötü amaçlı yazılım üreten hacker’ların hedefi bu defa Türk Instagram kullanıcıları oldu. Instagram profilinizi ziyaret edenleri göstermeyi, takipçi kazandırmayı ve profil performansını analiz etmeyi vaat eden zararlı uygulamalar, kullanıcıların şifrelerini çalıyor. Intel Security’nin tespit ettiği zararlı uygulamalardan korunmak için uzmanlar, McAfee Mobile Security’yi tavsiye ediyor.


Kış Spor Okullarında Çocuklar Aikido’yla Spor Yapıyor Spor Kış Spor Okullarında Çocuklar Aikido’yla Spor Yapıyor

Sporun her alanında başarı hedefleyen Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kış Spor okulları Aikido branşında çocuklar spor yapıyor.


Kepez’de okullaşma jet hızında Güncel Kepez’de okullaşma jet hızında

Yeni bir okul yapmak için sözleşen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü ile Kepezli müteahhitler, 3 gün sonra Vali Karaloğlu ile protokol imzaladı, bir hafta sonrasında da temel atma kararı aldı.


 RENAULT GRUBU’NDAN REKOR SATIŞ Otomotiv RENAULT GRUBU’NDAN REKOR SATIŞ

Renault Grubu bir önceki yıla göre 374 bin adetlik artış (+ yüzde 13,3) kaydedederek 2016 yılında 3,18 milyon araç satışı gerçekleştirdi.


Aksoy: Güncel Aksoy: "Ulaşım esnafının otobüs değişimine zorlanmayı adil bulmuyoruz"

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, ulaşım sorununun son zamanlarda Antalya'da kronik bir sorun olarak gündemde kalmaya devam ettiğini belirterek, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 2 minibüse karşı 1 otobüs değiştirme sürecini bir kez daha gözden geçirmesinde yarar olduğunu gördüklerini söyledi.


TÜRSAB heyeti turizm için Isparta’da Ekonomi/Turizm TÜRSAB heyeti turizm için Isparta’da

Isparta Valiliği öncülüğünde Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği TÜRSAB işbirliğinde seyahat acentalarına bilgilendirme ve değerlendirme amaçlı hazırlanan programla tanıtım yapıldı. Ankara başta olmak üzere Orta Anadolu’ya yönelik çalışan 40 acenta temsilcisi, Isparta’ya geldi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69310 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...