Çarşamba, 11 Aralık 2019
Çok Amaçlı Gösteri Merkezi 2018’de tamamlanacak Güncel Çok Amaçlı Gösteri Merkezi 2018’de tamamlanacak

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 17 milyon 849 bin TL’ye mal olacak ‘Çok Amaçlı Gösteri Merkezi’nin gelecek yıl bahar aylarında tamamlanacağını söyledi.


Türel’den Çalkaya müjdesi Aksu Türel’den Çalkaya müjdesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’nın kanayan yaralarından biri olan ve yaklaşık 30 yıldır çözüm bekleyen Çalkaya’daki mülkiyet probleminin çözülmesi konusunda müjde verdi.


CHP’DE 94. YIL HEYECANI Siyaset CHP’DE 94. YIL HEYECANI

Cumhuriyet Halk Partisi'nin 94. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Antalya'da Atatürk Anıtı'na çelenk konuldu.


CHP’nin 94’üncü yıldönümü Kemer’de kutlandı Kemer CHP’nin 94’üncü yıldönümü Kemer’de kutlandı

CHP’nin 94’üncü Kuruluş Yıldönümü kutlamaları CHP Kemer İlçe Başkanı Erdem Cesur, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül, belediye meclis üyeleri ve partililerin katılımıyla Cumhuriyet Meydanı’nda yapıldı. Törende partili kadınlar tarafından yıldönümü pastası kesildi.


Başkan Uysal’dan çat kapı ziyaretler Güncel Başkan Uysal’dan çat kapı ziyaretler

Muratpaşa’da “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek farklı bir belediyecilik anlayışını hayata geçiren Belediye başkanı Ümit Uysal, esnaf buluşmalarını sürdürüyor.


Haftası olmadan 2 sokak tamam Güncel Haftası olmadan 2 sokak tamam

Muratpaşa Belediyesi’nin Çağlayan Mahallesi’nde başladığı cadde ve sokak yenileme çalışmasında 2004 ve 2005 sokaklarının asfalt işlemi tamamlandı.


Yeni projeye esnaftan destek Güncel Yeni projeye esnaftan destek

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ayakkabıcılar Çarşısı esnafını ziyaret ederek, çarşı içindeki el sanatı ve ayakkabı tamiratı yapan esnafı Sobacılar Çarşısı’na taşıma düşünceleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.


1 Kadın Festivali KOSHİM’de açıldı Güncel 1 Kadın Festivali KOSHİM’de açıldı

Konyaaltı Belediyesi ve 1 Kadın Hareketi Derneği işbirliğiyle bu yıl ilki gerçekleştirilen 1 Kadın Festivali, Başkan Muhittin Böcek’in ve dernek temsilcilerinin pasta kesmesiyle açıldı.


Antalya Valiliğince okul çevrelerinin güvenliği ile ilgili karar alındı Güncel Antalya Valiliğince okul çevrelerinin güvenliği ile ilgili karar alındı

Antalya Valiliğince “Güvenli Okul, Kaliteli Eğitim ve Güçlü Nesil” Hedefleri Doğrultusunda Okul Çevrelerinin Güvenliği ile İlgili Karar Alındı


Yamaç Paraşütü ve Paramotor Hava Araçlarının Kullanılmasına Düzenleme Güncel Yamaç Paraşütü ve Paramotor Hava Araçlarının Kullanılmasına Düzenleme

Antalya’da Yamaç Paraşütü ve Paramotor Hava Araçlarının Kullanılmasına Valilik Kararı İle Düzenleme Getirildi


Elmalı'da Asayiş ve Trafik Uygulaması Elmalı Elmalı'da Asayiş ve Trafik Uygulaması

Elmalı İlçesinde Asayiş ve Trafik Uygulaması Yapıldı


BASIN KARTI KOMİSYONU 20 EYLÜL’DE TOPLANIYOR Güncel BASIN KARTI KOMİSYONU 20 EYLÜL’DE TOPLANIYOR

Toplantıda ilk kez basın kartı alacak basın mensupları ile sürekli basın kartı alacak basın mensuplarının müracaatları Basın Kartı Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde görüşülecek.


BUDAK: “VARLIK FONU KAPANSIN KAMU ZARARI DAHA DA BÜYÜMESİN” Ekonomi/Turizm BUDAK: “VARLIK FONU KAPANSIN KAMU ZARARI DAHA DA BÜYÜMESİN”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, büyümeye yüzde 1.5 katkı sağlayacağı iddiasıyla oluşturulan ve “denetimsiz ikinci Hazine” olarak adlandırılan Varlık Fonu’nun kaynak yaratmak yerine kaynak tükettiğini belirterek, “AKP Genel Başkanı Erdoğan başarısızlığı ve israfı itiraf etti. Varlık Fonu kapansın, kamu zararı daha da büyümesin” dedi.


MANAVGAT BELEDİYESİ IRMAK KENARINI AĞAÇLANDIRIYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ IRMAK KENARINI AĞAÇLANDIRIYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Irmağı’nı sahille birleştirme projesi kapsamında, Sorgun Bulvarı- Herford Caddesi’nden başlayan yolda ağaçlandırma çalışmaları başlattı


YÖREX 8. Yöresel Ürünler Fuarı 13 Eylül’de Antalya Expo Center’da Açılıyor Ekonomi/Turizm YÖREX 8. Yöresel Ürünler Fuarı 13 Eylül’de Antalya Expo Center’da Açılıyor

Antalya Ticaret Borsası tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve ATSO’nun desteğiyle düzenlenen YÖREX 8. Yöresel Ürünler Fuarı, bu yıl 13 – 17 Eylül tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleşecek. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin ve Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Zeytinpark’ta düzenlenen toplantıda YÖREX Fuarı’yla ilgili basın mensuplarına bilgi verdi.


ATSO “Antalya İnovasyon Ödülü”ne Büyük İlgi Ekonomi/Turizm ATSO “Antalya İnovasyon Ödülü”ne Büyük İlgi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından 2017 yılında ATSO Geleneksel Ödül Töreni” kapsamında ilk kez verilecek olan “Antalya İnovasyon Ödülü”ne çok sayıda başvuru geldi.


CHP 94 YAŞINDA... BUDAK: “ADALET VE DEMOKRASİ MÜCADELESİNİ BAŞARACAĞIZ” Siyaset CHP 94 YAŞINDA... BUDAK: “ADALET VE DEMOKRASİ MÜCADELESİNİ BAŞARACAĞIZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP’nin 94’üncü kuruluş yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, CHP’nin, Büyük Atatürk’ün önderliğinde “Vatanın bütünlüğü, milletin bağımsızlığı tehlikededir” tespitiyle başlatılan Kurtuluş Savaşı’ndan doğduğunu vurguladı.


I. Lisansüstü Yaşlılık Çalışmaları Kongresi Akdeniz Üniversitesi Ev Sahipliğinde Yapılacak Güncel I. Lisansüstü Yaşlılık Çalışmaları Kongresi Akdeniz Üniversitesi Ev Sahipliğinde Yapılacak

Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi ev sahipliğinde 02-03 Kasım 2017 tarihlerinde, Senex I. Lisansüstü Yaşlılık Çalışmaları Kongresi düzenlenecek.


SAĞLIKLI DİŞLER İÇİN ÇOCUĞUNUZA BUNLARI YEDİRİN Sağlık/Kadın SAĞLIKLI DİŞLER İÇİN ÇOCUĞUNUZA BUNLARI YEDİRİN

Sağlıklı dişler için çocuklarınızın ağız ve diş sağlığına erken dönemde özen göstermenizde fayda var.Bunun için ayrıca dişleri güçlendiren besinlerden de faydalanabilirsiniz.Dent Suadiye Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Protez ve İmplantoloji Uzmanı Dr. İlker Arslan konu ile ilgili önemli bilgiler verdi.


Başkan Böcek, zabıtaların ‘haftası’nı kutladı..
 Güncel Başkan Böcek, zabıtaların ‘haftası’nı kutladı..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ‘zabıta’ teşkilatının kuruluşunun 191. yıl dönümü dolaysıyla kendisini ziyaret eden zabıta personelini tebrik etti.


BYEGM, HAC’DAKİ GAZETECİLERİ MEDİNE ŞEHİR TURUNDA BULUŞTURDU Güncel BYEGM, HAC’DAKİ GAZETECİLERİ MEDİNE ŞEHİR TURUNDA BULUŞTURDU

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, hac farizasını yerine getiren gazetecilere yönelik olarak Medine Şehir Turu düzenledi. 70 gazetecinin katıldığı şehir turunda basın mensuplarına, Basın Yayın Dairesi Başkanı Muhammed Akgün, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Tuncay Karabulut ve Cidde Basın Ataşesi Bahattin Akyön eşlik etti.


RAHVAN ATLAR EYNİF OVASI'NDA YARIŞACAK İbradı RAHVAN ATLAR EYNİF OVASI'NDA YARIŞACAK

İbradı Belediyesi, Ormana Rahvan Atçılık ve Geleneksel Sporlar Kulübü ve Ormana Yardımlaşma ve Kalkınma Vakfı tarafından bu yıl 8. sı düzenlenecek olan Geleneksel Ormana Rahvan At Yarışları ilçe merkezine 20 km uzaktaki yabani yılkı atlarıyla meşhur Eynif Ovasında yapılacak


VALİ KARALOĞLU AKSEKİ-İBRADI-DEREBUCAK KARAYOLU YAPIM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ Akseki VALİ KARALOĞLU AKSEKİ-İBRADI-DEREBUCAK KARAYOLU YAPIM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, yapımı devam eden Akseki-İbradı-Derebucak karayolu yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Vali Karaloğlu, çalışmalarla ilgili "Akdeniz'i İç Anadolu Bölgesi'ne bağlayacak büyük bir yatırım, büyük bir proje” dedi.


YEŞİLAY’DAN EKRAN KARŞISINDA GEÇİRİLEN SÜRELER İÇİN UYARI Güncel YEŞİLAY’DAN EKRAN KARŞISINDA GEÇİRİLEN SÜRELER İÇİN UYARI

Okulların açılmasına kısa bir süre kalırken, Yeşilay Genel Başkan Yardımcısı Kln. Psk. Mehmet Dinç teknolojinin aşırı ve kontrolsüz kullanımına karşı aileleri uyardı.


Kepez Belediyesi Antalyalıları uçuracak Güncel Kepez Belediyesi Antalyalıları uçuracak

Kepez Belediyesi, Türk Hava Kurumu ve Elba Havacılık Enstitüsü işbirliğiyle düzenlenecek Karain-Fly-in’nde, her yaştan Antalyalıya havacılığın tanıtılacağı ekinliler yapılacak


Muratpaşa’nın örnek pazarcıları Güncel Muratpaşa’nın örnek pazarcıları

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Semt Pazarcıları Odası’yla yapılan değerlendirme sonucunda Muratpaşa’nın ‘örnek pazarcıları’ seçilen Durmuş Aktaş ve Fahrettin Oğuz’a plaket verdi.


Kara'dan CHP'nin 94. Kuruluş Yıldönümü açıklaması Siyaset Kara'dan CHP'nin 94. Kuruluş Yıldönümü açıklaması

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 94. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir basın açıklaması yayınladı.


Paşa’nın Melekleri tur için İzmir’de Spor Paşa’nın Melekleri tur için İzmir’de

Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası 1’inci tur maçları için hafta sonu İzmir’de sahaya çıkmaya hazırlanan Muratpaşa Belediyespor’un antrenörü Birol Ünsal, “Turu alıp Antalya’ya döneceğiz” dedi.


Kepez’den turizme yeni antik kent Ekonomi/Turizm Kepez’den turizme yeni antik kent

Kepez Belediyesi, bölgenin tarihteki en önemli zeytinyağı üretim merkezini turizme kazandırıyor. Kazı çalışmaları sonunda arkeolojik kalıntıları ortaya çıkan 2 bin 200 yıllık Lyrboton Kome, kentin yeni cazibe yerlerinden biri olmaya hazırlanıyor.


Muratpaşa kurslarında yeni dönem başlıyor Güncel Muratpaşa kurslarında yeni dönem başlıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin pastacılıktan çelloya ve sinemaya 45 ayrı branşta hizmet veren meslek, eğitim ve sanat kursları için kayıtlar başladı.


 5 ADIMDA OKULA HAZIRLAYIN! Güncel 5 ADIMDA OKULA HAZIRLAYIN!

‘Sayılı gün çabuk biter’ misali yaz tatilinin sonuna gelindi. Çocuklar bu uzun dinlenme sürecinde okul dönemindeki disiplinin azalmış olmasının keyfini çıkardı; gece yatma sabah kalkma saatleri değişti, açık havada geçirilen zamanlar arttı, okul zamanı kısıtlanan televizyon, tablet, bilgisayar gibi elektronik aletlerin kullanımı ile ilgili sınırlar da muhtemelen gevşedi. Ancak artık okul vakti.


El yıkama alışkanlığı çocukları hastalıklardan korur Sağlık/Kadın El yıkama alışkanlığı çocukları hastalıklardan korur

Özellikle okul gibi kalabalık ortamları seven birtakım virüsler okulların açılmasıyla beraber kendini göstermeye başlıyor.


Kızılay: Her evde bir ilk yardımcı olmalı Güncel Kızılay: Her evde bir ilk yardımcı olmalı

Kızılay, 9 Eylül Dünya İlk Yardım Günü dolayısıyla bu yılın ana teması olan “Ev kazalarına” dikkat çekecek. Kızılay, ev içinde meydana gelen kazalarda her yıl 3 milyondan fazla insanın yaralandığını hatırlatarak, “Her evde bir ilk yardımcı olmalı” uyarısında bulunacak.


ÇOCUĞUNUZA BESLENME ALIŞKANLIĞI KAZANDIRIRKEN  BU HATALARA DİKKAT EDİN Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZA BESLENME ALIŞKANLIĞI KAZANDIRIRKEN BU HATALARA DİKKAT EDİN

Tatil döneminden okula dönemine geçişler çocukların hayatında en çok beslenme alışkanlıkların etkiliyor.


Dacia’dan “Yarısını Şimdi, Kalanı 2018’de Öde” Kampanyası Otomotiv Dacia’dan “Yarısını Şimdi, Kalanı 2018’de Öde” Kampanyası

Eylül ayında yeni bir Dacia sahibi olmak isteyen müşterilere birbirinden cazip fırsatlar sunuluyor.


2’nci Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı Cam Piramit'te açıldı Güncel 2’nci Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı Cam Piramit'te açıldı

Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı Antalya’da ikinci kez kapılarını ziyarete açtı


Kızılay, Arakan için yardım kampanyası başlattı Kızılay, Arakan için yardım kampanyası başlattı

Kızılay, ülkeleri Myanmar'da saldırıya uğrayan ve göç etmek zorunda kalan Arakanlı Müslümanların yaralarını sarmak için büyük bir insanı yardım kampanyası başlattı.


YENİ NISSAN LEAF, ÖNCÜ ELEKTRİKLİ ARAÇ VE PROPILOT  TEKNOLOJİLERİNİ BİR ARADA SUNUYOR Otomotiv YENİ NISSAN LEAF, ÖNCÜ ELEKTRİKLİ ARAÇ VE PROPILOT TEKNOLOJİLERİNİ BİR ARADA SUNUYOR

Nissan, öncü elektrikli araç ve ProPILOT teknolojilerini bir araya getirerek yeni Nissan LEAF’i geliştirdi.


Renault’da Eylül ayında cazip fırsatlar Otomotiv Renault’da Eylül ayında cazip fırsatlar

Renault, Eylül ayında Clio HB, Clio Sport Tourer, Megane HB ve Kangoo modellerinde müşterilerine birbirinden cazip fırsatlar sunuyor.


Kemer, ismini göklere yazdırdı Kemer Kemer, ismini göklere yazdırdı

Kemer Belediyesi ile Onur Air arasında yapılan protokol ile Kemer logosu yerleştirilen yolcu uçağı ilk seferini yaptı. Moskova’dan gelen Kemer uçağı, Antalya Havalimanı’nda Kemer protokolü ve turizmciler tarafından karşılandı. Mustafa Gül, “Kemerimizin ismini göklere yazdırmanın onurunu yaşıyoruz” dedi.


NET EKONOMİ BAŞLIYOR Ekonomi/Turizm NET EKONOMİ BAŞLIYOR

HASRET BİTİYOR, ANTALYA VE BÖLGESİ ÖZLEDİĞİ BEKLEDİĞİ EKONOMİ PROGRAMINA KAVUŞUYOR


Club Aura'da Sahne Alan Timati Hayranlarını Mest Etti Kültür/Sanat Club Aura'da Sahne Alan Timati Hayranlarını Mest Etti

Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan Club Aura'da Rusya'nın ünlü şarkıcısı Timati hayranlarıyla buluştu.


Boğaçayı Yat Limanı Projesi Antalya’ya katkı sağlayacak Güncel Boğaçayı Yat Limanı Projesi Antalya’ya katkı sağlayacak

Büyükşehir Belediyesi’nin vizyon projelerinden olan Boğaçayı Projesi’nin en önemli etaplarından biri olan “Boğaçayı Yat Limanı Projesi için ÇED Sürecine Halkın Katılımı Toplantısı” yapıldı. Toplantıda fikirlerini dile getiren katılımcıların ortak görüşü, projenin Konyaaltı’na ve Antalya’ya büyük katkı sağlayacağı yönünde oldu.


Engelli öğrenciler ‘Yaz Okulu’nu tamamladı Güncel Engelli öğrenciler ‘Yaz Okulu’nu tamamladı

Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi’nin özel gereksinimli çocuklar için düzenlediği ücretsiz yaz okulu sona erdi. Yaz okulunu başarıyla tamamlayan çocuklara katılım belgeleri verildi.


Konyaaltı Belediyesi’nden İsmail Balaban’a 200 bin lira…
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden İsmail Balaban’a 200 bin lira…


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in teklifiyle meclise gelen Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde dereceye giren sporculara 10 bin ile 200 bin TL arası nakdi ve ayni ödül verilmesi maddesi, oy birliğiyle kabul etti.


Döşemealtı, 'YÖREX'e renk katacak Döşemealtı Döşemealtı, 'YÖREX'e renk katacak

Antalya Ticaret Borsası tarafından TOBB’un desteği ve “Sizin oraların nesi meşhur” sloganı ile düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX, 13-17 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek. Fuara 70 ilden 400’ün üzerinde kurumsal katılım gerçekleşecek. Döşemealtı Belediyesi ilçenin dünyaca ünlü Döşemealtı halısı ve diğer zenginliklerini tanıtıp, YÖREX'e renk katacak.


Konyaaltı Belediyesi’nden evcil hayvan uyarısı.. Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden evcil hayvan uyarısı..

Konyaaltı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, vatandaşları uyarıyor. Tatil aylarında çoğunlara hediye olarak alınan kedi ya da köpeklerin tatil bitimi sokağa terk edilmemesini istiyor.


Finike Ova yoluna sıcak asfalt Finike Finike Ova yoluna sıcak asfalt

Büyükşehir Belediyesi, asfalt yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Finike’nin Turunçova Mahallesi, Bağyaka Ova yolu sıcak asfaltla kaplandı.


Kemer Belediyesi 19 fuara katılacak Kemer Kemer Belediyesi 19 fuara katılacak

Kemer Belediyesi Meclisi’nde alınan kararla Kemer Belediyesi’nin 2’si yurt içi, 17’si yurt dışı olmak üzere toplamda 19 turizm fuarına katılması onaylandı. Başkan Gül, yeni turizm sezonunun hazırlıklarına şimdiden başladıklarını bildirdi.


Vakıf Emeklilik Zaman Makinası, yolculuğuna Antalya’da devam ediyor  Ekonomi/Turizm Vakıf Emeklilik Zaman Makinası, yolculuğuna Antalya’da devam ediyor

Vakıf Emeklilik, Zaman Makinası ile insanlara geleceklerinden mesaj veriyor. Kişileri 30 yıl sonrasına götüren Zaman Makinası, yolculuğuna Antalya’da devam ediyor. Vakıf Emeklilik, Zaman Makinası ile Şimdiden Rahat Bir Gelecek için BES yaptırmanın önemine dikkat çekiyor.


Başkan Uysal Zabıta Haftası’nı kutladı Güncel Başkan Uysal Zabıta Haftası’nı kutladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Zabıta Haftası dolayısıyla düzenlenen törende Muratpaşa’da zabıta hizmetlerinin toplumu kucaklayan, seven, sayan ve toplumla empati yapan bir çizgide hayata geçirildiğini söyledi.


Kepez’de tam donanımlı göz muayenesi Güncel Kepez’de tam donanımlı göz muayenesi

Kepez Belediyesi’nin ilçede gerçekleştirdiği sağlı hizmetlerinin en yeni projesi olan Belediye Sağlık Merkezi’nde modern cihazlarla göz muayenesi hizmeti veriliyor.


Başkan Uysal’dan sünnet çocuklarına ziyaret Güncel Başkan Uysal’dan sünnet çocuklarına ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Teneffüs Park’ta düzenlenen Sünnet Şöleni’yle erkekliğe ilk adımı atan çocuklara hastane geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.


Kepez-Santral’de hafriyat çalışmaları başladı Güncel Kepez-Santral’de hafriyat çalışmaları başladı

Türkiye’nin en büyük ve sorunsuz kentsel dönüşüm projesi Kepez-Santral’de hak sahiplerine verilecek konutların temel kazı çalışmaları başladı.


Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesine Uluslararası Ödül Güncel Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesine Uluslararası Ödül

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Başbuğ, Uluslararası Resim Festivali’nden büyük ödülle döndü.


EN KAPSAMLI DOĞUMA HAZIRLIK GEBELİK VE ANNELİK EĞİTİMİ MEDICAL PARK ANTALYADAN Sağlık/Kadın EN KAPSAMLI DOĞUMA HAZIRLIK GEBELİK VE ANNELİK EĞİTİMİ MEDICAL PARK ANTALYADAN

Medical Park Antalya Hastane Kompleksinin hazırladığı “Doğuma Hazırlık Gebelik ve Annelik Eğitimi” her geçen hafta büyüyerek yeni mezunlar veriyor. Gebelik sürecinde anne-baba adaylarına verilen kapsamlı eğitimlerle, donanımlı ve bilinçli ebeveynler oluşması amaçlanıyor.


MHP’den Kepez çıkartması Siyaset MHP’den Kepez çıkartması

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Mustafa AKSOY, göreve geldiğinden bu güne kadar yapılmayanları yapmaya devam ediyor.


Tütüncü’den zabıtaya kutlama Güncel Tütüncü’den zabıtaya kutlama

Başkan Hakan Tütüncü, zabıta teşkilatının kuruluşunun 191. yıldönümünü kutladı ve başarılı hizmetlerinden dolayı zabıta personeline teşekkür etti.


DEVECİ; “ZABITA 191 YILDIR GÖREV BAŞINDA” Güncel DEVECİ; “ZABITA 191 YILDIR GÖREV BAŞINDA”

Antalya Bem Bir Sen Şube Başkanı Adem Deveci ‘Zabıta Haftası’ münasebetiyle yazılı bir açıklama yayınladı.


5. Elmalı Yörük Göçü Elmalı 5. Elmalı Yörük Göçü

665.Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri Festivali birbirinden güzel etkinlikler, konserler ile coşku içinde devam ediyor.


TÜRKİYE’DE 213 BİN BOŞANMA DAVASI AÇILDI Güncel TÜRKİYE’DE 213 BİN BOŞANMA DAVASI AÇILDI

Türkiye’de geçtiğimiz yıl içerisinde açılan 212 bin 945 boşanma davasının 113 bin 892’si, evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle açılan “çekişmeli” davalardan oluştu. Bir tarafın istememesi ya da karşılıklı olarak anlaşamama durumları çekişmeli davaların açılmasına neden oldu.


Ayanoğlu’na yeni semt parkı Güncel Ayanoğlu’na yeni semt parkı

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Antalya’nın en yeşil merkez ilçesi Kepez’e yeni semt parkları kazandırmaya devam ediyor.


BEYİN CERRAHİSİNDE AMELİYAT SÜRELERİ KISALIYOR Sağlık/Kadın BEYİN CERRAHİSİNDE AMELİYAT SÜRELERİ KISALIYOR

Sağlık teknolojilerinde yaşanan son gelişmeler, beyin cerrahisinde yeni bir devir açtı. Endoskopik ameliyatlar sayesinde artık 15 dakika içinde başarılı beyin ameliyatları yapabilmek mümkün hale gelirken kullanılan yeni teknikler sayesinde hastaların hastanede kalış süresi düşüyor ve birkaç gün içinde sosyal yaşama geri dönülebiliyor.


Yeni yıldız Bedriye Spor Yeni yıldız Bedriye

Antalya atletizm dünyasında yeni bir yıldız doğuyor. Lise öğrencisi Bedriye Boduc, yıldızlar kategorisinde şampiyonluklara koşuyor.


Antalya’da Motosiklet Uygulaması Güncel Antalya’da Motosiklet Uygulaması

Antalya’da 01-07 Eylül Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması yapıldı.


Yankesicilik Suretiyle Hırsızlık ve Evden Hırsızlık Suçundan Yakalanan 2 Şüpheli Tutuklan Güncel Yankesicilik Suretiyle Hırsızlık ve Evden Hırsızlık Suçundan Yakalanan 2 Şüpheli Tutuklan

Antalya’da Yankesicilik Suretiyle Hırsızlık ve Evden Hırsızlık Suçundan Yakalanan 2 Şüpheli Tutuklandı


ATAY USLU: YÖRÜK KÜLTÜRÜNÜN ÖZÜ SEVMEK, SEVİLMEK, SEVDİRMEKTİR Elmalı ATAY USLU: YÖRÜK KÜLTÜRÜNÜN ÖZÜ SEVMEK, SEVİLMEK, SEVDİRMEKTİR

Elmalı'da 6. Yörük Göçü Etkinliği yapıldı. Sembolik olarak Yörük göçünün canlandırıldığı etkinliğe Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Elmalı ve Finike Belediye Başkanları, Elmalı Kaymakamı ve çok sayıda Yörük Derneği yöneticisi ve vatandaşlar katıldı.


HAYAT KURTARAN 7 İLK YARDIM ÖNERİSİ! Sağlık/Kadın HAYAT KURTARAN 7 İLK YARDIM ÖNERİSİ!

Sokakta, evde, gündüz, gece… Boğaza bir şey kaçmasından zehirlenmeye, yanıktan kalp krizine… Hiç beklemediğimiz bir anda kapımızı çalabilecek ciddi kazalarda ya da sağlık sorunlarında ilk yardım uygulamalarına ne kadar hazırız?


ÇOCUĞUN OKULA KOLAY ADAPTE OLMASI İÇİN ÖNERİLER Sağlık/Kadın ÇOCUĞUN OKULA KOLAY ADAPTE OLMASI İÇİN ÖNERİLER

Küçük yavrunuz için okula başlamak büyümenin gerektirdiği bir dönüm noktasıdır. Ailesinden uzun süreli ilk defa ayrı kalacaktır.


Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı Türk levreği, çipurası ve alabalığı Hong Kong’ta görücüye çıktı

Türk su ürünleri sektörü Uzakdoğu pazarına odaklandı. Türkiye’den ihraç edilen her dört balıktan üçünü ihraç eden Ege Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği 5-7 Eylül 2017 tarihleri arasında Hong Kong’da düzenlenen Asya Su Ürünleri Fuarı’na katılarak Türk su ürünlerinin tanıtımını yaptı.


Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Renault ve Dacia Otomotiv Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Renault ve Dacia

Renault, 67. Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Yeni Renault Megane R.S modelinin dünya prömiyerini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.


İRFAN DEĞİRMENCİ MANAVGAT’A GELİYOR Manavgat İRFAN DEĞİRMENCİ MANAVGAT’A GELİYOR

Ünlü televizyon sunucusu İrfan Değirmenci’nin yazıp oynadığı “ Anne Ben Artist Oldum” adlı tek kişilik müzikal oyun, 10 Eylül Pazar günü saat 20.30’da Atatürk Kültür Merkezi’nde, ücretsiz olarak Manavgat halkıyla buluşacak


BUDAK: “TURİZM SEZONUNDA HAVALİMANINDA PERSONEL NEDEN EKSİK?” Ekonomi/Turizm BUDAK: “TURİZM SEZONUNDA HAVALİMANINDA PERSONEL NEDEN EKSİK?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Antalya Havalimanı’nda pasaport kontrol bankolarındaki personel eksikliğini TBMM’ye taşıyarak, “Turizmin yoğun olduğu dönemde pasaport kontrolü için oluşturulan 12 bankodan sadece 6’sında görevli var. 12 bankonun tamamında görevli bulundurulmamasının gerekçesi nedir” diye sordu.


İSTEK’li Öğretmenler Tam Kadro Yeni Döneme Hazır Güncel İSTEK’li Öğretmenler Tam Kadro Yeni Döneme Hazır

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsünde düzenlenen genel kurul toplantısında, Lara (Merkez), Konyaaltı ve Manavgat Kampüsü öğretmenleri bir araya geldi.


Maarif Eğitim Kurumları 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminde yeni başarılar kazandırmaya hazır! Güncel Maarif Eğitim Kurumları 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminde yeni başarılar kazandırmaya hazır!

Maarif Eğitim Kurumları Kampüsü öğretmenleri ve yöneticileri, kadroya dahil olan yeni iş arkadaşları ile tanışmak, kaynaşmak ve yeni eğitim öğretim döneminde yapılacaklar ile ilgili konuşmak için genel kurul toplantısında bir araya geldiler.


ANTALYASPOR’A İSTASYON ÇALIŞMASI Spor ANTALYASPOR’A İSTASYON ÇALIŞMASI

Galatasaray maçının hazırlıkların sürdüren Antalyaspor, haftanın ikinci antrenmanını sabah saatlerinde yaptı.


MÜLTECİ SAYISI 22,5 MİLYONU GEÇTİ MÜLTECİ SAYISI 22,5 MİLYONU GEÇTİ

Her gün 28 bin 300 kişinin evini terk etmek zorunda kaldığı belirlendi…Yapılan araştırmalara göre, dünya tarihinde insani krizler bakımından en kötü dönemlerden birinin yaşandığı son yıllarda en az 130 milyon kişi çeşitli sebeplerle yardıma muhtaç durumda yaşarken, 25 milyon kişinin ise hayatta kalabilmek için çok acil insani yardıma ihtiyacı olduğu ortaya çıktı.


Yaz ayında “akıl almaz” denilen olaylar yaşandı! Güncel Yaz ayında “akıl almaz” denilen olaylar yaşandı!

Ağustos, magazin dünyasında akıl tutulmaları ile dolu bir ay olarak kayda geçti. Gündemi belirleyen en çarpıcı olaylardan biri Murat Başoğlu’nun yeğeni ile yaşamış olduğu yasak aşk olurken, bir diğeri ise ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın cinayete kurban gitmesiydi.


“2017 ÇOK VERİMLİ BİR YIL OLARAK GEÇMEDİ!” Manavgat “2017 ÇOK VERİMLİ BİR YIL OLARAK GEÇMEDİ!”

Manavgat Çolaklı'da yer alan VON Resort Hotels'in Genel Müdürü Süleyman Gürpınar 
“2017 ÇOK VERİMLİ BİR YIL OLARAK GEÇMEDİ!”


VALİ KARALOĞLU: “EĞİTİMLİ BİREYLER EN BÜYÜK MUTLULUĞUMUZDUR” Güncel VALİ KARALOĞLU: “EĞİTİMLİ BİREYLER EN BÜYÜK MUTLULUĞUMUZDUR”

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Özel Rusya Uluslararası Eduant Okulu’nun yeni ders yılı açılış törenine katıldı. Vali Karaloğlu; “Çocuklarımızın iyi eğitim alması, bizler için en büyük mutluluktur” dedi.


Kök’ten Gül’e ziyaret Kemer Kök’ten Gül’e ziyaret

CHP PM Üyesi ve Antalya Milletvekili Devrim Kök, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e nezaket ziyaretinde bulundu. Kök, Başkan Gül’e çalışmalarında başarılar diledi. Gül ise Devrim Kök’e teşekkür plaketi sundu.


2. MMG Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi Başladı Ekonomi/Turizm 2. MMG Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi Başladı

2. MMG Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi Başladı: “İcat ile ticari ürün arasındaki eksik halkayı bulup zinciri tamamlamak istiyoruz”


Yöreler Renkler Festivali başlıyor Kültür/Sanat Yöreler Renkler Festivali başlıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlediği ve Türkiye’nin farklı kültürlerinin Antalya’da tanıtımını sağlayan barış, kardeşlik, dostluk buluşması Yöreler Renkler Festivali’nin 3’üncüsü, 23 Eylül Cumartesi başlıyor.


Alanyalı kadın çiftçiler yarıştı Alanya Alanyalı kadın çiftçiler yarıştı

Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Kültür Yarışması’nın Alanya etabı yapıldı. Alanya’nın birincisi Yıldız Bilgin oldu. Bilgin 7 Ekim’de il finalinde Alanya’yı temsil edecek.


Kepez’in okulları yeni sezona hazırlanıyor Güncel Kepez’in okulları yeni sezona hazırlanıyor

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçede fiziki yeterlilik konusunda destek isteyen okulları 2017- 2018 eğitim-öğretim sezonuna hazırlıyor.


Al Yazmaların oyasını Giritliler yapacak Güncel Al Yazmaların oyasını Giritliler yapacak

Al Yazma Kadın Danışma Merkezlerinin 3’üncüsü; Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın talimatı ile, Üçgen Mahallesi’nde bulunan Giritli Kültür Evi’nde oluşturuluyor.


Ayda en az bir kez muayene Sağlık/Kadın Ayda en az bir kez muayene

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Abdulaziz Akkaya, kadınların belli aralıklarla memelerini kontrol etmelerinin, meme kanserini ileri aşamalara ulaşmadan fark etmenin ve kolay tedaviye başlangıcın ilk adımını oluşturduğunu söyledi.


Konyalılar Cami'ne ilk kazma Güncel Konyalılar Cami'ne ilk kazma

Kepez Belediyesi’nin hayırseverler işbirliğiyle camilerin yenilenmesi projelerinde, Konyalılar Cami başlangıç oldu. Başkan Tütüncü, sembolik olarak ilk kazmayı vurdu


Yaşlılar Kreşi, ekimde hizmete açılıyor..
 Güncel Yaşlılar Kreşi, ekimde hizmete açılıyor..


Konyaaltı Belediyesi’nin ödüllü projesi Yaşlılar Kreşi hizmete açılıyor. 200 kişilik çok amaçlı salonu, spor salonu, kuaför ve derslikleriyle son derece modern Yaşlılar Kreşi, ekim ayında hizmete açılıyor.


INSTAGRAM’DAN ÇALINAN HESAP BİLGİLERİ SATIŞA ÇIKARILDI! Teknoloji/Bilim/İnternet INSTAGRAM’DAN ÇALINAN HESAP BİLGİLERİ SATIŞA ÇIKARILDI!

Geçtiğimiz günlerde aralarında birçok ünlü ismin de olduğu 6 milyon hesap bilgisinin sızdırıldığı öğrenilen popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, yeni bir şok ile karşı karşıya. Global güvenlik firması Bitdefender Antivirüs, Instagram kullanıcılarını güvende kalmaları için uyarıyor.


BATI ANTALYA'DA BAYRAMLAŞMA TRAFİĞİ Elmalı BATI ANTALYA'DA BAYRAMLAŞMA TRAFİĞİ

Kurban Bayramında AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu hemşehrileriyle bayramlaştı. Yoğun bir bayramlaşma trafiği ile geçen programlarda Atay Uslu Antalya Merkez, Elmalı, Kemer, Kumluca, Finike, Demre ve Kaş'ta hemşehrileriyle bayramlaştı.


TRAFİK KAZALARI EĞİTİM İLE AZALIR Güncel TRAFİK KAZALARI EĞİTİM İLE AZALIR

Her bayram tatilinin sonunda, meydana gelen trafik kazalarında kaybedilen canlar konuşuluyor.


KURBAN BAYRAMI TRAFİK KAZALARIYLA KONUŞULDU Güncel KURBAN BAYRAMI TRAFİK KAZALARIYLA KONUŞULDU

Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, Kurban Bayramı tatili boyunca medyanın en çok konuştuğu konuları inceledi. Ajans Press’in incelemesine göre tatil başlangıcından bugüne kadar kurban bayramı hakkında 25 bin 272 haber yapıldı.


ANTALYA OSB BREZİLYA TEMASLARINI TAMAMLADI ANTALYA OSB BREZİLYA TEMASLARINI TAMAMLADI

Antalya OSB Sektörel Ticaret Heyeti, Brezilya programı kapsamında 37 Brezilya firmasının temsilcileri ile yüz yüze görüşme yapıp yeni işbirliği ve ortaklık fırsatlarını değerlendirdi.


Onlar artık üniversiteli Güncel Onlar artık üniversiteli

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Gençlik Eğitim Merkezi’yle hazırlandıkları sınav sonucunda artık birer ‘üniversiteli’ olan gençleri yeni hayatlarına Atatürk’ün büyük eseri ‘Nutuk’la yolcu ederken, “Sizlerin fişek gibi alnı açık, yüzü pak, bütün insanlara kucağını açmış, ön yargısız seven, insanlığa faydalı olmak isteyen, coşkulu bireyler olmanızı istiyorum” diye konuştu.


AKTOB Başkanı Yağcı: Ekonomi/Turizm AKTOB Başkanı Yağcı: "İspanya'yı rakip olarak görüyoruz"

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı Antalya'da Ağustos ayında 2016 yılına göre yabancı turist sayısının arttığını bildirdi.


Kumluca’da 2 bin metrede yol sevinci Kumluca Kumluca’da 2 bin metrede yol sevinci

Büyükşehir Belediyesi, dağdaki tek bir çadır için bile yol yapma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Kırsal alan ekipleri, Kumluca’nın 2 bin 200 rakımlı Küçükpınar Yaylası’na yol hizmeti götürdü. Daha önce ulaşımın katırlarla sağlanabildiği yaylaya, iş makineleri ile yol açıldı.


Büyükşehir çocuk sesleriyle yankılanıyor Güncel Büyükşehir çocuk sesleriyle yankılanıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası içerisinde çocuk sesleri yankılanıyor. Belediye bünyesinde çalışan personelin çocukları için açılan Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde minikler uzman eğitmenler eşliğinde sosyal becerilerini geliştirerek geleceğe hazırlanıyor.


Demre Devlet Hastanesi Sünnet Hizmeti “153 Çocuğa Sünnet İşlemi ve Cesaret Belgesi ” Demre Demre Devlet Hastanesi Sünnet Hizmeti “153 Çocuğa Sünnet İşlemi ve Cesaret Belgesi ”

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği'ne bağlı Demre Devlet Hastanesi Başhekimi ve aynı zamanda Genel Cerrahi Uzmanı olan Op. Dr. Murat Kazım Kazan, önemli bir cerrahi müdahale olan sünnet hakkında aileleri bilgilendirdi.


Geri dönüşüm buluşması Kemer Geri dönüşüm buluşması

Kiriş Mahallesi’nde bulunan Yeşil-Mavi Ambalaj Atıkları İşleme ve Ayrıştırma Tesisi’nin işçileriyle kahvaltıda bir araya gelen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, geri dönüşümün çevre ve ekonomi açısından önemine değindi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...