Cuma, 22 Mart 2019
İşyeri isimlerinde “Tük dili ve Türkçe” kullanılması Kumluca İşyeri isimlerinde “Tük dili ve Türkçe” kullanılması

Kumluca Belediyesi tarafından başlatılan çalışmayla, ilçede yeni açılacak işyerleri ve işyerlerinin tanıtımında “Türk dili ve Türkçe” kullanılması zorunluluğu getirildi.


YEŞİLAY YILBAŞINDA ALKOL KULLANIMI İÇİN UYARIYOR: Sağlık/Kadın YEŞİLAY YILBAŞINDA ALKOL KULLANIMI İÇİN UYARIYOR:

Yeşilay, alkolün sağlığa olan zararları ve yılbaşı kutlamalarında alkol alımının oluşturduğu olumsuz etkiler konusunda uyarılarda bulundu.


OKULLAR BÖLGESİNE MÜJDELİ HABER... Aksu OKULLAR BÖLGESİNE MÜJDELİ HABER...

Hacıaliler Mahallesi okullar bölgesinde ulaşım sıkıntısı yaşanıyordu. Hem emniyet binasının hem de okulların bulunduğu yola toplu ulaşım araçlarının girmemesi nedeniyle yaşanan sıkıntılar ortadan kaldırıldı.


Minik öğrencilerin yen yıl heyecanı… Güncel Minik öğrencilerin yen yıl heyecanı…

Konyaaltı Belediyesi Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşi öğrencilerinden biz büyüklere yeni yıl mesajı: sevgi ve barış içinde kalın…


“Demokrasi ve Cumhuriyet Mücadelemizin Taçlandığı Bir Yıl” Siyaset “Demokrasi ve Cumhuriyet Mücadelemizin Taçlandığı Bir Yıl”

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, yeni yıl için temennilerini de içeren bir mesaj yayımladı.


Türel: “Bize, Antalya'nın ve Türkiye'nin geleceğine güvenin” Siyaset Türel: “Bize, Antalya'nın ve Türkiye'nin geleceğine güvenin”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Büyükşehir’den toplu ulaşıma 50 yeni otobüs Güncel Büyükşehir’den toplu ulaşıma 50 yeni otobüs

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kent içi toplu ulaşım için satın aldığı çağdaş ve çevre dostu 12 metrelik, 50 yeni otobüs; törenle hizmete girdi ve toplu ulaşım hatlarında çalışmaya başladı. Başkan Türel, “Tek bir muradımız var o da halkımızın toplu ulaşımdan en iyi şekilde istifade etmesini sağlamak” dedi.


ANSİAD BAŞKANI ERDOĞAN’DAN 2017 MESAJI Güncel ANSİAD BAŞKANI ERDOĞAN’DAN 2017 MESAJI

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, yeni yıl mesajı yayınladı.


Başkan Böcek, “Muhtar evleri 10 güne hazır” Güncel Başkan Böcek, “Muhtar evleri 10 güne hazır”

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, inşası devam eden 4 muhtarlık binası ve bir ATM Parkı’nın çalışmalarını yerinde inceledi.


Hafise Nine’nin artık sıcak bir yuvası var Güncel Hafise Nine’nin artık sıcak bir yuvası var

Konyaaltı’nın Kır Mahallesi’nde zor şartlar altında yaşamını sürdüren 75 yaşındaki Hafise Yıldırım’a Büyükşehir Belediyesi sahip çıktı. Başını sokacak sıcak bir yuva hayali kuran Hafise Nine, Başkan Türel’in talimatıyla konteyner eve kavuştu.


MURATPAŞA’DAN ÇALIŞANLARINA YENİ YIL İKRAMİYESİ Güncel MURATPAŞA’DAN ÇALIŞANLARINA YENİ YIL İKRAMİYESİ

Muratpaşa Belediyesi, 2017’ye sayılı saatler kala çalışanlarına tam 841 bin 594 lira yeni yıl ikramiyesi ödemesi yaptı.


Seven Knights oyununa Muay Thai savaşçısı Klahan geldi Teknoloji/Bilim/İnternet Seven Knights oyununa Muay Thai savaşçısı Klahan geldi

Klahan’ın oyuna eklenmesinin şerefine Netmarble’ın düzenleyeceği etkinliği kaçırmayın...


Akkuş: Güncel Akkuş: "Sağlıklı, mutlu bir yıl diliyorum"

Antalya Eczacı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Tolgar Akkuş yeni yıl mesajı yayınladı.


YENİ YILIN İLK TEMSİLİ “SARAYDAN KIZ KAÇIRMA” Kültür/Sanat YENİ YILIN İLK TEMSİLİ “SARAYDAN KIZ KAÇIRMA”

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 03 Ocak Salı ve 05 Ocak Perşembe akşamları saat: 20.00’de W.A.Mozart’ın ünlü “Saraydan Kız Kaçırma” operasını sahneleyecek.


“2017 İNSANLIĞIN YILI OLSUN” Güncel “2017 İNSANLIĞIN YILI OLSUN”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yeni yıl mesajında 2017’nin sevginin, barışın ve kardeşliğin kazandığı, dayanışmanın, birlik, beraberlik ve kardeşliğini yılı olması temennisinde bulundu “2017 insanlığın yılı olsun” dedi.


Hindistan Ödeme Sistemlerine Türk Damgası Hindistan Ödeme Sistemlerine Türk Damgası

Cardtek, Hindistan’ın yeni ödeme standardı RuPay için qSparc Temassız Level 2 Kernel sertifikasyonu alan ilk şirket oldu. Bu sertifikasyon, EMV ve mobil ödeme işlemleri için hızlı ve sorunsuz bir şekilde yeni çözümler sunulmasına olanak sağlıyor.


YENİ YILA MUTLU BİR MİDEYLE UYANIN Sağlık/Kadın YENİ YILA MUTLU BİR MİDEYLE UYANIN

Yılbaşı demek, özenle hazırlanmış sofralarda sevdikleriyle girmek demek. Yılbaşı günlerinde özenle hazırlanan mönü oldukça zengindir.


Köy okullarına da bilgisayar sınıfı Güncel Köy okullarına da bilgisayar sınıfı

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, ilçenin en uzak yerleşim yerlerinden Kızıllı Ortaokulu’na bilişim sınıfı açılışında, eğitime olan desteklerin devam edeceğini vurguladı.


SERİK GÜLSÜN SÜLEYMAN SÜRAL MYO'DA İLK YARDIM EĞİTİMİ Serik SERİK GÜLSÜN SÜLEYMAN SÜRAL MYO'DA İLK YARDIM EĞİTİMİ

Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü 112 Acil Servis ekipleri tarafından, Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksek Okulunda İlk Yardım Eğitimi verildi. Yüksekokulun 303 No’lu Amfisinde gerçekleştirilen eğitime Öğretim elemanları ve kalabalık bir öğrenci topluluğu katıldı.


AKÇAALAN İLK ÖĞRETİM'DEN URFA’YA YARDIM Serik AKÇAALAN İLK ÖĞRETİM'DEN URFA’YA YARDIM

Serik Akçaalan İlk Öğretimokulu öğrenci ve öğretmenlerinin katkıları ile toplanan yardımlar Urfa-Siverek-Başyayla İlkokulu’na ulaştırıldı.


BELEDİYE PERSONELİNE ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ EĞİTİMİ Aksu BELEDİYE PERSONELİNE ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİMİ SİSTEMİ EĞİTİMİ

Aksu Belediyesinin , “Basic Process” Eğitim Danışmanlık firmasından aldığı eğitim ve danışmanlık hizmetleri kapsamında ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına başladığı açıklandı.


SERİK BADMİNTON GENÇ KIZLAR ŞAMPİYONU SERİK ANADOLU Serik SERİK BADMİNTON GENÇ KIZLAR ŞAMPİYONU SERİK ANADOLU

Serik Badminton Genç Kızlar Şampiyonluğunu Serik Anadolu Lisesi kazan dı. Şampiyona 26-27 Aralık 2016 tarihlerinde 100.Yıl Kapalı Spor Salonunda 5 okulun katılımıyla yapıldı. Liseler Arası “Genç Kızlar” Badminton müsabakaların da Serik Anadolu Lisesi Şampiyon oldu.


TEKELİ İLK ÖĞRETİM OKULU KONFERANS SALONUNA KAVUŞTU Serik TEKELİ İLK ÖĞRETİM OKULU KONFERANS SALONUNA KAVUŞTU

Serik Tekeli İlk Öğretim Okulu Konferans Salonu düzenlenen bir törenle açıldı.


TEKSTİL SEKTÖRÜ SERİK GÜLSÜN SÜLEYMAN SÜRAL MYO’DA GÖRÜŞÜLDÜ Serik TEKSTİL SEKTÖRÜ SERİK GÜLSÜN SÜLEYMAN SÜRAL MYO’DA GÖRÜŞÜLDÜ

Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksek Okulu’nun Tecrübe Paylaşımı etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Sektör akademi işbirliği ile mesleki eğitimde sinerji yaratmayı hedefleyen etkinliklerde öğrencilerin iş hayatına dair vizyonlarının genişletilmesi hedefleniyor.


ARALIK’TA ERASTA ANTALYA’YA GELEN HEDİYEYLE AYRILDI Güncel ARALIK’TA ERASTA ANTALYA’YA GELEN HEDİYEYLE AYRILDI

Erasta Antalya, giyimden aksesuara, dekorasyondan ev elektroniğine birçok seçkin markasıyla sunduğu alışveriş imkânının yanı sıra ziyaretçilerine eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan ve sürpriz hediyeler kazandıran kampanyalarına Aralık ayında da devam ediyor.


 ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN YENİ YIL MESAJI Güncel ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN YENİ YIL MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır yeni yıl mesajı yayınladı.


BYEGM’DEN “ANLAMLI” YENİ YIL TEBRİĞİ Güncel BYEGM’DEN “ANLAMLI” YENİ YIL TEBRİĞİ

15 Temmuz gecesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin FETÖ terör örgütünün saldırısı sonucu yıkılan duvarlarının mermerleri yeni yıl tebriği oldu...


SPOR KULÜBÜ, 2016’YI DEĞERLENDİRDİ Aksu SPOR KULÜBÜ, 2016’YI DEĞERLENDİRDİ

Aksu Belediyesi Spor Kulübü, yılın son toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Aksu Belediyesi Başkan Vekili Ferit Özçelik ve Aksu Belediyesi Başkan Yardımcısı Hakkı Çoşgun da katıldı.


ENGELSİZ KAFE’DE YENİ YIL KUTLAMASI Güncel ENGELSİZ KAFE’DE YENİ YIL KUTLAMASI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Engeliz Kafe’nin özel çocuklarının düzenlendiği yeni yıl kutlamasında ilk yılbaşı hediyesini aldı. Engelsiz Kafe adına merkez öğrencilerden Eyüp Tarım, ‘Sürahi Nine’ kostümü içinde Başkan Uysal’a kendi yaptıkları çikolataları hediye etti.


ASMEK 2’nci dönem kayıtları başlıyor Güncel ASMEK 2’nci dönem kayıtları başlıyor

Türkiye’nin en büyük eğitim birimi olan Büyükşehir Belediyesi Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları’nda (ASMEK) 2. dönem kayıtları başlıyor. Vatandaşlar, internet üzerinden ya da kurs merkezlerine giderek kayıtlarını yaptırabilecek.


Sözen: Manavgat Sözen: "İnsanların kucaklaştığı bir yıl olmasını diliyorum"

Manavgat Belediye Bakanı Şükrü Sözen yeni yıl mesajı yayınladı.


Kepez Ligin İkinci Yarısına Hazır Spor Kepez Ligin İkinci Yarısına Hazır

Bölgesel Amatör Lige (BAL) verilen arada , kampa girerek hazırlıklarını sürdüren Kepez Belediyespor, oynadığı hazırlık karşılaşmalarında ligin 2.yarısına hazır bir görüntü veriyor.


Y kuşağı çağında siber güvenlik için altın tavsiyeler Teknoloji/Bilim/İnternet Y kuşağı çağında siber güvenlik için altın tavsiyeler

Şu an 20 ila 30 yaş arasında bulunan Y kuşağı, dünya genelinde iş yerlerine hükmetmeye başladı. Bu kuşak birçok yönden değişimi beraberinde getirirken şirketleri de siber saldırılar karşısında hedef haline getirebiliyor.


VODAFONE’LULAR 2016’DA DA DOYASIYA HABERLEŞMENİN KEYFİNİ YAŞADI Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’LULAR 2016’DA DA DOYASIYA HABERLEŞMENİN KEYFİNİ YAŞADI

Türkiye’deki 10’uncu yılını 20 milyar TL’ye yakın yatırımla tamamlayan Vodafone’un abone bazı hızla büyümeye devam ediyor. 2016 yılında abone başına aylık ortalama 462 dakika konuşan Vodafone’lular, %119 artışla toplam 235 bin terabayt data kullandı.


KONGED’DEN ŞEHİTLERE SAYGI DURUŞU: “ÖTESİ YOK” Güncel KONGED’DEN ŞEHİTLERE SAYGI DURUŞU: “ÖTESİ YOK”

Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED), dün akşam Antalya Kültür Merkezi Aspendos Salonu’nda gerçekleştirdiği Şehitlere Saygı konulu etkinlikte; 15 Temmuz darbe kalkışmasında kendini vatan için feda eden şehitleri andı.


BAŞ DÖNMESİNİ KÜÇÜMSEMEYİN Sağlık/Kadın BAŞ DÖNMESİNİ KÜÇÜMSEMEYİN

Baş dönmesi, ayağa kalkarken yaşadığınız hafif denge kaybı çoğu zaman “tansiyonum düşmüştür” diyerek geçiştiriliyor. Oysa önemsenmeyen bu şikâyetler çok tehlikeli bir hastalığın habercisi olabiliyor; şah damarı tıkanıklığı…


Süper Lig’de cepler dolu tribünler boş! Spor Süper Lig’de cepler dolu tribünler boş!

Yayın gelirleri bakımından Avrupa’yla yarışan Süper Lig seyirci sayısında sınıfta kaldı. Futbolla yeni tanışan Amerika’da bile maç başına yaklaşık 21 bin ortalama yakalanırken, Süper Lig’de ortalama seyirci sayısı 8 bin 456’da kaldı.


Türk Telekom AB’nin 5G Çalışmalarını Yöneten Networld2020’de de Türkiye’yi temsil ediyor Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom AB’nin 5G Çalışmalarını Yöneten Networld2020’de de Türkiye’yi temsil ediyor

Türk Telekom, Avrupa Birliği’nin 5G çalışmalarını başlatan Avrupa Network Teknoloji Platformu’nun (Networld2020) Yönetim Kurulu’na tekrar seçildi.


SEVİM KARALOĞLU EXPO 2016 FLORA ESİNTİSİ SERGİSİNİ GEZDİ Güncel SEVİM KARALOĞLU EXPO 2016 FLORA ESİNTİSİ SERGİSİNİ GEZDİ

Sevim Karaloğlu, beraberindekilerle Kaleiçi'nde yer alan Antalya Olgunlaşma Enstitüsünün Expo 2016 Flora Esintisi Sergisi'ni gezerek Enstitü Müdürü Emine Erkal'dan bilgi aldı.


GRİP ZATÜREYE ÇEVİRİR Mİ? Sağlık/Kadın GRİP ZATÜREYE ÇEVİRİR Mİ?

Kış hastalığı olarak bilinen zatüre, kronik rahatsızlığı olanlarda daha ağır seyreden ve zaman zaman ölümle sonuçlanabilen ateşli bir hastalıktır. Kış mevsiminde sıklıkla görülen ve ağır geçen griplerin zatüreye ortam hazırladığını söyleyen Liv Hospital Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ferah Ece zatüre ile ilgili merak edilenleri anlattı.


Yılın ilk gününde enerjinizi sudan alın Sağlık/Kadın Yılın ilk gününde enerjinizi sudan alın

Keyifli geçen bir yılbaşı gecesinin ardından yılın ilk gününü baş ağrısı çekerek yatakta geçirmek istemiyorsanız, Waternet Sağlıklı Yaşam Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy’un önerilerine kulak verin! Bol sıvı tüketimi, sağlıklı öğünler ve açık havada keyifli bir yürüyüş ile yeni yıla yüksek bir enerjiyle başlamak mümkün.


Ağır vasıta lastikleri pazarı, son çeyrekte %15’İN ÜZERİNDE büyüdü Otomotiv Ağır vasıta lastikleri pazarı, son çeyrekte %15’İN ÜZERİNDE büyüdü

Türkiye ağır vasıta lastik pazarında satış adetleri, 2016’da 2 milyon adeti geçti


Sosyal medyayı az kullanan kişiler daha mutlu Sağlık/Kadın Sosyal medyayı az kullanan kişiler daha mutlu

Hoşunuza gitmeyebilir, ancak Facebook'tan uzak durmak muhtemelen sizi daha mutlu edebilir. Çünkü araştırmalar, sosyal medyayı daha az kullanan kişilerin genel olarak daha mutlu olduğunu gösteriyor. Bir hafta boyunca Facebook kullanmayan insanlar önemli ölçüde mutlu oluyorlar. Araştırmacılara göre, sosyal medya gerçekliği algılamamızı bozuyor.


2017'Yİ SAĞLIKLA KARŞILAYIN Sağlık/Kadın 2017'Yİ SAĞLIKLA KARŞILAYIN

Yeni seneye ağız tadı ile güzel bir başlangıç yapmak için özenle hazırlanan yılbaşı sofraları, menü çeşitliliği ve tüm tatların denenmek istenmesi nedeniyle sindirim problemlerine yol açabiliyor.


Türkiye ihracat lideri Ford Otosan, mühendislik ihracatının da lideri oldu Ekonomi/Turizm Türkiye ihracat lideri Ford Otosan, mühendislik ihracatının da lideri oldu

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” araştırmasında Ford Otosan, Mühendislik Hizmetleri alanında birincilik ödülünün sahibi oldu.


BAKA YÖNETİM KURULU ISPARTA’DA TOPLANDI Güncel BAKA YÖNETİM KURULU ISPARTA’DA TOPLANDI

Toplantıda alınacak kararların hayırlı olmasını dileyen BAKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Antalya Valisi Münir Karaloğlu, “2017, 2016’dan hem ülkemiz için hem insanlık için daha iyi sonuçlar versin. Bölgemizde İslam coğrafyasında akan kan akan gözyaşı dursun, ülkemizdeki birlik beraberlik, kardeşlik ruhu gelişsin, aramızdaki dostluk muhabbet çoğalsın diye temenni ediyorum” dedi.


ATB MÜŞTEREK KOMİTE TOPLANTISI YAPILDI Ekonomi/Turizm ATB MÜŞTEREK KOMİTE TOPLANTISI YAPILDI

Antalya Ticaret Borsası Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı, ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan’ın katılımıyla yapıldı. Toplantıda komite üyeleri, Antalya’nın 2016 tarım ve ticareti değerlendirirken, komitelerin 2017’de yapacağı çalışma planları gündeme geldi.


YÜKSELİŞ YABANCI DİL SORUNUNU ÇÖZDÜ Serik YÜKSELİŞ YABANCI DİL SORUNUNU ÇÖZDÜ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları öğrencilerinin yabancı dil sorununu çözdü.


DÜNYA ŞAMPİYON YÜKSELİŞ YILDIZI TÜRKİYE SPOR ÖDÜLLERİNİ DE ALDI Serik DÜNYA ŞAMPİYON YÜKSELİŞ YILDIZI TÜRKİYE SPOR ÖDÜLLERİNİ DE ALDI

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları, Dünya Liseler arası Hentbol Şampiyonu Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi Hentbol Takımının ardından Türkiye’de her yıl düzenlenen ve spor kamuoyunun en prestijli ödülü sayılan” Türkiye Spor Ödüllerinde’’ yılın en başarılı okulu oldu.


YÜKSELİŞ OKULU 2015-2016 da ASOSYAL ETKİNLİK ve PROJELERLE DOLU Serik YÜKSELİŞ OKULU 2015-2016 da ASOSYAL ETKİNLİK ve PROJELERLE DOLU

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları 2016 yılında düzenlemiş olduğu sosyal etkinliklerle ve projelerle hem dikkatleri üzerine çekti hem de öğrencilerimizin ve velilerimizin kılavuzu oldu.


2016 YILI TEOG YÜKSELİŞ FARKI Serik 2016 YILI TEOG YÜKSELİŞ FARKI

Serik Özel Akdeniz yükseliş Koleji Eğitim Kurumları öğrencileri 2016 yılında hem akademik hem sportif anlamda üstün başarılara imza attı.


AKSU’DA YILBAŞI ÖNCESİ DENETİM Aksu AKSU’DA YILBAŞI ÖNCESİ DENETİM

Aksu Belediyesi, yılbaşı öncesinde ilçede denetim yaptı. Özellikle alkol, çerez satışı yapan yerlerin incelendiği denetimde, kasaplar, fırınlar da sıkı kontrolden geçirildi.


‘2017 İYİ İNSANLARIN YILI OLSUN’ Güncel ‘2017 İYİ İNSANLARIN YILI OLSUN’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Fener Yaşlı Evi’nde deneyimli kent sakinlerini yeni yıl kutlamasında “2017 iyi insanların yılı olsun. İyilikler, güzellikler, sevgi ve saygı, paylaşım, kültür, sanat, spor, daha güzel bir kamusal yaşam galip gelsin” dileğinde bulundu.


Ukrayna Büyükelçisi’nden Başkan Türel’e ziyaret Siyaset Ukrayna Büyükelçisi’nden Başkan Türel’e ziyaret

Ukrayna Büyükelçisi Andrii Sybiha, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti. Türel, tüm olumsuzluklara rağmen bu yıl Ukraynalı turist sayısında artış yaşandığına dikkat çekerek, “Ukraynalılar bize kötü gün dostu olduğunu en iyi şekilde gösterdi” dedi.


Takvimler canlı yayında imzalandı Güncel Takvimler canlı yayında imzalandı

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, vatandaşlara hediye edilen yeni yıl takvimlerini sosyal medya üzerinden canlı yayında imzalayarak adreslerine gönderdi.


MURATPAŞA’DAN YENİ YIL ÖNCESİ YENİ EŞYALAR Güncel MURATPAŞA’DAN YENİ YIL ÖNCESİ YENİ EŞYALAR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ziyaret eden halk şairi Yayha Azeroğlu, ‘ev eşyası’ isteğini Başkan Uysal’a ithaf ettiği şiiriyle iletti. Şiiri okuyan Başkan Uysal, halk şairini belediyeye davet ederken Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü de yeni yıl öncesi kanepe ve beyaz eşya yardımında bulundu.


Altın Nota Beste Yarışması ödülleri belli oldu Kültür/Sanat Altın Nota Beste Yarışması ödülleri belli oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek Altın Nota Beste Yarışması’nda ödüller belli oldu. Birincilik ödülünün 4 bin lira olarak belirlendiği yarışmada toplam 24 bin 500 lira ödül dağıtılacak.


İlkokulda Yaşanan Skandal TBMM’ye Taşındı Siyaset İlkokulda Yaşanan Skandal TBMM’ye Taşındı

Antalya Hacı Hafize Saygan 2 İlkokulu’nda 2’nci sınıf öğretmeni D.L.’nin, F.N isimli kız öğrenciyi pis olmakla suçladığı ve öğrenciyi tüm sınıfın önünde soyarak çamaşırının da pis olduğunu söylediği ve başını tahtaya vurduğu iddiaları TBMM’ye taşındı.


‘DEMOKRATİK REJİMİN KEPENGİ İNER’ Siyaset ‘DEMOKRATİK REJİMİN KEPENGİ İNER’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinin İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Gençlik Akdeniz Formu’nda yaptığı konuşmada Anayasa değişiklik paketinin yargı bağımsızlığını yok edeceğini belirterek, “Bu demokratik rejimin kepenginin indirilmesi anlamına gelen bir gelişmedir” dedi.


VERGİ DAİRESİNDE UYGULAMALI EĞİTİM Elmalı VERGİ DAİRESİNDE UYGULAMALI EĞİTİM

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencileri vergi uygulamalarını yerinde öğreniyorlar. Öğr. Gör. Melek Seferoğlu denetiminde muhasebe programı öğrencileri Elmalı Vergi Dairesinde öğrendikleri bilgileri belirli aralıklarla yerinde uygulama yaparak öğrendiler.


AEDAŞ, yılbaşında planlı kesintilere ara verdi Güncel AEDAŞ, yılbaşında planlı kesintilere ara verdi

2017 yılına sayılı günler kala, Antalya, Isparta ve Burdur’da elektrik dağıtım hizmeti veren AEDAŞ, 31 Aralık ve 1 Ocak tarihlerinde planlı kesintilerini iptal etti


Konyaaltı’na Kongre ve Fuar Merkezi..
 Ekonomi/Turizm Konyaaltı’na Kongre ve Fuar Merkezi..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Pınarbaşı Mahallesi'ne inşa edecekleri Kongre ve Fuar Merkezi’nin 2017 yılında hizmete açılacağını söyledi.


Konyaaltı projesi 19 Ocak’ta yeniden ihaleye çıkıyor Güncel Konyaaltı projesi 19 Ocak’ta yeniden ihaleye çıkıyor

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın pırlanta gerdanlığı 6 kilometre uzunluğundaki Konyaaltı Sahili’ne uygulanacak dünya çapındaki projeyi 19 Ocak 2017 Perşembe günü yeniden ihaleye çıkarıyor. Antalya’nın geleceğine yön verecek dev proje belediye web sitesinden canlı olarak yayınlanacak.


Döşemealtı Belediyesi’nden çalışanlarına yeni yıl promosyonu Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden çalışanlarına yeni yıl promosyonu

Döşemealtı Belediyesi, çalışanlarına ekonomik destek sağlamak amacıyla bankalarla gerçekleştirdiği maaş promosyon ihalesini en yüksek teklifi veren Vakıf Bankası Döşemealtı Şubesi kazandı.


BUDAK: “TURİZMDE RİSK VE KRİZ YÖNETİMİ OLUŞTURULMALI” Siyaset BUDAK: “TURİZMDE RİSK VE KRİZ YÖNETİMİ OLUŞTURULMALI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, turizmde “geliyorum diyen krizin” yaşandığını, etkin önlemler alınmaması nedeniyle Ocak-Kasım döneminde yabancı turist kaybının 10.7 milyona çıktığını belirterek, “2017 yılında kaybın daha da büyümemesi için acilen risk ve kriz yönetimi oluşturulmalıdır” dedi.


Tütüncü’den Suriyeli çocuklara yeni yıl hediyesi Güncel Tütüncü’den Suriyeli çocuklara yeni yıl hediyesi

Yaşam ve eğitim koşullarını düzelttiği Kepez’deki 143 Suriyeli çocuğun ziyaretini kabul eden Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, küçük misafirlerine eğitim, giyecek ve spor malzemelerinden oluşan hediye paketlerini sundu.


VALİ KARALOĞLU 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ'Nİ İNCELEDİ Güncel VALİ KARALOĞLU 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ'Nİ İNCELEDİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 112 Acil Çağrı Merkezi'nde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı


112 Acil Sağlık personeline Emniyet'ten eğitim Güncel 112 Acil Sağlık personeline Emniyet'ten eğitim

112 Acil Sağlık Hizmetleri Personeline Olay Yerlerinde Adli Vakalarda Maddi Delillere Yaklaşım Eğitimi verildi


GSS borçları için son çağrı Ekonomi/Turizm GSS borçları için son çağrı

Genel sağlık sigortası kapsamındaki zorunlu gelir testi için son gün 2 Ocak...


Yılbaşı gecesini acil serviste geçirmeyin Sağlık/Kadın Yılbaşı gecesini acil serviste geçirmeyin

Anadolu Sağlık Merkezi Mutlu Diyet Kliniği’nden Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağatay Demir, birçok insan için yılbaşı gecelerinin yemekleri, çeşit çeşit içecekleri, tatlıları, tuzluları ve yemişleri bol bol tüketmek anlamına geldiğini aktardı.


UA Üniversitesi’nin yeni Rektörü Başkan Genç’i ziyaret etti Döşemealtı UA Üniversitesi’nin yeni Rektörü Başkan Genç’i ziyaret etti

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Uluslararası Antalya Üniversitesinin yeni Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek'i makamında ağırladı.


Haberleşme masraflarımız arttı Ekonomi/Turizm Haberleşme masraflarımız arttı

Türkiye’de 4 Kişilik Bir Ailenin Yıllık Haberleşme Gideri Yaklaşık 2844 TL


KENT KONSEYİ’NDEN KAYMAKAMA ZİYARET Aksu KENT KONSEYİ’NDEN KAYMAKAMA ZİYARET

Aksu Kent Konseyi Yönetimi, Aksu Kaymakamı Aydın Ergün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Antalya Lara Anneleri, Yılbaşı Etkinliği için Mado Lara Sahili tercih etti Güncel Antalya Lara Anneleri, Yılbaşı Etkinliği için Mado Lara Sahili tercih etti

Renkli Fikirler Fabrikası tarafından organize edilen Antalya Lara Anneleri yılbaşı etkinliği ,Eski Lara yolu üzerinde bulunan Mado Lara Sahil'de yapıldı.


Siyaset "ASGARİ ÜCRET EN AZ 1,750 TL OLMALI"

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, Asgari Ücret Tespit Komisyonu görüşmeleri hakkında yazılı bir açıklama yaptı.


Denizi seyretmek için Kepez'e gelin Güncel Denizi seyretmek için Kepez'e gelin

Çankaya Mahallesi, 2B, imar ve mülkiyet sorunlarının ortadan kalkmasının ardından Antalya'nın cazibe merkezi haline geldi. 

Kepez İlçesi'nde imar ve mülkiyet sorunlarının ortadan kalktığı mahallelerde yapılaşma tüm hızıyla sürüyor.


Köse, “Rejim değil, hükümet sistemi değişecek” Siyaset Köse, “Rejim değil, hükümet sistemi değişecek”

Anayasa Komisyonu’nda söz alan AK Parti Antalya Milletvekili Av. Mustafa Köse, Anayasa değişikliği ile rejimin değil, hükümet sisteminin değişeceğini söyledi.


AK KADINLARDAN HALEP’E DESTEK Siyaset AK KADINLARDAN HALEP’E DESTEK

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları öncülüğünde başlatılan Halep’e Yardım programına AK Parti Antalya İl ve İlçe Kadın Kolları da destek verdi.


Döşemealtı gençliği teröre karşı birlik mesajı verdi Döşemealtı Döşemealtı gençliği teröre karşı birlik mesajı verdi

DÖGEM vekilleri siyasi parti gençlik kolları üyelerini teröre karşı bir araya topladı


ADALYA VAKFI’NDA 2017 HEYECANI Güncel ADALYA VAKFI’NDA 2017 HEYECANI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Adalya Vakfı Mali Genel Kurulu’nda vakfın çalışmalarıyla artık belli bir başarı noktasına ulaştığını belirterek “2017’nin bu başarının daha da ileri taşındığı bir yıl olacağına inanıyorum. Ulaştığımız noktayı asla ‘Bu kadarı bize yeter’ diyerek kabul edemeyiz” dedi.


Bahçeşehir'in Robotik Takımı Başkan Genç'i ziyaret etti Döşemealtı Bahçeşehir'in Robotik Takımı Başkan Genç'i ziyaret etti

Fırst Lego League (FLL) isimli bilimsel içerikli uluslararası etkinliğin Türkiye ayağına katılacak Bahçeşehir Anadolu Lisesi öğrencileri, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret etti.


Tütüncü denetimli serbestlik protokolünü imzaladı Güncel Tütüncü denetimli serbestlik protokolünü imzaladı

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü ile Cumhuriyet Başsavcısı Solmaz, denetimlik serbestlik kapsamında kamu yararına çalıştırma yükümlülüğüne tabi tutulan hükümlülerin çalıştırmasını esas alan işbirliği protokolünü imzaladı.


BAŞKAN UYSAL’A TURUNÇ REÇELİ HEDİYESİ Güncel BAŞKAN UYSAL’A TURUNÇ REÇELİ HEDİYESİ

Muratpaşa Belediyesi’nin Yaşlı Evleri üyesi bir grup deneyimli kent sakini, kendilerinin ‘gönül bahçesi’ adını verdikleri Yaşlı Evi bahçelerinden topladıkları turunçlarla yaptıkları reçelleri Belediye Başkanı Ümit Uysal’a hediye etti.


Başkan Böcek’ten ‘çiftçilere’ müjde…
 Ekonomi/Turizm Başkan Böcek’ten ‘çiftçilere’ müjde…


Bölgede tarım ile geçimini sağlayan vatandaşların maliyetlerini büyük ölçüde azaltacak projeyi hayata geçiren Konyaaltı Belediyesi, Türkiye’de bir ilke daha imza atıyor.


Pal City standı, Terra City AVM’de! Güncel Pal City standı, Terra City AVM’de!

Antalya’nın Döşemealtı bölgesinde hızla yükselen Pal City 2 Vali Konakları, Terra City AVM’de kurduğu stant ile proje hakkında vatandaşları bilgilendiriyor.


İKMİB, KİMYA İHRACATININ YOL HARİTASINI ÇIKARDI Ekonomi/Turizm İKMİB, KİMYA İHRACATININ YOL HARİTASINI ÇIKARDI

Kimya sektörünün ihracat hedeflerine liderlik eden İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği (İKMİB), ihracatın 2017-2023 yıllarına dair rotasını belirlemek üzere A.T. Kearney işbirliğiyle önemli bir çalışmaya imza attı.


HABERTÜRK YAZARI YILDIRIM; “BATIDAN KOPMANIN BEDELİ 600 MİLYAR DOLAR” Ekonomi/Turizm HABERTÜRK YAZARI YILDIRIM; “BATIDAN KOPMANIN BEDELİ 600 MİLYAR DOLAR”

2017 yılına girerken ekonomide ne olacağı sorusunu ANSİAD için yanıtlayan Habertürk Ekonomi Yazarı Abdurrahman Yıldırım, “Bizim Batı ile küsme lüksümüz yok, ekonomi bize batıyla kavga lüksünü vermiyor. Ne yapıp edip Batıyla iyi geçinmenin yolunu bulmamız lazım, Batı’dan kopmanın bedeli 600 milyar dolar” dedi


Büyükşehir’den modern sergi alanı Güncel Büyükşehir’den modern sergi alanı

Büyükşehir Belediyesi, İsmet İnönü Kent Meydanı’nda başlattığı el emeği ürünleri sergi alanı çalışmalarını tamamladı. Alanda 85 modern stant kuruldu.


Büyükşehir Belediyesi denetimli serbestlik protokolü imzaladı Güncel Büyükşehir Belediyesi denetimli serbestlik protokolü imzaladı

Büyükşehir Belediyesi ile Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı, denetimli serbestlik kapsamında kamuya yararlı bir işte ücretsiz olarak çalıştırılması kararı verilen hükümlülerin belediye bünyesinde çalıştırılmasına yönelik işbirliği protokolü imzaladı.


İŞİTME ENGELLİLERDE GALİBİYET HAFTASI Spor İŞİTME ENGELLİLERDE GALİBİYET HAFTASI

Hem futbol hem voleybol liglerinde durdurulamaz hale gelen Manavgat Belediyesi İşitme Engelliler Takımları liglerinde fırtına estiriyor.


Döşemealtı Belediyesi ile Cumhuriyet Başsavcılığı arasında protokol imzalandı Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi ile Cumhuriyet Başsavcılığı arasında protokol imzalandı

Döşemealtı Belediyesi ile Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı arasında Denetimli Serbestlik kapsamında kamu yararına işlerde çalışma cezası alan hükümlülerin ücretsiz olarak çalıştırılmasını öngören protokol imzalandı.


AK Kadınlardan Halep’e yardım Güncel AK Kadınlardan Halep’e yardım

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı’nın 81 ilde başlattığı Halep için yardım kampanyası çerçevesince AK Parti Konyaaltı İlçe Kadın Kolları tarafından toplanan yardımlar yola çıktı.


Halterin Şampiyonundan Hacıcaferoğlu’na Ziyaret Spor Halterin Şampiyonundan Hacıcaferoğlu’na Ziyaret

Dünya Görme Engelliler Halter Şampiyonasında Dünya 2’ncisi olan Milli sporcu Cenk Yanık ve Halter antrenörü Ekrem Celil Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin HACICAFEROĞLU’nu makamında ziyaret etti.


2016 YILINA DAMGASINI VURAN OLAYLAR Güncel 2016 YILINA DAMGASINI VURAN OLAYLAR

2016 yılı Türkiye’de ve dünyada önemli olaylara ve gelişmelere sahne oldu. Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, siyasetten spora, ekonomiden teknolojiye 2016’ya damga vuran olayların medya raporunu çıkardı.


Kafein madde bağımlılığıyla karıştırılmamalı Sağlık/Kadın Kafein madde bağımlılığıyla karıştırılmamalı

Uzmanlar gün içinde sıklıkla tükettiğimiz içeceklerdeki kafein oranının bağımlılık oluşturmadığını, önerilen tüketim miktarını geçmediğinde fayda sağladığını söylüyor.


Bitki çayları ile “kış çayı” hazırlayabilirsiniz Sağlık/Kadın Bitki çayları ile “kış çayı” hazırlayabilirsiniz

Fitoterapi Derneği Başkanı Prof. Dr. Ekrem Sezik, kış mevsiminde soğuk algınlığının belirtilerini azaltmak için bitki çaylarından hazırlanabilecek “kış çayı” tavsiyesinde bulunuyor. Sezik, bitki çaylarının uygun karışımlarla soğuk algınlığının yanı sıra hafif mide rahatsızlıklarında da kullanabileceğini söylüyor.


YETERSİZ AĞIZ BAKIMI KALP VE DAMAR HASTALIĞINA YOL AÇIYOR Sağlık/Kadın YETERSİZ AĞIZ BAKIMI KALP VE DAMAR HASTALIĞINA YOL AÇIYOR

İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sinem Yıldız Çiftlikli, ağız bakımının yetersiz olduğu durumlarda diş yüzeylerinde biriken mikrobiyal dental plağın neden olduğu enfeksiyonların kalp ve damar hastalıklarını tetiklediğine, hatta ölümle sonuçlanabilecek vakalara yol açabileceğine dikkat çekiyor.


SİMİT SARAYI SUUDİ ARABİSTAN’DA BÜYÜMEYİ SÜRDÜRÜYOR SİMİT SARAYI SUUDİ ARABİSTAN’DA BÜYÜMEYİ SÜRDÜRÜYOR

Geleneksel Türk lezzetlerini dünya ile buluşturan, Türkiye’nin global arenadaki vitrin markası Simit Sarayı, gördüğü yoğun ilgi üzerine Suudi Arabistan’daki Hail şehrinde bulunan Salma Mall’da mağaza açtı.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE YENİ YIL KUTLAMASI Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE YENİ YIL KUTLAMASI

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde yeni umutların başlangıcı olması dileğiyle yeni yıl kutlaması yapıldı.


BAŞKAN UYSAL’IN ZEYTİNKÖY TERCİHİ: İNSAN Güncel BAŞKAN UYSAL’IN ZEYTİNKÖY TERCİHİ: İNSAN

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ‘Zeytinköy Kadın Emeği Merkezi’ projesi tanıtım toplantısında yerel yönetim olarak Zeytinköy’de bir tercih yaptıklarını belirterek, “İnşaat sektörünün Zeytinköy’le ilgili ihtiraslı, parlak fikirleri karşısında bölge insanını kazanarak, şehir yaşamının bir parçası yapacak bir çalışma içinde olduk” dedi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...