Salı, 25 Haziran 2019
Raylı sistem ve Kurvaziyer Liman’a izin için sıra YPK onayında Güncel Raylı sistem ve Kurvaziyer Liman’a izin için sıra YPK onayında

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Raylı Sistem 3’ncü Etabı ve Kurvaziyer Liman projelerine Ulaştırma Bakanlığı Altyapı Genel Müdürlüğü’nce gerekli izinler verildi. Projeler bir sonraki aşamada Kalkınma Bakanlığı Yüksek Planlama Kurulu onayına sunuldu. Müracaat dilekçelerini Başkan Türel, Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan’a bizzat elden takdim etti.


ÖZEL YEDİSU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, İLK YARDIM EĞİTİMİ Serik ÖZEL YEDİSU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, İLK YARDIM EĞİTİMİ

Antalya Aksu Özel Yedisu Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi farklılık yaratarak önemli bir sağlık projesine imza attı. Yedisu Meslek Dersi Öğretmeni Gülten POLAT konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.


BAŞKAN ŞAHİN, HALKI BİLGİLENDİRDİ Aksu BAŞKAN ŞAHİN, HALKI BİLGİLENDİRDİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Hacıaliler Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek bu mahallede yapılan planlama çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgiler verdi.


AspenGoS ANTALYA’DA SERİK’İ 4 GURUPTA TEMSİL ETTİ Serik AspenGoS ANTALYA’DA SERİK’İ 4 GURUPTA TEMSİL ETTİ

Antalya Arena Spor Salonunda Antalya Küçükler ve Yıldızlar Takım Yarışmaları yapıldı. 32 takımın katıldığı yarışmalarda AspenGoS Kulübü 4 Takım ile Serik’i temsil etti.


YEDİSU ÖĞRENCİSİ BUNDAN SONRA ULUSLARARASI VİZYON ÜNİVERSİTELİ Serik YEDİSU ÖĞRENCİSİ BUNDAN SONRA ULUSLARARASI VİZYON ÜNİVERSİTELİ

Antalya Aksu Özel Yedisu Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Suat Köksal ve Mehmet Can büyük bir başarıya imza attılar.


Oyunculuğu bırakıp kendini obeziteye adadı Kültür/Sanat Oyunculuğu bırakıp kendini obeziteye adadı

“Perili köşk”, “Sözün bittiği yer”, “Memlekette demokrasi var” gibi televizyon dizisi ve sinema filmi ile tiyatro sahnelerinden tanıdığımız sanatçı Başak Şekerpare, oyunculuğu bırakıp kendini obeziteye adadı.


 Antalya’dan Halep’e ikinci yardım konvoyu da yola çıktı Güncel Antalya’dan Halep’e ikinci yardım konvoyu da yola çıktı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Halep’e gönül köprüleri kurmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde hazırlanan çoğunluğunu yakacak malzemelerinin oluşturduğu 10 TIR dolusu yardım malzemesi belediye önünden Halep’e doğru dualarla uğurlandı.


BORSA İYİ BUĞDAYIN PEŞİNDE Ekonomi/Turizm BORSA İYİ BUĞDAYIN PEŞİNDE

Antalya Ticaret Borsası Hububat Çalışma Grubu, Antalya Buğdayını Arıyor Projesi kapsamında aralık ayında BATEM arazisine ekimi gerçekleştirilen buğday çeşitlerinin gelişimi incelendi.


Antalyaspor Basketbol Yönetimi Hacıcaferoğlu’nu Ziyaret Etti Sağlık/Kadın Antalyaspor Basketbol Yönetimi Hacıcaferoğlu’nu Ziyaret Etti

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu, Antalya Spor Basketbol takımı yönetimini makamında kabul etti.


ATB YÖNETİMİNDEN TÜREL'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Güncel ATB YÖNETİMİNDEN TÜREL'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Simav, Halil Bülbül, Cüneyt Doğan ve Süleyman Ersan'la birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i yeni hizmet binasında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.


YÖRSİAD RUNATOLİA MARATONUNDA AÇEV İÇİN KOŞACAK Güncel YÖRSİAD RUNATOLİA MARATONUNDA AÇEV İÇİN KOŞACAK

YÖRSİAD Runatolia Maratonunda yine bir farkındalığa daha imza atacak


AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç; “Tüm gücümüzle sahalarda olacağız” Siyaset AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç; “Tüm gücümüzle sahalarda olacağız”

AK Parti Konyaaltı İlçe Teşkilatı’nda kadın kolları üyelerine ‘Halk Oylaması Sürecini ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini’ anlatan AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ülkenin ilerlemesinin önündeki tüm engelleri ortadan kaldırdığını söyleyerek “Tüm gücümüzle sahalarda olacağız” dedi.


Antalya 3’üncü kez MIPIM’e katılıyor Güncel Antalya 3’üncü kez MIPIM’e katılıyor

Vizyon projeler bir kez daha dünya vitrinine çıkıyor... Antalya Büyükşehir Belediyesi, dünyaca ünlü ‘Uluslararası Gayrimenkul Fuarı’ MIPIM’e üçüncü kez katılıyor. 14-17 Mart’ta Fransa’da düzenlenecek fuarda Antalya’nın vizyon projeleri bir kez daha dünya vitrinine çıkacak.


Çocuğunuzla bol bol oyun oynayın Sağlık/Kadın Çocuğunuzla bol bol oyun oynayın

Çocuk ve gençlik psikolojisi alanındaki duayen isimlerden Prof. Dr. Haluk Yavuzer, sağlıklı bir gelişim için çocuğunuzla bol bol oyun oynamanızı öneriyor.


Rıza Sümer: Hayırcılar eteklerindeki taşları döktü, şimdi sıra bizde Siyaset Rıza Sümer: Hayırcılar eteklerindeki taşları döktü, şimdi sıra bizde

Kepez Müteahhitler Derneği’nin konuğu olan AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, “Yeni anayasada ilk 4 maddenin değiştirilmesine yönelik teklif dahi yok. İftira atıyorlar. Hayırcılar eteklerindeki taşları döktü. Bunlara müsaade etmeyeceğiz. Şimdi sıra bizde” dedi.


KADEM Antalya’dan, “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” Güncel KADEM Antalya’dan, “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Antalya Temsilciliği’nin KOSGEB desteğiyle düzenlediği Uygulamalı Girişimcilik Programına katılan 30 kursiyer hayallerini gerçekleştiriyor.


Geleceğin şoförlerine trafik eğitimi Güncel Geleceğin şoförlerine trafik eğitimi

Kepez Belediyesi’nin Kepez Emniyet Müdürlüğü ve Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile başlattığı trafik eğitim parkuru eğitimi 2. dönemde de devam ediyor.
YÖRÜK KÜLTÜRÜ ÇALIŞTAY’DA CANLANDI Güncel YÖRÜK KÜLTÜRÜ ÇALIŞTAY’DA CANLANDI

Muratpaşa Belediyesi’nin 24 – 26 Şubat tarihlerinde 2’ncisini toplandığı Yürük ve Türkmen Çalıştayı, Yörük kültürünün canlandığı bir ortam da yarattı. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Çalıştay’a el yapımı keçeden dikilmiş özel bir ceket giyerek katılırken, Yörük kadınları da geleneksel kıyafetleriyle herkesin dikkatini çekti.


Devrim Kök: Siyaset Devrim Kök: "Bu yasak bir ihanet yasağıdır… Hesabını soracağız"

Antalya’nın İlçesi Alanya’da bulunan Alanya Lisesinde öğrencilerin İzmir Marşı’nı söylemesini siyasi bir marş diyerek yasaklayan okul yöneticisine ve Milli Eğitim Bakanına CHP Antalya Milletvekili Devrim Kök’ten ağır eleştiri geldi.


ARTIK LİMANLARDA KEYFİ TARTIM ÜCRETİ ALINAMAYACAK Ekonomi/Turizm ARTIK LİMANLARDA KEYFİ TARTIM ÜCRETİ ALINAMAYACAK

PAGEV gündeme getirdi bakanlık çözdü: 200 milyon lira ihracatçının cebinde kalacak


Pegasus, “Yılın En İyi JOLCO Uçak Finansmanı Ödülü”nü aldı Pegasus, “Yılın En İyi JOLCO Uçak Finansmanı Ödülü”nü aldı

Pegasus’un CALC ile gerçekleştirdiği iki uçaklık A320 uçak finansmanı anlaşması, “Global Transport Finance” dergisinden ödül aldı.


Sınavlarda başarılı olmak için bunları tüketmeyin! Güncel Sınavlarda başarılı olmak için bunları tüketmeyin!

Okulların açılması ile sınavlar başladı. Ders çalışırken verimsizlik, konsantrasyon güçlüğü, yorgunluk hissi gibi sebeplerle yapılan yanlış besin tercihleri, atlanan ara öğünler başarısızlığı da beraberinde getiriyor.


ÇEYREK ASIRLIK ACI HOCALI ÇALIŞTAY’DA ANILDI Güncel ÇEYREK ASIRLIK ACI HOCALI ÇALIŞTAY’DA ANILDI

Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 2’ncisini topladığı ve 3 gün devam eden Yörük ve Türkmen Çalıştayı’nın ‘Hocalı Katliamı’nın 25’inci yıldönümünde gerçekleşen kapanış oturumunda katledilen Azeriler anıldı.


Kepez’in Devleri deplasmanda galip Spor Kepez’in Devleri deplasmanda galip

TB2L bitime iki hafta kala Kepez Belediyespor, deplasmanda Bilecik Belediyesi’ni 65-84 mağlup ederek play-off yolunda büyük avantaj elde etti.


Kepez’in Sultanları durdurulamıyor Spor Kepez’in Sultanları durdurulamıyor

Grubunda liderliği garantileyen ve play-off’lar için gün sayan Kepez Belediyespor İzmir deplasmanında Gelişim Kolejini 0-3 mağlup ederek, art arda 13.galibiyetini aldı.


 n11.com, Antalya’daki iş ortaklarıyla buluştu Güncel n11.com, Antalya’daki iş ortaklarıyla buluştu

n11.com tüm Türkiye’ye ‘uğur’ dağıtmaya 2017 yılında da devam ediyor


Akraba evlilikleri Gaucher hastalığı riskini artırıyor Sağlık/Kadın Akraba evlilikleri Gaucher hastalığı riskini artırıyor

Akraba evliliğinden doğan çocuklarda karın şişliği dalak büyüklüğüne dikkat...


SAFRA KESESİ TAŞI KANSERE YOL AÇAR MI? Sağlık/Kadın SAFRA KESESİ TAŞI KANSERE YOL AÇAR MI?

Safra kesesi ve içerisinde oluşan taşlar gerçekten ne kadar tehlikeli? Liv Hospital Genel Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Kürşat Serin anlattı.


PTT’den Ücretsiz SMS Bilgilendirme Hizmeti  Teknoloji/Bilim/İnternet PTT’den Ücretsiz SMS Bilgilendirme Hizmeti

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, postaya verilen kayıtlı tüm gönderiler için ücretsiz SMS ile bilgilendirme hizmeti sunmaya başladı. Şubat ayında hayata geçirilen uygulama, kayıtlı gönderi takibinde vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor.


KIYAFETİNİZDEN KOPAN İPLİKLER KIL DÖNMESİ YAPABİLİR Sağlık/Kadın KIYAFETİNİZDEN KOPAN İPLİKLER KIL DÖNMESİ YAPABİLİR

Özellikle erkeklerde görülen kıl dönmesine, % 95 oranında 15- 35 yaş arasında rastlanıyor. Hastalar çoğu zaman utanıp çekinerek doktora başvurmadığı için şikayetler artıyor ve bu durum yaşam kalitesinin düşmesine neden oluyor.


Tütüncü yeni Ünsal’la mutlu Güncel Tütüncü yeni Ünsal’la mutlu

Kepez Belediyesinin yeni imar haklarıyla önlerini açmasıyla Ünsal Mahallesi sakinleri kentsel dönüşümü gerçekleştirdi.


Döşemealtı Belediye Meclis Üyesi Suzan Küçükbaşkan dünyaevine girdi Döşemealtı Döşemealtı Belediye Meclis Üyesi Suzan Küçükbaşkan dünyaevine girdi

Döşemealtı Belediyesi Meclis Üyesi Avukat Suzan Küçükbaşkan işadamı Mehmet Harun Siverekli ile dünyaevine girdi. Çiftin nikahını Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç kıydı.


Döşemealtı’nın ilk çocuk oyunu “Harikalar Mutfağı” doldu taştı! Döşemealtı Döşemealtı’nın ilk çocuk oyunu “Harikalar Mutfağı” doldu taştı!

DHT’nin yeni çocuk oyunu Harikalar Mutfağı’nın ilk gösterimine Döşemealtılılar yoğun ilgi gösterdi. İzleyiciler oyuncularla fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.


Liseli gençler örnek oldu Güncel Liseli gençler örnek oldu

Kepez Bölgesinde eğitim veren İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11’inci sınıf öğrencileri, Kepez Belediyesi öncülüğünde herkese örnek olacak bir projeye imza attı.


Kadın Futbol Takımı Adana’dan 3 puanla döndü Döşemealtı Kadın Futbol Takımı Adana’dan 3 puanla döndü

1207 Antalya Döşemealtı Belediye Spor Kadın Futbol Takımı Pazar günü Adana deplasmanından 3 puanla döndü. Maçın gollerini Kolombiyalı yıldızlar, Carolina Arias Vidal ve Orianica Velasquez kaydetti.


Geleceğimiz risk altında! Sağlık/Kadın Geleceğimiz risk altında!

Fazla cep telefonu kullanımının erkeklerde sperm kalitesini bozabildiği belirtildi. Aşırı cep telefonu kullanımı, sperm sayısını düşürüyor, kalitesini azaltıyor, anormal sperm oranını da artırıyor. Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Seval Taşdemir uyarıyor: “Telefonunuzu çantanızda taşıyın, konuşurken kulaklık kullanın!”SERİK’TE SABAH NAMAZI BULUŞMASI Serik 
SERİK’TE SABAH NAMAZI BULUŞMASI

Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü organizesiyle Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde uygulanmakta olan "Gençler Sabah Namazında Buluşuyor" programı kapsamında 24 Şubat 2017 Cuma günü Yeşilbahçe Camiinde gençlerin katılımıyla Sabah Namazı Buluşması yapıldı.


Konyalılar’ın konuğu Muhittin Böcek... Güncel Konyalılar’ın konuğu Muhittin Böcek...

Antalya Konyalılar Derneği üyeleri geleneksel Bamya Çorba Günü etkinliğinde bir araya geldi.


YÜKSELİŞ EĞİTİM KURUMLARI YANGIN VE DEPREM TATBİKATI Serik YÜKSELİŞ EĞİTİM KURUMLARI YANGIN VE DEPREM TATBİKATI

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Yönetimi yaptıkları organize ile öğrencilerine; Çıkabilecek Yangın ve Doğal Afetler konusunda, Antalya AFAD ekibine Yükseliş Kolejinde Seminer vererek, hem de tatbikat yaparak öğrencilere bu tür durumlarda neler yapabileceklerini öğrendiler.


Esentepe Konağı adım adım ilerliyor Güncel Esentepe Konağı adım adım ilerliyor

Mülkiyet sorunlarını çözer çözmez modern şehircilik hizmetlerini sunmaya başlayan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bunlardan biri olan Esentepe Amir Ateş Semt Konağı’nın inşasını teftiş etti.


Bakan Çavuşoğlu’dan Büyükşehir’e ziyaret Siyaset Bakan Çavuşoğlu’dan Büyükşehir’e ziyaret

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti. Yeni hizmet binasını ilk kez ziyaret eden Çavuşoğlu, “Böylesine güzel bir hizmet binası hem Antalyamıza hem de çalışkan Büyükşehrimize çok yakışıyor” dedi.


Türel: “Avrupa’nın tozunu attık” Güncel Türel: “Avrupa’nın tozunu attık”

Taksici esnafıyla bir araya gelen Başkan Menderes Türel, projelerini anlattı, Avrupa’da Antalya turizmi için yaptığı temasları paylaştı. 3 gün boyunca Avrupa’nın tozunu attıklarını söyleyen Türel, “Geçen seneye göre rezervasyonlarda artış var. Avrupa pazarında daha umut verici bir tabloyu görerek geldik” dedi.


Sağlık/Kadın "Bilinçsizce yapılan diyetlerle sağlığınızdan olmayın”

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Nevin Şanlıer bilinçsizce yapılan diyetlerin sağlık sorunlarına yol açabildiğini, uygulanacak diyetlerin ve beslenme programlarının parmak izi gibi kişiye özel olması gerektiğini söyledi.


Makyajsız iyi görünmenin altın kuralları Sağlık/Kadın Makyajsız iyi görünmenin altın kuralları

Makyaj yapmadan da çok iyi görünmenin mümkün olduğunu söyleyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, dikkat edilmesi gereken o 4 noktayı açıkladı


Sağlık/Kadın "REKTUM KANSERİNDE AMELİYATSIZ TEDAVİ MÜMKÜN MÜ?"

Liv Hospital ve dünyaca ünlü kanser merkezi Memorial Sloan Kettering Cancer Center (MSKCC) V. sempozyumunu, kanserle ilgili yeni bir tedavi protokolü olabilecek ve çığır açacak bir tedavi şeklinin ele alınacağı "Rektum Kanserinde Ameliyatsız Tedavi Mümkün mü?" bilimsel toplantısı, Türk Kolon ve Rektum Cerrahi derneği işbirliğinde düzenlendi.


Şampiyon Halk Oyunları ekibinden Bölge Şampiyonluğu sözü Kumluca Şampiyon Halk Oyunları ekibinden Bölge Şampiyonluğu sözü

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından Antalya'da düzenlenen Halk Oyunları yarışmasında Kumluca’yı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ekibi, şampiyon olarak Mart ayı sonunda Denizli’de gerçekleştirilecek Halk Oyunları Bölge Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.


KIRTASİYECİYE EKONOMİST TAVSİYESİ Ekonomi/Turizm KIRTASİYECİYE EKONOMİST TAVSİYESİ

”

Tüm Kırtasiyeciler Derneği’nin (TÜKİD), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) iş birliği ile düzenlediği ‘İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’nın dördüncü gününde Prof. Dr. Kerem Alkin, Türkiye’nin her yanından gelen perakendecilerle buluştu.


Köse, “Turizm sektörüne 543 milyon destek sağlandı” Siyaset Köse, “Turizm sektörüne 543 milyon destek sağlandı”

AK Parti Antalya Milletvekili Av. Mustafa Köse, 2016 yılında turizm sektörünün yaşadığı sıkıntıları hafifletmek için 543 milyon lira destek verildiğini söyledi.


Türel’in Almanya temasları ses getirdi Türel’in Almanya temasları ses getirdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in Antalya’nın tanıtımı için Almanya’ya yaptığı ziyaret ve gerçekleştirdiği görüşmeler ses getiriyor. Ülkenin en etkin gazetelerinden Frankfurter Allgemeine Zeitung, Türel’in temaslarına geniş yer verdi.


BUDAK: “MİLLETİMİZ TEK ADAMLI PARTİ DEVLETİNE KARŞI ÇIKIYOR ” Siyaset BUDAK: “MİLLETİMİZ TEK ADAMLI PARTİ DEVLETİNE KARŞI ÇIKIYOR ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Antalya Yeşildere ve Varlık Mahallesi’nde CHP “Hayır” evinin açılışını yaptı.


ÇALIŞTAY’DA SÖZ YÖRÜK TÜRKÜLERİNDE Güncel ÇALIŞTAY’DA SÖZ YÖRÜK TÜRKÜLERİNDE

Muratpaşa Belediyesi’nin 2’ncisini topladığı ‘Yörük ve Türkmen Çalıştayı’nda düzenlenen ‘Yörük Gecesi’nde, Yörük ve Türkmen sözlü kültürü ve folklorunun en ince örnekleri sahnelendi. Gecede sahne alan sanatçıların seslendirdiği türkülere Anadolu’nun dört bir yanından çalıştaya gelen Yörük ve Türkmenler hep bir ağızdan eşlik etti.


ÇALIŞTAY'DA RENGARENK YÖRÜK KIYAFETLERİ DİKKAT ÇEKTİ Güncel ÇALIŞTAY'DA RENGARENK YÖRÜK KIYAFETLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Muratpaşa Belediyesi’nin, bu yıl 2’ncisini topladığı Yörük Türkmen Çalıştayı’nda, Kıbrıs’tan Azerbaycan’a, Antalya – Burdur – Isparta bölgesinden Aydın’a, Muğla’ya 300 civarında çağrılı derneğin katılımcıları keyfiyeleri, çizmeleri ve kadınların giydiği rengarenk kıyafetleriyle dikkat çekti.


BAŞKAN UYSAL: ‘YÖRÜKLÜK BİR İNSANLIK YOLUDUR’ Güncel BAŞKAN UYSAL: ‘YÖRÜKLÜK BİR İNSANLIK YOLUDUR’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 2’nci Yörük ve Türkmen Çalıştayı’nın açılışında “Yörük kültürü üzerine gerçekleşen bu çalışmaları, memleketi toparlayacak, Türkiye’mizde yaşayan bütün insanlara faydalı olacak hale, tasa ve kederde birliği ifade eden milletleşme mücadelesi içinde bir insanlık yolu haline getirmeliyiz” diye konuştu.


 Kepez kültürün başkenti oluyor Kültür/Sanat Kepez kültürün başkenti oluyor

İlçesini kültür ve sanatın merkezi yapma vizyonu belirleyen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, günümüzde 20 ayrı mekandaki 46 bin koltuk kapasitesine ulaşıldığını söyledi.


BAŞKAN UYSAL STK MERKEZİNİ İNCELEDİ Güncel BAŞKAN UYSAL STK MERKEZİNİ İNCELEDİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Doğuyaka Mahallesi’nde inşaat çalışmaları devam eden Abdullah Sevimçok Sivil Toplum Merkezi’nde incelemelerde bulundu, işçilerle öğle yemeğinde biraraya geldi.


Atık Yönetiminin Kalbi Antalya’da Atacak Ekonomi/Turizm Atık Yönetiminin Kalbi Antalya’da Atacak

Atık Yönetiminin Kalbi 27 Şubat-02 Mart Tarihlerinde Antalya’da Atacak


SEVGİ GÜNÜ EĞLENCESİ Güncel SEVGİ GÜNÜ EĞLENCESİ

Muratpaşa Belediyesi Soğuksu Yaşlı Evi’nin üyeleri “Sevgi Günü” başlığıyla özel bir eğlence düzenlendi. Muratpaşa’nın kıdemli kent sakinlerinden oluşan koronun eşliğinde gönüllerince bir gün geçirdi.


Evliliğe ilk adımda çiftlere ilk destek Büyükşehir’den Güncel Evliliğe ilk adımda çiftlere ilk destek Büyükşehir’den

Büyükşehir Belediyesi Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezleri, halkın sosyal, psikolojik ve hukuksal ihtiyaçlarına destek oluyor. Hayatlarını birleştirecek çiftlere ‘Evliliğe İlk Adım Projesi” ile ilk destek Büyükşehir Belediyesi tarafından veriliyor.


Evlilik programları meclise taşındı Güncel Evlilik programları meclise taşındı

Medya Takip Merkezi (MTM), izlenme rekorları kıran evlilik programlarının basın yansımalarını ele aldı. Reytingleri yüksek olan bu programlara yönelik tartışmalar hız kesmeden devam ederken, yapılan şikâyetler üzerine Türkiye Büyük Millet Meclisi devreye girdi.


Sevgi İzi, KONGED’le Antalya’da kanatlandı Güncel Sevgi İzi, KONGED’le Antalya’da kanatlandı

KONGED tarafından Antalya’ya uyarlanan Sevgi İzi Programı, AKM’de gerçekleştirildi. 200’ü aşkın özel bireyin ailesiyle birlikte akın ettiği program, Kepez Engelli Vakfı Mehteran Takımı’nın gösterisiyle renklendi.


“Nefes Kredisi” Fırsatı Devam Ediyor Ekonomi/Turizm “Nefes Kredisi” Fırsatı Devam Ediyor

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Türkiye Odaları ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere Aralık ayından itibaren hayata geçirilen düşük faizli 'Nefes Kredisi'nin başvuruları devam ediyor.


ANTALYA HİPODROMUNA KAVUŞUYOR Siyaset ANTALYA HİPODROMUNA KAVUŞUYOR

Antalya’nın Döşemealtı ilçesine yapılacak hipodrom ile ilgili gelişmeler hakkında bilgiler veren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Hipodrom inşaatının mart ayı ile birlikte başlayacağını söyledi.


Kadın futbolcular Adana yolcusu Döşemealtı Kadın futbolcular Adana yolcusu

Türkiye Kadınlar Futbol 1'nci liginde mücadele eden 1207 Antalya Döşemealtı Belediye Spor Kadın Futbol takımı hafta sonu deplasman da oynayacağı Adana İdman Yurdu maçı hazırlıklarını tamamladı. Pazar günü saat 12.00'de Adana 5 Ocak Stadyumu yan sahada oynanacak olan maç öncesi Kırmızı-Beyaz- Siyahlı takımda cezalı oyuncu bulunmuyor.


MİLLİ TAKIM’A MURATPAŞA DAMGASI Spor MİLLİ TAKIM’A MURATPAŞA DAMGASI

Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde yoluna kendi kanunlarıyla devam eden Paşa’nın Melekleri’nin 8 sporcusu U19 Bayan Hentbol Milli Takımı’na seçildi.


Yeni trend: Sakal ve bıyık Güncel Yeni trend: Sakal ve bıyık

Son dönemlerde sakal ve bıyık bırakma erkeklerin yeni tercihi haline geldi. Fakat erkekler için bir sembol olan sakal ve bıyıklar, yoksunluğunda veya kaybında psikolojik sorunlar yaratıyor. Gelişen teknolojiyle bu yoksunluğu yaşayanlar için sakal ve bıyık ekimi uygulamaları yapılıyor ve belirgin oranda ekim teknolojilerine talep var


TÜRKİYE MODERN STATLARIYLA EURO 2024’E HAZIR Spor TÜRKİYE MODERN STATLARIYLA EURO 2024’E HAZIR

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’na adaylığını açıklayan Türkiye, özellikle geçtiğimiz yıllarda yaptığı stadyum yatırımlarıyla büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.


Türkiye – AB İlişkileri Konferansı Antalya'da yapıldı Güncel Türkiye – AB İlişkileri Konferansı Antalya'da yapıldı

Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından Antalya’da Türkiye – AB İlişkileri Konferansı gerçekleştirildi.


Konyaaltı’nda öğrencilere hayvan sevgisi… Güncel Konyaaltı’nda öğrencilere hayvan sevgisi…


Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi'ni 45 gün içinde 200 öğrenci ziyaret etti.


BAŞKAN YRD OKUDAN: Serik BAŞKAN YRD OKUDAN: "SERİK ÇİÇEK AÇACAK“

Serik Belediyesi Park ve Bahçeler Md. ekipleri, baharın gelmesi ile birlikte şehrin tüm bölgelerinde peyzaj çalışmalarına başladı.


SERİK YÜKSELİŞ KOLEJİ BURSLULUK SINAVINA YOĞUN İLGİ Serik SERİK YÜKSELİŞ KOLEJİ BURSLULUK SINAVINA YOĞUN İLGİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumlarının 1 8.02.2017 cumartesi günü yaptığı bursluluk sınavına yoğun bir katılım oldu.


KAYMAKAM ŞİMŞEK’TEN TURİZM SAHİL GÜVENLİK TOPLANTISI Serik KAYMAKAM ŞİMŞEK’TEN TURİZM SAHİL GÜVENLİK TOPLANTISI

Serik Kaymakamı Haluk Şimşek Belek Turizm Merkezinde bulunan 5 yıldızlı otellerin Genel Müdürleriyle güvenlik istişare toplantısı yaptı.


MİLLETVEKİLİ KÖSE “İNANIYORUM KALKIMIZ EVET DİYECEK Serik MİLLETVEKİLİ KÖSE “İNANIYORUM KALKIMIZ EVET DİYECEK"

Serik Ak Parti İlçe Teşkilatı 16 Nisan’da yapılacak Refarandum oylaması için Belediye konferans salonunda toplantı düzenledi.


112 HIZIR ACİL, İLKYARDIM MÜFTÜLÜK YANGIN SEMİNERİ Serik 112 HIZIR ACİL, İLKYARDIM MÜFTÜLÜK YANGIN SEMİNERİ

Serik Müftülüğü personeline 112 Hızır Acil servis numarasının hangi hallerde aranarak, ilkyardımın nasıl yapılacağı, yangın öncesi ve yangın sonrası yapılması gereken konular hakkında Serik Müftülüğü personeline seminer verildi.


BAŞKAN ÇALIK: Serik BAŞKAN ÇALIK: "SERİK’TE MESİRE ALANSIZ YER KALMAYACAK"

Serik Belediyesi bahar aylarının gelmesiyle birlikte park bahçe bakımlarının yanı sıra yeni piknik alanları da oluşturmaya devam ediyor.


YÜKSELİŞ KOLEJİ ANTALYA ŞAMPİYONU BURAK EKİCİ Serik YÜKSELİŞ KOLEJİ ANTALYA ŞAMPİYONU BURAK EKİCİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Öğrencileri başarıya doymuyor. Birçok dalda; Antalya, bölge, Türkiye ve Dünya şampiyonluğu dereceleri elde eden Yükseliş Koleji öğrencilerine son olarak Ahmet Burak Ekici eklendi.


Y KUŞAĞININ LİDERLİK BECERİLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YÖNETMEK İÇİN 5 ETKİLİ YOL Teknoloji/Bilim/İnternet Y KUŞAĞININ LİDERLİK BECERİLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YÖNETMEK İÇİN 5 ETKİLİ YOL

1980 ile 1999 yılları arasında doğan ve işgücü içinde en büyük nüfusa sahip olan Y Kuşağı, yönetici koltuklarına oturmaya başladı.


FORA ZEYTİN AİLESİ EĞİTİM ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU Güncel FORA ZEYTİN AİLESİ EĞİTİM ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Türkiye'nin önde gelen zeytin üreticilerinden Fora Zeytin, dünyanın en büyük zeytin işleme tesisi olan Havran’daki fabrikasında, satış ekibi, pazarlama, ihracat, üretim, kalite ve lojistik bölümleri çalışanlarının katıldığı bir eğitim organizasyonu gerçekleştirdi.


Türk Telekom şebekesi 5G’ye hazır Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom şebekesi 5G’ye hazır

Türk Telekom, C-RAN Teknolojisi ile bağlantı hızı ve hizmet kalitesini iki kat artıracak


TERÖR, ÇOCUKLARI OLUMSUZ ETKİLİYOR Sağlık/Kadın TERÖR, ÇOCUKLARI OLUMSUZ ETKİLİYOR

Meydana gelen terör olayları hepimiz gibi çocukları da etkiliyor. Ancak onlarda çok daha travmatik sonuçlara neden olabiliyor.


BAĞIRSAK SAĞLIĞINIZI KORUMAK İÇİN TURŞU TÜKETİN Sağlık/Kadın BAĞIRSAK SAĞLIĞINIZI KORUMAK İÇİN TURŞU TÜKETİN

Yemeklerde ya da meze olarak severek tükettiğimiz turşunun bağırsaktan beyin sağlığına kadar pek çok faydası olduğu biliyor muydunuz?


Kabızlık çocuklarda her geçen gün artıyor Sağlık/Kadın Kabızlık çocuklarda her geçen gün artıyor

Günümüzde yeme alışkanlıkları gün geçtikçe abur cubur ve paketlenmiş, hazır gıdalara yönelmiş durumda. Öğün geçiştirmek amacıyla tüketilen abur cuburlar çocukların en sevdiği yiyecekler arasında yer alırken, çocuklarda kabızlığa da neden oluyor.


VALİ KARALOĞLU İLK KEZ KUTLANACAK ANTALYA’NIN FETHİ DOLAYISIYLA BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ Güncel VALİ KARALOĞLU İLK KEZ KUTLANACAK ANTALYA’NIN FETHİ DOLAYISIYLA BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya’nın Fethi’nin 810’uncu yıldönümünde bu yıl ilk kez yapılacak kutlamalar dolayısıyla Yivli Minare önünde bir basın toplantısı düzenledi.


Kemer'de terör örgütü üyesi 1 kişi tutuklandı Kemer Kemer'de terör örgütü üyesi 1 kişi tutuklandı

Kemer İlçesinde FETÖ/PDY Terör Örgütü Üyesi 1 Şahıs Tutuklandı


Kepez’de dart turnuvası Spor Kepez’de dart turnuvası

Kepez Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile ilk ve orta kademe okulları ile öğretmenler arasında dart turnuvası düzenlendi.


BAŞKAN SÖZEN'DEN BAŞARILI BOKSÖR'E ALTIN Manavgat BAŞKAN SÖZEN'DEN BAŞARILI BOKSÖR'E ALTIN

Spora ve sporcunun her zaman yanında olan ve desteklerin esirgemeyen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Türkiye Gençler Boks Şampiyonası'nda ağır sıklette Türkiye 3.sü olan Ceyhun Kastan'ı makamında ağırladı.


Kepez’in Devleri Bilecik karşılaşmasına hazır Spor Kepez’in Devleri Bilecik karşılaşmasına hazır

Ligde bitime son 2 hafta kalırken Kepez Belediyespor, Bilecik Belediyesi deplasmanına konuk olacak. 

Play-off’lara avantajlı girmek isteyen Kepez Belediyespor hafta sonu oynayacağı karşılaşmada kayıp istemiyor.


Kepez zorlu mücadeleye hazırlanıyor Spor Kepez zorlu mücadeleye hazırlanıyor

3. Lig’e çıkma mücadelesi veren Kepez Belediyespor, hafta sonu zorlu Isparta Davrazspor deplasmanına konuk olacak.


TRT Nağme’de yayınlanan, KAHVE TELVESİ Programı beğenildi Kültür/Sanat TRT Nağme’de yayınlanan, KAHVE TELVESİ Programı beğenildi

Nilhan TURAN’ın Antalya Radyosundan hazırlayıp sunduğu KAHVE TELVESİ programı, Trt nağme de hafta içi her gün 12.05- 13.00 saatleri arasında kuşak olarak banttan yayınlanıyor, ilgi ve beğeni görüyor.


Kepez’den 6 semt spor sahası Güncel Kepez’den 6 semt spor sahası

Kepez Belediyesi, gençlere, çocuklara ve spora değer verdiği bir yatırım olan ve geçtiğimiz yıl 5 ayrı mahallede açtığı semt spor sahalarının sayısını artırıyor.


Yalınlı Mahallesi’nin yolu güzelleşiyor Döşemealtı Yalınlı Mahallesi’nin yolu güzelleşiyor

DÖŞEMEALTI Belediyesi, imar planlarında olmasına rağmen bugüne kadar yapılmayan yolları yapmayı sürdürüyor. Başta bulvarlar olmak üzere büyük yollar çift şerit ve çift yön olarak planlanırken, sürücüler kadar engelliler, yayalar ve bisiklet sürücüleri için de yollarda düzenleme yapılıyor.


YÖRÜK VE TÜRKMEN ÇALIŞTAYI BAŞLIYOR Güncel YÖRÜK VE TÜRKMEN ÇALIŞTAYI BAŞLIYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 2’nci Yörük ve Türkmen Çalıştay’ı öncesi çalıştayın tüm paydaşlarıyla biraraya geldiği gecede Yörük kültüründe kayıtsız şartsız itaatin olmadığını belirterek, “Vatanseverlikte, fedakarlıkta sınır yok ama yeri geldiğinde fermanla dağları ayrı ayrı yerlere koyar. Bunlardan bizim alacağımız çok şey yok mu?” diye konuştu.


 Huzur burada Güncel Huzur burada

Büyükşehir Belediyesi Halil Akyüz Huzurevi, sağladığı uygun fiziki koşullar ve renkli sosyal aktiviteleriyle yaşlılara ikinci baharlarını yaşatıyor. Güne egzersizle başlayan huzurevi sakinleri; müzikten resme, el sanatlarından tarım uygulamalarına günlerini dolu dolu geçirirken, yaptıkları üç boyutlu tablolar Büyükşehir Belediyesi’nin duvarlarını süslüyor.


KALEİÇİ’YLE BERLİN’E Güncel KALEİÇİ’YLE BERLİN’E

Muratpaşa Belediyesi, Kaleiçi’nin tanıtımı için yurtdışına çıkıyor. Muratpaşa, 8 Mart’ta başlayacak ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı’nda; 45 metrekarelik standında Kaleiçi’ni ve Antalya’yı tanıtıp, ziyaretçileri bu yıl 6 – 9 Temmuz tarihlerinde 2’ncisi yapılacak Kaleiçi Old Town Festivali’ne davet edecek


Makine ikmal binası inşaatı tamamlandı Güncel Makine ikmal binası inşaatı tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi, Duraliler Mahallesi’nde 11 milyon lira yatırım bedelli Yeni Makine ve İkmal Hizmet Binası inşaatını tamamladı. Tefrişatı ve çevre düzenlemesi devam eden binaya Mart ayında taşınma işlemi gerçekleşebilecek.


YÖRSİAD’DA GÜNDEM 
“ORGANİZE SANAYİLER” Ekonomi/Turizm YÖRSİAD’DA GÜNDEM 
“ORGANİZE SANAYİLER”

İAYOSB ( İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çökmez YÖRSİAD’ın konuğu oldu


ATAY USLU SURİYELİ KADINLARLA EMİNE ERDOĞAN'I BULUŞTURDU Siyaset ATAY USLU SURİYELİ KADINLARLA EMİNE ERDOĞAN'I BULUŞTURDU

Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Ankara’da yaşayan üniversite mezunu Suriyeli kadınları kabul etti.


Emniyet'ten dolandırıcılık uyarısı Güncel Emniyet'ten dolandırıcılık uyarısı

Antalya Emniyeti Telefonla ve İnternet Üzerinden Yapılan Dolandırıcılık Olaylarına Karşı Vatandaşı Uyardı


Kumluca Toptancı Hallerinde yeni dönem Kumluca Kumluca Toptancı Hallerinde yeni dönem

Belediye Başkanı Çetinkaya: “Alınan bu kararlar, ürünlerin daha kaliteli ve hak ettiği değere satılmasını sağlayacaktır”


Markette yağma yapan 2 şüpheli tutuklandı Güncel Markette yağma yapan 2 şüpheli tutuklandı

Market çalışanını bıçakla tehdit ederek yağma yapan 2 şüpheli tutuklandı.YANDEX NAVİGASYON ŞERİT YÖNLENDİRMESİ DE YAPACAK Teknoloji/Bilim/İnternet 
YANDEX NAVİGASYON ŞERİT YÖNLENDİRMESİ DE YAPACAK


Türkiye’nin en çok tercih edilen navigasyon uygulaması Yandex Navigasyon ve Haritalar, kapsamlı yeniliklerle kullanıcı deneyimini iyileştiriyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68426 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...