Çarşamba, 20 Mart 2019
Sağlık Sen'den 10 Ocak Gazeteciler Günü kutlaması Güncel Sağlık Sen'den 10 Ocak Gazeteciler Günü kutlaması

Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, sorumlu gazetecilik anlayışı ile kamuoyunu bilgilendiren fedakar ve cefakar basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.


BALENİN YILDIZLARI ANTALYA’DA BULUŞUYOR Kültür/Sanat BALENİN YILDIZLARI ANTALYA’DA BULUŞUYOR

Antalya Devlet Opera ve Balesi 19 Ocak Cumartesi saat: 20.00’de Antalyalı sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.


Sözen: Manavgat Sözen: "Özgür Basın, aynı zamanda demokrasinin en temel araçlarından biridir"

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen "Gücünü kamuoyundan alan, halkımızın haber alma hakkını kullanmasını sağlayan ve toplumdan gelen istekleri yansıtma görevini üstlenen Özgür Basın, aynı zamanda demokrasinin en temel araçlarından biridir" dedi.


Mahallelinin çayıyla ısındılar Güncel Mahallelinin çayıyla ısındılar

Muratpaşa Belediyesi’nin Dutlubahçe Mahallesi’nde gerçekleştirdiği asfalt çalışmasında rötuşları yapan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine Muhtar Zeki İmirgi, kendi demlediği çayı ikram etti.


VALİ KARALOĞLU'DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI Güncel VALİ KARALOĞLU'DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


EN FAZLA İNTERNET KULLANICISI ÇİN’DE Teknoloji/Bilim/İnternet EN FAZLA İNTERNET KULLANICISI ÇİN’DE

Hangi ülkede ne kadar internet kullanıcısı var belli olurken, Çin’in bu listenin birinci sırasına yerleştiği görüldü. Türkiye’nin ise listenin 18’inci sırasında yer aldığı saptandı.


Çevreci Komşu Kart, tez konusu oldu Güncel Çevreci Komşu Kart, tez konusu oldu

Muratpaşa Belediyesi’nin “Atma biriktir, kazanalım” sloganıyla hayata geçirdiği Türkiye’nin tek ödüllü geri dönüşüm projesi Çevreci Komşu Kart, Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Sosyoloji bölümünde bitirme tezine konu oldu. TUBİTAK tarafında da desteklenen çalışmanın sonuçlarına göre Çevreci Komşu Kart projesinin ulusal düzeyde uygulanabilir olduğu belirtildi.


Gül: Basın demokrasinin vazgeçilmezidir Kemer Gül: Basın demokrasinin vazgeçilmezidir

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle yayınladığı mesajda “Basın demokrasinin vazgeçilmezidir” dedi


VALİ KARALOĞLU'DAN 10 OCAK İDARECİLER GÜNÜ MESAJI Güncel VALİ KARALOĞLU'DAN 10 OCAK İDARECİLER GÜNÜ MESAJI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu 10 Ocak İdareciler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında "Devletimizin en temel yapıtaşlarından birisi olarak, milletimizin huzuru, refahı ve güvenliği için çalışan tüm meslektaşlarımızın, 10 Ocak İdareciler Günü kutlu olsun" dedi.


GEÇEN YIL EN ÇOK 182’Yİ ARADIK Güncel GEÇEN YIL EN ÇOK 182’Yİ ARADIK

2018 yılının Eylül ayına kadar olan veriler incelendiğinde mobil hatlardan en çok hastane randevu numarası 182’nin tuşlandığı görüldü.


TÜRKİYE’DEKİ ARAÇ SAYISI 23 MİLYONA YAKLAŞTI Otomotiv TÜRKİYE’DEKİ ARAÇ SAYISI 23 MİLYONA YAKLAŞTI

2018 yılının Kasım ayına kadar olan verileri incelendiğinde, Türkiye’deki araç sayısının 22 milyon 850 bin 238’e yükseldiği görülürken, en çok motorlu kara taşıtının 4 milyon 171 bin 654 ile İstanbul’da olduğu saptandı.


Ülkemizde sigara içmeyenlerin oranı giderek artıyor Sağlık/Kadın Ülkemizde sigara içmeyenlerin oranı giderek artıyor

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı ve Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneği (TAHUD) Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Dilek Toprak son yıllarda uygulanan ve kamuya açık alanlarda sigara içimini yasaklayan düzenlemelerin tütün kullanımındaki artışı engellemede etkili olduğunu belirtti.


Akdeniz Üniversitesi’nden Kadın ve Yaşam Sergisi Kültür/Sanat Akdeniz Üniversitesi’nden Kadın ve Yaşam Sergisi

Akdeniz Üniversitesi Kadın Çalışmaları ve Toplumsal Cinsiyet Araştırma ve Uygulama Merkezi (KATCAM) ve Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi iş birliği ile 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla ‘Kadın ve Yaşam Sergisi’ düzenlenecek.


2018 yılının ekonomi karnesi açıklandı
 Ekonomi/Turizm 2018 yılının ekonomi karnesi açıklandı


Medya Takip Merkezi (MTM), Ekonomi Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada 2018 yılının öne çıkan ekonomi başlıklarını belirledi. İşte araştırmanın detayları…Partiler, yerel yönetim seçimlerinde  kadınları yine göz ardı etti Siyaset Partiler, yerel yönetim seçimlerinde kadınları yine göz ardı etti

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler yaklaşırken, partilerin aday listeleri de yavaş yavaş netleşmeye başladı. Listelerdeki kadın oranlarına bakıldığında cinsiyet eşitliğine ilişkin karamsar bir tablo ortaya çıkıyor.


Ekonomi/Turizm "2019 YILINDA DA MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Antalya Şubesi Eş Başkanı Kenan Akkiraz tüm kamu emekçilerine ayrımsız olarak 3600 ek gösterge verilmesi talebiyle ilgili olarak basın toplantısı düzenledi. Şube binasında yapılan toplantıya yönetim kurulu üyeleri de katıldı.


Kepez’den gençlik buluşması  Güncel Kepez’den gençlik buluşması

Başkan Hakan Tütüncü, ilçesine kazandırılmasında katkısı olduğu Antalya Özgecan Aslan Gençlik Merkezi’ni ziyaretinde, Şubat ayı içerisinde üniversite öğrencilerine yönelik kültür ve eğlence gecesi düzenleyeceklerinin müjdesini verdi.


“ŞİŞKİNLİK” SANDIĞINIZ MİYOM OLABİLİR Sağlık/Kadın “ŞİŞKİNLİK” SANDIĞINIZ MİYOM OLABİLİR

Şiddetli baş ağrılarından yakındığını söyleyen biri için genelde ilk düşündüğümüz şey “Migreni var herhalde” olur. Ya da öksürük krizlerini göğüs hastalıklarına bağlama eğilimi daha yüksektir. Halbuki baş ağrısı beyin tümöründen göz hastalıklarına kadar birçok hastalığın habercisi olabilir; tıpkı durmak bilmeyen öksürük krizlerinin nedeninin sinüzit ya da alerjiye bağlı geniz akıntısı olabileceği gibi.


Plastik poşetler Türkiye’deki çöpün sadece binde 4’ünü oluşturuyor Ekonomi/Turizm Plastik poşetler Türkiye’deki çöpün sadece binde 4’ünü oluşturuyor

Plastik torbalar son dönemde çevre tartışmalarının tam merkezinde yer alıyor. Yeni yıl ile birlikte ücretli hale getirilen plastik torbaların kullanımını azaltarak çevrenin korunması hedefleniyor. Peki plastik torbaların Türkiye’deki çöpün sadece binde 4’ünü oluşturduğunu biliyor muydunuz?


ATAY USLU; GAZETECİLİK KAMUSAL BİR GÖREVDİR. Siyaset ATAY USLU; GAZETECİLİK KAMUSAL BİR GÖREVDİR.

Ak Parti Antalya Milletvekili, TBMM Akdeniz-Pa Asamblesi Başkanı ve Ak Parti İnsan Hakları Başkan YardımcısıAtay Uslu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Demokrat Parti (DP) Elmalı Belediye Başkan adayını açıkladı Elmalı Demokrat Parti (DP) Elmalı Belediye Başkan adayını açıkladı

Demokrat Parti (DP) Elmalı Belediye Başkan adayını Muhammet Akkaya olarak açıkladı


AGC Genel Sekreteri Haşmet Öyken: “Özgür basın ve fikir özgürlüğü vazgeçilmezimizdir” Güncel AGC Genel Sekreteri Haşmet Öyken: “Özgür basın ve fikir özgürlüğü vazgeçilmezimizdir”

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Haşmet Öyken, demokratik ülkelerin en önemli kazancının basın olduğunu belirterek; “Özgür basın ve fikir özgürlüğü bizim vazgeçilmezimizdir” dedi.


Hamza Yerlikaya Spor Hamza Yerlikaya "Asrın Şampiyonları Antalya’dan Çıkacak"

Antalya Spor Salonu,Çok Amaçlı Spor Salonu, Özgecan Aslan Spor Salonunu Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya antrenman sahalarında incelemelerde bulundu ve sporcularla sohbet etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ‘AİLELERE PSİKOLOJİK DESTEK SEMİNERİ’ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ‘AİLELERE PSİKOLOJİK DESTEK SEMİNERİ’

Manavgat Belediyesi aileler için, ‘Ailelere Psikolojik Destek Semineri’ düzenleyecek.


ATAY USLU: DEVLETİN YAPI TAŞI MÜLKİ İDARE AMİRLERİ... Siyaset ATAY USLU: DEVLETİN YAPI TAŞI MÜLKİ İDARE AMİRLERİ...

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 10 Ocak İdareciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Muratpaşa afişlerine çirkin saldırı Güncel Muratpaşa afişlerine çirkin saldırı

Muratpaşa Belediyesi’nin, Ermenek Mahallesi ve Kırcami bölgesindeki afiş ve panolarına kimliği belirsiz kişilerce çirkin saldırılarda bulunuldu


SunExpress’ten Öğrencilere Yeni Yıl Hediyesi Güncel SunExpress’ten Öğrencilere Yeni Yıl Hediyesi

SunExpress, merkezi olan Antalya’daki Nurcan Rüstem Cömertoğlu Ortaokulu öğrencilerine yeni yıl hediyesi olarak uçak gezisi düzenledi.


Başkan Uysal, “Mutluluğumuz daim olsun” Güncel Başkan Uysal, “Mutluluğumuz daim olsun”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konuksever Mahallesi’nde düzenlenen halk gününde, ilçede yapılan araştırmaların ilçe sakinlerinin yüzde 86’sının Muratpaşa’da yaşamaktan mutlu olduğunu ifade ettiğini belirterek, “Ne mutlu bize. Allah mutluluğumuz birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın, mutluluğumuz daim olsun” dedi.


KEMERLİ ACENTECİLER BULUŞTU Kemer KEMERLİ ACENTECİLER BULUŞTU

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı Kemerli acenteciler ile bir araya geldi. TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde Kemer Pastanesi Toplantı Salonunda buluşan acenteciler gündeme dair görüş alışverişinde bulundular.


GRİP VE NEZLEYİ BİRBİRİNE KARIŞTIRMAYIN Sağlık/Kadın GRİP VE NEZLEYİ BİRBİRİNE KARIŞTIRMAYIN

Soğuk kış mevsiminde kapalı ortamlarda geçirilen zamanın artması nedeniyle grip, nezle ve soğuk algınlığı gibi bulaşıcı hastalıklar daha sık görülüyor.


DİKKAT! GENİZ ETİ DEYİP GEÇMEYİN! Sağlık/Kadın DİKKAT! GENİZ ETİ DEYİP GEÇMEYİN!

Çocuklarda sıkça görülen ve tedavi edilmediği takdirde yüz ve çene kemiklerinde kalıcı şekil bozuklukları, büyüme ve gelişme gerilikleri, kalıcı işitme problemleri gibi ciddi hastalıklara neden olabilen geniz eti büyümesine karşı anne babaların dikkatli olması gerekiyor.


Burun Spreyleri Bağımlılık Yapabilir Sağlık/Kadın Burun Spreyleri Bağımlılık Yapabilir

Burun spreylerinin doktorlar tarafından önerildiği süre ve doz dışında kullanılmaması gerektiğini söyleyen Kulak Burun Boğaz (KBB) Uzmanı Doç. Dr. Müzeyyen Doğan, "Uzun süreli kullanım durumlarında bağımlılık yapabilir ve kan değerlerini değiştirebilir" dedi.


8. Bitki Besleme ve Gübre Kongresi Antalya’da Güncel 8. Bitki Besleme ve Gübre Kongresi Antalya’da

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü ve Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü iş birliği ile 12-15 Mart 2019 tarihinde 8. Ulusal Bitki Besleme ve Gübre Kongresi düzenlenecek.


KEYİFLİ BİR HAFTA SONU İÇİN ANTALYA DOB’DAN “İSTANBULNAME” Kültür/Sanat KEYİFLİ BİR HAFTA SONU İÇİN ANTALYA DOB’DAN “İSTANBULNAME”

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Ferdi Merter’in yazdığı ve Turgay Erdener’in bestelediği “İstanbulname” adlı operetini hafta sonunda gerçekleştirecek.


BAŞKAN SÖZEN’E SOĞUK HAVADA SICAK İLGİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN’E SOĞUK HAVADA SICAK İLGİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, halkla buluşma gezileri kapsamında Odaönü, Karakaya ve Boztepe Mahalleleri’ni ziyaret etti. Soğuk havaya rağmen, mahalle meydanlarını dolduran vatandaşların, Başkan Şükrü Sözen’e gösterdiği sıcak ilgi dikkatlerden kaçmadı


Her 10 kişiden 9’u ilk ayda sporu bırakıyor Spor Her 10 kişiden 9’u ilk ayda sporu bırakıyor

Hevesle spora başlayıp sağlıklı ve fit olma yolunda ilk adımı atan pek çok kişi spor hakkında yapılan yanlışlardan dolayı kısa sürede spordan soğuyor. Türkiye’nin en büyük spor zinciri b-fit’in Eğitim Koordinatörü Sevcan Bircanlar Gürsoy, sporda yapılan en yaygın yanlışları anlatıyor.


Nar Masa Döşemealtı için çözüm üretiyor Döşemealtı Nar Masa Döşemealtı için çözüm üretiyor

Döşemealtı Belediyesi'nin "önce insan" anlayışıyla hayata geçirdiği Nar Masa'ya 2018 yılında 2 bin 152 başvuru gerçekleştirildi. Başvuruların yarısı belediyeye şahsen yapılırken, Fen İşleri Müdürlüğü'nün çalışma alanına giren konular ilk sırada yer aldı. Nar Masa kurulduğu 20 Nisan 2017'den bugüne 4 bin 232 talebi değerlendirip, sonuca ulaştırdı.


Büyükşehir’de yeni yılın ilk meclisi yapıldı Güncel Büyükşehir’de yeni yılın ilk meclisi yapıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Ocak ayı meclis toplantısı yapıldı. Denetim komisyonu üyelerinin seçildiği mecliste, Muratpaşa Meclisi’nden gelen Konserve Koyu ile ilgili imar planı değişikliği reddedildi.


‘Hobi Bahçesi’ model oldu Güncel ‘Hobi Bahçesi’ model oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin projeleri Türkiye’ye model olmaya devam ediyor. Emeklilerin toprakla haşır neşir olduğu ‘Hobi Bahçesi’ projesi ATSO üyelerine ilham kaynağı oldu. ATSO Konut ve İşyeri Kooperatifi Meslek Komitesi Üyeleri, ‘Hobi Bahçesi’ni örnek göstererek, Yaşam Köyü Projesi’ni hayata geçirmek istiyor.


Tütüncü’den gençlere Antalyaspor kaşkolu Güncel Tütüncü’den gençlere Antalyaspor kaşkolu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Çağlayan Lisesi’nin öğrencilerine, gönül verdikleri Antalyaspor’un kaşkolunu hediye etme sözünü yerine getirdi.


Öğrencilere çevre eğitimi Eğitim Öğrencilere çevre eğitimi

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) tarafından verilen ‘En İyi Çevre Eğitim Etkinlik’ ödülünü üst üste 3 kez alma başarısı gösteren Muratpaşa Belediyesi, 2018’de 7 bin 110 öğrenciye çevre, geri dönüşüm ve hijyen eğitimi verdi.


Antibiyotik kullanmak için acele etmeyin Sağlık/Kadın Antibiyotik kullanmak için acele etmeyin

Hem dünyada, hem de ülkemizde kış aylarında sık olarak doktor ziyaretlerine sebep olan hastalıkların başında üst solunum yolu enfeksiyonları geliyor. Son günlerde hastanelere başvuru oranlarının artması da bir salgın olduğunu gösteriyor.


Büyükşehir’den 7 bin kişiye sağlık hizmeti Güncel Büyükşehir’den 7 bin kişiye sağlık hizmeti

Büyükşehir Belediyesi’nin ekonomik yoksunluk içindeki yatalak, engelli ve yaşlı durumdaki vatandaşlara yönelik verdiği evde bakım hizmetinden 5 yılda 7 bin 727 vatandaş faydalandı


Serik MYO Futbol Turnuvası Kupası Sahiplerini Buldu Serik Serik MYO Futbol Turnuvası Kupası Sahiplerini Buldu

Akdeniz Üniversitesi Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu Halkla ilişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinin organize ettiği “Bölümlerarası Futbol Turnuvası” maçları tamamlanarak kazananlara ödülleri verildi.


Büyükşehir denizi kirleten gemilere ceza yağdırdı Güncel Büyükşehir denizi kirleten gemilere ceza yağdırdı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 2018 yılı içerisinde yaptığı denetimlerde deniz kirliliğine neden olduğu tespit edilen 8 gemiye toplam 1 milyon 691 bin 925 lira ceza uyguladı.


BAŞKAN SÖZEN BARILAR PAZAR YERİNDE  ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU Manavgat BAŞKAN SÖZEN BARILAR PAZAR YERİNDE ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, kent merkezi ve kırsal mahallelerde başlattığı halk buluşmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.


Prof. Dr. Raşid Küçük: “Tasavvuf Devri Biterse İnsanlık Biter” Güncel Prof. Dr. Raşid Küçük: “Tasavvuf Devri Biterse İnsanlık Biter”

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu eski Başkanı ve Türkiye Diyanet Vakfı İslâm Araştırmaları (İSAM) Merkezi Başkanı Prof. Dr. Raşid Küçük, Antalya Mevlevîhânesi’nde gerçekleşen söyleşisinde, tarih boyunca tasavvufun yanı sıra ilim ve sanatın da öğretildiği Mevlevî dergâhlarının, entelektüel birikim sahibi nitelikli insan yetiştiren kurumlar olduğunu vurguladı.


İSTEK’te Öğretmenlere 'Nöro Öğretmen' Konulu Seminer Eğitim İSTEK’te Öğretmenlere 'Nöro Öğretmen' Konulu Seminer

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Okulları Lara, Konyaaltı ve Manavgat Kampüsü öğretmenlerine, Öğretmen Gelişim Programları kapsamında, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı Uzmanı Dr. Serkan Karaismailoğlu tarafından ‘Nöro Öğretmen’ konulu seminer verildi.


265 kilometre sıcak asfalt Güncel 265 kilometre sıcak asfalt

Antalya’nın kalbi Muratpaşa’da son 5 yılın en kapsamlı cadde ve sokak yenileme projesine imza atan Muratpaşa Belediyesi, Antalya – Sandıklı arası mesafe kadar yolda asfalt çalışması gerçekleştirirken 32 futbol sahası büyüklüğünde alanda ise kaldırım çalışması yaptı.


Kemer’e dünya çapında arıtma tesisi Kemer Kemer’e dünya çapında arıtma tesisi

Büyükşehir Belediyesi Kemer’e dünyanın en modern arıtma tesislerinden birini kazandırmak için kolları sıvadı. Altı arıtma üstü yaşam alanı ve açık hava tiyatrosu şeklinde tasarlanan proje Kemer’e çok yakışacak.


Türel: “27 kavşak yılda 675 milyon tasarruf sağlıyor” Güncel Türel: “27 kavşak yılda 675 milyon tasarruf sağlıyor”

Antalya’da bu dönem 27 kavşak projesi kazandırdıklarını beliren Başkan Menderes Türel, bu kavşakların yılda 675 milyon lira tasarruf sağladığını söyledi.


Alanya’da kar ve heyelan mücadelesi Alanya Alanya’da kar ve heyelan mücadelesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın yüksek kesimlerinde kar ve heyelandan kapanan yolları temizleyerek ulaşıma açtı.


Antalyaspor'un devre arası kampı sürüyor Spor Antalyaspor'un devre arası kampı sürüyor

Devre arası kamp çalışmalarını Belek'te sürdüren Antalyaspor'da, antrenmanların temposu hafta sonunda da düşmedi.


Türkiye’nin insani yardımda amiral gemisi Kızılay oldu Güncel Türkiye’nin insani yardımda amiral gemisi Kızılay oldu

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Türkiye’nin dünyanın en fazla insani yardım yapan ülkesi olduğunu belirterek, “Türkiye’nin bu önemli faaliyetlerinin amiral gemisi ise Kızılay oldu. Kızılay, 2017 yılında 18 milyon 620 bin insana yardım ulaştırabilmişti. 2018 yılında bu sayı 23 milyon 251 bin insan oldu” dedi.


SUV’UN DEĞİŞMEZ LİDERİ NISSAN Otomotiv SUV’UN DEĞİŞMEZ LİDERİ NISSAN

Otomotiv sektöründe 2018 yılını değerlendiren NISSAN Türkiye Genel Müdürü Sinan ÖZKÖK, sektörün 2017 yılına göre %35 daralmayla tamamladığına değinerek şu açıklamalarda bulundu.


2018 Kepez’in altın yılı oldu Güncel 2018 Kepez’in altın yılı oldu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2018 yılında ilçede gerçekleştirdikleri hizmetleri değerlendirdi. 2018’in Kepez’in altın yılı olduğunu belirten Tütüncü, “Örnek projelerle modern şehirciliğe koşan Kepez’in çalışanı da mutlu, bu ilçenin yaşayanı da mutlu oldu” dedi.


ASTON MARTIN VANTAGE RENKLENDİ Otomotiv ASTON MARTIN VANTAGE RENKLENDİ

Yolların lordu beyaz, gümüş, kırmızı, lime yeşili ve china gri rengine kavuştu


GRİPTEN KORUNMADA EN TEMEL YÖNTEM ELLERİ YIKAMAK Sağlık/Kadın GRİPTEN KORUNMADA EN TEMEL YÖNTEM ELLERİ YIKAMAK

Etrafınıza şöyle bir bakın. Herkes ya öksürüyor ya boğazı ağrıyor ya da hapşırıyor. Yüksek ihtimalle bu belirtilere halsizlik sorunu da eşlik ediyor. Böyle olunca akla gelen ilk hastalık ‘grip’ oluyor.


HAC KESİN KAYIT ÜCRETLERİ  PTT İŞYERLERİNDEN YATIRILABİLECEK Güncel HAC KESİN KAYIT ÜCRETLERİ PTT İŞYERLERİNDEN YATIRILABİLECEK

Yaygın hizmet ağı sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), ülke genelindeki 5 binin üzerinde işyerinde vatandaşların finansal ihtiyaçlarını da karşılıyor.


Alanya Hasta ve Hasta Yakınları Sosyal Tesisi açılışa hazır Alanya Alanya Hasta ve Hasta Yakınları Sosyal Tesisi açılışa hazır

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’da hasta ve hasta yakınlarının barınma ihtiyacını karşılamak üzere yapımına başladığı otel konforundaki sosyal tesisin inşaatı tamamlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in Alanya’daki en önemli sosyal hizmet yatırımlarından biri olan Hasta ve Hasta Yakınları Sosyal Tesisi açılışa hazır.


Büyükşehir’den süt üreticisine soğutma tankı desteği Ekonomi/Turizm Büyükşehir’den süt üreticisine soğutma tankı desteği

Antalya Büyükşehir Belediyesi, çiğ sütün sağımından sonra soğuk zincirinin sağlanması amacıyla süt üreticileri kooperatiflerine süt soğutma tankı desteği sağladı.


Teneffüs Park 260 bin ziyaretçiye ulaştı Güncel Teneffüs Park 260 bin ziyaretçiye ulaştı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın çocuklara armağanı Antalya’nın tek açık hava çocuk oyun dünyası Teneffüs Park, kapılarını açtığı 5 Kasım 2016’dan bugüne aileleriyle 260 bin çocuğu misafir etti.


Kırcami muhtarlarından  Türel’e pastalı teşekkür Güncel Kırcami muhtarlarından Türel’e pastalı teşekkür

Kırcami muhtarları, bölgede bayram yaşatan, üst mahkemenin Kırcami planlarının iptaliyle ilgili yürütmeyi durdurma kararı almasındaki gayret ve emekleri için Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e pasta keserek, teşekkür etti.


Antalya’nın deniz yaşamı bu müzede Güncel Antalya’nın deniz yaşamı bu müzede

Kaleiçi Yat Limanı’nda hizmet veren Büyükşehir Belediyesi’ne ait Türkiye’nin ilk Deniz Biyolojisi Müzesi 5 yılda 25 bin ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.


Karataş Aksu Karataş "Hizmette AVRUPALI olacağız, 7 yıldızlı olacağız"

Yaklaşık 3 aydır hızlandırarak sürdürdüğü mahalle gezilerine durmaksızın gece gündüz devam eden AK Parti Aksu Belediye Başkan A. Adayı İnşaat Mühendisi Deniz Karataş, “Dünyada yaklaşık 110 farklı ülke gezdim ve içinizden çıkmış bir inşaat mühendisi kardeşiniz olarak gördüğüm tüm projeler, altyapı, üst yapı, kanalizasyon, baraj, köprü, yol vb. modern hizmetleri Aksu’muzda uygulayacağım ve hizmette Avrupalı olacağız” dedi


MURATPAŞA BELEDİYESİ SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANIYOR Güncel MURATPAŞA BELEDİYESİ SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANIYOR

Muratpaşa Belediyesi; Antalya Valiliği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, 104 yıl önce Sarıkamış Harekatı’nda şehit düşen askerleri anmak için düzenlediği anma yürüyüşüne destek verdi.


İlkbahar dönemi spor okulu başlıyor Spor İlkbahar dönemi spor okulu başlıyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ‘sporda toplumcu yaklaşım’ modelinin en büyük organizasyonlarından spor okullarında İlkbahar dönemi 4 Şubat Pazartesi başlıyor. 25 ayrı noktada 23 ayrı branşta açılacak ilkbahar dönemi spor okulu için kayıtlar 8 Ocak’ta açılıyor.


2019’DA RUS TURİST SAYISI DAHA DA ARTAR! Kemer 2019’DA RUS TURİST SAYISI DAHA DA ARTAR!

Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) Başkanı Özgür Kurga, 2018 yılında rekor sayılara ulaşan turist sayısının ilk sırasında yer alan Rus Turist sayısının 2019 yılında daha da artmasını beklediklerini belirtirken, bu artışta 2019’un ’Türk- Rus Kültür ve Turizm Yılı’ olması’ nın da etkisinin büyük olacağını söyledi.


ANSİAD 29. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ’NDE YILIN İŞ İNSANI, SANAT VE MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Güncel ANSİAD 29. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ’NDE YILIN İŞ İNSANI, SANAT VE MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ANSİAD) 29’uncu Kuruluş Yıl Dönümü muhteşem bir gece ile Akra Hotel’de kutlandı.


BAŞKAN RIZA PERÇİN’DEN SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ Güncel BAŞKAN RIZA PERÇİN’DEN SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin yaklaşık bir yıldan bu yana birlikte olduğu nişanlısı Gözde Bayram’a sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu.


Yarışma programları ruh sağlığını olumsuz etkiliyor! Sağlık/Kadın Yarışma programları ruh sağlığını olumsuz etkiliyor!

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uz. Dr. Aysel Savran, televizyon programlarındaki yarışmaların, ruh sağlığını olumsuz etkilediğine dikkat çekti.


Ocak programı belli oldu Kültür/Sanat Ocak programı belli oldu

Muratpaşa Belediyesi’nin kent hayatına yeni bir soluk kazandıran Türkan Şoray Kültür Merkezi Ocak programı belli oldu.


KUMBUL: Siyaset KUMBUL: "ANTALYA HALKINI GÖRMEZDEN GELEN TÜREL, HALKA İNMEYE KARAR VERMİŞ! "

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, "Görevde olduğu süre boyunca, Antalya'nın kamusal kaynaklarını ve doğal değerlerini ihale ederken, halka bir kez olsun sormayan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, seçimlere az bir süre kala "BİRLİKTE PROJE YAPALIM" adı altında vatandaşların önerilerini dinlemeye karar vermiş" dedi.


AKSU DEVAM MECLİSİ YAPILDI Aksu AKSU DEVAM MECLİSİ YAPILDI

Aksu Belediyesi Ocak ayı devam meclisi yapıldı. Mecliste Cihadiye, Pınarlı Mahalleleri ile Macun, Konak, Fatih Mahallelerini kapsayan 1/1000 ölçekli ilave ve revizyon uygulama imar planları oy birliği ile kabul edildi. Başkan Şahin tüm meclis üyelerine teşekkür etti.


BAŞKAN SÖZEN GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, gündemdeki önemli konulara ilişkin basın toplantısı düzenledi. Manavgat’ın doğal değerlerinin her zaman korunmasında yana olduklarını belirten Başkan Sözen, toplantıda Türkbeleni Projesi, Sorgun Çamlığı, Atatürk ve Fevzipaşa Caddeleri ve Yat Limanı ve Çekek Yerlerinin bakanlık planından kaldırılması konularına değindi.


UNIFM91.3 Birinciliği Hedefliyor Güncel UNIFM91.3 Birinciliği Hedefliyor

18 yıldır Antalya'nın ve Akdeniz Üniversitesi' nin sesi olan UNIFM91.3 Akdeniz Üniversitesi Radyosu bu yıl üçüncüsü düzenlenen Müzik Onair Ödülleri’nde 10 finalist arasında yer almayı başardı.


Yeni Kurulan Üniversitelerden Akdeniz Üniversitesine Yoğun Farabi Değişim Programı Anlaşması Talebi Eğitim Yeni Kurulan Üniversitelerden Akdeniz Üniversitesine Yoğun Farabi Değişim Programı Anlaşması Talebi

Akdeniz Üniversitesi, TBMM Kararı ile Nisan 2018 ayı içerisinde bölünen 13 devlet üniversitesinden, 8’inden gelen talep üzerine Farabi Değişim Programı Protokolü imzaladı.


Oyun, Cerebral Palsy’li Çocukların İletişim Kurmasına Yardımcı Oluyor Sağlık/Kadın Oyun, Cerebral Palsy’li Çocukların İletişim Kurmasına Yardımcı Oluyor

Oyun oynamak, Cerebral Palsy’li çocukların gelişim alanlarını destekleyerek, bedensel, duygusal, sosyal, bilişsel ve dil gelişimine önemli katkılar sağlar. Oyun oynayan çocuklar, problem çözme becerilerini geliştirerek kendi yeteneklerini keşfeder.


KARPAL TÜNEL SENDROMUNDAN KORUNMAK İÇİN 5 ÖNERİ Sağlık/Kadın KARPAL TÜNEL SENDROMUNDAN KORUNMAK İÇİN 5 ÖNERİ

Her yaş grubunda görülebilen ancak en çok orta yaş grubundaki kadınlarda ortaya çıkan “Karpal Tünel Sendromu”, öncelikle sık kullanılan el bileğini etkiliyor ve hastaların yüzde 50’sinde, her iki el bileğinde de oluşabiliyor. Hastalığın ilerlediği ve tedavinin geciktiği durumlarda, parmaklarda güç kaybı yaşanabiliyor.


TÜRK NÖROLOG YENİ BİR TANI YÖNTEMİ KEŞFETTİ Sağlık/Kadın TÜRK NÖROLOG YENİ BİR TANI YÖNTEMİ KEŞFETTİ

Genital ve pelvik ağrının en sık görülen nedenlerinden biri olan pudendal sinir sıkışması tanısı…


GAPS DİYETİ MUCİZELER YARATIYOR Sağlık/Kadın GAPS DİYETİ MUCİZELER YARATIYOR

Vücudun beyinden sonra en etkili organı olan bağırsaklarda görülen sorunlar, metabolik hastalıklardan psikolojik rahatsızlıklara kadar birçok nedene bağlı olarak ortaya çıkıyor.


Kepezli hanımlar sporla buluşuyor Spor Kepezli hanımlar sporla buluşuyor

Kepez Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında ‘Kepezli Hanımlar Sporla Buluşuyor’ projesi kapsamında işbirliği protokolü imzalandı.


Kepez’de duymayan kalmayacak Güncel Kepez’de duymayan kalmayacak

Kepez Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi, Beyazay Derneği ve Kulak İşitme Cihazı Uygulama Merkezi işbirliğiyle duyma engelli 19 kişiye işitme cihazı hediye edildi.


DETOKS ETKİLİ 5 KIŞ BESİNİ Sağlık/Kadın DETOKS ETKİLİ 5 KIŞ BESİNİ

Kullandığımız bakım ürünlerinden gıdalarla aldığımız kimyasallara, temizlik malzemelerinden böcek ilaçlarına, fast-fooddan alkol ve sigaraya, kirli havadan gereksiz yere içtiğimiz ilaçlara…


Prof. Dr. Tınaz: Size mobbing yapan kişiyle yüzleşin Sağlık/Kadın Prof. Dr. Tınaz: Size mobbing yapan kişiyle yüzleşin

‘Mobbing’ yani “iş yerinde psikolojik taciz” özellikle günümüzde çalışma hayatında yoğun olarak yaşanıyor. Eylemin şekli ne olursa olsun yaygın hedef, bireyi o iş yerinden kendi isteğiyle ya da başka bir şekilde kaçırmak. Mobbing, tüm kültürlerde ve tüm ülkelerde, cinsiyet, yaş, öğrenim düzeyi, dış görünüş, kıdem, hiyerarşik konum farkı gözetmeksizin çalışan herkesin başına gelebilecek, iş yaşamının en önemli sosyal sorunlarından biri.


Sporda son bir yılda neler yaşandı?

 Spor Sporda son bir yılda neler yaşandı?Medya Takip Merkezi'nin (MTM) Türkiye Spor Yazarları Derneği için hazırladığı 2018 yılı medya raporu açıklandı. Rapora göre, yıl boyunca spor kulüpler içerisinde en çok Fenerbahçe konuşuldu. Sarı lacivertli ekibi Beşiktaş ve Galatasaray takip etti.


Gülerken ve hapşırırken idrar kaçırma idrar yolları sarkması belirtisi Sağlık/Kadın Gülerken ve hapşırırken idrar kaçırma idrar yolları sarkması belirtisi

İdrar yolları sarkması böbrek sorunlarına yol açabilir Kadınların hiç hoşlanmadığı sağlık sorunlarından biri olan idrar yolları sarkması, idrar kesesinin vajen içine doğru veya vajenden dışarıya çıkmasıyla kendini gösteren bir durum.


TÜRKÜYEM YENİDEN SAHNEDE Kültür/Sanat TÜRKÜYEM YENİDEN SAHNEDE

Türkülerin ve klasik müziğin bir arada sunulduğu müzikli ve danslı oyun “Türküyem” 10 Ocak Perşembe saat: 20.00’de Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.


Ortak akıl platformu Güncel Ortak akıl platformu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezlerinin, Antalya için bir ortak akıl platformu olduğunu söyledi.


Antalya’ya yepyeni bir kent ağı projesi: SivilAnT® – Antalya Sivil Platformu Güncel Antalya’ya yepyeni bir kent ağı projesi: SivilAnT® – Antalya Sivil Platformu

Avrupa Birliği Başkanlığı on beş yılı aşkın süredir Türkiye ve Avrupa Birliği (AB) sivil toplumları arasındaki diyaloğun güçlenmesi ve Türkiye’deki sivil toplumun kapasitesinin geliştirilmesini hedefleyen projelere destek sağlamaktadır.


Kırcami parselasyon planları Kadastro’ya gönderildi Güncel Kırcami parselasyon planları Kadastro’ya gönderildi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 10 mahalleyi kapsayan Kırcami imar planlarında üst mahkemenin yürütmeyi durdurma kararı sonrası tüm sürecin Muratpaşa Belediyesi uhdesinde yürüyeceğini belirterek, “Kırcamili komşularımızın tapularını alabilmesi için 1300 kadastro parseline ilişkin işlem dosyasını Kadastro Müdürlüğü’ne gönderdik” diye konuştu.


2018 YILINDA EN ÇOK MÜSLÜM FİLMİNİ İZLEDİK Kültür/Sanat 2018 YILINDA EN ÇOK MÜSLÜM FİLMİNİ İZLEDİK

2018 yılının en çok seyirci ağırlayan filmleri belli olurken, Müslüm Gürses’in yaşam öyküsünü konu alan Müslüm filminin 6 milyon 271 bin 688 kişi ile birinci sıraya yerleştiği görüldü.


Başkan Gül: 2019 turizmde altın yıl olacak Kemer Başkan Gül: 2019 turizmde altın yıl olacak

2019 yılının ilk meclis toplantısında konuşan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “2015 yılında turizmde yaşadığımız krizi, 2017 ve 2018 yıllarında aştık. 2019 yılı ise turizmde altın yıl olacak” dedi.


Türel’den Kırcami müjdesi Güncel Türel’den Kırcami müjdesi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, üst mahkemenin Kırcami planları ile ilgili verilen iptal kararının yürütmesini durdurduğunu müjdeledi. Türel, “Üst mahkemede Kırcami kararı lehimize çıktı. İnşallah seçimlerden önce Kırcamili kardeşlerimize yeni imar planına göre tapularını vermiş oluruz” dedi.


ANTALYA OSB CUP 2019 BAŞLADI Spor ANTALYA OSB CUP 2019 BAŞLADI

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Firmalar Arası 4’üncü Halı Saha Futbol Turnuvası, Bölge Müdürlüğünde gerçekleşen kura çekim töreni ile başladı.


100. Yıl yeniden spor alanı Güncel 100. Yıl yeniden spor alanı

Muratpaşa Belediye Meclisi, Muratpaşa Belediyesi’nin açtığı dava sonucu imar planları iptal edilen 100. Yıl’daki 40 bin metrekarelik alanı yeniden spor alanı olarak planlandı. Bölgenin yeni planları meclisten oy birliğiyle geçti.


İLÇE SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN DUYURU Siyaset İLÇE SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN DUYURU

İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı'ndan duyuru....


Güncel "ÇÖZERSE TÜREL ÇÖZER"

CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek’ten moloz ücretlerinin alınmayacağı yönünde söz aldıklarını söyleyen hafriyatçılar “Bizler Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in sorunu çözeceğini biliyor ve kendisine inanıyoruz” dediler.


EN FAZLA SURİYELİ İSTANBUL’DA YAŞIYOR Güncel EN FAZLA SURİYELİ İSTANBUL’DA YAŞIYOR

2018 Aralık verileri incelendiğinde Türkiye’deki geçici koruma altındaki Suriyeli sayısı 3 milyon 622 bin 366 olarak görülürken, en fazla Suriyeli’nin yaşadığı yer ise 557 bin 736 ile İstanbul olarak görüldü.


Başkan Uysal, “Birlikte yapacağız” Güncel Başkan Uysal, “Birlikte yapacağız”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Güzeloba mahallesi sakinlerini ziyaretinde “Muratpaşa’da iyiye ve güzele dair ne varsa beraber yaptık. Daha iyisini, daha güzelini yine birlikte yapacağız” dedi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67050 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...