Perşembe, 22 Ağustos 2019
Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nı Cumhurbaşkanı Erdoğan açtı Güncel Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nı Cumhurbaşkanı Erdoğan açtı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nın resmi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirildi.


 Türel: “Evet diyerek başardık” Siyaset Türel: “Evet diyerek başardık”

Antalya’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen toplu açılış töreninde vatandaşlara seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Sizlerin sayesinde bugüne kadar verdiğimiz her sözü tuttuk, inşallah bundan sonra da mahcup olmayacağız. Evet diyerek başardık. Hayırla bir yere varamayız. Her şey evet ile başlıyor” dedi.


Emine Erdoğan: ‘15 Temmuz halk devrimidir’ Güncel Emine Erdoğan: ‘15 Temmuz halk devrimidir’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Antalya’da 15 Temmuz Şehit Aileleri ve yakınlarıyla kahvaltıda buluştu. 15 Temmuz’un dünyada benzeri olmayan bir halk devrimi olduğuna dikkat çeken Emine Erdoğan, “Yüreklerindeki iman, kalplerindeki vatan aşkıyla tankları durduran milletimiz inşallah 16 Nisan’da da darbe zihniyetini ebediyen tarihe gömecektir” dedi.


Timeline 6 yaşında Güncel Timeline 6 yaşında

Yılların turizmcisi iki arkadaş tarafından kurulan kongre, toplantı ve etkinlik çözümleri şirketi Timeline 6’ncı yılını kutluyor.


Türel şehit aileleri ile buluştu Güncel Türel şehit aileleri ile buluştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşi Ebru Türel, 15 Temmuz şehitlerinin aileleri ile yemekte bir araya geldi. Antalya’daki bu programı geleneksel hale getirmek istediklerini belirten Türel, “15 Temmuz şehitlerini unutmadık, unutturmayacağız” dedi.


Binlerce Finikeli Finike Binlerce Finikeli "Evet "için toplandı

Finikeli vatandaşlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı toplu açılış törenine 60 otobüs ve çok sayıda otomobilden oluşan konvoy ile katıldı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TÜGVA 4. Gençlik Buluşması’na Katılıyor Güncel Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TÜGVA 4. Gençlik Buluşması’na Katılıyor

TÜGVA 4. Gençlik Buluşması, dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş olan Türkiye Gençlik Vakfı tarafından 27 Mart Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Katılımıyla İstanbul Abdi İpekçi Spor Kompleksinde organize edilecek.


GRAFİK TASARIM SERGİSİ, 39 YIL SONRA AKRA İLE İLK KEZ ANTALYA’DA Güncel GRAFİK TASARIM SERGİSİ, 39 YIL SONRA AKRA İLE İLK KEZ ANTALYA’DA

Antalya’nın ve ülkemiz turizminin parlayan yıldızı AKRA, Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu’nun (GMK) 39 yıldır düzenlediği Grafik Tasarım Sergisi’ne 27 Mart -29 Mart tarihleri arasında ilk kez Antalya’da ev sahipliği yapıyor.


DİZ AĞRINIZIN NEDENİNİ BİLİYOR MUSUNUZ? Sağlık/Kadın DİZ AĞRINIZIN NEDENİNİ BİLİYOR MUSUNUZ?

Yoğunlaşan iş hayatı, spora olan ilginin artması, kişilerin bilinçlenmesi ve ağrıların ciddiye alınması sebepleri ile diz ağrılarından dolayı hekime başvurular artıyor. Bazı hastalarda ise bu durum tam tersinedir.


‘Öykünün peşinden koşmak lazım’ Kültür/Sanat ‘Öykünün peşinden koşmak lazım’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 'Kınık Dayının Koyu' isimli öyküsünün de seslendirildiği Muratpaşa Öykü Ödüllerinin sahiplerine takdim edildiği gecede “Öykünün peşinden koşmak lazım. Ülkelerin, insanların sağlam öyküleri olması lazım. Bu öyküler sürekli çoğalarak, geleceğe doğru, sürekli kendi cazibesiyle akarak devam etmesi lazım” diye konuştu.


Başkan Uysal, Korkuteli’de Korkuteli Başkan Uysal, Korkuteli’de

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Atatürkçü Düşünce Derneği Korkuteli Şubesi’nin düzenlediği panel için bulunduğu ilçede esnafla biraraya geldi, Belediye Başkanı Hasan Gökçe’yi makamında ziyaret etti.


Gece yemeği 300 kaloriyi geçmemeli Sağlık/Kadın Gece yemeği 300 kaloriyi geçmemeli

Yatmaya yakın yemek yemek iyi bir şey değil fakat acıkıyoruz. Geç vakit gelen doymak bilmez iştaha direnmek zordur. Mutlaka yemek zorundaysanız öğününüzü 100 veya 200 kalori, en fazla 300 kalori ile sınırlandırın.


Başkan Uysal Rus Konsolos’u ağırladı Güncel Başkan Uysal Rus Konsolos’u ağırladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Rusya’nın görevine başlayan yeni Antalya Başkonsolosu Oleg Rogoza’ya Atatürk’ün ölümsüz eseri Nutuk’u hediye etti.


Beyaz yakanın yerini yapay zeka alacak Teknoloji/Bilim/İnternet Beyaz yakanın yerini yapay zeka alacak

Demografi konulu çalışmalarıyla toplumsal değişimlerin nabzını tutan KPMG, “İş Hayatının Geleceği” konulu analizinde teknolojinin çok kısa bir zamanda iş hayatını nasıl değiştireceğini açıklıyor.


ÖKSÜZ VE YETİM ÇOCUKLARA ÖZEL TİYATRO OYUNU SERGİLENDİ Serik ÖKSÜZ VE YETİM ÇOCUKLARA ÖZEL TİYATRO OYUNU SERGİLENDİ

Serik Belediyesi İlçede yaşayan çocukları tiyatro ile buluşturan Serik Belediyesi tiyatro ekibi şimdi de öksüz ve yetim çocuklara tiyatro keyfi yaşattı.


Maarif Coders Geleceği Kodluyor Güncel Maarif Coders Geleceği Kodluyor

Maarif Koleji MPlus sistemi ile Türkiye’de eşi benzeri görülmemiş bir eğitim sunarak geleceğin CEO’larını yetiştiriyor


ÖĞRENCİLER KEMER ORKİDESİYLE BULUŞTU Kemer ÖĞRENCİLER KEMER ORKİDESİYLE BULUŞTU

Avrupa Birliği Bakanlığı, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı ve Sivil Toplum Diyaloğu Programı tarafından desteklenen, Türkiye ve Yunanistan’daki Doğal Orkideleri Koruma Platformu projesi tüm hızıyla devam ediyor.


GÜL: KARAR SİYASAL ÖZELLİK TAŞIYOR Siyaset GÜL: KARAR SİYASAL ÖZELLİK TAŞIYOR

CHP Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül, parti binası önünde yaptığı basın açıklaması ile CHP Antalya Gençlik Kolları üyesi Cem Özgür Yaman’ın tutuklanmasına tepki gösterdi.


İŞVERENLERİ SEVİNDİREN HABER Ekonomi/Turizm İŞVERENLERİ SEVİNDİREN HABER

Antalya Organize Sanayi Bölgesi ( AOSB )’un organizasyonu ile Antalya SGK İl Müdürlüğü ve Çalışma ve İş-Kur Antalya İl Müdürlüğü tarafından Milli İstihdam Seferberliği kapsamındaki teşvik ve destekler anlatıldı.


ULUSLARARASI İŞGÜCÜ GENEL MÜDÜR VE HEYETİ ANTALYA’DA Güncel ULUSLARARASI İŞGÜCÜ GENEL MÜDÜR VE HEYETİ ANTALYA’DA

Cumhurbaşkanın çağrısı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun bakanlık olarak startını Konya’da vererek başlattığı “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Heyeti “ Antalya’da çalışma hayatının taraflarıyla buluştu.


BÖBREK TAŞINI HAREKET EDEREK KIRIN Sağlık/Kadın BÖBREK TAŞINI HAREKET EDEREK KIRIN

Böbrek taşı şikâyetlerinden mustarip olanlar, genellikle yakın çevrelerinden duydukları tavsiyelere kulak kabartır. Balık gözü ile limon suyu karışımı veya kestane kabuğu suyu içmek gibi sıvıları tüketmek ne yazık ki böbrek taşını düşürmez.


Antalya turizmine sosyal medya dopingi Ekonomi/Turizm Antalya turizmine sosyal medya dopingi

Dünyaca ünlü seyahat bloggerları ve sosyal medya fenomenleri, 20 - 23 Nisan’da Antalya’da buluşuyor


‘’Antalya Franchise Sektörünün Başkenti Olacak’’ Ekonomi/Turizm ‘’Antalya Franchise Sektörünün Başkenti Olacak’’

ANADOLU MARKALARI ANTALYA FRANCHISE EXPO EURASIA FUARI’NDA BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR... Anadolu yatırımcılarının merakla beklediği, ANTALYA FRANCHISE EXPO EURASIA/BAYİLİK FUARI, 18-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center - ANFAŞ’da düzenleniyor.


TOKİ ARSALARI 163 MİLYONA SATILDI Ekonomi/Turizm TOKİ ARSALARI 163 MİLYONA SATILDI

Turyap, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)'nin mülkiyetinde bulunan 12 ildeki 54 arsayı açık artırmaya çıkardı.


CK Boğaziçi Elektrik, iklim değişikliğine dikkat çekmek için 244 binasında ışıklarını kapatacak CK Boğaziçi Elektrik, iklim değişikliğine dikkat çekmek için 244 binasında ışıklarını kapatacak

Enerji sektöründe Türkiye’nin en yaygın perakende ağına sahip olan CK Boğaziçi Elektrik, küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için yapılan en büyük çevre etkinliklerinden biri olan “Dünya Saati” uygulamasına destek verecek.


Kepezaltı-Santral’de tarihi imza Güncel Kepezaltı-Santral’de tarihi imza

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Kepezaltı-Santral ihalesini kazanan yüklenici firma Sur Yapı ile sözleşme imzalandı. Başkan Menderes Türel, Kepezaltı - Santral’in sadece bir kentsel dönüşümden ibaret olmadığının altını çizerek, “Antalya’ya bir katma değer sağlamak, Antalya’nın şehir vizyonuna farklı bir ufuk çizmenin gayreti içindeyiz” dedi.


Antalya’dan Cerablus’a eğitim köprüsü Güncel Antalya’dan Cerablus’a eğitim köprüsü

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde toplanan 3 TIR dolusu eğitim malzemesi Suriye'nin Cerablus kentine gönderildi.


TÜREL AKSU’DA KUR’AN KURSU AÇILIŞINA KATILDI Aksu TÜREL AKSU’DA KUR’AN KURSU AÇILIŞINA KATILDI

Aksu Belediyesi, Çalkaya Mahallesi’ne yaptırılan Hz. Hatice Kur’an Kursunun açılışını gerçekleştirdi. Açılışa, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de katıldı.


 TURİZMİN KALBİNİN ATTIĞI YERE BAKANDAN MÜJDE! Ekonomi/Turizm TURİZMİN KALBİNİN ATTIĞI YERE BAKANDAN MÜJDE!

Akdeniz Üniversitesine bağlı Manavgat turizm fakültesinin kadroları ve bölüm kuruluşları Yüksek Öğrenim Kurumu genel kurulundan geçti. Sevindiren haberi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu verdi.


Kahvaltıda vekil sürprizi Kemer Kahvaltıda vekil sürprizi

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül, Tekirovalı kadınların sahilde düzenlediği kahvaltıya konuk oldu. Gül çifti kadınlar tarafından sıcak bir ilgi ile karşılandı. Bu arada CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara da kahvaltıya katılarak kadınlara sürpriz yaptı.


Vali Karaloğlu da ‘Çevreci Komşu Kart’lı Güncel Vali Karaloğlu da ‘Çevreci Komşu Kart’lı

Muratpaşa Belediyesi, yerel yönetimlerde yenilikçi projelerini taşıdığı Antalya City Expo’da Antalya Valisi Münir Karaloğlu’na isimine hazırlanmış Çevreci Komşu Kart’ı takdim etti.


Köse, gençlerle buluştu Siyaset Köse, gençlerle buluştu

AK Parti Antalya Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Mustafa Köse, Türkiye’nin Geleceği ve Gençleri konulu panele katılarak, gençlerin sorularını cevapladı.


CK Akdeniz Elektrik, 37 binasıyla Dünya Saati etkinliğine destek veriyor CK Akdeniz Elektrik, 37 binasıyla Dünya Saati etkinliğine destek veriyor

Başta Antalya, Isparta ve Burdur olmak üzere Türkiye genelinde perakende satış lisansı ile hizmet veren CK Akdeniz Elektrik, küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için yapılan çevre etkinliği “Dünya Saati”ne destek veriyor.


AEDAŞ’tan iklim değişikliği etkinliğine destek AEDAŞ’tan iklim değişikliği etkinliğine destek

Antalya, Burdur ve Isparta’da 1,7 milyon aboneye hizmet veren Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ); küresel iklim değişikliği sorununa dikkat çekmek için yapılan “Dünya Saati” çevre etkinliğine destek veriyor.


Türel: “Devletin zirvesinde kavga bitecek” Siyaset Türel: “Devletin zirvesinde kavga bitecek”

Aksu ilçesi Fettahlı, Topallı, Kurşunlu mahallelerinde vatandaşlarla biraraya gelen Başkan Türel, yetki kargaşasının devletin zirvesinde hep kavgaya neden olduğunu ve faturasını milletin ödediğini belirterek, “Cumhurbaşkanlığı sistemi ile devletin zirvesindeki kavga bitecek” dedi.


DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU AKSU YEDİSU İLE BULUŞTU Serik DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU AKSU YEDİSU İLE BULUŞTU

Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Aksu Özel Yedisu Eğitim Kurumlarını ziyaret etti. Çavuşoğlu, Yönetim Kurulu Bşk. Suat Köksal, Mehmet Can ve Okul Md. Halil Eker ile görüştü.


Kilit Group otellerinde takım çalışması Ekonomi/Turizm Kilit Group otellerinde takım çalışması

Türkiye’de 16 otelle en yaygın yerli otel zincirinin yönetici ve çalışanlarına misafir memnuniyetinde takım çalışması eğitimi verildi


Muhtarlar Meclisi 2017’nin ilk toplantısını yaptı Güncel Muhtarlar Meclisi 2017’nin ilk toplantısını yaptı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, azaların da katılımıyla yapılan 2017’nin ilk Muhtarlar Meclisi’nde “Bizim meclislerimiz her şeyin konuşulduğu meclislerdir. Sıkıntı, konuşamamaktan gelir. Her şeyin konuşulamadığı yerlerde korku vardır” dedi.


Kepez standına yoğun ilgi Güncel Kepez standına yoğun ilgi

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin öncülüğünde bu yıl 7’ncisi düzenlenen Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nın en dikkat çekici standlarından birini sunan Kepez Belediyesi, ziyaretçilerden tam not aldı.
 Antalya Edebiyat Günleri başladı Kültür/Sanat Antalya Edebiyat Günleri başladı

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya ve Türkiye’nin edebiyat dünyasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği 2’nci Antalya Edebiyat Günleri başladı.


 Kepez Belediyesi ile İŞKUR işbirliği Güncel Kepez Belediyesi ile İŞKUR işbirliği

İŞKUR’un Kepez Belediyesi’ne gönderdiği 140 geçici işçiden 100’ünün alınması için, noter huzurunda kura çekimi yapıldı


Başkan Türel yerel yönetimde inovasyonun önemini anlattı Güncel Başkan Türel yerel yönetimde inovasyonun önemini anlattı

City Expo Fuarı’nda şehirlerde inovasyon konulu panele katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, MUBİM, çöpten elektrik üretecek çevrim tesisi ve Akıllı Şehir Projesi’ni inovatif belediyeciliğin en güzel örnekleri olduğunu söyledi.


BEYMEN CLUB STİL GÜNLERİ BAŞLIYOR Güncel BEYMEN CLUB STİL GÜNLERİ BAŞLIYOR

2017 İlkbahar/ Yaz sezonunda modern kadın ve erkeği yeni vazgeçilmezleriyle buluşturan BEYMEN Club, BEYMEN Club Stil Günleri ile modaseverleri tarzlarını keşfetmeye davet ediyor.


Sanal oyunlar tehlike saçıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Sanal oyunlar tehlike saçıyor

Uzmanlar mobil oyun bağımlılığının şiddet davranışlarını tetiklediği konusunda aileleri uyarıyor. Aileler çocuklarının evde vakit geçirmesi için internet, bilgisayar gibi imkânları sağlayarak sokaktaki tehlikelerden onları korumayı düşünüyor. Oysa bu yaklaşım bambaşka tehlikelere yol açabiliyor.


SERİK METRUK YAPILARDAN KURTULUYOR Serik SERİK METRUK YAPILARDAN KURTULUYOR

Serik Belediyesi kent estetiğini bozan ve görüntü kirliliğine sebep olan metruk yapıların yıkımını gerçekleştiriyor.


Başkan Genç'ten Başpehlivan Okulu'ya doğum günü sürprizi Döşemealtı Başkan Genç'ten Başpehlivan Okulu'ya doğum günü sürprizi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 28 yaşına giren Altın Kemerli Kırkpınar Başpehlivanı Kırkgöz Döşemealtı Belediye Spor Kulübü güreşçisi Orhan Okulu'ya doğum günü sürprizi yaptı.


Şehircilik Fuarı’nda Başkan Böcek’e teşekkür… Güncel Şehircilik Fuarı’nda Başkan Böcek’e teşekkür…

7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda Konyaaltı Belediyesi’nin standı büyük ilgi gördü. Açılış sonrası Konyaaltı Belediyesi’nin standını da ziyaret eden Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve beraberindeki heyete, Başkan Muhittin Böcek ev sahipliği yaptı.


‘YEŞİL NOKTA’ TÜKETİCİLER TARAFINDAN TANINIYOR, GÜVEN DUYULUYOR Ekonomi/Turizm ‘YEŞİL NOKTA’ TÜKETİCİLER TARAFINDAN TANINIYOR, GÜVEN DUYULUYOR

ÇEVKO Vakfı’nın Türkiye temsilcisi olduğu ve yasal düzenlemelerle belirlenmiş ambalaj atıklarının yönetim sistemi dahilinde yükümlülüğünü yerine getiren, geri dönüşüm sistemine mali katkı sağlayan firmaların ambalajlı ürünlerinde kullanmaya hak kazandığı ‘Yeşil Nokta’ markasının bilinirliğine yönelik tüketici araştırma sonuçları açıklandı.


Aradığınız nakliyeci bir ‘tık’ kadar yakın... Teknoloji/Bilim/İnternet Aradığınız nakliyeci bir ‘tık’ kadar yakın...

KOBİ’lere elektronik ortamda taşımacılık hizmeti... eTA 2017 yılında İzmir’e odaklanacak... Borusan Holding’in inovatif uygulaması Elektronik Taşımacılık Ağı (eTA), Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) İzmir Şubesi’nin Basın Buluşması’nda tanıtıldı


Elma diyabet, kalp hastalıkları ve kanserden koruyor Sağlık/Kadın Elma diyabet, kalp hastalıkları ve kanserden koruyor

Dünya üzerinde öykülere, şarkılara konu olmuş meyvelerin başında elma geliyor. Sağlıklı bir meyve olarak, Hipokrat’ın, milattan önce 400’lü yıllarda ilaç olarak elma, hurma ve arpa lapası kullandığı da biliniyor.


Böbreklerinizi korumanın 5 yolu Sağlık/Kadın Böbreklerinizi korumanın 5 yolu

Böbrekler tüm beden sağlığınız için hayati önemdedir, bu yüzden onlara iyi bakmanız çok önemli. www.diyetisyen.com.tr’nin haberine göre 5 adımda onları koruyabilirsiniz.


BİSİKLETLİ BAŞKAN Kemer BİSİKLETLİ BAŞKAN

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, ilçesindeki bir okulda öğrencileri bisiklet hediye ederken kendi de bisiklete binmeyi ihmal etmedi. Okulun bahçesinde bir tur atan Gül, sağlıklı yaşam ve çevre için herkese bisiklete binmeyi önerdi.


BAŞKAN TÜREL, AKSU ALTINTAŞ VE GÜZEL YURT MAHALLELERİNE MÜJDELER VERDİ Aksu BAŞKAN TÜREL, AKSU ALTINTAŞ VE GÜZEL YURT MAHALLELERİNE MÜJDELER VERDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Aksu’ da şerhler ve mahalle sorunları ile ilgili Altıntaş ve Güzelyurt Mahallelerinde vatandaşlarla biraraya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin' in birer konuşma yaptığı, bilgilendirme toplantısına mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi.


Türel, Tonguç Caddesi’ni inceledi, Cumhurbaşkanı Erdoğan açacak Güncel Türel, Tonguç Caddesi’ni inceledi, Cumhurbaşkanı Erdoğan açacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumartesi günü açılışı yapılacak olan Tonguç Caddesi’nde incelemelerde bulundu. Türel, yapımı tamamlanan hemzemin geçiş, kavşak ve alt yapı çalışmaları hakkında açılış öncesi son bilgileri aldı.


DEMRE, Demre DEMRE, "KARARIMIZ EVET" DİYOR


AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik halk oylaması çalışmaları kapsamında Demre’de vatandaşlarla biraraya geldi.


YÜKSELİŞ YGS SADIK GÜLTEKİNMOTİVASYON SEMİNERİ Serik YÜKSELİŞ YGS SADIK GÜLTEKİNMOTİVASYON SEMİNERİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları YGS sınavları sonrası öğrencilerine Öğretim Üyesi Sadık Gültekin tarafın dan; Motivasyon Semineri verdi.


Belediyeciliğin sınırları bu fuarda gelişecek Ekonomi/Turizm Belediyeciliğin sınırları bu fuarda gelişecek

Türkiye’deki belediyecilik sınırlarını uluslararası düzeye taşıması amacıyla AKBB’nin düzenlediği Antalya City Expo, Antalya Expo Center’da ziyarete açıldı.


İHRACATA YEŞİL PASAPORT DOPİNGİ RESMEN BAŞLADI Ekonomi/Turizm İHRACATA YEŞİL PASAPORT DOPİNGİ RESMEN BAŞLADI

İhracatçıların büyük bir heyecanla beklediği “yeşil pasaport” uygulaması resmen başladı.


Kış lastiğini saklarken ve yaz lastiğine geçerken bunlara dikkat! Otomotiv Kış lastiğini saklarken ve yaz lastiğine geçerken bunlara dikkat!

Kış lastiği uygulaması 1 Nisan tarihinde sona erecek. Merak edilen iki soru var. Kış lastiklerini nasıl saklamalıyız? Yaz lastiğini seçerken ve takarken nelere dikkat etmeliyiz?


Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yatak Sayılarındaki Artış İle Yatak Sıkıntısı Tarihe Karışacak Sağlık/Kadın Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yatak Sayılarındaki Artış İle Yatak Sıkıntısı Tarihe Karışacak

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası’nın 25 Mart 2017 Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmi açılışı gerçekleştirilecek.


Başkan Türel’den Aksu’ya müjdeli haber Aksu Başkan Türel’den Aksu’ya müjdeli haber

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Aksu’da Çalkaya sorunu olarak bilinen 22 yıllık mülkiyet ve imar sorununun çözümü arifesinde olduklarını müjdeledi.


Kepez’de çocuk şenliği var Güncel Kepez’de çocuk şenliği var

Başkan Hakan Tütüncü, Nevruz kutlama programında bir araya geldiği çocuklara, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında birçok mahallede çocuk şenliği düzenleyeceklerinin müjdesini verdi.


MMO ANTALYA ŞUBE BAŞKANI’NDAN UYARI Güncel MMO ANTALYA ŞUBE BAŞKANI’NDAN UYARI

MYK’nın Antalya’da Kaynakçı Belgelendirmeleri konusunda sınav yapma yetkisi verdiği tek yerel kuruluş olan Makine Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, ‘Kaynakçı, Asansör Bakım ve Onarımcısı, Asansör Montajcısı’ sınavlarına başladı.


Kepez’den yaşlılara özel hürmet Güncel Kepez’den yaşlılara özel hürmet

Başkan Hakan Tütüncü, belediye olarak yaşlılara hürmet etmeyi özel bir görev saydıklarını ve her zaman onların emrinde olduklarını söyledi.


Oyak Renault Çalışanları ‘İyilik Peşinde’ Koşuyor Güncel Oyak Renault Çalışanları ‘İyilik Peşinde’ Koşuyor

Oyak Renault çalışanları, Tohum Otizm Vakfı’nın gönüllü koşucuları olarak, otizmli çocuklara eğitim desteği için Runatolia Maratonu’nda “İyilik Peşinde Koş”tu. Otizmli çocukların özel eğitimi için kurulan burs fonuna bağış topladı.


GÖZ SAĞLIĞI İÇİN 10 PRATİK BİLGİ Sağlık/Kadın GÖZ SAĞLIĞI İÇİN 10 PRATİK BİLGİ

Göz sağlığı bütün hayat kalitesini etkileyen ve son derece önemli bir durum. Ama gözlerimizle ilgili ne kadar bilgiye sahibiz? Göz sağlığımız için nelere dikkat ediyoruz? Geleceği etkileyebilen göz hastalıklarında tedaviye erken başlanılması gerekiyor.


Teröre karşı öfke iyimserliği artırıyor Sağlık/Kadın Teröre karşı öfke iyimserliği artırıyor

Korku, gelecekte olması muhtemel terör eylemleri beklentisi, insanların davranışları ve ruh sağlıkları üzerinde ciddi etkilere sebep oluyor.


Renault üç kez üst üste  “En İyi Müşteri Deneyimi” ödülünü kazandı Otomotiv Renault üç kez üst üste “En İyi Müşteri Deneyimi” ödülünü kazandı

Renault, müşteri deneyimi alanında aldığı ödüllere bir yenisini ekledi. Renault, bu yıl üçüncüsü düzenlenen A.C.E Awards’ta, üst üste üçüncü kez otomotiv kategorisinde müşteri deneyimini en iyi yöneten marka seçildi.


GENÇ SANAYİCİLER DERNEKLERİNİ KURDU Ekonomi/Turizm GENÇ SANAYİCİLER DERNEKLERİNİ KURDU

Antalya OSB’nin 2’nci ve 3’üncü kuşak genç sanayicileri kendi derneklerini kurup çalışmalara başladı. Genç sanayiciler ilk iş olarak Bölgedeki meslek lisesini teknolojik gelişmişlikte yukarıya taşımayı hedefleyen bir proje hazırladı.


Konyaaltı Belediyesi’nde ‘Çanakkale Türküleri’..  
 Kültür/Sanat Konyaaltı Belediyesi’nde ‘Çanakkale Türküleri’.. 


18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 102. Yıldönümü ve Şehitleri Anma etkinlikleri Konyaaltı Belediyesi’nde, TMH Korosu’nun anlamlı konseriyle devam ediyor.


Antalyaspor Tesisleri Türk Futbolunun zirvesini ağırladı Spor Antalyaspor Tesisleri Türk Futbolunun zirvesini ağırladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, TFF Başkan Vekili Ali Dürüst ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’e, Büyükşehir Belediyesi’nin Antalyaspor’a kazandırdığı Atilla V. Konuk Tesisleri’ni gezdirdi.


ANTALYA DOB SAHNESİNDE “VALS, TANGO, OPERA GECESİ” YAŞANACAK Kültür/Sanat ANTALYA DOB SAHNESİNDE “VALS, TANGO, OPERA GECESİ” YAŞANACAK

Antalya Devlet Opera ve Balesi’nde uzun süre akıllardan silinmeyecek bir “Vals, Tango, Opera Gecesi” yaşanacak. Ünlü valsler, tangolar ve opera aryalarının seslendirileceği gecede, sanatseverler müziğin büyülü dünyası ile buluşacak.


2023 ihracat hedefine yeşil pasaport takviyesi Ekonomi/Turizm 2023 ihracat hedefine yeşil pasaport takviyesi

İhracatçılar uzun yıllardır özlemini duydukları yeşil pasaporta kavuştu. Türkiye’ye yıllık 143 milyar dolar döviz kazandıran ihracatçılara yeşil pasaport verilmesine olanak sağlayan karar Resmi Gazete’nin 23 Mart 2017 tarihli sayısında yayınlandı.


2017 BAHARI SANATLA GELİYOR Kültür/Sanat 2017 BAHARI SANATLA GELİYOR

OPERA BALE GÜNLERİ NİSAN’DA TRABZON VE GAZİANTEP’TE Eskişehir ve Mardin Opera ve Bale Günleri’ne; Trabzon, Gaziantep ve Efes’i de ekleyen Devlet Opera ve Balesi sanat hizmetlerini genişletiyor


EMZİREN ANNE NASIL BESLENMELİ? Sağlık/Kadın EMZİREN ANNE NASIL BESLENMELİ?

Hamilelik döneminde bebeğinin gelişimi için en sağlıklı ve ideal besinleri tüketmeye çalışan anneleri doğum sonrasında, “ya sütüm kesilirse”, “acaba sütüm yetiyor mu” endişeleri sarıyor.


Muratpaşa’nın minikleri Dünya Su Günü’nü kutladı Güncel Muratpaşa’nın minikleri Dünya Su Günü’nü kutladı

Muratpaşa Belediyesi, 22 Mart Dünya Su Günü’nde 6 yaş gurubu kreş öğrencileriyle Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nü çevreleyen duvarlara resimler çizdi, ellerindeki boyalarla “Yarına bir damla su taşı bugünden” diye yazdı.


Muratpaşa’dan okullara bakım Güncel Muratpaşa’dan okullara bakım

Muratpaşa Belediyesi, Üçgen Mahallesi’nde bulunan Ahmet Ferda Kahraman İlkokulu’nda öğrencilerin, teneffüs ziliyle birlikte koştuğu okul bahçesinde daha yaratıcı vakit geçirmelerini sağlamak için yer boya çalışması gerçekleştirdi.


Hayvansız sirk Muratpaşa’nın desteğiyle Antalya’da Güncel Hayvansız sirk Muratpaşa’nın desteğiyle Antalya’da

Muratpaşa Belediyesi, sıradışı ve yaratıcı gösterileri izleyici ile buluşturan Türkiye Sirki’nin “Komedya” gösterisini Antalyalılarla buluşturuyor. Konuksever Stadı’nın hemen yan tarafında kurulan sirk, aynı zamanda hayvanları kullanmadan insanların eğlenebileceğini kanıtlıyor.


Y ve Z kuşağı, turizm sektörünü nasıl etkileyecek? Ekonomi/Turizm Y ve Z kuşağı, turizm sektörünü nasıl etkileyecek?

Seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan HotelsPro’nun Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, 2020 yılı itibariyle harcama gücünün büyük bölümüne sahip olacak Y kuşağı ile 2030’da turizm sektörünün dinamiklerini değiştirmesi beklenen Z kuşağının turizm sektörüne olası etkilerini açıklayarak, sektörün bu kuşaklara dokunabilmesi için önerilerini sıraladı.


USLU: “YENİ ANAYASA GEÇMİŞTE YAŞANAN OLUMSUZLUKLARI BERTARAF EDECEK” Siyaset USLU: “YENİ ANAYASA GEÇMİŞTE YAŞANAN OLUMSUZLUKLARI BERTARAF EDECEK”

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, 16 Nisan’da yapılacak anayasa halkoylaması çalışmalarına Muratpaşa İlçesinde devam etti. Uslu, yeni anayasa değişikliğinde yer alan her maddenin milletin menfaati için olduğunu belirterek, “Bu anayasa değişikliği Türkiye'nin geçmişte yaşadığı olumsuzlukları bertaraf edecek” dedi.


Ebru Türel, engelli STK temsilcileri ile buluştu Güncel Ebru Türel, engelli STK temsilcileri ile buluştu

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel, Antalya’da hizmet veren engelli STK temsilcileri ile bir araya geldi.


 Döşemealtı Kadın futbol takımı, Trabzon İdman Ocağı maçı hazırlıklarını sürdürüyor Döşemealtı Döşemealtı Kadın futbol takımı, Trabzon İdman Ocağı maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Türkiye Kadınlar Futbol 1'inci Ligi'nin güçlü temsilcisi 1207 Antalya Döşemealtı Belediye Spor takımı klasman maçlarının bitmesine 2 hafta kala kendi evinde Trabzon İdman Ocağı Kadın Futbol takımını konuk edecek.


Antalyaspor Hentbol Takımı 
Ankara Deplasmanında Spor Antalyaspor Hentbol Takımı 
Ankara Deplasmanında

Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor Kulübü Hentbol Takımı, 22. hafta karşılaşmasında deplasmanda Maliye Milli Piyango’yla karşılaşacak.


Döşemealtı Belediyesi İnönü Caddesi’ni güzelleştiriyor Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi İnönü Caddesi’ni güzelleştiriyor

Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Antalya Organize Sanayi Bölgesi ve 5 bin kişinin yaşadığı TOKİ konutlarını ilçe merkezine bağlayan 2 bin 300 metre uzunluğundaki İnönü Caddesinde başlattığı yol yapım çalışmaları kapsamında sıcak asfalt kaplaması yapıyor.


Akdeniz Bölgesi’nde tüketim rekoru 9 Ağustos günü kırıldı Ekonomi/Turizm Akdeniz Bölgesi’nde tüketim rekoru 9 Ağustos günü kırıldı

1,7 milyon aboneye hizmet veren AEDAŞ, 2016’nın ‘en’lerini açıkladı. AEDAŞ verilerine göre 2016 yılında Antalya, Isparta ve Burdur’da elektrik tüketim rekoru 9 Ağustos Salı günü yaşandı. Bu tarihteki yüksek hava sıcaklıkları rekorda etkili olurken, bölgede 28 Şubat günü ise tüketim dip yaptı.


YÖRSİAD’IN KONUĞU HÜSEYİN BARANER OLDU Ekonomi/Turizm YÖRSİAD’IN KONUĞU HÜSEYİN BARANER OLDU

Bu yıl ve gelecek 20 yılda turizmde neler bekleniyor? YÖRSİAD’da konu Turizm, konuk Hüseyin Baraner…


Türk Telekom Antalya City Expo’da Akıllı Kent Projelerini Tanıttı Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom Antalya City Expo’da Akıllı Kent Projelerini Tanıttı

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, bilgi teknolojileri çözümleri sunan iştiraki İnnova ile Antalya City Expo fuarına katıldı. Şehircilik alanında birçok farklı projenin bir araya geldiği organizasyonda yeni nesil akıllı şehirler ve 5G ile ilgili geleceğin teknolojileri sergilendi.


Şafak Mahallesine tapu müjdesi Güncel Şafak Mahallesine tapu müjdesi

Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni tanımak için ev ev gezen Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, bu kapsamda gittiği Şafak Mahallesi sakinlerine bekledikleri tapuların yıl sonunda verileceğini müjdeledi.


AKSU’YA YAKIŞIR EK HİZMET BİNASI Aksu AKSU’YA YAKIŞIR EK HİZMET BİNASI

Aksu Belediyesi, Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasının açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi.


ANADOLU LİSESİ ŞİİR BİRİNCİSİ Serik ANADOLU LİSESİ ŞİİR BİRİNCİSİ

Serik’te düzenlenen" İstiklal Marşı' nın Kabul Edildiği Gün ve Mehmet Akif Ersoy' u Anma Günü" konulu şiir yarışmasında Serik Anadolu Lisesi öğrencisi birinci oldu.


3 santimlik saçtan hamilelik tahmini Sağlık/Kadın 3 santimlik saçtan hamilelik tahmini

Tüp bebek tedavisi gören bir anne adayından alınacak üç santimlik saç teli ile vücudundaki hormonlar ölçülerek hamile kalıp kalamayacağı yorumlanabilecek…


TEOG ÖNCESİ YÜKSELİŞ KOLEJİN DE  VELİLERE HEM AKADEMİK HEM PSİKOLOJİK HAZIRLIK VERİLDİ Serik TEOG ÖNCESİ YÜKSELİŞ KOLEJİN DE VELİLERE HEM AKADEMİK HEM PSİKOLOJİK HAZIRLIK VERİLDİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları 7 ci Sınıf Öğrenci Velilerine TEOG Sınavı hazırlıkları öncesi hem akademik, hem de pisikolojik hazırlık verildi.


'Yönetici Hastalığı'na botoks tedavisi Sağlık/Kadın 'Yönetici Hastalığı'na botoks tedavisi

Diş Hekimi Pertev Kökdemir uyarıyor: “Gece farkında olmadan dişlerinizi sıkıyor ve sabah çene ağrısı ile mi uyanıyorsunuz? Stresin sebep olduğu günümüzün en önemli hastalıklarından ‘Bruksizm’ sizin de kapınızı çaldı demektir.”


MANAVGAT BELEDİYESİ, 7. ANTALYA ŞEHİRCİLİK VE TEKNOLOJİLERİ FUARINDA YERİNİ ALDI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ, 7. ANTALYA ŞEHİRCİLİK VE TEKNOLOJİLERİ FUARINDA YERİNİ ALDI

Manavgat Belediyesi, Türkiye’nin en büyük şehircilik fuarı olma yolunda ilerleyen 7. Antalya City Expo Fuarı’nda, “Manavgat şimdi daha mutlu” sloganıyla yer alacak.


MANAVGAT'TA BİSİKLET GÜNLERİ VE DAĞ BİSİKLETİ  MARATONU İÇİN NEFESLER TUTULDU Manavgat MANAVGAT'TA BİSİKLET GÜNLERİ VE DAĞ BİSİKLETİ MARATONU İÇİN NEFESLER TUTULDU

Manavgat Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu'nun ortaklaşa düzenlediği, Manavgat Kaymakamlığı'nın desteklediği ''5. Uluslararası Manavgat Bisiklet Günleri ve Dağ Bisikleti Maratonu” , 24,25 ve 26 Mart tarihlerinde Manavgat’ta yapılacak.


“DÜNYA SAATİ” ETKİNLİĞİNİN ANA SPONSORU VİKO BY PANASONIC OLDU… “DÜNYA SAATİ” ETKİNLİĞİNİN ANA SPONSORU VİKO BY PANASONIC OLDU…

Sosyal sorumluluk çalışmalarının örnek kuruluşu VİKO by Panasonic, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için hayata geçirdiği projelerle değer katmaya devam ediyor.


Milletvekili Çelik, Finike Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi aldı Finike Milletvekili Çelik, Finike Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi aldı

Finike Belediye Başkanı Sarıoğlu’nu makamında ziyaret eden Antalya Milletvekili Çelik, Finike Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı.


ATAY USLU: İSTİKRAR GARANTİLİ YENİ SİSTEM İÇİN EVET Siyaset ATAY USLU: İSTİKRAR GARANTİLİ YENİ SİSTEM İÇİN EVET

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu yoğun bir şekilde halkoylaması çalışmalarına devam ediyor. Önce Hasyurt Hali’nde Finike Belediye Başkanı, ilçe teşkilatı ile birlikte üretici ve tüccarlarla bir araya geldi, ardından ev toplantılarına katıldı.


BUDAK: “SUSKUN TÜRKİYE’YE HAYIR” Siyaset BUDAK: “SUSKUN TÜRKİYE’YE HAYIR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP hükümetlerinin müdahaleleriyle meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının bağımsız çalışma olanaklarının kalmadığını belirterek, “AKP müdahaleleriyle, Türkiye’de sivil toplum ayağı sakatlanmıştır. Hukuk ve demokrasi içermeyen rejim değişikliğinin, bu tabloyu daha da ağırlaştıracağı açıktır. Suskun Türkiye’ye Hayır” dedi.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE NEVRUZ COŞKUSU Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NDE NEVRUZ COŞKUSU

Akdeniz Üniversitesi’nde baharın müjdecisi Nevruz, öğrenci topluluklarının birbirinden renkli etkinlikleri ile Turizm Fakültesi bahçesinde kutlandı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...