Cumartesi, 19 Ekim 2019
Akseki Devlet Hastanesi’nde PACS Sistemi Devrede Akseki Akseki Devlet Hastanesi’nde PACS Sistemi Devrede

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Akseki Devlet Hastanesi’nde PACS Sistemi ( Picture Archiving Communication Systems - Görüntü Arşivleme ve İletişim Sistemleri) 20 Nisan 2017 Perşembe günü aktif bir şekilde kullanılmaya başlandı.


NORMAL DOĞUM MU, SEZARYEN Mİ? Sağlık/Kadın NORMAL DOĞUM MU, SEZARYEN Mİ?

Gebeliğin ilk günlerinden itibaren her anne adayının aklını önemli bir soru meşgul ediyor: ‘Normal doğum mu, sezaryen mi?’ Sorunun yanıtını ise anne adayının kemik yapısı, gebeliğin gelişim durumu, doğumun başlangıcı, gidişatı ve önceki doğumlar belirliyor.


Günde 10 bin yetmez 15 bin adım atmalısınız Sağlık/Kadın Günde 10 bin yetmez 15 bin adım atmalısınız

Günde 10 bin adım atmak genellikle sağlıklı yaşamak isteyen insanlar için gerekli bir egzersiz hedefi olarak önerilir. Ancak İskoçya'daki posta görevlileri üzerine yapılan yeni bir araştırma, bu sayının yetersiz olduğunu kalbimizi en iyi şekilde korumak için günde 15 bin adım atmamız gerektiğini ortaya çıkardı.


Risk gruplarında zatürreye karşı en büyük silah aşı Sağlık/Kadın Risk gruplarında zatürreye karşı en büyük silah aşı

24-30 Nisan Dünya Aşı Haftası nedeniyle görüş bildiren Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdullah Sayıner, aşıların özellikle yaşlı ve çocukların zatürreden korunmasında çok etkili olduğunu, ancak yetişkin aşılaması konusunda yeterli toplumsal bilincin olmadığını vurguladı.


İlk maçı Başkan Gül yaptı Kemer İlk maçı Başkan Gül yaptı

Muaythai eldivenlerini giyen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Üniversiteliler Muaythai Türkiye Şampiyonası'nın sembolik açılış maçını yaptı


Anasınıfı öğrencileri, KOSHİM Kütüphanesi’nde..
 Güncel Anasınıfı öğrencileri, KOSHİM Kütüphanesi’nde..


Konyaaltı Belediyesi, Konyaaltı Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM)’nde hizmet veren kütüphanede “Dünya Kitap Günü” dolaysıyla minik öğrencileri ağırladı.


“Antalya Bilim Festivali” başladı Teknoloji/Bilim/İnternet “Antalya Bilim Festivali” başladı

Büyükşehir Belediyesi ‘Antalya Bilim Festivali’ üçüncü kez kapılarını açtı. Bilim Festivali ve Bilim Parkları ile Antalyalı çocuklar ve gençler için büyük bir fırsat penceresi açtıklarını ve geleceğin anahtarlarını sunduklarını belirten Başkan Türel, “Geleceğin bilim adamları, geleceğin Aziz Sancarları inşallah buralardan yetişecek” dedi.


Antalya sinema günleri başlıyor Kültür/Sanat Antalya sinema günleri başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Sinema Derneği tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Antalya Sinema Günleri 28-30 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek. Üç gün boyunca dünyadan ve Türkiye’den çok sayıda uzun ve kısa metraj kurmaca, belgesel, animasyon ve deneysel film seyirciyle buluşacak.


 ASAT birimleri sahada ter döküyor Spor ASAT birimleri sahada ter döküyor

ASAT Genel Müdürlüğü personeli, futbol turnuvasında sahaya çıkıyor. 1 ay sürecek turnuvada 7 takım mücadele edecek.


TABİAT CENNETİ KURŞUNLU ŞELALESİ’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR Güncel TABİAT CENNETİ KURŞUNLU ŞELALESİ’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Kurşunlu Şelalesi ve Tabiat Parkında İncelemelerde bulunan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, bölgenin yeniden düzenlenerek turistik açıdan daha etkin ve verimli değerlendirilmesini istedi.


ANSİAD’DA ‘İÇİMİZDEN BİRİ’ TECRÜBELERİNİ PAYLAŞIYOR Ekonomi/Turizm ANSİAD’DA ‘İÇİMİZDEN BİRİ’ TECRÜBELERİNİ PAYLAŞIYOR

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) 2017 faaliyet yılı 8’nci Olağan Toplantısı Akra Barut Otel’de gerçekleştirildi.


Çalışanların %65’i sosyal güvencenin azalmasından endişe ediyor Ekonomi/Turizm Çalışanların %65’i sosyal güvencenin azalmasından endişe ediyor

HSBC Grubu’nun; “Emekliliğin Geleceği: Değişen Koşullar” raporuna göre çalışma çağındakilerin %65’i sosyal güvencenin azalmasından endişe ederken, %24’ü emeklilik yaşına geldiklerinde devlet emekliliğinin var olmayacağına inanıyor.


TOHUMCULUK ÇAĞIMIZIN EN STRATEJİK SEKTÖRÜ Ekonomi/Turizm TOHUMCULUK ÇAĞIMIZIN EN STRATEJİK SEKTÖRÜ

Vali Münir Karaloğlu, Serik ilçesinde yaptığı inceleme gezisi kapsamında Yüksel Tohumculuk’u da ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.


Port Akdeniz, 
“yüksek sezonda kusursuz hizmet” 
için yatırımlarını tamamladı Ekonomi/Turizm Port Akdeniz, 
“yüksek sezonda kusursuz hizmet” 
için yatırımlarını tamamladı

Akdeniz bölgesinin en önemli ticaret ve kruvaziyer turizm kapısı Port Akdeniz, yüksek sezona tüm hazırlıklarını tamamlayarak giriyor. Tüm liman sahalarının betonlanması tamamlanan Port Akdeniz, yeni aldığı ekipmanlarla, operasyonel yapısını daha da güçlendirdi.


Akdeniz Üniversitesi Kreşinin Miniklerinden Coşkulu 23 Nisan Kutlaması Güncel Akdeniz Üniversitesi Kreşinin Miniklerinden Coşkulu 23 Nisan Kutlaması

Akdeniz Üniversitesi 75. Yıl Kreş ve Çocuk Kulübü öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında gösteri düzenledi.


BUDAK AFLAR VE ERTELEMELERİN FATURASINI SORDU Siyaset BUDAK AFLAR VE ERTELEMELERİN FATURASINI SORDU

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, iç ve dış politikadaki hatalar nedeniyle ekonomide çarkların dönmediğini ve affın affının gündeme getirildiğini belirterek, “Tek adam düzeninin yarattığı belirsizlikler, güven ortamının oluşmamasını engelliyor. Ekonomide çarklar dönmediği için prim ertelemeleri ve krediler de çözüm getirmiyor, yeni aflar zorunlu oluyor” dedi.


MANAVGAT BELEDİYESİ ÇOCUK KOROSU’NDAN 23 NİSAN KONSERİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ ÇOCUK KOROSU’NDAN 23 NİSAN KONSERİ

Manavgat Belediyesi Çocuk Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Atatürk Kültür Merkezi'nde verdiği konser ile müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı


Türkiye Motokros Şampiyonası 1. Ayak yarışları sona erdi Kumluca Türkiye Motokros Şampiyonası 1. Ayak yarışları sona erdi

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Antalya’nın Kumluca ilçesinde düzenlenen ve iki gün süren, Türkiye Motokros Şampiyonası 1. Ayak yarışları sona erdi.


18. Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinde halk oyunları yarışması Kumluca 18. Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinde halk oyunları yarışması

Kumluca’da bu yıl 18’ncisi gerçekleştirilmekte olan Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında “Okullar arası Halk Oyunları Yarışması” yapıldı.


18. Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinde halı saha turnuvası Kumluca 18. Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinde halı saha turnuvası

Kumluca’da bu yıl 18’ncisi gerçekleştirilmekte olan Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında yaklaşık üç ay önce başlayan Halı Saha Futbol turnuvası final maçıyla sona erdi.


BUDAK: “MİLLETİN OY HAKKINA SAYGI, SEÇİMLERİN YENİLENMESİ İLE OLUR” Siyaset BUDAK: “MİLLETİN OY HAKKINA SAYGI, SEÇİMLERİN YENİLENMESİ İLE OLUR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Yüksek Seçim Kurulu’nun kanunun kendisine tanımadığı bir takdir yetkisini kullanarak referandum sonucuna etki ettiğini savunurken, “YSK’nın kanunsuz kararıyla halkın iradesi çalındı. YSK, milletin oy hakkına saygı göstermek istiyorsa, kanunu çiğnemek yerine, seçimlerin yenilenmesi yoluna gitseydi. Her şeye rağmen demokrasimize kast eden bu kumpas da bozulacak” dedi.


UAÜ RİXOS BELDİBİ SERTİFİKA TÖRENİ Güncel UAÜ RİXOS BELDİBİ SERTİFİKA TÖRENİ

Uluslararası Antalya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından verilen eğitimlerin sertifika programları Rixos Beldibi Hotel’de gerçekleşti. Sertifikaları Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek takdim etti.


AKREPLERDEN KÖY OKULUNA ZİYARET Spor AKREPLERDEN KÖY OKULUNA ZİYARET

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, Kirişçiler Köyü’nde bulunan Kirişçiler İlkokulu’na ziyarette bulunan kırmızı-beyazlılar, okulun öğretmen ve öğrencilerine hediyeler verdi.


‘1915 Olayları ve Günümüze Etkileri’ Konferansına Yoğun İlgi Güncel ‘1915 Olayları ve Günümüze Etkileri’ Konferansına Yoğun İlgi

Akdeniz Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma Uygulama Merkezi Müdürlüğü tarafından, "1915 Olayları ve Günümüze Etkileri" konulu konferans düzenlendi. Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa Sakarya Üniversitesi Türk-Ermeni İlişkileri Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Haluk Selvi konuşmacı olarak katıldı.


İSTEK’te 23 Nisan Balosu Güncel İSTEK’te 23 Nisan Balosu

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Okul Öncesi öğrencilerine yönelik “23 Nisan Balosu” düzenlendi.


PERSONEL TİYATROSU BÜYÜLEDİ Kültür/Sanat PERSONEL TİYATROSU BÜYÜLEDİ

Akdeniz Üniversitesi Personel Tiyatrosu Adalet Ağaoğlu´nun yazdığı Erkan Altay’ın yönetmenliğini üstlendiği Kozalar adlı oyunu sergiledi.


18. Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri Kumluca 18. Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri

Kumluca’da bu yıl 18. gerçekleştirilecek Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında, Yörük Obaları açılışı yapıldı.


Kumluca’da ihtiyaç sahiplerine ‘Sosyal Kart’ dağıtıldı Kumluca Kumluca’da ihtiyaç sahiplerine ‘Sosyal Kart’ dağıtıldı

Antalya genelinde başlatılan ‘Sosyal Kart’ projesiyle sosyo-ekonomik yönden ihtiyaç sahiplerine destek olan Büyükşehir Belediyesi, Kumlucalı vatandaşları da unutmadı. Kumluca’da ihtiyaç sahibi 347 aileye ‘Sosyal Kart’ dağıtıldı.


BİLFEN’DE ANTALYASPOR RÜZGÂRI Spor BİLFEN’DE ANTALYASPOR RÜZGÂRI

Spor Toto Süper Lig’de mücadelesine devam eden Antalyaspor’un başarılı futbolcuları, Bilfen Antalya Kampüsü öğrencilerinin konuğu oldu.


Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konserine Yoğun İlgi Güncel Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konserine Yoğun İlgi

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Bale-Müzik İlkokulu ve Ortaokulu ile Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi işbirliği ile düzenlenen Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri 20 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirildi.


Antalyaspor Yönetiminden Akdeniz Üniversitesi Rektörüne Ziyaret Spor Antalyaspor Yönetiminden Akdeniz Üniversitesi Rektörüne Ziyaret

Antalyaspor Yönetimi Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’a nezaket ziyaretinde bulundu.


KURSİYERLER HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ Manavgat KURSİYERLER HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

Manavgat Belediyesi Side Gençlik Merkezi ve Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri yıl boyunca yaptıkları eserleri Side Gençlik Merkezi’nde Manavgat halkıyla buluşturdu


YEŞİLAY İLE YEŞİL AKDENİZ PROJESİ  UĞRAŞ TERAPİLERİ KERMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Güncel YEŞİLAY İLE YEŞİL AKDENİZ PROJESİ UĞRAŞ TERAPİLERİ KERMESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi koordinatörlüğünde yürütülen, Yeşilay ile Yeşil Akdeniz Projesi kapsamında 19 Nisan 2017 tarihinde“Yeşil Akdeniz Uğraş Terapisi Kermesi” düzenlendi.


Akdeniz’den Eskişehir’e Müzik Ziyafeti Kültür/Sanat Akdeniz’den Eskişehir’e Müzik Ziyafeti

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Viyolonsel Sanatçısı Doç. Eren Güllü Sayarı ve Emre Sayarı, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın konser programına solist olarak katıldı.


Pterjium (Göz Eti) Hastalığı ve Tedavisi Gazipaşa Pterjium (Göz Eti) Hastalığı ve Tedavisi

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Gazipaşa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Mustafa Kalaycı pterjium hastalığı yani göz eti hastalığı ve tedavisi ile ilgili açıklamalarda bulundu.


ÖDÜLLÜ YÜZÜCÜLERE PLAKET Spor ÖDÜLLÜ YÜZÜCÜLERE PLAKET

Ardı ardına aldığı başarılı sonuçlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Atatürk Ortaokulu’nun yüzücüleri, okul yönetimleri tarafından da ödüllendirildi.


Öğrenciler Gazipaşa Devlet Hastanesi’ni gezdi	 Gazipaşa Öğrenciler Gazipaşa Devlet Hastanesi’ni gezdi

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne geçtiğimiz günlerde Kahyalar Burhan İlk/Ortaokulu Anasınıfı öğretmen ve öğrencilerinden ziyaret gerçekleşti.


MANAVGAT BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR, KIRSAL MAHALLE’LER GÜZELLEŞİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR, KIRSAL MAHALLE’LER GÜZELLEŞİYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in talimatlıyla harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çardak, Sağarin, Kepez, Zahmadın, Düzağaç ve Karabük gibi kırsal mahallelerde sıcak asfalt ve yama çalışması yaptı


İSTEK’li Miniklere 23 Nisan Satranç Şenliği Düzenlendi Güncel İSTEK’li Miniklere 23 Nisan Satranç Şenliği Düzenlendi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsünde okul öncesi öğrencilerine yönelik 2. Geleneksel Sınıflar Arası 23 Nisan Satranç Şenliği düzenlendi.


Kumluca’da KYK’ya bina tahsisi imzalandı Kumluca Kumluca’da KYK’ya bina tahsisi imzalandı

Kumluca’da Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu’na tahsis edilecek yurt binası için protokol imzalandı.


İMO ANTALYA ŞUBE BAŞKANI BALCI, “ANTALYA İÇİN DEPREM MASTER PLANI ŞART Ekonomi/Turizm İMO ANTALYA ŞUBE BAŞKANI BALCI, “ANTALYA İÇİN DEPREM MASTER PLANI ŞART

Balcı, “2 bin yılı öncesinde yapılan yapıların olası şiddetli bir depremde nasıl davranış göstereceğinin 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun kapsamında, “kentsel dönüşüm ana planı” hazırlanmasına ihtiyaç vardır” dedi.


Kepez camileri pırıl pırıl Güncel Kepez camileri pırıl pırıl

Cami ve okulların estetik görünümüne katkı koyan yatırımlarına önem veren Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Erenköy ve Elbirlik Camilerini ziyaret etti.


Kirişçiler Yoluna ilk asfalt Güncel Kirişçiler Yoluna ilk asfalt

Kepez Belediyesi’nin Antalya’nın dördüncü ana arteri olarak kazandırdığı Kirişçiler Yoluna ilk asfalt döküldü.


Başkan Uysal Ermeneklilerle buluştu Güncel Başkan Uysal Ermeneklilerle buluştu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, bölgede mülkiyet sorunun çözümü için yapılan ihalenin çıkan olaylar nedeniyle iptal edildiği Ermenek’ten gelen mahalle sakinleriyle buluşmasında “Kamu yönetiminde kırgınlık, alınganlık olmaz. Toplumuza faydalı olmak için çaba göstermeye devam edeceğiz” dedi.


8. Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nda ödüller sahiplerini buluyor Ekonomi/Turizm 8. Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nda ödüller sahiplerini buluyor

“Turizmin Geleceği, Geleceğin Turizmi” teması ile düzenlen 8. Uluslararası Turizm Karikatürleri yarışmasında ödüller sahiplerini buluyor. Ödüller, 20 Mayıs 2017, Cumartesi günü Four Points by Sheraton Dudullu İstanbul’da gerçekleştirilecek bir törenle sahiplerine veriliyor.


CHP'li Kara: Siyaset CHP'li Kara: "Türkiye Cumhuriyeti Üçüncü Sınıf Demokrasi Olmayı Hak Etmiyor"

CHP Antalya Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu Üyesi ve Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkan Yardımcısı Dr. Niyazi Nefi Kara, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi’nde dün yapılan oylamalarda Türkiye’nin yeniden siyasi denetime alınmasını değerlendirdiği açıklamasında ‘Türkiye üçüncü sınıf bir demokrasi olmayı hak etmiyor’ vurgusu yaptı.


GOOGLE CHROME, HTTP’NİN SONUNDA “S” OLMAYAN WEB SİTELERİNDE “GÜVENLİ DEĞİL” UYARISI VERECEK Teknoloji/Bilim/İnternet GOOGLE CHROME, HTTP’NİN SONUNDA “S” OLMAYAN WEB SİTELERİNDE “GÜVENLİ DEĞİL” UYARISI VERECEK

GoDaddy, Google Chrome’un HTTP sayfalarındaki “güvenli değil” uyarısını ve küçük işletmelerin web sitelerine olası etkilerini değerlendirdi


VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NDAN TURİZM PAYDAŞLARINA ÇAĞRI: PERGE’Yİ CANLANDIRALIM Ekonomi/Turizm VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NDAN TURİZM PAYDAŞLARINA ÇAĞRI: PERGE’Yİ CANLANDIRALIM

Perge Antik Kentinde incelemede bulunan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, turizmcilere çağrıda bulunarak, ‘’Turizmin bütün paydaşları olarak yeniden düşünmemiz ve yeni bir bakış açısı yakalamamız lazım’’ dedi.


Şantiye teftişine devam Güncel Şantiye teftişine devam

Türkiye’nin en çalışkan belediye başkanları arasında yer alan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, milyonlarca lira bedelli çalışmaların denetimine hız verdi.


Kızılarık’a modern dokunuş Güncel Kızılarık’a modern dokunuş

Muratpaşa Belediyesi, 2 bin 500’ün üzerinde çöp konteynerini yer altına aldığı 640 noktaya bir yenisini daha ekledi. Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kızılarık Mahallesi’nde ilk yeraltı asansörlü çöp konteyner sisteminin montajını tamamladı.


Paşa’nın Melekleri yarı finalde Spor Paşa’nın Melekleri yarı finalde

Paşa’nın Melekleri, Hentbol Bayanlar Türkiye Kupası çeyrek final rövanş karşılamasında Samsun Gençlik’i farklı yenerek yarı finale adını yazdırdı.


Türkiye’nin yüzde 18’i kronik yorgun Sağlık/Kadın Türkiye’nin yüzde 18’i kronik yorgun

İntihar eden Gaziantepsporlu Çek milli futbolcu Frantisek Rajtoral’de kronik yorgunluk sendromu sorunu olduğunun ileri sürülmesi, dikkatleri bir kez daha kronik yorgunluk sendromuna çevirdi. Türkiye nüfusunun 14,5 milyonu kronik yorgun.


Beş Yıl Üzerinde Çalıştıkları Çalışma İle Gereksiz Antibiyotik Kullanımının Önüne Geçtiler Sağlık/Kadın Beş Yıl Üzerinde Çalıştıkları Çalışma İle Gereksiz Antibiyotik Kullanımının Önüne Geçtiler

Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği’nin düzenlediği “Hastane İnfeksiyonları Eğitim Programı” geçtiğimiz hafta Ankara’da yapıldı. 3 gün boyunca devam eden organizasyona infeksiyon kontrolünde çalışan 560 sağlık personeli ve aynı zamanda kurum eğitimcilerinin yer aldığı geniş bir kitle katıldı.


SEDEF HASTALIĞINI DERT ETMEYİN Sağlık/Kadın SEDEF HASTALIĞINI DERT ETMEYİN

Kırmızı zemin üzerinde sedef rengi pullarla kendini gösteren sedef hastalığının izleri birkaç milimetre büyüklüğünden birkaç santim büyüklüğüne kadar değişebiliyor. İlerlediği zaman tüm vücudu kaplayan hastalığa kaşıntı ve kuruluk hissi gibi belirtiler eşlik ediyor.


Antalya’da fotoğraf dünyası 
‘Canon EOS Günleri’nde buluştu Teknoloji/Bilim/İnternet Antalya’da fotoğraf dünyası 
‘Canon EOS Günleri’nde buluştu

Canon, fotoğrafçılık dünyasının efsanesi haline gelen EOS ailesini Antalyalı fotoğrafçılar ile EOS Günleri’nde buluşturdu. Akra Barut Hotel’de otel fotoğrafçıları ve videograflara yönelik düzenlenenen etkinliğe 150 fotoğraf meraklısı katıldı. Fotoğrafçılar, fotoğraf atölyelerine katıldı ve en yeni EOS ürünlerini test etme imkanı buldu. Yoğun ilgi gören atölye çalışmalarında ise çekim teknikleri de paylaşıldı


Kemer’de gezici sergi
 Kemer Kemer’de gezici sergi


Kemer Belediyesi’nin destek verdiği Kemer Sanat Günleri başladı


ÇOCUK İŞÇİ SAYISI 2 MİLYONA YAKLAŞTI Ekonomi/Turizm ÇOCUK İŞÇİ SAYISI 2 MİLYONA YAKLAŞTI

Türkiye’nin yıllardır kanayan yarası haline gelen çocuk işçi sorunu yıllar geçmesine rağmen hala ciddiyetini koruyor. Ülkemizde eğitim-öğretim hayatında olması gereken yaklaşık 2 milyon çocuk, iş hayatında yer alıyor. Geçtiğimiz yıl çalışma hayatında 56 çocuk yaşamını yitirdi.


Restoratif Diş Tedavi Uzmanı Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Göreve Başladı Sağlık/Kadın Restoratif Diş Tedavi Uzmanı Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Göreve Başladı

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Restoratif Diş Tedavi Uzmanı Kübra Alan hasta kabulüne başladı.


ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİNDE “DÖRT MEVSİM İKİ BALE” İÇİN SON HAZIRLIKLAR Kültür/Sanat ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİNDE “DÖRT MEVSİM İKİ BALE” İÇİN SON HAZIRLIKLAR

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 2016-2017 sanat sezonunun ikinci bale prömiyeri ile sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


Vefakar Gençler 57. Alay'a Yürüdü Güncel Vefakar Gençler 57. Alay'a Yürüdü

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Çanakkale Savaşındaki kahramanlıklarıyla destanlaşan 57. Piyade Alayı şehitleri başta olmak üzere tüm Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl olduğu gibi bu sene de 25 Nisan’da Vefa Yürüyüşü düzenledi.


Engel Tanımayan Sporcularımız Başarıya Doymuyor Spor Engel Tanımayan Sporcularımız Başarıya Doymuyor

Türkiye Halter Federasyonu tarafından yapılan Bedensel Engelliler Halter Türkiye Şampiyonası sona erdi. Şampiyonaya Antalyalı sporcularımız damga vurdu.


‘En İyi Bilişim Teknolojileri Yönetişimi’ ödülü CK Enerji’nin oldu Teknoloji/Bilim/İnternet ‘En İyi Bilişim Teknolojileri Yönetişimi’ ödülü CK Enerji’nin oldu

Türkiye’nin elektrik dağıtım ve perakende sektöründe lider şirketi CK Enerji, Entegre Bilişim Sistemleri (EBS) Projesi ile bu yıl Antalya’da düzenlenen IDC Türkiye CIO Summit 2017’de ‘En İyi Bilişim Teknolojileri Yönetişimi Ödülü’ne layık görüldü.


Tasdix ile tüm eserler hukuki güvence altında Teknoloji/Bilim/İnternet Tasdix ile tüm eserler hukuki güvence altında

Dijital çağda internet üzerinden yapılan işlem sayıları giderek artıyor. E-GÜVEN, 15 bini aşkın kullanıcısı olan Tasdix ürünüyle tüm eserlerin elektronik ortamda güvence altına alınmasını ve fikri mülkiyet haklarının korunmasını sağlıyor.


Ekonomi/Turizm "TURİZM SEKTÖRÜ ÇOK AĞLAYAN BİR SEKTÖR GİBİ ALGILANIYOR"

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, kamu ve siyaset çevresinde turizm sektörünün çok ağlayan bir sektör gibi algılandığını söyledi.


‘OPET TRAFİK DEDEKTİFLERİ PROJESİ’ HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR Güncel ‘OPET TRAFİK DEDEKTİFLERİ PROJESİ’ HIZ KESMEDEN SÜRÜYOR

OPET'in desteğiyle yaklaşık 4 yıldır sürdürülen, bugüne kadar 3 milyona yakın çocuk ve gence ulaşılan "Trafik Dedektifleri Projesi” kapsamında 4’üncü kez “Yol Kullanıcıları Eğitici Eğitimi” gerçekleştiriliyor.


TÜPLERİNİ BAĞLATAN KADIN ANNE OLABİLİR Mİ? Sağlık/Kadın TÜPLERİNİ BAĞLATAN KADIN ANNE OLABİLİR Mİ?

Bebek sahibi olmak istemeyen kadınların en çok tercih ettiği yöntemlerden biri tüp bağlatma işlemi. Doğum kontrolü amacıyla ameliyatla tüplerini bağlatan kadınlar, mikro cerrahi yöntemiyle tekrar bebek sahibi olabiliyor.


Viyana'da Hacivat Karagöz Tiyatrosu Döşemealtı Viyana'da Hacivat Karagöz Tiyatrosu

Viyana da faaliyet gösteren Türk tiyatrocular tarafından kurulmuş olan Anka Tiyatrosu gurbetçi çocuklara yönelik olarak tiyatro oyunları sergiliyor.


Serik Pınarcık yolu yenileniyor Serik Serik Pınarcık yolu yenileniyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kırsalda başlattığı yol seferberliği devam ediyor. Ekipler, Serik’in Pınarcık Mahallesi yolunda bakım onarım çalışması başlattı.


DUBAİ TURİZM FUARI’NDA ANTALYA ÇIKARTMASI DUBAİ TURİZM FUARI’NDA ANTALYA ÇIKARTMASI

Seyahat endüstrisinin Ortadoğu ve Körfez ülkeleri pazarında en büyük buluşmalarından biri olan Arabian Travel Market (ATM) Fuarı, Dubai'de 24 Nisan’da kapılarını açtı. Dubai ATM Turizm Fuarı’na bu yıl 150 ülkeden 2 bin 800 firma ve turizm profesyoneli katılıyor.Kepez’den şehir hastanesine yol Güncel 
Kepez’den şehir hastanesine yol

Kepez Belediyesi, Sağlık Bakanlığı’nın, Göçerler Mahallesi’ne inşa edeceği 1500 yataklı şehir hastanesinin çevresinde açtığı 25 metre genişliğindeki yolu asfaltlıyor.


Büyükşehir, Alanya’da hasta yakınları için otel konforunda tesis inşa edecek Alanya Büyükşehir, Alanya’da hasta yakınları için otel konforunda tesis inşa edecek

Büyükşehir Belediyesi’nin, Alanya’da hasta ve hasta yakınlarının barınma ihtiyacını karşılamak üzere inşa edeceği Sosyal ve Kültürel Tesis, 27 Nisan Perşembe günü ihaleye çıkıyor.


KOSİFLER OTO’DAN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI Güncel KOSİFLER OTO’DAN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI

“Konu Hayata Bağlanmaksa Biz Varız” diyen Kosifler ailesi ve Kosifler Oto çalışanları Kızılay’a kan bağışları ile bu yıl da destek verdiler.


BUCAK TENİS TAKIMINDAN ULUSLARARASI BAŞARI Spor BUCAK TENİS TAKIMINDAN ULUSLARARASI BAŞARI

Bucak Gençlik Spor Kulübü Tenis Takımı, Belekte düzenlenen 158 sporcunun katıldığı GD Tennıs Academy 23 April Cup Uluslararası Tenis Turnuvasında 2 tane birincilik, 1 tane ikincilik, 1 tane üçüncülük almayı başardı.


Kemer Belediyesi’nden Çanakkale Şehitlik Turu Kemer Kemer Belediyesi’nden Çanakkale Şehitlik Turu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 1.200 kadınla birlikte Ankara’ya giderek Ata’nın huzuruna çıkan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül, yine 1.200 kadınla birlikte Çanakkale ziyareti yapacak. Başkan Gül, “ Bu toprak için toprağa düşerek kahramanlık destanı yazan Çanakkale şehitlerimizi anacağız” dedi.


Konyaaltı Belediyesi’nden 20. doğa gezisi
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden 20. doğa gezisi


Konyaaltı Belediyesi, Toroslar Doğa Sporları Kulübü (TODOSK) işbirliğiyle düzenlediği gezilerin 20.sini Serik İlçesi'nin Kozan Köyü'ne gerçekleştirdi.


Muratpaşa’dan eğitim semineri Güncel Muratpaşa’dan eğitim semineri

Muratpaşa Belediyesi, yüksek turizm sezonunu öncesinde Lara Barut Otel personeline ‘engelli ve yaşlı misafirlere davranış’ başta olmak üzere bir dizi eğitim semineri düzenledi.


Son yolculuğuna mesai arkadaşları uğurladı Güncel Son yolculuğuna mesai arkadaşları uğurladı

Muratpaşa Belediyesi’nin ‘Rıza ağabeyi’ 61 yaşındaki zabıta memuru Rıza Göksu, geçirdiği kalp krizine bağlı olarak bir süredir yoğun bakımda sürdürdüğü yaşam mücadelesini kaybetti.Kepezli miniklerden 23 Nisan gösterisi Güncel 
Kepezli miniklerden 23 Nisan gösterisi

Kepez Belediyesi Nasreddin Hoca Kreşi ve Gündüz Bakımevi’ndeki minikler, Atatürk’ün kendilerine armağan ettiği 23 Nisan’ı coşkulu bir şekilde kutladı.


Muratpaşa kreşleri iyi örnek Güncel Muratpaşa kreşleri iyi örnek

Muratpaşa Belediyesi’nin bugün 460 öğrencinin yararlandığı sosyal kreşleri, 14 binin üzerinde gönüllüsüyle Avrupa çapında sosyal ve eğitim politikaları alanında çalışan Almanya merkezli İnternationaler Bund yetkileri tarafından kaynaştırma eğitimi açısından ‘İyi örnek’ kapsamında incelendi.


Su içemeyenlere öneriler Sağlık/Kadın Su içemeyenlere öneriler

Vücudumuzun yaklaşık yüzde 75’i sudur. Suyun sağlıklı beslenmede çok önemli bir payı vardır.


ANTALYA YETİMLERİNİ SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR: ‘GÖNÜL ELÇİLERİ’NDEN YETİM ÇOCUKLARA ÖZEL TATİL Güncel ANTALYA YETİMLERİNİ SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR: ‘GÖNÜL ELÇİLERİ’NDEN YETİM ÇOCUKLARA ÖZEL TATİL

Gönül Elçileri Projesi kapsamında yürütülen “Antalya Yetimlerine Sahip Çıkıyor” Projesi, Antalyalı yetimleri sevindirmeye devam ediyor. Bu çerçevede, yetim çocuklar ve aileleri için özel bir tatil programı düzenlendi. The Land Of Legends Otel’de düzenlenen programa, yetim çocukların yanı sıra, şehit aileleri de katıldı.


Konyaaltı’nın başpehlivanları hızlı başladı
 Spor Konyaaltı’nın başpehlivanları hızlı başladı


Konyaaltı Belediyesi’nin başpehlivanı İsmail Balaban, sezonunun ilk güreşlerinde aldığı başarılarla iddialı bir başlangıç yaptı. Başpehlivan Balaban, Tarsus’ta düzenlenen güreşlerin şampiyonu oldu.


Kemer Belediyesi’nin projesi ses getirdi, kumbaralar giysi ile doldu Kemer Kemer Belediyesi’nin projesi ses getirdi, kumbaralar giysi ile doldu

Kemer Belediyesi tarafından hayata geçirilen Atık Giysileri Toplama Projesi ilçe halkının yoğun ilgisi ile karşılandı. İlçenin çeşitli yerlerine yerleştirilen kumbaralar giysi ile doldu.


Kemer’de 23 Nisan coşkusu bitmedi Kemer Kemer’de 23 Nisan coşkusu bitmedi

Kemer’de 23 Nisan kutlamaları devam ediyor. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül 3 ayrı okuldaki törenlere katılarak öğrenciler, veliler ve öğretmenler ile birlikte bayram coşkusunu yaşadı.


Vergi ödemesinde son gün 2 Mayıs Ekonomi/Turizm Vergi ödemesinde son gün 2 Mayıs

Muratpaşa Belediyesi, ilan ve reklam vergisinin ilk taksit ödemelerini 2 Mayıs Salı günü mesai bitimine kadar kabul edecek.


Gebelikte lazer epilasyon yapılır mı? Sağlık/Kadın Gebelikte lazer epilasyon yapılır mı?

Önümüz yaz. Deniz ve havuz sezonu geldi. Anne adaylarının kafasında istenmeyen tüylerden kurtulma konusunda şüphesiz pek çok soru işareti var.


Konyaaltı Alanyaspor futbol Okulu Öğrencileri Antalyasporu Destekledi Spor Konyaaltı Alanyaspor futbol Okulu Öğrencileri Antalyasporu Destekledi

Konyaaltı Alanyaspor futbol okulu öğrencileri hafatsonu farklı aktivitelerde bulundu. alanyaspor futbol okulu öğrencileri Antalyaspor Trabzonspor futbol maçını izlemeye giderek Antalyasporu destekledi. Futbol okulunun öğrencileri aileleri ile beraber antrenör Barış Çoğan ile Antalyaspor Trabzonspor maçını izledi.


Patent pisti ilk günden ‘1 numara’ oldu Güncel Patent pisti ilk günden ‘1 numara’ oldu

Muratpaşa Belediyesi’nin Meydan Kavağı Mahallesi’nde paten ve kaykay tutkunu çocuklar ve gençler için 3 bin 308 metrekare genişliğe sahip pist çalışmaları tamamlandı. Rampaların montajının tamamlanmasının hemen ardından pist patencilerin 1 numaralı tercihi oldu.


Bahar yorgunluğu enerjinizi almasın… Sağlık/Kadın Bahar yorgunluğu enerjinizi almasın…

Kaygı artması, yataktan yorgun kalkmak hatta hiç kalkmak istememek, asabiyet, konsantrasyon eksikliği, kas ağrıları, halsizlik, baş ağrıları… Soğuk ve karanlık kış günleri geride kalmaya başladı. Kışın sona erdiği, çiçeklerin açmaya başladığı bahar ayları, beraberinde bahar yorgunluğunu da getirdi. Peki, bahar yorgunluğuyla baş etmek için neler yapmalıyız?


Kumluca’da türkü rüzgarı Kumluca Kumluca’da türkü rüzgarı

Büyükşehir Belediyesi Kültür Konserleri kapsamında, Orta Anadolu ve Karadeniz ezgileri Kumlucalılarla buluştu.


Kepezli miniklerin sinema keyfi Güncel Kepezli miniklerin sinema keyfi

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği Kepez 1. Çocuk Filmleri Festivali’nin konukları olan ilkokul öğrencileri, 6 farklı animasyon filmleri izliyor


“Antalya Bilim Festivali” başlıyor Güncel “Antalya Bilim Festivali” başlıyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl üçüncü kez düzenlenen “Antalya Bilim Festivali” 26-29 Nisan tarihleri arasında bilim ve eğlenceyi Antalyalılarla buluşturacak. 7’den 77’ye her yaştan insanı teknoloji ve bilimin ilgi çekici dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkaracak, festivalde sürpriz konuklar ve eğlenceli etkinlikler yer alacak.


 Büyükşehir 23 Nisan’ı dolu dolu kutladı Güncel Büyükşehir 23 Nisan’ı dolu dolu kutladı

Büyükşehir Belediyesi Antalyalı çocuklara muhteşem bir 23 Nisan Bayramı yaşattı. Satranç turnuvasından, uçurtma şenliğine, şeker portakalından, film gösterimine, lunaparktan, Oyuncak Müzesi’ne Büyükşehir Belediyesi imkanlarını çocuklar için seferber etti. Başkan Türel de etkinliklere katılarak çocukların coşkusuna ortak oldu.


KATARAKT HASTALIĞINA DİJİTAL NAVİGASYON ÇÖZÜMÜ Sağlık/Kadın KATARAKT HASTALIĞINA DİJİTAL NAVİGASYON ÇÖZÜMÜ

Dünyada her yıl yaklaşık 23 milyon kişi katarakt ameliyatı oluyor. Önlenebilir körlüğün en önemli nedenleri arasında yer alan katarakt hastalığının tedavisinde, artık çok daha etkili sonuçlar veren yeni cerrahi yöntemler uygulanıyor.


Döşemealtı Güreşleri nefesleri kesti Döşemealtı Döşemealtı Güreşleri nefesleri kesti

Antalya’nın 2017 yılı yağlı güreş sezonu, Döşemealtı İlçesi’nden start aldı. Bu yıl 12 ncisi düzenlenen Döşemealtı güreşlerine 56’sı Başpehlivan, 800’ün üzerinde pehlivan katıldı. Kıran kırana geçen sezonun ilk güreş organizasyonunu başpehlivan Orhan Okulu kazandı.
Tütüncü’den eğitime jet hızında destek Güncel 

Tütüncü’den eğitime jet hızında destek

Yeni okul talebi yapıldıktan bir hafta sonra ilk kazmanın vurulduğu Yeni Mahalle İlkokulu’nu ziyaret eden Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, anaokuluna park sözü de verdi.


Muratpaşa’da 23 Nisan için büyük buluşma Güncel Muratpaşa’da 23 Nisan için büyük buluşma

Muratpaşa Belediyesi’nin 44 kişilik Gençlik Orkestrası 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için 77 kişilik Uğur Okulları Muratpaşa Kampüsü Korosu’yla biraraya geldi. Ray Charles klasiği ‘Hit The Road Jack’la başlayan konserde Zeytinköylü gençlerin darbuka soloları ve orkestraya eşlik eden modern dans gösterisi izleyenleri büyüledi.


TÜRKİYE’DEN DÜNYAYA AÇILACAK İLK SOHBET UYGULAMASI Teknoloji/Bilim/İnternet TÜRKİYE’DEN DÜNYAYA AÇILACAK İLK SOHBET UYGULAMASI

Mobil sohbet uygulaması Groop, daha önce yapılmayanı yaparak Türkiye’den global pazarda ses getirme hedefiyle yola çıktı. 6 ay önce geliştirilen ve 4 ay Kanada’da test edildikten sonra 2 aydır da Türk kullanıcılara açılan Groop; start up’ların büyümelerine ivme kazandıran Facebook Start programına da kabul edildi.


BUDAK: “YSK MÜHÜRSÜZ SEÇİMLE İLGİLİ KAÇ SUÇ DUYURUSU YAPTI?” Siyaset BUDAK: “YSK MÜHÜRSÜZ SEÇİMLE İLGİLİ KAÇ SUÇ DUYURUSU YAPTI?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, 16 Nisan halk oylamasında kanunun açık hükmüne rağmen, mühürsüz zarf ve mühürsüz oy pusulalarını geçerli kılan Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) suç duyuruları ile ilgili girişimlerini TBMM’ye taşıyarak, “YSK, mühürsüz zarf ve mühürsüz oy pusulalarıyla ilgili kaç suç duyurusunda bulunmuştur” diye sordu.


Doğal Kaynaklarını Verimli Kullanan Çevre Dostu Hastanelerle Maddi Manevi Çifte Kazanç Ekonomi/Turizm Doğal Kaynaklarını Verimli Kullanan Çevre Dostu Hastanelerle Maddi Manevi Çifte Kazanç

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Kepez Devlet Hastanesi’ne Kurulan 17,16 kW'luk Güneş Panelleri ile Elektrik Üretilmeye Başlandı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...