Salı, 18 Haziran 2019
BUDAK: “ASAT’IN ZEHİRLİ ATIKLARI İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ” Siyaset BUDAK: “ASAT’IN ZEHİRLİ ATIKLARI İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, ASAT’ın Korkuteli Bayatbademleri mevkiine kontrolsüz şekilde dökülen zehirli arıtma çamurları ihalesinin, arıtma çamuru işleme konusunda çevre izin belgesi bulunmayan firmalara verildiğinin ortaya çıktığını bildirdi.Kepez’de 2017’de her hafta tören Güncel 
Kepez’de 2017’de her hafta tören

Başkan Hakan Tütüncü, 2016’da 37 ayrı yatırım için tane temel atma ve açılış töreni gerçekleştirdiklerini; yeni yılda ise 45’ten fazla eser için temel atma ve açılış programı yapacaklarını duyurdu


‘Antalya Sembollerim’ sergisi Konyaaltı’nda… Kültür/Sanat ‘Antalya Sembollerim’ sergisi Konyaaltı’nda…


Antalya'nın tarihi mekanları ve doğasından aldığı ilhamla oluşturduğu eserlerin yer aldığı 'Antalya Sembollerim’ adlı resim sergisi, Konyaaltı Belediyesi fuaye alanında açıldı.


AKSU MECLİSİ'NDEN ŞEHİTLERE VEFA Aksu AKSU MECLİSİ'NDEN ŞEHİTLERE VEFA

Aksu Belediyesi 2017 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in başkanlığında yapılan toplantıda gündem maddelerine geçilmeden önce tüm şehitler için saygı duruşunda bulunuldu, dualar okundu ve İstiklal Marşı söylendi.


YÖRSİAD’DAN TERÖRE LANET Güncel YÖRSİAD’DAN TERÖRE LANET

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Yönetim Kurulu Başkanı Semih Beken yaptığı açıklama ile yeni yılın ilk saatlerinde İstanbul'un Ortaköy semtinde bulunan Reina gece kulübüne düzenlenen silahlı saldırıyı lanetledi. Beken, “Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden bu hain saldırıları lanetliyoruz!”dedi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU KURULDU Kültür/Sanat AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU KURULDU

Akdeniz Üniversitesinde kültür sanat etkinliklerini geliştirmek amacıyla "Kültür ve Sanat Komisyonu" kuruldu.


Başkan Böcek, yeni çipli kartı için başvuru yaptı.. Güncel Başkan Böcek, yeni çipli kartı için başvuru yaptı..

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2 Ocak 2017 tarihi itibarıyla tüm Türkiye’de dağıtımına başlanan yeni çipli kimlik kartını almak için başvurusunu yaptı.


AKMED PARANIN AKDENİZ TARİHİNDEKİ YOLCULUĞUNA IŞIK TUTACAK Kültür/Sanat AKMED PARANIN AKDENİZ TARİHİNDEKİ YOLCULUĞUNA IŞIK TUTACAK

AKDENİZ MEDENİYETLERİ ARAŞTIRMA MERKEZİ İKİNCİ ULUSLARARASI PARA TARİHİ VE NUMİSMATİK KONGRESİ’NE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK


2016’nın en popüler dizileri belli oldu Kültür/Sanat 2016’nın en popüler dizileri belli oldu

Geçtiğimiz yıl ekranlarda kıyas kıyasa yaşanan bir rekabet vardı: Reytingler. Kanallar, yapımcılar ve oyuncular bu yarıştan galip çıkmak için varını yoğunu ortaya koyarken, diğer yandan medya yoluyla da izleyiciye ulaşmanın hesapları yapıldı.


BATI AKDENİZ ENFLASYONU TÜRKİYE’NİN EN DÜŞÜĞÜ OLDU Ekonomi/Turizm BATI AKDENİZ ENFLASYONU TÜRKİYE’NİN EN DÜŞÜĞÜ OLDU

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV), Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı Aralık ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Kepezli çocuklar sanatla büyüyor Kültür/Sanat Kepezli çocuklar sanatla büyüyor

Kepez Belediye Tiyatrosu tarafından sahnelenen Sinbad adlı oyun, her cumartesi ve çarşamba günleri Kepezli çocukları tiyatro ile buluşturuyor.


BAŞKAN UYSAL: ‘BÜTÇE SIKINTIMIZ YOK’ Ekonomi/Turizm BAŞKAN UYSAL: ‘BÜTÇE SIKINTIMIZ YOK’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Yönetim Kurulu ve Birlik üyesi odaların başkanlarıyla buluşmasında “Bu kadar geniş çaplı, geniş tabanlı hizmetler yapıyor olmamıza karşın hiçbir bütçe sıkıntımız yoktur” dedi.


CHP'li Kara: “Milleti Deli Dumrul Gibi Soyuyorlar” Siyaset CHP'li Kara: “Milleti Deli Dumrul Gibi Soyuyorlar”

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, SGK’nın yayımladığı muayene katılım paylarına zam öngören düzenlemeye sert tepki gösterdi.


AKBEM’de piyano ve satranca yoğun ilgi Kültür/Sanat AKBEM’de piyano ve satranca yoğun ilgi

Büyükşehir Belediyesi AKBEM kurslarıyla her yıl binlerce öğrenciye ücretsiz eğitim veriyor. AKBEM kurslarına katılan öğrenciler, piyanodan matematiğe, satrançtan, İngilizceye, pek çok alanda hem kişisel hem de zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor.


Avrasya’nın en büyük mobilya fuarı İSMOB 10 Ocak’ta TÜYAP’ta açılacak Güncel Avrasya’nın en büyük mobilya fuarı İSMOB 10 Ocak’ta TÜYAP’ta açılacak

Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşu olan TÜYAP Fuarcılık ile Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin (MOSDER) işbirliğiyle düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı’nın (İSMOB) 13’üncüsü TÜYAP Beylikdüzü’nde kapılarını açacak.


AEDAŞ, Burdur’da muhtarlarla bir araya geldi Güncel AEDAŞ, Burdur’da muhtarlarla bir araya geldi

AEDAŞ Burdur İl Müdürlüğü yönetici kademesi, Burdur merkez mahalle muhtarlarına mevcut çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi


ELEKTRİK KESİNTİLERİNE ÇÖZÜM JENERATÖR Ekonomi/Turizm ELEKTRİK KESİNTİLERİNE ÇÖZÜM JENERATÖR

Teksan Jeneratör uyarıyor: Bakımsız jeneratörler karanlıkta bırakır!


“Creative InternPrize” KA2 Stratejik Ortaklıklar Mesleki Eğitim Projesi Hibe Almaya Hak Kazandı Güncel “Creative InternPrize” KA2 Stratejik Ortaklıklar Mesleki Eğitim Projesi Hibe Almaya Hak Kazandı

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Uluslararası İlişkiler Ofisi koordinatörlüğünde başvurusu yapılan “Creative InternPrize” Projesi, Avrupa Birliği Erasmus+ Programı 2016 Yılı Ana Eylem 2 Mesleki Eğitim Alanında Stratejik Ortaklıklar Projeleri kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hibe almaya hak kazandı.


HAKSIZ REKABET TÜRK ÇELİK SEKTÖRÜNÜ ZORLUYOR Ekonomi/Turizm HAKSIZ REKABET TÜRK ÇELİK SEKTÖRÜNÜ ZORLUYOR

ABD, Kanada ve AB gibi ülkelerin uyguladıkları korumacı politikalarla Çin, Rusya ve Ukrayna’nın aralarında olduğu ülkelerin DTÖ kurallarına aykırı yaptıkları ihracatın pazarlarına girişini sınırladıklarını belirten Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Namık Ekinci, “Bu pazarlara giremeyen ülkelerin devlet destekli, düşük fiyatlı ürünleri Türkiye gibi haksız rekabete karşı önlem almamış pazarlara akın ediyor. Bu durum, çelik firmalarımızı her geçen gün daha da zorluyor” dedi ve konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Elektrik kesintileri jeneratör satışlarını artırdı
 Ekonomi/Turizm Elektrik kesintileri jeneratör satışlarını artırdı


Türkiye’nin dört bir tarafında yaşanan elektrik kesintisi jeneratör satışlarını ciddi oranda artırdı, çağrı merkezine gelen aramalarda büyük bir yoğunluk yaşandı.


Kepez terörü kınadı Güncel Kepez terörü kınadı

İstanbul’daki hain terör saldırısını kınayan Başkan Tütüncü, “Bu saldırı bir yaşam tarzına, bir kimliğe, bir toplumsal hadiseye yapılmamıştır. Hedef Türkiye Cumhuriyeti Devleti’dir, milletin istiklalidir. Atatürk’ün ifade ettiği şekliyle ‘Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır “ dedi.


GEBELİKTE İKİ KİŞİLİK BESLENMEYİN Sağlık/Kadın GEBELİKTE İKİ KİŞİLİK BESLENMEYİN

Hamilelikte beslenme alışkanlıklarının bebeğin sağlığını etkilediğine dikkat çeken Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Cüneyt Genç, “Bebeğinin daha sağlıklı olacağını düşünüp, iki kişilik beslenme gibi bir yanlış yapmamalı. Sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek isteyen anne adayları, bebeğin zihinsel ve bedensel gelişimi için tüm besin gruplarından yeterli miktarda tüketmeli” dedi.


HAVA KİRLİLİĞİNİ AKILLI ŞEHİRLER ÖNLEYECEK Güncel HAVA KİRLİLİĞİNİ AKILLI ŞEHİRLER ÖNLEYECEK

Hava kirliliği kış aylarının gelmesiyle büyük artış gösterdi. Çağımızın en büyük sorunlarından hava kirliliğinin yol açtığı sağlık sorunları nedeniyle Türkiye’de her yıl ortalama 28 bin kişi yaşamını yitiriyor.


Growtech Eurasia ‘Tarım İnovasyon Ödülleri’ Tarımın Yenilikçi Projeleri’ni Seçti Ekonomi/Turizm Growtech Eurasia ‘Tarım İnovasyon Ödülleri’ Tarımın Yenilikçi Projeleri’ni Seçti

‘Growtech Eurasia ‘Tarım İnovasyon Ödülleri’, Antalya Expo Center’da 30 Kasım- 03 Aralık tarihleri arasında yapılan Growtech Eurasia Tarım Fuarı’nda gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Kazananlar Seçici Kurul ön elemesinden sonra sosyal medya üzerinden yapılan oylamalar ve fuar ziyaretçileri tarafından belirlendi.


Sigorta zararı karşılar, alarm sistemi zararın oluşmasını engeller Teknoloji/Bilim/İnternet Sigorta zararı karşılar, alarm sistemi zararın oluşmasını engeller

Türkiye'nin lider güvenlik şirketi Pronet, ‘5 Korumalı Güvenlik Hizmeti’ ile, hırsızlık, acil sağlık, yangın, gaz kaçağı ve su baskını gibi tehlikelere en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlıyor.


 SİBER SALDIRILAR ARTACAK Teknoloji/Bilim/İnternet SİBER SALDIRILAR ARTACAK

Global antivirüs yazılım şirketi Bitdefender, 2017 yılında öne çıkacak siber saldırı türlerine yönelik öngörülerini açıkladı. Siber saldırıların 2017’de daha da artacağını ve karmaşık hale geleceğini söyleyen Bitdefender uzmanları, kişi ve şirketlere yönelik loT bağlantılı DDoS saldırılarının da yaygınlaşacağını vurguladı.


“KONUT FİYATLARININ DÜŞMESİNİ BEKLEMEK HAYAL OLUR” Ekonomi/Turizm “KONUT FİYATLARININ DÜŞMESİNİ BEKLEMEK HAYAL OLUR”

800 bin TL’lik konutta kredi faizi hariç en az 110 bin TL ek masraf çıkıyor


Renault ve Dacia’da Aralık avantajları devam ediyor! Otomotiv Renault ve Dacia’da Aralık avantajları devam ediyor!

Renault ve Dacia’da Aralık ayında geçerli olan kampanya fırsatları 4 Ocak 2017 akşamına kadar devam ediyor.


 ESET, ikinci kez yılın en iyi antivirüs şirketi seçildi Teknoloji/Bilim/İnternet ESET, ikinci kez yılın en iyi antivirüs şirketi seçildi

Bilişim alanında yılın en iyilerini belirleyen Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec, ESET’i ‘Yılın En İyi Antivirüs-Güvenlik Şirketi‘ olarak seçti. ESET, geçen yıl da aynı ödüle layık görülmüştü. Törenle verilen ödülü, ESET Türkiye CEO’su Alain Soria aldı.


“Türkiye ihracatı 2017 yılında 155 milyar dolara yükselecek” Ekonomi/Turizm “Türkiye ihracatı 2017 yılında 155 milyar dolara yükselecek”

Bu yılı ihracatta atılım dönemi ilan eden TİM, hedefini belirledi: “Türkiye ihracatı 2017 yılında 155 milyar dolara yükselecek”


YOLUN YARISI 40’A GELDİ Sağlık/Kadın YOLUN YARISI 40’A GELDİ

Halk arasında yaşlanma ile ilgili en çok kullanılan “Yaş 35, yolun yarısı” kavramı, günümüzde değişmeye başladı.


WittyCommerce Hedef Büyüttü Ekonomi/Turizm WittyCommerce Hedef Büyüttü

E-ticaret dünyasının önemli şirketlerinden WittyCommerce, 2016 yılını yüzde 330’luk büyümeyle bitirdi. Şirketin 2017 yılı için hedefi ise yüzde 150 büyüme...


Çocuklarda her enfeksiyon rahatsızlığında antibiyotik kullanılmamalı Sağlık/Kadın Çocuklarda her enfeksiyon rahatsızlığında antibiyotik kullanılmamalı

Kış mevsimiyle birlikte artan ve özellikle okullarda çocuklar arasında bulaşarak yayılan enfeksiyon hastalıklarını hem okulların hem de ebeveynlerin alacağı koruyucu önlemlerle azaltmak mümkün. Bunların en başında; rino virüsü, parainfluenza ve özellikle kreşe giden çocuklarda görülen RSV virüsü geliyor.


İşyerinde üşüyen ısıtıcıya başvuruyor Ekonomi/Turizm İşyerinde üşüyen ısıtıcıya başvuruyor

Giderek soğuyan havalar nedeniyle birçok işyerinin ısınma ihtiyacı da artıyor. Çalışanlar yeterince ısınamadıkları için farklı işlevlere sahip ısıtıcılar satın alarak bu sorunu çözmeye çalışıyor.


“Kadın Şefler Akademisi” ile daha çok kadın iş hayatına katılacak Güncel “Kadın Şefler Akademisi” ile daha çok kadın iş hayatına katılacak

Türkiye'nin lider toplu yemek ve destek hizmetler sağlayıcısı Sofra / Compass Group Türkiye, Kağıthane Halk Eğitim Merkezi ve ilgili bölge İŞKUR Müdürlüğü ile birlikte hayata geçirdiği “Kadın Şefler Akademisi” projesiyle kadınların iş hayatında daha fazla yer almalarını sağlayarak kadın istihdamını artırmayı hedefliyor.


Gençler  8 Ocak’ta Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşünde Buluşacak Spor Gençler 8 Ocak’ta Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşünde Buluşacak

Gençler, Sarıkamış Harekatı sırasında şehit düşen Mehmetçikleri 102. yılında anmak için 8 Ocak 2017 Pazar günü Antalya’da bir araya gelecek.


SERİK’TE KADIN ÇİFTÇİLERE YERİNDE ÖRTÜ ALTI EĞİTİMİ Serik SERİK’TE KADIN ÇİFTÇİLERE YERİNDE ÖRTÜ ALTI EĞİTİMİ

Serik İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü kadın çiftçilere yerinde eğitim uyguladı. Müdürlük; Örtü altı Sebze Yetiştiriciliğinde Kadın Çiftçilere Biyolojik Mücadele' projesi kapsamın da 'Bitki Zararlıları ile Mücadele' eğitimi verdi. Kayaburnu ve Eskiyörük mahallelerinden 20 kadın çiftçinin katılımı ile Kayaburnu mahallesinde 12 Aralık 2016 tarihinde başladı.


İnşaat harcamasına KDV iadesi geliyor Ekonomi/Turizm İnşaat harcamasına KDV iadesi geliyor

TBMM’ye sunulan Torba Yasa Tasarısı’nda yer alan yatırımlardaki inşaat harcamalarının KDV’sinin geri ödenecek. Geri ödeme 2017’yle sınırlandırıldı.


Kimler Saç Ektirebilir? Sağlık/Kadın Kimler Saç Ektirebilir?

Saç ekimi, kellik sorunu için kullanılan en etkili teknolojilerin başını çekiyor.


Siyaset "TERÖRE KARŞI HER TÜRLÜ DAYANIŞMA VE İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ"

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, İstanbul Ortaköy’de bir eğlence mekânına düzenlenen silahlı saldırı sonrasında yazılı bir açıklama yayımladı.


YENİ YILIN İLK TEMSİLİ “SARAYDAN KIZ KAÇIRMA” Kültür/Sanat YENİ YILIN İLK TEMSİLİ “SARAYDAN KIZ KAÇIRMA”

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 03 Ocak Salı ve 05 Ocak Perşembe akşamları saat: 20.00’de W.A.Mozart’ın ünlü “Saraydan Kız Kaçırma” operasını sahneleyecek. Orkestra yönetmenliğini Alexandru SAMOILA ve Ömer YÖNDEM’in yapacağı eseri İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdür ve Sanat Yönetmeni Haldun ÖZÖRTEN sahneye koyuyor.


MANAVGAT HUZUREVİNDE BÜYÜK AİLE YEMEĞİ  Manavgat MANAVGAT HUZUREVİNDE BÜYÜK AİLE YEMEĞİ

Manavgat Belediyesi, yeni yılda dostluğu, birliği ve beraberliği pekiştirmek amacı ile Huzurevinde aile yemeği verdi.


Kumluca’da 2016 yılında 470 çift evet dedi Kumluca Kumluca’da 2016 yılında 470 çift evet dedi

Kumluca ilçesinde 2016 yılında 470 çift “evet” derken, 879 bebek dünyaya geldi.


ATAY USLU: ‘MAZLUMUN VE MAĞDURUN YANINDAYIZ’ Siyaset ATAY USLU: ‘MAZLUMUN VE MAĞDURUN YANINDAYIZ’

AK Parti Antalya Milletvekili Atay USLU Halep’te hayatta kalma mücadelesi veren Halep halkı için Kızılay’ın Yardım Kampanyasına Finike AK Parti Kadın kolları teşkilatı ile birlikte destek verdi.


Şırnak’ta sular akmaya başladı Güncel Şırnak’ta sular akmaya başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Şırnak Belediyesi’nin talebi üzerine Şırnak’a yardım eli uzattı. Hizmet araçları ve iş makineleri ile Şırnak’a giden Büyükşehir ekipleri, ilçenin en önemli sıkıntısı olan içme suyu sorununu çetin kış şartlarına rağmen gece gündüz çalışarak çözdü. Şırnak’a su verilmeye başlandı.


Liman Kapalı Semt Pazarı açılıyor… Güncel Liman Kapalı Semt Pazarı açılıyor…

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Liman Mahallesi’nde yapımı tamamlanan kapalı semt pazarında stant kuracak esnafın yerlerini, kura çekilişi ile belirlediklerini söyledi.


BUDAK: “ALANYA HAL PROJESİ UYARILARIMIZDAN SONRA DEĞİŞTİ” Siyaset BUDAK: “ALANYA HAL PROJESİ UYARILARIMIZDAN SONRA DEĞİŞTİ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Alanya Hal Projesi’nin, TBMM’ye verdiği önergeden sonra değişiklikler yapıldığını belirterek, “Projede, dükkanlar ve ardiyelerle ilgili düzeltmeler, esnafımızın taleplerini bir soru önergesiyle TBMM’ye taşımamdan sonra yapıldı. Bizim derdimiz bağcıyı dövmek değil üzüm yemek. Projede bazı düzeltmeler olması, doğru bir iş yaptığımızın göstergesidir.” dedi.


Döşemealtı'nda çipli kimlik kartlarına ilk başvuruyu Başkan Genç yaptı Döşemealtı Döşemealtı'nda çipli kimlik kartlarına ilk başvuruyu Başkan Genç yaptı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, İlçe Kaymakamı Mehmet Baygül ile birlikte çipli kimlik kartı başvurusu yaptı.


“Meslek Dersi Öğretmenlerinin Teknik Çizim Becerilerinin Geliştirilmesi/TED-VET” Projesi... Güncel “Meslek Dersi Öğretmenlerinin Teknik Çizim Becerilerinin Geliştirilmesi/TED-VET” Projesi...

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi koordinatörlüğünde Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığıyla “Meslek Dersi Öğretmenlerinin Teknik Çizim Becerilerinin Geliştirilmesi” projesi Ulusal Konferansı gerçekleştirildi.


Büyükşehir’den midye operasyonu Güncel Büyükşehir’den midye operasyonu

Büyükşehir Belediyesi, Kepez ilçesinde kötü koşullarda midye üretimi yapan adreslere operasyon düzenledi. Sağlıksız olduğu tespit edilen 1 ton 750 kilogram midyeye el konuldu.


ZEYTİNKÖY KADIN EMEĞİ MERKEZİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI Güncel ZEYTİNKÖY KADIN EMEĞİ MERKEZİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Muratpaşa Belediyesi’nin Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği (TÜKD) Antalya Şubesi koordinatörlüğünde Antalya Ticaret ve Sanasi Odası (ATSO) Kadın Girişimciler Kurulu ve Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde hayata geçirdiği ‘Zeytinköy Kadın Emeği Eğitimi’ projesinin kurs merkezi 9 Ocak Pazartesi günün saat 11.00’de açılıyor.


“SİGARA VE GÜNEŞ YAŞLANMAYI HIZLANDIRIYOR” Sağlık/Kadın “SİGARA VE GÜNEŞ YAŞLANMAYI HIZLANDIRIYOR”

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Dermatoloji Bölümü’nden Uzm. Dr. İlkay İçke dermal dolgu uygulamaları hakkında bilgi verdi.


YÜZÜKLERİNİ BAŞKAN UYSAL TAKTI Güncel YÜZÜKLERİNİ BAŞKAN UYSAL TAKTI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP’li Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi ve Adalya Vakfı Müdürü Cem Kotan ile sosyolog Demet Ayne’nin nişan yüzüklerini taktı, genç çifte mutluluklar diledi.


Akseki’de karla yoğun mücadele Akseki Akseki’de karla yoğun mücadele

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akseki’de kar yağışı nedeniyle ulaşımı zorlaşan mahalle yollarını gece gündüz çalışarak greyderler ile açıyor. Yolda kalanlara çekici ve zincir yardımı yapılıyor.


Kepez’den basketbola takviye Spor Kepez’den basketbola takviye

Türkiye Basketbol 2.Ligi 2.yarı hazırlıklarını sürdüren Kepez Belediyespor’da transfer çalışmaları devam ediyor.


Atay Uslu’dan yeni yıl mesajı Siyaset Atay Uslu’dan yeni yıl mesajı

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında “2016 yılını artık geride bıraktık; yeni umutlarla, yeni heyecanlarla, hep birlikte yeni bir yıla başladık. 2017 yılının, ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını; huzura, dostluğa, sevmeye vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.


Kepez  ilk yarıda kalesini gole kapadı Spor Kepez ilk yarıda kalesini gole kapadı

Bölgesel Amatör Ligde(BAL) ilk yarının bitmesiyle beraber, KepezBelediyespor dikkat çekici bir istatistiğe imza attı. Ligin ilk yarısı boyunca kalesinde sadece 9 gol gören Kepez Belediyespor grubunda en az gol yiyen takım olarak dikkat çekiyor.


ÇOK AMAÇLI GÖSTERİ MERKEZİ İHALEYE ÇIKIYOR Güncel ÇOK AMAÇLI GÖSTERİ MERKEZİ İHALEYE ÇIKIYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin Yeşilbahçe Mahallesi’nde inşa edeceği ‘Çok Amaçlı Gösteri Merkezi’ 27 Ocak Cuma günü ihaleye çıkıyor. Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Amacımız ortak akılla ortaya çıkan bu merkezin bilimsel, çevreye uyumlu, estetik bir projeye sahip olmasıydı. Geldiğimiz noktada bunu başardık. İhale sürecini de en kısa sürede tamamlayıp 2018’in ilk çeyreğinde Antalya’yı yeni kültür sanat merkeziyle tanıştırmak istiyoruz” diye konuştu.


KAYMAKAM ERGÜN’DEN İADE-İ ZİYARET Aksu KAYMAKAM ERGÜN’DEN İADE-İ ZİYARET

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e iade-i ziyarette bulundu.


Restaurant, kafe ve barlara terör kilidi önerisi Güncel Restaurant, kafe ve barlara terör kilidi önerisi

Reina saldırısı gösterdi ki, terör örgütleri yeni bir terör konseptini sahaya sürdü. Uzmanlar, eğlence merkezi, sinema, restaurant, kafe ve barlar gibi sosyalleştiğimiz mekanların korunması için Avrupa’da, İsrail’de, ABD’de uygulanan olağanüstü hal modeline geçilmesini öneriyor.


Döşemealtı Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi sevinci Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi sevinci

Döşemealtı Belediyesi ile Tüm-Bel-Sen arasında belediyede görevli 140 memur ve sözleşmeli memuru ilgilendiren toplu iş sözleşmesi Döşemealtı Belediyesi fuaye salonunda düzenlenen törenle imzalandı. Yeni sözleşme ile personele sosyal haklarıyla birlikte yaklaşık yüzde 40 oranında zam yapılırken kadınlar ve engelli çalışanlar unutulmadı.


Yüzmede Yine 2 Yeni Türkiye Rekoru Antalya Yeditepe’den Spor Yüzmede Yine 2 Yeni Türkiye Rekoru Antalya Yeditepe’den

13 yaş 800 metre serbestte 08:29.01 ve 1500 metre serbestte 15:52.71 ile Hidayet Ege Ünal, 2 rekor birden kırdı.


2016 DEV PROJELERİN YILI OLDU Güncel 2016 DEV PROJELERİN YILI OLDU

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de dev projeler hayata geçirildi. Yatırım büyüklüğü ve teknoloji dolayısıyla birçok ilki bünyesinde barındıran projelerle dünya çapında büyük ses getirildi.


Kaş’ta ASAT farkı Kaş Kaş’ta ASAT farkı

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Kaş’ın içme suyu ve alt yapısına 3 yılda 53 milyon 397 bin TL yatırım yaptı. Yıllardır süre gelen içme suyu sorununu tarihe gömen ASAT, arıtma ve kanalizasyon yatırımları ile turistik ilçenin dünyaca ünlü denizini gözü gibi koruyor.


Başkan Böcek, “2016’da 545 denetim yaptık” Güncel Başkan Böcek, “2016’da 545 denetim yaptık”

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün 2016 yılı içinde yapmış olduğu denetimler ve uygulamalar hakkında bilgi verdi.


Sporun Antalya’daki merkezi ASFİM Spor Sporun Antalya’daki merkezi ASFİM

Büyükşehir Belediyesi Antalya Spor ve Fitness Merkezleri (ASFİM) vatandaşların sporla buluşma noktası oldu. Sağlıklı yaşamın adresi ASFİM’den 3 yılda 47 bin kişi faydalandı.


MURATPAŞA ETÜT MERKEZLERİ YEŞİL SAHADA KARŞILAŞTI Spor MURATPAŞA ETÜT MERKEZLERİ YEŞİL SAHADA KARŞILAŞTI

Muratpaşa Belediyesi’nin Zeytinköy ve Ermenek’te bulunan ‘Eğitim ve Bilim’ merkezlerinin futbol takımları maçında öğrenciler gol sevincini asker selamı vererek kutladı.


BAŞKAN ÇALIK: Serik BAŞKAN ÇALIK: "2017 TÜM DÜNYADA HUZUR VE BARIŞIN HAKİM OLDUĞU BİR YIL OLSUN"

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık 2017 yılı için mesaj yayınladı.


AKBB’den gençlere meslek eğitimi Güncel AKBB’den gençlere meslek eğitimi

Liselilere işsizliğe çözüm yaratmayı hedefleyen seminere katılan AKBB ve Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, öğrencilere mesleklerini aşkla yapmalarını tavsiye etti.


Kumluca’da ayın söyleşisi etkinliği Kumluca Kumluca’da ayın söyleşisi etkinliği

15 Temmuz gazisi Mehmet Tahir İkiler: “Ben yılların tiyatrocusuyum, 15 Temmuz’a tiyatro diyenler, o gece çekilen görüntüleri bir kez daha izlesinler”


Tütüncü'den muhtarlara yeni yıl hediyesi Güncel Tütüncü'den muhtarlara yeni yıl hediyesi

Kepez Belediyesi 2016 yılının son açılışı yapılan Kepez Muhtarlar Hizmet Birimi için Yeni Doğan Mahallesi Recep Gürbüz Parkı’nda gerçekleştirdi.


BARO HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU’NDAN ZİYARET Güncel BARO HAYVAN HAKLARI KOMİSYONU’NDAN ZİYARET

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Barosu Hayvan Hakları Kurulu üyesi avukatlarla Muratpaşa Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nin mevcut durumunu ve geliştirilmesi için yapılması gerekenleri değerlendirdi.


Tütüncü esnafın yanında Güncel Tütüncü esnafın yanında

Bir lokanta açılışı yapan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, ardından ziyaret ettiği çevre esnafının isteklerini dinledi.


Vali Karaloğlu’dan Yeni Yıl Mesajı Güncel Vali Karaloğlu’dan Yeni Yıl Mesajı

Antalya Valisi Münir Karaloğlu yeni yıl mesajı yayınladı.


Mutlu Yıllar! Güncel Mutlu Yıllar!

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN


BUDAK: “2017 DEMOKRASİ VE HUZUR YILI OLSUN” Siyaset BUDAK: “2017 DEMOKRASİ VE HUZUR YILI OLSUN”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, 2016 yılının Türkiye ve dünya için krizler, kırılmalar yılı olduğunu belirterek, “Umarım, ders çıkarılır, 2017 uzlaşma, demokrasi ve huzur yılı olur” dedi.


BAŞKAN AMCALARININ YENİ YILINI KUTLADILAR Güncel BAŞKAN AMCALARININ YENİ YILINI KUTLADILAR

Muratpaşa Belediyesi’nin kreş öğrencileri kendi elleriyle hazırladıkları hediyelerle Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın yeni yılını kutladı.


SİVİL TOPLUM MERKEZİNDE SON AŞAMAYA GELİNDİ Güncel SİVİL TOPLUM MERKEZİNDE SON AŞAMAYA GELİNDİ

Muratpaşa Belediyesi, Avrupa’nın en büyük dernekler yerleşkesini inşa ettiği Doğuyaka Mahallesi’nde bulunan Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi’nin ince inşaat işleri ihale sürecini tamamlandı. Merkez, 9 milyon 661 bin TL’lik ek yatırımla açılışa hazır hale gelecek.


PEDİATRİK KEMİK İLİĞİ NAKİLLİ ÇOCUKLARLA YENİ YIL KUTLAMASI Güncel PEDİATRİK KEMİK İLİĞİ NAKİLLİ ÇOCUKLARLA YENİ YIL KUTLAMASI

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Pediatrik Kemik İliği Bölümü'nde tedavi gören çocuklar, yeni yıl partisinde eğlenceli anlar yaşadı.


ESNAFIN YILDIZI 2017’DE PARLAYACAK Ekonomi/Turizm ESNAFIN YILDIZI 2017’DE PARLAYACAK

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, esnafın 2017’den ümitli olması gerektiğini, turizm dâhil olmak üzere birçok sektörün gelecek yıl ekonomik olarak daha güçlü olacağını kaydetti.


Maarif Eğitim Kurumları, Yeni Yılı Kutladı Güncel Maarif Eğitim Kurumları, Yeni Yılı Kutladı

Şifa Koleji, Maarif Kolejleri ve Mustafa Kemal Okulları'nı bünyesi altında bulunduran Maarif Eğitim Kurumları, öğretmenlerinin yeni yılını kutladı.


KADIN GİRİŞİMCİLERDEN HALEP’Lİ BEBEKLERE DESTEK Güncel KADIN GİRİŞİMCİLERDEN HALEP’Lİ BEBEKLERE DESTEK

Her festivalde ortalama 100 bin kişiyi ağırlayan Zeruj Alışveriş Festivali’nin 11.si, İstanbul Fuar Merkezi 11.hall’de başladı. 4 gün boyunca alışveriş için gelen misafirlerini ağırlayacak olan festivalde birçok muhafazakâr markanın giyim ve aksesuar ürünleri yer aldı.


2016 yılı böyle geçti… Güncel 2016 yılı böyle geçti…

Medya Takip Merkezi (MTM), 2016 yılında Türkiye gündemine damga vuran olayları tüm ayrıntılarıyla ele aldı. Göz açıp kapayıncaya geçen yıl boyunca gerek ülke gerekse küresel siyasette yaşanan gelişmeler, oldukça yoğun bir seyir sergiledi. 15 Temmuz’daki darbe girişimi 2 milyondan fazla habere konu edildi.


BUDAK: “SINIRSIZ VE DENETLENEMEYEN YETKİ DİKTATÖRLÜKTE OLUR” Siyaset BUDAK: “SINIRSIZ VE DENETLENEMEYEN YETKİ DİKTATÖRLÜKTE OLUR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP-MHP işbirliğiyle getirilen Anayasa Teklifi’nin Cumhurbaşkanı’na yasama, yürütme ve yargı alanında geniş yetkiler getirdiğini belirterek, “Sınırsız yetkili, denetlenmesi ve kontrol edilmesi neredeyse imkânsız olan bir yöneticinin kısa adı diktatördür. Sizin metinlere, cumhurbaşkanı ya da başkan yazmanız bu gerçeği değiştirmez” dedi.


MANAVGAT BELEDİYESİ  KARLA MÜCADELEYE DEVAM EDİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYE DEVAM EDİYOR

Manavgat Belediyesi ekipleri, kırsal kesimde bulunan ve iki gün boyunca yağan kar yağışı nedeniyle yolları kapanan altı mahalle için çalışma başlattı.


BAŞKAN SÖZEN’DEN MİNİKLERE KAR SÜRPRİZİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN MİNİKLERE KAR SÜRPRİZİ

Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kültür Merkezi öğrencileri, yılbaşı öncesinde Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in yaptığı “Kar Sürprizi” ile mutlu oldu.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HALİTAĞALAR VE SİDE’YE PARK Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HALİTAĞALAR VE SİDE’YE PARK

Manavgat Belediyesi, Side ve Halitağalar mahallelerine park yapımına başladı.


İşyeri isimlerinde “Tük dili ve Türkçe” kullanılması Kumluca İşyeri isimlerinde “Tük dili ve Türkçe” kullanılması

Kumluca Belediyesi tarafından başlatılan çalışmayla, ilçede yeni açılacak işyerleri ve işyerlerinin tanıtımında “Türk dili ve Türkçe” kullanılması zorunluluğu getirildi.


YEŞİLAY YILBAŞINDA ALKOL KULLANIMI İÇİN UYARIYOR: Sağlık/Kadın YEŞİLAY YILBAŞINDA ALKOL KULLANIMI İÇİN UYARIYOR:

Yeşilay, alkolün sağlığa olan zararları ve yılbaşı kutlamalarında alkol alımının oluşturduğu olumsuz etkiler konusunda uyarılarda bulundu.


OKULLAR BÖLGESİNE MÜJDELİ HABER... Aksu OKULLAR BÖLGESİNE MÜJDELİ HABER...

Hacıaliler Mahallesi okullar bölgesinde ulaşım sıkıntısı yaşanıyordu. Hem emniyet binasının hem de okulların bulunduğu yola toplu ulaşım araçlarının girmemesi nedeniyle yaşanan sıkıntılar ortadan kaldırıldı.


Minik öğrencilerin yen yıl heyecanı… Güncel Minik öğrencilerin yen yıl heyecanı…

Konyaaltı Belediyesi Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşi öğrencilerinden biz büyüklere yeni yıl mesajı: sevgi ve barış içinde kalın…


“Demokrasi ve Cumhuriyet Mücadelemizin Taçlandığı Bir Yıl” Siyaset “Demokrasi ve Cumhuriyet Mücadelemizin Taçlandığı Bir Yıl”

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, yeni yıl için temennilerini de içeren bir mesaj yayımladı.


Türel: “Bize, Antalya'nın ve Türkiye'nin geleceğine güvenin” Siyaset Türel: “Bize, Antalya'nın ve Türkiye'nin geleceğine güvenin”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Büyükşehir’den toplu ulaşıma 50 yeni otobüs Güncel Büyükşehir’den toplu ulaşıma 50 yeni otobüs

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kent içi toplu ulaşım için satın aldığı çağdaş ve çevre dostu 12 metrelik, 50 yeni otobüs; törenle hizmete girdi ve toplu ulaşım hatlarında çalışmaya başladı. Başkan Türel, “Tek bir muradımız var o da halkımızın toplu ulaşımdan en iyi şekilde istifade etmesini sağlamak” dedi.


ANSİAD BAŞKANI ERDOĞAN’DAN 2017 MESAJI Güncel ANSİAD BAŞKANI ERDOĞAN’DAN 2017 MESAJI

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, yeni yıl mesajı yayınladı.


Başkan Böcek, “Muhtar evleri 10 güne hazır” Güncel Başkan Böcek, “Muhtar evleri 10 güne hazır”

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, inşası devam eden 4 muhtarlık binası ve bir ATM Parkı’nın çalışmalarını yerinde inceledi.


Hafise Nine’nin artık sıcak bir yuvası var Güncel Hafise Nine’nin artık sıcak bir yuvası var

Konyaaltı’nın Kır Mahallesi’nde zor şartlar altında yaşamını sürdüren 75 yaşındaki Hafise Yıldırım’a Büyükşehir Belediyesi sahip çıktı. Başını sokacak sıcak bir yuva hayali kuran Hafise Nine, Başkan Türel’in talimatıyla konteyner eve kavuştu.


MURATPAŞA’DAN ÇALIŞANLARINA YENİ YIL İKRAMİYESİ Güncel MURATPAŞA’DAN ÇALIŞANLARINA YENİ YIL İKRAMİYESİ

Muratpaşa Belediyesi, 2017’ye sayılı saatler kala çalışanlarına tam 841 bin 594 lira yeni yıl ikramiyesi ödemesi yaptı.


Seven Knights oyununa Muay Thai savaşçısı Klahan geldi Teknoloji/Bilim/İnternet Seven Knights oyununa Muay Thai savaşçısı Klahan geldi

Klahan’ın oyuna eklenmesinin şerefine Netmarble’ın düzenleyeceği etkinliği kaçırmayın...


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...