Pazar, 25 Ağustos 2019
Açlık ve yoksulluğun medya rakamları Ekonomi/Turizm Açlık ve yoksulluğun medya rakamları

Çalışanların geçim imkanlarını arttırmak ve yaşam şartlarını iyileştirmek için çeşitli çalışmalar sürse de istenen sonuca henüz ulaşılmış değil. Türk-İş’in temel ihtiyaç harcamalarını hesaplayarak hazırladığı son rapora göre, açlık sınırı bin 481 lira oldu.


EVLİLİK PROGRAMLARI GÜNDEMDEN HİÇ DÜŞMÜYOR Güncel EVLİLİK PROGRAMLARI GÜNDEMDEN HİÇ DÜŞMÜYOR

Son günlerde Türkiye’nin gündemini oldukça meşgul eden evlilik programlarının akıbeti merakla beklenirken, konunun medyada da sıkça yer aldığı belirlendi.


MANAVGAT’TA AV KÖPEKLERİ KIYASIYA YARIŞTI Manavgat MANAVGAT’TA AV KÖPEKLERİ KIYASIYA YARIŞTI

Manavgat Belediyesi, Manavgat Avcılık Atıcılık ve Amatör Balıkçılık Derneği işbirliğiyle düzenlenen 1. Fermalı Av Köpekleri Mera Kovucu Irklar Güzellik Yarışması Ulualan Mevkii Kum Yolu’nda yapıldı


Milli Boksçu Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Tedavi Gördü Alanya Milli Boksçu Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Tedavi Gördü

Türkiye Muaythai Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan “Şehit Polis Fethi Sekin Büyükler ve Gençler Bay-Bayanlar Muaythai Türkiye Şampiyonası" için Alanya’da bulunan Milli Boksçu Melek Yaman aniden rahatsızlanarak Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne (Alanya EAH) kaldırıldı.


Salı Grubu’nda referandum konuşuldu Güncel Salı Grubu’nda referandum konuşuldu

Salı Grubu’nun haftalık olağan toplantısında yaklaşan referendum elealındı.Toplantının konuğu olan Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bİlimler Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr.Tanju Tosun, değişecek olan 18 madde ile ilgili bilgiler verdi.


Baharla gelen hastalıklara dikkat Sağlık/Kadın Baharla gelen hastalıklara dikkat

Baharla birlikte sıcaklıktaki ani iniş çıkışlar ve doğanın uyanma döneminde yer değiştiren polenler, bahara özgü hastalıklara yol açabilir. Polen ve alerji mevsimi olarak bilinen bu aylarda, alınacak küçük tedbirlerle baharın tadını çıkarmanız mümkün.


ELEKTRONİK SİGARA ÇILGINLIĞI HIZLA YAYILIYOR Sağlık/Kadın ELEKTRONİK SİGARA ÇILGINLIĞI HIZLA YAYILIYOR

Son dönemde sigara bırakma yöntemlerinden biri olarak çok sık gündeme gelen elektronik sigaranın ülkemize sokulması satılması ve kapalı alanlarda içilmesinin yasak olduğu ortaya çıktı.


Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Çocuk Korosu Kuruluyor Kültür/Sanat Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Çocuk Korosu Kuruluyor

Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (AKÜNSEM) kapsamında Devlet Konservatuvarı Çocuk Korosu kuruluyor. Kurulacak Çocuk Korosu için Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, 6-12 yaş aralığında korist adaylarını arıyor.


BUDAK: “İNGİLTERE EVET’İ DESTEKLİYOR” Siyaset BUDAK: “İNGİLTERE EVET’İ DESTEKLİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Muratpaşa Yeşildere Hayır Evi ve Değirmenönü Kültür ve Sanat Merkezi’nde vatandaşlarla referandum sürecini konuştu.


ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİ ELEKTRİK ÜRETİMİNİ YERİNDE GÖRDÜ Elmalı ELMALI MYO ÖĞRENCİLERİ ELEKTRİK ÜRETİMİNİ YERİNDE GÖRDÜ

Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencileri teorik eğitimlerini pekiştirme amacıyla yapılan teknik geziler kapsamında elektrik üretiminin nasıl yapıldığını yerinde gördüler.


Alanya EAH’nden Terör Gazisi Murat Caner’e Anlamlı Ziyaret Alanya Alanya EAH’nden Terör Gazisi Murat Caner’e Anlamlı Ziyaret

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimi, 20 yıl önce 1997 yılında Kuzey Irak da terör gazisi olan ve sonrasında parapleji (her iki bacakta ve sol elde işlev kaybı) tanısı konulan Gazi Murat Caner’i hastanenin Evde Sağlık Hizmetleri Ekibi ile birlikte evinde ziyaret etti.


SARILAR MAHALLESİ YENİ DESENLİ KALDIRIMLARLA RENKLENİYOR Manavgat SARILAR MAHALLESİ YENİ DESENLİ KALDIRIMLARLA RENKLENİYOR

Manavgat Belediyesi, Sarılar Mahallesi’nde, 600 m2 lik kaldırım alanına vatandaşların daha sağlıklı ve rahat yürüyüş yapması amacıyla kent hayatında ilk kez hayata geçirilen renkli ve desenli kaldırım çalışması yaptı


Kumluca Belediyesi’nde TSE denetimi Kumluca Kumluca Belediyesi’nde TSE denetimi

Kumluca Belediyesi, Türk Standartları Enstitüsünden (TSE) 2007 yılında aldığı ISO 9001 ve 2010 yılında aldığı ISO 10002 kalite belgeleri, TSE denetiminden geçti.


Sinan OĞAN Antalya'ya geliyor Siyaset Sinan OĞAN Antalya'ya geliyor

Sinan OĞAN, 1 Nisan 2017 Cumartesi günü “Hayırlı Anadolu Yürüyüşü”ne Antalya’dan devam ediyor.


Başkan Türel’den Avrupa Konseyi’ne sert tepki Güncel Başkan Türel’den Avrupa Konseyi’ne sert tepki

Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Türkiye Heyet Başkanı sıfatıyla Strasburg’ta Türkiye’yi temsil eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Avrupa Konseyi’nin "15 Temmuz darbe girişiminin ardında FETÖ/PDY'nin olduğu" yönündeki değişiklik önergesini reddetmesine, “Bu utanç verici kararı esefle kınıyorum” şeklinde tepki gösterdi.


İclal Aydın, Antalyalılar’la D&R’da buluşuyor Kültür/Sanat İclal Aydın, Antalyalılar’la D&R’da buluşuyor

Oyuncu ve yazar İclal Aydın, 2 Nisan Pazar günü 15.00’te D&R Shemall’de ‘aşk için giden, kalan ve ölenin hikâyesi’ni kaleme aldığı yeni kitabı Unutursun’u imzalayacak


Canon Güncel Canon "EOS Günleri"nde Antalyalılarla buluşuyor

Canon, fotoğrafçılık dünyasının efsanesi haline gelen EOS ailesini Antalyalı fotoğrafçılar ile EOS Günleri’nde buluşturuyor.


Kemer Belediyesi kandil simidi dağıttı Kemer Kemer Belediyesi kandil simidi dağıttı

Üç ayların müjdecisi olan Regaib Kandili nedeniyle bir etkinlik düzenleyen Kemer Belediyesi, özel hazırlattığı kandil simidi paketlerini ilçe genelinde dağıttı.


Ukrayna’nın gözdesi Konyaaltı oldu
 Ukrayna’nın gözdesi Konyaaltı oldu


Sezon öncesi turizm fuarlarına katılarak Antalya’nın tanıtım faaliyetlerine büyük katkı sağlayan BATAB, 23. Ukrayna Turizm Fuarı’nın gözdesi oldu.


Çamyuva sahili yeniden doğuyor Kemer Çamyuva sahili yeniden doğuyor

Kemer Belediyesi'nin Çamyuva Sahil Projesi hızla hayata geçiriliyor. Başkan Mustafa Gül, ilçeye yeni bir cazibe merkezi kazandırdıklarını söyledi.


PAGEV BAŞKANI YAVUZ EROĞLU: “PLASTİK POŞETLERİN YASAKLANMASI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR Ekonomi/Turizm PAGEV BAŞKANI YAVUZ EROĞLU: “PLASTİK POŞETLERİN YASAKLANMASI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR"

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu plastik poşetlerle bir basın açıklaması yaptı.


Başkan Böcek, Muratpaşa’lı muhtarlarla buluştu Güncel Başkan Böcek, Muratpaşa’lı muhtarlarla buluştu

Muratpaşa ilçesinde görev yapan muhtarları kahvaltıda ağırlayan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi verdi.


 Ulaşım esnafına Şaban Kızıldağ’dan motivasyon ve iletişim eğitimi Güncel Ulaşım esnafına Şaban Kızıldağ’dan motivasyon ve iletişim eğitimi

Büyükşehir Belediyesi, vatandaş memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalar kapsamında toplu ulaşım sürücülerini ünlü kişisel gelişim uzmanı Şaban Kızıldağ ile buluşturdu. Sürücülere motivasyon ve iletişim eğitimi veren Kızıldağ, “Mazeret yok” dedi.


MURGEM’de başarı bir gelenek Güncel MURGEM’de başarı bir gelenek

Muratpaşa Belediyesi’nin eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak ve gençlerin sosyo-kültürel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla hizmete açtığı Muratpaşa Genlik Eğitim Merkezi, kısa adıyla MURGEM’de gençler Yükseköğretime Geçiş Sınavı'nda (YGS) yüzde 98.25’lik başarıyı yakaladı. Bin 90 öğrenciden bin 71’i baraj puanı geçti.


Sabah sporunda yeni bir akım: ‘Kitabını kap spora gel’ Spor Sabah sporunda yeni bir akım: ‘Kitabını kap spora gel’

Muratpaşa Belediyesi’nin ilçenin 17 farklı noktasında gerçekleştirdiği sabah sporlarında yeni bir akıma imza attı.


BAGEV'DE YÖNETİM GÜVEN TAZELEDİ Ekonomi/Turizm BAGEV'DE YÖNETİM GÜVEN TAZELEDİ

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Genel Kurulu Antalya Ticaret Borsası ev sahipliğinde yapıldı.


Uslu, “Kılıçdaroğlu evet dersek çift başlı sistem gelecek zannediyor” Siyaset Uslu, “Kılıçdaroğlu evet dersek çift başlı sistem gelecek zannediyor”

Anayasa değişikliği halkoylaması çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Manavgat Evrenseki mahallesinde çiftçiler ile bir araya gelerek yeni sistemi anlattı.


TOROS DAĞLARI’NDAN ‘’EVET’’ SESİ YÜKSELİYOR Gazipaşa TOROS DAĞLARI’NDAN ‘’EVET’’ SESİ YÜKSELİYOR

AK parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, Yörüklerle kucaklaştı. Toroslar’dan güçlü Türkiye için Anayasa değişikliğine tam destek geldi. En genç milletvekili Sena Nur Çelik, referandum maratonuna Antalya’nın Gazipaşa İlçesi’nde devam etti. Anayasa değişikliği paketinin detaylarını bu kez Gazipaşalılarla paylaştı.


ALERJİNİN EN ETKİLİ İLACI ALERJENDEN UZAK DURMAK! Sağlık/Kadın ALERJİNİN EN ETKİLİ İLACI ALERJENDEN UZAK DURMAK!

Yaşam kalitesine büyük darbe vuran, kimi zaman hayati tehlikeye varan reaksiyonlara neden olabilen alerji pek çok farklı etkenle tetiklenebiliyor. Kiminde yumurta ve fıstık, kiminde ise polen ya da evdeki tozlar alerjiyi ortaya çıkarabiliyor.


YÖRÜKLER “ÖNCE MEMLEKET” DİYOR Kaş YÖRÜKLER “ÖNCE MEMLEKET” DİYOR

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, Kaş Gömbe, Sütleğen, Beldibi, Arma, Çamköy, Aklar ve Palamut mahallelerinde hemşerileriyle bir araya geldi. Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer ve AK Parti Kaş İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş’ın da katıldığı programlarda konuşan Sümer 16 Nisan’da Toroslarda “Evet” çiçeklerinin açacağını söyledi.


FUTBOLCU ORDUSU “BEŞİKTAŞ FUTBOL OKULU KEMER!” Kemer FUTBOLCU ORDUSU “BEŞİKTAŞ FUTBOL OKULU KEMER!”

Kemer’de bulunan ve 160 sporcusu ile adeta bir futbolcu ordusu konumuna gelen Beşiktaş Futbol Okulu Kemer, profesyonel bazlı eğitimleri ile çalışmalarına devam ediyor.


Büyükşehir’den Eğitim Araştırma Hastanesi’ne 900 araçlık otopark Güncel Büyükşehir’den Eğitim Araştırma Hastanesi’ne 900 araçlık otopark

Büyükşehir Belediyesi, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki park sorununu çözmek üzere hastane alanına 900 araç kapasiteli katlı otopark yapacak. Otopark binasının çatısına ambulans helikopter inebilecek.


Antalya KHB Veri Merkeziyle Kolay Erişilebilir Daha Kontrollü ve Hızlı Sağlık Hizmeti Teknoloji/Bilim/İnternet Antalya KHB Veri Merkeziyle Kolay Erişilebilir Daha Kontrollü ve Hızlı Sağlık Hizmeti

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği (Antalya KHB) tarafından birliğe bağlı sağlık tesisleri arasında veri paylaşımının tek elden daha kontrollü ve hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi için “Veri Merkezi” kuruldu.


Okullar Ligi'nde oryantiring heyecanı sürüyor Güncel Okullar Ligi'nde oryantiring heyecanı sürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyan Okullar Ligi’nde oryantiring heyecanı sürüyor. Oryantiring mücadelesinin ikinci etabında 400 öğrenci tarihi Kaleiçi’nin labirenti andıran sokaklarında yön bulmak için çaba gösterdi.


Altınova Orta Mahallesi’ne yeni park Güncel Altınova Orta Mahallesi’ne yeni park

Kepez Belediyesi ilçede bulunan Altınova Orta Mahallesi’ne bir yeni semt parkı daha kazandırıyor.


DÜNYANIN TURİZM RAPORU DÜNYANIN TURİZM RAPORU

Türkiye dünya turizm pazarında yüzde 3,5’lik, Avrupa turizm pazarında ise yüzde 6,8’lik payla önemli turizm noktaları arasında yer aldı.


Finike "BATI İLÇELERİMİZE YATIRIM ARTARAK DEVAM EDECEK"

AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Finike ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Antalya’nın batı bölgesinde gerçekleşen ve yapılacak yatırımlara ilişkin bilgiler verdi. Samani, yatırımların istikrar ile artarak devam edeceğini söyledi.


Başkan Böcek, Eto’o’yu öğrencilerle buluşturdu
 Spor Başkan Böcek, Eto’o’yu öğrencilerle buluşturdu


Antalyaspor’un her zaman yanında olduklarını dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalyospor’un Kamerun’lu yıldız futbolcusu Samuel Eto'o’yu öğrencilerle buluşturdu.


Siyaset "TEKRAR ESKİ GÜNLERİ YAŞAMAK İSTEMİYORUZ"

AK Parti İl Başkanı Av. Rıza Sümer TRT Antalya Radyosunun konuğu oldu. Gülgün Çimen’in sorularını içtenlikle yanıtlayan Sümer, 16 Nisan’da halk oylamasına sunulacak olan Yeni Anayasa Paketi’nin içeriğin ve sağlayacağı katkıları anlattı. Sümer, “Biz hizmet partisiyiz. Hizmet yapmaya devam edeceğiz” dedi.


YÜKSELİŞ YGD’DE GEÇEN YILLAR GİBİ YİNE İLÇE BİRİNCİSİ Serik YÜKSELİŞ YGD’DE GEÇEN YILLAR GİBİ YİNE İLÇE BİRİNCİSİ

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi bu yıl yapılan YGS sonuçlarına göre Serik’in en başarılı lisesi oldu.


BAŞKAN KOZAN: Serik BAŞKAN KOZAN: "HEDEF DAHA GÜÇLÜ TÜRKİYE"

Akparti İlçe Başkanı Hasan Kozan; 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkan’ lığı Hükümet Sistemi Referandumu neler getirdiğini ‘EVET’ ile neyin değişeceğini bir kez daha sizler önüne seriyoruz, dedi.


BAŞKAN ÇALIK’IN BASIN BİLDİRİSİ Serik BAŞKAN ÇALIK’IN BASIN BİLDİRİSİ

Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, kendisi ve yakın çevresindekileri FETÖ'cü olmakla suçlayanlara ve hakkındaki konulara karşı bir basın açıklaması yaptı.


YEDİSU ÖĞRENCİLERİ AVUSTURYA STAJINDA Serik YEDİSU ÖĞRENCİLERİ AVUSTURYA STAJINDA

ÖZEL YEDİSU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ ERASMUS + PROGRAMI İLE AVUSTURYA STAJINDA...


Ukrayna Fuarı’nda Kemer’e yoğun ilgi Kemer Ukrayna Fuarı’nda Kemer’e yoğun ilgi

23’üncüsü düzenlenen UİTT-Ukrayna Turizm Fuarı’nda Kemer Belediyesi Standı yoğun ilgi görüyor.


“ÜÇ BAS SES” ANTALYA’DA Kültür/Sanat “ÜÇ BAS SES” ANTALYA’DA

Ankara, İstanbul ve İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüklerine bağlı 3 Bas Sanatçısı “ÜÇ BAS SES” konseri ile Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin konuğu oluyor.


Kök: Siyaset Kök: "Olan yine Antalyalı’ üreticilere olacak, Türk mallarının iade kararı siyasidir"

CHP Parti meclisi Üyesi ve Antalya Milletvekili Devrim Kök, son bir haftada Antalya’dan Belarus’a yapılan yaklaşık 140 araçlık sebze ve domateslerin üzerinde tuta ve ilaç kalıntısı olduğu iddialarıyla geri gönderilmesini TBMM’ye taşıdı.


VALİ KARALOĞLU GENÇ GÖNÜL ELÇİLERİNİ KABUL ETTİ Güncel VALİ KARALOĞLU GENÇ GÖNÜL ELÇİLERİNİ KABUL ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, “Gönül Elçileri Projesi” İl Koordinatörü olan, Eşi Sevim Karaloğlu Hanımefendi ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.


Engelli ailelerine müjde Güncel Engelli ailelerine müjde

Engel tanımayanlar Spor Kulübü Derneği tarafından engelli ailelerine nefes aldıracak projenin lansmanı gerçekleştirildi. Proje çerçevesinde aileler engelli bireyleri saatlik yada günlük olarak dernekte bırakabilecek.


Büyükşehir’den Bozhöyük ve Zümrütova’ya sıcak asfalt Elmalı Büyükşehir’den Bozhöyük ve Zümrütova’ya sıcak asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Elmalı İlçesine bağlı Bozhöyük ve Zümrütova mahallelerinin yolunda sıcak asfalt çalışması başlattı.


ANTALYA'DAN AUTOMECHANIKA ISTANBUL 2017'YE ZIYARET Güncel ANTALYA'DAN AUTOMECHANIKA ISTANBUL 2017'YE ZIYARET

Dünyanın en büyük 3. Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul 6 Nisan’da İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde Kapılarını Açıyor.


Kütüphane Haftası’nda kitapla sanat buluştu Kültür/Sanat Kütüphane Haftası’nda kitapla sanat buluştu

Kitap okuyana tiyatro bileti hediye eden Antalya Büyükşehir Belediyesi, 53. Kütüphane Haftası’nda bu kez müzikle kitabı buluşturdu. İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Çocuk Korosu’nun gerçekleştirdiği muhteşem konser, izleyenleri mest etti. Etkinlikler kapsamında Doğan Hızlan Kütüphanesi’nden en çok kitap okuyanlar da ödüllendirildi.


Güneş’in asfaltı yenileniyor Güncel Güneş’in asfaltı yenileniyor

Kepez Belediyesi, ilçede bulunan Güneş Mahallesi’nde gerçekleşen alt yapı çalışmalarının ardından bölgedeki sıcak asfaltı yeniliyor. İlçede dev yatırımlar yaparak bölgenin değer kazanması için çalışmalarını ara vermeden sürdüren Kepez Belediyesi, alt yapı çalışmaları sona eren Güneş Mahallesi’nin asfaltını yeniliyor.


DOÇ. DR. KURTOĞLU; ‘NÜKLEERE GEÇMEZSENİZ NANO TEKNOLOJİYE GEÇEMEZSİNİZ’ Teknoloji/Bilim/İnternet DOÇ. DR. KURTOĞLU; ‘NÜKLEERE GEÇMEZSENİZ NANO TEKNOLOJİYE GEÇEMEZSİNİZ’

ANSİAD OLAĞAN TOPLANTISI’NIN KONUĞU DOÇ. DR. RAMAZAN KAĞAN KURTOĞLU OLDU


Antalyaspor Uzakdoğu Pazarından Turist Getirmeli Spor Antalyaspor Uzakdoğu Pazarından Turist Getirmeli

Akademisyen Kahraman Köktürk "Turizm ve Antalyaspor" adına açıklamalarda bulundu.


Başkan Uysal, ‘Böbürlenmiyoruz, hesap veriyoruz’ Güncel Başkan Uysal, ‘Böbürlenmiyoruz, hesap veriyoruz’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, eski Sanayi Sitesi esnafıyla biraraya geldiği kahvaltıda “Hizmetle böbürlenmiyoruz, sadece hesap veriyoruz. Biz, sizin paranızı harcayıp size böbürlenmeyiz. Vergilerinizle alınmış siyah arabalara binip sizi korkutmak olmaz. Böyle bir şey yok” diye konuştu.


Tütüncü randevularını Salı gününe veriyor Güncel Tütüncü randevularını Salı gününe veriyor

Kepez Belediyesi Halkla İlişkiler Şefliği bünyesindeki Beyaz Masa buluşmalarına periyodik olarak her salı katılmaya başlayan Tütüncü, vatandaşların özel görüşme talepleri için bu buluşmalarda randevu veriyor.


Başkan Böcek, “Kan bağışının öncüsü olduk”
 Güncel Başkan Böcek, “Kan bağışının öncüsü olduk”


Konyaaltı’nın ilçe olmasıyla birlikte köyden kente geçişin bir simgesi olarak başlatılan Kan Bağışı Kampanyası’nın 13.sü, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in yaptığı kan bağışı ile başladı.


Başkan Uysal’dan Duacı’daki öğrencilere müzik aleti Güncel Başkan Uysal’dan Duacı’daki öğrencilere müzik aleti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’nın Duacı mahallesinde bulunan Eczacılar Ortaokulu’nda açılacak müzik sınıfı için okul yönetiminin istediği gitar ve kemanı Müdür Yardımcısı Ali Kemal Adak ve Müzik Öğretmeni Tülin Gök’e teslim etti.


Kadınlar Muratpaşa’da sahne aldı Kültür/Sanat Kadınlar Muratpaşa’da sahne aldı

Muratpaşa Belediyesi’nin Dünya Tiyatro Günü’nde düzenlendiği etkinlikte Antalya Kadın Sahnesini Destekleme Derneği oyuncuları sahne aldı. Yönetmenliğini Müfit Kayacan’ın yaptığı tek perdelik inadına gülmece ‘Kimim Ben’de kadınlar kendi yazdıkları öyküleri sahneye taşıdı.


TÜRKONFED’DEN AMERİKA ÇIKARMASI TÜRKONFED’DEN AMERİKA ÇIKARMASI

Bünyesindeki İş Dünyasında Kadın Komisyonu (İDK) aracılığıyla kadınların eğitime, iş hayatına ve siyasete katılımını teşvik edecek çalışmalar yürüten TÜRKONFED, ABD Birleşmiş Milletler Kadın Konferansı ve Temaslar Programı kapsamında BM Kadın Yuvarlak Masa Toplantısı ve BM Kadının Güçlendirilmesi Forumu’na katıldı.


Kemer’de çifte Rus şenliği Kemer Kemer’de çifte Rus şenliği

Rusların 9 Mayıs Zafer Bayramı’nı ilçelerinde yaşayan Ruslar ve Rus turistlerle birlikte kutlayacaklarını kaydeden Kemer Belediye Başkanı Gül, “Ağustos’ta da 9 ünlü Rus sanatçının katılacağı bir şenlik düzenliyoruz. Şenliğe en az 150 bin Rus turist gelecek” dedi.


AKSU’DA ULAŞIM TOPLANTISI YAPILDI Aksu AKSU’DA ULAŞIM TOPLANTISI YAPILDI

Aksu Belediyesi Toplantı Salonunda; Aksu’ nun ulaşım konusunda, sıkıntılarını en kısa sürede giderebilmek için, Aksu Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı işbirliği ile bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.


ÇOCUKLARINIZI BAHAR ALERJİSİNDEN KORUYUN! Sağlık/Kadın ÇOCUKLARINIZI BAHAR ALERJİSİNDEN KORUYUN!

Kış mevsimi boyunca çocuğunuzu hava koşulları ve bulaşıcı hastalıklardan korumak için yoğun bir mesai harcadınız. Ancak ilkbaharın gelişiyle tüm tehlikelerden gözünüz gibi koruduğunuz çocuğunuzun gizli bir düşmanı daha ortaya çıktı: “Bahar Alerjisi.”


Tütüncü her daim halkın yanında Güncel Tütüncü her daim halkın yanında

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu için her gün vatandaş toplantıları düzenleyen Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, ilçe sakinlerinin belediyesinden beklentilerine de anında yanıt veriyor.


Kaspersky Lab araştırdı: 
Çocuklar İnternette Bir Başına Teknoloji/Bilim/İnternet Kaspersky Lab araştırdı: 
Çocuklar İnternette Bir Başına

Günümüzde online tehditlerin sayısı her geçen gün artarken, anne ve babaların çocuklarını korumaya daha fazla önem vermesi gerekse de bir çoğu çocuklarının karşı karşıya olduğu tehlikeleri göremiyor.


HAMİLELİKTE GİZLİ TEHLİKE: TOKSOPLAZMA Sağlık/Kadın HAMİLELİKTE GİZLİ TEHLİKE: TOKSOPLAZMA

Günlük yaşamda sıradan bir enfeksiyon hastalığı olan ve çoğu zaman bulgu bile vermeden geçirilen toksoplazma enfeksiyonu hamilelikte çok tehlikeli sonuçlara yol açabiliyor!


ANİ KİLO KAYBI VE HALSİZLİĞE DİKKAT! Sağlık/Kadın ANİ KİLO KAYBI VE HALSİZLİĞE DİKKAT!

Kanser son yıllarda her iki kişiden birinin hayatına kendisi ya da bir yakını nedeniyle giriyor. Kanser türlerinin pek çoğunda ortak belirtiler; nedensiz kilo kaybı, geçmeyen halsizlik ile yorgunluk ve yüksek ateş olarak karşımıza çıkıyor ancak bu hastalık bazen sessizce de gelebiliyor.


Akıllı telefon ile uyuşturucu yer mi değiştiriyor? Sağlık/Kadın Akıllı telefon ile uyuşturucu yer mi değiştiriyor?

Son 10 yıldır Amerikalı gençler arasında alkol de dahil olmak üzere uyuşturucu kullanımının düzenli bir şekilde azaldığı tespit edildi. Uyuşturucu kullanımı azalırken gençler arasındaki mobil teknolojilerinin kullanım oranlarının patlaması bilim insanlarını harekete geçirdi? Acaba akıllı telefon ile uyuşturucu yer mi değiştiriyordu?


USLU: “SİYASİ OLGUNLUK YAŞLANARAK DEĞİL YAŞANARAK KAZANILIR” Alanya USLU: “SİYASİ OLGUNLUK YAŞLANARAK DEĞİL YAŞANARAK KAZANILIR”

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, yeni anayasa halkoylaması çalışmalarına Alanya ilçesinde devam etti. Yeni hükümet sisteminin getireceği değişiklikleri anlatan Uslu, milletvekili seçilme yaşının düşürülmesinin önemli bir değişim olduğunu söyledi.


Yenilenebilir enerjide TurSEFF destekleri anlatıldı Ekonomi/Turizm Yenilenebilir enerjide TurSEFF destekleri anlatıldı

Batı Akdeniz’in sürdürülebilir sosyo-ekonomik kalkınması için çalışmalarını sürdüren Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), ilgili kurumlarla işbirliğinde yenilenebilir enerji yatırımlarına sağlanan finansman destekleriyle ilgili bilgilendirme toplantısı Burdur’da yapıldı.


Antalya’da Hamsi Festivali’ne yoğun ilgi Güncel Antalya’da Hamsi Festivali’ne yoğun ilgi

Antalya Karadenizliler Derneği, Antalyalıların ve Antalya’da yaşayan Karadenizlilerin hamsi özlemini giderdi. ANTKARDER’ in düzenlediği 2. Yöresel Ürünler ve Hamsi Festivali büyük bir coşkuya sahne oldu. İsmet İnönü Kent Meydanı’nda 6 ton hamsi ikram edilirken, tulum ve kemençe ile de halk Karadeniz coşkusunu yaşadı.


ÇELİK: “MÜHÜR MİLLETİN ELİNE GEÇECEK, PATRON MİLLET OLACAK” Siyaset ÇELİK: “MÜHÜR MİLLETİN ELİNE GEÇECEK, PATRON MİLLET OLACAK”

AK Parti’nin en genç milletvekili Sena Nur Çelik, Alanya’da hemşerileriyle bir araya geldi.


Konyaaltı Belediyesi Kreşleri, tiyatroda…
 Kültür/Sanat Konyaaltı Belediyesi Kreşleri, tiyatroda…


Konyaaltı Belediyesi Uncalı ve Gürsu Çocuk Kreşleri’nde eğitim gören öğrenciler, Dünya Tiyatro Günü’ne özel sahnelenen ‘Harikalar Mutfağı’ isimli tiyatro oyunu ile keyifli bir gün geçirdi.


EVİ YANAN VATANDAŞA YARDIM ELİ Serik EVİ YANAN VATANDAŞA YARDIM ELİ

Serik İlçesi Cumalı Mahallesinde evi yanan vatandaşın Evinde yardım için İncelemeler de bulunuldu.


SERİK ANADOLU LİSESİNDEN DÜNYA MMA ŞAMPİYONU Serik SERİK ANADOLU LİSESİNDEN DÜNYA MMA ŞAMPİYONU

Serik Anadolu Lisesi öğrencisi Mehmet Özdemir Dünya Liseler arası Karma Dövüş Sanatlarında rakiplerini yenerek Dünya Şampiyonu oldu.


ANTİOKSİDAN KAYNAĞI “ADAÇAYI” SOĞUK ALGINLIĞINDA DA ŞİFA VERİYOR Sağlık/Kadın ANTİOKSİDAN KAYNAĞI “ADAÇAYI” SOĞUK ALGINLIĞINDA DA ŞİFA VERİYOR


Fitoterapi Derneği Başkanı Prof. Dr. Ekrem Sezik, bitki çayları arasında önemli bir yere sahip olan adaçayının bir antioksidan kaynağı olduğunu ve üst solunum yolu rahatsızlıklarında kullanılabileceğini söylüyor. Son zamanlarda adaçayının kullanılışı ve yan etkileri hakkında yanlış bilgilerin yaygınlaştığını ifade eden Sezik, bu yanlış bilgilere de bilimsel açıklık getiriyor.


MHP'Lİ YURDAKUL'DAN TURİZM ÇIKIŞI Siyaset MHP'Lİ YURDAKUL'DAN TURİZM ÇIKIŞI

MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, Turizmde 2017'yi kaybetmeyelim ifadesiyle turizmi değerlendirdi; “Ülkemiz bu coğrafyanın en müstesna turizm bölgesidir. Döviz gelirlerimiz içindeki payı yadsınamayacak kadar önemli olan turizm sektörünü ciddiyetle koruyacak ve geliştirecek politikaları hayata geçirmeliyiz” dedi.


Kumluca’ya hizmet yağmuru Kumluca Kumluca’ya hizmet yağmuru

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kumluca ve Finike’nin ortak kullanacağı Mezbaha’nın açılışını yaptı. Kumluca Beykonak Mesire Alanı’nın da temelini attı.


AKSU BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ DİŞ TARAMASI Aksu AKSU BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ DİŞ TARAMASI

Aksu Belediyesi ile Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında protokol yapıldı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ile Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Ballıpınar arasında yapılan anlaşma tüm belediye personellerini kapsıyor.


MHP Siyaset MHP "EVET" İÇİN SAHALARA İNDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya il teşkilatı, ilçe teşkilatları ile birlikte 16 Nisan referandumuna hazırlanıyor. Bu arada geçtiğimiz hafta sonu yapılan Serik ilçe kongresi ile birlikte 12 ilçede kongresini tamamlayan MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy "Evet diyen de, Hayır diyen de bizim için değerlidir, tercihlerinden dolayı hiçbir vatandaşımızı ötekileştirmiyoruz" dedi.


İmam-Hatip’te büyük coşku Kemer İmam-Hatip’te büyük coşku

Kemer Belediyesi’nin, Kemer İmam Hatip Ortaokulu’ndaki bisiklet dağıtım töreninde büyük bir coşku yaşandı. Başkan Gül ve eşi Neşe Gül’ün bisiklet teslim ettiği öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.


Başkan Türel, otogar taksi esnafıyla buluştu Güncel Başkan Türel, otogar taksi esnafıyla buluştu

Otogar Taksi esnafı ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya merkezindeki taksi duraklarını daha çağdaş, modern ve konforlu hale getireceklerini söyledi. Taksicilere Yeni Otogar Projesi hakkında da bilgi veren Türel, “Yeni Otogar bitmeden kimse sizi buradan çıkaramaz. Buradaki haklarınız neyse aynı şekilde yeni otogara taşınacaksınız” dedi.


Kumluca’da su bayramı Kumluca Kumluca’da su bayramı

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kumluca’da 13 mahallenin içme suyu sorununu çözecek 50 milyon lira yatırım bedelli Karaağaç İçme Suyu Projesi’nin temelini attı.


AŞT Dünya Tiyatrolar Günü’nü sahnede kutladı Kültür/Sanat AŞT Dünya Tiyatrolar Günü’nü sahnede kutladı

Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatrosu (AŞT) 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde ‘Huysuz’ adlı oyununu ücretsiz sahneledi. AŞT Sanat Yönetmeni Mehmet Özgür, “Bugün bizlerin bayramı, en büyük ödülümüz ise seyircilerimizin alkışı” dedi.


Köse: “Bunlar her devrin hayır’cısı” Manavgat Köse: “Bunlar her devrin hayır’cısı”

Manavgat’ta önce taksi ve minibüsçüleri ziyaret eden AK Parti Milletvekili Mustafa Köse, akşam da Dikmen ve Sarılar Mahalleleri’nde vatandaşlara yeni anayasayı anlattı. Köse, yeni anayasaya hayır diyenlerin her devrin hayırcısı olduğunu söyledi.


Kepez’i tertemiz yapan işçilere zam Güncel Kepez’i tertemiz yapan işçilere zam

Başkan Hakan Tütüncü, Kepez’i 24 saat tertemiz bir ilçe haline getiren Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün taşeron çalışanlarına zam ve ikramiye müjdesi verdi.


Türk Sağlık Sektörü, şehir hastaneleri ile güçleniyor Sağlık/Kadın Türk Sağlık Sektörü, şehir hastaneleri ile güçleniyor

Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği Sempozyumu’nda ‘Şehir Hastaneleri’ masaya yatırılıyor


TÜRKİYE’DE ANTİDEPRASAN KULLANIMI YÜZDE 70 ARTTI Sağlık/Kadın TÜRKİYE’DE ANTİDEPRASAN KULLANIMI YÜZDE 70 ARTTI

Türkiye’de antidepresan kullanımı son 9 yılda yüzde 160 oranında artarak rekor düzeye ulaştı. Son bir yılda yaklaşık 37 milyon kutu ilaç tüketildi. Ülkemizde her 10 kişiden 1’i antidepresan kullanırken, kadınlar erkeklerden iki kat daha fazla antidepresan tüketiminde bulundu.


ANADOLU MARKALARI FRANCHISE EXPO EURASIA'DA BULUŞACAK Güncel ANADOLU MARKALARI FRANCHISE EXPO EURASIA'DA BULUŞACAK

FRANCHISE EXPO EURASIA/BAYİLİK FUARI, Arı Fuarcılık tarafından 18-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center - ANFAŞ’da düzenleniyor.


Serik'te Şehitler için Mevlit Serik Serik'te Şehitler için Mevlit

Serikli işadamı Süleyman Demir, vatan için can vermiş tüm şehitler anısına Serik İlçesi Gebiz mahallesinde 2 Nisan Pazar günü saat 15.00’da okutacağı Mevlid’i- Şerife tüm vatandaşları davet etti.


USLU, “YENİ SİSTEM MUZUMUZ, ÇİLEĞİMİZ GİBİ YERLİDİR” Gazipaşa USLU, “YENİ SİSTEM MUZUMUZ, ÇİLEĞİMİZ GİBİ YERLİDİR”

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu halkoylaması çalışmalarına Gazipaşa ilçesinde devam etti. Muz ve çilek tarlalarında üreticilerle görüşen Uslu, muzu, çileği ve çekirdeksiz narı ile Gazipaşa’nın bir marka olduğunu belirtti. Uslu, “Milletimizin Evet kararı ile kabul edeceğimiz Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi de muzumuz, çileğimiz gibi yerlidir" dedi.


Başkan Uysal asfalt denetiminde Güncel Başkan Uysal asfalt denetiminde

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, haftaya Fen İşleri ekiplerinin Şirinyalı Mahallesi’nde devam eden asfalt çalışmalarını denetleyerek başladı.


İşitme Engelliler Atletizm Milli Takımı Hacıcaferoğlu’nu Ziyaret Etti Spor İşitme Engelliler Atletizm Milli Takımı Hacıcaferoğlu’nu Ziyaret Etti

Bu yıl 23'üncüsü düzenlenecek İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'na katılacak İşitme Engelliler Atletizm Milli Takımı Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu ziyaret etti.


Döşemealtı Halk Tiyatrosu’nun yeni oyunu ‘Baş Belası’ ayakta alkışlandı Döşemealtı Döşemealtı Halk Tiyatrosu’nun yeni oyunu ‘Baş Belası’ ayakta alkışlandı

Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu’nun yeni oyunu Baş Belası, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde seyirci karşısına çıktı. Döşemealtı Belediyesi son 3 yıldır yaptığı dev yatırımlarla adından söz ettirirken kültürel ve sanatsal etkinliklerle fark yaratmaya devam ediyor.


Kemer’de hedef 1.5 milyon turist Kemer Kemer’de hedef 1.5 milyon turist

Kemer turizmini krizden kurtarmak için yaptığı çıkışlar nedeniyle partisinden ihraç edildiğini hatırlatan Başkan Gül, “Kemer için bütün makamlar feda olsun. Önemli olan ilçemiz…Bu yıl rekor sayıda 1,5 milyon Rus turist bekliyoruz” dedi.


Emekli maaşını Fibabanka’ya taşıyan tüm emekliler  500 TL’ye kadar promosyon kazanıyor Ekonomi/Turizm Emekli maaşını Fibabanka’ya taşıyan tüm emekliler 500 TL’ye kadar promosyon kazanıyor

Türkiye’nin yenilikçi ve dinamik bankası Fibabanka, “emekli promosyonu” olarak bilinen emekli maaşlarında önemli avantajlar sunuyor. Emekli maaşlarını Fibabanka’ya taşıyan tüm emekliler, hem emekli maaş promosyonu kazanıyor hem de diğer işlem ve ücretlerde ekstra kazanımlar sağlıyor.


Güncel "SİZLER BENİM MESAİ ARKADAŞLARIMSINIZ"

Ulaşım esnafına seslenen Başkan Türel, vatandaş memnuniyetinin önemini vurgulayarak, “İşinizde halkın memnuniyeti söz konusu olmazsa inanınız bindiğiniz dalı kesmiş oluyorsunuz. Vatandaşı memnun etmeyecek bir anlayışla hareket etmek sürdürülebilir değildir” dedi. Sözde değil özde esnaf dostu olduğunu da vurgulayan Türel, “Esnafın kazanması benim önceliğimdir” diye konuştu.


Falezlerde temizlik Güncel Falezlerde temizlik

Muratpaşa Belediyesi denizden yüksekliği yer yer 40 metreyi bulan falezleri saran ot ve sazlıkları temizledi.


Liman Mahallesi’nde 17. park hizmete açıldı..
 Güncel Liman Mahallesi’nde 17. park hizmete açıldı..


Yetişkinlerin çocukluğunu süsleyen eskimeye yüz tutmuş oyunlar, Konyaaltı’nda yeniden gün yüzüne çıkıyor. Konyaaltı Belediyesi, Liman Mahallesi’nde yapımı tamamlanan parkta seksek oyununa da yer verdi.


Kırgız başkanlar Muratpaşa’da Güncel Kırgız başkanlar Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediyesi’nin de katılımcısı olduğu 7’nci City EXPO için Antalya bulunan Kırgız Belediye Başkanları, fuarda tanıştıkları Muratpaşa’nın çalışmalarını yerinde görmek için belediyeyi ziyaret etti. Ziyarette Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz, tarım sektörünü temel alan bir işbirliğine açık olduklarını söyledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69359 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...