Salı, 20 Ağustos 2019
Düşünce gücü yaşlanmayı durdurabilir mi? Sağlık/Kadın Düşünce gücü yaşlanmayı durdurabilir mi?

Yaşlanmanın etkilerini hissediyor musunuz? Aynaya baktığınızda daha yaşlı birisiyle mi karşılaşıyorsunuz? Kendinizi yorgun hissediyor musunuz?


Turgut Özal Spor Salonu, Akademik Basketbola hazırlanıyor Spor Turgut Özal Spor Salonu, Akademik Basketbola hazırlanıyor

Basketbolda profesyonel bir eğitim anlayışıyla büyük bir atılım gerçekleştiren Kepez Belediyespor, ilk adım olarak Turgut Özal Spor Salonu’nu basketbola tahsis etti.

Daha önce çeşitli branşların da çalıştığı Turgut Özal Spor Salonun da artık sadece basketbol yapılacak.


Kepezli çocuklar çevre gününü kutladı Güncel Kepezli çocuklar çevre gününü kutladı

Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Dünya Çevre Günü nedeniyle öğrencilerin katıldığı bir etkinliğe imza attı.


ANTALYA’YA KÜBA YAZI GELDİ Güncel ANTALYA’YA KÜBA YAZI GELDİ

Son zamanlarda herkesin gitmek için sıraya girdiği Küba’nın rüzgarları Antalya’da Akra’ya vurdu


50 KİLO VEREREK HEM FORMUNA HEM DE NEFESİNE KAVUŞTU Alanya 50 KİLO VEREREK HEM FORMUNA HEM DE NEFESİNE KAVUŞTU

Alanya’da yaşayan 50 yaşındaki Mehmet Kargı 25 yıl önce kilo almaya başladı. 35 yaşından sonra defalarca diyet yapan Kargı, her seferinde düzenli kontrollerine devam etmediği için verdiği kiloları fazlasıyla geri aldı.


“Giderek büyüyen ‘ben’lere dikkat” Sağlık/Kadın “Giderek büyüyen ‘ben’lere dikkat”

Güneşe aşırı derecede maruz kalmak en tehlikeli deri kanserlerinden biri olan “melanom” riskini artırıyor.


BRONZ TENE BEYAZ DİŞ Sağlık/Kadın BRONZ TENE BEYAZ DİŞ

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, “Eğer ‘Dişlerim çok sarı, biraz daha açık renk olsun’ diyorsanız dişlerinizi beyazlatmak için şimdi tam zamanı. Dişlere zarar vermeyen materyallerle yapılan beyazlatma işleminden sonra, güneşle birlikte bronzlaşan teninizde dişleriniz çok daha açık renk görünecek ve çok daha estetik duracak” diyor.


MS Hastalığının Göze Etkileri Sağlık/Kadın MS Hastalığının Göze Etkileri

Beyin, omurilik ve göz çevresindeki sinirlerde görülen ve uzun yıllar boyu devam eden bir hastalık olan Multiple Sclerosis (MS), özellikle gözler ve görme yetisinde ciddi olumsuz etkiler yaratıyor.


 AKSU’DA 5 HAZİRAN ÇEVRE GÜNÜ Aksu AKSU’DA 5 HAZİRAN ÇEVRE GÜNÜ

Aksu Belediyesi tarafından 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında düzenlenen “ Temiz Çevrem Kampanyası” kapsamında Alaylı, Karaöz, Güloluk ve Yeşilkaraman İlkokullarında eğitim-öğretim gören öğrenciler ile öğretmenleri, Kundu Kumköy Sahilinde temizlik çalışması yaptı.


Konyaaltı Kreşi’nde ders: Dünya Çevre Günü 
 Güncel Konyaaltı Kreşi’nde ders: Dünya Çevre Günü 


5 Haziran Dünya Çevre Günü’ne özel hazırlanan etkinlik ile Konyaaltı Belediyesi Uncalı Çocuk Kreşi öğrencileri, denizde yaşayan memeli canlıları gözlemledi.


 Büyük açılış 21 Haziran’da Kemer Büyük açılış 21 Haziran’da

Kemer Belediyesi’nin Lapta ’ya hediye ettiği Atatürk heykelinin açılışı görkemli olacak


Çevre gününe renkli kutlama Kemer Çevre gününe renkli kutlama

Kemer Belediyesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü birbirinden renkli etkinliklerle kutladı. Öğrencilerin katıldığı etkinliklerde sergiler, temizlik çalışmaları ve deneyler yer aldı.


ŞERHLERİN ÇÖZÜMÜ İÇİN BAŞKAN ŞAHİN’E PROTOKOL YETKİSİ VERİLDİ Aksu ŞERHLERİN ÇÖZÜMÜ İÇİN BAŞKAN ŞAHİN’E PROTOKOL YETKİSİ VERİLDİ

Aksu Belediyesi haziran ayı devam meclisi gerçekleştirildi. Meclis toplantısında 6 mahallenin planlanmasının önündeki en önemli sorun olan şerhlerin kaldırılması, çözülmesi konusunda Başkan Halil Şahin’e protokol yetkisi verildi. Karar, AK Parti, MHP ve CHP’nin evet, BBP’nin hayır oyuyla geçti.


ISO 500’de Antalya’dan 3 Firma Ekonomi/Turizm ISO 500’de Antalya’dan 3 Firma

İstanbul Sanayi Odası (ISO) tarafından geleneksel olarak her yıl yayınlanan “Türkiye’nin En Büyük 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2016 Yılı Raporu” açıklandı.


Enflasyonda geleneksel yaz dönemi düşüşü başladı Ekonomi/Turizm Enflasyonda geleneksel yaz dönemi düşüşü başladı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) tarafından açıklanan Mayıs Ayı enflasyon rakamlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.


TARIM ENFLASYONUN SEBEBİ DEĞİL Ekonomi/Turizm TARIM ENFLASYONUN SEBEBİ DEĞİL

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Mayıs ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Tütüncü hemşehrilerinin nabzını mahallelerde tutuyor Güncel Tütüncü hemşehrilerinin nabzını mahallelerde tutuyor

Her mahallede düzenlenen iftar yemekleri öncesinde ev ziyaretleri gerçekleştiren Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, hemşehrilerinin nabzını tutuyor.


Kemer Ovacık yoluna sıcak asfalt Kemer Kemer Ovacık yoluna sıcak asfalt

İlçelerdeki asfalt çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Kemer’in Kuzdere ve Ovacık Mahallesi yolunu sıcak asfaltla kaplanıyor.


İftar sofrası Liman’da kuruldu Güncel İftar sofrası Liman’da kuruldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Konyaaltı Liman Mahallesi’nde 2 bin kişiyi iftar sofrasında buluşturdu.


Serik’e kültür merkezi müjdesi Serik Serik’e kültür merkezi müjdesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Seriklilerle iftar sofrasında buluştu. Serik’e 3 yılda 227 milyon liralık yatırım yaptıklarını belirten Türel, kültür merkezi müjdesi verdi. Türel, turizm emekçileri için Yukarı Kocayatak’ta yapılacak konutların temelini de bu yıl içinde atmayı hedeflediklerini açıkladı.


Başkan Uysal, Mavi Bayrakları teslim aldı Güncel Başkan Uysal, Mavi Bayrakları teslim aldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de düzenlenen etkinlikte tertemiz denizi ve sunduğu hizmetin kalitesiyle 3 falez halk plajına verilen Mavi Bayrakları teslim aldı.


TEGV’de Yaz Etkinlikleri 12 Haziran‘da Başlıyor! Güncel TEGV’de Yaz Etkinlikleri 12 Haziran‘da Başlıyor!

Bu yaz tüm çocuklar TEGV’de buluşarak gezecek, oynayacak ve okuyacak. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV), çocukların tatilde hem eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan, hem de eğitimlerine katkıda bulunan “Yaz Etkinlikleri” 12 Haziran’da başlıyor.


AESOB’DAN, KORKUTELİ’NDE İFTAR YEMEĞİ Korkuteli AESOB’DAN, KORKUTELİ’NDE İFTAR YEMEĞİ

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin (AESOB) Korkuteli’nde düzenlemiş olduğu iftar programında, Elmalı ve Korkuteli Oda ve Kooperatif Başkanları ile Protokol bir araya geldi.


Oruç Tutmak Karaciğer Yağlanmanızı Azaltabilir! Sağlık/Kadın Oruç Tutmak Karaciğer Yağlanmanızı Azaltabilir!

Ramazan sofralarının vazgeçilmesi olan ziyafet sofralarının lezzetleri ölçülü tüketilmediğinde, özellikle sağlık problemleri yaşayanların şikayetlerinin artmasına neden olabiliyor. Ancak midenizin gerçek anlamda dinleneceği bu dönemi doğru değerlendirirseniz karaciğer yağlanması gibi pek çok hastalıkla ilgili şikayetlerinizin de azalması mümkün...


CW ENERJİ AVRUPA’NIN EN BÜYÜK GÜNEŞ ENERJİSİ FUARI INTERSOLAR’DA… Teknoloji/Bilim/İnternet CW ENERJİ AVRUPA’NIN EN BÜYÜK GÜNEŞ ENERJİSİ FUARI INTERSOLAR’DA…

Güneş enerjisi ve teknolojileri konusunda en kapsamlı etkinlik olan Intersolar Europe Fuarı, 31 Mayıs - 2 Haziran tarihleri arasında sektörün profesyonelleri ile yaratıcı-yenilik içeren sistemleri Münih’te buluşturdu.


Erdal İnönü Kent Parkı açılıyor Güncel Erdal İnönü Kent Parkı açılıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin siyasetçi ve bilim adamı Erdal İnönü’nün adını yaşatacağı falez kıyı bandından 25 dönümlük alan boyunca uzanan Erdal İnönü Kent Parkı, 8 Haziran Perşembe günü açılıyor. Saat 19.00’da başlayacak açılış, iftar programı ve ardından Muratpaşa sanat kursları koroları ve öğretmenlerinin vereceği konserle devam edecek.


İftara yetişemeyene kumanya Güncel İftara yetişemeyene kumanya

Muratpaşa Belediyesi, Ramazan ayında iftar saatinde evinde evine, mahallesinde kurulan iftar sofrasına yetişemeyen, trafikte sıkışan ya da hastanede refakatçi bekleyen komşularını unutmadı.


Avrupa İkincisi olan Kepezsporlu güreşçiden ziyaret Spor Avrupa İkincisi olan Kepezsporlu güreşçiden ziyaret

Avrupa ikincisi olan Kepez Belediyespor’lu Milli Güreşçi Furkan Şimşek , Kepez Belediyespor Başkanı Ahmet Ünlüoğlu’nu makamında ziyaret etti.


Döşemealtı Belediyesi’nden mahallelere iftar sofraları Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden mahallelere iftar sofraları

Döşemealtı Belediyesi’nin Ramazan ayı nedeniyle kurduğu iftar sofraları ve sonrasında sahnelenen orta oyunu gösterileri binlerce vatandaşı bir araya getiriyor. Cumartesi günü Ilıca, Pazar günü ise Çıplaklı Mahallesinde kurulan sofralarla iftarlar açıldı sonra da orta oyunu gösterisi izlendi.


‘Kısa Film’ rüzgarı Muratpaşa’yla esecek Kültür/Sanat ‘Kısa Film’ rüzgarı Muratpaşa’yla esecek

Muratpaşa Belediyesi’nin organizasyonunda 19 yıllık bir geçmişiyle, 30 ülke ve 90 şehirde eş zamanlı gerçekleşen Çok Kısa Filmler Festivali, 9 – 11 Haziran tarihlerinde Antalya’ya geliyor.


OMURGA EĞRİLİĞİNİZİN SEBEBİ SKOLYOZ OLABİLİR Sağlık/Kadın OMURGA EĞRİLİĞİNİZİN SEBEBİ SKOLYOZ OLABİLİR

Fiziksel olarak duruş bozukluğu, büyüme çağında ve dış görünümünün öneminin arttığı ergenlik dönemde insanlar tarafından beğenilmeme endişesinin kaynağı haline gelebilir.


Ramazan’da süt ve süt ürünleri tüketimini ihmal etmeyin! Sağlık/Kadın Ramazan’da süt ve süt ürünleri tüketimini ihmal etmeyin!

Süt ve süt ürünleri, Ramazan döneminde uzun oruç saatleri karşısında vücudun protein ve kalsiyum ihtiyacını en iyi dengeleyen ürünler olarak öne çıkıyor. Teksüt, sağlıklı bir Ramazan dönemi için hem iftar hem de sahur sofralarında süt, peynir ve yoğurdun eksik edilmemesini öneriyor.


Başkan Böcek Geyikbayırı’nda iftar yaptı Güncel Başkan Böcek Geyikbayırı’nda iftar yaptı

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Geyikbayırı Mahallesi Muhtarlığı ve bölge halkı işbirliğiyle düzenlenen geleneksel iftar yemeğine katıldı. Vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.


Tütüncü’den havadan gözlem Güncel Tütüncü’den havadan gözlem

THK Karain Pisti’ni ziyaret eden Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, cessna tipi uçakla yaptığı gezintide ilçesinin gelişim sürecini havadan gözlemledi.


ŞAMPİYONLUĞU KUTLUYORLAR, YAZ FUTBOL OKULUNA HAZIRLAR! Kemer ŞAMPİYONLUĞU KUTLUYORLAR, YAZ FUTBOL OKULUNA HAZIRLAR!

Beşiktaş Futbol Okulu Kemer, hem Şampiyonluğu kutluyor hem de yaz sezonunda gerçekleşecek “Yaz Futbol Okulu”na hazırlanıyor.


İftar 2 yıl sonra Türkbeleni’nde Manavgat İftar 2 yıl sonra Türkbeleni’nde

Büyükşehir Belediyesi’nin Manavgat’ta kurduğu iftar sofrasında vatandaşlarla buluşan Başkan Menderes Türel, “Allah nasip ederse 2 sene sonra bu iftar soframızı temelleri hızla yüklenen Türkbeleni’nde yine sizlerle birlikte kuralım” dedi.


ÇOCUĞUNUZUN SAĞLIĞI İÇİN KARARI BAŞKALARI VERMESİN Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZUN SAĞLIĞI İÇİN KARARI BAŞKALARI VERMESİN

Kanser ve anemi başta olmak üzere 80'den fazla kan hastalığının tedavisinde kullanılan kordon kanının önemini anlatmak için Türkiye’nin dört bir yanında eğitimler düzenleyen Yaşam Bankası, son toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi.


ÇOCUKLARI GIDA ZEHİRLENMELERİNDEN KORUMAK İÇİN 5 ÖNERİ Sağlık/Kadın ÇOCUKLARI GIDA ZEHİRLENMELERİNDEN KORUMAK İÇİN 5 ÖNERİ

Havaların ısınmasıyla birlikte gıda zehirlenmesi vakalarının görülme sıklığı artıyor. Açıkta satılan gıdalar, çiğ etler, iyi yıkanmayan sebze ve meyveler özellikle çocukların mide ve bağırsak sağlığını tehdit ediyor.


VODAFONE AKILLI KÖY’ÜN ÇEVRECİ UYGULAMALARI TÜM KÖYLERE MODEL OLACAK Ekonomi/Turizm VODAFONE AKILLI KÖY’ÜN ÇEVRECİ UYGULAMALARI TÜM KÖYLERE MODEL OLACAK

VODAFONE AKILLI KÖY, SÜRDÜRÜLEBİLİR İŞ MODELİYLE ÇEVRESEL KALKINMAYA KATKI SAĞLIYOR


 “Umudu Ol” yardım gemisi Somali’ye uğurlandı “Umudu Ol” yardım gemisi Somali’ye uğurlandı

Un, şeker, ilaç ve çocuk maması yüklü 13bin tonluk Sebat adlı yardım gemisi, Mersin Taşucu Limanı’ndan törenle uğurlandı. Somali'nin bütün bölgelerine gidecek yardımlar 3 milyon kişinin bir aylık gıda ihtiyacını karşılayacak.


Kepez’de spor şölenine davetlisiniz Spor Kepez’de spor şölenine davetlisiniz

Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen ve çocuklara 8 ayrı branşta hizmet verecek olan yaz spor okulu için kayıtlar başladı. Başkan Hakan Tütüncü, spor okulu için öğrencilere servis imkanı sağlayacaklarını da belirtti.


Banka Veya Kredi Kartlarını  Kötüye Kullanan 3 Şüpheli Tutuklandı Güncel Banka Veya Kredi Kartlarını Kötüye Kullanan 3 Şüpheli Tutuklandı

Banka Veya Kredi Kartlarını Kötüye Kullanan 3 Şüpheli Tutuklandı


Muratpaşa’da kimse yalnız değil Güncel Muratpaşa’da kimse yalnız değil

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yenigün Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında “Biz yaratılanı yaratandan ötürü seviyoruz. Bütün insanların yanındayız. Muratpaşa’da kimse yalnız değildir” dedi.


Başlama vuruşu Başkan Uysal’dan Spor Başlama vuruşu Başkan Uysal’dan

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 10 Ekim 2015’te Ankara Tren Garı’nda yaşanan patlamada hayatını kaybeden Korkmaz Tedik adına düzenlenen futbol turnuvasının başlama vuruşunu yaptı.


‘’Haşmet Tur Tenis Turnuvası’’ ödülleri sahiplerini buldu! Spor ‘’Haşmet Tur Tenis Turnuvası’’ ödülleri sahiplerini buldu!

Maarif Eğitim Kurumları’nın sponsor olduğu ‘’Haşmet Tur Tenis Turnuvası’’ ödülleri sahiplerini buldu!


Konyaaltı Belediyesi’nden Göksu Çayı yoluna asfalt Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden Göksu Çayı yoluna asfalt

Göksu Çayı üzerine inşa edilen köprüyle birlikte Uncalı ve Molla Yusuf Mahallelerini bir birine bağlayan Konyaaltı Belediyesi şimdide yolu sıcak asfalt ile kaplıyor.


Volkan Yorulmaz
“KEMER, ANTALYA’DA RUS PAZARINDA 4.SIRAYA GERİLEDİ!” Kemer Volkan Yorulmaz
“KEMER, ANTALYA’DA RUS PAZARINDA 4.SIRAYA GERİLEDİ!”

Kemer Göynük’de yer alan Ulusoy Tatil Köyü’nün Genel Müdürü Volkan Yorulmaz, turizm deki gelişmeleri turizm yazarı Halil Öncü’ye değerlendirdi.


Başarı onların diğer adı Güncel Başarı onların diğer adı

Muratpaşa Belediyesi’nin kentin maddi imkanları kısıtlı iki noktası Zeytinköy ve Ermenek’te ilk ve ortaokul öğrencileri için oluşturduğu Eğitim ve Bilgi Merkezi’nde TEOG sınavlarına hazırlanan 75 öğrenci Antalya’nın en iyi Anadolu Liseleri’ne yerleşecek puanı aldı. Ermenek ve Zeytinköy’de bulunan merkezlerini doğru cevap ortalaması 105 oldu.


İSTEK’te Mezuniyet Sevinci Güncel İSTEK’te Mezuniyet Sevinci

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencileri için okul bahçesinde “Mezuniyet Töreni” düzenlendi.


 Balbey Projesi’nde sona doğru Güncel Balbey Projesi’nde sona doğru

Başkan Menderes Türel, iftarda buluştuğu Balbey Mahallesi sakinlerine Balbey Kentsel Sit Alanı ve Çevresi Kentsel Yenileme Projesi’yle ilgili bilgi verdi.


Büyükşehir iftar sofrası Altınova ve Meydan Kavağı’nda kuruldu Güncel Büyükşehir iftar sofrası Altınova ve Meydan Kavağı’nda kuruldu

Büyükşehir Belediyesi, Altınova Sinan Mahallesi’nde vatandaşlar için iftar yemeği verdi. Vatandaşlar dualar eşliğinde hep birlikte iftar açmanın huzurunu yaşadı.


Çıralı’ya ruhsat müjdesi Kemer Çıralı’ya ruhsat müjdesi

Kemer Belediye Meclisi’nin haziran ayı toplantısında, Kemer’in gözde turizm merkezlerinden Çıralı’nın yaşadığı ruhsat sorunu çözüme kavuşturuldu. Çıralı’daki işletmeciler Başkan Gül’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.


Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden İhracatçılara Çifte Destek Ekonomi/Turizm Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden İhracatçılara Çifte Destek

Türkiye İhracatçılar Meclisi 5 Haziran 2017 Pazartesi ihracatçılara hedef pazarlar ve sektör sorunları ile ilgili yeni bir destek başlatıyor.


Elmalı Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Hizmeti İle  Sevkler Azaldı Elmalı Elmalı Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Hizmeti İle Sevkler Azaldı

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Elmalı Devlet Hastanesi hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor.


MANAVGAT BELEDİYESPOR'A SİYAHİ FUTBOLCU Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR'A SİYAHİ FUTBOLCU

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) şampiyonluk parolasıyla sahaya çıkacak olan Manavgat Belediyespor, 22 yaşındaki Fil Dişi Sahil’li futbolcu Serge Abaka Alain’i renklerine bağladı


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KIZILOT MAHALLESİ’NE YENİ PARK Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KIZILOT MAHALLESİ’NE YENİ PARK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in talimatıyla harekete geçen Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, “Her Mahalleye Bir Park” projesi kapsamında Kızılot Mahallesi’nde park yapımına başladı.


Meclis toplantısında Kumluca’nın iki önemli projesi görüşüldü Kumluca Meclis toplantısında Kumluca’nın iki önemli projesi görüşüldü

Kumluca Belediye Meclisi Haziran ayı olağan toplantısı, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya başkanlığında gerçekleştirildi.


Kök, 13 askerimizin şehit olduğu helikopter kazasını meclise taşıdı Siyaset Kök, 13 askerimizin şehit olduğu helikopter kazasını meclise taşıdı

CHP Antalya Milletvekili Devrim Kök "13 askerimizin şehit olduğu helikopter kazasını TBMM’ye taşıdı. 80 milyon dolara Cumhurbaşkanına özel uçak alan devletin en pahalısının 36 bin dolar olduğu iddia edilen erken uyarı sistemini 7 yıldır almaması kabul edilemez" dedi.


Döşemealtı Belediyesi’nden mahallelere iftar sofraları Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden mahallelere iftar sofraları

Döşemealtı Belediyesi’nin Ramazan ayı nedeniyle kurduğu iftar sofraları ve sonrasında sahnelenen orta oyunu gösterileri binlerce vatandaşı bir araya getiriyor. Cumartesi günü Ilıca, Pazar günü ise Çıplaklı Mahallesinde kurulan sofralarla iftarlar açıldı sonra da orta oyunu gösterisi izlendi.


SÜRDÜRÜLEBİLİR DÜNYA İÇİN ÇEVRE DOSTU TEKNOLOJİLER Ekonomi/Turizm SÜRDÜRÜLEBİLİR DÜNYA İÇİN ÇEVRE DOSTU TEKNOLOJİLER

Mitsubishi Electric 100. yıldönümü olan 2021’e kadar karbon salımını yüzde 30 azaltmayı hedefliyor


Muratpaşa Belediyesi 10 bin çocuğa trafik eğitim verdi Güncel Muratpaşa Belediyesi 10 bin çocuğa trafik eğitim verdi

Muratpaşa Belediyesi’nin akülü arabalarla çocuklara uygulamalı trafik eğitimi verdiği parkta Emel Sevgi Taner İlkokulu’ndan gelen öğrencilerle birlikte, kuruluşundan bu yana parkta eğitim alan çocuk sayısı 10 bine ulaştı.


Antalya Merkez ve İlçelerinde Kumar Operasyonu Yapıldı Güncel Antalya Merkez ve İlçelerinde Kumar Operasyonu Yapıldı

Antalya merkez ve 12 dış ilçede “Kumar oynaması için yer ve imkan temin etmek” suçundan 361 emniyet personel ile operasyon gerçekleştirildi


Maarif Eğitim Kurumları’ndan TEOG Başarısı! Güncel Maarif Eğitim Kurumları’ndan TEOG Başarısı!

Maarif Eğitim Kurumları Mustafa Kemal Okulları Kampüsü, bir sene boyunca öğrencilerin hazırlandığı TEOG2 sınavında okulundan birinci çıkararak bir başarıya daha adını yazdırdı.


Gazipaşa Devlet Hastanesi'nde Başarı Artıyor Gazipaşa Gazipaşa Devlet Hastanesi'nde Başarı Artıyor

Gazipaşa Devlet Hastanesi'nde Hizmette Çeşitlilik ve Başarı Artıyor


Kepez’de tasavvuf konseri Güncel Kepez’de tasavvuf konseri

Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında gerçekleşen eğlencelere Şırnak’taki şehitlerimiz için ara verilirken, şehitler ilahiler ile anıldı.


Türkiye’nin en iyi 26 işvereni açıklandı Ekonomi/Turizm Türkiye’nin en iyi 26 işvereni açıklandı

Great Place to Work Enstitüsü, Türkiye’nin En İyi İşverenlerini açıkladı. Mükemmel işveren olabilme özelliğine sahip kurumların belirlendiği araştırmada, en güçlü sonuçların gurur boyutu başlığı altında, en zayıf noktaların ise hakkaniyet başlığı altında toplandığı dikkat çekti.


İNCİK OKULUNUN İNŞAATI HIZLA İLERLİYOR Aksu İNCİK OKULUNUN İNŞAATI HIZLA İLERLİYOR

İncikpınarı mevkiinde yer alan ve temeli daha önce atılmış olmasına karşılık ödenek aktarılamadığı için tamamlanamayan İncik İlkokulu’nda yeniden başlayan inşaat hızla devam ediyor.


Ramazan’da Sıvı İhtiyacını Karşılamanın Yolları Sağlık/Kadın Ramazan’da Sıvı İhtiyacını Karşılamanın Yolları

Gıda, beslenme ve sağlık alanındaki en güncel, bilimsel bilgiyi basit ve anlaşılır bir dille topluma ulaştıran Sabri Ülker Vakfı, Ramazan’da sıvı ihtiyacı konusuna dikkat çekiyor. Ramazan ayının yaz mevsiminde yaşanması sebebiyle yeterli sıvı ihtiyacının karşılanması gerektiğine dikkat çeken Sabri Ülker Vakfı, değerli önerilerde bulunuyor.


Şehitler dualarla anıldı Güncel Şehitler dualarla anıldı

Büyükşehir Belediyesi, Karaalioğlu Parkı içerisinde düzenlenen “Geleneksel Ramazan Etkinlikleri” sahne programını iptal ederek şehitleri anma gecesi düzenledi. Şırnak’ta meydana gelen elim helikopter kazasında şehit olan askerlerimiz, okunan Kur’an-ı Kerim, ilahiler ve dualarla yad edildi.


Akaryakıt dağıtım sektörünün devleri Antalya’da buluştu Güncel Akaryakıt dağıtım sektörünün devleri Antalya’da buluştu

Antalya, Türkiye Petrolleri ve Turkuaz Petrol’ün iftar yemeğine ev sahipliği yaptı


Kumluca SYDV'den iftar Kumluca Kumluca SYDV'den iftar

Kumluca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından iftar programı düzenlendi.


Bin Yıllık Emek ‘Kamu Yararı’ Denerek Yok Edilecek Siyaset Bin Yıllık Emek ‘Kamu Yararı’ Denerek Yok Edilecek

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından komisyona getirilen Üretim Reform paketi içerisindeki Zeytinlik alanlarının imara açılması ile ilgili düzenlemeye sert çıktı ve İktidarın rant hırsının zeytin alanlarını ve üreticiyi önemsemediğini belirtti.


ASAT’tan Kaş’a dev içme suyu yatırımı Kaş ASAT’tan Kaş’a dev içme suyu yatırımı

Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürlüğü, 49 milyon TL yatırım bedeliyle Kaş merkez ve mahallelerde içme suyu hatlarında yenileme ve iyileştirme çalışması yapıyor.


Erdal İnönü Kent Parkı açılış için gün sayıyor Güncel Erdal İnönü Kent Parkı açılış için gün sayıyor

Muratpaşa Belediyesi, falezlerden Akdeniz’e ve tüm heybetiyle Beydağları’na Antalya’nın doyumsuz manzarasını sunan eski Dedeman Aquapark’ı, kent tarihi daimi sergi alanı, bistro - kafeleriyle ve mavi bayraklı plajıyla, herkesin kendine ait bir şey bulabileceği yepyeni bir yaşam alanı olarak düzenlendi. Bilim adamı ve siyasetçi Erdal İnönü’nün adını taşıyan 25 dönümlük park açılış için artık gün sayıyor.


Kepezspor Basketbol, teknik ekibiyle anlaştı Spor Kepezspor Basketbol, teknik ekibiyle anlaştı

2017-2018 Basketbol sezonu öncesi Kepez Belediyespor, teknik ekibiyle yeniden anlaşarak yola devam dedi.


Dualar şehitler için Güncel Dualar şehitler için

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın, Çaybaşı, Demircikara ve Meydankavağı mahallerinden komşularıyla birlikte açtığı iftarda tüm eller Şırnak Şenoba’da şehit düşen 13 Mehmetçik açıldı, tüm dualar şehitler için okundu.


Renault’da Haziran ayında sıfır faiz fırsatı Otomotiv Renault’da Haziran ayında sıfır faiz fırsatı

Renault, Haziran ayında binek otomobil ve ticari araç modellerine özel sıfır faiz avantajı sunuyor.


Türkiye #EnGüzelSöz ile duygulandı Güncel Türkiye #EnGüzelSöz ile duygulandı

Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nda 
ikinci haftanın ikinci gün birincisi Yusuf Noyan oldu


Muratpaşa Gençlik Orkestrası yeni müzisyenlerini arıyor Kültür/Sanat Muratpaşa Gençlik Orkestrası yeni müzisyenlerini arıyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın talimatıyla kurulan Antalya’nın ilk BigBand Gençlik Orkestrası, yeni müzisyenlerini arıyor. Keman, saksafon, trompet, klarnet, çello, yan flüt çalabilen 9 – 18 yaş arası genç müzisyenler Gençlik Orkestrası’nın parçası olmak için 9 Haziran’a kadar Turunç Masa’nın 444 80 07 numaralı çağrı merkezi üzerinden kayıt yaptırabilecek.


İNTİHAR GİRİŞİMİNİ DEĞİL, GİDİŞATI ENGELLEMEK ÖNEMLİ Sağlık/Kadın İNTİHAR GİRİŞİMİNİ DEĞİL, GİDİŞATI ENGELLEMEK ÖNEMLİ

Son zamanlarda haberlerde ergenlik dönemindeki gençlerin intihar haberlerine sıklıkla rastlar olduk. Peki bu dönemde intihar etme eğilimi neden kaynaklanıyor?


3.ÇİN ÜRÜNLERİ FUARI AÇILDI 3.ÇİN ÜRÜNLERİ FUARI AÇILDI

Avrasya bölgesinde ticari ilişkilerin geliştirilmesindeki en büyük ticaret platformlarından biri olan China Homelife Turkey Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde 3. kez kapılarını açtı. 800’den fazla Çinli firmaya ev sahipliği yapan fuarın dikkat çeken ürünü ise 2 saatte imal edilen 8 şiddetindeki depreme dayanıklı prefabrik ev oldu.


 ALTINTAŞ YAYA ÜST GEÇİDİNE KAVUŞUYOR Aksu ALTINTAŞ YAYA ÜST GEÇİDİNE KAVUŞUYOR

İlçede yaşanan sorunların yakın takipçisi olan ve çözümü konusunda da gerekli girişimleri yapan Aksu Belediyesi, Altıntaş Mahallesindeki önemli bir sorunun ortadan kalkmasını sağladı.


BENİ HAFİFE ALMA EĞİTİM OTOBÜSÜ ANTALYALI KADINLARLA BULUŞUYOR Güncel BENİ HAFİFE ALMA EĞİTİM OTOBÜSÜ ANTALYALI KADINLARLA BULUŞUYOR

Antalya Valiliği himayelerinde düzenlenen Beni Hafife Alma Dijital Eğitim Platformu EĞİTİM OTOBÜSÜ Antalyalı kadınlarla buluşuyor. Tamamen internet altyapısı ile donanımlı Beni Hafife Alma Eğitim Otobüsü, Antalya’da 100 noktada gezici olarak eğitim hizmeti verecek.


Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat Sağlık/Kadın Ramazan ayı, sigaradan kurtulup özgürlüğe kavuşmak için fırsat

Dünya genelinde tütün kullanımına bağlı hastalıklar nedeniyle yılda yaklaşık 6 milyon, Türkiye’de 120 bin kişi hayatını kaybediyor. Ramazan ayında ise oruç tutan sigara bağımlıları günün büyük bir bölümünde sigaradan uzak kalarak, sigarayı bırakmak için büyük bir fırsat yakalıyor.


Kemer "Arenalarda Atatürk’ün ahı var"

Stadyumlara Atatürk yerine arena isminin verilmesini eleştiren Kemer Belediye Başkan Mustafa Gül, “Bazı arenalarda ot bitmiyor. Çünkü onlarda Mustafa Kemal Atatürk’ün ahı ver. Atatürk yerine arena dediler ve ah aldılar” diye konuştu.


Konyaaltı’nda ‘Ramazan’ etkinlikleri başlıyor. Güncel Konyaaltı’nda ‘Ramazan’ etkinlikleri başlıyor.

11 ayın sultanı Ramazan ayı için tüm hazırlıklarını tamamlayan Konyaaltı Belediyesi, bir birinden ünlü sanatçıların sahne alacağı konserlerle de Ramazan etkinliklerinin startını veriyor.


 MESİRE ALANI YETKİSİ OY ÇOKLUĞUYLA GEÇTİ Aksu MESİRE ALANI YETKİSİ OY ÇOKLUĞUYLA GEÇTİ

Aksu Belediye Meclisi haziran ayının olağan meclis toplantısını yaptı. Mecliste, Şırnak’ta askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 13 askerimiz için Fatiha okundu.


HOŞ GELDİN BEBEK,  ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR Aksu HOŞ GELDİN BEBEK, ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

“Sosyal Belediyecilik” anlayışı ile hizmet veren Aksu Belediyesi, “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi kapsamında; ilçede ikamet eden ve yeni bebek sahibi olan aileleri ziyaret ediyor, onların sevinçlerine ortak oluyor.


İhracat Mayıs’ta da Tam Gaz! Ekonomi/Turizm İhracat Mayıs’ta da Tam Gaz!

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerine göre Mayıs 2017 ihracatı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 15,8 artışla 12 milyar 472 milyon dolar şeklinde gerçekleşti.


Gebelikte Kullanılan Omega-3 Bebeğin IQ’sunu Artırıyor Sağlık/Kadın Gebelikte Kullanılan Omega-3 Bebeğin IQ’sunu Artırıyor

Özellikle geç yaşta hamilelik yaşayan kadınlarda diyabet, hipertansiyon gibi hastalıkların yanı sıra erken doğum, düşük yapma, bebeklerde anomali ve zeka geriliği riskleri artıyor.


Bir kişilik oruç tutup, iki kişilik iftar yapmayın! Sağlık/Kadın Bir kişilik oruç tutup, iki kişilik iftar yapmayın!

Ramazan geldi, sofralar şenlendi. Sıcacık pideler, kalabalık sofralar, çeşit çeşit iftariyelikler, güllaçlar... Birçok iftar sofrasında bir insana yetecek yemeğin 2-3 kat fazlası bulunuyor. Kan şekeri çok düşük olduğundan kısa sürede çok miktarda besin tüketme isteği doğuyor. Bir kişilik oruç tutup, iki kişilik iftar yapıyoruz!


RAMAZANDA 2 LİTRE SU TÜKETİLMELİ, İÇİLEN SU YARARLI MİNERALLER İÇERMELİ… Sağlık/Kadın RAMAZANDA 2 LİTRE SU TÜKETİLMELİ, İÇİLEN SU YARARLI MİNERALLER İÇERMELİ…

Ramazan ayında tutulan oruçla birlikte beslenme düzeni tamamen değişiyor. 17-18 saat hiçbir şey yemeden geçen sürede vücudumuzda büyük su kayıpları yaşanıyor. Günlük 2 litre su tüketimimizi iftar ve sahur arasında yapmamız gerekiyor. Yaşanacak bir hayat konseptiyle tüketicileriyle buluşan QNET Türkiye, ramazanda temiz su içmenin önemine değiniyor. Geleceğin girişimcileri yetişiyor Güncel Geleceğin girişimcileri yetişiyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Zeytintöy Bilim ve Eğitim Merkezi’nde uygulamaya başlayan ve tasarım, elektronik, robotik, kodlama başlıklarını buluşturan ‘yeni nesil eğitim sistemi’nin ilk dersine katıldı. İlk derste çocuklar, dizüstü bilgisayarlarda, kendi akıllı asistanları ‘Siri’lerini tasarlamayı öğrendi.


Hasan Ali Kartal: Siyaset Hasan Ali Kartal: "Yüreğimiz yanıyor"

Şırnak’ın Şenoba beldesinde düşen helikopter kazasını büyük bir üzüntü ile öğrendiklerini dile getiren Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, her ne kadar yüksek gerilim hattı denilse de kazanın nedeninin araştırılması gerektiğini söyledi.


Finike Hali’nin yüzde 70’i tamam Finike Finike Hali’nin yüzde 70’i tamam

Finike’deki halleri tek çatı altında toplayacak Finike Sahilkent Toptancı Hal Kompleksi inşaatının yüzde 70’i tamamlandı.


Şampiyonlar Muratpaşa’dan Spor Şampiyonlar Muratpaşa’dan

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kızlar Süper Gençler ligi şampiyonu hentbolcular ve U11 kategorisinde Antalya şampiyonu olan minik dev adamlarla buluşmasında “Türkiye’de spor anlayışın değişmesi için Muratpaşa’dan başladığımız çalışmanın ne kadar doğru olduğunu ispatladınız. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Mostar’a kardeşlik köprüsü Mostar’a kardeşlik köprüsü

Büyükşehir Belediyesi kardeş şehri Mostar’da üniversite öğrencileri için yurt inşa ediyor


Ramazanı Sağlıklı Geçirin! Sağlık/Kadın Ramazanı Sağlıklı Geçirin!

Ramazan ayını herhangi bir sağlık problemi yaşamadan geçirmek için beslenmemizde dikkat etmemiz gerekenleri Hastane Derindere Beslenme ve Diyet Uzmanı Meltem Şeniz Toksoy anlattı.


‘Hizmet rekorlarını kırıyoruz’ Güncel ‘Hizmet rekorlarını kırıyoruz’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Güvenlik, Yıldız, Memurevleri ve Varlık Mahalleleri’nde düzenlenen iftar programında “Muratpaşa’da yan yana, can cana yaklaşımız, bu beraberliğimiz, kamu hizmeti aşkımız sonuçlarını veriyor. Hizmet rekorlarını hep berabere kırıyoruz” dedi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69237 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...