Cumartesi, 23 Mart 2019
‘İNSAN HAYATINI DEĞİŞTİRİYORSANIZ DAHA BÜYÜK İHALE YOKTUR’ Güncel ‘İNSAN HAYATINI DEĞİŞTİRİYORSANIZ DAHA BÜYÜK İHALE YOKTUR’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, tamamen kadınlardan oluşan ‘Turunçgiller’ sabah sporu grubuyla buluşmasında “İnsanların hayatını değiştiriyorsanız ondan büyük ihale yoktur. Şuan 6 bin kişi spor yapıyor. Biz bunu önce 12 bine daha sonra 24 bine çıkaralım. Bunu hedefliyor, bunun yöntemini geliştirmeye çalışıyoruz” diye konuştu.Kepez’de kentsel dönüşüm seferberliği Güncel 
Kepez’de kentsel dönüşüm seferberliği

Kepez Belediyesi’nde grubu olan 3 siyasi partinin meclis üyesi, belediye başkan yardımcıları ve bürokratları, Başkan Tütüncü ile birlikte Esentepelilere hazırladıkları kentsel dönüşüm planını anlattı.


BAŞKAN UYSAL, ‘KENTTEN DESTEK GÖRÜYORUZ’ Güncel BAŞKAN UYSAL, ‘KENTTEN DESTEK GÖRÜYORUZ’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Kasım ayı meclis toplantısında hayata geçirdikleri belediyecilik anlayışının siyasi parti ayrımı gözetmeksizin, kentten büyük bir destek gördüğünü belirterek, “Bu anketlerde de ortaya çıkıyor çünkü ortak akılla hareket ediyoruz” dedi.


İşte 2017’de dünyayı bekleyen siber tehditler İşte 2017’de dünyayı bekleyen siber tehditler

Gelecek yıl dünyayı bekleyen tehlikeleri açıklayan Fortinet’e göre ünlü ve siyasilere karşı çok daha güdümlü saldırılar yaşanacak, fidye yazılımlar ile çok sayıda kurbana eş zamanlı saldırılar yapılacak ve her birinden alınacak küçük miktarlarda fidye ile büyük vurgunlar yapılacak, kamu hizmetlerinde kullanılan sistemler siber suçluların en değerli hedefleri arasına girecek.


KONGED KADIN HENTBOL TAKIMI, ANTALYA HALKININ DESTEĞİNİ BEKLİYOR Spor KONGED KADIN HENTBOL TAKIMI, ANTALYA HALKININ DESTEĞİNİ BEKLİYOR

İki ay önce Gazi Gençlik Spor Kulübü Hentbol Takımı kız oyuncularını KONGED Hentbol Takımı’na dahil ederek çalışmalara başlayan KONGED Hentbol Takımı, 26 Kasım Cumartesi Hentbol Kadınlar 2. Liginde Bolu Belediyespor ile Saat 17.00’de ilk maçına çıkacak.


SİNYALİZASYONLAR KURULUYOR, KAZALAR ÖNLENİYOR Aksu SİNYALİZASYONLAR KURULUYOR, KAZALAR ÖNLENİYOR

Turizm yolu olarak bilinen ve Antalya’nın en işlek caddelerinden olan Kardeş Kentler Caddesinde bazı kavşaklarda sinyalizasyon sistemi bulunmaması kazalara neden oluyordu. Yaşanan sorunları yakından takip eden ve konuyu Büyükşehir Belediyesi’ne ileten Aksu Belediyesi, önemli iki kavşağa sinyalizasyon konulmasını sağladı.


KONDER’den şakayık sergisi Güncel KONDER’den şakayık sergisi

KONDER ve Konyaaltı Sigorta’nın katkılarıyla düzenlenen Bahtılı Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı “Şakayık Çiçeği’’ temalı 53 eser sanatseverlerin beğenisine sunuldu.


‘Geleceğe yönelik kaygılıyız’ Siyaset ‘Geleceğe yönelik kaygılıyız’

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile açıklama yapan Demokrat Parti (DP) Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Öğretmene sahip çıkmak kendi kendimize, halkımıza ve ülkemize sahip çıkmak demektir” dedi.


Güncel "Öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyorum"

BAŞKAN ECZ. TOLGAR AKKUŞ: “MODERN VE ÇAĞDAŞ BİR NESLİN YETİŞMESİ İÇİN KARARLILIKLA MÜCADELE EDEN ÖĞRETMENLERİMİZE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”


Döşemealtı’nın İlk Kent Meydanı’nda sona yaklaşıldı Döşemealtı Döşemealtı’nın İlk Kent Meydanı’nda sona yaklaşıldı

Antalya’nın en büyük merkez ilçesi Döşemealtı’nın ilk kent meydanın da sona yaklaşıldı. 2017 Yılı Ocak ayında hizmete girecek olan kent meydanın da çalışmalar aralıksız devam ediyor.


SÜMER “HİÇ KİMSE ATSO’YU SİYASETİN ARKA BAHÇESİ YAPMAYA KALKMASIN”
 Siyaset SÜMER “HİÇ KİMSE ATSO’YU SİYASETİN ARKA BAHÇESİ YAPMAYA KALKMASIN”


Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ATSO’da gerçekleştirmeyi planladığı toplantı için gönderdiği davet mektubunda kullandığı ifadelere tepki gösteren AK Parti Antalya İl Başkanı Avukat Rıza Sümer “Hiç kimse ATSO’yu siyasi emellerine ve gelecek planlarına alet etmesin” dedi.


HACI BEKTAŞ-I VELİ KÜLTÜR MERKEZİ BAHAR’DA AÇILIYOR Güncel HACI BEKTAŞ-I VELİ KÜLTÜR MERKEZİ BAHAR’DA AÇILIYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yeşildere Mahallesi’nde 1180 Sokakta, 2 bin 200 metrekarelik alanda inşaatı devam eden Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi ve Cemevi’nin 2017 yılının bahar aylarında tamamlanacağını açıkladı.


İKMİB OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI Güncel İKMİB OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Olağanüstü Genel Kurulu Plastik Tanıtım Grubu (PTG) gündemi ile toplandı ve oybirliği ile kapatılmasına karar verildi.


Döşemealtı Belediyesi’nden rekor Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden rekor

Döşemealtı Belediyesi, kentin en büyük merkez ilçesinde yeni yollar açmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Turgay Genç, yaklaşık 32 ay da 400 kilometrenin üzerinde yeni yolu vatandaşların hizmetine açarak ulaşılması güç bir rekora imza attı.


VALİ KARALOĞLU: “ALMANLAR ANTALYAYI SEVİYOR” Güncel VALİ KARALOĞLU: “ALMANLAR ANTALYAYI SEVİYOR”

Almanya’nın Antalya Konsolosu Martin Vetter’i makamında kabul eden Vali Münir Karaloğlu: “Almanlar Antalya’yı seviyor” dedi.


Tütüncü öğretmenler için sahada Spor Tütüncü öğretmenler için sahada

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, eşi Dr. Tütüncü ve ekibi, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlere karşı voleybol maçında ter döktü.


MURATPAŞA’DA 24 SAAT MESAİ Güncel MURATPAŞA’DA 24 SAAT MESAİ

Muratpaşa Belediyesi, son 15 yıldır sadece yama çalışması yapılan, çöküntü alanlarda yağmur suyu toplanan Burhanettin Onat ve Narenciye caddelerinin Cebesoy üzerinden Doğu Garajı’na açan bağlantı yolu Balıkçıoğlu Caddesi’nin tek şeridini 24 saat içinde sıcak asfaltla kapladı. Cumartesi gecesi başlayan çalışmalar Pazar sona erdi.


KALP HASTALARININ YENİ UMUDU; ERİYEN STENT Sağlık/Kadın KALP HASTALARININ YENİ UMUDU; ERİYEN STENT

Kalp damarlarının açık kalmasını sağlayan stentlerin eriyerek vücutta kaybolanları son yıllarda tıp alanında kullanılmaya başlandı. Eriyen stentler, metal stentler gibi ömür boyu hastanın damarında kalmıyor. Damar içinde ilk 6 aydan sonra erimeye başlayan ve iki yılda tamamen kaybolan eriyen stent ile kalp damarlarının yapısı bozulmuyor.


Otomotiv tedarik sanayisinde “Trump” etkisi Otomotiv Otomotiv tedarik sanayisinde “Trump” etkisi

Taşıt Araçları ve Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) Başkanı Alper Kanca, “Dünyada ekonomik anlamdaki oyunun kartları yeniden dağıtılıyor, hatta oyunun kuralları değişiyor. ABD başkanlık seçimlerinin sonucu da kartların yeniden dağıtılacağının sinyallerini veriyor. Yeni düzende bizlerin daha fazla söz sahibi olması ise, küresel ayak izimizin artmasından geçiyor” dedi.


Mobil çalışan oranı yüzde 37’den 42’ye çıkacak Teknoloji/Bilim/İnternet Mobil çalışan oranı yüzde 37’den 42’ye çıkacak

2021 yılına kadar internete bağlı cihaz sayısı yıl bazında yüzde 23 büyüyecek. 2021’de toplam 28 milyar cihazın birbirine bağlı olması öngörülüyor.


AKCİĞER KANSERİ TEDAVİSİNDE YENİ BİR YÖNTEM  İNTRATÜMÖRAL KEMOTERAPİ Sağlık/Kadın AKCİĞER KANSERİ TEDAVİSİNDE YENİ BİR YÖNTEM İNTRATÜMÖRAL KEMOTERAPİ

Türkiye’den dünyaya yayılan intratümoral kemoterapi; özellikle akciğer kanseri hastalarında diğer tedavi yöntemleri ile birlikte uygulanıyor, hastanın bağışıklığını güçlendiriyor ve vücudun kanserle savaşmasını kolaylaştırıyor.


Vali Karaloğlu: Güncel Vali Karaloğlu: "Sizlere yürekten minnettarız"

Antalya Valisi Münir Karaloğlu 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


ERDEM HASTAHANELERİ AKCİĞER KANSERİNİN FARKINDA! Sağlık/Kadın ERDEM HASTAHANELERİ AKCİĞER KANSERİNİN FARKINDA!

Akciğer kanseri, kanser türlerinin arasında en çok ölüme sebebiyet veren tür olarak biliniyor. En önemli sebebi ise sigara kullanımı. Peki, bütün Kasım ayında “farkındalık” yaratan akciğer kanserinin ne kadar farkındayız?Antalyalılara Neşet Ertaş müjdesi Kültür/Sanat 
Antalyalılara Neşet Ertaş müjdesi

Kırşehirlilerin düzenlediği Neşet Ertaş Anma Gecesine katılan Kepez Belediyesi Başkanı, Ahatlı’daki Neşet Ertaş Sivil Toplum Kuruluşları Hizmet Merkezi’nin yeni yılda açılacağını müjdeledi.


TÜRK FUTBOLUNUN EKONOMİK DEĞERİ ARTIYOR Spor TÜRK FUTBOLUNUN EKONOMİK DEĞERİ ARTIYOR

İlk olarak 1996-1997 yılında 40 milyon dolara ihaleye çıkılarak başlayan futbol maçlarının yayın hakkı değeri, 21 yılda 400 milyon dolar arttı. Böylece yayın gelirlerinde Türkiye, Avrupa’nın en değerli altıncı ligi olmayı başardı.


SARAYDAN KIZ KAÇIRMA İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI Kültür/Sanat SARAYDAN KIZ KAÇIRMA İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nde prömiyer heyecanı yaşanıyor


​Türkiye’de her yıl yaklaşık 1500-4500 hastaya ALS tanısı konuyor Sağlık/Kadın ​Türkiye’de her yıl yaklaşık 1500-4500 hastaya ALS tanısı konuyor

ALS hastalığını, yakın zaman önce pek çok ünlü isminde katıldığı Buz Kovası (Ice Bucket Challenge) kampanyasıyla duyduk. Kampanyadan elde edilen gelir, bilimsel araştırmalara aktarıldı ve bu sayede yeni tedavilere rehber olacak NEK1 adlı yeni bir gen keşfedildi.


​Bu haberi okumadan yemek siparişi vermeyin Sağlık/Kadın ​Bu haberi okumadan yemek siparişi vermeyin

Sık sık dışarıda yemek yer misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise bu haberi okumadan sipariş vermeyin.


ERDEM’DEN SÜMER’E YANIT Siyaset ERDEM’DEN SÜMER’E YANIT

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, "Cumhuriyet Halk Partisi, aralarında ticaret ve sanayi odaları, esnaf odaları, meslek odaları, dernekler ve vakıfların da bulunduğu tüm sivil toplum kuruluşları ile işbirliğinin geliştirilmesi, ülkemizin yaşadığı sorunlara ortak akılla çözümler bulunmasına yönelik olarak bir dizi etkinlik gerçekleştirmektedir. Bunlardan birisi de sivil toplum kuruluşları ile “Büyük Buluşma”dır ve 05 Mart 2016 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilmiştir" dedi.


“HepGül Aysel” Tiyatro Oyunu Kemer’de Sahnelendi
 Kemer “HepGül Aysel” Tiyatro Oyunu Kemer’de Sahnelendi


Sosyal ve Kültürel faaliyetlerin öncüsü Kemer Belediyesi, anlamlı bir tiyatro gösterisine daha ev sahipliği yaptı.
Aile içi ve kadına yönelik şiddetin her yönü ile anlatıldığı “HepGül Aysel” isimli tiyatro oyunu Kemer’de sahnelendi.Siyaset "24 Kasım Öğretmenler Günü'nü yürekten kutluyorum"

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Borç yapılandırmasında son gün Ekonomi/Turizm Borç yapılandırmasında son gün

6736 Sayılı ‘Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun’ kapsamında Büyükşehir Belediyesi mükelleflerinin borç yapılandırma başvuruları 25 Kasım Cuma günü (Yarın) sona eriyor.


ÇAVUŞOĞLU “TURİZMCİLERİMİZİ ZOR GÜNLERİNDE YALNIZ BIRAKMIYORUZ” Ekonomi/Turizm ÇAVUŞOĞLU “TURİZMCİLERİMİZİ ZOR GÜNLERİNDE YALNIZ BIRAKMIYORUZ”

Kredi Garanti Kurumlarına sağlanan hazine desteğine ilişkin bakanlar kurulu kararı yayımlanasının ardından karara ilişkin açıklamada bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu “ Kredi Garanti Fonu (KGF) ile KOBİ ve bu kapsamın dışındaki otellerin kredi sorununun ortadan kalkacağını belirtti.


Doğan Cüceloğlu'ndan “Ailede İletişim” Semineri Kültür/Sanat Doğan Cüceloğlu'ndan “Ailede İletişim” Semineri

Büyükşehir Belediyesi "Çocuk Hakları Haftası" kapsamında Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu ve Sosyolog -Yazar Polat Doğru’yu Antalyalılarla buluşturdu.


KONGED Üyelerinden Başkan Vekili Yılmaz’a Ziyaret
 Kemer KONGED Üyelerinden Başkan Vekili Yılmaz’a Ziyaret


Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED) Yönetim Kurulu, Başkan Vekili Recep Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
KONGED yönetim kurulu ve üyeleri, Başkan Vekili Recep Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek, derneğin faaliyet ve projeleri hakkında bilgi verdi.


Antalya’da şiir rüzgarı esecek Kültür/Sanat Antalya’da şiir rüzgarı esecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 26 Kasım Cumartesi akşamı AKM’de Sonbahar Günleri Şiir Gecesi düzenliyor. Gecede Türkiye’nin 14 ilinden yerel şairlerin şiirleri yorumlanacak.


Milletvekili Köse, Öğretmenler Günü’nü kutladı Siyaset Milletvekili Köse, Öğretmenler Günü’nü kutladı

AK Parti Antalya Milletvekili Av. Mustafa Köse, yayınladığı mesajla, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.


Başkan Böcek, emekli kahvesini ziyaret etti
 Güncel Başkan Böcek, emekli kahvesini ziyaret etti


Konyaaltı Belediyesi Emekli Kahvesi, hizmete açıldığı 2,5 yıl gibi bir süre içinde 8 bin 374 üye sayısına ulaştı.


Aydın'dan Öğretmenler Günü Mesajı Siyaset Aydın'dan Öğretmenler Günü Mesajı

Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


AKSU MACUN MAHALLESİ KAPALI PAZAR TEMEL ATMA TÖRENİ Aksu AKSU MACUN MAHALLESİ KAPALI PAZAR TEMEL ATMA TÖRENİ

Aksu Belediyesi ve Antalya Semt Pazarcılar Odası işbirliği ile yapılacak olan Macun Mahallesi Kapalı Pazar temel atma töreninde konuşan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin “Macun Mahallesi Kapalı Pazarı halkımıza hayırlı olsun. Bize verilen süreyi en iyi şekilde değerlendireceğiz. Birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız. Aksu’yu kuzeyin parlayan yıldızı yapacağız” dedi.


Finike Belediyesi’nden uyuşturucuyla mücadeleye tiyatrolu destek Finike Finike Belediyesi’nden uyuşturucuyla mücadeleye tiyatrolu destek

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, gençlerin uyuşturucunun zararlarını daha iyi anlaması adına lise öğrencilerine yönelik Pembe Aslında Siyahtır oyununu Finike’ye getirdi.


Küçük öğrencilerden anlamlı öğretmenler günü kutlaması Kumluca Küçük öğrencilerden anlamlı öğretmenler günü kutlaması

Kumluca faaliyet gösteren Masal Diyarı Eğitim ve Kültür Derneği öğrencileri, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.


VALİ KARALOĞLU ALANYA'DA İNCELEMELERDE BULUNDU Alanya VALİ KARALOĞLU ALANYA'DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Alanya'da tersane açıklarında gerçekleşetirdiği su altı dalışının ardından ilçede incelemelerde bulundu.


Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Gününe Özel Plastik Sanatlar Çalıştayı Sağlık/Kadın Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Gününe Özel Plastik Sanatlar Çalıştayı

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Antalya Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Kadın ve Demokrasi Derneği ve Kepez Belediyesi’nin işbirliği ile 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü kapsamında Plastik Sanatlar Çalıştayı düzenledi.


Ülkü Ocaklarından Çocuk Hakları Semineri Alanya Ülkü Ocaklarından Çocuk Hakları Semineri

Alanya Ülkü Ocakları uzun süredir sürdürdüğü eğitim seminerlerine devam ediyor. He hafta farklı bir konunun işlendiği eğitim seminerlerinde Ocak başkanı Erhan Çınar bu haftaki konuyu “Çocuk Hakları ve istismarı” olarak belirledi.


ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, ANTALYA ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ Ekonomi/Turizm ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, ANTALYA ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Birliğe bağlı oda başkanları ile bir araya gelen Karaloğlu, ekonomik krizlerin Türkiye’yi teğet geçtiğini belirterek esnafın ümitli olması gerektiğini vurguladı.


FABRİKALARDA ROBOTLAR DAHİL HER ŞEY BİRBİRİYLE KONUŞACAK Teknoloji/Bilim/İnternet FABRİKALARDA ROBOTLAR DAHİL HER ŞEY BİRBİRİYLE KONUŞACAK

Mitsubishi Electric, Türkiye İnovasyon Haftası’nda Sanayi 4.0’a yanıtını anlattı


NAMIK KEMAL ORTAOKULU SPOR SALONU TÖRENLE AÇILDI Spor NAMIK KEMAL ORTAOKULU SPOR SALONU TÖRENLE AÇILDI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ilçede gerçekleştirilen 7’nci spor tesisi yatırımı, Namık Kemal Ortaokulu Spor salonu açılışında “İyi şeyler için her zaman beton dökmeniz, bina yapmanız gerekmez. Değerli projeler üretmek için her zaman yüksek bedelli ihaleler yapmanız gerekmez. Eğer yaptıklarınızla insanların ömürlerine ömür katabiliyorsanız, yaptığınız en görkemli binadan, yoldan daha değerlidir. İşte bu spor salonlarımız o işlere yarayacak” diye konuştu.


Göksu Çayı Köprüsü bir ayda tamamlandı
 Güncel Göksu Çayı Köprüsü bir ayda tamamlandı


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in geçtiğimiz ay sessiz sedasız temelini attığı Göksu Çayı Köprüsü’nün yapımı tamamlandı.


20.Yaşına Giren Makro Tarım’ın Hedefi; Growtech Eurasia ile Dünya Pazarlarına Açılmak… Ekonomi/Turizm 20.Yaşına Giren Makro Tarım’ın Hedefi; Growtech Eurasia ile Dünya Pazarlarına Açılmak…

Sektörde 20. yılını kutlayan Makro Tarım, cirosunun yüzde 60’ının dış pazarlardan elde eden bir kurum olmayı hedeflediğini açıkladı. Türkiye’de sadece Growtech Eurasia Antalya Tarım Fuarı’na katıldıklarını belirten Makro Tarım Genel Müdürü Harun Öztürk, “Growtech sektörümüz ve özellikle bizim gibi yurt dışı hedefleri, hayalleri olan firmalar için çok iyi fırsatlar sunan bir fuar” dedi.


Antalya Emniyet Müdürlüğü'nden Güncel Antalya Emniyet Müdürlüğü'nden "Mutluluğun Resmini Çiziyoruz" Projesi Tanıtımı

Antalya Emniyet Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İşkur İl Müdürlüğü ve Türk Kadınlar Konseyi Derneği ortaklığında yürütülen “Mutluluğun Resmini Çiziyoruz” projesinin tanıtımı Antalya Valisi Münir KARALOĞLU, İl Emniyet Müdürü Celal UZUNKAYA ve diğer proje ortaklarının katılımı ile gerçekleşti.


Döşemealtı’nda hastane hayali gerçeğe dönüşüyor Döşemealtı Döşemealtı’nda hastane hayali gerçeğe dönüşüyor

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, seçim öncesinde söz verdiği hastane projesini hayata geçiriyor. İhalesi gerçekleştirilen Döşemealtı Termessos Hastanesi’nin inşaatı 10 ayda tamamlanacak.


KPMG Türkiye 2017 için sinyalleri değerlendirdi: İbre yukarıyı gösteriyor Ekonomi/Turizm KPMG Türkiye 2017 için sinyalleri değerlendirdi: İbre yukarıyı gösteriyor

Türkiye ve dünya ekonomisinde üç aylık makro gelişmelerin değerlendirildiği KPMG Türkiye’nin yayını Bakış son sayısında 2017’ye ışık tuttu.


Antalya Valisi Emniyet Müdürünü Makamında Ziyaret Etti Güncel Antalya Valisi Emniyet Müdürünü Makamında Ziyaret Etti

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 21 Kasım günü saat 14.30’da İl Emniyet Müdürü Sayın Celal Uzunkaya’yı makamında ziyaret etti.


Alpine Dünya Şampiyonluğunu kutluyor Alpine Dünya Şampiyonluğunu kutluyor

Bahreyn Yarışından sonra gerçekleştirilen FIA WEC ödül töreninde Signatech - Alpine ekibi 7. kez podyuma çıktı.


Konyalılar Derneği’nden Çanakkale gezisi Güncel Konyalılar Derneği’nden Çanakkale gezisi

Antalya Konyalılar Derneği, kültür gezilerinin bir yenisine Çanakkale gezisini ekledi.


Kepez Muhtarlar Evi gün sayıyor Güncel Kepez Muhtarlar Evi gün sayıyor

Kepez Belediyesi’ndeki 66 mahalle muhtarının kullanacağı yeni tesisin açılışı için gün sayılıyor.


15 Temmuz şehidine saygı turnuvası sona erdi Spor 15 Temmuz şehidine saygı turnuvası sona erdi

Kepez Belediyesi’nin, 15 Temmuz şehidi Yasin Naci Ağaroğlu adına düzenlediği ve meclis üyeleri ile muhtarların yer aldığı birimler arası futbol turnuvası, kupa töreniyle sona erdi.


KIŞ DEPRESYONU EN ÇOK KADINLARI VURUYOR Sağlık/Kadın KIŞ DEPRESYONU EN ÇOK KADINLARI VURUYOR

Mevsim değişiklikleri sadece bedenimizi değil ruhumuzu da etkiliyor. Depresif ruh hali, sinirlilik, alınganlık, konsantrasyon güçlüğü, keyifsizlik, yorgunluk, uykuda artma ya da azalma gibi belirtilerle kendini gösteren ve halk arasında ‘kış depresyonu’ diye adlandırılan bu değişim, mevsimsel duygu durum bozukluğu olarak tanımlanıyor.


YÖRSİAD TEKNOLOJİ VE İNAVASYONU KAYNAĞINDAN DİNLEDİ Ekonomi/Turizm YÖRSİAD TEKNOLOJİ VE İNAVASYONU KAYNAĞINDAN DİNLEDİ

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adaları Derneği ) olağan kahvaltı toplantısını Akra Barut Hotel’de gerçekleştirdi. Konuşmacı olarak Amerikalı Diplomat, Girişimci ve Teknolog Aamer Khan'ın katıldığı 'İnovasyon, Teknoloji ve Silikon Vadisi' konulu Olağan Kahvaltı Toplantısına gösterilen yoğun ilgi dikkat çekti.


VALİ KARALOĞLU HASTANELERİ İNCELEDİ VALİ KARALOĞLU HASTANELERİ İNCELEDİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kepez Ağız ve Diş Hastanesi ile Kepez Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu.


Döşemealtı'nın dişi kramponları Ukrayna Milli takımını ağırlayacak Spor Döşemealtı'nın dişi kramponları Ukrayna Milli takımını ağırlayacak

1207 Döşemealtı Belediyespor Kadın Futbol Takımı, Ukrayna A Milli Kadın Futbol takımını konuk edecek. Ukrayna A Milli Kadın Futbol takımı, Antalya'nın tek kadın futbol takımı ile yarın (23,11,2016) Belek'te dostluk maçı yapacak.


İstihdam yükünü perakende sırtlandı Ekonomi/Turizm İstihdam yükünü perakende sırtlandı

Perakende sektöründe iş ilanlarındaki artış yüzde 150’ye yaklaştı


BAHÇEŞEHİR OKULLARI GELECEĞİN EĞİTİM YÖNETİCİLERİNİ SEÇİYOR Güncel BAHÇEŞEHİR OKULLARI GELECEĞİN EĞİTİM YÖNETİCİLERİNİ SEÇİYOR

Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumları arasında yer alanBahçeşehir Okulları ve BAU Eğitim Bilimleri Fakültesi işbirliği ile hayata geçirilen "Yönetici Yetiştirme Programı" 10 Aralık 2016’da başlıyor.


“TÜRKİYE’DE HER ALTI YETİŞKİNDEN BİRİ OBEZ” Sağlık/Kadın “TÜRKİYE’DE HER ALTI YETİŞKİNDEN BİRİ OBEZ”

TÜİK verilerine göre; Türkiye’de günümüzde her üç yetişkinden birinin fazla kilolu, her altı yetişkinden birinin ise obez olduğu bildiriliyor.


Modemler, hackerlar için evdeki açık kapı Teknoloji/Bilim/İnternet Modemler, hackerlar için evdeki açık kapı

Evde kullanılan modemlerin en az %15’i siber saldırılara açık...


Benzine ve motorine zam kapıda Ekonomi/Turizm Benzine ve motorine zam kapıda

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 15 kuruş, motorine 10 kuruş zam beklendiğini bildirdi.


AEDAŞ, ‘fırtına ve yağış’a karşı erken alarma geçti Güncel AEDAŞ, ‘fırtına ve yağış’a karşı erken alarma geçti

Antalya, Isparta ve Burdur’da yaklaşık 37 bin 333 kilometrekarelik alanda hizmet veren Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş, kış aylarında elektrik dağıtımında sorun yaşanmaması için şimdiden alarma geçti.


Karşıyaka’nın modernleşmesi gün sayıyor Güncel Karşıyaka’nın modernleşmesi gün sayıyor

Kepez Belediyesi Hizmet Binası karşısındaki Karşıyaka Mahallesine yapılan alt yapı çalışmalarını inceleyen Başkan Tütüncü, yıl sonuna kadar bölgenin modern bir görünüme sahip olacağını söyledi.


A.Ü Rektörü Prof. Ünal Başkan Sözen’i ziyaret etti Manavgat A.Ü Rektörü Prof. Ünal Başkan Sözen’i ziyaret etti

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, daha önce kendisine “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e makamında iade-i ziyarette bulundu.


Tarım komisyonu Kumluca’da toplandı Kumluca Tarım komisyonu Kumluca’da toplandı

AK Parti Antalya İl Başkanlığının her ay farklı bir ilçede gerçekleştirdiği tarım komisyonu toplantısı Kumluca’da gerçekleştirildi.


Zabıtadan Kantin Denetimi Kemer Zabıtadan Kantin Denetimi

Kemer Belediyesi zabıta ekipleri okullardaki kantinleri denetledi. Zabıta ekipleri, İlçede bulunan okullardaki kantinlerin hijyen koşullarını inceleyip kantin işletmecilerine uyulması gereken konular hakkında bilgi verdi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÖRENŞEHİR'E MESİRE ALANI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÖRENŞEHİR'E MESİRE ALANI

Manavgat Belediyesi, Örenşehir Mahallesi’nde, kente rahat bir nefes aldıracak olan yeni bir mesire alanının yapım çalışmalarına başladı.


SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM FİLM FESTİVALİ SONA ERDİ Kültür/Sanat SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM FİLM FESTİVALİ SONA ERDİ

19 İlde, 22 Salonda, 25 Film, 16 Bin İzleyiciye Sürdürülebilir Yaşam için İlham Verdi


Sağlıklı yaşam artık bir trend Sağlık/Kadın Sağlıklı yaşam artık bir trend

Düzenlenen organizasyonlar sokaktaki insanı yürümek ve koşmak için motive ediyor. Önümüzde bir maraton var. Dünyanın dört bir yanından profesyoneller kadar amatör koşucuların da ilgi gösterdiği maratona katılmak için hazırlanmakta fayda var.


SİBER GÜVENLİK DEVİ 15 YILI GERİDE BIRAKTI, BITDEFENDER 15 YAŞINDA! Teknoloji/Bilim/İnternet SİBER GÜVENLİK DEVİ 15 YILI GERİDE BIRAKTI, BITDEFENDER 15 YAŞINDA!

Global antivirüs yazılım şirketi Bitdefender kuruluşunun 15. yıldönümünü kutladı. Bitdefender ekibi 15 yılda sayısı 500 milyona ulaşan kullanıcılarına hala aynı tutku ve adanmışlıkla hizmet vermeye devam ediyor.


TOYOTA C-HR ANTALYA’DAKİ İLK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ Otomotiv TOYOTA C-HR ANTALYA’DAKİ İLK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ

Toyota’nın tüm dünyada merak ve heyecan içinde beklenen modeli C-HR, bazı Avrupa ülkeleriyle eş zamanlı olarak Türkiye’deki ilk kullanıcılarına da teslim edildi. Türkiye’de üretilen Toyota C-HR’ı ilk sahiplerine ulaştırmak için Türkiye’deki tüm Toyota Plazalarda olduğu gibi Antalya Toyota Plaza Bakırcılar ve Antalya Toyota Plaza Esay’da da törenler düzenlendi.


TOYOTA C-HR ALANYA’DAKİ İLK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ Alanya TOYOTA C-HR ALANYA’DAKİ İLK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ

Toyota’nın tüm dünyada merak ve heyecan içinde beklenen modeli C-HR, bazı Avrupa ülkeleriyle eş zamanlı olarak Türkiye’deki ilk kullanıcılarına da teslim edildi.


RADYASYONDAN NASIL KORUNACAĞIZ? Sağlık/Kadın RADYASYONDAN NASIL KORUNACAĞIZ?

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada ışık hızıyla yayılan bir mesaj, BTK tarafından yalanlansa da gözleri yeniden radyasyon yayan cihazlara çevirdi. İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç Dr. Saeid Karamzadeh “İnsanlar olarak bir radyasyon denizi içinde yaşıyoruz. Çok basit önlemlerle bu radyasyon denizinden korunabiliriz” dedi.


Barakalardan modern binaya Güncel Barakalardan modern binaya

Kepez Belediyesi, patates ve soğan halindeki dükkânlarda hizmet veren sosyal yardım merkezi için 2 milyon TL ederinde ve Selçuklu mimarisinde yeni bir bina inşa ediyor. 

Kepez Belediyesi’nin, sosyal yardımlarını kurumsal hale getireceği yeni sosyal yardım merkezi binasının temeli törenle atıldı.


TENEFFÜS PARK DÜNYADA TEK Güncel TENEFFÜS PARK DÜNYADA TEK

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, basın mensuplarına kapılarını açan Teneffüs Park’ta sunduğu hizmetler açısından dünyada tek olduğunu belirterek, “Buraya gelen her kuruş tekrar kamu yararına kullanılan paradır. Burada fiyatlar kar duygusuyla değil her kuruşu tekrar kamu hizmetine dönecek şekilde planlanmaktadır” diye konuştu.


Kepez’de çocuklar söz sahibi Güncel Kepez’de çocuklar söz sahibi

Başkan Hakan Tütüncü, Antalya’da ilk ve tek olan Kepez Belediyesi Çocuk Meclisi ile çocukları demokrasinin ana unsuru olarak kabul ettiklerini ve onların şehirle ilgili fikirlerini hayata geçirdiklerini söyledi. 
“AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINDA BÜYÜK AŞAMA KAYDETTİK” Sağlık/Kadın “AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINDA BÜYÜK AŞAMA KAYDETTİK”

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Zaimoğlu, koruyucu uygulamalar, bakım ürünlerinin çoğalması ve halkın sosyoekonomik durumunun yükselmesi nedeniyle Türkiye’de ağız ve diş sağlığı alanında bir hayli yol alındığını söyledi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SİMİT SARAYI AÇILDI Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SİMİT SARAYI AÇILDI

SİMİT SARAYI HAMURUNDAKİ DOSTLUĞU YAYMAYA DEVAM EDİYOR


Guinness Rekoru Artık Türkiye’nin Sağlık/Kadın Guinness Rekoru Artık Türkiye’nin

PEDALLARINI DİYABET İÇİN ÇEVİREN BİSİKLETÇİLER, DÜNYA REKORU KIRDI...


Süleyman Akbıyık: Güncel Süleyman Akbıyık: "Kepez yeniden inşa ediliyor!"

Kepez Müteahhitler Derneği Başkanı Süleyman Akbıyık, Kepez’de Fatih, Göçerler ve Çamlıbel mahallelerinde hazırlanacağı açıklanan imar revizyonu hakkında açıklamalarda bulundu. Akbıyık, “Son yıllardaki bu çalışmalar sayesinde Kepez adeta yeniden inşa ediliyor” dedi.


ATAY USLU: ŞİMDİ PORTAKAL ZAMANI Siyaset ATAY USLU: ŞİMDİ PORTAKAL ZAMANI

Narenciye üretiminin merkezi olan Antalya'da portakal hasadı başladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, “Şimdi portakal zamanı. C vitamini deposu portakal yiyelim portakal suyu içelim” dedi.


MURATPAŞA SPORCUSUNU UNUTMADI Spor MURATPAŞA SPORCUSUNU UNUTMADI

Muratpaşa Belediyesi, ritmik cimnastiğe Muratpaşa Belediyespor’da başlayan ancak daha 20 yaşında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Gizem Gülşah Doğan’ı, Antalya’nın tüm ritmik cimnastikçileriyle birlikte Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda düzenlenen törenle andı.


KONSEM’de, 13 farklı ülke vatandaşına Türkçe..
 Güncel KONSEM’de, 13 farklı ülke vatandaşına Türkçe..


Konyaaltı Belediyesi, Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM)’nde 13 farklı ülke vatandaşına Türkçe öğretiyor.


Yeni yılın en güzel hediyesi “İyi Yaşam Günlüğü” 10. yılını kutluyor!  Sağlık/Kadın Yeni yılın en güzel hediyesi “İyi Yaşam Günlüğü” 10. yılını kutluyor!

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin yolu bu sene de Dilara Koçak’ın "İyi Yaşam Günlüğü"nden geçiyor


MAHALLE MUHTARLARINA SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMİ Aksu MAHALLE MUHTARLARINA SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMİ

Aksu Mahalle Muhtarlarına “Sosyal Güvenlik” konusunda eğitim verildiği açıklandı.


BİTKİSEL ÜRÜN KULLANIRKEN KARACİĞER SAĞLIĞINA DİKKAT! Sağlık/Kadın BİTKİSEL ÜRÜN KULLANIRKEN KARACİĞER SAĞLIĞINA DİKKAT!

Bitkisel ürünlerle tamamlayıcı tıp uygulamaları tüm dünyada giderek artıyor. Doğal ve zararsız olduğu düşüncesiyle bilinçsizce kullanılan bitkisel ürünler, başta karaciğer hasarı olmak üzere birçok ciddi sağlık sorununa yol açabiliyor.


YOLDAŞLAR PEDAL ASPENDOS TURU YAPTI Güncel YOLDAŞLAR PEDAL ASPENDOS TURU YAPTI

Antalya Yoldaşlar Pedal Grubu Aspendos Antik Kentine pedalladı


VERGİ BARIŞI’NA YOĞUN İLGİ Aksu VERGİ BARIŞI’NA YOĞUN İLGİ

31 Ekim tarihinde sona ereceği ifade edilen vergi borçlarının yeniden yapılandırılmasına yönelik başvuru süresi 25 Kasım’a kadar uzatıldı. Bu durum Aksu Belediyesi emlak servisinde yoğunluğa neden oldu. Aftan faydalanmak isteyenler Aksu Belediyesi’ne akın ederek borçlarını ödüyor.


Tütüncü’den Duraliler Mahallesi’ne inceleme gezisi Güncel Tütüncü’den Duraliler Mahallesi’ne inceleme gezisi

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, yeni yolların yapıldığı Duraliler Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşarak, taleplerini dinledi.


Döşemealtı’ndan İtalya’ya dostluk köprüsü Döşemealtı Döşemealtı’ndan İtalya’ya dostluk köprüsü

Döşemealtı Belediyesi’nin öncülüğünde 6-13 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen İtalya gezisi, 2 ülke arasında dostluk bağlarının kurulmasına neden olurken Fano Belediyesi ile Kardeş Kent öncesi ‘İyi Niyet Protokolü’ imzalandı. Heyet, San Marino Devlet Başkanları’yla da görüşüp Antalya’ya davet ettiler.


DOĞALGAZDA KAPILAR TÜRKİYE’YE AÇILACAK Ekonomi/Turizm DOĞALGAZDA KAPILAR TÜRKİYE’YE AÇILACAK

Türkiye’nin üretici ve tüketici ülkeler arasında stratejik coğrafi konumu, enerji kaynaklarının dünya pazarlarına taşınması için enerji köprüsü olmasına imkan sağlıyor. Türkiye, bu eksende on yılı aşkın bir süredir transit ülke olma yolunda çok önemli projeler üretmektedir.


Kalori Sayıcılı Dumbell Sağlık/Kadın Kalori Sayıcılı Dumbell

İtalya’nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS, sporu yaşamının bir parçası haline getirenler için, özel olarak geliştirdiği Go Life serisini sunuyor.


Kepez güle oynaya galip Spor Kepez güle oynaya galip

Sahasında konuk ettiği Akşehir Spor’u 3-0 gibi net bir skorla mağlup eden Kepez Belediyespor, zirve inadını sürdürdü.


GRİP SALGININA KARŞI ÖNEMLİ ÖNERİLER Sağlık/Kadın GRİP SALGININA KARŞI ÖNEMLİ ÖNERİLER

Ani başlayan boğaz ve baş ağrısı, yüksek ateş ya da halsizlikle kendini gösterebilen grip, son günlerde salgın halinde pek çok insanı etkiliyor. Gripten korunmak sağlıklı beslenmek, mevsime uygun giyinmek ve hasta kişilerle temasta bulunmamak büyük önem taşıyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...