Çarşamba, 19 Haziran 2019
Yatırım Finansman, Antalya’da Yatırım Stratejileri Semineri düzenleyecek
 Ekonomi/Turizm Yatırım Finansman, Antalya’da Yatırım Stratejileri Semineri düzenleyecek


Yatırım Finansman, yatırımcıları bilinçlendirmek üzere 
bu yıl ilkini İzmir’de gerçekleştirdiği Yatırım Stratejileri Seminerleri’ne 
10 Nisan’da Antalya’da devam ediyor.


Muratpaşa, HESTOUREX’in yıldızı Güncel Muratpaşa, HESTOUREX’in yıldızı

Muratpaşa Belediyesi, Dünya Sağlık ve Spor Turizmi Kongre ve Fuarı HESTOUREX’te dünya şampiyonu dansçıların gösteri ve Yivli Minare’den tarihi Üç Kapılara kurduğu küçük Kaleiçi’yle büyük ilgi gördü.


Tütüncü gençlerle ‘evet’ dedi Siyaset Tütüncü gençlerle ‘evet’ dedi

Her gün 16 Nisan referandumu çalışması yapan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları’nın tanıtım çalışmasına eşlik etti.


Başkan Uysal, ‘Ortak akıl olsun’ Güncel Başkan Uysal, ‘Ortak akıl olsun’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konuksever Mahallesi’nde düzenlenen halk gününde “Dişimizle tırnağımızla, Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’nda elde ettiğimiz, kazandığımız yeri bir tek kişiye niye teslim edelim? Hep beraber olsun, ortak akıl olsun” dedi.


Kepez Belediyesi Hestourex’de Ekonomi/Turizm Kepez Belediyesi Hestourex’de

Hestourex’e Dokuma Kent Parkı temasıyla katılan Kepez Belediyesi, temalı parklarını Lyrboton Come Antik Kenti’ni tanıtıyor.


KALBİNİZİ KORUMAYA ÇOCUKLUK DÖNEMİNDEN BAŞLAYIN Sağlık/Kadın KALBİNİZİ KORUMAYA ÇOCUKLUK DÖNEMİNDEN BAŞLAYIN

Çocukların çoğu aslında sağlıklı bir kalbe sahip olsa da, yaklaşık her yüz çocuktan biri kalbiyle ilgili problem yaşıyor. Erken tanı ve tedaviyle önlem alındığı takdirde kalp hastalığı olan çocukların sağlıklı bir şekilde yaşamlarına devam etmesi mümkün olabiliyor.


İYİ BESLENME MEME KANSERİ RİSKİNİ DE AZALTIYOR Sağlık/Kadın İYİ BESLENME MEME KANSERİ RİSKİNİ DE AZALTIYOR

Sağlıklı ve iyi beslenme; hemen herkesin yaşam kalitesini yükselten bir unsur olarak ön plana çıkarken, kadınlarda en sık görülen meme kanseri görülme olasılığını da düşürüyor.


GENÇ YAŞTA GÖRÜLEN KALP HASTALIKLARINA DİKKAT! Sağlık/Kadın GENÇ YAŞTA GÖRÜLEN KALP HASTALIKLARINA DİKKAT!

Daha çok ileri yaşlarda görülen kalp hastalıkları ve kalp krizi, son yıllarda gençlerde de daha sık ortaya çıkıyor. Doğuştan gelen kalp hastalıklarından tamamen korunmak mümkün olmasa da, ailelerin çocuklarındaki belirtilere dikkat etmeleri, tedavi için geç kalınmaması açısından önem taşıyor.


Kongre ve Fuar Merkezinin temeli atıldı
 Güncel Kongre ve Fuar Merkezinin temeli atıldı


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Pınarbaşı Mahallesi’nde 10 bin 500 metrekare alan üzerine yapımına başlanan Kongre ve Fuar Merkezi’nin temelini attı.


Moldova’dan müjde var! Kemer Moldova’dan müjde var!

Başkan Mustafa Gül öncülüğünde Kemer turizmini layık olduğu yere ulaştırmak için çalışan Kemer Belediyesi, Moldova Kişinev Fuarı’nda da stant açtı. Fuardan turizm adına müjdeli haberler geldi.


AŞIRI TERLEMEYE KALICI RAHATLAMA Sağlık/Kadın AŞIRI TERLEMEYE KALICI RAHATLAMA

AŞIRI TERLEME, KADIN ERKEK HERKESİN SORUNU. ÖZEL DERMAMED POLİKLİNİKLERİ’NDEN DR. LEVENT TÜRBEDAR, BOTOKS TEDAVİSİ İLE TÜM HAYATI ETKİLEYEN BU SORUNDAN KURTULMANIN MÜMKÜN OLDUĞUNU SÖYLÜYOR.


E-ticaret Siteleri 12 Kritik Hamle ile Hackerlara Dur Diyecek! Teknoloji/Bilim/İnternet E-ticaret Siteleri 12 Kritik Hamle ile Hackerlara Dur Diyecek!

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de kredi kartlarının yoğun kulanıldığı e-ticaret sektörü siber korsanların iştahını kabartmaya devam ediyor.


Alternatif turizm cenneti Kemer Kemer Alternatif turizm cenneti Kemer

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Hestourex Dünya Sağlık Spor Turizmi ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı’ndaki Kemer Standının açılışını gerçekleştirdi ve konuklara Kemer’deki alternatif turizm olanaklarını anlattı.


SERİK’TE ORTAK HAYIR BASIN AÇIKLAMASI Serik SERİK’TE ORTAK HAYIR BASIN AÇIKLAMASI

16 Nisan Referandum oylamasında Serik’te Hayır oyu verecek kurumlar ortak basın açıklaması yaptı.


BAŞKAN KOZAN: Serik BAŞKAN KOZAN: "GEÇMİŞİ BİLELİM GELECEĞE EVET DİYELİM"

Adalet ve Kalkınma Partisi Serik İlçe Başkanı Mali Müşavir Hasan Kozan 16 Nisan Referandum oylamasında niçin EVET denilmesi gerektiğine dair basın açıklaması yaptı.


DP GENEL BAŞKANI UYSAL VE CHP GENEL BŞK YRD BUDAK HAYIR İÇİN ANTALYA’DA Serik DP GENEL BAŞKANI UYSAL VE CHP GENEL BŞK YRD BUDAK HAYIR İÇİN ANTALYA’DA

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ve CHP Genel Başkan Yrd. Çetin Osman Budak 10 Nisan'da Referandumda Hayır oyu kullanılması için birlikte Antalya ve ilçelerinde kampanya yürütecekler.


Başkan Türel, Manavgat’ta MHP, BBP ve AK Parti’yi ziyaret etti Manavgat Başkan Türel, Manavgat’ta MHP, BBP ve AK Parti’yi ziyaret etti

BBP İlçe Başkanı Çayır: “Eskiden bira festivaline rastlardık, şimdi hizmet festivaline tanıklık ediyoruz”


Türel: “Bu reformları yapmazsak dünya ile yarışamayız” Manavgat Türel: “Bu reformları yapmazsak dünya ile yarışamayız”

Manavgatlılara referandumu anlatan Başkan Menderes Türel, “Biz bu referandumları halkımız için yapıyoruz. Tek adamlık, Cumhuriyet elden gidiyor safsataları, bu yalan atölyesinin içinde çalışanların ürettiği fakir, kısır yalanlardan başka hiçbir şey değil. Biz bu reformları yapamazsak, dünya ile yarışamayız” dedi.


KKTC KİCK BOKS MİLLİ TAKIMI AKSU’DA Aksu KKTC KİCK BOKS MİLLİ TAKIMI AKSU’DA

06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya’ da gerçekleştirilecek 2. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasına katılan KKTC Kick Boks Milli Takımı, turnuva öncesinde Aksu Belediyesini ziyaret etti.


HESTOUREX'de Döşemealtı standına büyük ilgi Döşemealtı HESTOUREX'de Döşemealtı standına büyük ilgi

4 bin ziyaretçiyle kapılarını açan HESTOUREX'de en çok ilgiyi Döşemealtı Halısı ile Döşemealtı güreşleri gördü.


Ulusal Süt Konseyi’nden Kamuoyuna Duyuru Sağlık/Kadın Ulusal Süt Konseyi’nden Kamuoyuna Duyuru

Ulusal Süt Konseyi (USK) Başkanı Harun Çallı, son günlerde medyaya yansıyan ve hiçbir bilimsel temele dayanmayan iddialarla, endüstriyel yoğurtları kanser ile ilişkilendiren haberlere sert tepki gösterdi.


TÜGVA TÜRKİYE GENELİ EVET YÜRÜYÜŞÜ İLE 8 NİSAN’DA MEYDANLARA İNİYOR Siyaset TÜGVA TÜRKİYE GENELİ EVET YÜRÜYÜŞÜ İLE 8 NİSAN’DA MEYDANLARA İNİYOR

Türkiye Gençlik Vakfı Yeni Nesil Gençlik Hareketi’nin bir parçası olarak geleceğe cüret etmeye, istikrarlı ve güçlü bir Türkiye’nin hayaline kavuşmaya, yarınlara bugünden birlik içinde bir mesaj bırakmak için faaliyetlerine devam ediyor.


 Başkan Türel: “Millete korku enjekte etmeye çalışıyorlar” Siyaset Başkan Türel: “Millete korku enjekte etmeye çalışıyorlar”

Yeşildere Mahallesi’nde Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini anlatan Başkan Menderes Türel, “Biz ne zaman bu ülke için iyi bir şeyler yapmaya kalksak, topluma sürekli korku enjekte etmeye çalışıyorlar. Neymiş tek adamlık geliyormuş. Senelerdir bu milleti korkutarak yönetmeye çalıştınız ama bu millet yutmuyor” dedi.


Özel çocuklardan çok özel konser Güncel Özel çocuklardan çok özel konser

Otizm Farkındalık Haftası dolayısıyla düzenlenen konserde, özel çocukların sahne performansı ayakta alkışlandı.


ATB YÖNETİMİNDEN TARIM İL MÜDÜRÜ'NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Ekonomi/Turizm ATB YÖNETİMİNDEN TARIM İL MÜDÜRÜ'NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül, Hüseyin Simav, Cüneyt Doğan ve Süleyman Ersan'la birlikte Antalya Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne atanan Mustafa Özen'i ziyaret etti.


BAHAR YORGUNLUĞU NASIL ATILIR? Sağlık/Kadın BAHAR YORGUNLUĞU NASIL ATILIR?

Sabahları alarm çaldığında 5 dakika daha uyumak istiyor ya da gün içinde kendinizi bitkin hissediyorsanız siz de bahar yorgunluğu yaşıyor olabilirsiniz.


SAÇLARINIZ DÖKÜLÜYORSA YAZ GELMEDEN ÖNLEMİNİZİ ALIN Sağlık/Kadın SAÇLARINIZ DÖKÜLÜYORSA YAZ GELMEDEN ÖNLEMİNİZİ ALIN

Bakımlı ve sağlıklı bir görünüm için önemli bir rolü olan saçların yapısı zamanla zayıflayıp, incelebiliyor. Saça uygulanan mezoterapi yöntemi dökülmeleri durdurarak, daha güçlü, canlı ve sağlıklı saçlara kavuşulmasını sağlayabiliyor.


ÇALIŞAN HAMİLELERİN DİKKATİNE! Sağlık/Kadın ÇALIŞAN HAMİLELERİN DİKKATİNE!

Anne adaylarının yaklaşık 40 hafta süren hamileliği boyunca bazı kurallara uyması, kendine dikkat etmesi gerekir. Özellikle çalışan hamileler eve geldiklerinde, günün yorgunluğunu atacak ve kendilerini ertesi iş gününe hazırlayacak şekilde dinlenmelidirler.


USLU, “LİVANELİ'NİN 21 YIL ÖNCE KALEMLE YAZDIĞINI, MİLLETİMİZ BUGÜN EVET OYLARIYLA YAZIYOR” Kumluca USLU, “LİVANELİ'NİN 21 YIL ÖNCE KALEMLE YAZDIĞINI, MİLLETİMİZ BUGÜN EVET OYLARIYLA YAZIYOR”

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini Kumluca ilçesinde mahalle mahalle gezip anlatmaya devam ediyor. Kumluca ilçesinde Kumluca Ziraat Odasını, Sarıcasu, Kum ve Mavikent Mahallerinin misafiri olan Atay Uslu, anayasa değişikliği ve yeni hükümet sistemi hakkında bilgi verdi.


Lokantadan hırsızlık yapan şüpheli yakalandı Güncel Lokantadan hırsızlık yapan şüpheli yakalandı

Muratpaşa İlçesinde Lokantalardan Hırsızlık Yapan Şüpheli Yakalandı


Havalimanında FETÖ'den 1 kişi tutuklandı Güncel Havalimanında FETÖ'den 1 kişi tutuklandı

Antalya Havalimanına Gerçekleştirilen FETÖ/PDY Operasyonunda şüpheli bir şahıs tutuklandı


Antalya’da “Türkiye Güven Huzur Uygulaması Güncel Antalya’da “Türkiye Güven Huzur Uygulaması" Yapıldı

Yurt genelinde eş zamanlı olarak, saat 20.00-22.00 arası sabit yol uygulaması, 22.30-01.00 saatleri arasında ise stratejik öneme haiz bölgeler ile özellikle vatandaşların yoğunlukla bulundukları umuma açık yerlerde “Türkiye Güven Huzur Uygulaması” gerçekleştirildi.


Sürücü Belgeleri Müracaatları İle İlgili Duyuru Güncel Sürücü Belgeleri Müracaatları İle İlgili Duyuru

Sürücü Belgesi Randevu bölümünden alınan randevularına saatlerinde gelmeyen vatandaşların, ilk defa sürücü belgesi alacak, yurtdışına çıkacak, iş başvurusunda bulunacak veya kayıp-çalıntı için müracaatta bulunacak vatandaşların işlerinin aksamasına neden olduğu bildirildi.


Çiçekleri Soldurmayalım Projesi Türkiye İkincisi Seçildi Güncel Çiçekleri Soldurmayalım Projesi Türkiye İkincisi Seçildi

“Çiçekleri Soldurmayalım” projesi Türkiye genelinde en iyi uygulanan 2. il seçildi


Tüp bayileriyle toplantı yapıldı Kumluca Tüp bayileriyle toplantı yapıldı

Kumluca’da tüp bayiliği ve satışı yapan esnafla toplantı gerçekleştirildi.


HAFRİYAT KAMYONLARI TERÖR SAÇIYOR Güncel HAFRİYAT KAMYONLARI TERÖR SAÇIYOR

İstanbul’da her ay 5 milyon ton ağırlığında çıkan hafriyat birçok soruna neden oluyor. Şirketlerin masraftan kaçınma düşünceleri ve kamyon şoförlerinin bilinçsizliği şehrin umulmadık noktalarında çeşitli kazalara ve moloz birikintilerine neden olmakta.


HESTOUREX KAPILARINI AÇTI

 Ekonomi/Turizm HESTOUREX KAPILARINI AÇTITÜRKİYE’DE VE DÜNYA’DA İLK KEZ DÜZENLENEN SAĞLIK, SPOR VE ALTERNATİF TURİZM KONGRE VE FUARI HESTOUREX KAPILARINI AÇTI.


Muratpaşa baharı türkülerle karşıladı Kültür/Sanat Muratpaşa baharı türkülerle karşıladı

Muratpaşa Belediyesi’nin 40 kişilik Türk Halk Müziği Korosu, Belediye Kültür Salonu’nda gerçekleştirdiği konserle baharın gelişini kutladı. Anadolu’nun farklı yörelerinden 20 türküyü seslendiren koro seyircilerden büyük alkış aldı.


“Kafam net kararım evet” Siyaset “Kafam net kararım evet”

Kepezlilerden, referandum için ‘evet’ desteği isteyen Başkan Hakan Tütüncü, “20 yılını siyasete vermiş, 20 yıldır başkanlık sistemini okumuş, yazmış bir kardeşiniz olarak kafam son derece net ve kararım tabii ki evet.”


Esnaf kararını istikrardan yana verdi Alanya Esnaf kararını istikrardan yana verdi

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, Alanya’da referandum çalışmalarını yoğun program trafiği ile yürütüyor. AK Parti’nin en genç Milletvekili ziyaret güzergahındaki Mahmutlar Sanayi Sitesi ve Cuma Pazarı esnafı ile buluştu.


Başkan Uysal, velisi olduğu okulun kermesinde Güncel Başkan Uysal, velisi olduğu okulun kermesinde

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, oğlu Efe’nin eğitim gördüğü Ramazan Savaş İlkokulu’nun geleneksel kermesine katıldı.


Ali Gürbüz kispet giydi Spor Ali Gürbüz kispet giydi

Muratpaşa Belediyespor’un başpehlivanı Ali Gürbüz ve şampiyon pehlivanları yeni sezon hazırlıklarında kispetleri giydi, yeşil sahaya çıktı.


CHP Muratpaşa, Aksu'da... Aksu CHP Muratpaşa, Aksu'da...

AHMET KUMBUL: “YÖNETİME GELİRKEN DAYANIŞMACI BİR ÖRGÜT YAPISINI OLUŞTURMANIN SÖZÜNÜ VERMİŞTİK. YALNIZCA MURATPAŞA’DA DEĞİL, BÜTÜN ÖRGÜTÜMÜZDE BU BİRLİK VE DAYANIŞMAYI GÜÇLENDİRECEĞİZ”


Tütüncü en büyük Kur’anı Kerim matbaasında Güncel Tütüncü en büyük Kur’anı Kerim matbaasında

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Isparta’da bulunan ve dünyanın en büyük Kur’ân-ı Kerîm matbaa tesisi olan Hayrât Neşriyat Basım Evi’ni ziyaret etti.


Özel çocuklara çok özel hizmet Kemer Özel çocuklara çok özel hizmet

Umut su Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin bahçesine Kemer Belediyesi tarafından yaptırılan çocuk parkı ve oyun grubu Başkan Gül tarafından hizmete açıldı. Açılışta çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu.


SERİK KAYMAKAMI ŞİMŞEK MAHALLELERDE Serik SERİK KAYMAKAMI ŞİMŞEK MAHALLELERDE

Serik Kaymakamı Haluk Şimşek İlçede bazı köylere giderek İlçe Tarım Md. Veteriner hekimlerin yaptığı aşılama çalışmalarını yerinde takip etti.


SERİK BELEDİYESİ DÜNYA TURİZM FUARINDA Serik SERİK BELEDİYESİ DÜNYA TURİZM FUARINDA

SERİK BELEDİYESİ DÜNYA SAĞLIK, SPOR VE ALTERNATİF TURİZM FUARI’NDA (HESTOUREX) YER ALDI


ATAY USLU: MİLLETİMİZ ANAYASAYI BİLİYOR. CHP'NİN MİLLET ANLAMAZ MANTIĞI MİLLETE HAKARETTİR Elmalı ATAY USLU: MİLLETİMİZ ANAYASAYI BİLİYOR. CHP'NİN MİLLET ANLAMAZ MANTIĞI MİLLETE HAKARETTİR

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Elmalı'da STK ve mahalle ziyaretleri yaptı.


MMA DÜNYA ŞAMPİYONU SERİK BELEK’TEN Serik MMA DÜNYA ŞAMPİYONU SERİK BELEK’TEN

2017 World MMA Champienship ( Dünya Karışık Dövüş Sanatları Şampiyonasın da ) Antalya Serik Belek2ten Uğurcan Ataş Şampiyon oldu.


SERİK BELEDİYESİ 4 YILA KOMİSYON SEÇİMLERİYLE GİRDİ Serik SERİK BELEDİYESİ 4 YILA KOMİSYON SEÇİMLERİYLE GİRDİ

Serik Belediye Meclisi 3 Yılı Nisan ayı toplantısın da, Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık ve Meclis Üyeleriyle birlikte kestiği pasta ile geride bırakıp 4 yıla meclis komisyon seçimleriyle girdi.


ESNAF ODASI TAPUYU ALDI Serik ESNAF ODASI TAPUYU ALDI

Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Orta Mahalle Antbirlik karşısında 6 ada 25 parselde bulunan arsayı Mal Müdürlüğün den satın aldı. Serik esnafının uzun zamandır alınmasını istediği arsayı İlçe Mal Md. Yusuf Koç ve Esnaf Odası Başkanı Mehmet Cesur tarafından tapuda atılan imzalarla odaya kazandırırdı.


DR. RAMAZAN ERDEM PAKİSTAN'DA PLAKET Serik DR. RAMAZAN ERDEM PAKİSTAN'DA PLAKET

Serik Gülsün.Süleyman. Süral Meslek Yüksekokulu Tekstil Teknolojileri Program Koordinatörü Öğr. Gör. Dr. Ramazan Erdem, Pakistan’da plaket aldı


Güçlü demokrasiye büyük destek Alanya Güçlü demokrasiye büyük destek

Ak Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, Türkiye’nin en önemli gündemi 16 Nisan Anayasa değişikliği referandumu çalışmalarını sahada sürdürdü.


Tütüncü’den referandum mesaisi Siyaset Tütüncü’den referandum mesaisi

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, 16 Nisan’da yapılacak referandum öncesinde mahalle mahalle gezerek vatandaşları yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bilgilendirmesi yapıyor.


Konyaaltı Gürsu Çocuk Kreşi, 1 yaşında..
 Güncel Konyaaltı Gürsu Çocuk Kreşi, 1 yaşında..


Konyaaltı Belediyesi tarafından hizmete açılan Gürsu Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi, birinci yılını kutladı. Rengarenk balonlarla süslenen Kreşte, öğrenciler palyaço gösterileri ve müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi.


Öğretmenevleri Pazarı ilk kez alışverişe açıldı
 Güncel Öğretmenevleri Pazarı ilk kez alışverişe açıldı


Liman Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde hizmete açılan kapalı Pazar yerinin ardından inşasına başlanan ve kısa süre içinde yapımı tamamlanan Öğretmenevleri Kapalı Semt Pazarı, ilk kez alış verişe açıldı.


SÜRÜCÜ KURSLARI ÇALIŞANLARI DERNEĞİ’NDEN KÖSE’YE TEŞEKKÜR Güncel SÜRÜCÜ KURSLARI ÇALIŞANLARI DERNEĞİ’NDEN KÖSE’YE TEŞEKKÜR

Antalya’ya elektronik sınav sistemini kazandıran Köse “Antalya aşığı birisi olarak 24 saat hizmetinizdeyiz dedi”.


SERİK’Lİ MİNİK GÜREŞÇİLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA Serik SERİK’Lİ MİNİK GÜREŞÇİLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA

Grup ve İl Birinciliği Müsabakalarında Antalya’yı temsil eden Serik’li Minik Güreşçiler Türkiye finallerine yükseldi.


CHP Antalya örgütünden “Elektronik Bilgilendirme” Siyaset CHP Antalya örgütünden “Elektronik Bilgilendirme”

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Örgütü, 16 Nisan referandum süreci için özel olarak hazırlanan “referandum2017.chpantalya.com” adlı site üzerinden kamuoyunu bilgilendiriyor.


Başkan Türel, ‘Bu millete güvenin’ Siyaset Başkan Türel, ‘Bu millete güvenin’

Muratpaşa İlçesi Güzelbağ Mahallesi’nde halka seslenen Başkan Menderes Türel, milletine güvenmeyip kontrolü elinde tutan vesayet sisteminin, Cumhurbaşkanlığı sistemiyle artık tarihe gömüleceğini belirterek, ‘Bu millete güvenin, millet ne eylerse güzel eyler, ne söylerse güzel söyler” dedi.


 Kemer’de açılış coşkusu... ASMEK-ASFİM ve Anaokulu hizmete açıldı Kemer Kemer’de açılış coşkusu... ASMEK-ASFİM ve Anaokulu hizmete açıldı

Antalya Büyükşehir Başkanı Menderes Türel, Kemer’de ASMEK-ASFİM ve Anaokulunu törenle hizmete açtı. Türel, “İnsan odaklı proje böyle olur. Büyükşehir Yasası’yla bu projeleri yapacağımız dediğimizde bize hayır diyenler, gelip sosyal kart projemizi, ASMEK projemizi görsünler. Millete hizmet neymiş öğrensinler” dedi.


Salı Grubu’nda gündem başkanlık Siyaset Salı Grubu’nda gündem başkanlık

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'na (Salı Grubu) konuk olan Prof.Dr Haluk Alkan , referandum süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.


Kemer Belediyesi Avukatlar Günü’nü kutladı Kemer Kemer Belediyesi Avukatlar Günü’nü kutladı

Kemer Belediyesi, ilçede görev yapan avukatların 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutladı. Halkla ilişkiler personeli avukatlara çikolata ikram ederken Başkan Gül, “Avukatlar adaletin olmazsa olmazıdır” dedi


Bidondan davul yapıp Başkan Uysal’a mani yazdılar Güncel Bidondan davul yapıp Başkan Uysal’a mani yazdılar

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal için bidondan davul eşliğinde yazdıkları bir maniyi sosyal paylaşım sitesi facebook’tan paylaşan Yeşildere Mahallesi’nin çocukları, randevusuz görüşmede Başkan Uysal’ın konuğu oldu.


BUDAK TAŞIMACI ESNAFIYLA REJİM DEĞİŞİKLİĞİNİ KONUŞTU Siyaset BUDAK TAŞIMACI ESNAFIYLA REJİM DEĞİŞİKLİĞİNİ KONUŞTU

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Antalya Nakliyatçılar ve Ambarcılar Derneği’ni ziyaret ederek, nakliyeci esnafının sorunlarını dinledi, rejim değişikliğini anlattı.


AEDAŞ’ın ‘Çalışan Sahnesi’, sektörün sorunlarını ve çözümleri tiyatro oyunuyla anlattı Kültür/Sanat AEDAŞ’ın ‘Çalışan Sahnesi’, sektörün sorunlarını ve çözümleri tiyatro oyunuyla anlattı

Tamamı AEDAŞ çalışanlarından oluşan ‘Çalışan Sahnesi’, senaryosunu dağıtım sektörünün sorunları ve çözümlerinden alan tiyatro oyunu ile sahneye çıktı.


ÜMMÜ ŞAHİN 4-6 YAŞ GURUBU KUR’AN KURSLARINI ZİYARET ETTİ Aksu ÜMMÜ ŞAHİN 4-6 YAŞ GURUBU KUR’AN KURSLARINI ZİYARET ETTİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’ in eşi Ümmü Şahin, Aksu’ da bulunan 4-6 yaş gurubu Kur’an Kurslarında eğitim gören öğrencileri ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.


Başkan Uysal meslektaşlarının gününü kutladı Güncel Başkan Uysal meslektaşlarının gününü kutladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, meslektaşlarının 5 Nisan Dünya Avukatlar Günü'nü ‘hukukun üstünlüğünün günbegün güç kazandığı adil ve mutlu yarınlar’ dileğiyle kutladı.


AKSU’DA KOMİSYON SEÇİMLERİ YAPILDI Aksu AKSU’DA KOMİSYON SEÇİMLERİ YAPILDI

Aksu Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Halil Şahin önderliğinde yapılan toplantıda terör bir kez daha lanetlendi, Şırnak’ta şehit düşen askerler ile tüm şehitler rahmet ve minnetle anıldı.


Beyaz Masa derman oluyor Güncel Beyaz Masa derman oluyor

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü’nün gelenekselleştirdiği Beyaz Masa buluşmaları, her hafta onlarca vatandaşın beklentisini karşılamaya devam ediyor.


ARTIK TÜM SEÇENLER, SEÇİLEBİLECEK Güncel ARTIK TÜM SEÇENLER, SEÇİLEBİLECEK

Gençlerin enerjisi meclise hız katacak, şimdi seçenlerin tümü seçilebilecek ve gençlerin iradesi artık mecliste temsil edilecek. Referandum sonrası sonucun Evet çıkması ile seçilme yası 18’e düşecek ve bu sayede ülkenin geleceği olan gençler, gençliğe dair konularda söz sahibi olarak Meclis’te temsiliyet hakkı kazanacak.


Kültür konserleri ilçe turnesinde Gazipaşa Kültür konserleri ilçe turnesinde

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin farklı bölgelerinin müzik kültürünü bugüne ve geleceğe aktarmak amacıyla düzenlediği Kültür Konserlerini ilçelere taşıyor. İlki Gazipaşa’da gerçekleşen Orta Anadolu ve Karadeniz Türküleri Konserlerinin ikincisi Kaş’ta devam edecek.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KIRSAL MAHALLELERE OYUN GRUBU Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KIRSAL MAHALLELERE OYUN GRUBU

Çocuklardan gelen istekleri geri çevirmeyen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Kırkkavak, Çardak, Düzağaç, Sağarin ve Denizyaka gibi kırsal mahallelere oyun gurubu yaptırdı.


BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN AVUKATLARA ANLAMLI ZİYARET Manavgat BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN AVUKATLARA ANLAMLI ZİYARET

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 5 Nisan Dünya Avukatlar Günü nedeniyle Manavgat Barosu’nu ve Manavgat Belediyesi Hukuk İşleri Müdürlüğü'nü ziyaret ederek avukatların özel günlerini kutladı.


MANAVGAT BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUĞA GÖZ KIRPTI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR ŞAMPİYONLUĞA GÖZ KIRPTI

Sezon başından bu yana iyi performans sergileyen Manavgat Belediyespor, liderliği Beymelek Belediyespor karşısında da korumayı başardı. Tecrübeli isimler Alihan ve Ediz'in golleriyle deplasmanda maçı 2-0 kazanan Manavgat Belediyespor, şampiyonluğa göz kırpmış oldu.


TÜRKİYE REFERANDUMA KİLİTLENDİ Siyaset TÜRKİYE REFERANDUMA KİLİTLENDİ

Türkiye’de geçtiğimiz ay yaşanan gelişmelerin basın yansımaları belli olurken, 16 Nisanda yapılacak olan Anayasa Değişikliği Referandumu haberlerinin gündeme damga vurduğu belirlendi.


TÜRKİYE’NİN KANSER İSTATİSTİKLERİ Sağlık/Kadın TÜRKİYE’NİN KANSER İSTATİSTİKLERİ

Türkiye kanser istatistiklerine göre ülkemizde 103 bin erkek ve 71 bin kadın olmak üzere yılda ortalama 174 bin kişi kansere yakalanıyor.


İletişim Fakültesi Öğretim Elemanları Akdeniz Üniversitesi’ni Polonya’da Temsil Etti İletişim Fakültesi Öğretim Elemanları Akdeniz Üniversitesi’ni Polonya’da Temsil Etti

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Elemanları Sosyal Dışlanma Riski Bulunan Gençler ile Çalışmanın Yenilikçi bir Yolu Olarak Tutoring adlı Erasmus + KA2 Stratejik Ortaklıklar Projesi kapsamında Polonya’nın Varşova kentinde yapılan proje toplantılarına katıldı.


 TURİZM HABERLERİ TAVAN YAPTI Ekonomi/Turizm TURİZM HABERLERİ TAVAN YAPTI

Türkiye’de ekonomi sayfalarında geçen ay en çok konuşulan sektör yine turizm olurken, çıkan haberlerde bu sezon beklentilerin bir önceki yıla göre yüksek olduğu ancak şu ana kadar yaşanan gelişmelerin sektörü olumsuz yönde etkilediği belirlendi.


Piyasalarda bekleyiş hakim Ekonomi/Turizm Piyasalarda bekleyiş hakim

Ekonomi Gazetecileri Derneği için yapılan araştırmada, Mart ayının ekonomi başlıkları belirlendi. Türkiye’nin sandığa gitmesine sayılı günler kala referandum, siyasette olduğu kadar ekonomide de bekleyişi beraberinde getirdi.


En çok gezilmek istenen iki ülke En çok gezilmek istenen iki ülke

Turizm şirketleri, 2017 ve 2018’de siz seyahat severler için Güney Asya’nın büyülü durağı Hindistan ve içindeki farklı dünyalara davet eden Güney Afrika’nın gözde rotalar olacağını belirtiyor.


BUDAK: “TURİZMDE AVRUPA KRİZİ BÜYÜYOR” Döşemealtı BUDAK: “TURİZMDE AVRUPA KRİZİ BÜYÜYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Antalya Döşemealtı’nda yürüttüğü referandum çalışmaları sırasında, Antalya’nın turizm verileri ve enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


AKREPLER HAVUZA DAMGA VURDU Spor AKREPLER HAVUZA DAMGA VURDU

Geçtiğimiz hafta sonu Çanakkale’de düzenlenen Anadolu Yıldızları Yüzme Şampiyonası Final Yarışları’na Antalyasporlu yüzücüler damga vurdu.


KORUMALI FUTBOLDA BOL GOLLÜ MAÇ Spor KORUMALI FUTBOLDA BOL GOLLÜ MAÇ

Türkiye Beyzbol, Softbol, Korumalı Futbol ve Ragbi Federasyonu (TBSF) Korumalı Futbol 2. Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor Korumalı Futbol Takımı da, ligin ikinci maçında konuk olduğu Konya Selçuklar takımını 32-6 yenerek ligdeki ikinci galibiyetini aldı.


PEDALLAR MADALYA İÇİN ÇEVRİLDİ Spor PEDALLAR MADALYA İÇİN ÇEVRİLDİ

Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımı sporcusu Turgay Germen 2 Nisan günü katıldığı Büyükçekmece’de düzenlenen Dağ Bisikleti Yarışı’nda 2.’lik kürsüsüne çıkmayı başardı.


BİK Antalya şube müdürü Engin, başkan Çetinkaya’yı ziyaret etti Kumluca BİK Antalya şube müdürü Engin, başkan Çetinkaya’yı ziyaret etti

Basın İlan Kurumu (BİK) Antalya Şube Müdürü Nedim Engin, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti.


EV EV, SOKAK SOKAK CHP KEPEZ’DE… Siyaset EV EV, SOKAK SOKAK CHP KEPEZ’DE…

CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, Kepez ilçesinde referandum çalışmalarında yaptığı konuşmalarında “17 Nisan sabahı sandıktan hangi sonuç çıkarsa çıksın, bu topraklarda birlikte yaşamayı sürdüreceğiz. Bize düşen görev, Türkiye Cumhuriyeti’nin modern dünyadaki yerini korumaya devam etmesi için üstümüze düşeni eksiksiz yerine getirmektir.” dedi.


 Türel, ‘Cumhuriyet’in yılmaz bekçisi biziz’ Kaş Türel, ‘Cumhuriyet’in yılmaz bekçisi biziz’

Kaş’ın Kınık, Ova ve Çavdır Mahallelerinde halka seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Cumhuriyet elden gidiyor iftiralarına sert yanıt verdi.


E-ticaret 23.5 milyon kredi kartına ulaştı Ekonomi/Turizm E-ticaret 23.5 milyon kredi kartına ulaştı

Türkiye’de her yıl ortalama yüzde 25-30 gibi inanılmaz bir hızla büyüyen e-ticarette kullanılan kredi kartı sayısı 23,5 milyona ulaştı.


Kanser yorgunluğuna karşı egzersiz Sağlık/Kadın Kanser yorgunluğuna karşı egzersiz

Yorgunluk, kanser hastalarının en sık yaşadıkları, en sıkıntı verici semptomlardan biri. Hastalığın başlamasından itibaren etkisini gösteren yorgunluk, tedavi tamamlandıktan aylar hatta yıllar sonra bile devam edebiliyor. Bu yüzden pek çok kanser hastası kendini yatağa mahkum ediyor.


Gündüzden geceye Muratpaşa farkı Güncel Gündüzden geceye Muratpaşa farkı

Muratpaşa Belediyesi, Şirinyalı Mahallesi’de 12 cadde ve sokağı yenileme çalışmasına devam ederken vatandaşlardan gelen ‘acil’ talep üzerine Güzelbağ Mahallesi’nde 1 kilometrelik Akçay Sokağı asfaltlayıp çıktı. Sabah trafiğe kapanan sokak akşam saatlerinde açıldı.


Döşemealtı, Hestourex fuarında tanıtılacak Döşemealtı Döşemealtı, Hestourex fuarında tanıtılacak

Döşemealtı Belediyesi, İlçe’nin tarihi, doğal ve kültürel değerlerini tanıtmaya yönelik faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. 6-9 Nisan Tarihleri arasında ANFAŞ’da gerçekleştirilecek Sağlık Spor Turizmi, Kongre ve Fuarında (Hestourex) bölgenin alternatif sağlık ve turizm potansiyeli fuar ziyaretçilerine tanıtılacak.


Bu turnuvada herkes kazanacak Kemer Bu turnuvada herkes kazanacak

Kemer Belediyesi konsolosluklar ile yerel yönetimleri sporda buluşturuyor


Okullar Dart’ta Yarıştı Spor Okullar Dart’ta Yarıştı

Okullar arası Yıldızlar Kız Erkek Dart müsabakaları Antalya Spor Salonunda yapıldı.


UASTED, Hestourex için hazır... Güncel UASTED, Hestourex için hazır...

Dünya Sağlık Spor Turizmi Kongre ve Fuarı (Hestorex) Türkiye'de ilk kez Antalya'da yapılacak. Uluslararası Antalya Sağlık Turizmi ve Eğitim Derneği (UASTED) Başkanı Mehmet Kanpolat fuara hazır olduklarını “Amacımız büyük bir pasta olan sektörde ülkemizi en iyi şekilde tanıtmak” dedi.


 Türel, ‘Evet ile güzel şeyler olacak’ Kaş Türel, ‘Evet ile güzel şeyler olacak’

Kaş’ta bir dizi temel atma ve açılış törenleri gerçekleştiren Başkan Türel, “ Biz ne zaman iyi bir şey yapmaya kalksak, ne zaman bir reform paketi getirsek hep hayır ithamlarına maruz kalıyoruz. Evet dediğinizde bilin ki Türkiye’de güzel şeyler olacaktır” dedi.


Kemer Belediyesi nisan ayı meclis toplantısı yapıldı Kemer Kemer Belediyesi nisan ayı meclis toplantısı yapıldı

Kemer Belediyesi’nin Nisan ayı meclis toplantısında belediyenin 2016 yılı faaliyet raporu onaylanırken encümen ve ihtisas komisyonları da oluşturuldu.


Enç: “Cumhuriyeti korumak ve yükseltmek görevimiz” Siyaset Enç: “Cumhuriyeti korumak ve yükseltmek görevimiz”

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, “Biz gençliğimize güveniyoruz ve ülke yönetiminde söz sahibi olmaları için seçilme yaşını önce 25’e düşürdük, şimdi oylanacak Anayasa değişikliği ile 18 yaşında seçme hakkına sahip olan gençlere seçilme hakkını da kazandıracağız. Gençlerimizle birlikte güçlü bir Türkiye, güçlü bir yönetim sistemiyle Cumhuriyeti korumak ve yükseltmek görevimiz” dedi.


7 yavrulu köpeğe uzanan yardım eli… Güncel 7 yavrulu köpeğe uzanan yardım eli…

Sokak yaşayan hayvanlara bir çok kez yardım eli uzatan Konyaaltı Belediyesi, 7 yavrusuyla birlikte sokağa terk edilen bir köpeği sahiplenerek ölümden kurtardı.


“AYDIN GÜN” 100. DOĞUM YILINDA ANTALYA’DA ANILACAK Kültür/Sanat “AYDIN GÜN” 100. DOĞUM YILINDA ANTALYA’DA ANILACAK

Tenor, Rejisör, Ankara ve İstanbul Operası’nın kurucusu “Aydın Gün”ün 100. doğum yılı anısına Antalya Devlet Opera ve Balesi, “Aydın Gün Anısına Türk Bestecilerden Şeçmeler” konseri ile İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarını konuk ediyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68401 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...