Perşembe, 24 Ocak 2019
Siyaset "Süleyman Demirel"

"Süleyman Demirel"... Türk Milletinin Babası... Keban Barajı, Boğaziçi Köprüsü, Almus,Kesikkaya, Altınapa Barajları, Kesikkaya Santralı, Ambarlı Santralı gibi temel yatırımlar ve köklü icraatların mimarı..


Modasaat.com Modelleri Bayan Saatlerde Bir Tutkudur Güncel Modasaat.com Modelleri Bayan Saatlerde Bir Tutkudur

Saat takmak erkekler için olduğu kadar kadınlar için de adeta bir tutkudur ve her kıyafetlerini kombinleyecek bir saate sahip olmak isterler.


Türel: “3 yılda 1.5 milyar liralık yatırım yaptık” Ekonomi/Turizm Türel: “3 yılda 1.5 milyar liralık yatırım yaptık”

Esnafın sorun, öneri ve taleplerini dinleyen Başkan Türel, 3 yılda 1.5 milyar liralık yatırıma imza attıklarını belirterek “Bütün eserlerimizin gerçek mimarı, kahramanları sizlersiniz. Sizler sayesinde bu hizmetler oluyor. Bu siyasi bir söylem değil, tamamen kalpten gelen bir söylemdir. O sabırdır, o bize gösterilen güvendir, destektir, duadır” dedi.


 Büyükşehir’den “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” Paneli Sağlık/Kadın Büyükşehir’den “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” Paneli

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” konulu panelde kadına yönelik şiddet ve namus cinayetleri konularına dikkat çekildi.


Yürüyüşe katılanları davul zurna ile karşıladılar Kumluca Yürüyüşe katılanları davul zurna ile karşıladılar

Kumluca Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen, “Kumluca İncircik’i keşfediyor” doğa yürüyüşüne katılanları, mahalle sakinleri davul zurna ile karşıladı.


Mehmet Akif Ersoy’a yeni park Güncel Mehmet Akif Ersoy’a yeni park

Kepez Belediyesi ilçeye yeni yaşam alanları kazandırmaya devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne 5 bin metrekarelik yeni bir park çalışması gerçekleştiriyor.


CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı Güzeloba'ya taşındı Siyaset CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı Güzeloba'ya taşındı

"İlçe Başkanlığını Mahallelere Taşıyoruz" projesi kapsamında ilk çalışma Güzeloba'dan başladı. CHP İlçe Başkanı Kumbul: “Türkiye yönetilemiyor. Türkiye yönetilemediği gibi Antalya da yönetilemiyor. Bu kötü gidişe dur diyecek tek güç Cumhuriyet Halk Partisi'dir”


Sufiyolu hayata geçiriliyor Finike Sufiyolu hayata geçiriliyor

Eroğlu Nuri’nin hayatı, hatıraları ve öğrencileri, Sufi Yolu Projesi ile yaşatılıyor


MURATPAŞA’DA YANGIN TATBİKATI Güncel MURATPAŞA’DA YANGIN TATBİKATI

Muratpaşa Belediyesi’nin yeraltı asansörlü çöp konteyner üretim tesislerinin de bulunduğu Temizlik İşleri Müdürlüğü tesislerinde tatbikatlı yangın eğitimi yapıldı.


Romatizmal hastalıklarda erken teşhis kalıcı sakatlıkları önlüyor Sağlık/Kadın Romatizmal hastalıklarda erken teşhis kalıcı sakatlıkları önlüyor

Türkiye Romatoloji Derneği tarafından romatizmal hastalıklar konusunda en doğru bilgiye ulaşmak için hazırlanan ve bu sene üçüncü yılına giren RomatizmaTV’nin dördüncü canlı yayını www.romatizmatv.com üzerinden gerçekleşti.


Kepez’e bir okul daha Güncel Kepez’e bir okul daha

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, İsmail Hakka Kaya Okulu’nun öğrencilerine vaat ettiği yeni okul binasının yapımı başladı.


Sadelik, zarafet ve şıklık Eleven Interior’da buluştu Güncel Sadelik, zarafet ve şıklık Eleven Interior’da buluştu

İç ve dış tasarımda kalite, konfor ve şıklık arayanların yeni adresi... İç ve dış mekan tasarımında çok özel projelerde imzası olan uzman kuruluş Eleven Interior, kişiye özel tasarım hizmetlerini ve ödüllü dünya markası ürünlerini Perge Bulvarı’ndaki yeni adresinde Antalyalılar ve sektör ilgilileri ile buluşturdu.


Devler rahat kazandı Spor Devler rahat kazandı

Türkiye Basketbol 2.Liginde Kepez Belediyespor sahasında Yeşilyurt’u konuk etti. Kepez’in devleri seyircisi önünde zorlanmadan, farklı galibiyetle kazandı.


Esentepe Mahallesi'ne semt konağı Güncel Esentepe Mahallesi'ne semt konağı

Kepez Belediyesi’nin halkın sosyo-kültürel alanda çeşitli faaliyetlerle yararlanmasını sağladığı semt konaklarına bir yenisi daha ekleniyor. Kepez Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmete sunduğu semt konaklarının sayısı artıyor.


YEREL YÖNETİM REFORMLARI DEĞERLENDİRME ÇALIŞTAYI ANTALYA'DA YAPILIYOR YEREL YÖNETİM REFORMLARI DEĞERLENDİRME ÇALIŞTAYI ANTALYA'DA YAPILIYOR

Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası Yerel Sen tarafından düzenlenen 6360 sayılı kanun ekseninde Yerel Yönetim Reformları Değerlendirme Çalıştayının 3. ayağı Antalya'da yapılıyor.


Öğretmenler unutamayacakları bir gün yaşadılar Kemer Öğretmenler unutamayacakları bir gün yaşadılar

Öğretmenler ve aileleri salona girişte karanfillerle karşılandı. Kemer Belediyesinin her yıl geleneksel hale getirdiği Öğretmenler günü için hazırlanan programda, Kemer ve mahallelerde Eğitim veren okul öğretmenlerine unutamayacakları bir gün daha yaşatıldı.


ÖZEL ÇOCUKLAR TURŞU KURDU Güncel ÖZEL ÇOCUKLAR TURŞU KURDU

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel çocukları, kendileri için hazırlanan eğitim programı çerçevesinde aileleriyle birlikte turşu kurdu. Çocuklar, 2 hafta sonra, kurdukları turşuların tadına bakacak.


ÜAÜ Kadına şiddete ‘Hayır’ dedi Güncel ÜAÜ Kadına şiddete ‘Hayır’ dedi

Uluslararası Antalya Üniversitesi 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü’nde bir etkinlik düzenledi. Üniversite ‘Şiddetin her türlüsüne hayır’ sloganı ile sergilediği etkinlikte öğrencileri ile birlikte kadına karşı yapılan her türlü ayrımcılığa karşı farkındalık yaratmayı hedefledi.


KOMŞUEVİ’NDE NİŞAN VAR Güncel KOMŞUEVİ’NDE NİŞAN VAR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Zerdalilik Mahallesi Komşuevi’nde Ceyda Karakuş ve Mehmet Ümit Duran çiftinin nişan yüzüklerini taktı.


TARTIŞTIĞI ÇAĞMAN MUHTARI  KARAKAŞ’I AV TÜFEĞİ İLE VURDU Demre TARTIŞTIĞI ÇAĞMAN MUHTARI KARAKAŞ’I AV TÜFEĞİ İLE VURDU

Demre ilçesinde tartıştığı şahıs tarafından av tüfeğiyle vurulan muhtar ağır yaralandı.
AP’ye Demokrat tepki Siyaset AP’ye Demokrat tepki

Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, AP kararına tepki gösterdi.


ERDEM: “AKP İL BAŞKANI SIRÇA KÖŞK’TEN İNSİN GERÇEKLERİ GÖRÜR” Siyaset ERDEM: “AKP İL BAŞKANI SIRÇA KÖŞK’TEN İNSİN GERÇEKLERİ GÖRÜR”

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Antalya programı ile ilgili, Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak’ın iş dünyası, meslek odaları ve STK’lara ilettiği mektupta, Türkiye gerçeklerinin ifade edildiğini belirterek, “AKP Antalya İl Başkanı, son 15 ayı ya kayıtlardan silmiş ya da Türkiye’de yaşamıyor. Herkes O’nun gibi sırça köşkte oturmuyor. Sırça köşkten inebilir ve halkın arasına girebilirse gerçekleri görecek” dedi.


konusarakogren.com Sizlere Antalya İngilizce Kurslarında Fırsat Sunuyor Güncel konusarakogren.com Sizlere Antalya İngilizce Kurslarında Fırsat Sunuyor

Ülkemizde uzun yıllardır klasik ingilizce kursları faaliyet göstermektedir. Günümüzde de bu kurslar faaliyetlerini sürdürmektedir.


EMEKLİLERİN SAĞLIĞI MEDICAL PARK ANTALYA’YA EMANET Güncel EMEKLİLERİN SAĞLIĞI MEDICAL PARK ANTALYA’YA EMANET

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Türkiye Emekliler Derneği Antalya Şubesi arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.


USTA YAZILIMCILAR  “İYİLİK İÇİN JAVA” ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELECEK Teknoloji/Bilim/İnternet USTA YAZILIMCILAR “İYİLİK İÇİN JAVA” ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELECEK

En az 10 yıl deneyimli 40 kıdemli yazılım geliştirici 12 saat sürecek etkinlikte tecrübeleri ile gerçek sorunlara çözümler arayacak.


BAŞKAN UYSAL’DAN GENÇLERE ‘FARK YARATIN’ Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN GENÇLERE ‘FARK YARATIN’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Sınav Kolejli gençlere “Muratpaşa Belediyemize 23 bin 200 iş müracaatı var. Bunların 7 bini üniversite mezunu. Bu aslında Türkiye gerçeğinin küçük bir parçası. Sizler, doğru seçim yapın ve fark yaratın” tavsiyesinde bulundu.


KIŞ DEPRESYONU EN ÇOK KADINLARI VURUYOR Sağlık/Kadın KIŞ DEPRESYONU EN ÇOK KADINLARI VURUYOR

Mevsim değişiklikleri sadece bedenimizi değil ruhumuzu da etkiliyor. Depresif ruh hali, sinirlilik, alınganlık, konsantrasyon güçlüğü, keyifsizlik, yorgunluk, uykuda artma ya da azalma gibi belirtilerle kendini gösteren ve halk arasında ‘kış depresyonu’ diye adlandırılan bu değişim, mevsimsel duygu durum bozukluğu olarak tanımlanıyor.


HER KUAFÖR SALONU KADIN DANIŞMA MERKEZİ Sağlık/Kadın HER KUAFÖR SALONU KADIN DANIŞMA MERKEZİ

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya’da 600 kadın kuaförüyle birlikte başlattığı ‘Mor Makas’ projesinin saha çalışmaları 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde başladı.


İDRAR KAÇIRMA SOSYALLİKTEN UZAKLAŞTIRIYOR Sağlık/Kadın İDRAR KAÇIRMA SOSYALLİKTEN UZAKLAŞTIRIYOR

Pek çoğu söylemekten kaçınsa da idrar kaçırma yaygın görülen bir durumdur. Her 3 kadından 1’inde bu durum sorun yaratacak, yani yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyecek düzeye ulaşır.


​Diz ağrıları ihmal edilmemeli Sağlık/Kadın ​Diz ağrıları ihmal edilmemeli

Eklemdeki rahatsızlıklar ihmale geldiğinde, dizdeki hasar artabiliyor. Bu nedenle diz rahatsızlıklarını bilmek ve doktora başvurmayı ertelememek, sağlığımız açısından büyük önem taşıyor.


Crystal Lagoons’a İngiliz Parlamentosu'nda Yeşil Elma Ödülü Crystal Lagoons’a İngiliz Parlamentosu'nda Yeşil Elma Ödülü

Dünyanın herhangi bir lokasyonunda kristal berraklığındaki yapay denizlerin çok düşük maliyetlerle inşa edilip işletilmesini sağlayan Crystal Lagoons, gelişmiş teknolojisi sayesinde bir ödüle daha layık görüldü.


BAŞKAN AMCADAN TANITIM HEDİYESİ Manavgat BAŞKAN AMCADAN TANITIM HEDİYESİ

Ulusal bir kanalda yayınlanan programda Manavgat'ın yöresel yemeklerini tanıtan, Ümeyir Başdar ve kardeşi Zümranur Başdar'a Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen bisiklet ve paten hediye etti.


Başkan Sarıoğlu’ndan öğretmenlere büyük jest Finike Başkan Sarıoğlu’ndan öğretmenlere büyük jest

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçedeki tüm öğretmenlere isimlerine özel olarak hazırlanmış kalem dağıttı.


MANAVGAT BELEDİYESİ ANTİK SİDE KENTSEL TASARIM PROJESİNİ HAYATA GEÇİRİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ ANTİK SİDE KENTSEL TASARIM PROJESİNİ HAYATA GEÇİRİYOR

Manavgat Belediyesi, 1 yıldır süren çalışmaları neticesinde hazırladığı “Antik Side Kentsel Tasarım Projesi”ni hayata geçirmeye başlıyor.


Antalya Yeditepeli Öğretmenlere Öğrencilerden Sürpriz Portre Çalışması Güncel Antalya Yeditepeli Öğretmenlere Öğrencilerden Sürpriz Portre Çalışması

Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Ortaokulu 5, 6 ve 7. sınıf öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlerinin portre resimlerini yaptı ve okulun fuaye alanında sergiledi.


ÖĞRETMENLER DOYASIYA EĞLENDİ Manavgat ÖĞRETMENLER DOYASIYA EĞLENDİ

Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi, Çocuk Kültür Merkezi ve Kız Öğrenci Yurdu'nda eğitim veren öğretmenler, Manavgat Belediyesi'nin organizasyonuyla unutulmaz bir gece yaşadı.


Türkiye Muhtarlar Federasyonundan Başkan Gül’e Ziyaret Kemer Türkiye Muhtarlar Federasyonundan Başkan Gül’e Ziyaret

Türkiye Muhtarlar Federasyonu ve Muhtarlar Derneği Genel Başkan Yardımcısı Şaban Gökdere, Türkiye Muhtarlar Federasyonu ve Türkiye Muhtarlar Derneği Antalya Şube Başkanı Mustafa Yılmaz ve beraberindeki heyet Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti.


TRSM Hasta ve Hasta Yakınlarına Aile Eğitimi Sağlık/Kadın TRSM Hasta ve Hasta Yakınlarına Aile Eğitimi

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde (TRSM) Psikiyatri Uzmanı Dr. Elif Çelikel tarafından hasta ve hasta yakınlarına “Aile Eğitimi” düzenlendi.


MANAVGAT BELEDİYESİ ASFALTTA  HEDEFİ YAKALADI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ ASFALTTA HEDEFİ YAKALADI

Manavgat’ın 106 mahallesine ayrımsız ve ayrıcalıksız hizmet veren Manavgat Belediyesi, bu yıl 170 km asfalt dökerek programına aldığı asfalt hedefini gerçekleştirdi.


Başkan Çetinkaya: “Muvafakat verilirse, Akmaz ve Baymak Dereleri ıslah edilecek” Kumluca Başkan Çetinkaya: “Muvafakat verilirse, Akmaz ve Baymak Dereleri ıslah edilecek”

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, ilçenin önemli derelerinden Akmaz ve Baymak derelerinin ıslahı için, vatandaşların muvafakat vermesi gerektiğini söyledi.


Öğretmenlere Sürpriz Kutlama Güncel Öğretmenlere Sürpriz Kutlama

Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü öğretmenlerine, okul yönetimi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle sürpriz kutlama yapıldı.


AÜ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİNDEN TOPLUM TARAMASI VE EĞİTİMİ Döşemealtı AÜ HEMŞİRELİK FAKÜLTESİNDEN TOPLUM TARAMASI VE EĞİTİMİ

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi tarafından, 22 Kasım 2016 Salı günü, Döşemealtı Karataş Köyü halkına yönelik “Toplum Taraması ve Eğitimi” konulu etkinlik gerçekleştirildi.


Antalya için yeni bir tanıtım atağı Ekonomi/Turizm Antalya için yeni bir tanıtım atağı

Antalya için yeni bir tanıtım ve PR kampanyasını başlatmayı planladıklarını belirten Başkan Türel, “Antalya’nın yeni iletişim araçlarını, özellikle sosyal medya araçlarını kullanarak kendisini tanıtması bugüne kadar yetersiz kaldı. Artık bu konuda da önemli adımlar atmanın arifesindeyiz” dedi.


Ulusal Radyoloji Kongresi'nden ödülle döndüler Sağlık/Kadın Ulusal Radyoloji Kongresi'nden ödülle döndüler

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulusal Radyoloji Kongresinden Ödülle Döndü


 Başkan Türel öğretmenlerle buluştu Güncel Başkan Türel öğretmenlerle buluştu

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eğitim merkezlerinde görevli öğretmenlerle buluşan Başkan Türel, öğretmenlerin emeğinin parayla pulla ödenemeyeceğini söyledi. Büyükşehir Belediyesi’nin bir eğitim ordusuna sahip olduğuna dikkat çeken Başkan Türel, kuruluşundan bugüne kadar 176 bin kursiyer yetiştiren ASMEK’in yaygın eğitim alanında Türkiye üçüncüsü olduğunu belirtti.


Kumluca’ya yeni oyun parkı ve spor alanı Kumluca Kumluca’ya yeni oyun parkı ve spor alanı

Büyükşehir Belediyesi Kumluca’nın Beykonak ve Salur mahallelerine oyun parkı ve spor alanı oluşturdu.


Deprem sonrası hasarlı bölgeler ilk 24 saat içinde havadan görüntülenecek Güncel Deprem sonrası hasarlı bölgeler ilk 24 saat içinde havadan görüntülenecek

Teknolojinin yardımıyla deprem sonrasında hasarlı bölgeler havadan fotoğraflanacak ve hasar tespiti hızlı bir şekilde yapılabilecek.


Geleceğin akıllı şehirleri görücüye çıktı Güncel Geleceğin akıllı şehirleri görücüye çıktı

Sürdürülebilir ve yaşanabilir akıllı şehirler için Avrasya Kent Fuarı kapılarını açtı


Hayatınızın kontrolünü alkole bırakmayın Sağlık/Kadın Hayatınızın kontrolünü alkole bırakmayın

Alkol Farkındalık Haftası nedeniyle, bu yıl alkol ve trafik ilişkisini ele alan Yeşilay, alkolün insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerine dikkat çekerek, “Hayatınızın kontrolünü alkole bırakmayın” mesajı ile toplumun tüm kesimlerini mücadeleye davet etti


‘KIRMIZI IŞIK’ UYGULAMASI KADINLARA UMUT IŞIĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR Sağlık/Kadın ‘KIRMIZI IŞIK’ UYGULAMASI KADINLARA UMUT IŞIĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR

KADINA ŞİDDETE KARŞI GELİŞTİRİLEN VODAFONE KIRMIZI IŞIK 300 BİNDEN FAZLA İNDİRİLDİ


Suriyeli çocuklarla arkadaşlık onaylanmıyor Güncel Suriyeli çocuklarla arkadaşlık onaylanmıyor

GfK Türkiye, Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu için hazırladığı “Toplum Gözüyle Mülteci Çocuk Araştırması” raporunu açıkladı. Rapora göre Türkiye’deki Suriyeli çocuklar için en büyük sorun eğitim. Eğitimi açlık, barınma ve sağlık takip ediyor. Araştırma kapsamında görüşülen kişilerin yarısından fazlası çocuklarının Suriyeli çocuklarla arkadaşlık etmesini onaylamadığını belirtirken, onaylayanların oranı ise yüzde 28.


Çayı kahveye tercih ediyoruz Güncel Çayı kahveye tercih ediyoruz

Farklı marka ve modellerde on binlerce mutfak ürünü ile mutfakları donatan GittiGidiyor, Türkiye’deki tüketicilerin çay ve kahve alışkanlıklarına ışık tutacak bir araştırma gerçekleştirdi.


Türel, Alanya Toptancı Hal tartışmalarına son noktayı koydu Alanya Türel, Alanya Toptancı Hal tartışmalarına son noktayı koydu

Büyükşehir Belediyesi, Alanya’ya yetersiz gelen mevcut 4 belde haliyle birlikte tüm ilçeye hizmet verecek daha büyük ve modern yeni bir toptancı hal kazandırmak için gün sayıyor.


Rixos Flüela Davos, 15 Aralık’ta sezonu açıyor Rixos Flüela Davos, 15 Aralık’ta sezonu açıyor

Dünya ekonomi ve politikasına ev sahipliğiyle tanınan İsviçre’nin Davos kentinde ve Alpler’in tepesinde bulunan Rixos Flüela Davos, 
yeni sezon açılışını 15 Aralık’ta yapıyor.


TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU:  
“TÜRKİYE GİRİŞİMCİLİK İLE DEVRİM YAPAR” Ekonomi/Turizm TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU: 
“TÜRKİYE GİRİŞİMCİLİK İLE DEVRİM YAPAR”

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve TOBB Başkanı 
M. Rifat Hisarcıklıoğlu G3 Forum’da Genç Girişimcilerle Biraraya Geldi


Bankaların SMS onay mesajlarını etkisiz hale getiren malware tespit edildi Teknoloji/Bilim/İnternet Bankaların SMS onay mesajlarını etkisiz hale getiren malware tespit edildi

Fortinet, Türkiye’deki bankaların mobil uygulamalarını hedef alan ve bankaların SMS onay mesajlarını etkisiz hale getiren bir malware tespit etti. Zararlı yazılım kullanıcıların banka ve kredi kartı bilgilerinin yanı sıra sosyal medya hesaplarının giriş bilgilerini de ele geçiriyor.


Renault ve Dacia’da Kış Servis Kampanyası Otomotiv Renault ve Dacia’da Kış Servis Kampanyası

Renault ve Dacia, satış sonrası kampanyası ile müşterilerini kışa hazırlıyor.


İpragaz 7. Türkiye Enerji Zirvesi ile Enerji’nin Zirvesi’nde Ekonomi/Turizm İpragaz 7. Türkiye Enerji Zirvesi ile Enerji’nin Zirvesi’nde

Türkiye enerji sektörünün tüm kesimlerini buluşturan Türkiye Enerji Zirvesi, bu yıl ‘Doğu Akdeniz’ teması ile Adana’da gerçekleştirildi.


Ericsson: “2022’de bölgede 20 milyon 5G kullanıcısı olacak” Teknoloji/Bilim/İnternet Ericsson: “2022’de bölgede 20 milyon 5G kullanıcısı olacak”

Ericsson raporuna göre Ortadoğu ve Kuzey Doğu Afrika (MENA) bölgesinde mobil data trafiği 2022’ye kadar bugünkü büyüklüğünün 13 katına ulaşacak.


“KENTSEL DÖNÜŞÜMDE VİZYON ŞART, YENİLEME ALAN BAZLI OLMALI” Ekonomi/Turizm “KENTSEL DÖNÜŞÜMDE VİZYON ŞART, YENİLEME ALAN BAZLI OLMALI”

YAPI VE MİMARLIK DÜNYASI KONUT KONFERANSI 2016’DA VİEGA SPONSORLUĞU’NDA BİR ARAYA GELDİ


İbrahim Aydın turizmdeki tehlikeye dikkat çekti Ekonomi/Turizm İbrahim Aydın turizmdeki tehlikeye dikkat çekti

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Antalya’ya 13 milyon turist gelmediği sürece şu anki otel kapasitesiyle sektörün bu çarkı çevirme şansının olmadığını söyledi.


 Otomobil alacaksanız geç kalmayın Otomotiv Otomobil alacaksanız geç kalmayın

ÖTV düzenlemesi otomotiv sektörünü nasıl etkileyecek? Otomobillere uygulanacak yeni ÖTV düzenlemesi soru işaretleriyle birlikte geliyor.


Konyaaltı Belediyesi vezneleri hafta sonu da açık 
 Ekonomi/Turizm Konyaaltı Belediyesi vezneleri hafta sonu da açık 


Konyaaltı Belediyesi vezneleri, Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik Vergisi 2. taksit ödemelerinin, 30 Kasım Çarşamba mesai bitiminde sona erecek olması nedeniyle haftasonu da açık olacak.


Alanya Hal Projesi büyüyecek Alanya Alanya Hal Projesi büyüyecek

Alanya hal esnafıyla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, mevcut imkanlardan çok daha iyi bir hal kompleksini Alanya’ya kazandıracaklarını söyledi.


KILIÇDAROĞLU: “KOLTUĞUNA SAHİP ÇIKAMIYORSAN İSTİFA ET” Siyaset KILIÇDAROĞLU: “KOLTUĞUNA SAHİP ÇIKAMIYORSAN İSTİFA ET”

AP’nin verdiği karar doğrultusunda değerlendirmeler yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bir Cumhurbaşkanı AP Başkanı’na ‘terbiyesiz’ derse sonuç bu olur. Televizyonlarda 24 saat Cumhurbaşkanı konuşuyor. Bir sorumluluğu var mı Cumhurbaşkanı’nın, yok. Binali Yıldırım ne yapıyor peki, koltuğuna sahip çık, çıkamıyorsan istifa et" dedi.


KONSEM’de ‘Kadına Şiddete Hayır’ eğitimi..  
 Güncel KONSEM’de ‘Kadına Şiddete Hayır’ eğitimi.. 


Konyaaltı Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde kadınlara yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi.


MOTUL, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN YANINDA Teknoloji/Bilim/İnternet MOTUL, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN YANINDA

MOTUL, Türkiye’de öğrencilere destek olmak ve yetişen yeni nesillerin üretkenliklerine katkıda bulunmak amacı ile Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri ile birlikte çalışıyor.


HALİL ŞAHİN ÖĞRETMENLERLE BİRARAYA GELDİ Aksu HALİL ŞAHİN ÖĞRETMENLERLE BİRARAYA GELDİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin Hacıaliler İlk ve Ortaokulunda okul yönetimi ve öğretmenleri ziyaret etti. 24 Kasım Öğretmenler Gününün ardından öğretmelerle bir araya gelen Başkan Şahin, öğretmenlere hediye verdi.


AÇILIŞI ‘BİR GÜN KAPATIRIZ’ DİLEĞİYLE YAPILDI Güncel AÇILIŞI ‘BİR GÜN KAPATIRIZ’ DİLEĞİYLE YAPILDI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’da her türlü şiddetin mağduru olan kadınlar için kurulan Al Yazma Kadın Danışma Merkezi’nin açılışını “İnşallah bir gün bunu kapatırız” dileğiyle yaptı.


Michelin İyi Dersler Şoför Amca projesi, yeni döneminde 10 yeni ile gidecek Otomotiv Michelin İyi Dersler Şoför Amca projesi, yeni döneminde 10 yeni ile gidecek

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, 
TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları ve Michelin öncülüğünde hayata geçirilen “İyi Dersler Şoför Amca” projesinin yeni dönem için eğitim verilecek illeri belirlendi.


BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK ONUR ÖDÜLÜ TANSEL ÇÖLAŞAN’A VERİLDİ Güncel BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK ONUR ÖDÜLÜ TANSEL ÇÖLAŞAN’A VERİLDİ

Eğitim-iş Sendikası Antalya şubesinin 8.’sini düzenlediği Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü’ne bu yıl, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Tansel Çölaşan layık görüldü.


Estetik cerrahide öncesi sonrası fotoğraflar neden çekiliyor? Sağlık/Kadın Estetik cerrahide öncesi sonrası fotoğraflar neden çekiliyor?

Öncesi ve sonrası fotoğraflar, estetik cerrahinin vazgeçilmezi arasında. Özellikle bıçak altına yatmak isteyen ya da ameliyatsız estetik uygulamasına niyetlenen herkes, estetik cerrahın operasyonunu kontrol ediyor, bir önceki hastanın öncesi ve sonrası hallerine bakarak karar veriyor.


Tütüncü esnafa tam destek verdi Güncel Tütüncü esnafa tam destek verdi

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bir araya geldiği toplu ulaşım esnafına her zaman destek ölacağı sözünü verdi.


Uzakdoğu Türk gıda ürünlerini keşfetti Uzakdoğu Türk gıda ürünlerini keşfetti

Türk gıda ürünlerinin Japonya ve Güney Kore pazarlarında tanıtılması amacıyla Ege İhracatçı Birlikleri tarafından hayata geçirilen Turquality Projesi'nin ikinci “Basın Lansmanı ve Tadım Ekinliği” 24 Kasım’da Tokyo Conrad Otel’de gerçekleştirildi.


MURATPAŞA ÖĞRETMENLERİN YANINDA Güncel MURATPAŞA ÖĞRETMENLERİN YANINDA

Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan’a ‘Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü’ verilmesi dolayısıyla düzenlenen törende “Öğretmenler görev yaptığı her yerde Atatürk ilke ve devrimlerinin uygulayıcısı ve savunucusu olarak, cehaletle ve karanlıkla savaşmakta, akıl ve bilimin ışığı ile günümüzü ve geleceğimizi aydınlatmaktadır” diye konuştu.


ANTALYA DOB “SARAYDAN KIZ KAÇIRMA” OPERASINI SAHNELİYOR Kültür/Sanat ANTALYA DOB “SARAYDAN KIZ KAÇIRMA” OPERASINI SAHNELİYOR

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 26 Kasım Cumartesi akşamı saat: 20.00’de prömiyerini gerçekleştireceği W.A.Mozart’ın ünlü “Saraydan Kız Kaçırma” operası için geri sayıma başladı.


Devlerde hedef galibiyet Spor Devlerde hedef galibiyet

TBL2, 6.hafta karşılaşmasında Kepez Belediyespor, seyircisi önünde Yeşilyurt Spor Kulübü’nü konuk edecek. Devler sahadan galibiyetle ayrılıp, zirve yarışını sürdürmek istiyor.


Kepez’de en ücra yerlere bile sıcak asfalt Güncel Kepez’de en ücra yerlere bile sıcak asfalt

Kepez Belediyesi, kent merkezine en uzak mahallelerini bile sıcak asfalt hizmetinden mahrum etmiyor.


MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN VEZNE KOLAYLIĞI Ekonomi/Turizm MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN VEZNE KOLAYLIĞI

Muratpaşa Belediyesi vezneleri, mükelleflerin 1 Aralık Perşembe günü sona erecek ‘emlak vergisi 2’nci taksit’ ve 6736 Sayılı Kanun kapsamında 30 Kasım Çarşamba sona erecek ilk taksit ödemelerinde sıkıntı yaşamaması için Cumartesi günü de hizmet verecek.


Sultanlar Denizli deplasmanına hazırlanıyor

 Spor Sultanlar Denizli deplasmanına hazırlanıyorVoleybol Bayanlar 2.Lig’de Kepez’in Sultanları Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Denizli Gençlik Hzm. karşılaşmasına sıkı hazırlanıyor.


Çocuğunuzda bu belirtiler varsa beyin tümörü olabilir Sağlık/Kadın Çocuğunuzda bu belirtiler varsa beyin tümörü olabilir

Beyin tümörleri nadir gibi gözükse de, çocukluk çağının lösemiden sonra en sık rastlanan kanser çeşididir. Neden oluştuğu tam olarak bilinmeyen beyin tümörleri, tedavi edilmediği takdirde çocuklarda kalıcı hasarlara ve hayati tehlikeye neden olabiliyor.


AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINDA ALTIN KURAL DİŞ FIRÇALAMAK Sağlık/Kadın AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINDA ALTIN KURAL DİŞ FIRÇALAMAK

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ali Kılıçarslan ağız ve diş sağlığına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.


EXPO 2016 raporu BIE’den geçti EXPO 2016 raporu BIE’den geçti

Dünya’da EXPO’ların hangi ülke ve kentte yapılacağına onay veren ve merkezi Paris’teki Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE), Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya final raporuna ‘onay’ verdi.


“ŞANGHAY BEŞLİSİ AB’NİN DEĞİL NATO’NUN ALTERNATİFİ OLABİLİR” “ŞANGHAY BEŞLİSİ AB’NİN DEĞİL NATO’NUN ALTERNATİFİ OLABİLİR”

Türkiye’nin AB ile son günlerde gerilen ilişkilerini ve Şanghay İşbirliği Örgütü’ne üyelik tartışmalarını değerlendiren İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Tevfik Mesut Eren; “Şanghay İşbirliği Örgütü olsa olsa NATO’nun alternatifi olabilir. Zira AB’nin dünya genelinde bir alternatifi yok. Türkiye ŞİÖ’ye üye olduğu anda kendisini NATO’nun dışında bulur” dedi.


DAVUT ÇETİN: ‘’EKONOMİDE ÇALKANTILI GÜNLER YAŞIYORUZ’’ Ekonomi/Turizm DAVUT ÇETİN: ‘’EKONOMİDE ÇALKANTILI GÜNLER YAŞIYORUZ’’

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, ekonomide çalkantılı günler yaşadığımızı söyledi. ATSO Başkanı Davut Çetin, Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KONYSİAD) Atik’te düzenlediği kahvaltılı toplantının konuğu oldu.


Döşemealtı Kadın Futbol Takımı Ukrayna A Milli Takımı ile hazırlık maçı oynadı Döşemealtı Döşemealtı Kadın Futbol Takımı Ukrayna A Milli Takımı ile hazırlık maçı oynadı

Antalya’da kamp yapan Ukrayna Kadın Futbol Takımı, 1. Lig temsilcisi Döşemealtı Kadın Futbol Takımı ile hazırlık maçı yaptı.


Vefalı öğrenci Güncel Vefalı öğrenci

Başkan Hakan Tütüncü, liseden edebiyat öğretmeni olan Mehmet Günal’ı evinde ziyaret ederek, elini öptü ve 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.Anadolu’dan Tütüncü’ye teşekkür Güncel 
Anadolu’dan Tütüncü’ye teşekkür

Antalya Anadolu Hemşeri Dernekleri Platformu, Başkan Hakan Tütüncü’ye, ‘Neşat Ertaş Gönüllü Kuruluşlar Merkezi” adıyla açacağı bir tesisi, gönüllü sivil toplum kuruluşlarına tahsis edecek olmasından dolayı teşekkür etti.


PİYANİST İBRAHİM YAZICI ANTALYA DOB’UN KONUĞU Kültür/Sanat PİYANİST İBRAHİM YAZICI ANTALYA DOB’UN KONUĞU

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin 2016/2017 Sanat Sezonu’nda “Piyano Sevdası” adı altında gerçekleştirdiği konser serisinin ikincisinde İzmir Devlet Opera ve Balesi Orkestra Şefi İbrahim YAZICI bir resital verecek.


Türk Zeytin ve Zeytinyağı Kutsal Topraklarda Türk Zeytin ve Zeytinyağı Kutsal Topraklarda

Zeytin ve Zeytinyağı Tanıtım Komitesi (ZZTK) Türkiye'nin zeytin ve zeytinyağı ihracatını arttırmak için, 21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Suudi Arabistan'ın Cidde kentinde düzenlenen Foodex Saudi 2016 Fuarı’na iştirak ederek Türk zeytin ve zeytinyağının tanıtımına imza attı.


BOYUN FITIĞINA KATLANMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ! Sağlık/Kadın BOYUN FITIĞINA KATLANMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ!

Boyun kıkırdatma, bilgisayar başında aşırı çalışma, ev işleri, perde asma, dikiş-nakış gibi faaliyetler ve ilerleyen yaş; boyun fıtığına neden olabiliyor.


Four Points by Sheraton, Türkiye'de Er Yatırım’la 5 Yeni Otel Açacak Ekonomi/Turizm Four Points by Sheraton, Türkiye'de Er Yatırım’la 5 Yeni Otel Açacak

Turizm sektöründe geçtiğimiz yıl yapılan 12.2 milyar dolarlık satın alma ile dünyanın en büyük otel zincir haline gelen Marriot International& Starwood Grubu, Türkiye’de Er Yatırım’la birlikte 5 yeni Four Points by Sheraton açmaya hazırlanıyor.


Konut fiyatlarında zam gündemde! Ekonomi/Turizm Konut fiyatlarında zam gündemde!

Vindosa Gayrimenkul, Yatırım ve Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Veli Durur, son günlerde rekor seviyelerde seyreden doların gayrimenkul piyasasını olumsuz yönde etkileyebileceğine dikkat çekti.


BU BESİNLERİ TÜKETEN HASTA OLMUYOR Sağlık/Kadın BU BESİNLERİ TÜKETEN HASTA OLMUYOR

Özellikle sonbahar ve kış aylarına geçişte soğuk algınlığı, grip gibi viral enfeksiyonlara daha sık rastlanılıyor. Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Dahiliye Uzmanı Dr. Semiha Kaplan, doğru besinler tüketildiğinde besinlerle bağışıklık sisteminin güçlendirilebileceğini belirtiyor.


Devrim Kök: Siyaset Devrim Kök: "Köylü biterse herkes biter, köylü milletin efendisidir"

CHP Antalya Milletvekili Devrim Kök, Meclis Genel Kurulu’nda kürsüde üzerinde “Antalya’da satılık köy” yazan dövizi gösterdi. Kök, kürsüde yanında getirdiği patlıcan, domates, biberi göstererek köylüye yardım edilmesini istedi. Kök gündem dışı yaptığı konuşmada Antalya’nın turizmde yaşadığı sorunlara işaret etti.


4. KURUMİÇİ GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI SEKTÖR LİDERLERİNİ BULUŞTURDU Güncel 4. KURUMİÇİ GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI SEKTÖR LİDERLERİNİ BULUŞTURDU

Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen Kurumiçi Girişimcilik Konferansı’nın bu yıl dördüncüsü yapıldı.


Çocuklarınızı iyi bir eğitimle bağımlılıklardan koruyabilirsiniz Sağlık/Kadın Çocuklarınızı iyi bir eğitimle bağımlılıklardan koruyabilirsiniz

Çocuklara verilecek iyi bir eğitim, onları herhangi bir maddeye bağımlı hale gelmekten koruyabilir. Uzmanlar, “Bağımlılık, çocukluk döneminde bilmemekten ve meraktan, ergenlik döneminde ise kimlik kazanma duygusundan ve taklitten kaynaklanır” diyerek eğitimin önemine dikkat çekiyor.


EĞİTİM ŞEHRİ ANTALYA Güncel EĞİTİM ŞEHRİ ANTALYA

Akdeniz Üniversitesi bünyesinde hizmet veren Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Yükseköğretim Genel Kurulunda alınan kararla Spor birimleri fakültesine dönüşüyor. Serik ilçesine de yeni işletme fakültesi açılacak.


Mustafa Tatçı-Leyla İpekçi Finike'de… Finike Mustafa Tatçı-Leyla İpekçi Finike'de…

Finike Belediye Sineması'nda Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Mustafa Tatçı ve Yeni Şafak yazarı Leyla İpekçi'nin katılacağı bir söyleşi düzenleniyor.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖKÇEN’E ZİYARET Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖKÇEN’E ZİYARET

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen’i ziyaret etti. Başkan Şahin, eğitime ayrı önem verdiğini bir kez daha yinelerken, tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutladı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 65856 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...