Pazar, 25 Ağustos 2019
Konyaaltı Belediyesi Yaşlılar Kreşi tamam 
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Yaşlılar Kreşi tamam 


Konyaaltı Belediyesi'nin ödüllü projesi Yaşlılar Kreşi'nde sona gelindi. Yaşlılar Kreşi ve Kadınlar Sanat Lokali'nin inşaat çalışmaları tamamlanırken, çevre düzenlemesinde de sona gelindi.


Gençlerden Başkan Genç’e ‘Seninle Gurur Duyuyoruz’ sloganı Döşemealtı Gençlerden Başkan Genç’e ‘Seninle Gurur Duyuyoruz’ sloganı

Döşemealtı Belediyesi’nin 2017 Yılı Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıyı izlemeye gelen çok sayıda genç, Başkan Turgay Genç’e “Seninle Gurur Duyuyoruz” sloganı attı.


Kanser tanısı konulan her 4 kadından 1’i meme kanseri! Sağlık/Kadın Kanser tanısı konulan her 4 kadından 1’i meme kanseri!

Türkiye’de ve dünyada kadınlarda en sık görülen kanser türü olan meme kanseri her 100 kadından 12’sini etkiliyor.


Diyarbakırlılar Vakfı'ndan Başkan Genç'e ziyaret Döşemealtı Diyarbakırlılar Vakfı'ndan Başkan Genç'e ziyaret

Döşemaltı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Diyarbakırlılar Tanıtma, Kültür ve Yardımlaşma Vakfı yönetimini makamında ağırladı.


AB destekli gönüllü itfaiyecilik projesi başlıyor Güncel AB destekli gönüllü itfaiyecilik projesi başlıyor

Büyükşehir Belediyesi gönüllü itfaiyeciliği yaygınlaştırmak için kolları sıvadı.


AEDAŞ, 5 yılda 986 milyon liralık yatırım yapacak Ekonomi/Turizm AEDAŞ, 5 yılda 986 milyon liralık yatırım yapacak

2016-2020 döneminde Antalya, Isparta ve Burdur’a 986 milyon liralık yatırım yapacak olan AEDAŞ, bölgede yatırım elinin değmediği tek bir nokta bırakmayacak.


ATAY USLU: SÖZ MİLLETİMİN... Siyaset ATAY USLU: SÖZ MİLLETİMİN...

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu yoğun geçen Anayasa Görüşmeleri sonunda TBMM Genel Kurul çalışmalarına verilen arada, Antalya’nın ilçelerinde vatandaşlarla ve STK’larla buluşmaya devam ediyor. Prostat kanserinde “akıllı” biyopsi: MR TRUS Füzyon Sağlık/Kadın Prostat kanserinde “akıllı” biyopsi: MR TRUS Füzyon

Prostat kanseri erkeklerde en sık görülen kanserken, dünyada en sık görülen ikinci kanser türü. Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre dünyada yaklaşık 1,1 milyon kişi prostat kanseri tanısı alırken, Türkiye’de bu oran yaklaşık 12.500 yeni hastaya karşılık geliyor.


BESLENME ÇANTASI ÇOCUKLARI HASTALIKLARDAN KORUYOR Sağlık/Kadın BESLENME ÇANTASI ÇOCUKLARI HASTALIKLARDAN KORUYOR

Tatildeyken evde sağlıklı ve düzenli beslenen çocukların bu alışkanlığının okul döneminde de sürdürülmesi büyük önem taşıyor.


TEKRARLAYAN BRONŞİTE DİKKAT! Sağlık/Kadın TEKRARLAYAN BRONŞİTE DİKKAT!

Sık sık hastalanıyor, bronşit veya akciğer enfeksiyonu geçiriyorsanız, bunun nedeninin bronşektazi olabileceğini söyleyen Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Gökhan Hacıibrahimoğlu, bronşektazinin, bronşların kalıcı olarak genişlemesiyle ortaya çıkan bir hastalık olduğunu belirtiyor.


Çalışanlar artık kahvaltıyı ofiste yapıyor Sağlık/Kadın Çalışanlar artık kahvaltıyı ofiste yapıyor

Soğuk havalar, bir türlü yüzünü göstermeyen güneş yüzünden çoğu çalışan, kahvaltılarını ofiste yapmayı tercih ediyor. İşyerinin alışveriş yeri Avansas.com’un satış analizlerine göre bu durum tost, çay ve kahve makinesi satışlarının yanı sıra tek kullanımlık çatal, bıçak, tabak gibi ürünlere olan talebi de artırıyor.


6 MART ANTALYA BİSİKLET GÜNÜ Güncel 6 MART ANTALYA BİSİKLET GÜNÜ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ”Atatürk’ün Antalya’ya geldiği gün 6 Mart başlangıç olsun ve o gün, binlerce kişi işyerlerine bisikletle gitsin” çağrısıyla hazırlıkları başlayan ‘6 Mart Antalya Bisiklet Günü’ için Antalya Bisiklet Derneği ve Antalya Bisiklet Festivali Derneği platform çatısı altında biraraya geldi.


Dokuma’nın ticari alanı da Antalya’ya kazandırılıyor Güncel Dokuma’nın ticari alanı da Antalya’ya kazandırılıyor

Kepez Belediyesi, ön kısmını halka açtığı eski Dokuma Fabrikası’nın batısındaki ticari alanda kentte yararlı ne yapılabileceğini ortak akılla belirleyebilmek için ‘uluslar arası fikir proje yarışmasına’ çıkıyor.


Demre’nin çehresi değişecek Demre Demre’nin çehresi değişecek

Büyükşehir Belediyesi, Demre merkezinin çehresini değiştirecek meydan ve cadde yenileme projesini yaza kadar tamamlayacak. Turistler, yazın bambaşka bir Demre ile karşılaşacak.


Türkiye, Tiftik’te Liderliğini Geri Almak İstiyor Ekonomi/Turizm Türkiye, Tiftik’te Liderliğini Geri Almak İstiyor

Türkiye, 1800’lü yıllarda Osmanlı Padişahı’nın hediye ettiği Ankara keçileri sayesinde dünya tiftik üretiminin yüzde 50’sini elinde bulunduran Güney Afrika’dan liderliğini geri almak için harekete geçti.


Kepez’den milli vefa Spor Kepez’den milli vefa

Kepez Belediyesi, milli hafızaya katkı sağlamak ve hediye etmek için Türk Milli Futbol Takımı’nın 1923’te giydiği ilk milli formaları yeniden gün yüzüne çıkarıyor. Tütüncü, anı ve hediye olarak tasarladıkları milli formayı, ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e hediye etti.


Kepez’de 15 Temmuz konulu resim yarışması Kültür/Sanat Kepez’de 15 Temmuz konulu resim yarışması

Kepez Belediyesi öncülüğünde 15 Temmuz Ruhu konulu ödüllü bir resim yarışması düzenleniyor. Yarışmada ülkenin kazandığı mücadelenin taşıdığı milli irade ruhu resmedilecek.


Antalyalı çocuklar Kepez’de çok mutlu Güncel Antalyalı çocuklar Kepez’de çok mutlu

Başta Masal Parkı olmak üzere Kepez Belediyesi’nin çocuk ve gençlere yönelik parkları, sömestr tatilinde en yoğun ilgiyi görüyor.


 HALSİZLİK VE BURUN KANAMASI LÖSEMİ HABERCİSİ OLABİLİR! Sağlık/Kadın HALSİZLİK VE BURUN KANAMASI LÖSEMİ HABERCİSİ OLABİLİR!

Halk arasında ‘kan kanseri’ olarak da bilinen lösemide, belirtileri önemseyip doktora gitmek erken teşhis imkanı sağlıyor.


Tütüncü 8 yıllık serüvenini yarım saatte özetledi Güncel Tütüncü 8 yıllık serüvenini yarım saatte özetledi

Konyaaltılı işadamlarının konuğu olan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, ilçesinde 8 yılda gerçekleşen gelişim serüvenini yarım saatte özetledi.


Tüketici Neden Online Alışverişi Tercih Ediyor? Teknoloji/Bilim/İnternet Tüketici Neden Online Alışverişi Tercih Ediyor?

Günümüzde artık mağazaları tabana kuvvet dolaşma devri eskide kaldı. E-ticaret sitelerinde sunulan seçeneklerin fazlalığı, mağazaya göre indirimli alışveriş yapma fırsatı hepimizi heyecanla online alışverişe yönlendiriyor.


Hidayet Koyu’ndaki Talan TBMM Gündeminde Siyaset Hidayet Koyu’ndaki Talan TBMM Gündeminde

Antalya’nın Kaş İlçesi Çukurbağ Yarımadası Hidayet Koyu’ndaki izinsiz yapılaşma TBMM gündemine taşındı.


SOĞUKLAR CİLDİNİZİ YIPRATMASIN Sağlık/Kadın SOĞUKLAR CİLDİNİZİ YIPRATMASIN

Soğuk havalardan belki de en çok etkilenen organımız cildimiz. Soğuk havayla yıpranıyor, kuruyor ve çatlıyor. Bu yüzden doğru ve etkili bakım yapmak, cildi temizlemek ve nemlendirmek çok önemli.


PAŞA’NIN MELEKLERİ SERİYİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR Spor PAŞA’NIN MELEKLERİ SERİYİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol takımı, Süper Lig’in 17’nci hafta karşılaşmasında Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü ile sahasında karşılaşacak.


Genç Vekil adaylarından yoğun ilgi Döşemealtı Genç Vekil adaylarından yoğun ilgi

Döşemealtı İlçe sınırlarında yaşayan 14-25 yaş arası gençlerin yerel yönetimlerde söz sahibi olması ayrıca gençlerin sosyal, kültürel ve sportif gelişimlerine katkı da bulunabilmek amacıyla kurulan Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) de ikinci dönem kayıtları devam ediyor.


Döşemealtı Belediyesi Gençlik Merkezi yapıyor Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi Gençlik Merkezi yapıyor

Antalya'nın yeni yaşam merkezi olarak gösterilen Döşemealtı’nda yatırımlar hız kesmiyor. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'in vizyon projeleri arasında yer alan Gençlik Merkezi’nin yapımına başlandı.


GELECEĞİN SPORCULARINDAN ZİYARET Aksu GELECEĞİN SPORCULARINDAN ZİYARET

Aksu Belediye Spor Kulübü Güreş ve Futbol Takımı sporcuları Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin' i ziyaret etti.


TARIM BAKANLIĞINDAN YEM BİTKİLERİNE DESTEK Serik TARIM BAKANLIĞINDAN YEM BİTKİLERİNE DESTEK

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yem bitkisi kullanan çiftçilere maddi destek verdi. Buna göre Serik’te; Yem Bitkileri desteklemesi için müracaatta bulunan 230 üreticiye 1 Milyon 127 bin TL destek verildi.


Antalya’nın en hızlı büyüyen ilçesi: Konyaaltı 
 Güncel Antalya’nın en hızlı büyüyen ilçesi: Konyaaltı 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2016 Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’ne göre Antalya’da binde 59 ile nüfusu en çok artan ilçenin Konyaaltı olduğunu söyledi.


SERİK BELEDİYESPOR-38 ANKARA İHTİSAS KULÜBÜ-24 Serik SERİK BELEDİYESPOR-38 ANKARA İHTİSAS KULÜBÜ-24

Serik Belediyespor Hentbol takımı Türkiye Erkekler Hentbol 1'inci Ligin kendi sahasında karşılaştığı Ankara Hentbol İhtisas Hentbol Takımı'nı 38-24 gibi farklı bir skorla mağlup etti.


SERİK AspenGos GO SATRANÇ TÜRKİYE ÇAPINDA DERECE ELDE ETTİ Serik SERİK AspenGos GO SATRANÇ TÜRKİYE ÇAPINDA DERECE ELDE ETTİ

Serik Aspendos Go ve Satranç Kulübünün 6 sporcusunun katıldığı ve Türkiye'nin 81 ilinden 6 bini aşkın katılımcının buluştuğu; Türkiye Küçükler, Yıldızlar, Emektarlar, Görme Engelliler Satranç Şampiyonaları Serik Belek Mahallesinde tamamlandı.


U-15 PLAY-OFF MAÇLARI ANTALYA’ DA BAŞLADI Serik U-15 PLAY-OFF MAÇLARI ANTALYA’ DA BAŞLADI

Antalya U-15 Liginde 1.ve 2. Grupta ilk üçe giren 6 takımın yer aldığı play-off’un ilk maçları 31 Ocak Salı günü, Antalya Zeytinköy Spor Tesislerinde oynandı.


ESNAF ODASI ELEKTRİK TESİSATÇILARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU Serik ESNAF ODASI ELEKTRİK TESİSATÇILARIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Cesur Serik’te faaliyet gösteren elektrik tesisatçılarına kahvaltı düzenlendi.


ATAY USLU İLÇE İLÇE CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİNİ ANLATIYOR Siyaset ATAY USLU İLÇE İLÇE CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİNİ ANLATIYOR

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Elmalı ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulunup ardından AK Parti Elmalı İlçe Bakanlığı'nın ilçe danışma meclisi toplantısına katıldı.


“TURİZM SEKTÖRÜ 2016 YILINI UNUTMUŞ VE YENİ BİR SAYFA AÇMIŞ DURUMDA!” Ekonomi/Turizm “TURİZM SEKTÖRÜ 2016 YILINI UNUTMUŞ VE YENİ BİR SAYFA AÇMIŞ DURUMDA!”

TRT Antalya Radyosu’nda yapımcılığını Muhammet Irmak, Mustafa Cansız ve Bilgehan Gödekli’nin yaptığı Akdeniz'in Sesi programında yer alan “Gündem Özel” köşesine konuk olan TUYED ( Turizm Yazarları Derneği Üyesi ) Gazeteci -Turizm Yazarı Halil Öncü, spiker Aynur Aslangiray’ın sorularını yanıtladı.


ANTALYA GÖÇ ALMAYA DEVAM EDİYOR Güncel ANTALYA GÖÇ ALMAYA DEVAM EDİYOR

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) 2016 nüfus tespit sonuçlarına göre Türkiye’nin nüfus artış hızı yüzde 1,36 olurken, Antalya’nın nüfusu 2016 yılında önceki yıla göre yüzde 1,75 artarak 2 milyon 328 bin 555’e ulaştı.


Hidayet Koyu’ndaki Talan TBMM Gündeminde Kaş Hidayet Koyu’ndaki Talan TBMM Gündeminde

Antalya’nın Kaş İlçesi Çukurbağ Yarımadası Hidayet Koyu’ndaki izinsiz yapılaşma TBMM gündemine taşındı.


AEDAŞ, 5 yılda 986 milyon liralık yatırım yapacak Ekonomi/Turizm AEDAŞ, 5 yılda 986 milyon liralık yatırım yapacak

2016-2020 döneminde Antalya, Isparta ve Burdur’a 986 milyon liralık yatırım yapacak olan AEDAŞ, bölgede yatırım elinin değmediği tek bir nokta bırakmayacak.


Beşkonaklı çocuklara oyun parkı sürprizi Manavgat Beşkonaklı çocuklara oyun parkı sürprizi

Büyükşehir Belediyesi, Manavgat Beşkonak Yatılı Bölge Ortaokulu’ndaki çocuklar için oyun parkı kurdu. Öğrencileri, tatil dönüşü oyun parkı sürprizi karşılayacak.


Vizyon projeler makine mühendislerine anlatıldı Güncel Vizyon projeler makine mühendislerine anlatıldı

Katılımcı belediyeciliğin Türkiye’deki en güzel örneklerini veren Antalya Büyükşehir Belediyesi, projelerini sivil toplum kuruluşlarıyla paylaşmaya devam ediyor. Büyükşehir’in Antalya’nın geleceğine yön verecek vizyon projeleri makine mühendislerine anlatıldı.


BUDAK: “TURİZMDE BÜYÜK KAYBIN SORUMLUSU AKP HÜKÜMETİ” Siyaset BUDAK: “TURİZMDE BÜYÜK KAYBIN SORUMLUSU AKP HÜKÜMETİ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, 2016 yılında 10 milyon 892 bin turist ve 9 milyar 357 milyon dolar gelir kaybı ortaya çıktığını belirterek, “Bu büyük kaybın sorumlusu rehavetten çıkamayan, ortak aklı devreye sokamayan AKP Hükümeti’dir. Ders çıkarılmazsa, 2017 ve sonrası için de çıkış mümkün değil” dedi.


Dokuma meclisin şeref madalyası Güncel Dokuma meclisin şeref madalyası

Başkan Hakan Tütüncü, eski Dokuma Fabrikası’nın, Antalya’ya kazandırılmasını, Kepez Belediyesi Meclis üyelerinin şeref madalyası bir işi olarak nitelendirdi.


Yerli Malı Kullan ki “Ülken Kazansın” Güncel Yerli Malı Kullan ki “Ülken Kazansın”

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği 2015 yılından bugüne kadar birliğe bağlı mevcut hastanelerde, yeni açılanlarda ve yeni açılacak olan hastanelerde tıbbi cihaz ve hastane mefruşatında %90 a yakın yerli üretim malzemelerini tercih etti.


PELİ PARQUET, EN YENİ TASARIMLARI İLE DOMOTEX’TEYDİ PELİ PARQUET, EN YENİ TASARIMLARI İLE DOMOTEX’TEYDİ

Her yıl Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen ve sektörün dünyadaki en önemli fuarı olan “Domotex Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı” 14-17 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlendi.


İkinci Öğretim Dönemine Planlı Başlayın Güncel İkinci Öğretim Dönemine Planlı Başlayın

Yeni bir eğitim ve öğretim döneminin başlayacak olması aynı zamanda milyonlarca öğrenci için yeni bir sınav döneminin başlaması anlamına geliyor.


‘EKONOMİK İSTİKRARSIZLIĞIN DANİSKASI’ Kumluca ‘EKONOMİK İSTİKRARSIZLIĞIN DANİSKASI’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kumluca’da katıldığı konferansta Anayasa değişiklik paketiyle önerilen sistemin iddia edildiği gibi ekonomik istikrar sağlamayacağını belirterek, “Tersine ekonomik istikrarsızlığın daniskası gelecektir. Dünyada hangi tek merkezli, otoriter rejime para akmış, o rejim nerede zenginleşmiştir?” dedi.


KESER, AKSU KENT KONSEYİNİ ZİYARET ETTİ Aksu KESER, AKSU KENT KONSEYİNİ ZİYARET ETTİ

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürü Abdullah Burak Keser ve beraberindeki heyetin; Aksu Kent Konseyini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduğu açıklandı.


EN ÇOK BİSİKLET KULLANILAN ŞEHİR, ANTALYA... Spor EN ÇOK BİSİKLET KULLANILAN ŞEHİR, ANTALYA...

Antalyaspor Kulübü Derneği bünyesindeki Bisiklet Takımının sponsoru Fiberli, başarılı pedallara 1 yıl daha destek olacak.


TÜTÜNCÜ: ‘’1970’Lİ YILLARDAN BU YANA HEP AYNI KALAN DÜDEN ŞELALESİ YENİDEN PROJELENDİRİLDİ’’ Güncel TÜTÜNCÜ: ‘’1970’Lİ YILLARDAN BU YANA HEP AYNI KALAN DÜDEN ŞELALESİ YENİDEN PROJELENDİRİLDİ’’

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KONYSİAD) geleneksel kahvaltılı toplantısına katılarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.


KONSEM’de yabancı dil kurslarına büyük ilgi..
 Güncel KONSEM’de yabancı dil kurslarına büyük ilgi..


Öğrenci ve yetişkin yaş gruplarında ücretsiz yabancı dil kursları açan Konyaaltı Belediyesi, 20 kişilik modern sınıflarda eğitim veriyor.


İnovaLİG 2017 Başvuruları Başladı Ekonomi/Turizm İnovaLİG 2017 Başvuruları Başladı

65 bin ihracatçının temsilcisi TİM, inovasyon konusundaki aktif misyonunu bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan İnovaLİG ile sürdürüyor. İnovaLİG 2017’ye başvuruların 30 Nisan 2017’ye kadar devam edeceğini söyleyen TİM Başkanı Büyükekşi, “İnovaLİG, ihracatçı firmalarımızın 2023 hedeflerine ulaşmalarında büyük katkı sağlayacak” dedi.


ÇİFTÇİNİN BEKLENTİ VE SORUNLARI İLETİLDİ Aksu ÇİFTÇİNİN BEKLENTİ VE SORUNLARI İLETİLDİ

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürü Abdullah Burak Keser ve beraberindeki heyet; Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ i ziyaret etti.


“YENİ SİSTEMİN BAŞARISI BİZE BAĞLI” Siyaset “YENİ SİSTEMİN BAŞARISI BİZE BAĞLI”

Kamuoyu, TBMM’den geçen ve halkoylamasına sunulması beklenen Anayasa değişikliği paketine kilitlendi. Paketi değerlendiren İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi, ünlü anayasa hukukçusu Prof. Dr. Attila Özer, yeni düzenlemenin “rejimi” değil “hükümet sistemini” değiştirdiğinin altını çizerek “Paketin başarılı olup olmaması bizlere bağlı” diyor.


ERKEN DİŞ TELİ TEDAVİSİ ÇENE AMELİYATINDAN KURTARIR Sağlık/Kadın ERKEN DİŞ TELİ TEDAVİSİ ÇENE AMELİYATINDAN KURTARIR

Diş teli kullanımı için en uygun yaşın 8 yaş sonrası olduğunu belirten İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sanaz Sadry, erken yapılan diş teli tedavisinin hastayı ilerleyen yaşlarda çene ameliyatından kurtardığına dikkat çekiyor.


En çok Konyaaltı'nın nüfusu artıyor Güncel En çok Konyaaltı'nın nüfusu artıyor

2016 Yılı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Antalya, Isparta ve Burdur İli sonuçlarını TÜİK Antalya Bölge Müdürü Abdi Öncel açıkladı.


Antalya, Türkiye'nin en kalabalık beşinci ili Ekonomi/Turizm Antalya, Türkiye'nin en kalabalık beşinci ili

2016 Yılı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Antalya, Isparta ve Burdur İli sonuçlarını TÜİK Antalya Bölge Müdürü Abdi Öncel açıkladı.


2017 İK'da Değişimin Yılı Olacak! Ekonomi/Turizm 2017 İK'da Değişimin Yılı Olacak!

Dijitalleşme ve yeni neslin kendine has özellikleri son dönemlerde İnsan Kaynakları alanında radikal sayılabilecek değişiklikler meydana getirdi. İK profesyonellerinin daha önceden alışık olmadığı yeni uygulamalar 2017'de yaygınlık kazanacak.


Deri ve deri mamulleri ihracatında aslan payını ayakkabı aldı Ekonomi/Turizm Deri ve deri mamulleri ihracatında aslan payını ayakkabı aldı

Deri ve deri mamulleri ihracatının yüzde 51’ini ayakkabı sektörü yaptı


 “FINDIKKIRAN” YARI YIL TATİLİNE ÖZEL İKİ TEMSİLLE ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat “FINDIKKIRAN” YARI YIL TATİLİNE ÖZEL İKİ TEMSİLLE ANTALYA DOB SAHNESİNDE

“Fındıkkıran ve Fareler Kralı” öyküsünden uyarlanan Tchaikovsky’nin Fındıkkıran balesi, Antalya Devlet Opera ve Balesi (ANTDOB) tarafından yarı yıl tatiline özel 2 Şubat Perşembe saat: 20.00’de ve 4 Şubat Cumartesi saat: 15.00’te Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.


NE ÇİN NE DE AVUSTRALYA… 2021 EXPO’SU HATAY’DA YAPILACAK Güncel NE ÇİN NE DE AVUSTRALYA… 2021 EXPO’SU HATAY’DA YAPILACAK

Hatay, Antalya’nın ardından Expo’yu Türkiye’ye getiren ikinci şehir oldu. Dev fuar için Avustralya ve Çin gibi ülkelerin şehirleriyle yarışan Hatay, rakiplerini geride bırakarak büyük bir başarıya imza attı.


Kızılay, saldırıya uğrayan 
Suriyeli sivilleri güvenli bölgelere tahliye etti Kızılay, saldırıya uğrayan 
Suriyeli sivilleri güvenli bölgelere tahliye etti

Kızılay, rejim güçlerinin saldırılarının artması üzerine Suriye’nin Barada Vadisi’nde bulunan yaklaşık 3 bin kişiyi güvenli bölgelere tahliye etti. Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, “Suriye’de sivillerin bu savaştan en az etkilenmesi için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.


Kalıcı makyaj ve dövmelerinizden sıkıldınız mı? Sağlık/Kadın Kalıcı makyaj ve dövmelerinizden sıkıldınız mı?

Dövme, kimlik belirlemek ve cildi süslemek amacıyla neolitik çağlardan beri uygulanan bir işlem. Zaman içinde yapılan dövmenin büyüklüğünden ya da şeklinden sıkılan, şikâyetçi olan pek çok insan, dövme sildirme yöntemlerini araştırmaya başlıyor.


DİYABETLE BAŞ ETMENİN YOLLARI Sağlık/Kadın DİYABETLE BAŞ ETMENİN YOLLARI

Dünyada yaklaşık 347 milyon kişide diyabet olduğu tahmin ediliyor ve önümüzdeki 10 yıl içinde diyabet nedeni ile ölüm oranının yüzde 50 artacağı tahmin ediliyor.Antalyalılara ‘donör olun’ çağrısı Güncel 
Antalyalılara ‘donör olun’ çağrısı

Kepez Belediyesi ve Türk Kızılayı Antalya Şubesi işbirliği ile ilçede ‘Kök hücre bağışı’ kampanyası başlatıldı. Gönüllü bağışçı olan Başkan Hakan Tütüncü, Antalyalıları donör olmaya davet etti.


ANTALYA’NIN YENİ YAŞAM MERKEZİ Güncel ANTALYA’NIN YENİ YAŞAM MERKEZİ

Antalya’da bir kuşağın çocukluk ve gençlik yıllarının en büyük eğlencesi ‘Dedeman Aquapark’ı kente sakinlerine yepyeni bir yaşam merkezi olarak sunmaya hazırlanan Muratpaşa Belediyesi, parkta son düzenlemeleri yapıyor.


Lidere selam dur! Spor Lidere selam dur!

Bayanlar Voleybol 2.Ligde lider Kepez Belediyespor, Ayvalıkgücü Belediyesi’ni de 3-0 setle mağlup ederek, galibiyet serisini 9’a çıkardı.


Ekonomi/Turizm "Endüstriyi teknoloji ve tasarruf kurtaracak"

KPMG Türkiye’nin hazırladığı Endüstriyel Üretim Sektör Raporu’na göre; Türkiye’de tüm sektörler için sancılı geçen 2016, endüstriyel üretim sektörünü risk ve finansal açıdan yeniden yapılanmaya sevk etti.


Teknoloji/Bilim/İnternet "İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması" İçin İlk Adım

Türkiye bilişim sektörünün gelişimi ve geldiği nokta hakkında önemli verileri kapsayan ve şirketlerin kendi performanslarını ölçme ve rekabetteki yerlerini görme şansı yakaladıkları "Bilişim 500 Şirketi Araştırması" için geri sayım başladı.


Stresten kilo alıyoruz Sağlık/Kadın Stresten kilo alıyoruz

Uzmanlar kilo artışının en önemli sebebinin stres olduğuna dikkati çekiyor. “Neden şişmanlıyoruz?” sorusuna 5 ayrı risk faktörü sıralayan Uzman Diyetisyen Banu Topalakçı Salman, dengesiz ve düzensiz beslenme alışkanlığı ve fiziksel aktivite eksikliğini ise kilo artışıyla doğrudan ilişkilendiriyor.


FLO O Ses Türkiye’nin ayakkabı sponsoru oldu Kültür/Sanat FLO O Ses Türkiye’nin ayakkabı sponsoru oldu

Herkesin ayakkabıcısı FLO, TV8 ekranlarının en sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışması O Ses Türkiye’nin ayakkabı sponsoru oldu.


Kış sporu yaralanmaları tatilin son günü artıyor Sağlık/Kadın Kış sporu yaralanmaları tatilin son günü artıyor

Türkiye'de kış sporlarına ilgi her geçen gün artıyor. Buna bağlı olarak da kayak ve buz pateni gibi sporlara bağlı yaralanmalar da artıyor.


“KADINLAR SEVER HİKAYESİ OLAN ŞEYLERİ” Kültür/Sanat “KADINLAR SEVER HİKAYESİ OLAN ŞEYLERİ”

Erhan Sertbaş’ın yeni romanı “Kadınlar Sever Hikayesi Olan Şeyleri” Sola Yayınları etiketi ile Şubat ayında raflarda yerini alacak.


ERGENLİK HAKKINDA HER ŞEY Kültür/Sanat ERGENLİK HAKKINDA HER ŞEY

Gelişim psikolojisinin önemli isimlerinden Richard M. Lerner yeni kitabı “Ergenlik Hakkında Her Şey” Şubat ayında “Sola Yayınları” etiketi ile raflarda yerini alacak.


Teknoloji/Bilim/İnternet "En çok pazartesi günleri desteğe ihtiyaç duyuyoruz"

ESET, bireysel kullanıcılarına 7 gün 24 saat Türkçe destek sağlayan Türkiye’deki ilk ve tek antivirüs yazılım kuruluşu. 2014 yılından bu yana hizmet veren destek hattına ait verilere göre kullanıcılar en çok pazartesi günleri ve en çok 13-15 saatleri arasında destek alıyor. En az ise pazar günleri destek isteniyor.


Lara Rotary Kulübünden Eğitime Destek Güncel Lara Rotary Kulübünden Eğitime Destek

Lara Rotary Kulübünün “Bizim Okulumuz” projesi kapsamında Konyaaltı Belediyesinin Fesleğen salonunda düzenlemiş olduğu tiyatro etkinliği büyük coşkuyla izlendi.


Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin 2. Şubesi Sütçüler’de açıldı Güncel Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin 2. Şubesi Sütçüler’de açıldı

Antalya’da Ahmet Göktaş ve Enver Göktaş kardeşlerin sahibi olduğu Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin ikinci şubesi Sütçüler'de açıldı.


BAŞKAN ÇALIK, ANKARA’DA KÜLLİYE'DE ŞEHİRCİLİK ŞURASINDA Serik BAŞKAN ÇALIK, ANKARA’DA KÜLLİYE'DE ŞEHİRCİLİK ŞURASINDA

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca; Ankara Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen Şehircilik Şurasına katıldı.


Başkan Böcek’e; en büyük fuardan en büyük ödül.. Güncel Başkan Böcek’e; en büyük fuardan en büyük ödül..

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Dünya’nın en kapsamlı turizm fuarları arasında gösterilen EMİTT 2017'de 'En İyi Destinasyon Tanıtımı' yapan belediye seçildiklerini söyledi.


KIRCAMİLİLERDEN BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR Güncel KIRCAMİLİLERDEN BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR

Kırcami Bölgesini Geliştirme Kültür ve Dayanışma Derneği (KIRYADER) Başkanı Mustafa Çiviler ve Yönetim Kurulu, yepyeni bir Antalya’nın oluşturulacağı bin 481 futbol sahası büyüklüğündeki Kırcami’de planlama sürecine katkılarından dolayı Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür plaketi takdim etti.


ANTALYA OSB’NİN HEDEFİ 900 DÖNÜM DAHA BÜYÜMEK Ekonomi/Turizm ANTALYA OSB’NİN HEDEFİ 900 DÖNÜM DAHA BÜYÜMEK

Antalya Organize Sanayi Bölgesinin 2017 yılı tahmini bütçesi belli oldu. Antalya Valisi Münir Karaloğlu başkanlığında toplanan Müteşebbis Heyeti, Antalya OSB’nin 2017 yıllı tahmini bütçesini 189 milyon 815 bin TL olarak belirledi.


850 ESNAF KURA ÇEKTİ Güncel 850 ESNAF KURA ÇEKTİ

Muratpaşa Belediyesi, Yüksekalan ve Yenigün mahallerinde kurulacak Salı Pazarı’nda yer alacak pazarcı esnafının yer kura çekimini gerçekleştirdi. 850 esnaf kendi çektiği kurayla yeni yerini belirledi.


BAŞKAN UYSAL: ‘TARAF OLMA CESARETİNİ GÖSTERMEMİZ LAZIM’ Güncel BAŞKAN UYSAL: ‘TARAF OLMA CESARETİNİ GÖSTERMEMİZ LAZIM’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kürşat Başar’ın konuk olduğu ‘Popüler Kültür Konuşmaları’nda “Tek maaşlı öğretmenin çocuğuyum ve şu anda Belediye Başkanı olarak hizmet ediyorum. Bizleri bir miktar eşit kılan, ünlü yapan, ünsüz yapan ortama bir miktarda olsa omuz vermemiz, taraf olma cesaretini göstermemiz gerekiyor” diye konuştu.


Kepez'e önemli arter 'Eski Kındıra yolu' Güncel Kepez'e önemli arter 'Eski Kındıra yolu'

Kepez Belediyesi, eski Kındıra yolu olarak bilinen Varsak Kirişçiler Yolu’nun 1700 metrelik bölümünün alt yapısının ardından, asfaltını da yeniledi.


AŞIRI YORGUNLUK KALP YETMEZLİĞİ HABERCİSİ OLABİLİR Sağlık/Kadın AŞIRI YORGUNLUK KALP YETMEZLİĞİ HABERCİSİ OLABİLİR

Nefes darlığı, çarpıntı, depresyon gibi belirtilerle kendini gösterebilen kalp yetersizliği, tek başına bir hastalık olarak değil; kalp krizi, yüksek tansiyon, kalp kapağı ve kalp kası hastalıkları, diyabet, kronik böbrek yetersizliği ve akciğer hastalıkları gibi farklı rahatsızlıklar sonucu olarak ortaya çıkabiliyor.


Başarılı öğrencilerin 5 yıldızlı tatil keyfi Güncel Başarılı öğrencilerin 5 yıldızlı tatil keyfi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 5 yıldızlı tatille ödüllendirdiği 710 okul birincisi, aileleri ile birlikte otellerine yerleşti. Birçoğu ilk kez 5 yıldızlı otelde tatil yapan öğrenciler, hayallerindeki tatilin tadını çıkarıyor. Öğrencilerin her birinin ayrı bir başarı hikayesi olsa da tatil mutlulukları ortak.


PİJAMALI ADAMLAR KAHKAHAYA BOĞDU Kültür/Sanat PİJAMALI ADAMLAR KAHKAHAYA BOĞDU

Manavgat Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, ücretsiz olarak düzenlediği “Pijamalı Adamlar” isimli tiyatro oyunu, tiyatro severler tarafından yoğun ilgi gördü.


BUDAK: “GAZİ MECLİS, HESAPLARIN, ÖZEL TAKVİMLERİN MECLİSİ OLMAMALI” Siyaset BUDAK: “GAZİ MECLİS, HESAPLARIN, ÖZEL TAKVİMLERİN MECLİSİ OLMAMALI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, TBMM Başkanı’nın yanıtlaması istemiyle verdiği önergede, Anayasa değişikliklerinin TBMM’de bekletilmesini gündeme taşıdı.


Kedi Evlerine çocukların ilgisi büyük oldu Finike Kedi Evlerine çocukların ilgisi büyük oldu

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu’nun talimatı ile ilçenin çeşitli noktalarına yerleştirilen kedi evleri, çocukların ilgi odağı haline geldi.


Sömestrin en popüler estetiği: İple kepçe kulak operasyonu Sağlık/Kadın Sömestrin en popüler estetiği: İple kepçe kulak operasyonu

Kepçe kulak, çocuklar başta olmak üzere, yetişkinlerde de, özgüven kaybıyla birlikte pek çok sosyal problemi beraberinde getiriyor. Sömestr tatilinde ise en fazla yapılan estetik cerrahi operasyonları arasında yer alıyor.


Kepez’den futbola 603 yeni nefer Spor Kepez’den futbola 603 yeni nefer

Kepez Belediyespor Kulübü’nün 55 ilkokulda yaptığı yetenek taramasından geçen 603 öğrenci, futbol malzemelerinden oluşan hediyelerini törenle teslim aldı.


Epilepsi hastalarına ameliyat umudu Sağlık/Kadın Epilepsi hastalarına ameliyat umudu

Nöbetleri nedeniyle hastalara zor zamanlar yaşatan epilepsi (sara) tedavisinde, cerrahi hayat kurtarıyor. Her yaşta ortaya çıkabilen epilepsi hastalığından ameliyat olarak kurtulanların sayısı her geçen gün artıyor.


İmam Hatip Mezunları Diriliş’te Güncel İmam Hatip Mezunları Diriliş’te

1996 yılı Antalya İmam Hatip Mezunları, Diriliş Başkanları Derneği Antalya İl Başkanlığını ziyaret etti. İl Başkanı Faruk Yalçın, ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek dernek hakkında bilgiler verdi.


KEPEZ BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA DA
İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ Güncel KEPEZ BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA DA
İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, sağlık protokolleri imzalamaya devam ediyor.


Kepez Belediyespor yine galip geldi  

 Spor Kepez Belediyespor yine galip geldi Bölgesel Amatör Lig 15.Hafta’da Antalya derbisinde gülen taraf 4-1’lik galibiyetle Kepez Belediyespor oldu.


Kepezspor’da jimnastik branşı açılıyor Spor Kepezspor’da jimnastik branşı açılıyor

Sporun her alanında adından söz ettiren Kepez Belediyespor, jimnastik branşını açıyor.


Muz üretimi ilk kez 300 bin tonu geçti Ekonomi/Turizm Muz üretimi ilk kez 300 bin tonu geçti

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, son yıllarda hızla artan muz üretiminin ilk kez 300 bin geçtiğini bildirerek, “muz üretimi, 2016’da yüzde 13,1 artışla 306 bin tona ulaşarak rekor kırdı” dedi.


ANTÜMDER’den Geleneksel Kahvaltı Buluşması Güncel ANTÜMDER’den Geleneksel Kahvaltı Buluşması

ANTÜMDER’in Geleneksel Kahvaltı Buluşması Gerçekleştirildi. Toplantının Onur Konuğuysa Emekli Emniyet Müdürü Akif Altuğ Oldu.


“Cumhurbaşkanlığı Sistemi” Antalya’da konuşuldu Güncel “Cumhurbaşkanlığı Sistemi” Antalya’da konuşuldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Yeni Türkiye Buluşmaları Konferans dizisinde Cumhurbaşkanlığı Sistemi konuşuldu. Konuşmacılar, Cumhurbaşkanlığı sistemiyle devlet ve milletin bütünleşeceğini, mevcut sistemdeki istikrarsızlık, koalisyon, iki başlılık, yasama yürütmenin iç içe geçmesi gibi sorunların yaşanmayacağını söyledi.


Öğretmenevleri Kapalı Pazarı Mart’a hazır… Güncel Öğretmenevleri Kapalı Pazarı Mart’a hazır…

Öğretmenevleri Mahallesi'nde de pazar inşaatı çalışmalarının hızla devam ettiğini dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, pazar yerinin Mart ayında hizmete açılacağını bildirdi.


ANTALYA KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ, HENTBOLDA 1. LİGİ HEDEFLEDİ Spor ANTALYA KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ, HENTBOLDA 1. LİGİ HEDEFLEDİ

Antalya Konyaaltı Gençlik ve Spor Kulübü, 2. Ligin 2. Devresinde Bolu’da Bolu Belediyesi hentbol takımını 28-24 mağlup ederek, 1. Lig hedefine yaklaştı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69359 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...