Pazar, 25 Ağustos 2019
Sentez Mutfak Beğeniye Sunuldu Güncel Sentez Mutfak Beğeniye Sunuldu

OSMED, UNIFOOD sponsorluğunda Geleneksel Osmanlı-Türk mutfağını yaşatmak için çalışmalarına devam ediyor. WOME DELUXE'un ev sahipliği yaptığı Executive Şef İbrahim Şef'in konsept olarak belirlediği "SENTEZ" mutfak sunumu ile kültürümüze ait birbirinden lezzetli yemekleri hazırlayan ve sunan kıymetli Executive Şef İbrahim Selam ve özveri ile çalışan ekibi unutulmaz bir güne imza attı.


Korkuteli alt yapısına 3 yılda 75 milyonluk yatırım Korkuteli Korkuteli alt yapısına 3 yılda 75 milyonluk yatırım

İftarını Korkuteli’nde vatandaşlarla açan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 3 yılda Korkuteli’ne sadece ASAT olarak 75 milyon liralık alt yapı yatırımı yaptıklarını söyledi.


Göz Sağlığınızı Korumanın 6 Anahtarı Sağlık/Kadın Göz Sağlığınızı Korumanın 6 Anahtarı

Göz sağlığınızı korumak için dikkat etmeniz gerekenleri Hastane Derindere Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Eray Atalay anlattı.


Kepez’de vergi yapılandırması devam ediyor Ekonomi/Turizm Kepez’de vergi yapılandırması devam ediyor

Kepez Belediyesi, 5 Haziran tarihi itibari ile başlayan vergi affı yapılandırma hizmeti, 30 Haziran 2017 günü mesai bitimine kadar devam ediyor.

Kepez Belediyesi, yürürlüğe giren bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin 7020 sayılı kanun çerçevesinde 1 Mart 2017 ve öncesi tahakkuk edilmiş vergi ve borçların yeniden yapılandırılması için başvuruları almaya devam ediyor.


Kızılay, Gazze’ye bölgenin en büyük lojistik merkezini kuruyor Kızılay, Gazze’ye bölgenin en büyük lojistik merkezini kuruyor

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Gazze'nin en büyük insani lojistik deposunu inşa ettiklerini belirterek, “İnşa ettiğimiz merkezi Filistin Kızılayı’na devredeceğiz, onlar aracılığıyla işletilecek. Gelecek yıl açmayı planlıyoruz” dedi.


Gıda zehirlenmelerine dikkat! Güncel Gıda zehirlenmelerine dikkat!

Günümüzde bireylerin ve kurumların birçok faktöre bağlı olarak, gün içerisinde aktiviteler için harcadığı süre değişmiştir. Bunların başında yemek tüketim alışkanlığı ve gıda maddelerinin satınalması gelmektedir.


VALİ KARALOĞLU GAZİPAŞA İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU Gazipaşa VALİ KARALOĞLU GAZİPAŞA İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Gazipaşa ilçesini ziyaret ederek, gezi ve incelemelerde bulundu.


Michelin, geleceğin lastiğini 3D yazıcı teknolojisi ile üretti Otomotiv Michelin, geleceğin lastiğini 3D yazıcı teknolojisi ile üretti

Michelin, dünyanın yeniden doldurulabilir özellikteki ilk lastiği MICHELIN Concept Vision’ı 3D yazıcı teknolojisi ile üreterek lastik teknolojisine yön veriyor


Yeni nesil mobil simülasyon uygulaması SimulApp, kurumsal eğitimde çığır açacak Teknoloji/Bilim/İnternet Yeni nesil mobil simülasyon uygulaması SimulApp, kurumsal eğitimde çığır açacak

Eğitim teknolojilerinin lider şirketi Enocta ile Nar Eğitim Grup Şirketi NarTek işbirliği sayesinde kurumlar herhangi bir dış kaynağa ya da teknik yetkinliğe ihtiyaç duymadan, eğitim senaryolarını kolaylıkla mobil simülasyonlara çevirebilecek. Mobil simülasyon platformu olan SimulApp, Enocta Eğitim Platformu entegrasyonuyla birlikte daha da güçlendi.Antalya’da satışa sunulan İtalyan yatak markasının yeni reklam yüzü dünyaca ünlü kaleci oldu! Spor Antalya’da satışa sunulan İtalyan yatak markasının yeni reklam yüzü dünyaca ünlü kaleci oldu!

Yaysız yatak grubunda sunduğu yenilikçi uyku çözümleri ve inovatif tasarımlarıyla öne çıkan Magniflex’in reklamlarında, kaleci Buffon yer alıyor…


Yivli Minare Cami bayrama hazır Güncel Yivli Minare Cami bayrama hazır

Muratpaşa Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi, UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne girmeye aday Yivli Minare Cami’yle birlikte tüm ibadethanelerin temizliğini gerçekleştirdi.


Crystal Hotels tatilcileri ve yabancı misafirler çifte bayram yaşayacak Ekonomi/Turizm Crystal Hotels tatilcileri ve yabancı misafirler çifte bayram yaşayacak

Kilit Hospitality Group (KHG) turizm markası Crystal Hotels zincir otelleri bayram tatilcileri ve otel misafirlerine ilginç bayram sürprizleri hazırladı


Yüz yogası işe yarar mı? Sağlık/Kadın Yüz yogası işe yarar mı?

Bir Uzakdoğu öğretisi olan yoganın, yüz bölgesi için yapılan hareketleriyle, antiaging etki yarattığı ve yüzdeki yıpranmaya karşı önlem oluşturduğu söyleniyor. Peki ne kadar doğru?


Rixos Hotels’den Yıldızlarla Dolu Bayram Coşkusu Kültür/Sanat Rixos Hotels’den Yıldızlarla Dolu Bayram Coşkusu

Konuklarına tüm konfor ve lüks detayların düşünüldüğü, üstün hizmet kalitesiyle ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunan Rixos Hotels, yıldızlarla dolu konser ve gösterileri bayramda konuklarıyla buluşturuyor.


Çevre duyarlılığı karikatürlere yansıdı Kültür/Sanat Çevre duyarlılığı karikatürlere yansıdı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Su ve Yaşam, Küresel Isınma ve Enerji” konulu karikatür sergisinin açılışında, “Karikatür, eleştirel yaklaşımların insanların duygu ve düşünce dünyasına sunulmasında en etkili yollardan biridir. Bu sergi de çevre duyarlığının evrensel bir standarda ulaşması bakımından çok değerlidir” diye konuştu.


Muratpaşa’da Ramazan ayı bir başka Güncel Muratpaşa’da Ramazan ayı bir başka

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Dutlubahçe Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında Muratpaşa’da Ramazan ayının bir başka yaşandığını belirterek, “50 bin komşumuzla iftar paylaşıyoruz. Sevgiyi, saygıyı, dayanışmayı, birliği ve beraberliği paylaşıyoruz” dedi.


ERASTA ANTALYA’DA RAMAZAN KEYFİ ANLATILMAZ YAŞANIR Güncel ERASTA ANTALYA’DA RAMAZAN KEYFİ ANLATILMAZ YAŞANIR

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, Ramazan ayı boyunca alışveriş merkezi içerisinde kurduğu Ramazan sokağında gerçekleştirdiği etkinlikleri ve Ramazan ayı ruhunu yansıtan geleneksel gösterileriyle Antalyalıların gözde merkezlerinden biri haline geliyor.


TATİL KEYFİNİZ HAVUZA DÜŞMESİN Sağlık/Kadın TATİL KEYFİNİZ HAVUZA DÜŞMESİN

Yazın sıcaklarından bunalanların ilk adresi havuz ya da deniz oluyor. Serinlemek için tercih edilen havuzlar ise çoğu zaman mikropların üremesi ve taşınmasında başrolü üstleniyor.


YAZ DİZİLERİ EKRANLARI HAREKETLENDİRDİ Güncel YAZ DİZİLERİ EKRANLARI HAREKETLENDİRDİ

Haziran ayında bazı diziler final bazı diziler sezon finaline giderken kanallar bunun önlemini haftalar öncesinden aldı.


VODAFONE TÜRKİYE’DEN
 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ’NE 
SANAL SUNUCU HİZMETİ Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE TÜRKİYE’DEN
 SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ’NE 
SANAL SUNUCU HİZMETİ

Türkiye’nin dijitallleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone, Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile iş birliğine giderek üniversitenin sunucularını Sanal Sunucu hizmetiyle bulut altyapısına taşıdı. Sunulan bu hizmet sayesinde sunucuları tek bir yerde toplayan Vodafone, üniversitenin iş süreçlerindeki verimliliğini %70 oranında artırdı.


ÖNERİLERE UYUN, BAYRAMDA KİLO ALMAYIN Sağlık/Kadın ÖNERİLERE UYUN, BAYRAMDA KİLO ALMAYIN

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kaldı. Bir ay süren iftar ve sahur düzeninden sonra Bayram sabahı tatlılar, hamur işleri, kızartmalardan oluşan enfes bir kahvaltı sizi bekliyor olacaktır.


Kepez’de Aşıklar Gecesi Kültür/Sanat Kepez’de Aşıklar Gecesi

Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlikleri takvimi kapsamında Aşıklar Gecesi gerçekleştirildi.


Kepez zabıtası bayram denetiminde Güncel Kepez zabıtası bayram denetiminde

Kepez Belediyesi zabıta ekipleri, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ilçedeki gıda imalathanelerine denetimleri sıklaştırdı.
 SÜNNETTE DEĞİŞİM RÜZGÂRI! Sağlık/Kadın SÜNNETTE DEĞİŞİM RÜZGÂRI!

Kültürümüzün en köklü geleneklerinden biri olan sünnetin ritüelleri zaman içinde değişse de sağlıklı sünnetin kuralları değişmiyor.


BAYRAMDA CRUİSE TURLARINA TALEP YOĞUN Ekonomi/Turizm BAYRAMDA CRUİSE TURLARINA TALEP YOĞUN

Bu bayram tatillerini kalabalıklardan uzak, uzun otobüs yolculukları yapmadan, şıklık ve konfor içerisinde, her güne başka bir limanda, yeni bir kentte uyanarak geçirmek isteyen seyahat severler tercihini cruise turlarından yana kullanıyor.


Kumluca'da Ramazan davulu geleneği devam ediyor Kumluca Kumluca'da Ramazan davulu geleneği devam ediyor

Kumluca ilçesinde yıllar sonra Hüseyin Bacak tarafından yeniden başlatılan Ramazan Davulu Geleneği, Kumluca’da bu yılda yaşatılıyor.


AB destekli gönüllü itfaiyeciler yetişecek Güncel AB destekli gönüllü itfaiyeciler yetişecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nın AB hibe desteği kazanan Gönüllü İtfaiyeciliğin Geliştirilmesi Projesi’nin paydaşları İrlanda’da incelemelerde bulundu. Proje, gönüllü itfaiyecilerin yetiştirilmesine olanak sağlarken, olası yangın, afet ve acil durumlarda can ve mal kaybının en aza indirilmesini hedefliyor.


Türel: “Hizmet açığını kapattık vizyon projelere başladık” Güncel Türel: “Hizmet açığını kapattık vizyon projelere başladık”

Başkan Menderes Türel, Kaleiçi Yat Limanı’nı gerçek bir butik yat limanı haline getirerek, nitelikli turisti Kaleiçi ve kent merkezi ile buluşturacaklarını söyledi. Bugüne kadar Antalya’nın hizmet açığını kapatmaya yönelik kavşak, trafik ve alt yapı yatırımlarına ağırlık verdiklerini anlatan Türel, “Hizmet açığını kapattık, vizyon projelere başladık” dedi. Türel, Şarampol Projesi’nin de tabela disiplini açısından Antalya’ya örnek olacağını kaydetti.


Balıktaki Cıva ALS’yi Tetikliyor mu? Sağlık/Kadın Balıktaki Cıva ALS’yi Tetikliyor mu?

Yurtdışında 500 kişi üzerinde yapılan araştırmaya göre cıva içeren dip balıklarını tüketenlerin, tüketmeyenlere göre ALS görülme riskinin iki katına sahip olabileceği verisi elde edildi.


Beykonak Sahil Projesi Kumluca’ya çok yakışacak Kumluca Beykonak Sahil Projesi Kumluca’ya çok yakışacak

Beykonak Sahil Projesi çalışmalarını inceleyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kumluca’ya çok yakışacak projenin Temmuz ayında tamamlanacağını müjdeledi.


Türk Telekom Akademi’ye TEGEP’ten iki ödül birden Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom Akademi’ye TEGEP’ten iki ödül birden

Türk Telekom Akademi, Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği (TEGEP) tarafından düzenlenen Öğrenim ve Gelişim Ödüllerinde iki dalda birden birincilik ödülüne layık görüldü.


DenizBank Antalyalı üreticilerle sahur yemeğinde bir araya geldi Ekonomi/Turizm DenizBank Antalyalı üreticilerle sahur yemeğinde bir araya geldi

DenizBank, taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde imza attığı çalışmalar ile üreticilerle buluşmaya devam ediyor. Banka, Ramazan ayının ve tarımın bereketini çiftçilerle paylaşmak üzere, Antalya’da sahur yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren isimleri ile buluştu.


Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ‘Kemerspor 2003’e tüm desteğimizi çekiyoruz Kemer Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ‘Kemerspor 2003’e tüm desteğimizi çekiyoruz"

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemerspor 2003’e tüm desteği çektiklerini açıkladı. Gül, “ Kulüp Başkanı İsmail Selami Minta, Kemer Belediyesi'nin takıma herhangi bir katkısının olmadığını beyan etmiş. Buyursunlar takımı kendi arkadaşlarıyla yönetsinler” dedi.


Konyaaltı Belediyespor güreşçileri Kırkpınar’a sıkı hazırlanıyor Spor Konyaaltı Belediyespor güreşçileri Kırkpınar’a sıkı hazırlanıyor

Konyaaltı Belediyespor Güreşçileri, bu yıl 656’ıncısı gerçekleşecek Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerine iddialı hazırlanıyor.


Tütüncü Mehmetçik ile sahur yaptı Güncel Tütüncü Mehmetçik ile sahur yaptı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, askerlerle sahur yaptı.


ESNAF VE PROTOKOL, AESOB SOFRASINDA Güncel ESNAF VE PROTOKOL, AESOB SOFRASINDA

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin (AESOB) Alanya’da düzenlediği geleneksel iftar programında, AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulu Üyeleri, Alanya ve Gazipaşa Oda Başkanları ile Üyeler bir araya geldi.


Tatilde Sağlığınızı Korumak İçin… Sağlık/Kadın Tatilde Sağlığınızı Korumak İçin…

Bayramla yıllık izninizi birleştirerek uzun bir tatile çıkmayı planlıyor olabilirsiniz. Bavulunuzda eksik olmaması için liste yaparken tatilde sağlığınızdan olmamak için beslenmenizde nelere dikkat etmeniz gerektiğini hiç düşündünüz mü?


TALASEMİ DERNEĞİ’NDEN RAMAZAN PAKETİ Güncel TALASEMİ DERNEĞİ’NDEN RAMAZAN PAKETİ

Akdeniz bölgesindeki Talesemi Hastalarının önce sağlıklı yaşamasını sağlamak, ardından sosyal sorunlarına çözüm aramak üzere kurulan Akdeniz Talasemi Derneği üyeleri, Ramazan ayında fakir ve yardıma muhtaç kişilere bağış yolu ile topladıkları Ramazan Paketleri ile giyecek yardımında bulundu


BAYRAMLAR, ÇOCUKLARIN AİLELERİYLE KURDUĞU BAĞLARI GÜÇLENDİRİYOR Güncel BAYRAMLAR, ÇOCUKLARIN AİLELERİYLE KURDUĞU BAĞLARI GÜÇLENDİRİYOR

En heyecanlı çocukluk anılarından olan bayramlar; yeni alınacak kıyafetler, ayakkabılar, harçlıklar, oyuncaklar ve şekerler gibi geçmişten beri süregelen adetlerle yılın en keyifli zamanları arasında yer alıyor.


Başkan Uysal’dan Vakıflara çağrı: ‘Önce tapuları ver’ Güncel Başkan Uysal’dan Vakıflara çağrı: ‘Önce tapuları ver’

Muratpaşa Belediyesi, Ramazan ayının 24’üncü gününde iftar sofrasını Kızılarık, Yeşildere ve Gebizli Mahalleleri için kurdu.


‘En Baba Mantı’yı yaptılar, ödülü kaptılar Güncel ‘En Baba Mantı’yı yaptılar, ödülü kaptılar

Crystal Flora Beach Resort’ta Babalar Günü’ne özel geleneksel etkinlik..


TES-İŞ İFTAR VERDİ Alanya TES-İŞ İFTAR VERDİ

Kısa adı TES-İŞ olan TÜRK-İŞ Konfederasyonu’na bağlı Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası Antalya Şubesi, üyesi enerji işçilerine iftar verdi.


Muratpaşa’da sanat dolu bir yaz başlıyor Kültür/Sanat Muratpaşa’da sanat dolu bir yaz başlıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Değirmenönü Kültür ve Sanat Merkezi, 7 – 16 yaş grubu çocukların ve gençlerin bağlama tiyatro, gitar ve drama çalışmalarıyla sanat dolu bir yaz yaşayacak.


Son gün 30 Haziran Ekonomi/Turizm Son gün 30 Haziran

Muratpaşa Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, 7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına ilişkin kanundan yararlanmak isteyen mükelleflerin 30 Haziran Cuma mesai bitimine kadar başvurularını yapmaları gerektiğini hatırlattı.


Babalar Günü masal tadında yaşandı Güncel Babalar Günü masal tadında yaşandı

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe, Bir El Bir Hayat Grubu’yla Babalar Günü’nü masalarla kutladı. Gecede, Öykü Tekşen ve çocukların süper kahramanları babalar sahneye çıktı ve büyürken dinledikleri masalları çocuklarına anlattı.


BAŞKAN ŞAHİN İFTARINI PERSONELLE AÇTI Aksu BAŞKAN ŞAHİN İFTARINI PERSONELLE AÇTI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, belediye personellerini iftarda buluşturdu. Başkan Yardımcıları ve meclis üyelerinin de yer aldığı iftarda Başkan Şahin ve eşi Ümmü Şahin personellerle yakından ilgilendi.


Glisemik indeksi yüksek gıdalar çabuk acıktırıyor Sağlık/Kadın Glisemik indeksi yüksek gıdalar çabuk acıktırıyor

Glisemik indeks bir besinin vücuda alındıktan sonraki kan şekerini yükseltme kapasitesidir.


DÜNYA ÜLKELERİNİN ORTAK GÜNDEMİ; MÜLTECİLER DÜNYA ÜLKELERİNİN ORTAK GÜNDEMİ; MÜLTECİLER

Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, Dünya Mülteciler Günü dolayısıyla medya araştırması gerçekleştirdi.


Kürdan değil diş ipi kullanın! Sağlık/Kadın Kürdan değil diş ipi kullanın!

Ramazan’ın bitmesine sayılı günler kaldı. Oruç sonrasında bol bol tatlı, şekerleme ikramları sunulacak. Ramazan Bayramı’nda sıklıkla tüketilen şekerleme, çikolata, tatlı ve asitli içecekler ise dişlerin çürümesine zemin hazırlayabilir.


Döşemealtı’nın Minik Pehlivanları Kırkpınar’a hazırlanıyor Döşemealtı Döşemealtı’nın Minik Pehlivanları Kırkpınar’a hazırlanıyor

Ata Sporu güreşi sevdirmek ve gelecek nesillerde yeni Başpehlivanlar çıkarmak için alt yapıya büyük önem veren Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü alt boylarda 26 güreşçi ile Kırkpınar’a damga vurmaya hazırlanıyor.


Ekonomi/Turizm "KIRTASİYEDE KDV ORANI DÜŞÜRÜLMELİ"

Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) Başkanı Vecdet F. Şendil, bazı kırtasiye ürünlerinde yüzde 8 bazılarında yüzde 18 olarak uygulanan Katma Değer Vergisi’nin (KDV) düşürülmesi gerektiğini söyledi.


Kansere karşı hurma Sağlık/Kadın Kansere karşı hurma

Varlığı sekiz bin senedir bilinen hurma, güçlü bir antioksidan ve hücre yenileyici oluşuyla tam bir kanser bariyeri. Arap ülkelerinde kanser vakasının düşük olması, hurmanın fazla olması ve yenilmesi ile ilgili.


Çin Halk Cumhuriyeti'nden Emniyet Müdürü Uzunkaya'ya ziyaret Güncel Çin Halk Cumhuriyeti'nden Emniyet Müdürü Uzunkaya'ya ziyaret

Çin Halk Cumhuriyeti Shandong Eyaletinden Bir Heyet, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya'yı Ziyaret Etti.


1 Kilo 304 Gram Kokain Maddesi Ele Geçirildi Döşemealtı 1 Kilo 304 Gram Kokain Maddesi Ele Geçirildi

Antalya’da Gerçekleştirilen Operasyonda 1 Kilo 304 Gram Kokain Maddesi Ele Geçirildi


Sosyal Paylaşım Sitesi Üzerinden Şikayet Edilen Plakasız Motorlarla İlgili Basın Açıklaması Güncel Sosyal Paylaşım Sitesi Üzerinden Şikayet Edilen Plakasız Motorlarla İlgili Basın Açıklaması

Antalya Emniyet Müdürlüğü, Sosyal Paylaşım Sitesi Üzerinden Şikayet Edilen Plakasız Motorlarla İlgili Basın Açıklaması yaptı.


Türel'den Uzunkaya'ya ziyaret Güncel Türel'den Uzunkaya'ya ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’yı Ziyaret Etti


BUDAK: “ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NE HİÇBİR ÇAMUR BULAŞMAZ” Siyaset BUDAK: “ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NE HİÇBİR ÇAMUR BULAŞMAZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman yaptığı açıklamada, Türkiye’de hukuk ve özgürlükler alanında ciddi bir gerileme yaşandığını, uluslararası hukuk ve demokrasi endekslerine yansımış durumda olduğunu belirtti.


ANTALYASPORLU CİMNASTİKCİLER
 YİNE MADALYA BIRAKMADI Spor ANTALYASPORLU CİMNASTİKCİLER
 YİNE MADALYA BIRAKMADI

Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz gün düzenlenen “Cimnastik Şirinler Kupası”nda Antalyasporlu minik cimnastikciler başarılı performanslarıyla göz doldurdu.


BELEDİYE BAŞKANLARINA “İZİN SKANDALI” TBMM’DE Siyaset BELEDİYE BAŞKANLARINA “İZİN SKANDALI” TBMM’DE

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Başbakan Binali Yıldırım’ın yanıtlaması istemiyle verdiği önergede, Antalya Valiliği’nin 16-18 Haziran günlerinde Moskova’da düzenlenen “Türkiye Festivali” için ilçe belediye başkanlarından sponsorluk talebinde bulunduğuna dikkat çekti.


Bitcoin şaşırtıyor Ekonomi/Turizm Bitcoin şaşırtıyor

İnternetin bankasız ve devletsiz para birimi olarak bilinen “Bitcoin”, yüzde 32 değer kaybederek son zamanların en sert düşüşünü yaşadı.


BUDAK’TAN MÜSİAD’A TEPKİ Siyaset BUDAK’TAN MÜSİAD’A TEPKİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yazılı bir açıklama yaparak, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) “Yeni oyunlar ve senaryolar devreye konulmak istenmektedir” başlıklı açıklamasına tepki gösterdi.


BAŞKAN SÖZEN'DEN ADALET YÜRÜYÜŞÜNE DESTEK Manavgat BAŞKAN SÖZEN'DEN ADALET YÜRÜYÜŞÜNE DESTEK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı Ankara'dan İstanbul'a "Adelet Yürüyüşü'ne" katıldı


KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NDE KARNE HEYECANI Manavgat KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NDE KARNE HEYECANI

Manavgat Belediyesi, Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören minik çocuklar ve babaları için “Karne Günü ve Babalar Günü” etkinliği düzenledi


YEMİŞLİ’YE MESİRE ALANI AÇILIŞA HAZIRLANIYOR Manavgat YEMİŞLİ’YE MESİRE ALANI AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

Manavgat Belediyesi, Side Yemişli Mevki’nde yaptırdığı mesire alanında sona adım adım yaklaşıyor. Mesire alanındaki çalışmaların, Ramazan Bayramı’na kadar tamamlanması planlanıyor.


Yörük Türkmen Camiası Yörkam’ın İftarında Buluştu Güncel Yörük Türkmen Camiası Yörkam’ın İftarında Buluştu

Antalya’da bulunan yörükler Akdeniz Üniversitesi Yörük Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin verdiği iftarda biraraya geldi.


Kumluca’da yüzme alanları denetlendi Kumluca Kumluca’da yüzme alanları denetlendi

Antalya’nın Kumluca ilçesinde Suda Boğulma Olayları İlçe Denetim Komisyonu tarafından ilçedeki yüzme alanlarında denetim yapıldı.


Uluslararası Antalya Üniversitesi ilk mezunlarını verdi Güncel Uluslararası Antalya Üniversitesi ilk mezunlarını verdi

Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde mezuniyet heyecanı yaşandı. Törene Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, UAÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Fettah Tamince ve aileler katıldı


BABALAR GÜNÜ HUZUREVİ’NDE KUTLANDI Manavgat BABALAR GÜNÜ HUZUREVİ’NDE KUTLANDI

Manavgat Belediyesi, her yıl Haziran ayının üçüncü haftasında kutlanan Babalar Günü’nü, Huzurevi’nde konaklayan büyüklerle beraber kutladı


BUDAK: “MESLEK ODALARI SARAY ODASINA DÖNÜŞMEYECEK” Siyaset BUDAK: “MESLEK ODALARI SARAY ODASINA DÖNÜŞMEYECEK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yaptığı açıklamada; AKP’nin uzun bir süredir TMMOB ve bağlı odalarını hedef tahtasına koyduğunu, Kimya Mühendisleri Odası yönetiminin görevden alınması için açılan davanın bu sürecin bir parçası olduğunu belirtti.


ANTALYA TURİZMİNDE GÖSTERGELER POZİTİF Ekonomi/Turizm ANTALYA TURİZMİNDE GÖSTERGELER POZİTİF

Rusya merkezli Sputniknews haber ajansı Antalya Milletvekili Atay Uslu ile bir söyleşi yaptı. Söyleşide Antalya ve Rus Turizm pazarı hususları konuşuldu.


3x3 Sokak Basketbolu Finike Etabı’nda Şampiyon SA Twins Finike 3x3 Sokak Basketbolu Finike Etabı’nda Şampiyon SA Twins

TBF Redbull REIGN 3x3 Sokak Basketbolu Finike Etabı, dün gerçekleştirilen müsabakalar ile sona erdi. Zorlu mücadeleler sonrasında SA Twins takımı birinciliği elde etti.


MANAVGAT BELEDİYESPOR YENİ TRANSFERLERİNİ BASINLA BULUŞTURDU Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR YENİ TRANSFERLERİNİ BASINLA BULUŞTURDU

Süper Amatör Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan ve Bölgesel Amatör Lige çıkmaya hak kazanan Manavgat Belediyespor, yeni transfer ettiği futbolcuları ve teknik direktörü basına tanıttı


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KADIN PLATFORMU HANIMELİ PAZARI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KADIN PLATFORMU HANIMELİ PAZARI

Manavgat Belediyesi, kadınların kent ve aile ekonomisine katkıda bulunacakları, “Kadın Platformu Hanımeli Pazarı” nın kuruluş çalışmalarını başlattı.


Hastaneye “Has Bahçe” Kemer Hastaneye “Has Bahçe”

Kemer Devlet Hastanesi Personelleri ve Hastaları Has Bahçe’de Dinleniyor


KEMER'DE ZABITADAN BAYRAM ÖNCESİ DENETİM Kemer KEMER'DE ZABITADAN BAYRAM ÖNCESİ DENETİM

Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Ramazan Bayramı öncesi Kemerlilerin huzur ve güven içinde alışveriş yapabilmeleri için denetimlerini arttırdı.


Fasya deyip geçmeyin Sağlık/Kadın Fasya deyip geçmeyin

Fasya, vücudumuzdaki en hassas ve bütün vücuttaki sistemlerle bağlantılı, kan kadar hayati bir yapıdır. Fasya olmadan kasılı ve sert kaslar yumuşak bir et kıvamına döner, organlar hızlıca dağılır, kemikler ufalanır.


ANTALYA ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN “BİRLİK SOFRASI” İFTAR PROGRAMI

 Siyaset ANTALYA ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN “BİRLİK SOFRASI” İFTAR PROGRAMIÜlkü Ocakları Antalya İl Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı bu yıl yeni ocak binasının bulunduğu Bakırcılar Çarşısında yoğun katılımla gerçekleştirildi.


 Kumluca’nın hayalleri gerçek oluyor Kumluca Kumluca’nın hayalleri gerçek oluyor

Kumlucalılarla iftarda bir araya gelen Başkan Menderes Türel, 13 mahallenin içme suyu ihtiyacını karşılayacak 50 milyon lira yatırım bedelli Karaağaç İçmesuyu Projesi’nde imalat çalışmalarına başladıklarını söyledi. Türel, Kumluca’da 3 yılda tamamlanan ve devam eden yatırımların toplam bedelinin 124 milyon liraya ulaştığını açıkladı.


Dikkat! Antibiyotikler işitme kaybına neden olabilir? Sağlık/Kadın Dikkat! Antibiyotikler işitme kaybına neden olabilir?

Hayatınızı kurtaran ilaçlar işitme duyunuza zarar verebilir Kullandığınız birçok ilacın, işitme kaybına neden olabileceğini biliyor muydunuz? Ototoksik ilaç olarak adlandırılan bu ilaçlara yeni bir grup daha eklendi.


Tügva Etkili İletişim ve Hitabet konferansının ilkini ASAT’ta gerçekleştirdi Güncel Tügva Etkili İletişim ve Hitabet konferansının ilkini ASAT’ta gerçekleştirdi

Türkiye Gençlik Vakfı Antalya İl Temsilciliği “İşin Ehlinden” eğitim programlarının ilkine Asat Genel Müdürlüğü’nde Etkili İletişim ve Hitabet konferansı ile başladı.


Sınırlı sayıda Macan Porsche tutkunlarını bekliyor! Otomotiv Sınırlı sayıda Macan Porsche tutkunlarını bekliyor!

Porsche’nin kompakt SUV model serisi Macan, 2 litrelik benzinli ve turboşarjlı dört silindir motoruyla, performansı verimlilik ile buluşturuyor. Sınırlı sayıda ve Türkiye’ye özel donanıma sahip Macan 2.0’ler 385.000 TL’den başlayan fiyatlarla Porsche tutkunlarını bekliyor


İftar Yemeğini Hızlı Yemek Reflü Riskini Artırıyor Sağlık/Kadın İftar Yemeğini Hızlı Yemek Reflü Riskini Artırıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Birsen Demirel, sıcak yaz günlerine denk gelen Ramazan ayında, sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çekerek oruç tutanları uyarıyor: “İftarda yemeklerin hızlı yenmesi hazımsızlık ve reflü riskini artırıyor”


Konyaaltı’nda Ramazan coşkusu devam ediyor
 Güncel Konyaaltı’nda Ramazan coşkusu devam ediyor


11 ayın sultanı Ramazan’da birbirinden değerli sanatçıları Antalyalılarla buluşturan Konyaaltı Belediyesi, son olarak Çiğdem Gürdal, Nuray Hafiftaş ve Ali Çakar gibi sanatçıları ağırladı.


İş hukukunda ‘arabulucu’ dönemi başlıyor Güncel İş hukukunda ‘arabulucu’ dönemi başlıyor

Adalet Bakanlığı’nın hazırladığı İş Mahkemeleri Kanunu Tasarısı, TBMM gündeminde. İş uyuşmazlıklarında dava açılmadan önce arabulucuya gitmeyi zorunlu kılan düzenlemenin TBMM tatile girmeden yasalaşması bekleniyor.


MISIR TÜRK ÇELİK İHRACATINI ENGELLEMEYE ÇALIŞIYOR Ekonomi/Turizm MISIR TÜRK ÇELİK İHRACATINI ENGELLEMEYE ÇALIŞIYOR

Mısır’ın Türk çelik ürünlerine uyguladığı ticaret önlemleri baskısı devam ediyor.


Kızılay, Ramazanın bereketini 
Mescid-i Aksa’ya taşıdı Kızılay, Ramazanın bereketini 
Mescid-i Aksa’ya taşıdı

2006 yılından bu yana kalıcı delegasyonlarıyla Filistin’e insani yardım çalışması yürüten Kızılay, Mescid-i Aksa’da iftar programı düzenledi. Kızılay Genel Başkanı Dr. Kınık, “bu coğrafyaya, Filistin’e ve Filistin davasına destek vermeye devam ediyoruz” dedi.


Kepez’in Spor Okullarına büyük ilgi Spor Kepez’in Spor Okullarına büyük ilgi

1 Haziran itibari ile Yaz Spor Okulları kayıtları başlayan Kepez’de veliler ve çocuklar adeta birbirleri ile yarışıyor. 

 Nitelikli spor eğitimi ile yıllardır Antalya’da geleneksel hale gelen Kepez Yaz Spor Okulları bu yılda büyük ilgi görüyor.


Paşa’nın Genç Melekleri Türkiye şampiyonu Spor Paşa’nın Genç Melekleri Türkiye şampiyonu

Muratpaşa Belediyespor’un hentbol bayanlar genç takımı Türkiye şampiyonu oldu. Paşa’nın Genç Melekleri, Aydın’da düzenlenen turnuvanın finalinde rakibi Eskişehir Hentbol Spor Kulübü’nü 32 – 25’lik skorla geçip kupaya uzandı.


Muratpaşa Rus komşularıyla buluştu Ekonomi/Turizm Muratpaşa Rus komşularıyla buluştu

Muratpaşa Belediyesi, Moskova’da gerçekleştirilen Türkiye Festivali’nde Rus komşularıyla buluştu. Muratpaşa’da her Çarşamba düzenlenen randevusuz görüşme saatinde Başkan Ümit Uysal’ın konuğu olan da, 19 Mayıs ve Rusların 9 Mayıs Zafer Bayramı coşkusunu birarada Antalya’da yaşayan da Muratpaşa standına koştu.


Kalp hastaları oruç tutabilir mi? Sağlık/Kadın Kalp hastaları oruç tutabilir mi?

Her Ramazan’da olduğu gibi bu sene de kalp damar problemleri gibi kronik hastalıkları olanların Ramazan ayını sağlıkla atlatabilmeleri için yapmaları gerekenleri Hastane Derindere Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ruken Hanavdeloğulları anlattı.


BAYRAM SOFRALARINDA SERİNLETİCİ TATLARA YER VERİN Sağlık/Kadın BAYRAM SOFRALARINDA SERİNLETİCİ TATLARA YER VERİN

Ramazan ayının sonlarına yaklaşılan bu günlerde bayram menüleri şimdiden oluşturulmaya başlıyor. Genellikle bayram boyunca tüketilen yemek ve tatlı miktarı ise günlük alınması gereken kalorinin çok üzerine çıkıyor. Özellikle hava sıcaklıklarının yüksek olduğu bölgelerde hafif ve serinletici tatlara sofralarda yer vermek hem kilo kontrolü hem de sağlığın korunması açısından önem taşıyor.


BEBEKLE SEYAHAT EDERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER Sağlık/Kadın BEBEKLE SEYAHAT EDERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Ramazan Bayramı tatili yaklaşıyor. Bayram tatili pek çoğumuz için aile ziyaretleri ya da kısa tatiller için fırsat anlamına geliyor. Çocukla tatil ve seyahat bir yandan heyecan yaratırken bir yandan da kafa karıştıran birçok soruyu beraberinde getiriyor.


ÇİMENTO İHRACATINDA İSRAİL YÜKSELİŞE GEÇTİ ÇİMENTO İHRACATINDA İSRAİL YÜKSELİŞE GEÇTİ

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) tarafından 2017 yılının ilk 3 aylık verileri paylaşıldı. Bu yılın ilk çeyreğine dair açıklanan rakamlara göre, üretilen çimentonun yaklaşık yüzde 13,4’ü ihracata konu oldu. Mart ayının ihracat lideri yine Suriye olurken; İsrail ise en fazla ihracat artışının yaşandığı ülke oldu.


PTT A.Ş.’den “Tarihi Çeşmeler” Konulu 
Anma Pulu     Güncel PTT A.Ş.’den “Tarihi Çeşmeler” Konulu 
Anma Pulu

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), “Tarihi Çeşmeler” konulu anma pulu hazırlamıştır. 36x52 milimetre boyutundaki anma pulu 20 Haziran 2017 tarihinde 1,60 TL bedelle, söz konusu pula ait 110x180 milimetre boyutundaki ilk gün zarfı ise 2,75 TL bedelle PTT işyerlerinde, www.filateli.gov.tr adresinde ve filateli cep uygulamasında satışa sunulacak.


TEMİZLENMEYEN KLİMA ÖLÜMCÜL ZATÜRRE SEBEBİ Sağlık/Kadın TEMİZLENMEYEN KLİMA ÖLÜMCÜL ZATÜRRE SEBEBİ

Tatil sezonunu açanlar sıcaklardan korunmak için çareyi klimalı ortamlar ya da havuzlarda serinlemekte buluyor. Ancak astım hastalığı olanların hem tatil yapacakları yeri seçerken ve havuza girerken hem de evlerindeki klimayı çalıştırmadan önce bir kez daha düşünmesi gerekiyor.


SERALARDA ÇAKIL TAŞIYLA ENERJİ TASARRUFU… Ekonomi/Turizm SERALARDA ÇAKIL TAŞIYLA ENERJİ TASARRUFU…

Akdeniz Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünde seralarda çakıl taşları ile ısıtma yapılarak enerji tasarrufu sağlanan bir çalışma gerçekleştirildi.


Antalya’nın çöpü elektriğe dönüşüyor Ekonomi/Turizm Antalya’nın çöpü elektriğe dönüşüyor

Antalya’nın çöpünden enerji üretecek çevreci tesis Temmuz’da deneme üretimine başlıyor


Finike Devlet Hastanesi’nde ESWT (Şok Dalga Tedavi Cihazı)  Hastaların Hizmetinde   		Finike Finike Devlet Hastanesi’nde ESWT (Şok Dalga Tedavi Cihazı) Hastaların Hizmetinde

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Finike Devlet Hastanesi, Antalya KHB’ye bağlı batı ilçeleri sağlık tesisleri arasında ESWT - Şok Dalga Tedavi Cihazı olan tek hastanedir.


Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) Hastaları Ramazan Ayında Dikkat! Elmalı Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) Hastaları Ramazan Ayında Dikkat!

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Elmalı Devlet Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Fulya Avcı Demir, Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) hakkında bilgi verdi.


Bebekle rahat seyahatin püf noktaları Sağlık/Kadın Bebekle rahat seyahatin püf noktaları

Bayram tatiline sayılı günler kala yolculuk hazırlıkları başladı. Medical Park Bahçelievler Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Sinem Karaca Atakan, bebekleriyle yola çıkacak aileler için tavsiyelerde bulundu…


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69359 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...