Perşembe, 20 Haziran 2019
ÇOCUKLARDA GRİP KADAR SIK GÖRÜLEN BETA MİKROBUNA DİKKAT! Sağlık/Kadın ÇOCUKLARDA GRİP KADAR SIK GÖRÜLEN BETA MİKROBUNA DİKKAT!

Özellikle kış aylarında kapalı ortamlarda bir arada bulunan çocuklarda boğaz enfeksiyonu sık görülüyor. 5-15 yaş arsında daha fazla ortaya çıkan hastalık, yutkunma güçlüğü, ateş ve ağız kokusu ile kendini gösterebiliyor.


ÇOCUĞUNUZU KIŞ HASTALIKLARINDAN KORUYUN Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZU KIŞ HASTALIKLARINDAN KORUYUN

Yılın en soğuk döneminin yaşandığı bu aylarda çocuklarda kış hastalıklarına yakalanma oranı gün geçtikçe artıyor. Özellikle kreş ve okul çağındaki çocuklar tatil süresince bile salgın hastalıklara yakalanma riskiyle karşı karşıya kalıyor.


Gözaltı morlukları için uzmandan tavsiyeler Sağlık/Kadın Gözaltı morlukları için uzmandan tavsiyeler

Gözaltında beliren morlukların en belirgin nedeni, göz çevresindeki pigmentlerin fazlalığından kaynaklanıyor. Ayrıca bölgedeki yağ katmanının azalması, yine Panda göz diye tabir edilen bu estetik dışı görüntüyü tetikliyor. Fakat sorun çözümsüz değil!


İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİSİNE TASARIM ÖDÜLÜ! Güncel İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİSİNE TASARIM ÖDÜLÜ!

İstanbul Aydın Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünde öğrenim gören Ufuk Akkaya, Juniorshow Fuarı’nda birincilik ödülüne layık görüldü.


İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU’NUN YILDIZI OLDU! Ekonomi/Turizm İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU’NUN YILDIZI OLDU!

İstanbul Aydın Üniversitesi, bu yıl 8’incisi düzenlenen Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na damgasını vurdu. İAÜ standında sergilenen TÜBİTAK ödüllü elektrikli araç büyük ilgi çekti.


Atatürk’ün Ordusu Anıtkabir’de… Siyaset Atatürk’ün Ordusu Anıtkabir’de…

CHP Antalya Milletvekili ve Parti meclisi üyesi Devrim Kök, Osmanlıspor maçı için Ankara’ya gelen binlerce Antalyaspor taraftarını maçtan önce Anıtkabir’e götürdü. Anıtkabir’de Atatürk’ün Ordusu pankartı açan taraftarlar “İstiklal Marşımızı, İzmir Marşını, 10. Yıl Marşını hep bir ağızdan söyleyerek Mustafa Kemal’in Askerleriyiz, Vatan sana canımız feda” sloganlarını attı.


TÜRK HALKI EN ÇOK NEYE PARA HARCIYOR? Ekonomi/Turizm TÜRK HALKI EN ÇOK NEYE PARA HARCIYOR?

TÜİK’ten alınan verilere göre Türk halkı parasını en çok kira ve konut harcamalarına ayırıyor. Buna göre Türkiye genelinde yapılan hane halkı tüketim harcamaları içinde, en yüksek pay yüzde 24,8 ile kira ve konut harcamalarının oldu.


Yağmur suyu çalışmaları tam gaz Güncel Yağmur suyu çalışmaları tam gaz

Antalya’da yağmur suyu seferberliği başlatan Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü’nün Turgut Reis, Tonguç ve Yıldız caddelerindeki yağmursuyu drenaj kanalı inşaatı aralıksız sürüyor. Çalışmalar tamamlandığında şiddetli yağışlarda yaşanan göl manzaraları tarih olacak.


2.ATM Parkı büyük ölçüde tamam..
 Güncel 2.ATM Parkı büyük ölçüde tamam..


Liman Mahallesi’nden sonra Siteler Mahallesi’ne de ATM Parkı inşa eden Konyaaltı Belediyesi, parkın yapım çalışmalarını büyük ölçüde tamamladı.


Kepez Belediyesi 44 sokak hayvanını sahiplendirdi Güncel Kepez Belediyesi 44 sokak hayvanını sahiplendirdi

Kısırlaştırma, küpe takma, kuduz ile mücadelede etkin bir rol oynayan Kepez Belediyesi Veterinerlik Servisi, 44 sokak hayvanının sahiplendirilmesini sağladı.


97 YAŞINDAKİ BEKİR DEDE MURATPAŞA’YLA YENİDEN SOKAĞA ÇIKTI Güncel 97 YAŞINDAKİ BEKİR DEDE MURATPAŞA’YLA YENİDEN SOKAĞA ÇIKTI

Muratpaşa Belediyesi, komşuları aracılığıyla Turunç Masa’ya ulaşan 97 yaşındaki Bekir Özen’in Altındağ Mahallesi’ndeki evinin tırabzanlarını yaptı. Tırabzanlar sayesinde kimsenin yardımı olmadan yeniden sokağa çıkma özgürlüğüne kavuşan Özen, “Belediyeye gelip Başkan Ümit Uysal’a teşekkür etmek istiyorum ama ayaklarım izin vermiyor” dedi.


4. şehir girişine 35 bin ton asfalt Güncel 4. şehir girişine 35 bin ton asfalt

Kepez Belediyesi, 4. şehir girişi olarak Antalya’ya armağan ettiği Hamza Taş Bulvarı’nı ve devamında 5 milyon TL maliyetle yeni açtığı Kirişçiler Yolu’nu 35 bin ton sıcak asfaltla kaplayacak.


ALYAZMA EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR Güncel ALYAZMA EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin kadına yönelik şiddete “Dur” demek için oluşturduğu Alyazma Grubu ‘Toplumsal Cinsiyet ve Şiddet Eğitimi’ başlıklı eğitimleri devam ediyor.


Kepez Belediyespor’un Step, Aerobik kursları Spor Kepez Belediyespor’un Step, Aerobik kursları

Spor alanından hayata geçirdiği projelerle ismini duyuran Kepez Belediyespor, ücretsiz step,aerobik ve plates kursları ev hanımlarının ilgi odağı.


MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN KAR ŞENLİĞİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN KAR ŞENLİĞİ

Manavgat Belediyesi, karne heyecanı yaşayan çocukların duygularına ortak olmak ve yıllardır kar hasreti çeken Manavgat'ı karla buluşturmak için kente 25 kamyon kar getirdi.


MURATPAŞA’DA ADALET VE DEMOKRASİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ Kültür/Sanat MURATPAŞA’DA ADALET VE DEMOKRASİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Muratpaşa Belediyesi, gazeteci-yazar Uğur Mumcu’nun öldürüldüğü gün 24 Ocak’ta başlayan ‘Adalet ve Demokrasi Haftası’nda CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan ve ÇYDD Genel Başkan Yardımcısı Nihal Kızıl’la Türkiye’nin gündemini değerlendirecek. Sadık Gürbüz’ün seslendireceği türkülerle Cumhuriyet şehitlerini anacak.


Siyaset "Deli gömleği giydirmek istiyorlar"

Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, Yeni Anayasa görüşmeleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bütün erklerin tek bir kişinin nefsinde toplanmasının doğuracağı sonuçları anlatan Kartal, “Türkiye’ye deli gömleği giydirmeye çalışıyorlar” dedi.


Kumluca Belediyespor: 4 Akdeniz Spor: 0 Kumluca Kumluca Belediyespor: 4 Akdeniz Spor: 0

Antalya 1. Amatör Küme’de mücadele eden Kumluca Belediyespor, keni evinde konuk ettiği Akdeniz Spor’u 4-0 mağlup etti.


Mehmet Akif’e yeni pazar alanı Güncel Mehmet Akif’e yeni pazar alanı

Kepez Belediyesi, sokak aralarında kurulan semt pazarlarını daha merkezi ve modern şekilde yeni noktalarına taşıyor. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi semt pazar noktası yapılan çalışmalarla hizmete hazır hale getirildi.


KONYAALTINDA UYGULAMALI ARICILIK EĞİTİMİ AÇILIŞ TOPLANTISI Güncel KONYAALTINDA UYGULAMALI ARICILIK EĞİTİMİ AÇILIŞ TOPLANTISI

Konyaaltı Kaymakamlığı Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıya İl Müdür V. Kadri Bilici, Hayvan Sağlığı Şube Müdürü Gürsel Coşkun, İlçe Müdürümüz Canan Otruş, İl Müdürlüğü personellerinden Ziraat Mühendisi Selma Coşkun ve Veteriner Sağlık Teknisyeni Abdullah Kaya, İlçe Müdürlüğü Personelleri, Muhtarlar ve kursiyerler katıldı.


BAŞKAN UYSAL KKTC TAKIMI DUMLUPINAR’I KONUK ETTİ Spor BAŞKAN UYSAL KKTC TAKIMI DUMLUPINAR’I KONUK ETTİ

Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa’nın destekleriyle Antalya’da kamp yapan KKTC K-Pet Süper Lig takımlarından Dumlupınar Türk Spor Kulübü futbolcuları, teknik ve idari kadrosuyla biraraya geldi.


MURATPAŞA’DA 2 BİN 270’İNCİ KONTEYNER YERALTINA ALINDI Güncel MURATPAŞA’DA 2 BİN 270’İNCİ KONTEYNER YERALTINA ALINDI

Muratpaşa Belediyesi, 2 bin 270’inci yeraltı asansörlü çöp konteynerini yerleştirdi. Yeni yılla birlikte Muratpaşa’da 50 konteyneri yeraltına alınırken 2 bin 270’inci konteyner Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince Yeşilbahçe Mahallesi 1475 Sokak’ta yerleştirildi.


ALPHAN MANAS YÖRSİAD’IN KONUĞU OLDU Ekonomi/Turizm ALPHAN MANAS YÖRSİAD’IN KONUĞU OLDU

Türkiye Fütüristler Derneği Onursal Başkanı Alphan Manas, YÖRSİAD’ın ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) Ocak Ayı Olağan Toplantısına katılarak İş adamları ile buluştu.


Crystal Hotels’e “2016 Genel Kalite” ödülü Ekonomi/Turizm Crystal Hotels’e “2016 Genel Kalite” ödülü

Saygın seyahat sitesi Corendon ziyaretçilerinin oylarıyla belirlendi


Kadın çiftçilere biyolojik eğitim sertifikaları verildi
 Güncel Kadın çiftçilere biyolojik eğitim sertifikaları verildi


Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün düzenlediği kahvaltı programı ile "Antalya'da Örtüaltı Sebze Yetiştiriciliği Kadın Çiftçilerle Biyolojik Mücadele Projesi" kapsamında eğitim verilen kadın çiftçilere sertifikaları verildi.


SERİK’Lİ GENÇLER SABAH NAMAZINDA BULUŞTU Serik SERİK’Lİ GENÇLER SABAH NAMAZINDA BULUŞTU

Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Gençlik Hizmetlerinin 20 Ocak 2017 Cuma günü Merkez Camiinde düzenlediği" Gençler Sabah Namazında Buluşuyor" etkinliği büyük ilgi gürdü.


Antalya'da FETÖ/PDY soruşturmasında bugüne kadar 1256 kişi tutuklandı Güncel Antalya'da FETÖ/PDY soruşturmasında bugüne kadar 1256 kişi tutuklandı

Antalya'da FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında 1256 kişi ise tutuklandı, toplam 3 bin 689 kişi hakkında adli işlem yapıldı, 86 şahıs da gözaltına alındı.


Toplu ulaşım dönüşümünde sona yaklaşılıyor, 01 Şubat 2017’de otobüsler “AU” plaka oluyor Güncel Toplu ulaşım dönüşümünde sona yaklaşılıyor, 01 Şubat 2017’de otobüsler “AU” plaka oluyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, 01 Şubat 2017 tarihi itibariyle; dönüşümlerini tamamlamış ve tahditli AU serisinden plakalarını takmış araçlar, vatandaşlara toplu taşıma hizmeti vermeye başlayacak.


Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde karne heyecanı
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde karne heyecanı


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sömestr tatiline giren Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi’nin minik öğrencilerine karnelerini dağıttı.


CHP Kepez İlçe Başkanı Erdoğan: Siyaset CHP Kepez İlçe Başkanı Erdoğan: "MHP Kepez İlçe Başkanı Mehmet Seyyar'ı kınıyoruz"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kepez İlçe Başkanı Garip Erdoğan "Kepez MHP İlçe Başkanı Mehmet Seyyar’ın sosyal medya üzerinden Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili yaptığı paylaşım, ne insani ne ahlaki ne politiktir" dedi.


SÜMER “HALKTAN KORKMASINLAR” Siyaset SÜMER “HALKTAN KORKMASINLAR”

Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç’e TBMM’nde yapılan saldırıyı kınayan AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, “Millet iradesinin tecelli ettiği gazi meclisimizde kimseye bu milletin kürsüsünü işgal ettirmedik, bundan sonrada ettirmeyiz” dedi.


IX. ULUSLARARASI ALTIN KEP AŞÇILAR YARIŞMASINDAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE ÖDÜL Ekonomi/Turizm IX. ULUSLARARASI ALTIN KEP AŞÇILAR YARIŞMASINDAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNE ÖDÜL

Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencileri, IX. Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması’nda bir kez daha önemli bir başarıya imza attılar.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE HİZMET ÖDÜLLERİ-2016 BAŞVURULARI BAŞLADI Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE HİZMET ÖDÜLLERİ-2016 BAŞVURULARI BAŞLADI

Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKÇAM) tarafından her yıl verilen “Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2016” başvuruları başladı.


'FARK YARAT, YERELE DEĞER KAT' PROJESİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR Finike 'FARK YARAT, YERELE DEĞER KAT' PROJESİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Akdeniz Üniversitesi Avrupa- Akdeniz Gençlik Uygulama ve Araştırma Merkezi koordinatörlüğünde Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) tarafından fonlanan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın Sektörel Yatırım Alanlarında Genç İstihdamının Desteklenmesi Hibe Programı kapsamında yürütülen 'Fark Yarat, Yerele Değer Kat' projesinin bir faaliyeti olarak turizm öğrencileri ve sektöre yönelik eğitim semineri düzenlendi.


BAŞKAN SÖZEN’DEN BAŞKAN TÜREL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN BAŞKAN TÜREL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yeni yapılan hizmet binasına taşınan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret ederek “Hayırlı uğurlu olsun” dileklerinde bulundu.


ESKİ SEÇİM SANDIKLARI KEDİ EVİ OLDU Manavgat ESKİ SEÇİM SANDIKLARI KEDİ EVİ OLDU

Manavgat Belediyesi Hayvan Barınağı tarafından başlatılan proje ile eskiden seçim sandığı olan kutular kedi evine dönüştürülerek kentin belirli yerlerine yerleştirilecek.


MANAVGAT’TA “ŞİMDİ NE OLACAK”A YOĞUN İLGİ Manavgat MANAVGAT’TA “ŞİMDİ NE OLACAK”A YOĞUN İLGİ

Manavgat Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Şimdi Ne Olacak ” isimli tiyatro oyunu, Manavgatlı tiyatro severler tarafından yoğun ilgi gördü.


MANAVGATLI GENÇ PEHLİVANLAR GÜREŞLERE HAZIRLANIYOR Spor MANAVGATLI GENÇ PEHLİVANLAR GÜREŞLERE HAZIRLANIYOR

Manavgat Belediyesi Güreş Takımı’ndaki küçük ve genç pehlivanlar, güreş sezonuna ve bu yıl 7 Mayıs 2017’de 6’ıncısı düzenlenecek olan Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri ne çok sıkı hazırlanıyor


YAYA KÖPRÜSÜ’NDE EN HEYECANLI GÜN Manavgat YAYA KÖPRÜSÜ’NDE EN HEYECANLI GÜN

Manavgat Belediyesi’nin sürdürdüğü yaya köprüsü yapım çalışmasında, 70 tonluk, 72 metre uzunluğundaki çelik ana gövdenin kaldırılması işlemi, heyecanlı anlara sahne oldu.


Kıymetini yeterince bilemediğimiz bir nimet: Sahlep Sağlık/Kadın Kıymetini yeterince bilemediğimiz bir nimet: Sahlep

Elimizdeki nimetin farkında mıyız? Yoksa alışılmışı bozmayıp dünya milletlerinin onayını mı beklemeliyiz? Sahlep, İslamiyetin kabulüyle birlikte, şarap, kımız gibi alkollü içkilerin yerini alan alkolsüz içecekler arasında bulunuyor.


ÇOCUKLARIN KORKULU RÜYASI 9 KIŞ HASTALIĞI Sağlık/Kadın ÇOCUKLARIN KORKULU RÜYASI 9 KIŞ HASTALIĞI

Dondurucu soğuklar ve artan kar yağışlarıyla ateşli hastalıklar yeniden yaygınlaşmaya başlıyor. Gün içinde hastaneye aşı ve rutin kontrol için başvuran bebeklerin yanı sıra hasta çocukların oranı da soğuk havalarla birlikte artıyor.


PTT A.Ş. Yönetim Koordinasyon Toplantısı Antalya’da Gerçekleştirildi   Güncel PTT A.Ş. Yönetim Koordinasyon Toplantısı Antalya’da Gerçekleştirildi

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) Yönetim Kurulu, üst düzey Yöneticileri ve 81 ilin Başmüdürlerinin katılımı ile gerçekleştirdiği Yönetim Koordinasyon toplantısında 2016 yılı faaliyetlerinin kurumsal ve ürün bazında değerlendirilmesi yapılırken 2017 stratejisi, planlaması ve hedefleri gözden geçirildi.


Konyaaltı’nda ağaç budama çalışması…
 Güncel Konyaaltı’nda ağaç budama çalışması…


Konyaaltı Belediyesi tarafından geçtiğimiz ay başlatılan ağaç bakım ve budama çalışmaları Uncalı Mahallesi’nde devam ediyor.


Başkan Türel’den 5 yıldızlı karne hediyesi Güncel Başkan Türel’den 5 yıldızlı karne hediyesi

Antalya’da başarılı öğrenciler bu sömestrde de aileleriyle birlikte 5 yıldızlı tatil yapıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, bu yıl da okul birincisi 710 öğrenciyi, aileleri ile birlikte 5 yıldızlı otellere tatile gönderdi.


Nasreddin Hoca’da karne sevinci Güncel Nasreddin Hoca’da karne sevinci

Kepez Belediyesi tarafından hizmete açılan Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin Teomanpaşa ve Özgürlük şubelerinde eğitim gören minikler karne heyecanı yaşadı.


Karne hediyesi jet hızında okul Güncel Karne hediyesi jet hızında okul

Başkan Hakan Tütüncü’nün, Yeni Mahalle İlkokulu’na 13 Ocak Cuma günü sözünü verdiği 24 derslikli ek binanın yapımına 7 gün sonra yarıyıl karne gününde başlandı.


Uğrak Kadınlar Plajı yaza açılacak Gazipaşa Uğrak Kadınlar Plajı yaza açılacak

Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya ve Gazipaşa’nın buluşma noktası Uğrak mevkiinde Ekim ayında temelini attığı “Kadınlar Plajı” yaz sezonunda ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.


ANSİAD’TAN ÇOCUKLARA ‘İYİLİK PAKETİ’ Güncel ANSİAD’TAN ÇOCUKLARA ‘İYİLİK PAKETİ’

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD), Sağlık, Eğitim ve Hizmet Sektörü önclüğünde, çocuklar üşümesin diyerek ‘İyilik paketi’ hazırladı


Oyuncak Müzesi Barış Manço’yu anıyor Kültür/Sanat Oyuncak Müzesi Barış Manço’yu anıyor

Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi, unutulmaz şarkılarıyla çocukların gönlünde taht kuran Barış Manço’yu ölümünün 18. Yılında fotoğraf sergisi ile anıyor. Sürpriz etkinliklerin yer alacağı sergi 24 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında gezilebilecek.


Döşemealtı'nda karne heyecanı Döşemealtı Döşemealtı'nda karne heyecanı

Döşemealtı'nda 2016-2017 eğitim-öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasının ardından öğrenciler karne sevinci yaşadı. İlçedeki 16 bin öğrenci sabah erken saatlerde okullarına giderek karnelerini aldı. Döşemealtı Kaymakamı Mehmet Baygül Osman Ali Cingöz İlk ve Ortaokulu'nda, Belediye Başkanı Turgay Genç ise Bahçeşehir Anadolu Lisesi'ndeki karne törenine katıldı.


KADINLAR İÇİN ALTIN DEĞERİNDE ÖNERİLER Sağlık/Kadın KADINLAR İÇİN ALTIN DEĞERİNDE ÖNERİLER

Kendine önem vermek, kendini emniyete almak, düzenli tarama ve kontrol, sevdikleriniz için yapacağınız en önemli şey… Birçoğumuz vücudundan gelen sinyalleri dikkate almayarak duymazlıktan geliyor. Oysa alınan bir küçük önlem ve uzman önerilerine kulak vermek birçok hastalığın daha başlamadan fark edilmesine yarıyor.


BAŞKAN UYSAL ASFALTTA İMZAYI ATTI Güncel BAŞKAN UYSAL ASFALTTA İMZAYI ATTI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Dutlubahçe ve Konuksever mahallerini ayıran 1 kilometre uzunluğundaki Emrah Caddesi’ne bin 440 ton asfalt çalışması yapan ekipleri ziyaret etti, yola yapılan Muratpaşa Belediyesi imzasını boyadı.


Kepez 2016’da 5 bin kalbi dinledi Sağlık/Kadın Kepez 2016’da 5 bin kalbi dinledi

Kepez Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, belediyenin sağlık tırı ile 2016 yılında yaklaşık beş bin vatandaşa kalp sağlığı taraması gerçekleştirdi.


TENEFFÜS PARK’TA KARNE ŞENLİĞİ Güncel TENEFFÜS PARK’TA KARNE ŞENLİĞİ

Muratpaşa Belediyesi’nin şirketi Falez AŞ ile birlikte hizmete açtığı Antalya’nın yeni çocuk dünyası Teneffüs Park’ta karne şenliği başlıyor. Yarıyıl tatili boyunca Pazartesi hariç her gün 14.00 – 17.00 saatleri arasında çocuklar eğlence dolu saatler yaşayacak. Teneffüs Park, büyük sürprizini ise 28 Ocak Cumartesi’ye sakladı. Cumartesi parka gerçek kar getirilecek.


Tütüncü’den yarışmacı öğrencilere kitap desteği Güncel Tütüncü’den yarışmacı öğrencilere kitap desteği

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Türkiye geneli düzenlenen Kur’an-ı Kerim Meali konusunda düzenlediği yarışmaya katılacak. Kepezli öğrencilere Türkçe Kur’an-ı Kerim hediye ediyor.


2016’da küresel şirketlerin %57’si 
siber güvenlik tehdidi yaşadı Teknoloji/Bilim/İnternet 2016’da küresel şirketlerin %57’si 
siber güvenlik tehdidi yaşadı

EY’nin bu yıl 19.’sunu gerçekleştirdiği Küresel Bilgi Güvenliği Araştırması (GISS), şirketlerin siber güvenlik tehditlerini tespit etmeye ve karşı koymaya yönelik yatırım yaptığını ortaya koyarken, olası saldırılardan toparlanmaya yönelik hazırlıkların yetersiz olduğuna işaret ediyor.


“Tatili fırsat bilin, çocuklarınızın diş bakımını yaptırın!” Sağlık/Kadın “Tatili fırsat bilin, çocuklarınızın diş bakımını yaptırın!”

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, sömestri tatilinde artan fast-food ve gazlı içecek tüketimine karşı aileleri uyardı.


PAŞA’NIN MELEKLERİNDEN MAÇA DAVET Spor PAŞA’NIN MELEKLERİNDEN MAÇA DAVET

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol takımı, Süper Lig’in 15’inci hafta karşılaşmasında Bursa Osmangazi Belediyesi Spor Kulübü ile sahasında karşılaşacak.


 Telekomünikasyon 2016’da gücünü kanıtladı Teknoloji/Bilim/İnternet Telekomünikasyon 2016’da gücünü kanıtladı

KPMG Türkiye, ekonominin kilit sektörlerinin 2017 raporlarını açıklıyor. 2016 ve 2017’nin değerlendirildiği Telekomünikasyon Raporu, sektörün gücünü gösteriyor.


Döşemealtı kadın futbol takımı Kdz. Ereğli deplasmanına gidiyor Spor Döşemealtı kadın futbol takımı Kdz. Ereğli deplasmanına gidiyor

Türkiye Kadınlar Futbol 1'nci liginde mücadele eden 1207 Antalya Döşemealtı Belediye Spor Kadın futbol takımı daha önce hava muhalefeti nedeniyle ertelenen Karadeniz Ereğli Belediyespor maçı için Zonguldak'a gidiyor.


ERASTA ANTALYA’DA SINIRSIZ EĞLENCE ÇOCUKLARI BEKLİYOR Güncel ERASTA ANTALYA’DA SINIRSIZ EĞLENCE ÇOCUKLARI BEKLİYOR

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, 21 Ocak- 5 Şubat tarihleri arasında her gün sunacağı eğlenceli ve öğretici etkinliklerle sömestr tatilinde minik ziyaretçilerin değişmez adresi olacak.


DARALAN KIYAFETLER VE AĞRI, LENFÖDEM HABERCİSİ OLABİLİR Sağlık/Kadın DARALAN KIYAFETLER VE AĞRI, LENFÖDEM HABERCİSİ OLABİLİR

Halk arasında "fil hastalığı" olarak bilinen lenfödemin nedenleri arasında travma, aşırı şişmanlık, aşırı varis oluşumu, enfeksiyonlar, tümörler sayılabilirse de günümüzde en sık nedeni kanser cerrahisi... Uzmanlar, hastaların bilinçlenmesiyle oluşumunu veya tekrarını önlemenin mümkün olduğunu belirtiyor.


BUDAK: “MİLLETVEKİLLERİ OYLARIYLA TARİHTEKİ YERLERİNİ BELİRLEYECEK” Siyaset BUDAK: “MİLLETVEKİLLERİ OYLARIYLA TARİHTEKİ YERLERİNİ BELİRLEYECEK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Anayasa değişiklikleriyle Türkiye’nin büyük bir kırılma yaşayacağını ve milletvekillerinin omuzlarında büyük bir sorumluluk bulunduğunu belirterek, “Milletvekilleri oylarıyla tarihteki yerlerini belirleyecek. Çünkü öyle bir noktadayız. Yanlışa yanlış deme sorumluluğu öncelikle milletvekillerinindir” dedi.


ANTALYALI KAYAKÇILARIN PALANDÖKEN BAŞARISI Spor ANTALYALI KAYAKÇILARIN PALANDÖKEN BAŞARISI

Türkiye Kayak Federasyonu tarafından Erzurum Palandöken’de düzenlenen yarışmalarda Snowboard 1. Ayak U11 Erkekler Slalom Yarışı’nda, Antalya Kayak İhtisas Kulübü (AKİK) sporcusu İlter Hor üçüncü oldu.


Çocukları siber tehditlere karşı nasıl koruruz? Teknoloji/Bilim/İnternet Çocukları siber tehditlere karşı nasıl koruruz?

Yarı yıl tatilinde güvenli internet için çocuklar ve ailelere yönelik 8 altın öğüt...


Antalyalı gurmelere Hollanda lezzetleri sunuldu Güncel Antalyalı gurmelere Hollanda lezzetleri sunuldu

Chaine des Rotisseurs Antalya üyeleri yeni yılın ilk yemeğinde Alanya’da tarihi bir köşk içinde yer alan Bistro Floyd’da buluştu


Konyaaltı Sahili’nde ‘kar’ sevinci..
 Güncel Konyaaltı Sahili’nde ‘kar’ sevinci..


Konyaaltı Kent Meydanı’na getirilen 6 kamyon kar ile sahile 10 metre mesafede kartopu oynama imkanı sunan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşların bu heyecanına da ortak oldu.


Allianz araştırdı: Sürücülerin düşmanı cep telefonları Güncel Allianz araştırdı: Sürücülerin düşmanı cep telefonları

Allianz’ın yaptığı araştırma; sayısı giderek artan trafik kazaları ile modern teknoloji cihazları arasındaki ilişkiyi inceledi.


Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Şubat’ta ihaleye çıkıyor Ekonomi/Turizm Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Şubat’ta ihaleye çıkıyor

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Kepez-Santral’de bugüne kadar 2 bin 500 evin yıkımı tamamlandı. Büyük bir hızla devam eden proje Şubat ayı içinde ihale edilecek ve 24 ay içinde hak sahiplerine daireleri teslim edilecek.


Vali Karaloğlu’ndan Başkan Türel’e hayırlı olsun ziyareti Güncel Vali Karaloğlu’ndan Başkan Türel’e hayırlı olsun ziyareti

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i yeni hizmet binasındaki makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Vali Karaloğlu, yeni hizmet binasını çok beğendi.


BAŞKAN ŞAHİN’ İN YARIYIL TATİLİ MESAJI Aksu BAŞKAN ŞAHİN’ İN YARIYIL TATİLİ MESAJI


Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, ilk ve orta dereceli okulların yarıyıl tatiline başlamaları nedeni ile öğretmenler, öğrenciler ve velilere yönelik bir mesaj yayınladı.


D vitamini eksikliği kısırlık sebebi Sağlık/Kadın D vitamini eksikliği kısırlık sebebi

Kış günlerinde güneş ışınlarından yeterince faydalanamıyor, D vitamini alamıyoruz. Vücudumuzun D vitamini ihtiyacını, besinlerden veya vitaminlerden sağlamaya çalışıyoruz. Özellikle kış aylarında hamilelik dönemlerini geçiren kadınların bu konuda iki kat daha dikkatli olmaları gerekiyor.


 BAŞKAN ŞAHİN AESOB’DA ODA BAŞKANLARINA PROJELERİNİ ANLATTI Aksu BAŞKAN ŞAHİN AESOB’DA ODA BAŞKANLARINA PROJELERİNİ ANLATTI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, projelerini Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne (AESOB) bağlı oda başkanlarına anlattı.


YÜKSELİŞ KOLEJİ MİNİKLERİ YARDIM ELİ Serik YÜKSELİŞ KOLEJİ MİNİKLERİ YARDIM ELİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları; Anaokulu olarak “ Çalışkan Karıncalar” sınıfı öğretmenleri rehberliğinde “İyilik ve Hoşgörü” değerleri kapsamında “Yüreğimizdeki engelleri kaldırıyoruz” sloganıyla “ Tekerlekli Sandalye “ projesi başlatıldı. Böylece Yükseliş Köleji yardıma muhtaç insanlara minik öğrencileri ile yardım elini uzattı.


AKSU ANADOLU LİSESİ’NDEN TEŞEKKÜR Aksu AKSU ANADOLU LİSESİ’NDEN TEŞEKKÜR

Hacıaliler Mahallesi okullar bölgesinde yer alan okullardan biri olan Aksu Anadolu Lisesi, bölgedeki alt yapı çalışmaları nedeniyle Aksu Belediyesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundu.


ALD AUTOMOTIVE VE SHELL’DEN YAKIT KAMPANYASI Otomotiv ALD AUTOMOTIVE VE SHELL’DEN YAKIT KAMPANYASI

Türkiye’de 1300’ün üzerinde müşteriye operasyonel kiralama ve filo yönetimi hizmeti sunan ALD Automotive, Shell ile müşterilerine indirim kazandıran bir işbirliğine imza attı.


Başkan Türel’den teleferik ve Batı Çevreyolu müjdesi Güncel Başkan Türel’den teleferik ve Batı Çevreyolu müjdesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Sarısu-Tünektepe Teleferik Hattı’nın bittiğini, Batı Çevreyolu ikinci etabının da birkaç hafta içinde ulaşıma açılacağını söyledi.


ALTIN HAVAN ÖDÜLÜ ANTALYA’DA Güncel ALTIN HAVAN ÖDÜLÜ ANTALYA’DA

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Eczacı Dergisi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen 2016 Altın Havan Ödülleri’nde Yatırım Ödülü’nün sahibi olan Naturmed İlaç yöneticilerini makamında ağırladı.


MURATPAŞA’DA GÜVENİLİR GIDA İÇİN DENETİMLER SÜRÜYOR Güncel MURATPAŞA’DA GÜVENİLİR GIDA İÇİN DENETİMLER SÜRÜYOR

Muratpaşa Belediyesi, 2016 yılında, özellikle fastfood tipi yiyeceklerini satıldığı 123 işletmede gıda güvenliği denetimi gerçekleştirdi. Denetimlerde genel hijyen kontrolleriyle birlikte kızartma yağlarının polar madde ve sıcaklık ölçümleri yapılıyor.


ANTALYA DOB SAHNESİNDE “KIŞ RÜYASI” KONSERİ Kültür/Sanat ANTALYA DOB SAHNESİNDE “KIŞ RÜYASI” KONSERİ

Antalya Devlet Opera ve Balesi uzun süre hafızalardan silinmeyecek çok özel bir konserle sanatseverlerin karşısına çıkacak.


İlçe protokolü banka müdürlerinin kahvaltısında biraraya geldi Döşemealtı İlçe protokolü banka müdürlerinin kahvaltısında biraraya geldi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ve Başkan Yardımcısı Naci Alın ilçede faaliyet gösteren özel ve devlet banka müdürlerinin düzenlediği kahvaltı programına katıldı.


İlk sorularda elenme endişesi stresi arttırıyor Kültür/Sanat İlk sorularda elenme endişesi stresi arttırıyor

Türkiye’nin yüzde yüz yerli bilgi yarışması Altın Petek’te, yarışmacıların ilk soru stresiyle hata yapmaları dikkat çekiyor. Yarışmacıların kolay sorularda elenme korkusu, joker kullanmaları, onları yarışmanın ilerleyen bölümlerinde dezavantajlı bir duruma sokuyor.


Sistem 9’dan Açıkhava reklamlarına 35 Milyon TL’lik Yatırım! Ekonomi/Turizm Sistem 9’dan Açıkhava reklamlarına 35 Milyon TL’lik Yatırım!

Türkiye ile birlikte 15 ülkede kurup yönettiği 26 binden fazla ‘Dijital Yayın ve Bilgilendirme Ekranları’ hizmetini “Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler” ilkesiyle sunan Sistem 9 yönetimi, büyümeyi hedeflediği Açıkhava reklamları mecrasına 35 Milyon TL’lik yatırım yapıyor.


CLK Akdeniz Elektrik’ten, 258 bin aboneye daha ‘indirimli elektrik’ müjdesi Ekonomi/Turizm CLK Akdeniz Elektrik’ten, 258 bin aboneye daha ‘indirimli elektrik’ müjdesi

EPDK’nın 2017 yılı için serbest tüketici limitini 2 bin 400 kWh’a düşürmesi ile aylık ortalama 82 TL ve üzeri elektrik faturası ödeyen abonelere ‘indirimli elektrik’ kullanmanın yolu açıldı.


BAŞKAN ÇALIK, VALİ KARALOĞLU VE BAŞKAN TÜREL İLE OTEL EKİPMANLARI FUARI’NI ZİYARET ETTİ Serik BAŞKAN ÇALIK, VALİ KARALOĞLU VE BAŞKAN TÜREL İLE OTEL EKİPMANLARI FUARI’NI ZİYARET ETTİ

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Antalya Fuar Merkezinde düzenlenen 28. Otel Ekipmanları 2017 Fuarı’nı Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ile birlikte ziyaret etti.


ATAY USLU: GÜÇLÜ YÖNETİM GÜÇLÜ DEVLET İÇİN CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ Siyaset ATAY USLU: GÜÇLÜ YÖNETİM GÜÇLÜ DEVLET İÇİN CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ

Anayasa değişikliği çalışmaları devam ederken siyasal yeni hükümet sistemi ve Cumhurbaşkanlığı hakkında bilgilendirmeler devam ediyor.


Mısır Çarşısı’na Tütüncü neşteri Güncel Mısır Çarşısı’na Tütüncü neşteri

Esnafın AVM’ler karşısında ayakta durabilmesi amacıyla kurulan fakat yönetimsizlik nedeniyle atıl kalan Mısır Çarşısı’na kangrenine neşter vurmak isteyen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, çarşı esnafına çeşitli kolaylık ve teşvik sağlayan planını anlattı


BAŞKAN ÇALIK, YAĞMUR NÖBETİ TUTTU Serik BAŞKAN ÇALIK, YAĞMUR NÖBETİ TUTTU

Serik Belediyesi’ne bağlı ekipler, ilçede etkisini gösteren şiddetli yağışlar sırasında tüm ilçeyi gece gündüz dolaşarak olası sel baskını ve taşmalara karşı önlemler alırken Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık’da, devamlı olarak ekipleri takip etmekte.


ANTALYA İŞADAMLARI DERNEĞİ’NE 
İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ Güncel ANTALYA İŞADAMLARI DERNEĞİ’NE 
İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Antalya İşadamları Derneği arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.


Kepez Belediyespor, Sarayönü’nü konuk edecek

 Spor Kepez Belediyespor, Sarayönü’nü konuk edecekBölgesel Amatör Lig (BAL) 14. Hafta da Kepez Belediyespor seyircisi önünde Sarayönü Belediyesi’ni konuk edecek. Kepez Belediyespor’da hedef 3 puan.


AspenGoS SANDIKLI’DA YİNE KÜRSÜDE Serik AspenGoS SANDIKLI’DA YİNE KÜRSÜDE

Serik Aspendos Go ve Satranç Kulübü - AspenGoS kulübü sporcuları Sandıklı’da düzenlenen” Hızlı Satranç Birinciliği Turnuvasın’ a “ katıldı. Başarılı sporcular; A kategorisinde 3.’lük B Kategorisin de Kızlar 1.’lik ve 2.’lük madalyalarını kazandılar.


Kepez’in devleri galibiyete odaklandı Spor Kepez’in devleri galibiyete odaklandı

TB2L’de 3.sırada bulunan Kepez Belediyespor play-off hedefini sürdürürken , Cumartesi günü karşılaşacağı zorlu Karesispor karşılaşmasına odaklandı.


NUTELLA’DAN HODRİ MEYDAN Güncel NUTELLA’DAN HODRİ MEYDAN

Nutella’nın üreticisi Ferrero Grubu ortaya atılan haksız iddialara cevap verdi ve her türlü incelemeye açık olduklarını deklare etti


2017’nin ilk parkı Habibler Mahallesi’ne Güncel 2017’nin ilk parkı Habibler Mahallesi’ne

Kepez Belediyesi, mahallelere yeni yaşam alanları kazandırmaya devam ediyor. 2017 yılında ilk semt parkı Habibler Mahallesi’ne yapılıyor.


“%71 EKONOMİK KRİZ İÇİNDEYİZ” DİYOR Ekonomi/Turizm “%71 EKONOMİK KRİZ İÇİNDEYİZ” DİYOR

Kadir Has Üniversitesi Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması 2016 sonuçları açıklandı


ÜMİT UYSAL: Güncel ÜMİT UYSAL: "MURATPAŞA’DA REKORLARIMIZI KIRIYORUZ"

Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal, makine mühendisleriyle yeni yılın proje ve çalışmalarını değerlendirdiği toplantıda “2016 rekorlarımızı kırdığımız bir yıl oldu. 2015 yılında 83 bin 937 ton asfalt çalışmasıyla son 5 yılın en yüksek rakamına ulaşırken, 2016’da bu rakam 123 bin 474 ton oldu” diye konuştu.


SALAM - SOSİS BAŞINIZI AĞRITMASIN! Sağlık/Kadın SALAM - SOSİS BAŞINIZI AĞRITMASIN!

Küçükten büyüğe, gençten yaşlıya herkesin zaman zaman baş ağrısı şikayeti olur. Migren gibi kronik hastalığı olanlar için ise baş ağrısı hayatı kabusa çevirir. Oysa bazı detaylara dikkat etmeniz, baş ağrılarıyla baş etmenizde büyük fayda sağlar.


ÇELİK İHRACATÇILARI BİRLİĞİ EKONOMİ BAKANI İLE BULUŞTU Ekonomi/Turizm ÇELİK İHRACATÇILARI BİRLİĞİ EKONOMİ BAKANI İLE BULUŞTU

Çelik İhracatçıları Birliği sektörün üretim ve ihracatını olumsuz etkileyen, rekabet gücünü azaltan sorunlarını T.C. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve bakanlık yetkilileri ile paylaştı. Yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı tüm sorunların çözümü konusunda Ekonomi Bakanlığı’ndan destek istedi.


ÇOCUKLARINIZIN OKULDAKİ BAŞARISINI DİKKATLİ DEĞERLENDİRİN Sağlık/Kadın ÇOCUKLARINIZIN OKULDAKİ BAŞARISINI DİKKATLİ DEĞERLENDİRİN

Türkiye’de her 3 çocuktan birinde uzak veya yakını görme sorununa rastlanırken bu durum çocukların her alandaki başarısını olumsuz etkiliyor, tedavisi yapılmamış veya geç kalınmış göz bozuklukları ilerleyen yıllarda tedavisi son derece güç farklı problemlere de yol açabiliyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68406 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...