Cumartesi, 19 Ekim 2019
VERGİ DAİRESİ BAŞKANI’NDAN YAPILANDIRMA UYARISI Ekonomi/Turizm VERGİ DAİRESİ BAŞKANI’NDAN YAPILANDIRMA UYARISI

Antalya Vergi Dairesi Başkanı Metin Uzun, Grup Müdürü Cemal Akpunar, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdür Yardımcısı Recep Şen ile birlikte Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti.


60 YAŞ SONRASI KADINLAR KANSER TEHDİTİ ALTINDA Sağlık/Kadın 60 YAŞ SONRASI KADINLAR KANSER TEHDİTİ ALTINDA

Dünyada görülen kanser vakaları arasından önemli bir yer tutan jinekolojik kanserler, tıptaki tüm yeni gelişmelere rağmen kadınların peşini bırakmıyor. Özellikle ülkemizde 60 yaş ve sonrasında görülmeye başlanan jinekolojik kanser türlerinden rahim içi, yumurtalık ve rahim ağzı kanserleri, menopoz döneminde kendini göstermeye başlıyor


Hayırseverler ve belediyeden karakol Güncel Hayırseverler ve belediyeden karakol

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü’nün hayırseverlerin desteğiyle tamamlattığı Varsak Polis Merkezi, 17 Mayıs’ta hizmete giriyor.


Yorgun Görünmekten Göz Estetiği Operasyonu ile Kurtulun Sağlık/Kadın Yorgun Görünmekten Göz Estetiği Operasyonu ile Kurtulun

Oküloplastik Cerrahi, doğrudan gözü etkileyen ve göz kapağıyla ilgili bozuklukların tedavisini içeren göz hastalıklarının bir branşıdır.


Kırtasiyede zaman kaybına son Güncel Kırtasiyede zaman kaybına son

Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) Başkanı Vecdet Şendil, geçen yıl hayata geçirdikleri Kırtasiye Bilgi Sistemi ile (KBS) sektöre ait tüm ürün bilgilerini tek çatı altında üyelerine sunduklarını belirterek, “Firmalar zaman kaybı yaşamadan en doğru bilgiye ulaşıyor. Böylece işler de daha hızlı yürüyor” dedi


YÖRSİAD’DA KONU, 'ÖZEL YAŞAMDA VE KURUMLARDA SAĞLIKLI İLİŞKİLER KURMA YOLLARI’ Güncel YÖRSİAD’DA KONU, 'ÖZEL YAŞAMDA VE KURUMLARDA SAĞLIKLI İLİŞKİLER KURMA YOLLARI’

Uluslararası Koç Federasyonu üyesi, Türkiye'deki sayılı resmi koçlardan Narınç Ataman YÖRSİAD AKADEMİ’nin konuğu oldu. YÖRSİAD AKADEMİ ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) olarak Çözüm Odaklı İlişki Sistemleri Koçu Narınç Ataman'ın sunumuyla düzenlenen 'Özel Yaşamda ve Kurumlarda Sağlıklı İlişkiler Kurma Yolları' Konulu 'Ömür Boyu Birlikte' Söyleşisi Antalya Kültür Sanat'ta gerçekleştirildi. Halka açık olarak düzenlenen söyleşiye YÖRSİAD Yönetimi ve üyelerinin yanı sıra vatandaşlar da ilgi gösterdi.


ANNE SEVGİSİ... ONDAN DAHA GÜÇLÜSÜ YOK  Sağlık/Kadın ANNE SEVGİSİ... ONDAN DAHA GÜÇLÜSÜ YOK

Dünya üzerindeki hiçbir duygu, anne sevgisi kadar güçlü ve uzun süreli olamıyor. Peki, sadece edebiyatçıları ya da şairleri değil bilim adamlarını da kendine hayran bırakan anne sevgisinin oluşması ve gelişimi bilimsel olarak nasıl açıklanıyor?


SERİK’TE 5. GELENEKSEL AVCI BAYRAMI VE ATIŞ YARIŞMASI Serik SERİK’TE 5. GELENEKSEL AVCI BAYRAMI VE ATIŞ YARIŞMASI

Serik Avcılık Balıkçılık ve Atıcılık Spor Kulübü Derneğinin geleneksel olarak her yıl düzenlediği; 5. Ci Avcı Bayramı ve Atış Yarışması büyük ilgi gördü. Yarışmalara İlçe dışından da bir çok yarışmacı katıldı.


YÜKSELİŞ ÖĞRENCİLERİ MOTİVASYON GEZİSİ Serik YÜKSELİŞ ÖĞRENCİLERİ MOTİVASYON GEZİSİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları 10–B ve 10–C sınıfları tatil gününde sınıf öğretmenleri eşliğinde; Eco Family Park’a Motivasyon gezisi düzenledi.


MODAYA UYACAĞIM DERKEN OMURGA SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN Sağlık/Kadın MODAYA UYACAĞIM DERKEN OMURGA SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN

Herkes yaşamında en az bir kere bel ağrısı çekmiştir. Bel ağrısının sebebi kas ve bağ dokusundaki zorlanmalara bağlı gerilmeler olabileceği gibi bu yapıların oluşturduğu zincirdeki bozukluk da yaşam kalitesinde düşüşe neden olabilir.


YÜKSELİŞ TEOG BAŞARISIYLA YİNE MUTLU VE GURURLU Serik YÜKSELİŞ TEOG BAŞARISIYLA YİNE MUTLU VE GURURLU

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları 26 – 27 Nisan tarihlerinde yapılan TEOG Merkezi Ortak Sınavında rekor bir başarıya imza attı. Yükseliş Kurumu bu başarı ile eğitim camiasında büyük mutluluk ve gurur yaşadı.


 “DÖRT MEVSİM İKİ BALE” GÜNDÜZ GÖSTERİMİ İLE SAHNEDE Kültür/Sanat “DÖRT MEVSİM İKİ BALE” GÜNDÜZ GÖSTERİMİ İLE SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, kapalı gişe sahnelenen Kuğu Gölü balesinin ardından Dünya Dans Gününde prömiyerini gerçekleştirdiği, “Med-Cezir” ve “Dört Mevsim” olmak üzere iki bale eserinden oluşan “Dört Mevsim İki Bale” eserini 11 Mayıs Perşembe akşamı saat: 20.00’de ve 13 Mayıs Cumartesi günü saat: 15.00’te tekrar sahneleyecek.


YAZA GİRMEDEN VÜCUDUNUZU KISA SÜREDE ŞEKİLLENDİRİN Sağlık/Kadın YAZA GİRMEDEN VÜCUDUNUZU KISA SÜREDE ŞEKİLLENDİRİN

Yaz mevsimi yaklaşırken pek çok insan sağlıklı, güzel ve sıkı bir vücuda sahip olmayı hayal ediyor. Diyet ve spora rağmen özellikle bölgesel yağlanmadan kurtulamayanlar için “lazer liposuction” işlemi ön plana çıkıyor.


Mahkemeden Fiber İnternet İçin Belediyelere  Önemli Uyarı Teknoloji/Bilim/İnternet Mahkemeden Fiber İnternet İçin Belediyelere Önemli Uyarı

İstanbul 10. İdare Mahkemesi TELKODER’i haklı buldu ve İBB’nin kararını iptal etti.


Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde hatıra ormanı Güncel Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde hatıra ormanı

Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde Dış İşleri Bakanlığı Antalya Temsilcisi Avni Aksoy ve birbirinden önemli 13 konsolosun katıldığı bir etkinlik ile ağaç dikti ve hatıra ormanı oluşturdu


ZİRVEDE TALİSCA, ŞENOL GÜNEŞ VE DURSUN ÖZBEK VAR Spor ZİRVEDE TALİSCA, ŞENOL GÜNEŞ VE DURSUN ÖZBEK VAR

En çok konuşulan futbolcu, teknik direktör ve başkanlar belli oldu …


Okul kantinlerine gıda denetimi Kumluca Okul kantinlerine gıda denetimi

Kumluca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okul kantinlerine yönelik denetim gerçekleştirdi. Kumluca genelinde sürdürülen denetimlerde, kantinlerin ilgili kanun ve yönetmeliklere uygunluğu, genel hijyeni ve çalışma şartlarına bakıldı bildirildi.


AKSU ANADOLU LİSESİ’NDEN TÜBİTAK BİLİM FUARI Aksu AKSU ANADOLU LİSESİ’NDEN TÜBİTAK BİLİM FUARI

Aksu Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı düzenledi. Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve eşi Necla Ergün’ün, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve eşi Ümmü Şahin’in, Belediye Başkan Yardımcısı Hakkı Çoşgun’un ve meclis üyelerinin de katıldığı açılışa Aksu protokolü yoğun ilgi gösterdi.


Halterde Hedef 2020 Olimpiyatları Spor Halterde Hedef 2020 Olimpiyatları

27-30 Nisan Gençler Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası ve 21 - 22 Nisan Bedensel Engelliler Halter Türkiye Şampiyonasında derece alan Denge Gençlik ve Spor Kulübü sporcular Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.


Kaspersky Lab uyarıyor: Anneler Günü’nde oltaya gelmeyin! Teknoloji/Bilim/İnternet Kaspersky Lab uyarıyor: Anneler Günü’nde oltaya gelmeyin!

Anneler Günü’ne birkaç gün kala siz de son dakika alışveriş yapanlardan biriyseniz, büyük olasılıkla anneniz için internette o özel hediyeyi arıyorsunuz. Ama bu şekilde son dakikada hediye ararken büyük olasılıkla aklınızdaki ilk şey internet güvenliği değil.


Rejim Şam’dan Çıkardı, Kızılay Sahip Çıktı Rejim Şam’dan Çıkardı, Kızılay Sahip Çıktı

Kızılay’ın Suriye içindeki yardımları sürüyor. Rejim güçleri tarafından Şam’dan çıkmaya zorlanan bir grup Suriyeli’ye Kızılay yardım eli uzattı. Suriyelileri Hama yakınlarında karşılayan Kızılay ekipleri, gıda, çocuk bezi, süt ve su dağıttı. Kızılay, Suriye’nin Kuzeyindeki kamplara ve yetimhanelere yardımlarını da sürdürüyor.


YENİ KİRA BEDELLERİ BELLİ OLDU Güncel YENİ KİRA BEDELLERİ BELLİ OLDU

Kepez Müteahhitler Dernek Başkanı Süleyman Akbıyık, 2017 Mayıs ayında kira sözleşmesi yenilenen kiracılara yeni kira dönemi için yapılacak zam oranı belli olduğunu dile getirirken “Meskendeki kiracıya yüzde 8,01 oranında zam yapılabilecek. İşyerindeki kiracıya sözleşmeye bağlı kalma şartı ile zam yapılacak” dedi.


KAYMAKAM ŞİMŞEK İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜNDE Serik KAYMAKAM ŞİMŞEK İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜNDE

Serik Kaymakamı Haluk Şimşek İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Md. Mustafa Çömezoğlu’nu makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.


SERİK’TE 4 AYDA 15 BİN HAYVAN KÜPELENDİ Serik SERİK’TE 4 AYDA 15 BİN HAYVAN KÜPELENDİ

Serik İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından 2017 yılının ilk 4 ayında 15 Bin küçükbaş ve büyükbaş hayvan küpelenerek kayıt altına alındı.


Düzenli Egzersiz Erken Menopoz Riskini Azaltıyor! Sağlık/Kadın Düzenli Egzersiz Erken Menopoz Riskini Azaltıyor!

Havalar ısınmaya başlamışken, kış ayından yorgun çıkan metabolizmanızı harekete geçirmenin tam zamanı…


Obezite cerrahisinden sonra hamilelik Sağlık/Kadın Obezite cerrahisinden sonra hamilelik

Obezite cerrahisi uygulanmış anne adayları, çoğunlukla çok beklemek istemez ve hemen çocuk sahibi olma arzusu içine girerler.


ANNELER GÜNÜ ÖNCESİNDE ANNE ADAYLARINA TAVSİYELER Sağlık/Kadın ANNELER GÜNÜ ÖNCESİNDE ANNE ADAYLARINA TAVSİYELER

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, planlanan hamileliklerde, hamilelik öncesinde mutlaka ağız ve diş sağlığı kontrolünden geçilmesi gerektiğini, teşhis edilen sorunların da en kısa sürede tedavi edilmesi gerektiğini belirtiyor.


Başkan Gül için sürpriz kutlama Kemer Başkan Gül için sürpriz kutlama

Ankara’da CHP Grup Toplantısı’nda rozetinin takılmasının ardından Antalya’ya dönen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül için belediyede sürpriz bir kutlama düzenlendi.


Kupayı omuzlayan Konyaaltı Belediyesi oldu.. Spor Kupayı omuzlayan Konyaaltı Belediyesi oldu..

Konyaaltı İlçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Konyaaltı Belediyesi oldu.


Melike artık duyabilecek Kemer Melike artık duyabilecek

İşitme sorunu yaşayan 10 yaşındaki Melike’nin imdadına Kemer Belediyesi yetişti. Başkan Gül, Melike’yi Çamyuva Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ederek işitme cihazı hediye etti.


Çalışan anneler işverenden pozitif ayrımcılık bekliyor Sağlık/Kadın Çalışan anneler işverenden pozitif ayrımcılık bekliyor

Eleman.net Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Duyarlar’ın verdiği bilgilere göre, mavi yakalı annelerin işverenlerinden öncelikli beklentisi çocukları ile daha çok zaman geçirebilmelerine yönelik. Anneler bu doğrultuda çalışma saatlerinin esnetilmesi ya da süt izninin haftada 1 gün izin olarak kullanılabilmesi gibi uygulamalar talep ediyorlar.


Güneşle aranıza mesafe koyun Sağlık/Kadın Güneşle aranıza mesafe koyun

Güneş, kötü huylu bir sevgili gibi... Onsuz yaşayamıyoruz, onu çok seviyoruz, ama bize zarar veriyor ve yaşlandırıyor.


Anne çiçek bekliyor, çocuklar kıyafet alıyor Güncel Anne çiçek bekliyor, çocuklar kıyafet alıyor

Anneler Günü hediyelerinin şampiyonu kıyafet olurken, anneler en çok çiçek istiyor


AKSU’DA ENGELLİLER HAFTASI KUTLAMALARI Aksu AKSU’DA ENGELLİLER HAFTASI KUTLAMALARI

Aksu Kaymakamlığı ve Aksu Belediyesi koordinatörlüğünde AKGİAD’ ın destekleri ile düzenlenen “Gökyüzünde Engel Yok” programı renkli görüntülere sahne oldu.


Otistik çocuklara öz bakım becerisi öğretilmeli Güncel Otistik çocuklara öz bakım becerisi öğretilmeli

Büyükşehir Belediyesi, ENFEST kapsamında ‘Otistik Çocuklara Yaklaşımlar ve Dil Konuşma Güçlüklerini Gidermeye Yönelik Yöntemler’ konulu panel düzenledi. Panelde özel çocuklara özellikle öz bakım becerisinin kazandırılması gerektiğine dikkat çekildi.


Ruslar Banderos ile coştu Kemer Ruslar Banderos ile coştu

Kemer’de düzenlenen 9 Mayıs Rusya Zafer Günü kutlamasında sahne alan Rus Grup Banderos binlerce Kemerliyi ve Rus turisti coşturdu. Havai fişek gösterileri de geceye ayrı renk kattı.


Beyrebucak Camisi’ne Büyükşehir eli değdi Gazipaşa Beyrebucak Camisi’ne Büyükşehir eli değdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gazipaşa Beyrebucak Mahallesi Merkez Camisi’ni baştan aşağı yeniledi.


BUDAK: “TÜRKİYE YÖNETİLEMİYOR RESMEN BİR ÇÖKÜŞ YAŞIYOR” Siyaset BUDAK: “TÜRKİYE YÖNETİLEMİYOR RESMEN BİR ÇÖKÜŞ YAŞIYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, sebze ve meyve üretimi ile fiyat dalgalanmalarının araştırılmasıyla ilgili TBMM’de bir konuşma yaptı.


Alanya’ya 250 bin çiçek Alanya Alanya’ya 250 bin çiçek

Alanya yaz sezonuna hazırlanıyor. Büyükşehir Belediyesi Alanya’da sorumluluk alanı içerisinde bulunan cadde, sokak, park, bahçe, refüjlere 250 bin çiçek dikiyor. Alanya yazın rengarenk görüntülerle cıvıl cıvıl bir görünüme kavuşacak.


Küçük Akrepler Şampiyonluk Yolunda Spor Küçük Akrepler Şampiyonluk Yolunda

Antalyaspor U13 takımı, grup müsabakalarında 12 maçın 12’sinde galibiyet elde etti ve tüm maçları kazanan tek takım olarak play-off maçlarına katılmaya hak kazandı.


Kırmızı-Beyazlı Demiradamlar 
Madalya için Yarışacak Spor Kırmızı-Beyazlı Demiradamlar 
Madalya için Yarışacak

Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından 13-14 Mayıs günlerinde düzenlenecek olan Antalya Aquatlon Yarışı’nda Antalyaspor Triatlon Takımı çıkarma yapmaya hazırlanıyor.


AEDAŞ’ta Genel Müdürlük görevini 
Bahadır Müdüroğlu üstlendi Ekonomi/Turizm AEDAŞ’ta Genel Müdürlük görevini 
Bahadır Müdüroğlu üstlendi

Antalya, Isparta ve Burdur’da 1,7 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin (AEDAŞ) yeni genel müdürü Bahadır Müdüroğlu oldu. 14 yıldır enerji sektöründe profesyonel iş hayatını sürdüren Müdüroğlu, son olarak Ak Den Enerji’de Genel Koordinatör olarak görev yapıyordu.


Antalya trafiğe kayıtlı araç sayısında ikinci Ekonomi/Turizm Antalya trafiğe kayıtlı araç sayısında ikinci

2017 Yılı Mart Ayı Motorlu Kara Taşıtları İstatistikleri Antalya, Isparta ve Burdur İli sonuçlarını TÜİK Antalya Bölge Müdürü Abdi Öncel açıkladı.


Engelsiz Kafe’de ‘sıfır’ glutenli pişi yaptılar Güncel Engelsiz Kafe’de ‘sıfır’ glutenli pişi yaptılar

Batı Akdeniz Çölyak Derneği, 9 Mayıs Dünya Çölyak Günü’nde, Antalya’nın ilk glütensiz mutfağı Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de pişi yaptı.


ATAY USLU MEZUN OLDUĞU LİSENİN ĞRENCİLERİNİ TBMM'DE AĞIRLADI Siyaset ATAY USLU MEZUN OLDUĞU LİSENİN ĞRENCİLERİNİ TBMM'DE AĞIRLADI

Antalya Finike Cumhuriyet Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan bir grup, Okul Müdürü Olcay Aslan ve öğretmenler, Filiz Nazlı, Şerife Aydın, Besime Esra Kartal, Ayşe Akküçük, Nazan Öcal, Habibe Demirok şliğinde Ankara’ya yaptıkları gezi programı kapsamında TBMM'ni ziyaret etti.


Başkan Uysal davet mektubunu sundu Güncel Başkan Uysal davet mektubunu sundu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, bu yıl 6 – 9 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve İtalya’nın onur konuğu olacağı 2’nci Kaleiçi Oldtown Festivali İzmir İtalya Konsolosu Luigi Iannuzzi’ye festival davet mektubunu sundu.


Başkan Uysal, “Sizin üzüleceğiniz her şey beni de üzer” Güncel Başkan Uysal, “Sizin üzüleceğiniz her şey beni de üzer”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, her çarşamba düzenlendiği randevusuz görüşme saatlerinde kendisini ziyaret eden Ermenek Mahallesi sakinlerine, “Sizin üzüleceğiniz her şey beni de üzer. Bunu çok iyi bilmenizi isterim” dedi.


Proje Araştırmacıları Almanya’da Eğitim Alıyor Güncel Proje Araştırmacıları Almanya’da Eğitim Alıyor

Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi koordinatörlüğünde yürütülen “Mülteci ve Göçmen Toplulukları İçin Hoşgörü Projesi” KA2 Stratejik Ortaklık projesi kapsamında Türkiye’den ve İspanya’dan katılımcılar, ortak kuruluş BedCon GmbH bünyesinde 8-12 Mayıs 2017 tarihleri arasında Almanya’da eğitim alıyor.


SÜPER LİG’E ÇIKMA MÜCADELESİ NESEF KESİYOR Spor SÜPER LİG’E ÇIKMA MÜCADELESİ NESEF KESİYOR

TFF 1.Lig takımları 32.haftayı geride bıraktı. Sona doğru yaklaşırken basında en çok yer alan takımlar belli oldu.


Başkan Gül’e coşkulu karşılama Kemer Başkan Gül’e coşkulu karşılama

CHP Grup Toplantısı’ndaki rozet takarak resmen CHP’li olan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile 5 meclis üyesi Antalya Havalimanı’nda büyük bir coşkuyla karşılandı. Konvoy eşliğinde Kemer’e gelen Gül, burada halka hitap etti.


Muratpaşa’da er meydanı hazır Spor Muratpaşa’da er meydanı hazır

Muratpaşa Belediyesi’nin bin 600 metrekare genişliğinde 6 bin seyirci kapasiteli er meydanı 14 Mayıs Pazar günün yapılacak Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın ev sahipliğinde 3’üncüsü yapılacak Muratpaşa Yağlı Pehlivan Güreşleri için hazırlanıyor.


Kumbul'dan Cumhuriyetini ve Ata'sını sevenlere çağrı Siyaset Kumbul'dan Cumhuriyetini ve Ata'sını sevenlere çağrı

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ahmet Kumbul bir televizyon kanalında Atatürk ve yakın çevresindeki insanları hedef alan yayınlara tepki göstererek yurdunu, Cumhuriyetini ve Ata'sını seven yurttaşlara birlikte hareket etme çağrısı yaptı.


TASARRUFLAR VE YATIRIMLAR TEŞVİK EDİLMELİ Ekonomi/Turizm TASARRUFLAR VE YATIRIMLAR TEŞVİK EDİLMELİ

ANSİAD Başkanı Abdullah Erdoğan, KGF’nin 250 Milyar TL’lik kredisinin üretime yönlendirilmesi gerektiğini kaydetti


Kumluca Devlet Hastanesi Sınıf Atladı Kumluca Kumluca Devlet Hastanesi Sınıf Atladı

Kumluca Devlet Hastanesi’ne 50 Yataklı Yeni Ek Bina Proje Tahsisatı Kararı İle Kumluca Devlet Hastanesi Sınıf Atladı


Dokuma’nın bahçeleri de güzelleşiyor Güncel Dokuma’nın bahçeleri de güzelleşiyor

Kepez Belediyesi, eski Dokuma Fabrikası yerleşkesinde yaptığı oyun ve oyuncak müzesi binasının yanında, içerisinde elektrikli mini trenin olacağı 5 dönümlük bir botanik bahçe oluşturuyor.


 Tütüncü’ye kadın desteği Güncel Tütüncü’ye kadın desteği

Kepez Belediyesi’nin yaptığı ve yapacağı hizmet yatırımlarını gezen AKMEK’li kadınlar, yatırımların duyurulmasında Başkan Tütüncü’ye söz verdi.


FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Üyeliğinden Aranan 3 Şüpheli Yakalandı Güncel FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Üyeliğinden Aranan 3 Şüpheli Yakalandı

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Üyeliğinden Aranan 3 Şüpheli Yakalandı


Bıçakla tehdit ederek zorla senet imzalatan 5 şüpheli tutuklandı Güncel Bıçakla tehdit ederek zorla senet imzalatan 5 şüpheli tutuklandı

Bir Şahsı Bıçakla Tehdit Ederek Zorla Senet İmzalatan 5 Şüpheli Tutuklandı


GOOGLE DOKÜMANLAR KULLANICILARI TEHLİKEDE! Teknoloji/Bilim/İnternet GOOGLE DOKÜMANLAR KULLANICILARI TEHLİKEDE!

Son günlerde kullanıcıların başı, siber saldırganlara e-posta hesaplarının tam erişimini vermelerine neden olan bir kimlik avı e-postası ile dertte. Google Dokümanlar bağlantısı içeren e-posta tanıdık bir kişiden geliyormuş gibi görünüyor. Global antivirüs yazılım şirketi Bitdefender kullanıcıları e-posta ile gelen kimlik avı dolandırıcılıklarına karşı uyardı.


UAÜ ÖĞRENCİLERİ ERASMUS+ PROJESİNDE Güncel UAÜ ÖĞRENCİLERİ ERASMUS+ PROJESİNDE

Erasmus programının hem bireyler hem de genel olarak toplum üzerindeki olumlu etkilerine dikkat çekmek ve süreçte yer alan herkese programın geleceği konusunda söz hakkı tanımak amacıyla yıl boyu etkinlikler düzenlenecek etkinliğin ilk ayağı Antalya’da gerçekleşti.


En gözde siber saldırı hedefi: Akıllı telefon Teknoloji/Bilim/İnternet En gözde siber saldırı hedefi: Akıllı telefon

Android platformuna yönelik zararlı yazılımlar 2016'da %50'den fazla artış gösterdi


BAŞKAN SÖZEN'DEN PAZARTESİ PAZARINA ZİYARET Manavgat BAŞKAN SÖZEN'DEN PAZARTESİ PAZARINA ZİYARET

Her yıl milyonlarca turisti ağırlayan pazartesi pazarı, 1 Mayıs günü pazarcı esnafının ve Manavgat halkının hizmetine açıldı. Geçtiğimiz hafta şehir dışı programı nedeni ile ilk gün ziyaretini yapamayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, pazar yeri esnafını ziyaret etti.


‘Gözler gülsün’ diye el ele verdiler Güncel ‘Gözler gülsün’ diye el ele verdiler

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe, Antalya Rotaract Kulübü ve Orbit Tıp Merkezi, engelli çocuk ve gençlerin gözleri her zaman gülsün diye Engelsiz Kafe’nin özel bireylerinin göz taramalarını ve tedavilerini gerçekleştirdi.


Ali Ulvi Büyüknohutçu ve eşi ölü bulundu Güncel Ali Ulvi Büyüknohutçu ve eşi ölü bulundu

Sivil toplum örgütlerinde görev alan, mermer ocaklarıyla mücadele eden ve uzun yıllar siyaset yapan Ali Ulvi Büyüknohutçu ve eşi Ayşin Büyüknohutçu evlerinde ölü bulundu.


Başkan Türel: “Özge’ye protez ayak takılacak” Güncel Başkan Türel: “Özge’ye protez ayak takılacak”

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, bebekken sol ayağını kaybeden 3.5 yaşındaki Özge’ye İstanbul’da protez takılacağını belirterek, “Özge’yi İstanbul’a göndereceğiz ve en uygun, en mükemmel protez hangisi ise onu taktıracağız. Ardından Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezimizde rehabilitasyonu ile ilgili çalışmalar yürüteceğiz” dedi.


Konyaaltı Orkestrası’ndan muhteşem konser
 Kültür/Sanat Konyaaltı Orkestrası’ndan muhteşem konser


Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi’nde (KONSEM) keman eğitimi gören kursiyerler, Buket Güzel’in şefliğinde sahne aldı.


4 ayrı hırsızlık olayının şüphelileri yakalandı Güncel 4 ayrı hırsızlık olayının şüphelileri yakalandı

Manavgat, Muratpaşa ve Döşemealtı İlçelerinde Meydana Gelen 4 Ayrı Hırsızlık Olayının Şüphelileri yakalandı


Erdem: Siyaset Erdem: "Turizm imaj sektörüdür, yasaklarla imaj düzeltilemez"

CHP İl Başkanı Mustafa Erdem,Antalya’da açık alanlarda alkol yasağı getirilmesine ilişkin tartışmaların Emniyet Müdürü tarafından sürdürülmesini eleştirerek, bu tartışmaların gündemde tutulmasının Antalya’ya da, turizme de fayda sağlamayacağını belirtti.


AGİDER Ekonomi/Turizm AGİDER "Girişimci Anne/İş Kadınları Platformu" düzenliyor

Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER), Anneler Günü’nde ‘’Anne Olmanın Girişimciliğe Engel Olmadığına’’ dikkat çekecek!


PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu: “5 kuruşluk poşet 50 kuruşa satılmamalı” Ekonomi/Turizm PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu: “5 kuruşluk poşet 50 kuruşa satılmamalı”

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tartışmaya son noktayı koydu: Plastik poşetler yasaklanmıyor. PAGEV’in de daha önce açıkladığı gibi 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren plastik poşetler marketlerde belirli bir ücret karşılığında satılacak.


CK Akdeniz Elektrik’ten eğitime ve doğaya duyarlı yeni tarifeler Ekonomi/Turizm CK Akdeniz Elektrik’ten eğitime ve doğaya duyarlı yeni tarifeler

Elektrik perakende sektöründe tarife yapısına geçen ilk şirket CK Akdeniz Elektrik, sosyal sorumluluk yönü ön planda olan yeni tarifelerle serbest tüketicilerin karşısında. Eğitime ve doğaya duyarlılığı tarife ile buluşturan şirket yine sektörde ‘ilk’lere imza atıyor.


SERİK’TE II. ATIK PİL YARIŞMASI SONUÇLANDI Serik SERİK’TE II. ATIK PİL YARIŞMASI SONUÇLANDI

Serik Belediyesi ile Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçılar Derneği (TAP) tarafından Serik’te bulunan okullar arasında atık pil toplama yarışması sonuçlandı. Orhan Gazi Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi ise 1. Kadriye İlkokulu 2. toplayan Kazım Karabekir Anaokulu 3. oldu.


BAŞKAN ÇALIK TURİZM ESNAFI İLE BİRLİKTE Serik BAŞKAN ÇALIK TURİZM ESNAFI İLE BİRLİKTE

Serik’te turizm sezonunun açılmasıyla birlikte Belek Mahallesin de Çarşı Merkezi esnaflarıyla istişare etmek için bir araya gelen Başkan Çalık, çarşı esnafının isteklerini ve sorunlarını dinledi.


MÜFTÜ VEKİLİ GÜNER’İN BERAT KANDİLİ MESAJI Serik MÜFTÜ VEKİLİ GÜNER’İN BERAT KANDİLİ MESAJI

Yaklaşan Berat Kandili Münasebetiyle Serik Müftü Vekili Mustafa Güner Bir Mesaj Yayınladı:


SAMSUN’DA ALTIN MADALYA SERİK BELEDİYESİ BAŞPEHLİVANI YEŞİL YEŞİL’İN Serik SAMSUN’DA ALTIN MADALYA SERİK BELEDİYESİ BAŞPEHLİVANI YEŞİL YEŞİL’İN

Samsun'un Alaçam ilçesinde Hıdrellez Şenlikleri içerisinde gerçekleştirilen 625. Geyikkoşan Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı finalde Ünal Karaman’ı yenen Serik Belediyespor Kulübü Başpehlivanı Mehmet Yeşil Yeşil kazandı.


Google’ın ücretsiz Dijital Atölye eğitimleri Antalya’da Teknoloji/Bilim/İnternet Google’ın ücretsiz Dijital Atölye eğitimleri Antalya’da

Google; herkesin internetten en etkin şekilde faydalanma fırsatına sahip olabilmesi için; Türkiye’ye özel içerikle hazırlanan ve ücretsiz bir eğitim hareketi olan “Dijital Atölye” projesi ile 15-17 Mayıs tarihleri arasında Antalyalı katılımcıları dijital geleceğe bir adım daha yaklaştıracak.


Araç Bakım Sektörünün Mucizesi RestorFX Yeni Franchise’lar Arıyor Otomotiv Araç Bakım Sektörünün Mucizesi RestorFX Yeni Franchise’lar Arıyor

On yıl önce Kanada’da boya restorasyonu endüstrisinde devrim yaratan bir teknoloji olarak doğan RestorFX, Türkiye’ye henüz bir yıl önce girmesine rağmen franchise talepleri ile hızla büyüyor. Araç bakım sektöründe pasta-cila dönemi sonlandıran RestorFX, 75 bin TL’ lik franchise bedeli ile dünyanın en yenilikçi teknolojisini tüm Türkiye’ye yaymaya hazırlanıyor.


ALADAĞ’A ÖĞRENCİ ZİYARETİ Finike ALADAĞ’A ÖĞRENCİ ZİYARETİ

Öğretmen olan yıllar önce Sancak koleji ortaklarından olan Ak parti Finike İlçe Başkanı Osman Aladağ’ı öğrencilerinden Selahattin Topçu, Süleyma Uygun, Durali Bayrakçı ziyaret için geldiler.


Başpehlivan Okulu, Başkan Çetinkaya’yı ziyaret etti Kumluca Başpehlivan Okulu, Başkan Çetinkaya’yı ziyaret etti

18. Kumluca Yağlı Pehlivan Güreşleri Akdeniz Finali başpehlivanlık birincisi Orhan Okulu, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı ziyaret etti.


BAŞKAN ÇALIK YAYLADA YAYIK YAYDI Serik BAŞKAN ÇALIK YAYLADA YAYIK YAYDI

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Serik Çatallar Honamlı Yörükleri tarafından organize edilen 3. Geleneksel Honamlı Yörük Şöleni’ne katıldı. Yayıkta ayran yaydı.


YÜKSELİŞ KOLEJİ UÇURTMA İLE GÖKLERİ ŞENLENDİRDİ Serik YÜKSELİŞ KOLEJİ UÇURTMA İLE GÖKLERİ ŞENLENDİRDİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları Geleneksel II. Uçurtma Şenliğini, Serik Belediyesi tesisi Boğazkent Mahallesi Deniz Yıldızı Restoran da düzenleyerek gökleri şenlendirdi. Şenliğe; Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, İlçe Milli Eğitim Md. İkram Ekiz, çok sayıda davetli katıldı.


ANTALYA SERİKLİLER DERNEĞİ BİR ARAYA GELDİ Serik ANTALYA SERİKLİLER DERNEĞİ BİR ARAYA GELDİ

Antalya Serik’liler Derneği Tanışma ve İstişare toplantısı Aksu İlçesi, Meşhur Aksu Şimşek Köfte Piyaz Restaurant ta yapıldı.


SERİK BELEDİYESPOR U-16 PLAY-OFF’DA FİNAL YOLUNDA Serik SERİK BELEDİYESPOR U-16 PLAY-OFF’DA FİNAL YOLUNDA

Serik Belediyespor Antalya U-16 takımı play-off maçlarım da, Antalya Şimşek Gençlikspor ve Özer Gençliksporu yenip 2’de 2 yaparak bölge P O F kalma yolun da büyük bir avantaj elde etti..


Gül’ün rozetini Kılıçdaroğlu taktı Kemer Gül’ün rozetini Kılıçdaroğlu taktı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül resmen CHP’li oldu.


Türkiye’nin En Özel Festivali başladı Güncel Türkiye’nin En Özel Festivali başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Türkiye’nin en özel festivali Özel Çocuklar Bilim, Sanat ve Spor Festivali (ENFEST) başladı. Renkli görüntülerin yaşandığı festivalde engelli bireylerle bir araya gelen Başkan Türel, Engelli Mola Evleri’ni hizmete sunacaklarını müjdeledi. Türel, “Engelsiz Antalya, Engelsiz Türkiye hepimizin görevi ve hedefi olmalıdır. Asıl amacımız kafalardaki, kalplerdeki engelleri ortadan kaldırmaktır” dedi.


MANAVGAT GÜREŞLERİ'NDE ALTIN KEMERİ ÖRÜMCEK ADAM  LAKAPLI SERHAT GÖKMEN KAZANDI Manavgat MANAVGAT GÜREŞLERİ'NDE ALTIN KEMERİ ÖRÜMCEK ADAM LAKAPLI SERHAT GÖKMEN KAZANDI

Bu yıl 6'ncısı düzenlenen Manavgat Belediyesi Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri, Manavgat Atatürk Stadyumu’nda yapıldı. Güreşlerde başpehlivanlığı İsmail Koç’u finalde yenen Serhat Gökmen kazandı.


Potanın Genç Akrepleri Türkiye İkincisi Spor Potanın Genç Akrepleri Türkiye İkincisi

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Antalya’da düzenlenen ve 1 hafta süren U18 Basketbol Türkiye A Serisi Şampiyonası sona erdi.


Kemer’de Rus Günü coşkusu Kemer Kemer’de Rus Günü coşkusu

Kemer ilçesi, Rus Zafer Günü kutlamasına ev sahipliği yapacak. Bu kapsamda Banderos konseri ve hava fişek gösterisi gibi renkli etkinlikler yer alacak


KEMER’E YAZ BAKIMI Kemer KEMER’E YAZ BAKIMI

Kemer Belediyesi ilçeyi yaz aylarına hazırlıyor. Bu kapsamda; ilçe genelindeki parklarda budama ve bakım çalışmaları yapılıyor.


Ayak burkulmasına karşı manuel terapi Sağlık/Kadın Ayak burkulmasına karşı manuel terapi

Ayak bileği burkulması yalnızca sporcuların sorunu değil. Yolda yürürken her an bizim de başımıza gelebilir. ‘Buz koyarım geçer’ demeyin. Burkulmanın ortopedi servislerine en sık başvurulan yaralanma çeşidi olduğunu biliyor muydunuz? Peki ayak burkulmasına ne iyi gelir?


ANTALYALI GENÇ MUCİTLER ULUSLARARASI BİLİM MARATONUNDA ÖDÜLE KOŞUYOR Teknoloji/Bilim/İnternet ANTALYALI GENÇ MUCİTLER ULUSLARARASI BİLİM MARATONUNDA ÖDÜLE KOŞUYOR

MEF Okulları ve MEF Üniversitesi iş birliği ile fizik, kimya ve biyoloji alanlarındaki yetenekli lise öğrencilerini bilimsel araştırmalara yönlendirmek amacı ile düzenlenen “Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışması”nın 26’ncısı için geri sayım başladı.


ENFEST başlıyor Kültür/Sanat ENFEST başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde düzenlenen “Özel Çocuklar Bilim Sanat ve Spor Festivali” (ENFEST) 9 Mayıs Salı günü (YARIN) saat 10.00’da AKM Fuaye alanındaki etkinliklerle başlıyor. Türkiye’nin en özel festivali ilçeleri de kapsayan ve bir haftaya yayılan programıyla dolu dolu yaşanacak.


Döşemealtı Hastanesinde kaba inşaatın yüzde 90'ı tamamlandı Döşemealtı Döşemealtı Hastanesinde kaba inşaatın yüzde 90'ı tamamlandı

Döşemealtı Belediyesi tarafından yaptırılan İlçe’nin ilk tam teşekküllü hastanesinin kaba inşaatı yüzde 90 oranında tamamlandı. Döşemealtı Hastanesi 2018 Ocak ayında hasta kabulüne başlayacak.


Anne çiçek bekliyor, çocuklar kıyafet alıyor Güncel Anne çiçek bekliyor, çocuklar kıyafet alıyor

Anneler Günü hediyelerinin şampiyonu kıyafet olurken, anneler en çok çiçek istiyor


Milli basketbolcu Solak Muratpaşa’da Spor Milli basketbolcu Solak Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediyesi’nin başarılı sporcuları çocuklarla buluşturduğu “Onlar da çocuktu” söyleşilerinin bu ayki konuğu milli basketbolcu Fatih Solak oldu.


Kupayı omuzlayan Konyaaltı Belediyesi oldu Spor Kupayı omuzlayan Konyaaltı Belediyesi oldu

Konyaaltı İlçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Kaymakamlık Kupası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Konyaaltı Belediyesi oldu.


BİNALİ YILDIRIM’A “2 TRİLYON DOLARLIK MİLLİ GELİR” TEPKİSİ Siyaset BİNALİ YILDIRIM’A “2 TRİLYON DOLARLIK MİLLİ GELİR” TEPKİSİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yaptığı yazılı açıklamada, Başbakan Binali Yıldırım’ın 2023 yılı için gayri safi yurtiçi hasıla hedefini 2 trilyon dolar olarak açıkladığına dikkat çekti.


12. Türkiye Senyör Tenis Takım Şampiyonası başladı Spor 12. Türkiye Senyör Tenis Takım Şampiyonası başladı

Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) tarafından düzenlenen TTF 12. Senior Takım Şampiyonası 2017, Manavgat’a bağlı Kızılağaç Turizm Bölgesi’nde bulunan Ali Bey Club Manavgat tenis kortlarında Kaptanlar toplantısı ve kura çekiminin ardından başladı.


ERDEM: Siyaset ERDEM: "ULAŞIM ZAMMI ANTALYA’YA İYİ GELMEDİ"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Mustafa Erdem, toplu taşıma tarifelerine yapılan zammı eleştirerek, "Ne esnaf ne de vatandaşı mutlu eden bir toplu taşıma ağı bir türlü kurulamamış, tarifeleri de herkesi mutlu edecek şekilde ayarlanamamıştır" dedi.


Ekonomi/Turizm "Ranta değil, kente yarasın"

Antalya Şehir Plancıları Odası (ŞPO) hazırladığı ‘Kentsel Dönüşüm Uygulamaları ve Çözüm Önerileri’ raporunda, uygulamaya yönelik temel ilkelere dikkat çekiyor..


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...