Perşembe, 21 Mart 2019
Türel ailesini duygulandıran açılış Güncel Türel ailesini duygulandıran açılış

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediyesi tarafından yapılan ve babası gazeteci Suphi Türel’in adının verildiği caddenin açılışını yaptı. Törende ailesi ile birlikte duygusal anlar yaşayan Türel, “Rahmetli babamın isminin bugün Antalya’da bir caddede yaşatılıyor olması yıllar boyunca verdiği demokrasi mücadelesinin bir sonucudur” dedi.


AP Lideri Öz:  Siyaset AP Lideri Öz: "ASIL TEHLİKE; ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİKTİR...!"

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz; Türk Halkının Ana Sorununun "Öğrenilmiş Çaresizlik" olduğunu söyledi.


Gemi Seyahatlerinde 10 Popüler Rota Gemi Seyahatlerinde 10 Popüler Rota

Gemi seyahatlerinde son dönemlerin en popüler 10 rotası belirlendi.


 “ALTAY TANKININ SERİ ÜRETİMİNE HAZIRIZ” Ekonomi/Turizm “ALTAY TANKININ SERİ ÜRETİMİNE HAZIRIZ”

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Otokar Yönetim Kurulu Başkanı Ali Y. Koç, Türkiye’nin en büyük askeri kara araçları şirketi Otokar ile milli projelerde her zaman görev almaya hazır olduklarını belirtti.


“LOKMAN BİZİM ŞEHİRDE” BU HAFTA ANTALYA’DA Kültür/Sanat “LOKMAN BİZİM ŞEHİRDE” BU HAFTA ANTALYA’DA

“Lokman Bizim Şehirde” programı ile Lokman Dağ, her pazar saat 13.30'da 360 ekranlarında farklı bir şehrin tarihini, zengin mutfağını, yaşam tarzını ve iş dünyasını izleyicilerle buluşturuyor.


Hamilelik Döneminde Diş Tedavisi Sağlık/Kadın Hamilelik Döneminde Diş Tedavisi

Hamilelik döneminde artan östrojen ve progesteron seviyeleri nedeniyle dişler üzerindeki bakteriyel plak birikiminin arttığını ve hamilelik döneminde bu plağın dişlerden uzaklaştırılmazsa diş etlerindekızarma, şişme ve kanama görülebileceğini söyleyen Hospitadent Diş Hastanesi’nden Diş hekimi Melek Öztaş, diş etlerindeki kanamadan dolayı anne adaylarının dişlerini fırçalamaktan kaçındığını ve bu nedenle de bakteri plağının kolayca oluştuğunu, oysaki hamilelik döneminde ağız ve diş bakımına çok daha fazla özen gösterilmesi gerektiğinin altını çizdi.


Ayakkabı da suni deri önerisine sert eleştiri Güncel Ayakkabı da suni deri önerisine sert eleştiri

Geçtiğimiz haftalarda Fuarİzmir’de düzenlenen Shoexpo Ayakkabı Fuarı’nda düzenlenen panelde Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Öznur Enes’in suni deriyle doğal deriyi karşılaştırıp çevre açısından sentetik malzemenin daha iyi olduğu yönündeki açıklaması sektör temsilcilerinin tepkisine yol açtı.


Dubai'de Türk çipurası ve levreği ziyafeti Dubai'de Türk çipurası ve levreği ziyafeti

Dünya genelinde Türk su ürünlerinin tanıtımını yapan Su Ürünleri Tanıtım Grubu,7-9 Kasım 2016 tarihleri arasında Ortadoğu'nun cazibe merkezlerinden Dubai'de 5. kez düzenlenen Seafex- 2016 Fuarı'na katılarak Türk su ürünleri şovu yaptı. Dubai'de Türk Şef İbrahim Önen'in özel soslarla pişirdiği Türk çipurası ve levreği ziyaretçilerden tam not aldı.


TOKİ GAYRİMENKULLERİNE 3 YILDA 494 MİLYON TEKLİF Ekonomi/Turizm TOKİ GAYRİMENKULLERİNE 3 YILDA 494 MİLYON TEKLİF

Gayrimenkul pazarlama ve aracılık şirketi Turyap tarafından düzenlenen açık artırmalarda mülkiyeti Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’ne ait gayrimenkuller, son 3 yılda 493.968.000 TL teklif aldı.


 Üniversite öğrencileri sordu, Başkan Türel yanıtladı Güncel Üniversite öğrencileri sordu, Başkan Türel yanıtladı

KADEM Yüksek Öğrenim Kız Yurdu’nda öğrencilerle buluşan Başkan Menderes Türel, Boğaçayı Projesi kapsamında oluşturulacak film stüdyoları içinde sinema endüstrisinde çalışacak gençler için bir de sinema akademisi açacaklarını söyledi.


TÜRKONFED Sürdürülebilir Ekonomide Kadının Rolü Zirvesi 14 Kasım’da  Güncel TÜRKONFED Sürdürülebilir Ekonomide Kadının Rolü Zirvesi 14 Kasım’da

TÜRKONFED tarafından 14 Kasım’da İstanbul’da düzenlenecek olan Sürdürülebilir Ekonomide Kadının Rolü Zirvesi için geri sayım başladı.


DİYABETİNİZ GÖZE GELMESİN Sağlık/Kadın DİYABETİNİZ GÖZE GELMESİN

14 Kasım Dünya Diyabet Günü... Uluslararası Diyabet Federasyonu, 2016 yılı için Dünya Diyabet Günü temasını "Gözler Diyabetin Üzerinde" olarak belirledi.


AŞT ilçe turnelerine çıkıyor Kültür/Sanat AŞT ilçe turnelerine çıkıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları (AŞT) ilçe ve bölge turnelerine başlıyor. İlçe turnelerinin bu yılki ilk durağı Elmalı olacak. Elmalılı çocuklar için ‘Okyanusta bir su damlası’ sahnelenecek.


Başkan Türel, “Turizmde güzel bir çıkış gerçekleştireceğiz” Güncel Başkan Türel, “Turizmde güzel bir çıkış gerçekleştireceğiz”

Alman turizm basını temsilcileri ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes, Türel, turizmde en zor senesini geride bırakan Antalya’nın geleceğe güvenle bakmaya devam ettiğini belirterek, “Kazandığımız tecrübeyle 2017 sezonuna daha iyi hazırlanıyoruz. Öyle görünüyor ki gelecek sene çok daha güzel bir çıkış gerçekleştireceğiz” dedi.


Antalya’nın Doğan Hızlan Kütüphanesi’nde Çağdaş Sanat Atölyesi açıldı Güncel Antalya’nın Doğan Hızlan Kütüphanesi’nde Çağdaş Sanat Atölyesi açıldı

Antalya’da interaktif hizmet veren tek kütüphane olma özelliğini taşıyan Büyükşehir Belediyesi Doğan Hızlan Kütüphanesi’nde Çağdaş Sanat Atölyesi açıldı. 5-14 yaş arası öğrenciler, atölyede yeteneklerine göre resim, origami, tasarım gibi sanatsal faaliyetlere katılabilecek.


Mustafa Kemal okulları Atatürk'ü andı Güncel Mustafa Kemal okulları Atatürk'ü andı

Mustafa Kemal Okulları, Atatürk’ün ölümünün 78. yılı nedeniyle anma programı düzenledi.


Kepez’de hizmet şöleni Güncel Kepez’de hizmet şöleni

Kepezlilerin önümüzdeki günlerde açılış ve temel atma törenleriyle adeta başı dönecek.


Döşemealtı, Atatürk’ü andı Döşemealtı Döşemealtı, Atatürk’ü andı

Döşemealtı Belediyesi ile Antalya Devlet Senfoni Orkestrası işbirliğiyle ‘Atatürk’ü Anma Konseri’ Yeşilbayır Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Atatürk’ün en çok sevdiği Halk Müziği ve Sanat Müziği’nin yanısıra dünya klasiklerinden eserlere yer verildi.


Diyabet bu hastalıkları tetikliyor! Sağlık/Kadın Diyabet bu hastalıkları tetikliyor!

Türkiye’de ve dünyada görülme oranı hızla artan diyabet, göz sağlığını da yakından etkiliyor.


GRİP ZATÜRREYE ZEMİN HAZIRLIYOR Sağlık/Kadın GRİP ZATÜRREYE ZEMİN HAZIRLIYOR

Bulaşıcı bir akciğer enfeksiyonu olan zatürre, sonuçları ölüme kadar gidebilen ciddi bir hastalık. Öyle ki İngiltere ve ABD'de bulaşıcı hastalıklara bağlı ölümler arasında ilk sırada zatürre yer alıyor.


BAŞKAN ÇALIK VE ODA BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI Serik BAŞKAN ÇALIK VE ODA BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Esnaf Odaları ve Dernek Başkanları ile Serik’te yakın zamanda yapılacak olan projeleri istişare etmek amacı ile istişare toplantısı Serik Rixos Otel de yapıldı.


MURATPAŞA’NIN MİNİKLERİ TRAFİK PARKI’NDA Güncel MURATPAŞA’NIN MİNİKLERİ TRAFİK PARKI’NDA

Muratpaşa Belediyesi Merkez Kreşi öğrencileri, belediyenin Fener Mahallesi’nde ‘Trafik Parkı’nda uygulamalı temel trafik eğitimi aldı.


 “SON 15 YILDA, ERGEN VE ÇOCUK DİYABETLİ SAYISI ARTTI” Sağlık/Kadın “SON 15 YILDA, ERGEN VE ÇOCUK DİYABETLİ SAYISI ARTTI”

14 Kasım Dünya Diyabet Günü nedeniyle açıklamalarda bulunan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bölümü’nden Uzm. Dr. Esin Şanlı Sayın, obezitenin de artmasıyla son 15 yılda diyabetin ergen ve çocuklarda da sık görüldüğünü belirtti.


ESKİ ANTALYA MURATPAŞA’DA Güncel ESKİ ANTALYA MURATPAŞA’DA

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, çalışmaları son aşamaya gelen ‘Erdal İnönü Kent Parkı’nda kent tarihine ilişkin resimlerin, fotoğrafların ve eşyaların sergileneceği kent tarihi müzesi oluşturacaklarını söyledi.


Atatürk'ün sevdiği şarkılar, Konyaaltı’nda..
 Kültür/Sanat Atatürk'ün sevdiği şarkılar, Konyaaltı’nda..


Konyaaltı Belediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirildiği anma konseri düzenledi.


Sultanlara dur durak yok Spor Sultanlara dur durak yok

Kepez’in sultanları, bayanlar 2.lig 3.grupda haftayı bay geçirecek olmasına karşın, çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor.


SOKAK HAYVANLARI FESTİVALİ BAŞLIYOR Güncel SOKAK HAYVANLARI FESTİVALİ BAŞLIYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin ‘Sokakta Sahipsiz Hayvan Kalmasın’ sloganıyla 3’üncüsünü gerçekleştireceği Sokak Hayvanları Festivali, Cumartesi Falez-2 Park’ta gerçekleştirilecek.


DOĞRU YATAK SEÇİMİ İLE SAĞLIKLI UYKULAR Sağlık/Kadın DOĞRU YATAK SEÇİMİ İLE SAĞLIKLI UYKULAR

Yaşamımızın yaklaşık üçte biri uykuda geçer, sağlıklı uyku ve sağlıklı omurga için doğru yatak seçimi önemlidir. Son yıllarda bu alana endüstrinin ilgisinin artmasıyla beraber bel sağlığına uygun yatak üretimi için firmaların çalışmaları artarak devam ediyor.


e-Fatura ile 300 bin çam ağacı kesilmekten kurtuldu Ekonomi/Turizm e-Fatura ile 300 bin çam ağacı kesilmekten kurtuldu

Türkiye’de firmalara maliyet ve kırtasiye yükünden kurtaran 2010 yılından bu yana uygulanan ve 2014 yılında zorunlu hale gelen e-Fatura uygulaması 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren ihracatçı firmaların ihracat faturalarını da kapsar hale gelecek. Türkiye e-Fatura’ya geçtikten sonra 300 bin çam ağacını kurtarırken, firmalara yüzde 2 civarında tasarruf olanağı sundu.


BEKO’dan konsept açılışı Güncel BEKO’dan konsept açılışı

Dünya markası konumuna gelen Beko, yeni bayisi ANTYAP, Antalya Perge Bulvarı üzerinde yeni konsept mağazasını açtı. Mağazada ‘canlı mutfak’ uygulaması yapılıyor. Mağaza, Gazeteci Hakan Yunusoğlu adına açıldı.


BAŞKAN ÇALIK YENİ AKEV ÜNİVERSİTESİNİN MÜJDESİNİ VERDİ Serik BAŞKAN ÇALIK YENİ AKEV ÜNİVERSİTESİNİN MÜJDESİNİ VERDİ

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Antalya AKEV Üniversite ‘si için Kadriye’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.


SERİK YÜKSELİŞ EĞİTİMDE URFA AKÇAKALE’YE ERİŞMİŞ Serik SERİK YÜKSELİŞ EĞİTİMDE URFA AKÇAKALE’YE ERİŞMİŞ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları yıllardır sürdürdüğü sosyal faliyetlerine, örnek ve güzel bir yardım projesini ekleyerek bir ilke daha imza attı MÜDÜR ÖZEN: ”SERİK’TE OKULLARIMIZ 2016-2017DE İDDİALI Serik 
 MÜDÜR ÖZEN: ”SERİK’TE OKULLARIMIZ 2016-2017DE İDDİALI"

Serik okul sporları 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Bilgilendime ve Kura çekimi Serik Öğretmen evinde yapıldı.


3 santimlik saç teliyle gebe kalma oranı tahmin ediliyor Sağlık/Kadın 3 santimlik saç teliyle gebe kalma oranı tahmin ediliyor

Tüp bebek tedavisi gören bir anne adayından alınacak üç santimlik saç teli ile vücudundaki hormonlar ölçülerek hamile kalıp kalamayacağı yorumlanabilecek…


Esnaf temsilcileri TBMM’de Siyaset Esnaf temsilcileri TBMM’de

AK Parti Antalya Milletvekilleri Av. Mustafa Köse ve Hüseyin Samani ile görüşen esnaf temsilcileri, hükümetten beklentilerinin yer aldığı bir dosya sundu.


“ÜÇ SİLAHŞÖRLER” BALE SAHNESİNDE Kültür/Sanat “ÜÇ SİLAHŞÖRLER” BALE SAHNESİNDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 2015/2016 sanat sezonunda prömiyerini gerçekleştirdiği ve sanatseverlerin büyük beğenisini kazanan “Üç Silahşörler” balesini 12 Kasım Cumartesi akşamı saat: 20.00’de bu sezon ilk kez sahneleyecek.


Devler 4. Maçına Çıkıyor Spor Devler 4. Maçına Çıkıyor

TBL2’de 4.hafta karşılaşmasında Kepez’in devleri evinde Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni konuk edecek.


Döşemealtı’nın Dişi Kramponları ilk maçta Beşiktaş’ı ağırlıyor Spor Döşemealtı’nın Dişi Kramponları ilk maçta Beşiktaş’ı ağırlıyor

Türkiye Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden 1207 Döşemealtı Belediyesi Kadın Futbol takımı Pazar günü açılış maçında Beşiktaş Kadın Futbol Takımını ağırlıyor.


Kepez anketlerden şampiyon çıktı Siyaset Kepez anketlerden şampiyon çıktı

AK Parti Kepez İlçe Teşkilatına çalışma raporunu sunan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bir anketten yüzde 77,9 başarılı olarak çıktılarını ve bütçelerinin fazlasıyla çıkacağını açıkladı.


Bademağacı’na Avrupa standartlarında kapalı pazaryeri yapıldı Döşemealtı Bademağacı’na Avrupa standartlarında kapalı pazaryeri yapıldı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, pazarcı esnafını ve vatandaşları yazın sıcağından kışın da yağmur ve çamurundan kurtarmak için sürdürdüğü kapalı pazaryeri projesine bir yenisini daha ekleyip Bademağacı Mahallesi’ne yaklaşık 400 bin lira değerinde çok amaçlı kapalı pazaryeri kazandırdı.


Döşemealtı’nda Sirenler eşliğinde ATA’ya saygı Döşemealtı Döşemealtı’nda Sirenler eşliğinde ATA’ya saygı

Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78’nci yıl dönümünde Döşemealtı İlçesi’nde hayat adeta durdu.


Kepez’den çocuklara beş yıldızlı eğlence Güncel Kepez’den çocuklara beş yıldızlı eğlence

Başkan Hakan Tütüncü, ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’ projesiyle çok sevdiği çocuklara beş yıldızlı bir eğlence ve gezi imkânı sunuyor.


Antalya Gençliği Atanın Huzurunda!.. Güncel Antalya Gençliği Atanın Huzurunda!..

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan yardımcısı Eren Kurt başkanlığında Muratpaşa, Döşemealtı, Konyaaltı, gazi Paşa, Elmalı Gençlik Kolları ve Halkçı Liseliler Antalya İl örgütünü temsilen yaklaşık 300 genç, CHP Antalya Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Devrim Kök ile birlikte 10 Kasım’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzuruna çıktı.


Başkan Böcek; “Ata’mızı halkımızla birlikte anıyoruz” Güncel Başkan Böcek; “Ata’mızı halkımızla birlikte anıyoruz”

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, arımızdan ayrılışının 78. yılında vatandaşlarla birlikte andı.


KÜBA BÜYÜKELÇİSİ CASALS: ‘ATATÜRK DÜNYANIN ORTAK DEĞERİ’ Güncel KÜBA BÜYÜKELÇİSİ CASALS: ‘ATATÜRK DÜNYANIN ORTAK DEĞERİ’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret eden Küba Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzales Casals, “Türkler için üzgünüm ama Atatürk sadece size ait değil. Bütün dünyanın ortak değeridir” diye konuştu.


AÜ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ORGAN BAĞIŞI KAMPANYASI Güncel AÜ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ORGAN BAĞIŞI KAMPANYASI

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi öğrencileri tarafından Organ Bağışı Haftası nedeni ile 09 Kasım 2016 Çarşamba günü bağış kampanyası düzenlendi.


AKSU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TOPLANDI Aksu AKSU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TOPLANDI

Aksu Belediyesi Spor Kulübü aylık yönetim kurulu toplantısında buluştu. Kulüp Başkanı Mehmet Selvi başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda kulübün faaliyetleri ve yapmayı planladığı çalışmalar masaya yatırıldı.


KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ BORSA’DA ANLATILDI Ekonomi/Turizm KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ BORSA’DA ANLATILDI

Antalya Ticaret Borsası’nın başkanlığını yürüttüğü Antalya Tarım Konseyi tarafından Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ hakkında Antalya Ticaret Borsası üyeleri ve tarım sektörü paydaşları bilgilendirildi.


ATSO’dan Ankara çıkarması Ekonomi/Turizm ATSO’dan Ankara çıkarması

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Meclis Başkanı Süleyman Özer ile Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Erkan, Ethem Tayfun Kavukcu, Osman Avşaroğlu ve danışman M.Serhan Sekreter’den oluşan ATSO heyeti Antalya iş dünyasının sorunları ve çözüm önerilerini Ankara gündemine taşıdı.


ATATÜRK SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR Güncel ATATÜRK SEVGİSİ ENGEL TANIMIYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Atatürk’ün 78’inci ölüm yıldönümü dolayısıyla Engelsiz Kafe’nin özel çocukları ve Aktif Felsefe Derneği’nin düzenlediği anma programında “10 Kasım’da andığımız şey, bütün bir ordu emrinizdeyken ve herkes sizden tek adam olmanızı beklerken ‘Hayır, egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ denilebilmesidir” diye konuştu.


KMYO eski Müdürü Sönmez’den Başkan Çetinkaya’ya veda ziyareti Kumluca KMYO eski Müdürü Sönmez’den Başkan Çetinkaya’ya veda ziyareti

Kumluca Meslek Yüksek Okulu (KMYO) eski Müdürü Prof. Dr. Sahriye Sönmez, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’ya veda ziyaretinde bulundu.


ÜMMÜ ŞAHİN, ÖĞRENCİLERE BOYAMA KİTABI DAĞITTI Aksu ÜMMÜ ŞAHİN, ÖĞRENCİLERE BOYAMA KİTABI DAĞITTI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ in eşi Ümmü Şahin Çalkaya 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu, Aksu İlkokulu ve Aksu Özel Eğitim Okulu öğrencilerine “Kitap Haftası” nedeni ile boyama kitabı dağıttı.


Finike’de Atatürk özlemle anıldı Finike Finike’de Atatürk özlemle anıldı

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Atatürk’ün ölümünün 78. Yılı dolayısıyla düzenlenen anma törenlerine katıldı.


MANAVGAT'IN BÜYÜK YATIRIMLARI ÖĞRENCİLERE DERS OLDU Manavgat MANAVGAT'IN BÜYÜK YATIRIMLARI ÖĞRENCİLERE DERS OLDU

Manavgat Belediyesi, kente ziyaret amacı ile gelen Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yapım aşamasında olan yaya köprüsünü gezdirdi.


MURATPAŞA, ATAMIZI ÖZLEM VE SAYGIYLA ANDI Güncel MURATPAŞA, ATAMIZI ÖZLEM VE SAYGIYLA ANDI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78’inci yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde gerçekleşen aydınlanma mücadelesinin Ortadoğu’ya ve bütün dünyaya ışık saçtığını ve örnek olduğunu belirterek, “Bu mücadelenin haklılığı ve önemi zaman geçtikçe daha da ortaya çıkmıştır” dedi.


BAŞKAN UYSAL İLK TURUNÇ FİDANINI DİKTİ Güncel BAŞKAN UYSAL İLK TURUNÇ FİDANINI DİKTİ

Muratpaşa Belediyesi, asfaltını yenileyip engelli şeridiyle kaldırımını yaptığı caddelerde turunç fidanı dikimine başladı. İlk fidanı Belediye Başkanı Ümit Uysal, Bayındır Mahallesi’nde dikerken, “22 bin turunç fidanını önümüzdeki 7-8 ay içerisinde Muratpaşa’mızın asfaltı yenilenen mahallelerin tamamına dikmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.


Türk halkı ‘güvenmek’ istiyor! Ekonomi/Turizm Türk halkı ‘güvenmek’ istiyor!

Kurum veya markaların Türkiye’de ‘itibar’lı kabul edilmesinin sırrı belli oldu


Omuz sıkışmasından korunmanın püf noktaları Sağlık/Kadın Omuz sıkışmasından korunmanın püf noktaları

Toplum içinde bel ağrısından sonra ikinci sıklıkta görülen omuz ağrısının en sık sebebi “Omuz Sıkışma Sendromu”. Cam silerken ya da perde takarken, tenis ya da basketbol gibi sporları yaparken omuz ağrısı yaşıyorsanız, sizde de “Omuz Sıkışması Sendromu” olabilir.


Diyabet hastalığı böbrek yetmezliğini tetikliyor! Sağlık/Kadın Diyabet hastalığı böbrek yetmezliğini tetikliyor!

Araştırmalara göre Türkiye’ni yüzde 13,4’ü diyabet hastası. Daha net ifadeyle 6 milyon 400 bin kişi diyabet hastası ve bu hastaların neredeyse yarısı diyabet hastası olduğunu bilmiyor.


AKPARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ENÇ,  SERİK’TE MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ Serik AKPARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ENÇ, SERİK’TE MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ

Akparti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan ENÇ, Serik İlçe Teşkilatının düzenlediği toplantıda, Muhtarlarla bir araya geldi.


SERİK BELEDİYESPOR’DA ALTYAPI DOLU DİZGİN Serik SERİK BELEDİYESPOR’DA ALTYAPI DOLU DİZGİN

Serik Belediyespor alt yapı takımları, hafta sonu maçlarında 4 galibiyet, 1 beraberlik elde ederek yollarına dolu dizgin devam etti.


YÜKSELİŞ’TE HEDEF TEOG’DA YİNE ZİRVE Serik YÜKSELİŞ’TE HEDEF TEOG’DA YİNE ZİRVE

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları 8. Sınıf öğrencileri 23-24 Kasım tarihlerinde birincisi yapılacak Temel Eğitimden Orta Eğitime Geçiş sınavına hazır.


SERİK YÜKSELİŞ EĞİTİMDE URFA AKÇAKALE’YE ERİŞMİŞ Serik SERİK YÜKSELİŞ EĞİTİMDE URFA AKÇAKALE’YE ERİŞMİŞ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları yıllardır sürdürdüğü sosyal faliyetlerine, örnek ve güzel bir yardım projesini ekleyerek bir ilke daha imza attı.


SERİK ASPENGOS’TAN SATRANÇTA ANTALYA İKİNCİLİĞİ Serik SERİK ASPENGOS’TAN SATRANÇTA ANTALYA İKİNCİLİĞİ

Serik’li AspenGos sporcusu öğrenciler 5-6 Kasım 2016 Tarihlerinde Antalya’da yeni açılan 10.000 kişilik Spor Tesislerinde düzenlenen “Antalya Ata’yı Anma Satranç Turnuva sında böylece üç ayrı sporcu ilk 10 da dereceleri paylaştılar.


Anadolu’nun “Yaban Hayatında” Kurtlar… Güncel Anadolu’nun “Yaban Hayatında” Kurtlar…

TRT Belgesel Kanalından Yaban Hayata Dair Yeni Bir Yapım:“Kurt” Belgeseli 11 Kasım’da TRT Belgesel’de…


ORGAN BAĞIŞ HAFTASI ETKİNLİĞİ Sağlık/Kadın ORGAN BAĞIŞ HAFTASI ETKİNLİĞİ

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Organ ve Doku Bağış Birimi tarafından 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası nedeniyle tüm klinikler ziyaret edilerek hastane çalışanları bilgilendirdi.


Kepez Ata’sını andı Güncel Kepez Ata’sını andı

Kepez Belediyesi personeli, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü belediye önünde düzenlenen törenle andı.


ANTALYASPOR HENTBOL TAKIMI, TRABZONSPOR'U KONUK EDECEK Spor ANTALYASPOR HENTBOL TAKIMI, TRABZONSPOR'U KONUK EDECEK

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde, Antalyaspor Hentbol Takımı, 7. hafta maçında evinde Trabzonspor’u konuk edecek. Karşılaşma, 12 Kasım Cumartesi günü, saat 15.00’de 10 bin kişilik yeni spor salonunda oynanacak.


AESOB Başkanı Dere: “İŞSİZLİK FONU önerimiz Bakanlar kurulu yolunda Ekonomi/Turizm AESOB Başkanı Dere: “İŞSİZLİK FONU önerimiz Bakanlar kurulu yolunda"


Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Kötü giden sezonun ardından dükkan kapatan esnafın evine ekmek götürebilmesi için teşvik verilmesi için bakanlara talep sunduğunu ve talebi bakanlar kurulunda geçireceklerine dair söz aldığını söyledi.


UAÜ’de dış politika günleri Güncel UAÜ’de dış politika günleri

Uluslararası Antalya Üniversitesi, SEPAM (Sosyal, Ekonomik ve Politik Araştırmalar Merkezi) Konferansları’na başladı.


Dikkat! Siber suçluların yeni yöntemi akıllara durgunluk veriyor! Teknoloji/Bilim/İnternet Dikkat! Siber suçluların yeni yöntemi akıllara durgunluk veriyor!

Herkesin severek oynadığı bilgisayar oyunları, siber suçluların hedefi oldu. Trend Micro’nun yaptığı araştırma siber suçluların yasadışı faaliyetlerinde kazandıkları paraları aklamak için bilgisayar oyunlarındaki satın alınabilen içerikleri kullandıklarını ortaya çıkardı.


BAŞKAN ŞAHİN’ DEN 10 KASIM MESAJI   Aksu BAŞKAN ŞAHİN’ DEN 10 KASIM MESAJI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün ölümünün 78. yılı ve 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü nedeni ile bir mesaj yayınladı.


Siyaset "IŞIĞIN IŞIĞIMIZ OLACAK…"

CHP Antalya Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Devrim Kök, 10 Kasım nedeniyle yaptığı basın açıklamasında "Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 78. yılında büyük bir özlemle, saygıyla, sevgiyle, minnetle anıyorum" dedi.


SAYGIYLA, RAHMETLE, ÖZLEMLE ANIYORUZ... Güncel SAYGIYLA, RAHMETLE, ÖZLEMLE ANIYORUZ...

SAYGIYLA, RAHMETLE, ÖZLEMLE ANIYORUZ...


MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN CARETTA CARETTA SEFERBERLİĞİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN CARETTA CARETTA SEFERBERLİĞİ

Manavgat Belediyesi ekipleri Kızılağaç mahallesinde bulunan gölette mahsur kalan caretta caretta kaplumbağalarını kurtarmak için çalışma başlattı.


ÖRNEK MAHALLESİ’NE SİHİRLİ EL DOKUNDU Manavgat ÖRNEK MAHALLESİ’NE SİHİRLİ EL DOKUNDU

Örnek Mahallesi Irmak Kıyıları, belediyenin düzenleme çalışmaları ile ışıl ışıl, modern ve turizme artı değer katacak bir kimliğe kavuştu.


AESOB Başkanı Dere: Alanya AESOB Başkanı Dere: "2017’yi birlikte “güzel” yapacağız"

Alanya’da çifte toplantı ile esnafın sorunlarını masaya yatıran AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “2016’yı unutup önümüze bakacağız. 2017’nin esnafımız için bereketli bir yıl olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz” dedi.


DOÇ. DR. SERDAR TAŞÇI; “ARTIK FETÖ TÜRÜ YAPILANMALAR BARINAMAZ” Güncel DOÇ. DR. SERDAR TAŞÇI; “ARTIK FETÖ TÜRÜ YAPILANMALAR BARINAMAZ”

SİYASET BİLİMCİ, İLETİŞİM SOSYOLOĞU VE AKADEMİSYEN DOÇ. DR. SERDAR TAŞÇI, 15. ANSİAD OLAĞAN TOPLANTISI’NIN KONUĞU OLDU.


DERSİMİZ: IŞIK KİRLİLİĞİ Güncel DERSİMİZ: IŞIK KİRLİLİĞİ

Aldemir Atila Konuk Anadolu Lisesi’nin 93,5 puanla hak kazandığı “European Darsky Protectors” isimli Erasmus Projesi kapsamında Antalya’daki ışık kirliliği ölçülüp belediyelere ve üniversitelere rapor halinde iletilecek.


VALİ KARALOĞLU KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU Güncel VALİ KARALOĞLU KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, yapımı tamamlanan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet verecek Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde incelemelerde bulundu.


ADET SANCISINI UNUTUN! Sağlık/Kadın ADET SANCISINI UNUTUN!

Kadınların hayatını zehir eden en yaygın problem; adet sancısı.. Yapılan araştırmalarda kadınların yaklaşık %50-60’ı adet döneminde az ya da çok ağrı duyduğunu ve bunların yaklaşık %25’i bu dönemde yaşam kalitelerinin olumsuz etkilendiğini, öğrenciler ise okul başarılarının düştüğünü ifade etmektedir.


ÇOCUĞUNUZU ROTAVİRÜSTEN KORUYUN Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZU ROTAVİRÜSTEN KORUYUN

Tüm dünyada en sık ishal nedeni olan bir virüs olan rotavirüs, sindirim sistemini etkiler ve özellikle çocuklarda enfeksiyona yol açar.


DP ANTALYA İL BAŞKANI KARTAL'DAN 10 KASIM MESAJI Siyaset DP ANTALYA İL BAŞKANI KARTAL'DAN 10 KASIM MESAJI

Demokrat Parti (DP) Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 78’inci yılında saygı, şükran ve minnetle anıyoruz” dedi.


Antalya’ya 4. giriş baharda hazır olacak Güncel Antalya’ya 4. giriş baharda hazır olacak

Kepez Varsak ile Burdur yolu arasında yapımına başlanan 30 metre genişliğindeki yol yapımını inceleyen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Nisan ayında tamamlanması planlanan yolun bölgeye değer katacağını söyledi


İNATÇI ÖKSÜRÜK VE GÖĞÜS AĞRISINA DİKKAT! Sağlık/Kadın İNATÇI ÖKSÜRÜK VE GÖĞÜS AĞRISINA DİKKAT!

Son günlerde toplumda artış gösteren zatürre özellikle çocuklarda, 65 yaş üzeri kişilerde ve kronik hastalığı olanlarda daha sık görülüyor.


BELDEN AŞAĞISI YOKTU AMA YAŞAM ENERJİSİ AYAKTA TUTTU Sağlık/Kadın BELDEN AŞAĞISI YOKTU AMA YAŞAM ENERJİSİ AYAKTA TUTTU

Fethiye’nin Maraz Köyü’nde yaşamını sürdüren 50 yaşındaki Bayram Köroğlu’nun, çok nadir görülen bir rahatsızlığı vardı. Köroğlu, belden aşağısı olmadan dünyaya geldi.


Kuzey Afrika’ya ihracat fırsatı Kuzey Afrika’ya ihracat fırsatı

İDTM-Cezayir İkili İş Görüşmeleri Programı 28 Kasım - 1 Aralık arasında yapılacak...


FACEBOOK’TAN CANLI SOR, DOKTORUN YANITLASIN! Sağlık/Kadın FACEBOOK’TAN CANLI SOR, DOKTORUN YANITLASIN!

Erdem Hastahaneleri, hastalarına sosyal medyadan da ulaşabilmek için başlattığı periyodik Facebook canlı yayınlarına devam ediyor.


Zimbabve, Expo 2016’ya baobab ağacı hediye etti Zimbabve, Expo 2016’ya baobab ağacı hediye etti

Expo 2016’nın resmi katılımcılarından olan Zimbabve, ülkelerinden getirdikleri baobab ağacını Expo 2016’ya hediye etti.


Vitamin Eksikliği Depresyonun Habercisi Olabilir Sağlık/Kadın Vitamin Eksikliği Depresyonun Habercisi Olabilir

Gündelik hayatın stresi, sosyal şartlar, uzun süren zorlayıcı yaşam koşulları gibi çevresel şartlara bağlı olarak oluşan “depresyon” konusunda açıklamalarda bulunan Dr.Orçun Orhun; alınacak takviye gıda ve vitaminler ile depresyon belirtilerinde azalma görülebileceğinin altını çizdi.


AVRUPA’YA ÇELİK İHRACATI ARTTI Ekonomi/Turizm AVRUPA’YA ÇELİK İHRACATI ARTTI

Çelik İhracatçıları Birliği verilerine göre Ekim ayı ihracatı miktarda 1,3 milyon ton, değerde 767 milyon dolar oldu. Sektörün Ocak-Ekim dönemindeki ihracatı ise miktar bazında 13,6 milyon ton, değer bazında 7,4 milyar dolar olarak gerçekleşti.


Siber güvenlikte doğru bilinen 5 yanlış Teknoloji/Bilim/İnternet Siber güvenlikte doğru bilinen 5 yanlış

Dünyada siber panik! İki hafta önce yaşanan ABD merkezli DDos saldırısı, şirketlerin ‘siber güvenlik’ dosyalarını yeniden gündemlerinin üst sıralarına almalarına neden oldu.


Konyalılardan Arif Çobanoğlu’na ziyaret Güncel Konyalılardan Arif Çobanoğlu’na ziyaret

Antalya Konyalılar Derneği Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz, Karayolları Genel Müdürlüğü Antalya 13. Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu’nu ziyaret etti.


Nirvana Lagoon Villas Suites&Spa “En İyi Aile Oteli” ödülü aldı Ekonomi/Turizm Nirvana Lagoon Villas Suites&Spa “En İyi Aile Oteli” ödülü aldı

Kilit Grubu’nun Kemer’deki gözde turizm yatırımı Nirvana Lagoon Villas Suites&Spa dünyanın en prestijli ödüllerini toplamaya devam ediyor


80 yaşındaki Abdullah Dede’nin Cuma Namazı sevinci Akseki 80 yaşındaki Abdullah Dede’nin Cuma Namazı sevinci

15 yıl sonra gelen mutluluk Akseki’nin Taşlıca Mahallesi’nde hem sağlık sorunları hem de yolu olmadığı için 15 yıldır camiye gidemeyen 80 yaşındaki Abdullah Karık’a yardım elini Büyükşehir Belediyesi uzattı. Büyükşehir ekiplerinin yol sorununu gidermesinin ardından Abdullah Dede, camiye giderek Cuma Namazı kıldı.


ANTALYA OSB’DEN İŞGÜCÜ İSTİHDAM PROBLEMLERİ ÇALIŞTAYI Güncel ANTALYA OSB’DEN İŞGÜCÜ İSTİHDAM PROBLEMLERİ ÇALIŞTAYI

Türkiye’de ilk kez Antalya OSB tarafından uygulanan 2. Kuşak Lider Yöneticiler Projesi’nin ilk etabı Organize Sanayi Bölgelerinde İşgücü İstihdam Problemleri ve Çözüm Önerileri Çalıştayı ile sona erdi.


Döşemealtı Belediyesi’nden 10 Kasım konseri Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden 10 Kasım konseri

Döşemealtı Belediyesi Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 78'nci yılında Antalya Devlet Senfoni orkestrasının vereceği dev konserle anacak.


DÜNYA TURİZMİ ANTALYA’DA BULUŞUYOR DÜNYA TURİZMİ ANTALYA’DA BULUŞUYOR

Turizmin Davos'u World Tourism Forum; dünya turizmine yön veren liderleri 10 Aralık’ta Antalya Belek'te Regnum Carya Golf &SpaResort'ta buluşturuyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan World Tourism Forum Mediterranean Summit çerçevesinde dünya turizmi Antalya'da masaya yatırılacak.


VARİSİ ÖNLEMEK İÇİN A HARFİ EGZERSİZİ Sağlık/Kadın VARİSİ ÖNLEMEK İÇİN A HARFİ EGZERSİZİ

Varis; fazla kilolu, uzun süre ayakta kalan ya da oturarak çalışan bireylerin yaşadığı önemli sağlık sorunları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kadınlarda, erkeklere oranla 4 kat fazla görülen varis, genellikle vücudun en fazla basınç altında kalan bölgesi olan bacakların alt kısımlarında oluşuyor.


Bel ağrısına estetik uygulama Sağlık/Kadın Bel ağrısına estetik uygulama

Her 5 kadından birisi sırt ve bel ağrısı çekiyor. Kilo fazlalığı, geçmişte yapılan ve bele baskı yapan kontrolsüz aktiviteler bel ağrısını tetikleyici unsurlar olarak göze çarparken, özellikle kadınlar için büyük göğüsler de bel ağrısını ortaya çıkan sebepler arasında yer alıyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...