Cuma, 18 Ekim 2019
Dünyanın en küçük itfaiye aracı “Midilli” Antalya’da tanıtıldı Güncel Dünyanın en küçük itfaiye aracı “Midilli” Antalya’da tanıtıldı

İzmir Torbalı’da 150 bin metrekarelik üretim tesisinde tamamen yerli mühendislerin geliştirdiği teknolojiler ile üretim yapan Volkan İtfaiye, dünyanın en küçük itfaiye aracını Türkiye’de üretmenin gururunu yaşıyor. “Midilli” adı verilen bu yeni nesil dar alan itfaiye aracı Antalya Büyükşehir Belediyesi Itfaiye Daire Başkanı Ahmet Kısa’nın katıldığı bir etkinlikle itfaiyecilere tanıtıldı.


Gebiz'de boş binadan 150 bin liralık malzeme çalan firari şüpheli yakalandı Güncel Gebiz'de boş binadan 150 bin liralık malzeme çalan firari şüpheli yakalandı

Gebizli Mahallesinde Boş Bir Binadan 150 Bin TL Değerinde Malzeme Çalınması Olayının Firari Şüphelisi de Yakalandı


Dünya Ebeler Günü Coşku İle Kutlandı, Yılın Ebeleri Seçildi Sağlık/Kadın Dünya Ebeler Günü Coşku İle Kutlandı, Yılın Ebeleri Seçildi

5 Mayıs Dünya Ebeler Günü ve haftası, Antalya Kamu Hastaneleri Birliği, Antalya İl Sağlık Müdürlüğü, Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü, Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi ve birçok özel sağlık kuruluşunun iş birliği ile 5 Mayıs 2017 Cuma günü gerçekleştirilen bir etkinlikle kutlandı.


Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı’na rekor katılım..
 Güncel Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı’na rekor katılım..


‘Mutlu Çocuklarla, Mutlu Geleceğe’ sloganı ile bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuklar Fuarı, 4 günde 54 bin ziyaretçiyi ağırladı.


 Gedevet’e sıcak asfalt Alanya Gedevet’e sıcak asfalt

Büyükşehir Belediyesi yayla yollarında asfalt çalışmalarına başladı. Alanya’ya 20 kilometre uzaklıkta bulunan ve yerleşik halkın yanı sıra yerli ve yabancı turistlerin de özellikle yaz aylarında kullandığı Gedevet Yaylası’na giden yol sıcak asfaltla kaplanıyor.


ERCAN: “ANTALYA’YI SAĞLIK TURİZM DESTİNASYONU YAPMAK İSTİYORUZ” Sağlık/Kadın ERCAN: “ANTALYA’YI SAĞLIK TURİZM DESTİNASYONU YAPMAK İSTİYORUZ”

Medical Park MLP CARE, turizme yön veren dernek ve birlik yetkilileriyle Mardan Palace Otel'de Medical Park Antalya ve General Management of Media Hotel & Travel GM CENTER iş birliği ile düzenlenen toplantıda bir araya geldi.


Başkan Uysal, ‘Geleceğimize yatırım yapıyoruz’ Güncel Başkan Uysal, ‘Geleceğimize yatırım yapıyoruz’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Dutlubahçe kreş öğrencilerini yılsonu gösterisinde “Kreşlerimiz, eğitim ve bilim merkezlerimiz ve kısa adı MURGEM olan gençlik merkezimizle topluma, ülkesine, komşusuna sevgiyle ve saygıyla yaklaşan düzgün insan yetiştirebilirsek bu aynı zamanda geleceğimize de bir yatırım olacak” diye konuştu.


Kepezliler 8 ünlü şairimizi andı Kültür/Sanat Kepezliler 8 ünlü şairimizi andı

Türk şiirinin usta kalemleri 8 şair, Kepez’deki liselilerin düzenlediği 8 programda yad edildi.


Yaprak sarmalı teşekkür Güncel Yaprak sarmalı teşekkür

Muratpaşa’da Ermenek Mahallesi’nde yaşayan Güldane Aslanboğa, Muratpaşa Belediyesi’nin yönetişim birimi Turunç Masa’ya teşekkür için ‘Pazartesi sürprizi’ yaptı. Aslanboğa, haftanın ilk işi gününde evinde hazırladığı bir tabak dolusu yaprak sarmasıyla belediyeye geldi, Turunç Masa görevlilerine ikram etti.


Başkan Uysal’dan gençlere “Birçok şeyi başarabiliriz” Güncel Başkan Uysal’dan gençlere “Birçok şeyi başarabiliriz”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, MURGEM öğrencileri için LYS öncesi düzenlenen motivasyon gününde, gençlere, kardeşlik ve dayanışma idealinden vazgeçmemeyi ve hakşinas olmayı öğütledi, “Kızılderilileri desteklemekten, tutmaktan çekinmeyin. Kısa vadede kaybedeceklerini bilseniz dahi bundan çekinmeyin. Adalet duygumuz o durumda olursa Türkiye’de ve dünyada birçok şeyi başarabiliriz” dedi.


VODAFONE FREEZONE’DAN DÜNYADA BİR İLK: “KAFANA GÖRE SAATİ” Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE FREEZONE’DAN DÜNYADA BİR İLK: “KAFANA GÖRE SAATİ”

VODAFONE FREEZONE’DAN HER GÜN GEÇERLİ, İNTERNETİNDEN YEMEYEN 1 SAAT


Mein Schiff 5, 
Antalya’ya 5.065 kruvaziyer turist getirdi Ekonomi/Turizm Mein Schiff 5, 
Antalya’ya 5.065 kruvaziyer turist getirdi

2017 kruvaziyer turizm sezonunu 11 Nisan’da Mein Schiff 3 adlı gemi ile açarak, Antalya’ya 5.131 turist çeken Port Akdeniz, şimdi de Mein Schiff 5 adlı gemiyi ağırladı. Lüks kruvaziyer gemisi, ilk kez geldiği Antalya’da 5.065 kruvaziyer turist trafiği yarattı.


“2017 YILI ŞU ANDA, 2016’DAN DAHA OLUMLU GEÇİYOR!” Kemer “2017 YILI ŞU ANDA, 2016’DAN DAHA OLUMLU GEÇİYOR!”

Kemer Çamyuva'da bulunan Pasha's Princess Otelin Genel Müdürü Mehmet Levent Kılıçoğlu geçen yıla göre daha iyi geçen bir yıl yaşadıklarını belirterek, rezervasyonların da iyi seyrettiğini söyledi.


U18 Türkiye Basketbol Şampiyonasının Kalbi Antalya’da Attı Spor U18 Türkiye Basketbol Şampiyonasının Kalbi Antalya’da Attı

Türkiye Basketbol Federasyonu faaliyet programında yer alan U18 Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası Antalya’da yapıldı.Masadağı’na 17 km yeni yol Güncel 
Masadağı’na 17 km yeni yol

Kepez Belediyesi, ilçenin gözde yerleşim yerlerinden biri olan ve şehir hastanesi yatırımının yapılacağı Masa Dağı bölgesindeki imarlı yolların tamamını ulaşıma açıyor. 

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü döneminde Masa Dağı bölgesinde bulunan Çankaya Mahallesi’nin, site tarzı konut yapılaşması tamamlanan kısmındaki tüm yolların asfaltı ve kaldırımı geçtiğimiz yıllarda yenilenmişti.

Fen İşleri Müdürlüğü, bu yıl da mahallenin kuzey bölgesinde bulunan konut parsellerine ulaşımı sağlayacak olan imarlı yolları açıyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, iş makineleriyle sert kayaları kırarak ve çukurları doldurarak, bölgede 8, 25 ve 35 metre genişliklerinde 17 km yeni yol inşa ediyor. 
Başkan Hakan Tütüncü, bölgede devam eden yol açma çalışmalarını yerinde denetledi. Tütüncü, Başkan Yardımcısı Sebahat Adanır’dan ve Fen İşleri Müdürü Ali Aslan’dan yeni yol çalışmaları hakkında bilgi aldı.


“Duvaktaki Bereket Yörük Gelini” Sergisi Avrupa Yolcusu Kültür/Sanat “Duvaktaki Bereket Yörük Gelini” Sergisi Avrupa Yolcusu

Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) kuruluşu olan Antalya Kadın Müzesi tarafından daha önce Antalya, Kumluca, EXPO 2016 Sergi Salonu ve Alanya’da açılan ve büyük ilgi gören “Duvaktaki Bereket Yörük Gelini Sergisi” 11 Mayıs’ta Avrupa’ya taşınıyor. Sergi 11 Mayıs’ta Zagreb Yunus Emre Türk Kültür Merkezi’nde açılacak.


2 Teker Hareket İçin Yeter Bisiklet Turu Başlıyor Spor 2 Teker Hareket İçin Yeter Bisiklet Turu Başlıyor

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Dünya Hareketlilik Günü kutlamaları çerçevesinde ikincisi düzenlenen “2 Teker Hareket İçin Yeter” Bisiklet Turu başlıyor.


Komisyondan Döşemealtı Komisyondan "zam yok" kararı

4 yılda bir toplanan Arsa-Arazi Emlak Değer Komisyonu, Döşemealtı Belediye Meclis Salonu'nda bir araya geldi. Komisyon, alım satım işlemleri, emlak vergisi, veraset ve intikallerde esas alınan değerlere 'zam' yapmama kararı aldı.


TÜRKİYE’NİN MESAİSİ BİTMİYOR Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’NİN MESAİSİ BİTMİYOR

Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD) verilerini derleyerek dünyanın en uzun mesai yapan ülkelerini çıkardı. Ajans Press’in derlediği verilere göre haftalık 50 saat ve üzerinde çalışanların oranının Türkiye’de yüzde 43’ün üzerinde olduğu saptandı.


Diyabette doğru egzersiz ilaçtır Sağlık/Kadın Diyabette doğru egzersiz ilaçtır

Diyabetli insanlar için egzersiz yapmak risklidir. Ancak egzersiz yapmanın yararları risklerinden daha fazladır. Düzenli egzersiz kan şekerini düşürür ve bu da şeker hastalığının kontrolünde çok önemlidir.


TerraCity’de Latin rüzgârı Kültür/Sanat TerraCity’de Latin rüzgârı

Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars grubu Antalyalılara müzik ziyafeti çekti


GENÇ GÖNÜLLÜLER ve ÖĞRENCİLERİNİ ZİYARET Güncel GENÇ GÖNÜLLÜLER ve ÖĞRENCİLERİNİ ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Genç gönüllüler ve öğrencilerini ders başında ziyaret etti.


Yörük Festivali’ne şölenli kapanış Güncel Yörük Festivali’ne şölenli kapanış

Antalya’da üç gün boyunca Yörük kültürünün yaşatıldığı 3’üncü Uluslararası Yörük Festivali Düzlerçamı’nda düzenlenen birbirinden muhteşem etkinliklerle sona erdi. Başkan Türel, “Yörük kültürünü iyi anlatmamız, gelecek nesillere iyi taşımamız ülkemizin geleceğinin teminatıdır. Bu kültürü yaşatmak bize atalarımızdan miras olmakla birlikte esasen çocuklarımızın emanetidir” dedi.


Kumluca Uçurtma Festivali Kumluca Kumluca Uçurtma Festivali

Antalya Büyükşehir Belediyesi Bahar Şenlikleri kapsamında Kumluca Günay Sahil Tesisleri’nde uçurtma festivali düzenlendi.


Kaymakam Kara istiridye mantarı üretim tesisini ziyaret etti Kumluca Kaymakam Kara istiridye mantarı üretim tesisini ziyaret etti

Kaymakam Dr. Polat Kara, Hüseyin ve Meliha Acar çiftinin Kumluca'da ilk defa yapılan istiridye mantarı üretim tesisini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Köylü-şehirli yüzlerce kişi pedal çevirdi
 Güncel Köylü-şehirli yüzlerce kişi pedal çevirdi


Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Köyüm Bisiklete Biniyor” etkinliğiyle 7’den 70’e yüzlerce kişi bisiklete bindi.


Muratpaşa’da yeni nesil eğitim dönemi başlıyor Güncel Muratpaşa’da yeni nesil eğitim dönemi başlıyor

Muratpaşa Belediyesi, ilk ve ortaokul öğrencileri için tasarım, elektronik, robotik ve kodlama başlıklarını buluşturan ‘yeni nesil eğitim sistemine’ geçiyor. Bu sistemde çocuklar 3 boyutlu yazıcılarla, elektronik devrelerle çalışacak; akıllı telefon ve tabletler için uygulamalar, oyunlar tasarlayacak, devreleri birleştirip robotlar yapacak.


Yörük kültürü Antalya’yı sardı Güncel Yörük kültürü Antalya’yı sardı

Büyükşehir Belediyesi, 3’üncü Uluslararası Antalya Yörük Festivali’ne dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla kentin çeşitli noktalarına üzerinde Duroo, Velesbit gibi Yörüklere has kelimelerin yer aldığı uyarı ve bilgilendirme levhaları yerleştirdi.


Muratpaşa’da ‘Küreselleşme ve Türkiye’ konuşulacak Kültür/Sanat Muratpaşa’da ‘Küreselleşme ve Türkiye’ konuşulacak

Muratpaşa Belediyesi’nin ‘Küreselleşme ve Türkiye’ başlığıyla düzenleyeceği mini sempozyum gazeteci İsmail Saymaz, Boğaziçi Üniversitesi’nden Elif Uluğ, Koç Üniversitesi’nden Murat Somer’in katılımıyla 11 Mayıs Perşembe saat 16.00’da Belediye Kültür Salonu’nda gerçekleştirilecek.


AGT, Bayi Eğitimleriyle Sektöre Damgasını Vuracak Güncel AGT, Bayi Eğitimleriyle Sektöre Damgasını Vuracak

Yaşam alanlarına özel ahşap çözümler sunan AGT, İstanbul’daki İkitelli Kısıklı ve İran showroom’larında gerçekleştirdiği bayi eğitimleriyle sektöre katma değer sunuyor.


Başkan Çetinkaya, Tank imalatçısı esnafı ziyaret etti Kumluca Başkan Çetinkaya, Tank imalatçısı esnafı ziyaret etti

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya beraberinde Başkan Yardımcısı Ramazan Çataltepe, Traktörden bozma sembolik Tank imal eden Hüseyin Acar’ı ziyaret etti.


Başkan Öztekin’den Özel Bireylere Doğum Günü Sürprizi Elmalı Başkan Öztekin’den Özel Bireylere Doğum Günü Sürprizi

Elmalı Belediyesi , örnek bir davranışa daha imza atarak Elmalıda bulunan Özel Eğitim kurumlarında eğitim gören özel bireylere doğum günü sürprizi yaptı.


ATSO Yönetimi Serik'te Serik ATSO Yönetimi Serik'te

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetimi, Serik'te çeşitli temaslarda bulundu. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Meclis Başkanı Süleyman Özer, Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Kızılsavaş, Meclis Üyesi Süleyman Yıldız, Genel Sekreter Vildan Demer, Danışman M. Serhan Sekreter ve Uzman Orhan Çakmur'dan oluşan ATSO Heyeti ilk olarak Serik Kaymakamı Haluk Şimşek'i makamında ziyaret etti.


Nizamettin Şen: Ekonomi/Turizm Nizamettin Şen: "Tarih satın alınamaz"

Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Nizamettin Şen, tarihi eserlerin insanlığın ortak hazinesi olduğunu ve ait oldukları ülkelerde sergilenmesi gerektiğini söyledi.


ORKİDELERİN KORUNUMU ÜZERİNE ULUSLARARASI KONFERANS DÜZENLENDİ Güncel ORKİDELERİN KORUNUMU ÜZERİNE ULUSLARARASI KONFERANS DÜZENLENDİ

Avrupa Birliği Bakanlığı ve Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından Sivil Toplum Diyaloğu Programı tarafından desteklenen, Türkiye ve Yunanistan’daki Doğal Orkideleri Koruma Platformu projesi son dönem çalışmalarıyla devam ediyor.


Ay boyunca yaşanan siyasi gelişmeler Siyaset Ay boyunca yaşanan siyasi gelişmeler

16 Nisan halk oylamasının ardından “evet” oyunun çıkmasıyla belirlenen 3 madde hemen hayata geçirildi. Bu maddelerden biri de partili cumhurbaşkanı döneminin başlamasıydı.


Antalya Ticaretinin Yapısını Değiştirecek Protokol Aksu Antalya Ticaretinin Yapısını Değiştirecek Protokol

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Aksu Belediyesi arasında ‘toplu işyerleri’ konusunda işbirliği protokolü imzalandı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in ev sahipliği yaptığı imza törenine ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Meclis Başkanı Süleyman Özer, Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Erkan, Ayhan Kızılsavaş, Ethem Tayfun Kavukcu ve Aksu Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Koçyiğit katıldı.


Kumluca Belediye meclisi Mayıs ayı olağan toplantısı yapıldı Kumluca Kumluca Belediye meclisi Mayıs ayı olağan toplantısı yapıldı

Kumluca Belediye Meclisi Mayıs ayı olağan toplantısı, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya başkanlığında gerçekleştirildi.


Genç Kâşifler Zaman Yolculuğunda Güncel Genç Kâşifler Zaman Yolculuğunda

Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü tarafından 6-12 yaş grubu çocuklar için “Genç Kâşifler Zaman Yolculuğunda” adlı müze etkinliği düzenlendi.


Ekonomi piyasalarında normalleşme beklentisi ön plandaydı Ekonomi/Turizm Ekonomi piyasalarında normalleşme beklentisi ön plandaydı

Ekonomi Gazetecileri Derneği için yapılan araştırmada, Mart ayının ekonomi başlıkları belirlendi. Referandum seçimlerinde “evet” sonucunun çıkmasının ardından, gözler ekonomi dünyasına çevrildi.


Cesur ve Güzel sosyal medyayı salladı Kültür/Sanat Cesur ve Güzel sosyal medyayı salladı

Medya Takip Merkezi’nin sosyal medya izleme ve ölçme uygulaması DigiLUP, 24 - 30 Nisan tarihleri arasında yayınlanan yerli dizilerin sosyal medya performanslarını açıkladı.


Maarif Eğitim Kurumları Konyaaltı Kampüsü, Kardeş Okulları Ağırladı Güncel Maarif Eğitim Kurumları Konyaaltı Kampüsü, Kardeş Okulları Ağırladı

Maarif Eğitim Kurumları Konyaaltı Kampüsü öğretmenleri, kardeşlik duygusunu yaşamak, yaşatmak ve yüceltmek adına hayata geçirdikleri ‘’Kardeş Okullara Destek’’ projesi kapsamında eğitimcilerle kahvaltıda bir araya geldi.


18. Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinde Rıza Yağız konseri Kumluca 18. Tarım ve Seracılık Festivali etkinliklerinde Rıza Yağız konseri

Kumluca’da bu 18’incisi gerçekleştirilmekte olan Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında Yörük Obaları eğlencesi ve Rıza Yağız konseri düzenlendi.


18. Tarım ve Seracılık Festivali'nde Acı Biber Yeme Yarışması Kumluca 18. Tarım ve Seracılık Festivali'nde Acı Biber Yeme Yarışması

Kumluca’da bu yıl 18’incisi düzenlenmekte olan Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında yapılan “Acı biber yeme” yarışmasında acıdan yanan yarışmacıları protokol su dökerek serinletti


ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ailesi Büyüyor Alanya ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ailesi Büyüyor

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Bilim Dalı Uzmanı Atandı


  TURİZM GÜNDEMİN İLK SIRASINDA Ekonomi/Turizm TURİZM GÜNDEMİN İLK SIRASINDA

Ekonomide öne çıkan sektörler açıklandı. Domates gündeme damgasını vurdu


Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda Geleneksel Bahar Şenliği ve Pilav Günü Güncel Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda Geleneksel Bahar Şenliği ve Pilav Günü

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun 21. Geleneksel Bahar Şenliği ve Pilav Günü etkinliği büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.


SİNEMALAR 2017 YILINA REKORLA BAŞLADI Kültür/Sanat SİNEMALAR 2017 YILINA REKORLA BAŞLADI

2017 yılının ilk dört ayında sinema salonları rekor kırdı. Türk sinema tarihinde ilk defa yılın 4 aylık diliminde 30 milyona yakın bilet satılırken, 372 milyon lira hâsılat elde edildi.


FESTİVAL PERDESİNİ ‘IV. MURAT’ AÇACAK Kültür/Sanat FESTİVAL PERDESİNİ ‘IV. MURAT’ AÇACAK

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Antalya Uluslararası Tiyatro Festivali” dünyadan ve Türkiye’den önemli tiyatro oyunlarını 8’inci kez Antalya’da sanatseverlerle buluşturuyor.


2. ANTALYA KİMYA OLİMPİYATI DÜZENLENİYOR Güncel 2. ANTALYA KİMYA OLİMPİYATI DÜZENLENİYOR

Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü tarafından 9-10 Mayıs tarihlerinde 2. Antalya Kimya Olimpiyatı gerçekleştirilecek. Bu yıl ikincisi yapılacak olan Antalya Kimya Olimpiyatı’na 10 ve 11.ci sınıf lise öğrencileri bağımsız olarak veya kimya öğretmenlerinin önerisi ile başvurabilecek.


Şampiyon Akdeniz Üniversitesi Spor Şampiyon Akdeniz Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi Hentbol Takımı Üniversiteler Spor Ligi’nde (Ünilig), 60 Üniversite arasından Erkekler Hentbol branşında Türkiye Şampiyonu oldu.


BUDAK: “İŞSİZLİK FONU EMEKÇİYE DEĞİL AKP’YE FON” Siyaset BUDAK: “İŞSİZLİK FONU EMEKÇİYE DEĞİL AKP’YE FON”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP’nin iç ve dış politikadaki büyük hataları dolayısıyla binlerce kişinin işini kaybettiğini, işsizlik fonundan yararlanabilenlerin sayısının da çok sınırlı kaldığına dikkat çekerek, “İşsizlik fonu emekçi için değil, AKP’nin kendi siyasi ömrünü uzatmaya dönük, günü kurtarmaya dönük adımlar için kullanılıyor” dedi.


TENİS’TE BAHAR KUPASI SAHİPLERİNİ BULDU Manavgat TENİS’TE BAHAR KUPASI SAHİPLERİNİ BULDU

Manavgat Belediyesi’nin düzenlediği 2. Geleneksel Tenis Bahar Kupası ödül töreni Aşağı Hisar Mahallesi’nde bulunan Matik Sahası’nda gerçekleşti


MANAVGAT BELEDİYESİ 6.YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI Spor MANAVGAT BELEDİYESİ 6.YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Manavgat Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin 6’ıncısı 7 Mayıs Pazar günü yapılacak. Güreş hazırlıkları devam ederken bu yıl yapılacak olan güreşlerde birinci olan başpehlivan Altın Kemeri takmaya hak kazanacak


AKSU’DA MAYIS MECLİSİ YAPILDI Aksu AKSU’DA MAYIS MECLİSİ YAPILDI

Aksu Belediyesi Mayıs Ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin meclis açılışında yaptığı konuşmada, grup sözcülerinin tüm temennilerine katıldığını ifade ederek Adana deplasmanı dönüşü kaza yapan Antalyasporlu taraftarlara da geçmiş olsun temennisinde bulundu.


AKSU’DA OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ŞENLİĞİ Aksu AKSU’DA OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ŞENLİĞİ

Aksu’daki okul öncesi eğitim veren kurumlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği şenlikte bir araya geldi. Birbirinden renkli kostümleri ile gösteriler sunan çocuklar büyük beğeni aldı.


Tütüncü’den sağlığa tam not Güncel Tütüncü’den sağlığa tam not

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, hizmete giren sağlık merkezini denetledi.


Kepez’e yeni bir sanayi sitesi daha Güncel Kepez’e yeni bir sanayi sitesi daha

Ünsal Mahallesi’ndeki Akdeniz Sanayi Sitesi gelişim alanındaki gecekondu sorununun ortadan kaldırılmasıyla, en az 200 yeni sanayi dükkanının oluşumunun önü açıldı.


Kepez AK Parti'den anlamlı bağış

 Güncel Kepez AK Parti'den anlamlı bağışAK Parti Kepez İlçe teşkilatı tarafından 'Kan Bağışı İnsan Sevgisinin En Saf Halidir' sloganı ile kan bağışı kampanyası başlattı.


Geleneksel ezgiler bu festivalde Kültür/Sanat Geleneksel ezgiler bu festivalde

Antalya 3’üncü Uluslararası Yörük Festivali coşkusu konserlerle devam ediyor. Geleneksel ezgilerin seslendirildiği konserler yoğun ilgi görüyor.


Başkan Türel Konyalılar Derneği’ne konuk oldu Güncel Başkan Türel Konyalılar Derneği’ne konuk oldu

Antalya Konyalılar Derneği’nin geleneksel Bamba Çorbası etkinliğine katılan Başkan Menderes Türel, “Antalya’mızı “Dünya şehri Antalya” tanımına layık bir şekle getirmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz” dedi.


Yörük Festivali’nde coşku sürüyor Kültür/Sanat Yörük Festivali’nde coşku sürüyor

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Uluslararası Antalya Yörük Festivali renkli görüntülerle ikinci gününde de Antalyalılara bir kültür şöleni sunuyor. Halk oyunu gösterileri ve konserlerle festival coşkusu Karaalioğlu Parkı’nda devam ediyor.


TALASEMİ EN FAZLA TRAKYA VE AKDENİZ’DE GÖRÜLÜYOR Sağlık/Kadın TALASEMİ EN FAZLA TRAKYA VE AKDENİZ’DE GÖRÜLÜYOR

Halk arasında ‘Akdeniz Anemisi’ olarak bilinen Talasemi hastalığı, halen ülkemizde en sık görülen kalıtsal kan hastalığı. Türkiye’de 1 milyondan fazla kişi, hastalığı taşıdığından habersiz şekilde yaşıyor.


Çocuklara el yıkamanın önemi anlatıldı Güncel Çocuklara el yıkamanın önemi anlatıldı

Muratpaşa Belediyesi, 5 Mayıs Dünya El Hijyeni Günü’nde Mustafa Kemal Ayanoğlu İlkokulu’nda ‘hijyen ve güvenli gıda’ eğitimi verdi.


AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ATAY USLU: “HIDIRELLEZ UYANIŞTIR” Siyaset AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ATAY USLU: “HIDIRELLEZ UYANIŞTIR”

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Hıdırellez günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.


YAŞLANMA NEDENİ İLE ORTAYA ÇIKAN HAREKET HASTALIĞI; PARKİNSON Sağlık/Kadın YAŞLANMA NEDENİ İLE ORTAYA ÇIKAN HAREKET HASTALIĞI; PARKİNSON

Parkinson hastalığı beyinde yer alan bir grup sinir hücrelerinin sıklıkla yaşa bağlı olmak üzere dejenerasyonudur. Medicana Sivas Hastanesi Nöroloji Uzmanı Doç. Dr. Hatice BALABAN hastalıkla ilgili detaylı bilgi verdi.


Obezite ameliyatı sonrası iç sesine kulak ver Sağlık/Kadın Obezite ameliyatı sonrası iç sesine kulak ver

Obezite ameliyatı oldunuz ama her şey bitmedi. Bazı kurallara uymak başarınızı artıracaktır. Bu kurallara uymazsanız verdiğiniz fazla kilolarınızın bir kısmını zamanla geri almaya başlayabilirsiniz.


Antalya sokaklarında festival coşkusu Kültür/Sanat Antalya sokaklarında festival coşkusu

3’üncü Uluslararası Antalya Yörük Festivali göç duası ve temsili Yörük göçü ile başladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Yörük Kültür ve Dayanışma Derneği’nin işbirliğiyle düzenlenen festival Antalya sokaklarında renkli görüntülere sahne olurken turistler de bu kültür şölenine eşlik etti.


Tarım Ekonomisi Bölümünden Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Ziyaret Ekonomi/Turizm Tarım Ekonomisi Bölümünden Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Ziyaret

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü 3. sınıf öğrencileri, Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne ziyarette bulundu.


RENAULT İLK 4 AYDA TOPLAM PAZAR LİDERİ Otomotiv RENAULT İLK 4 AYDA TOPLAM PAZAR LİDERİ

Renault, 2017 yılı ilk 4 ay sonunda toplam pazar liderliğini koruyor.


ANTALYA OSB’DE ÖĞRENCİ-VELİ-SANAYİCİ BULUŞMASI Güncel ANTALYA OSB’DE ÖĞRENCİ-VELİ-SANAYİCİ BULUŞMASI

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, mesleki teknik eğitim gören gençlerin maddi, manevi ve eğitim alanındaki ihtiyaçlarının giderilmesi için bir proje hazırladı.


Hurma ve Uncalı Mahalleleri’ne yeni kapalı pazar…
 Güncel Hurma ve Uncalı Mahalleleri’ne yeni kapalı pazar…


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Uncalı ve Hurma Mahalleleri’ne kapalı semt pazarı müjdesi verdi.


Şükrü amcaya pastalı sürpriz Kemer Şükrü amcaya pastalı sürpriz

Kemer Belediyesi ekipleri, 74 yaşındaki Şükrü Dayısı’na doğum günü sürprizi yaptı. Şükrü amca için hem pasta kesildi, hem de evde bakım hizmeti yapıldı. Çok mutlu olan Dayısı, Başkan Gül’e teşekkür etti.


Kepez’den miniklere eğlenceli spor Spor Kepez’den miniklere eğlenceli spor

Kepez Belediyesi’nin, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile düzenlediği spor şenliğinde yüzlerce minik, hem eğlendi hem de çim saha da spor aktiviteleri yaptı.


Vücudunuzdaki asimetri skolyoz habercisi olabilir Sağlık/Kadın Vücudunuzdaki asimetri skolyoz habercisi olabilir

Günlük hayatta onlarca kez aynaya bakmamıza rağmen birçoğumuz dikkat etmemişizdir omuz seviyelerimize. Banyodan çıktıktan sonra bakmamışızdır ayna karşısında dizlerimiz eşit hizada mı, göbek deliğimiz vücudumuzun tam ortasında mı diye. Mutlaka bakın... Bir gariplik varsa siz de skolyoz hastasısınız demektir.


KANSER TEDAVİSİNDE İMMÜNO-ONKOLOJİK TEDAVİ Sağlık/Kadın KANSER TEDAVİSİNDE İMMÜNO-ONKOLOJİK TEDAVİ

Medicana International İstanbul Hastanesi Medikal Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Ali Osman Kaya, immünoterapi ve kanser tedavisindeki başarısı hakkında önemli bilgiler verdi.


Muratpaşa’da sanat var Kültür/Sanat Muratpaşa’da sanat var

Muratpaşa Belediyesi fuayesinde açılışı gerçekleştirilen Saime Salih Konca Anadolu Lisesi yılsonu resim sergisi renkli görüntülere sahne oldu.
Kepez Belediyesi’nde mali rekor Ekonomi/Turizm 

Kepez Belediyesi’nde mali rekor

Başkan Tütüncü döneminde birçok alanda rekorlar kıran Kepez Belediyesi, mali anlamda da tarihi bir rekor kırdı. Mayıs ayı devam toplantısında, meclis üyelerine 2016 bütçesinin gerçekleşme oranının yüzde 106 olduğu açıklandı.


Yetenekli çocuklar Muratpaşa’da Güncel Yetenekli çocuklar Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Uluslararası Çocuk Yetenek Festivali için 20 farklı ülkeden Antalya’ya gelen çocuklarla biraraya geldi.


Kepezli gençler sanatla gelişsin Kültür/Sanat Kepezli gençler sanatla gelişsin

Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’ndeki sergi açılışına davetli lise öğrencilerine seslenen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, gençlerin sanat ile gelişerek estetiğe ilgi duymasını istediklerini söyledi.


AKMEK kursiyerleri Kepez’i geziyor Güncel AKMEK kursiyerleri Kepez’i geziyor

Kepez Belediyesi’nin meslek edindirme merkezlerindeki kadınlara yönelik ‘Hayatım Kepez’ projesiyle, yeni hizmet yatırımları tanıtılarak herkesin yararlanması sağlanacak.


ENDOMETRİOZİS VE PELVİK AĞRI KADINLARIN MUTSUZLUK SEBEBİ… Sağlık/Kadın ENDOMETRİOZİS VE PELVİK AĞRI KADINLARIN MUTSUZLUK SEBEBİ…

ENDOMETRİOZİS; ÇOCUK SAHİBİ OLMAYI ENGELLİYOR, KRONİK KASIK AĞRILARINA SEBEP OLUYOR… PELVİK AĞRI KADINLARDA DEPRESYONA NEDEN OLUYOR, İŞ VERİMİNİ DÜŞÜRÜYOR… DOĞRU BESLENME VE YAŞAM TARZI KRONİK PELVİK AĞRI ŞİKÂYETLERİNİ AZALTABİLİYOR


MECLİSTE ÖZLENEN TABLO Siyaset MECLİSTE ÖZLENEN TABLO

MHP MYK Üyesi ve TBMM Sağlık Komisyonu Üyesi Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, MHP imzasıyla gündeme getirilen ve çölyak hastalarının sorunlarını içeren meclis araştırma önergelerinin TBMM'deki tüm parti gruplarının onayıyla kabul edildiğini ifade etti.


Muratpaşa’da spor bir kültürdür Spor Muratpaşa’da spor bir kültürdür

Muratpaşa Belediyesi’nin Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Okullar Hayat Olsun’ projesi kapsamında ders saatlerinde öğrencilerin sonrasında mahalle sakinlerinin kullanımına açılan spor salonlarının 5’incisi 75’inci Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde devam ediyor.


BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISINI YAPTI Serik BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISINI YAPTI

Serik Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısını Belediye Meclis Salonunda yaptı. Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık Meclise Başkanlık yaptı. Saygı duruşu ve İşçi Bayramı kutlama mesajlarının ardından gündem maddelerine geçildi


Başkan Genç, geleceğin başpehlivanlarını ödüllendirdi Spor Başkan Genç, geleceğin başpehlivanlarını ödüllendirdi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik ve Spor Kulübü güreş takımından Adem Ayseli ile Murtaza Kalkan’ı saat ve altın ile ödüllendirdi.


YAĞCILAR’IN GURURU Serik YAĞCILAR’IN GURURU "YAĞCILAR HUKUK BÜROSU"


Serik’te, Yağcılar Unlu Mamüller firması sahiplerinden, sevilen Yağcılar Ailesi eşrafından Mahmut ve Sevgi Yağcılar’ın kızı Avukat Gizem Yağcılar, Antalya’da Hukuk bürosunu açarak Avukatlar kervanına katıldı.


BİLGİSAYARLA UZUN SAATLER GEÇİRMEK KIL DÖNMESİNİN SEBEBİ Sağlık/Kadın BİLGİSAYARLA UZUN SAATLER GEÇİRMEK KIL DÖNMESİNİN SEBEBİ

Yaz aylarında görülme sıklığı artan kıl dönmesi hastalığı, özellikle genç erkeklerin sorunu.


CİLDİNİZİN SAĞLIKLA PARILDAYACAĞI 7 PÜF NOKTASI Sağlık/Kadın CİLDİNİZİN SAĞLIKLA PARILDAYACAĞI 7 PÜF NOKTASI

Her kadın güzel ve bakımlı bir cilde sahip olmak ister ve bunun için birbirinden farklı yöntemler dener. Fakat bakımlı ve güzel olmak için ille de pahalı ürünler gerekmiyor.


2. TÜRKİYE HELAL TURİZM ZİRVESİ SERİK’TE SONA ERDİ Serik 2. TÜRKİYE HELAL TURİZM ZİRVESİ SERİK’TE SONA ERDİ

Serik Belediyesi ve Türk Hava Yolları iş birliğiyle bu yıl Serik Belek Turizm Merkezinde 2.'ncisi düzenlenen; 2. Türkiye Helal Turizm Zirvesi Gala gecesi ile sona erdi.


KAYMAKAM ŞİMŞEK VE BAŞKAN ÇALIK’TAN KERMES AÇILIŞI Serik KAYMAKAM ŞİMŞEK VE BAŞKAN ÇALIK’TAN KERMES AÇILIŞI

Serik Hilmiye Öğrenci Yurdu Yardım Derneği öğrenciler yararına kermes düzenlendi. Kermesinin açılışına; İlçe Kaymakamı Haluk Şimşek, Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, İlçe Milli Eğitim Md. İkram Ekiz, Oda başkanları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Çalış Tepesi’nde bahar temizliği Kemer Çalış Tepesi’nde bahar temizliği

Turizmin gözde ilçesi Kemer’in kuşbakışı olarak izlenebileceği Çalış Tepesi’nde turizm temizliği yapıldı. Kemer Belediyesi ile Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği işbirliğiyle düzenlenen bahar temizliğinde otelciler ve belediye personeli ortak çalıştı.


Dokuma’nın emektarlarını sevindirecek proje Güncel Dokuma’nın emektarlarını sevindirecek proje

Kepez Belediyesi, eski Dokuma Fabrikası yerleşkesinin önemli bir hatırasını daha ayağa kaldırıyor. İşçi ve memur yemekhaneleri, fabrika çalışanları için lokal ve çok amaçlı salon haline getiriliyor.


Yok olan tapular artık var Güncel Yok olan tapular artık var

Başkan Hakan Tütüncü, Fevzi Çakmak ve Kütükçü mahallelerinde askeri alanda kaldığı gerekçesiyle 2000 yılında yıkılan 120 gecekondunun yok hükmünde olan hak sahipliliğini, imar düzenlemesiyle yasal hale getirdi. Askeri alan mağduru 120 kişi, 17 yıldır bekledikleri tapularını alıyor.


AK PARTİ YÖNETİMİNDEN BORSA'YA ZİYARET Güncel AK PARTİ YÖNETİMİNDEN BORSA'YA ZİYARET

AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer beraberindeki partililerle birlikte Antalya Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.


Şehit erin adı yaşatılacak Güncel Şehit erin adı yaşatılacak

Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Konferans Salonu’na Şehit Jandarma Komando Er Barış Akkabak’ın Adı Verildi


Bahar, Astım Mevsimi Olmasın! Sağlık/Kadın Bahar, Astım Mevsimi Olmasın!

Baharın gelişi alerjik hastalıkların da gelişinin habercisi olabilir. Gece başlayan öksürük ve nefes darlığı ile uyanmaya başladıysanız, soğuk algınlığınız tedavi edildiği halde belirtileri uzamaya devam ediyorsa hekime başvurma zamanınız gelmiş demektir.


Diksiyon ve Hitabet semineri sona erdi Güncel Diksiyon ve Hitabet semineri sona erdi

Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğü ile Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi ve TRT Antalya Müdürlüğünün işbirliğinde, basın mensupları ve İletişim Fakültesi öğrencilerine yönelik “Diksiyon ve Hitabet” semineri düzenlendi.


KEMOTERAPİDE MİDE BULANTISI İÇİN ALINABİLECEK ÖNLEMLER Sağlık/Kadın KEMOTERAPİDE MİDE BULANTISI İÇİN ALINABİLECEK ÖNLEMLER

Kemoterapi kanser hücrelerini tahrip eden, büyüme ve çoğalmasını engelleyen kanser ilaçları kullanılarak yapılan tedavidir ve tedavide kullanılan ilaçlar tümör hücrelerine zarar verirken, vücudun normal hücrelerini de etkiler.


Dünyanın en büyük spam kaynağından gelen e-postalar 5000 kat azaldı Teknoloji/Bilim/İnternet Dünyanın en büyük spam kaynağından gelen e-postalar 5000 kat azaldı

2017’nin ilk aylarında dünyanın en büyük spam botnetinin gönderdiği toplu zararlı e-postaların sayısında keskin bir düşüş yaşanırken, suçlular saldırılarında başarılı olmak için spam filtrelerini atlatmanın yeni yollarını öğreniyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...