Çarşamba, 16 Ocak 2019
Dışişleri Bakanlığı Antalya Temsilcisi Büyükelçi  H.Avni Aksoy'dan AGC'ye nezaket ziyareti Güncel Dışişleri Bakanlığı Antalya Temsilcisi Büyükelçi H.Avni Aksoy'dan AGC'ye nezaket ziyareti

DIŞİŞLERİ Bakanlığı Antalya Temsilcisi Büyükelçi H.Avni Aksoy, Antalya Gazeteciler Cemiyeti'ne nezaket ziyaretinde bulundu.


Manavgat Belediyesi’nden  Hatıplar Mahallesi’ne menfez Manavgat Manavgat Belediyesi’nden Hatıplar Mahallesi’ne menfez

Manavgat Belediyesi, 106 mahallede ayrımsız bir şekilde yatırım ve hizmetlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Hatıplar Mahallesi’nde bir yatırım daha gerçekleştirdi.


Büyükşehir, Finike’de yüz güldürüyor Finike Büyükşehir, Finike’de yüz güldürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Finike’yi çağdaş hizmetlerle buluşturmaya devam ediyor. Çevre temizliği ve kaldırım bakımları yapılan ilçeye modern duraklar konuldu. Büyükşehir Belediyesi’nin Finike’de sosyal alandaki hizmetleri de hız kesmeden devam ediyor.


Alanya "Büyükşehir’le hayal ettiğimiz hizmetlere kavuştuk"

Alanya’da mahalle yolları ilk kez sıcak asfaltla buluşan Kayabaşı Mahallesi Muhtarı Mesut Göztaş, Büyükşehir Yasası ile hayal olarak gördükleri hizmetlere kavuştuklarını söyledi.


DOĞALGAZA YATIRIM  21,5 MİLYARA ULAŞTI Ekonomi/Turizm DOĞALGAZA YATIRIM 21,5 MİLYARA ULAŞTI

Türkiye genelinde şebeke uzunluğunun 130 bin 585 kilometreye yükseldiği doğalgaz dağıtım sektöründe geçen yıl itibarıyla 72 doğalgaz dağıtım şirketi tarafından yapılan toplam şebeke yatırım miktarının 21,5 milyar liraya ulaştığı belirlendi.


SEYİRCİNİN TERCİHİ YERLİ FİLM Kültür/Sanat SEYİRCİNİN TERCİHİ YERLİ FİLM

Sinema salonlarına geçen ay toplam 6 milyondan fazla biletli seyirci gelirken, seyircinin yüzde 77’sinin yerli filmleri tercih ettiği belirlendi.


TÜRKİYE’DE HER ÜST DÜZEY 5 YÖNETİCİDEN 1’İ KADIN Güncel TÜRKİYE’DE HER ÜST DÜZEY 5 YÖNETİCİDEN 1’İ KADIN

Türkiye’de her 5 yöneticiden 1’inin kadın olduğu tespit edilirken, bu rakamın özel sektördeki üst düzey yöneticilerin yüzde 17,9’una tekabül ettiği belirlendi.


Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı Eğitim Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

Akdeniz Üniversitesi ile Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Eğitimde İş Birliği Protokolü” imzalandı.


ERDAL BEŞİKÇİOĞLU’NDAN “BİR DELİNİN HATIRA DEFTERİ” ANTALYA KÜLTÜR MERKEZİ’NDE! Kültür/Sanat ERDAL BEŞİKÇİOĞLU’NDAN “BİR DELİNİN HATIRA DEFTERİ” ANTALYA KÜLTÜR MERKEZİ’NDE!

Erdal Beşikçioğlu’nun muhteşem oyunculuğuyla çok konuşulan, Gogol’un “Bir Delinin Hatıra Defteri” oyunu, 12 Nisan Perşembe akşamı Antalya Kültür Merkezi’nde Antalyalı tiyatroseverlerle buluşuyor!


ÖNCE KONSER SONRA EĞLENCE Manavgat ÖNCE KONSER SONRA EĞLENCE

Türkiye’nin otistik çocuklardan oluşan ilk orkestra ve korosu, Manavgat Belediyesi’nin davetlisi olarak geldikleri Manavgat’ta önce muhteşem bir konser verdi, ardından da Manavgat’ın tarihi ve turistik yerlerini gezerek gönüllerince eğlendi


15. Uluslararası Wilson Senior’da kortlara bahar geldi Spor 15. Uluslararası Wilson Senior’da kortlara bahar geldi

Antalya'nın Manavgat ilçesi Kızılağaç Turizm Bölgesi'nde bulunan Ali Bey Club Manavgat Tesislerinde gerçekleştirilen15. Uluslararası Wilson Senior Açık Tenis Turnuvası, ITF (Uluslararası Tenis Federasyonu) Grade-A kategorisine 40 ülkeden 370 sporcu katılıyor.


Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı Güncel Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı

Antalya'da Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı


Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor Güncel Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor

Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor


Başkan Türel’den şehit ailesine ziyaret Güncel Başkan Türel’den şehit ailesine ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Diyarbakır'ın Lice İlçesinde el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Fatih Uysal'ın Alanya İlçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.


Serik İlçesinde Haklarında Yakalama Emri Bulunan 11 Şahıs Yakalandı Serik Serik İlçesinde Haklarında Yakalama Emri Bulunan 11 Şahıs Yakalandı

Serik İlçesinde Haklarında Yakalama Emri Bulunan 11 Şahıs Yakalandı


Demre İlçesinde Bir İkamette Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi Demre Demre İlçesinde Bir İkamette Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi

Demre İlçesinde Bir İkamette Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi


Kepez İlçesinde Sağlıksız Koşullarda Midye Üretimi ve Ticareti Yapan Adreslere Denetim Yapıldı Güncel Kepez İlçesinde Sağlıksız Koşullarda Midye Üretimi ve Ticareti Yapan Adreslere Denetim Yapıldı

Kepez İlçesinde Sağlıksız Koşullarda Midye Üretimi ve Ticareti Yapan Adreslere Denetim Yapıldı


ANTALYA'DA YAŞAYAN VANLILAR YEMEKTE BULUŞTU Güncel ANTALYA'DA YAŞAYAN VANLILAR YEMEKTE BULUŞTU

Antalya'da yaşayan Vanlılar, Van'ın düşman işgalinden kurtuluş yıldönümünü Van yemekleri gurubu üyesi Oya Timuroğlu Boysan, Zehra Aydınoğlu ve İhsan Çavuşoğlu'nun birlikte düzenledikleri yemekte Bilgehan Otel'de kutladılar. ÇETİN: “BUGÜNDEN İTİBAREN SEN, BEN YOK BİZ VARIZ!” Güncel ÇETİN: “BUGÜNDEN İTİBAREN SEN, BEN YOK BİZ VARIZ!”

Ahmet Çetin, İMEAK Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi'nde başkanlık koltuğuna oturdu.


Batı Akdeniz’in sağlık ve spor turizmi potansiyeli tanıtıldı Ekonomi/Turizm Batı Akdeniz’in sağlık ve spor turizmi potansiyeli tanıtıldı

Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) ‘yerel partner’ statüsünde düzenleyicisi olarak destek verdiği Antalya’daki 2. Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongresi ve Sergisi’nde (HESTOUREX 2018) Batı Akdeniz’in sağlık ve spor turizmi potansiyeli de tanıtıldı.


Renault Bahreyn’den puanla döndü Spor Renault Bahreyn’den puanla döndü

Renault Sport Formula 1 Takımı, Nico Hülkenberg’in göstermiş olduğu performans ile sezonun ikinci yarışı olan Bahreyn Grand Prix’sinden puan aldı.


HUZUREVİNDEKİ BÜYÜKLERİN BAHAR PİKNİĞİ SEVİNCİ Manavgat HUZUREVİNDEKİ BÜYÜKLERİN BAHAR PİKNİĞİ SEVİNCİ

Manavgat Belediyesi Huzurevi’nde yaşayan büyükler, bahar sevincini, Sorgun Mesire Alanı’nda kendileri için düzenlenen piknikte yaşadı.


 Vali Karaloğlu'dan Türk Polis Teşkilatı 173. Kuruluş Yıldönümü kutlama mesajı Güncel Vali Karaloğlu'dan Türk Polis Teşkilatı 173. Kuruluş Yıldönümü kutlama mesajı

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Kepez Kitap Fuarı rekor katılımla sona erdi Kültür/Sanat Kepez Kitap Fuarı rekor katılımla sona erdi

Kepez Belediyesi’nin 152 yayınevi ve 134 yazarın katılımıyla bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Kepez Kitap Fuarı, 10 günde 380 bin ziyaretçi ağırladı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, rekor ziyaretçi sayısına ulaşan Kepez Kitap Fuarı’nın kapanışında emeği geçenlere tatlı ikram ederek, teşekkür etti.


11. ULUSLARARASI GÜNEŞ ENERJİSİ VE TEKNOLOJİLERİ SOLAREX İSTANBUL FUARI DEĞERLENDİRME RAPORU Ekonomi/Turizm 11. ULUSLARARASI GÜNEŞ ENERJİSİ VE TEKNOLOJİLERİ SOLAREX İSTANBUL FUARI DEĞERLENDİRME RAPORU

CW Enerji 5-7 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde yapılan 11. Uluslararası Güneş Enerjisi Ve Teknolojileri Solarex İstanbul Fuarına katılım gösterdi.


Yazın estetikte en çok o tercih ediliyor Sağlık/Kadın Yazın estetikte en çok o tercih ediliyor

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte estetik görünümdeki kaygılar ön plana çıkarken, bu dönemde Liposuction operasyonu en çok rağbet gören estetik operasyonların başında geliyor.


Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Tanıtımlara Devam Ediyor Güncel Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Tanıtımlara Devam Ediyor

Akdeniz Üniversitesi’nde öğrenim görmek isteyen uluslararası öğrenci adaylarına yönelik olarak düzenlenecek olan AKDENİZ YÖS-2018 sınavı için yurt dışında tanıtımlar devam ediyor.


Sözen'den Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü kutlama mesajı Manavgat Sözen'den Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü kutlama mesajı

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.


AEDAŞ, kış aylarında arıza sayısını 
yüzde 22 oranında düşürdü Güncel AEDAŞ, kış aylarında arıza sayısını 
yüzde 22 oranında düşürdü

Kış bastırmadan önlemlerini alan AEDAŞ, tüm olumsuz hava şartlarına rağmen arıza sayısını yüzde 22 düşürme başarısını gösterdi. Meteorolojiyi yakın takibe alan AEDAŞ, 7/24 çalışma prensibi, 446 ekip ve 893 personeli ile arıza ve kesintilere anında müdahale etti.


İSTEK’te “Arkadaşımla Okulumda Bir Gün” Etkinliği Eğitim İSTEK’te “Arkadaşımla Okulumda Bir Gün” Etkinliği

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü öğrencileri bu yıl ikincisi düzenlenen “Arkadaşımla Okulumda Bir Gün” etkinliğinde arkadaşları ve aileleri ile bir araya geldi.


Kepez portakal çiçeği kokuyor Güncel Kepez portakal çiçeği kokuyor

Kepez Belediyesi, Antalya’nın unutulmaya başlayan değeri portakalı sosyal yaşam gündemine taşıdı. Dokumapark’ta 50 ton narenciyenin kullanılarak birçok eserin yapıldığı ‘Portakal Çiçeği Günleri’ ziyaretçilere kapılarını araladı.


Konyaaltı Kreşi ’nden polis teşkilatına ziyaret 
 Güncel Konyaaltı Kreşi ’nden polis teşkilatına ziyaret 


Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi öğrencileri, Polis Haftası dolaysıyla ziyaret ettiği Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’nde sürpriz bir gösteriyle karşılandı.


MSC SEAVIEW SEHAYATLERİNE BAŞLIYOR MSC SEAVIEW SEHAYATLERİNE BAŞLIYOR

MSC Seaview, Seaside sınıfı gemilerin ikincisi olarak Haziran 2018’de, Akdeniz coğrafyasında seyahatlerine başlayacak. 02 Haziran 2018’de İtalya’nın Civitavecchia liman kentinde yapılacak isim verme ve denize indirme törenine, artık sayılı günler kaldı.


Kemer'den Afrin'e hijyenik yardım Kemer Kemer'den Afrin'e hijyenik yardım

Kemer Belediyesi tarafından Afrin'de sınır güvenliğimizi korumak için mücadele eden askerlerimiz için hazırlanan 70 bin kullanımlık hijyen malzemesi törenle Hatay'a gönderildi. Törende konuşan Başkan Mustafa Gül, "Biz ilçemizde rahat bir şekilde turizm yapıyorsak, huzurlu yaşıyorsak bunu askerimize borçluyuz" dedi.


Türk Telekom’dan Milli Eğitim Bakanlığı’na  50 milyon liralık yatırımla 8 yeni proje Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom’dan Milli Eğitim Bakanlığı’na 50 milyon liralık yatırımla 8 yeni proje

Türk Telekom ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) yeni işbirliği protokolü imzaladı.


Gazipaşa’da ücretsiz  wi-fi dönemi başladı Gazipaşa Gazipaşa’da ücretsiz wi-fi dönemi başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de ilk kez hayata geçirdiği Akıllı Kent Projesi kapsamında Gazipaşa’da ücretsiz internet hizmeti verilmeye başlandı.


Mineral Dolgu İle Doğal Lifting Etkisi Sağlık/Kadın Mineral Dolgu İle Doğal Lifting Etkisi

Dermatolog Dr. Yelda Bice, doğallığı koruyan estetik uygulamalar hakkında açıklamalarda bulundu. Bice, yeni güzellik anlayışında her şeyin doğallık üzerine olduğunu söyledi.


Mekanik katlı otopark rahatlama sağladı Güncel Mekanik katlı otopark rahatlama sağladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Sinan Mahallesi’nde Antalya’da ilk olarak hayata geçirdiği Mekanik Katlı Otopark, merkezi konumu ve sağladığı büyük kolaylık nedeniyle günün her saati yerli yabancı misafirlerin tercihi oluyor. Mekanik otoparktan 5 ayda 110 bin 500 araç faydalandı.


Şampiyonlar Şampiyonası 14-15 Nisan’da Spor Şampiyonlar Şampiyonası 14-15 Nisan’da

Otomobil sporlarında yılın en hızlı pilotunu belirlenecek olan ‘Şampiyonlar Şampiyonası’, 14-15 Nisan tarihlerinde farklı branşlardan 49 sporcunun katılımı ile TOSFED Körfez Yarış Pisti‘nde gerçekleştirilecek.


Finikeli çocuklar ‘Gezegen Evi’ni çok sevdi  Finike Finikeli çocuklar ‘Gezegen Evi’ni çok sevdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki okullarda Planetaryum (Gezegen Evi) gösterisiyle öğrencilere evreni tanıtıyor. Finikeli çocuklar kendilerini adeta uzayda gezintiye çıkaran ‘Gezegen Evi’ni çok sevdi


SAĞLIK, SPOR, KONGRE, KÜLTÜR TURİZMİ İLE ANTALYA Siyaset SAĞLIK, SPOR, KONGRE, KÜLTÜR TURİZMİ İLE ANTALYA

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu yoğun ziyaret temposu ile Demre, Finike, Muratpaşa ve Manavgat İlçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulunarak programlara katıldı.


Yunanistan’ın Adalarımız Üzerindeki Yeni İşgal Planı TBMM’de Siyaset Yunanistan’ın Adalarımız Üzerindeki Yeni İşgal Planı TBMM’de

Yunanistan’ın Natura 2000 kapsamına aldığı, egemenliği antlaşmalarla Yunanistan’a devredilmemiş ada, adacık ve kayalıklardaki eylemleri TBMM’ye taşındı.


BAĞIRSAKTA POLİP OLUŞUMUNUN 8 NEDENİ Sağlık/Kadın BAĞIRSAKTA POLİP OLUŞUMUNUN 8 NEDENİ

Kolon kanserlerinin %50’den fazlasının nedeni olarak gösterilen kalın bağırsak polipleri, pek çok risk faktörüne bağlı olarak ortaya çıkabiliyor.Ailesel yatkınlık, genetik faktörler ve ileri yaş gibi değiştirilemeyen nedenlerin dışında; yaşam şekli değişiklikleri ile polip oluşumu önlenebiliyor.


VODAFONE’DAN GÖNÜLLÜLÜK SEFERBERLİĞİ Güncel VODAFONE’DAN GÖNÜLLÜLÜK SEFERBERLİĞİ

Vodafone, çalışanları arasında da gönüllülüğü teşvik etmek için yeni bir program başlattı. “Vodafone Gönüllüleri” çatısı altında başlatılan programla, çalışanların gönüllülük yapabilmelerini kolaylaştırmak için yılda 2 gün gönüllü çalışma izni sağlanacak.


Şampiyon Atatürk Devlet Hastanesi Spor Şampiyon Atatürk Devlet Hastanesi

Antalya 10.000 kişilik spor salonunda gerçekleştirilen 5. Sağlık Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası'nda Antalya Atatürk Devlet Hastanesi (A) ile Sağlık Müdürlüğü arasında oynanan Final maçında, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi (A) Sağlık Müdürlüğü'nü 3-1 yenerek 5. Sağlık Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası'nın şampiyonu oldu.


Fuar bereketi: 20 milyon dolarlık makine satıldı Ekonomi/Turizm Fuar bereketi: 20 milyon dolarlık makine satıldı

World Mill Tech - Dünya Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 16 ülkeden 190 marka ve 127 firmanın katılımı ile tamamlandı.


Tüm Türkiye’yi Kapsayan Fintech Girişimlerine Özel, 20.000 USD Değerinde Yatırım Ödüllü Yarışma Ekonomi/Turizm Tüm Türkiye’yi Kapsayan Fintech Girişimlerine Özel, 20.000 USD Değerinde Yatırım Ödüllü Yarışma

Village Capital ve MetLife Foundation, Türkiye’de erken aşama Fintech girişimleri arasında yatırım ödüllü bir yarışma düzenliyor. Son başvuru tarihi: 13 Nisan 2018


Hırsızlık kurbanlarının yüzde 80’i taşınıyor Güncel Hırsızlık kurbanlarının yüzde 80’i taşınıyor

İnsanlar hırsızlık vakalarında, maddi değeri olan eşyalarının çalınmasından ziyade, mahrem alanlarına girilmesinden ve manevi değeri yüksek eşyalarının zarar görmesinden endişe ediyor. Hırsızlık kurbanı olanlar, mahremiyetinin bir kez ihlal edildiği düşüncesiyle artık orada yaşamak istemiyor. Bu nedenle evine hırsız girenlerin yüzde 80’i taşınıyor.


Otomasyon Devinden Motivasyon Toplantısı Otomotiv Otomasyon Devinden Motivasyon Toplantısı

Yüksek büyüme ile yılı kapatan Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri Belgrad’da partnerleriyle yeni döneme güçlü bir başlangıç yaptı


ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “SENFONİK KONSER” Kültür/Sanat ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “SENFONİK KONSER”

Antalya Devlet Opera ve Balesi 14 Nisan Cumartesi akşamı saat: 20.00’de “SENFONİK KONSER” ile sanatseverlerin karşısında.


Dışarıda yemek, erkeklerde kısırlık yapabilir! Sağlık/Kadın Dışarıda yemek, erkeklerde kısırlık yapabilir!

Giderek artan dışarda yeme alışkanlığı, cinsiyeti etkileyen kimyasallara maruz kalmanıza neden oluyor. Phthalates isimli kimyasal, özellikle kısırlık ve de erkek çocuklarında cinsel gelişimle yakın ilişkiye sahip.


Başkan Genç'in yoğun hafta sonu mesaisi Döşemealtı Başkan Genç'in yoğun hafta sonu mesaisi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, hafta sonu bürokratlarıyla birlikte yoğun bir mesaideydi. Vatandaşların mevlit, düğün ve asker eğlencesi gibi etkinliklerine katıldı. Döşemealtı Belediyesi'nin desteğiyle Kovanlık Mahallesi Muhtarlığınca düzenlenen "Kovanlık gelecek nesiller için el ele" Futbol Turnuvası'na da katılan Başkan Genç, katılımcılara başarılar diledi.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "POLİSİMİZLE GURUR DUYUYORUZ"

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


İhracatçılar sandığa gidiyor! Ekonomi/Turizm İhracatçılar sandığa gidiyor!

İhracatçılar sandığa gidiyor. Türkiye genelinde 61 ihracatçı birliğine üye 70 bini aşkın ihracatçı Nisan ayında gerçekleştirilecek olağan genel kurul toplantılarında bir araya gelecek, ihracatçı birliklerini 2023 ihracat hedeflerine taşıyacak yeni yönetim ve denetim kurulları için seçim yapacak.


E-ticarette sepet ortalaması 300 TL’ye ulaştı Teknoloji/Bilim/İnternet E-ticarette sepet ortalaması 300 TL’ye ulaştı

Avantajix.com Kurucu Ortağı Güçlü Kayral: “2016’da 258 lira olan online alışveriş sepeti ortalaması 2017 sonunda 300 liraya ulaştı”


Envar Koleji, ünlü yazar Bakiler’i ağırladı Eğitim Envar Koleji, ünlü yazar Bakiler’i ağırladı

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları, şair ve yazar Yavuz Bülent Bakiler’i okulda ağırlayarak, öğrencilerle buluşturdu.


BAHAR YORGUNLUĞUNU BU BESİNLERLE YENİN! Sağlık/Kadın BAHAR YORGUNLUĞUNU BU BESİNLERLE YENİN!

Baharın gelmesiyle canlanan doğaya inat, çoğumuz kendimizi bir hayli yorgun hissediyoruz. Siz de erken yatıp uyusanız bile sabahları yorgun mu kalkıyorsunuz? Gün boyunca kendinizi bitkin ve uykusuz hissediyor, dikkatinizi bir türlü toparlayamıyor musunuz? Yanıtınız “evet” ise bahar yorgunluğuna yakalanmış olabilirsiniz.


Başkan Uysal, çizgiyi belirledi Güncel Başkan Uysal, çizgiyi belirledi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Vatandaşın menfaatini esas alan, ihtiyaçlarının bir listesini yapan ve vatandaşın vergisini o listeye harcayan anlayış; sosyal demokrat belediyecilik anlayışıdır. CHP’nin anlayışıdır, cumhuriyetçi, Atatürkçü anlayıştır” diye konuştu.


KADINLAR İSTİHDAMDA ERKEKLERİ GEÇTİ Ekonomi/Turizm KADINLAR İSTİHDAMDA ERKEKLERİ GEÇTİ

İstihdam artışı kadınlarda yüzde 5, erkeklerde ise yüzde 3 oldu .…


TÜRKİYE’DE SON 10 YILDA 9 MİLYON 361 BİN 941 KONUT SATILDI Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DE SON 10 YILDA 9 MİLYON 361 BİN 941 KONUT SATILDI

Türkiye’de 2008 ile 2017 yılları arasında 9 milyon 361 bin 941 adet konut satışı gerçekleşirken, en çok satış 1 milyon 904 bin 919 konutla İstanbul’da yapıldı.


Adım adım şampiyonluğa Spor Adım adım şampiyonluğa

Paşanın Melekleri, Türkiye Kupası’nın ardından Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin iddialı ekiplerinden Yenimahalle Belediyesi’ni deplasmanda da yendi. Ligin bitimine 4 hafta kala Paşanın Melekleri puanını 35’e çıkardı.


ATSO seçimlerine rekor katılım Ekonomi/Turizm ATSO seçimlerine rekor katılım

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)nın 7 Nisan tarihinde yapılan organ seçimleri rekor bir katılımla gerçekleşti. Oy kullanan üye sayısı Oda tarihinde ilk kez 10 binin üzerine çıktı.


ALZHEIMER’I SANATLA YENİYOR Sağlık/Kadın ALZHEIMER’I SANATLA YENİYOR

Türkiye’nin en önemli sağlık sorunlarından biri haline gelen Alzheimer, hastalarda ve hasta yakınlarında derin izler bırakıyor.


ANTALYALI ÖĞRENCİLER İZMİR’DE SAHNEYE ÇIKTI Kültür/Sanat ANTALYALI ÖĞRENCİLER İZMİR’DE SAHNEYE ÇIKTI

fizy 21. LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI’NIN ELEMELERİ TAMAMLANDI


3. Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı açılıyor..
 Güncel 3. Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı açılıyor..


Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı, 20-23 Nisan günleri arasında Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.


Falez plajlarında yaz hazırlığı Güncel Falez plajlarında yaz hazırlığı

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalyalıları falezlerden Akdeniz’in mavilikleriyle buluşturduğu falez plajlarında yeni sezon hazırlıkları başladı. Erenkuş, Erdal İnönü Kent Parkı, İnciraltı, Engelsiz Kafe ve Konserve Koyu plajları Mayıs ayında yeniden hizmete açılacak.


Kent içi toplu ulaşım yeni hatlarla güçleniyor Güncel Kent içi toplu ulaşım yeni hatlarla güçleniyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşların memnuniyetini artırmak için kent içi toplu ulaşımı yeni hatlarla güçlendiriyor. 1 Nisan tarihi itibariyle Masadağı’nı denizle buluşturan GM24 Güzeloba-Mevlana-Masadağı ile ML22 Ekspres Sarısu-100.Yıl-Meydan hatları seferlere başladı. Vatandaşlar yeni hatlardan çok memnun.


Kepez’de çocuk olmak çok güzel Güncel Kepez’de çocuk olmak çok güzel

Çocukların bahar coşkusuna ortak olan Başkan Hakan Tütüncü, kültür, sanat, eğitim ve spor alanında yaptıkları çalışmalarla Kepez’in çocuklarına çocukça bir dünya armağan ettiklerini söyledi.


AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NİN RANGE ROVER EVOQUE TALİHLİSİ BELLİ OLDU Güncel AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NİN RANGE ROVER EVOQUE TALİHLİSİ BELLİ OLDU

AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NİN AÇILIŞINA ÖZEL GERÇEKLEŞTİRDİĞİ KAMPANYADA RANGE ROVER EVOQUE TALİHLİSİ BELLİ OLDU!


Başkan Uysal, Kepez Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluştu Kültür/Sanat Başkan Uysal, Kepez Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluştu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Dante Yayınları’ndan çıkan ilk öykü kitabı ‘Lavinya’nın Aşkla İmtihanı’nı Kepez Kitap Fuarı’nda okurları için imzaladı.


ATSO seçimlerini Davut Çetin kazandı Güncel ATSO seçimlerini Davut Çetin kazandı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) 49 Meslek Komitesi’nde yapılan seçimlerinden mevcut Başkan Davut Çetin galip ayrıldı.


Başkan Genç, Hestourex kapanış galasına katıldı Döşemealtı Başkan Genç, Hestourex kapanış galasına katıldı

Antalya’da bu yıl ikincisi düzenlenen Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı (HESTOUREX) sona erdi.


Kendi işini kurdu üretime geçti Ekonomi/Turizm Kendi işini kurdu üretime geçti

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’da yaşayan kadınların iş gücü kapasitesini arttırmaya yönelik hizmetlerinden biri olan KİGGEM, iş hayatına girişimci kadınları kazandırmaya devam ediyor. Feride Akdeniz Bakıroğlu da KİGGEM’den aldığı eğitimle kendi iş yerini açtı. Bakırlıoğlu, “İlkokul mezunu biriyken iş kadını oldum. Kendime güvenimi kazandım” dedi.


Kepez’de başarı ödüllendiriliyor Güncel Kepez’de başarı ödüllendiriliyor

Kepez Belediyesi, başarılı öğrencileri ödüllendirme projesi kapsamında Nebi Güney İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini ağırladı.


 Bahçe-dal atıkları gübreye dönüşüyor Güncel Bahçe-dal atıkları gübreye dönüşüyor

Muratpaşa Belediyesi, parklardan, site ve apartmanların bahçelerinden çıkan bahçe-dal atıkları ve biçilen çimler kompost gübreye dönüştürüyor. 3 yıldır devam eden çalışma kapsamında 60 ton kompost gübre bitki üretiminde yeniden değerlendirildi. 50 tonun da olmuşum süreci devam ediyor.


Sağlık Turnuvası'nda Atatürk Devlet Hastanesi Şampiyon Spor Sağlık Turnuvası'nda Atatürk Devlet Hastanesi Şampiyon

Sağlık çalışanlarının tanışması ve kaynaşması amacıyla 2014 yılında ilki gerçekleştirilen, zaman içinde gelenekselleşen Sağlık Çalışanları Masa Tenisi Turnuvasının beşincisi Antalya 10.000 kişilik spor salonunda gerçekleştirildi. Takımlar, bayanlar bireysel ve erkekler bireysel kategorilerinde gerçekleşti.


ZIPKINLA BALIK AVI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İLK ELEME YARIŞLARININ KAZANANLARI BELLİ OLDU Spor ZIPKINLA BALIK AVI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İLK ELEME YARIŞLARININ KAZANANLARI BELLİ OLDU

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde gerçekleştirilen 2018 Zıpkınla Balık Avı Türkiye Şampiyonası Eleme Müsabakası yarışlarının ilk ayağında Muğla Fethiye Belediye Spor Kulübü, takım ve bireysel sıralamada birinci oldu.


Kemer Belediye Korosu şehitler anısına söyledi Kemer Kemer Belediye Korosu şehitler anısına söyledi

Kemer Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, Çanakkale Şehitleri Anma Konseri düzenledi. Konseri izleyen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, koro üyelerini tebrik ederken “Tüm şehitlerimizi saygıyla anıyoruz” dedi.


Kepez’den ücretsiz diyetisyen hizmeti Sağlık/Kadın Kepez’den ücretsiz diyetisyen hizmeti

Kepez Belediyesi, Sağlık Merkezi’nin ücretsiz olarak sunduğu diyetisyen hizmeti ile her ay binlerce vatandaş forma giriyor.


KUTSO seçimlerini Murat Hüdavendigar Günay tekrar kazandı Kumluca KUTSO seçimlerini Murat Hüdavendigar Günay tekrar kazandı

Kumluca'da bugün yapılan KUTSO seçimlerini, Murat Hüdavendigar Günay tekrar kazandı.


Türkiye Genelinde 29 Ayrı Suçun Firari Şüphelileri 5 Şahıs Yakalandı Güncel Türkiye Genelinde 29 Ayrı Suçun Firari Şüphelileri 5 Şahıs Yakalandı

Türkiye Genelinde 29 Ayrı Suçun Firari Şüphelileri 5 Şahıs Yakalandı


HER YIL 200 KİŞİ MADDE BAĞIMLILIĞINDAN HAYATINI KAYBEDİYOR Sağlık/Kadın HER YIL 200 KİŞİ MADDE BAĞIMLILIĞINDAN HAYATINI KAYBEDİYOR

Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) kurulduğu tarih olan 7 Nisan, tüm dünyada Dünya Sağlık Günü olarak kutlanıyor.


Başkan Uysal, “Kurunun yanında yaş yanmasın” Güncel Başkan Uysal, “Kurunun yanında yaş yanmasın”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın et ürünleri içine kanatlı eti tespit edilen işletmeleri açıkladığı son listesinin, isim benzerliği nedeniyle kafa karışıklığına neden olduğunu belirterek, “İşini doğru düzgün yapan işletmeleri ayırmak lazım. Kurunun yanında yaş da yanmasın” dedi.


VODAFONE FREEZONE,  LEAGUE OF LEGENDS TÜRKİYE ŞAMPİYONLUK LİGİ’NE SPONSOR OLDU Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE FREEZONE, LEAGUE OF LEGENDS TÜRKİYE ŞAMPİYONLUK LİGİ’NE SPONSOR OLDU

Tüm dünyada 696 milyon dolarlık gelire ulaşan espor pazarına yatırımlarını sürdüren Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone çatısı altında bir yıl önce adım attığı esporda hedef büyüttü.


Ayın konuğu ‘Sis ve Gece’ Kültür/Sanat Ayın konuğu ‘Sis ve Gece’

Muratpaşa Belediyesi’nin yolu Antalya Altın Portakal Film Festivali’nden geçen filmleri sinemaseverlerle buluşturduğu 1 Film 1 Konuk serisinin nisan ayı programında yönetmen Turgut Yasalar ve 44’üncü festivalde yarışan filmi ‘Sis ve Gece’ yer alacak.


Emniyet Müdürü Uzunkaya'dan Veda Ziyareti Aksu Emniyet Müdürü Uzunkaya'dan Veda Ziyareti

Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı Müşaviri olarak Ankara’ya atanan Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya Aksu İlçe Emniyet Müdürü Tevfik Karayakalı ile birlikte Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve belediye yönetimine veda ziyaretinde bulundu.


BUDAK: “ÇORUM’DA ŞEKER VATANDIR VATAN SATILMAZ DEDİK” Siyaset BUDAK: “ÇORUM’DA ŞEKER VATANDIR VATAN SATILMAZ DEDİK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, şeker fabrikalarının özelleştirmesine karşı çıkmak amacıyla Çorum’da düzenlenen şeker mitingine katıldı.


Falezlerden İntihar Eden Şahıs Deniz Polislerince Kurtarıldı Güncel Falezlerden İntihar Eden Şahıs Deniz Polislerince Kurtarıldı

Falezlerden İntihar Eden Şahıs Deniz Polislerince Kurtarıldı


ÖZBEKİSTANLI TURİZM TEMSİLCİLERİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel ÖZBEKİSTANLI TURİZM TEMSİLCİLERİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Vali Münir Karaloğlu Özbekistan Turizmi Geliştirme Devlet Komitesi Başkan Danışmanı, Sadık Badak ile beraberinde Özbekistan’dan gelen komite üyelerini makamında kabul etti.


Kepez’de ‘Portakal Çiçeği Günleri’  başlıyor Güncel Kepez’de ‘Portakal Çiçeği Günleri’ başlıyor

Kepez Belediyesi’nin bu yıl ilkini düzenleyeceği ‘Portakal Çiçeği Günleri’ başlıyor. Dokumapark’ta 7-15 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik için, 50 ton narenciye kullanılarak, Antalya’nın sembolü mimari eserler ve 1071 m2 uzunluğunda portakal halısı yapıldı.


PAKİSTANLI HEYETTEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel PAKİSTANLI HEYETTEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Vali Münir Karaloğlu Pakistan'ın Gilgit - Baltistan Eyaleti Meclis Başkan Yardımcısı Zafarullah Khan ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.


ANTALYA SMMM ODASI'NDA KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİNDE YOL HARİTASI SEMİNERİ Ekonomi/Turizm ANTALYA SMMM ODASI'NDA KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİNDE YOL HARİTASI SEMİNERİ

KURUMLAR VERGİSİ BEYANNAMESİNDE YOL HARİTASI KONULU EĞİTİM SEMİNERİ ANTALYA SMMM ODASI'NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ


Tütüncü, “Kepez’de rekora imza attık” Güncel Tütüncü, “Kepez’de rekora imza attık”

Nisan ayı meclis toplantısında 2017 yılının değerlendirmesini yapan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, performans gerçekleştirme oranının yüzde 90, bütçenin ise yüzde 94’ünü gerçekleştirdikleri bir yılı geride bıraktıklarını belirterek, “2017 yılında Kepez’de rekora imza attık” dedi.


KOMİK OPERA “EVLİLİK SENEDİ”  ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat KOMİK OPERA “EVLİLİK SENEDİ” ANTALYA DOB SAHNESİNDE

20. yüzyılın başında Avrupa kültürünün önemli bir parçasını oluşturan İngiltere’de tek perdelik bir karakter komedyası olan “Evlilik Senedi” operası Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından sahneye taşınıyor.


Kepez Kitap Fuarı hafta sonu 90 yazarı ağırlayacak Kültür/Sanat Kepez Kitap Fuarı hafta sonu 90 yazarı ağırlayacak

Kepez Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Kepez Kitap Fuarı hafta sonu dolu dolu geçecek. Hafta sonu Kepez Kitap Fuarı imza gününe 90 yazar, söyleşi saatlerine de 15 ünlü yazar katılacak.


Konyaaltı standı ilgi odağı oldu Ekonomi/Turizm Konyaaltı standı ilgi odağı oldu

Hestourex Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Fuarı ve Kongresi’nde Konyaaltı Belediyesi’nin çiçek bahçesini andıran yeşil dokulu standı yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.


Büyükşehir’in büyük gururu Spor Büyükşehir’in büyük gururu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in, Türkiye’de ilk olarak hayata geçirdiği Okullar Ligi, hedefine ulaşıyor, Türk sporuna milli yıldızlar kazandırmaya devam ediyor. Okullar Ligi’nde 2 yıldır top koşturan Cenk Şen ve Berkay Arslan, Futsal U 19 Milli Takımı kadrosuna dahil oldu. Daha önce de Mustafa İnan, U18 Futbol Milli Takımı’na çağrılmıştı.


Önemsenmeyen Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıklara Davetiye Çıkartıyor Sağlık/Kadın Önemsenmeyen Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıklara Davetiye Çıkartıyor

2 Dakika Dişlerinizi Fırçalayarak Hastalıklardan Korunmak Mümkün...


Kansere Karşı D Vitamini Değerlerinize Dikkat Sağlık/Kadın Kansere Karşı D Vitamini Değerlerinize Dikkat

Kas ve kemik gelişiminden, çocuklarda büyüme ve gelişmeye, yorgunluk ve halsizliğin tedavisinden bağışıklık sisteminin güçlenmesine kadar sağlımıza birçok açıdan etki eden D vitamini kanser oluşumuna karşı da büyük önem taşıyor.


“MERKEZİMİZE GÜNDE İKİ BİN ÇAĞRI GELİYOR!” Ekonomi/Turizm “MERKEZİMİZE GÜNDE İKİ BİN ÇAĞRI GELİYOR!”

Merkezi Antalya Lara’da bulunan ve Ukrayna ve Alanya'da ofisleri ile Kapadokya’da iki Butik Otel’e sahip olan Welcome Tour’un Genel Müdürü Alpaslan Ünsal, çağrı merkezlerine günde iki bin çağrı geldiğini belirterek bunların aynı gün %5’ine tatillerini verdiklerini söyledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 65733 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...