Pazar, 16 Haziran 2019
Okullar Oryantiring’te Yarıştı Spor Okullar Oryantiring’te Yarıştı

Okul Sporları federasyonu ve Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Akdeniz Kent Parkı'nda Okul Sporları Küçükler, Yıldızlar, Gençler Oryantiring yarışması yapıldı.


BUZAĞI DESTEĞİNE İLİŞKİN İCMALLER ASKIDA Güncel BUZAĞI DESTEĞİNE İLİŞKİN İCMALLER ASKIDA

Serik İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü 3 dönem halinde başvuruları alınan ve yeni doğan buzağılar için verilen 350 TL’lik destek için başvuruda bulunan üreticilere ilişkin 2016 Yılı 2. Dönem Askı İcmalleri ilçe müdürlüğü ilan panosunda 23 Ocak 2017 tarihi itibariyle askıya çıkardı. Bilgilerinde yanlışlık olan üreticilerimiz 03 Şubat 2017 tarihine kadar itirazda bulunabilirler.


‘ÇOCUKLAR HEPİMİZİNDİR’ Güncel ‘ÇOCUKLAR HEPİMİZİNDİR’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’yle Çocuk Evleri’nde kalan 197 çocuğun belediyenin spor tesislerini kullanması için düzenlenen protokol imza töreninde “Bir ülkenin bütün çocukları o ülkenin bütün insanlarınındır. Çocuklarımız hepimizindir” dedi.


BOMBUS ARI DESTEKLEMELESİ İCMALLERİ ASKIDA Serik BOMBUS ARI DESTEKLEMELESİ İCMALLERİ ASKIDA

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, 760 bin TL'lik Bombus Arı Kolonisi desteklemesi icmallerini 08 Şubat 2017 tarihinden itibaren Belediye, Muhtarlıklar ve Ziraat Odasında askıya çıkardı.


ANTALYASPOR BASKETBOL YÖNETİMİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel ANTALYASPOR BASKETBOL YÖNETİMİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalyaspor Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk ve Basketbol yönetimini makamında kabul etti.


BELEDİYE ZABITA EKİPLERİ, İSTİŞARESİ Serik BELEDİYE ZABITA EKİPLERİ, İSTİŞARESİ

Serik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıya Serik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Taşkaya, Serik Belediyesi Zabıta Müdürü Benan Durmaz ve zabıta ekibi katıldı.


SERİK’Lİ İYİ TARIMCI SERTİFİKA ALDI Serik SERİK’Lİ İYİ TARIMCI SERTİFİKA ALDI

Serik İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, ilçede iyi tarım uygulamaları şartları taşıyan üreticilere, İlçe Müdürlüğü toplantı salonunda sertifikalarını verdi. Programda “İyi Tarım Uygulamaları ve Kontrolü Projesi”inde görevli ziraat mühendisleri yapılan uygulamalar hakkında bilgiler verdiler.


YÜKSELİŞ’TE HEDEF İKİNCİ DÖNEMDE YİNE ZİRVE Serik YÜKSELİŞ’TE HEDEF İKİNCİ DÖNEMDE YİNE ZİRVE

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları II. Yarıyılın eğitim startını verdi. Yükseliş Koleji Temel Eğitim Kurumları Müdürü Savaş Sargın geçen dönem ve yeni dönemle ilgili açıklamalarda bulundu.


SERİK’TE OKULLU KIZLARDA FUTBULDA Serik SERİK’TE OKULLU KIZLARDA FUTBULDA

Serik'te ilk kez okul sporları Yıldız Kızlar Futbol İlçe Birinciliği Müsabakaları yapılıyor. Konu ile ilgili yazılı açıklama yapan İlçe Okul Sporları Tertip Komitesi Başkanı Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen" İlçemizde bu yıl Okul Sporları olarak ilk kez düzenledığimiz Yıldız Kızlar Futbol İlçe Birinciliği Müsabakaları 07.02.2017 Salı günü Kadriye Stadında başladı.


ATAY USLU: ANTALYA’DA SAĞLIK YATIRIMLARI PEŞ PEŞE YÜKSELİYOR Siyaset ATAY USLU: ANTALYA’DA SAĞLIK YATIRIMLARI PEŞ PEŞE YÜKSELİYOR

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, “Antalya’nın her noktasında yükselen sağlık yatırımları ile hükümetimiz Antalyalıları modern ve kaliteli sağlık hizmeti ile buluşturmaya devam ediyor. Tamamlanan Kepez Akıllı Sistem Devlet Hastanesi, inşaatına başlanan Finike devlet hastanesi, yeni hizmete giren Elmalı, Korkuteli, Kaş ve Kemer devlet hastanesi bunun en güzel örnekleridir” dedi.


ING Bank’tan emekliye promosyon ödemeleri başlıyor Ekonomi/Turizm ING Bank’tan emekliye promosyon ödemeleri başlıyor

ING Bank, emeklilere promosyon ödemesi yapılması konusunda Sosyal Güvenlik Kurumu ile bir protokole imza attı. Bu kapsamda maaşını ING Bank’tan alan emekliler Mart 2017 tarihi itibariyle promosyon ödemelerinden yararlanabilecek.


YÖRSİAD AOSB BAŞKANI ALİ BAHAR’I KONUK ETTİ Ekonomi/Turizm YÖRSİAD AOSB BAŞKANI ALİ BAHAR’I KONUK ETTİ

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği )’nin kahvaltı toplantılarının konuğu AOSB (Antalya Organize Sanayi Bölgesi) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar oldu. Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bahar’ın yanı sıra AOSB Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıya YÖRSİAD üyeleri de büyük ilgi gösterdi.


AKUPUNKTUR İLE SİNİR YAPMADAN SİGARAYI BIRAKMAK MÜMKÜN Sağlık/Kadın AKUPUNKTUR İLE SİNİR YAPMADAN SİGARAYI BIRAKMAK MÜMKÜN

Türkiye’de her yıl yaklaşık 100 bin kişinin sigara kullanımına bağlı hastalıklar nedeniyle hayatını kaybettiğine dikkat çeken Emsey Hospital Nöroloji Uzmanı Dr. Suzan Üstün, Dünya Sigarayı Bırakma Günü kapsamında açıklamalarda bulundu.


Kumluca Sarıkavak’ta yazın sular kesilmeyecek Kumluca Kumluca Sarıkavak’ta yazın sular kesilmeyecek

Büyükşehir Belediyesi, Kumluca’nın özellikle yaz mevsiminde su sorunu yaşayan Sarıkavak Mahallesi’nin içme suyu hatlarını yeniliyor.


‘Acılar paylaşıldıkça azalır’ Güncel ‘Acılar paylaşıldıkça azalır’

Büyükşehir Belediyesi ücretsiz cenaze hizmetleri ile vatandaşlara en acı gününde büyük destek oluyor. Geçtiğimiz yıl 7 bin 976 defin gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, taziye çadırı, pide ayran ikramı, hava ve karayoluyla cenaze nakil hizmetleri ile en zor gününde vatandaşları yalnız bırakmıyor.


Doğuştan kalp hastalıkları hakkında aileler bilinçlendirildi, DKH’li çocuklar hikayelerini anlattı Sağlık/Kadın Doğuştan kalp hastalıkları hakkında aileler bilinçlendirildi, DKH’li çocuklar hikayelerini anlattı

Doğuştan kalp hastalıklarında 
erken teşhis çok önemli Türk Pediatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği ‘’7-14 Şubat Dünya Doğuştan Kalp Hastalığı Farkındalık Haftası’’ kapsamında toplumu ve aileleri doğuştan kalp hastalıkları hakkında bilinçlendirdi.


Konyaaltı’nın pehlivanları ‘kar’ meydanında.. 
 Güncel Konyaaltı’nın pehlivanları ‘kar’ meydanında.. 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu yıl ikincisini düzenleyecekleri Saklıkent Kar Şenlikleri ve Kayak Yarışları'nın 12 Şubat Pazar günü gerçekleştirileceğini söyledi.


Kemer Beycik yolu yenileniyor Kemer Kemer Beycik yolu yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi Kemer’e bağlı Beycik Mahallesi yolunun bozulan kısımlarını sökerek, yeniden yapıyor.


BAŞBAKAN ANTALYA’DA Siyaset BAŞBAKAN ANTALYA’DA

Başbakan Binali Yıldırım Başbakan olarak ilk kez Antalya’ya geliyor. Başbakan Yıldırım 11 Şubat Cumartesi günü toplam maliyeti 731 milyon 901 bin 138 tl olan 67 tesisin açılışı töreni için Antalya’da olacak.


Siyaset "Verimli Toprakları Üretim İçin Değil Rant İçin Kullanabilirler"

Antalya’daki ovaların koruma altına alınmaması CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara tarafından Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanının yanıtlaması istemiyle TBMM’ye taşındı.


AEDAŞ, Burdur’da da muhtarlara özel WhatsApp Grubu kurdu Güncel AEDAŞ, Burdur’da da muhtarlara özel WhatsApp Grubu kurdu

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak isteyen AEDAŞ, yerel yönetimlerle yaptığı işbirliği çerçevesinde Isparta’nın ardından Burdur’daki muhtarlara da özel bir WhatsApp Grubu kurdu. Amaç, olası arızalara en hızlı şekilde ulaşarak yöre halkının enerji ile ilgili yaşadığı sorunlara anında yanıt verebilmek.


Tohum Otizm Vakfı ve Nar Gourmet Ürün İşbirliği Güncel Tohum Otizm Vakfı ve Nar Gourmet Ürün İşbirliği

“Tohum Kutusu” ile Otizmli Çocukların Özel Eğitimine Destek Olun... Tohum Otizm Vakfı ve Nar Gourmet işbirliği ile hazırlanan “Tohum Kutusu”nu satın alarak, otizmli çocukların erken tanısının konulması ve özel eğitim ile topluma kazandırılmasına destek olabilirsiniz.


 Antalya Yüzme Takımımız Analig Yüzme Yarışlarına Damga Vurdu Spor Antalya Yüzme Takımımız Analig Yüzme Yarışlarına Damga Vurdu

3-5 Şubat 2017 tarihleri arasında Mersin’de yapılan Türkiye Anadolu Yıldızlar Yüzme Grup müsabakaları Yüzme Şampiyonası Antalya İl Karması’na katılan Antalya Yüzme takımımız 56 Altın, 39 Gümüş, 19 bronz madalya kazandı.


ÇELİK SEKTÖRÜNÜN LİDER PAZARI AVRUPA BİRLİĞİ OLDU Ekonomi/Turizm ÇELİK SEKTÖRÜNÜN LİDER PAZARI AVRUPA BİRLİĞİ OLDU

Çelik sektörü, umutlu başladığı 2017 yılının ilk ayında miktar ve değer bazında yaşanan ihracat artışı ile sevindi. Çelik İhracatçıları Birliği verilerine göre sektör Ocak ayında, geçen yılın aynı ayına göre miktar bazında yüzde 19 artışla 1,5 milyon ton ihracata ulaştı.


GRİP AŞISI: HASTALIKTAN ÖNCEKİ SON ÇIKIŞ Sağlık/Kadın GRİP AŞISI: HASTALIKTAN ÖNCEKİ SON ÇIKIŞ

Her yıl özellikle bahar ayları yaklaşırken hemen hemen herkesin aklında aynı soru var. Grip aşısı gerçekten işe yarıyor mu?


KALBİN İÇİN HAREKET ET

 Sağlık/Kadın KALBİN İÇİN HAREKET ETDünyada her yıl 17.5 milyon kişi kalp hastalıkları nedeniyle yaşamını yitiriyor. Vücudumuzun en duygusal organı olan kalp, yaşadığımız tüm duygulardan etkileniyor.


 MANAVGAT BELEDİYESİNDEN YENİ İMAR YOLLARI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİNDEN YENİ İMAR YOLLARI

Manavgat Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinde bulunan mahallelere ve kırsal mahallelere, yeni imar yolu ve kadastro yolu kazandırıyor.


BAŞKAN SÖZEN'DEN ANTRENMAN ZİYARETİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN'DEN ANTRENMAN ZİYARETİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, başarılı bir sezon geçirerek ilk play off maçında Kestelspor'u yıkan Manavgat Belediyespor'u antrenmanda ziyaret etti.


Gelecek Turizmde Likya Yolu’nda! Demre Gelecek Turizmde Likya Yolu’nda!

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Anadolu Efes ortaklığında yürütülen Gelecek Turizmde, 4’üncü yılında Antalya’nın Demre ilçesinde Likya yolunun üç farklı yürüyüş rotasının birleştirilerek sürdürülebilir turizme kazandırılmasına destek verecek


Döşemealtı Hastanesi tam gaz ilerliyor Döşemealtı Döşemealtı Hastanesi tam gaz ilerliyor

Döşemealtı Belediyesi tarafından ilçenin eksikliklerini gidermeye yönelik başlatılan dev bütçeli yatırımlar baş döndürüyor. Hastane inşaatından Gençlik Merkezine, kapalı pazaryerlerinden meydan yatırımlarına kadar onlarca projenin devam ettiği Döşemealtı’nda İlçe adeta şantiyeye döndü.


Necip Nugay Kepez’de anıldı Kültür/Sanat Necip Nugay Kepez’de anıldı

Üürk sanat müziği bestekarı ve yorumcusu Necip Nugay, Kepez’de düzenlenen anma gecesinde dostları ve ailesinin katılımıyla anıldı.


15 milyon kişi sigara içiyor, sıkıntısını 80 milyon çekiyor… Güncel 15 milyon kişi sigara içiyor, sıkıntısını 80 milyon çekiyor…

Yapılan araştırmalara göre dünyada yılda 6 milyon, Türkiye’de ise yaklaşık 100 bin kişi tütün ve sigara kullanımına bağlı hastalıklar nedeniyle hayatını kaybederken, sigara kullanımında dünyada 11. sırada olduğumuz ortaya çıktı.


TEK BİR KURALLA KİLO VERMEK MÜMKÜN! Sağlık/Kadın TEK BİR KURALLA KİLO VERMEK MÜMKÜN!

Uzman Diyetisyen İpek Ağaca Özger tek bir altın kuralla kilo vermenin sırrını açıklıyor!


TİRYAKİLER İÇİN SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜ Sağlık/Kadın TİRYAKİLER İÇİN SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜ

Dünya Sağlık Örgütü tarafından tütün mücadelesi kapsamında 1987 yılından bu yana 9 Şubat “Dünya Sigarayı Bırakma Günü” olarak kabul ediliyor.


Kepezspor’lu genç yetenekler harikalar yaratıyor Spor Kepezspor’lu genç yetenekler harikalar yaratıyor

Kepezspor U-14 futbol takımı sergilediği performansla ligde harikalar yaratıyor. Gurubunda nağmağlup lider bulunan genç yetenekler yollarına dolu dizgin devam ediyor.


Lider Kepezspor 10’da 10 yaptı Spor Lider Kepezspor 10’da 10 yaptı

Voleybol Bayanlar 2.Ligde adeta Kepez Belediyespor fırtınası esiyor. Kepez’in Sultanları Denizli Gençlik Hizmetleri’ni set vermeden yendi ve 10. karşılaşmada 10 galibiyeti aldı.


Tek Sarnıç Kent Parkı yenileniyor Güncel Tek Sarnıç Kent Parkı yenileniyor

Kepez Belediyesi tarafından kente yeni bir kent parkı daha kazandırılıyor. Avni Tolunay Mahallesi, Hürriyet Caddesi üzerinde yer alan kent parkı yenilenen imajı ile Antalya’nın en özel noktalarından biri haline geliyor.


RUS TAKIMI ANZHİ SERİK’Lİ ÖZEL ÖĞRENCİLERİ HEDİYELENDİRDİ Serik RUS TAKIMI ANZHİ SERİK’Lİ ÖZEL ÖĞRENCİLERİ HEDİYELENDİRDİ

Rusya Premier Lig ekibi Anzhi Serik Belek Mahallesinde Kaya Palazzo Otel’ de ikinci yarı hazırlıkları için kamp yapıyor. Hazırlıklarını tamamlayan Anzhi takımı Kaya Otel Md. Alper Türlü’ nnün de bulunduğu organizede, Serik’te okuyan; Özel Eğitim Öğrencilerine forma ve çeşitli hediyeler verdiler.


ANTALYA BİTLİS GENÇ İŞ ADAMLARI’NDAN ŞAHİN’E ZİYARET Aksu ANTALYA BİTLİS GENÇ İŞ ADAMLARI’NDAN ŞAHİN’E ZİYARET

Cumartesi günü açılışını gerçekleştirecek olan Antalya Bitlis Genç İş Adamları Derneği, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret etti. Dernek Başkanı Ümit Taner, dernekleri hakkında Başkan Şahin’e bilgiler aktardı.


KONUKSEVER’DE BÜYÜK DÖNÜŞÜM Güncel KONUKSEVER’DE BÜYÜK DÖNÜŞÜM

Muratpaşa Belediyesi, 20 bin 357 nüfusuyla ilçenin en kalabalık mahallerinden Konuksever’de 14 farklı noktada 46 çöp konteynerini yeraltına aldı.


ŞAMPİYONLAR BAŞKAN UYSAL’LA Kültür/Sanat ŞAMPİYONLAR BAŞKAN UYSAL’LA

Muratpaşa Belediyesi Yaşlı Evi’nin şampiyonluklara ambargo koyan ve yaşları 57 ile 72 arasında değişen dans takımı madalyalarıyla Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti. Başkan Uysal, belediye fuayesinde nefes kesen bir gösteri sunan dansçıları çiçeklerle kutladı.


Siyaset "OHAL ORTAMINDA ANAYASA DEĞİŞTİRİLMEZ"

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa ERDEM, AESOB Başkanı Adlıhan DERE’nin davetiyle AESOB ‘a bağlı 36 İl Başkanı ve 37 İlçe başkanından oluşan Toplam 75 başkan ile AESOB yönetiminin katıldığı toplantıda Anayasaya Değişikliklerine neden “HAYIR” dediklerini anlattı.


BUDAK: “MALİYE BAKANI VARLIK FONU’NDA NEYE İMZA ATTIĞINDAN HABERSİZ” Siyaset BUDAK: “MALİYE BAKANI VARLIK FONU’NDA NEYE İMZA ATTIĞINDAN HABERSİZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Maliye Bakanı Naci Ağbal’ın Varlık Fonu’nun “rehin ve ipotek” göstermeyeceği konusundaki açıklamasına tepki göstererek, “Varlık Fonu ile ilgili Bakanlar Kurulu kararında da şirketin faaliyetleri arasında da finansman sağlarken portföyü üzerinde teminat, rehin, kefalet ve ipotek tesis etme maddesi var. Hem de uluslararası finansman sağlarken bunu yapacak. Rehin ve ipotek olmayacaksa, bu yetkiler neden verildi? Maliye Bakanı önce imzasına baksın” dedi.


Genç kalmak için bunları yapın Sağlık/Kadın Genç kalmak için bunları yapın

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, genç kalanların 6 sırrını açıkladı


Yaşlılıkta her ilaçla bir bardak su iç! Sağlık/Kadın Yaşlılıkta her ilaçla bir bardak su iç!

Vücut fonksiyonlarındaki değişikliklere ve vücuttaki su oranının düşmesine bağlı olarak, yaşlılarda su ihtiyacı günlük iki litreyi buluyor. Ancak susama hissinin azalması ve unutkanlık gibi nedenlerle su tüketimi çoğu zaman olması gereken miktarın altında kalıyor.


Wauchos: Öncü birlik görevi gören truva atı Teknoloji/Bilim/İnternet Wauchos: Öncü birlik görevi gören truva atı

Antivirüs yazılım kuruluşu ESET, yeni olmayan ama yeniden yükselişe geçen zararlı bir yazılımla ilgili uyarıda bulundu.


Pegasus Hava Yolları misafirleri yurt içinde Salı ve Çarşamba günleri %50 indirimli uçuyor Güncel Pegasus Hava Yolları misafirleri yurt içinde Salı ve Çarşamba günleri %50 indirimli uçuyor

Pegasus, 7 – 8 Şubat tarihlerinde bilet alan misafirlerine 15 Mart – 22 Haziran 2017 arasında Salı ve Çarşamba günleri yapacakları tüm yurt içi uçuşlarda % 50 indirimli uçma fırsatı sunuyor.


Geleceğin Antalyalı Starları ‘’fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışması’’nda Kültür/Sanat Geleceğin Antalyalı Starları ‘’fizy 20. Liselerarası Müzik Yarışması’’nda

Ülkemizin en uzun süreli gençlik organizasyonu olan ve “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” ödülüne sahip “Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması” 20. yılını, Türkiye’nin en popüler müzik platformlarından fizy ile kutluyor.


Botokstan korkmayın Sağlık/Kadın Botokstan korkmayın

Botoks kırışıklıklar için kullanılan bir medikal tedavi şeklidir. Fakat botoks hakkında yapılan olumsuz eleştiriler, kimi zaman tedavinin yanlış anlaşılmasına sebebiyet veriyor


Çocuklarda görülen inek sütü alerjisine dikkat Sağlık/Kadın Çocuklarda görülen inek sütü alerjisine dikkat

Süt, çocuk beslenmesindeki temel besin maddeleri arasında önemli bir yere sahip...


NUTELLA 1 MİLYAR KAVANOZDA TÜRK FINDIĞINI DÜNYAYA TAŞIYOR Güncel NUTELLA 1 MİLYAR KAVANOZDA TÜRK FINDIĞINI DÜNYAYA TAŞIYOR

Nutella’nın üreticisi Ferrero Grubu, Manisa fabrikasının kapılarını açtı ve Dünya Nutella Günü’nde Türkiye’nin dört bir yanından gelen tüketicilerle buluştu


Elektronik sigara, sigarayı bıraktırmaz Sağlık/Kadın Elektronik sigara, sigarayı bıraktırmaz

Sigara kullanımı, dünya üzerinde yaşayan insanların sağlığını tehdit eden en önemli etkenlerden biri.


KREDİ KARTLARINDA TARİHİ REKOR Ekonomi/Turizm KREDİ KARTLARINDA TARİHİ REKOR

Kredi kartlarıyla yapılan ödemeler 2016 yılında bir önceki yıla göre yüzde 12 büyüyerek 587 milyar liraya ulaştı.


SERİK TÖNGÜŞLÜ’DE DEVE GÜREŞLERİ Serik SERİK TÖNGÜŞLÜ’DE DEVE GÜREŞLERİ

Serik Töngüşlü Geleneksel 3. Cü Deve Güreşleri 12 Şubat Pazar günü Töngüşlü Mahallesi'nde yapılacak.


Efe’nin acı günü Güncel Efe’nin acı günü

CHP eski İl Başkan Yardımcısı, İşadamı Binali Efe, “Anaların anası, örnek insan” diye nitelendirdiği kayınvalidesi Güllü Cengiz’i kaybetti. Binali Efe’yi bu acı gününde dostları yalnız bırakmadı.


CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİNDEN “EXPO ARAŞTIRILSIN” ÖNERGESİ Siyaset CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİNDEN “EXPO ARAŞTIRILSIN” ÖNERGESİ

CHP Antalya Milletvekilleri, rekor bir harcamayla gerçekleştirilen, geliri giderinin yüzde 1’inde kalan EXPO 2016 Antalya sürecinin, TBMM tarafından incelenmesi için Araştırma Önergesi verdi.


ANTALYALI BORCUNA SAHİP ÇIKTI Ekonomi/Turizm ANTALYALI BORCUNA SAHİP ÇIKTI

Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nejat Deniz, 6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanundan faydalanarak Sosyal Güvenlik Kurumu’na borcu bulunan birçok borçlu vatandaşın fırsattan yararlanarak borçlarını yapılandırdığını belirtti ve başvurular hakkında değerlendirmelerde bulundu.


Diriliş Başkanlarının Yeni İsmi 'Fikr-i Asım Güncel Diriliş Başkanlarının Yeni İsmi 'Fikr-i Asım

Diriliş Başkanları Genel Kurulla isim değişikliğine giderek "Fikri Asım Fikir ve Düşünce Derneği " ismine geçti. Fikri Asım Fikir ve Düşünce Derneği Antalya İl Başkanı Faruk Yalçın, “Diriliş doğdu, büyüdü ve artık Asım'ın nesli olarak devam edecektir” dedi.


AKSU BELEDİYESİ’NDEN KAMUOYU AÇIKLAMASI Aksu AKSU BELEDİYESİ’NDEN KAMUOYU AÇIKLAMASI

Aksu Belediyesi tarafından, Macun mahallesinde yapımı devam eden kapalı Pazar yeri ile ilgili olarak yargı kararına rağmen inşaat faaliyetinin devam ettiği yolunda yeralan iddialarla ilgili olarak bir açıklama yapıldı.


Finike’nin 50 yıllık içme suyu hatları yenileniyor Finike Finike’nin 50 yıllık içme suyu hatları yenileniyor

ASAT Genel Müdürlüğü, 21 milyon lira yatırım bedeliyle Finike’nin 50 yıllık şebeke hatlarını yeniliyor. Finikeliler suyu daha sağlıklı içerken, kesinti ve kaçaklar da son bulacak.


ASAT ilçelere hızlı hizmet için dev depolar inşa ediyor Kumluca ASAT ilçelere hızlı hizmet için dev depolar inşa ediyor

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü Batı ilçelerine daha hızlı hizmet götürmek amacıyla Kumluca Beykonak’ta Düzenli Malzeme Deposu inşa etti. 1 milyon liraya mal olan depo ile zaman kaybı ve nakil işlemlerinde oluşan maliyet önleniyor.


 Hareketli yaşam Alzheimer’ı önlüyor Güncel Hareketli yaşam Alzheimer’ı önlüyor

Büyükşehir Belediyesi Mavi Ev Konuşmaları’na konuk olan Prof. Dr. Ahmet Turan Işık, Alzheimer hastalığını önlemede bilinçli yaşlanmanın önemini vurgulayarak, fiziksel egzersizin hem hastalığın gelişme riskini hem de hastalardaki hızlı ilerlemeyi azalttığını söyledi.


ATAY USLU KURUTULMUŞ PORTAKAL DİLİMİNİ, PORTAKAL CİBSİNİ TANITTI Finike ATAY USLU KURUTULMUŞ PORTAKAL DİLİMİNİ, PORTAKAL CİBSİNİ TANITTI

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Finike İlçe Başkanı Osman Aladağ internet üzerinden Finike Portakalı başta olmak üzere narenciye ürünlerini internet üzerinden pazarlayan genç Girişimci Mete Apaydın'ı ziyaret ettiler.


TRAFODAKİ SANAT Kültür/Sanat TRAFODAKİ SANAT

Muratpaşa Belediyesi, elektrik trafolarını kent estetiğinin parçası haline getirmek için başlattığı çalışmalar kapsamında en özgün çalışmalarından birini Avni Tolunay Caddesi’nde hayata geçirdi.MEB MESLEKİ VE TEKNİK OKUL MÜDÜRLERİ ANTALYA’DA MEVZUAT UYGULAMASINDA Serik 
MEB MESLEKİ VE TEKNİK OKUL MÜDÜRLERİ ANTALYA’DA MEVZUAT UYGULAMASINDA

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Okulları Genel Müdürlüğü, Mesleki ve Teknik Okul larında, eğitim alanın da son dönemde gerçekleştirilen; Kanun değişiklikleri, eğitim-istihdam, okul ve sektör iş birliğini güçlendirmek için hayata geçirilen yeni uygulamalar ve projeler hakkında” Mevzuat Uygulamaları Semineri’nin “ ilki, 30 Ocak-01 Şubat ta Antalya’da gerçekleşti.


Kepez Belediyespor haftayı karlı kapattı Spor Kepez Belediyespor haftayı karlı kapattı

Bölgesel Amatör Lig 7.Grupta Kepez Belediyespor sahasında Sandıklıspor’u 2-0 mağlup ederek zirve yarışında kritik bir galibiyet aldı.


AGİDER’DEN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET Güncel AGİDER’DEN BAŞKAN UYSAL’A ZİYARET

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Akdeniz Girişimci İşkadınları Derneği (AGİDER) Başkanı Figen Sayın ve Yönetim Kurulu üyeleriyle buluşmasında Muratpaşa’da ortak aklı ortaya çıkarmak için sivil toplum örgütleriyle işbirliğine büyük önem verdiklerini söyledi.


Siyaset "FON ALDATMACASI..."

Adalet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Vecdet Öz: "Varlık fonu: Dünyada uygulaması şu şekildedir.. Özünde devlet fonu. İngilizcesi; Sovereign wealth fund. Yani Egemen Güç Zenginlik Fonu. Egemen güç, devlet. Wealth, zenginlik. Fon, fon."


Tünektepe ilk gününde 3 bin kişiyi ağırladı Güncel Tünektepe ilk gününde 3 bin kişiyi ağırladı

Antalyalıların ayağını yerden kesen Tünektepe Teleferik Projesi, ücretsiz olarak hizmet verdiği ilk günde, 3 binin üzerinde ziyaretçiyi zirveye taşıdı.


Antalya'da devlet büyüklerine hakarete tutuklama Güncel Antalya'da devlet büyüklerine hakarete tutuklama

Antalya’da Devlet Büyüklerine Hakaret Suçundan Yakalanan 4 Şahıstan 3’ü Tutuklandı


Siyaset "Hükümet Varlık Fonu Kararı İle Antalya’yı Parsel Parsel Satacak"

Resmi Gazete’de yayınlanan Bakanlar Kurulu kararı ile Varlık Fonuna devredilen Ziraat Bankası, BOTAŞ, Borsa İstanbul, THY, Türksat, PTT gibi kuruluşlar ile taşınmazlar için CHP’den tepki geldi.


KOMSEM’de ikinci dönem kursları başladı Güncel KOMSEM’de ikinci dönem kursları başladı

Konyaaltı Belediyesi bünyesinde hizmet veren Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM)’nde ikinci dönem kursları, bin 800 kursiyer ile başladı.


ERASTA ANTALYA’DA ÇOCUKLAR EĞLENCEYE DOYDU Güncel ERASTA ANTALYA’DA ÇOCUKLAR EĞLENCEYE DOYDU

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya’nın 21 Ocak- 5 Şubat tarihleri arasında sunduğu eğlenceli ve öğretici etkinlikler yoğun ilgiyle karşılanırken minik ziyaretçilere unutamayacakları bir sömestr tatili yaşattı.


BUDAK: “AKP EKONOMİDE PEMBE TABLO İÇİN GELECEĞE İPOTEK KOYUYOR” Siyaset BUDAK: “AKP EKONOMİDE PEMBE TABLO İÇİN GELECEĞE İPOTEK KOYUYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yaptığı yazılı açıklamada, Bakanlar Kurulu kararıyla aralarında TPAO, Ziraat Bankası, Borsa İstanbul, PTT, Türksat, Türkiye’nin petrolü boru işleten Eti Maden, Türk Telekom’un yüzde 6.68’lik hissesi, Çaykur ve Antalya, İzmir, Muğla, Aydın gibi turizm bölgelerindeki değerli arazilerin Varlık Fonu’na devredilmesini eleştirdi.


Kepezli müteahhitlerden Türel’e ziyaret Güncel Kepezli müteahhitlerden Türel’e ziyaret

Kepez Müteahhitler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yeni hizmet binasına taşınması sonrasında Başkan Menderes Türel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


MANAVGAT KEDİLERİ EV’LENDİ Manavgat MANAVGAT KEDİLERİ EV’LENDİ

Manavgat Belediyesi ve Manavgat Yaşam Derneği’nin (MAYDER) birlikte düzenlediği “Manavgat Kedileri Ev’leniyor” etkinliği Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlend


Antalyaspor’un Altın Kulaçları Yasin ve Batuhan Spor Antalyaspor’un Altın Kulaçları Yasin ve Batuhan

3-5 Şubat 2017 tarihleri arasında Mersin’de yapılan Türkiye Anadolu Yıldızları Ligi Yüzme Şampiyonası’na Antalya İl Karması’na katılan Antalyasporlu Yasin Efe Yöntem ile Batuhan Özcan, girdikleri yarışlarda rakiplerini geride bıraktı.


Büyükşehir Belediyesi Korkuteli’nde 21 arsasını satıyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir Belediyesi Korkuteli’nde 21 arsasını satıyor

Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli ilçesinde bulunan 21 adet taşınmazını 2.443.700 TL bedel üzerinden 9 Şubat 2017 tarihinde saat 14.00’de başlayacak ihale ile satışa çıkarıyor.


Epilepsi nöbetlerine karşı beyin pili Sağlık/Kadın Epilepsi nöbetlerine karşı beyin pili

Epilepsi nöbetlerini beyin pili sayesinde en aza indirmek mümkün. Epilepsi nedeniyle ameliyat olamayacak hastalara uygulanan pil hastanın nöbetini azaltmakla kalmıyor nöbeti engelleyebiliyor.


63 ÜLKEDEN 475 KARİKATÜRİST GELECEĞİN TURİZMİNİ ÇİZDİ Ekonomi/Turizm 63 ÜLKEDEN 475 KARİKATÜRİST GELECEĞİN TURİZMİNİ ÇİZDİ

7. Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması ön jüri seçimleri sonuçlandı


Büyükşehir onları unutmadı Gazipaşa Büyükşehir onları unutmadı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ekonomik yoksunluk yaşayan engelli, yaşlı ve yatalak durumdaki vatandaşlarını unutmuyor.


Garanti Bankası’nın  “Kadın Girişimci Yönetici Okulu”nun  Antalya mezunları buluştu Güncel Garanti Bankası’nın “Kadın Girişimci Yönetici Okulu”nun Antalya mezunları buluştu

Garanti Bankası’nın 2012 yılında hayata geçirdiği Kadın Girişimci Yönetici Okulu projesinin Antalya mezunları, 4 yıl aradan sonra bir araya geldi.


Suriyeli çocuklar Kepez’de eğlendi Güncel Suriyeli çocuklar Kepez’de eğlendi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez’de eğitim gören 150 Suriyeli çocuğa eğlenceli bir gün sözünü tuttu.


Kepez’de musiki ziyafeti Kültür/Sanat Kepez’de musiki ziyafeti

Gönüllülük esasıyla oluşturulan Eski Dostlar Musiki Topluluğu, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde verdikleri yılın ilk konserinde, klasik ve günümüz TSM şarkılarını yorumladı.


Kepez bu yıl da yürekleri ısıtacak Güncel Kepez bu yıl da yürekleri ısıtacak

Kepez Belediyesi geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da askıda elbise kampanyası kullanılmayan kıyafetleri ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.


Yeniköy mezarlık yolu yapılıyor Döşemealtı Yeniköy mezarlık yolu yapılıyor

Döşemealtı Belediyesi ilçede yol yapımı ve kaldırım çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Şehit Mustafa Gürcan Caddesinin devamı olan Bahçeyaka Mahallesi, Çığlık yolu, Yeniköy mezarlığına kadar olan alanda 30'luk yol yapım çalışmasına başladı.


Kepez’in Devlerinden Kritik Galibiye Spor Kepez’in Devlerinden Kritik Galibiye

Türkiye Basketbol 2.Lig 14. haftada Kepez Belediyespor, ligin güçlü ekiplerinden Orman Gençlik’i konuk etti. Mücadele gücü yüksek zorlu karşılaşmada Kepez Belediyespor üstün bir performansla 66-56 galip gelmesini bildi.


Döşemealtı Kadın Futbol takımından gol show Döşemealtı Döşemealtı Kadın Futbol takımından gol show

Türkiye Kadınlar 1. Futbol Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren 1207 Antalya Döşemealtı Kadın Futbol Takımı, kendi saha ve seyircisi önünde rakibini adeta gol yağmuruna tuttu ve karşılaşmayı 6-0 kazandı.


Güncel "MURATPAŞA’DA KİMSE YALNIZ DEĞİL"

Muratpaşa Belediyesi bebek giysilerinden gelinlik ve damatlığa yüzlerce çeşit kıyafet, oyuncak ve ev mobilyasını, dar gelirli ailelerle ulaştırdığı Sosyal Yardım Merkezi’nden 2016 yılında 30 bin 50 kişi yararlandı.


Cildinizi kandırarak yenileyin! Sağlık/Kadın Cildinizi kandırarak yenileyin!

Tıbbın pek çok dalında yenileyici olarak yıllardır uygulanan PRP yöntemi artık kozmetik amaçlar için de kullanılıyor. Deyim yerindeyse cildi kandırarak tazeleyen bu yöntemle uygulama yapılan bölge kendi kendini tamir ediyor.


1 SİGARA HAYATTAN 12 DAKİKA ÇALIYOR Sağlık/Kadın 1 SİGARA HAYATTAN 12 DAKİKA ÇALIYOR

İçilen her bir sigarada sağlığa zarar veren ve insanı zehirleyen binlerce kimyasal madde bulunuyor. Bu kimyasal maddelerin 81 tanesinin doğrudan kansere neden olduğu biliniyor.


Gayrimenkul sektörü 2017’de YENİ REKOR kıracak Ekonomi/Turizm Gayrimenkul sektörü 2017’de YENİ REKOR kıracak

Gayrimenkul sektörü, gerek yabancılara sunulan vatandaşlık hakkı gerekse 20 yıla kadar vade imkanı ile 2017 yılına hızlı bir başlangıç yaptı.


HACI BEKTAŞ-I KÜLTÜR MERKEZİ SONA DOĞRU Güncel HACI BEKTAŞ-I KÜLTÜR MERKEZİ SONA DOĞRU

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ın ilk harcını Alevi dernekleriyle birlikte attığı Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi ve Cemevi'nin inşaatı sona doğru ilerliyor. Merkezin Mayıs ayı öncesinde tamamlanması bekleniyor.


GALİBİYET SERİSİ 3’E ÇIKTI Spor GALİBİYET SERİSİ 3’E ÇIKTI

Paşa’nın Melekleri, Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nin 2’nci yarısına fırtına gibi başladı. Hentbolcular oynadıkları 4 maçtan 3 galibiyet 1 beraberlikle ayrılırken hafta sonu kendi evinde karşılaştığı Üsküdar Belediye’yi 26 – 24’lük skorla geçti.


10 ÖLÜMCÜL HASTALIKTAN 6’SININ SEBEBİ ‘SİGARA’ Sağlık/Kadın 10 ÖLÜMCÜL HASTALIKTAN 6’SININ SEBEBİ ‘SİGARA’

Dünya genelinde tütün kullanımına bağlı hastalıklar nedeniyle yılda yaklaşık 6 milyon kişi hayatını kaybediyor. Ülkemizde ise tüm ölümlerin yüzde 23’ü tütüne bağlı hastalıklar sebebiyle oluyor.


Fazla et tüketimi, şeker kadar tehlikeli çıktı Sağlık/Kadın Fazla et tüketimi, şeker kadar tehlikeli çıktı

Etteki proteinin şeker kadar küresel obezitenin yaygınlaşmasına katkıda bulunduğu keşfedildi.


Antkarder Güncel Antkarder "Halis Ekşi ile yola devam" dedi

Antalya Karadenizliler Dernegi (Antkar Der) 6. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Halis Ekşi ile yola devam diyen Karadenizliler, birlik ve beraberlik pozu verdi.


Binali Efe'nin kayınvalidesi Güllü Cengiz vefat etti Güncel Binali Efe'nin kayınvalidesi Güllü Cengiz vefat etti

İşadamı ve siyasetçi Binali Efe'nin kayınvalidesi, Ali Cengiz'in eşi Güllü Cengiz Hakk'a yürüdü.


Kepez’den şehitlere mevlit Güncel Kepez’den şehitlere mevlit

Kepez Belediyesi, Fırat Kalkanı Harekâtı’nda EL- Bab’ta şehit olan Uzman Çavuş Ali Yılmaz ve tüm şehitlerin ruhları için mevlidi şerif okuttu.


ÇAVUŞOĞLU’NDAN GÜNDOĞMUŞ VE KUMLUCA’YA MÜJDE! Gündoğmuş ÇAVUŞOĞLU’NDAN GÜNDOĞMUŞ VE KUMLUCA’YA MÜJDE!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu proje ihalesi beklenen Gündoğmuş Entegre Hastanesi ve Kumluca Devlet hastanesi ek bina yatırımları için sevindiren haberi verdi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...