Perşembe, 14 Kasım 2019
Başkan Türel’den Kemer’de AK Parti ve MHP’ye ziyaret Kemer Başkan Türel’den Kemer’de AK Parti ve MHP’ye ziyaret

Proje tanıtım ve mahalle toplantısı için Kemer’de bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti İlçe Başkanı Halit Çilengir ve MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Türel, “16 Nisan’da neden ‘evet’ denmesi gerektiğini çok iyi anlatmamız gerekir” dedi.


Gaziantep’te Yörük Türkmenlerle buluşan Başkan Uysal’dan 16 Nisan mesajı; ‘Halepleşmeyelim’ Güncel Gaziantep’te Yörük Türkmenlerle buluşan Başkan Uysal’dan 16 Nisan mesajı; ‘Halepleşmeyelim’

Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu’nun davetlisi olarak bulunduğu Gaziantep’te, Muratpaşa Belediyesi evsahipliğinde şubat ayında düzenlenen Yörük-Türkmen Çalıştayı’na katılan Beğdili Oğuz Boyları Federasyonu ve Karakeçililer Derneği’ni ziyaret etti.


Döşemealtı Tiyatrosu bu kez ağlattı Döşemealtı Döşemealtı Tiyatrosu bu kez ağlattı

Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu’nun (DHT) yeni oyunu Dünden Kalan, izleyiciyle buluştu. Sanatçıların müthiş performansıyla bütünleşen oyunu izleyenler gözyaşlarına boğuldu.


ESKİYÖRÜKLER’DE BAŞKAN GÜZEL GÜVEN TAZELEDİ Serik ESKİYÖRÜKLER’DE BAŞKAN GÜZEL GÜVEN TAZELEDİ

Serik Eskiyörükler Kültür ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurulunda Başkan Ramis Güzel yeniden seçilerek güven tazeledi.


“İktidar olamayacaklarından ‘hayır’ diyorlar Siyaset “İktidar olamayacaklarından ‘hayır’ diyorlar"

Başkan Hakan Tütüncü, yamalı bohça hükümetlerinde iktidar ortağı olan sol muhalefetin, yeni sistemde iktidar olamayacağını bildiğinden dolayı mevcut sistemin devam etmesini istediğini söyledi


Yörüklerden Başkan Uysal’a ziyaret Güncel Yörüklerden Başkan Uysal’a ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Yörükler Derneği Başkanı Abdullah Duman ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinde bu yıl 2’ncisi düzenlenen Yörük Türkmen Çalıştayı’nın gelecek yıl bilimsel bir sempozyumu da içerecek şekilde uluslararası katılımlı olmasının planlandığını söyledi.


Kepez’e bir eğitim eseri daha Güncel Kepez’e bir eğitim eseri daha

Kepez Belediyesi, arsa tahsisiyle eğitime yeni bir yurt binası kazandırdı. Başkan Hakan Tütüncü, yeni yurt binalarının yapılması için de arsaların hazır olduğunun müjdesini verdi.


Muratpaşa’dan milyonluk ihale Güncel Muratpaşa’dan milyonluk ihale

'Çok Amaçlı Gösteri Merkezi ve Opera’ için işlem tamam Muratpaşa Belediyesi’nin Yeşilbahçe Mahallesi'nde inşa edeceği 'Çok Amaçlı Gösteri Merkezi' ihalesi sonuçlandı. Yaklaşık maliyeti 24 milyon 485 bin TL olarak belirlenen ve 12 firmanın katıldığı ihalenin kazananı 17 milyon 849 bin TL’lik teklifiyle Inprodek İnşaat firması oldu


Kirişçiler’e kum futbol sahası Güncel Kirişçiler’e kum futbol sahası

Kepez Belediyesi’nin Antalyalılara kazandırdığı Kirişçiler Mesire Alanı’na, kum futbol sahası yapılarak cazibesi arttırıldı.


Başkan Uysal, Neriman teyzeyi kırmadı Güncel Başkan Uysal, Neriman teyzeyi kırmadı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yüksekalan Mahallesi’nde yaşayan ancak geçirdiği hastalık nedeniyle evinden çıkamayan 65 yaşındaki Neriman Ulusoy’u evinde ziyaret etti.


Uslu, “Evet, CHP’yi de değişmez tek adamlardan kurtaracak” Siyaset Uslu, “Evet, CHP’yi de değişmez tek adamlardan kurtaracak”

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu daha güçlü ve daha zengin bir Türkiye için Anayasa değişikliğini bu kez Kepez'de mahalle mahalle anlatmaya devam etti.


Memleket için ‘’Evet’’ dediler Alanya Memleket için ‘’Evet’’ dediler

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, memleketi Alanya’da referandum mesaisine hız kesmeden devam etti. Güzelbağ, Bayır, Gümüşgöze ve Bayırkozağacı Mahallelerinde hemşerileriyle Anayasa değişikliği paketini konuştu. 4 Mahalle güzel bir Türkiye için destek sözü verdi.


ÖZ'DEN AZERBAYCAN AÇIKLAMASI... Siyaset ÖZ'DEN AZERBAYCAN AÇIKLAMASI...

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz yaptığı açıklamada Azerbaycan'da yaşanan üzücü olaylara dikkat çekti...


Vanlılar Düzlerçamı'nda piknikte buluştu Güncel Vanlılar Düzlerçamı'nda piknikte buluştu

Antalya Van Vakfı Şubesi, Antalya'da yaşayan Vanlıları 99. yıldönümü nedeniyle Düzlerçamı'nda düzenledikleri şenlikle biraraya getirdi.


Türel Antalya Şehir Platformu üyeleri ile biraraya geldi Güncel Türel Antalya Şehir Platformu üyeleri ile biraraya geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Şehir Platformu Üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Türel, Referandum süreci ile ilgili Avrupa’nın tutumuna sert tepki göstererek, “Halkımız Avrupa’daki hayırcı zihniyete 16 Nisan’da Osmanlı Şamarı ile cevap verecek. Kandili de başlarına geçirecek. Üzülen onlar olacak” dedi


Maarif Eğitim Kurumları Muratpaşa Kampüsü, Kardeş Okulları Ağırladı! Güncel Maarif Eğitim Kurumları Muratpaşa Kampüsü, Kardeş Okulları Ağırladı!

Maarif Eğitim Kurumları Muratpaşa Kampüsü öğretmenleri, kardeşlik duygusunu yaşamak, yaşatmak ve yüceltmek adına hayata geçirdikleri ‘’Kardeş Okullara Destek’’ projesi kapsamında eğitimcilerle bir araya geldi.


 Büyükşehir’den okul birincilerine ödül Güncel Büyükşehir’den okul birincilerine ödül

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ortaokul 8.Sınıflar ve Lise 12.Sınıflar Okul Birincileri için ödül töreni düzenledi.


BAŞKAN UYSAL, GAZİANTEP’TE PROJELERİNİ TANITTI Güncel BAŞKAN UYSAL, GAZİANTEP’TE PROJELERİNİ TANITTI

CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu’nun davetlisi olarak Gaziantep’te bulunan Antalya’nın merkez ilçesi Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; hayata geçirdikleri Çevreci Komşu Kart, Turunç Masa, Teneffüs Park ve Yeraltı Otomatik Çöp Konteyner Sistemi bu projelerini tanıttı. Başkan Uysal, Atatürk’ün nüfus kaydının olduğu Şahinbey İlçesi Bey Mahallesi Muhtarı Şahin Yeşilyurt’la da bir süre sohbet etti


Başkan Türel’den Kemer’e müjde Kemer Başkan Türel’den Kemer’e müjde

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kemer’de halka 16 Nisan Halk oylaması ile ilgili sisteme neden ihtiyaç duyulduğunu anlattı.


Oğan: “Bu ülkeyi AKP-HDP İşbirliğine Kurban Vermeyeceğiz” Siyaset Oğan: “Bu ülkeyi AKP-HDP İşbirliğine Kurban Vermeyeceğiz”

Sinan Oğan, Antalya’da büyük bir kalabalığa seslenirken, “Recep Tayyip Erdoğan’a göre değil, Türkiye’nin gelecek yüzyılına göre anayasa yapalım” dedi.


Sinan Oğan’dan Türkmen Çıkışı Siyaset Sinan Oğan’dan Türkmen Çıkışı

Sinan Oğan, Antalya’da salonlara sığmayan büyük bir kalabalığa konuştu, “Kerkük Türktür, Türk kalacaktır” dedi.


Başkan Uysal, “Pazarcı yüksek cirolara ulaşsın istiyoruz” Güncel Başkan Uysal, “Pazarcı yüksek cirolara ulaşsın istiyoruz”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Semt Pazarcıları Odası’nın Güzeloba Kapalı Pazar Yeri’nde düzenlediği kahvaltıda “Hem esnaf hem de Muratpaşa sakinleri için mutluluk üreten pazar yerleri oluşturmayı hedefliyoruz. Pazarcı yüksek cirolara ulaşsın istiyoruz çünkü pazar yerinde harcanan para şehirde kalıyor. Bu şehrin damarlarında geziyor” diye konuştu.


BAŞKAN UYSAL’DAN SAĞLIKLI YAŞAM ÇAĞRISI Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN SAĞLIKLI YAŞAM ÇAĞRISI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kanser Haftası’nda, sağlıklı birey, sağlıklı toplum çağrısı yaptı. Başkan Uysal, “Komşularımızın sağlığı herşeyden daha önemli” dedi


Muratpaşa’da ‘Bahar’ konseri Kültür/Sanat Muratpaşa’da ‘Bahar’ konseri

Muratpaşa Belediyesi’nin 40 kişilik Türk Halk Müziği Korosu’nun Anadolu’nun 4 bir yöresinden 20 türküyü seslendireceği ‘Bahar Konseri’ Çarşamba saat 20.00’de Muratpaşa Belediyesi kültür Salonu’nda gerçekleştirilecek.


AKSU’NUN KALBİ ‘’EVET’’ İÇİN ATTI Aksu AKSU’NUN KALBİ ‘’EVET’’ İÇİN ATTI

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, referandum çalışmalarını bu kez Aksu İlçesi’de sürdürdü. Anayasa değişikliği paketinin ayrıntılarını madde madde açıkladı. Aksu, istikrara tam destek verdi.


Başkan Türel’den MHP’ye ziyaret Finike Başkan Türel’den MHP’ye ziyaret

Açılış ve temel atma programı için Finike’de bulunan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, MHP Finike İlçe Başkanı Ali Arıcı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Türel, ülkenin geleceği ve bekası için ortaya koyduğu tavır nedeniyle MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkürlerini iletti.


MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN ÖZEL ÇOCUKLARA TEKNOSINIF Güncel MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN ÖZEL ÇOCUKLARA TEKNOSINIF

Muratpaşa Belediyesi, Adalya Vakfı Engelsiz Kafe, Vostalya ve motosiklet grubu; 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü’nde özel bir etkinliğe imza atıyor. Otizm Farkındalık Festivali ve Kortejinin ardından Ramazan-Hatice Savaş Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nde kurulan teknosınıflar hizmete açılacak.


Uslu: “Bugün karşı çıkanlar, geçmişte bu sistemi istemişti” Kaş Uslu: “Bugün karşı çıkanlar, geçmişte bu sistemi istemişti”

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, 16 Nisan'da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylaması çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.


Okul çevrelerinde denetim Güncel Okul çevrelerinde denetim

Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesinde okulların çevresinde çocukların korunmasına yönelik denetim uygulaması yapıldı


Güncel "Çiçekleri Soldurmayalım" projesi mezunlarını verdi

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen “Çiçekleri Soldurmayalım” Projesi kapsamında 21 kursiyer mezun oldu


FETÖ/PDY Operasyonları Kapsamında 5 Şüpheli Yakalandı Güncel FETÖ/PDY Operasyonları Kapsamında 5 Şüpheli Yakalandı

Antalya’da FETÖ/PDY Operasyonları Kapsamında 5 Şüpheli Yakalandı


Konuşması PKK’lılarca engellenmek istenen Başkan Türel’den hayırcı Avrupa’ya tepki! Güncel Konuşması PKK’lılarca engellenmek istenen Başkan Türel’den hayırcı Avrupa’ya tepki!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Demre ve Finike’de temel atma ve toplu açılış törenleri gerçekleştirdi.


Antalyaspor kampa girdi Spor Antalyaspor kampa girdi

Cumartesi günü sahasında Kayserispor’u konuk edecek olan Antalyaspor, bu maç öncesi son çalışmasını yaptı.


Rıza Sümer, Antalya Sevdalıları Platformu ile buluştu Siyaset Rıza Sümer, Antalya Sevdalıları Platformu ile buluştu

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, Antalya Sevdalıları Platformu’nun düzenli olarak yaptığı kahvaltı programına katıldı. Başkan Sümer burada işadamları, esnaf, oda başkanları, gazeteciler ve siyasilerle buluştu. 16 Nisan referandumuna ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Sümer, “Yeni sistem kişiler için değil, devlet için gerekli” dedi.


ERDEM:  “17 NİSAN SONRASINDA DA BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ” Siyaset ERDEM: “17 NİSAN SONRASINDA DA BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ”

CHP İl Başkanı Erdem’den “sağduyu” uyarısı geldi. Erdem, referandum sürecinde tolumun aşırı gerildiğini belirterek “17 Nisan’da da aynı coğrafyada birlikte yaşayacağız. Dikkatli olmalıyız” dedi.


BUDAK: “ERDOĞAN MİLLETİ 1305 DOLAR YOKSULLAŞTIRDI” Siyaset BUDAK: “ERDOĞAN MİLLETİ 1305 DOLAR YOKSULLAŞTIRDI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu göreve gelmesinden bu yana kişi başı gelirin 12 bin 112 dolardan 10 bin 807 dolara gerilediğini belirterek, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fiili durum dayatması döneminde millet bin 305 dolar daha yoksullaştı” dedi.


Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencileri’nden ‘Atölye Çalışmaları Sergisi’ Kültür/Sanat Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencileri’nden ‘Atölye Çalışmaları Sergisi’

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü öğrencileri ‘Atölye Çalışmaları Sergisi’ kapsamında bir dönem boyunca ürettikleri eserlerini sergilediler.


Kumluca Meslek Yüksekokulu’nda Sosyal Güvenlik Semineri Kumluca Kumluca Meslek Yüksekokulu’nda Sosyal Güvenlik Semineri

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Meslek Yüksekokulu tarafından “Sosyal Güvenliğin Öğrencilere Yansıması” konulu bir seminer düzenlendi. Seminere, Kumluca Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Meltem Dilekcan konuşmacı olarak katıldı.


Antalyaspor Hentbol Takımı’nda 
Okan Halay’la Yollar Ayrıldı Spor Antalyaspor Hentbol Takımı’nda 
Okan Halay’la Yollar Ayrıldı

Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor Hentbol Takımı, 23. hafta karşılaşmasında evinde MYK Hentbol ile karşılaşacak. 2 Nisan Pazar günü 10.000 Kişilik Spor Salonu’nda oynanacak mücadele, saat 15.00'da başlayacak.


Antalya'da FETÖ/PDY Soruşturması Güncel Antalya'da FETÖ/PDY Soruşturması

Antalya'da, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yapılan soruşturmalarda bin 526 kişinin tutuklandığı, 20 şahsın gözaltında olduğu belirtildi.


ZİRVENİN YENİ SAHİBİ ACUN ILICALI Kültür/Sanat ZİRVENİN YENİ SAHİBİ ACUN ILICALI

Magazin dünyasında son bir ayda en fazla gündeme gelen isimler ortaya çıktı. Medya Takibi Ajansı Interpress’in Mart ayı için hazırlamış olduğu listenin ilk sırasında ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı yer alırken ikinci sırada ünlü komedyen Cem Yılmaz üçüncü sırada ise yeni neslin gözde ismi Aleyna Tilki’nin olduğu belirlendi.


Mitoloji ve Yaşlılık Sergisi’nin İlk  Konukları Minikler Oldu Güncel Mitoloji ve Yaşlılık Sergisi’nin İlk Konukları Minikler Oldu

Ressam Emine Kurul’un fırçasıyla şekillenen eserler Myhtos’tan Logos’a: Mitoloji ve Yaşlılık Temalı Sergi ile sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Mitoloji ve Yaşlılık Sergisi’nin ilk konukları minikler oldu.


 Pirhasanlar grup yolu genişletiliyor Elmalı Pirhasanlar grup yolu genişletiliyor

Büyükşehir Belediyesi, Elmalı yollarını modernize etmeye devam ediyor. Bir yandan Bozhöyük ve Zümrütova mahallelerinde sıcak asfalt çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, diğer yandan Pirhasanlar grup yolunu genişleterek asfalta hazırlıyor.


Öğretmenevleri Kapalı Pazarı’nda kura çekimi..
 Güncel Öğretmenevleri Kapalı Pazarı’nda kura çekimi..


Konyaaltı Belediyesi tarafından Öğretmenevleri Mahallesi’nde yapımı tamamlanan kapalı pazar yerinin yer tahsisi için kura çekimi gerçekleştirildi.


Bel ağrısını önlemenin 12 yolu Sağlık/Kadın Bel ağrısını önlemenin 12 yolu

Toplumda yaygın görülen rahatsızlıklardan bel ağrısı, çoğu zaman ciddi bir sebepten kaynaklanmaz ve zamanla iyileşir. Rahatlamaya yardımcı olması için yapabileceğiniz çeşitli yöntemler var ancak kimi zaman ağrı çok uzun sürebilir veya geçtikten sonra geri gelebilir. Bu durumda bel ağrısından korunmak en doğru yol.


Kişiye özel kanser tedavisi Sağlık/Kadın Kişiye özel kanser tedavisi

Moleküler biyoloji dalındaki gelişmeler ile kanser tedavileri artık kişiye özel. Bireyselleştirilmiş tedavi sayesinde aynı kanser türlerinde kişiye özgü tedavi planları çıkartılabiliyor.


 Kepez’in yolları yenileniyor Güncel Kepez’in yolları yenileniyor

Kepez’deki yeni yerleşim yerlerinin şehircilik eksiklikleri giderilirken, bir yandan da eski mahallelerin tüm altyapıları yenileniyor.


2 Nisan Günü Tüm Dünyada Otizm için Mavi Işık Yakılacak Güncel 2 Nisan Günü Tüm Dünyada Otizm için Mavi Işık Yakılacak

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde, kamuoyunun dikkatini otizme çekmek için ABD’de Autism Speaks tarafından başlatılan ve bütün dünyada ilgi gören Mavi Işık Yak Kampanyası’nın (Light It Up Blue) Türkiye elçisi Tohum Otizm Vakfı’nın çağrısı ile Türkiye’de 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Galata Kulesi, Çanakkale Şehitler Anıtı, İzmir Saat Kulesi, Eskişehir Masal Şatosu, Kadıköy Boğa Heykeli, Şanlıurfa Balıklıgöl, Konya Kelebekler Vadisi ve Amasya Kalesi başta olmak üzere pek çok bina Mavi Işıkla aydınlatılacak.


Alerjik Hastalıklardaki Temel Etken Şehir Hayatı Ve Endüstriyel Yaşam Sağlık/Kadın Alerjik Hastalıklardaki Temel Etken Şehir Hayatı Ve Endüstriyel Yaşam

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz’ın Çocuk ve yetişkin 237 alerjik hasta üzerinde yaptığı ve Clinical Chemistry Laboratory Medicine dergisinde yayınlanan araştırması alerjik hastalıkların gittikçe artan bir oranda görüldüğünü gösteriyor.


Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi’nden Tekerlekli Sandalye Bağışı Güncel Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi’nden Tekerlekli Sandalye Bağışı

Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi ve Ekoloji Kulübü, sosyal sorumluluk kampanyası kapsamında Akdeniz Üniversitesi Hastanesine tekerlekli sandalye bağışında bulundu.


Dokuma’ya mini EXPO Güncel Dokuma’ya mini EXPO

Dokuma Kent Parkı bünyesinde yapılan oyuncak müzesinin bahçesi, nitelikli peyzaj çalışmalarıyla mini bir EXPO 2016 Antalya’yı andıracak.


Başkan Uysal: Güncel Başkan Uysal: "Ben buradayken size hiç kimse dokunamaz"

Başkan Uysal’ın “Biz size geliyoruz” sloganıyla mahallerde düzenlendiği Halk Günü toplantılarında bu hafta durak Ermenek Mahallesi oldu.


OPERA BALE GÜNLERİ NİSAN’DA DÖRT GÜN ARAYLA TRABZON VE GAZİANTEP’TE Kültür/Sanat OPERA BALE GÜNLERİ NİSAN’DA DÖRT GÜN ARAYLA TRABZON VE GAZİANTEP’TE

Eskişehir ve Mardin Opera ve Bale Günleri’ne; Trabzon, Gaziantep ve Efes’i de ekleyen Devlet Opera ve Balesi sanat hizmetlerini genişletiyor


Büyükekşi: “2017’de güçlü ihracat artışı büyümemizi yukarı çekecek” Ekonomi/Turizm Büyükekşi: “2017’de güçlü ihracat artışı büyümemizi yukarı çekecek”

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, 2016 yılı 4.çeyrek büyüme verisini değerlendirdi.


Başkan Uysal servisçilerle buluştu Güncel Başkan Uysal servisçilerle buluştu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Şahin ve Yönetimi Kurulunu ziyaret etti.


Camilerde cuma temizliği Kemer Camilerde cuma temizliği

Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki tüm camilerde Cuma temizliği yaptı.


Sıra gecelerinin büyük ismi Kazancı Bedih anıldı Kültür/Sanat Sıra gecelerinin büyük ismi Kazancı Bedih anıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Urfa Sıra Geceleri’nin unutulmaz ismi Kazancı Bedih’i, düzenlediği konserle andı. TRT Sanatçısı Münevver Özdemir, seslendirdiği Urfa yöresine ait türkülerle izleyenleri mest etti.


Kepezspor, Akıncılar deplasmanına konuk olacak Spor Kepezspor, Akıncılar deplasmanına konuk olacak

Bölgesel Amatör Ligde bitime iki hafta kalırken Kepez Belediyespor, Akıncılar deplasmanına konuk olacak.


SKOLYOZDA ERKEN TEŞHİS İÇİN ANNE-BABAYA BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR Sağlık/Kadın SKOLYOZDA ERKEN TEŞHİS İÇİN ANNE-BABAYA BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR

Omurganın tam düz olması gerekirken S veya C şeklinde olması olarak tanımlanabilen skolyoz, Türkiye’de 2,5 milyon kişide gözlemleniyor.


Akıllı tıbbi cihazlar siber tehdit altında Sağlık/Kadın Akıllı tıbbi cihazlar siber tehdit altında

Dijital dünya, hayatımızın her alanını kontrol etmeye başlıyor. Sağlık sektörünü de ele geçiren teknoloji, uzaktan kontrol sağlayan akıllı medikal cihazlarla hayat kurtarıyor. Ancak KPMG’nin hazırladığı rapora göre yeni teknolojiiyle üretilmiş, bir veya birden çok ağa bağlı ve birbiriyle bağlantılı cihazlar siber risklere de kapı açıyor.


GEBELİKTE BABANIN DESTEĞİ ANNEYİ RAHAT ETTİRİYOR Sağlık/Kadın GEBELİKTE BABANIN DESTEĞİ ANNEYİ RAHAT ETTİRİYOR

Bir zamanların çatık kaşlı, ciddi, sevgisini içinde biriktiren ama her zaman koruyan kollayan babaları bugün yerini daha paylaşımcı, anneye daha çok destek olan ve çocuk bakımında aktif roller üstlenen babalara bıraktı. Özellikle gebelik döneminde babanın üzerine pek çok görev düşüyor.


Çelik: “Hükümet kendi işini, Meclis de kendi işini yapacak” Alanya Çelik: “Hükümet kendi işini, Meclis de kendi işini yapacak”

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, 16 Nisan’da yapılacak Anayasa değişikliği referandumu çalışmalarını yoğun tempoda yürütüyor. Çelik, memleketi Alanya’nın 5 mahallesinde hemşerileriyle bir araya geldi. Çelik, Anayasada değişecek 18 maddeyle ilgili merak edilen soruları yanıtladı, nelerin değişeceğini anlattı.


ATAY USLU'DAN KILIÇDAROĞLU'NA ÇAĞRI: “YALAN SÖYLEYEN MAAŞINI DAĞITSIN” Serik ATAY USLU'DAN KILIÇDAROĞLU'NA ÇAĞRI: “YALAN SÖYLEYEN MAAŞINI DAĞITSIN”

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, 16 Nisan’da yapılacak halkoylamasına 15 gün kala, yeni anayasaya neden Evet diyelim çalışmalarına Serik ilçesinde devam etti. Vatandaşın yeni anayasa değişikliğiyle ilgili sorularını yanıtlayan Uslu, milletvekillerinin 2 yılda emekli olacağına ilişkin iddiaların asılsız olduğunu söyledi.


YÜKSELİŞ NEVRUZU COŞKUYLA KUTLADI Serik YÜKSELİŞ NEVRUZU COŞKUYLA KUTLADI

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları Baharı müjdeleyen, Türk’ün Bayramı Nevruzu, okulun bahçesinde bu yılda coşkuyla kutladı.


BAŞKAN ÇALIK“ HALKIMIZ TERCİHİNİ İSTİKRARDAN, DEĞİŞİMDE VE GELİŞİMDEN YANA KULLANACAKTIR” Serik BAŞKAN ÇALIK“ HALKIMIZ TERCİHİNİ İSTİKRARDAN, DEĞİŞİMDE VE GELİŞİMDEN YANA KULLANACAKTIR”

16 Nisanda yapılacak Referandum çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık” Halkımız tercihini istikrardan, değişimde ve gelişimden yana kullanacak “ dedi.


Kanserlerin yüzde 60’ı önlenebilir Sağlık/Kadın Kanserlerin yüzde 60’ı önlenebilir

Dünya Sağlık Örgütü’nün açıkladığı son rakamlara göre kanser vakaları 2035 yılına kadar yılda 24 milyonu bulacak. Bu önemli hastalığa dikkat çekmek amacıyla Nisan ayının ilk haftası, Türkiye'de “Kanserle Savaş Haftası” olarak kabul ediliyor.


Kiev’de tanıtım seferberliği Kiev’de tanıtım seferberliği

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED), Akdeniz Turistik Otelciler Birliği (AKTOB), Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) ve turizmin önemli isimlerinden oluşan bir heyetle Ukrayna’ya çıkarma yapan Antalya heyeti, Kiev’de tanıtım atağına kalktı.


ATSO’dan 135 yıla özel etkinlikler Güncel ATSO’dan 135 yıla özel etkinlikler

Bu yıl 135’inci kuruluş yıldönümünü kutlayacak Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) yapacağı özel etkinliklerle ilgili bilgi veren Başkan Davut Çetin, Türkiye’nin en köklü odalarından biri olan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın 3 Nisan 2017 tarihinde 135 yaşına gireceğini söyledi.


ATSO Meslek Komiteleri Antalya Ekonomisini Masaya Yatırdı Ekonomi/Turizm ATSO Meslek Komiteleri Antalya Ekonomisini Masaya Yatırdı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve her sektörden temsilcileri barındıran 49 Meslek Komitesi’nin üyeleri “Meslek Komiteleri Müşterek Toplantısı”nda biraraya geldiler.


BUDAK: “TÜRKİYE TURİZMDE KAYBEDİYOR BAKAN PROVOKASYON PEŞİNDE” Siyaset BUDAK: “TÜRKİYE TURİZMDE KAYBEDİYOR BAKAN PROVOKASYON PEŞİNDE”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Ocak-Şubat dönemi turizm istatistiklerini değerlendirdi.


PAZARTESİ PAZARI TAMAMLANDI Manavgat PAZARTESİ PAZARI TAMAMLANDI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in, Manavgat’ı geleceğe taşıyan Pazartesi Pazarı ve Meydan düzenlemesi projesi tamamlanarak hizmete açılacak hale getirildi. Yeni Pazartesi Pazarı esnaflardan da tam not aldı.


Teknik Direktör Rıza Çalımbay: 
“Beşiktaş Maçındaki Atmosferi Bekliyoruz” Spor Teknik Direktör Rıza Çalımbay: 
“Beşiktaş Maçındaki Atmosferi Bekliyoruz”

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, haftalık basın toplantısında cumartesi günü oynanacak Kayserispor maçı için düşüncelerini açıkladı.


Antalyasporlu Demir Adamlar 
SDÜ Öğrencilerinin Konuğu Spor Antalyasporlu Demir Adamlar 
SDÜ Öğrencilerinin Konuğu

Antalyaspor triatlon takımı, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencilerinin konuğu oldu. 

Yiğit Üfler, Oğuz Bodur, Soner Oralkasım ve Mert Şişman’dan oluşan triatlon takımı, bir günlerini öğrencilerle geçirdi.


Et fiyatlarına müdahale basında ilgi gördü Güncel Et fiyatlarına müdahale basında ilgi gördü

Son dönemde tarım ve tarıma yönelik icraatlar, öne çıkan konular arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Tarım Zirvesi’nde konuşan Bakan Faruk Çelik, milli tarım projesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, yükselen et fiyatlarına da değindi.


BUDAK: “PERİŞAN HALDEKİ ESNAFIN PARASI HÜKÜMET REKLAMI İÇİN ÇARÇUR EDİLİYOR” Siyaset BUDAK: “PERİŞAN HALDEKİ ESNAFIN PARASI HÜKÜMET REKLAMI İÇİN ÇARÇUR EDİLİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Kayseri’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.


BUDAK: “15 YILDA YOLSUZLUKLAR, YASAKLAR VE YOKSULLUK BÜYÜDÜ” Siyaset BUDAK: “15 YILDA YOLSUZLUKLAR, YASAKLAR VE YOKSULLUK BÜYÜDÜ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP hükümetleri döneminde başta hukuk ve demokrasi olmak üzere her alanda ciddi bir tahribat oluştuğunu belirterek, “AKP ‘3 Y’yi bitireceğiz’ diye geldi ama tam tersine 15 yılda yolsuzluklar, yasaklar ve yoksulluk büyüdü. Faiz lobisi 700 milyar TL’yi yuttu. Halka çıkan fatura, tek adam rejimiyle daha da büyüyecek” dedi.


Açlık ve yoksulluğun medya rakamları Ekonomi/Turizm Açlık ve yoksulluğun medya rakamları

Çalışanların geçim imkanlarını arttırmak ve yaşam şartlarını iyileştirmek için çeşitli çalışmalar sürse de istenen sonuca henüz ulaşılmış değil. Türk-İş’in temel ihtiyaç harcamalarını hesaplayarak hazırladığı son rapora göre, açlık sınırı bin 481 lira oldu.


EVLİLİK PROGRAMLARI GÜNDEMDEN HİÇ DÜŞMÜYOR Güncel EVLİLİK PROGRAMLARI GÜNDEMDEN HİÇ DÜŞMÜYOR

Son günlerde Türkiye’nin gündemini oldukça meşgul eden evlilik programlarının akıbeti merakla beklenirken, konunun medyada da sıkça yer aldığı belirlendi.


MANAVGAT’TA AV KÖPEKLERİ KIYASIYA YARIŞTI Manavgat MANAVGAT’TA AV KÖPEKLERİ KIYASIYA YARIŞTI

Manavgat Belediyesi, Manavgat Avcılık Atıcılık ve Amatör Balıkçılık Derneği işbirliğiyle düzenlenen 1. Fermalı Av Köpekleri Mera Kovucu Irklar Güzellik Yarışması Ulualan Mevkii Kum Yolu’nda yapıldı


Milli Boksçu Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Tedavi Gördü Alanya Milli Boksçu Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Tedavi Gördü

Türkiye Muaythai Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan “Şehit Polis Fethi Sekin Büyükler ve Gençler Bay-Bayanlar Muaythai Türkiye Şampiyonası" için Alanya’da bulunan Milli Boksçu Melek Yaman aniden rahatsızlanarak Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne (Alanya EAH) kaldırıldı.


Salı Grubu’nda referandum konuşuldu Güncel Salı Grubu’nda referandum konuşuldu

Salı Grubu’nun haftalık olağan toplantısında yaklaşan referendum elealındı.Toplantının konuğu olan Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bİlimler Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr.Tanju Tosun, değişecek olan 18 madde ile ilgili bilgiler verdi.


Baharla gelen hastalıklara dikkat Sağlık/Kadın Baharla gelen hastalıklara dikkat

Baharla birlikte sıcaklıktaki ani iniş çıkışlar ve doğanın uyanma döneminde yer değiştiren polenler, bahara özgü hastalıklara yol açabilir. Polen ve alerji mevsimi olarak bilinen bu aylarda, alınacak küçük tedbirlerle baharın tadını çıkarmanız mümkün.


ELEKTRONİK SİGARA ÇILGINLIĞI HIZLA YAYILIYOR Sağlık/Kadın ELEKTRONİK SİGARA ÇILGINLIĞI HIZLA YAYILIYOR

Son dönemde sigara bırakma yöntemlerinden biri olarak çok sık gündeme gelen elektronik sigaranın ülkemize sokulması satılması ve kapalı alanlarda içilmesinin yasak olduğu ortaya çıktı.


Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Çocuk Korosu Kuruluyor Kültür/Sanat Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Çocuk Korosu Kuruluyor

Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (AKÜNSEM) kapsamında Devlet Konservatuvarı Çocuk Korosu kuruluyor. Kurulacak Çocuk Korosu için Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, 6-12 yaş aralığında korist adaylarını arıyor.


BUDAK: “İNGİLTERE EVET’İ DESTEKLİYOR” Siyaset BUDAK: “İNGİLTERE EVET’İ DESTEKLİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Muratpaşa Yeşildere Hayır Evi ve Değirmenönü Kültür ve Sanat Merkezi’nde vatandaşlarla referandum sürecini konuştu.


ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİ ELEKTRİK ÜRETİMİNİ YERİNDE GÖRDÜ Elmalı ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİ ELEKTRİK ÜRETİMİNİ YERİNDE GÖRDÜ

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencileri teorik eğitimlerini pekiştirme amacıyla yapılan teknik geziler kapsamında elektrik üretiminin nasıl yapıldığını yerinde gördüler.


Alanya EAH’nden Terör Gazisi Murat Caner’e Anlamlı Ziyaret Alanya Alanya EAH’nden Terör Gazisi Murat Caner’e Anlamlı Ziyaret

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimi, 20 yıl önce 1997 yılında Kuzey Irak da terör gazisi olan ve sonrasında parapleji (her iki bacakta ve sol elde işlev kaybı) tanısı konulan Gazi Murat Caner’i hastanenin Evde Sağlık Hizmetleri Ekibi ile birlikte evinde ziyaret etti.


SARILAR MAHALLESİ YENİ DESENLİ KALDIRIMLARLA RENKLENİYOR Manavgat SARILAR MAHALLESİ YENİ DESENLİ KALDIRIMLARLA RENKLENİYOR

Manavgat Belediyesi, Sarılar Mahallesi’nde, 600 m2 lik kaldırım alanına vatandaşların daha sağlıklı ve rahat yürüyüş yapması amacıyla kent hayatında ilk kez hayata geçirilen renkli ve desenli kaldırım çalışması yaptı


Kumluca Belediyesi’nde TSE denetimi Kumluca Kumluca Belediyesi’nde TSE denetimi

Kumluca Belediyesi, Türk Standartları Enstitüsünden (TSE) 2007 yılında aldığı ISO 9001 ve 2010 yılında aldığı ISO 10002 kalite belgeleri, TSE denetiminden geçti.


Sinan OĞAN Antalya'ya geliyor Siyaset Sinan OĞAN Antalya'ya geliyor

Sinan OĞAN, 1 Nisan 2017 Cumartesi günü “Hayırlı Anadolu Yürüyüşü”ne Antalya’dan devam ediyor.


Başkan Türel’den Avrupa Konseyi’ne sert tepki Güncel Başkan Türel’den Avrupa Konseyi’ne sert tepki

Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Türkiye Heyet Başkanı sıfatıyla Strasburg’ta Türkiye’yi temsil eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Avrupa Konseyi’nin "15 Temmuz darbe girişiminin ardında FETÖ/PDY'nin olduğu" yönündeki değişiklik önergesini reddetmesine, “Bu utanç verici kararı esefle kınıyorum” şeklinde tepki gösterdi.


İclal Aydın, Antalyalılar’la D&R’da buluşuyor Kültür/Sanat İclal Aydın, Antalyalılar’la D&R’da buluşuyor

Oyuncu ve yazar İclal Aydın, 2 Nisan Pazar günü 15.00’te D&R Shemall’de ‘aşk için giden, kalan ve ölenin hikâyesi’ni kaleme aldığı yeni kitabı Unutursun’u imzalayacak


Canon Güncel Canon "EOS Günleri"nde Antalyalılarla buluşuyor

Canon, fotoğrafçılık dünyasının efsanesi haline gelen EOS ailesini Antalyalı fotoğrafçılar ile EOS Günleri’nde buluşturuyor.


Kemer Belediyesi kandil simidi dağıttı Kemer Kemer Belediyesi kandil simidi dağıttı

Üç ayların müjdecisi olan Regaib Kandili nedeniyle bir etkinlik düzenleyen Kemer Belediyesi, özel hazırlattığı kandil simidi paketlerini ilçe genelinde dağıttı.


Ukrayna’nın gözdesi Konyaaltı oldu
 Ukrayna’nın gözdesi Konyaaltı oldu


Sezon öncesi turizm fuarlarına katılarak Antalya’nın tanıtım faaliyetlerine büyük katkı sağlayan BATAB, 23. Ukrayna Turizm Fuarı’nın gözdesi oldu.


Çamyuva sahili yeniden doğuyor Kemer Çamyuva sahili yeniden doğuyor

Kemer Belediyesi'nin Çamyuva Sahil Projesi hızla hayata geçiriliyor. Başkan Mustafa Gül, ilçeye yeni bir cazibe merkezi kazandırdıklarını söyledi.


PAGEV BAŞKANI YAVUZ EROĞLU: “PLASTİK POŞETLERİN YASAKLANMASI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR Ekonomi/Turizm PAGEV BAŞKANI YAVUZ EROĞLU: “PLASTİK POŞETLERİN YASAKLANMASI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR"

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu plastik poşetlerle bir basın açıklaması yaptı.


Başkan Böcek, Muratpaşa’lı muhtarlarla buluştu Güncel Başkan Böcek, Muratpaşa’lı muhtarlarla buluştu

Muratpaşa ilçesinde görev yapan muhtarları kahvaltıda ağırlayan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi verdi.


 Ulaşım esnafına Şaban Kızıldağ’dan motivasyon ve iletişim eğitimi Güncel Ulaşım esnafına Şaban Kızıldağ’dan motivasyon ve iletişim eğitimi

Büyükşehir Belediyesi, vatandaş memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında toplu ulaşım sürücülerini ünlü kişisel gelişim uzmanı Şaban Kızıldağ ile buluşturdu. Sürücülere motivasyon ve iletişim eğitimi veren Kızıldağ, “Mazeret yok” dedi.


MURGEM’de başarı bir gelenek Güncel MURGEM’de başarı bir gelenek

Muratpaşa Belediyesi’nin eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak ve gençlerin sosyo-kültürel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla hizmete açtığı Muratpaşa Genlik Eğitim Merkezi, kısa adıyla MURGEM’de gençler Yükseköğretime Geçiş Sınavı'nda (YGS) yüzde 98.25’lik başarıyı yakaladı. Bin 90 öğrenciden bin 71’i baraj puanı geçti.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71134 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...