Perşembe, 22 Ağustos 2019
Cumhurbaşkanlığı Sistemi Kumluca’da konuşuldu Kumluca Cumhurbaşkanlığı Sistemi Kumluca’da konuşuldu

Büyükşehir Belediyesi’nin Kumluca’da düzenlediği Yeni Türkiye Buluşmaları Konferansı’nda anayasa değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı sistemi konuşuldu. Konferansta Anayasa değişikliği ile Türkiye’de bir rejim değişikliğinin söz konusu olmadığı vurgulandı.


Sevgi kromozom saymaz Güncel Sevgi kromozom saymaz

Down sendromlu Arif ve yaşlı annesinin anlatıldığı, katıldığı ulusal ve uluslararası festivallerden ödüllerle dönen Hasan Kalender’in kısa filmi ‘Tecahül-i Arif’ Muratpaşa Belediyesi’nin 21 Mart Down Sendromlular Günü’nde ‘Sevgi kromozom saymaz’ sloganıyla düzenleyeceği etkinlikte seyirciyle buluşacak.


“Ali ve 3 Hali” İsimli Tiyatro Oyununa Davet! Güncel “Ali ve 3 Hali” İsimli Tiyatro Oyununa Davet!

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Servisinde görevli sağlık çalışanlarının hazırladığı “Ali ve 3 Hali” tiyatro oyunu 15 Mart 2017 Çarşamba günü saat 20:00’de Alanya Kültür Merkezinde izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.


Sosyal medyada çocuklara kötü örnek oluyoruz… Teknoloji/Bilim/İnternet Sosyal medyada çocuklara kötü örnek oluyoruz…

Nerede olursak olalım, sosyal medya bize sevdiklerimizle istediğimiz zaman iletişim kurma özgürlüğü veriyor. Ancak bu özgürlüğün bir bedeli var: Görünüşte mutlu dijital yaşamlarımız sebebiyle sosyal medyanın gerçek hayattaki ilişkilerimizi nasıl tehdit ettiğini ve zedelediğini fark edemiyoruz.


Konaklı güzelleşiyor Alanya Konaklı güzelleşiyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Konaklı’da orta refüj, kavşak ve kaldırımları farklı motiflerle çiçeklendirerek Alanya’yı güzelleştiriyor.


Serik’te ‘Anayasa ve Demokrasi’ konuşulacak Serik Serik’te ‘Anayasa ve Demokrasi’ konuşulacak

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Serik’te, eski Başbakan Yardımcısı ve Maliye eski Bakanı Abdüllatif Şener’in de katılacağı “Anayasa ve Demokrasi” başlıklı konferansta konuşmacı olarak yer alacak.


KENDİNİZİ MUTLU HİSSETMENİZİ SAĞLAYACAK 8 BESİN Sağlık/Kadın KENDİNİZİ MUTLU HİSSETMENİZİ SAĞLAYACAK 8 BESİN

Şehir hayatının yoğunluğu, iş stresi, kişisel sorumluluklar gibi pek çok etken gün içinde kendimizi mutsuz hissetmemize yol açabiliyor. Böyle anlarda birçok kişi kendini yeniden iyi hissetmek için bir şeyler atıştırıyor. Çünkü bazı besinler içerdikleri serotonin gibi maddeler nedeniyle mutluluğun kapılarını aralayabiliyor.


BEYAZ PERDE’DE YERLİ FİLM RÜZGARI Kültür/Sanat BEYAZ PERDE’DE YERLİ FİLM RÜZGARI

Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, 2017’nin en çok izlenen filmlerinin medya karnesine çıkardı.


3 kişiden birinde uyku sorunu var Sağlık/Kadın 3 kişiden birinde uyku sorunu var

Türkiye’de yaklaşık 10 kişiden 1’inde kronik uykusuzluk mevcut. Bunun yanında kısa süreli uykusuzluklar da katıldığı zaman neredeyse 2-3 kişiden birinde uyku sorunu görülüyor.


15 adımda hamilelikte bulantı ve kusmayı azaltın Sağlık/Kadın 15 adımda hamilelikte bulantı ve kusmayı azaltın

Gebelikte bulantı ve kusma oldukça sık rastlanan ve özellikle anne adayının hayat kalitesini azaltarak, iş yaşamını da olumsuz etkileyen bir durum. Alacağınız bazı önlemlerle hamilelikte bulantı ve kusmayı azaltabilirsiniz.


Kısırlık babadan miras! Sağlık/Kadın Kısırlık babadan miras!

Kısırlık tedavisi gören babaların erkek çocuklarının sperm kalitesinin, normal yollarla doğan erkek çocuklarına kıyasla daha düşük olduğu kanıtlandı.


 Siyaset "BU TIP BAYRAMI HAYIRLARA VESİLE OLSUN"

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada sağlıkta artan şiddet, sağlık çalışanlarının özlük hakları ve sağlıkta dönüşüm programına dikkat çekti.


ATAY USLU: EVET KAZANACAK, MİLLET KAZANACAK, TÜRKİYE KAZANACAK Siyaset ATAY USLU: EVET KAZANACAK, MİLLET KAZANACAK, TÜRKİYE KAZANACAK


Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Anayasa değişikliğini Kumluca'da saha çalışmasıyla anlattı.


DE-MYRA TARIM 4. FUARI AÇILIYOR Demre DE-MYRA TARIM 4. FUARI AÇILIYOR

Demre ilçesinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen De-Myra Tarım Fuarı'nda, firmaların ürünleri çiftçilerin beğenisine sunmak için hazır.BUDAK: “SİCİL AFFI KAĞIT ÜZERİNDE KALDI, ESNAF PERİŞAN” Siyaset BUDAK: “SİCİL AFFI KAĞIT ÜZERİNDE KALDI, ESNAF PERİŞAN”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, esnafların kredi ve sicil sorununu TBMM gündemine taşıdı.


YURDAKUL: Siyaset YURDAKUL: "14 MART SIRADAN BİR GÜN DEĞİL"

MHP'nin Meclis Sağlık Komisyonu Üyesi ve Antalya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yaptığı basın açıklamasında sağlık çalışanlarının sorunlarına ve sağlık sistemindeki aksaklıklara işaret ederek Milliyetçi Hareket Partisinin sağlık politikalarını açıkladı.


ATAY USLU TIP BAYRAMINI KUTLADI Siyaset ATAY USLU TIP BAYRAMINI KUTLADI

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 14 Mart Tıp Bayramını yayınladığı mesaj ile kutladı.


KOSGEB Kredisi Çıkartılacağı Vaadi ile Dolandırıcılık Yapanlar Yakalandı Güncel KOSGEB Kredisi Çıkartılacağı Vaadi ile Dolandırıcılık Yapanlar Yakalandı

KOSGEB Kredisi Çıkartılacağı Vaadi ile Dolandırıcılık Yapan 2 İşyerinin Sahipleri Yakalandı


En çok Suriyeli gelin alıp, Almanlara gelin verdik Güncel En çok Suriyeli gelin alıp, Almanlara gelin verdik

Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) verilerine göre Türkiye’de geçtiğimiz yıl evlenen çift sayısının bir önceki yıla oranla yüzde 1,4 boşanan çift sayısının ise yüzde 4,3 oranında azaldığı belirlendi.


‘Evet’ afişlerini kaldırttılar Güncel ‘Evet’ afişlerini kaldırttılar

Fikr-i Asım – Fikir ve Düşünce Derneği Antalya İl Başkanı Faruk Yalçın ve yönetim kurulunun kentin farklı noktalarına astırdığı referandum için ‘Evet’ afişleri şikayetler üzerine kaldırıldı. Yalçın, önlerine çıkan tüm engellere rağmen yine de referandum çalışmalarını tüm hızıyla sürdüreceklerini ifade etti.


HAYATA 3. MERHABA İÇİN ABD YERİNE ANTALYA’YI SEÇTİ Güncel HAYATA 3. MERHABA İÇİN ABD YERİNE ANTALYA’YI SEÇTİ

6 yıl önce Prof. Dr. Alihan Gürkan’ın gerçekleştirdiği böbrek nakli ile hayata dönen 66 yaşındaki Gülhiz Baykam, pankreasında tıkanıklık nedeniyle ölümle burun buruna gelince yine Alihan Gürkan’ın gerçekleştirdiği ameliyatla 3. kez yaşama merhaba dedi.


Otodan ve işyerinden hırsızlık yapanlar yakalandı Güncel Otodan ve işyerinden hırsızlık yapanlar yakalandı

Otodan ve İşyerinden Hırsızlık Olaylarının Failleri Yakalandı


Köse: “Bugün git yarın gel bitecek” Siyaset Köse: “Bugün git yarın gel bitecek”

AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, sivil toplum kuruluşlarının düzenlediği toplantılara katılarak, 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili bilgi verdi.


Büyükekşi: Ekonomi/Turizm Büyükekşi: "Yapılan bu uygulamaları hayretle karşılıyor, yapanları kınıyoruz"

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, Hollanda ile yaşanan siyasi krize dair bir açıklama yaptı.


“SATRANCIN KRALİÇESİ BETÜL CEMRE YILDIZ” Spor “SATRANCIN KRALİÇESİ BETÜL CEMRE YILDIZ”

“2017 ARZUM TÜRKİYE KADINLAR SATRANÇ ŞAMPİYONASI” HEM KATILIM REKORUNA, HEM DE İLK DEFA BİR SPORCUNUN KENDİ RKORUNU KIRARAK 12’NCİ KEZ ŞAMPİYONLUĞA ULAŞMASINA SAHNE OLDU


Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya’dan Antalya’ya sevindirici haberler.. Siyaset Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya’dan Antalya’ya sevindirici haberler..

Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Antalyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile birlikte 6. Türkiye- Rusya Üst Düzey İşbirliği Konseyi Toplantısı için Rusya’ya giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın heyetinde yer aldı.


“YOLANTA” SON KEZ SAHNEDE Kültür/Sanat “YOLANTA” SON KEZ SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Ocak ayının sonunda prömiyerini gerçekleştirdiği ve özellikle dekor ve kostümü ile sanatseverlerin büyük beğenisini kazanan Çaykovski’nin “Yolanta” operasını 14 Mart Salı saat: 20.00’de bu sezon son kez sahneleyecek. Orkestra yönetmenliğini Alexandru Samoila’nın yapacağı eseri Figen Ayhan Karakelle sahneye koyuyor.


 İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy anıldı Güncel İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy anıldı

Büyükşehir Belediyesi, İstiklal Marşı’nın kabulünün 96’ncı yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı düzenledi. Fotoğraf sergisi, konferans ve öğrencilerin hazırladığı gösterilerin yer aldığı anma programa Mehmet Akif Ersoy’un torunu Selma Ersoy Argon da katıldı.


Tütüncü, ‘evet’ için kapı kapı dolaşıyor Güncel Tütüncü, ‘evet’ için kapı kapı dolaşıyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 16 Nisan’da yapılacak referandum için kapı kapı dolaşıp ilçe halkının ‘evet’ desteğini istiyor.


Altın Nota’da ödül gecesi Kültür/Sanat Altın Nota’da ödül gecesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Altın Nota Beste Yarışması’nın kazananları belli oldu. Sözlerini Hüseyin Balkancı’nın yazdığı Cengizhan Sönmez’in bestelediği “Bembeyaz Gel” adlı eser birinciliği elde etti.Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Gelin hep birlikte Antalya’yı müziğin de başkenti yapalım” dedi.


ABD ile serbest ticaret anlaşması yeniden gündemde ABD ile serbest ticaret anlaşması yeniden gündemde

TTIP’nin iptali ile Türkiye-ABD ekonomik ilişkilerinde yeni bir dönem başlayabilir


ÇELİK SEKTÖRÜ YENİDEN NET İHRACATÇI Ekonomi/Turizm ÇELİK SEKTÖRÜ YENİDEN NET İHRACATÇI

Türk çelik sektörü ihracatta yakaladığı yukarı yönlü ivmeyi 2017 yılının ilk iki ayında da sürdürdü. Sektör, Ocak-Şubat döneminde ulaştığı 3,2 milyon ton ile son 4 yılın aynı dönemine kıyasla en yüksek ihracatını gerçekleştirdi.


Turizm sektörü iç pazardaki potansiyellere yöneliyor Ekonomi/Turizm Turizm sektörü iç pazardaki potansiyellere yöneliyor

Yılın ilk aylarında misafirlerinin yüzde 60’ının yerli turistler olduğunu kaydeden Wish More Hotel Istanbul Genel Müdürü Erkan Akkurt, “İç pazarımız önemli bir potansiyele sahip. Özellikle şirketler ve kurumların iş amaçlı düzenlediği toplantılar şehrin doluluk oranını artırıyor” dedi.


Kepez-Santral’de çevreci dönüşüm Güncel Kepez-Santral’de çevreci dönüşüm

Türkiye’nin en büyük ve sorunsuz kentsel dönüşüm projesi olan Kepez-Santral, aynı zamanda en çevreci geri dönüşüm çalışmasına da sahne oluyor. Büyükşehir Belediyesi, yıkım alanından çıkan hafriyatı alanda geri dönüştürerek, alt yapı çalışmalarında kullanıyor. Kazılardan çıkan toprak ise peyzaj işlerinde değerlendiriliyor. Ağaçlar proje içindeki yeşil alanlarda kullanılmak üzere sökülerek, koruma altına alınıyor.


‘Ahmet Telli: Renkler/ İmgeler/ Sözcükler’ Sergisi Antalya Edebiyat Günleri’nde Kültür/Sanat ‘Ahmet Telli: Renkler/ İmgeler/ Sözcükler’ Sergisi Antalya Edebiyat Günleri’nde

Muratpaşa Belediyesi’nin 2’ncisini gerçekleştireceği Antalya Edebiyat Günleri, Türk şiirin en özgün şairlerden Ahmet Telli’nin şiirlerinin 37 ressam ve heykeltıraşlarca sanatın farklı biçimlerine dönüştürüldüğü “Ahmet Telli: Renkler/ İmgeler/ Sözcükler” sergisine ev sahipliği yapacak.


Erdal İnönü Kent Parkı’na ‘falez halk plajı’ Güncel Erdal İnönü Kent Parkı’na ‘falez halk plajı’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın girişimleriyle falez kıyı bandında oluşturulan 4 plaj ve denize iniş noktalarına bir yenisi daha ekleniyor. Erdal İnönü Kent Parkı’nın sıfır noktasında halk plajı için çalışmalar başladı.


Güçlü Türk kadınları için eğitim projesi Güncel Güçlü Türk kadınları için eğitim projesi

Muratpaşa Belediyesi, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği’nin geleceğin üniversite mezunu kadınları için 22 ilde sürdürdüğü “Aktif Kadın Yurttaşlık Eğitimi” çalışmasının proje ortağı oldu.


ÖĞRENCİLER İSTİKLAL MARŞINI EN GÜZEL OKUMAK İÇİN YARIŞTI Serik ÖĞRENCİLER İSTİKLAL MARŞINI EN GÜZEL OKUMAK İÇİN YARIŞTI

Serik Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü. Tarafından düzenlenen“ İstiklal Marşı’ nın kabulünün 96.Yılı ve Mehmet Akif Ersoy’u anma, Liselerarası İstiklal Marşını Güzel Okuma yarışması’ Serik Belediyesi Konferans Salonunda yapıldı.


MÜFTÜLÜKTEN İSLAM’IN KADINA VERDİĞİ ÖNEM KONFERANSI Serik MÜFTÜLÜKTEN İSLAM’IN KADINA VERDİĞİ ÖNEM KONFERANSI

Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Serik Müftülüğü, Müftülük toplantı salonunda; İslamın Kadına Verdiği Önem konulu bir konferans düzenlendi.


KEPEZ KEFALET KOOPERATİFİ GENEL KURULU'NU YAPTI Güncel KEPEZ KEFALET KOOPERATİFİ GENEL KURULU'NU YAPTI

S.S. Antalya Kepez Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin 2016 yılı 20.Olağan Genel Kurulu Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Toplantı Salonu’nda yapıldı.


Basketbolcular Teşekkür Yemeğinde Buluştu Spor Basketbolcular Teşekkür Yemeğinde Buluştu

Türkiye Basketbol 2. Ligi A Grubu’nu lider bitirerek Play-Off’a kalan Antalyaspor basketbol takımı için teşekkür yemeği düzenledi.


ATAOL BEHRAMOĞLU MANAVGAT’TA ŞİİRSEVERLERİ BÜYÜLEDİ Manavgat ATAOL BEHRAMOĞLU MANAVGAT’TA ŞİİRSEVERLERİ BÜYÜLEDİ

Manavgat Belediyesi’nin “Haluk Çetin ile Manavgat Buluşmaları” kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde konuk ettiği usta şair Ataol Behramoğlu, Manavgatlı şiir severlere unutulmaz bir gece yaşattı


Samuel Eto’o’ya Çifte Sürpriz Spor Samuel Eto’o’ya Çifte Sürpriz

Antalyaspor Takım Kaptanı Samuel Eto’o’ya bir sürpriz de taraftarlardan geldi.


ELMALI MESLEK YÜKSEKOKULUNDA LUCA EĞİTİMİ SEMİNERİ Elmalı ELMALI MESLEK YÜKSEKOKULUNDA LUCA EĞİTİMİ SEMİNERİ

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu muhasebe öğrencileri muhasebeciliğe güncel program ve uygulamalarla hazırlanıyorlar.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN TARIK AKAN FİLM GÜNLERİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN TARIK AKAN FİLM GÜNLERİ

Manavgat Belediyesi 13-17 Mart 2017 tarihleri arasında Tarık Akan Film Günleri düzenleyecek. Tarık Akan Film Günleri Programı,13 Mart 2017 Pazartesi Saat 17.30 Atatürk Kültür Merkezi’nde ünlü sinema sanatçılarının katılımıyla düzenlenecek olan açılış töreni ile başlayacak.


Elmalıların Kalbi Elmalı Devlet Hastanesi’ne Emanet Elmalı Elmalıların Kalbi Elmalı Devlet Hastanesi’ne Emanet

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Elmalı Devlet Hastanesi’nde “Eforlu EKG Cihazı” hizmete girdi.


Türkiye Üniversiteler Kick Boks Şampiyonu Akdeniz Üniversitesi’nden Spor Türkiye Üniversiteler Kick Boks Şampiyonu Akdeniz Üniversitesi’nden

Akdeniz Üniversitesi, Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Üniversiteler Kick Boks Şampiyonası’nda 91 kg Full Contack branşında Türkiye Şampiyonu oldu.


‘Soluk Mavi Gezegen ve Çocuk Parkı Gönüllüleri’nden Anlamlı Etkinlik Güncel ‘Soluk Mavi Gezegen ve Çocuk Parkı Gönüllüleri’nden Anlamlı Etkinlik

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi 2016-2017 eğitim-öğretim yılı Toplumsal Destek Proje Grupları arasında yer alan "Soluk Mavi Gezegen ve Çocuk Parkı Gönüllüleri" adlı proje grubu "Konyaaltı Sahili Temizlik Etkinliği" gerçekleştirdi.


Dünya Böbrek Günü'nde diyaliz hastalarına tiyatro gösterisi Finike Dünya Böbrek Günü'nde diyaliz hastalarına tiyatro gösterisi

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de artan bir halk sağlığı sorunu haline gelen böbrek hastalıklarını önlemek, toplumda bilincini artırmak, risk faktörlerini kontrol altına almak ve erken tanının önemini vurgulamak için her yıl Mart ayının ikinci perşembesi Dünya Böbrek Günü olarak belirlendi.


BUDAK’TAN OHAL’İ UZATMA KARARINA TEPKİ Siyaset BUDAK’TAN OHAL’İ UZATMA KARARINA TEPKİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Ankara iş dünyası meslek örgütleri, esnaf örgütleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla gerçekleştirdiği toplantının moderatörlüğünü yaptı.


112 ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU PROTOKOLÜ İMZALANDI Güncel 112 ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU PROTOKOLÜ İMZALANDI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Muratpaşa ilçesi Bayındır Mahallesi Valilik Ek Hizmet binasının bulunduğu alanda hayırsever Şükriye Koca ile hayırsever ve merhum eşinin adına yaptırılacak Şükriye-Osman Koca 112 Acil Sağlık Hizmetleri (ASH) İstasyonu protokolüne imza attı.


TURYAP, 12 İLDEKİ 54 TOKİ ARSASINI 23 MART’TA SATACAK Ekonomi/Turizm TURYAP, 12 İLDEKİ 54 TOKİ ARSASINI 23 MART’TA SATACAK

Emlak pazarlama şirketi Turyap, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 12 ilde satışa sunulan 54 arsa için 23 Mart 2017 Perşembe günü saat 13.30’da Ankara Bilkent’teki TOKİ Merkez Binası’nda müzayede yapacak.


2050’de Dünyayı Neler Bekliyor? Teknoloji/Bilim/İnternet 2050’de Dünyayı Neler Bekliyor?

Kaspersky Lab, Earth 2050 ile 
Geleceğe Bir Göz Atıyor


İNŞAAT VE BETON SEKTÖRLERİ BETON 2017’DE BULUŞUYOR Ekonomi/Turizm İNŞAAT VE BETON SEKTÖRLERİ BETON 2017’DE BULUŞUYOR

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) tarafından düzenlenen Beton 2017 Kongresi ve Fuarı, hazır beton, çimento, agrega ve inşaat sektörlerini İstanbul’da bir araya getirecek.


Mutluluk onların ruhunda var Güncel Mutluluk onların ruhunda var

Muratpaşa Belediyesi’nin Bayındır Park’ta düzenlendiği ücretsiz sabah sporunda kendiliğinden biraraya gelen kadınlar kulübü Çılgın Nar Taneleri’nin elleriyle yaptığı kalp işareti grubun da sembolü oldu.


Turunçgil uzunantenli böceğiyle mücadele çalışmaları sürüyor Güncel Turunçgil uzunantenli böceğiyle mücadele çalışmaları sürüyor

Muratpaşa Belediyesi, ağaç gövdelerini yiyerek kurumalarına ve ölümlerine neden olan “turunçgil uzunantenli böceği” ile mücadele çalışmaları kapsamında 15 ağacı İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü kontrolünde imha etti.


Kepez’in genç takımı Antalya Şampiyonasında Spor Kepez’in genç takımı Antalya Şampiyonasında

Kepez Belediyespor’un U-14’li genç yetenekleri ligde gösterdikleri müthiş performansla gruplarını lider bitirip, play-offlarda Antalya Şampiyonluğu için ter dökecekler.


Tekzen ’den bahar fırsatı… Teknoloji/Bilim/İnternet Tekzen ’den bahar fırsatı…

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, KDV indirimine ek olarak yeni bir kampanya başlattı.


ANTALYA OSB’DEN YILIN EĞİTİM İNSANI ÖDÜLÜ Güncel ANTALYA OSB’DEN YILIN EĞİTİM İNSANI ÖDÜLÜ

Antalya OSB 2017 yılı eğitim programlarını düzenlediği lansman ile Bölge sanayicine tanıtıp yeni eğitim yılının startını verdi. Lansmanda ayrıca bu yıl ilk kez Antalya OSB Yılın Eğitim İnsanı Ödülü’de verildi.


50 kitap okuyana çift kişilik tiyatro bileti Güncel 50 kitap okuyana çift kişilik tiyatro bileti

Antalya Şehir Tiyatroları ile Doğan Hızlan Kütüphanesi’nin ortak projesi ‘Kütüphanede Tiyatro Var’ devam ediyor. Kitap okuma alışkanlığı ve tiyatro sevgisi aşılayan proje ile Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı kütüphanelerden 50 kitap okuyan kitapseverler AŞT’den istediği oyuna iki kişilik tiyatro bileti kazanıyor.


Manavgat’ta susuz mahalle kalmıyor Manavgat Manavgat’ta susuz mahalle kalmıyor

Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ın Sülek ve Cenger mahallelerinin içme suyu hatlarını yenileniyor. Sülek ve Cenger’de susuz günler çok yakında sona erecek.


Muratpaşa’nın yardım eli Elmalı’da Elmalı Muratpaşa’nın yardım eli Elmalı’da

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı’nın yardım eli Torosların ötesine uzandı, Elmalı’da 10 dersliği bulunan Sebahat Çınar İlkokulu’nda kurulacak bando için müzik aletleri hediye etti.


TSM Kadınlar Korosu’ndan konser Kültür/Sanat TSM Kadınlar Korosu’ndan konser

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel konser düzenleyen Konyaaltı Belediyesi Türk Sanat Müziği (TSM) Kadınlar Korosu, seslendirdiği şarkılarla büyük beğeni aldı.


İlk elektrik santrali gündelik hayata kazandırılacak Ekonomi/Turizm İlk elektrik santrali gündelik hayata kazandırılacak

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’nın ilk elektrik santrali ve geçmişte başmakinist lojmanı olarak kullanılan yapının kurumlar arası işbirliği çerçevesinde gündelik hayata kazandırılacağını söyledi.


10 belediye, hareketsizliğe karşı harekete geçiyor Güncel 10 belediye, hareketsizliğe karşı harekete geçiyor

Dünya Sağlık Örgütü’ne göre, hareketsiz yaşam, tüm dünyada bulaşıcı olmayan hastalılardan meydana gelen ölümlerin temel risk faktörleri arasında yer alıyor. Yılda yaklaşık 3.2 milyon kişi bu yüzden ölüyor. Dünya genelinde 15 yaş ve üzeri yetişkinlerin yüzde 31 yeterince hareketli değil.


AKSU’DA “TEKSTİL GERİ DÖNÜŞÜMÜ” PROJESİ Aksu AKSU’DA “TEKSTİL GERİ DÖNÜŞÜMÜ” PROJESİ

Aksu’da “Tekstil Geri Dönüşümü” projesinin hayata geçirilebilmesi için Yeşil Çevre şirketi ile Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ön görüşmede bulundu.


Antalya'da trafiğe kayıtlı araç sayısı 1 milyona yaklaştı Otomotiv Antalya'da trafiğe kayıtlı araç sayısı 1 milyona yaklaştı

2017 Yılı Ocak Ayı Motorlu Kara Taşıtları İstatistikleri Antalya, Isparta ve Burdur İli sonuçlarını TÜİK Antalya Bölge Müdürü Abdi Öncel açıkladı.


2017, Türkiye’de Fintech yılı olacak Ekonomi/Turizm 2017, Türkiye’de Fintech yılı olacak

KPMG, “The Pulse of Fintech” raporuyla küresel anlamda Fintech’e olan ilgi ve potansiyel kullanım alanlarını inceledi.


FETÖ/PDY soruşturmasında Antalya'da bin 499 kişi tutuklandı Güncel FETÖ/PDY soruşturmasında Antalya'da bin 499 kişi tutuklandı

Antalya Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında bin 499 kişi tutuklanırken, 4 şahsın gözaltında olduğu ve 450 kişinin firar ettiği bildirildi.


Judo'nun Şampiyonu İpek Spor Judo'nun Şampiyonu İpek

Samsun’da yapılan İşitme Engelliler Büyükler ve Gençler Judo Türkiye Şampiyonasında şampiyon olan İpek Erçin Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.


Döşemealtı Kadın Futbol Takımı’ndan Fair-Play örneği Döşemealtı Döşemealtı Kadın Futbol Takımı’ndan Fair-Play örneği

Türkiye Kadınlar 1. Ligi’nde Pazar günü Yeşilbayır Stadı’nda oynanması gereken 1207 Antalya Döşemealtı Spor-Kdz. Ereğli Belediye Spor Maçı, Üniversite sınavının aynı güne denk gelmesi nedeniyle Karadeniz ekibinin erteleme talebine 1207 Antalya Döşemealtı Spor Kulübü, sporcuların istikbalini düşünerek olumlu yanıt vermesi centilmenlik örneği olarak gösterildi.


Antalya Kipa AVM bu hafta sonu etkinlikleri ile yine dopdolu Güncel Antalya Kipa AVM bu hafta sonu etkinlikleri ile yine dopdolu

Antalya Kipa AVM bu hafta sonu etkinlikleriyle yine dopdolu. 11 ve 12 Mart tarihlerinde birbirinden eğlenceli organizasyonlar Antalya Kipa AVM’de olacak.


ADT gösterileri Kepez’de Kültür/Sanat ADT gösterileri Kepez’de

Antalya Devlet Tiyatrosu’nun başarılı çocuk ve yetişkin oyunları, Kepez’deki Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sahnelenecek.


Kumluca'da 3 şüpheli yakalandı Kumluca Kumluca'da 3 şüpheli yakalandı

Kumluca İlçesinde Uyuşturucu Madde Ticareti Suçundan 3 Şüpheli Yakalandı


Antalya İş Fırsatları (ANİF) Fuarında “Çiçekleri Soldurmayalım” Projesi Tanıtım Standı Açıldı Güncel Antalya İş Fırsatları (ANİF) Fuarında “Çiçekleri Soldurmayalım” Projesi Tanıtım Standı Açıldı

Risk altında bulunan çocukların, suçlardan ve zararlı alışkanlıklardan korunması, mesleki beceri ve iş imkânı verilerek topluma sağlıklı bireyler olarak kazandırılması amacıyla, Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan “Çiçekleri Soldurmayalım” isimli proje çalışmaları devam ediyor.


Her 100 Kişiden Biri Kör Olma Riskiyle Karşı Karşıya: “Glokom” Kör Edebilir Sağlık/Kadın Her 100 Kişiden Biri Kör Olma Riskiyle Karşı Karşıya: “Glokom” Kör Edebilir

Dünya Glokom Haftası’nda Doç. Dr. Cengiz Akarsu, bu sinsi hastalıkla ilgili uyarılarda bulunuyor.


Açlıkla mücadele eden Afrika halkına Türkiye yardım elini uzattı Açlıkla mücadele eden Afrika halkına Türkiye yardım elini uzattı

Kızılay’ın çağrısı üzerine “Yemen’in, Doğu Afrika’nın, Güney Sudan’ın Umudu Ol” sloganıyla ortak yardım kampanyası etrafında birleşen sivil toplum kuruluşları, açlık nedeniyle ölümle yüz yüze kalan insanlar için denizden ve havadan yardım koridoru açacak.


Milli tekvandocunun nikahını Başkan Türel kıydı Güncel Milli tekvandocunun nikahını Başkan Türel kıydı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Milli Tekvandocu Nur Tatar’ın nikahını kıydı.


TİM’den Alman Bild Gazetesi’nin hakaret dolu haberlerine kınama TİM’den Alman Bild Gazetesi’nin hakaret dolu haberlerine kınama

Büyükekşi: “Bütün ülkeye yapılmış addediyor ve derhâl bu tavırdan dönülmesini bekliyoruz”


Dünya cam endüstrisi yeni nesil teknolojileri masaya yatırdı Dünya cam endüstrisi yeni nesil teknolojileri masaya yatırdı

Avrasya Kapı Pencere Cam Fuarı kapsamında REED TÜYAP ve Glass Performance Days (GPD) işbirliğiyle düzenlenen ‘Mimarlar ve Tasarımlar için Cam’ konulu panel, Türkiye ve dünyanın önde gelen kentlerinden İstanbul’a gelen birçok mimarı ve sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturdu.


Sektörün öncü markası AGT, kadın çalışanları ile parlıyor Güncel Sektörün öncü markası AGT, kadın çalışanları ile parlıyor

İnsan kaynaklarına verdiği önemle sektöründe fark yaratan AGT, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü çalışanları için hazırladığı sürprizlerle kutladı.


Hırsızların profili artık değişti Güncel Hırsızların profili artık değişti

Günümüzde hırsızlık vakalarının önemli bir kısmı hane halkı evdeyken gerçekleşiyor, artık hırsızlar sadece mala değil çoğu zaman cana da kastediyor. Hırsızlık kurbanı olanların yüzde 80’i evini değiştirmeyi tercih ediyor.


ASMEK eğitimde fark yaratıyor Güncel ASMEK eğitimde fark yaratıyor

Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (ASMEK), yaygın eğitimde yine Antalyalıların ilk tercihi oldu. Nitelikli kursları ve mesleki eğitimi ile marka haline gelen ASMEK, 2016-2017 eğitim yılında 917 kurs ve 23 bin kursiyer sayısına ulaştı.


Altın Nota Beste Yarışması’nda ödül heyecanı Kültür/Sanat Altın Nota Beste Yarışması’nda ödül heyecanı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, bu yıl ikincisini düzenlediği Altın Nota Beste Yarışmasında ödül heyecanı yaşanıyor. Finale kalan 10 beste 11 Mart’ta gerçekleşecek törenle ödüllerine kavuşacak.


KONYAALTI İLÇESİNDE TARLA GÜNÜ (BİYOLOJİK MÜCADELE ) YAPILDI Ekonomi/Turizm KONYAALTI İLÇESİNDE TARLA GÜNÜ (BİYOLOJİK MÜCADELE ) YAPILDI

Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, Doyran Mahallesi’nde örtüaltı patlıcan yetiştiriciliği yapan Ramazan KAYA’ya ait serada biyolojik mücadele ile ilgili tarla günü düzenlendi.


Serik yolları sıcak asfaltla buluşuyor Serik Serik yolları sıcak asfaltla buluşuyor

Büyükşehir Belediyesi Serik’in Aşağıkocayatak ve Köseler mahallelerinde sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Serik’in yolları daha güvenli ve modern hale geliyor.


Büyükşehir tahvil çıkaracak Güncel Büyükşehir tahvil çıkaracak

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden Türkiye’de bir ilk daha... Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilke daha imza atarak, yatırımların finansmanında kullanmak üzere 300 milyon liralık belediye tahvili çıkartacak.


KUMLUCA'DA SERA EVİ TAMAMEN YANDI Kumluca KUMLUCA'DA SERA EVİ TAMAMEN YANDI

Kumluca ilçesi Kum Mahallesinde Kum Mezarlık sokakta Hasan Gökkaya’ya ait evde sera ortakçısı olan Sezai Karabıyık’ın evi elektrik kontağından çıktığı belirlenen yangınla tamamen yandı.


DEVLET HASTANESİNDE Serik DEVLET HASTANESİNDE "KAPALI RAHİM AMELİYATI"

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Serik Devlet Hastanesi’nde Kapalı Teknikle (Laparoskopik) Kadın Hastalıkları Ameliyatları yapıldı.


SERİK BELEDİYESİNDEN KADINLAR GÜNÜNDE MUHTEŞEM KONSER Serik SERİK BELEDİYESİNDEN KADINLAR GÜNÜNDE MUHTEŞEM KONSER

Serik Belediyesi tarafından düzenlenen ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ etkinliklerinde sanatçı Deniz Toprak, bayanlara konser ziyafeti sundu.


BAŞKAN ÇALIK’TAN ÖĞRENCİLERE MESAJ VAR Serik BAŞKAN ÇALIK’TAN ÖĞRENCİLERE MESAJ VAR

Üniversiteye girişte birinci aşama olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) 12 Mart Pazar günü yapılacak.


ZABITADAN ESNAFA KALDIRIM UYARISI Serik ZABITADAN ESNAFA KALDIRIM UYARISI

Serik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları denetimlerde kaldırım işgali yapan iş yerleri hakkında tutanak tutarak kaldırım işgalini önlemeye çalışıyor.


Serik'te kadın esnafa karanfil dağıtıldı Serik Serik'te kadın esnafa karanfil dağıtıldı

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Dolayısıyla Esnaf Odası Başkanı Mehmet Cesur kadın esnafları işyerlerinde ziyaret ederek karanfil dağıttı.


Kepez’den kadınlara değer veren proje Güncel Kepez’den kadınlara değer veren proje

Kepez Belediyesi, AKMEK’li kadınları, ‘Hayatım Kepez’ projesiyle önemli eserlerinde misafir edecek. Başkan Tütüncü, proje kapsamında 5 bine yakın hanımı Kepez’le buluşturacaklarını söyledi.


AKSU YEDİSU TÜBİTAK PROJE YARIŞMASINDA TÜRKİYE YARI FİNALİNDE Serik AKSU YEDİSU TÜBİTAK PROJE YARIŞMASINDA TÜRKİYE YARI FİNALİNDE

Antalya Aksu: Özel Yedisu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu’nun (TÜBİTAK) Türkiye genelinde yaptığı; Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasın da Bölge Finallerine kaldı.


Döşemealtı bu hafta sonu kültür ve sanata doyacak Döşemealtı Döşemealtı bu hafta sonu kültür ve sanata doyacak

Döşemealtı Belediyesi bölge halkı için bir dizi kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenledi.


BAŞKAN YAVUZ “İŞİMİZ GÜCÜMÜZ HERŞEYİMİZ ÇİFTÇİMİZ” Serik BAŞKAN YAVUZ “İŞİMİZ GÜCÜMÜZ HERŞEYİMİZ ÇİFTÇİMİZ”

Serik Ziraat Odası, Serik Antbirlik Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve Antbirlik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yavuz, Serik Antbirlik’te İlçe Kaymakamı Haluk Şimşek ve misafirlere açıklamalar yaptı


MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ BORSA'DA ANLATILDI Ekonomi/Turizm MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ BORSA'DA ANLATILDI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Müşterek Komite Toplantısı, ATB Toplantı Salonunda yapıldı. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Nejat Deniz ile İŞKUR İl Müdürü Veli Tekkanat’ın konuk olarak katıldığı ATB Müşterek Komite Toplantısında, ATB üyelerine TOBB ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı arasında imzalanan protokolle hayata geçirilen Milli İstihdam Seferberliği kapsamındaki teşvik ve destekler anlatıldı.


Varsak sanayiye bulvar gibi yol Güncel Varsak sanayiye bulvar gibi yol

Kepez Belediyesi, Karayollarının yapabileceği büyüklükteki yeni bir yol açma çalışmasıyla Varsak Küçük Sanayi Sitesi’nin bağlantı yolu sorununu çözüyor. 
En başarılı ilçe belediye başkanı: Muhittin Böcek Güncel En başarılı ilçe belediye başkanı: Muhittin Böcek

Akdeniz Anket Araştırma (AAA) Enstitüsü tarafından yapılan ankette Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, en başarılı ilçe belediye başkanı seçildi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...