Salı, 20 Ağustos 2019
EN UYGUN UÇAK BİLETİ PAZAR GÜNÜ SATILIYOR Ekonomi/Turizm EN UYGUN UÇAK BİLETİ PAZAR GÜNÜ SATILIYOR

Uçakla seyahat eden yolcuların en çok dikkat ettiği konuların başında ucuz uçak bileti satın almak geliyor. Özellikle yılbaşı, resmi tatiller ve yaz döneminde bilet fiyatları oldukça pahalı oluyor.


ANTALYASPOR HENTBOL TAKIMI 
SEYİRCİ DESTEĞİ BEKLİYOR Spor ANTALYASPOR HENTBOL TAKIMI 
SEYİRCİ DESTEĞİ BEKLİYOR

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor Hentbol Takımı, 21. hafta karşılaşmasında evinde Yozgat Bozokspor’u ağırlayacak. 11 Mart Cumartesi günü 10.000 kişilik spor salonunda oynanacak mücadele, saat 13.00'da başlayacak.


Markaların kadınlar günü zarafeti Ekonomi/Turizm Markaların kadınlar günü zarafeti

Çeşitli kurum, kuruluş ve markalar arasında bu yıl 8 Mart Kadınlar Günü’ne yönelik ilgi büyüktü. Medya Takip Merkezi’nin (MTM) raporuna göre, Filli Boya, Bernardo By Gıft Home, Kotex gibi markaların, bu özel güne dair önemli bütçeler ayırdığı gözlendi.


ÜMMÜ ŞAHİN, AKSULU KADIN İŞLETMECİLERİ ZİYARET ETTİ Aksu ÜMMÜ ŞAHİN, AKSULU KADIN İŞLETMECİLERİ ZİYARET ETTİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin; Aksu’ da üretime katkı sağlayan kadın işletmecileri ziyaret etti, Dünya Kadınlar Gününü kutladı.


DEVECİ: 16 NİSAN EN ÇOK KADINLAR İÇİN ÖNEMLİ Siyaset DEVECİ: 16 NİSAN EN ÇOK KADINLAR İÇİN ÖNEMLİ

CHP Antalya İl Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde Kumluca’lı kadınlarla bir araya geldi.


Başkan Türel’den kadınlar için özel program Güncel Başkan Türel’den kadınlar için özel program

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediyenin kadın çalışanlarıyla yemekte bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, belediyede kadın personele kariyer anlamında önemli fırsatlar sunduklarını belirterek, “Üst düzeydeki kadın yöneticilerimize baktığımızda bu en güzel şekilde teyit ediliyor” dedi.


Muratpaşa Belediyesi esnafı bilgilendirdi Güncel Muratpaşa Belediyesi esnafı bilgilendirdi

Muratpaşa Belediyesi Başkanvekili İbrahim Cephaneci, turizm sezonu öncesi, canlı müzik yayını yapan işyerlerine yönelik bilgilendirme toplantısında “Antalya, Muratpaşa hepimizin. Kentimizi, ilçemizi, semtimizi daha güzel yapmak da hepimizin elinde” dedi


ÖZ'ÜN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI... Siyaset ÖZ'ÜN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI...

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


BAKANLIK’TAN ESNAF KREDİ KUYRUKLARINA “GARİP” SAVUNMA Siyaset BAKANLIK’TAN ESNAF KREDİ KUYRUKLARINA “GARİP” SAVUNMA

KOSGEB’in 15 bin esnaf ve KOBİ’ye vereceği 50 bin TL’lik sıfır faizli kredi için koşulların açıklanmaması nedeniyle 250 bine yakın başvuru yapılırken, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, koşulların “ülkenin ekonomik çıkarlarına zarar verilmemesi”, “spekülasyon ve haksız kazancın önlenmesi” amacıyla açıklanmadığını savundu.


BUDAK: “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KADINLARIMIZA HAYIR’LI OLSUN” Siyaset BUDAK: “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KADINLARIMIZA HAYIR’LI OLSUN”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


“Uyan Yiğidim” ilçe ilçe dolaşıyor Kültür/Sanat “Uyan Yiğidim” ilçe ilçe dolaşıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin Çanakkale ruhunu anlatan ‘Uyan Yiğidim’ 3D filmi izleyenleri duygulandırıyor. İlçelerde gösterimi devam eden ‘Uyan Yiğidim’ filminde Çanakkale zaferinin ne zorluklarla kazanıldığını izleyen çocuklar gözyaşlarını tutamıyor.


Ukraynalı Hasta’dan Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Teşekkür Mektubu Alanya Ukraynalı Hasta’dan Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Teşekkür Mektubu

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Şubat ayında Alanya’da düzenlenen bisiklet yol yarışları için Alanya’ya gelen Ukrayna vatandaşı Rostyslav Zhukovskyı (27), 19 Şubat 2017 Pazar günü geçirdiği bisiklet kazası sonucu Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni tercih etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ HUZUREVİ'NDE 8 MART KUTLAMASI YAPILDI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ HUZUREVİ'NDE 8 MART KUTLAMASI YAPILDI

Manavgat Belediyesi Huzurevi tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, huzurevi sakinleri unutulmaz bir gün yaşadı.


İdrarda kan görülmesi sağlık için ciddi bir uyarı Sağlık/Kadın İdrarda kan görülmesi sağlık için ciddi bir uyarı

En sık görülen kanser türleri arasında erkeklerde 7’inci sırada olan böbrek kanseri, günden güne artan görülme oranıyla listenin üst sıralarına ilerliyor. Prof. Dr. Mert Başaran, hastalığın risk faktörleri, belirtileri, tedavisi ve önlemleri hakkında önemli bilgiler verdi.


Döşemealtı Belediyesi’nden Kadın Personele 8 Mart izni Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden Kadın Personele 8 Mart izni

Antalya’nın Döşemealtı Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle kadın personele 1 günlük idari izin verdi.


“Ayrımcılık ve şiddet kadının kaderi olmamalıdır” Güncel “Ayrımcılık ve şiddet kadının kaderi olmamalıdır”

Antalya Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Eylem Has, dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de kadının ayrımcılığa ve şiddete maruz kaldığını belirterek, “bu durum kadının kaderi değildir” dedi..


BİSİKLETÇİLER ÇANAKKALE ŞEHİTLİĞİ’NE DOĞRU YOLA ÇIKTI Manavgat BİSİKLETÇİLER ÇANAKKALE ŞEHİTLİĞİ’NE DOĞRU YOLA ÇIKTI

Manavgatlı bisikletçiler, Çanakkale Savaşı’nda şehit düşen 57. Piyade alayı askerlerine, Şırnak’ta şehit olan Üsteğmen Ahmet Ozan Şarlak’ın kabrinden alınan toprağı götürmek üzere yola çıktı


Dileklerini Al Yazma bahçesine bağladılar Güncel Dileklerini Al Yazma bahçesine bağladılar

Muratpaşa Belediyesi Al Yazma Kadın Danışma Merkezi’nde 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günün için düzenlenen ‘imece’ usulü eğlencede kadınlar dileklerini kağıtlara yazıp Al Yazma bahçesine bağladılar. Rengarenk kağıtlara yazılan dilekler arasında mutluluk ve huzur ilk sırada yer aldı.


8 Mart’ta Muratpaşa’da kadın çalışanlar izinli Güncel 8 Mart’ta Muratpaşa’da kadın çalışanlar izinli

Muratpaşa Belediyesi ve KESK’e bağlı TÜM BEL-SEN arasında imzalanan Toplu İş Sözleşmesi’yle 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Muratpaşa Belediyesi çalışanı kadınlar idari izinli sayıldı.


Akdeniz Üniversitesi Öğretim Görevlisi Samir Mirzayev Bakü’de Akdeniz Üniversitesi Öğretim Görevlisi Samir Mirzayev Bakü’de

Azerbaycan-Bakü'de, Bakü Müzik Akademisi Rektör Yardımcısı Prof. Oktay Abaskulıyev'in anısına düzenlenen konsere Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Piyano Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi Samir Mırzayev’de eseriyle katıldı.


Alanya ve Akseki’de sineksiz yaz için mücadele Akseki Alanya ve Akseki’de sineksiz yaz için mücadele

Büyükşehir Belediyesi Antalya’nın dört bir yanında sinekle mücadeleye aralıksız devam ediyor. Alanya ve Akseki’ de etkin bir mücadele yapan ekipler, her yeri didik didik ilaçlıyor.


Akdeniz Üniversitesi’nden Bilime Önemli Katkı Güncel Akdeniz Üniversitesi’nden Bilime Önemli Katkı

Akdeniz Üniversitesi'nden bir Türk bilim insanının da bulunduğu, Cambridge Üniversitesi'nden bir ekip, vücudun ana hücreleri olan iki farklı türdeki kök hücreleri kullanarak erken dönem fare embriyosuna benzer bir yapay oluşturmayı başardılar.


MEVLANA PROJESİ KONUKLARINI KARŞILAMAYA HAZIR Güncel MEVLANA PROJESİ KONUKLARINI KARŞILAMAYA HAZIR

2016-2017 yılında YÖK’ün Proje Tabanlı Mevlana Değişim Programı kapsamında desteklenen 22 projeden biri olan Akdeniz-Kasetsart Mevlana Projesi Tayland’tan gelecek araştırmacıları karşılamaya hazır.


Dünya Kadınlar Günü’nde iç yakan tablo… Güncel Dünya Kadınlar Günü’nde iç yakan tablo…

Türkiye’de 2016 yılında 328 kadın cinayeti işlenirken, yapılan araştırmalar maalesef kadına yönelik şiddetin hız kesmeden devam ettiğini ortaya koydu.


TÜRKİYE’DE İSTATİSTİKLERLE KADIN Güncel TÜRKİYE’DE İSTATİSTİKLERLE KADIN

Her yıl 8 Mart’ta kutlanan Dünya Kadınlar Günü Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gündür.


İSTEK’te “Arkadaşımla Okulumda Bir Gün” Etkinliği Güncel İSTEK’te “Arkadaşımla Okulumda Bir Gün” Etkinliği

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Okul Öncesi (4 yaş-5 yaş-6 yaş) ve İlkokul 1. sınıf öğrencileri düzenlenen “Arkadaşımla Okulumda Bir Gün” etkinliğinde arkadaşları ve aileleri ile bir araya geldi.


Serik Devlet Hastanesi’nde Kapalı Teknikle (Laparoskopik)  Kadın Hastalıkları Ameliyatları Serik Serik Devlet Hastanesi’nde Kapalı Teknikle (Laparoskopik) Kadın Hastalıkları Ameliyatları

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Serik Devlet Hastanesi’nde “Kapalı Teknikle Rahim Alma Ameliyatı (Laparoskopik Histerektomi)” yapılmaya devam ediyor.


ÇOCUKLARDA ROTA VİRÜSÜ Sağlık/Kadın ÇOCUKLARDA ROTA VİRÜSÜ

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Atatürk Devlet Hastanesi Çocuk Hekimi Uzm. Dr.İnanç Çakaloz Türkdoğan ilk 5 yaşın altındaki çocuklarda akut başlangıçlı ishalin en sık görülen etkeni olan rota virüsü hakkında bilgiler verdi.


YERLEŞİK YABANCILAR BÜKME YAPTILAR Manavgat YERLEŞİK YABANCILAR BÜKME YAPTILAR

Manavgat Belediyesi ve Manavgat Kültür ve Yaşam Derneği’nin (MAYDER) birlikte düzenlediği, Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksek Okulu’nun da desteklediği “Elinin Hamuru İle Bükme Yapsana” yarışması yoğun ilgi gördü


Ne kadar göz ardı edersek edelim, DEPREM KENDİNİ HATIRLATIYOR Güncel Ne kadar göz ardı edersek edelim, DEPREM KENDİNİ HATIRLATIYOR

Ülke topraklarının yüzde 95'i deprem bölgesi içinde yer alırken, Çanakkale ve Adıyaman’da yaşanan son depremler, Türkiye'nin deprem kuşağında olduğunu ve depreme karşı hazırlıklı olunması gerektiğini bir kez daha göz önüne serdi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘9. ULUSAL GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ’ BAŞLADI Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘9. ULUSAL GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ’ BAŞLADI

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu tarafından 6-10 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenen ‘9. Ulusal Girişimcilik Zirvesi’ başladı.


Kum Enduro yarışları sona erdi Kumluca Kum Enduro yarışları sona erdi

Kumluca ilçesinde düzenlenen Türkiye'nin ilk Kum Enduro yarışları tamamlandı.


MANAVGAT BELEDİYESPOR PLAY OFF'TA LİDERLİĞİ GERİ ALDI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR PLAY OFF'TA LİDERLİĞİ GERİ ALDI

Bölgesel Amatör Lig'e çıkma mücadelesi veren Manavgat Belediyespor, deplasmanda Finike Belediyespor'un konuğu oldu. Zorlu bir mücadelenin ardından tek golle maçın galibi olan Manavgat Belediyespor, 12 puanla liderlik koltuğuna oturdu.


66 Öğrenci Daha Bisikletine Kavuştu Kemer 66 Öğrenci Daha Bisikletine Kavuştu

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Aslanbucak Mustafa Rüştü Tuncer Ortaokulu 6. sınıf 66 öğrenciye bisiklet hediye etti.


TEKNOLOJİK GELİŞMELER HASTALIKLARA DAVETİYE ÇIKARIYOR Teknoloji/Bilim/İnternet TEKNOLOJİK GELİŞMELER HASTALIKLARA DAVETİYE ÇIKARIYOR

Dijital araçların gelişmesi ve teknolojinin yaygınlaşmasıyla beraber, online mecranın bilinçsizce kullanılması bireylerde “e-hastalık” olarak nitelendirilen çeşitli rahatsızlıklara neden oluyor.


Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nejat Deniz'in Dünya Kadınlar Günü Mesajı Güncel Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nejat Deniz'in Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nejat Deniz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında "Ülkemizi kadınlarımızla birlikte daha ileri ve gelişmiş seviyeye taşıyacağız" dedi.


Manavgat Devlet Hastanesi'nde Tedavi Gören Çocuklara Palyaço Sürprizi Manavgat Manavgat Devlet Hastanesi'nde Tedavi Gören Çocuklara Palyaço Sürprizi

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı (Antalya KHB) Manavgat Devlet Hastanesi’nde Taşağıl Anadolu Lisesi’nde okuyan iki öğrenci tarafından 27 Şubat 2017 Pazartesi günü çocuk servisinde yatarak tedavi olan ve çocuk hastalıkları polikliniğinde ayaktan muayene olan çocuklara yönelik “Sürpriz Palyaço Etkinliği” gerçekleştirilmiştir.


Kadınlar Günü Finike’ye erken geldi Finike Kadınlar Günü Finike’ye erken geldi

Başkan Sarıoğlu, birçok kadının çalışması sebebiyle haftaiçine denk gelen 8 Mart Kadınlar Günü’nü erken bir etkinlik ile kutladı. Düzenlenen programda Finikeli kadınlar doyasıya eğlendi.


Bakan Çavuşoğlu’ndan Finike’ye Gençlik Merkezi Sözü Finike Bakan Çavuşoğlu’ndan Finike’ye Gençlik Merkezi Sözü

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Finike’ye gelerek 16 Nisan’da yapılacak referandum için “Evet” kampanyasını başlattı. Genç voleybolcularla sohbet eden Bakan Çavuşoğlu, Finike’ye bir gençlik merkezi yapılmasının da sözünü verdi.


ÇEVRE ÇOCUK TİYATROSU MANAVGATLI ÇOCUKLARLA BULUŞTU Manavgat ÇEVRE ÇOCUK TİYATROSU MANAVGATLI ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Çevre Çocuk Tiyatrosu’nun sahnelediği, “La Fonten Orman Mahkemesinde” adlı tiyatro oyunu 4-5 Mart tarihlerinde İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde, Manavgatlı çocuklarla buluştu.


Bağlık Mahallesinde kaldırım çalışması başladı Kumluca Bağlık Mahallesinde kaldırım çalışması başladı

Kumluca Belediyesi tarafından Bağlık Mahallesinde kaldırım çalışması başlatıldı.


YEŞİLAY İLE YEŞİL AKDENİZ PROJESİ BAŞLIYOR Güncel YEŞİLAY İLE YEŞİL AKDENİZ PROJESİ BAŞLIYOR

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi’nin koordinatörlüğünde Türkiye Yeşilay Cemiyeti’ne başvurusu yapılan ve kabul edilen ‘Yeşilay ile Yeşil Akdeniz Projesi’ başlıyor.


“BAĞIMLI OLMA ÖZGÜR OL” Finike “BAĞIMLI OLMA ÖZGÜR OL”

Ülkemizde her yıl mart ayının ilk haftası “1-7 Mart Yeşilay Haftası” olarak kutlanmakta olup; sigaranın, alkolün ve uyuşturucu maddelerin bireylere, aileye ve topluma verdiği zararlar vurgulanmaktadır.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KADINLAR GÜNÜ’nde DOLU DOLU ETKİNLİK Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KADINLAR GÜNÜ’nde DOLU DOLU ETKİNLİK

Manavgat Belediyesi Manavgatlı kadınların, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde hoşça vakit geçirebilmeleri için gün boyu sürecek bir dizi etkinlik düzenledi.


Göynüklü Miniklere Bisiklet Sevincini Başkan Gül Bir Kez Daha Yaşattı 
 Kemer Göynüklü Miniklere Bisiklet Sevincini Başkan Gül Bir Kez Daha Yaşattı 


Sosyal Belediyecilikte her zaman devrim yapan Kemer Belediyesi, öğrencilere bisiklet dağıtmaya devam ediyor.Beldibi Ortaokul Öğrencilerinin Bisiklet Sevinci Kemer Beldibi Ortaokul Öğrencilerinin Bisiklet Sevinci

Kemer Belediyesi'nin sosyal anlamda başlatmış olduğu projelerinden biri olan “2. Bisiklet Dağıtımı” Göynük Mahallesine bağlı Beldibi’nde de devam etti.


Kuran Kursu Minik Öğrencileri Başkan Gül’ü makamında Ziyaret Ettiler Kemer Kuran Kursu Minik Öğrencileri Başkan Gül’ü makamında Ziyaret Ettiler

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yürütülen “Okul Öncesi Din Öğretimi Projesi” çerçevesinde 4-6 yaş Kur’an Kurslarında eğitim gören öğrenciler, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti.Spor Lisesine yeni spor alanları yapılacak Kumluca Spor Lisesine yeni spor alanları yapılacak

Kumluca’da bu yıl eğitim öğretime başlayan Spor Lisesi bahçesine, öğrenciler için yeni spor alanları kazandırılacağı bildirildi.


BUDAK: “BAKAN ÇAVUŞOĞLU İFTİRALARINI İSPAT EDEMİYORSA, İSTİFA ETMELİ” Siyaset BUDAK: “BAKAN ÇAVUŞOĞLU İFTİRALARINI İSPAT EDEMİYORSA, İSTİFA ETMELİ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Antalya Finike’de “Hayır” diyen yurttaşlar ve CHP’li milletvekillerini terörle ilişkilendiren sözlerine yanıt verdi.


Ormancılardan anlamlı destek... Güncel Ormancılardan anlamlı destek...

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin Gülveren Mahallesinde yapımı tamamlanan yurt binasının bahçesi, Türkiye Ormancılar Derneği Batı Akdeniz Şubesi’nce ağaçlandırıldı..


İLK KADIN ARKEOLOGUMUZ JALE İNAN SİDE’DEKİ PARKTA YAŞAYACAK Manavgat İLK KADIN ARKEOLOGUMUZ JALE İNAN SİDE’DEKİ PARKTA YAŞAYACAK

Manavgat Belediyesi Mart ayı meclis toplantısı, Side Ek Hizmet Binası Meclis Salonu’nda yapıldı.


BUDAK’TAN ÇEVRE BAKANI VE BÜYÜKŞEHİR’E ZEHİRLİ ATIK TEPKİSİ Siyaset BUDAK’TAN ÇEVRE BAKANI VE BÜYÜKŞEHİR’E ZEHİRLİ ATIK TEPKİSİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin yanıtlaması istemiyle verdiği önergede, Korkuteli Bayatbademleri bölgesine dökülen ASAT arıtma çamurlarıyla ilgili TÜBİTAK raporunu gündeme taşıdı.


Batı Antalya Sosyal Hizmet Merkezi Kumluca’da açılacak Kumluca Batı Antalya Sosyal Hizmet Merkezi Kumluca’da açılacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Batı Antalya Sosyal Hizmet Merkezi’nin Kumluca’da açılması için çalışma başlatıldı.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ DEVLET ÜNİVERSİTELERİ İÇİNDE İLK 3’TE Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ DEVLET ÜNİVERSİTELERİ İÇİNDE İLK 3’TE

2017 Akademik Teşvik Performans sıralamasında Akdeniz Üniversitesi Devlet Üniversiteleri içinde 3. sırada yer aldı.


“Aile içi girişimcilik Türkiye ekonomisine 30 yıl kazandıracak” Ekonomi/Turizm “Aile içi girişimcilik Türkiye ekonomisine 30 yıl kazandıracak”

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği’nin (GYİAD) düzenlediği Aile Şirketleri Konferansı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Sevim, aile içi girişimciliğin önemine dikkat çekti.


AKSU’DA YETENEKLİ ÇOCUKLAR ARANIYOR Aksu AKSU’DA YETENEKLİ ÇOCUKLAR ARANIYOR

Aksu Belediyesi Spor Kulübü’nün kısa süre önce başlattığı yetenekli çocukları spora kazandırma projesi büyük takdir görerek devam ediyor. Kulüp Başkanı Mehmet Selvi, yönetim kurulu üyeleri ve teknik heyeti ile tek tek okulları dolaşarak yetenekli öğrencileri keşfetmeye çalışıyor.


AKILLI OYUNCAKLARDAKİ GÜVENLİK AÇIĞI Teknoloji/Bilim/İnternet AKILLI OYUNCAKLARDAKİ GÜVENLİK AÇIĞI

Çocukların ve ebeveynlerinin, birbirlerine içten mesajlar göndermelerini sağlayan internet bağlantılı oyuncak ayı satan bir şirket, 800.000’den fazla müşterisinin kimliğini ve bunun yanı sıra 2 milyon sesli mesaj kaydını herkesin görebileceği ve dinleyebileceği şekilde çevrimiçi olarak korunmasız bıraktı.


Ovacık yaylasında asfalt hazırlığı Kemer Ovacık yaylasında asfalt hazırlığı

Büyükşehir Belediyesi, Kemer’in yaylası konumundaki Ovacık Mahallesi’ne ulaşımı sağlayan 20 kilometrelik yolda başlattığı asfalt çalışmasıyla halkın yüzünü güldürdü.


Gençlerden yeni fikirler Güncel Gençlerden yeni fikirler

TÜGVA genel merkezinin toplumsal sorunlara gençlerin bakış açısını ortaya çıkarmak amacıyla düzenlediği liselerarası Genç Türkiye Kongresi Antalya çalıştayı yapıldı.


Kemer Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı 
 Kemer Kemer Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı 


Kemer Belediyesi Mart 2017 ayı meclis toplantısı Ömer Halisdemir salonunda Başkan Mustafa Gül Başkanlığında yapıldı.


Akdeniz Üniversitesi ‘Üniversitelerarası Dağ Bisiklet Yarışı’ndan Başarıyla Döndü Spor Akdeniz Üniversitesi ‘Üniversitelerarası Dağ Bisiklet Yarışı’ndan Başarıyla Döndü

Akdeniz Üniversitesi Dağ Bisikleti Takımı, Üniversitelerarası Dağ Bisikleti Yarışı’ndan birincilikle döndü.


BELEDİYE’DEN GÜNDOĞDU’YA PARKE VE KALDIRIM DÜZENLEMESİ Manavgat BELEDİYE’DEN GÜNDOĞDU’YA PARKE VE KALDIRIM DÜZENLEMESİ

Manavgat Belediyesi, Gündoğdu Mahallesi Turizm Caddesi yoluna kaldırım ve parke çalışması başlattı


Lyrboton Kome Perge gibi olacak Güncel Lyrboton Kome Perge gibi olacak

Başkan Hakan Tütüncü, yeniden gün yüzüne çıkardıkları ve arkeopark olarak düzenleyecekleri Lyrboton Kome Antik Kenti’nin, Perge gibi Antalya’nın tarihi yerlerinden biri olacağını söyledi.


Cephaneci kadın satranççıları 8 Mart’ını kutladı Güncel Cephaneci kadın satranççıları 8 Mart’ını kutladı

Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, 2017 Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’nın açılışında yaptığı konuşmada şampiyonanın Atatürk’ün Antalya’ya gelişinin 87’nci yılında düzenlenmesinin önemine dikkat çekti ve sporcuların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü de kutladı.


 Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Alanya’da Alanya Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Alanya’da

Eğlendirerek çevre bilinci aşılayan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Alanya’ya geliyor


12'ncisi düzenlenen Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu sona erdi Spor 12'ncisi düzenlenen Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu sona erdi

Antalya Kültür Merkezi önünde başlayan organizasyona yaklaşık 11 bin 200 kişi katıldı.


ATAY USLU DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI Siyaset ATAY USLU DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Dünya Kadınlar Gününü yayınladığı mesaj ile kutladı.


Başkan Böcek, Deve Güreşleri’nde.. Demre Başkan Böcek, Deve Güreşleri’nde..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Demre İlçesi Alakent Mahalle Muhtarlığı tarafından bu yıl ilki düzenlenen Deve Güreşleri Festivali’ne katıldı.


ANTALYA OSB KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLADI Güncel ANTALYA OSB KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLADI

Antalya OSB 2’nci Ulusal Karikatür Yarışması’na başvuru süreci başladı. Son başvuru tarihi 2 Mayıs olan yarışmanın kazananları 11 Mayıs’ta belli olacak, ödül töreni 23 Mayıs’ta Antalya OSB’de düzenlenecek.


CHP’DEN İHTİYAR HEYETLERİ İÇİN DÜZENLEME Siyaset CHP’DEN İHTİYAR HEYETLERİ İÇİN DÜZENLEME

Kasım seçimleri sonrasında asgari ücrete yükseltilen Muhtar ödeneklerinin ardından, CHP Muhtar İhtiyar Heyetlerine de aylık ödenek verilmesi konusunda bir düzenlemeyi TBMM’ye sundu.


PERSONELLERE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ Aksu PERSONELLERE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Aksu Belediyesi şirket personelleri iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldı. Bu konuda personellerine her yıl eğitim aldıran belediye, bu yıl da üç etap halinde eğitimler düzenliyor.


DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL “SESLERİN BÜYÜSÜ” KONSERİ Kültür/Sanat DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL “SESLERİN BÜYÜSÜ” KONSERİ

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir konserle sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


TEB’den Tıp Bayramı’na özel mart ayı boyunca geçerli avantajlar Ekonomi/Turizm TEB’den Tıp Bayramı’na özel mart ayı boyunca geçerli avantajlar

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yaklaşan 14 Mart Tıp Bayramı için mart ayı boyunca hem doktorlara hem de tıp fakültesinde okuyan geleceğin doktorlarına özel fırsatlar sunuyor.


Sağlık/Kadın "DOĞUMSAL OMURİLİK HASTALIKLARINI ÖNLEMEK İÇİN GEBELİKTE FOLİK ASİT KULLANILMALI"

Oyun çağındaki çocuk ve bebekler sıklıkla darbeye bağlı kafa travmalarına sıklıkla maruz kalıyor. Çoğu zaman önemsenmeyecek bu darbeler, telafisi oldukça güç komplikasyonlara dönüşebilir. Gerek darbeye bağlı gerek doğumsal, nöroşirürji kapsamına giren tüm hastalıklar doğru yol haritası izlenirse, risk en aza iniyor.


DİŞİN KÖKÜ KALBİNİZE KADAR UZANIYOR! Sağlık/Kadın DİŞİN KÖKÜ KALBİNİZE KADAR UZANIYOR!

Kalp sağlığına giden yol mideden değil ağızdan geçiyor.


Muratpaşa’da Atatürk’ün gelişi anısına konser Kültür/Sanat Muratpaşa’da Atatürk’ün gelişi anısına konser

Muratpaşa Belediyesi, Atatürk’ün Antalya’ya gelişinin 87’nci yıldönümünde Türk Sanat Müziği konseri düzenlendi. Belediye Kültür Salonu’nda gerçekleşen konser hep birlikte söylenen İzmir Marşı’yla sona erdi.


VATANDAŞLAR PARKLARDAN MEMNUN Aksu VATANDAŞLAR PARKLARDAN MEMNUN

Aksu Belediyesi’nin her mahalleye park yapma projesi vatandaşlar tarafından büyük memnuniyetle karşılanıyor. Her yaş kesiminden insanların kullandığı parklar ilçedeki sorunlardan birinin de giderilmesini sağlıyor.


Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Manavgat’ta Manavgat Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Manavgat’ta

Eğlendirerek çevre bilinci aşılayan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Manavgat’a geliyor Muratpaşa Kaleiçi’yle ITB Berlin’de Güncel Muratpaşa Kaleiçi’yle ITB Berlin’de

Muratpaşa Belediyesi, bu yıl 6 – 9 Temmuz tarihlerinde 2’ncisi düzenleyeceği Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali öncesi dünyanın en önemli turizm organizasyonlarından ITB Berlin Fuarı’na Kaleiçi’ni taşıyor.


Antalya derbisinde Kepez, Serik’i rahat geçti Spor Antalya derbisinde Kepez, Serik’i rahat geçti

Bölgesel Amatör Lig 20. haftada Kepez Belediyespor, sahasında Serik Belediye’sini konuk etti. 

Karşılaşmada etkili bir oyun sergileyen Kepez Belediyespor sahadan 2-0 gibi net bir skorla ayrıldı.


Kepez evlenene yardımcı oluyor Güncel Kepez evlenene yardımcı oluyor

Kepez Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, geniş kapsamlı laboratuarıyla evlilik öncesi istenen talasemi testini, özel sektörün çok daha altında bir ücretle gerçekleştiriyor.


Döşemealtı’nın Genç Vekilleri yemin ederek göreve başladı Döşemealtı Döşemealtı’nın Genç Vekilleri yemin ederek göreve başladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç tarafından hayata geçirilen Döşemealtı Gençlik Meclisi’nde (DÖGEM) ikinci dönem başladı. Düzenlenen törenle ilk dönem genç vekillere eğitim katılım sertifikaları ile çeşitli ödüller verilirken, yeni seçilen vekiller mazbata ve rozetlerini aldı.


HAYAT SU’DAN KADINLAR GÜNÜ’NE ÖZEL ŞİŞE Güncel HAYAT SU’DAN KADINLAR GÜNÜ’NE ÖZEL ŞİŞE

Hayat Su yine bir ilke imza atarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nüözel tasarımlı şişesi ile kutladı.


Başkan Böcek, Dostlar Meclisi’nde 
 Güncel Başkan Böcek, Dostlar Meclisi’nde 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Dostlar Meclisi’nin konuğu oldu. Hayata geçirdikleri projelerle ilgili bilgi veren Başkan Böcek, 19 yıldır bütün hizmetleri halkın desteği ve güveniyle gerçekleştirdiklerini söyledi.


Bakan Eroğlu Tünektepe Projesi’nin önünü açan imzayı 2 dakikada attı Güncel Bakan Eroğlu Tünektepe Projesi’nin önünü açan imzayı 2 dakikada attı

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’nın sembollerinden biri haline gelecek Tünektepe Projesi’yle ilgili ön izin talebini kendisine arz edildikten 2 dakika sonra imzaladı.


AEDAŞ, Runatolia’da omurilik felçlileri için koştu Güncel AEDAŞ, Runatolia’da omurilik felçlileri için koştu

AEDAŞ, bu yıl 12’ncisi düzenlenen Runatolia Maratonu’nda omurilik felcine dikkat çekmek için koştu. Omurilik felci ile ilgili toplumsal farkındalık yaratmak adına maratonda yer alan AEDAŞ çalışanları, akülü sandalye alımı için de kampanya yürütüyor.


Başkan Turgay Genç, kanserli çocuklar için koştu Döşemealtı Başkan Turgay Genç, kanserli çocuklar için koştu

Bu yıl 12’ncisi düzenlenen ve on binlerce insanın dahil olduğu Runatolia Yarışlarına Döşemealtı Belediyesi Koşu Takımı da katıldı. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) yararına koşan Döşemealtı Koşu Takımına Başkan Turgay Genç kaptanlık yaptı.


 Atatürk’ün Antalya’ya gelişi kutlandı Güncel Atatürk’ün Antalya’ya gelişi kutlandı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Antalya’ya gelişinin 87’nci yılı törenle kutlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Atatürk’ü sevgi ve saygıyla yad ettiklerini belirterek, “Tarihimiz, ecdadımızın ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatıraları bizi birleştiren ortak mirasımızdır” dedi.


Konyaaltı’nda coşkunun adı ‘Atatürk’... Güncel Konyaaltı’nda coşkunun adı ‘Atatürk’...


Mustafa Kemal Atatürk'ün Antalya'ya gelişinin 87. yıl dönümü Konyaaltı Belediyesi'nde coşkuyla kutlandı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, törende 'Nutuk' kitabı hediye etti


Antalya’nın yeni bir sanayi sitesi oldu Güncel Antalya’nın yeni bir sanayi sitesi oldu

Kepez Belediyesi ve sanayi esnafı işbirliği Varsak bölgesine kazandırılan ve maliyeti 32 milyon 711 bin TL olan küçük sanayi sitesinin yapımı tamamlandı.


TUZLA MESAFELİ İLİŞKİ ÖMRÜ UZATIYOR Sağlık/Kadın TUZLA MESAFELİ İLİŞKİ ÖMRÜ UZATIYOR

Mart Dünya Tuza Dikkat ayı olarak önemli bir farkındalığa dikkat çekiyor. Birçoğumuzun hiç düşünmeden elini uzatarak yemeklere lezzet katmak için bol bol serptiği tuz aslında vücudumuzun düşmanı.


Evli kadınlar daha stresli Sağlık/Kadın Evli kadınlar daha stresli

Evli kadınların stres düzeyi bekar kadınlara göre yüzde 33 daha fazla...


GEÇMEYEN YORGUNLUĞUNUZUN NEDENİ HORLAMA OLABİLİR Sağlık/Kadın GEÇMEYEN YORGUNLUĞUNUZUN NEDENİ HORLAMA OLABİLİR

Horlama, hem kişinin hem de aile bireylerinin uyku süresini ve kalitesini etkiliyor hem de gün içerisinde kendisini halsiz hissetmesine neden olabiliyor.


Epilepsi ve Ben Resim Yarışması için son gün 22 Nisan Güncel Epilepsi ve Ben Resim Yarışması için son gün 22 Nisan

Epilepsi ile yaşayan çocuk ve gençlere sosyal destek sunmak ve toplumsal farkındalık yaratmak için düzenlenen Epilepsi ve Ben Resim Yarışması katılımcılarını bekliyor.


Kadın Dostu Şirket: AvivaSA Güncel Kadın Dostu Şirket: AvivaSA

AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca: “Satış kanalları da dahil olmak üzere, kadın çalışan oranımız yüzde 65; kadın yönetici oranımız ise yüzde 64. Ayrıca, su anda 100'ü aşkın genç girişimcimizin yüzde 60'ı kadın. Bu veriler, kadın dostu şirket olarak tanımlanmamızın en somut göstergeleridir.”


BU KİMYASALLAR HORMON DENGESİNİ BOZUYOR Sağlık/Kadın BU KİMYASALLAR HORMON DENGESİNİ BOZUYOR

Temizlik malzemeleri, boyalar, böcek ilaçları ve plastik kapların içinden yiyeceklere karışan maddeler gibi pek çok kimyasalla gün boyu iç içe yaşıyoruz.


SİGARAYI SPOR VE HOBİLERLE YENİN! Sağlık/Kadın SİGARAYI SPOR VE HOBİLERLE YENİN!

Tüm dünyada dolaylı ve direkt olarak pek çok hastalığın ve ölümün sebebi olan sigaraya olan bağımlılıktan kurtulmak öyle kolay değil. En güzeli hiç başlamamak ancak eğer bu alışkanlıktan mustaripseniz, işe kendinize güvenerek başlayın.


İHMAL EDİLDİĞİNDE KÖRLÜĞE YOL AÇAN GLOKOMUN TANISINDA GECİKMEYİN Sağlık/Kadın İHMAL EDİLDİĞİNDE KÖRLÜĞE YOL AÇAN GLOKOMUN TANISINDA GECİKMEYİN

Dünyada ikinci körlük nedeni olan ve hayli sinsi seyreden göz hastalığı glokom, belirti vermediği için yılda bir kez göz kontrolü yaptırmak gerekiyor.


Tenekeden modern taksi duraklarına Güncel Tenekeden modern taksi duraklarına

Başkan Hakan Tütüncü, ilçede taksici esnafına yakışmayan tenekeden taksi duraklarının yerine 31 tane modern taksi durağı inşa ettiklerini söyledi.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİNİN DİĞER ADI MİLLET SİSTEMİDİR"

Ak Parti Milletvekilleri Antalya'nın bir batısında bir doğusunda, Anayasa değişikliğini cümle cümle, madde madde anlatıyorlar.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69237 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...