Cuma, 18 Ekim 2019
TÜRKİYE’DE KAÇAK, TAKLİT VE SAHTE ÜRÜN TİCARETİNİN ULAŞTIĞI BOYUT AÇIKLANIYOR Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DE KAÇAK, TAKLİT VE SAHTE ÜRÜN TİCARETİNİN ULAŞTIĞI BOYUT AÇIKLANIYOR

Türkiye’de yatırım yapan şirketlerin oluşturduğu Marka Koruma Grubu ve Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin işbirliğiyle düzenlenecek olan “Türkiye’de Marka Olmak” çalıştayında, Doç. Dr. Ümit İzmen’in Marka Koruma Grubu adına bilimsel bir metodoloji ile hazırladığı ve Türkiye’de kaçak, taklit ve sahte ürün ticaretinin büyüklüğünü ortaya koyan 21.Yüzyılın Sorunu Kaçak, Taklit ve Sahte Ürünler isimli rapor ilk kez açıklanacak.


City Expo yarın açılıyor Güncel City Expo yarın açılıyor

Bu yıl AKBB’nin 7.sini düzenlediği Antalya City Expo, birçok yönüyle Türkiye’nin bir numarası olma iddiasıyla perşembe günü kapılarını açıyor


MEDYANIN REFERANDUM NABZI Güncel MEDYANIN REFERANDUM NABZI

Türkiye tarihinde kritik bir referanduma gidiyor. Referandum tarihine sayılı günler kala, liderler açıklamalarını ve mitinglerini sürdürürken medyaya binlerce haber yansıyor.TBMM’NİN EN GENÇ VEKİLİ KAŞ’A ÇIKARTMA YAPTI Kaş 
TBMM’NİN EN GENÇ VEKİLİ KAŞ’A ÇIKARTMA YAPTI

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik Kaş’ın yedi mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek kalıcı siyasi istikrarın temini için bakanlık sistemine geçilmesinin önemini anlattı.


Köse: “Bu sistem Erdoğan sonrası için gerekli” Elmalı Köse: “Bu sistem Erdoğan sonrası için gerekli”

Elmalı’da AK Parti Gençlik Kolları, MÜSİAD ve öğrencilerle bir araya gelen Milletvekili Köse, yeni hükümet sisteminin ülkenin geleceği için hazırlandığını söyledi.


GENÇ MÜSİAD ANTALYA ÜYELERİ İLE BAŞARI ÖYKÜLERİ Güncel GENÇ MÜSİAD ANTALYA ÜYELERİ İLE BAŞARI ÖYKÜLERİ

Genç MÜSİAD Antalya tarafından Akdeniz Üniversitesi’nde düzenlenen, ‘Başarı Öyküleri’ adlı konferansa; Bayramefendi Osmanlı Kahvecileri Yönetim Kurulu Başkanı Boğaçhan Göksu ile ünlü dizi, sinema, reklam oyuncusu Ümit Erdim konuşmacı olarak katıldı. Konferansta girişimcilik hikayesi anlatılırken öğrencilere önemli tavsiyelerde de bulunuldu.


 İhtiyar delikanlılara pastalı sürpriz        Kemer İhtiyar delikanlılara pastalı sürpriz

Kemer Belediyesi’nin Yaşlılar Haftası nedeniyle düzenlediği etkinlikte 5 evi ziyaret eden Başkan Gül ve eşi Neşe Gül, ihtiyar delikanlılarla birlikte pasta kesti. Gül, “ Yaşlılarımızı 1 gün, 1 hafta değil her gün hatırlıyor ve onların ayaklarına hizmet götürüyoruz” dedi.


Yaşlılar Antalya’yı Tünektepe’den seyretti Güncel Yaşlılar Antalya’yı Tünektepe’den seyretti

Antalya Büyükşehir Belediyesi, huzurevi sakinlerini eşsiz manzarasıyla Tünektepe’de ağırladı. Yıllarca Tünektepe’ye uzaktan bakan yaşlılar, ilk kez teleferikle zirveye çıkmanın mutluluğunu yaşadı.


Başkan Böcek, huzurevi sakinleriyle buluştu
 Güncel Başkan Böcek, huzurevi sakinleriyle buluştu


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Yaşlılar Haftası’nda huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.


Başkan Genç, Milletvekili Kök ile birlikte referandum çalışmasına katıldı Siyaset Başkan Genç, Milletvekili Kök ile birlikte referandum çalışmasına katıldı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Devrim Kök ile birlikte 16 Nisan’da yapılacak referandum ile ilgili Dağbeli Mahallesi, pazar yerinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu.


ÜMMÜ ŞAHİN’ İN YAŞLILARA SAYGI HAFTASI ZİYARETLERİ Aksu ÜMMÜ ŞAHİN’ İN YAŞLILARA SAYGI HAFTASI ZİYARETLERİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ in eşi Ümmü Şahin “Yaşlılara Saygı Haftası” nedeniyle Aksu’ da bir dizi ziyaret de bulundu.


Başbakan’dan gençlere mektup! Serik Başbakan’dan gençlere mektup!

Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, 16 Nisan'da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylaması çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.


Basketbolda Üçüncü Etap Başlıyor Spor Basketbolda Üçüncü Etap Başlıyor

Antalyaspor Basketbol Takımı, 1. Lig yolunda emin adımlarla ilerliyor. Takım, üçüncü etap maçlarından ilkini Orman Gençlik’le oynayacak.Panik atak hastalık değildir Sağlık/Kadın Panik atak hastalık değildir

Gerginlik, aşırı korku hali ya da kalp çarpıntısı gibi sorunlar çağımızda Panik Atak olarak algılanıyor. Bu ifadeyle neredeyse herkesin sorunu olan panik atak aniden ve çoğu kez nedensiz yere gelen ve fiziksel belirtilerle kendini gösteren panik hali olarak tanımlanıyor.


Muratpaşa’da ‘Edebiyat Geceleri’ Kültür/Sanat Muratpaşa’da ‘Edebiyat Geceleri’

Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 2’ncisini düzenleyeceği Antalya Edebiyat Günleri’nde her akşam şiir, öykü ve roman performans sanatına dönüşecek. Zülfü Livaneli’ye ‘Onur Ödülü’nün verileceği 25 Mart Cumartesi gecesi, Livaneli’nin ‘Serenad’ romanından 12 kişilik keman orkestrası, piyano eşliğinde bir bölüm okunacak.


Büyükşehir Belediyesi katlı otoparklar yapıyor Güncel Büyükşehir Belediyesi katlı otoparklar yapıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kent merkezindeki otopark sorununu çözmek için Şarampol Projesi kapsamında biri yer altı biri katlı olmak üzere toplam 531 araç kapasiteli iki otopark inşa edecek.


‘Amacımız kadının konumunu güçlendirmek’ Güncel ‘Amacımız kadının konumunu güçlendirmek’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türk Kadınları Konseyi Antalya Şube üyeleriyle buluştuğu kahvaltıda kadına yönelik şiddete, çocuk gelinlere “Hayır” demek, kadın istihdamını geliştirmek için hayata geçirdikleri projelerde tek amacın kadının toplumsal konumunu güçlendirmek olduğunu söyledi.


CHP’DEN EV KADINLARINA EMEKLİLİK MÜJDESİ Siyaset CHP’DEN EV KADINLARINA EMEKLİLİK MÜJDESİ

CHP, isteğe bağlı sigortalılık hakkında yararlanamayan ev kadınlarının emeklilik hakkı elde edebilmesi için kanun teklifi hazırladı.


Muratpaşa’dan 8’inci spor tesisi Güncel Muratpaşa’dan 8’inci spor tesisi

Muratpaşa Belediyesi, Ümit Uysal başkanlığındaki 3’üncü yılında 8’nci spor tesisinin inşaatına 75’inci Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde devam ediyor.


Konyaaltı’nda Kadın El Emeği Pazarı açıldı Güncel Konyaaltı’nda Kadın El Emeği Pazarı açıldı

Konyaaltı Belediyesi tarafından kurulan Kadın El Emeği Pazarı, Konyaaltı Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM) yanında hizmete açıldı.


Kısır erkeklerde kanser tehlikesi Sağlık/Kadın Kısır erkeklerde kanser tehlikesi

1989 yılından bu yana sürdürülen araştırma tamamlandı. Sonuç: Kısır erkekler kansere daha çabuk yakalanıyor!


65 yaş üstünü bekleyen büyük tehlike: Enfeksiyon kaynaklı hastalıklar Sağlık/Kadın 65 yaş üstünü bekleyen büyük tehlike: Enfeksiyon kaynaklı hastalıklar

Türkiye’nin %10’luk nüfusunu oluşturan yaşlı nüfus, özellikle enfeksiyon duyarlılığı nedeniyle ciddi hastalık ve ölüm riski taşıyor.


Korkuteli’nde kanalizasyon seferberliği Korkuteli Korkuteli’nde kanalizasyon seferberliği

Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli’nde kanalizasyon seferberliğini sürdürüyor. ASAT ekipleri, Korkuteli’nin Uzunoluk, Karşıyaka ve Yenimahallelerine 8 milyon 200 bin TL bedelle kanalizasyon hattı döşüyor.


Okçular Hedefi Belirledi Spor Okçular Hedefi Belirledi

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları 2016-2017 yılı faaliyet programında bulunan Minikler-Küçükler-Yıldızlar ve Gençler Okçuluk müsabakaları 100.Yıl Okçuluk Tesislerinde gerçekleştirildi.


Suriyeli Çocuklar Sporla Buluştu Spor Suriyeli Çocuklar Sporla Buluştu

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Suriyeli çocukları sporda buluşturma etkinliği başladı.


Tütüncü’den birlik çağrısı Güncel Tütüncü’den birlik çağrısı

Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği buluşmasına katılan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, birlik ve beraberliğin korunmasıyla güçlü bir Türkiye oluşacağı mesajını vurguladı.


VERGİSİNİ DÜZENLİ ÖDEYENE YÜZDE 5 İNDİRİM Ekonomi/Turizm VERGİSİNİ DÜZENLİ ÖDEYENE YÜZDE 5 İNDİRİM

İKMİB’in vergi indirimi önerisi yasalaştı... Vergisini düzenli ödeyen mükelleflere yüzde 5 indirim müjdesi geldi…


VECDET ÖZ: Siyaset VECDET ÖZ: "YOLUN SONU GÖRÜNDÜ"

'Harç bitti, yapı paydos" diyen Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz, Ak Partisi için yolun sonunun göründüğünü söyledi...


HAYIR İÇİN SAHAYA İNDİLER Serik HAYIR İÇİN SAHAYA İNDİLER

16 Nisan referandumu ile ilgili Demokrat Parti (DP) Serik’te vatandaşlarla buluştu. DP Antalya İl Başkanı hasan Ali Kartal, “Biz Türkiye’nin sağduyu hareketi Demokrat Parti olarak herkes için adalet, herkes için demokrasi, herkes için zenginlik diyoruz ve onun için hayır diyoruz” dedi.


ATAY USLU: İSTİKRAR GARANTİLİ YENİ SİSTEM İÇİN EVET Siyaset ATAY USLU: İSTİKRAR GARANTİLİ YENİ SİSTEM İÇİN EVET

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu yoğun bir şekilde halkoylaması çalışmalarına devam ediyor. Önce Hasyurt Hali’nde Finike Belediye Başkanı, ilçe teşkilatı ile birlikte üretici ve tüccarlarla bir araya geldi, ardından ev toplantılarına katıldı.


 15 Temmuz Derneği’nden Kepez’e tam not Güncel 15 Temmuz Derneği’nden Kepez’e tam not

Ziyaret ettikleri Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü’nün bizzat anlatımını yaptığı 15 Temmuz Demokrasi Anıtı ve Türk Parkı’ndan etkilenen 15 Temmuz 2016 Demokrasi Derneği yöneticileri, bu çalışmanın Türkiye çapında ses getireceği söyledi.


Kepez’de renkli nevruz kutlaması Güncel Kepez’de renkli nevruz kutlaması

Kepez Belediyesi ile Antalya Azerbaycan Kültür ve Yardımlaşma Derneği işbirliğiyle düzenlenen nevruz gecesinde, ünlü Azeri şarkıcı Elnur Hüseynov’da sahne aldı.Antalyaspor Seyirci Sayısında Tarihi Rekor Kırdı Spor Antalyaspor Seyirci Sayısında Tarihi Rekor Kırdı

Antalyaspor’un, Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında Beşiktaş ile golsüz berabere kaldığı karşılaşmada, 50 yılı geride bırakan kulübün tarihinde seyirci rekoru kırıldı.


Türkiye’nin %78’i Neden 4 Megabit Hıza Mahkum? Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’nin %78’i Neden 4 Megabit Hıza Mahkum?

Uluslararası araştırma şirketi Akamai’nin hazırladığı son rapora göre Türkiye, fiber internet hızıyla dünyada 147 ülke arasında 67. sırada bulunuyor.


SERİK GÜLSÜN SÜLEYMAN SÜRAL MYO’DAN TEKNİK GEZİ Serik SERİK GÜLSÜN SÜLEYMAN SÜRAL MYO’DAN TEKNİK GEZİ

Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu Tekstil Teknolojileri Bölümü öğrencileri, Antalya Organize Sanayinde otel tekstilleri üreticisi DK Arman Tekstil Fabrikasını ziyaret etti.


AKSU YEDİSU OKULUNDAN TOPLUMA HİZMET Serik AKSU YEDİSU OKULUNDAN TOPLUMA HİZMET

Antalya Aksu Özel Yedisu Okulu Öğrencileri önemli bir sosyal faliyette bulundu. Öğrenciler ellerine aldıkları; Tansiyon Nabız ve Ateş ölçme aletleri ile Aksu Belediyesine giderek Belediyede çalışan personele sağlık ölçümü yaptı.


SERİK BELEDİYESİ'NDEN HER MAHALLEYE ÇOK AMAÇLI KAPALI ALAN Serik SERİK BELEDİYESİ'NDEN HER MAHALLEYE ÇOK AMAÇLI KAPALI ALAN

Serik Belediyesinin 2014 te başlattığı; Her Mahalleye Çok Amaçlı Kapalı Alan Projesi, şehit Barış Akkabak adına yaptırılan Alan ile devam etti.


ESET’ten şifre çözücü güncellemesi Teknoloji/Bilim/İnternet ESET’ten şifre çözücü güncellemesi

Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, geçen yılın Aralık ayında yaygın fidye yazılımlarından biri olan Crysis’e karşı bir şifre çözücü duyurmuş, söz konusu çözücü dünya çapında 50 binden fazla kez indirilmişti. ESET, bu şifre çözücüye ilişkin bir güncelleme yayınladı.


‘İHTİYAR’ OLMADAN YAŞLANIN! Sağlık/Kadın ‘İHTİYAR’ OLMADAN YAŞLANIN!

Dünya Sağlık Örgütü 65 yaş ve üzerini yaşlılık dönemi olarak kabul ediyor. Türkiye de giderek yaşlanan bir ülke durumuna geliyor.


KONUT ALMANIN 5 PÜF NOKTASI Ekonomi/Turizm KONUT ALMANIN 5 PÜF NOKTASI

Çukurova Gayrimenkul Başkanı Tamer Son’dan konut alacaklara öneriler...


Uzunkaya, emekli emniyet müdürleri ile biraraya geldi Güncel Uzunkaya, emekli emniyet müdürleri ile biraraya geldi

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya Emekli Emniyet Müdürleri ile Kahvaltıda Biraraya Geldi


Deniz Karataş: Ekonomi/Turizm Deniz Karataş: "Geçici indirim ile gayrimenkul sektörü hareketlenecek"

Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkan Vekili, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meclis Üyesi ve Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Deniz Karataş "Uzun uğraşlarımız neticesinde TAPU HARÇLARI geçici de olsa binde 40' tan binde 30'a düşürülmüştür" dedi.


 Türel: Güncel Türel: "Yeşil Antalya için çalışıyoruz"

Orman Bölge Müdürü Mustafa Türk, Orman Haftası nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti. Başkan Türel, iki kurumun da yeşil bir Antalya için çalıştığını belirterek, 2019 yılına kadar Antalya ve ilçelerinde 10 milyon ağaç dikmeyi hedeflediklerini söyledi.


Port Akdeniz’den 14 gün ücretsiz depolama Ekonomi/Turizm Port Akdeniz’den 14 gün ücretsiz depolama

MARBLE 2017 ÖNCESİNDE MERMER VE DOĞALTAŞ İHRACATÇILARINA MÜJDELİ HABER...


Diş korkunuz tarih oluyor! Sağlık/Kadın Diş korkunuz tarih oluyor!

Diş tedavilerinde son teknolojiler ile başarısız tedaviler geride kaldı.


SON HABER FİLMİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ’ NDE  Kültür/Sanat SON HABER FİLMİ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ’ NDE

Çekimleri Antalya’da gerçekleşecek olan “Son Haber” filminin yönetmeni ve başrol oyuncuları öğrenciler ile buluştu.


BUDAK: “BAŞKANLIK ÖRTÜLÜ BÜTÇEYİ BÜYÜTECEK” Siyaset BUDAK: “BAŞKANLIK ÖRTÜLÜ BÜTÇEYİ BÜYÜTECEK”

BUDAK: “10 YILDA 10 MİLYAR TL’Yİ ÖRTÜLÜ ŞEKİLDE HARCAYAN YÖNETİM ANLAYIŞI, REJİM DEĞİŞİKLİĞİYLE, BÜTÇENİN TEK HAKİMİ OLACAK, GAZİ MECLİS’TEN ONAY ALMADAN HALKIN VERGİLERİNİ HARCAYACAK”


TÜRKİYEDE YAŞLI İNSAN SAYISI ARTIYOR Güncel TÜRKİYEDE YAŞLI İNSAN SAYISI ARTIYOR

Yaşlılara Saygı Haftası’nda açıklanan rakamlar dikkat çekici...


Antalya Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği’nden Anlamlı Doğum Günü Kutlaması Spor Antalya Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği’nden Anlamlı Doğum Günü Kutlaması

Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu ve üyeleri, geliri genç bir kızımızın eğitim bursuna aktarılacak olan kahvaltı organizasyonunu gerçekleştirdi.


PİJAMALI ADAMLAR YENİDEN MANAVGAT’TA Manavgat PİJAMALI ADAMLAR YENİDEN MANAVGAT’TA

Manavgat Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, ücretsiz olarak düzenlediği “Pijamalı Adamlar” isimli tiyatro oyunu, yoğun istek üzerine Atatürk Kültür Merkezi’nde tekrar sahnelendi


Yağlı güreşin izi doğduğu topraklarda sürülecek Kumluca Yağlı güreşin izi doğduğu topraklarda sürülecek

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından organize edilen geziyle, Türklük tarihinde yağlı güreşin izleri aranıyor


MANAVGAT BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUĞA ADIM ADIM İLERLİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUĞA ADIM ADIM İLERLİYOR

Antalya Süper Amatör Play-Off Grubu'nun 7. maçında Manavgat Belediyespor sahasında konuk ettiği Muratpaşa Belediyespor'u 2-1 mağlup ederek haftayı lider kapattı.


Çanakkale Geçilmez! Güncel Çanakkale Geçilmez!

Maarif Eğitim Kurumları’nın Çanakkale Oratoryosu Seyircilere Duygusal Anlar Yaşattı…


İSTEK’ten 2 Proje, TÜBİTAK Yarışmasında Ön Elemeyi Geçti Güncel İSTEK’ten 2 Proje, TÜBİTAK Yarışmasında Ön Elemeyi Geçti

TÜBİTAK tarafından düzenlenen 48. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Fen Lisesinin 2 projesi ön elemeyi geçerek bölge yarışmasına katılmaya hak kazandı.


Sümer “BOYNU BÜKÜLEN BİR TÜRKİYE YOK!” Siyaset Sümer “BOYNU BÜKÜLEN BİR TÜRKİYE YOK!”

Ak Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, ANET bünyesinde faaliyet gösteren kasap esnafı ile bir araya geldi. Yeni Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı yönetim sistemi ile ilgili açıklamalarda bulunan başkan Sümer, “Artık boynu bükülen bir Türkiye yok.” dedi.


Aydın: 3 Buçuk milyar fidanı toprakla buluşturduk Siyaset Aydın: 3 Buçuk milyar fidanı toprakla buluşturduk

Dünya Ormancılık haftası çerçevesinde bir mesaj yayımlayan Ak Parti’nin Orman bölge müdürü referanslı Antalya Milletvekili İbrahim Aydın Türkiye’nin özelikle ormanlaşma alanında en parlak dönemini Ak parti iktidarlarıyla yaşadığını vurguladı.


AK Parti’den Kan Bağışı Kampanyası Güncel AK Parti’den Kan Bağışı Kampanyası

AK Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı, bu yıl da Kızılay’la birlikte ‘Kan Bağış Kampanyası’ düzenledi. Kampanya ilçe teşkilatı önünde kurulan Kızılay çadırlarında gerçekleşti. Kampanyaya çok sayıda partili ve vatandaşlar katılarak kan verdi.


Manavgat malzeme deposu tamamlandı Manavgat Manavgat malzeme deposu tamamlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Doğu ilçelerine yerinden hizmet sağlamak için Manavgat Titreyengöl’de ‘Düzenli Malzeme Deposu’ inşa etti.


Şehitler şiirle anıldı Güncel Şehitler şiirle anıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, bu topraklar için canını feda eden şehitleri ‘Şiirler ve Şehitler Gecesi’nde andı. Gecede duygu dolu anlar yaşandı.


Perizat Nine ve ailesinin köprü ve yol sevinci Alanya Perizat Nine ve ailesinin köprü ve yol sevinci

Alanya’da Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan ve Dim Barajı’nın iki yakasını bir araya getiren Ak Köprü, en çok 74 yaşındaki Perizat Avcı ile 78 yaşındaki eşi Tahsin Avcı’yı sevindirdi. Başkan Menderes Türel, yaşlı çifti evinde ziyaret ederek, sevinçlerine ortak oldu.


FİKR-İ ASIM ÇAVUŞOĞLU’NU YALNIZ BIRAKMADI Siyaset FİKR-İ ASIM ÇAVUŞOĞLU’NU YALNIZ BIRAKMADI

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Konyaaltı’ndaki Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarlarla, birlik ve dayanışma buluşmasında Antalya Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. Bu buluşmada Bakan Çavuşoğlu’nu Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Antalya İl Başkanı Faruk Yalçın ve yönetimi de yalnız bırakmadı.


Gül: Eğitime destekte birinciyiz Kemer Gül: Eğitime destekte birinciyiz

Beldibi İlköğretim Okulu’ndan gelen heyeti kabul eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “ İlçemize gelen devlet yöneticileri söylüyor, eğitime en fazla katkı veren belediyeyiz. Bununla gurur duyuyoruz ve katkımız artarak sürecek” diye konuştu.


Antalyaspor A.Ş.'den kınama Spor Antalyaspor A.Ş.'den kınama

Antayaspor A.Ş. tarafından, 19.03.2017 Pazar günü oynanan Antalyaspor-Beşiktaş futbol karşılaşması sonrası Beşiktaş Spor Kulübü Futbol kafilesini taşıyan otobüsün Antalya Havalimanı’na giderken kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce taşlanması nedeniyle bir kınama mesajı yayınladı.


Teneffüs Park’tan Hababam Sınıfı geçti Güncel Teneffüs Park’tan Hababam Sınıfı geçti

Muratpaşa Belediyesi ve Falez A.Ş. işbirliğinde hayata geçirilen Antalya’nın çocuk dünyası Teneffüs Park’ta, Antalyalılar, herkesin sevgilisi Hababam Sınıfı oyuncularıyla eğlence, müzik, dans ve biraz da haytalıkla dolu ama kesinlikle çok mutlu bir hafta sonu geçirdi.


Kepez’in iki yakasına şehir rozeti Güncel Kepez’in iki yakasına şehir rozeti

Başkan Hakan Tütüncü, ilçenin iki yakasında bulunan ve bir dönem gecekondularıyla ünlü iki mahalleye şehir kimliği kazandırmayı başardı.


MUHTARDAN BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR Aksu MUHTARDAN BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

Aksu Belediyesi Topallı Mahallesinde stabilize yol çalışması başlattı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını sürdürürken Mahalle Muhtarı Dursun Çetin’den Başkan Şahin’e teşekkür geldi.


Topçam’a yeni Kadınlar Plajı geliyor Güncel Topçam’a yeni Kadınlar Plajı geliyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, belediye personeli ile Topçam’da piknik yaptı. Şölen havasında geçen piknikte konuşan Başkan Türel, Topçam’da hizmete açılması planlanan yeni kadınlar plajının müjdesini verdi.


Çanakkale Zaferi'nin 102.yıldönümü Döşemealtı'nda çoşkuyla kutlandı. Döşemealtı Çanakkale Zaferi'nin 102.yıldönümü Döşemealtı'nda çoşkuyla kutlandı.

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 102. yıldönümü Döşemealtı Belediyesinin ev sahipliğinde Yeşilbayır Kültür Merkezinde düzenlenen "Çanakkale Şehitlerini Anma Konseri" ile kutlandı.


Güncel "En Güzel Kent Ağacı" seçilecek

Muratpaşa Belediyesi, 21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve 22-26 Mart 2017 Ormancılık haftası dolayısıyla, Türkiye Ormancılar Derneği Batı Akdeniz Şubesi ve Akdeniz Gençlik Sanat Araştırma ve Eğitim Derneği (AKSAN) işbirliğinde en güzel kent ağacını seçecek.


Döşemealtı Hastanesi’nin bodrum katı çıkıldı Döşemealtı Döşemealtı Hastanesi’nin bodrum katı çıkıldı

Döşemealtı Belediyesi tarafından projelendirilip inşaatına başlanan hastane inşaatında bodrum kat tamamlandı. 10 Gibi rekor sürede tamamlanacak olan İlçenin ilk tam teşekküllü hastanesi 2018 Ocak ayında hasta kabulüne başlayacak.


DÖGEM 2.Dönem Çalışma Grupları Oluşturuldu Döşemealtı DÖGEM 2.Dönem Çalışma Grupları Oluşturuldu

Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) 2.Meclis oturumunu, 19 Mart Pazar günü Döşemealtı Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirdi. Toplantıda, DÖGEM Yürütme Kurulu üyeleri belirlenerek, yeni dönem çalışma grupları oluşturuldu.


İzmir Marşı coşkusu Güncel İzmir Marşı coşkusu

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102’nci Yıldönümü’nde sahneye çıkan Muratpaşa Belediyesi Gençlik Orkestrası ve Opera - Bale Sanatları ve Sevenleri Derneği Çocuk Korosu’nun, konserin sonunda seslendirdiği İzmir Marşı’na Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nu dolduran yüzlerle Antalyalı hep bir ağızdan eşlik etti.


VALİ KARALOĞLU ORMANCILIK HAFTASI NEDENİYLE GELEN HEYETİ KABUL ETTİ Güncel VALİ KARALOĞLU ORMANCILIK HAFTASI NEDENİYLE GELEN HEYETİ KABUL ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Ormancılık Haftası nedeniyle Orman Bölge Müdürü Mustafa Türk ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.


ANİ BAŞLAYAN KAS GÜÇSÜZLÜĞÜNÜ ÖNEMSEYİN Sağlık/Kadın ANİ BAŞLAYAN KAS GÜÇSÜZLÜĞÜNÜ ÖNEMSEYİN

Yokuş ve merdiven çıkma, oturulan yerden kalkma, yürüme, kolları kaldırıp yükseğe uzanma gibi hareketler sırasında güçlük yaşanması kas hastalıklarının belirtileri olabiliyor.


İLK 10’DA TÜRKİYE’DEN ÜÇ KÖPRÜ YER ALACAK Güncel İLK 10’DA TÜRKİYE’DEN ÜÇ KÖPRÜ YER ALACAK

Türkiye 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Çanakkale Zaferi’nin 102. yılında temelleri atılan “Çanakkale 1915 Köprüsü”, Cumhuriyetin 100. yılı olan 2023’te hizmete girecek; köprü açıldığında Japonya’nın Akashi-Kaikyo köprüsünü tahtından indirerek dünyanın en uzun aralıklı köprüsü ünvanına sahip olacak.


EMZİK, BEBEĞİ ANNE GÖĞSÜNDEN SOĞUTABİLİR Sağlık/Kadın EMZİK, BEBEĞİ ANNE GÖĞSÜNDEN SOĞUTABİLİR

Emzik, birçok anne için bebekleri huzursuzlandığında ya da uykuya dalmada zorlandığında hayat kurtaran bir can simidi. Ancak yanlış kullanılan emziğin zararları saymakla bitmiyor. Bebekler için zamanla tatlı bir alışkanlık haline gelen emzik, ağız ve diş yapısını bozmasının yanı sıra bebeği anne göğsünden de soğutabiliyor.


ALERJİNİZ VARSA SABAH SAATLERİNE DİKKAT EDİN Sağlık/Kadın ALERJİNİZ VARSA SABAH SAATLERİNE DİKKAT EDİN

Baharın yüzünü göstermesi ile birlikte alerji mevsimi de geldi. Ağırlıklı olarak mevsim geçişlerinde ortaya çıkan polenler, kimi zaman hayatı bir kabusa çeviren alerjinin baş aktörü olabiliyor.


ATAY USLU: EVET HUZURDUR, EVET BEREKETTİR Finike ATAY USLU: EVET HUZURDUR, EVET BEREKETTİR

16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak Halkoylaması için başta Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu olmak üzere Ak Parti milletvekilleri tam kadro sahada çalışmaya devam ediyor.


“ÜÇ RENK” Antalya DOB Sahnesinde Kültür/Sanat “ÜÇ RENK” Antalya DOB Sahnesinde

Antalya Devlet Opera ve Balesi, geçtiğimiz sezon prömiyerini gerçekleştirdiği ve üç farklı bale eserinden oluşan ÜÇ RENK (“İÇ-İN”, “ARADA”, “DANZON”) balesini 21 Mart Salı ve 23 Mart Perşembe akşamı saat: 20.00’de tekrar sahneleyecek.


Kepez’e yeni park Güncel Kepez’e yeni park

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçeye yeni yaşam alanları kazandırmaya devam ediyor. 

Yeşil alan miktarında açık ara önde olan Kepez’de, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne 4 bin 250 metrekarelik yeni bir park çalışması gerçekleştiriyor.
KAPALI VE KALABALIK ORTAMLAR VEREM RİSKİNİ ARTIRIYOR Sağlık/Kadın KAPALI VE KALABALIK ORTAMLAR VEREM RİSKİNİ ARTIRIYOR

İnatçı öksürük, kanlı balgam çıkarma, gece terlemeleri, iştahsızlık, kilo kaybı ve halsizlik gibi belirtilerle ortaya çıkan tüberküloz yani verem hastalığı; kişiden kişiye öksürük yoluyla havaya yayılan içinde mikropların bulunduğu damlacıkların nefesle alınması sonucunda bulaşıyor.


SERİK BELEDİYESİ'NDE YENİ ANAYASA ANLATILDI Serik SERİK BELEDİYESİ'NDE YENİ ANAYASA ANLATILDI

Serik Belediyesi tarafından ‘Yeni Anayasaya neden EVET’ konulu, belediye toplantı salonun da konferans düzenlendi.


Orman varsa su da var Güncel Orman varsa su da var

TEMA Vakfı gönüllüleri 21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası ile 22 Mart Dünya Su Günü’nü Türkiye genelinde çeşitli etkinliklerle kutlayacak.


Düşük sonrası beklemenize gerek yok, hemen gebe kalabilirsiniz Sağlık/Kadın Düşük sonrası beklemenize gerek yok, hemen gebe kalabilirsiniz

Gebeliğin erken döneminde düşük yapan kadınlara genelde yeniden gebe kalmadan önce üç ay beklemeleri söylenir. Fakat son dönemde yapılan yeni bilimsel çalışmalar düşük sonrası, mümkün olur olmaz çabuk gebe kalınabileceğini ortaya koydu.


Neşet Gündüz: Ekonomi/Turizm Neşet Gündüz: "Tüketici haftası tüketicilerimize kutlu olsun"

Tüketiciler Birliği Derneği Antalya Şube Başkanı Neşet Gündüz, “Bir tüketici haftasına daha girdik, yani öyle sıradan bir hafta gibi görünse de altında çok ciddi çalışma ve emek vardır. Bizim üzerinde durduğumuz nokta hekesin birer tüketici olduğunu anlamasını sağlamaktır. Yoksa bir haksızlığa uğrandığında hatırlanmamalıdır” dedi.


ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANDILAR Güncel ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANDILAR

Minikler de şehitlerimizi unutmadı. Yunus Yuva’nın küçük öğrencileri Çanakkale şehitlerini andı.


Çanakkale Şehitleri Akdeniz Üniversitesi’nde Anıldı Güncel Çanakkale Şehitleri Akdeniz Üniversitesi’nde Anıldı

Akdeniz Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma-Uygulama Merkez Müdürlüğü tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümü dolayısıyla 16 Mart 2017 Perşembe günü, "Çanakkale Şehitlerini Anma Programı" düzenlendi.


İSTEK'li Öğrenciler, Çanakkale Zaferi'nin 102. Yıl Dönümünde Şehitleri Andı Güncel İSTEK'li Öğrenciler, Çanakkale Zaferi'nin 102. Yıl Dönümünde Şehitleri Andı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsünde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 102. yıl dönümü nedeniyle anma programı düzenlendi.


Erkan Güral 4’üncü kez TUGİK Başkanlığı’na seçildi Ekonomi/Turizm Erkan Güral 4’üncü kez TUGİK Başkanlığı’na seçildi

TÜGİK Genel Kurul Toplantısı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti


 Başkan Türel: “Mesele memleket, kararımız evet” Serik Başkan Türel: “Mesele memleket, kararımız evet”

Serik’te esnafla bir araya gelen Başkan Menderes Türel, gelecek nesillere daha iyi bir Türkiye bırakmak için uğraştıklarını belirterek, “Bugün güçlü bir liderimiz, iktidarımız var ama biz yarını düşünmek zorundayız. Mesele iktidar değil, memleket meselesi. Mesele memleket, kararımız evet” dedi.


Türkiye mutluluğu evlilikte ve parada arıyor Güncel Türkiye mutluluğu evlilikte ve parada arıyor

Türkiye’nin en çok oy kullanılan sosyal anket platformu www.poltio.com mutluluk ile ilgili araştırma gerçekleştirdi. Mutluluk anketine göre katılımcıların yüzde 73’ü kendini mutlu hissetmiyor.


Çalışanlar bordolarını özel şifre ile görebilecek Ekonomi/Turizm Çalışanlar bordolarını özel şifre ile görebilecek

Kurumlar İş Kanunu gereği çalışanlara her ay bordrolarını tebliğ etmek zorunda. Bu bordroların dağıtılması başta kargo gideri olmak üzere insan gücü ve zaman kaybına neden oluyor. Belgepro çözümüyle yüzlerce bordro saniyeler içerisinde hazırlanıp ilgili kişilere e-ortamda hızlı ve güvenli şekilde ulaşıyor.Bir milyardan fazla e-arşiv fatura düzenlendi Ekonomi/Turizm 
Bir milyardan fazla e-arşiv fatura düzenlendi

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın (GİB) 2016 yılı verilerine göre, yıllık düzenlenen e-fatura adedi 170.673.313, e-arşiv fatura adedi ise 1.005.239.719 oldu. E-dönüşüm uygulamaları regülasyonlar ve artan taleplerle hızla yayılmaya devam ediyor.


Başkan Böcek, iş adamlarıyla buluştu…
 Güncel Başkan Böcek, iş adamlarıyla buluştu…


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya’nın en hızlı gelişen ve büyüyen ilçesi Konyaaltı’nda doğu ve güneydoğu dernek üyeleri ve iş adamlarıyla bir araya geldi.


Türel: “Alanya trafiği rahatlayacak” Alanya Türel: “Alanya trafiği rahatlayacak”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya’da yapımına iki ay önce başlanan Telekom ve Ticaret Lisesi kavşaklarında incelemelerde bulundu. Türel, kavşak ve çevreyolu çalışmalarının Alanya trafiğini rahatlatacağını söyledi.


Kepez’de hastane bereketi Güncel Kepez’de hastane bereketi

Yapımı tamamlanan Kepez Devlet Hastanesi, Sütçüler bölgesini önemli bir ticaret merkezi haline getirdi.


ANTÜMDER CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİNİ KONUŞTU Siyaset ANTÜMDER CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİNİ KONUŞTU

Kepez Belediyesi Erdem Beyazıt Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Antümder üyelerinin yanı sıra belediye meclis üyeleri,muhtarlar,sivil toplum kurumu yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.Konuşmacılar 24. dönem Akparti milletvekili Cuma İçten ve Elmalı Belediye Başkanı Av. Ümit Öztekin oldu.


Kepez’in tüm camilerinde dualar şehitlere Güncel Kepez’in tüm camilerinde dualar şehitlere

Kepez, kahraman şehitlerini yine unutmadı. Bu vatanın ebedi Türk yurdu olmasını sağlayan aziz şehitler için Kepez’in tüm camilerinde mevlidi şerif okundu ve dua edildi.


Muratpaşa A Millilere uğurlu geldi Spor Muratpaşa A Millilere uğurlu geldi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynan ve A Milli Bayan Hentbol Takımı’nın Litvanya’ya karşısında 30 – 23 galibiyetiyle sona eren hazırlık maçını izledi. Başkan Uysal, karşılaşma öncesi her iki ülkenin kaptanlarına çiçek vererek başarılar diledi.


Kepez Belediyesi gece gündüz çalışıyor Güncel Kepez Belediyesi gece gündüz çalışıyor

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Türkiye’nin ilk akıllı hastanesi olan Kepez Devlet Hastanesi’nin civarındaki yolların asfaltlanması çalışmasını saat 23.15’de denetledi. Kepez hizmette gece gündüz demeden çalışıyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...