Perşembe, 22 Ağustos 2019
Muratpaşa’da sanat var Kültür/Sanat Muratpaşa’da sanat var

Muratpaşa Belediyesi fuayesinde açılışı gerçekleştirilen Saime Salih Konca Anadolu Lisesi yılsonu resim sergisi renkli görüntülere sahne oldu.
Kepez Belediyesi’nde mali rekor Ekonomi/Turizm 

Kepez Belediyesi’nde mali rekor

Başkan Tütüncü döneminde birçok alanda rekorlar kıran Kepez Belediyesi, mali anlamda da tarihi bir rekor kırdı. Mayıs ayı devam toplantısında, meclis üyelerine 2016 bütçesinin gerçekleşme oranının yüzde 106 olduğu açıklandı.


Yetenekli çocuklar Muratpaşa’da Güncel Yetenekli çocuklar Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Uluslararası Çocuk Yetenek Festivali için 20 farklı ülkeden Antalya’ya gelen çocuklarla biraraya geldi.


Kepezli gençler sanatla gelişsin Kültür/Sanat Kepezli gençler sanatla gelişsin

Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’ndeki sergi açılışına davetli lise öğrencilerine seslenen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, gençlerin sanat ile gelişerek estetiğe ilgi duymasını istediklerini söyledi.


AKMEK kursiyerleri Kepez’i geziyor Güncel AKMEK kursiyerleri Kepez’i geziyor

Kepez Belediyesi’nin meslek edindirme merkezlerindeki kadınlara yönelik ‘Hayatım Kepez’ projesiyle, yeni hizmet yatırımları tanıtılarak herkesin yararlanması sağlanacak.


ENDOMETRİOZİS VE PELVİK AĞRI KADINLARIN MUTSUZLUK SEBEBİ… Sağlık/Kadın ENDOMETRİOZİS VE PELVİK AĞRI KADINLARIN MUTSUZLUK SEBEBİ…

ENDOMETRİOZİS; ÇOCUK SAHİBİ OLMAYI ENGELLİYOR, KRONİK KASIK AĞRILARINA SEBEP OLUYOR… PELVİK AĞRI KADINLARDA DEPRESYONA NEDEN OLUYOR, İŞ VERİMİNİ DÜŞÜRÜYOR… DOĞRU BESLENME VE YAŞAM TARZI KRONİK PELVİK AĞRI ŞİKÂYETLERİNİ AZALTABİLİYOR


MECLİSTE ÖZLENEN TABLO Siyaset MECLİSTE ÖZLENEN TABLO

MHP MYK Üyesi ve TBMM Sağlık Komisyonu Üyesi Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, MHP imzasıyla gündeme getirilen ve çölyak hastalarının sorunlarını içeren meclis araştırma önergelerinin TBMM'deki tüm parti gruplarının onayıyla kabul edildiğini ifade etti.


Muratpaşa’da spor bir kültürdür Spor Muratpaşa’da spor bir kültürdür

Muratpaşa Belediyesi’nin Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Okullar Hayat Olsun’ projesi kapsamında ders saatlerinde öğrencilerin sonrasında mahalle sakinlerinin kullanımına açılan spor salonlarının 5’incisi 75’inci Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde devam ediyor.


BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISINI YAPTI Serik BELEDİYE MECLİSİ MAYIS AYI TOPLANTISINI YAPTI

Serik Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısını Belediye Meclis Salonunda yaptı. Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık Meclise Başkanlık yaptı. Saygı duruşu ve İşçi Bayramı kutlama mesajlarının ardından gündem maddelerine geçildi


Başkan Genç, geleceğin başpehlivanlarını ödüllendirdi Spor Başkan Genç, geleceğin başpehlivanlarını ödüllendirdi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik ve Spor Kulübü güreş takımından Adem Ayseli ile Murtaza Kalkan’ı saat ve altın ile ödüllendirdi.


YAĞCILAR’IN GURURU Serik YAĞCILAR’IN GURURU "YAĞCILAR HUKUK BÜROSU"


Serik’te, Yağcılar Unlu Mamüller firması sahiplerinden, sevilen Yağcılar Ailesi eşrafından Mahmut ve Sevgi Yağcılar’ın kızı Avukat Gizem Yağcılar, Antalya’da Hukuk bürosunu açarak Avukatlar kervanına katıldı.


BİLGİSAYARLA UZUN SAATLER GEÇİRMEK KIL DÖNMESİNİN SEBEBİ Sağlık/Kadın BİLGİSAYARLA UZUN SAATLER GEÇİRMEK KIL DÖNMESİNİN SEBEBİ

Yaz aylarında görülme sıklığı artan kıl dönmesi hastalığı, özellikle genç erkeklerin sorunu.


CİLDİNİZİN SAĞLIKLA PARILDAYACAĞI 7 PÜF NOKTASI Sağlık/Kadın CİLDİNİZİN SAĞLIKLA PARILDAYACAĞI 7 PÜF NOKTASI

Her kadın güzel ve bakımlı bir cilde sahip olmak ister ve bunun için birbirinden farklı yöntemler dener. Fakat bakımlı ve güzel olmak için ille de pahalı ürünler gerekmiyor.


2. TÜRKİYE HELAL TURİZM ZİRVESİ SERİK’TE SONA ERDİ Serik 2. TÜRKİYE HELAL TURİZM ZİRVESİ SERİK’TE SONA ERDİ

Serik Belediyesi ve Türk Hava Yolları iş birliğiyle bu yıl Serik Belek Turizm Merkezinde 2.'ncisi düzenlenen; 2. Türkiye Helal Turizm Zirvesi Gala gecesi ile sona erdi.


KAYMAKAM ŞİMŞEK VE BAŞKAN ÇALIK’TAN KERMES AÇILIŞI Serik KAYMAKAM ŞİMŞEK VE BAŞKAN ÇALIK’TAN KERMES AÇILIŞI

Serik Hilmiye Öğrenci Yurdu Yardım Derneği öğrenciler yararına kermes düzenlendi. Kermesinin açılışına; İlçe Kaymakamı Haluk Şimşek, Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, İlçe Milli Eğitim Md. İkram Ekiz, Oda başkanları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Çalış Tepesi’nde bahar temizliği Kemer Çalış Tepesi’nde bahar temizliği

Turizmin gözde ilçesi Kemer’in kuşbakışı olarak izlenebileceği Çalış Tepesi’nde turizm temizliği yapıldı. Kemer Belediyesi ile Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği işbirliğiyle düzenlenen bahar temizliğinde otelciler ve belediye personeli ortak çalıştı.


Dokuma’nın emektarlarını sevindirecek proje Güncel Dokuma’nın emektarlarını sevindirecek proje

Kepez Belediyesi, eski Dokuma Fabrikası yerleşkesinin önemli bir hatırasını daha ayağa kaldırıyor. İşçi ve memur yemekhaneleri, fabrika çalışanları için lokal ve çok amaçlı salon haline getiriliyor.


Yok olan tapular artık var Güncel Yok olan tapular artık var

Başkan Hakan Tütüncü, Fevzi Çakmak ve Kütükçü mahallelerinde askeri alanda kaldığı gerekçesiyle 2000 yılında yıkılan 120 gecekondunun yok hükmünde olan hak sahipliliğini, imar düzenlemesiyle yasal hale getirdi. Askeri alan mağduru 120 kişi, 17 yıldır bekledikleri tapularını alıyor.


AK PARTİ YÖNETİMİNDEN BORSA'YA ZİYARET Güncel AK PARTİ YÖNETİMİNDEN BORSA'YA ZİYARET

AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer beraberindeki partililerle birlikte Antalya Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.


Şehit erin adı yaşatılacak Güncel Şehit erin adı yaşatılacak

Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Konferans Salonu’na Şehit Jandarma Komando Er Barış Akkabak’ın Adı Verildi


Bahar, Astım Mevsimi Olmasın! Sağlık/Kadın Bahar, Astım Mevsimi Olmasın!

Baharın gelişi alerjik hastalıkların da gelişinin habercisi olabilir. Gece başlayan öksürük ve nefes darlığı ile uyanmaya başladıysanız, soğuk algınlığınız tedavi edildiği halde belirtileri uzamaya devam ediyorsa hekime başvurma zamanınız gelmiş demektir.


Diksiyon ve Hitabet semineri sona erdi Güncel Diksiyon ve Hitabet semineri sona erdi

Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğü ile Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi ve TRT Antalya Müdürlüğünün işbirliğinde, basın mensupları ve İletişim Fakültesi öğrencilerine yönelik “Diksiyon ve Hitabet” semineri düzenlendi.


KEMOTERAPİDE MİDE BULANTISI İÇİN ALINABİLECEK ÖNLEMLER Sağlık/Kadın KEMOTERAPİDE MİDE BULANTISI İÇİN ALINABİLECEK ÖNLEMLER

Kemoterapi kanser hücrelerini tahrip eden, büyüme ve çoğalmasını engelleyen kanser ilaçları kullanılarak yapılan tedavidir ve tedavide kullanılan ilaçlar tümör hücrelerine zarar verirken, vücudun normal hücrelerini de etkiler.


Dünyanın en büyük spam kaynağından gelen e-postalar 5000 kat azaldı Teknoloji/Bilim/İnternet Dünyanın en büyük spam kaynağından gelen e-postalar 5000 kat azaldı

2017’nin ilk aylarında dünyanın en büyük spam botnetinin gönderdiği toplu zararlı e-postaların sayısında keskin bir düşüş yaşanırken, suçlular saldırılarında başarılı olmak için spam filtrelerini atlatmanın yeni yollarını öğreniyor.


Vejetaryen beslenme kalp hastalıkları ve kanserden koruyor Sağlık/Kadın Vejetaryen beslenme kalp hastalıkları ve kanserden koruyor

Çeşitli nedenlerle et, balık, kümes hayvanları tüketilmemesi vejetaryenlik olarak tanımlanıyor.


SEKTÖRLER ANTALYA FRANCHISE EXPO EURASIA FUARI’NDA BULUŞUYOR Ekonomi/Turizm SEKTÖRLER ANTALYA FRANCHISE EXPO EURASIA FUARI’NDA BULUŞUYOR

Anadolu yatırımcıları ile marka firmaları buluşturacak olan Antalya Bayilik Fuarı - Franchise Expo Eurasia 18-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center (ANFAŞ)’da düzenleniyor.


Muratpaşa’da muhteşem kapanış Güncel Muratpaşa’da muhteşem kapanış

Muratpaşa Belediyesi Değirmenönü Kültür Merkezi Halk Kursları, dönemi repertuvarı ağıtlardan halaylara gelin ve düğün türkülerinden oluşan müzikal gösteriyle tamamladı. Belediye Kültür Salonu’nda düzenlenen gösteride, Muratpaşa kursiyerleri 7 ayrı koreografide sahneye çıktı.


Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı açıldı.. Güncel Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı açıldı..

'Mutlu Çocuklarla, Mutlu Geleceğe' sloganıyla bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuklar Fuarı, Cam Piramit'te düzenlenen törenle açıldı.


Alzheimer’da Doğru Bilinen Yanlışlar! Sağlık/Kadın Alzheimer’da Doğru Bilinen Yanlışlar!

Son yıllarda daha fazla görülmeye başlayan, bilinen bir tedavisi olmayan, sadece yaşam kalitesini artırmaya yönelik destek tedaviler yapılabilen Alzheimer ile ilgili doğru bilinen yanlışları Hastane Derindere Nöroloji Bölümü Uzmanı Dr. Keriman Oğuz anlattı.


3 polis memuru ödüllendirildi Güncel 3 polis memuru ödüllendirildi

Antalya Emniyeti’nde Nisan Ayı’nın Polisi Olmaya Hak Kazanan 3 Polis Memuru Ödüllendirildi


Oto hırsızlığından 2 şüpheli tutuklandı Aksu Oto hırsızlığından 2 şüpheli tutuklandı

Oto Hırsızlığından Yakalanan (2) Şüpheli Tutuklandı


Hastanede hırsızlık yaparken yakalandı Güncel Hastanede hırsızlık yaparken yakalandı

Hastanede Hırsızlık Yaparken Suçüstü Yakalanan Şüpheli Tutuklandı


Manavgat'ta 5 şüpheli tutuklandı Manavgat Manavgat'ta 5 şüpheli tutuklandı

Manavgat İlçesinde “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak ve Sağlamak” Suçundan 5 Şüpheli Tutuklandı


Serik'te uyuşturucu madde satıcısı yakalandı Serik Serik'te uyuşturucu madde satıcısı yakalandı

Serik İlçesinde “7” Ayrı Suçtan Aranan Uyuşturucu Madde Satıcısı Yakalandı


Manavgat'ta 5 Şüpheli Tutuklandı Manavgat Manavgat'ta 5 Şüpheli Tutuklandı

Manavgat İlçesinde Öldürülen Şahsın 5 Şüphelisi Tutuklandı


MMO Antalya Şube’den kaynakçı sorununa çözüm Güncel MMO Antalya Şube’den kaynakçı sorununa çözüm

MMO Antalya Şube, kaynakçı ara eleman konusunda gerçekleştirdiği birçok sınav ile sektördeki ara eleman sorununun çözümüne büyük katkı sağladı.


Rahmi alınmış kadınlar anne olabilecek! Sağlık/Kadın Rahmi alınmış kadınlar anne olabilecek!

Tüm dünyada geniş yankı uyandıran prematüre kuzuların yapay rahimde büyütüldüğü araştırma ile ilgili Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Seval Taşdemir şöyle diyor; “Bu gelişmeler sayesinde doğuştan veya cerrahi olarak rahmi alınmış kadınlar için kısırlık problemi ortadan kalkacak veya sağlık sorunları nedeniyle gebeliğe izin verilemeyen annelerin problemi çözülecek!”


Gazilerden Antalyaspor’a ziyaret Güncel Gazilerden Antalyaspor’a ziyaret

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Antalya Şubesi’ne üye gaziler Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor teknik heyeti ve futbolcularına ziyarette bulundu.


Paşa’nın Melekleri finalde Spor Paşa’nın Melekleri finalde

Paşa’nın Melekleri, Ankara’da oynanan karşılaşmada Zağnosspor’u 23 – 31 yenerek Türkiye Kupası’nda adını finale yazdırdı.


Port Akdeniz’den Uzakdoğu’ya aktarmasız doğrudan seferler başladı Ekonomi/Turizm Port Akdeniz’den Uzakdoğu’ya aktarmasız doğrudan seferler başladı

ANTALYA LİMANI’NI KULLANAN İHRACATÇILARA BİR MÜJDELİ HABER DE KONTEYNER HATLARINDAN...


Başkan Genç’den Döşemealtı’na Doğal Gaz Müjdesi Döşemealtı Başkan Genç’den Döşemealtı’na Doğal Gaz Müjdesi

2014 Seçimlerinden önce söz verdiği projelerin neredeyse tamamını 3 yıl da İlçeye kazandıran Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, bu kez de doğal gaz müjdesi verdi. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) ile yapılan görüşmeler sonucunda, yatırımcı firma olan Enerya Antalya Gaz Dağıtım A.Ş. doğal gaz hattı inşaatına başladı.


Kepezli çocuklar trafiği öğrendi Güncel Kepezli çocuklar trafiği öğrendi

Trafik eğitim parkında 102 bin öğrenciye trafik eğitimi sağlayan Kepez Belediyesi, bu kapsamda düzenlediği resim yarışmasında finale kalanları ödüllendirdi.


 HAKAN AYSEV ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat HAKAN AYSEV ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 10 Mayıs Çarşamba saat: 20.00’de “Hakan Aysev Türk-Dünya Klasikleri Konseri”ni Antalyalı sanatseverler ile buluşturuyor.


BAŞKAN ŞAHİN DÜNYA BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ GÜNÜNÜ KUTLADI Aksu BAŞKAN ŞAHİN DÜNYA BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ GÜNÜNÜ KUTLADI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin Dünya Basın Özgürlüğü Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Şahin mesajında tüm basın çalışanlarının, 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Gününü kutladığını söyledi.


Güncel "ANTALYA'NIN KÜLTÜRLE VE SANATLA DAHA ÇOK BULUŞTURULMASI LAZIM"

Anadolu Ateşi Dans gösterisinin 2017 Antalya sezon açılışı, Aspendos Arena'da gerçekleştirildi.


Büyükşehir’den Özel Yörük Müzesi Manavgat Büyükşehir’den Özel Yörük Müzesi

Büyükşehir Belediyesi, Yörük kültür ve geleneklerini gelecek nesillere aktarmak üzere Manavgat’ın Evren Mahallesi’nde Özel Yörük Müzesi kurdu. Yörük kültürünün yaşatıldığı müzede bine yakın etnografik nitelikte eser sergileniyor.


Muratpaşa’da hurda araç operasyonu Güncel Muratpaşa’da hurda araç operasyonu

Muratpaşa Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün desteğiyle Eski Sanayi Sitesi’nde terk edilmiş hurda araçlara yönelik operasyon düzenlendi. Yol kenarlarına, otopark alanlarında terk edilen araçlar tek tek toplandı.


 Şarampol Caddesi’nde çalışmalar son hız Güncel Şarampol Caddesi’nde çalışmalar son hız

Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Efsane Geri Dönüyor’ sloganıyla başlattığı Şarampol Kentsel Tasarım ve Çevre Düzenleme Projesi’nin yüzde 70’lik kısmı tamamlandı. Projenin yaz aylarında hizmete girmesi hedefleniyor.


Falez Halk Plajlarıyla buluşmaya az kaldı Güncel Falez Halk Plajlarıyla buluşmaya az kaldı

Muratpaşa Belediyesi, açıldığı ilk günden itibaren müdavimlerini yaratan İnciraltı Falez Halk Plajı’nda yenileme çalışmalarını tamamladı. Falez kıyı bandından asansörle inilebilen tek plaj olma özelliğine sahip İnciraltı, Mayıs ayı içinde kapılarını açacak.


KAYMAKAM ŞİMŞEK ŞAMPİYON ÖZEL BANKOĞLU ÖĞRENCİLERİNİ MAKAMINDA ÖDÜLLENDİRDİ Serik KAYMAKAM ŞİMŞEK ŞAMPİYON ÖZEL BANKOĞLU ÖĞRENCİLERİNİ MAKAMINDA ÖDÜLLENDİRDİ

Serik Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı Öğrencisi Down Sendrom’lu Ayşena Melisa Em Gülle Atma Türkiye Şampiyonu oldu.


KANSER TARAMA TIRI “PEMBE PRENSES’’ SERİK’TE Serik KANSER TARAMA TIRI “PEMBE PRENSES’’ SERİK’TE

Serik Belediyesi ve Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Kanser Daire Başkanlığı işbirliğinde 26 Nisan’da ilçemize gelen ücretsiz kanser tarama TIR’ı ‘Pembe Prenses’ 5 Mayıs Cuma gününe kadar Çınaraltı Meydanı’nda olacak.


GENEL SAĞLIK SİGORTALILARA PRİM MÜJDESİ Serik GENEL SAĞLIK SİGORTALILARA PRİM MÜJDESİ

SGK İl Müdürü Nejat Deniz Genel Sağlık Sigortalılarına ait Hükümetin aldığı yeni pirim borçlarının yapılandırılması ile ilgili basın açıklaması yaptı.


AK PARTİ VE MÜSİAD KURUCU BAŞKANLARINDAN MEHNET TURGUT BAŞKAN ÇALIK’I ZİYARET ETTİ Serik AK PARTİ VE MÜSİAD KURUCU BAŞKANLARINDAN MEHNET TURGUT BAŞKAN ÇALIK’I ZİYARET ETTİ

Ak Partinin ve MÜSİAD’ın duayen isimlerinden iş adamı Mehmet Turgut, Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık'ı makamında ziyaret etti.


YÜKSELİŞ TEOG KARNESİNDE YİNE ZİRVEDE Serik YÜKSELİŞ TEOG KARNESİNDE YİNE ZİRVEDE

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurum Öğrencileri TEOG Sınavı Sonrasında I 9 Öğrencisi tüm soruları doğru bildi. 10 Öğrencisi tek yanlış, 13 Öğrenci iki yanlış ile yine zirvede yer aldı.


SERİK’E İŞLETME FAKÜLTESİ Serik SERİK’E İŞLETME FAKÜLTESİ

Serik Belediyesi girişimleri sonucu açılmasına daha önce onay verilen Akdeniz Üniversitesi Serik İşletme Fakültesi; İlçe merkezinde daha önce Cuma Pazarı için yapılan binada hizmete girmesi planlandı.


Antalya Lisesi mezunlarından okula destek Güncel Antalya Lisesi mezunlarından okula destek

Antalya Lisesi mezunu Hüseyin C.Tunç adına eşi tarafından kurulan Memorial Fund Inc. Vakfı, Antalya Lisesi'ne bağışta bulundu. Vakıf yetkilileri bağışların önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini ve bunun bir vefa borcu olduğunu söylediler.


TOPLU ULAŞIMDA TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ Ekonomi/Turizm TOPLU ULAŞIMDA TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada 7 Mayıs'tan itibaren otobüslerde tam bilet ücretinin 2,60 TL, öğrenci biletinin 1,60 TL, indirimli biletin 2 TL, tramvaylarda tam biletin 2 TL, öğrenci 1,26 TL ve indirimli biletin ise 1.60 TL olacağını duyurdu.


ANTALYA OSB’NİN HEDEFİ TEKNOLOJİYİ GELİŞTİRMEK Ekonomi/Turizm ANTALYA OSB’NİN HEDEFİ TEKNOLOJİYİ GELİŞTİRMEK

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti, kurulması planlanan Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nin startını Fransa’dan verdi. Heyet üyeleri doğru uygulamaları yerinde görmek ve teknik alt yapı ile ilgili araştırma yapmak için Fransa’nın Nice kentinde bulunan Sophia Antipolis Teknokenti’ne bir inceleme gezisi düzenledi.


Teneffüs Park’ı çocuklar mektuplarıyla anlattı Güncel Teneffüs Park’ı çocuklar mektuplarıyla anlattı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, her Çarşamba düzenlendiği randevusuz görüşme saatinde bu hafta Teneffüs Park’ta eğlence dolu bir gün yaşayan Hanım Ömer Çağıran İlkokulu öğrencileri adına kendisini ziyarete gelen Yunus Gökçe’yle buluştu. Gökçe, Başkan Uysal’a arkadaşlarının Teneffüs Park’la ilgili düşüncelerini anlattığı mektupları bıraktı.


RIZA ÇALIMBAY: “KARŞIMIZDAKİ TAKIMI İYİ TANIYORUZ” Spor RIZA ÇALIMBAY: “KARŞIMIZDAKİ TAKIMI İYİ TANIYORUZ”

Başakşehir maçını kazanma parolasıyla sahaya çıkacaklarını belirten Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


ASAT Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Süper Lig'de Spor ASAT Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Süper Lig'de

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Süper Lig’e yükselerek, Antalya’nın gururu oldu. ASAT’lı sporcular artık Süper Lig’de mücadele edecek.


Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi’nin Uluslararası Başarısı Güncel Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi’nin Uluslararası Başarısı

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tomris Özben, Uluslararası Klinik Biyokimya ve Tıbbi Laboratuvar Federasyonu (IFCC) Yönetim Kuruluna üç yıl süre ile yeniden seçildi.


Türkiye’nin en iyi kısa filmleri Antalya’da yarıştı! Kültür/Sanat Türkiye’nin en iyi kısa filmleri Antalya’da yarıştı!

Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Sinema Derneği işbirliğiyle ikincisi düzenlenen Uluslararası Antalya Sinema Günleri sona erdi. Antalya, üç gün boyunca dünyadan ve Türkiye’den çok sayıda uzun ve kısa film gösterimlerinin yanı sıra, belgesel, panel ve söyleşilerle sinema dolu günler geçirdi.


Kepez Belediyespor’dan Antalyaspor’a Geçmiş Olsun Mesajı Spor Kepez Belediyespor’dan Antalyaspor’a Geçmiş Olsun Mesajı

Kepez Belediyespor, Spor Toto Süper Lig’de Pazar günü oynanan ve Antalyaspor’un deplasmanda Adanaspor’u 5-2 mağlup ettiği karşılaşmanın dönüşünde, Akseki-Manavgat yolunda kaza geçiren Antalyaspor’lu taraftarlara geçmiş olsun mesajı yayınladı.


Kireçlenme karşısında diz çökmeyin Sağlık/Kadın Kireçlenme karşısında diz çökmeyin

Baharın gelişi yağmurdan belli olur. Yağmurla havadaki nem dengesi de değiştiği için özellikle kireçlenmeye (osteoartroz) bağlı gelişen diz ağrıları da arttı. Peki neden dizde daha fazla kireçlenme görülür?


TEKRARLAYAN TÜP BEBEK BAŞARISIZLIĞI YAŞAYAN ÇİFTLERE ÖNERİLER Sağlık/Kadın TEKRARLAYAN TÜP BEBEK BAŞARISIZLIĞI YAŞAYAN ÇİFTLERE ÖNERİLER

Çocuk sahibi olmak için tüp bebek denemesi yapan çiftler, gebelik elde edilmediğinde hayal kırıklığı yaşayarak tedaviyi tamamen bırakabiliyor. Ancak tekrarlayan tüp bebek başarısızlıklarında, buna neden olan etkenlerin belirlenmesi ile ileri tetkik ve modern uygulamalar sayesinde bebek sahibi olunabiliyor.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU ANTALYALI TURİZMCİLERLE BİR ARAYA GELDİ Ekonomi/Turizm VALİ MÜNİR KARALOĞLU ANTALYALI TURİZMCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Vali Münir Karaloğlu, Antalya Kültür Sanat Merkezi’nde Antalyalı turizmcilerle toplantıda bir araya geldi.


Terracity’de Latin Rüzgarı esecek Kültür/Sanat Terracity’de Latin Rüzgarı esecek

“Premium Alışveriş Merkezi” Terracity’de Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars konseri...


‘Uğrak Kadınlar Plajı’ sezona hazırlanıyor Alanya ‘Uğrak Kadınlar Plajı’ sezona hazırlanıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin kadınlara pozitif ayrımcılık yaparak Alanya-Gazipaşa arasında hizmete açacağı Uğrak Kadınlar Plajı hizmet için gün sayıyor. Kadınlar Plajı’nı Alanya ve Gazipaşa’nın yanı sıra Akseki, Gündoğmuş ve İbradılı kadınlar da kullanabilecek.


ENFLASYON BEKLENTİNİN ÜZERİNDE Ekonomi/Turizm ENFLASYON BEKLENTİNİN ÜZERİNDE

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Nisan ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Döşemealtı’nın Genç Vekilleri Avrupa’ya gidiyor Döşemealtı Döşemealtı’nın Genç Vekilleri Avrupa’ya gidiyor

Döşemealtı Belediyesi tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) mevzuatına uygun olarak kurulan ve bölge de yaşayan gençlerin faydalanabildiği Döşemealtı Gençlik Meclisi’nin 3 üyesi Avrupa Birliği Günü etkinlikleri kapsamında Avrupa’nın başkenti Brüksel’e gidiyor.


Aynı günde AK Parti’ye üye akını Siyaset Aynı günde AK Parti’ye üye akını

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 1000 gün sonra AK Parti’ye üye olması Antalya’da coşkuyla kutlandı. Cumhurbaşkanıyla aynı günde aynı saatte üye olmak için yüzlerce kişi il binasına akın etti.


Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi yükseliyor Güncel Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi yükseliyor

Büyükşehir Belediyesi’nin kent merkezini canlandıracak Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi Projesi inşaatı hızla yükseliyor. Proje, geleneksel Festival Çarşısı, çok katlı pazar yeri, konser ve tiyatro salonu, yeme içme alanlarıyla bölgeyi bir çekim merkezi haline getirecek.


Başkan Uysal: ‘Gazeteciliği savunmak toplumu savunmaktır’ Güncel Başkan Uysal: ‘Gazeteciliği savunmak toplumu savunmaktır’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Başkan Uysal Yörüklerle Güncel Başkan Uysal Yörüklerle

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Yörük ve Türkmen Derneği’nin Düzlerçamı mesire alanında düzenlendiği ‘keşkek’ şölenine katıldı ardından Aksu’da toplanan Antalya Serikliler Derneği’nin kurucular kurulu toplantısında Seriklilerle buluştu.


“Muratpaşa’nın memnuniyeti için çalışacağız” Güncel “Muratpaşa’nın memnuniyeti için çalışacağız”

Muratpaşa Belediyesi’nde Başkan Ümit Uysal’ın davetiyle Başkan Yardımcısı olarak göreve başlayan Ferruh Tunç, “Muratpaşa sakinlerinin, iş ve çalışma dünyasının memnuniyetini artırmak için çalışacağız” dedi.


Kemer’de sezon temizliği Kemer Kemer’de sezon temizliği

Turizm sezonu açılırken Kemer Belediyesi de ilçede temizlik seferberliği başlattı. İlçenin en hareketli bölgesi olan Liman Caddesi belediye ekiplerince köşe bucak yıkandı. Başkan Gül, “Daha modern bir Kemer için tam kapasite çalışıyoruz” dedi


Dileklerimiz Akdeniz’in maviliklerine Güncel Dileklerimiz Akdeniz’in maviliklerine

Muratpaşa Belediyesi, komşularıyla birlikte Hıdırellez’de en güzel dilekleri Akdeniz’in maviliklerine bırakmak için 6 Mayıs Cumartesi sabahı Kaleiçi Yat Limanı’ndan demir alıyor.


3’ncü Uluslararası Yörük Festivali 5 Mayıs’ta başlıyor Kültür/Sanat 3’ncü Uluslararası Yörük Festivali 5 Mayıs’ta başlıyor

Antalya’da 3 gün boyunca Yörük şöleni yaşanacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Yörük kültürünü gelecek nesillere aktarmak amacıyla düzenlediği 3’ncü Yörük Festivali 5-7 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Festival boyunca hem Yörük kültürü her yönüyle tanıtılacak hem de ünlü sanatçılar Antalyalılar ile buluşacak.


150 bin TL değerinde malzeme çalan şüpheli tutuklandı Güncel 150 bin TL değerinde malzeme çalan şüpheli tutuklandı

Gebizli Mahallesinde Boş Bir Binadan 150 Bin TL Değerinde Malzeme Çalan Şüpheli Tutuklandı


Başkan Uysal, “ODTÜ ruhunu kaybetmek yok” Güncel Başkan Uysal, “ODTÜ ruhunu kaybetmek yok”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ODTÜ Antalya Mezunları Derneği’nin hafta sonu düzenlendiği yemeğe katıldı.


Konyaaltı Kent Gönüllüleri’nden okullara destek
 Güncel Konyaaltı Kent Gönüllüleri’nden okullara destek


Konyaaltı Belediyesi’nin Konyaaltı Kent Gönüllüleri Projesi’yle kamu kurumlarına destek sağlanıyor. Sivil Yaşam Derneğin üyeleri, proje kapsamında Hasan Fatma Çavlı İlkokulu’nu boyadı.


BUDAK ANTALYA’DAKİ YASAĞI TURİZM BAKANI’NA SORDU Siyaset BUDAK ANTALYA’DAKİ YASAĞI TURİZM BAKANI’NA SORDU

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Antalya Valiliği’nin Antalya’da açık alanlarda alkollü içecek yasağı ile ilgili kararını TBMM’ye taşıyarak, “Türk turizminin başkenti konumundaki Antalya’nın ‘yasak’larla gündeme gelmesi, zor günler geçiren turizm sektörüne bir darbe daha vuracaktır.


İbradı Başlar’da içme suyu seferberliği İbradı İbradı Başlar’da içme suyu seferberliği

Büyükşehir Belediyesi İbradı İlçesi Başlar Mahallesi’nin yetersiz olan içme suyu hatlarını yeniliyor. 2000 metrelik hat yenileme çalışmasıyla 155 abone kesintisiz ve daha sağlıklı içme suyuna kavuşuyor.


Vali’den Kemer Meclisi’ne teşekkür Kemer Vali’den Kemer Meclisi’ne teşekkür

Kemer Belediye Meclisi, mayıs ayı toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Moskova’da düzenlenecek Büyük Türkiye Festivali’ne katılma kararı alan ilk belediye olmaları nedeniyle Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun kendilerine teşekkür ettiğini vurguladı.


Taç Giymesine 
4 Gol Kaldı Spor Taç Giymesine 
4 Gol Kaldı

Antalyaspor’un takım kaptanı ve en golcü ismi Samuel Eto’o, kulüp tarihinin Süper Lig’deki en golcü ismi olmanın eşiğine geldi.


Esen Diler: Dünya Basın Özgürlüğü Günü Kutlu Olsun Güncel Esen Diler: Dünya Basın Özgürlüğü Günü Kutlu Olsun

Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürü Esen Diler 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.


Kemerli bayanlar gol yağdırdı: 21-0 Kemer Kemerli bayanlar gol yağdırdı: 21-0

Yeni Kemer Belediye Spor Bayan Futbol Takımı Ankara Mengü Spor deplasmanında adeta gol yağdırdı. Kemer ekibi karşılaşmayı 21-0 kazandı


HAMİLELİKTE BAŞ AĞRILARINA KARŞI 9 ÖNERİ Sağlık/Kadın HAMİLELİKTE BAŞ AĞRILARINA KARŞI 9 ÖNERİ

Birçok kadının hayatındaki en özel dönem olan hamilelik, bazı durumlarda baş ağrısı nedeniyle kabusa dönüşebiliyor. Özellikle gebeliğin ilk 3 ayında artış gösteren baş ağrılarını hafifletmek için birkaç pratik önlem almak yeterli olabiliyor.


Antalya Şampiyonu Bölge Yarışması'na Katılamıyor Döşemealtı Antalya Şampiyonu Bölge Yarışması'na Katılamıyor

Döşemealtı Alyazma Folklor GSK Antalya Birinci olmasına rağmen yarışmalara katılamıyor.


Mitoloji ve Yaşlılık Sergisi’nin Açılışını Minikler Kapanışını Yaşlılar Yaptı Kültür/Sanat Mitoloji ve Yaşlılık Sergisi’nin Açılışını Minikler Kapanışını Yaşlılar Yaptı

Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü bünyesinde düzenlenen Myhtos’tan Logos’a: Mitoloji ve Yaşlılık Temalı Sergi’nin kapanışını Huzurevi sakinleri yaptı.


REFERANDUM HABERLERİ ZİRVE YAPTI Güncel REFERANDUM HABERLERİ ZİRVE YAPTI

Türkiye’de geçtiğimiz ay yaşanan önemli gelişmelerin medya yansımaları belli olurken, 16 Nisan’da yapılan ve yüzde 51,41 “Evet” oyuna karşın yüzde 48,59 “Hayır” oyu çıkan Anayasa Değişikliği Referandumu gündemin en çok konuşulan olayı olarak zirve yaptı.


Antalya’da Mayıs ayında karla mücadele Gündoğmuş Antalya’da Mayıs ayında karla mücadele

Antalya’da sahiller yaza hazırlanırken, yaylalarda ise karla mücadele yapılıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi, 1800 rakımlı Gündoğmuş Söbüçimen Yaylası’nda yer yer 5 metreyi bulan karlı yollarını, Yörüklerin göç zamanından önce ulaşıma açabilmek için yoğun bir mücadele veriyor.


Akdeniz Üniversitesi’nde Avrupa Günü Paneli Güncel Akdeniz Üniversitesi’nde Avrupa Günü Paneli

Akdeniz Üniversite’si AB Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKVAM), Friedrich-Ebert-Stiftung Derneği’nin katkıları ile 09 Mayıs Avrupa Günü kapsamında “AB Sürecinde Uluslararası Göç ve Mülteci Hareketleri: Fırsatlar ve Tehditler” konulu panel düzenliyor.


Göz Alerjisinin Belirtileri ve Tedavisi Sağlık/Kadın Göz Alerjisinin Belirtileri ve Tedavisi

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Uzm. Dr. Özge Yanık Odabaş Göz Alerjisi ile ilgili açıklamalarda bulundu.


İLK 100 GÜNDE 106 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ Güncel İLK 100 GÜNDE 106 KADIN ÖLDÜRÜLDÜ

Türkiye’de kadına yönelik şiddet ve kadın cinayetleri tablosu giderek ağırlaşıyor. Geçtiğimizin yılın ilk yüz günlük diliminde erkek şiddeti nedeniyle hayatını kaybeden kadın sayısı 94 iken, bu yılın aynı döneminde sayı 106’ya yükseldi.


Çocukların güneşe hiç çıkarılmaması doğru değil Sağlık/Kadın Çocukların güneşe hiç çıkarılmaması doğru değil

Havaların ısınmasıyla birlikte bebek ve çocuklarda bazı hastalıkların görülme sıklığı artıyor.


BEL AĞRINIZIN NEDENİ KABARIK CÜZDANINIZ OLABİLİR Sağlık/Kadın BEL AĞRINIZIN NEDENİ KABARIK CÜZDANINIZ OLABİLİR

Bel ağrısı günümüzde en sık karşılaşılan sağlık sorunlarından biri. Öyle ki toplumun yüzde 80’i yaşamında en az bir kere bel ağrısı sorunu yaşıyor. Ama her bel ağrısının altında mutlaka cerrahi bir sorun aramamak gerekiyor. Bel ağrınızın nedeni arka cebinizde taşıdığınız kabarık cüzdanınız da olabilir; yani “cüzdan sendromu” yaşıyor olabilirsiniz.


Yandex Navigasyon'dan park yeri arama derdine son... Teknoloji/Bilim/İnternet Yandex Navigasyon'dan park yeri arama derdine son...

YANDEX NAVİGASYON’DAN SAATLERCE PARK YERİ ARAMA DERDİNE TEKNOLOJİK ÇÖZÜM: PARK YERİ ASİSTANI


Diş bakımında sık yapılan 10 hata Sağlık/Kadın Diş bakımında sık yapılan 10 hata

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, “Yeni bir alışkanlığı öğrenmek yaklaşık üç hafta sürer. Her hafta diş fırçalama rutininize bir değişiklik ekleyin. Ağzınızı eskisinden daha ferah hissedeceksiniz. Ayrıca diş hekiminizi düzenli ziyaret etmek ve bu diş fırçalama hatalarından kaçınmak, dişetinizin uzun süre korunmasını da sağlar.”


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...