Pazar, 20 Ekim 2019
Ekonomi piyasalarında normalleşme beklentisi ön plandaydı Ekonomi/Turizm Ekonomi piyasalarında normalleşme beklentisi ön plandaydı

Ekonomi Gazetecileri Derneği için yapılan araştırmada, Mart ayının ekonomi başlıkları belirlendi. Referandum seçimlerinde “evet” sonucunun çıkmasının ardından, gözler ekonomi dünyasına çevrildi.


Cesur ve Güzel sosyal medyayı salladı Kültür/Sanat Cesur ve Güzel sosyal medyayı salladı

Medya Takip Merkezi’nin sosyal medya izleme ve ölçme uygulaması DigiLUP, 24 - 30 Nisan tarihleri arasında yayınlanan yerli dizilerin sosyal medya performanslarını açıkladı.


Maarif Eğitim Kurumları Konyaaltı Kampüsü, Kardeş Okulları Ağırladı Güncel Maarif Eğitim Kurumları Konyaaltı Kampüsü, Kardeş Okulları Ağırladı

Maarif Eğitim Kurumları Konyaaltı Kampüsü öğretmenleri, kardeşlik duygusunu yaşamak, yaşatmak ve yüceltmek adına hayata geçirdikleri ‘’Kardeş Okullara Destek’’ projesi kapsamında eğitimcilerle kahvaltıda bir araya geldi.


18. Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinde Rıza Yağız konseri Kumluca 18. Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinde Rıza Yağız konseri

Kumluca’da bu 18’incisi gerçekleştirilmekte olan Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında Yörük Obaları eğlencesi ve Rıza Yağız konseri düzenlendi.


18. Tarım ve Seracılık Festivali'nde Acı Biber Yeme Yarışması Kumluca 18. Tarım ve Seracılık Festivali'nde Acı Biber Yeme Yarışması

Kumluca’da bu yıl 18’incisi düzenlenmekte olan Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında yapılan “Acı biber yeme” yarışmasında acıdan yanan yarışmacıları protokol su dökerek serinletti


ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ailesi Büyüyor Alanya ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ailesi Büyüyor

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Bilim Dalı Uzmanı Atandı


  TURİZM GÜNDEMİN İLK SIRASINDA Ekonomi/Turizm TURİZM GÜNDEMİN İLK SIRASINDA

Ekonomide öne çıkan sektörler açıklandı. Domates gündeme damgasını vurdu


Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda Geleneksel Bahar Şenliği ve Pilav Günü Güncel Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda Geleneksel Bahar Şenliği ve Pilav Günü

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun 21. Geleneksel Bahar Şenliği ve Pilav Günü etkinliği büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.


SİNEMALAR 2017 YILINA REKORLA BAŞLADI Kültür/Sanat SİNEMALAR 2017 YILINA REKORLA BAŞLADI

2017 yılının ilk dört ayında sinema salonları rekor kırdı. Türk sinema tarihinde ilk defa yılın 4 aylık diliminde 30 milyona yakın bilet satılırken, 372 milyon lira hâsılat elde edildi.


FESTİVAL PERDESİNİ ‘IV. MURAT’ AÇACAK Kültür/Sanat FESTİVAL PERDESİNİ ‘IV. MURAT’ AÇACAK

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Antalya Uluslararası Tiyatro Festivali” dünyadan ve Türkiye’den önemli tiyatro oyunlarını 8’inci kez Antalya’da sanatseverlerle buluşturuyor.


2. ANTALYA KİMYA OLİMPİYATI DÜZENLENİYOR Güncel 2. ANTALYA KİMYA OLİMPİYATI DÜZENLENİYOR

Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü tarafından 9-10 Mayıs tarihlerinde 2. Antalya Kimya Olimpiyatı gerçekleştirilecek. Bu yıl ikincisi yapılacak olan Antalya Kimya Olimpiyatı’na 10 ve 11.ci sınıf lise öğrencileri bağımsız olarak veya kimya öğretmenlerinin önerisi ile başvurabilecek.


Şampiyon Akdeniz Üniversitesi Spor Şampiyon Akdeniz Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi Hentbol Takımı Üniversiteler Spor Ligi’nde (Ünilig), 60 Üniversite arasından Erkekler Hentbol branşında Türkiye Şampiyonu oldu.


BUDAK: “İŞSİZLİK FONU EMEKÇİYE DEĞİL AKP’YE FON” Siyaset BUDAK: “İŞSİZLİK FONU EMEKÇİYE DEĞİL AKP’YE FON”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP’nin iç ve dış politikadaki büyük hataları dolayısıyla binlerce kişinin işini kaybettiğini, işsizlik fonundan yararlanabilenlerin sayısının da çok sınırlı kaldığına dikkat çekerek, “İşsizlik fonu emekçi için değil, AKP’nin kendi siyasi ömrünü uzatmaya dönük, günü kurtarmaya dönük adımlar için kullanılıyor” dedi.


TENİS’TE BAHAR KUPASI SAHİPLERİNİ BULDU Manavgat TENİS’TE BAHAR KUPASI SAHİPLERİNİ BULDU

Manavgat Belediyesi’nin düzenlediği 2. Geleneksel Tenis Bahar Kupası ödül töreni Aşağı Hisar Mahallesi’nde bulunan Matik Sahası’nda gerçekleşti


MANAVGAT BELEDİYESİ 6.YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI Spor MANAVGAT BELEDİYESİ 6.YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Manavgat Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin 6’ıncısı 7 Mayıs Pazar günü yapılacak. Güreş hazırlıkları devam ederken bu yıl yapılacak olan güreşlerde birinci olan başpehlivan Altın Kemeri takmaya hak kazanacak


AKSU’DA MAYIS MECLİSİ YAPILDI Aksu AKSU’DA MAYIS MECLİSİ YAPILDI

Aksu Belediyesi Mayıs Ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin meclis açılışında yaptığı konuşmada, grup sözcülerinin tüm temennilerine katıldığını ifade ederek Adana deplasmanı dönüşü kaza yapan Antalyasporlu taraftarlara da geçmiş olsun temennisinde bulundu.


AKSU’DA OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ŞENLİĞİ Aksu AKSU’DA OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ŞENLİĞİ

Aksu’daki okul öncesi eğitim veren kurumlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği şenlikte bir araya geldi. Birbirinden renkli kostümleri ile gösteriler sunan çocuklar büyük beğeni aldı.


Tütüncü’den sağlığa tam not Güncel Tütüncü’den sağlığa tam not

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, hizmete giren sağlık merkezini denetledi.


Kepez’e yeni bir sanayi sitesi daha Güncel Kepez’e yeni bir sanayi sitesi daha

Ünsal Mahallesi’ndeki Akdeniz Sanayi Sitesi gelişim alanındaki gecekondu sorununun ortadan kaldırılmasıyla, en az 200 yeni sanayi dükkanının oluşumunun önü açıldı.


Kepez AK Parti'den anlamlı bağış

 Güncel Kepez AK Parti'den anlamlı bağışAK Parti Kepez İlçe teşkilatı tarafından 'Kan Bağışı İnsan Sevgisinin En Saf Halidir' sloganı ile kan bağışı kampanyası başlattı.


Geleneksel ezgiler bu festivalde Kültür/Sanat Geleneksel ezgiler bu festivalde

Antalya 3’üncü Uluslararası Yörük Festivali coşkusu konserlerle devam ediyor. Geleneksel ezgilerin seslendirildiği konserler yoğun ilgi görüyor.


Başkan Türel Konyalılar Derneği’ne konuk oldu Güncel Başkan Türel Konyalılar Derneği’ne konuk oldu

Antalya Konyalılar Derneği’nin geleneksel Bamba Çorbası etkinliğine katılan Başkan Menderes Türel, “Antalya’mızı “Dünya şehri Antalya” tanımına layık bir şekle getirmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz” dedi.


Yörük Festivali’nde coşku sürüyor Kültür/Sanat Yörük Festivali’nde coşku sürüyor

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Uluslararası Antalya Yörük Festivali renkli görüntülerle ikinci gününde de Antalyalılara bir kültür şöleni sunuyor. Halk oyunu gösterileri ve konserlerle festival coşkusu Karaalioğlu Parkı’nda devam ediyor.


TALASEMİ EN FAZLA TRAKYA VE AKDENİZ’DE GÖRÜLÜYOR Sağlık/Kadın TALASEMİ EN FAZLA TRAKYA VE AKDENİZ’DE GÖRÜLÜYOR

Halk arasında ‘Akdeniz Anemisi’ olarak bilinen Talasemi hastalığı, halen ülkemizde en sık görülen kalıtsal kan hastalığı. Türkiye’de 1 milyondan fazla kişi, hastalığı taşıdığından habersiz şekilde yaşıyor.


Çocuklara el yıkamanın önemi anlatıldı Güncel Çocuklara el yıkamanın önemi anlatıldı

Muratpaşa Belediyesi, 5 Mayıs Dünya El Hijyeni Günü’nde Mustafa Kemal Ayanoğlu İlkokulu’nda ‘hijyen ve güvenli gıda’ eğitimi verdi.


AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ATAY USLU: “HIDIRELLEZ UYANIŞTIR” Siyaset AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ATAY USLU: “HIDIRELLEZ UYANIŞTIR”

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Hıdırellez günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.


YAŞLANMA NEDENİ İLE ORTAYA ÇIKAN HAREKET HASTALIĞI; PARKİNSON Sağlık/Kadın YAŞLANMA NEDENİ İLE ORTAYA ÇIKAN HAREKET HASTALIĞI; PARKİNSON

Parkinson hastalığı beyinde yer alan bir grup sinir hücrelerinin sıklıkla yaşa bağlı olmak üzere dejenerasyonudur. Medicana Sivas Hastanesi Nöroloji Uzmanı Doç. Dr. Hatice BALABAN hastalıkla ilgili detaylı bilgi verdi.


Obezite ameliyatı sonrası iç sesine kulak ver Sağlık/Kadın Obezite ameliyatı sonrası iç sesine kulak ver

Obezite ameliyatı oldunuz ama her şey bitmedi. Bazı kurallara uymak başarınızı artıracaktır. Bu kurallara uymazsanız verdiğiniz fazla kilolarınızın bir kısmını zamanla geri almaya başlayabilirsiniz.


Antalya sokaklarında festival coşkusu Kültür/Sanat Antalya sokaklarında festival coşkusu

3’üncü Uluslararası Antalya Yörük Festivali göç duası ve temsili Yörük göçü ile başladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Yörük Kültür ve Dayanışma Derneği’nin işbirliğiyle düzenlenen festival Antalya sokaklarında renkli görüntülere sahne olurken turistler de bu kültür şölenine eşlik etti.


Tarım Ekonomisi Bölümünden Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Ziyaret Ekonomi/Turizm Tarım Ekonomisi Bölümünden Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Ziyaret

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü 3. sınıf öğrencileri, Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne ziyarette bulundu.


RENAULT İLK 4 AYDA TOPLAM PAZAR LİDERİ Otomotiv RENAULT İLK 4 AYDA TOPLAM PAZAR LİDERİ

Renault, 2017 yılı ilk 4 ay sonunda toplam pazar liderliğini koruyor.


ANTALYA OSB’DE ÖĞRENCİ-VELİ-SANAYİCİ BULUŞMASI Güncel ANTALYA OSB’DE ÖĞRENCİ-VELİ-SANAYİCİ BULUŞMASI

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, mesleki teknik eğitim gören gençlerin maddi, manevi ve eğitim alanındaki ihtiyaçlarının giderilmesi için bir proje hazırladı.


Hurma ve Uncalı Mahalleleri’ne yeni kapalı pazar…
 Güncel Hurma ve Uncalı Mahalleleri’ne yeni kapalı pazar…


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Uncalı ve Hurma Mahalleleri’ne kapalı semt pazarı müjdesi verdi.


Şükrü amcaya pastalı sürpriz Kemer Şükrü amcaya pastalı sürpriz

Kemer Belediyesi ekipleri, 74 yaşındaki Şükrü Dayısı’na doğum günü sürprizi yaptı. Şükrü amca için hem pasta kesildi, hem de evde bakım hizmeti yapıldı. Çok mutlu olan Dayısı, Başkan Gül’e teşekkür etti.


Kepez’den miniklere eğlenceli spor Spor Kepez’den miniklere eğlenceli spor

Kepez Belediyesi’nin, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile düzenlediği spor şenliğinde yüzlerce minik, hem eğlendi hem de çim saha da spor aktiviteleri yaptı.


Vücudunuzdaki asimetri skolyoz habercisi olabilir Sağlık/Kadın Vücudunuzdaki asimetri skolyoz habercisi olabilir

Günlük hayatta onlarca kez aynaya bakmamıza rağmen birçoğumuz dikkat etmemişizdir omuz seviyelerimize. Banyodan çıktıktan sonra bakmamışızdır ayna karşısında dizlerimiz eşit hizada mı, göbek deliğimiz vücudumuzun tam ortasında mı diye. Mutlaka bakın... Bir gariplik varsa siz de skolyoz hastasısınız demektir.


KANSER TEDAVİSİNDE İMMÜNO-ONKOLOJİK TEDAVİ Sağlık/Kadın KANSER TEDAVİSİNDE İMMÜNO-ONKOLOJİK TEDAVİ

Medicana International İstanbul Hastanesi Medikal Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Ali Osman Kaya, immünoterapi ve kanser tedavisindeki başarısı hakkında önemli bilgiler verdi.


Muratpaşa’da sanat var Kültür/Sanat Muratpaşa’da sanat var

Muratpaşa Belediyesi fuayesinde açılışı gerçekleştirilen Saime Salih Konca Anadolu Lisesi yılsonu resim sergisi renkli görüntülere sahne oldu.
Kepez Belediyesi’nde mali rekor Ekonomi/Turizm 

Kepez Belediyesi’nde mali rekor

Başkan Tütüncü döneminde birçok alanda rekorlar kıran Kepez Belediyesi, mali anlamda da tarihi bir rekor kırdı. Mayıs ayı devam toplantısında, meclis üyelerine 2016 bütçesinin gerçekleşme oranının yüzde 106 olduğu açıklandı.


Yetenekli çocuklar Muratpaşa’da Güncel Yetenekli çocuklar Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Uluslararası Çocuk Yetenek Festivali için 20 farklı ülkeden Antalya’ya gelen çocuklarla biraraya geldi.


Kepezli gençler sanatla gelişsin Kültür/Sanat Kepezli gençler sanatla gelişsin

Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’ndeki sergi açılışına davetli lise öğrencilerine seslenen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, gençlerin sanat ile gelişerek estetiğe ilgi duymasını istediklerini söyledi.


AKMEK kursiyerleri Kepez’i geziyor Güncel AKMEK kursiyerleri Kepez’i geziyor

Kepez Belediyesi’nin meslek edindirme merkezlerindeki kadınlara yönelik ‘Hayatım Kepez’ projesiyle, yeni hizmet yatırımları tanıtılarak herkesin yararlanması sağlanacak.


ENDOMETRİOZİS VE PELVİK AĞRI KADINLARIN MUTSUZLUK SEBEBİ… Sağlık/Kadın ENDOMETRİOZİS VE PELVİK AĞRI KADINLARIN MUTSUZLUK SEBEBİ…

ENDOMETRİOZİS; ÇOCUK SAHİBİ OLMAYI ENGELLİYOR, KRONİK KASIK AĞRILARINA SEBEP OLUYOR… PELVİK AĞRI KADINLARDA DEPRESYONA NEDEN OLUYOR, İŞ VERİMİNİ DÜŞÜRÜYOR… DOĞRU BESLENME VE YAŞAM TARZI KRONİK PELVİK AĞRI ŞİKÂYETLERİNİ AZALTABİLİYOR


MECLİSTE ÖZLENEN TABLO Siyaset MECLİSTE ÖZLENEN TABLO

MHP MYK Üyesi ve TBMM Sağlık Komisyonu Üyesi Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, MHP imzasıyla gündeme getirilen ve çölyak hastalarının sorunlarını içeren meclis araştırma önergelerinin TBMM'deki tüm parti gruplarının onayıyla kabul edildiğini ifade etti.


Muratpaşa’da spor bir kültürdür Spor Muratpaşa’da spor bir kültürdür

Muratpaşa Belediyesi’nin Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Okullar Hayat Olsun’ projesi kapsamında ders saatlerinde öğrencilerin sonrasında mahalle sakinlerinin kullanımına açılan spor salonlarının 5’incisi 75’inci Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde devam ediyor.


BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISINI YAPTI Serik BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISINI YAPTI

Serik Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısını Belediye Meclis Salonunda yaptı. Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık Meclise Başkanlık yaptı. Saygı duruşu ve İşçi Bayramı kutlama mesajlarının ardından gündem maddelerine geçildi


Başkan Genç, geleceğin başpehlivanlarını ödüllendirdi Spor Başkan Genç, geleceğin başpehlivanlarını ödüllendirdi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik ve Spor Kulübü güreş takımından Adem Ayseli ile Murtaza Kalkan’ı saat ve altın ile ödüllendirdi.


YAĞCILAR’IN GURURU Serik YAĞCILAR’IN GURURU "YAĞCILAR HUKUK BÜROSU"


Serik’te, Yağcılar Unlu Mamüller firması sahiplerinden, sevilen Yağcılar Ailesi eşrafından Mahmut ve Sevgi Yağcılar’ın kızı Avukat Gizem Yağcılar, Antalya’da Hukuk bürosunu açarak Avukatlar kervanına katıldı.


BİLGİSAYARLA UZUN SAATLER GEÇİRMEK KIL DÖNMESİNİN SEBEBİ Sağlık/Kadın BİLGİSAYARLA UZUN SAATLER GEÇİRMEK KIL DÖNMESİNİN SEBEBİ

Yaz aylarında görülme sıklığı artan kıl dönmesi hastalığı, özellikle genç erkeklerin sorunu.


CİLDİNİZİN SAĞLIKLA PARILDAYACAĞI 7 PÜF NOKTASI Sağlık/Kadın CİLDİNİZİN SAĞLIKLA PARILDAYACAĞI 7 PÜF NOKTASI

Her kadın güzel ve bakımlı bir cilde sahip olmak ister ve bunun için birbirinden farklı yöntemler dener. Fakat bakımlı ve güzel olmak için ille de pahalı ürünler gerekmiyor.


2. TÜRKİYE HELAL TURİZM ZİRVESİ SERİK’TE SONA ERDİ Serik 2. TÜRKİYE HELAL TURİZM ZİRVESİ SERİK’TE SONA ERDİ

Serik Belediyesi ve Türk Hava Yolları iş birliğiyle bu yıl Serik Belek Turizm Merkezinde 2.'ncisi düzenlenen; 2. Türkiye Helal Turizm Zirvesi Gala gecesi ile sona erdi.


KAYMAKAM ŞİMŞEK VE BAŞKAN ÇALIK’TAN KERMES AÇILIŞI Serik KAYMAKAM ŞİMŞEK VE BAŞKAN ÇALIK’TAN KERMES AÇILIŞI

Serik Hilmiye Öğrenci Yurdu Yardım Derneği öğrenciler yararına kermes düzenlendi. Kermesinin açılışına; İlçe Kaymakamı Haluk Şimşek, Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, İlçe Milli Eğitim Md. İkram Ekiz, Oda başkanları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Çalış Tepesi’nde bahar temizliği Kemer Çalış Tepesi’nde bahar temizliği

Turizmin gözde ilçesi Kemer’in kuşbakışı olarak izlenebileceği Çalış Tepesi’nde turizm temizliği yapıldı. Kemer Belediyesi ile Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği işbirliğiyle düzenlenen bahar temizliğinde otelciler ve belediye personeli ortak çalıştı.


Dokuma’nın emektarlarını sevindirecek proje Güncel Dokuma’nın emektarlarını sevindirecek proje

Kepez Belediyesi, eski Dokuma Fabrikası yerleşkesinin önemli bir hatırasını daha ayağa kaldırıyor. İşçi ve memur yemekhaneleri, fabrika çalışanları için lokal ve çok amaçlı salon haline getiriliyor.


Yok olan tapular artık var Güncel Yok olan tapular artık var

Başkan Hakan Tütüncü, Fevzi Çakmak ve Kütükçü mahallelerinde askeri alanda kaldığı gerekçesiyle 2000 yılında yıkılan 120 gecekondunun yok hükmünde olan hak sahipliliğini, imar düzenlemesiyle yasal hale getirdi. Askeri alan mağduru 120 kişi, 17 yıldır bekledikleri tapularını alıyor.


AK PARTİ YÖNETİMİNDEN BORSA'YA ZİYARET Güncel AK PARTİ YÖNETİMİNDEN BORSA'YA ZİYARET

AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer beraberindeki partililerle birlikte Antalya Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.


Şehit erin adı yaşatılacak Güncel Şehit erin adı yaşatılacak

Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Konferans Salonu’na Şehit Jandarma Komando Er Barış Akkabak’ın Adı Verildi


Bahar, Astım Mevsimi Olmasın! Sağlık/Kadın Bahar, Astım Mevsimi Olmasın!

Baharın gelişi alerjik hastalıkların da gelişinin habercisi olabilir. Gece başlayan öksürük ve nefes darlığı ile uyanmaya başladıysanız, soğuk algınlığınız tedavi edildiği halde belirtileri uzamaya devam ediyorsa hekime başvurma zamanınız gelmiş demektir.


Diksiyon ve Hitabet semineri sona erdi Güncel Diksiyon ve Hitabet semineri sona erdi

Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğü ile Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi ve TRT Antalya Müdürlüğünün işbirliğinde, basın mensupları ve İletişim Fakültesi öğrencilerine yönelik “Diksiyon ve Hitabet” semineri düzenlendi.


KEMOTERAPİDE MİDE BULANTISI İÇİN ALINABİLECEK ÖNLEMLER Sağlık/Kadın KEMOTERAPİDE MİDE BULANTISI İÇİN ALINABİLECEK ÖNLEMLER

Kemoterapi kanser hücrelerini tahrip eden, büyüme ve çoğalmasını engelleyen kanser ilaçları kullanılarak yapılan tedavidir ve tedavide kullanılan ilaçlar tümör hücrelerine zarar verirken, vücudun normal hücrelerini de etkiler.


Dünyanın en büyük spam kaynağından gelen e-postalar 5000 kat azaldı Teknoloji/Bilim/İnternet Dünyanın en büyük spam kaynağından gelen e-postalar 5000 kat azaldı

2017’nin ilk aylarında dünyanın en büyük spam botnetinin gönderdiği toplu zararlı e-postaların sayısında keskin bir düşüş yaşanırken, suçlular saldırılarında başarılı olmak için spam filtrelerini atlatmanın yeni yollarını öğreniyor.


Vejetaryen beslenme kalp hastalıkları ve kanserden koruyor Sağlık/Kadın Vejetaryen beslenme kalp hastalıkları ve kanserden koruyor

Çeşitli nedenlerle et, balık, kümes hayvanları tüketilmemesi vejetaryenlik olarak tanımlanıyor.


SEKTÖRLER ANTALYA FRANCHISE EXPO EURASIA FUARI’NDA BULUŞUYOR Ekonomi/Turizm SEKTÖRLER ANTALYA FRANCHISE EXPO EURASIA FUARI’NDA BULUŞUYOR

Anadolu yatırımcıları ile marka firmaları buluşturacak olan Antalya Bayilik Fuarı - Franchise Expo Eurasia 18-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center (ANFAŞ)’da düzenleniyor.


Muratpaşa’da muhteşem kapanış Güncel Muratpaşa’da muhteşem kapanış

Muratpaşa Belediyesi Değirmenönü Kültür Merkezi Halk Kursları, dönemi repertuvarı ağıtlardan halaylara gelin ve düğün türkülerinden oluşan müzikal gösteriyle tamamladı. Belediye Kültür Salonu’nda düzenlenen gösteride, Muratpaşa kursiyerleri 7 ayrı koreografide sahneye çıktı.


Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı açıldı.. Güncel Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı açıldı..

'Mutlu Çocuklarla, Mutlu Geleceğe' sloganıyla bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuklar Fuarı, Cam Piramit'te düzenlenen törenle açıldı.


Alzheimer’da Doğru Bilinen Yanlışlar! Sağlık/Kadın Alzheimer’da Doğru Bilinen Yanlışlar!

Son yıllarda daha fazla görülmeye başlayan, bilinen bir tedavisi olmayan, sadece yaşam kalitesini artırmaya yönelik destek tedaviler yapılabilen Alzheimer ile ilgili doğru bilinen yanlışları Hastane Derindere Nöroloji Bölümü Uzmanı Dr. Keriman Oğuz anlattı.


3 polis memuru ödüllendirildi Güncel 3 polis memuru ödüllendirildi

Antalya Emniyeti’nde Nisan Ayı’nın Polisi Olmaya Hak Kazanan 3 Polis Memuru Ödüllendirildi


Oto hırsızlığından 2 şüpheli tutuklandı Aksu Oto hırsızlığından 2 şüpheli tutuklandı

Oto Hırsızlığından Yakalanan (2) Şüpheli Tutuklandı


Hastanede hırsızlık yaparken yakalandı Güncel Hastanede hırsızlık yaparken yakalandı

Hastanede Hırsızlık Yaparken Suçüstü Yakalanan Şüpheli Tutuklandı


Manavgat'ta 5 şüpheli tutuklandı Manavgat Manavgat'ta 5 şüpheli tutuklandı

Manavgat İlçesinde “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak ve Sağlamak” Suçundan 5 Şüpheli Tutuklandı


Serik'te uyuşturucu madde satıcısı yakalandı Serik Serik'te uyuşturucu madde satıcısı yakalandı

Serik İlçesinde “7” Ayrı Suçtan Aranan Uyuşturucu Madde Satıcısı Yakalandı


Manavgat'ta 5 Şüpheli Tutuklandı Manavgat Manavgat'ta 5 Şüpheli Tutuklandı

Manavgat İlçesinde Öldürülen Şahsın 5 Şüphelisi Tutuklandı


MMO Antalya Şube’den kaynakçı sorununa çözüm Güncel MMO Antalya Şube’den kaynakçı sorununa çözüm

MMO Antalya Şube, kaynakçı ara eleman konusunda gerçekleştirdiği birçok sınav ile sektördeki ara eleman sorununun çözümüne büyük katkı sağladı.


Rahmi alınmış kadınlar anne olabilecek! Sağlık/Kadın Rahmi alınmış kadınlar anne olabilecek!

Tüm dünyada geniş yankı uyandıran prematüre kuzuların yapay rahimde büyütüldüğü araştırma ile ilgili Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Seval Taşdemir şöyle diyor; “Bu gelişmeler sayesinde doğuştan veya cerrahi olarak rahmi alınmış kadınlar için kısırlık problemi ortadan kalkacak veya sağlık sorunları nedeniyle gebeliğe izin verilemeyen annelerin problemi çözülecek!”


Gazilerden Antalyaspor’a ziyaret Güncel Gazilerden Antalyaspor’a ziyaret

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Antalya Şubesi’ne üye gaziler Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor teknik heyeti ve futbolcularına ziyarette bulundu.


Paşa’nın Melekleri finalde Spor Paşa’nın Melekleri finalde

Paşa’nın Melekleri, Ankara’da oynanan karşılaşmada Zağnosspor’u 23 – 31 yenerek Türkiye Kupası’nda adını finale yazdırdı.


Port Akdeniz’den Uzakdoğu’ya aktarmasız doğrudan seferler başladı Ekonomi/Turizm Port Akdeniz’den Uzakdoğu’ya aktarmasız doğrudan seferler başladı

ANTALYA LİMANI’NI KULLANAN İHRACATÇILARA BİR MÜJDELİ HABER DE KONTEYNER HATLARINDAN...


Başkan Genç’den Döşemealtı’na Doğal Gaz Müjdesi Döşemealtı Başkan Genç’den Döşemealtı’na Doğal Gaz Müjdesi

2014 Seçimlerinden önce söz verdiği projelerin neredeyse tamamını 3 yıl da İlçeye kazandıran Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, bu kez de doğal gaz müjdesi verdi. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) ile yapılan görüşmeler sonucunda, yatırımcı firma olan Enerya Antalya Gaz Dağıtım A.Ş. doğal gaz hattı inşaatına başladı.


Kepezli çocuklar trafiği öğrendi Güncel Kepezli çocuklar trafiği öğrendi

Trafik eğitim parkında 102 bin öğrenciye trafik eğitimi sağlayan Kepez Belediyesi, bu kapsamda düzenlediği resim yarışmasında finale kalanları ödüllendirdi.


 HAKAN AYSEV ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat HAKAN AYSEV ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 10 Mayıs Çarşamba saat: 20.00’de “Hakan Aysev Türk-Dünya Klasikleri Konseri”ni Antalyalı sanatseverler ile buluşturuyor.


BAŞKAN ŞAHİN DÜNYA BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ GÜNÜNÜ KUTLADI Aksu BAŞKAN ŞAHİN DÜNYA BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ GÜNÜNÜ KUTLADI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin Dünya Basın Özgürlüğü Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Şahin mesajında tüm basın çalışanlarının, 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Gününü kutladığını söyledi.


Güncel "ANTALYA'NIN KÜLTÜRLE VE SANATLA DAHA ÇOK BULUŞTURULMASI LAZIM"

Anadolu Ateşi Dans gösterisinin 2017 Antalya sezon açılışı, Aspendos Arena'da gerçekleştirildi.


Büyükşehir’den Özel Yörük Müzesi Manavgat Büyükşehir’den Özel Yörük Müzesi

Büyükşehir Belediyesi, Yörük kültür ve geleneklerini gelecek nesillere aktarmak üzere Manavgat’ın Evren Mahallesi’nde Özel Yörük Müzesi kurdu. Yörük kültürünün yaşatıldığı müzede bine yakın etnografik nitelikte eser sergileniyor.


Muratpaşa’da hurda araç operasyonu Güncel Muratpaşa’da hurda araç operasyonu

Muratpaşa Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün desteğiyle Eski Sanayi Sitesi’nde terk edilmiş hurda araçlara yönelik operasyon düzenlendi. Yol kenarlarına, otopark alanlarında terk edilen araçlar tek tek toplandı.


 Şarampol Caddesi’nde çalışmalar son hız Güncel Şarampol Caddesi’nde çalışmalar son hız

Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Efsane Geri Dönüyor’ sloganıyla başlattığı Şarampol Kentsel Tasarım ve Çevre Düzenleme Projesi’nin yüzde 70’lik kısmı tamamlandı. Projenin yaz aylarında hizmete girmesi hedefleniyor.


Falez Halk Plajlarıyla buluşmaya az kaldı Güncel Falez Halk Plajlarıyla buluşmaya az kaldı

Muratpaşa Belediyesi, açıldığı ilk günden itibaren müdavimlerini yaratan İnciraltı Falez Halk Plajı’nda yenileme çalışmalarını tamamladı. Falez kıyı bandından asansörle inilebilen tek plaj olma özelliğine sahip İnciraltı, Mayıs ayı içinde kapılarını açacak.


KAYMAKAM ŞİMŞEK ŞAMPİYON ÖZEL BANKOĞLU ÖĞRENCİLERİNİ MAKAMINDA ÖDÜLLENDİRDİ Serik KAYMAKAM ŞİMŞEK ŞAMPİYON ÖZEL BANKOĞLU ÖĞRENCİLERİNİ MAKAMINDA ÖDÜLLENDİRDİ

Serik Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı Öğrencisi Down Sendrom’lu Ayşena Melisa Em Gülle Atma Türkiye Şampiyonu oldu.


KANSER TARAMA TIRI “PEMBE PRENSES’’ SERİK’TE Serik KANSER TARAMA TIRI “PEMBE PRENSES’’ SERİK’TE

Serik Belediyesi ve Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Kanser Daire Başkanlığı işbirliğinde 26 Nisan’da ilçemize gelen ücretsiz kanser tarama TIR’ı ‘Pembe Prenses’ 5 Mayıs Cuma gününe kadar Çınaraltı Meydanı’nda olacak.


GENEL SAĞLIK SİGORTALILARA PRİM MÜJDESİ Serik GENEL SAĞLIK SİGORTALILARA PRİM MÜJDESİ

SGK İl Müdürü Nejat Deniz Genel Sağlık Sigortalılarına ait Hükümetin aldığı yeni pirim borçlarının yapılandırılması ile ilgili basın açıklaması yaptı.


AK PARTİ VE MÜSİAD KURUCU BAŞKANLARINDAN MEHNET TURGUT BAŞKAN ÇALIK’I ZİYARET ETTİ Serik AK PARTİ VE MÜSİAD KURUCU BAŞKANLARINDAN MEHNET TURGUT BAŞKAN ÇALIK’I ZİYARET ETTİ

Ak Partinin ve MÜSİAD’ın duayen isimlerinden iş adamı Mehmet Turgut, Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık'ı makamında ziyaret etti.


YÜKSELİŞ TEOG KARNESİNDE YİNE ZİRVEDE Serik YÜKSELİŞ TEOG KARNESİNDE YİNE ZİRVEDE

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurum Öğrencileri TEOG Sınavı Sonrasında I 9 Öğrencisi tüm soruları doğru bildi. 10 Öğrencisi tek yanlış, 13 Öğrenci iki yanlış ile yine zirvede yer aldı.


SERİK’E İŞLETME FAKÜLTESİ Serik SERİK’E İŞLETME FAKÜLTESİ

Serik Belediyesi girişimleri sonucu açılmasına daha önce onay verilen Akdeniz Üniversitesi Serik İşletme Fakültesi; İlçe merkezinde daha önce Cuma Pazarı için yapılan binada hizmete girmesi planlandı.


Antalya Lisesi mezunlarından okula destek Güncel Antalya Lisesi mezunlarından okula destek

Antalya Lisesi mezunu Hüseyin C.Tunç adına eşi tarafından kurulan Memorial Fund Inc. Vakfı, Antalya Lisesi'ne bağışta bulundu. Vakıf yetkilileri bağışların önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini ve bunun bir vefa borcu olduğunu söylediler.


TOPLU ULAŞIMDA TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ Ekonomi/Turizm TOPLU ULAŞIMDA TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada 7 Mayıs'tan itibaren otobüslerde tam bilet ücretinin 2,60 TL, öğrenci biletinin 1,60 TL, indirimli biletin 2 TL, tramvaylarda tam biletin 2 TL, öğrenci 1,26 TL ve indirimli biletin ise 1.60 TL olacağını duyurdu.


ANTALYA OSB’NİN HEDEFİ TEKNOLOJİYİ GELİŞTİRMEK Ekonomi/Turizm ANTALYA OSB’NİN HEDEFİ TEKNOLOJİYİ GELİŞTİRMEK

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti, kurulması planlanan Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nin startını Fransa’dan verdi. Heyet üyeleri doğru uygulamaları yerinde görmek ve teknik alt yapı ile ilgili araştırma yapmak için Fransa’nın Nice kentinde bulunan Sophia Antipolis Teknokenti’ne bir inceleme gezisi düzenledi.


Teneffüs Park’ı çocuklar mektuplarıyla anlattı Güncel Teneffüs Park’ı çocuklar mektuplarıyla anlattı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, her Çarşamba düzenlendiği randevusuz görüşme saatinde bu hafta Teneffüs Park’ta eğlence dolu bir gün yaşayan Hanım Ömer Çağıran İlkokulu öğrencileri adına kendisini ziyarete gelen Yunus Gökçe’yle buluştu. Gökçe, Başkan Uysal’a arkadaşlarının Teneffüs Park’la ilgili düşüncelerini anlattığı mektupları bıraktı.


RIZA ÇALIMBAY: “KARŞIMIZDAKİ TAKIMI İYİ TANIYORUZ” Spor RIZA ÇALIMBAY: “KARŞIMIZDAKİ TAKIMI İYİ TANIYORUZ”

Başakşehir maçını kazanma parolasıyla sahaya çıkacaklarını belirten Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


ASAT Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Süper Lig'de Spor ASAT Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Süper Lig'de

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Süper Lig’e yükselerek, Antalya’nın gururu oldu. ASAT’lı sporcular artık Süper Lig’de mücadele edecek.


Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi’nin Uluslararası Başarısı Güncel Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi’nin Uluslararası Başarısı

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tomris Özben, Uluslararası Klinik Biyokimya ve Tıbbi Laboratuvar Federasyonu (IFCC) Yönetim Kuruluna üç yıl süre ile yeniden seçildi.


Türkiye’nin en iyi kısa filmleri Antalya’da yarıştı! Kültür/Sanat Türkiye’nin en iyi kısa filmleri Antalya’da yarıştı!

Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Sinema Derneği işbirliğiyle ikincisi düzenlenen Uluslararası Antalya Sinema Günleri sona erdi. Antalya, üç gün boyunca dünyadan ve Türkiye’den çok sayıda uzun ve kısa film gösterimlerinin yanı sıra, belgesel, panel ve söyleşilerle sinema dolu günler geçirdi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70633 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...