Cuma, 18 Ekim 2019
Giysi kumbaralarıyla hem çevre hem de dayanışma kazanacak Güncel Giysi kumbaralarıyla hem çevre hem de dayanışma kazanacak

Muratpaşa Belediyesi, ilçenin dört bir yanının dayanışma ağlarıyla örüyor. Kullanılmış giysi, ayakkabı gibi tekstil ürünleri, Muratpaşa’nın çeşitli noktalarına yerleştirilen kumbaralarda toplanacak ve Çaybaşı Mahallesi’nde açılan ‘Geri Dönüşüm Mağazası’ndan ihtiyaç sahipleriyle buluşacak.


MANAVGAT’A IŞIK ve SU DANSLI YAYA KÖPRÜSÜ Manavgat MANAVGAT’A IŞIK ve SU DANSLI YAYA KÖPRÜSÜ

Manavgat Belediyesi, ırmağın bir yakasından diğer yakasına kolay ulaşımını sağlayacak olan yaya köprüsünün yapımını tamamlayarak hizmete açtı. Yaya köprüsü ulaşımı rahatlatırken ışık, ses ve suyun dansını Manavgat halkına görsel olarak sunarak bölgeye artı değer kattı.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI ÖĞRENCİ SINAVI DÜZENLEDİ Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI ÖĞRENCİ SINAVI DÜZENLEDİ

Akdeniz Üniversitesi’nde öğrenim görmek isteyen uluslararası öğrenci adaylarına yönelik olarak düzenlenen Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Sınavı (AKUS/AKDENİZ-YÖS) gerçekleştirildi.


Adrasan sahili yaz sezonuna hazır Kumluca Adrasan sahili yaz sezonuna hazır

Dünyanın gözde tatil merkezlerinden Adrasan’da Kumluca Belediyesi tarafından yaz sezonuna hazırlık çalışmaları yapıldı.


Hemşireler ağır iş yükünden şikayetçi... Sağlık/Kadın Hemşireler ağır iş yükünden şikayetçi...

Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan en son verilere göre Türkiye’de 150 binin üzerinde hemşire görev yaparken, 2023 yılına kadar hemşire sayısının 300 bine çıkarılmasının hedeflendiği belirlendi.


BİRBİRİNE SEVGİ İLE BAĞLI İKİ ÜLKE Güncel BİRBİRİNE SEVGİ İLE BAĞLI İKİ ÜLKE

Uluslararası Antalya Üniversitesi önemli bir misafire ev sahipliği yaptı. Üniversitenin Döşemealtı Kampüsü’nde Uluslararası İlişkiler bölümü öğrencilerine bir seminer vermek için gelen Türkiye Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçisi Yunsoo Cho “Birbirine anlaşmalarla değil sevgiyle bağlı iki ülkeyiz” dedi.


Çocuklarda romatizma ağrısı büyüme ağrısı ile karıştırılmamalı Sağlık/Kadın Çocuklarda romatizma ağrısı büyüme ağrısı ile karıştırılmamalı

Çocuklarda romatizma tedavi edilmezse kalıcı sakatlıklar görülebilir Çocukluk çağı romatizmal hastalıkları doğru ilaçlarla etkin bir şekilde tedavi edilebilir


Medyanın da halkın da gözü istihdam seferberliğinde Ekonomi/Turizm Medyanın da halkın da gözü istihdam seferberliğinde

Ocak ayında hükümet tarafından başlatılan istihdam seferberliğinin meyveleri toplanıyor. 1,5 milyon kişinin iş sahibi olmasının hedeflendiği kampanya sayesinde yılın ilk dört ayında 1 milyonun üzerinde ek istihdam sağlandığı açıklandı.


Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursları Açıldı Güncel Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursları Açıldı

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından 29 Mayıs – 28 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak özel yetenek sınavları için hazırlık kursları düzenleniyor.


Kırmızı-Beyazlı Triatloncular Çıkarma Yaptı Spor Kırmızı-Beyazlı Triatloncular Çıkarma Yaptı

Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından 14-15 Mayıs günlerinde düzenlenen Antalya Aquatlon Yarışı’nda Antalyaspor Triatlon Takımı çıkarma yaptı.


Maarif Eğitim Kurumları’nın sponsor olduğu ‘’Haşmet Tur Tenis Turnuvası’’ Başladı Spor Maarif Eğitim Kurumları’nın sponsor olduğu ‘’Haşmet Tur Tenis Turnuvası’’ Başladı

Bu sene 23’üncüsü gerçekleşecek olan Haşmet Tur Tenis Turnuvası, 18 Mayıs 2017 Perşembe günü Maarif Eğitim Kurumları ana sponsorluğunda başladı. Eğitime, spora ve sanata verdiği önemi her fırsatta vurgulayan Maarif Eğitim Kurumları, sporcuları desteklemeye devam ediyor.


Akdeniz Üniversitesi Avrupa Haftasında Mültecileri Konuştu Güncel Akdeniz Üniversitesi Avrupa Haftasında Mültecileri Konuştu

Akdeniz Üniversitesi AB Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKVAM) ve Friedrich-Ebert-Stiftung Derneği işbirliği ile düzenlenen Çalıştay ile ‘Göç ve Mülteciler’ konusunda sorunlar masaya yatırıldı ve çözüm önerileri görüşüldü.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KONSERLİ, FENER ALAYLI 19 MAYIS KUTLAMASI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KONSERLİ, FENER ALAYLI 19 MAYIS KUTLAMASI

Manavgat Belediyesi, Ulusal Kurtuluş Savaşımızın ilk adımı ve ateşlendiği gün olan 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 98. yıl dönümünün kentte daha coşkulu yaşanması amacıyla Manavgat halkının katılımıyla bir Fener Alayı ve ardından da sanatçı Cem Adrian konseri düzenleyecek.


Finike Devlet Hastanesi Engelliler Haftası Etkinliği Finike Finike Devlet Hastanesi Engelliler Haftası Etkinliği

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Finike Devlet Hastanesi’nde 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Özel Eğitim Park Rehabilitasyon Merkezi’nden gelen öğrencilere yönelik etkinlik düzenlendi.


Antalya Devlet Konservatuvarı  Öğrencilerine Ödül Kültür/Sanat Antalya Devlet Konservatuvarı Öğrencilerine Ödül

Antalya Devlet Konservatuvarı Müzik ve Bale İlköğretim Okulu öğrencileri 5. SANSEV İstanbul Uluslararası Çok Sesli Korolar Festivali’nden ödülle döndü.


TRAFİK KAZALARI CAN YAKIYOR Güncel TRAFİK KAZALARI CAN YAKIYOR

Muğla-Antalya Karayolu Sakartepe mevkiinde 24 kişinin öldüğü korkunç kazanın acısı henüz tazeliğini korurken, Trafik Haftası sebebiyle Interpress’in Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan 2017 Trafik verilerini inceleyerek elde ettiği sonuçlara göre, yılbaşından Nisan ayı sonuna kadar ülke genelinde meydana gelen 121 bin 48 trafik kazasında 843 kişinin hayatını kaybettiği tespit edildi. Yaşanan bu kazalarda 78 bin 480 vatandaşımızda yaralandı.


Akdeniz Üniversitesi ile Elmalı Belediyesi Arasında İşbirliği Protokol İmzalandı Elmalı Akdeniz Üniversitesi ile Elmalı Belediyesi Arasında İşbirliği Protokol İmzalandı

Akdeniz Üniversitesi ile Elmalı Belediyesi arasında bilimsel, eğitim, sosyal, kültürel, turizm, sanat, sportif faaliyetler, meslek tanıtımı ve diğer hususlar ile ilgili işbirliği protokolü imzalandı.


MANAVGAT ÇİFTE ŞENLİKLE ÇOŞTU Manavgat MANAVGAT ÇİFTE ŞENLİKLE ÇOŞTU

Boğaz Otel Mesire Alanı’nda düzenlenen Manavgat Belediyesi 6. Hıdırellez ve Anneler Günü Şenlikleri’ne akın eden Manavgat halkı ve anneler, hafta sonunu gönüllerince eğlenerek geçirdi


ENGELLİLER PİKNİKTE BULUŞTU Manavgat ENGELLİLER PİKNİKTE BULUŞTU

Manavgat Belediyesi, Engelliler Haftası kapsamında Boğaz Otel’de düzenlediği etkinlik ile özel insanlara unutulmaz bir gün yaşattı


VATAN AŞKI ENGEL TANIMADI Manavgat VATAN AŞKI ENGEL TANIMADI

Manavgat Belediyesi'ne bağlı çeşitli birimlerde görev yapan dört engelli personel 3. Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı'nda bir günlük vatani görevini yerine getirdi.


Kepez Santral’e 5 milyon Avro hibe Ekonomi/Turizm Kepez Santral’e 5 milyon Avro hibe

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Türkiye’nin en büyük ve sorunsuz kentsel dönüşüm projesi olan Kepez Santral Kentsel Dönüşüm Projesi AB Ufuk 2020 hibe programına seçildi. AB Akıllı Kentler ve Toplumlar (SCC-1-2017) çağrısı kapsamında MAtchUP projesi ile yaklaşık 5 milyon Avro hibe almaya hak kazandı.


19 Mayıs Festival Tadında Kutlanacak Spor 19 Mayıs Festival Tadında Kutlanacak

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla hazırlanan program Cumhuriyet Alanı Atatürk anıtına Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çelenginin sunulmasıyla başlayacak.


DÜNYAYI ŞOK EDEN SİBER SALDIRI “YERLİ YAZILIM” KULLANIMINI BİR KEZ DAHA GÜNDEME GETİRDİ Teknoloji/Bilim/İnternet DÜNYAYI ŞOK EDEN SİBER SALDIRI “YERLİ YAZILIM” KULLANIMINI BİR KEZ DAHA GÜNDEME GETİRDİ

Son günlerde bütün dünya “WanaCrypt0r 2.0”(wannacry) adında bir siber saldırı ile çalkalanıyor.


AEDAŞ’tan Antalya, Burdur ve Isparta’da öğrencilere iş sağlığı ve güvenliği eğitimi Güncel AEDAŞ’tan Antalya, Burdur ve Isparta’da öğrencilere iş sağlığı ve güvenliği eğitimi

AEDAŞ, 4-10 Mayıs İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası çerçevesinde Antalya, Isparta ve Burdur’daki okullarda öğrencilere özel eğitimler verdi. İş sağlığı ve güvenliği konusunda uyulması gereken kuralların anlatıldığı programlarda, elektrik dağıtım sektöründe tehlikelerden korunmanın yolları da uygulamalı olarak anlatıldı.


RUSYA TARIM HEYETİ SERİK’TE Serik RUSYA TARIM HEYETİ SERİK’TE

Gerginleşen Türkiye Rusya ilişkilerinin ardından yapılan olumlu girişimler meyvesini vermeye başladı. Rusya Tarım Heyeti Antalya Serik İlçesine gelerek tarımsal işletmelerde incelemelerde bulundu.


Gül: Engellileri engellemeyelim Kemer Gül: Engellileri engellemeyelim

Engelliler Haftası etkinliğinde konuşan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “İlçemizde engellilere uygun kaldırım yapıyoruz. Ancak bazıları bu kaldırımlara araç park ederek geçişe engel oluyorlar. Gördüğümde bu arabaların camına uyarı notu koyuyorum” dedi.


YAZLIĞA GİDERKEN TANSİYON ALETİNİZİ UNUTMAYIN Sağlık/Kadın YAZLIĞA GİDERKEN TANSİYON ALETİNİZİ UNUTMAYIN

Ülkemizdeki 15 milyon hastanın yaklaşık 10 milyonunun kan basıncı kontrol altında değil. Hipertansiyon belirti vermediği için hastalar tarafından ne yazık ki fark edilemiyor.


Vicdansız Sürücü Çarptı Kaçtı Kumluca Vicdansız Sürücü Çarptı Kaçtı

Kumluca’da meydana gelen trafik kazasında bir çocuk ağır yaralandı.


ANTSERDER’DEN SERİK’TE BİR DİZİ ZİYARET Serik ANTSERDER’DEN SERİK’TE BİR DİZİ ZİYARET

Antalya Serik’liler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Adnan Tezgel Üyeleri ile birlikte Serik’te bulunan resmi kurumlara bir dizi nezaket ziyaretinde bulundu.


BAŞKAN ÇALIK: Serik BAŞKAN ÇALIK: "AİLE OLMA DUYGUSUNU TOPLUMA KAZANDIRAN ANNEDİR’’

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık İlçede Anneler gününde Annelere ve Anne adaylarına karanfil hediye ederek; Ana gibi yar olmaz dedi.


Güncel "ANTALYA, BİRÇOK AVRUPA BAŞKENTİNDEN DAHA GÜVENLİ BİR MERKEZ"

Vali Münir Karaloğlu, Romanya’dan ülkemize ziyarete gelen gazetecileri makamında kabul ederek, gazetecilere Türkiye ve Antalya turizmi hakkında bilgi verdi.


ANTALYA OSB’NİN ALT YAPISI TÜRK TELEKOM’A EMANET Teknoloji/Bilim/İnternet ANTALYA OSB’NİN ALT YAPISI TÜRK TELEKOM’A EMANET

Türk Telekom ile Antalya Organize Sanayi Bölgesi arasında, bölgede yer alan sanayi kuruluşlarına ileri teknoloji hizmetlerinin sunulması için iş birliği anlaşması imzalandı. Türk Telekom tarafından sunulacak hizmet kapsamında Antalya Organize Sanayi Bölgesinin teknolojisi altyapısı iyileştirilip geliştirilecek.


Daha sağlıklı yemek seçimleri nasıl yapılır? Sağlık/Kadın Daha sağlıklı yemek seçimleri nasıl yapılır?

Ne yediğiniz ve içtiğiniz hakkında yaptığınız seçimler önemlidir. Bu seçimler dengeli ve sağlıklı bir beslenme örüntüsü içermelidir. Hepimizin cinsiyet, yaş, boy uzunluğu ve fiziksel aktivite durumuna göre farklı enerji gereksinimleri vardır.Tüm mahallelerde hizmete devam Güncel 
Tüm mahallelerde hizmete devam

Kepez Muhtarlar Derneği’nin yeni yönetimini kabul eden Başkan Hakan Tütüncü, “Bütün muhtarlarımıza saygımız, hukukumuz sonsuzdur. Derneğin yönetimine hangi muhtarımız gelirse gelsin, biz bütün muhtarlarımıza aynı şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.


Kemer’in gururu oldular Kemer Kemer’in gururu oldular

Çeşitli karşılaşmalarda dereceye giren Kemer Karate Takımı’nın 13 minik sporcusu Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek katkılarından dolayı teşekkür ettiler.


Ziyafet, Yeni Yatırımcıları ile Franchise Expo Eurasia’da Buluşuyor! Ekonomi/Turizm Ziyafet, Yeni Yatırımcıları ile Franchise Expo Eurasia’da Buluşuyor!

“Ziyafet Çiğköfte, Anadolu Yatırımcıları ile 18-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek Bayilik Fuarı’nda bir araya geliyor“


Öğrencilere havalı gezi Güncel Öğrencilere havalı gezi

Başkan Hakan Tütüncü, Aksu Uçak Bakım Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin başarılı 40 öğrencisini, havacılık müzesi gezileriyle ödüllendirecek.


Finike Günçalı (Ernez) ve Kaş Doğantaş Grup yolları yapılıyor Finike Finike Günçalı (Ernez) ve Kaş Doğantaş Grup yolları yapılıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Doğu ilçelerinde hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Ekipler, Finike’ye bağlı Günçalı (Ernez) ve Kaş’a bağlı Doğantaş mahallesinin grup yolların da bakım, onarım çalışması yapıyor.


Sur Yapı, Antalya’da Yeni Bir Antalya İnşa Ediyor! Güncel Sur Yapı, Antalya’da Yeni Bir Antalya İnşa Ediyor!

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi başlıyor, Sur Yapı Antalya’dan tüm Türkiye’ye sesleniyor. Kurulacak olan yeni şehirde ÖN TALEP DÖNEMİ BAŞLADI!


Özel çocuklardan bahar partisi Güncel Özel çocuklardan bahar partisi

Büyükşehir Belediyesi Haşim İşcan Aile Eğitim Merkezi’nde eğitim gören özel çocuklar hazırladıkları “Doğayı Seviyoruz Engelleri Aşıyoruz” bahar partisi ile hünerlerini sergiledi. Aileler çocuklarının hazırladıkları gösterileri gururla izledi.


Rhodiapolis’de piyano eşliğinde Çoksesli Koro Kumluca Rhodiapolis’de piyano eşliğinde Çoksesli Koro

Kumluca’da yer alan antik kent Rhoiapolis, Büyükşehir Belediyesi Çoksesli ve Gençlik Korosu konserine ev sahipliği yaptı. Antik tiyatroyu dolduran Kumlucalılar konseri ilgiyle izledi.


Konyaaltı’nda personeli ilkyardım eğitimi..
 Güncel Konyaaltı’nda personeli ilkyardım eğitimi..


Konyaaltı Belediyesi, çalışanlarına yönelik eğitim programlarına ilkyardım ile devam ediyor. Türkiye Kızılay Derneği Antalya Şubesi, Belediye çalışanlarına temel sağlık teknikleri konusunda eğitim verdi.


KEMER’DE ENDURO HEYECANI Kemer KEMER’DE ENDURO HEYECANI

Kemer Belediyesi’nin desteklediği Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 2. Ayak yarışı 20-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Kemer’de yapılacak.


Doğal Omega 3’ü almanın en kolay yolu TON BALIĞI tüketmektir Sağlık/Kadın Doğal Omega 3’ü almanın en kolay yolu TON BALIĞI tüketmektir

Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez, Omega-3 desteklerinden faydalanmayı düşünenlere yararlı olabilecek püf noktalarını açıkladı.


Sahipsiz patiler yuva arıyor Güncel Sahipsiz patiler yuva arıyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın “Ortak kullanım alanlarımızı, çevre ve toplum sağlığının gereklerini yerine getirerek, hayvanlarımızla paylaşacağız” anlayışıyla gerçekleştiren Sokak Hayvanları Festivali’nin 4’üncüsü, 20 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek.


Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Türköz’den Envar’a ziyaret Gündoğmuş Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Türköz’den Envar’a ziyaret

Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz, Özel Antalya Envar Koleji İlkokulu Okul Aile Birliği’nin desteği ile okul yönetimi ve öğretmenlerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği giyim yardımı organizasyonuna teşekkür etti.


Beslenme Alışkanlıklarınız Tansiyonunuzu Yükseltmesin Sağlık/Kadın Beslenme Alışkanlıklarınız Tansiyonunuzu Yükseltmesin

Yüksek kan basıncı olarak bilinen hipertansiyon, Türkiye’de yaklaşık her 100 kişiden 30’unda görülüyor.


Döşemealtı’nda 19 Mayıs Gençlik haftası heyecanı Döşemealtı Döşemealtı’nda 19 Mayıs Gençlik haftası heyecanı

Döşemealtı Belediyesi tarafından 19-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Gençlik haftası etkinlikleri için hazırlıklar tamamlandı. Gençlik haftası etkinlikleri, fener alayı, halk konseri, doğa yürüyüşü ve bisiklet şenliği ile devam edecek.


2’inci Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası Sona Erdi Kumluca 2’inci Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası Sona Erdi

Kumluca Sınav Koleji'nde düzenlenen 2. Geleneksel 20 yaş üstü Masa Tenisi Turnuvasına 38 sporcu katıldı.


Ekstra bagaj ücreti alınmasına en çok Türkler muhalefet ediyor! Ekonomi/Turizm Ekstra bagaj ücreti alınmasına en çok Türkler muhalefet ediyor!

Tatile çıkmak güzel, fakat fazla ağır bavullar sorun! Seyahat sitesi momondo, Türkiye dahil, farklı ülkelerdeki seyahat severlerin ekstra bagaj ücreti uygulamasına yaklaşımlarını inceledi. Buna göre Türklerin yarısından fazlası azami ağırlık sınırını aşmamaya özen gösteriyor, yüzde 23’ü ise ekstra bagaj ücreti uygulamasının doğru bulmuyor.


HİPERTANSİYON ARTIK GENÇLERİN DE HASTALIĞI Sağlık/Kadın HİPERTANSİYON ARTIK GENÇLERİN DE HASTALIĞI

Yüksek tansiyon ülkemizde her dört kişiden birinde görülen önemli bir sağlık sorunu. Tedavi edilmediği sürece kalp krizi, inme, böbrek yetmezliği ve körlük gibi ciddi sorunlara neden oluyor.


 ENGELLİ İSTİHDAMINDA ÖRNEK TEŞKİL EDEN AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.’YE İŞKUR’DAN TEŞEKKÜR BELGESİ Güncel ENGELLİ İSTİHDAMINDA ÖRNEK TEŞKİL EDEN AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.’YE İŞKUR’DAN TEŞEKKÜR BELGESİ

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), engelli personel istihdamına özel önem veren AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye bu alandaki örnek sorumluluk anlayışı nedeniyle Engelliler Haftası kapsamında ‘Teşekkür Belgesi’ sundu.


Kızılay Anneler Gününde Suriyeli yetimleri yalnız bırakmadı Kızılay Anneler Gününde Suriyeli yetimleri yalnız bırakmadı

Suriye’nin İdlib kentinde yaşayan halka yardımlarını sürdüren Kızılay, bölgede bulunan yetimhanelere, gıda kolisi, süt ve bisküvi dağıttı.


Yumurta dondurma konusunda şaşırtıcı 5 doğru Sağlık/Kadın Yumurta dondurma konusunda şaşırtıcı 5 doğru

Yumurta dondurma işlemi, bir anlamda, yaşla beraber ilerleyen biyolojik saate engel olmak gibi tanımlanabilir. Çünkü kadın yaşı arttıkça yumurtalarda kromozomal anormallik gelişme olasılığı artar ve bunun sonucunda kadının gebe kalma şansı zor veya imkansız hale gelebileceği gibi, düşük yapma ya da anomalili gebeliklerin oluşmasına da yol açabilir.


Kepez’den eğitimde hız rekoru Güncel Kepez’den eğitimde hız rekoru

Kepez Belediyesi, yeni toplanı salonu talebine bir hafta içinde ilk kazmayı vurarak toplantı salonu da olan yeni bir okul binası ile karşılık verdiği Yeni Mahalle İlkokulu’nda hayırseverler ile birlikte temel atma töreni gerçekleştirdi.


Genetiği ile oynanmış esrar yetiştiren 2 şüpheli tutuklandı Güncel Genetiği ile oynanmış esrar yetiştiren 2 şüpheli tutuklandı

Kepez İlçesinde Bir İkamette Genetiği ile Oynanmış Esrar Yetiştiren 2 Şüpheli Tutuklandı


ASMEK yılsonu sergisi büyüledi Kültür/Sanat ASMEK yılsonu sergisi büyüledi

Türkiye’nin en büyük yaygın eğitim kurumlarından biri olan Antalya Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (ASMEK) yılsonu sergisi ile büyüledi. Merkez ve ilçelerdeki kurs merkezlerinde eğitim alan kursiyerlerin el emeği ürünlerinin yer aldığı serginin açılışında konuşan Başkan Menderes Türel 2005 yılında kurdukları ASMEK’in bugüne kadar 189 bin 542 kişiye hizmet verdiğini söyledi.


Elmalı Devlet Hastanesi’nde Çocuk Hastaya Anestezi (Sedasyon) Altında Kanal Tedavisi Uygulaması Elmalı Elmalı Devlet Hastanesi’nde Çocuk Hastaya Anestezi (Sedasyon) Altında Kanal Tedavisi Uygulaması

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Elmalı Devlet Hastanesi’nde görevli Anestezi Uzmanı İbrahim Kaya ve Diş Hekimi Murat Dölek tarafından il kez 4 yaşındaki çocuk hastanın süt dişine anestezi (sedasyon) altında kanal tedavisi uygulandı.


Varsak Şehit Uğur Gökcan Polis Merkez Amirliği Törenle Açıldı Güncel Varsak Şehit Uğur Gökcan Polis Merkez Amirliği Törenle Açıldı

Antalya'nın en kalabalık ve suç çeşitliliği açısından geniş bir yelpazeye sahip Kepez ilçesinde, ilçenin kuruluşu ile birlikte faaliyet gösteren Sanayi Polis Merkez Amirliği'ne ek olarak 2010 yılında Kepez Polis Merkezi Amirliği, 2013 yılında da Altınova Şehit Muhammet Oğuz Kılınç Polis Merkez Amirliği faaliyete geçirildi.


Güncel "Çiçekleri soldurmayalım" projesi devam ediyor

“Çiçekleri Soldurmayalım” Projesi kapsamında Meslek Eğitimini Tamamlayan Kursiyerler İstihdam Edilmeye Devam Ediyor


Antalya’da “Huzurlu Sokaklar Uygulaması” Yapıldı Güncel Antalya’da “Huzurlu Sokaklar Uygulaması” Yapıldı

Huzurun ve kamu düzeninin sağlanması amacıyla yurt genelinde kamu düzenini bozan bazı faaliyetlerde bulunan şahıslara yönelik 81 İl Emniyet Müdürlüğü tarafından eş zamanlı olarak “Huzurlu Sokaklar Uygulaması” adı altında uygulama yapıldı.


19 MAYIS ATATÜK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN Güncel 19 MAYIS ATATÜK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

19 MAYIS ATATÜK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN


KUMLUCA'DA ÇÖP KONTEYNERİNE ATILAN TÜRK BAYRAĞI TEPKİ ÇEKTİ! Kumluca KUMLUCA'DA ÇÖP KONTEYNERİNE ATILAN TÜRK BAYRAĞI TEPKİ ÇEKTİ!

Kumluca İlçesi Eski Cami Mahallesinde çöp konteynerine atılmış yırtık Türk Bayrağı yoldan geçen bir vatandaşın dikkatini çekti...


Muratpaşa'da muhteşem 19 Mayıs görüntüleri Güncel Muratpaşa'da muhteşem 19 Mayıs görüntüleri

Muratpaşa Belediyesi, her ulusal bayramda olduğu gibi kentin ana caddelerinden Tekelioğlu’nu yine dev Türk Bayrakları ve Atatürk posteriyle donattı. Güneşin batmasının ardından sokak lambalarının ışıklarının yanmasıyla Tekelelioğlu Caddesi’nde Antalyalılar’ın gözlerini kamaştıran görüntüler ortaya çıktı.


ANTALYALI GENÇ MUCİTLER ULUSLARARASI BİLİM MARATONUNDA ÖDÜLE KOŞUYOR Güncel ANTALYALI GENÇ MUCİTLER ULUSLARARASI BİLİM MARATONUNDA ÖDÜLE KOŞUYOR

MEF Okulları ve MEF Üniversitesi iş birliği ile fizik, kimya ve biyoloji alanlarındaki yetenekli lise öğrencilerini bilimsel araştırmalara yönlendirmek amacı ile düzenlenen “Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışması”nın 26’ncısı için geri sayım başladı.


ALİ ULVİ BÜYÜKNOHUTÇU CİNAYETİ TBMM’DE Siyaset ALİ ULVİ BÜYÜKNOHUTÇU CİNAYETİ TBMM’DE

BUDAK: “ALİ ULVİ BÜYÜKNOHUTÇU’NUN ÇEVRE MÜCADELESİYLE CİNAYET ARASINDA BAĞLANTI OLUP OLMADIĞI ARAŞTIRILACAK MIDIR?”


ANTALYA LİSESİ RESİM SERGİSİ Kültür/Sanat ANTALYA LİSESİ RESİM SERGİSİ

Resim öğretmeni Canan Bayır rehberliğinde çalışan Antalya Lisesi öğrencileri bir yıllık emeklerini açtıkları sergiyle sanatseverlerin beğenisine sundular.


Basketbolun efsaneleri 19 Mayıs için buluşuyor Spor Basketbolun efsaneleri 19 Mayıs için buluşuyor

Muratpaşa Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Antalya’da basketbola damga vurmuş isimleri aynı sahada buluşturuyor. Bu yıl 2’ncisi gerçekleştirilecek Potanın Dostları Basketbol Şenliği 18 Mayıs Perşembe saat 18.00’de Çağlayan Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.


Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’ndan Engellerin Aşılmasına Katkı     Güncel Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’ndan Engellerin Aşılmasına Katkı

Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrencileri, Antalya Teknokent Firması Solitsan ile ortaklaşa yaptıkları çalışma ile engellilerin ve yaşlıların kullanıma yönelik yapılan Versiyon 2.0 engelli aracını modern teknolojiyle geliştirdi.


KEMER’DE ENDURO HEYECANI Kemer KEMER’DE ENDURO HEYECANI

Kemer Belediyesi’nin desteklediği Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 2. Ayak yarışı 20-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Kemer’de yapılacak.


BUDAK: “AKP’Lİ CUMHURBAŞKANI DÖNEMİNDE İŞSİZLİK DURDURULAMIYOR” Siyaset BUDAK: “AKP’Lİ CUMHURBAŞKANI DÖNEMİNDE İŞSİZLİK DURDURULAMIYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP hükümetlerinin iç ve dış politikadaki büyük hataları nedeniyle işsizlik oranlarının rekor seviyelere çıktığını belirterek, “AKP’li Cumhurbaşkanı döneminde işsizlik durdurulamıyor. İşsizliğin tehdit ve kampanya ile hukukun işlemediği tek adam düzeniyle çözülmeyeceği ortadadır. İşsizlik ve büyüme için hukuk, demokrasi ve huzur gerekiyor” dedi.


CHP'Lİ GENÇLER ŞIRNAK'TA UÇURTMALARI BARIŞ İÇİN UÇURDU Siyaset CHP'Lİ GENÇLER ŞIRNAK'TA UÇURTMALARI BARIŞ İÇİN UÇURDU

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları MYK Üyesi Mustafa Kalkan, CHP Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül ve CHP İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Kenan Otlu Şırnak'ın İdil ilçesine bağlı Pınarbaşı köyünde düzenlenen Uçurtma Şenliğine katıldı.


Drone kullanımında izin alınacak Güncel Drone kullanımında izin alınacak

Antalya Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, il genelinde izinsiz drone kullanılamayacak, izin alınmadan yapıldığı tespit edilen drone kullanımlarında mahalli kollukça droneler düşürülecek, kullananlar hakkında da cezai yaptırımlar uygulanacağı bildirildi.


Tütüncü hemşeri derneklerinin yanında Döşemealtı Tütüncü hemşeri derneklerinin yanında

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Döşemealtı’nda bir araya gelen 5 hemşeri derneğinin buluşmasında yer aldı


ANKUTSAN Antalya ailesi şenlikte buluştu Güncel ANKUTSAN Antalya ailesi şenlikte buluştu

ANKUTSAN Antalya fabrikası 5’nci Geleneksel Bahar Şenliği, IC Hotels Green Palace’da gerçekleşti


MHP'li Yurdakul'un Şehit Annelerine Vefası Siyaset MHP'li Yurdakul'un Şehit Annelerine Vefası

MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, Antalya'da kongrelerini tamamlayan MHP İlçe teşkilatlarına tebrik ziyaretinde bulundu. İl Başkanı Mustafa Aksoy ve MHP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı ziyaretler süresince MHP Antalya Teşkilatları birlik ve beraberlik mesajı verdi.


Değirmenci güven tazeledi Güncel Değirmenci güven tazeledi

Emekli Astsubaylar tansiyonu yüksek bir genel kurul gerçekleştirdi. Yapılan oylamada Mustafa Değirmenci, 2020 yılına kadar başkan seçildi.


 Başkan Türel’den, Şükrü Önal’a anlamlı ziyaret Güncel Başkan Türel’den, Şükrü Önal’a anlamlı ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Adanaspor deplasmanından dönerken kaza geçiren otobüste bulunan ve bir kolunu kaybettiği için Tıp Fakültesi’nde tedavisi süren taraftar Şükrü Önal’ı ziyaret etti. Başkan Türel, geçmiş olsun dileklerini ilettiği Şükrü Önal’a Avrupa kupa maçına birlikte gitme sözü verdi.


AKSU BELEDİYESİ’NİN HUKUK ZAFERİ Aksu AKSU BELEDİYESİ’NİN HUKUK ZAFERİ

Aksu Belediyesi önemli bir hukuk mücadelesini kazandı, 150 dönüm araziye sahip oldu. Çalkaya Sanayi Sitesi doğusunda yer alan belediyeye ait arazi Çalkaya Belediyesi döneminde hukuksuz bir şekilde birilerine tahsis edilmişti. Arazinin yeniden belediye adına tescil edilmesi için hukuk mücadelesi başlatan Aksu Belediyesi davayı kazandı.


 Askere anneler günü sürprizi Kemer Askere anneler günü sürprizi

Kemer Belediyesi, Çanakkale’de askerliğini yapan Mehmet Gürsoy ile ailesini anneler gününde buluşturdu. Başkan Mustafa Gül tarafından bir araya getirilen Gürsoy ailesinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.


Başkan Genç’in ‘Pazar’ mesaisi Döşemealtı Başkan Genç’in ‘Pazar’ mesaisi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, her platformda vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteriyor. Haftasonu mesaisini Başkan Yardımcılarıyla birlikte mevlit, düğün, nişan, toplantı ve mesire alanındaki şenliklerde vatandaşların ziyaretlerine ayıran Genç’in son durağı bu yıl üçüncüsü düzenlenen Muratpaşa Yağlı Pehlivan Güreşleri oldu.


Döşemealtı Belediyesi personeline Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi personeline "İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi"

Döşemealtı Belediyesi, hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında personeline "İş Sağlığı ve İş Güvenliği" semineri verdi.


19 Mayıs’ta yüzbinler buluşacak Güncel 19 Mayıs’ta yüzbinler buluşacak

Muratpaşa Belediyesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 98’inci yılında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı, aralarında sivil toplum örgütleri, sendikalar ve siyasi partilerin bulunduğu Cumhuriyet için Antalya El Ele Platformu’yla birlikte kutlayacak.


MMO Antalya Şubesi’nde ‘Duayen Buluşması’ Güncel MMO Antalya Şubesi’nde ‘Duayen Buluşması’

Makine Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, düzenlediği Duayen Buluşması kapsamında Akdeniz Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü öğrencilerini, Makine Yüksek Mühendisi Melih Dipova ile buluşturdu.


Başkan Uysal, ‘Çocuklar hepimizin’ Güncel Başkan Uysal, ‘Çocuklar hepimizin’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türkan Saylan Kreşi’nin mezuniyet töreninde “Ülkenin bütün çocukları hepimizindir. Onlar bizim hep birlikte geleceğimiz; ülkemizin, şehrimizin geleceğini tanzim edecek kişilerdir” diye konuştu.


Kepez’de Akademik Voleybol start alıyor Spor Kepez’de Akademik Voleybol start alıyor

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Kepez Belediyespor iş birliğiyle Kepez’de Akademik Voleybol başlıyor.


EQUALITY Projesi İle Talesemide Farkındalık ve Tedavide Başarı Artacak Sağlık/Kadın EQUALITY Projesi İle Talesemide Farkındalık ve Tedavide Başarı Artacak

Talasemili Gençlere Daha Kaliteli Bir Yaşam Sunmak İçin Endokrin Komplikasyonlarının Tanı ve Tedavisi İsimli Avrupa Birliği Projesi’nin Açılış Konferansı 12 Mayıs Cuma günü Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin (SBÜ AEAH) Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleşti.


ÇİFTÇİLER ATAY USLU’NUN MİSAFİRİ Finike ÇİFTÇİLER ATAY USLU’NUN MİSAFİRİ

Antalya Milletvekili Atay Uslu Ankara’da çiftçileri misafir etti, çiftçilerle tarım konusunda görüş alış verişinde bulundu.


Özel Anneler konuştu Serik Özel Anneler konuştu

Büyükşehir Belediyesi, ENFEST kapsamında ‘Anneler Konuşuyor’ etkinliği düzenledi. Engelli çocuk annelerinin söz aldığı anlamlı etkinlik, duygu dolu anlar yaşattı. Engelli annesi Sevgi Bayramoğulları’nın kızı Nisa için söylediği “Bu bizim seçimimiz değil. Nisa bize Allah’ın bir hediyesi. Diğer evlatlarımla aralarında hiç fark yok” sözleri yüreklere dokundu.


 Kadınlar kamera arkasına geçti Kültür/Sanat Kadınlar kamera arkasına geçti

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Haşim İşcan Aile Eğitim Merkezi, ‘Anne-Çocuk’ temalı 2. Amatör Kısa Metraj Film Festivali düzenledi. Hayatlarında ilk kez sinemanın büyülü dünyası ile tanışan 14 kadın, yönetmen koltuğuna oturup hayatlarını konu alan kısa film çekti.


Muratpaşa’nın şampiyonu Balaban oldu..
 Spor Muratpaşa’nın şampiyonu Balaban oldu..


3.Muratpaşa Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Orhan Okulu ile finalde mücadele eden Konyaaltı Belediyesi güreşçisi İsmail Balaban, rakibini yenerek altın kemeri omuzlayan isim oldu.


Kepezli miniklerden 7 bölge dansı Güncel Kepezli miniklerden 7 bölge dansı

Kepez Belediyesi kreşinin ilk mezunlarının düzenlediği gösterinin finalinde, mini öğrenciler 7 bölgenin dansını sunarak Türk bayraklarıyla velilerini selamladı.  Büyükşehir’den Bahar Konseri Kültür/Sanat Büyükşehir’den Bahar Konseri

Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, “Bahar Konseri” ile bahara merhaba dedi. THM İcra Heyeti, Kaleiçi Yat Limanı Amfi Tiyatro’da gerçekleştirdiği konserde birbirinden güzel türküleri Antalyalılar için seslendirdi.


GELENEKSEL ÇANAKKALE GEZİSİNE KATILAN AKSULULAR UĞURLANDI Aksu GELENEKSEL ÇANAKKALE GEZİSİNE KATILAN AKSULULAR UĞURLANDI

Aksu Belediyesinin geleneksel hale getirdiği, Çanakkale gezisine katılan vatandaşlar, Cuma akşamı belediye hizmet binasının önünden Çanakkale'ye uğurlandı.


Döşemealtı Akkoç Mahallesi yolu genişliyor Döşemealtı Döşemealtı Akkoç Mahallesi yolu genişliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ilçe mahallelerde yol genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Döşemealtı Akkoç Mahallesi’nde sarp kayalık ve dik yamaç nedeniyle ulaşımı riskli olan 2 bin metrelik yolda genişletme çalışması yapılıyor. Böylece Akkoç yolu daha güvenli hale gelecek.


Engelli vatandaşlar için plajlar yapılacak Güncel Engelli vatandaşlar için plajlar yapılacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel, engellilerin sorunlarına çözüm bulmak üzere engelli STK temsilcileri ile buluştu. Toplantıda, Lara, Konyaaltı ve Sarısu’da engellilere özel plaj yapılmasıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.


KADIN KANSERLERİNİN 8 BELİRTİSİNE DİKKAT! Sağlık/Kadın KADIN KANSERLERİNİN 8 BELİRTİSİNE DİKKAT!

Kadınlarda sık rastlanan kanserler arasında, meme kanserinden sonra genital organlara ait türler de ilk sıralarda yer alıyor. Kadın kanserlerinin bir kısmı erken belirti verdiğinden, kısa sürede tanı konularak tamamen tedavi edilmeleri mümkün olabiliyor. Ancak hiçbir belirti vermeden ilerleyen kanserler konusunda çok dikkatli olunması gerekiyor.


Konyaaltı Belediyesi Kreşi’nde annelere sürpriz..
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Kreşi’nde annelere sürpriz..


Konyaaltı Belediyesi Gürsu Çocuk Kreşi öğrencileri, Anneler Günü için hazırladıkları etkinliklerle, bir kez daha annelerinin gönüllerini fethettiler.


DİJİTAL ÇAĞDA “İÇERİK OYUNLARI” Teknoloji/Bilim/İnternet DİJİTAL ÇAĞDA “İÇERİK OYUNLARI”

İstanbul Bilgi Üniversitesi, yeni nesil pazarlama trendlerine ilişkin merak edilen başlıkların ele alındığı “İçerikle Pazarlama Konferansı”na ev sahipliği yaptı. “Game of Thrones” dizisine atıfla “İçerik Oyunları” başlığıyla altında düzenlenen konferansta, İstanbul Bilgi Üniversitesi ile Pazarlama 3.0 ortaklığıyla yapılan “Sosyal Medya ve Markalar” araştırmasının sonuçları paylaşıldı


SABAHLARI DİNLENMİŞ OLARAK UYANMAK İÇİN 10 İPUCU Sağlık/Kadın SABAHLARI DİNLENMİŞ OLARAK UYANMAK İÇİN 10 İPUCU

Sosyal yaşamdaki değişiklikler ve teknolojik gelişmeler gecenin de artık gündüz gibi yoğun bir şekilde yaşanmasına yol açıyor. Bu durum; uyku kalitesini bozuyor, enerjiyi azaltıyor, duygusal durumu ve sağlığı olumsuz etkiliyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...