Cumartesi, 7 Aralık 2019
Elmalı’da hayvan barınakları ilaçlandı Elmalı Elmalı’da hayvan barınakları ilaçlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler Elmalı’nın kırsal mahallerinde bulunan hayvan barınakları ve besihanelere yönelik ilaçlama çalışması gerçekleştirdi.


Büyükşehir Döşemealtı’nda çalışma başlattı Döşemealtı Büyükşehir Döşemealtı’nda çalışma başlattı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı Döşemealtı ilçesinde Selimiye-Karataş-Ilıca-Camili-Killik-Ahırtaş grup yolunda bakım onarım çalışması başlattı.


Altın Portakal’ın ulusal jürisi belli oldu! Kültür/Sanat Altın Portakal’ın ulusal jürisi belli oldu!

26 Ekim’de başlayacak ve bu yıl 56.sı gerçekleşecek Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin iki yıl aradan sonra yeniden düzenlediği ulusal yarışmalarının jüri üyeleri belli oldu. Yönetmen Zeki Demirkubuz’un başkanlığındaki Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması jürisinde oyuncular Şebnem Bozoklu, Mert Fırat, yazar senarist Latife Tekin ve görüntü yönetmeni Emre Erkmen’den oluşuyor.


Büyükşehir’in aşure programı sona erdi Demre Büyükşehir’in aşure programı sona erdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Muharrem Ayı dolayısıyla kent merkezi ve 19 ilçede gerçekleştirdiği aşure programı Demre, Gündoğmuş ve Kumluca’da gerçekleşen ikramlarla son buldu. Büyükşehir Belediyesi Antalya genelinde 50 bin kişiye aşure ikramında bulundu.


Aktif Yaşlı Merkezi’yle  sağlıklı ve sosyal bir hayat Güncel Aktif Yaşlı Merkezi’yle sağlıklı ve sosyal bir hayat

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Aktif Yaşlı Hizmet Merkezi, sanatsal, sosyal ve sportif aktiviteler, danışmanlık hizmeti ile yaşlıların yaşam kalitesini artırıyor. Yaşlı bireyler merkezin hem bedensel hem de ruhsal yönden kendilerine çok iyi geldiğini ifade ediyor.


 Halka ucuz et projesi  merkezden başlayacak Ekonomi/Turizm Halka ucuz et projesi merkezden başlayacak

Antalya Tarım Konseyi toplantısında tarım ve hayvancılığa yönelik projelerini anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ucuz et projesini Muratpaşa, Kepez ve Konyaaltı’ndan başlatıp tüm ilçelere yayacaklarını söyledi.


Serik’in dört mahallesinde asfalt çalışması Serik Serik’in dört mahallesinde asfalt çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Serik İlçesi’ne bağlı Çanakçı, Berendi, Yanköy ve Büğüş mahallelerini birleştiren grup yolunda asfalt öncesi stabilize yol çalışması yaptı.


Büyükşehir Zabıtası’ndan  1.5 tonluk midye operasyonu Güncel Büyükşehir Zabıtası’ndan 1.5 tonluk midye operasyonu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri Kepez ilçesinde midye operasyonu yaptı. Sağlıksız koşullarda üretilen 1.5 ton midyeye el konuldu. Midyelerin Konyaaltı, Lara ve Kaleiçi’nde satıldığı tespit edildi.


ASAT ekipleri Manavgat’ta çalışmalarını sürdürüyor Manavgat ASAT ekipleri Manavgat’ta çalışmalarını sürdürüyor

Büyükşehir Belediyesi Manavgat Gültepe Mahallesi’nin içme suyu ile ilgili sorununu çözmek üzere 1200 metre uzunluğunda yeni bir hat imalatına başladı.


Alanya ASAT ekipleri 7/24 çalışıyor Alanya Alanya ASAT ekipleri 7/24 çalışıyor

ASAT Alanya ekipleri turizm nedeniyle yaz aylarında nüfusu 2 katına çıkan ilçede vatandaşın kesintisiz ve sağlıklı bir şekilde içme suyu ve kanalizasyon hizmeti alabilmesi için 7 gün 24 esasına dayalı olarak çalışıyor. Ekipler bu kapsamda ilçe genelinde yaz döneminde 3700 içme suyu ve kanalizasyon arızasına müdahale etti.


Adrasan Seylemit’e kaynağından su geliyor Kumluca Adrasan Seylemit’e kaynağından su geliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü Kumluca’nın Adrasan Mahallesi Seylemit mevkiindeki vatandaşların içme suyu sorununu çözüyor. ASAT, Karaağaç kaynağından Seylemit’e su getiriyor.


3. Etap Raylı Sistem Projesi tüm hızıyla devam ediyor Güncel 3. Etap Raylı Sistem Projesi tüm hızıyla devam ediyor

Varsak-Otogar etabı hizmete giren Antalya Büyükşehir Belediyesi 3. Etap Raylı Sistem Projesi tüm hızıyla devam ediyor. Otogar Kavşağı altından geçen tünellerin Sakarya Bulvarı kısmında kazı destek çalışmaları tamamlanırken, sistemin tek yeraltı durağı olan Batı Gar İstasyonunun kazısı sürüyor. Dumlupınar Bulvarı üzerinde ise ray döşemesi öncesi hazırlıklar yapılıyor.


Manavgat’ta yağmur sezonuna hazırlık Manavgat Manavgat’ta yağmur sezonuna hazırlık

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Hizmet Birimi sonbahar ve kışa hazırlık olarak ilçe genelindeki 1800 yağmur suyu giderlerini temizledi.


Ümit Uysal, sporculara seslendi: ‘Evinizdesiniz’ Spor Ümit Uysal, sporculara seslendi: ‘Evinizdesiniz’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, IFMA-Çocuklar Gençler Dünya Muaythai Şampiyonası’nın açılışında, 75 ülkeden turnuvaya katılan sporculara “Burada evinizdesiniz” diye seslendi.


Gayrimenkul Geliştirme Kamu Politikası Olmalı Ekonomi/Turizm Gayrimenkul Geliştirme Kamu Politikası Olmalı

Gayrimenkul ticaretinin ekonomik gelişme ve refah açısından önemli bir yer tuttuğunu belirten Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Özelmacıklı, "Gayrimekul geliştirme süreçleri, geniş kamu politikaları çerçevesinde değerlendirilmeli. Her ilin hatta ilçenin bir gayrimenkul geliştirme politikası olmalı" dedi.


MANAVGAT BELEDİYESPOR’DAN FARKLI GALİBİYET Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR’DAN FARKLI GALİBİYET

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 7'nci Grup'ta mücadele eden Manavgat Belediyespor, kendi evinde konuk ettiği Karaman Belediyespor’u 3-0 mağlup etti


Alanya’da bozulan yollar asfaltlandı Alanya Alanya’da bozulan yollar asfaltlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Dim Çayı ve Bıçakcı-Üzümlü grup yollarını bakım onarımını yaparak, asfaltlandı.


Asmaca Yolu asfalta hazırlanıyor Alanya Asmaca Yolu asfalta hazırlanıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’da Obaalacami grup yolundan Asmaca Mahallesi’ne giden 5.5 kilometre uzunluğundaki yolu asfalta hazırlıyor.


Çağlarca Mahallesi’nde belediye mülkleri yenilendi Güncel Çağlarca Mahallesi’nde belediye mülkleri yenilendi

Konyaaltı Belediyesi’nin Çağlarca Mahallesi’nde belediye mülklerine başlattığı yenileme çalışmaları tamamlandı. Belediye mülkleri kısa zaman içerisinde ilk yardım odası, muhtarlık binası ve sosyal tesis olarak bölge halkının kullanımına sunulacak.


Başkan Uysal, “Türkiye’yi etkilemeye çalışıyoruz” Güncel Başkan Uysal, “Türkiye’yi etkilemeye çalışıyoruz”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa’nın engelli bireylerin yaşamlarını normalleştirebilmek için her gün, ‘daha iyi ne yapabiliriz, nasıl olabilir’ diye kendisine soran ve bu konuda mücadele eden, hatta bu konuda Türkiye’yi etkilemeye çalışan bir belediye olduğunu söyledi.


Başkan Böcek İtfaiyeciler Haftası’nı kutladı Güncel Başkan Böcek İtfaiyeciler Haftası’nı kutladı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İtfaiyeciler Haftası dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nı ziyaret etti. Tüm itfaiyecilerin haftalarını kutlayan Başkan Böcek, itfaiye çalışanlarının sorumluluğu ağır ve zor bir görevi yerine getirdiğini belirterek, “Yaptığınız çalışmalarla bizim yüz akımızsınız” dedi.


Belediyelerde 32,2 milyon ton atık toplandı Ekonomi/Turizm Belediyelerde 32,2 milyon ton atık toplandı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2018 yılı belediye atık istatistiklerini açıkladı. Buna göre ülkemizde belediyelerde 32,2 milyon ton atık toplandı. Antalya'da kişi başı günlük atık miktarı 1,48 kg., Isparta'da 1,30 kg., Burdur'da 1,40 kg. olarak açıklandı.


Korkuteli Uzunoluk’a peyzaj çalışması Korkuteli Korkuteli Uzunoluk’a peyzaj çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli Uzunoluk Mahallesi’nde orta refüj ve peyzaj revizyon çalışmaları gerçekleştirdi.


Başkan Böcek: “70 projeyi hayata geçireceğiz” Gazipaşa Başkan Böcek: “70 projeyi hayata geçireceğiz”

Gazipaşa’yı ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, seçimden önce açıkladığı 70 projeyi 5 yıl içinde hayata geçireceklerini belirterek, “Halk Et, Halk Su, Halk Yem projeleri ve gübre desteği ile ilgili çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz” dedi.


ATSO’dan Sokakta Muhteşem Gala Güncel ATSO’dan Sokakta Muhteşem Gala

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından turistleri ve vatandaşları kent merkezine çekmek, akşam ticaretini canlandırmak ve şehir turizmini desteklemek için Eylül ayı boyunca düzenlenen ‘Sokakta Şenlik Var’ etkinlikleri, Cumhuriyet Meydanı’nda muhteşem bir gala gösterisi ile sona erdi.


BAŞKAN TOPALOĞLU, KEMER’İ TANITAN SERGİNİN AÇILIŞINA KATILDI Kemer BAŞKAN TOPALOĞLU, KEMER’İ TANITAN SERGİNİN AÇILIŞINA KATILDI

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’i karış karış gezerek fotoğraflayan fotoğraf sanatçısı Muhammet Dönmezer’in fotoğraf sergisinin açılışına katıldı.


DİŞ ETİ HASTALIĞI ERKEN DOĞUM SEBEBİ Mİ? Sağlık/Kadın DİŞ ETİ HASTALIĞI ERKEN DOĞUM SEBEBİ Mİ?

Yeni yapılan araştırmaların sonuçlarına göre, diş eti hastalığı olan gebelerin erken doğum riskini arttırabiliyor. Çalışmanın bir parçası olarak, araştırmacılar yaklaşık 150 kadının gebeliklerini ve ağız sağlığını inceledi.


Siyaset "ŞEHİTLERİMİZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR"

İYİ PARTİ Kepez İlçe Başkanı Osman Bulut şehitlerimize yapılacak en ufak bir saygısızlığın taraflarınca kabul edilemeyeceği gibi en sert şekilde karşılık bulacağını söyledi.


SEA TO SKY ENDURO MOTOSİKLET YARIŞLARI DAĞ ETABIYLA SONA ERDİ Kemer SEA TO SKY ENDURO MOTOSİKLET YARIŞLARI DAĞ ETABIYLA SONA ERDİ

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışları, dağ etabıyla sona erdi.


Güncel "BİNA TESİSATLARI DA DEPREME HAZIR OLMALIDIR"

MMO Antalya Şube Başkanvekili Doç. Dr. İbrahim Atmaca, deprem konusunda bina tesisatlarının da depreme hazır olması gerektiğinin altını çizdi.


Başkan Uysal, Yenigöl’de aşure gününe katıldı Güncel Başkan Uysal, Yenigöl’de aşure gününe katıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yenigöl Mahallesi’nde düzenlenen geleneksel aşure gününde yapılan hediye çekilişinde 5 yaşındaki Berna Yıldız’a canlı tavuk kazandırırken “Yerli yem üreteceğiz, güzel ve ucuza; yerli ilaç üreteceğiz. Hepsini halledeceğiz ve yeniden dağlarımız keçilerle donanacak, avlularımızda tavuğumuz olacak, bütün ovalarımız ekilir, dikilir hale gelecek” diye konuştu.


Hentbolda dev işbirliği Spor Hentbolda dev işbirliği

Türkiye’de kadın hentbolunda ekol olmayı başaran ve 13 yıllık Süper Lig yolculuğunda 4’ü şampiyonluk üzere 10 kupa sığdırmayı başaran Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımının resmi sponsoru Corendon Airlines oldu. İki kurum arasında 2019-2020 sezonunu kapsayan sponsorluk anlaşması The Marmara Otel’de düzenlenen basın toplantısıyla imzalandı.


Yaşlı Meclisi için başvurular başlıyor Güncel Yaşlı Meclisi için başvurular başlıyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, demokrasi ve katılımcılığı esas alan bir kent yaşamının oluşmasında önemli çalışmalardan biri olacak Yaşlı Meclisi için başvuruların Pazartesi itibariyle başlayacağını söyledi. Aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olacak Yaşlı Meclisi, 60 yaş ve üstü 60 kişiden oluşacak.


Habibler Mahallesi’ne Yeni Semt Parkı Güncel Habibler Mahallesi’ne Yeni Semt Parkı

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Habibler Mahallesi’ne yeni bir semt parkı daha kazandırıyor.


Paşanın Melekleri’nde hedef Süper Kupa Spor Paşanın Melekleri’nde hedef Süper Kupa

Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı, sezonunun ilk kupa mücadelesi için 2 Ekim Çarşamba Ankara’da sahaya çıkıyor. Paşanın Melekleri, Süper Kupa mücadelesinde geçen yılın lig şampiyonu Kastamonu Belediyespor Kulübüyle karşılaşacak.


Kırkgöz Döşemealtı Belediyespor şampiyonluk kupasını aldı Döşemealtı Kırkgöz Döşemealtı Belediyespor şampiyonluk kupasını aldı

Geçen yıl kurulan ve ilk sezon 2. Amatör Kümede grubunu namağlup şampiyon olarak tamamlayan Kırkgöz Döşemealtı Belediye Spor Kulübü, şampiyonluk kupasını haftasonu kendi saha ve seyircisi önünde oynanan 1. Amatör Küme ikinci maçından önce Belediye Başkanı Turgay Genç ve ASKF Başkanı Metin Bulut’un elinden aldı.


DENİZDEN 2365 MT. YE GAZA BASTILAR Kemer DENİZDEN 2365 MT. YE GAZA BASTILAR

Bu yıl 10. su düzenlenen Sea To Sky Enduro en zorlu gününü yaşadı. İlk üç gün plaj, kanyon ve orman etaplarında yarışan sporcular son gün dağ mücadele etti.


Tütüncü’den sanayi esnafına aşure Güncel Tütüncü’den sanayi esnafına aşure

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Muharrem ayı dolayısıyla Akdeniz Sanayi Camii’nde, sanayi esnafına kendi elleriyle aşure ikram etti.


REKTÖR ÜNAL’DAN SERİK’E ZİYARET Serik REKTÖR ÜNAL’DAN SERİK’E ZİYARET

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu’nu ve Serik İşletme Fakültesi’ni ziyaret etti.


YAŞLI BİREYLER DE ÖZEL İLGİ İSTER Sağlık/Kadın YAŞLI BİREYLER DE ÖZEL İLGİ İSTER


Toplumların sağlıklı ve aktif yaşlanmasında, yaşlı dostu sağlık sistemi büyük önem taşır. Hastane yatışlarında ortaya çıkabilecek komplikasyonların azaltılması ve hastanelerin yaşlılar için daha güvenli bir yer haline getirilmesi ise ancak yaşlı dostu hastaneler ile sağlanabilir.


Başkan Uysal ilk derse katıldı Eğitim Başkan Uysal ilk derse katıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, TED Antalya Koleji öğrencilerinin oyunlar ve etkinliklerle belediyenin Ermenek Mahallesi’nde bulunan Türkan Saylan Kreşi öğrencilerine İngilizce öğretecekleri ‘Akran Eğitimi’ sosyal sorumluluk projesinin ilk dersine katıldı.


E-atıklar Çevreci Komşu Kart’ta Ekonomi/Turizm E-atıklar Çevreci Komşu Kart’ta

Muratpaşa Belediyesi, yılın 8 aylık döneminde, içerdiği radyoaktif maddeler, tozlar ve ağır metaller nedeniyle çevre ve insan sağlığına ciddi ölçüde zarar verebilecek bin 321 parça elektrikli ve elektronik atığı Çevre Komşu Kart kapsamında evlerden topladı.


Kemer Belediyesi'nden cami temizliği Kemer Kemer Belediyesi'nden cami temizliği

KEMER BELEDİYE EKİPLERİ CAMİLERDE VE SOKAKLARDAKİ MAZGALLARDA TEMİZLİK YAPTI


KEMER’İN ÇEVRESİ GÜZELLEŞİYOR Kemer KEMER’İN ÇEVRESİ GÜZELLEŞİYOR

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatıyla, belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kemer’in çevresini düzenleyerek daha modern bir hale getirmeye devam ediyor.


KEMER BELEDİYESİ DAHA YEŞİL BİR KEMER İÇİN ÇALIŞIYOR Kemer KEMER BELEDİYESİ DAHA YEŞİL BİR KEMER İÇİN ÇALIŞIYOR

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun talimatıyla, belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, turizmin kalbinin attığı yer olan Kemer’de, yeşil alanların bakımını yapıyor.


SEA TO SKY ENDURO MOTOSİKLET YARIŞLARININ KANYON ETABI TAMAMLANDI Kemer SEA TO SKY ENDURO MOTOSİKLET YARIŞLARININ KANYON ETABI TAMAMLANDI

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışları, kanyon etabıyla devam ediyor.


Vali Karaloğlu Van Ziyaretini Değerlendirdi Ekonomi/Turizm Vali Karaloğlu Van Ziyaretini Değerlendirdi

Vali Münir Karaloğlu, 10. Van Turizm ve Seyahat Fuarı dönüşü gazetecilerle sohbet etti.


Semih Esen, Konyaaltı Kent Konseyi Başkanı seçildi…
 Güncel Semih Esen, Konyaaltı Kent Konseyi Başkanı seçildi…


2019 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı ile çalışma grupları belirlenen Konyaaltı Kent Konseyi, yeni yönetimi seçti. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, oy birliğiyle Konyaaltı Kent Konseyi Başkanlığı görevine seçildi.


KADIN CİNAYETLERİNE SON! Siyaset KADIN CİNAYETLERİNE SON!

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul kadın cinayetleri ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.


Konyaaltı Belediyesi araç parkını güçlendiriyor Güncel Konyaaltı Belediyesi araç parkını güçlendiriyor

Konyaaltı Belediyesi, asfalt çalışmalarının daha iyi yürütülebilmesi amacıyla asfalt yama robotu ve asfalt silindir makinası alarak, araç parkını güçlendirdi.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU’DAN VAN’A TURİZM VE TİCARET ÇIKARMASI Ekonomi/Turizm VALİ MÜNİR KARALOĞLU’DAN VAN’A TURİZM VE TİCARET ÇIKARMASI

Vali Münir Karaloğlu Antalyalı 60 işinsanı ile 10. Van Turizm ve Seyehat Fuarı’na katıldı.


Hakan Yeşilyurt adı parkta yaşayacak Güncel Hakan Yeşilyurt adı parkta yaşayacak

Muratpaşa Belediyesi, Kızılarık Mahallesi’nde bulunan ve içinde spor sahası ve çocuk oyun gruplarının da yer aldığı yaklaşık 3 bin metrekarelik parka geçirdiği kalp krizi sonucu 46 yaşında, Antalya’da hayata veda eden sanatçı Hakan Yeşilyurt adını verecek. Konuyla ilgili nihai karar 2 Ekim’de toplanacak Belediye Meclisince alınacak.


ANSİAD’TAN CUMHURİYETİN 96. YILINA ÖZEL ETKİNLİK Güncel ANSİAD’TAN CUMHURİYETİN 96. YILINA ÖZEL ETKİNLİK

ANSİAD ve ATİK iş birliğiyle Cumhuriyet Bayramı’na özel düzenlenecek olan 1. ANSİAD Cumhuriyet Tenis Turnuvası 19 Ekim’de başlıyor


Perge’nin Kızı Kaleiçi’ne geliyor Ekonomi/Turizm Perge’nin Kızı Kaleiçi’ne geliyor

Perge’nin kızı Plancia Magna, Muratpaşa Belediyesi’nin 10-13 Ekim tarihlerinde 4’üncüsünü gerçekleştireceği Kaleiçi Old Town Festivali’yle kente iniyor. Festival süresince Üç Kapılar’da düzenlenecek canlı heykel performansında, Antalya’nın ilk kadın belediye başkanı Plancia Magna için anı defteri de açılacak.


Düzenli bakım asansörde kalma riskini azaltıyor Güncel Düzenli bakım asansörde kalma riskini azaltıyor

Asansör arızaları genel itibariyle mekanik-elektronik ve elektrik kesilmesi gibi nedenlerden kaynaklanıyor. Asansör arızalarını önlemede periyodik bakımların önemine dikkat çeken thyssenkrupp Asansör Türkiye CEO’su İsmail Polat, asansörde mahsur kalanlara öncelikle sakin olmaları, sonrasında alarm butonuna basarak interkom aracılığıyla bina yetkilisine haber vermeleri uyarısında bulunuyor


KORUYUCU ANNELERE TEKNE TURUNDA SIFIR ATIK BİLİNCİ Güncel KORUYUCU ANNELERE TEKNE TURUNDA SIFIR ATIK BİLİNCİ

Antalya’da kimsesiz çocuklara koruyucu annelik yapan yaklaşık 100 anneye moral amacıyla Antalya Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından tekne turu düzenlendi.


CHP'Lİ ÖZER: İbradı CHP'Lİ ÖZER: "KARDELENLERİ KATLETMEYİN!"

CHP’li Özer, Antalya’da endemik bitkilere, doğal kaynaklara ve tarihi mirasa sahip Karamıklı Yaylası gibi benzersiz yerlerde açılmak istenen mermer ocaklarına dair Çevre Bakanı’ndan randevu talep etti. Özer, “Başındayken uyarmak istiyoruz ki, yeni cinayetler işlenmesin” dedi.


Çocuğunuzun konsantrasyonunu artıracak beslenme önerileri Sağlık/Kadın Çocuğunuzun konsantrasyonunu artıracak beslenme önerileri

Eylül ayı ile birlikte başlayan okul dönemi ebeveynlerin sorumluluğunu artırdı. Çocuğunun okulda yüksek başarı göstermesini isteyen aileler için Diyetisyen Meryem Berrin Ak, algıları açık tutacak ve konsantrasyonu artıracak beslenme önerileri verdi.


Sağlıklı bir hayat için B12 tüketimi şart! Sağlık/Kadın Sağlıklı bir hayat için B12 tüketimi şart!

B12 eksikliği son dönemlerde sıklıkla karşılaştığımız ve her yaşta görülebilen bir durum. Ancak B12 vitamini vücutta depolanabildiği için eksikliğinin hissedilmesi bazen uzun zaman alabilir. Hafif derecede olan B12 eksikliği unutkanlık, yorgunluk gibi belirtilerle kendini gösterebilir.


U-19 Ligi başlıyor Spor U-19 Ligi başlıyor

2019-2020 sezonu U-19 Ligi, 5 Ekim Cumartesi günü oynanacak maçlar ile başlıyor. U-19 Ligi’nin fikstürü belirlendi


Konutlarda 1 kWh elektrik için son altı ayda ortalama 53,8 kuruş ödendi Ekonomi/Turizm Konutlarda 1 kWh elektrik için son altı ayda ortalama 53,8 kuruş ödendi

TÜİK, 2018 yılına ait elektrik ve doğal gaz fiyatlarını açıkladı. Açıklamaya göre, 1 kWh'lik konutlarda elektrik tüketimi ortalama yaklaşık 55 kuruş olurken, sanayide 44 kuruş oldu.


Vali Karaloğlu Üniversite Öğrencilerine Aşure İkram Etti Güncel Vali Karaloğlu Üniversite Öğrencilerine Aşure İkram Etti

Vali Münir Karaloğlu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Geleneksel Aşure Günü’ne katıldı. Akdeniz Üniversitesi Erkek Öğrenci yurdundan gerçekleşen programda Vali Karaloğlu öğrencilere aşure ikram etti.


Kemer "TÜRSAB YASASININ ÇIKMSINI BEKLİYORUZ!"

TÜRSAB Batı Antalya Başkanı Rıza Perçin, TRT Antalya Radyosu’nda yayınlanan Akdeniz’in Sesi Programı’nda “Bölgemizde Turizm” bölümünün konuğu oldu. Gündemi değerlendiren Başkan Perçin, beklenen TÜRSAB yasasının bir an önce çıkmasını beklediklerini söyledi.


Fatma Köse, “Konyaaltı’nda kadınlarımız şanslı”
 Siyaset Fatma Köse, “Konyaaltı’nda kadınlarımız şanslı”


Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, kendisine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse’ye teşekkür etti.


Başarıya birlikte uçuyoruz Spor Başarıya birlikte uçuyoruz

Türkiye’de kadın hentbolunda bir ekol oluşturan ve 12 yıllık Süper Lig yolculuğuna 10 kupa, Avrupa’da finaller sığdıran Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı, yeni başarılara artık Corendon Airlines sponsorluğunda uçacak.


ASSİM’de bilardo spor merkezi açıldı Güncel ASSİM’de bilardo spor merkezi açıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezlerinde gerçekleştirilen Antalya Bilardo Spor Kulübü Derneği spor merkezi açılışında bilardonun matematik, fizik, geometri, psikolojiyle zarafet ve akıl oyunlarını buluşturun bir spor olduğunu söyledi.


Başkan Semih Esen, yeni ‘süpürücü’leri test etti
 Güncel Başkan Semih Esen, yeni ‘süpürücü’leri test etti


Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Konyaaltı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünde, kaldırım üzeri temizliği için kullanılan ve ‘süpürücü’ olarak adlandırılan yeni temizlik araçlarını inceledi.


SET TÜTÜNCÜ’YÜ AĞIRLADI Güncel SET TÜTÜNCÜ’YÜ AĞIRLADI

Bu ay düzenlediği oturum ile 4.zirvesini gerçekleştiren Sürdürülebilir Ekonomi Topluluğu (SET) “Yeni Nesil Şehircilik Uygulamaları ve Sürdürülebilir Şehircilik Planlamaları” konusuyla Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ağırladı.


YÖRÜK KÜLTÜRÜ ENDURO SPORU İLE TANITILIYOR Kemer YÖRÜK KÜLTÜRÜ ENDURO SPORU İLE TANITILIYOR

Antalya’nın Kemer ilçesinde 25-28 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen ve bu yıl 10.'su düzenlenen Sea To Sky Enduro Enduro Yarışları’nda bu yıl ana tema Yörük Teması oldu.


Türkiye genelinde müze sayısı 2018 yılında %3 artarak 451 oldu Ekonomi/Turizm Türkiye genelinde müze sayısı 2018 yılında %3 artarak 451 oldu

Türkiye İstatistik Kurumu’nun yayımladığı, 2018 Kültürel Miras İstatistikleri’ne göre Türkiye genelinde müze sayısı 2018 yılında %3 artarak 451 oldu.


SEA TO SKY PLAJ ETABI NEFESLERİ KESTİ Kemer SEA TO SKY PLAJ ETABI NEFESLERİ KESTİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışlarına katıldı.


Teknoloji/Bilim/İnternet "ALENİ BİLGİ AMACI DIŞINDA KULLANILAMAZ"

Kişisel Verilerin Korunması Kanununun, kişisel verilerin işlenmesini disipline ettiğini belirten Prof. Dr. Faruk Bilir, “Kişisel fotoğrafınızı veya bilginizi sosyal medyada paylaştığınızda o bilgi artık alenileşmiştir. Ancak alenileşen verilerin amacı dışında kullanılması da yasaktır” dedi.


Kulüplere ‘kural’ eğitimi Spor Kulüplere ‘kural’ eğitimi

ASKF ve TÜFAD’ın düzenlediği değişen oyun kuralları eğitiminde Bölgesel Hakem Kurul Üyesi Ali Cumhur Doğan, değişen kuralları videolu gösterim eşliğinde detaylı bir şekilde anlattı


TÜRKÜYEM SON 3 TEMSİL İLE  ANTALYA’YA VEDA EDİYOR Kültür/Sanat TÜRKÜYEM SON 3 TEMSİL İLE ANTALYA’YA VEDA EDİYOR

Türkülerin ve klasik müziğin bir arada sunulduğu müzikal “Türküyem” bu sezon gerçekleştirilecek son üç temsil ile Antalyalı sanatseverlere veda edecek.


Irak Türkmenleri ülkelerine karşı sadakat gömleklerini hiçbir zaman çıkarmadı Güncel Irak Türkmenleri ülkelerine karşı sadakat gömleklerini hiçbir zaman çıkarmadı

Cengizhan Demirkaya’nın hazırlayıp sunduğu Kanal Antalya TV’deki "Açık Oturum" adlı programın konuğu Irak Türkmen Birliği ve Dayanışma Derneği oldu.


Başkan Uysal, Nutuk’un 1927 baskısını inceledi Güncel Başkan Uysal, Nutuk’un 1927 baskısını inceledi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, koleksiyoner avukat Bahadır Kalaycı’yla birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk yıllarına bir tarih gezisi yaptı. Başkan Uysal’ı makamında ziyaret eden Kalaycı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümsüz eseri Nutuk’un dönemin milletvekillerine dağıtılan 1927 tarihli baskısını paylaştı.


ASSİM ve SivilAnt işbirliği Güncel ASSİM ve SivilAnt işbirliği

Muratpaşa Belediyesi’nin aktif katılımcısı olduğu kent ağı ‘SivilAnT – Antalya Sivil Platformu’ projesinin ‘Eğitimcinin Eğitimi’ programı Abdullah Sevimçok Sivil Toplum İnovasyon Merkezlerinde (ASSİM) devam ediyor. 50 eğitmen adayının katıldığı program cuma günü sona erecek.


“ANTALYA’DA 4 YILDA 250 BİN PARAŞÜTÜN UÇURULDUĞUNU TAHMİN EDİYORUZ!” Güncel “ANTALYA’DA 4 YILDA 250 BİN PARAŞÜTÜN UÇURULDUĞUNU TAHMİN EDİYORUZ!”

DTO Antalya Şubesi 19. Olağan Meclis toplantısı gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Berna Küner Vanmannekes’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda DTO Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin Aylık faaliyetler hakkında Meclisi bilgilendirdi.


Side’de şenlik “Halk Dansları Festivali” ile devam ediyor Manavgat Side’de şenlik “Halk Dansları Festivali” ile devam ediyor

Manavgat Belediyesi 18. Uluslararası Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali’nin devamı niteliğindeki 3. Uluslararası Halk Dansları Festivali, Side’de düzenlenen kortej geçişiyle başladı.


Cangarlar Geleneği Devam Ediyor Spor Cangarlar Geleneği Devam Ediyor

Antalyasporumuz ile Cangarlar Otomotiv arasındaki sponsorluk geleneği bu yıl da devam ediyor. 2006 yılından bu yana kulübümüzün araç sponsoru olan Cangarlar Otomotiv, 12 yıllık geleneği 13’üncü yıla taşıdı.


GİRİTLİLER SİDE’DE BULUŞTU Manavgat GİRİTLİLER SİDE’DE BULUŞTU

Manavgat Belediyesi'nin bu yıl 18'ncisini düzenlediği Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali'nde konserlerin yanı sıra kentin gelişimine damga vuran Girit kültürü de yerli ve yabancı misafirlere tanıtıldı. Side Festivali, Girit Kültür Evi’nde düzenlenen “Giritliler Buluşması” ile son buldu.


Bülent Korkmaz: Hiç savaş kaybetmedim Spor Bülent Korkmaz: Hiç savaş kaybetmedim

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, haftalık basın toplantısını Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirdi.


Başkan Esen; “Kurs merkezlerimiz yeni döneme hazır” Eğitim Başkan Esen; “Kurs merkezlerimiz yeni döneme hazır”


Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi’nin (KONSEM) yeni dönem kurslarına hazır olduğunu belirterek bu dönem 30 branşta 101 kursun açılacağını söyledi.


TUNA KİREMİTÇİ’DEN MANAVGAT’TA MÜZİK DİNLETİSİ Manavgat TUNA KİREMİTÇİ’DEN MANAVGAT’TA MÜZİK DİNLETİSİ

Son yıllarda gençler tarafından oldukça sevilen ve besteleri top 10 listelerinde yer alan şair, bestekar, müzisyen Tuna Kiremitçi, 18. Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Manavgat’a gelerek hayranlarıyla buluştu.


Başkan Esen, konsoloslarla bir araya geldi Güncel Başkan Esen, konsoloslarla bir araya geldi

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Antalya Konsoloslar Platformu üyeleriyle bir araya gelerek, projelerini paylaştı.


KONYAALTINDA KADIN KOOPERATİFLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ KONULU TOPLANTI YAPILDI Ekonomi/Turizm KONYAALTINDA KADIN KOOPERATİFLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ KONULU TOPLANTI YAPILDI

20 Eylül 2019 tarihinde Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Konyaaltı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Ticaret İl Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Kadın Girişimciliği Kooperatifleri temsilcileri, muhtarlar ve üreticiler ile birlikte Kadın Kooperatifleri konulu geniş katılımlı toplantı düzenlendi.


Rus Büyükelçisi’nden  Büyükşehir’e ziyaret Güncel Rus Büyükelçisi’nden Büyükşehir’e ziyaret

Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçisi Aleksey V. Erkhov Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Erkhov, Antalya’nın dostluk ve kardeşlik bakımından Rusya için simge kent haline geldiğini anlattı.


Çocuklar kendi dronlarını yapacak Eğitim Çocuklar kendi dronlarını yapacak

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyenin destek eğitim kurs merkezlerin devam eden robotik-kodlama eğitim programına dron eğitimlerinin de ekleneceğini belirterek, “Eğitimleriniz, sadece insansız hava araçlarının pilotluğuyla sınırlı olmayacak. Çocuklarımızın kendi dronlarını yapacağı bir eğitime başlayacağız” dedi.


Yöreler Renkler Festivali sona erdi Kültür/Sanat Yöreler Renkler Festivali sona erdi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yöreler Renkler Festivali’nin kapanış gecesinde Kent Meydanı’nı dolduran Antalyalılara “Sizlerin katkılarıyla, seven kent Muratpaşa, sayan kent Muratpaşa, empati yapan kent Muratpaşa, demokratik kent Muratpaşa, paylaşan kent Muratpaşa olmaya devam edeceğiz” diye seslendi.


Büyükşehir'den Naldöken grup yoluna bakım Korkuteli Büyükşehir'den Naldöken grup yoluna bakım

Antalya Büyükşehir Belediyesi 19 mahallenin ortak ulaşımını sağlayan Korkuteli’ne bağlı Naldöken grup yolunda genişletme ve bakım onarım çalışması başlattı.


Konyaaltı Belediyesinden ‘çoban’lara destek…
 Güncel Konyaaltı Belediyesinden ‘çoban’lara destek…


Konyaaltı Belediyesi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Antalya İl Müdürlüğü ve Akdeniz Üniversitesi işbirliğiyle, mera alanlarında hayvancılığı teşvik etmek amacıyla yeni bir projeye imza atıyor.


Kepez’de drift heyecanı Spor Kepez’de drift heyecanı

Kepez’de drift heyecanıKepez Belediyesi’nin gençlerin hız tutkusunu yasal ortamlarda tatmin etmesi amacıyla düzenlediği ‘3. Kepez Drift ve Tuning Fest’ etkinliğine katılan Başkan Tütüncü drift şov yaparak, gençlerin heyecanına ortak oldu.


Engelsiz ulaşım aracı gelin arabası oldu Güncel Engelsiz ulaşım aracı gelin arabası oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi engelsiz ulaşım aracı ortopedik engelli çiftin düğününde gelin arabası oldu. Uğur-Özge Perçin çiftinin hayatını kolaylaştıran engelli ulaşım aracı, genç çifti konvoy eşliğinde mutluluğa taşıdı.


Üniversite’de Hasat Bayramı Coşkusu Güncel Üniversite’de Hasat Bayramı Coşkusu

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Hasat Bayramı” geniş katılım ve büyük bir coşkuyla kutlandı.


ÇETKODER'DEN TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI MİKROP SAÇIYOR UYARISI Güncel ÇETKODER'DEN TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI MİKROP SAÇIYOR UYARISI

Kısa adı ÇETKODER olan Çevre Ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği Genel Başkanı İktisatçı Mustafa Göktaş, Toplu Taşıma araçlarının sağlıksız koşullarda hizmet sunması sebebiyle hijyenliği ve güveni hususunda herkesi göreve çağırdı.


Rusya Büyükelçisi’nden Vali Karaloğlu’na Ziyaret Güncel Rusya Büyükelçisi’nden Vali Karaloğlu’na Ziyaret

Vali Münir Karaloğlu, Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçisi Aleksei V. Erkhov’u makamında kabul etti.


Sağlıklı yaşam için ASFİM’de buluşuyorlar Güncel Sağlıklı yaşam için ASFİM’de buluşuyorlar

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalyalılara ücretsiz spor imkanı sunduğu Antalya Spor ve Fitness Merkezleri (ASFİM) sağlıklı yaşamı tercih edenlerin buluşma adresi oluyor.


Aytap Antik kenti temizlendi Alanya Aytap Antik kenti temizlendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Hizmet Birimi temizlik ekipleri, Alanya Gazipaşa arasında bulunan Tarihi Aytap Antik Kenti’nde genel temizlik yaptı. Tarihi alandan 3 kamyon çöp toplandı.


 Ülkemizde doğuşta beklenen yaşam süresi 78,3 yıl oldu. Ekonomi/Turizm Ülkemizde doğuşta beklenen yaşam süresi 78,3 yıl oldu.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), "Hayat Tabloları, 2016-2018" istatistiklerini açıkladı. Buna göre ülkemizde doğuşta beklenen yaşam süresi, ortalama 78,3 yıl olarak hesaplandı.


TBB’de Su ve Kanalizasyon İdareleri Genel Müdürler Toplantısı Ekonomi/Turizm TBB’de Su ve Kanalizasyon İdareleri Genel Müdürler Toplantısı

Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) iş birliğinde düzenlenen 9. Su ve Kanalizasyon İdareleri (SUKİ) Genel Müdürler İstişare Toplantısı Ankara’da TBB Hizmet Binasında gerçekleştirildi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...