Perşembe, 17 Ekim 2019
 Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Alanya’da Alanya Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Alanya’da

Eğlendirerek çevre bilinci aşılayan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Alanya’ya geliyor


12'ncisi düzenlenen Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu sona erdi Spor 12'ncisi düzenlenen Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu sona erdi

Antalya Kültür Merkezi önünde başlayan organizasyona yaklaşık 11 bin 200 kişi katıldı.


ATAY USLU DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI Siyaset ATAY USLU DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Dünya Kadınlar Gününü yayınladığı mesaj ile kutladı.


Başkan Böcek, Deve Güreşleri’nde.. Demre Başkan Böcek, Deve Güreşleri’nde..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Demre İlçesi Alakent Mahalle Muhtarlığı tarafından bu yıl ilki düzenlenen Deve Güreşleri Festivali’ne katıldı.


ANTALYA OSB KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLADI Güncel ANTALYA OSB KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLADI

Antalya OSB 2’nci Ulusal Karikatür Yarışması’na başvuru süreci başladı. Son başvuru tarihi 2 Mayıs olan yarışmanın kazananları 11 Mayıs’ta belli olacak, ödül töreni 23 Mayıs’ta Antalya OSB’de düzenlenecek.


CHP’DEN İHTİYAR HEYETLERİ İÇİN DÜZENLEME Siyaset CHP’DEN İHTİYAR HEYETLERİ İÇİN DÜZENLEME

Kasım seçimleri sonrasında asgari ücrete yükseltilen Muhtar ödeneklerinin ardından, CHP Muhtar İhtiyar Heyetlerine de aylık ödenek verilmesi konusunda bir düzenlemeyi TBMM’ye sundu.


PERSONELLERE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ Aksu PERSONELLERE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Aksu Belediyesi şirket personelleri iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldı. Bu konuda personellerine her yıl eğitim aldıran belediye, bu yıl da üç etap halinde eğitimler düzenliyor.


DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL “SESLERİN BÜYÜSÜ” KONSERİ Kültür/Sanat DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL “SESLERİN BÜYÜSÜ” KONSERİ

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir konserle sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


TEB’den Tıp Bayramı’na özel mart ayı boyunca geçerli avantajlar Ekonomi/Turizm TEB’den Tıp Bayramı’na özel mart ayı boyunca geçerli avantajlar

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yaklaşan 14 Mart Tıp Bayramı için mart ayı boyunca hem doktorlara hem de tıp fakültesinde okuyan geleceğin doktorlarına özel fırsatlar sunuyor.


Sağlık/Kadın "DOĞUMSAL OMURİLİK HASTALIKLARINI ÖNLEMEK İÇİN GEBELİKTE FOLİK ASİT KULLANILMALI"

Oyun çağındaki çocuk ve bebekler sıklıkla darbeye bağlı kafa travmalarına sıklıkla maruz kalıyor. Çoğu zaman önemsenmeyecek bu darbeler, telafisi oldukça güç komplikasyonlara dönüşebilir. Gerek darbeye bağlı gerek doğumsal, nöroşirürji kapsamına giren tüm hastalıklar doğru yol haritası izlenirse, risk en aza iniyor.


DİŞİN KÖKÜ KALBİNİZE KADAR UZANIYOR! Sağlık/Kadın DİŞİN KÖKÜ KALBİNİZE KADAR UZANIYOR!

Kalp sağlığına giden yol mideden değil ağızdan geçiyor.


Muratpaşa’da Atatürk’ün gelişi anısına konser Kültür/Sanat Muratpaşa’da Atatürk’ün gelişi anısına konser

Muratpaşa Belediyesi, Atatürk’ün Antalya’ya gelişinin 87’nci yıldönümünde Türk Sanat Müziği konseri düzenlendi. Belediye Kültür Salonu’nda gerçekleşen konser hep birlikte söylenen İzmir Marşı’yla sona erdi.


VATANDAŞLAR PARKLARDAN MEMNUN Aksu VATANDAŞLAR PARKLARDAN MEMNUN

Aksu Belediyesi’nin her mahalleye park yapma projesi vatandaşlar tarafından büyük memnuniyetle karşılanıyor. Her yaş kesiminden insanların kullandığı parklar ilçedeki sorunlardan birinin de giderilmesini sağlıyor.


Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Manavgat’ta Manavgat Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Manavgat’ta

Eğlendirerek çevre bilinci aşılayan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Manavgat’a geliyor Muratpaşa Kaleiçi’yle ITB Berlin’de Güncel Muratpaşa Kaleiçi’yle ITB Berlin’de

Muratpaşa Belediyesi, bu yıl 6 – 9 Temmuz tarihlerinde 2’ncisi düzenleyeceği Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali öncesi dünyanın en önemli turizm organizasyonlarından ITB Berlin Fuarı’na Kaleiçi’ni taşıyor.


Antalya derbisinde Kepez, Serik’i rahat geçti Spor Antalya derbisinde Kepez, Serik’i rahat geçti

Bölgesel Amatör Lig 20. haftada Kepez Belediyespor, sahasında Serik Belediye’sini konuk etti. 

Karşılaşmada etkili bir oyun sergileyen Kepez Belediyespor sahadan 2-0 gibi net bir skorla ayrıldı.


Kepez evlenene yardımcı oluyor Güncel Kepez evlenene yardımcı oluyor

Kepez Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, geniş kapsamlı laboratuarıyla evlilik öncesi istenen talasemi testini, özel sektörün çok daha altında bir ücretle gerçekleştiriyor.


Döşemealtı’nın Genç Vekilleri yemin ederek göreve başladı Döşemealtı Döşemealtı’nın Genç Vekilleri yemin ederek göreve başladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç tarafından hayata geçirilen Döşemealtı Gençlik Meclisi’nde (DÖGEM) ikinci dönem başladı. Düzenlenen törenle ilk dönem genç vekillere eğitim katılım sertifikaları ile çeşitli ödüller verilirken, yeni seçilen vekiller mazbata ve rozetlerini aldı.


HAYAT SU’DAN KADINLAR GÜNÜ’NE ÖZEL ŞİŞE Güncel HAYAT SU’DAN KADINLAR GÜNÜ’NE ÖZEL ŞİŞE

Hayat Su yine bir ilke imza atarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nüözel tasarımlı şişesi ile kutladı.


Başkan Böcek, Dostlar Meclisi’nde 
 Güncel Başkan Böcek, Dostlar Meclisi’nde 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Dostlar Meclisi’nin konuğu oldu. Hayata geçirdikleri projelerle ilgili bilgi veren Başkan Böcek, 19 yıldır bütün hizmetleri halkın desteği ve güveniyle gerçekleştirdiklerini söyledi.


Bakan Eroğlu Tünektepe Projesi’nin önünü açan imzayı 2 dakikada attı Güncel Bakan Eroğlu Tünektepe Projesi’nin önünü açan imzayı 2 dakikada attı

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’nın sembollerinden biri haline gelecek Tünektepe Projesi’yle ilgili ön izin talebini kendisine arz edildikten 2 dakika sonra imzaladı.


AEDAŞ, Runatolia’da omurilik felçlileri için koştu Güncel AEDAŞ, Runatolia’da omurilik felçlileri için koştu

AEDAŞ, bu yıl 12’ncisi düzenlenen Runatolia Maratonu’nda omurilik felcine dikkat çekmek için koştu. Omurilik felci ile ilgili toplumsal farkındalık yaratmak adına maratonda yer alan AEDAŞ çalışanları, akülü sandalye alımı için de kampanya yürütüyor.


Başkan Turgay Genç, kanserli çocuklar için koştu Döşemealtı Başkan Turgay Genç, kanserli çocuklar için koştu

Bu yıl 12’ncisi düzenlenen ve on binlerce insanın dahil olduğu Runatolia Yarışlarına Döşemealtı Belediyesi Koşu Takımı da katıldı. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) yararına koşan Döşemealtı Koşu Takımına Başkan Turgay Genç kaptanlık yaptı.


 Atatürk’ün Antalya’ya gelişi kutlandı Güncel Atatürk’ün Antalya’ya gelişi kutlandı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Antalya’ya gelişinin 87’nci yılı törenle kutlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Atatürk’ü sevgi ve saygıyla yad ettiklerini belirterek, “Tarihimiz, ecdadımızın ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatıraları bizi birleştiren ortak mirasımızdır” dedi.


Konyaaltı’nda coşkunun adı ‘Atatürk’... Güncel Konyaaltı’nda coşkunun adı ‘Atatürk’...


Mustafa Kemal Atatürk'ün Antalya'ya gelişinin 87. yıl dönümü Konyaaltı Belediyesi'nde coşkuyla kutlandı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, törende 'Nutuk' kitabı hediye etti


Antalya’nın yeni bir sanayi sitesi oldu Güncel Antalya’nın yeni bir sanayi sitesi oldu

Kepez Belediyesi ve sanayi esnafı işbirliği Varsak bölgesine kazandırılan ve maliyeti 32 milyon 711 bin TL olan küçük sanayi sitesinin yapımı tamamlandı.


TUZLA MESAFELİ İLİŞKİ ÖMRÜ UZATIYOR Sağlık/Kadın TUZLA MESAFELİ İLİŞKİ ÖMRÜ UZATIYOR

Mart Dünya Tuza Dikkat ayı olarak önemli bir farkındalığa dikkat çekiyor. Birçoğumuzun hiç düşünmeden elini uzatarak yemeklere lezzet katmak için bol bol serptiği tuz aslında vücudumuzun düşmanı.


Evli kadınlar daha stresli Sağlık/Kadın Evli kadınlar daha stresli

Evli kadınların stres düzeyi bekar kadınlara göre yüzde 33 daha fazla...


GEÇMEYEN YORGUNLUĞUNUZUN NEDENİ HORLAMA OLABİLİR Sağlık/Kadın GEÇMEYEN YORGUNLUĞUNUZUN NEDENİ HORLAMA OLABİLİR

Horlama, hem kişinin hem de aile bireylerinin uyku süresini ve kalitesini etkiliyor hem de gün içerisinde kendisini halsiz hissetmesine neden olabiliyor.


Epilepsi ve Ben Resim Yarışması için son gün 22 Nisan Güncel Epilepsi ve Ben Resim Yarışması için son gün 22 Nisan

Epilepsi ile yaşayan çocuk ve gençlere sosyal destek sunmak ve toplumsal farkındalık yaratmak için düzenlenen Epilepsi ve Ben Resim Yarışması katılımcılarını bekliyor.


Kadın Dostu Şirket: AvivaSA Güncel Kadın Dostu Şirket: AvivaSA

AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca: “Satış kanalları da dahil olmak üzere, kadın çalışan oranımız yüzde 65; kadın yönetici oranımız ise yüzde 64. Ayrıca, su anda 100'ü aşkın genç girişimcimizin yüzde 60'ı kadın. Bu veriler, kadın dostu şirket olarak tanımlanmamızın en somut göstergeleridir.”


BU KİMYASALLAR HORMON DENGESİNİ BOZUYOR Sağlık/Kadın BU KİMYASALLAR HORMON DENGESİNİ BOZUYOR

Temizlik malzemeleri, boyalar, böcek ilaçları ve plastik kapların içinden yiyeceklere karışan maddeler gibi pek çok kimyasalla gün boyu iç içe yaşıyoruz.


SİGARAYI SPOR VE HOBİLERLE YENİN! Sağlık/Kadın SİGARAYI SPOR VE HOBİLERLE YENİN!

Tüm dünyada dolaylı ve direkt olarak pek çok hastalığın ve ölümün sebebi olan sigaraya olan bağımlılıktan kurtulmak öyle kolay değil. En güzeli hiç başlamamak ancak eğer bu alışkanlıktan mustaripseniz, işe kendinize güvenerek başlayın.


İHMAL EDİLDİĞİNDE KÖRLÜĞE YOL AÇAN GLOKOMUN TANISINDA GECİKMEYİN Sağlık/Kadın İHMAL EDİLDİĞİNDE KÖRLÜĞE YOL AÇAN GLOKOMUN TANISINDA GECİKMEYİN

Dünyada ikinci körlük nedeni olan ve hayli sinsi seyreden göz hastalığı glokom, belirti vermediği için yılda bir kez göz kontrolü yaptırmak gerekiyor.


Tenekeden modern taksi duraklarına Güncel Tenekeden modern taksi duraklarına

Başkan Hakan Tütüncü, ilçede taksici esnafına yakışmayan tenekeden taksi duraklarının yerine 31 tane modern taksi durağı inşa ettiklerini söyledi.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİNİN DİĞER ADI MİLLET SİSTEMİDİR"

Ak Parti Milletvekilleri Antalya'nın bir batısında bir doğusunda, Anayasa değişikliğini cümle cümle, madde madde anlatıyorlar.


Döşemealtı Belediyesi personeline Belediye mevzuatı semineri Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi personeline Belediye mevzuatı semineri

Döşemealtı Belediyesi, kurumsal hizmet kalitesinin artırılması, vatandaşların sorunlarına daha hızlı ve pratik çözümler bulunması amacıyla düzenlediği kurum içi eğitimlerine devam ediyor.


SODEM, Başkan Uysal’ın ev sahipliğinde toplandı Güncel SODEM, Başkan Uysal’ın ev sahipliğinde toplandı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ev sahipliğinde Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) üyesi belediyelerin başkanları istişare toplantısı için Antalya’da biraraya geldi.


Döşemealtı Belediyesi’nden 8 yeni park Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden 8 yeni park

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, vatandaşların talepleri doğrultusunda Yeniköy Mahallesi’nde 5, Yeşilbayır Mahallesi’nde 2 ve Karaman Mahallesi’nde 1 toplam 8 yeni parkın startını verdi. Yeni parkların tamamlanmasıyla ilçe genelin de ki park sayısı 105'e çıkacak.


Paşa’nın Melekleri haftayı galibiyetle kapadı Spor Paşa’nın Melekleri haftayı galibiyetle kapadı

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı ligin 22’nci hafta karşılaşmasında Genç Uşak Spor Kulübünü 37-32 mağlup etti.


ÜRETİMİYLE, TADIYLA DOMATESE TAM NOT Demre ÜRETİMİYLE, TADIYLA DOMATESE TAM NOT

Demre ilçesinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Evet kampanyasına çıktığı heyet ile domates serasına girdi ve dalından domates yedi.


BUDAK DEMRE’DEKİ TARİHİ ESER TAHRİBATINI TBMM’YE TAŞIDI Siyaset BUDAK DEMRE’DEKİ TARİHİ ESER TAHRİBATINI TBMM’YE TAŞIDI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Demre’de 1’inci derece arkeolojik sit alanındaki Likya dönemine ait tarihi eserleri tahrip eden inşaatı TBMM gündemine taşıyarak, İçişleri ile Kültür ve Turizm Bakanları’na tarihi dokunun zarar görmesine neden seyirci kalındığını sordu.


Antalya Lisesi’nden “YES Europe” Güncel Antalya Lisesi’nden “YES Europe”

Antalya Lisesi AB Projeleri kapsamında olan Erasmus Plus programında 2015-2016 yılındaki başarısını 2016-2017 eğitim öğretim yılında da devam ettiriyor.


  Kepez-Santral ihalesini Sur Yapı kazandı Güncel Kepez-Santral ihalesini Sur Yapı kazandı

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Kepez-Santral ihalesini Sur Yapı’nın kazandığını açıkladı. Türel, firmanın öncelikli olarak 3 bin 267 hak sahibinin konutlarını yapacağını ve 2019 seçimlerinden önce teslim edeceğini söyledi.


SERİK BELEDİYESİ ESNAF BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR Serik SERİK BELEDİYESİ ESNAF BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

‘Serik Belediyesi Esnaf Buluşmaları’ devam ediyor. Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık kuaför ve berber esnafıyla bir araya geldi.


YILDIZ KIZLAR BANKOĞLU OKULU ANTALYA ŞAMPİYONU Serik YILDIZ KIZLAR BANKOĞLU OKULU ANTALYA ŞAMPİYONU

Serik Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Yıldız Kız Futbol Takımı Antalya Şampiyonu olarak Serik’e büyük gurur yaşattı.


KAYMAKAM ŞİMŞEK Serik KAYMAKAM ŞİMŞEK "YURT İÇİ VE YURT DIŞI YARDIMLAR DEVAM EDECEK"

Almanya Anadolu Yardimlasma ve Engelliler Dernegi tarafından gönderilen 15 Tekerlekli Ssndalye, Serik Kaymakamlığı ve Kadriye de olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Aile ve Sosyal hizmet birimi kanalı ile, İlçe Kaymakamı Haluk Şimşek tarafın dan Sosyal Yardımlaşma Vakfı binası önünde ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere İlçe Muhtarlarına teslim edildi.


BAKAN EROĞLU’NDAN BAŞKAN ÇALIK’IN PROJELERİNE TAM DESTEK Serik BAKAN EROĞLU’NDAN BAŞKAN ÇALIK’IN PROJELERİNE TAM DESTEK

Orman ve Su işleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Serik’e gelerek Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık’ı makamında ziyaret etti. Bakan Eroğlu Başkan Çalık’a projelerine destek vereceğini belirtmesi ilçede yapılması planlanan önemli hizmetlerin bir an önce hayata geçirilmesine öncülük edecek.


FİKR-İ ASIM DERNEĞİ İLE  MHP İŞBİRLİĞİ Siyaset FİKR-İ ASIM DERNEĞİ İLE MHP İŞBİRLİĞİ

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, Fikri-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Antalya İl Başkanı Faruk Yalçın’ı ziyaret etti. İki başkanda referandum süreci ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.


 Kepez Şefkat ve Huzurevi misafirlerini bekliyor Güncel Kepez Şefkat ve Huzurevi misafirlerini bekliyor

Kepez Belediyesi’nin yaptırdığı Şefkat ve Huzurevi’nde süreli konaklayacaklar için, kayıt dönemi başladı.


TÜMSİAD'dan Belediye Başkanı Türel'e Ziyaret Güncel TÜMSİAD'dan Belediye Başkanı Türel'e Ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türeli ziyaret eden Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği yönetimi ve üyeleri yeni belediye binası hayırlı olsun dedi.


 Atatürk’ün Antalya’ya gelişi anısına Muratpaşa pedalladı Güncel Atatürk’ün Antalya’ya gelişi anısına Muratpaşa pedalladı

Muratpaşa Belediyesi, Atatürk’ün Antalya’ya gelişinin 87’nci yıldönümünde evden belediyeye pedal bastı. Başkan Ümit Uysal oğlu Efe, Başkan Yardımcıları, yüzlerce belediye çalışanı, Antalya Bisiklet Platformu’nu oluşturan gruplar, öğrenciler ve öğretmenler Laura Kavşağı’nda buluşup Muratpaşa Belediyesi’ne pedalladı.


Tütüncü, “Mührümü ‘evet’in altına basacağım” Tütüncü, “Mührümü ‘evet’in altına basacağım”

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini ilçe muhtarlarına anlatan Başkan Hakan Tütüncü, “16 Nisan’da yapılacak referandumda mührümü zihnimde hiçbir soru işareti olmadan ‘evet’in altına basacağım.” dedi.


Antalya’da fetih coşkusu Güncel Antalya’da fetih coşkusu

Antalya’nın fethinin 810’uncu yılı Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde organize edilen etkinliklerle kutlandı. Fetih yürüyüşü ile başlayan kutlamalarda mehteran, oratoryo, okçuluk, kılıç- kalkan ve davul gösterileriyle fetih coşkusu yaşandı.


Mor Makas saha çalışması sürüyor Güncel Mor Makas saha çalışması sürüyor

Muratpaşa Belediyesi’nin kadına yönelik şiddet ve çocuk yaşta evliklerle mücadele için oluşturduğu Al Yazma Gurubu, Antalya’da kadın kuaförüyle birlikte hayata geçirdiği ‘Mor Makas’ projesi kapsamında 180 kuaför ‘kadına yönelik şiddet ve erken evlilikler’ konusunda bilgilendirildi.


Macera Parkuru çocukların favorisi Güncel Macera Parkuru çocukların favorisi

Muratpaşa Belediyesi’nin çocukları kapalı alanlardan, jetonlu oyun makinelerinden ve bilgisayar oyunlarından başını kaldırıp sınırsız eğlence ve oyun için sokağa çağırdığı ‘Teneffüs Park’ta yer alan ‘Macera Parkuru’ çocukların favorisi oldu.


Vergi Dairesi Başkanı Metin Uzun’dan ATSO’ya ziyaret Ekonomi/Turizm Vergi Dairesi Başkanı Metin Uzun’dan ATSO’ya ziyaret

Antalya Vergi Dairesi Başkanı Metin Uzun ve heyeti, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin’i ziyaret etti. Vergi Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yılmaz da hazır bulundu.


  Antalya Platformu’ndan Başkan Türel’e ziyaret Güncel Antalya Platformu’ndan Başkan Türel’e ziyaret

Antalya’daki 30 sivil toplum kuruluşunun oluşturduğu Antalya Platformu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti.


Atatürk’ün Antalya’ya gelişi anısına konser Kültür/Sanat Atatürk’ün Antalya’ya gelişi anısına konser

Muratpaşa Belediyesi, Atatürk’ün Antalya’ya gelişinin 87’nci yıldönümünü 65 kişilik Türk Sanat Müziği korosunun vereceği konserle anacak.


Başkan Böcek Elmalı’da coşkuyla karşılandı
 Elmalı Başkan Böcek Elmalı’da coşkuyla karşılandı


Elmalı’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Esnaf Kefalet ve Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifi’nin Genel Kurulu Toplantısına katıldı. Ardından da bölge esnafını ziyaret etti.


MURATPAŞA ŞİDDETE KARŞI KOŞTU Güncel MURATPAŞA ŞİDDETE KARŞI KOŞTU

Bu yıl 12'ncisi gerçekleştirilen Runatolia Uluslararası Antalya Maratonu’nun yapılan minik adımlar, yüksek topuk ve halk koşusu Muratpaşa Belediyesi evsahipliğinde yapıldı. Halk koşusuna eşi Ümran Uysal ile birlikte katılan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yüksek topuk koşusunda 1. olan Ezgi Erdem’e ödülünü verdi


Taha Ün’den “100 Yıllık Terane” Konferansı Güncel Taha Ün’den “100 Yıllık Terane” Konferansı

Büyükşehir Belediyesi, yazar Taha Ün’ü Antalyalı okurları ile buluşturdu. “100 Yıllık Terane” adlı kitabının içeriği ile ilgili konferans veren Ün, Osmanlı Sultanı Abdülhamid ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için atılan benzer manşetlere dikkat çekti.


Kumluca’ya müjdelerle geldi Kumluca Kumluca’ya müjdelerle geldi

Dışişleri Bakanı ve Akparti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, bir dizi ziyaretler sonunda akşam vakti Kumluca’ya geldi.


Başkan Uysal Gazipaşa’da Gazipaşa Başkan Uysal Gazipaşa’da

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, konuşmacı olarak katıldığı konferans için bulunduğu Gazipaşa’da, bir çay ocağında demliklerin başına geçip çayları doldurdu, AK Parti'nin referandum için kurduğu ofisi ziyaret edip "Hayırlı olsun" temennisinde bulundu.


TARIM KONSEYİ TOPLANDI Serik TARIM KONSEYİ TOPLANDI

Antalya Tarım Konseyi, yılın ilk toplantısını Valis Münir Karaloğlu`nun katılımıyla İl Ticaret Borsası Toplantı Salonu`nda yaptı.


Başkan Gül’e Reklam Grup Başkanı Güven’den Ziyaret 
 Kemer Başkan Gül’e Reklam Grup Başkanı Güven’den Ziyaret 


Başkan Gül’e Reklam Grup Başkanı Güven’den Ziyaret 
 Türkiye’nin önemli hava yollarından Onur Air şirketi Reklam Grup Başkanı Seda Güven ve Reklam Direktörü Özgür Vatan, Başkan Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ederek, kendi şirketleri ile çalışmalarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.


ATSO Akademi’den Çek Kanunundaki Son Değişiklikler ve Karekodlu Çek Uygulaması Semineri Ekonomi/Turizm ATSO Akademi’den Çek Kanunundaki Son Değişiklikler ve Karekodlu Çek Uygulaması Semineri

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, ATSO Akademi tarafından 8 Mart Çarşamba günü “Çek Kanunundaki Son Değişiklikler ve Karekodlu Çek Uygulaması” konulu seminer düzenleneceğini bildirdi.


BUDAK: “HALK BORÇ ALTINDA EZİLİRKEN GÜÇLÜ TÜRKİYE OLMAZ” Siyaset BUDAK: “HALK BORÇ ALTINDA EZİLİRKEN GÜÇLÜ TÜRKİYE OLMAZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ile birlikte Kayseri Mimar Sinan OSB’de sanayici ve çalışanları ziyaret etti.


BORSA ÜYELERİNE NEFES KREDİSİ LİMİTİ YÜKSELTİLDİ Ekonomi/Turizm BORSA ÜYELERİNE NEFES KREDİSİ LİMİTİ YÜKSELTİLDİ

TOBB tarafından oda ve borsaların katılımıyla başlatılan Nefes Kredisi kampanyasında, 50 bin TL olan kredi limiti 150 bin TL’ye yükseltildi.


AKSU'DA KADINLAR GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI Aksu AKSU'DA KADINLAR GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI

Aksu Belediyesi tarafından organize edilen Dünya Kadınlar Günü etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.


Pegasus’un yeni uçuş noktası Çeçenistan’ın başkenti Grozni Pegasus’un yeni uçuş noktası Çeçenistan’ın başkenti Grozni

Pegasus, yurt dışında uçtuğu hatlara Çeçenistan’ın başkenti Grozni’yi ekliyor. Pegasus’un 12 Nisan’da başlayacak İstanbul Sabiha Gökçen - Grozni karşılıklı seferleri haftada 3 gün düzenlenecek.


Türk kadınları dünyanın en konuşkanı! Sağlık/Kadın Türk kadınları dünyanın en konuşkanı!

Tanışma uygulaması Happn'ın Kadınlar Günü araştırmasına göre, Türk kadınları hem dünyanın en konuşkan hem de en çekici, yani fazla Charm alan kadınları.


SATRANÇTA HAMLE SIRASI KADINLARDA Güncel SATRANÇTA HAMLE SIRASI KADINLARDA

Türkiye’nin en iyi kadın usta satranççıları “Türkiye Şampiyonu" olmak için kıyasıya mücadele edecek.


Sağlıklı gözler için sigarasız yaşam Sağlık/Kadın Sağlıklı gözler için sigarasız yaşam

Günlük yaşam içerisinde iş temposu, hava kirliliği ve stres gibi pek çok etken gözlerimizi tehdit ediyor. Özellikle ilerleyen yaşlarda gözlemlenen sarı nokta hastalığında sigara tüketiminin büyük bir etkisi bulunuyor.


KİMYADAN 2 AYDA 2 MİLYAR 589 MİLYON DOLARLIK İHRACAT Ekonomi/Turizm KİMYADAN 2 AYDA 2 MİLYAR 589 MİLYON DOLARLIK İHRACAT

Kimya sektörü yüksek ihracatla başladığı 2017 yılının Şubat ayında da hız kesmedi. Değer bazında ihracatını en çok artıran ikinci sektör olan kimya, miktar bazında da artışını sürdürdü.


MONTEA Ev / Yapı Market Altınova’da Ekonomi/Turizm MONTEA Ev / Yapı Market Altınova’da

MONTEA Ev / Yapı marketler zincirinin dördüncü halkası Antalya Altınova’da havalimanı karşısında hizmete açılıyor


Spor "Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası" 5 Mart’ta Antalya'da başlıyor

Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası, bu yıl 5-11 Mart tarihlerinde Antalya Mardan Palace Otel'de düzenlenecek.


Tütüncü'den yerli üretime destek Ekonomi/Turizm Tütüncü'den yerli üretime destek

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği, Yerli Param Yerli Malım adlı projelerini tanıtmak amacıyla Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü başkanlık makamında ziyaret etti.


ANTALYALI RESSAM MUHİTTİN SELAMET’E ÖĞRENCİLERİNDEN VEFA Kültür/Sanat ANTALYALI RESSAM MUHİTTİN SELAMET’E ÖĞRENCİLERİNDEN VEFA

Ölüm yıldönümünde öğrencileri anısına sergi düzenledi


Sürücüler dikkat! Bu cadde 25 gün trafiğe kapanacak! Güncel Sürücüler dikkat! Bu cadde 25 gün trafiğe kapanacak!

ASAT’ın yağmur suyu çalışmaları nedeniyle Turgut Reis Caddesi ile Yıldız Caddesi’nin Kuzey aksının bir bölümü 7 Mart Salı gününden itibaren 25 gün süre ile trafiğe kapatılacak.


BAGEV İLE AESOB ARASINDA İSTİHDAM PROTOKOLÜ Ekonomi/Turizm BAGEV İLE AESOB ARASINDA İSTİHDAM PROTOKOLÜ

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ile Antalya Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (AESOB) arasında işsizliğin önlenmesi ve esnafın kalifiye eleman sıkıntısını çözmek amacıyla istihdam ve eğitimi geliştirme işbirliği protokolü imzalandı.


CHP’den İl Genel Meclis İle Belediye Meclis Üyelerine Müjde Siyaset CHP’den İl Genel Meclis İle Belediye Meclis Üyelerine Müjde

CHP İl Genel Meclis Üyeleri ile Belediye Meclis Üyelerinin aldıkları huzur haklarının arttırılması için kanun teklifi verdi.


AEDAŞ’tan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile anlamlı işbirliği Güncel AEDAŞ’tan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile anlamlı işbirliği

AEDAŞ, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin Akdeniz Bölgesi’nin kapak toplama merkezi oldu. AEDAŞ kurum çalışanları da farkındalık yaratmak amacıyla 5 Mart’ta gerçekleştirilecek Runatolia’da omurilik felçlileri için koşacak.


Ekonomi/Turizm "ENFLASYONDA ÇİFT HANEYİ ERKEN GÖRDÜK"

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Şubat ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Türel: “Kalkınma hamlesi katlanacak” Güncel Türel: “Kalkınma hamlesi katlanacak”

Kepezli müteahhitlerle buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Referandumda Evet tercihi çıkarsa ülkenin son 15 senedir yapmış olduğu kalkınma hamlesini katlayarak, daha ileriye götürebileceğiz” dedi


KUĞU GÖLÜ BALESİ İLK KEZ ANTALYA’DA Kültür/Sanat KUĞU GÖLÜ BALESİ İLK KEZ ANTALYA’DA

P.İ. Çaykovski’nin 1875 yılında Bolşoy Balesi için bestelediği ve Marius Petipa ve Lev İvanov’un klasik koreografileri üzerine Armağan DAVRAN ve Volkan ERSOY’un güncel koreografisi ile Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluşacak olan Kuğu Gölü balesi Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından ilk kez sahnelenecek.


AŞT’nin konuğu Adana’dan: ‘Ah Bu Evlilik’ Kültür/Sanat AŞT’nin konuğu Adana’dan: ‘Ah Bu Evlilik’

Antalya Şehir Tiyatroları ‘Konuk Tiyatrolar’ projesi kapsamında Adana Büyükşehir Belediyesi’ni ağırladı. Adana ekibi, ‘Ah Bu Evlilik’ adlı komedi oyununu Antalya izleyicisi için sahneledi.


‘Şeker Portakalı’ Beşkonak’ta Manavgat ‘Şeker Portakalı’ Beşkonak’ta

Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Şeker Portakalı Etkinlik Aracı’nın durağı Manavgat’ın Beşkonak mahallesi oldu. Birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikte buluşan Beşkonaklı çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı.


Okullar Ligi’nde Oryantiring heyecanı başladı Güncel Okullar Ligi’nde Oryantiring heyecanı başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyan Okullar Ligi’nde oryantiring heyecanı başladı. Oryantiring mücadelesinin birinci etabında 350 öğrenci farklı arazi koşullarında yön bulmak için çaba gösterdi.


Antalyaspor bayrağı Antalya’nın kalbinde Güncel Antalyaspor bayrağı Antalya’nın kalbinde

Muratpaşa Belediyesi, Antalyaspor’un kırmızı beyazlı bayrağını Antalya’nın kalbine dikti. Şehrin tam merkezinde bulunan parka “Antalyaspor 50’nci Yıl Parkı” adını veren Muratpaşa Belediyesi, parkın içinde 35 metre yüksekliğe dev Antalyaspor bayrağını astı.


Konyaaltı Barınağı’nda ‘mutlu’ son… Güncel Konyaaltı Barınağı’nda ‘mutlu’ son…


Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yeni doğmuş yapmış kanaması olan bir keçi, tedavi edilerek eski sağlığına kavuştu.


Tütüncü’den müteahhitlere tam destek Güncel Tütüncü’den müteahhitlere tam destek

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Kepez Müteahhitler Derneği toplantısında ilçesini modernleştiren müteahhitlere her türlü desteği vereceklerini söyledi.


Kemer Devlet Hastanesi  “Dental İmplant (Diş Ekme) Uygulaması”na Başladı Kemer Kemer Devlet Hastanesi “Dental İmplant (Diş Ekme) Uygulaması”na Başladı

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Kemer Devlet Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde 10 Şubat 2017 Cuma gününden itibaren kaybedilen dişlerin yerine yerleştirilen ve diş eksikliğinde uygulanabilecek en iyi tedavi yöntemlerinden biri olan dental implant (diş ekme) uygulamasına başlandı.


VODAFONE, KARİYER MOLASI VEREN KADINLARI YENİDEN İŞ HAYATINA KAZANDIRIYOR  Ekonomi/Turizm VODAFONE, KARİYER MOLASI VEREN KADINLARI YENİDEN İŞ HAYATINA KAZANDIRIYOR

VODAFONE İŞ HAYATINA ARA VERMİŞ KADINLAR İÇİN DÜNYANIN EN BÜYÜK İŞE ALIM PROGRAMINI BAŞLATTI


Kadınlar istihdama katılmak istiyor, ancak yanlış alanlarda iş arıyor Ekonomi/Turizm Kadınlar istihdama katılmak istiyor, ancak yanlış alanlarda iş arıyor

Mavi yaka ve ara kademe pozisyonlara odaklanan insan kaynakları platformu Eleman.net’in verilerine göre, kadınlar en çok eğitim sektöründeki iş ilanlarına başvuruyor. Buna karşın, kadınlar için en çok ilan yayınlayan sektörlerde eğitim, hizmet / işletme servisi, gıda ve mağazacılık / perakendecilik sektörlerinin ardından dördüncü sırada yer alıyor.


TOSFED Yöneticileri Bakan Kılıç'ı Ziyaret Etti Güncel TOSFED Yöneticileri Bakan Kılıç'ı Ziyaret Etti

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Serkan Yazıcı, başkan vekili Eren Üçlertoprağı, başkan yardımcılıları Recep Tezcan, Hayri Çavuşoğlu, Onur Sürmeli ve Nisa Bozkurt Ersoy, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Akif Çağatay Kılıç’ı makamında ziyaret ederek yeni dönem projeleri değerlendirdiler.


İşte su içmenin az bilinen faydaları! Sağlık/Kadın İşte su içmenin az bilinen faydaları!

Yaşamımızı devam ettirebilmemiz için oksijenden sonra en çok ihtiyaç duyduğumuz suyun, vücut ve ruh sağlığımız için sayısız faydası var.


6 Mart’ta işe, okula bisikletle gidiyoruz Güncel 6 Mart’ta işe, okula bisikletle gidiyoruz

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın “Atatürk’ün Antalya gelişinin yıldönümü, 6 Mart, milat olsun” çağrısıyla hazırlıkları başlayan Antalya Bisiklet Günü’nde akşam saat 20.00’de başlayacak turda bisikletçiler Atatürk Parkı’ndan Atatürk’ün karla örtülü Beydağlarını uzun uzun seyredip “Hiç şüphesiz ki, Antalya Dünya'nın en güzel yeridir” dediği adının Erenkuş olarak değiştirilmesini istediği Rumkuş mevkiine pedallayacak.


AKREPLER TRABZON YOLCUSU Spor AKREPLER TRABZON YOLCUSU

Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor Kulübü Hentbol Takımı, 20. hafta karşılaşmasında deplasmanda Trabzonspor’a konuk olacak.


Döşemealtı Kadın Futbol Takımı, Kazakistan Lig Şampiyonu ile hazırlık maçı oynayacak Spor Döşemealtı Kadın Futbol Takımı, Kazakistan Lig Şampiyonu ile hazırlık maçı oynayacak

Türkiye Kadınlar Futbol 1'nci lig'de mücadele eden 1207 Antalya Döşemealtı Belediye Spor Kulübü ligin bitimine 4 hafta kala zirve mücadelesini sürdürüyor. Play-Off’lara kalarak şampiyonluk hesapları yapan Kırmızı-Beyaz-Beyazlı ekip çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...