Perşembe, 24 Ocak 2019
Şoförler Seminerden Sonra Gala Gecesinde Stres Attı 
 Kemer Şoförler Seminerden Sonra Gala Gecesinde Stres Attı 


Kemer Belediyesi tarafından İkincisi düzenlenen Kemer’deki taksi ve otobüs taşıyıcılarına Kişisel Gelişim ve İletişim Semineri verildi.


MURATPAŞA’DAN MODEL ARAÇ ve PATEN TUTKUNLARINA MÜJDE! Güncel MURATPAŞA’DAN MODEL ARAÇ ve PATEN TUTKUNLARINA MÜJDE!

Muratpaşa Belediyesi Meydankavağı Mahallesi’nde model araç tutkunları için 3 bin 670 metrekare ‘sıfır asfaltlı’ pistle birlikte 3 bin 308 metrekare genişliğe sahip çocuklar için paten alanı oluşturdu. Muratpaşa Belediyesi, model araba, uçak ve helikopter tutkunları için Meydankavağı Mahallesi’nde 3 bin 670 metre genişliğinde etkinlik alanı oluşturdu.


Bir bilişim sınıfı da Göksu’ya Güncel Bir bilişim sınıfı da Göksu’ya

İlçedeki 13 okula bilişim sınıfı kuran Başkan Hakan Tütüncü, meclis salonunda kabul ettiği Göksu Ortaokulu öğrencilerinin bilişim sınıfı isteğini de karşılıyor.


EFSANEYLE YİNE YENİDEN Kültür/Sanat EFSANEYLE YİNE YENİDEN

Muratpaşa Belediyesi Yaşlı Evi’nin ‘Dünya Şampiyonu’ dans takımı, ekibe yeni katılan çiftleriyle şubat ayında yapılacak ‘Türkiye Dans Şampiyonası’ için hazırlıklara başladı. 8 çift, 4 – 6 Şubat tarihlerinde Adana’da yapılacak şampiyonada Senior-4 kategorisinde tüm madalyaları gözüne kestirdi.


DP'DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI Siyaset DP'DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Kongresini Genel Başkan Gültekin Uysal’ın da katılımı ile gerçekleştiren DP Antalya İl Başkanlığı’nda görev dağılımı yapıldı. İl Başkanı Kartal, Demokrat Parti’nin yeniden eski gücüne kavuşacağını, Türkiye’nin DP’ye ihtiyacının olduğunu söyledi.


Karşıyaka’da asfalttan sonra kaldırımlar da yenileniyor Güncel Karşıyaka’da asfalttan sonra kaldırımlar da yenileniyor

Kepez Belediyesi sınırları içerisinde yer alan Karşıyaka Mahallesi’nde 22.700 ton asfalt uygulamasının ardından, kaldırımlar yenileniyor.


Kepez’den milli duruş Güncel Kepez’den milli duruşKepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ülke ekonomisini baltalama planlarının yapıldığı bugünlerde, Kepez’de özel sektör yatırımlarının artarak devam ettiğini söyledi.


BAŞKAN UYSAL’DAN SAĞLIK DAVETİ Sağlık/Kadın BAŞKAN UYSAL’DAN SAĞLIK DAVETİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ilçede 40 yaş ve üstü 102 bin kadına mektup göndererek Antalya Halk Salığı Müdürlüğü’yle imzaladıkları protokol çerçevesinde meme kanserinde erken tanı için ücretsiz mamografi çektirmeye davet etti.


Susuz Şahap’tan Başkan Türel’e su teşekkürü Güncel Susuz Şahap’tan Başkan Türel’e su teşekkürü

Akseki Susuz Şahap Mahalle Muhtarı Kemal Ulaş, 100 yıllık su sorunlarını tarihe gömen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret ederek, teşekkür plaketi verdi. Türel, Susuz Şahap’ın adının artık Sulu Şahap olması gerektiğini söyledi.


Kök, Kaş Kasaba Barajını ve bu baraj nedeniyle köylülerin mağdur edilmesini TBMM’ye taşıdı Siyaset Kök, Kaş Kasaba Barajını ve bu baraj nedeniyle köylülerin mağdur edilmesini TBMM’ye taşıdı

CHP Antalya Milletvekili ve Parti meclisi Üyesi Devrim Kök, Kaş kasaba Barajının yapımı ile ilgili hem de barajın bölge halkının mağdur etmesi ve halkın mağduriyetlerine muhatap bulamaması ile ilgili şikayetlerini TBMM’ye taşıyarak Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel EROĞLU’na soru önergesi verdi.


Avrasya’nın en büyük mobilya fuarı İSMOB 10 Ocak’ta kapılarını açıyor Güncel Avrasya’nın en büyük mobilya fuarı İSMOB 10 Ocak’ta kapılarını açıyor

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB), 10-15 Ocak 2017 tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ'NDE ‘BÜYÜK ANADOLU AKLI’ KONFERANSI Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ'NDE ‘BÜYÜK ANADOLU AKLI’ KONFERANSI

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Akdeniz Üniversitesinde 'Büyük Anadolu Aklı' konulu konferans verdi.


MURATPAŞA KALEİÇİ’YLE EMİTT’TE Güncel MURATPAŞA KALEİÇİ’YLE EMİTT’TE

Muratpaşa Belediyesi, 26 Ocak’ta başlayacak Dünyanın en büyük 5’inci turizm fuarı ‘Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na Kaleiçi’ni taşıyor. Fuarda 70 metrekarelik standında Muratpaşa, tarihi Kaleiçi evi, Üçkapılar ve Yivli Minare konseptiyle yer alacak.


VALİ KARALOĞLU MANAVGAT’TA  İNCELEMELERDE BULUNDU Manavgat VALİ KARALOĞLU MANAVGAT’TA İNCELEMELERDE BULUNDU

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Manavgat’ta Side Müzesi ve Side Antik Kentinde incelemelerde bulunarak belediye başkanı Şükrü Sözen’den brifing aldı.


TEOG’da Türkiye Birincileri Antalya Yeditepe’den Güncel TEOG’da Türkiye Birincileri Antalya Yeditepe’den

Antalya Yeditepe Koleji Ortaokul 8. sınıf öğrencileri, 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde uygulanan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG-1) Sınavında büyük bir başarıya imza attı.


BAŞKAN GÜL: Siyaset BAŞKAN GÜL: "LAİKLİĞİ SAVUNMAK ANAYASAL BİR HAKTIR”

CHP Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül İstanbul’da, yalnızca laikliğe vurgu yapan ve laikliği savunan gençlerin, tutuklanarak gözaltına alınmalarına ilişkin açıklama yaptı.


“Döviz olmadığı için yurtdışına iki senede bir çıkabiliyorduk” Güncel “Döviz olmadığı için yurtdışına iki senede bir çıkabiliyorduk”

Uzakdoğu’nun baharatı, Kırım’ın buğdayı, Rusya’nın kürkü, Yunanistan’ın şarabı, Batı Anadolu’nun şapı, Küçük Asya’nın yünleri, İran’ın ipekleri, Ermenistan’ın ve Doğu’nun kumaşları...


İzmir Polonya’yı hedef pazar belirledi İzmir Polonya’yı hedef pazar belirledi

Türkiye’nin 2023 yılı ihracat hedeflerine ulaşması için katma değerli ürün ihracatına ağırlık veren projeleri ardı ardına hayata geçiren Ege İhracatçı Birlikleri, hedef pazarlara yönelik organizasyonlarını da sürdürüyor.


Trump’ın Çin karşıtlığı Türk ev tekstiline yarayacak Trump’ın Çin karşıtlığı Türk ev tekstiline yarayacak

Çinliler’den boşalacak Amerikan pazarına Türk ev tekstili girecek


GRİBE KARŞI C VİTAMİNİ ÇARE DEĞİL Sağlık/Kadın GRİBE KARŞI C VİTAMİNİ ÇARE DEĞİL

Havaların soğumasıyla birlikte gribe yakalananların sayısında artış görülüyor.


Bakan Faruk Özlü’den Büyükşehir’e ziyaret Siyaset Bakan Faruk Özlü’den Büyükşehir’e ziyaret

Antalya’da bulunan Bilim, Sanayi ve Ticaret Bakanı Faruk Özlü, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti. Türel, Bakan Özlü’ye yeni hizmet binasını gezdirdi.


BAŞBAKAN YILDIRIM’DAN ESNAFIMIZA MÜJDE Siyaset BAŞBAKAN YILDIRIM’DAN ESNAFIMIZA MÜJDE

Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) ile Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) heyetini, Çankaya Köşkü'nde kabul etti. Toplantıda Antalya Esnafı adına Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere de yer aldı.


BUDAK: “ANAYASAL İLKELERİ TANIMAYAN BİR KİŞİ NASIL OKUL MÜDÜRÜ YAPILDI?” Siyaset BUDAK: “ANAYASAL İLKELERİ TANIMAYAN BİR KİŞİ NASIL OKUL MÜDÜRÜ YAPILDI?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Nevşehir’de bir okul yöneticisinin “laiklik kafirliktir” şeklindeki paylaşımlarının eğitim sisteminin geldiği nokta açısından kaygı verici olduğunu belirterek, “Akıl ve bilimden koparılan, laikliği ‘kafirlik, şeytanlık’ olarak tanımlayan bir eğitim yönetimi anlayışı, Türkiye adına, gelecek adına kaygı vericidir. Milli Eğitim Bakanlığı Anayasal ilkeleri tanımayan bir kişiyi neden ve nasıl müdür yaptığının hesabını vermelidir” dedi.


SÛFÎ YOLU PROJESİNİN İKİNCİ TOPLANTISI ANKARA’DA YAPILDI Güncel SÛFÎ YOLU PROJESİNİN İKİNCİ TOPLANTISI ANKARA’DA YAPILDI

Akdeniz Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi ev sahipliğinde ilk toplantısı yapılan, Antalya’nın Finike, Elmalı ve Kortuteli ilçelerini kapsaması düşünülen “Sûfî Yolu” projesinin ikinci toplantısı, geniş bir katılımla Ankara’da gerçekleştirildi.


Antalya’dan Halep’e gönül köprüsü Güncel Antalya’dan Halep’e gönül köprüsü

Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Antalya genelinde başlatılan yardım kampanyası kapsamında hazırlanan 9 TIR dolusu yardım malzemesi dualarla Halep’e uğurlandı.


ANTALYA MİLLETVEKİLLERİNDEN VEYSEL EROĞLU’NA ZİYARET Siyaset ANTALYA MİLLETVEKİLLERİNDEN VEYSEL EROĞLU’NA ZİYARET

AK Parti Antalya Milletvekilleri Kaş ilçesi heyeti ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu makamında ziyaret etti.


Antalya'da FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında 1216 kişi tutuklandı Güncel Antalya'da FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında 1216 kişi tutuklandı

Antalya’da FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında toplam 3 bin 578 kişi hakkında adli işlem yapılıp, 1216 kişi ise tutuklanırken, 525 şahısın firarda olduğu bildirildi.


Antalya Yeditepe Koleji, ÖZDER Türkiye Geneli YGS Deneme Sınavında Antalya Birincisi Güncel Antalya Yeditepe Koleji, ÖZDER Türkiye Geneli YGS Deneme Sınavında Antalya Birincisi

Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Anadolu Lisesi öğrencileri, Özel Öğretim Derneği (ÖZDER) Türkiye geneli YGS Deneme Sınavında Antalya birincisi oldu.


SURİYELİ ALİ İSDFAREC SEVİNCİNİ VALİ KARALOĞLU İLE PAYLAŞTI Güncel SURİYELİ ALİ İSDFAREC SEVİNCİNİ VALİ KARALOĞLU İLE PAYLAŞTI

Ülkesindeki iç savaşta kaybettiği sağ bacağının yerine protez takılan Suriyeli Ali İsdfarec Sivil Düşünce Platformu üyeleriyle Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaret ederek sevincini paylaştı.


CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ İLE İSTİKRAR İSTİKBAL İSTİKLAL Siyaset CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ İLE İSTİKRAR İSTİKBAL İSTİKLAL

TBMM Genel kurulunda pazartesi itibariyle tarihi görüşmeler başlıyor. Atay Uslu Batı Antalya'da Başkanlığı anlattı.


2016’da 8,5 milyar dolar negatif etki Ekonomi/Turizm 2016’da 8,5 milyar dolar negatif etki

TİM Başkanı, 2016’da ihracatı olumsuz etkileyen üç temel zorluğa dikkat çekti


Diyetle, egzersizle obeziteyi yenemezsiniz Sağlık/Kadın Diyetle, egzersizle obeziteyi yenemezsiniz

BariatrikLab Obezite ve Metabolik Cerrahi Merkezi kurucusu Prof. Dr. Halil Coşkun, diyet ve egzersiz yaparak obeziteyi yenmenin mümkün olmadığını söyledi.


PAŞA’NIN MELEKLERİ İKİNCİ YARI HAZIRLIKLARINA BAŞLADI Spor PAŞA’NIN MELEKLERİ İKİNCİ YARI HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol takımı, Süper Lig 2’nci yarı hazırlıkları için parkeye indi. Hazırlıklarını günde çift antrenmanla sürdüren Paşa’nın Melekleri, 14 Ocak Cumartesi günü deplasmanda Ardeşen Gençlik Spor’la karşılaşacak.


Teknoloji tüm dünya şirketlerini değişime zorladı Teknoloji/Bilim/İnternet Teknoloji tüm dünya şirketlerini değişime zorladı

Teknolojinin yol açtığı kırılma tüm dünya şirketlerini, değişim ve dönüşüme zorladı. Kendilerine yatırım yapma zorunluluğu duyan şirketler, küresel M&A pazarının trilyon dolarlık hacimlere ulaşmasını sağladı.


Öğrenciler Tütüncü’den söz aldı Güncel Öğrenciler Tütüncü’den söz aldı

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü’yü ziyaret eden öğrenciler, eğitim ve spor alanındaki istekleri için söz aldı.


DENİZ FENERİ PARKI’NDA SONA DOĞRU Güncel DENİZ FENERİ PARKI’NDA SONA DOĞRU

Muratpaşa Belediyesi, 1’inci derece doğal SİT statüsünde Lara falez kıyı bandı üzerinde Antalya’nın, Konyaaltı’ndan Lara sahiline en güzel kıyı panoramasını sunan Deniz Feneri Parkı çalışmalarda son aşamaya geldi. Park tamamlandığında içinde Muratpaşa Belediyesi’nce işletilecek kafeterya ve çay bahçesi de yer alacak.


BAŞKAN ŞAHİN AKGİAD’DA Aksu BAŞKAN ŞAHİN AKGİAD’DA

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin kısa adı AKGİAD olan Aksu Genç İşadamları Derneğini ziyaret ederek, başkanlığa yeni seçilen Duran Celbiş ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulundu.


MERDİVEN ÇIKARKEN DİZİNİZ AĞRIYORSA DİKKAT Sağlık/Kadın MERDİVEN ÇIKARKEN DİZİNİZ AĞRIYORSA DİKKAT

Sadece sporcular değil artık neredeyse herkesin dizleri ağrıyor. Vücudun en büyük ve en fazla yük taşıyan eklemlerinden biri olan diz, hareketsizliğin ve fazla kiloların bedelini ödüyor.


Darüşşafaka Giriş Sınavı’na başvurular başladı Güncel Darüşşafaka Giriş Sınavı’na başvurular başladı

Bir buçuk asırdır eğitimde fırsat eşitliği sunan Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın 2017 yılı sınavı, 28 Mayıs Pazar günü saat 10.00'da Türkiye'nin 21 ilinde düzenlenecek.


Terör bu sefer huzur kenti İzmir’i hedef aldı Güncel Terör bu sefer huzur kenti İzmir’i hedef aldı

Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk, terör saldırılarının amacının anarşi ve kargaşa ortamını Türkiye geneline yaymak olduğunu, huzur kenti İzmir'in bu amaçla hedef seçildiğine inandıklarını kaydetti.


YÜKELİŞ KOLEJİ TEOG SINAVI YİNE TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÇIKARDI Serik YÜKELİŞ KOLEJİ TEOG SINAVI YİNE TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÇIKARDI

Serik Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Eğitim Kurulu geçtiğimiz günlerde açıklanan 1. TEOG sınav sonuçların da yine Türkiye birincisi çıkardı.


YEŞİLAY’DAN KIZILAY’A KAN DESTEĞİ Güncel YEŞİLAY’DAN KIZILAY’A KAN DESTEĞİ

Yeşilay, tüm şubeleri ve gönüllüleri ile kan bağış kampanyasına katılarak, Türkiye genelinde kan stoklarının erimesi üzerine bağış çağrısında bulunan Kızılay’a tam destek verdi.


D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ DOĞURGANLIĞI AZALTIYOR Sağlık/Kadın D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ DOĞURGANLIĞI AZALTIYOR

KARANLIK MEKANLARDA ÇALIŞMAK GEBE KALMAYI ZORLAŞTIRIYOR


KIŞ HAMİLELERİNE ÖZEL 8 TÜYO Sağlık/Kadın KIŞ HAMİLELERİNE ÖZEL 8 TÜYO

Kış aylarında hamile olmak biraz daha fazla özen gerektiriyor. Havanın soğuk olması, grip gibi bulaşıcı ve salgın hastalıklar anne adayının eve kapanmasına sebep olabiliyor.


Otomatik BES Antalya’da işverenlere anlatıldı Güncel Otomatik BES Antalya’da işverenlere anlatıldı

Türkiye Sigorta Birliği, 1 Ocak 2017 itibariyle yürürlüğe giren Bireysel Emeklilikte Otomatik Katılım hakkında TOBB işbirliği ile çeşitli illerde düzenlediği bilgilendirme toplantılarına devam ediyor.


SİMİT SARAYI AZERBAYCAN’DAKİ İKİNCİ MAĞAZASINI NAHÇIVAN’DA AÇTI SİMİT SARAYI AZERBAYCAN’DAKİ İKİNCİ MAĞAZASINI NAHÇIVAN’DA AÇTI

Geleneksel Türk lezzetlerini dünya ile buluşturan, Türkiye’nin global arenadaki vitrin markası Simit Sarayı, Azerbaycan‘da gördüğü yoğun ilgi üzerine Nahçıvan’da mağaza açtı.


Türk Kızılayı ‘kırmızı alarm’ verdi, 
BEDAŞ VE BEPSAŞ çalışanları kolları sıvadı Güncel Türk Kızılayı ‘kırmızı alarm’ verdi, 
BEDAŞ VE BEPSAŞ çalışanları kolları sıvadı

Kan stokları azaldığı için ‘kırmızı alarm’ veren Türk Kızılayı’nın ‘seferberlik’ çağrısının ardından on binler kan bağışı için sıraya girdi.


Konyaaltı Belediye Meclisi tek yürek oldu…
 Güncel Konyaaltı Belediye Meclisi tek yürek oldu…


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in başkanlığında yılın ilk meclis toplantısı için bir araya gelen Konyaaltı Belediye Meclisi, ülkemizde yaşanan terör olaylarına karşı tek yürek oldu.


Kepez’de ‘Kentsel Dönüşüm’ sevinci Güncel Kepez’de ‘Kentsel Dönüşüm’ sevinci

Kepez Gülveren Kentsel Dönüşüm Projesi’nin onaylanarak Resmi Gazete’de yayınlanması, bölge sakinleri ve Antalyalı müteahhitler tarafından memnuniyetle karşılandı.


Tütüncü gündüz gece mesaide Güncel Tütüncü gündüz gece mesaide

Gündüz mesaisinde arazide yapılan hizmetleri gezen Başkan Hakan Tütüncü, akşam ise ev ziyaretlerinde bulunarak hem sorunlara yerinde çözüm üretiyor hem de halkıyla olan gönül bağını güçlendiriyor.


VALİ KARALOĞLU İLİM YAYMA CEMİYETİ ANTALYA YÖNETİCİLERİNİ KABUL ETTİ Güncel VALİ KARALOĞLU İLİM YAYMA CEMİYETİ ANTALYA YÖNETİCİLERİNİ KABUL ETTİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, İlim Yayma Cemiyeti Antalya Şube Başkanı Yunus Yüksel ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.


Web ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmenin 7 yolu! Teknoloji/Bilim/İnternet Web ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmenin 7 yolu!

Lokasyon bazlı dijital pazarlama ajansı olarak Türkiye’nin önde gelen markalarına hizmet veren Yellow Pages’ın alanında uzman ekibi, web ziyaretçilerini müşteriye dönüştürmek isteyenlere deneyimlerini aktarıyor.


Fatih Mahallesine de imar revizyonu Güncel Fatih Mahallesine de imar revizyonu

Kepez’in modern bir şehir olmasını sağlayan birçok imar revizyonları gerçekleştiren Başkan Tütüncü, vakıf arazileri takasıyla Fatih Mahallesi’ne de revizyon planı getireceklerini müjdeledi.


MÜSİAD Antalya Başkanı Ramazan Kalken oldu Güncel MÜSİAD Antalya Başkanı Ramazan Kalken oldu

Antalya MÜSİAD 17. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Geniş katılımla gerçekleşen toplantı sonrasında MÜSİAD Antalya Başkanı Resul Lekesiz, şube başkanlığını Ramazan Kalken’e devretti.


Döşemealtı Kadın Futbol Takımı Trabzon yolcusu Spor Döşemealtı Kadın Futbol Takımı Trabzon yolcusu

Türkiye Kadınlar Futbol 1'nci Liginde mücadele eden 1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor Kadın Futbol takımı hafta sonu deplasman da oynayacağı Trabzon İdman Ocağı maçının hazırlıklarını tamamladı. Cumartesi günü havayolu ile Trabzon deplasmanına gidecek Kadın Futbol Takımında hedef 3 puan.


Reflü tanısında yeni yöntem! Sağlık/Kadın Reflü tanısında yeni yöntem!

Yemek borusu, diyafram ve mideye ait kas yapılarının o bölümü yeterince kapatamaması ve bunun sonucunda mide içeriğinin yemek borusuna kaçmasıyla kendini gösteren reflü, günümüzde pek çok insanın günlük yaşamını olumsuz etkiliyor.
Sultanlar sahaya iniyor Spor 

Sultanlar sahaya iniyor

Voleybol Bayanlar 2.Ligde ilk yarıda fırtına gibi esen ve son 6 karşılaşmadan galibiyetle ayrılan Kepez’in Sultanları, ligin ikinci yarısında Pazar günü Park Antalya Gençlik ile karşılaşacak.
Devler, Çankırı Belediye Demirspor’la karşılaşıyor Spor 

Devler, Çankırı Belediye Demirspor’la karşılaşıyor

Türkiye Basketbol 2.Liginde (TB2L) ikinci yarı karşılaşmaları başlarken Kepez’in Devleri Cumartesi günü sahasında Çankırı Belediye Demirspor’u konuk edecek.


Dokuma’nın yolları da açılıyor Güncel Dokuma’nın yolları da açılıyor

Kepez Belediyesi, Başkan Hakan Tütüncü’nün iradesiyle yeniden halkın kullanımına açtığı eski Dokuma Fabrikası yerleşkesine hayat verecek önemli çalışmayı daha başlattı.


SAĞLIKLI VE MUTLU ÇOCUKLAR YETİŞTİRME KILAVUZU Sağlık/Kadın SAĞLIKLI VE MUTLU ÇOCUKLAR YETİŞTİRME KILAVUZU

Bebeğini kucağına alan her anne ve baba, mutlu bir çocuk yetiştirmenin hayalini kurar. Ancak bazen iyi niyetle de olsa yapılan küçük bazı hatalar, çocukların gelişimlerine büyük darbeler vurur.


KASAPDÖNER’İN YENİ SERVİSLERİNDE “HAYAT SENDE” ‘HAYDİ SEN DE UZAT ELİNİ…’ Güncel KASAPDÖNER’İN YENİ SERVİSLERİNDE “HAYAT SENDE” ‘HAYDİ SEN DE UZAT ELİNİ…’

KasapDöner, Hayat Sende Derneği ile başlattığı işbirliği projesi çerçevesinde masalarındaki Amerikan servislerinde Koruyucu Ailelik hakkında bilgi vererek uygulamayı teşvik ediyor.


GEÇMEYEN AĞRI DEPRESYON NEDENİ Sağlık/Kadın GEÇMEYEN AĞRI DEPRESYON NEDENİ

Ağrı, doktora başvurunun en sık nedenlerinden biri. Adeta bir alarm görevi olan akut ağrı, kişiyi hasardan ve hastalıktan haberdar eder, tıbbi yardım almaya zorlayarak iyileşme sürecine katkıda bulunur, hatta erken teşhis sağlar.


Uyuşturucu madde ticaret yapmak suçundan 1 kişi tutuklandı Alanya Uyuşturucu madde ticaret yapmak suçundan 1 kişi tutuklandı

Alanya'da uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan bir kişi tutuklandı


Altınova Sinan mahallesinde kaçak içki ele geçirildi Güncel Altınova Sinan mahallesinde kaçak içki ele geçirildi

Antalya genelinde kaçak ve sahte içki satışı yapan şahıs ve organizasyonlara yönelik yapılan çalışmalarda Sinan mahallesinde kaçak içki ele geçirildi.


Kumluca İlçesinde Yağma Olayından 2 Şüpheli Yakalandı Kumluca Kumluca İlçesinde Yağma Olayından 2 Şüpheli Yakalandı

Kumluca ilçesinde yağma olayından 2 şüpheli İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından yakalandı.


Manavgat'ta gümrük kaçağı sigara ele geçirildi Manavgat Manavgat'ta gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Manavgat ilçesinde 29 Bin 200 paket gümrük kaçağı sigara gle geçirildi


Dünyanın müze konseptli ilk caddesi ihaleye çıkıyor Güncel Dünyanın müze konseptli ilk caddesi ihaleye çıkıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ali Çetinkaya Caddesi’ni dünyanın ilk müze konseptli caddesi haline getirecek ve bambaşka bir çehreye kavuşturacak Doğu Garajı ve Çevresi Kentsel Tasarım Projesi’ni 11 Ocak’ta ihaleye çıkarıyor.


ASAT’tan Alanya’ya 49 milyonluk yatırım Alanya ASAT’tan Alanya’ya 49 milyonluk yatırım

Büyükşehir Belediyesi Alanya’da yaptığı yatırımlarla göz doldurdu. Sadece ASAT, ilçenin biriken alt yapı sorunları için 3 yılda toplam 49 milyon lira harcadı. İlçenin en önemli sorunları arasında yer alan içme suyu için yapılan yatırım ise 40 milyon lirayı buldu.


Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hizmetleri ile  Sağlıkta Dönüşüm Yaşandı Alanya Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hizmetleri ile Sağlıkta Dönüşüm Yaşandı

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Tevfik Yazan 2016 yılında 831 sağlık çalışanı ile 879 bin 997 hastaya hizmet verdiklerini açıkladı.


10 SORUDA DİŞ BEYAZLATMA Sağlık/Kadın 10 SORUDA DİŞ BEYAZLATMA

Dişlerinizi beyazlatmak istiyorsunuz ancak tereddütleriniz mi var? Diş Hekimi Pertev Kökdemir, diş beyazlatma konusunda bilmeniz gerekenleri en sade şekliyle anlattı.


Serik'te Evden Hırsızlık Suçundan 3 Şüpheli Yakalandı Serik Serik'te Evden Hırsızlık Suçundan 3 Şüpheli Yakalandı

Antalya Emniyet Müdürlüğü Serik'te evden hırsızlık suçundan 3 şüphelinin Gedik Kavşağı üzerinde bir araç içerisinde yakalandığını bildirdi.


“SULH CEZA MAHKEMELERİNE KORUMA KALKANI HUKUKSUZLUKLARI BÜYÜTÜYOR” Siyaset “SULH CEZA MAHKEMELERİNE KORUMA KALKANI HUKUKSUZLUKLARI BÜYÜTÜYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP Hükümetlerinin sürekli özel yetkili mahkemeler kurarak yargı bağımsızlığını yok ettiğini ve hukuksuzluklara kapı araladığını belirterek, “Sulh ceza mahkemeleriyle ilgili 614 şikayetin 375’i işleme konulmamış. Tam bir koruma kalkanı. Böyle olunca da keyfi kararlarla, yeni mağduriyetler oluşuyor. Laiklik çağrısı yapan gençlerin, Hüsnü Mahalli ve Cumhuriyet Gazetesi kantin işletmecisi Şenol Buran’ın tutuklanmaları, bu koruma kalkanının eseridir” dedi.


Çevreci Gençler Döşemealtı’nda buluştu Döşemealtı Çevreci Gençler Döşemealtı’nda buluştu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Avrupa Birliği (AB) Gençlik projeleri kapsamında Waste-Man (Atık adam) isimli doğanın korunması, atık yağ toplanması, çevre bilinci yaratmak ve duyarlı bireyler yetiştirerek tarihi ve kültürel değerleri korumak amacıyla kente gelen Avrupalı öğrencileri ağırladı.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU ÇALIŞMALARA  BAŞLADI Kültür/Sanat AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Akdeniz Üniversitesi’nde kültür sanat etkinliklerini geliştirmek amacıyla kurulan "Kültür ve Sanat Komisyonu" çalışmalarına hızlı başladı.


AKSU MECLİSİ'NDEN ŞEHİTLERE VEFA Aksu AKSU MECLİSİ'NDEN ŞEHİTLERE VEFA

Aksu Belediyesi 2017 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in başkanlığında yapılan toplantıda gündem maddelerine geçilmeden önce tüm şehitler için saygı duruşunda bulunuldu, dualar okundu ve İstiklal Marşı söylendi.


SPOR DÜNYASININ YENİ TARZI “BIONDINA” Spor SPOR DÜNYASININ YENİ TARZI “BIONDINA”

Spor tutkunu, stilleri ve güzellikleri ile fark yaratan iki yakın dostun, Burcu Esmersoy ve Merve Göknar İnal’ın hayat verdiği, isminin anlamını İtalyancada sarışın anlamına gelen ifadeden alan “Biondina”, özgünlüğü, fonksiyonelliği ve yaratıcılığı ile spor giyimde trendlere imza atıyor!


GÖRME ENGELLİ SPORCU YANIK’A MURATPAŞA’NIN TESİSLERİ AÇIK Spor GÖRME ENGELLİ SPORCU YANIK’A MURATPAŞA’NIN TESİSLERİ AÇIK

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Uluslararası Görme Engelliler Spor Federasyonu’nun (IBSA) Alanya’da düzenlendiği Dünya Halter Şampiyonası’nda kaldırdığı 200 kilogramla dünya 2’ncisi olan Cenk Yanık’a belediyenin tüm spor tesislerinin kapılarını açtı.


BUDAK’TAN ESNAF İŞSİZLİK FONU DEĞERLENDİRMESİ Siyaset BUDAK’TAN ESNAF İŞSİZLİK FONU DEĞERLENDİRMESİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP hükümetlerinin iç ve dış politikadaki büyük hatalarının esnaf ve KOBİ’leri büyük bir darboğaza düşürdüğünü belirterek, “Esnaf işsizliği büyüyor, sorumlusu olan Başbakan, esnafa işsizlik fonunu müjde olarak sunuyor. Bağkur primini ödeyemeyen esnaf, 2 yıl 35 TL’lik ek yükü nasıl ödeyecek? Bu fon öncelikle hükümete fon olacak” dedi.


ATAV Başkanı Şen Başkan Gül’ü Makamında Ziyaret Etti
 Kemer ATAV Başkanı Şen Başkan Gül’ü Makamında Ziyaret Etti


Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete ATAV Başkanı Nizamettin Şen KETOB Başkanı Tayyar Gül, ATAV Antalya Tanıtım Vakfı Başkan Yardımcısı Yeliz Gül Ege de katıldı. Kemer’de Yılın İlk Meclis Toplantısı Yapıldı
 Kemer Kemer’de Yılın İlk Meclis Toplantısı Yapıldı


Kemer Belediyesi 2017 Ocak ayı meclis toplantısı Başkan Mustafa Gül Başkanlığında yapıldı. 
Toplantıya Meclis üyelerinden Emine Canik, Bayram Karamanlar ve Yunus Nergiz katılmadığı toplantıda önce Başkan Mustafa Gül Tüm Meclis Üyelerinin yeni yılını kutladı ve birer takım Kalem seti ve ajanda hediye etti.HAYALET “OBRUK ORMANI Güncel HAYALET “OBRUK ORMANI" MURATPAŞA’NIN

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın tahsisi için Kültür ve Turizm Bakanlığı’na başvuruda bulunduğu Obruk Devlet Ormanı ya da bölge sakinlerini verdiği isimle ‘Hayalet Orman’ için uygulama imar planı çalışmaları tamamlandı. Tahsisin gerçekleşmesi halinde 310 bin metrekare alan, açık spor tesisi, günübirlik tesis ve rekreasyon alanı olarak kullanılacak.


MANAVGAT BELEDİYESİ KENDİ ÜRETEREK TASARRUF EDİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KENDİ ÜRETEREK TASARRUF EDİYOR

Manavgat Belediyesi bünyesinde Kum Mevki ve Side Mahallelerinde yer alan bitki üretim tesislerinde yılda 700 bin mevsimlik çiçek ve ağaç üretilerek, kent süsleniyor.


ÇOK AMAÇLI GÖSTERİ MERKEZİ İHALEYE ÇIKIYOR Güncel ÇOK AMAÇLI GÖSTERİ MERKEZİ İHALEYE ÇIKIYOR

Muratpaşa Belediyesi’nin Yeşilbahçe Mahallesi’nde inşa edeceği ‘Çok Amaçlı Gösteri Merkezi’ 27 Ocak Cuma günü ihaleye çıkıyor.


İş güvenliğinde okul öncesi eğitim Güncel İş güvenliğinde okul öncesi eğitim

İş güvenliği kültürünü oluşturabilmek için okul öncesi eğitimlere önem veriliyor. İş Güvenliği Uzmanı Ümit Sedat Bayram, ilk kez başlattığı proje ile büyük ses getirdi. Bayram, işçilere ve işverenlerin yanı sıra gelecek nesillere de eğitim vermeye başladı.


MURATPAŞA MECLİSİ’NDEN BİRLİK VURGUSU Güncel MURATPAŞA MECLİSİ’NDEN BİRLİK VURGUSU

Muratpaşa Belediye Meclisi, yılının ilk toplantısında Belediye Başkanı Ümit Uysal’la birlikte tüm siyasi parti grup sözcülerinin yeni yıl pastasını kesmesiyle çalışmalarına başladı.


Büyükşehir Belediyesi Antalyaspor Tesisleri’ni Antalyaspor’a devretti Spor Büyükşehir Belediyesi Antalyaspor Tesisleri’ni Antalyaspor’a devretti

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 43 milyon liralık bütçeyle dünyanın en iyi kamp ve antrenman tesislerinden biri olarak yapımını tamamladığı Antalyaspor Tesisleri, protokolle Antalyaspor Kulübü A.Ş.’ye devredildi. Antalyaspor’a dünya çapında bir kamp tesisi hediye ettiklerini belirten Başkan Türel, tüm Antalyalıları 7 Ocak’ta bayram havasında geçecek açılış törenine davet etti.


Asgari Ücret 7 Kat, Sağlık Harcaması 25 Kat Arttı Siyaset Asgari Ücret 7 Kat, Sağlık Harcaması 25 Kat Arttı

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, Muğla Milletvekili Nurettin Demir ile CHP Sağlık Komisyonu olarak düzenlediği basın toplantısında Hükümetin sağlık politikalarını eleştirdi.


Başkan Böcek, “Konyaaltı için çalışıyoruz” Güncel Başkan Böcek, “Konyaaltı için çalışıyoruz”

2016 yılını hizmet adına son derece verimli geçirdiklerini ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, geçtiğimiz yıl içinde Park Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüklerinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi verdi.


ATAY USLU ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİ Siyaset ATAY USLU ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİ

Antalya Milletvekili Atay Uslu Cumhurbaşkanlığı sisteminin TBMM gündemine geldiğini açıkladı. AK Parti ve MHP vardığı uzlaşma sonrası Meclis Başkanlığına sunduğu 21 maddelik teklif, Anayasa Komisyonunda önergelerle 18 maddeye indi.


VALİ KARALOĞLU HAYIRSEVER ALİ UYAROĞLU İLE 24 DERSLİKLİ OKUL PROTOKOLÜ İMZALADI Güncel VALİ KARALOĞLU HAYIRSEVER ALİ UYAROĞLU İLE 24 DERSLİKLİ OKUL PROTOKOLÜ İMZALADI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Hayırsever Ali Uyaroğlu ile Kepez ilçesi Masadağı’nda yaptıracağı 24 derslikli Emine-Ali Uyaroğlu İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi protokolüne imza attı.


BAŞKAN UYSAL’A TRAFİK PARKI TEŞEKKÜRÜ Güncel BAŞKAN UYSAL’A TRAFİK PARKI TEŞEKKÜRÜ

Muratpaşa Belediyesi’nin lambaları, levhaları, yol ve kaldırımlarıyla eksiksiz bir trafik parkı yaptığı Ramazan-Hatice Savaş Özel Eğitim İş Uygulama Okulu öğrenci ve öğretmenleri Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette öğrenciler Başkan Uysal’a seramikten yaptıkları bir kaftanı hediye etti.


Kepez’de her okula bilgisayar sınıfı Güncel Kepez’de her okula bilgisayar sınıfı

Bir okulun bilgisayar sınıfı açılışında her okula bu imkanı sağlayacaklarını müjdeleyen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, her Kepezli öğrencinin bilgisayara ulaşabileceğini söyledi.


BAŞKAN ŞAHİN’İN EĞİTİME KATKILARI SÜRÜYOR Aksu BAŞKAN ŞAHİN’İN EĞİTİME KATKILARI SÜRÜYOR

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, konu eğitim olduğu zaman elinden gelen desteği sağlıyor, okulların dertlerini çözmek, çocukların iyi koşullarda eğitim almasını sağlamak için büyük katkılarda bulunuyor.


Gülveren’e kentsel dönüşüm müjdesi Güncel Gülveren’e kentsel dönüşüm müjdesi

Kepez Belediyesinin, Gülveren Mahallesi’ndeki gecekondu bölgesinde yapacağı kentsel dönüşüm projesini onaylayan Bakanlar Kurulu Kararı, Resmi Gazete’de yayınlandı.


Kano Federasyonu Başkanından Onurlandıran Ödül Spor Kano Federasyonu Başkanından Onurlandıran Ödül

Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.


ANTALYA ECZACI ODASI'NA İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ Güncel ANTALYA ECZACI ODASI'NA İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Antalya Eczacı Odası arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.


Döşemealtı’nın Başpehlivanları kış kampına girdi Spor Döşemealtı’nın Başpehlivanları kış kampına girdi

Kırkgöz Döşemealtı Belediye Spor Kulübü Güreş takımı 1 ay sürecek kış kampına girdi. Antrenör Kemal Yıldız yönetimindeki Başpehlivanlar 3 gün salonda, 2 gün çim sahada 1 günde ormanda kros çalışması yaparak 2017 sezonu güreşlerine hazırlanıyor.


T.Gastronomi Yöneticileri Derneği Olağan Genel Kurulu Yapıldı Güncel T.Gastronomi Yöneticileri Derneği Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Ülkemiz genelinde faaliyetlerde bulunan ve merkezi Antalya olan T.Gastronomi Yöneticileri Derneği’nin Genel kurulu Antalya merkez eğitim salonlarında yapıldı ve Genel Kurulda Yeni Yönetim belirlendi. T.Gastronomi Yöneticileri Derneği Başkanlığı’na Hamza Yalçın seçildi.


KIŞ AYLARINDA BEBEKLER NASIL GİYDİRİLMELİ? Sağlık/Kadın KIŞ AYLARINDA BEBEKLER NASIL GİYDİRİLMELİ?

Soğuk hava, sert rüzgar bebekleri birçok sağlık sorunu ile karşı karşıya bırakıyor. Bu yüzden bebeklerin nasıl giydirileceği çok önemlidir.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 65856 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...