Salı, 25 Haziran 2019
3. semt konağı yükseliyor Güncel 3. semt konağı yükseliyor

Bölge yaşayanlarını, kültür, sanat ve sosyal etkinliklerle buluşturacak olan Esentepe Amir Ateş Semt Konağı’nın karkas inşaatında yüzde 40’lar seviyesine gelindi.


Konyaaltı Belediyesi TSM Korosu’na büyük ilgi..
 Kültür/Sanat Konyaaltı Belediyesi TSM Korosu’na büyük ilgi..


Amatör olarak müziğe gönül veren Konyaaltı Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, yeni yılın ilk konseriyle Antalyalılara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.


Küçük kalplerden büyük yardım Güncel Küçük kalplerden büyük yardım

Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde başlatılan Halep’e yardım kampanyasına anlamlı destek. Muratpaşa Hanım Ömer Çağıran İlkokulu öğrencileri minik kalpleri ile Halepli çocuklar için yardım topladı.


SİLAHLARIN GÜCÜYLE YAPILMIŞ VESAYET SİSTEMİ MİLLETİN PARMAKLARIYLA DEĞİŞECEK Siyaset SİLAHLARIN GÜCÜYLE YAPILMIŞ VESAYET SİSTEMİ MİLLETİN PARMAKLARIYLA DEĞİŞECEK


AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, TBMM genel kurulunda Anayasa değişiklik paketi üzerine söz alarak paket hakkındaki görüşlerini genel kurulda ifade etti.


En özel yeni yıl hediyesi Davut Çetin’e Güncel En özel yeni yıl hediyesi Davut Çetin’e

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ATSO Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olan Mustafa Alper Kocabıyık’ı ağırladı. Gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Alper Kocabıyık, yeni yıl hediyesi olarak da Davut Çetin’in karakalem portresini ve kendi objektifinden çıkan bir fotoğrafı Davut Çetin’e armağan etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

Manavgat Belediyesi, Kız Öğrenci Konukevi’ndeki kız öğrencilerin topluma daha yararlı bireyler olmasını sağlamak için çabalıyor. Konukevinde barınan kız öğrencilere, gönüllü öğretmenler tarafından İngilizce ve Vatandaşlık Bilgisi dersleri veriliyor.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SICAK ÇORBA İKRAMI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SICAK ÇORBA İKRAMI

Manavgat Belediyesi, sabahın erken saatlerinde kentin iki noktasında sıcak çorba ikramı yaparak, vatandaşların içini ısıtıyor. Çorba çeşmesine özellikle turizm çalışanları ve öğrenciler ilgi gösteriyor.


TÜRKİYE’DE EN BAŞARILILAR LİSTESİNDE TÜREL 3. ÇALIK 4. Serik TÜRKİYE’DE EN BAŞARILILAR LİSTESİNDE TÜREL 3. ÇALIK 4.

Türkiye’de Gezici Araştırma Merkezinin, 2016 yılında Türkiye'nin en başarılı İlçe Belediye Başkanlarını araştırdı.


Astım soğuk havalarda artıyor Sağlık/Kadın Astım soğuk havalarda artıyor

Soğuk havalarda göğüs hastalıkları başta olmak üzere özellikle astım hastalarının daha çok etkilendiği görülüyor.


BİYOMETRİK FOTOĞRAFLAR ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ Güncel BİYOMETRİK FOTOĞRAFLAR ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ

Antalya Fotoğrafçılar, Kırtasiyeciler ve Kitapçılar Esnaf Odası üyesi fotoğrafçılarda, 2 Ocak’tan itibaren yenilenmeye başlayan T.C. kimlik kartları için çekilecek biyometrik fotoğraflar şehit aileleri için ücretsiz olacak.


BUDAK: “ŞİDDET VE BASKI ANAYASASINA GEÇİT VERMEYECEĞİZ” Siyaset BUDAK: “ŞİDDET VE BASKI ANAYASASINA GEÇİT VERMEYECEĞİZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP’nin Anayasa değişikliğini, Anayasal ilkeleri çiğneyerek, halkın haber alma özgürlüğünü yok ederek, baskı ve şiddetle geçirmeye çalıştığını savunarak, “Özgürlükleri bir kişinin iki dudağı arasına sıkıştıracak baskı ve şiddet anayasasına karşı sonuna kadar direneceğiz” diye konuştu. Anayasa değişikliği ile ilgili hükümlerin hepsinin eşit değerde olduğunu kaydeden Budak, “330 nasıl zorunluluksa, gizli oy da aynı şekilde zorunluluk. Anayasayı ihlal etme özgürlüğü diye bir özgürlük yok” dedi.


Büyükşehir’den kar seferberliği Elmalı Büyükşehir’den kar seferberliği

İlçelerde kardan etkilenen mahalle yollarını ulaşıma açmak için seferber olan Büyükşehir Belediyesi, Elmalı ve Akseki’de mahsur kalan çobanları ve küçükbaş hayvanları kurtardı.


Büyükşehir’den hava kirliliğine sıkı denetim Güncel Büyükşehir’den hava kirliliğine sıkı denetim

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın hava kalitesinin korunması ve kirliliğin önlenmesi amacı ile denetimlerini aralıksız sürdürüyor. 2016 yılında kriterlere uymayan 2 bin 48 ton kömür il dışına çıkarıldı.


ANTALYA’DA İLK SERİK SOSYAL GİRİŞİMİ  SERİK’Lİ ANTALYA’LILAR DERNEĞİ Serik ANTALYA’DA İLK SERİK SOSYAL GİRİŞİMİ SERİK’Lİ ANTALYA’LILAR DERNEĞİ

Antalya’da yaşayan Serik’liler Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık’ın da destek ve girişimleri ile” Antalya’da Yaşayan Serikl’liler Derneği “ kurma faaliyetine giriyor.


Büyükşehir kendi mobilyasını üretiyor Güncel Büyükşehir kendi mobilyasını üretiyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, mobilyasını kendi üreterek, tasarruf sağlıyor. Bu amaçla kurulan atölyede masadan, dolaba, sandalyeden, kapıya ihtiyaç duyulan her türlü mobilya üçte bir maliyetle üretiliyor.


Kepez’e yürüyen merdivenli pazar Güncel Kepez’e yürüyen merdivenli pazar

Kepez Belediyesinin, Şafak Mahallesi’ne sözü olan 2 katlı, yürüyen merdivenli ve ihale bedeli 5 milyon TL olan kapalı semt pazarının temeli atılıyor.


2016’DA TELEVİZYONUN EN İYİ YERLİ YAPIMLARI BELİRLENDİ Kültür/Sanat 2016’DA TELEVİZYONUN EN İYİ YERLİ YAPIMLARI BELİRLENDİ

Yerli dizilerde romantik komediler düşüşte, dramalar yükselişte! N’oluyo kullanıcılarının oyları ile 2016’da televizyonun en iyileri belirlendi.


CLK Boğaziçi Elektrik’ten ‘enerji tasarruf bilinci’ yaratacak özel uygulama Güncel CLK Boğaziçi Elektrik’ten ‘enerji tasarruf bilinci’ yaratacak özel uygulama

Perakende elektrik satışında Türkiye’nin lider şirketi olan CLK Boğaziçi Elektrik, ‘Enerji Tasarruf Haftası’nda, elektrikli cihazların doğru kullanımı için internet sitesinde özel bir uygulamaya yer verdi.


SERİK’İN TÜRKİYE’DEKİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ Serik SERİK’İN TÜRKİYE’DEKİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Serik Kaymakamı Haluk Şimşek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz Türkiye Genelinde yapılan Ortak Sınavlarda Dereceye Giren serik’li Öğrenciler Ödüllendirildi 23-24 Kasım 2016 tarihinde yapılan Türkiye 1. Dönem Ortak Sınavlarında İlçede dereceye giren öğrencilere ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde ödül töreni düzenlendi. dereceye giren öğrencileri kabul etti.


Örnek pazar yeri Kepez’de Güncel Örnek pazar yeri Kepez’de

Kepez Belediyesi ile Antalya Semt Pazarcılar Odası arasında düzenlenen protokol ile inşası tamamlanan Antalya’nın en modern semt pazarının, pazartesi günü temeli atılıyor.


Başkan Böcek’ten Türel’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti Güncel Başkan Böcek’ten Türel’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret ederek, yeni hizmet binasının tüm Antalyalılara hayırlı olmasını diledi.


BAŞKAN ÇALIK AFET BÖLGELERİNDE Serik BAŞKAN ÇALIK AFET BÖLGELERİNDE

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık Serik’te incelemelerde bulundu.


YENİ PATENT KANUNU BAŞVURULARI ARTTIRIR, EKONOMİYİ HIZLANDIRIR Ekonomi/Turizm YENİ PATENT KANUNU BAŞVURULARI ARTTIRIR, EKONOMİYİ HIZLANDIRIR

23 Aralık 2016 günü TBMM’de kabul edilen Sınai Mülkiyet Kanunu ile birlikte, 21 yıldır Kanun Hükmünde Kararnamelerle yönetilen Sınai Mülkiyet Hakları artık güncel düzenlemeleri ile modern bir kanuna kavuşmuş oldu.


Kepez’de 80’ler nostaljisi Kültür/Sanat Kepez’de 80’ler nostaljisi

Geçtiğimiz yıl yaşamını yitiren 'Antalya'nın Altın Sesli Çocuğu' olarak tanınan Türk Sanat Müziği Sanatçısı Necip Nugay’ın oğlu Onur Nugay, babasının da konser verdiği Erdem Bayazıt Kültür Merkezi sahnesinde davetlilere 80’li yıllar nostaljisi yaşattı.


KAYMAKAM ŞİMŞEK İL BİRİNCİSİ ÇAKALLIK ORTAOKULUNU TEBRİK ETTİ Serik KAYMAKAM ŞİMŞEK İL BİRİNCİSİ ÇAKALLIK ORTAOKULUNU TEBRİK ETTİ

Serik Kaymakam Haluk Şimşek, Devlet okullarda İl 1. Si olan Çakallık Ortaokulu öğrencilerini kabul ederek TEOG başarılarından dolayı kutladı.


Tütüncü Dokuma’nın yollarını inceledi Güncel Tütüncü Dokuma’nın yollarını inceledi

Eski Dokuma Fabrikası arazisinin çevresinde devam eden yol açma çalışmalarını inceleyen Başkan Hakan Tütüncü, yeni yolların, hem trafiği rahatlatacağını hem de Dokuma’nın Antalya’nın buluşma noktası olma hedefine katkı sağlayacağını söyledi.


AEDAŞ, Enerji Tasarruf Haftası’nda genç nesillere ‘tasarrufu’ anlattı Güncel AEDAŞ, Enerji Tasarruf Haftası’nda genç nesillere ‘tasarrufu’ anlattı

Enerji kaynaklarının bilinçli kullanımını toplumun ortak vazifesi olarak gören AEDAŞ, Antalya’da Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen 3 okulda, toplam 300 öğrenciye ‘enerji tasarrufunu’ anlattı.


SERİK YARDIM TIRLARI HALEP İÇİN YOLA ÇIKTI Serik SERİK YARDIM TIRLARI HALEP İÇİN YOLA ÇIKTI

Tüm dünyanın gözü önünde açlığa, ölüme, zulme terk edilen Halep için Türkiye’nin dört bir yanında yardım kampanyaları düzenlenirken geçtiğimiz günlerde Serik’te Serik Belediyesi, Hayrat İnsani Yardım Derneği, Yeni Dünya Vakfı, İnsan ve Medeniyet Derneği öncülüğünde birçok kurumunda desteği ile Halep için yardım kampanyası başlatıldı.


BYEGM’den 4 dilde Türkiye 2016 kitabı Güncel BYEGM’den 4 dilde Türkiye 2016 kitabı

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü 2016 yılına damgasını vuran olayları “Türkiye 2016” kitabında topladı.


Kepez’in sultanları liderliği sürdürmek istiyor Spor Kepez’in sultanları liderliği sürdürmek istiyor

Ligde fırtınalar estiren lider Kepez Belediyespor, Pazar günü sahasında liderlik koltuğunu devraldığı İzmirspor’u konuk edecek. Kepez’in Sultanları zorlu karşılaşmada galip gelmek istiyor.


AKSU’DA DURAK SORUNU KALMAYACAK Aksu AKSU’DA DURAK SORUNU KALMAYACAK

Aksu’da ulaşım konusunda yaşanan sıkıntılar teker teker çözülüyor. İlçeye kazandırılan modern duraklardan sonra, toplu taşıma araçlarının durakların bulunduğu yolun karşı şeridinden geçerken de durması için “D” levhaları çakılmaya başlandı.


Kar yağışı yollarda bıraktı! Teknoloji/Bilim/İnternet Kar yağışı yollarda bıraktı!

Dijital platformlarda en çok “çekici ve yol yardımı” arandı


Kepez Belediyespor hazır Spor Kepez Belediyespor hazır

Bölgesel Amatör Lig’de 2.yarı hafta sonu start alırken, Kepez Belediyespor zorlu Bucak Bld.Oğuzhan deplasmanına konuk olacak.


MURATPAŞALI PEHLİVANLAR GÜÇ DEPOLUYOR Spor MURATPAŞALI PEHLİVANLAR GÜÇ DEPOLUYOR

Muratpaşa Belediyespor Başpehlivanı Ali Gürbüz ve Belediyespor güreş takımı, 2017 yağlı pehlivan güreşleri için birinci etap kamp çalışmalarını günde çift antrenmanla sürdürüyor.


BAŞKAN UYSAL, SAĞLIĞA DAVET MEKTUBU VERDİ Güncel BAŞKAN UYSAL, SAĞLIĞA DAVET MEKTUBU VERDİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 40 yaş ve üstü kadınlara yönelik ücretsiz mamografi taraması için Turunç Masa’dan randevu almaya gelen kadınlara mektuplarını kendisi verdi.


Kepez’in devleri T.E.D karşılaşmasına hazır Spor Kepez’in devleri T.E.D karşılaşmasına hazır

Kepez’in Devleri deplasmanda oynayacağı Tenis Eskrim Dağcılık karşılaşmasına kenetlendi. Kepez’in Devlerinde hedef galibiyet.


Kış Mevsiminin Mucizevî Sebzelerini Sağlıklı Bir Kış Geçirmek İçin Tüketin Sağlık/Kadın Kış Mevsiminin Mucizevî Sebzelerini Sağlıklı Bir Kış Geçirmek İçin Tüketin

KIŞ SEBZELERİ İLE SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİMİZİ GÜÇLENDİRİN


Başkan Böcek, konsoloslarla bir araya geldi Güncel Başkan Böcek, konsoloslarla bir araya geldi

Antalya Konsoloslar Platformu üyeleriyle bir araya gelen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2016 yılında yaşanan sıkıntılara düşmemek için turizmin çeşitlendirilmesi gerektiğini belirterek, tanıtım faaliyetlerinin önemine dikkat çekti.


JİNEKOLOJİK KANSERDEN KORUNMANIN EN ETKİLİ YOLU RUTİN TARAMALAR Sağlık/Kadın JİNEKOLOJİK KANSERDEN KORUNMANIN EN ETKİLİ YOLU RUTİN TARAMALAR

Kadınların korkulu rüyası jinekolojik kanserlerden korunmanın ve tedaviden istenen sonucu almanın en etkili yolu teşhiste geç kalmamak! Erken teşhis ise ancak uygun taramalarla mümkün olabiliyor. Bu nedenle yıllık jinekolojik muayeneleri, ultrason, pap smear testi, menopoz sonrası gerektiğinde yapılacak biyopsiler, ailesel riski olanların tümör markerlarının yakın takibe alınması hayati önem taşıyor.


KUAFÖR MUSTAFA MSZ’NİN 2. ŞUBESİNİ RİXOS’DA AÇTI Güncel KUAFÖR MUSTAFA MSZ’NİN 2. ŞUBESİNİ RİXOS’DA AÇTI

Bay ve Bayan saç tasarımı konusunda Antalya’nın ünlü kuaförü Mustafa Baysan, ikinci şubesini Antalya’nın önemli prestij otellerinden Rixos Dawtown Hotel’de açtı.


Kış nedeniyle düşen kan bağışlarına gençler el attı Güncel Kış nedeniyle düşen kan bağışlarına gençler el attı

Kızılay gençliği havaların soğuması nedeniyle kan bağışlarının azalması üzerine harekete geçerek, kan bağışı için birbirlerine meydan okuyor. Düello çağrısı ile başlayan kampanya, sosyal medya üzerinden hızla yayılıyor.


YAĞMUR HASAR BÖLGELERİ İNCELENDİ Serik YAĞMUR HASAR BÖLGELERİ İNCELENDİ

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Çömezoğlu ve ekibi Serik’te incelemelerde bulundu.


Okullar yüzmede yarıştı Spor Okullar yüzmede yarıştı

Antalya Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen Okul Sporları Gençler (Kız-Erkek)Yüzme müsabakaları sona erdi.


15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİN ADI ÜNİVERSİTEDE YAŞATILACAK Güncel 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİN ADI ÜNİVERSİTEDE YAŞATILACAK

Akdeniz Üniversitesi Kampüsü’nde iki caddeye 15 Temmuz Şehitlerinin isimleri verildi.


KOCA ÇINARLARDAN UNUTULMAYACAK ESERLER Manavgat KOCA ÇINARLARDAN UNUTULMAYACAK ESERLER

Manavgat Belediyesi Huzurevi’nde yaşayan büyükler, kurum içinde düzenlenen kültürel faaliyetler kapsamında, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, kara kalem, ebru sanatı, ahşap boyama ve pastel boyama etkinliklerine katılarak, unutulmaz eserler üretiyor


İLYAS YALÇINTAŞ ANTALYA'YA GELİYOR Kültür/Sanat İLYAS YALÇINTAŞ ANTALYA'YA GELİYOR

İLYAS YALÇINTAŞ’LA MİNİ KONSER VE İMZA GÜNÜ’NÜ KAÇIRMAYIN


MANAVGAT BELEDİYESİ KURS EĞİTİM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KURS EĞİTİM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

Manavgat Belediyesi Salkımevler Mahallesi Kurs Eğitim Merkezi, törenle hizmete açıldı. Açılışa mahalle halkı ve kursiyerler büyük ilgi gösterdi


BUDAK: “BU YETKİLERİ ALAN EN DEMOKRAT BİRİ BİLE DİKTATÖR OLUR” Siyaset BUDAK: “BU YETKİLERİ ALAN EN DEMOKRAT BİRİ BİLE DİKTATÖR OLUR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Anayasa değişikliğiyle partili cumhurbaşkanına denetlenemeyecek, sınırsız yetkiler verildiğini belirterek, “Bu yetkileri kim alırsa alsın, Hitler olur, Mussolini olur” dedi.


MİTHATPAŞA ve GÜLVEREN CADDE DÜZENLEMELERİ HALKA TANITILDI Manavgat MİTHATPAŞA ve GÜLVEREN CADDE DÜZENLEMELERİ HALKA TANITILDI

Atatürk, Fevzipaşa, Hisar Caddeleri’ndeki düzenlemelerini tamamlayarak modern görünümüne kavuşturan Manavgat Belediyesi, şimdi de Mithatpaşa ve Gülveren Caddeleri’ni güzelleştirecek.


VALİ KARALOĞLU DÖŞEMEALTI İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ Döşemealtı VALİ KARALOĞLU DÖŞEMEALTI İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, ilçe ziyaretleri kapsamında Döşemealtı ilçesinde incelemelerde bulundu.


BAŞKAN ÇALIK’A HALEP’E YARDIMDAN PLAKET Serik BAŞKAN ÇALIK’A HALEP’E YARDIMDAN PLAKET

Serik Belediyesinin geçtiğimiz hafta başlattığı Halep’e yardım kampanyası büyük ilgi gördü.


Başkan Çetinkaya gazetecilerle bir araya geldi Kumluca Başkan Çetinkaya gazetecilerle bir araya geldi

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.


Siyaset "BASKI VE FİŞLEME YÖNTEMİNDEN VAZGEÇİN"

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, “AKP’nin evleri arayarak partiye üye etmek amacıyla randevu istedikleri yönünde şikayetler aldıklarını” belirterek yazılı bir açıklama yaptı.


AESOB’DAN ANKARA ÇIKARMASI Güncel AESOB’DAN ANKARA ÇIKARMASI

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve Yönetimi, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin daveti üzerine iade-i ziyaret için Ankara’ya gitti.


MURATPAŞA BELEDİYESİ ESNAFIN YARDIMINA KOŞTU Güncel MURATPAŞA BELEDİYESİ ESNAFIN YARDIMINA KOŞTU

Şiddetli yağışlar sonrası beton sundurması çöken işhanındaki esnafın yardımına Muratpaşa Belediyesi koştu. Muratpaşa Belediyesi, çöken sundurmayı kaldırırken diğer bölümleri de çelik direklerle güçlendirdi


Kumlucalı öğrencilere spor malzemesi desteği Kumluca Kumlucalı öğrencilere spor malzemesi desteği

Büyükşehir Belediyesi, Kumluca’nın Salur İlkokulu ve Darıyemezler Ortaokulu öğrencilerine spor malzemesi desteğinde bulundu.


Finike’de alt yapı seferberliği Finike Finike’de alt yapı seferberliği

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Finike’ye 3 yılda 73 milyonluk yatırım yaptı. 120 kilometrelik kanalizasyon ağıyla örülen, 84 kilometrelik içme suyu hattı yapılan ilçenin alt yapı sorununa köklü çözümler getirildi.


Sokak hayvanlarına ‘belediye’ şefkati… Güncel Sokak hayvanlarına ‘belediye’ şefkati…

Konyaaltı Belediyesi, yoğun kar yağışının ardından aç kalan sahipsiz hayvanlara duyarsız kalmadı. Saklıkent ve Feslikan’ın ardından Hisarçandır Mahallesi'nde hayvanların ulaşabileceği alanlara yiyecek bıraktı.


Kepez’de sanat, eğitim ve sağlık alanındaki etkinlikler Güncel Kepez’de sanat, eğitim ve sağlık alanındaki etkinlikler

Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 2016 yılı içinde sanat, eğitim, sağlık gibi alanlarda 364 etkinlik düzenledi.


MEDICAL PARK ANTALYA’YA YENİ DERMATOLOJİ HEKİMİ Sağlık/Kadın MEDICAL PARK ANTALYA’YA YENİ DERMATOLOJİ HEKİMİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, hekim kadrosuna Doç. Dr. Ali Murat Ceyhan’ı da kattı.


Kepez’e 50 bin m2 yeni park yapılıyor Güncel Kepez’e 50 bin m2 yeni park yapılıyor

Antalya’nın aktif yeşil alan şampiyonu ilçesi Kepez’de, çeşitli noktalara yapılan 27 yeni park ile 50 bin metrekare daha yeşil alan kazandırıldı.


Pazarcılardan Başkan Böcek’e teşekkür… Güncel Pazarcılardan Başkan Böcek’e teşekkür…

Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Liman Mahallesi'nde yapımı tamamlanan kapalı semt pazarının hizmete açıldığını belirterek, esnaf ve bölge sakinlerine hayırlı olması dileklerinde bulundu.


2017 dünyanın toparlanma yılı 2017 dünyanın toparlanma yılı

Tüm dünyada şiddetli sarsıntılarla geçen ve 2009’dan bu yana en düşük büyümesini gerçekleştiren küresel ekonomi için tünelin sonunda ışık görünüyor.


KİMYA 2017’DE 15,5 MİLYAR DOLAR İHRACAT HEDEFİ KOYDU Ekonomi/Turizm KİMYA 2017’DE 15,5 MİLYAR DOLAR İHRACAT HEDEFİ KOYDU

Kimya sektörü 2016 yılını 14 milyar dolarlık ihracatla kapattı. Türkiye sanayinin nabzını tutan kimya, 2016 yılında gerçekleştirdiği 14 milyar dolarlık ihracat ile otomotiv, hazır giyim - konfeksiyon sektörlerinin ardından en çok ihracat gerçekleştiren üçüncü sektör oldu.


Dünya devi Ideal Standard’dan İzmir’de beşinci satış noktası Dünya devi Ideal Standard’dan İzmir’de beşinci satış noktası

200 yıllık köklü geçmişe sahip, lider banyo ürünleri markası Ideal Standard, satış noktalarına bir yenisini daha ekledi. Ideal Standard, İzmir’de açtığı 5. satış noktasıyla tasarım ve fonksiyonelliği ile ön plana çıkan ürün gamını tüketicilerin beğenisine sunuyor.


Sosyal Medya Mutlu Değil Mutsuz Ediyor! Teknoloji/Bilim/İnternet Sosyal Medya Mutlu Değil Mutsuz Ediyor!

Sosyal medya, arkadaşlarla irtibatta kalmanın ve mutlu anılar paylaşmanın bir yolu olarak hayatımıza girse de; Kaspersky Lab'ın son araştırmasının sonuçları, sosyal medyanın artık pek çok insanı negatif hissettirdiğini gösteriyor. Bunun önde gelen sebeplerinden biri beğenilme isteği, yani “like” avı olarak karşımıza çıkıyor.


Soğuk hava kalbi tehdit ediyor Sağlık/Kadın Soğuk hava kalbi tehdit ediyor

Soğuk havaların, özellikle yaşlılar ve kalp hastaları için çok ciddi riskler taşıdığını belirten Prof. Dr. Günsel Şurdum Avcı, söz konusu risklere ve alınması gereken önlemlere ilişkin önemli bilgiler paylaştı.


BAŞKAN UYSAL VE SÜMER EZGÜ’NÜN TÜRKÜ BULUŞMASI Kültür/Sanat BAŞKAN UYSAL VE SÜMER EZGÜ’NÜN TÜRKÜ BULUŞMASI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türk Halk Müziği sanatçısı Sümer Ezgü’yle ‘Çökertme’ türküsünü seslendirdi. Başkan Uysal gitarıyla, Ezgü’nün bağlamasıyla çaldığı türküye eşlik etti.


AspenGoS 2017  EMEKTARLAR VE YILDIZLAR İL SATRANÇ TURNUVASINDA Serik AspenGoS 2017 EMEKTARLAR VE YILDIZLAR İL SATRANÇ TURNUVASINDA

AspenGoS 07-08 Ocak 2017 tarihlerinde Antalya’da yapılan “2017 Emektarlar İl Birinciliği Satranç Turnuvasında yer aldı.


MHP’li Günal: Teröre Karşı Bir olalım, İri olalım, Diri Olalım! Siyaset MHP’li Günal: Teröre Karşı Bir olalım, İri olalım, Diri Olalım!

TBMM Genel Kurulu’nda dış politikadaki gelişmeler ve artan terör olaylarının nedenlerinin araştırılması amacıyla verilen önerge üzerine söz alan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Doç.Dr. Mehmet GÜNAL, Milliyetçi Hareket Partisi olarak hem son dönemde artan terör olaylarına bakışlarını hem de dış politikadaki gelişmelerle ilgili görüşlerini paylaştı.


KALEİÇİ’NDE FESTİVAL ZAMANI Güncel KALEİÇİ’NDE FESTİVAL ZAMANI

Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 2’ncisini düzenleyeceği Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali’nin tarihleri belirlendi. Festival bu yıl 6 – 9 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek.


SERİK’TEYILDIZ ERKEKLER FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI Serik SERİK’TEYILDIZ ERKEKLER FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Serik Ortaokullar Arası 2016-2017 Yıldız Erkekler Futbol Turnuvası başladı. Kadriye Futbol Sahası'nda oynanacak müsabakalara; Okul Sporları Ortaokullar Arası Yıldız Erkeklerde bu yıl 11 okul katılıyor.


ÇOCUĞUNUZLA SOSYAL MEDYA SÖZLEŞMESİ YAPIN Teknoloji/Bilim/İnternet ÇOCUĞUNUZLA SOSYAL MEDYA SÖZLEŞMESİ YAPIN

Son yıllarda neredeyse hayatımızın merkezinde yer almaya başlayan sosyal medya araçları ruhsal sağlığımız ve ilişkilerimiz üzerinde oldukça büyük bir etki alanına sahip oldu.


“CHP TBMM’DE TEK YÜREK DİRENİŞİNİ SÜRDÜRECEK” Siyaset “CHP TBMM’DE TEK YÜREK DİRENİŞİNİ SÜRDÜRECEK”

BUDAK: “BU ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ EGEMENLİĞİ MİLLETTEN ALIP TEK KİŞİYE VERECEKTİR”


Avrasya’nın en büyük mobilya fuarı İSMOB açıldı Ekonomi/Turizm Avrasya’nın en büyük mobilya fuarı İSMOB açıldı

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) mobilyaların dile geldiği özel bir törenle açıldı.


TURYAP, 12 İLDE 33 ARSAYA TEKLİF ALACAK Ekonomi/Turizm TURYAP, 12 İLDE 33 ARSAYA TEKLİF ALACAK

Türkiye'nin en büyük emlak pazarlama şirketi Turyap, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)'nin mülkiyetinde bulunan 12 ildeki 33 arsayı 26 Ocak 2017 tarihinde (Perşembe günü), saat 13.30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TURYAP Genel Müdürlük Müzayede Salonu İstanbul adresinde satışa çıkarıyor.


Franchise Expo Eurasia 13-16 Nisan’da Antalya’da Ekonomi/Turizm Franchise Expo Eurasia 13-16 Nisan’da Antalya’da

Markalar Antalya Bayilik Fuarı’nda Buluşmaya Hazırlanıyor... FRANCHISE EXPO EURASIA 2017, 13-16 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da düzenlenecek. Fuar, özellikle Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgeleri’nde franchise veren öncü firmaları ve yeni yatırımcıları bir araya getirecek.


Vali Karaloğlu: Güncel Vali Karaloğlu: "10 Ocak İdareciler Günü kutlu olsun"

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 10 Ocak İdareciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Midye çuvalları kümesten çıktı Güncel Midye çuvalları kümesten çıktı

Büyükşehir Zabıtası’nın midye operasyonları sürüyor... Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıtası’nın Muratpaşa ilçesinde bir eve düzenlediği operasyonda midye çuvalları kümesten çıktı. Tavuk ve kuşlarla aynı ortamda bulunan 300 kilogram midyeye el konuldu.


 TAB GIDA İK UYGULAMALARIYLA FRANSIZLARA ROL MODEL OLDU TAB GIDA İK UYGULAMALARIYLA FRANSIZLARA ROL MODEL OLDU

TAB Gıda inovatif projeleriyle, global operasyonlar için örnek oluyor


BAŞKAN ÇALIK, GAZETECİLER GÜNÜNDE SERİK BASINI İLE BİRLİKTE Serik BAŞKAN ÇALIK, GAZETECİLER GÜNÜNDE SERİK BASINI İLE BİRLİKTE

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık 10 Ocak Çalışan Gazeteci’ ler Günü dolayısıyla Serik’li Gazeteciler ile buluştu.


‘TÜRKİYE’DE TARIMSAL ÖĞRETİMİN 171. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI Ekonomi/Turizm ‘TÜRKİYE’DE TARIMSAL ÖĞRETİMİN 171. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde ‘Türkiye’de Tarımsal Öğretimin 171. Yıldönümü’ düzenlenen etkinliklerle kutlandı.


Döşemealtı Kar Beyaz Döşemealtı Döşemealtı Kar Beyaz

Antalya’nın Merkez İlçesi Döşemealtı, sabah saatlerinde etkili olan kar yağışı ile adeta beyaz örtüye büründü.


GRİPTEN KORUNMANIN EN ETKİLİ YOLU GRİP AŞISI Sağlık/Kadın GRİPTEN KORUNMANIN EN ETKİLİ YOLU GRİP AŞISI

GRİBE KARŞI AZ İLAÇ BOL SU İÇİN C VİTAMİNİ ALIN İYİCE DİNLENİN


Siirtlilerden Başkan Türel’e ziyaret Güncel Siirtlilerden Başkan Türel’e ziyaret

Antalya Siirtliler Derneği Yönetim Kurulu, Başkan Menderes Türel’i makamında ziyaret ederek hizmetlerden ve yatırım hamlesinden dolayı teşekkür etti.


“İyi ki MUBİM var” Gazipaşa “İyi ki MUBİM var”

Antalya MUBİM ayrıcalığını yaşamaya devam ediyor. Gazipaşa Aydın Mahalle Muhtarı’nın MUBİM üzerinden talep ettiği spor aletleri kısa sürede yerine getirildi. Muhtar Ali Osman Aydın, “Bu kadar kısa sürede gerçekleşeceğini düşünmüyordum. İyi ki MUBİM var” dedi.


Başkan Böcek  ‘Gazeteciler Günü’nü kutladı 
 Güncel Başkan Böcek ‘Gazeteciler Günü’nü kutladı 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşların doğru, tarafsız haber alabilmesi amacıyla ilkeli bir yayıncılık yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.


AEDAŞ’tan Doğa’da elektriği doğru kullanma eğitimi Güncel AEDAŞ’tan Doğa’da elektriği doğru kullanma eğitimi

AEDAŞ’tan çocuklara bir eğitim daha. AEDAŞ, Isparta’da 150 Doğa Koleji öğrencisine elektrik kazalarına karşı korunma ve güvenlik eğitimi verdi. Video ve oyunlarla desteklenen eğitime çocuklar büyük ilgi gösterdi


Dokuma’nın futbol hatırası yaşatılıyor Güncel Dokuma’nın futbol hatırası yaşatılıyor

Kepez Belediyesi, bilim, eğitim, eğlence, kültür, sanat, müze ve yeşil alan üniteleriyle, sosyal yaşam merkezi yapacağı eski Dokuma Fabrikası’nın futbol hatırasını da yaşatıyor.


Kepez güreşte “Bende varım dedi” Spor Kepez güreşte “Bende varım dedi”

Sporun her alanında başarı hedefleyen Kepez Belediyespor, yeni açtığı güreş branşında oyuncularının lisanslarını almalarının ardından , Türkiye Şampiyonası için İl şampiyonasında boy gösterdi.


Boğaziçi Elektrik’in yeni Genel Müdürü Halit Bakal oldu Ekonomi/Turizm Boğaziçi Elektrik’in yeni Genel Müdürü Halit Bakal oldu

Türkiye’nin en büyük perakende elektrik satış şirketi olan Boğaziçi Elektrik’te genel müdürlük koltuğuna, enerji sektöründe 33 yıllık deneyim olan Halit Bakal getirildi. Bakal, son 3 yıldır Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş’nin Genel Müdürü olarak görev yapıyordu


TOTAL Büyük Çekiliş Kampanyası'nın 15 talihlisi belli oldu Güncel TOTAL Büyük Çekiliş Kampanyası'nın 15 talihlisi belli oldu

TOTAL BÜYÜK ÇEKİLİŞ KAMPANYASI’NDA 1 YILLIK BEDAVA YAKIT KAZANAN ÜÇÜNCÜ 15 TALİHLİ BELLİ OLDU!


Aydın'dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama mesajı Güncel Aydın'dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama mesajı

İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


BASIN EMEKÇİLERİ UNUTULMADI Güncel BASIN EMEKÇİLERİ UNUTULMADI

Çalışan Gazeteciler Günü ilk olarak, gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak için 10 Ocak 1961 yılında kutlanmaya başlanan, Türkiye’ye özgü bir kutlama günüdür.


Gayrimenkul İlanları TL'ye Döndü Ekonomi/Turizm Gayrimenkul İlanları TL'ye Döndü

Döviz kurlarındaki rekor artışlar gayrimenkul ilanlarını da etkiledi. Hürriyet Emlak'ta döviz cinsinden verilen ilanların sayısında düşüş yaşandı.


Başkan Böcek, AESOB’un konuğu oldu… Güncel Başkan Böcek, AESOB’un konuğu oldu…


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı’na şehir kimliği kazandıran sosyal içerikli projelerini, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB)’nin oda başkanlarına anlattı.


Tütüncü, asfaltın konforunu test etti Güncel Tütüncü, asfaltın konforunu test etti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, makam aracını kendisi kullanarak, Karşıyaka ve Emek mahallelerinde tamamlanan asfaltın konforunu test etti.


ÇELİK SEKTÖRÜ İHRACAT HEDEFİNE ULAŞTI Ekonomi/Turizm ÇELİK SEKTÖRÜ İHRACAT HEDEFİNE ULAŞTI

Türk çelik sektörü geçtiğimiz yıl siyasi ve ekonomik olumsuzlukların yanı sıra dünya çelik fiyatlarındaki düşüş, sektöre yönelik haksız damping iddiaları, en önemli ihracat pazarları arasında yer alan MENA Bölgesi’nde istikrarın bir türlü sağlanamaması ile Çin, Rusya, Ukrayna gibi ülkelerin Dünya Ticaret Örgütü kurallarına aykırı yaptıkları ihracat gibi birçok zorlukla mücadele etti.


KARLI VE BUZLU YOLDA PENGUEN GİBİ YÜRÜYÜN Sağlık/Kadın KARLI VE BUZLU YOLDA PENGUEN GİBİ YÜRÜYÜN

Kar ve yağmurun şiddetli olarak etkisini gösterdiği bugünlerde ne yazık ki düşebiliyor ve yaralanabiliyoruz. Ufak bir düşme, sendeleme bile başımıza türlü türlü dertler açabiliyor. Kimi zaman önemsemediğimiz bir yaralanmanın altından kompleks kırıklar, burkulmalar ve kas yırtılmaları çıkabiliyor.


Kaspersky Lab’in Araştırması Kullanıcıların Kötü Şifre Alışkanlıklarını Gösteriyor Teknoloji/Bilim/İnternet Kaspersky Lab’in Araştırması Kullanıcıların Kötü Şifre Alışkanlıklarını Gösteriyor

İnternet kullanıcıları, online dünyada kendilerini korumak adına parolaları nasıl etkin bir biçimde kullanacaklarını hâlâ bilmiyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68426 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...