Pazar, 16 Haziran 2019
Siyaset "Mehmet Akif Ersoy bağımsızlık ve özgürlük savaşını ölümsüzleştirmiştir"

İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy’un vefatının 80. yılı nedeniyle açıklama yapan Hasan Ali Kartal, “Bu millete diz çöktürmek isteyen hayasızca akın, dün olduğu gibi bugün de mağlubiyete uğramıştır” dedi.


ŞEHİDİMİZ VAR… Güncel ŞEHİDİMİZ VAR…

Aksu Belediyesi Başkan Yardımcı Nevzat Bozarslan’ın acı günü…


“Laiklik Olmadan Gerçek Demokrasiden Bahsedilemez” Siyaset “Laiklik Olmadan Gerçek Demokrasiden Bahsedilemez”

CHP’li Kara, Antalya’da “Laiklik ve Aydınlanma Söyleşisi”nde gençlerle bir araya geldi.


Konyaaltı Belediyesi Kreşi’nden ‘mektup’ var…
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Kreşi’nden ‘mektup’ var…


Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşleri’nde eğitim gören öğrenciler PTT Kargo Posta Dağıtım Merkezi Müdürlüğü Konyaaltı Şubesi’nden yurt içi ve yurt dışındaki sevdiklerine yılbaşı kartı yolladı.


Su Sporlarında artık Kepezspor’da var Spor Su Sporlarında artık Kepezspor’da var

Antalya’nın ilk yüzme havuzuna sahip Kepez’de artık lisanslı yüzücüler ve lisanslı su topu sporcuları yetişiyor.
Kepez Belediyespor’da ilk yarı değerlendirmesi Spor 

Kepez Belediyespor’da ilk yarı değerlendirmesi

2016-2017 sezonunun ilk yarısına Kepez Belediyespor damgasını vurdu. Futbol, basketbol, voleybol ve alt yapılarda alınan başarılı sonuçlar ve ilk devresi sona eren liglerde puan durumunda ilk 3 sırada bulunması ve tüm branşlarda şampiyonluk yarışını devam ettiriyor.


‘KÜLTÜR VE MEKAN TOPLANTILARI’NDA DÖNÜŞEN KENTLERE VE KONUTLARA IŞIK TUTULDU Güncel ‘KÜLTÜR VE MEKAN TOPLANTILARI’NDA DÖNÜŞEN KENTLERE VE KONUTLARA IŞIK TUTULDU

Özyeğin Üniversitesi’nin ev sahipliğinde üçüncüsü gerçekleştirilen ‘Kültür ve Mekan Toplantıları’ dizisinde, küresel ve yerel etkiler ile farklılaşan İstanbul ve konut çevrelerine ışık tutuldu.


YENİ YILA GİRERKEN TUZAĞA DÜŞMEYİN Teknoloji/Bilim/İnternet YENİ YILA GİRERKEN TUZAĞA DÜŞMEYİN

Yılbaşı hediyeleri için online alışverişin gün geçtikçe daha fazla kullanılıyor olması, kişisel bilgileri ele geçirmek için fırsat kollayan siber suçlular için de büyük bir fırsat yaratıyor. Global antivirüs yazılım şirketi Bitdefender, bilgisayar ve akıllı telefonlar ile güvenli yılbaşı alışverişi için önemli ipuçları paylaştı.


Dormunt-Döşemealtı-Antalyaspor Gönül Köprüsü Spor Dormunt-Döşemealtı-Antalyaspor Gönül Köprüsü

Almanya'nın Dormunt bölgesinde yaşayan gurbetçi gençler Antalya da kampa geldi. Almanya Beşiktaş Dormunt futbol okulu sorumlusu Evren Cebeci tarafından organize edilen kış kampı ile gurbetçi gençler Kemer'de kampa geldi. Gurbetçi gençler hem kamp yaparken hem de Antalyaspor'u ziyaret etti.


Bu uygulama, cepten Antalya’daki projenin kapısına götürüyor… Teknoloji/Bilim/İnternet Bu uygulama, cepten Antalya’daki projenin kapısına götürüyor…

Yeni ev sahibi olmak isteyenler, önce lokasyon üzerinden proje seçiyor…


MURATPAŞA 'KIRMIZI-BEYAZ’A BÜRÜNDÜ Güncel MURATPAŞA 'KIRMIZI-BEYAZ’A BÜRÜNDÜ

Muratpaşa Belediyesi, artık sayısı günlerin kaldığı yeni yıl için kent meydanına açılan bahçesini ışıklandırdı.


ANTALYA AİLE HEKİMLERİ DERNEĞİ'NE
İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ
 Güncel ANTALYA AİLE HEKİMLERİ DERNEĞİ'NE
İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ


Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Antalya Aile Hekimleri Derneği arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.KOSGEB KREDİ VERDİ, ESNAF AESOB’A AKIN ETTİ Ekonomi/Turizm KOSGEB KREDİ VERDİ, ESNAF AESOB’A AKIN ETTİ

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın (KOSGEB) 50 bin TL faizsiz kredi başvuruları için esnaf, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nde (AESOB) bünyesindeki sicil müdürlüğüne akın etti. 2 bin 699 kişi AESOB’a bağlı sicil müdürlüğüne sicil gazetesi almak için başvuruda bulundu.


Döşemealtı Belediyesi'nde Yörük Kültürü ve Resim sergisi Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi'nde Yörük Kültürü ve Resim sergisi

Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) tarafından düzenlenen Yörük gelenek, görenekleri ile yaşayış şekillerinin tanıtıldığı Yörük Kültürü ve Resim sergisi Belediye fuaye alanında açıldı.


GENİZ ETİ TEDAVİSİNDE YENİ DÖNEM: PLASMA YÖNTEMİ Sağlık/Kadın GENİZ ETİ TEDAVİSİNDE YENİ DÖNEM: PLASMA YÖNTEMİ

Çocuklarda nefes alma zorluğuna neden olan geniz eti büyümesi, gelişme geriliğinden konsantrasyon bozukluğuna kadar önemli sorunlara neden olabiliyor. Buna rağmen pek çok ebeveyn, geniz etinin birkaç yıl içinde küçüleceğini düşünerek, çocuklarını ameliyat ettirmek istemeyebiliyor.


YILBAŞI YEMEĞİ İÇİN 6 ALTIN ÖNERİ Sağlık/Kadın YILBAŞI YEMEĞİ İÇİN 6 ALTIN ÖNERİ

Zengin sofraların kurulduğu yılbaşı gecesi doğru besin tercihi yaparak ve porsiyon kontrolü sağlayarak yeni yıla sağlıklı girmek mümkün. Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Merve Gülünay, sağlıklı yılbaşı sofrası önerilerinde bulundu.


KASIM AŞK, ARALIK DEPRESYON, OCAK DEĞİŞİM AYI! Sağlık/Kadın KASIM AŞK, ARALIK DEPRESYON, OCAK DEĞİŞİM AYI!

Yeni yılda hayatının baştan sona değişeceği beklentisine girenler, hesaplaşmaya başladığı eski yıla ve Aralık ayına haksızlık ediyor. Romantik Kasım ayından, yılın son ayı Aralık’a geçişte çoğu zaman depresyon tuzağına düşülüyor. ‘Değişim’in sembolü Ocak ayında hayatına sihirli bir değnek değeceğini bekleyenler, gerçeklikten uzak hedefler koyarak hayal kırıklıklarına davetiye çıkarıyor.


AGSİM Fitness Salonu Açtı Spor AGSİM Fitness Salonu Açtı

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü herkesin spor yapabilmeleri için sürdürdüğü çalışmalarına ve projelerine bir yenisini daha ekledi.


Odabaşı’nın değeri artacak Güncel Odabaşı’nın değeri artacak

Semt spor sahalarının bu yıl sonuncusunun açılışını Odabaşı Mahallesi’nde yapan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, gelecekte bu yerleşim yerinin villaların yer aldığı Antalya’nın dinlenme noktası olacağını müjdeledi.


Türk otomotiv tedarik sanayi 
2017 rotasını belirledi Otomotiv Türk otomotiv tedarik sanayi 
2017 rotasını belirledi

Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD), 2017 rotasını açıkladı. Türk otomotiv tedarik sanayicileri önümüzdeki yıl İran, Hindistan, Çin, Amerika’yı hedef pazarlar olarak belirledi.


Türk çelik ihracatçısı 2017’de yüzde 3 artış bekliyor Ekonomi/Turizm Türk çelik ihracatçısı 2017’de yüzde 3 artış bekliyor

KONUT, OTOMOTİV VE BEYAZ EŞYA SATIŞLARINDAKİ ARTIŞLAR ÇELİK SEKTÖRÜNE UMUT VERİYOR


ANTALYA DOB “HOŞ GELDİN YENİ YIL” KONSERİ İLE 2017’YE MERHABA DİYECEK Kültür/Sanat ANTALYA DOB “HOŞ GELDİN YENİ YIL” KONSERİ İLE 2017’YE MERHABA DİYECEK

Antalya Devlet Opera ve Balesi 2017 yılına “Hoş Geldin Yeni Yıl” konseri ile merhaba diyecek.


Burun estetiği olmayı düşünüyorsanız... Sağlık/Kadın Burun estetiği olmayı düşünüyorsanız...

Burnun yeniden şekillendirilmesi ve yeniden boyutlandırılması için yapılan burun estetiği operasyonlarında en önemli konuların başında doktor seçimi geliyor


MÜHENDİS ADAYLARI SAHADA Güncel MÜHENDİS ADAYLARI SAHADA

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları ve Teknolojileri Mühendisliği Bölümü öğrencileri, uygulama dersleri kapsamında saha gezisinde bulundular.


DENETİMLİ SERBESTLİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI Güncel DENETİMLİ SERBESTLİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, ‘Denetimli Serbestlik’ kapsamında kamu yararına çalıştırma yükümlülüğüne tabi tutulan hükümlülerin çalıştırmasını esas alan işbirliği protokolünü imzaladı.


Aksu "ARAÇ FİLOMUZ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR"

Türkiye Belediyeler Birliği’nden Aksu Belediyesi’ne hibe araç geldi. Sıfır kilometre damperli kamyon Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarında kullanılacak.


Geleceğin güreşçileri bu salondan yetişecek Kumluca Geleceğin güreşçileri bu salondan yetişecek

Kumluca Belediyesi tarafından, güreşçilerin antrenman yapmalarını sağlamak amacıyla, 400 metrekare spor salonu inşasına başladı. Kumluca Belediyesi çatısı altında çeşitli boy ve kategorilerde yağlı güreş yapan sporcuların daha iyi şartlarda güreşlere hazırlanmalarını sağlamak amacıyla, 400 metrekare büyüklüğünde içerisinde iki minderin yer aldığı güreş salonu yapımına başlanıldı.


SÛFÎ YOLU PROJESİ İÇİN YOLA ÇIKILDI Güncel SÛFÎ YOLU PROJESİ İÇİN YOLA ÇIKILDI

Akdeniz Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi ev sahipliğinde, Antalya’nın tarihte yetiştirdiği farklı yüzyıllarda yaşamış sûfî, şâir, âlim ve bilginlere ait mekânları yeniden canlandırmak, kültür ve inanç turizmi açısından farkındalık oluşturmak ve geçmişte sahip olduğumuz mânevî değerlerimizi ve kültürel hazine zenginliğimizi gün yüzüne çıkarmak amacıyla tasarlanan “Sûfî Yolu” projesinin ilk toplantısı yapıldı.


MUHAMMET KONUR: Serik MUHAMMET KONUR: "KAMU YARARINA YAPILACAK İŞE KARŞI ÇIKANDA İFTİRA ATANDA ŞERFSİZDİR"

Geçtiğimiz yerel seçimlerde Serik CHP Belediye Başkan Adayı olan Mali Müşavir İş Adamı Muhammed Konur basın açıklaması yaptı. Konur son günlerde Belediye Meclisi toplantısı sonrası ve Kamu Oyunda meydana gelen, Belek Yol Kavşağı ile ilgili bir takım konulara açıklık getirdi.


AEDAŞ, ‘fırtınaya’ karşı alarm durumuna geçti Güncel AEDAŞ, ‘fırtınaya’ karşı alarm durumuna geçti

Meteorolojinin Akdeniz için kuvvetli fırtına uyarısı yapması üzerine bölgede elektrik dağıtım hizmeti veren AEDAŞ alarma geçti. Arıza onarım ve bakım ekipleri vardiya düzenleri yeniden belirlenirken, fırtınaya karşı tüm personel sahaya indi


ÖKSÜRÜK ŞİFRELERİNİ DİKKATE ALIN Sağlık/Kadın ÖKSÜRÜK ŞİFRELERİNİ DİKKATE ALIN

Özellikle soğuk kış günlerinde hastaları en sık hastaneye getiren şikayet olan öksürük, aslında pek de önemsenmez. Önemsiz gibi gözüken genellikle bireysel olarak çözmeye çalışılan öksürük altında oldukça büyük ve geniş bir hastalık yelpazesi barındırabilir.


Çocuklarınızla TV izlemek yerine, basketbol oynayın, yürüyüşe çıkın Sağlık/Kadın Çocuklarınızla TV izlemek yerine, basketbol oynayın, yürüyüşe çıkın


Obezite; günümüzde hem çocuklar, hem de yetişkinler için endişe verici boyutlara ulaşmış durumda. Şu anda çocuklarımızın %20-25’i obez olarak sınıflandırılıyor.


İlk ödül merhum Yalçıner’e Güncel İlk ödül merhum Yalçıner’e

Türkiye Ormancılar Derneği Batı Akdeniz Şubesi, Ilk ‘Orman, Doğa Hizmet Ödülün’nü emekli Orman Bölge Müdürü Merhum Mehmet Yalçınere verdi.


CHP’li Vekilin çabaları sonuç verdi Siyaset CHP’li Vekilin çabaları sonuç verdi

CHP’li Kara’nın 17 Kasım’da Başbakanın yanıtlaması istemi ile TBMM’ye sunduğu soru önergesi ve 4 Aralık’ta bölge halkı ile bir araya gelerek yaptığı görüşmelerin ardından Manavgat Ilıca Mahallesine yapılması planlanan hapishane projesi iptal edildi.


Devrim Kök: Siyaset Devrim Kök: "650 esnafın ekmeği elinden alınıyor"

Kök, 4982 sayılı Bilgi Edinme Yasası kapsamında Başbakan Binali Yıldırım’dan Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasındaki tahdit krizi ve Antalya şehir içi toplu ulaşımında hizmet veren, AB-ATT- AN-M plakalı 7 metrelik 512 minibüsün 2’ye 1 oranında birleşerek, 12 metrelik otobüslere dönüştürülmesiyle ilgili esnafa yaşatılan sorunların nedenini sordu.


Konyaaltı’nda 198 iş yerine yılbaşı denetimi… Güncel Konyaaltı’nda 198 iş yerine yılbaşı denetimi…

Konyaaltı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri 2017'nin arifesinde 'yılbaşı' denetimleri yaparak kafe-bar, restoran ve alkol satışı yapılan eğlence mekanlarını denetledi.


KONGED’DEN, HENTBOL FEDERASYONU’NA ÇAĞRI Güncel KONGED’DEN, HENTBOL FEDERASYONU’NA ÇAĞRI

Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED) Başkanı Ahmet Alper Alveroğlu, 23-27 Ocak arası gerçekleştirilecek Hentbol Minikler Ligi Turnuvası’nın Antalya’da gerçekleştirilmesi için, Türkiye Hentbol Federasyonu’na çağrıda bulundu.


Kepez bürokratlarından Bursa çıkarması Güncel Kepez bürokratlarından Bursa çıkarması

Kepez Belediyesi yöneticileri, Başkan Hakan Tütüncü öncülüğünde protokol ve temsil eğitim semineri için Bursa’da bir araya geldi.


Döşemealtı'na kış makyajı Döşemealtı Döşemealtı'na kış makyajı

Döşemealtı Belediyesi, kış aylarının gelmesiyle birlikte cadde, sokak, park ve kamusal alanlarda ki ağaçların budanması, kuruyan bitkilerin sökülerek yerine yenilerinin dikilmesi bölgenin yapısına uygun yeşillendirme çalışmalarını aralıksız sürüyor.


Döşemealtı Belediyesi ile Cumhuriyet Başsavcılığı arasında protokol imzalandı Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi ile Cumhuriyet Başsavcılığı arasında protokol imzalandı

Döşemealtı Belediyesi ile Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı arasında Denetimli Serbestlik kapsamında kamu yararına işlerde çalışma cezası alan hükümlülerin ücretsiz olarak çalıştırılmasını öngören protokol imzalandı.


Vatandaş istedi, Büyükşehir yapıyor Manavgat Vatandaş istedi, Büyükşehir yapıyor

Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların asfaltlanmasını istediği Manavgat’ın Değirmenözü mahallesi yolunda hazırlıklara başladı.


BÜYÜK YATIRIMLARDA SONA ADIM ADIM Manavgat BÜYÜK YATIRIMLARDA SONA ADIM ADIM

Manavgat Belediyesi'nin Pazartesi Pazarı Meydan Düzenlemesi ve Yaya Köprüsü inşaatları hızla ilerlerken projelerde sona adım adım yaklaşılıyor.


Kepez’in sultanları fırtına gibi Spor Kepez’in sultanları fırtına gibi

Ligde gösterdiği performansla fırtına gibi esen Kepez’in Sultanları, deplasmanda Muğla Bşb.Bld. 3-0 yenerek, 6 maçta 6 galibiyetle lig devre arasına girdi.


Çocuklar Büyükşehir’le sağlıklı gülüyor Güncel Çocuklar Büyükşehir’le sağlıklı gülüyor

Büyükşehir Belediyesi’nin Habibler Mahallesi’ndeki Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2 yılda 44 bin çocuğa ücretsiz ağız ve diş bakımı hizmeti verdi.


AGT, Antalyalı ustalarla eğitim seminerinde buluştu Güncel AGT, Antalyalı ustalarla eğitim seminerinde buluştu

Kapıdan parkeye, ahşabın olduğu her iç mekanda ürün yelpazesiyle çözümler sunabilen AGT, usta eğitimleri ile de sektörüne değer katmaya ve çıtayı yükseltmeye devam ediyor. 19 Aralık Pazartesi günü Antalya Akra Barut Otel’de gerçekleşen AGT usta eğitim seminerinde de Antalyalı kapı ve parke ustalarının ilgisi yoğun oldu.


ASFALTTA HAFTASONU MESAİSİ Güncel ASFALTTA HAFTASONU MESAİSİ

Muratpaşa Belediyesi, yeni yıla sayılı günler kala mahallerde de asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, yağışlı havanın etkisini kaybettiği haftasonu Güvenlik Mahallesi’nde 480 metre uzunluğundaki Mimar Sinan Caddesi’ni asfaltladı.


BUDAK’TAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A YATIRIM TEPKİSİ Siyaset BUDAK’TAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A YATIRIM TEPKİSİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “yatırımlarını erteleyenler, ekonomimize saldıranlarla aynı saftadır” sözlerinin, iş dünyasına tehdit niteliğinde olduğunu belirterek, “Ekonomiye Hükümetin teşvik paketi yetmedi, Cumhurbaşkanı tehdit paketi açıklıyor. Ekonomi tehditle, emirle değil güvenle işler. Çare; demokrasi, hukuk, bağımsız yargı içeride ve dışarıda barıştır” dedi.


MUHTEŞEM BAŞLADI MUHTEŞEM BİTTİ Kültür/Sanat MUHTEŞEM BAŞLADI MUHTEŞEM BİTTİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalyalılar’ın büyük ilgisiyle başlayan ve aynı şekilde sona eren 5’inci Uluslararası Antalya Gitar Festivali’nin kapanış töreninde “Sanata sahip çıkan Muratpaşalılara, sanatın değerini bilen komşularımıza özellikle teşekkür ediyorum” dedi.


Sağlık Turizmi Hastasından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Teşekkür Mektubu Güncel Sağlık Turizmi Hastasından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Teşekkür Mektubu

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ERCP Ünitesinde tetkikleri yapılan sağlık turizmi hastası İngiliz hasta Russell Allan Franks hastaneye almış olduğu hizmete ilişkin memnuniyetini belirten bir teşekkür mektubu yazdı.


DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ Güncel DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, 25 – 25 berabere kaldığı Zağnos maçının ardından sezonun ilk yarısını 5’inci tamamladı. İlk yarıyı değerlendiren antrenör Birol Ünsal, takım olarak yeni yapılanmanın sıkıntılarını yaşadıklarını söyledi, “5’incilik bizim asla kabul edeceğimiz bir sonuç değil. İkinci yarı daha çok çalışıp hedeflerimizi yakalamak, üst sıralama tırmanmak istiyoruz” dedi.


2016 senesinin parlayan estetik uygulamaları Sağlık/Kadın 2016 senesinin parlayan estetik uygulamaları

Güzellik, estetik cerrahi ve medikal uygulamalar her geçen yıl artan bir ivme ile talep görüyor. 2016 senesinde de ameliyatsız estetik ve medikal uygulamalar ipi göğüsledi.


Engelsiz gösteri ayakta alkışlandı Güncel Engelsiz gösteri ayakta alkışlandı

Falez Rotaract Kulüp kuruluş yıl dönümünü, “Aramızda Engel Yok” mottosu ile bu yıl ikincisi düzenlenen Engelsiz Gösteri’sinde kutladı.


MANAVGAT BELEDİYESPOR  ADİL ARICI’YLA COŞTU Spor MANAVGAT BELEDİYESPOR ADİL ARICI’YLA COŞTU

Süper Amatör Merkez Doğu Gurubu’nda mücadele eden Manavgat Belediyespor evinde Kunduspor’u 8 – 0 skorla geçmeyi başardı.


2017’de en erken tatil 1 Mayıs'ta! Güncel 2017’de en erken tatil 1 Mayıs'ta!

1 Ocak Yılbaşı tatilinin pazar gününe denk geldiği 2017 yılında en erken tatil, 1 Mayıs'ta. Türkiye’nin en büyük uçak bileti sitelerinden Enuygun.com’un Seyahat Analisti Tuğba Hacıbayramoğlu’na göre resmi tatillerin çoğunun hafta sonuna denk geldiği 2017’de çalışanlar bazı birleştirmelerle daha uzun tatil yapabilirler.


Kişisel veri güvenliği online alışverişi tehdit ediyor Teknoloji/Bilim/İnternet Kişisel veri güvenliği online alışverişi tehdit ediyor

KPMG’nin 24 farklı ülkede yaptığı araştırma, insanların online alışveriş konusunda hala tedirgin olduğunu gösterdi. 7 bin kişiyle yapılan araştırma, katılımcıların yüzde 55’inin kişisel verilerinin paylaşılmasından endişe ettiğini, bu nedenle online alışverişe sıcak bakmadığını ortaya koyuyor.


TÜRKİYE CEPTEN KONUŞMADA AVRUPA LİDERİ Teknoloji/Bilim/İnternet TÜRKİYE CEPTEN KONUŞMADA AVRUPA LİDERİ

Türkiye yılın üçüncü çeyreğinde aylık 436 dakika mobil kullanım süresiyle ortalama 257 dakika telefon görüşmesinin yapıldığı Avrupa’da lider oldu.


 PEDALLAR KAR ÜSTÜNDE DE DÖNDÜ Güncel PEDALLAR KAR ÜSTÜNDE DE DÖNDÜ

Antalya Yoldaşlar Pedal Grubu bu hafta sonu kar üstünde pedal çevirdi.


BUDAK: “KREDİ KUYRUĞU ESNAFIN İÇİNDE BULUNDUĞU KRİZİN KANITI” Siyaset BUDAK: “KREDİ KUYRUĞU ESNAFIN İÇİNDE BULUNDUĞU KRİZİN KANITI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, esnaf ve KOBİ’lere yönelik getirilen 50 bin TL sıfır faizli kredi için başvuru sürecinin iyi planlanmaması nedeniyle uzun kuyruklar oluştuğunu ve kredi kontenjanının çok çok üstünde başvuru alındığını belirtti.


MURATPAŞA ÇÖPÜNÜ GÜBREYE DÖNÜŞTÜRECEK Ekonomi/Turizm MURATPAŞA ÇÖPÜNÜ GÜBREYE DÖNÜŞTÜRECEK

Muratpaşa Belediyesi, Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nin “organik atık” tabir edilen ve kentsel çöpün büyük bir miktarını oluşturan mutfak ve bağ-bahçe atıklarını kompost gübreye dönüştürecek ‘Türkiye Çöpünü Dönüştürüyor’ projesine dahil oldu.


Muhtarlar zirvede buluştu Güncel Muhtarlar zirvede buluştu

Antalya’daki 700 muhtar, Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Muhtarlar Zirvesi’nde buluştu. 3 yılda 1.5 milyarlık yatırım yaptıklarını anlatan Türel, sadece asfalta harcanan kaynağın 345 milyon lira olduğunu söyledi.


GİTAR FESTİVALİ MUHTEŞEM BAŞLADI Kültür/Sanat GİTAR FESTİVALİ MUHTEŞEM BAŞLADI

Muratpaşa Belediyesi’nin ODTÜ Antalya Mezunları Derneği’yle bu yıl 5’incisini düzenlendiği Uluslararası Antalya Gitar Festivali, piyano gitar ikilisi Jose Manuel - Francisco Cuenca Morales ve Latin Amerika müziğinin tartışmasız ustası Jorge Cardoso konserleriyle başladı.


Şelale’ye 13. Park Güncel Şelale’ye 13. Park

Kepez bölgesinde bulunan Varsak Şelale Mahallesi’ne Kepez Belediyesi tarafından 13. Park inşa ediliyor. Varsak Şelale Mahallesi Hürriyet Caddesi 7451 ve 7452 sokak kesişiminde bulunan alana yepyeni bir semt parkı inşa ediliyor.


İstanbul’da en çok satılık arayan iller Ankara, İzmir ve Adana oldu Ekonomi/Turizm İstanbul’da en çok satılık arayan iller Ankara, İzmir ve Adana oldu

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet.com’un 2016 yılında İstanbul’da konut satın almak veya yatırım yapmak isteyen illere yönelik gerçekleştirdiği analizin sonuçları, yüzde 14 ile Ankara’yı işaret etti.


AEDAŞ, Kumluca’da muhtarlarla bir araya geldi Kumluca AEDAŞ, Kumluca’da muhtarlarla bir araya geldi

Kumluca ilçesi muhtarları ile bir araya gelen AEDAŞ, Kumluca’nın merkez olduğu Antalya Batı bölgesinde yapılan çalışmalar ve mevcut projeler hakkında bilgi verdi


2017 yılında talep nazlı olacak Ekonomi/Turizm 2017 yılında talep nazlı olacak

İş dünyası, kötü geçen 2016 yılını geride bırakmaya hazırlanırken, ekonomistler 2017 yılı için umutlu konuşmadı. Kemerburgaz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin, 2017 yılında talebin nazlı olacağını, 2017 yılında iş dünyasının, 2016 yılı cirolarını yakalayamama riski ile karşı karşıya olduklarını söyledi.


MEDICAL PARK, SAĞLIK HİZMETİ İHRACATININ LİDERLERİ ARASINDA YER ALDI Sağlık/Kadın MEDICAL PARK, SAĞLIK HİZMETİ İHRACATININ LİDERLERİ ARASINDA YER ALDI

Medical Park Hastaneler Grubu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından gerçekleştirilen Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçı Firması Araştırması’nda Sağlık Hizmetleri kategorisinde ikincilik ödülünü aldı.


MANAVGATLILAR YENİ YILA IŞIL IŞIL GİRİYOR Manavgat MANAVGATLILAR YENİ YILA IŞIL IŞIL GİRİYOR

Manavgat Belediyesi, yılbaşına sayılı günler kala Manavgat sokaklarını rengarenk ışıklarla donattı. Süslemelerde led aydınlatma kullanılarak harcanan elektrik gideri de minimum düzeyde tutuldu.


UAÜ’de 15 Temmuz Bir Milletin Uyanışı paneli yapıldı Güncel UAÜ’de 15 Temmuz Bir Milletin Uyanışı paneli yapıldı

Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde 15 Temmuz gecesi ülkemize yapılan hain darbe girişiminde yaşanılanların öncesi ve sonrasının tartışıldığı ’15 Temmuz Bir Milletin Uyanışı’ paneli gerçekleştirildi.


Elektrik aboneliğini üzerine almayan 800 bin abone serbest tüketici olamayacak Ekonomi/Turizm Elektrik aboneliğini üzerine almayan 800 bin abone serbest tüketici olamayacak

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) 2017 yılında serbest yıllık tüketim limitini 3 bin 600 kilovat saatten 2 bin 400 kilovat saate düşürmesi ile aylık 82 liranın üzerinde elektrik faturası ödeyen yaklaşık 8.4 milyon abone serbest tüketici kapsamına girdi.


Antalya’nın en donanımlı sosyal tesisli sitesi Güncel Antalya’nın en donanımlı sosyal tesisli sitesi

Antalya’nın Döşemealtı bölgesinde yapımına devam edilen Pal City 2 Vali Konakları, tarihi mimarisinin yanı sıra Antalya’nın en donanımlı sosyal tesisli sitesi olarak da dikkat çekiyor.


BUDAK: “BU KADAR YETKİ DEMOKRAT BİRİNE DE VERİLSE DİKTATÖR OLUR” Siyaset BUDAK: “BU KADAR YETKİ DEMOKRAT BİRİNE DE VERİLSE DİKTATÖR OLUR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP’nin getirdiği Anayasa Teklifi ile cumhurbaşkanına verilen yetkilerin, hiçbir sistemde bulunmadığını belirterek, “Teklifle getirilen başkanlık ta değil cumhurbaşkanlığı da değil diktatörlüktür. Bu kadar yetki demokrat birine de verilse diktatör olur. Milletimiz bu metni okuduğunda gerçekleri görecek” dedi.


AKDENİZ YÜKSELİŞ KOLEJİ ANAOKULU ÇOCUKLARINA NOSTALJİ Serik AKDENİZ YÜKSELİŞ KOLEJİ ANAOKULU ÇOCUKLARINA NOSTALJİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları 3-4 yaş arası anaokulu grubunda Minik kelebekler sınıfı öğretmenleri Ummahan Fural’ın rehberliğinde her hafta aile etkinlikleri ile öğrencilerle buluşuyor. Her hafta bir öğrencinin ailesiyle yapılan etkinliklerde yaparak yaşayarak öğrenip, öğrendiklerini gerçek hayata transfer ediyorlar.


Kızılay’dan kan stokları için bağış çağrısı Sağlık/Kadın Kızılay’dan kan stokları için bağış çağrısı

Kış koşulları kan bağışlarını olumsuz etkiliyor! Türkiye genelinde yaşanan soğuk ve yağışlı havalar Kızılay’ın kan stoklarını da etkiledi.


Yeşilay uyarıyor: Evdeki şiddetin sorumlusu alkol Sağlık/Kadın Yeşilay uyarıyor: Evdeki şiddetin sorumlusu alkol

Aile içinde gergin ve çatışmalı bir ortamın varlığı çocukların bağımlılıklara kaymasında önemli bir etken. Aynı zamanda ebeveynlerin alkol kullanması, çeşitli sorunlarla karşılaştıklarında alkolden medet ummaları, ileride çocuklarının da bir sorunla karşılaştığında alkole sarılmasına neden oluyor.


SERİK ANADOLU’DAN  KARAR VERME BECERİ SEMİNERİ Serik SERİK ANADOLU’DAN KARAR VERME BECERİ SEMİNERİ

Serik Anadolu Lisesi’nde 20 Aralık 2016 Salı günü 12. Sınıf öğrencilerine yönelik, Karar Verme Becerileri ve Meslek Seçimi konusunda seminer düzenlendi. Seminere Okul Aile Birliği Başkanı Ali Yılmaz’da katıldı.


KANNECİ VE CARDOSO’DAN USTALIK SINIFLARI Güncel KANNECİ VE CARDOSO’DAN USTALIK SINIFLARI

Muratpaşa Belediyesi ve ODTÜ Antalya Mezunları Derneği’nin düzenlendiği Uluslararası Antalya Gitar Festivali Genel Sanat Yönetmeni Ahmet Kanneci ve Latin Amerika müziğinin tartışmasız ustası Jorge Cardoso, Akdeniz Üniversitesi’nde düzenlenen ustalık sınıfında öğrencilerle biraraya geldi.


MURATPAŞA PARKLARINI YENİLİYOR Güncel MURATPAŞA PARKLARINI YENİLİYOR

Muratpaşa Belediyesi, kente kazandırdığı yeni parklarla birlikte 22 bin 900 metrekare genişliğe sahip 11 parkını da yeniledi.


BUDAK’TAN EXPO ANTALYA SORULARI Siyaset BUDAK’TAN EXPO ANTALYA SORULARI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, EXPO 2016 Antalya Fuarı için yapıldığı açıklanan 1 milyar 720 milyon liranın, öngörülen bütçeden 9-10 kat fazla olduğuna dikkat çekerek, “Yaklaşık 1.5 milyar TL’lik fark, hesap hatası ya da öngörüsüzlükle açıklanmayacak kadar büyük bir farktır. Geliri, giderinin yüzde 1’i düzeyinde kalan bir projenin başarılı olduğunu söylemek mümkün değildir. Türkiye ve Antalya’ya EXPO 2016 ile ağır bir fatura çıkarılmıştır” dedi.


‘Kukla Tiyatrosu’ perde diyor Kültür/Sanat ‘Kukla Tiyatrosu’ perde diyor

Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatroları (AŞT) Türkiye’de bir ilke imza atarak, Kukla Tiyatrosu Birimi kurdu. Kukla Tiyatrosu 24 Aralık Cumartesi günü saat 13.00 ve 15.00’te yapılacak iki özel gösteriyle ilk kez seyirci ile buluşacak.


Başkan Böcek’ten ‘denetimli serbestlik’ protokolü Güncel Başkan Böcek’ten ‘denetimli serbestlik’ protokolü

Konyaaltı Belediyesi ile Cumhuriyet Başsavcılığı arasında hükümlülerin kamu yararına işlerde çalıştırılmasını öngören protokol imzalandı.


Konyaaltı Belediyesi karla kaplanan yolları açıyor Güncel Konyaaltı Belediyesi karla kaplanan yolları açıyor

Konyaaltı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kar yağışı nedeniyle kapanan mahalle yollarını açmak için yoğun bir çalışma başlattı.


BAŞKAN ŞAHİN, ALTINTAŞ HAKKINDA BİLGİLER VERDİ Aksu BAŞKAN ŞAHİN, ALTINTAŞ HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Altıntaş Mahallesi sakinleri ile görüşerek mahalledeki çalışmalar hakkında bilgiler verdi.


CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI İLE PROTOKOL Aksu CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI İLE PROTOKOL

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı ile Aksu Belediyesi arasında denetimli serbestlik kapsamında kamu yararına çalıştırma yükümlülüğüne tabi tutulan hükümlülerin çalıştırılmalarını esas alan bir işbirliği protokolü imzalandı.


Tablet Bilgisayarını Alan Minik Öğrenciler Başkana Sevgi İle Sarıldı Kemer Tablet Bilgisayarını Alan Minik Öğrenciler Başkana Sevgi İle Sarıldı

Kemer Belediyesi “Eğitimde Fırsat Eşitliği İçin, Bilgisayarsız Öğrenci Kalmayacak” sloganıyla yola çıkan ve bu yıl 8’ncisini düzenlediği Tablet Bilgisayar dağıtımında 350 öğrenciyi daha sevindirdi.


Antarktika’dan yansımalar Güncel Antarktika’dan yansımalar

Büyükşehir Belediyesi Deniz Biyolojisi Müzesi’nde “Buzul Kıta Antarktika’dan Yansımalar” adlı fotoğraf sergisi açıldı. 150 fotoğraftan oluşan sergi, Türkiye’de ilk defa Deniz Biyolojisi Müzesi’nde sergileniyor.


AKUSTİK ÖLÇÜMLER MİLLİ EĞİTİME GİDECEK Güncel AKUSTİK ÖLÇÜMLER MİLLİ EĞİTİME GİDECEK

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD)’nin devlet okullarında sınıf ve koridorlarda yaşanan gürültüye karşın akustik önlemleri devam ediyor. Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde görevli Doç. Dr. Mızrap Bulunuz ile ANSİAD, ‘Akustik İyileştirme ve Sükunetli Okul’ adlı ARGE projesi kapsamında işbirliği yaptı.


Kemer Belediyesi Ekipleri Yaylada Kapanan Yolları Temizliyor Kemer Kemer Belediyesi Ekipleri Yaylada Kapanan Yolları Temizliyor

Antalya Kemer'de, kardan kapanan yayla yolları, yer yer 25, 30 santimetreyi bulurken Kemer Belediyesi İş Makineleri ile kapanan yolları açıyor.


Haşereler hakkında doğru bildiğimiz 7 yanlış Güncel Haşereler hakkında doğru bildiğimiz 7 yanlış

Yaşadığımız mekânlarda hijyen kurallarına uymak için büyük çaba sarf ediyoruz ama dünyanın en dayanıklı canlıları olarak bilinen haşerelere karşı asla yüzde yüz koruma sağlayamıyoruz. ISS Haşere Kontrol ve Bitki Bakım Hizmetleri, gereken önlemleri almamızı engelleyen doğru bildiğimiz yedi yanlışı gösteriyor ve yedi çözüm sunuyor.


Antalya Rus Konsolosluğuna Başkan Gül’den Taziye Ziyareti Kemer Antalya Rus Konsolosluğuna Başkan Gül’den Taziye Ziyareti

Antalya Rus Konsolosluğuna Başkan Gül’den Taziye Ziyareti Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Karlov'un silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetmesinin ardından, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül Rusya'nın Antalya Başkonsolosluğu'na taziye ziyaretinde bulundu.


ALPINE, NICOLAS LAPIERRE’LE DEVAM EDİYOR Otomotiv ALPINE, NICOLAS LAPIERRE’LE DEVAM EDİYOR

Signatech-Alpine ile 2016’da FIA WEC LMP2 Dünya Şampiyonu olan Nicolas Lapierre takımla birlikte 2017’de de çalışmaya devam edecek.


ANTALYALI KARAVANCILAR YENİ YÖNETİMİ SEÇTİ Güncel ANTALYALI KARAVANCILAR YENİ YÖNETİMİ SEÇTİ

Antalya Kamp ve Karavan Derneği olağan genel kurul toplantısı Antalya Kadınlar Plajı'nda yapıldı.


KUMBEK öğrencilerine, yerli malı sürprizi Kumluca KUMBEK öğrencilerine, yerli malı sürprizi

Kumluca Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa açılan üniversite sınavlarına hazırlık kursuna katılan öğrencilere, yerli malı sürprizi yapıldı.


Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrencilerine Uygulama Desteği Güncel Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrencilerine Uygulama Desteği

Akdeniz Üniversitesi ile Antalya Üniversite Destekleme Vakfı arasında, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Medya ve İletişim Programı ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencilerinin kullanımına sunulacak Ortak Uygulama Alanı’na gerekli ekipmanların sağlanması için protokol imzalandı.


Kumluca Belediyesinden özel harekatçı adaylarına eğitim Kumluca Kumluca Belediyesinden özel harekatçı adaylarına eğitim

Kumluca Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından, özel harekat sınavlarına hazırlanan gençlere eğitim desteği veriliyor.


ANTALYA OSB’NİN GURUR GECESİ Güncel ANTALYA OSB’NİN GURUR GECESİ

Bu yıl 6’ncısı düzenlenen Antalya OSB 2015 Yılı En Başarılı Firmalar Ödül Töreni, Antalya protokolünü ve iş dünyasının buluşma noktası oldu. Yoğun bir katılımla gerçekleşen gecede Antalya OSB firmalarına 14 dalda toplam 54 ödül verildi.


Antalya'da FETÖ/PDY soruşturmasıyla bin 189 kişi tutuklandı Güncel Antalya'da FETÖ/PDY soruşturmasıyla bin 189 kişi tutuklandı

Antalya Valiliği tarafından yapılan açıklamada, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında bugüne kadar 1.189 kişi tutuklanıp, 66 kişinin gözaltında bulunduğu, 536 kişinin de firarda olduğu bildirildi.


SEVİM KARALOĞLU’NDAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET Güncel SEVİM KARALOĞLU’NDAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun eşi Sevim Karaloğlu, beraberinde Antalya M.Vkl. Mustafa Köse’nin eşi Ünzile Köse, Antalya C.Bşsv. Ramazan Solmaz’ın eşi Şule Solmaz, A.Ü. Rektörü Mustafa Ünal’ın eşi Betül Ünal ve Antalya İl J.Kom. Yusuf Kelleli’nin eşi Elif Kelleli ile katıldı.


RAKİP ZAĞNOS Spor RAKİP ZAĞNOS

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, 15 günde 5 maçlık serinin son mücadelesi için Pazar günü kendi evinde galibiyet arayacak. Şu ana kadar oynadığı 4 maçtan 3 galibiyetle ayrılan Paşa’nın Melekleri, Zağnos Spor’u mağlup edip devre arasına galibiyetle girmeye hazırlanıyor.


“ÜÇ RENK” Antalya DOB Sahnesinde Kültür/Sanat “ÜÇ RENK” Antalya DOB Sahnesinde

Antalya Devlet Opera ve Balesi, geçtiğimiz sezon prömiyerini gerçekleştirdiği ve üç farklı bale eserinden oluşan ÜÇ RENK (“İÇ-İN”, “ARADA”, “DANZON”) balesini 27 Aralık Salı akşamı saat: 20.00’de tekrar sahneleyecek.


DÖKÜNTÜ VARSA, EL-AYAK VE 
AĞIZ HASTALIĞINDAN ŞÜPHELENİN Sağlık/Kadın DÖKÜNTÜ VARSA, EL-AYAK VE 
AĞIZ HASTALIĞINDAN ŞÜPHELENİN

Çocuklarda sıklıkla görülen el, ayak ve ağız hastalığı hakkında Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Uzm. Dr. Burak Çakçak, açıklamalarda bulundu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...