Cumartesi, 7 Aralık 2019
Kepez’in Potada ve Filedeki Rakipleri Belli Oldu Spor Kepez’in Potada ve Filedeki Rakipleri Belli Oldu

2017-2018 sezonunda basketbol ve voleybol kura çekimleri gerçekleşti. Kepez Belediyespor’un rakipleri belli oldu.


Döşemealtı’nın muhtarları Ankara’da Döşemealtı Döşemealtı’nın muhtarları Ankara’da

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ile mahalle muhtarları ile birlikte Ankara’ya adeta çıkarma yaptı.


Serinleyeyim derken vücudunuza aşırı kalori yüklemeyin Sağlık/Kadın Serinleyeyim derken vücudunuza aşırı kalori yüklemeyin

Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazlardan biri olan yeterli sıvı tüketimi sıcak yaz günlerinde önemini arttırıyor. Aşırı terleme nedeniyle vücudun artan sıvı ihtiyacını karşılamak için ise farklı alternatifler aranıyor.


Kanser Hastalarına Moral Aşılıyor Sağlık/Kadın Kanser Hastalarına Moral Aşılıyor

Kemoterapi tedavisi görmeleri nedeniyle kaşlarında dökülme yaşayan kanser hastaları İngiltere’den Türkiye’ye gelen ‘3D Kaş Şekillendirme’ yöntemi ile moral buluyor. Bu zorlu süreçte moral kaynağı olan yöntem ile tüm kanser hastaları daha bakımlı ve güzel hale geliyor.


DOĞUMU KOLAYLAŞTIRACAK 10 ÖNERİ Sağlık/Kadın DOĞUMU KOLAYLAŞTIRACAK 10 ÖNERİ

Hamilelik kadının kendi mucizesini hayata getirdiği bir serüven. Bu inanılmaz deneyim ve sağlıklı bir bebek dünyaya getirebilme isteğinin yüklediği sorumluluk zaman zaman anne adayını strese sokabiliyor. Doğru beslenme, egzersiz, düzenli kontroller...


 3x3 Sokak Basketbolu Turnuvasına Rekor Katılım Spor 3x3 Sokak Basketbolu Turnuvasına Rekor Katılım

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleştirilen 1. Antalya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 3x3 Sokak Basketbolu rekor katılımla sone erdi.


MEMEDER KAMUYA YARARLI DERNEK STATÜSÜ KAZANDI Sağlık/Kadın MEMEDER KAMUYA YARARLI DERNEK STATÜSÜ KAZANDI

Meme sağlığı konusunda farkındalık sağlayan, binlerce kadına düzenli ve ücretsiz tarama yapan MEMEDER, kamuya yararlı dernek statüsü kazandı. MEMEDER’in Kurucusu ve Onursal Başkanı Prof. Dr. Vahit Özmen, bu çok önemli statü sayesinde daha fazla kadına hizmet götürebileceklerini vurguladı


Alzheimer’dan Korunmanıza Yardımcı Besinler… Sağlık/Kadın Alzheimer’dan Korunmanıza Yardımcı Besinler…

Günümüzde erken yaş döneminde de görülmeye başlayan ve kesin bir tedavisi olmayan Alzheimer’dan korunmak için hayatınıza dahil etmeniz gereken besinleri Hastane Derindere Nöroloji Uzmanı Dr. Keriman Oğuz anlattı.


Bilgisayar parolalarının kısa hikayesi Teknoloji/Bilim/İnternet Bilgisayar parolalarının kısa hikayesi

Dijital cihaz ve hesaplar için parolalar oluşturmak ve düzenli olarak yenisiyle değiştirmek zorunda kalmak, genellikle sıkıntılı bir görev olarak algılanır. Ancak şifreler ve parolalar, bilgisayarda ilk kullanılmaya başlandığından bu yana hâla çok önemli bir güvenlik kalkanı olma işlevini sürdürüyor.


GENÇ SİNEMACILARDAN ANTALYA FİLM FORUM’A YOĞUN İLGİ! Kültür/Sanat GENÇ SİNEMACILARDAN ANTALYA FİLM FORUM’A YOĞUN İLGİ!

Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında, bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan “Antalya Film Forum” genç sinemacıların ilgi odağı oldu.


KURBAN BAYRAMI İÇİN EN ÇOK ARANAN TATİL YERLERİ		Ekonomi/Turizm KURBAN BAYRAMI İÇİN EN ÇOK ARANAN TATİL YERLERİ

2017 Kurban Bayramı, Bakanlar Kurulunda açıklandığı üzere, 26 Ağustos Cumartesi günü başlıyor ve 04 Eylül Pazartesi akşamı sona eriyor. Resmi tatil olan 30 Ağustos ile 4 günlük bayram tatilini birleştirenler ve yaz aylarının son günlerini dolu dolu geçirmek isteyenlerin pek çoğu otel rezervasyonlarını yaptırdı. Ancak son dakikacılar 10 günlük tatillerini nerede geçireceklerine artık hızla karar vermek durumundalar…


SON ON YILDA 400 BİN ARAÇ PERTE ÇIKTI Otomotiv SON ON YILDA 400 BİN ARAÇ PERTE ÇIKTI

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de 43 bin 11 araç ağır hasar kaydı ile trafikten çekildi. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin (SBM) verilerine göre yüzde 70 ve üzeri hasara sahip araçların yüzde 96,4 ü yani 41 bin 470’i tamir aşamalarından geçerek tekrar trafiğe çıkarıldı.


“3 ebeveynli bebek organ nakli gibi düşünülmeli” Sağlık/Kadın “3 ebeveynli bebek organ nakli gibi düşünülmeli”

Geçtiğimiz yıl Amerikalı doktorlar yeni bir teknik kullanarak üç kişinin DNA'sını taşıyan bir bebek dünyaya getirdiler. Ancak geçtiğimiz günlerde Amerika, bazı genetik hastalıklardan kaçınmak için bir anne-baba ve donör yumurtası ile üç kişiden DNA kullanılan bu deneysel prosedürün uygulamasını durdurdu.


Türkiye Zorunlu Deprem Sigortasında yolu yarıladı, hedef %100’e ulaşmak! Güncel Türkiye Zorunlu Deprem Sigortasında yolu yarıladı, hedef %100’e ulaşmak!

Deprem kuşağında yer alan ve depremin yıkıcı etkilerini geçmişte derinden yaşayan Türkiye’de, günümüzde her 2 konuttan 1’i Zorunlu Deprem Sigortası kapsamında bulunuyor. Bugün dakikada 15 kişi Zorunlu Deprem Sigortası yaptırırken, evinizi günlük sadece 50 kuruşa depreme karşı sigortalamanız mümkün.


Güncel "Türkiye, deprem gerçeğine alışmalı ancak depreme teslim olmamalıdır"

17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin 18’inci yıl dönümü vesilesiyle açıklamada bulunan Avrupa Hazır Beton Birliği (ERMCO) ve Türkiye Hazır Beton Birliği Başkanı Yavuz Işık, T.C. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Deprem Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan araştırmaya göre 2017 yılında ağustos ayına kadar Türkiye ve çevresinde 26.227 deprem gerçekleştiğini vurguladı.


2 Ayrı Evden Hırsızlık Olayını Gerçekleştiren Şüpheli Tutuklandı Güncel 2 Ayrı Evden Hırsızlık Olayını Gerçekleştiren Şüpheli Tutuklandı

13 Ağustos günü, Güvenlik Mahallesinde bulunan 2 Ayrı Evden Hırsızlık Olayını Gerçekleştiren Şüpheli Tutuklandı


BUDAK: “TEŞVİKLER GENÇLERE İŞ YARATMADI” Siyaset BUDAK: “TEŞVİKLER GENÇLERE İŞ YARATMADI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Mayıs ayı işsizlik rakamlarını değerlendirdi.


Isparta Uluğbey köyünde mermer ocaklarına karşı mücadele tüm bölgeye yayıldı Güncel Isparta Uluğbey köyünde mermer ocaklarına karşı mücadele tüm bölgeye yayıldı

ISPARTA SENİRKENT ULUĞBEY’DE AÇILMAK İSTENEN MERMER OCAĞINA KARŞI BÖLGE HALKI KAYMAKAMLIĞA DİLEKÇE VERDİ


BAŞKANLARDAN ESNAF ZİYARETİ Aksu BAŞKANLARDAN ESNAF ZİYARETİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ile Semt Pazarcılar Odası Başkanı İsmail Öz, salı pazarında bulunan esnafları gezdi, hem pazarcılarla sohbet edip hem de hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundular.


Başkan Böcek: Güncel Başkan Böcek: "Feslikan’ın imar sorununda sona yaklaşıldı"

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Feslikan Yaylası’nın yıllardır süren imar sorununda sona yaklaşıldığını söyledi.


 Valilikte ‘Kaleiçi’ toplantısı Güncel Valilikte ‘Kaleiçi’ toplantısı

Antalya’nın en eski yerleşim yeri olan Kaleiçi’ni adına yakışır hale getirmek için alınan kararların gözden geçirildiği değerlendirme toplantısı Antalya Valiliği’nde gerçekleşti.


Kemer’de tanıtım sergisi Kemer Kemer’de tanıtım sergisi

Kemer Belediyesi ile Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin desteğiyle düzenlenen ve Fotoğraf Sanatçısı Muhammed Dönmezer’in eserlerinin yer alacağı #VisitKemer Fotoğraf Sergisi 17 Ağustos Perşembe günü açılıyor.


Akbank'ın 1,15 milyar dolarlık sendikasyonuna  rekor talep Ekonomi/Turizm Akbank'ın 1,15 milyar dolarlık sendikasyonuna rekor talep

Akbank, sendikasyon kredisinin yenilemesine uluslararası bankalardan gelen yoğun taleple büyük bir başarıya imza attı.


TİM ve birlik seçimlerinde iki dönem kuralı uygulanacak Ekonomi/Turizm TİM ve birlik seçimlerinde iki dönem kuralı uygulanacak

Anayasa Mahkemesi, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve İhracatçı Birlikleri yönetimlerinde görev süresinin iki dönem ile sınırlandırılmaması için yapılan itirazın reddine yönelik gerekçeli kararını bugün açıkladı.


Başkan Türel'den tramvayda 3. etap raylı sistem müjdesi Güncel Başkan Türel'den tramvayda 3. etap raylı sistem müjdesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, her an her yerde halkla bir araya gelmeye devam ediyor. Türel, sürpriz bir şekilde dün akşam Şarampol’den tramvaya binerek, otogara kadar seyahat etti. Halkla sohbet eden Başkan Türel, raylı sistem 3. etabına yılsonuna kadar başlamayı hedeflediklerini müjdeledi.


ERDEM: Siyaset ERDEM: "BASKICI VE ZORBA REJİMİNİZİ TANIMIYORUZ"

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem İl Başkanlığı’nda İlçe Başkanları ve il yöneticileri ile birlikte basın açıklaması düzenledi.


AKDENİZ ELEKTRİK'TEN HATIRA ORMANI ANKETİ Ekonomi/Turizm AKDENİZ ELEKTRİK'TEN HATIRA ORMANI ANKETİ

ENERJİM ORGANİK TARİFESİYLE ABONELERİ İÇİN HATIRA ORMANI OLUŞTURACAK AKDENİZ ELEKTRİK, ORMANIN YERİNİ DE ABONELERİYLE BİRLİKTE SEÇİYOR


Türel: “Antalya’nın bir tek ağacı için belediye başkanlığım feda olsun” Güncel Türel: “Antalya’nın bir tek ağacı için belediye başkanlığım feda olsun”

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Şarampol Projesi kapsamında üstü park altı otopark olarak projelendirdiği Cumhuriyet Mahallesi Yeraltı Katlı Otoparkına ilk kazma vuruldu.


YÖREX HEYECANI BAŞLIYOR... 8. YÖREX DANIŞMA KURULU TOPLANDI Ekonomi/Turizm YÖREX HEYECANI BAŞLIYOR... 8. YÖREX DANIŞMA KURULU TOPLANDI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle bu yıl 8’incisi düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’in hazırlık çalışmaları başladı.


SGK'dan yapılandırması bozulanlara yeni imkan! Ekonomi/Turizm SGK'dan yapılandırması bozulanlara yeni imkan!

Sosyal Güvenlik Kurumundan 6736 Sayılı Kanuna Göre Başvuruda Bulunduğu Halde Yapılandırması Bozulanlara Yeni Bir İmkân!


İHRACATÇI BİRLİKLERİNDE 3. KEZ BAŞKANLIĞA VİZE YOK Ekonomi/Turizm İHRACATÇI BİRLİKLERİNDE 3. KEZ BAŞKANLIĞA VİZE YOK

Türkiye çapında 60 ihracatçı birliği ve binlerce ihracatçının merakla beklediği karar nihayet Anayasa Mahkemesi’nden çıktı.


Kepez’den Uluslararası Folklor Festivali Kültür/Sanat Kepez’den Uluslararası Folklor Festivali

Kepez Belediyesi tarafında bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilecek olan Kepez Belediyesi Geleneksel Uluslararası Folklor Festivali 28 Ağustos’ta başlayacak.


KALP KRİZİ GEÇİRDİĞİNİ HASTANEDE ÖĞRENDİ Güncel KALP KRİZİ GEÇİRDİĞİNİ HASTANEDE ÖĞRENDİ


Antalya’nın Finike ilçesinde yaşayan Abdurrahman Toksöz, göğsünde daralma ve baskı hissi şikâyetiyle gittiği acil serviste kalp krizi geçirdiğini öğrendi.


Doğru pişiriyor muyuz? Güncel Doğru pişiriyor muyuz?

Günlük hayatımızda sağlıklı beslenme üzerine birçok öneri ile karşılaşıyoruz. Özellikle taze sebze, meyve ve kurubaklagil tüketimlerinin artırılmasına yönelik pek çok tavsiye var.


Emlak sektörünün ilk yerinde AR-GE merkezi kuruldu Ekonomi/Turizm Emlak sektörünün ilk yerinde AR-GE merkezi kuruldu

Zingat.com, emlak sektöründe AR-GE sertifikası alan ilk firma oldu. 2015 yılından beri sektörde son kullanıcıya birebir dokunan projeler üreten şirket, AR-GE merkezinde geliştirdiği uygulamalarla sektöre öncülük etmeye devam edecek.


BAYRAMDA CRUISE TURLARINA YOĞUN TALEP VAR Ekonomi/Turizm BAYRAMDA CRUISE TURLARINA YOĞUN TALEP VAR

Bu bayram tatillerini kalabalıklardan uzak, uzun otobüs yolculukları yapmadan, şıklık ve konfor içerisinde, her güne başka bir limanda, yeni bir kentte uyanarak geçirmek isteyen seyahat severler tercihini cruise turlarından yana kullanıyor.


GOOGLE’DA EN ÇOK NELERİ ARADIK? Teknoloji/Bilim/İnternet GOOGLE’DA EN ÇOK NELERİ ARADIK?

Türkiye’de geçen hafta en çok aranan konu “TEOG yerleştirme sonuçları 2017” oldu.


Sosyal Dışlanma Riski Bulunan Gençler İçin Yaygınlaştırma Semineri Güncel Sosyal Dışlanma Riski Bulunan Gençler İçin Yaygınlaştırma Semineri

Akdeniz Üniversitesi İletişim Araştırmaları ve Uygulama Merkezi’nin ortağı olduğu “Sosyal Dışlanma Riski Bulunan Gençler ile Çalışmanın Yenilikçi Bir Yolu Olarak Tutoring” adlı Erasmus+ KA2 Stratejik Ortaklık Projesi’nin yaygınlaştırma etkinlikleri kapsamında seminer düzenlendi.


Kepez engellilerin yüzünü güldürdü Güncel Kepez engellilerin yüzünü güldürdü

Bedensel ve zihinsel engelli bireylerin sosyal hayata katılımına yönelik çalışmalara önem veren Kepez Belediyesi, ortopedik engelli 14 vatandaşın yüzünü güldürdü.


Yüzde 5 Kilo Kaybıyla Yenilenin! Sağlık/Kadın Yüzde 5 Kilo Kaybıyla Yenilenin!

Hayatınızda yapacağınız küçük değişikliklerle mevcut kilonuzun yüzde 5 ila 10’unu vermeniz mümkün olduğunu ve verilen kiloyla hangi sağlık problemlerinden kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz?


İşsizlik ve istihdam oranı arttı! Ekonomi/Turizm İşsizlik ve istihdam oranı arttı!

TÜİK, nisan, mayıs ve haziran dönemine ait işsizlik rakamlarını açıkladı. İşsizlik oranı geçen yılın aynı dönemine göre 0,8 puan artarken, işsiz sayısı 3 milyon 225 bine çıktı. Mevsim etkilerinden arındırılmış işsizlik oranı ise değişim göstermeyerek 11.3’te kaldı.


10 BİN ADIMLA VÜCUDUNUZDA NELERİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ? Sağlık/Kadın 10 BİN ADIMLA VÜCUDUNUZDA NELERİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ?

Sağlıklı bir yaşama adım atmak için hiçbir zaman geç değil. Günde 10 bin adım atarak daha sağlıklı bir kalp, daha geç yaşlanan bir beyin mümkün. Sokakta, alışveriş merkezinde, parkta ya da koşu bandı üzerinde yürüyerek kilo verebilir, tansiyonunuzu düşürebilir ve kolesterolü aşağıya çekebilirsiniz.


DÜNYADA HER YIL 5 MİLYON KİŞİNİN ÖLÜM SEBEBİ SİGARA Sağlık/Kadın DÜNYADA HER YIL 5 MİLYON KİŞİNİN ÖLÜM SEBEBİ SİGARA

Sağlığa zararı, hatta ölümle sonuçlanan birçok hastalığın sebebi olduğu konusunda bütün tıp dünyasının hemfikir olduğu sigara ile ilgili bilgiler, tiryakileri bu bağımlılıktan vazgeçirmeye yetmiyor.


TEB, TÜRK FİNTECHLERİNİ DÜNYAYA HAZIRLIYOR Ekonomi/Turizm TEB, TÜRK FİNTECHLERİNİ DÜNYAYA HAZIRLIYOR

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, melek yatırım platformumuz ve sahip olduğumuz network ile finansal teknolojiye yönelik şirketleri, Türk fintechleri dünyaya hazırlıyoruz” dedi.


Muratpaşa Belediyesi’nin şöleni ile 470 çocuk sünnet oluyor Güncel Muratpaşa Belediyesi’nin şöleni ile 470 çocuk sünnet oluyor

Muratpaşa Belediyesi’nce 16 Ağustos’ta yapılacak sünnet şöleni ile; 5-12 yaş arası 470 çocuk sağlık kurumlarında, hijyenik ortamda, uzman doktorlar tarafından sünnet edilecek


 Depremin Cankurtaranı Dübel Güncel Depremin Cankurtaranı Dübel

Aktif deprem kuşağındaki Türkiye’de C2 sismik onaylı dübel yasal zorunluluk olmalı...


SPORCULARIN HACAMATA İLGİSİ ATIYOR Sağlık/Kadın SPORCULARIN HACAMATA İLGİSİ ATIYOR

Yüzyıllardır ağrıyan kasları tedavi etmek için kullanılan hacamat, son dönemlerde spor dünyasının gündeminden düşmüyor. İngiltere Premier Lig kalecilerinden Petr Cech, ünlü yüzücü Michael Phelps, jimnastikçi Alexander Naddour ve son olarak Brezilyalı futbolcu Neymar, hacamat ile kas ağrılarından kurtulmayı tercih eden ünlü sporculardan.


20 Ağustos’ta pedallar geri dönüşüm için çevrilecek Ekonomi/Turizm 20 Ağustos’ta pedallar geri dönüşüm için çevrilecek

Sürdürülebilir bir çevre ve geri dönüşüm bilinci gelişmek için Türkiye’nin dört bir yanını dolaşan PAGÇEV bu kez “Bisiklet” ile yola çıkıyor.


Kanserde tümöre özel tedavi Sağlık/Kadın Kanserde tümöre özel tedavi

Kanser tedavilerinin önemli parçalarından olan Radyasyon Onkolojisi, güncel sağlık teknolojileri ve alanında uzman isimlerin multidisipliner yaklaşımlarının ön plana çıktığı alanlardan biri.


1 TUR, 4 ÜLKE VE 7 ŞEHİR 1 TUR, 4 ÜLKE VE 7 ŞEHİR

Bu bayram da hem huzur dolu hem de çok farklı bir deneyim yaşamak isteyenler Cruise Brands ayrıcalığı ile Tuna Nehri ve Balkan turu programlarına katılıyor.


MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA BAKIM Güncel MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA BAKIM

Yeni eğitim-öğretim yılına az bir süre kala Muratpaşa Belediyesi, okulların bakım ve onarımlarına destek oluyor. Muratpaşa Belediyesi, ilçede bulunan ana okulundan liselere varana kadar 67 okulda bakım-onarım çalışmalarını sürdürüyor


Kemer Belediyesi’nden eğitime destek Kemer Kemer Belediyesi’nden eğitime destek

Sosyal belediyecilik çalışmalarını hız kesmeden devam eden Kemer Belediyesi okulların yeni eğitim yıla hazırlanmasına destek veriyor. Son olarak ilçede bulunan 2 okulun boya işleri yapıldı.


Psikolojik hazırlıktan yoksun diyetlere dikkat! Sağlık/Kadın Psikolojik hazırlıktan yoksun diyetlere dikkat!

2. Dünya Savaşı bilimsel alanda birçok araştırmaya sahne oldu. Bu araştırmaların en ilginçlerinden biri açlık ve obeziteyle ilgili olan ‘Minnesota Deneyi’ydi.


Antalya’da 3 Ayrı Uyuşturucu Madde Operasyonunda 4 Şüpheli Yakalandı Güncel Antalya’da 3 Ayrı Uyuşturucu Madde Operasyonunda 4 Şüpheli Yakalandı

Antalya’da 3 Ayrı Uyuşturucu Madde Operasyonunda 4 Şüpheli Yakalandı


Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Alan Denetimi Projesi Çalışmaları Güncel Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Alan Denetimi Projesi Çalışmaları

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Alan Denetimi Projesi Çalışmaları yapıldı


SERİK’TE FİLENİN ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU Serik SERİK’TE FİLENİN ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Serik Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen 1.’ci Plaj Voleybolu Turnuvası sona erdi.SERİK’TE TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ Serik SERİK’TE TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ

Serik Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu verdiği konser ile dinleyenleri büyüledi.


MELEK MODA ABİYE, YENİ ŞUBESİNİ AÇTI Güncel MELEK MODA ABİYE, YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

Ünlü işadamı Hüseyin Akyıldız, Melek Moda Merkezine bir şube daha ekledi. Görkemli bir törenle hizmete giren Melek Moda Dutlubahçe şubesi işletme sahibi Akyıldız, "Amacımız halkın ayağına kalite ve ucuz hizmeti sunmak" dedi.


Köpeğin ölümüne neden olan sürücünün ehliyetine el konuldu Güncel Köpeğin ölümüne neden olan sürücünün ehliyetine el konuldu

Antalya’da Köpeğin Ölümüne Sebep Olan Araç Sürücüsünün Ehliyetine El Konuldu


MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİNDE KURTARMA VE TAHLİYE TATBİKATI YAPILDI Güncel MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİNDE KURTARMA VE TAHLİYE TATBİKATI YAPILDI

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, muhtemel çıkabilecek yangınların önlenmesi, doğal afet gibi acil durumlarda personel ve hastaların karşılaşabileceği durumlara karşı hızlı ve doğru müdahalenin yapılabilmesi için tatbikat gerçekleştirdi.


AK PARTİ 16 YAŞINDA Siyaset AK PARTİ 16 YAŞINDA

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer AK Parti’nin 16. kuruluş yıldönümü dolayısıyla açıklama gerçekleştirdi. Sümer Türkiye’nin kaderi ile AK Partinin kaderinin artık bir olduğunu, milletin AK Partiye sahip çıkarak geleceğine sahip çıktığını belirtti.


CHP Kaş yönetiminden Başkan Gül'e ziyaret Kemer CHP Kaş yönetiminden Başkan Gül'e ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Kaş İlçe Başkanı Süleyman Ulaş Akbaş, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ederek CHP’ye katılımından dolayı kutladı.ALMANLARIN TÜRKİYE AŞKI Kemer 
ALMANLARIN TÜRKİYE AŞKI

Almanlar Türkiye'de tatil yapmaktan mutlu. Ulusoy Kemer Holiday Club’da tatillerini geçiren Alman Heike ve Liva Musiolik, Türkiye’de tatil yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirirlerken, “Biz her zaman buraya geliyoruz. Burada Alman, Rus, Türk hep birlikte tatil yapıyoruz. Herhangi bir sıkıntımız da yok, çok mutluyuz” dediler.


Millete hizmet yolunda 16 yıl Siyaset Millete hizmet yolunda 16 yıl

AK Parti’nin kuruluşunun 16 yılı dolayısıyla açıklama yapan Milletvekili Mustafa Köse, ülkemizin daha da büyümesi için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini belirtti.


Konyaaltı Belediyesi’nden öğrencilere karşılama Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden öğrencilere karşılama

Konyaaltı Belediyesi, üniversiteye kayıt yaptırmak için şehir dışından gelen öğrencileri karşılayarak, bilgilendiriyor.


AEDAŞ’tan ‘aydınlık sokaklar’ için bakım hamlesi Güncel AEDAŞ’tan ‘aydınlık sokaklar’ için bakım hamlesi

7/24 hizmet prensibiyle çalışan AEDAŞ ekipleri; Antalya, Burdur ve Isparta’daki tüm armatürleri kontrol ederek bakımlarını tamamladı.


Kapalı Spor Salonu Kent Müzesi oluyor Güncel Kapalı Spor Salonu Kent Müzesi oluyor

Işıklar’daki Kapalı Spor Salonu, kent müzesine dönüştürülmek üzere Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Büyükşehir Belediyesi’ne devredildi.


22. ZOOM ULUSLARARASI HABER GÖRÜNTÜLERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Güncel 22. ZOOM ULUSLARARASI HABER GÖRÜNTÜLERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Türkiye Haber Kameramanları Derneği'nin düzenlediği 22’nci Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması Ödül Töreni, BYEGM Basın Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapıldı. Törene Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile siyaset ve medya dünyasından çok sayıda davetli katıldı.


Sünnet, sadece sünnet derisini kesmek değildir Sağlık/Kadın Sünnet, sadece sünnet derisini kesmek değildir

Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu, sünnet yapmanın sadece sünnet derisini kesmekten ibaret olmadığını söyledi.


Turizm Fakülteleri Arasında Tercih Akdeniz Üniversitesi Ekonomi/Turizm Turizm Fakülteleri Arasında Tercih Akdeniz Üniversitesi

2017 yılı Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) Merkezi Yerleştirme Sonuçlarına göre, turizm lisans programları arasında Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi tüm bölümlerinde en yüksek puanla öğrenci kabul eden fakülte oldu.


MANAVGAT BELEDİYESİ HAYDİ KIZLAR KAMPA PROJESİNE 96 KIZ ÖĞRENCİ KATILDI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ HAYDİ KIZLAR KAMPA PROJESİNE 96 KIZ ÖĞRENCİ KATILDI

Manavgat Belediyesi’nin 2 aydır sürdürdüğü büyük sosyal çalışması “Haydi Kızlar Kampa” Projesi’nde, Manavgat’ın 32 kırsal mahallesinden getirilen toplam 96 kız öğrenci, Belediyenin Kız Öğrenci Misafirhanesi’nde tatil yapma imkanı buldu.


Orhan Okulu, Kurtdereli güreşlerinde tarih yazdı Döşemealtı Orhan Okulu, Kurtdereli güreşlerinde tarih yazdı

Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik ve Spor Kulübünün başpehlivanı Orhan Okulu, Balıkesir’e bağlı Kurtdereli Güreşlerini 3 yıl üst üste kazanarak altın kemerin ebedi sahibi oldu.


Tütüncü pazarcıların yanında Güncel Tütüncü pazarcıların yanında

Esnaf dostu belediyecilik anlayışındaki Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, her hafta bir pazar yeri ziyareti zincirine Habibler Pazarı ve Spor Tesisleri’nde start verdi


BRANDROOM, ANTALYA THE LAND OF LEGENDS MAĞAZASI AÇILDI Ekonomi/Turizm BRANDROOM, ANTALYA THE LAND OF LEGENDS MAĞAZASI AÇILDI

Dünya modasına yön veren tasarımcıların en yeni koleksiyonlarının yer aldığı Brandroom, “Antalya The Land of Legends” mağazası ile alışveriş deneyimini bambaşka boyutlara taşıyor.


BUDAK'TAN AKP GENEL BAŞKANI ERDOĞAN'A TEPKİ! Siyaset BUDAK'TAN AKP GENEL BAŞKANI ERDOĞAN'A TEPKİ!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yaptığı yazılı açıklamada, AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Antalya'da yaptığı konuşmaya tepki gösterdi.


Kemerli sporcuların şampiyonluk gururu Kemer Kemerli sporcuların şampiyonluk gururu

Kemer Belediyesi’nin desteklediği motor sporcuları Mehmet Saygın ile Bayram Uysal, Bodrum’da yapılan Enduro ve ATV şampiyonasından kupa ile döndüler. Sporcular Başkan Gül’ü ziyaret ederek desteği için teşekkür ettiler.


KONUTLARIN ÇOĞUNUN HALA SİGORTASI YOK Güncel KONUTLARIN ÇOĞUNUN HALA SİGORTASI YOK

Depremden korkuyoruz ama yeterince tedbir alıyor muyuz? Deprem bölgesinde yer alan Türkiye'de 17 milyon 661 bin 690 konutun sadece yüzde 45,50'sinin Zorunlu Deprem Sigortası kapsamında bulunduğu ortaya çıktı.


MANAVGAT KİTAP GÜNLERİ’NE ÜNLÜ YAZARLAR GELMEYE DEVAM EDİYOR Manavgat MANAVGAT KİTAP GÜNLERİ’NE ÜNLÜ YAZARLAR GELMEYE DEVAM EDİYOR

Manavgat Belediyesi’nin kentte okuma oranını arttırmak, gençlere ve çocuklara kitap okumayı sevdirmek amacıyla düzenlediği “Kitap Günleri”, ünlü yazarların katılımıyla devam ediyor. Kitap Günleri’ne son olarak Enver Aysever, Yılmaz Odabaşı, Ergün Poyraz ve CHP Milletvekili Niyazi Nefi Kara da katılarak kitaplarını imzaladı.


Kepez’den gençlere çevre bilinci Güncel Kepez’den gençlere çevre bilinci

Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçede eğitim gören 100 öğrenciye çevre bilinci aşıladı.


Esenpınar’a 16 yıl sonra yol hizmeti Gazipaşa Esenpınar’a 16 yıl sonra yol hizmeti

Büyükşehir Belediyesi, en son 16 yıl önce asfalt hizmeti gören Gazipaşa ilçesine bağlı Esenpınar-Üçkonak-Çimenbağ-Yenigüney-Karaçukur-Korubaşı grup yolunda asfalt çalışması başlattı.


Duraliler’e çok amaçlı çevre düzenlemesi Güncel Duraliler’e çok amaçlı çevre düzenlemesi

Duraliler Mahallesi’nde bulunan Kocain Boğazı Deresi’ni takip eden yol kenarına çok amaçlı çevre düzenlemesi gerçekleştiriliyor.


Kurban Satış ve Kesim Yerleri düzenleniyor Güncel Kurban Satış ve Kesim Yerleri düzenleniyor

Kurban Bayramı hazırlıklarına başlayan Muratpaşa Belediyesi; kurban satış ve kesim yerlerini düzenliyor. Muratpaşa’da 2 noktada kurbanlık hayvan satış, 5 noktada da kesim yapılabilecek


 Otobüs durağa ne zaman gelecek? Güncel Otobüs durağa ne zaman gelecek?

Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma araçlarının hangi duraktan ne zaman geçeceğini SMS ve telefonla vatandaşlara bildiren yeni bir uygulama başlattı. Vatandaşlar, durak ve hat numaralarını 0242 606 07 07’ye SMS atarak ya da telefonla bildirerek, bekledikleri aracın durağa ne zaman ulaşacağını anlık olarak öğreniyor.


Başkan Gül: Engelleri kaldırıyoruz Kemer Başkan Gül: Engelleri kaldırıyoruz

Engellilerin hayatını kolaylaştırmak için yaptıkları çalışmaları anlatan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Engelli bireylerin topluma kazandırılması için her türlü desteği veriyoruz. Belediye binalarımızdan birini rehabilitasyon merkezine tahsis ettik. Kaldırımları engelliler için düzenledik” dedi.


Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi açılışa hazır Güncel Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi açılışa hazır

Muratpaşa Belediyesi’nce Yeşildere Mahallesi’nde yapılan Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi’nin inşaatı tamamlandı. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, merkezin yakında hizmete açılacağını söyledi


EL TİTREMESİ ÖNEMLİ HASTALIKLARIN HABERCİSİ OLABİLİR Sağlık/Kadın EL TİTREMESİ ÖNEMLİ HASTALIKLARIN HABERCİSİ OLABİLİR

Günlük hayatın stresinden nörolojik rahatsızlıklara pek çok farklı sebeple ortaya çıkabilen el titremesi, günlük yaşamı olumsuz etkiliyor. Stres, heyecan, aşırı kafein alımı, fiziksel yorgunluk veya kan şekeri düşüklüğü el titremesini artırırken, bazen ciddi hastalıklar da bu durumu tetikleyebiliyor.


DEPREMİN ÇÖZÜMÜ NİTELİKLİ KENTSEL DÖNÜŞÜM Güncel DEPREMİN ÇÖZÜMÜ NİTELİKLİ KENTSEL DÖNÜŞÜM

Olası depremlere karşı 6,5 milyon binanın acilen yenilenmesi gerekiyor...


Döşemealtı Belediyesi’nden atık toplama merkezi Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden atık toplama merkezi

Döşemealtı Belediyesi ilçenin ilk 1’nci sınıf Atık Getirme Merkezi’nin yapımı için kolları sıvadı. Yeşilbayır mahallesi Adem Yörük Sanayi sitesi içerisinde yapımına başlanan ve 511 bin TL’ye mal olacak tesis Kasım ayı içerisinde tamamlanarak hizmete açılması hedefleniyor.


TÜRKİYE ANTİBİYOTİK KULLANIMINDA DÜNYA BİRİNCİSİ Sağlık/Kadın TÜRKİYE ANTİBİYOTİK KULLANIMINDA DÜNYA BİRİNCİSİ

Türkiye’de hastaneye herhangi bir sebeple giden her 100 kişiden 30’unun reçetesine antibiyotik yazılıyor. Özellikle mevsim geçişlerinde antibiyotik kullanımında tüm dünyada artışların yaşandığı bilinmekte. Bunların yarısından fazlası ise gereksiz antibiyotik kullanımı olarak kayıtlara geçiyor.


13 şehirde 28 kadın plajı açıldı Güncel 13 şehirde 28 kadın plajı açıldı

Türkiye’de alternatif tatilin önemli unsurlarından biri olan kadın plajları sayısı son yıllarda artarak 28’e yükseldi. Akdeniz, Ege, Marmara ve Karadeniz kıyılarındaki kadın plajları yoğun ilgi görüyor.


ABD’de eğitim almak isteyenlere öneriler ABD’de eğitim almak isteyenlere öneriler

Türkiye’nin ABD’ye en çok öğrenci gönderen 10 ülkeden biri olduğuna dikkat çeken Turkish Heritage Organization (THO) Başkanı Ali Çınar, ABD’de eğitim almak isteyenlere önerilerde bulundu.


AKSA Elektrik Antalya Şehrinde Bayilik Ağını Genişletiyor Ekonomi/Turizm AKSA Elektrik Antalya Şehrinde Bayilik Ağını Genişletiyor

AKSA Elektrik, bayilik ağını genişletmeye hazırlanıyor. Yeni bayilikler için Antalya şehrine odaklanacağını belirten Aksa Elektrik, mevcut bayilik ağını genişleterek enerji sektörü ile tanışmak isteyen yeni girişimcileri aralarına beklediklerini açıkladı.


ATSO’nun girişimi ile ‘Sigortacılık ve Risk Yönetimi Bölümü’ açılıyor Ekonomi/Turizm ATSO’nun girişimi ile ‘Sigortacılık ve Risk Yönetimi Bölümü’ açılıyor

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın sigortacılık sektörüne nitelikli eleman kazandırmak için Akdeniz Üniversitesi’ne yaptığı girişimler sonuç verdi. 2018/2019 Eğitim Öğretim döneminde Akdeniz Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi çatısı altında ‘Sigortacılık ve Risk Yönetimi Bölümü’nün yolunu açan karar Akdeniz Üniversitesi Yönetimi ve YÖK tarafından onaylandı.


ATSO’dan Mesleki Sertifikasyonda Bir İlk Daha Ekonomi/Turizm ATSO’dan Mesleki Sertifikasyonda Bir İlk Daha

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi (MESEM), aşçı ve kahve bar görevlisi (barista) mesleklerinde akredite edilen ve yetkilendirilen Türkiye’deki ilk ve tek Merkez oldu.


ATSO Başkanı Davut Çetin: Elektrikten TRT Payı Kaldırılsın Ekonomi/Turizm ATSO Başkanı Davut Çetin: Elektrikten TRT Payı Kaldırılsın

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, cep telefonu ithalatında TRT bandrol oranının yüzde 6 ve yüzde 7'den yüzde 10'a çıkarıldığını kaydederek, TRT’nin gelir-giderlerinin çağın gereklerine göre yeniden ele alınmasını, elektrik faturalarındaki TRT payının kaldırılmasını, bandrol ücretlerindeki yükün azaltılmasını, TRT bütçesinde oluşabilecek açığın doğrudan merkezi yönetim bütçesiyle finanse edilmesini önerdi.


 Karagöl’de şenlik sürüyor Kumluca Karagöl’de şenlik sürüyor

Kumluca Belediyesi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen Karagöl yaylası Şenlikleri ve Boğa Güreşleri etkinliklerinin üçüncü akşamında da coşku devam etti


2 Bin Yıllık tepside çay ikramı Kumluca 2 Bin Yıllık tepside çay ikramı

Kumluca İlçesine bağlı Yazır Mahallesi sınırları içinde bulunan Olympos Tatil Köyünde devam eden kazı çalışmalarını ziyaret eden Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve Antalya Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar’a Kazı Başkanı Prof. Dr. Yelda Uçkan 2 Bin yıllık toprak tepside çay ikram etti.


IRMAK YOLU, BAYRAMDAN ÖNCE DENİZLE BULUŞACAK Manavgat IRMAK YOLU, BAYRAMDAN ÖNCE DENİZLE BULUŞACAK

Manavgat Belediyesi tarafından kent hayatına artı değer katacak olan ırmak kenarı kıyı düzenlemeleri kapsamında, D-400 karayolunun geçtiği çevre yolu köprüsünden, Sorgun Boğaz Otel arasında kalan ırmak kıyısına yürüyüş ve bisiklet yolu yapımı, kurban bayramı öncesinde tamamlanacak


Akdeniz Üniversitesi’nin TÜBİTAK Başarısı Güncel Akdeniz Üniversitesi’nin TÜBİTAK Başarısı

Akdeniz Üniversitesi, TÜBİTAK 1601 destek programları kapsamında “Teknoloji Transfer Ofislerine Yönelik Hazırlık, Başlangıç ve Kapasite Artırımı Sağlanması ve Uygulanması 2016 Yılı Çağrısı” değerlendirmeleri sonucu destek almaya hak kazandı.


ANTALYA YÜZÜYOR Spor ANTALYA YÜZÜYOR

Antalyaspor Yaz Kupası Haluk Yelten Açık Su Yüzme Yarışı, bu yıl 27 Ağustos’ta düzenlenecek.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...