Pazartesi, 14 Ekim 2019
Kanada Büyükelçisi Cooter’dan Başkan Vekili Afşar’a ziyaret  Büyükelçi Cooter; ‘Antalya’nın güneşine Güncel Kanada Büyükelçisi Cooter’dan Başkan Vekili Afşar’a ziyaret Büyükelçi Cooter; ‘Antalya’nın güneşine

Kanada’nın Ankara Büyükelçisi Chris Cooter, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İsmail Afşar’a nezaket ziyaretinde bulundu. Hem iş hem tatil için Antalya’da bulunduklarını belirten Cooter, Kanadalı yatırımcıların Antalya’nın bol güneşinden yararlanarak enerji alanında yatırım yapmak istediklerini söyledi.


Antalya Çocuk Evleri’nde Kalan Çocuklara Yangın Eğitimi Verildi Güncel Antalya Çocuk Evleri’nde Kalan Çocuklara Yangın Eğitimi Verildi

Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu "Çocuk Evlerinin Yangın Güvenliğinin İncelenmesi" konusunda işbirliği yaptı.


“Anne Adayları Dikkat… Yaz Ayında ve Ramazanda Hamilelik Süreci” Alanya “Anne Adayları Dikkat… Yaz Ayında ve Ramazanda Hamilelik Süreci”

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte anne adayları bir takım güçlükler yaşamakta ve şikayetleri artmaktadır. Yaz gebeliği diğer aylara göre biraz daha güç bir gebelik sürecidir. Ramazan ayının da yaz mevsimine denk gelmesi ile bu süreçte hamileleri ne gibi zorluklar bekliyor, neler yapılmalı, dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?


ETO'O'nun Krallığına 2 Gol Kaldı Spor ETO'O'nun Krallığına 2 Gol Kaldı

Antalyaspor’un 2-1 kazandığı Burssapor maçında, takımın 2 golünü de atan Samuel Eto'o'nun taç giymesine 2 gol kaldı.


Yeni Rekorlar Getiren Galibiyet Spor Yeni Rekorlar Getiren Galibiyet

Bursaspor'u 2-1 yenen Antalyaspor ve Teknik Direktör Rıza Çalımbay, kulüp tarihine geçecek 3 rekoru birden kırdı.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN MUHTARLAR VE AİLELERİNE ANITKABİR ZİYARETİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN MUHTARLAR VE AİLELERİNE ANITKABİR ZİYARETİ

Manavgat Belediyesi Manavgat’taki muhtarları ve ailelerini, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir ziyaretine götürdü.


BUDAK’TAN SANAYİ ÜRETİM TASARISINA ELEŞTİRİ Siyaset BUDAK’TAN SANAYİ ÜRETİM TASARISINA ELEŞTİRİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu’nda görüşülecek olan, “Sanayinin Geliştirilmesi ve Üretimin Desteklenmesi Amacıyla Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı”nı eleştirdi.


Tanpınar finalistleri ödüllerini alıyor Kültür/Sanat Tanpınar finalistleri ödüllerini alıyor

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat Yarışması’nın finalistleri, 26 Mayıs’ta düzenlenecek törenle ödüllerini alacak.


CW Enerji 7 yılda 18 kat büyüdü Ekonomi/Turizm CW Enerji 7 yılda 18 kat büyüdü

Antalya’nın parlayan yıldızı CW Enerji, “Güneşin Olduğu Her Yerdeyiz” sloganıyla 7 yılda 18 Kat büyüdü, hedefini tüm dünyaya ürün satmak olarak belirledi


Minderin Aslanı Avrupa’da Destan Yazdı Spor Minderin Aslanı Avrupa’da Destan Yazdı

U14-U15 Avrupa Güreş Şampiyonası grekoromen stilde Avrupa ikincisi olan Furkan Şimşek Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.


İNŞAAT SEKTÖRÜNDEKİ BÜYÜME PLASTİKLERE TALEBİ ARTIRDI Ekonomi/Turizm İNŞAAT SEKTÖRÜNDEKİ BÜYÜME PLASTİKLERE TALEBİ ARTIRDI

Plastik inşaat malzemeleri üretimi 7,8 milyar dolara yükseldi


Erkeğin yeni gücü: Kişisel bakım Sağlık/Kadın Erkeğin yeni gücü: Kişisel bakım

Zamanla birlikte toplumlar ve kültürler değişiyor. Teknoloji kas gücünün yerini aldıkça, kadın-erkek rolleri de değişiyor. Kas güçleri yerine zihinsel ve duygusal güçlerini koyan erkekler, artık görünümlerine de önem veriyorlar.


Düşler Günlüğü fotoğraf sergisi açılıyor Kültür/Sanat Düşler Günlüğü fotoğraf sergisi açılıyor

Muratpaşa Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi’nin ailelerinin 15 özel çocuk için kurduğu düşleri birkaç saatliğine de olsa gerçeğe dönüştürdüğü "Düşler Günlüğü" projesinin fotoğraf sergisi 25 Mayıs Perşembe belediye fuayesinde açılıyor.


Muratpaşa 15 bin eserlik dev sergiye hazır Kültür/Sanat Muratpaşa 15 bin eserlik dev sergiye hazır

Muratpaşa Belediyesi’nin 56 mahallede 5 bin kişiye ulaşan 86 farklı branşta 250 kursun açıldığı sanatsal üretim ve meslek edindirme kursları yılsonu sergisi 29 Mayıs Pazartesi saat 14.00’de Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılıyor.


WannaCry’a karşı güvende misiniz? Teknoloji/Bilim/İnternet WannaCry’a karşı güvende misiniz?

Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, tüm dünyayı sarsan WannaCry siber saldırısı karşısında bilgisayarınızı kontrol edebilecek ücretsiz bir denetleyici yayınladı. Kişisel bilgisayarınızı kontrol edebilirsiniz. Hemen şimdi!


Azı Karar Çoğu Acil Servis Ziyareti! Sağlık/Kadın Azı Karar Çoğu Acil Servis Ziyareti!

Ramazan ayında, ziyafete dönüşen sofraların büyüsüne kapılıp kronik hastalıklarınız olduğu halde yemeği fazla kaçırıyorsanız; hiç istemeseniz de özellikle iftardan sonra hastaneye gitmeniz gerekebilir.


Benlerdeki renk, boyut, şekil değişikliklerine ve kanamalara dikkat! Sağlık/Kadın Benlerdeki renk, boyut, şekil değişikliklerine ve kanamalara dikkat!

Cilde renk veren melanosit isimli hücrelerden kaynaklanan, diğer cilt tümörlerine göre nadir görülse de en kötü seyirli tümörlerden biri olan melanom, erken evrede saptanırsa başarılı bir şekilde tedavi edilebiliyor.


Döşemealtı Belediyesi’nin Cami Temizleme Ekibi tempo arttırdı Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nin Cami Temizleme Ekibi tempo arttırdı

Döşemealtı Belediyesi tarafından 3 yıl önce kurulan Cami Temizleme ekibi, Ramazan ayı öncesi çalışmalarına hız verdi. 5 kişilik temizlik ekibi, Ramazan ayına sayılı günler kala ilçe genelinde 58 Camii ve 2 Mescit de temizlik yapıp gül suyu ile yıkıyor.


SICAK HAVA VE ORUÇ METABOLİZMANIZI YAVAŞLATMASIN Sağlık/Kadın SICAK HAVA VE ORUÇ METABOLİZMANIZI YAVAŞLATMASIN

Ramazan ayının yaz mevsimine denk gelmesiyle uzun süre aç kalmak, beslenme şeklinin ve saatlerinin değişmesi, hareket azlığı, yemeklerden hemen sonra yatılması gibi nedenler sindirim ve sağlık problemlerini de beraberinde getirebiliyor.


ÇOCUKLAR AÇIK HAVADA MUTLU OLUYOR Sağlık/Kadın ÇOCUKLAR AÇIK HAVADA MUTLU OLUYOR

Çocukların sağlıklı büyümesi, bedensel ve psikolojik olarak sağlıklı olabilmesi için harekete, açık havaya, güneşe ihtiyaçları vardır. Bebeğin açık havaya çıkarılması güneş alması çok önemlidir.


Konyaaltı Belediyesi 2. Hobi Festivali tamamlandı Güncel Konyaaltı Belediyesi 2. Hobi Festivali tamamlandı

Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Antalya Konyaaltı Hobifest renkli görüntülerle vatandaşlara unutulmaz bir hafta sonu yaşattı


Kepez’de ramazan yine dopdolu Güncel Kepez’de ramazan yine dopdolu

Kepez Belediyesi’nin gelenekselleştirdiği Ramazan Şenliği’nde, Ferhat Göçer’li, İsmail YK’lı, Ankaralı Ayşe’li dopdolu bir program gerçekleşecek.


KANADA’NIN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ANTALYA’DA Güncel KANADA’NIN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ ANTALYA’DA

Antalya Valisi Münir Karaloğlu Kanada’nın Ankara Büyükelçisi Chris Cooter ve eşini makamında kabul etti.


Süleyman Gürpınar turizmdeki gelişmeleri değerlendirdi Manavgat Süleyman Gürpınar turizmdeki gelişmeleri değerlendirdi

Antalya Manavgat Çolaklı’da yer alan Vonresort Hotels Genel Müdürü 
SÜLEYMAN GÜRPINAR, DİNAMİK SATIŞ AKIŞINI TAKİP ETMENİN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKTİ


BAŞKAN ŞAHİN’DEN ALTINTAŞ AÇIKLAMASI Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN ALTINTAŞ AÇIKLAMASI

Altıntaş Mahallesi’nden bir heyet Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret ederek mahallenin imar çalışmaları ve şerhler konusunda bilgi aldı.


Çocuğunuzun üstün zekalı olup olmadığını nasıl anlarsınız? Sağlık/Kadın Çocuğunuzun üstün zekalı olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Üstün zekâlı çocukların tespitinde erken teşhisin önemli bir yeri vardır. Bu konuda en büyük görev aileye düşmektedir. Peki, anne-babalar olarak hangi özellikleri gözlemlersek çocuğumuzun üstün zekâlı olduğu konusunda fikir sahibi olabiliriz?


Kepez’in yıldızları formalarını aldı Spor Kepez’in yıldızları formalarını aldı

Kepez Belediyesi Spor Kulübü tarafından bu yıl 2’ncisi gerçekleştirilen yetenek taramalarında başarılı olan genç sporcular, düzenlenen törenle formalarını aldı.


Gençlik cazla buluştu Kültür/Sanat Gençlik cazla buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi, Caz Konseri düzenledi. Birbirinden güzel şarkıların seslendirildiği konser büyük ilgi gördü.


Alanya Oba’da kanalizasyon seferberliği Alanya Alanya Oba’da kanalizasyon seferberliği

Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT), Alanya’nın Oba Mahallesi’ne 7 milyon yatırım bedelli 37 kilometrelik kanalizasyon hattı döşüyor.


Kumluca'da Trafik Kazası 1’i Ağır 4 Yaralı Kumluca Kumluca'da Trafik Kazası 1’i Ağır 4 Yaralı

Antalya-Kumluca Karayolu göynük kavşağında meydana gelen kazada 1 kişi ağır yaralandı.


Besin Alerjileri Ciddi Sonuçlar Doğurabilir Sağlık/Kadın Besin Alerjileri Ciddi Sonuçlar Doğurabilir

Ülkemizde tüm alerjik hastalıklarda olduğu gibi besin alerjisinde de görülme sıklığı her geçen gün artış gösteriyor. Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Sağlıklı Yaşam Yöneticisi Diyetisyen Sibel Mumcu, Besin Alerjisi Farkındalık Haftası’nda açıklamalarda bulundu.


Büyükşehir’den dolu dolu Ramazan Güncel Büyükşehir’den dolu dolu Ramazan

Büyükşehir Belediyesi Antalyalıların unutulmaz Ramazan geceleri geçirmesi için dolu dolu bir program hazırladı. Geleneksel Ramazan eğlenceleri ile farklı kültürlerin tanıtılacağı, hemşeri gecelerinin bir araya geleceği programlarda Mustafa Ceceli, Uğur Işılak gibi ünlü sanatçılar da sahne alacak. İftar çadırlarında 150 bin kişiye yemek ikramı yapılacak. Acil iftariyelik hizmeti bu yıl da devam edecek


Muratpaşa’nın araç filosu güçleniyor Güncel Muratpaşa’nın araç filosu güçleniyor

Muratpaşa Belediyesi, Aralık ayında 4 TIR ve 40 ton kapasiteye sahip bir taşıyıcıyla güçlendirdiği Fen İşleri Müdürlüğü araç filosuna 1 milyon 588 bin TL’lik yeni yatırımla 4 TIR daha ekledi.


Uluslararası Çok Kısa Filmler Festivali başlıyor Kültür/Sanat Uluslararası Çok Kısa Filmler Festivali başlıyor

Muratpaşa Belediyesi, 30 ülkede 90 şehirde aynı anda seyirciyle buluşan ve 19 yıllık bir geçmişe sahip ‘Çok Kısa Filmler Festivali’ne Antalya’da ev sahipliği yapıyor. Festival, 9 - 11 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek.


Zeytinköy’de kermes düzenlendi Güncel Zeytinköy’de kermes düzenlendi

Muratpaşa Belediyesi’nin Doğuyaka, Gebizli ve Yeşildere Mahalleri’nde kadınların yılbaşı çelengiyle sınırlı el emeğini geliştirmeyi hedefleyen ‘Zeytinköy Kadın Emeği Eğitim Merkezi’nde devam eden kurslarda ortaya çıkan el emeği göz nuru ürünler düzenlenen kermeste görücüye çıktı.


n11.com, Antalya’daki iş ortaklarıyla buluştu Ekonomi/Turizm n11.com, Antalya’daki iş ortaklarıyla buluştu

n11.com tüm Türkiye’ye ‘uğur’ dağıtmaya 2017 yılında da devam ediyor


GEBELİKTE KIZAMIKÇIK TEHLİKESİ! Sağlık/Kadın GEBELİKTE KIZAMIKÇIK TEHLİKESİ!

Sağlıklı bir gebelik süreci geçirmek ve sağlıklı bir bebek için, hamile kalmadan önce yapılması gerekenler arasında kızamıkçık aşısı da var.


Antalya Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binasının temeli törenle atıldı Güncel Antalya Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binasının temeli törenle atıldı

Antalya Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binasının temel atma töreni, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ve Yöntem Yapı Temsilcisi Cihan Oskay’ın ev sahipliğinde, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kamu Kurum ve Kuruluş Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, Muhtarlar, Emekli Emniyet Mensupları ve vatandaşların katılımları ile gerçekleştirildi.


Manavgat'ta 1 Şahıstan Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi Manavgat Manavgat'ta 1 Şahıstan Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi

Manavgat'ta 1 Şahıstan Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi


Finike'de silahla yaralama olayına karışan şahıslar yakalandı Finike Finike'de silahla yaralama olayına karışan şahıslar yakalandı

Finike İlçesinde bir restaurantta meydana gelen Silahla Yaralama Olayına Karışan Şahıslar Yakalandı


Masaj Salonuna Fuhuştan İşlem Yapıldı Güncel Masaj Salonuna Fuhuştan İşlem Yapıldı

Antalya'da Çağlayan mahallesinde faaliyet gösteren bir masaj salonuna fuhuştan işlem yapıldı.


İki Ayrı Kapkaç Olayına Karışan Suça Sürüklenen Çocuk Yakalandı Güncel İki Ayrı Kapkaç Olayına Karışan Suça Sürüklenen Çocuk Yakalandı

Antalya'da İki Ayrı Kapkaç Olayına Karışan Suça Sürüklenen Çocuk Yakalandı


Evden Hırsızlık Suçundan 2 Şüpheli Yakalandı Manavgat Evden Hırsızlık Suçundan 2 Şüpheli Yakalandı

Manavgat İlçesinde Evden Hırsızlık Suçundan 2 Şüpheli Yakalandı


Adam Kaçıran Şahıslar Yakalandı Güncel Adam Kaçıran Şahıslar Yakalandı

Silah ve Tehditle Adam Kaçıran Şahıslar Yakalandı


Oto Hırsızı Yakalandı Güncel Oto Hırsızı Yakalandı

Birçok Suçtan Aranan Oto Hırsızı Yakalandı


CHP ANTALYA'DAN ANKARA ZİYARETİ CHP ANTALYA'DAN ANKARA ZİYARETİ

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, İlçe Başkanları ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek CHP Grup Toplantısına katıldılar.


ESNAFIN RAMAZAN HAREKETLİLİĞİ BAŞLADI Ekonomi/Turizm ESNAFIN RAMAZAN HAREKETLİLİĞİ BAŞLADI

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı (AESOB) Adlıhan Dere, Ramazan ayının yaklaşmasıyla piyasalarda hareketliliğin başladığını belirterek, “Ramazan paketleri hazırlanarak, raflarda yerlerini aldı. Kasap, manav, bakkal, kuruyemişçi, fırın, tatlıcı ve lokantacı esnafımız artık hazır" dedi.


Anadolu Birliği Yeni Yönetimini  Belirledi Güncel Anadolu Birliği Yeni Yönetimini Belirledi

Anadolu Birliği Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu ve komisyonlarını belerledi.


Antalya’nın en güzel trafik eğitim parkı Döşemealtı’na yapılıyor Döşemealtı Antalya’nın en güzel trafik eğitim parkı Döşemealtı’na yapılıyor

Döşemealtı Belediyesi tarafından Yeşilbayır Mahallesi'nde yapımına başlanan Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nda kaba inşaat tamamlandı.


19 MAYIS ERASTA ANTALYA’DA NEFES KESEN GÖSTERİLERLE KUTLANDI Güncel 19 MAYIS ERASTA ANTALYA’DA NEFES KESEN GÖSTERİLERLE KUTLANDI

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Decathlon işbirliğiyle gerçekleştirilen eğlenceli spor aktiviteleri ve ödüllü yarışmalar ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.


Döşemealtı’nda coşkulu “Gençlik Haftası’ kutlamaları Döşemealtı Döşemealtı’nda coşkulu “Gençlik Haftası’ kutlamaları

Döşemealtı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Gençlik haftası etkinlikleri bu yılda renkli görüntülere sahne oldu. Yağış nedeniyle Fener Alayı yürüyüşü ve Koray Avcı konseri iptal edilirken cumartesi günü yapılan bisiklet şenliği ve Pazar günü düzenlenen Doğa yürüyüşü yüzlerce kişiyi bir araya getirdi.


Yüzmede İstekle Gelen Başarı Spor Yüzmede İstekle Gelen Başarı

11 12 Yaş Türkiye Kısa Kulvar finallerinde 11 altın 5 gümüş ve 2 bronz madalya kazanan sporcular ve antrenörleri Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.


Sağlıklı Cilt Bakımının Önündeki Beş Engel ve Çözümleri Sağlık/Kadın Sağlıklı Cilt Bakımının Önündeki Beş Engel ve Çözümleri

Aynaya bakıp cildinizin istediğiniz gibi görünmediğini mi düşünüyorsunuz? Cildinizin sağlıklı görünmesi için uğraşıyor ama bir türlü sonuç alamıyor musunuz?


OMUZ AĞRISI KALP DELİĞİ ÇIKTI Sağlık/Kadın OMUZ AĞRISI KALP DELİĞİ ÇIKTI

34 yaşındaki Ahmet İlhan, Ocak ayında aniden sırtında ve omzunda bir ağrı hissetti. Ağrıları kol bölgesine yayılmaya başladı ve göğsünün ön kısmında da kendini belli etti.


Ramazan’da Böbrek Sağlığınızı Korumak İçin Diyet Sodadan Uzak Durun! Sağlık/Kadın Ramazan’da Böbrek Sağlığınızı Korumak İçin Diyet Sodadan Uzak Durun!

Ramazan bu sene de sıcak günlere denk geldi. Özellikle böbrek problemi yaşayan kişilerin uzun süreli susuzluğa dayalı sağlık problemleriyle karşılaşmamaları için yapmaları gerekenleri Hastane Derindere Üroloji Bölümü Uzmanı Op. Dr. Mustafa Esentürk anlattı.


Evlerin kapıları ve zilleri de artık “akıllı” Güncel Evlerin kapıları ve zilleri de artık “akıllı”

Pronet’in son olarak geliştirdiği Akıllı Zil ev sahiplerine yeni bir hizmet sunuyor. Akıllı Zil’in kamera sistemi sayesinde, kapıya gelip zili çalan kişi, akıllı telefon üzerinden görüntülenebiliyor hatta karşılıklı konuşulabiliyor.


Başkan Böcek, haftasonu asfalt ekiplerini denetledi Güncel Başkan Böcek, haftasonu asfalt ekiplerini denetledi

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek 2.Hobi Festivali etkinliği devam ederken, hafta sonu gözetmeksizin sıcak asfalt yapımına devam eden Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarını inceledi.


Antalya Miami ile kardeş şehir oluyor Güncel Antalya Miami ile kardeş şehir oluyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Miami Belediye Başkanı Tomas Regalado’nun davetiyle, kardeş şehir protokolü imzalamak üzere 22 Mayıs Pazartesi günü ABD’nin Miami kentine gidiyor. Türel, ABD ziyaretinde Antalyaspor Koleji ile ilgili incelemelerde de bulunacak.


Büyükşehir madde bağımlılarını topluma kazandıracak Güncel Büyükşehir madde bağımlılarını topluma kazandıracak

Büyükşehir Belediyesi, bireyleri topluma yeniden kazandırmayı hedefleyen sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, Antalya’da faaliyet gösteren Ayık Yaşamda Buluşalım Derneği (AYBUDER) psikoterapi ve kişisel gelişim programı sayesinde hayata tutunmayı başaran madde bağımlılarına destek verecek bir projeyi hayata geçiriyor.


Fransa Büyükelçi’sinden Başkan Türel’e ziyaret Güncel Fransa Büyükelçi’sinden Başkan Türel’e ziyaret

Fransa Ankara Büyükelçisi Charles Fries Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e nezaket ziyaretinde bulundu. Büyükelçi Fries, Fransa ve Antalya arasında turizm ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesini istedi. Başkan Türel de işbirliğine hazır olduklarını belirtti.


7 KİTAP 7 GENÇ Güncel 7 KİTAP 7 GENÇ

Enderun Özgün Eğitimciler Derneği olarak, Allah ve peygamber sevgisi, tarih şuuru, edebiyat bilinci kazandırmak amacıyla merkez ilçelerimizdeki fen liseleri, anadolu liseleri, meslek liseleri​ ve ortaokullardaki öğretmenlerin danışmanlığında seçilen öğrencilere belirlenen kitaplar okutuldu.


Çocuklar ve yaşlılar masalları birlikte dinledi Güncel Çocuklar ve yaşlılar masalları birlikte dinledi

Muratpaşa Belediyesi’nin tozlu raflardan indirip Duygu Kıvırcık’ın anlatımıyla yeniden hayat verdiği masalları dinlemek için çocuklar ve o masallarla büyüyen deneyimli kent sakinleri Yaşlı Evi’nde biraraya geldi.


Başkan Böcek “Hobi Festivalimiz başladı”  
 Güncel Başkan Böcek “Hobi Festivalimiz başladı” 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 50 hobi kulübünün katıldığı 2.Hobi Festivali’nin ilk gününde off-road yaptı, nostaljik jawa marka motosiklete bindi, ok attı, masa tenisi oynadı.


Muratpaşa’da etik eğitimi Güncel Muratpaşa’da etik eğitimi

Muratpaşa Belediyesi, personelinin günün gerektirdiği bilgi, birikim ve donanıma sahip olması için sürdüğü eğitim çalışmalarında bu ayın gündemi etikti.


Başkan Türel’den anlamlı destek... Kosovalı 100 çocuk sünnet olacak Güncel Başkan Türel’den anlamlı destek... Kosovalı 100 çocuk sünnet olacak

Kosova Kadınlar Yardımlaşma Derneği, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in desteğiyle 100 çocuğu sünnet ettirecek. Başkan Türel, Kosova’da Ağustos Ayı’nda yapılması planlanan sünnet törenine de bizzat katılma sözü verdi.


Deniz Feneri Parkı’nda son rötuşlar Güncel Deniz Feneri Parkı’nda son rötuşlar

Muratpaşa Belediyesi, Antalya’nın Lara’dan Konyaaltı sahiline en güzel kıyı panoramasını sunan 35 bin metrekarelik Deniz Feneri Parkı çalışmalarında son rötuşları yapılıyor.


ANTALYA VALİLİĞİNDEN FARK YARATAN PROJE... Güncel ANTALYA VALİLİĞİNDEN FARK YARATAN PROJE...

45 TONLUK TANK DALIŞ TURİZMİ İÇİN AKDENİZ’İN DERİNLİKLERİNDE...


Batı Akdeniz İçin Meterolojiden Yağış Uyarısı Güncel Batı Akdeniz İçin Meterolojiden Yağış Uyarısı

Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi, Antalya, Burdur ve Isparta illeri için bu gece ve yarın için kuvvetli yağış uyarısında bulundu.


BAŞKAN ÇALIK’IN, GECE MESAİSİ ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ Serik BAŞKAN ÇALIK’IN, GECE MESAİSİ ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık Belek Mahallesinde gece mesaisine devam etti. Turizm sezonunda esnafın karşılaşacağı sorunları ve alınacak tedbirleri görüştü.


 Antalya 400 metrelik Türk bayrağı ile yürüdü Güncel Antalya 400 metrelik Türk bayrağı ile yürüdü

Antalya'da, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında on binlerce kişi, yağan yağmura rağmen ellerinde meşaleler, Türk bayrağı ve Atatürk posterleriyle yürüdü. Düzenlenen yürüyüşte 400 metrelik Türk Bayrağı da açıldı.


Başkan Türel Cumhuriyet Meydanı ve Şarampol’ü inceledi Güncel Başkan Türel Cumhuriyet Meydanı ve Şarampol’ü inceledi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, kentin çehresini değiştirecek Cumhuriyet Meydanı ve Şarampol Projeleri’ni yerinde inceledi. Yoğun yağış altında çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Türel, Şarampol projesinin hızla devam ettiğini belirterek, Cumhuriyet Meydanı’nın da 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda hazır olacağını söyledi.


Türel, Eto’o ile birlikte anlamlı proje kapsamında sahaya çıktı Spor Türel, Eto’o ile birlikte anlamlı proje kapsamında sahaya çıktı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalyaspor’un dünyaca ünlü futbolcusu Samuel Eto’o ile birlikte “Maddeye Bağlanma Spora Bağlan” sosyal sorumluluk projesi kapsamında sahaya çıktı. Eto’o’nun Türk Milli Takımı formasını giydiği maçın başlama vuruşunu yapan Başkan Türel, madde bağımlılığı konusunda farkındalık oluşturmak için yapılan projenin önemine dikkat çekti.


ENFEST coşkusu Manavgat’ta yaşandı Manavgat ENFEST coşkusu Manavgat’ta yaşandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Özel Çocuklar Bilim, Sanat ve Spor Festivali (ENFEST) kapsamında Manavgat’ta özel çocuklar için akşam yemeği ve konser düzenlendi. Konserde özel çocuklar ve aileleri doyasıya eğlendi. Okulda başarısızlığın 7 nedeni Güncel Okulda başarısızlığın 7 nedeni

İster üstün zekalı isterse normal zekalı olsun çocuğunuz okulda başarısız olabilir. Peki neden? Bunun birçok nedeni var.


Mustafa Aksoy, MHP Antalya İl Başkan Adaylığını açıkladı Siyaset Mustafa Aksoy, MHP Antalya İl Başkan Adaylığını açıkladı

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy "Bir yıldır yürüttüğüm ve mensubu olmaktan gurur duyduğum partimin kongresinde il başkanlığına adayım, il delegelerimizin oylarına talibim" dedi.


Bahçeşehir ve Uğur Okulları Yeni Güvenlik Projesi Tanıtım Lansmanı Gerçekleşti! Güncel Bahçeşehir ve Uğur Okulları Yeni Güvenlik Projesi Tanıtım Lansmanı Gerçekleşti!

Bahçeşehir ve Uğur Okulları, okullarda ve ulaşımda güvenliği sağlamak, eğitimi çocuklara daha kolay yaşatmak ve yüceltmek adına anlaşma imzaladıkları ‘’Servistesin Mobil Uygulama Sistemi’’ kapsamında Servistesin yönetim kadrosu ile lansman toplantısında bir araya geldi!


Özel çocuklar Trafik Park’ta Güncel Özel çocuklar Trafik Park’ta

Muratpaşa Belediyesi’nin Şirinyalı Mahallesi’nde bulunan trafik parkında, Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel çocuklarına temel trafik eğitimi verildi.


Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde lisans fuarı şenliği Kültür/Sanat Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde lisans fuarı şenliği

Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde 18 Mayıs tarihinde Lisans Araştırma Fuarı (Undergraduate Research Fair ) düzenlendi. UAÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nde eğitim gören 20 öğrenci; toplumsal, tarihi, eğitim, sosyal ve birçok alanda birbirinden önemli projeler geliştirdi ve üniversitenin deneyimli akademik kadrosundan hocaların oluşturduğu jüri üyeleri tarafından oylandı.


YEDİKÇE KİLO VERDİREN RESTORAN Güncel YEDİKÇE KİLO VERDİREN RESTORAN

Antalya’nın yıldızı Akra’da, son zamanların en sağlıklı ve moda beslenme şekli olan “raw vegan beslenme” ile SAF restoran, organik mutfağın en önemli temsilcisi olarak damak tadına düşkün olanları ağırlıyor. AkraFit ile The LifeCo Antalya’nın içerisinde yer alan restoran, sağlıklı beslenirken lezzetten ödün vermeyenlerin tercihi oluyor.


Obeziteden korunmak için öğün atlamayın Sağlık/Kadın Obeziteden korunmak için öğün atlamayın

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) verilerine göre tüm dünyada 2008 yılında obez birey sayısı 400 milyon iken, 2015 yılında bu sayı 700 milyona yükselmiş durumda.


İlk muayeneden kaçmayın, geç kalmayın! Sağlık/Kadın İlk muayeneden kaçmayın, geç kalmayın!

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Seval Taşdemir, genç kızların ilk jinekolojik muayene tedirginliğinin sebebinin ne ile karşılaşacaklarını bilmediklerinden kaynaklandığını belirtiyor.


ANTSERDER’DEN SERİK’TE BİR DİZİ ZİYARET Serik ANTSERDER’DEN SERİK’TE BİR DİZİ ZİYARET

Antalya Serik’liler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Adnan Tezgel Üyeleri ile birlikte Serik’te bulunan resmi kurumlara bir dizi nezaket ziyaretinde bulundu.


YEŞİL BEYAZLILARDAN TRANSFER ATAĞI Serik YEŞİL BEYAZLILARDAN TRANSFER ATAĞI

Serik Belediyespor, yeni sezona Şampiyonluk parolası ile hazırlanırken her gün yeni bir oyuncuyu kadrosuna kazandırmaya devam ediyor. Eskişehir Kurtuluş’un forveti; Toma Tabadze ve Serhat Ardahan Spor forveti Güven Güner’i transfer etti.


YEDİSU GELENEKSEL YILSONU III. SERGİSİ BÜYÜLEDİ Serik YEDİSU GELENEKSEL YILSONU III. SERGİSİ BÜYÜLEDİ

Aksu Özel Yükseliş Koleji Eğitim Kurumları öğrencilerinin hazırladıkları yıl sonu sergisi izlemeye gelenleri büyüledi. Bu yıl 3.cüsü düzenlenen ve geleneksel hale getirilen sergi veliler tarafından büyük ilgi gördü.


İmplantınızın ömrünü uzatın Sağlık/Kadın İmplantınızın ömrünü uzatın

Diş Hekimi Pertev Kökdemir uyarıyor: “İmplantınıza iyi bakmazsanız ağzınızda kemik erimesine yol açabilirsiniz!”


SERİK ANADOLU’DAN BÜYÜK BAŞARI Serik SERİK ANADOLU’DAN BÜYÜK BAŞARI

Serik Anadolu Lisesi öğrencileri başarılarına bir yenisini ekledi. Antalya İl Milli Eğitim Md. Ve Akdeniz Üniversitesince düzenlenen; Liseler Arası Matamatik ve Fen Bilimleri Proje Yarışması’nda bir birincilik bir ikincilik aldılar.


ULUSLARARASI SANTRANÇ ŞAMPİYONASI SERİK’TE BAŞLADI Serik ULUSLARARASI SANTRANÇ ŞAMPİYONASI SERİK’TE BAŞLADI

Serik Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğiyle ile Çilek Festivali kapsamında düzenlenen 1. Uluslararası Satranç Turnuvası, 16 Mayıs 2017 tarihinde Serik’te başladı.


SERİK’TE RAMAZAN ÖNCESİ CAMİLERDE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ Serik SERİK’TE RAMAZAN ÖNCESİ CAMİLERDE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Serik Belediyesi Ramazan ayının manevi havasının hissedilmeye başlandığı bu günlerde Serik’teki camilerde hummalı bir şekilde temizlik çalışmaları yürütülüyor.


AKSU YEDİSU ENGELLİ HAFTA KUTLAMASI Serik AKSU YEDİSU ENGELLİ HAFTA KUTLAMASI

YEDİSU EĞİTİM KURUMLARI MUHTEŞEM ENGELLİ VE ÖZEL ÇOCUKLAR HAFTASI KUTLAMASI...


CHP Döşemealtı Kadın Kolları yemekte buluştu Döşemealtı CHP Döşemealtı Kadın Kolları yemekte buluştu

CHP Döşemealtı Kadın Kolları Başkanı Hanife Aldemir, referandumda yoğun bir tempoda çalışan kadın kolları yönetimine teşekkür yemeği verdi. Döşemealtı’nda ‘hayır’ çıkmasında kadınların önemli rolü olduğunu kaydeden Aldemir, “Kadın kollarımızın yakmış olduğu bu ateş partimizi iktidara taşıyacak” dedi.


ATSO’dan Devlet Destekleri Zirvesi Ekonomi/Turizm ATSO’dan Devlet Destekleri Zirvesi

Devlet Desteklerine Ulaşmak İsteyen Bu Zirveyi Kaçırmasın Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından 23 Mayıs tarihinde, üyelere dönük olarak, İŞKUR ve SGK istihdam destekleri, ihracat destekleri, hizmet sektörüne dönük destekler, yatırım teşvikleri, Kültür ve Turizm Bakanlığı destekleri, TÜBİTAK, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve KOSGEB AR-GE desteklerinin anlatılacağı, 13 farklı kurumun katılımcı olduğu bir zirve düzenlenecek.


Hasan Ali Kartal'dan 19 Mayıs Kutlama Mesajı Siyaset Hasan Ali Kartal'dan 19 Mayıs Kutlama Mesajı

Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Kara'dan 19 Mayıs kutlama mesajı Siyaset Kara'dan 19 Mayıs kutlama mesajı

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle basın açıklaması yaptı.


ELİF DAĞDEVİREN, CANNES’DA AÇIKLADI Kültür/Sanat ELİF DAĞDEVİREN, CANNES’DA AÇIKLADI

Son üç yıldır Uluslararası Antalya Film Festivali Direktörü olarak yoğun bir çalışma temposu içinde olan Elif Dağdeviren, toplantılar ve yeni işbirlikleri için gittiği Cannes Film Festivali’nde önemli açıklamalarda bulundu.


En güzel balkon ve bahçe sahipleri ödüllerini aldı Güncel En güzel balkon ve bahçe sahipleri ödüllerini aldı

Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘En Güzel Bahçe ve Balkon Yarışması’nda dereceye girenler düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ödül alan balkon ve bahçeler arasında insanın ömrüne ömür katacak türden eserler olduğunu söyledi.


İhracatçılar ilk 6 ayda istihdam artışında 100 bin rakamını aşacak Ekonomi/Turizm İhracatçılar ilk 6 ayda istihdam artışında 100 bin rakamını aşacak

İhracatçı Eğilim Araştırması 2017 1. Çeyrek Gerçekleşme ve 2. Çeyrek Beklentilerini açıklayan TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, “Araştırma, firmaların 1. Çeyrekte 44 bine yakın yeni istihdam yarattığına işaret ediyor. Yılın ilk yarısında 100 bin rakamını aşacağımıza inanıyoruz” dedi. Büyükekşi, haziran sonu dolar kuru öngörüsünün 3,72 olduğunu söyledi.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU FRANSA’NIN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ CHARLES FRİES’İ MAKAMINDA KABUL ETTİ Güncel VALİ MÜNİR KARALOĞLU FRANSA’NIN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ CHARLES FRİES’İ MAKAMINDA KABUL ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Charles Fries’i makamında kabul etti.


Kepez mimarları ödüllendirdi Güncel Kepez mimarları ödüllendirdi

Bir yerel yönetimin ulusal düzeyde mimarlık yarışması düzenlemesi adına bir ilk olan Kepez Belediyesi’nin, Turgut Cansever Ulusal Mimarlık Ödülleri’nde dereceye giren mimarlar ödüllerini aldı.


SGK İL MÜDÜRÜ’NDEN SİGORTALILARA YAPILANDIRMA UYARISI Ekonomi/Turizm SGK İL MÜDÜRÜ’NDEN SİGORTALILARA YAPILANDIRMA UYARISI

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nejat Deniz, Sosyal Güvenlik Haftası çerçevesinde Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti.


Başkan Böcek, “Hobi Fest 2017’ye hazırız.. Ekonomi/Turizm Başkan Böcek, “Hobi Fest 2017’ye hazırız.."


20-21 Mayıs günlerinde Konyaaltı Belediyesi Hizmet Binası önünde düzenlenecek olan 2.Hobi Fest 2017 için tüm hazırlıklar tamam. Bu festivalin Türkiye tek olduğunu dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tüm Antalyalıları festivale davet etti.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70453 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...