Cuma, 18 Ekim 2019
MANAVGAT BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR, ÇOCUKLAR YETENEKLERİNİ SERGİLİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR, ÇOCUKLAR YETENEKLERİNİ SERGİLİYOR

Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği kapsamında çocukların yaratıcılık gücünü ve hayal dünyalarını geliştirmek amacıyla eğlence projesi düzenledi


“Erken Teşhis Hayat Kurtarır” Sağlık/Kadın “Erken Teşhis Hayat Kurtarır”

Kanser, günümüzün en önemli sağlık sorunlarından birisidir. Erken tanı ve tedavi, kanserli hastalarda önemli oranda iyileşme sağlamaktadır.


BUDAK: “16 NİSAN KORKU İMPARATORLUĞUNUN ÇÖKÜŞÜNÜN MİLADI OLACAK” Manavgat BUDAK: “16 NİSAN KORKU İMPARATORLUĞUNUN ÇÖKÜŞÜNÜN MİLADI OLACAK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Manavgat’ta halka rejim değişikliğini anlattı. Referandum sürecinde tüm bölgelerde çalışma yürüttüğünü ve halkın büyük bölümünün ucube rejim değişikliğini kabul etmediğini gördüğünü kaydeden Budak, bu sonucun anketlere de yansıdığını söyledi.


HAVUZDA YILDIZ GİBİ PARLADILAR Spor HAVUZDA YILDIZ GİBİ PARLADILAR

Sosyal sorumluluk kapsamında Antalyaspor Yüzme Şubesi’nin antrenör ve tesis desteğiyle yüzme yarışlarına takım olarak katılan Atatürk Ortaokulu, Antalya ikincisi olmayı başardı.


“Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’nden Kişiler Arası İletişim Eğitimi” Sağlık/Kadın “Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’nden Kişiler Arası İletişim Eğitimi”

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Halenur Şahin tarafından hastane çalışanlarına hastane toplantı salonunda Kişiler Arası İletişim Eğitimi verildi.


ÇOCUK KÜLTÜR MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEYECEK Manavgat ÇOCUK KÜLTÜR MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEYECEK

Manavgat Belediyesi Çocuk Kültür Merkezi öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği kapsamında 22 Nisan Cumartesi günü, Cumhuriyet Meydanı’nda yapacakları etkinlikler ile hünerlerini sergileyecek


ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI EVLİLİK TEKLİFİYLE TAÇLANDI Manavgat ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI EVLİLİK TEKLİFİYLE TAÇLANDI

Antalya Süper Amatör Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Manavgat Belediyespor’un, şampiyonluk kutlamaları kaleci Uğurcan Kadir Mutlu’nun sürpriz evlilik teklifi yapması coşkuyu ikiye katlandı


Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları’nın 22’incisi Düzenleniyor Güncel Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları’nın 22’incisi Düzenleniyor

Akdeniz Üniversitesi tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları’nın bu yıl 22’incisi düzenleniyor.


Yaz Aylarına Girmeden Beslenmeye Dikkat     Gazipaşa Yaz Aylarına Girmeden Beslenmeye Dikkat

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Gazipaşa Devlet Hastanesi Diyetisyeni Evren Bolkan, kış aylarını geride bırakarak yaz aylarına girmek üzere olduğumuz bugünlerde beslenmenin önemine dikkat çekti.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA SATRANÇ TURNUVASI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA SATRANÇ TURNUVASI

Türkiye Satranç Federasyonu Manavgat Temsilciliği ve Manavgat Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen 23.Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çocuk Şenliği ve Satranç Turnuvası, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşti


Güncel "TEOG Sınavı ve Ailem" Konferansı

Özel Önder Altıntaş Eğitim Kurumları tarafından organize edilen, “Teog Sınavı ve Ailem” konulu konferans genel merkezinde düzenlendi.


Genç Hentbolculardan A Takımlarına 1 Puan Hediye Spor Genç Hentbolculardan A Takımlarına 1 Puan Hediye

6-10 Nisan günleri arasında Bursa’da düzenlenen Erkekler Süper Gençler Ligi’nin son etap müsabakalarında Antalyaspor Genç Hentbol Takımı müsabakalar sonunda kazandığı 11 puanla ligi tamamladı.


BAŞKAN SÖZEN ÇALIŞIYOR, CADDELER GÜZELLEŞİYOR Manavgat BAŞKAN SÖZEN ÇALIŞIYOR, CADDELER GÜZELLEŞİYOR

Manavgat Belediyesi, Mithatpaşa ve Gülveren Caddeleri için hazırladığı düzenleme projelerine hızla devam ederken, Başkan Şükrü Sözen de sık sık çalışmaları yerinde denetliyor


Doğa Yürüyüşçüleri İlk Defa Bu Seminerde Buluştu Spor Doğa Yürüyüşçüleri İlk Defa Bu Seminerde Buluştu

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüğü ve Türkiye Dağcılık Federasyonu Antalya İl Temsilciliği tarafından düzenlenen “Doğa Yürüyüşü Eğitim Semineri” Türkiye’de ilk defa Antalya’da gerçekleştirildi.


⁠⁠⁠Sporculara Sağlık Eğitimi Verildi Spor ⁠⁠⁠Sporculara Sağlık Eğitimi Verildi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Sağlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Eğitim Merkezi’ndeki (Korkuteli Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezi ve Elmalı Güreş Eğitim Merkezi) antrenör ve sporculara ’sporcu sağlığı eğitimi’ verildi.


Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne İngiliz Hastadan Teşekkür Alanya Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne İngiliz Hastadan Teşekkür

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Alanya EAH) Acil Servisi’ne başvuran İngiliz vatandaşı Ge Frederıck Leo Morley kalça kırığı nedeniyle ameliyata alındı.


Bahara özel beslenme önerileri Sağlık/Kadın Bahara özel beslenme önerileri

Özellikle gribal enfeksiyonlara karşı vücudun bu geçiş döneminde hassasiyetinin arttığını vurgulayan Anadolu Sağlık Merkezi Tamamlayıcı Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Uzmanı Tuba Örnek, “Bahar aylarında enfeksiyonlarla baş edebilmek için bağışıklık sistemimizi güçlendirmeliyiz. Bunun için günde en az 5 porsiyon olmak şartıyla meyve ve sebze tüketimini arttırmak, yeterli vitamin ve mineral alımı için çok önemli” açıklamasında bulundu.


Boğaçayı'nda çalışmalar başladı Güncel Boğaçayı'nda çalışmalar başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kanal projesi Boğaçayı’nda çalışmalar başladı. Projenin start aldığını müjdeleyen Başkan Türel, “Bugün Evet deyip Boğaçayı Projesi’ne başladık. Her ne kadar hayır bu proje yapılamaz diyenler olsa da biz evet bu proje yapılacak demiştik. Antalya'da ne zaman imkansızı gerçekleştirecek bir projeye başlasak hep evet diyoruz. Hayatta her şey hep evetle mümkün” dedi. Türel, bu muhteşem projeyi Antalya’ya kazandırmaktan onur duyduklarını söyledi.


YANAN ORMAN AĞAÇLANDIRILACAK Aksu YANAN ORMAN AĞAÇLANDIRILACAK

Aksu Kent Konseyi Yönetim Kurulu, Konsey Başkanı Veli Altıntaş önderliğinde nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.


21. yüzyılın yeniliği: Ameliyatsız Burun Estetiği Sağlık/Kadın 21. yüzyılın yeniliği: Ameliyatsız Burun Estetiği

Yüzün merkezinde yer alan burun, tarih boyunca yüz güzelliğinin en önemli öğesi oldu. Bazen büyük bir burun güçlü bir karakteri simgelerken, bazen minik ve kalkık bir burun güzelliğin göstergesi oldu. Kimi zaman da yüzün tüm ifadesini değiştirip estetiğini bozdu; uzun ve zorlu iyileşme süreçlerine rağmen defalarca ameliyatı göze aldık.


Sağlıklı yaşama dört koldan sarılın! Sağlık/Kadın Sağlıklı yaşama dört koldan sarılın!

Baharın gelmesi ve tatil mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte, kışın alınan fazla kilolardan kurtulmak için birbirinden farklı reçeteler uygulanıyor.


Kral ve Kraliçelerin gecesi... Gözleri yükseklerde… Kültür/Sanat Kral ve Kraliçelerin gecesi... Gözleri yükseklerde…

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ve sinemanın kral ve kraliçesinin seçildiği 1.Sinema Güzeli Yarışması’nın dereceye giren finalistler ile yarışmada jüri üyeliği yapan isimler kutlama partisinde bir araya geldi. Partide sinemanın yeni oyuncu adaylarının heyecanı gözlerinden okunuyordu.


İskeçe – İzmir ticaret köprüsü kurulacak İskeçe – İzmir ticaret köprüsü kurulacak

Yunanistan’da Batı Trakya’da Türklerin en yoğun yaşadığı illerin başında gelen İskeçe ile İzmir arasında ticaret köprüsü kuruluyor.


SERİK’TE 23 NİSAN SATRANÇ TURNUVASI YAPILDI Serik SERİK’TE 23 NİSAN SATRANÇ TURNUVASI YAPILDI

Serik’te Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü. TSF İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen, 23 Nisan Satranç Turnuvası düzenlendi.


YÜKSELİŞ PERFORMANS TAKİP SINAVINDA YİNE ZİRVEDE	Serik YÜKSELİŞ PERFORMANS TAKİP SINAVINDA YİNE ZİRVEDE

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları Antalya Milli Eğitim Md. Her yil yaptığı; Sınıf Performans Takip Sınavın da harika sonuçlar alarak zirvede yerini korudu.


SERİK'TE BOOCCE BÜYÜK KATILIM Serik SERİK'TE BOOCCE BÜYÜK KATILIM

Serik’te ilk kez düzenlenen Okul Sporları Küçükler ve Yıldızlar Bocce İlçe Birinciliği Müsabakalarına yoğun katılım oldu.


YÜKSELİŞ POLİS KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNDE EMNİYETTE Serik YÜKSELİŞ POLİS KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNDE EMNİYETTE

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları, Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Çalık ile Polis Teşkilatının kuruluşunun 172. Yılında İlçe Emniyetini ziyaret etti.


YÜKSELİŞ’TE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ HEYECANI Serik YÜKSELİŞ’TE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ HEYECANI

Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumlarında öğrenci ve velilere yönelik düzenlenen doğa yürüyüşü etkinliği geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleştirildi.


15 Temmuz şehidin adı verildi Güncel 15 Temmuz şehidin adı verildi

Muratpaşa Belediyesi, adı İl Emniyet Müdürlüğü Çallı Hizmet Binası’nın yan sokağına verilen ve 15 Temmuz gecesi Ankara’da şehit düşen polis memuru Muhammet Oğuz Kılınç’ın fotoğrafının da yer aldığı levha Türk Polis Teşkilatı’nın 172’nci kuruluş yıldönümünde yerine yerleştirildi.


Kumluca Belediye meclisi Nisan ay olağan toplantısı yapıldı Kumluca Kumluca Belediye meclisi Nisan ay olağan toplantısı yapıldı

Kumluca Belediye meclisi Nisan ayı olağan meclis toplantısı, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya başkanlığında yapıldı.


ŞAMPİYON MANAVGAT BELEDİYESPOR Manavgat ŞAMPİYON MANAVGAT BELEDİYESPOR

26 Hafta süren Antalya Süper Amatör Ligi’nde son maçını Finike Belediyespor’la oynayan Manavgat Belediyespor, maçtan 6-0’lık tarihi skorla ayrılarak şampiyonluğa adını yazdırdı.


Akdeniz Üniversitesi’nin Acı Günü Güncel Akdeniz Üniversitesi’nin Acı Günü

Akdeniz Üniversitesi’nde 07 Nisan 2017 Cuma günü vefat eden Ziraat Fakültesi kurucu Dekanı ve eski Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Pekmezci için tören düzenlendi.


TURNUVANIN ADI DEĞİŞTİ, TURNUVA 21 NİSAN'DA Aksu TURNUVANIN ADI DEĞİŞTİ, TURNUVA 21 NİSAN'DA

“Aksu Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Mahalleler Arası Halı Saha Turnuvası” 21 Nisan tarihinde başlıyor.


İSTEK’li Gençler Yükseköğretim Tanıtım Günlerinde Güncel İSTEK’li Gençler Yükseköğretim Tanıtım Günlerinde

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Anadolu Lisesi 11’inci ve 12’nci sınıf öğrencileri, Antalya Kaleiçi Rotary ve Rotaract Kulübünün düzenlediği 17. Yükseköğretim Tanıtım ve Eğitim Fuarı’nı gezdi.


ERDEM: Siyaset ERDEM: "MİLLETİMİZ HAYIR DİYEREK ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN DOĞRU KARARI VERECEKTİR”

CHP il Başkanı Erdem, 16 Nisan’da yapılacak olan referandumun, bir partinin meselesi olmadığını bunun ülkenin geleceği ile ilgili olduğunu ve milletimizin ‘ Hayır’ diyeceğini yani doğru kararı vereceğine inandığını söyledi.


Antalya tarımında yeni bir dönem başlıyor Ekonomi/Turizm Antalya tarımında yeni bir dönem başlıyor

Çiftçilere Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya tarımında yeni bir dönemi başlatacak destekleri açıklayan Başkan Türel, çiftçiye bedava elektrik sözünü yerine getirmek üzere inşa ettikleri 2 MW’lık 4 güneş santralinin enerji üretimine başladığını açıkladı. 3 MW gücünde yeni bir santral daha kuracaklarını söyleyen Türel, “İş bilenin, kılıç kuşananın, söz verdik sözümüzü tuttuk’ diye konuştu.


Çelik ve Berberoğlu’ndan Bakan Çavuşoğlu’na teşekkür Alanya Çelik ve Berberoğlu’ndan Bakan Çavuşoğlu’na teşekkür

Yılda 24 bin 780 dekar sahanın sulamaya açılmasına imkân sağlayacak DİM Barajı Sulaması 2. Kısım İnşaatı, 2017 ek yatırım programına alındı. Proje, bu yıl içerisinde ihale edilecek.


Bakan Çavuşoğlu’ndan Alanyalı esnafa müjde Alanya Bakan Çavuşoğlu’ndan Alanyalı esnafa müjde

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Keykubat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne Halk Bankasından ek plasman çerçevesinde 650 bin TL taze kaynak aktarılacağını açıkladı.


HİPODROM İÇİN İLK KAZMA VURULUYOR Döşemealtı HİPODROM İÇİN İLK KAZMA VURULUYOR

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Döşemealtı ilçesine yapılacak hipodrom ile ilgili verdiği müjdenin ardından çalışmalar aralıksız sürüyor. Marka şehir Antalya'nın hipodromu için ilk kazma bu hafta vuruluyor.


Başkan Genç, ilçe esnafını ziyaret etti Döşemealtı Başkan Genç, ilçe esnafını ziyaret etti

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Yeniköy Pazaryeri esnaf ziyaretinin ardından bu kez de Yeşilbayır Mahallesi Atatürk Caddesi üzerindeki esnaflarla buluştu. Yaya olarak esnafları tek tek dolaşan ve vatandaşların isteklerini dinleyen Başkan Genç, belediye yatırımları hakkında bilgiler de verdi.


CHP MURATPAŞA’DAN GÜMRÜK SANDIKLARINA ZİYARET Siyaset CHP MURATPAŞA’DAN GÜMRÜK SANDIKLARINA ZİYARET

MİLLETVEKİLİ KARA VE İLÇE BAŞKANI KUMBUL GÜMRÜK SANDIK GÖREVLİLERİNİ ZİYARET EDEREK BAŞARILAR DİLEDİLER…


“Perakende bizim için stratejik bir sektör” Ekonomi/Turizm “Perakende bizim için stratejik bir sektör”

Yerel Zincirler Buluşuyor 2017, Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın katılımıyla açıldı


STEVEN YOUNG: ‘Y’ KUŞAĞI İLE BAŞLAYAN ‘YENİ TÜKETİCİ’ DİJİTAL DÜNYADA OLMAYA HAZIR Ekonomi/Turizm STEVEN YOUNG: ‘Y’ KUŞAĞI İLE BAŞLAYAN ‘YENİ TÜKETİCİ’ DİJİTAL DÜNYADA OLMAYA HAZIR

ANSİAD OLAĞAN TOPLANTISI’NIN KONUĞU BOSCH TÜRKİYE VE ORTADOĞU BAŞKANI, DEİK YÖNETİM KURULU ÜYESİ & TÜRKİYE – ALMANYA İŞ KONSEYİ BAŞKANI STEVEN YOUNG OLDU


YILIN İLK GÜRERŞİ ALİAĞA’DA BAŞPEHLİVAN YEŞİL YEŞİL Serik YILIN İLK GÜRERŞİ ALİAĞA’DA BAŞPEHLİVAN YEŞİL YEŞİL

İzmir’in Aliağa İlçesinde düzenlenen Yılın ilk yağlı 14. Helvacı Er Meydanı Pehlivan Güreşleri’nde başpehlivanlığı, Serik Belediyesi güreşçisi Mehmet Yeşil Yeşil kazandı.


ATAY USLU: Aksu ATAY USLU: "DAHA HIZLI BİR TÜRKİYE İÇİN CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ"

16 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek olan Anayasa Değişikliği Halkoylamasına sayılı günler kala AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatmaya devam ediyor. Milletvekili Atay Uslu’nun rotasında Aksu ilçesi vardı.


1983 BEYOĞLU ÇİKOLATA & KAHVE ANTALYA FRANCHISE EXPO EURASIA FUARI’NDA Ekonomi/Turizm 1983 BEYOĞLU ÇİKOLATA & KAHVE ANTALYA FRANCHISE EXPO EURASIA FUARI’NDA

Beyoğlu’nun tarihi meşhur kırma çikolatasını kahve konsepti ile birleştiren 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve, Antalya Franchise Expo Eurasia Fuarı’nda karşı konulmaz bir gizeme sahip çikolatasını, kahvesini ve kendine özgü butik konseptini, kendi işini kurmak isteyen yatırımcılara tanıtacak.


 ASAT Manavgat’ta hız kesmiyor Manavgat ASAT Manavgat’ta hız kesmiyor

Manavgat’ta geleceğe yönelik alt yapı yatırımlarıyla göz dolduran ASAT, Avrupa Birliği destekli Manavgat Su ve Atıksu Projesi’nde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.


Antalya’da Karadeniz fırtınası devam ediyor Kültür/Sanat Antalya’da Karadeniz fırtınası devam ediyor

Büyükşehir Belediyesi Antalya ve Alanya’da Karadeniz Türküleri konseri düzenledi. İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı THM İcra Heyetinin Karadenizli konuk sanatçı Zafer Yılmaz ve Nihat Akçer ile birlikte verdiği konser izleyenleri coşturdu.


Kemer Belediyesi’nden yeni bir sosyal sorumluluk projesi Kemer Kemer Belediyesi’nden yeni bir sosyal sorumluluk projesi

Kemer’in 50 noktasına yerleştirilecek kumbaralarda toplanacak olan kullanılmış giysi ve ayakkabılar belediye tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. Kumbaraya ilk torbayı atan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül “2009 yılında başlattığımız yardımlaşma projesini daha da büyütüyoruz” dedi.


NEMO özgürlüğüne kavuştu, misafirleriyle ilk dalışını gerçekleştirdi Ekonomi/Turizm NEMO özgürlüğüne kavuştu, misafirleriyle ilk dalışını gerçekleştirdi

Türkiye’nin sahip olduğu ilk turistik denizaltı NEMO PRIMERO, resmi açılışında tam dört ayrı dalış gerçekleştirerek misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşattı.


Konyaaltı Belediyesi’nden AÜ’ye sıcak asfalt Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden AÜ’ye sıcak asfalt


Konyaaltı Belediyesi, Akdeniz Üniversitesi içersinde 4 bin 500 metrekare otopark alanı ve 300 metrekare helikopter pisti sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.


 BÜYÜK ANTALYASPOR DERNEĞİ’NDEN ŞAHİN’E HEDİYE FORMA Aksu BÜYÜK ANTALYASPOR DERNEĞİ’NDEN ŞAHİN’E HEDİYE FORMA

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Büyük Antalyaspor Derneği yönetim kurulu üyelerini ağırladı.


Sümer, “Sistemi güçlü bir Türkiye istiyoruz” Güncel Sümer, “Sistemi güçlü bir Türkiye istiyoruz”

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, Taksi ve Oto Galeri esnaflarıyla bir araya geldi.


Gelecek yıl yepyeni bir Muratpaşa Güncel Gelecek yıl yepyeni bir Muratpaşa

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Işıklar Caddesi üzerinde bulunan Park Taksi durağının davetlisi olduğu kahvaltıda “Muratpaşamız’da gelecek yıl nisan ayında tüm cadde ve sokaklarımız yenilenmiş olacak” dedi.


Kepez’e duble yol Güncel Kepez’e duble yol

Kepez Belediyesi, yapım maliyeti 10 milyon TL olan 30 metre genişliğinde, 3 km uzunluğunda ve 6 şeritli Kirişçiler Yolu’nu asfaltlıyor.


1.SİNEMA GÜZELİ FİNALİSTLERİ KUTLAMA YEMEĞİNDE BULUŞTU Kültür/Sanat 1.SİNEMA GÜZELİ FİNALİSTLERİ KUTLAMA YEMEĞİNDE BULUŞTU

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ve sinemanın kral ve kraliçesinin seçildiği 1.Sinema Güzeli Yarışması’nın dereceye giren finalistler ile yarışmada jüri üyeliği yapan isimler kutlama partisinde bir araya geldi. Partide sinemanın yeni oyuncu adaylarının heyecanı gözlerinden okunuyordu.


Memleket için kararları net oyları evet Alanya Memleket için kararları net oyları evet

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, memleketi Alanya’da 16 Nisan referandumu çalışmalarına devam etti. Çelik, Uğrak, İmamlı, Özvadi, Hocalar ve Büyükpınar Mahallalerinde hemşerileriyle bir araya geldi. 18 maddelik anayasa değişikliği paketiyle ilgili merak edilen sorulara açıklık getirdi. 5 mahalle memleket için evet sözü verdi


Turizm profesyonelleri “Big Data”yı nasıl kullanmalı? Teknoloji/Bilim/İnternet Turizm profesyonelleri “Big Data”yı nasıl kullanmalı?

Dünyanın önde gelen seyahat ve konaklama ürünü tedarikçilerinden MetGlobal şirketler grubunun, global seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan markası HotelsPro, turizm profesyonellerinin müşteriye doğru şekilde dokunmalarını sağlayacak, küresel çapta “Big Data” olarak ifade edilen “büyük veri”nin doğru ve verimli kullanımıyla ilgili püf noktaları açıkladı.


Çevreci Komşu Kart’a Akdeniz Üniversitesi’nden ödül Güncel Çevreci Komşu Kart’a Akdeniz Üniversitesi’nden ödül

Muratpaşa Belediyesi’nin, ‘Atma Biriktir Kazanalım’ sloganıyla evlerde ayrıştırılan ambalaj atıklarının alışveriş puanına dönüştüğü ‘Çevreci Komşu Kart’ projesi bu yıl 20’ncisi gerçekleştirilecek Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Çevre Hizmet Ödüllerinde ‘Türkiye ölçeği-Kamu Kurumu’ dalında değer görüldü.


BAKAN ÇAVUŞOĞLU SERİK’TE ... Serik BAKAN ÇAVUŞOĞLU SERİK’TE ...

Serik Belediyesi minderde; Dünya, Olimpiyat ve Türkiye Şampiyonları, yağlı güreşte de Kırkpınar da Baş Pehlivanlar yetişen İlçede nihayet, Türkiye, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu İsmail Ogan’ın isminin verildiği Güreş Eğitim Merkezi hizmete girdi.


BAŞKAN ÇALIK ENGELLİ VATANDAŞLARLA BİR ARADA Serik BAŞKAN ÇALIK ENGELLİ VATANDAŞLARLA BİR ARADA

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, işitme engelli vatandaşlarla DSİ Parkında bir araya geldi.


AVCILARDAN BAŞKAN ÇALIK’A ’PLAKET Serik AVCILARDAN BAŞKAN ÇALIK’A ’PLAKET

Köpek Irkları Ferderasyonu (KIF) Serik Avcılar Derneği ile Serik Belediyesi iş birliği ile düzenlenen “Av Köpekleri Mera Yarışması” Serik Belek sahilinde yapıldı.


Makyajlı kadınlar kıskanılıyor Sağlık/Kadın Makyajlı kadınlar kıskanılıyor

Erkekler makyaj yapmış kadınları daha havalı görüyorlar, kadınlarsa makyaj yapan hemcinslerini baskın bir karakter ve ayrıca hafifmeşrep olarak görmeye daha meyilliler.


Port Akdeniz’e sezonun ilk kruvaziyer gemisi geldi Ekonomi/Turizm Port Akdeniz’e sezonun ilk kruvaziyer gemisi geldi

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya, sezonun ilk kruvaziyer turistlerini ağırladı.


AirTies Ar-Ge ekibini büyütüyor Teknoloji/Bilim/İnternet AirTies Ar-Ge ekibini büyütüyor

Kablosuz Ağ Teknolojileri alanında Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından olan AirTies, İzmir'de yeni açtığı Ar-Ge ofisine geleceğin en iyi mühendislerini katmayı hedefliyor.


 Başkan Türel’den Gazipaşa’da MHP İlçe Başkanlığı’na ziyaret Gazipaşa Başkan Türel’den Gazipaşa’da MHP İlçe Başkanlığı’na ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Gazipaşa’da MHP İlçe Başkanı Numan Terzi’yi ziyaret etti, ardından Gazipaşa Belediyesi Alparslan Türkeş Parkı’nın açılışını gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Terzi, “Sayenizde Gazipaşa birçok hizmetle buluştu” dedi.


Türel: “Sistemi güçlendirmemiz lazım” Alanya Türel: “Sistemi güçlendirmemiz lazım”

Alanyalı turizmcilere referandumu anlatan Başkan Türel, “Bugün vermeye çalıştığımız kavga hâkimiyetin kayıtsız şartsız millette olması kavgasıdır” dedi. Güçlü liderler ve tek başına iktidarlarda kalkınmanın hızlandığını belirten Türel, “Her zaman güçlü liderleri bulamıyoruz. Öyle ise sistemi güçlendirmemiz lazım” konuştu.


Kemer Belediyesi’nden yaşlılara ikinci sürpriz Kemer Kemer Belediyesi’nden yaşlılara ikinci sürpriz

Yaşlılar Haftası nedeniyle ilçede yaşayan 65 yaş üstü vatandaşların evlerine pasta servisi yapan Kemer Belediyesi, bir kez daha aynı adreslere giderek bu ziyaretlerin fotoğraflarını hediye etti. İhtiyar delikanlılar bu ikinci sürpriz karşısında çok mutlu oldular.


3 bin 500 Türk’ün Amerikan rüyası gerçek oluyor 3 bin 500 Türk’ün Amerikan rüyası gerçek oluyor

ABD’de ömür boyu oturma, çalışma, eğitim ve yaşama hakkına sahip olmak isteyenlerin katıldığı Green Card (Yeşil Kart) çekiliş sonuçları 2 Mayıs 2017 salı günü açıklanıyor. Amerikan rüyasının ilk adımı olarak değerlendirilen Green Card’ı dünya genelinde 55 bin Türkiye’den 3 bin 500 kişi almaya hak kazanacak.


Dünyada ve Türkiye’de dindar nüfus ağırlıkta... Dünyada ve Türkiye’de dindar nüfus ağırlıkta...

Araştırma sektörünün lider kuruluşlarından BAREM, global ortağı WIN/ Gallup International ile birlikte dünyada din konusunu mercek altına aldı. Araştırma sonuçlarına göre, dünyadaki insanların %62’si kendini dindar olarak tanımlarken Türkiye’de bu oran %74. Dünya’nın en dindar ülkeleri Tayland ve Nijerya, en az dindar ülke ise Çin.


BAŞKAN ŞAHİN’E DESTEK TEŞEKKÜRÜ Aksu BAŞKAN ŞAHİN’E DESTEK TEŞEKKÜRÜ

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Kur’an’ın Genç Muhafızları (Hafızlık) ve Genç Bilaller (Ezan Okuma) Yarışması bölge finali Antalya’da yapıldı. Yarışma, Antalya Anadolu imam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde gerçekleştirildi.


FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ, BAŞKAN ŞAHİN’LE RÖPORTAJ YAPTI Aksu FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ, BAŞKAN ŞAHİN’LE RÖPORTAJ YAPTI

Aksu Fen Lisesi öğrencileri Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ile röportaj gerçekleştirdi. Öğrenciler Başkan Şahin’e nasıl belediye başkanı olduğundan, belediye yönetimine kadar pek çok konuda sorular yöneltti.


Başkan Türel Alanya’da Alanya Başkan Türel Alanya’da

Alanya’da 16 Nisan referandumunda neden evet denilmesi gerektiğini anlatan Başkan Türel, hayır kampanyaları yapan Avrupa’ya tepki göstererek, “Türkiye, Avrupa ve Kandil’e bu Pazar cevabı verecek” dedi.


SEZONUN İLK KRUVAZİYERİ 3200 YOLCUYLA ANTALYA’YA GELDİ Ekonomi/Turizm SEZONUN İLK KRUVAZİYERİ 3200 YOLCUYLA ANTALYA’YA GELDİ

Port Akdeniz Antalya Genel Müdürü Özgür Sert, sezonun ilk kurvaziyerinin 3200 yolcusuyla Antalya limanına geldiğini söyledi.


Ergin Ataman AKRA’daydı: “EGO DEĞİL ÖZGÜVEN!” Güncel Ergin Ataman AKRA’daydı: “EGO DEĞİL ÖZGÜVEN!”

Akra’da düzenlenen AKRA TALKS etkinliklerinde bu kez Milli Takım ve Galatasaray’da kazandırdığı başarılarla ilklere imza atan deneyimli basketbol koçu Ergin Ataman vardı. Koç, basketbol özgeçmişi ve başarılarından yola çıkarak yaptığı konuşmada sadece bir koç olarak değil, bir motivasyon konuşmacısı olarak da ne kadar başarılı olduğunu kanıtladı.


Kepez ‘evet’ için tek yürek Güncel Kepez ‘evet’ için tek yürek

Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı’nın, ‘referanduma evet’ için düzenlediği sevgi yürüyüşü ile ilçenin sokaklarında demokrasi şöleni yaşandı.


Kemer Belediyesi 40 yürüyüş yolunu ilçeye kazandırdı Kemer Kemer Belediyesi 40 yürüyüş yolunu ilçeye kazandırdı

Kemer’in 12 ay turist çekebilen bir ilçe haline getirmeyi hedeflediklerini kaydeden Başkan Gül, bunun için yoğun bir çalışma içinde olduklarını belirterek bu kapsamda 40 turistik yürüyüş yolunu ilçeyi kazandırdıklarını bildirdi.


Başkan Böcek Van’da sevgiyle karşılandı…
 Güncel Başkan Böcek Van’da sevgiyle karşılandı…


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Van’da Sivil Toplum Kuruluşları’yla bir araya geldi. Van Ticaret Borsası, Muhtarlar Derneği ile toplantı yaptı, esnafı ziyaret etti.


Şehit Polis Fethi Sekin futbol turnuvası başladı

 Spor Şehit Polis Fethi Sekin futbol turnuvası başladıPolis Teşkilatımızın Kuruluşunun 172. Yılında "Şehit Polis Fethi Sekin Öğretmenler Arası Futbol Turnuvası" Başladı.


AEDAŞ çalışanları, sahaya eğitim parkurunda hazırlanıyor
 Güncel AEDAŞ çalışanları, sahaya eğitim parkurunda hazırlanıyor


AEDAŞ, iş sağlığı ve güvenliği konusunda sahada ortaya çıkabilecek tüm senaryolara karşı çalışanlarının hazırlıklı olması için özel bir eğitim parkuru oluşturdu. Saha personeli bu parkurda; elektrik direğine tırmanmadan, kablo patlağını onarmaya, izolatör arızalarını gidermeden, enerji açma kapamaya karşı hemen her alanda uygulamalı olarak eğitiliyor.


Aniden oluşan “ay dede” yüzüne dikkat! Sağlık/Kadın Aniden oluşan “ay dede” yüzüne dikkat!

İhmal edildiğinde kemik erimesi, kısırlık ve hipertansiyon gibi ciddi sağlık sorunlarına ve ölüme neden olabilen Cushing hastalığının tanısında “ay dede yüzü” önemli bir yere sahip.


KİREÇLENMEYİ ÖNLEMEK İÇİN KİLO VER, KAS GÜCÜNÜ ARTTIR Sağlık/Kadın KİREÇLENMEYİ ÖNLEMEK İÇİN KİLO VER, KAS GÜCÜNÜ ARTTIR

İnsan ömrü uzuyor, yaş ortalaması arttığı için de hastalıklar artıyor. İlerleyen yaşla birlikte ortaya çıkan kireçlenme riskine karşı önlemler alınması şart. Özellikle kalça eklemi vücut ağırlını taşıyan ana eklemlerden biri olduğu için aşınma ve bozulma riski taşıyor.


Obeziteye karşı refleks terapi Sağlık/Kadın Obeziteye karşı refleks terapi

Diyet, spor ve düzenli bir yaşam şekline rağmen halen obezite ile mücadele ediyorsanız hormonlarınıza baktırmanızda fayda var.


Bahar Kepez’de güzel Güncel Bahar Kepez’de güzel

Kepez Belediyesi, ilçenin farklı bölgelerindeki parklarına ektiği binlerce mevsimsel çiçeklerle, Antalyalıları baharın renkleriyle buluşturdu.


 Kepez’e Türel desteği Güncel Kepez’e Türel desteği

Kepez’in birçok birikmiş sorunlarının çözümünde rol alan Büyükşehir Belediyesi Başkanı Türel ile birlikte referandum çalışması yapan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, ‘evet’ oylarının çıkmasıyla ülke yönetiminde de böylesi işbirliği olacağını anlattı.


Çelik: “Tarihin akışını Evet ile değiştireceğiz” Alanya Çelik: “Tarihin akışını Evet ile değiştireceğiz”

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, referandum çalışmalarını memleketi Alanya’da sürdürdü. Mahmutlar, Demirtaş, Keşefli ve Yeşilöz Mahalleleri’nde Anayasa değişikliği paketinde yer alan 18 maddeyi açıkladı, yeni sistemde nelerin değişeceğini anlattı. Çelik, hızla karar alıp hayata geçirmek için 1982 darbe Anayasasının değiştirmekten başka çare olmadığını vurguladı.


Başkan Genç, Site sakinleriyle buluştu Döşemealtı Başkan Genç, Site sakinleriyle buluştu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek için gece gündüz demeden vatandaşın ayağına gidiyor. Hizmeti vatandaşın ayağına götürmek sorunları da yerinde dinlemek için tüm ilçeyi karış karış gezen Başkan Genç, önceki akşam Bahçeyaka Mahallesi Öz Aydeniz sitesi sakinleriyle toplantı yaptı.


Başkan Uysal belediye işçileriyle Güncel Başkan Uysal belediye işçileriyle

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlükleri işçileriyle yaptığı kahvaltıda “Muratpaşa’da. sadece toplumu ve kenti daha iyiye götürmek için belediyecilik yapıyoruz” dedi.


Yaşlı Evi’nde satranç turnuvası Güncel Yaşlı Evi’nde satranç turnuvası

Muratpapaşa Belediyesi Yaşlı Evi’nde geleneksel satranç turnuvasının 2’ncisi hafta sonu gerçekleşti. Kadınlar ve erkekler olmak üzere iki kategoride yapılan turnuvada dereceye girenlerin madalyaları törenle verildi.


Yenigün’de yeni yollar açılıyor Güncel Yenigün’de yeni yollar açılıyor

Muratpaşa Belediyesi, Yenigün Mahallesi’nde, bir gün içinde 200 metrelik yeni bir yol açtı, asfaltladı ve günün sonunda yaya ve taşıtların kullanımına sundu.


Sporcu Gençlik Buluşmaları Başladı Spor Sporcu Gençlik Buluşmaları Başladı

Kepez Belediyesi Spor Kulübü, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kepez Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Sporcu ve Gençlik buluşmaları bugün başladı.


Karbonhidrat akneye neden oluyor Sağlık/Kadın Karbonhidrat akneye neden oluyor

Deri problemleri arasında en sık karşılaşılan hastalık olan akneler ile başa çıkmada beslenme alışkanlıkları önemli rol oynuyor.


Büyükşehir’de 4 yıl önce 50 milyon lira olan yatırım, 733 milyon liraya fırladı Ekonomi/Turizm Büyükşehir’de 4 yıl önce 50 milyon lira olan yatırım, 733 milyon liraya fırladı

Başkan Menderes Türel, yüzde 92’lik gerçekleşme ile tamamlanan 1 milyar 460 milyon liralık 2016 yılı bütçesinin tam bir başarı öyküsü olduğunu söyledi.


Huysuz Alanya’yı kahkahaya boğdu Alanya Huysuz Alanya’yı kahkahaya boğdu

Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatrosu (AŞT) bu sezon kapalı gişe oynayan ‘Huysuz’ adlı oyunu Alanyalılarla buluşturdu. Oyun, izleyenleri kahkahaya boğdu.


Başkan Genç, kamyoncu esnafıyla buluştu Döşemealtı Başkan Genç, kamyoncu esnafıyla buluştu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ilçede faaliyet gösteren S.S. 36 nolu Döşemealtı Yeniköy Organize Sanayi Kamyoncular ve Çekiciler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ‘nin düzenlediği kahvaltı programına katıldı.


YEREL MEDYA BAKANIYLA BULUŞTU Güncel YEREL MEDYA BAKANIYLA BULUŞTU

DIŞİŞLERİ BAKANI: RUSYA İLE ABD ŞU ANDA SURİYE’DE YPG’Yİ BİRBİRİNE KAPTIRMAMAK İÇİN REKABET EDİYOR


Okul Sporları Hentbol Yıldızlarını Seçti Spor Okul Sporları Hentbol Yıldızlarını Seçti

Gençlik Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünün 2017 Faaliyet programında yer alan Yıldız Kızlar ve Erkekler Hentbol müsabakaları sona erdi. Kızlarda Mobil Ortaokulu,erkeklerde ise Halil Akyüz Ortaokulu şampiyon oldu.


Tüp bebek tedavisi kanseri tetiklemez Sağlık/Kadın Tüp bebek tedavisi kanseri tetiklemez

Tüp bebek tedavisiyle anne olan ya da anne olmaya hazırlanan kadınlara iyi bir haberimiz var: Tüp bebek tedavisi meme kanseri olma riskini artırmıyor.Büyükşehir’den Çomaklı’ya sıcak asfalt Korkuteli Büyükşehir’den Çomaklı’ya sıcak asfalt

Büyükşehir Belediyesi, bozuk olması nedeniyle vatandaşların yoğun şikayetine neden olan Korkuteli’nin Çomaklı Mahallesi yolunu sıcak asfaltla buluşturuyor.


GÜNDE KAÇ SAATİMİZ TELEFON BAŞINDA GEÇİYOR? Teknoloji/Bilim/İnternet GÜNDE KAÇ SAATİMİZ TELEFON BAŞINDA GEÇİYOR?

Bağımlılık dediğimizde artık sigaradan ve alkolden çok akıllı telefonlar anılmaya başlandı. Hayatımızın vazgeçilmez bir unsuru haline gelen akılı telefonların başında günde ortalama 4 saatimiz geçiyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...