Çarşamba, 21 Ağustos 2019
ERASTA ANTALYA 23 NİSAN’DA ZİYARETÇİLERİN AKININA UĞRADI Güncel ERASTA ANTALYA 23 NİSAN’DA ZİYARETÇİLERİN AKININA UĞRADI

Erasta Antalya’nın 4. yaş kutlamaları eğlenceli anlara sahne oldu


AKSU’DA 23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI Aksu AKSU’DA 23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI

Aksu’ da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Kutlamalar renkli görüntülere sahne oldu.


Kepez’de çocuklar yönetimde söz sahibi Güncel Kepez’de çocuklar yönetimde söz sahibi

Antalya’da ilk ve tek olan Kepez Belediyesi Çocuk Meclisi, bu dönemki çalışmalarını tamamladı. 123 çocuk üyeden oluşan meclisin 8 komisyonunun aldığı kararlar belediye meclisinde görüşülecek.


Kepezsporlu Güreşçi Türkiye Şampiyonu Oldu Spor Kepezsporlu Güreşçi Türkiye Şampiyonu Oldu

Güreş Branşında elde ettiği başarılarla adını sıkça duyuran Kepez Belediyespor bir başarıya daha imza attı. 

Kemer/Göynük’de düzenlenen 14-15 yaş Grekoromen Şampiyonasında Kepezspor’lu Lütfi Furkan Şimşek Türkiye Şampiyonu oldu.


Kemer Belediyesi’nden dev şenlik Kemer Kemer Belediyesi’nden dev şenlik

Kemer Belediyesi İkinci 23 Nisan Çocuk Şenliği’ne katılım çok yüksek oldu. 20 ayrı oyun grubunun kurulduğu şenlik alanında buluşan binlerce çocuk çeşitli animasyon gösterileri ve yarışmalarla gönüllerine eğlenme fırsatı buldu. Başkan Gül ve eşi Neşe Gül çocuklara çeşitli hediyeler de dağıttı.


Kepez’in U-16’lı gençleri başarıya koşuyor Spor Kepez’in U-16’lı gençleri başarıya koşuyor

Alt yapılara verdiği önem ve nitelikli projelerinin karşılığını alan Kepez Belediyespor’a bir başarıda
U-16 takımından geldi.

Kepez Belediyespor U-16 takımı, Türkiye şampiyonası için play-offlarda mücadele edecek.


Yaşlı hücrelerinizi egzersizle canlandırın Sağlık/Kadın Yaşlı hücrelerinizi egzersizle canlandırın

Hiçbir şey için geç değil. ‘Yaşlandım ben, artık bu şekilde yaşayacağım’ demeye son verin. Araştırmalar da gösteriyor ki yaşlansak bile hücrelerimiz her zaman iyileşmeye açık. Yaşlı hücreler de egzersizden yoğun olarak faydalanır. Hatta yaşlı hücreler genç hücrelere göre egzersize daha hızlı cevap verir.


Muratpaşa'dan 23 Nisan için bir ilk: 'Antalya Çocuk ve Genç Bale Festivali' Kültür/Sanat Muratpaşa'dan 23 Nisan için bir ilk: 'Antalya Çocuk ve Genç Bale Festivali'

Muratpaşa Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde balenin en sıra dışı festivalini gerçekleştirdi. Antalya, İzmir ve İstanbul’dan 11 bale okulunun 7 – 17 yaş arası dansçıları festivalde 5’er dakikalık ürelerde en iyi performanslarını sergiledi.


Muratpaşa’da 23 Nisan coşkusu Zeytinköy’den başladı Güncel Muratpaşa’da 23 Nisan coşkusu Zeytinköy’den başladı

Muratpaşa Belediyesi’nin 3 gün devam edecek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Zeytinköy Kadın Emeği Eğitim Merkezi bahçesinden başladı. Antalya’nın sosyo-kültürel imkanları en kısıtlı mahalleri Yeşildere, Doğuyaka, Gebizli’den yüzlerce çocuk gönüllerince bir 23 Nisan kutladı.


KADOOĞLU: “ÇOCUKLARIN ÖLMEDİĞİ BİR DÜNYAYI BİRLİKTE İNŞA EDEBİLİRİZ” Güncel KADOOĞLU: “ÇOCUKLARIN ÖLMEDİĞİ BİR DÜNYAYI BİRLİKTE İNŞA EDEBİLİRİZ”

Türkiye’nin gönüllük esasıyla bir araya gelmiş, en büyük bağımsız iş dünyası örgütü olan TÜRKONFED’in Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, yayımladığı 23 Nisan mesajında, “Dünyada çocuklar savaş, açlık ve yoksulluk nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Geleceğimiz çocuklarımızın huzur, barış, refah ve iyi bir eğitim almasından geçiyor. Çocukların ölmediği bir dünya mümkün” dedi.


Başkan Uysal, ‘Taş ocakları Çevre Komşu Kart’ın dörtte biri etmez” Güncel Başkan Uysal, ‘Taş ocakları Çevre Komşu Kart’ın dörtte biri etmez”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ‘Çevreci Komşu Kart’ projesiyle kazanılan Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Çevre Hizmet Ödülü için düzenlenen törende “Bütün taş ocaklarının gelirini toplayın, Çevreci Komşu Kart projemiz Türkiye geneline uygulandığında elde edilecek gelirin dörtte birine ulaşamaz” dedi.


Siyaset "TBMM’nin Açılması İle Millet Egemenliği Kendi Eline Almıştır"

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 97. Yılı nedeniyle yayınladığı mesajda ‘Milli Egemenlik’ vurgusu yaptı.


GENÇLERE SÖZ HAKKI VEREN GENÇ TÜRKİYE KONGRESİ İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ Güncel GENÇLERE SÖZ HAKKI VEREN GENÇ TÜRKİYE KONGRESİ İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ

TÜGVA’nın liseli gençler arasında “Çok düşünmeye ve çok konuşmaya hazır mısınız?” diyerek, seviyeli tartışma kültürünü edinmeleri için düzenlediği Genç Türkiye Kongresi için 43 il 516 okulda sunum yapan 12 bin 564 öğrenci arasından Genç Türkiye Kongresi Final Programı için seçilen 440 öğrenci 8 farklı konuda gerçekleşen atölye çalışmalarının ardından hazırlanan sonuç bildirilerini Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın da katıldığı final gecesinde kamuoyu ile paylaştı.


ATB BAŞKANI ÇANDIR'DAN 23 NİSAN MESAJI Güncel ATB BAŞKANI ÇANDIR'DAN 23 NİSAN MESAJI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Gül’ün koltuğuna Fatma Nur oturdu Kemer Gül’ün koltuğuna Fatma Nur oturdu

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Bayramı nedeniyle koltuğunu Şeker İlköğretim Okulu 3-A Sınıfı Öğrencisi Fatma Nur Genç’e bıraktı. Çocuk başkan okullarıyla ilgili isteklerde bulundu.


Çavuşoğlu Müjdeyi Verdi, Antalya Dev Şehir Hastanesine Kavuşuyor Siyaset Çavuşoğlu Müjdeyi Verdi, Antalya Dev Şehir Hastanesine Kavuşuyor

Kepez'de yapılacak olan Antalya Şehir Hastanesi için prosedürler tamamlandı. Başbakan Binali Yıldırım tarafından onaylanan ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu tarafından yakından takip edilen şehir hastanesi Kamu ve özel sektör işbirliğinde yapılacak.


Bahar Alerjileri En Çok Çocukların Gözlerini Etkiliyor Sağlık/Kadın Bahar Alerjileri En Çok Çocukların Gözlerini Etkiliyor

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte mevsimsel rahatsızlıklar da gün yüzüne çıkmaya başladı.


KEİRETSU FORUM İSTANBUL İLE İLK ONLİNE BULUŞMA Teknoloji/Bilim/İnternet KEİRETSU FORUM İSTANBUL İLE İLK ONLİNE BULUŞMA

Girişimcilere uluslararası ek yatırım ve networking fırsatı sunan, dünyanın en büyük "Melek Yatırımcı Ağı" Keiretsu Forum Türkiye'ye kurumsal üye olan ANSİAD, Girişim Tarama Toplantıları'na ilk online katılımını gekçekleştirdi. Keiretsu Forum İstanbul’da yapılan ve 4 projenin sunulduğu Yatırımcı toplantısı, ANSİAD ofisinden online takip edildi.


TÜRK YILDIZLARI ANTALYA’DA Güncel TÜRK YILDIZLARI ANTALYA’DA

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gösteri yapmak için ilimize gelen Türk Yıldızları Pilotlarını makamında kabul etti.


Minik eller pasta yaptı Kemer Minik eller pasta yaptı

Kreşten üniversiteye kadar ilçe eğitimine her zaman destek veren Kemer Belediyesi bu kez üniversite öğrencileri ile minikleri buluşturdu. Başkan Gül’ün öncülüğünde, Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen etkinlikle anaokulu öğrencilerine pasta kursu verildi.


Markaların efendisi çocuklar Güncel Markaların efendisi çocuklar

The Brand Age Dergisi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel Xsights Araştırma ve Danışmanlık ile birlikte gerçekleştirdiği “Çocuk Dünyasında Markalar Algı Araştırması” sonuçlarını yayımladı.


Tütüncü öğrencilere Peygamberimizi anlattı Güncel Tütüncü öğrencilere Peygamberimizi anlattı

Kutlu Doğum Haftası programlarına katılan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Peygamber Efendimizin her şeyden evvel çocukların peygamberi olduğunu anlatıyor.


Başkan Genç koltuğu 6 yaşındaki Uygar'a bıraktı Döşemealtı Başkan Genç koltuğu 6 yaşındaki Uygar'a bıraktı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında kendisini ziyarete gelen kreş öğrencilerini ağırladı.


Oba’nın kanalizasyon sorunu çözülüyor Alanya Oba’nın kanalizasyon sorunu çözülüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Alanya’nın Oba Mahallesi’ne yaklaşık 7 milyon lira maliyetle 30 kilometrelik kanalizasyon hattı kazandırıyor.


Muratpaşa’da 23 Nisan Coşkusu Güncel Muratpaşa’da 23 Nisan Coşkusu

Muratpaşa Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 3 gün sürecek şenlik ve bale festivali ile kutlayacak. 22 Nisan Cumartesi günü Ermenek ve Gebizli Mahalleri’ndeki şenliklerle başlayacak olan kutlamalar, Antalya Çocuk ve Genç Bale Festivali’yle devam edecek. 23 Nisan’da Teneffüs Park’taki kutlamaların ardından 24 Nisan Pazartesi günü Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de devam edecek


TURNUVA ÖNCESİ KAYNAŞMA TOPLANTISI Serik TURNUVA ÖNCESİ KAYNAŞMA TOPLANTISI

Aksu Belediyesi ve Aksu Belediyesi Spor Kulübünün ortaklaşa düzenlediği “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Mahalleler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası” başlıyor. Turnuva öncesi Aksu Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Cihangir Yılmaz, kaynaşma toplantısı düzenledi.


GEBELİK DÖNEMİNDE TÜKETİLMESİ GEREKEN BESİNLER Sağlık/Kadın GEBELİK DÖNEMİNDE TÜKETİLMESİ GEREKEN BESİNLER

Pek çok anne adayı hamileliği boyunca bebeğine ve kendine daha iyi bakabilmek için en iyi şekilde beslenmeye çalışır. “Neler yemeliyim?, “Nelerden uzak durmalıyım?”, “Bebeğime nasıl daha faydalı olurum?” gibi soruların cevapları aranır.


İŞTE TÜRKİYE’NİN TRAFİK BİLANÇOSU Güncel İŞTE TÜRKİYE’NİN TRAFİK BİLANÇOSU

İŞTE TÜRKİYE’NİN TRAFİK BİLANÇOSU Medya takip ajansı PRNet Emniyet Genel Müdürlüğü verilerini derleyerek Türkiye’nin trafik kazası bilançosunu çıkardı. PRNet’in derlediği verilere göre Türkiye’de geçtiğimiz yıl 413 bin 169 trafik kazası gerçekleşti. Gerçekleşen trafik kazalarında toplamda 7 bin 300 kişi yaşamını yitirirken 303 bin kişi de yaralandı.


Finike Devlet Hastanesi’nden “Üriner Sistem Taş Hastalığı” Hakkında Aydınlatıcı Bilgiler Finike Finike Devlet Hastanesi’nden “Üriner Sistem Taş Hastalığı” Hakkında Aydınlatıcı Bilgiler

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Finike Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı Op. Dr. Ramazan Gürkan, Üriner Sistem (Boşaltım Sistemi) Taş Hastalığı hakkında açılamalarda bulundu.


Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden Engellilere Yönelik Diş Ünitesi Alanya Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden Engellilere Yönelik Diş Ünitesi

Engelli hastaların sağlık hizmetlerinden daha rahat yararlanabilmesi için, Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi‘nde engelli düzenlemeleri yapıldı.


MİGROS, ÇOCUKLARA İYİ YAŞAMIN VE ALIŞVERİŞİN PÜF NOKTALARINI ÖĞRETİYOR Güncel MİGROS, ÇOCUKLARA İYİ YAŞAMIN VE ALIŞVERİŞİN PÜF NOKTALARINI ÖĞRETİYOR

Gıda perakende sektöründe sağlıklı yaşamın öncüsü olan Migros, “İyi Yaşam” çatısı altında toplandığı projelerine bir yenisini ekledi.


YAVAŞLATAN JAPON: HASHIMOTO TİROİDİ Sağlık/Kadın YAVAŞLATAN JAPON: HASHIMOTO TİROİDİ

Uzun süren, hatta giderek artan halsizlik, üşüme veya unutkanlık gibi şikayetlerinizin nedeni Hashimoto Tiroidi olabilir.


Emniyet'ten Elektronik Sigara Operasyonu Güncel Emniyet'ten Elektronik Sigara Operasyonu

Piyasa Değeri Bir Milyon Lira Olan Elektronik Sigara ve Aparatları Ele Geçirildi


Başkan Gül’den 23 Nisan mesajı “GELECEK SİZSİNİZ” Kemer Başkan Gül’den 23 Nisan mesajı “GELECEK SİZSİNİZ”

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Kepez’de çocuklara şenlik var Güncel Kepez’de çocuklara şenlik var

Kepez Belediyesi, 6 mahallede çocuk şenliği ve bir de çocuk filmleri festivaliyle Kepezli çocukları şenlendirdi.


Büyükşehir 23 Nisan’ı dolu dolu kutluyor Güncel Büyükşehir 23 Nisan’ı dolu dolu kutluyor

Büyükşehir Belediyesi’nden çocuklara 23 Nisan armağanı… Antalyalı çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Büyükşehir Belediyesi etkinlikleri ile coşku içinde kutlayacak. Türk Yıldızları’nın gösteri yapacağı 23 Nisan’da Oyuncak Müzesi çocuklar için ücretsiz olacak. Cam Piramit alanında da satranç turnuvasından, Şeker Portakal’ına, Şişme Oyun Parkı’ndan, Uçurtma Şenliği’ne birçok etkinlik çocuklarla buluşacak.


Başkan Uysal, “Makamın keyfini çıkarmaya gelmedik” Güncel Başkan Uysal, “Makamın keyfini çıkarmaya gelmedik”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Rotary Kulübü’nün davetlisi olduğu toplantıda “Biz belediyeciliğe başladığımızda sadece üretmenin keyfine odaklandık. Makam ve mevkiinin keyfinin çıkartmaya gelmedik” dedi.


Başkan Uysal’dan ‘Ulusal Egemenlik’ mesajı Güncel Başkan Uysal’dan ‘Ulusal Egemenlik’ mesajı

Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında Mustafa Kemal Atatürk’ün “Üstün emretme gücünün tek kaynağı milletin kendisidir” sözünü hatırlattı, “Bu ‘ulusal egemenlik’ demektir. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” ifadelerine yer verdi.


 Ulaşımda Türk Yıldızları düzenlemesi... Pazar günü bazı caddeler trafiğe kapalı olacak Güncel Ulaşımda Türk Yıldızları düzenlemesi... Pazar günü bazı caddeler trafiğe kapalı olacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Emniyet Müdürlüğü, 23 Nisan kutlamaları kapsamında Türk Yıldızları’nın yapacağı gösteriye ulaşımın daha rahat sağlanması ve şehir trafiğinin aksamaması için bazı önlemler aldı. Akdeniz Bulvarı ve Konyaaltı Caddesi trafiğe kapatılırken, vatandaşların Konyaaltı sahiline toplu taşıma araçları ile ulaşımı sağlanacak.


Dikkat! 23 Nisan Pazar günü kapanacak yollar açıklandı! Güncel Dikkat! 23 Nisan Pazar günü kapanacak yollar açıklandı!

Antalya Emniyet Müdürlüğü, 23 Nisan Pazar Günü 14.00-16.00 Saatleri Arasında Yapılacak Olan Türk Yıldızları Gösterisinde Alınacak Trafik Tedbirlerini açıkladı.


Zeytinyağı ihracatında yüzde 450’lik rekor artış Ekonomi/Turizm Zeytinyağı ihracatında yüzde 450’lik rekor artış

Türkiye zeytinyağı ihracatında yüzde 450’lik rekor artış başarısı yakaladı. 2016-17 sezonun ilk 5,5 aylık döneminde Türkiye’nin zeytinyağı ihracatı yüzde 450’lik artışla 23,6 bin tona ulaştı.


Lokman Ecza Deposundan Spora İlk Yardım Desteği Spor Lokman Ecza Deposundan Spora İlk Yardım Desteği

Lokman Ecza Deposu Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Öz, Antalya Genlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Spor tesisi ve salonlarına ilk yardım dolabıyla birlikte tıbbi malzeme bağışı yaptı.


Türkiye’nin yükselen markası Dacia yenilenen ürün gamı ile İstanbul Autoshow’da Otomotiv Türkiye’nin yükselen markası Dacia yenilenen ürün gamı ile İstanbul Autoshow’da

Türkiye’de yükselişini sürdüren Dacia, İstanbul Autoshow’da 2. Salon’da otomobilseverlerle buluşuyor. Dacia’nın ilk otomatik vitesli modeli Duster EDC, Dacia standının en ilgi çeken modeli olarak öne çıkıyor.


Allianz Motto Müzik, Antalya’da üniversiteli gençlerle buluştu Teknoloji/Bilim/İnternet Allianz Motto Müzik, Antalya’da üniversiteli gençlerle buluştu

Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerin kariyer günlerine katılan Allianz Türkiye, Antalya-Akdeniz Üniversitesi’nde eğitim gören gençlerle buluştu.


Envar’dan 7 Lise’de 7 Güzel Adam Güncel Envar’dan 7 Lise’de 7 Güzel Adam

Özel Antalya Envar Koleji Anadolu ve Fen Lisesi, Kepez Belediyesi ile Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak projesi olan, “Kepez’de 7 Lise, 7 Güzel Adamı Anlatıyor” etkinliği Erdem Beyazıt Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.


Tütüncü’den çocuklara 23 Nisan hediyesi Güncel Tütüncü’den çocuklara 23 Nisan hediyesi

Başkan Hakan Tütüncü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi çocuklara, ‘film festivali’ müjdesi verdi.


43 kentin sporcusu Kemer’de buluştu... Petank Şampiyonası başladı Kemer 43 kentin sporcusu Kemer’de buluştu... Petank Şampiyonası başladı

Kemer Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen Türkiye Bocce (Petank) Şampiyonası Kemer Ralli Alanı’nda başladı. Başkan Gül, turnuvaya katılan tüm sporculara başarılar diledi.


Büyükşehir güreşçileri sezonda fırtına gibi esecek Spor Büyükşehir güreşçileri sezonda fırtına gibi esecek

Büyükşehir Belediyesi ASAT güreşçileri, yağlı güreş sezonu öncesi kampa girdi. Pehlivanlar bu sene er meydanının tozunu attırmak için sıkı bir antrenman programı uyguluyor. ASAT Spor Kulübü Güreş Koordinatörü Mustafa Kemal Karaboğa, hedeflerinin her güreşten şampiyon olarak dönmek olduğunu söyledi.


Tütüncü çocuklara sevgiyi anlattı Güncel Tütüncü çocuklara sevgiyi anlattı

Başkan Hakan Tütüncü, Kutlu Doğum Haftası programında, Peygamber Efendimizin sevgi dilini anlattığı çocuklardan herkesi sevmelerini istedi.


Başkan Uysal GEA Antalya grubuyla buluştu Güncel Başkan Uysal GEA Antalya grubuyla buluştu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Aktiffelsefe Yeni Yüksektepe Derneği’nin GEA Antalya grubuyla biraraya geldi.


Muratpaşa teniste markalaşıyor Spor Muratpaşa teniste markalaşıyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Tenis ve İhtisas Kulübü (ATİK) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Selekler’in ziyaretinde, “ATİK gibi Muratpaşa Belediyemiz de Türk sporuna yetenekli sporcular kazandırmak için yoğun çaba sarf ediyor” dedi.


Referandum travmasından çıkmanın yolları Sağlık/Kadın Referandum travmasından çıkmanın yolları

Desteklediğin taraf referandumu kaybetti. Peki, hayal kırıklığıyla nasıl başa çıkarsın?


2017 YILI 2. İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI Güncel 2017 YILI 2. İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Antalya 2017 yılı 2. İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Münir Karaloğlu başkanlığında ilçe kaymakamları, belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluş müdürlerinin katılımıyla Milli Eğitim Müdürlüğü'nde yapıldı.


Yavruları anne karnında ölen koyun kurtarıldı
 Güncel Yavruları anne karnında ölen koyun kurtarıldı


Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi, bir koyunu daha telef olmaktan kurtardı. Yavruları anne karnında ölen koyun, yapılan müdahale sonucu ölümden döndü.


ANTALYA DOB’DAN MÜZİKAL DOKUNUŞLAR Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DAN MÜZİKAL DOKUNUŞLAR

Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından 2015-2016 Sanat Sezonunda bir seri olarak sunulmaya başlanan ve her konserde farklı sanatçı ve eserlerin yer aldığı; kostüm, dekor, ışık ve görsel efektlerle zenginleştirilerek sunulan “Müzikal Dokunuşlar” bu sezon da devam ediyor.


Döşemealtı Kadın Futbol Takımı, Beşiktaş ile karşılaşacak Döşemealtı Döşemealtı Kadın Futbol Takımı, Beşiktaş ile karşılaşacak

Türkiye Kadınlar Futbol 1nci liginde mücadele eden ve başarılı bir sezon geçirerek Paly-off maçlarında oynama hakkı kazanan 1207 Antalya Döşemealtı Belediyesi Kadın Futbol takımı hafta sonu deplasmanda Beşiktaş Kadın futbol takımına konuk oluyor.


Türkiye’nin en büyük kent müzesi ihaleye çıkıyor Güncel Türkiye’nin en büyük kent müzesi ihaleye çıkıyor

Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin en büyük kent müzesi projesi olan Antalya Kent Müzesi Projesi’ni 26 Nisan’da ihaleye çıkarıyor. Büyük bir kültür, sanat, rekreasyon ve yeşil alan projesi olarak tasarlanan Kent Müzesi, kentlilik bilinci oluşmasında büyük rol oynayacak, kent merkezine ve turizme canlılık kazandıracak.


Her yaştan çocuğun izlemesi gereken klasik filmler Kültür/Sanat Her yaştan çocuğun izlemesi gereken klasik filmler

Özel Sinema Kulübü Sinemia, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde, bizlere dostluğu, zorlukların üstesinden gelmeyi, hüznü, aşkı, neşeyi ve hayal kurmayı öğreten, klasikleşmiş animasyon filmlerini derledi.


DİKKAT BAHAR ÇARPMASIN Sağlık/Kadın DİKKAT BAHAR ÇARPMASIN

Ağırlıklı olarak bahar mevsiminde ortaya çıkan polenler, kimi zaman hayatı bir zorlaştırabiliyor. Aşırı hijyen, sigara, ani hava değişiklikleri, besinlerde kullanılan katkı maddeleri, ilaç ve kozmetikler, stres günümüzde alerjinin daha da artmasına sebep oluyor.


Erkekler daha çok horluyor Sağlık/Kadın Erkekler daha çok horluyor

Horlama, horlayan kişiden daha çok o kişiyle birlikte uyuyan veya yakında bulunanları rahatsız ediyor.


YENİ YAPILACAK MERKEZ CAMİ PROJE TANITIMI TOPLANTISI Serik YENİ YAPILACAK MERKEZ CAMİ PROJE TANITIMI TOPLANTISI

Serik Belediyesi'nin yerini tahsis ettiği ve hayırseverlerin bağışlarıyla Serik Merkez Mahallesi’nde yapımı planlanan, Nevruz Tepesi Merkez Mahalle Camii'nin proje tanıtım toplantısı düzenlendi.


MÜSİAD’TAN REKTÖR YÜKSEK’E ZİYARET Güncel MÜSİAD’TAN REKTÖR YÜKSEK’E ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şube Başkanı Ramazan Kalken ve yönetim kurulu üyeleri, Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek’i ziyaret etti.


BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NDAN BAŞKAN YAVUZ’A DESTEK SÖZÜ Serik BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NDAN BAŞKAN YAVUZ’A DESTEK SÖZÜ

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, kuruluşunun 65. Yıl dönümünü kutlayan ANTBİRLİK’i ziyaret etti. Bakan Çavuşoğlu Serikte ANTBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı ve Serik Ziraat Odası Başkanı Mustafa Yavuz, çiftçiler ve birlik çalışanları ile bir araya geldi. Bakan Çavuşoğlu, başkan Mustafa Yavuz'a proje ve çalışmalarında tam destek hep destek sözü verdi


TURKISH AIRLINES CHALLENGE TURNUVASI GLORIA’DA BAŞLADI Spor TURKISH AIRLINES CHALLENGE TURNUVASI GLORIA’DA BAŞLADI

Avrupa’nın en yetenekli genç golfçülerini buluşturan Challenge Tour’un Türkiye ayağı olan Turkish Airlines Challenge 2017, Gloria’nın üçüncü kez ev sahipliğinde start aldı.


Konyaaltı’nda 23 Nisan Şenlikleri başlıyor…
 Güncel Konyaaltı’nda 23 Nisan Şenlikleri başlıyor…


Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 23 Nisan Şenlikleri, pazar günü Konyaaltı Kent Meydanı’nda gerçekleştirilecek.


HEPİMİZ KAZANDIK, TÜRKİYE KAZANDI! Serik HEPİMİZ KAZANDIK, TÜRKİYE KAZANDI!

Serik Ak Parti İlçe Başkanı Mali Müşavir Hasan Kozan 16 Nisan Referandum seçimleri sonrası basın bülteni yayınladı.


ÇOCUK BAYRAMINDA ÇOCUKLARINIZA “DİJİTAL KİMLİK” HEDİYE EDİN! Teknoloji/Bilim/İnternet ÇOCUK BAYRAMINDA ÇOCUKLARINIZA “DİJİTAL KİMLİK” HEDİYE EDİN!

Ebeveynler için çocuklarının isimsoyisim.com alan adını almak, online kimlikleri erken yaştan korumaya almak için önemli bir adım olabilir.


Erasta Antalya 4. yaşını şenliklerle kutluyor Güncel Erasta Antalya 4. yaşını şenliklerle kutluyor

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, 4. yaşını ve aynı döneme denk gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 22-23 Nisan tarihleri arasında düzenleyeceği Geleneksel Erasta Çocuk Şenliği’nde birbirinden eğlenceli gösteriler, çocuk oyunları ve sürpriz hediyelerle kutluyor.


En güzel Ezan Kepez’de Güncel En güzel Ezan Kepez’de

Kepez Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kepez Müftülüğü ile ortaklaşa düzenlediği “Ezan’ı Muhammed-i’yi Güzel Okuyorum ve Sesimi Kur’an-ı Kerim’le Güzelleştiriyorum” yarışmasının 3’ncüsü Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.


8 adımda olumsuz düşüncelerinizden kurtulun Sağlık/Kadın 8 adımda olumsuz düşüncelerinizden kurtulun

En iyimser bireylerin dahi doğal olarak olumsuz duygulara kapıldığı zaman ve durumlar vardır. Endişe, üzüntü, öfke ve diğer olumsuz duygular normal hayatın birer parçalardır. Ancak kronik olarak bardağın boş tarafını görmek hem fiziksel hem de zihinsel açıdan zararlıdır ve hayatın kaçınılmaz zorlukları karşısında bireyin kendini toparlamasına engel olur.


Gebelikte Omega-3 Kullanımı Düşük Riskini Azaltıyor Sağlık/Kadın Gebelikte Omega-3 Kullanımı Düşük Riskini Azaltıyor

Dünyada ve Türkiye’de ileri yaşta anne olanların sayısı artıyor. Kariyer planlaması, geç evlenme, etkin doğum kontrol yöntemleri gibi sebeplere bağlı olarak geç yaşta hamilelik yaşayan kadınlarda diyabet, ödem, hipertansiyon gibi hastalıkların yanı sıra erken doğum ya da düşük yapma olasılığı artıyor.


Konyaaltı Belediyesi Korosu’ndan THM konseri.. Kültür/Sanat Konyaaltı Belediyesi Korosu’ndan THM konseri..


Konyaaltı Belediyesi Türk Halk Müziği (THM) Korosu, Ali Bedel şefliğinde gerçekleştirilen konserle izleyenlere müzik ziyafeti yaşattı.


Uzaktan Çalışma Kültürü Geliştikçe Beyin Göçü Azalacak Teknoloji/Bilim/İnternet Uzaktan Çalışma Kültürü Geliştikçe Beyin Göçü Azalacak

Teknolojinin geldiği noktada artık çalışanları işe giriş ve çıkış saatleriyle ölçmek her geçen gün anlamsızlaşıyor. Daha anlamlı veriye daha hızlı ulaşmanın binlerce farklı yolu var. Bu yolları geliştirip farklı kademeler için sınayan şirketler artık çalışanlarının uzaktan ne kadar verimli çalışabildiklerini, ne kadar çıktı ürettiklerini ölçebiliyorlar. Veriye dayanmayan performans notları artık tarih oluyor.


Otur otur nereye kadar... Sağlık/Kadın Otur otur nereye kadar...

Uzmanlar ‘aktif olun’, ‘egzersiz yapın’, ‘yürüyün’ dese de biz oturmaya devam ediyoruz. Hala hareketten kaçınma halindeyiz. Arabayla, otobüsle yolculuk yapmak da bir oturma eylemidir. Haftada en az 150 dakika egzersiz yapmak da bizi inaktif yaşamdan korumuyor.


Türkiye’de her beş kadından biri PCOS Sağlık/Kadın Türkiye’de her beş kadından biri PCOS

Türkiye’de her beş kadından biri, genç kızların yüzde 10-15’inde Polikistik Over Sendromu (PCOS) var. Bu rahatsızlığa sahip hastaların yüzde 8-10’u kısırlık tedavisi görüyor.


DEVLET HASTANESİNE SON SİSTEM MR VE TOMOGRAFİ Serik DEVLET HASTANESİNE SON SİSTEM MR VE TOMOGRAFİ

Serik Devlet Hastanesi yapılan girişimler sonucu teknolojinin son sistemi ile yapılan yeni MR ve Tomografi cihazlarına kavuşuyor.


BAŞKAN ÇALIK’DAN SERİKSPORA MORAL ZİYARETİ Serik BAŞKAN ÇALIK’DAN SERİKSPORA MORAL ZİYARETİ

23 Nisan Pazar günü oynanacak olan Serik Belediyespor - Korkuteli Belediyespor Bölgesel Amatör Lig Baraj Maçı öncesi Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Yeşil-beyazlı takımın antrenmanını ziyaret ederek, teknik ekibe ve futbolculara moral verdi.


BOĞAZKENT’TE UYGULAMALI ÇEVRE EĞİTİMİ VE KUŞ İSTASYONU Serik BOĞAZKENT’TE UYGULAMALI ÇEVRE EĞİTİMİ VE KUŞ İSTASYONU

Serik Boğazkent Sahili, Acısu ve Köprüçayı güzergahın da Uygulamalı Çevre Eğitim ve Kuş Halkalama İstasyonu kuruldu.


Başpehlivanlar, Antalyaspor antrenmanını ziyaret etti Spor Başpehlivanlar, Antalyaspor antrenmanını ziyaret etti

Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Güreş takımı Başpehlivanları, Antalyasporlu futbolcuları antrenmanda ziyaret etti.


Kemer Belediyesi 23 Nisan Çocuk Şenliği düzenliyor Kemer Kemer Belediyesi 23 Nisan Çocuk Şenliği düzenliyor

Kemer İlçe Stadı’nda düzenlenecek olan Kemer Belediyesi İkinci 23 Nisan Çocuk Şenliği’ne katılan çocuklar, birbirinden renkli oyun gruplarında gönüllerince eğlenme fırsatı bulacak. Başkan Gül, “Şenliğe tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi


Üniversiteden Gül’e teşekkür Kemer Üniversiteden Gül’e teşekkür

Uluslararası 11’inci Kemer Paris 2 Batığı Dalışı düzenleme komitesi, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.


Muratpaşa’da 23 Nisan Şenliği Güncel Muratpaşa’da 23 Nisan Şenliği

Muratpaşa Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 3 gün sürecek şenliklerle kutlayacak. Cuma günü Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de başlayacak kutlamalar cumartesi günü Ermenek ve Gebizli Mahalleri ve ardından Antalya Çocuk ve Genç Bale Festivali’yle devam edecek. 23 Nisan günü ise Teneffüs Park’ta sınırsız eğlence ve oyun için çocuklar biraraya gelecek.


Kepez yeşilde 9 m2 hedefine koşuyor  Güncel Kepez yeşilde 9 m2 hedefine koşuyor

Kepez Belediyesi, yeşil alan yatırımında, Dünya Sağlık Örgütü (WHO )’nün ‘kişi başına düşen yeşil alan miktarı’ 9 m2 olmalı hedefine yaklaştı.


ALERJİ GENETİK YATKINLIĞI SEVİYOR Sağlık/Kadın ALERJİ GENETİK YATKINLIĞI SEVİYOR

Baharla birlikte alerji mevsimi de açıldı. Üstelik sadece yetişkinler değil, çocuklar da bahar alerjisinden muzdarip oluyor.


Muratpaşa’dan farkındalık semineri Güncel Muratpaşa’dan farkındalık semineri

Muratpaşa Belediyesi, serebral palsi yani beyin felci hastalığına dikkat çekmek için kendisi de aynı zamanda bu hastalıkla uzun yıllar mücadele eden gazeteci Umut Koşan’la seminer programı düzenlendi. Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de düzenlenen seminere çok sayıda engelli birey ve aileleri katıldı.


Muratpaşa’da 2 bin 500’üncü konteyner yeraltına alındı Güncel Muratpaşa’da 2 bin 500’üncü konteyner yeraltına alındı

Muratpaşa Belediyesi; 2 bin 500’ncü çöp konteynerini, Bayandır Mahallesi Palmiye Sokak ve 303 Sokak kesişimine monte ettiği asansörlü yeraltı çöp konteyneri ile yeraltına aldı


 ASAT Serik’te hız kesmiyor Serik ASAT Serik’te hız kesmiyor

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Serik’e 3 yılda yaklaşık 80 milyon liralık yatırım yaptı. İlçenin yıllardır süregelen içme suyu ve yağmur suyu sorunlarını çözen ASAT, arıtma ve kanalizasyon yatırımlarını da ilçeye kazandırıyor.


Tibet şifası... Ağrılarınıza karşı Tibet Refleksolojisi Sağlık/Kadın Tibet şifası... Ağrılarınıza karşı Tibet Refleksolojisi

Türkiye’de sadece ayak altından gevşeme ve rahatlama için uygulanan refleksoloji aslında vücudun çok farklı bölgelerine de uygulanabiliyor.


 ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN REFERANDUM DEĞERLENDİRMESİ Siyaset ATB BAŞKANI ÇANDIR’DAN REFERANDUM DEĞERLENDİRMESİ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, anayasa değişikliği paketini içeren referandum sonucunu değerlendirirken, iş dünyasının beklentilerini dile getirdi.


MSKM Antalya’ya iyi geldi Güncel MSKM Antalya’ya iyi geldi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, Antalya’nın etkinlik ihtiyacını karşılaması amacıyla inşa ettirdiği Mimar Sinan Kongre Merkezi (MSKM), bugüne kadar 28 ayrı organizasyonda 16 bin 190 kişiyi misafir etti.


Kazakistan’da Kemer tanıtımı Kemer Kazakistan’da Kemer tanıtımı

Kemer Belediyesi’nin tanıtım atağı Kazakistan’da düzenlenen Almatı- KİTF Turizm Fuarı ile devam etti. 32 farklı ülkenin katıldığı fuarda Kemer ilçesinin standı yoğun ilgi görüyor.


Burhanettin Onat’ta yağmur suyu çalışması: Doğu şeridi 11 gün kapalı olacak Güncel Burhanettin Onat’ta yağmur suyu çalışması: Doğu şeridi 11 gün kapalı olacak

ASAT’ın yağmur suyu çalışmaları nedeniyle Burhanettin Onat Caddesi’nin Doğu şeridi 25 Nisan Salı gününden itibaren 11 gün süreyle trafiğe kapalı olacak. Bu süreçte trafik, paralelindeki 1429 sokaktan tek yönlü sağlanacak.


Faruk Yalçın “Kazanan Türkiye olacak” Siyaset Faruk Yalçın “Kazanan Türkiye olacak”

Fikr-i Asım – Fikir ve Düşünce Derneği Antalya İl Başkanı Faruk Yalçın, 20 ay önce başlattıkları yeni anayasa kampanyasını aralıksız sürdürdüklerini ifade ederek, “Kazanan Türkiye olacak” dedi.


Muratpaşa e-devlet kapısında Güncel Muratpaşa e-devlet kapısında

Muratpaşa Belediyesi, kurum hizmetlerini elektronik ortamda verilmesini sağlayan e-devlet sistemiyle entegre oldu.


Çocuklar sordu Başkan Uysal yanıtladı Güncel Çocuklar sordu Başkan Uysal yanıtladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, her Çarşamba gerçekleştirdiği ‘randevusuz görüşme’ saatlerinde Faruk Tugayoğlu İlköğretim Okulu’ndan çocukları ağırladı. Okulun 4/B sınıfı öğrencileri ödevleri için Başkan Uysal’a hazırladıkları soruları sordu.


ANTALYA OSB’NİN ŞAMPİYONU PSL Spor ANTALYA OSB’NİN ŞAMPİYONU PSL

Bu yıl ikincisi düzenlenen Antalya Organize Sanayi Bölgesi Firmalar Arası Halı Saha Turnuvası’nın şampiyonu PSL Elektronik San. ve Tic. A.Ş. oldu.


BALOĞLU: Siyaset BALOĞLU: "VATANIN HAYIRLI EVLATLARI"

CHP Antalya İl Seçim Koordinatörü Feridun Baloğlu "Antalya'da da, Türkiye'de de “VATANIN HAYIRLI EVLATLARI” zoru başarmış, halkla birlikte “hayırlı bir zafer” i tarihe kaydetmiştir" dedi.


Manavgat İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonu Oldu Spor Manavgat İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonu Oldu

İşitme Engelliler Erkekler Voleybol Türkiye Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Manavgat Belediyesi İşitme Engelliler Voleybol takımı, Kulüp yönetimi ve antrenörleri, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.


Konyaaltı’ndan Elmalı’ya 29. kültür turu.. 
 Elmalı Konyaaltı’ndan Elmalı’ya 29. kültür turu.. 


Konyaaltı Belediyesi, Elmalı’ya düzenlenen Kültür Gezileri’nin 29’uncusu ile bin 364 kişiyi tarihi mekanlarla buluşturdu.


Vefakar Gençler 57. Alay'a Yürüyecek Güncel Vefakar Gençler 57. Alay'a Yürüyecek

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Çanakkale Savaşındaki kahramanlıklarıyla destanlaşan 57. Piyade Alayı şehitleri başta olmak üzere tüm Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl olduğu gibi bu sene de 25 Nisan’da Vefa Yürüyüşü düzenlenecek.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69271 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...