Pazar, 16 Haziran 2019
Ziyafet, Yeni Yatırımcıları ile Franchise Expo Eurasia’da Buluşuyor! Ekonomi/Turizm Ziyafet, Yeni Yatırımcıları ile Franchise Expo Eurasia’da Buluşuyor!

“Ziyafet Çiğköfte, Anadolu Yatırımcıları ile 18-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek Bayilik Fuarı’nda bir araya geliyor“


Öğrencilere havalı gezi Güncel Öğrencilere havalı gezi

Başkan Hakan Tütüncü, Aksu Uçak Bakım Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin başarılı 40 öğrencisini, havacılık müzesi gezileriyle ödüllendirecek.


Finike Günçalı (Ernez) ve Kaş Doğantaş Grup yolları yapılıyor Finike Finike Günçalı (Ernez) ve Kaş Doğantaş Grup yolları yapılıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Doğu ilçelerinde hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Ekipler, Finike’ye bağlı Günçalı (Ernez) ve Kaş’a bağlı Doğantaş mahallesinin grup yolların da bakım, onarım çalışması yapıyor.


Sur Yapı, Antalya’da Yeni Bir Antalya İnşa Ediyor! Güncel Sur Yapı, Antalya’da Yeni Bir Antalya İnşa Ediyor!

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi başlıyor, Sur Yapı Antalya’dan tüm Türkiye’ye sesleniyor. Kurulacak olan yeni şehirde ÖN TALEP DÖNEMİ BAŞLADI!


Özel çocuklardan bahar partisi Güncel Özel çocuklardan bahar partisi

Büyükşehir Belediyesi Haşim İşcan Aile Eğitim Merkezi’nde eğitim gören özel çocuklar hazırladıkları “Doğayı Seviyoruz Engelleri Aşıyoruz” bahar partisi ile hünerlerini sergiledi. Aileler çocuklarının hazırladıkları gösterileri gururla izledi.


Rhodiapolis’de piyano eşliğinde Çoksesli Koro Kumluca Rhodiapolis’de piyano eşliğinde Çoksesli Koro

Kumluca’da yer alan antik kent Rhoiapolis, Büyükşehir Belediyesi Çoksesli ve Gençlik Korosu konserine ev sahipliği yaptı. Antik tiyatroyu dolduran Kumlucalılar konseri ilgiyle izledi.


Konyaaltı’nda personeli ilkyardım eğitimi..
 Güncel Konyaaltı’nda personeli ilkyardım eğitimi..


Konyaaltı Belediyesi, çalışanlarına yönelik eğitim programlarına ilkyardım ile devam ediyor. Türkiye Kızılay Derneği Antalya Şubesi, Belediye çalışanlarına temel sağlık teknikleri konusunda eğitim verdi.


KEMER’DE ENDURO HEYECANI Kemer KEMER’DE ENDURO HEYECANI

Kemer Belediyesi’nin desteklediği Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 2. Ayak yarışı 20-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Kemer’de yapılacak.


Doğal Omega 3’ü almanın en kolay yolu TON BALIĞI tüketmektir Sağlık/Kadın Doğal Omega 3’ü almanın en kolay yolu TON BALIĞI tüketmektir

Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez, Omega-3 desteklerinden faydalanmayı düşünenlere yararlı olabilecek püf noktalarını açıkladı.


Sahipsiz patiler yuva arıyor Güncel Sahipsiz patiler yuva arıyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın “Ortak kullanım alanlarımızı, çevre ve toplum sağlığının gereklerini yerine getirerek, hayvanlarımızla paylaşacağız” anlayışıyla gerçekleştiren Sokak Hayvanları Festivali’nin 4’üncüsü, 20 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek.


Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Türköz’den Envar’a ziyaret Gündoğmuş Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Türköz’den Envar’a ziyaret

Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz, Özel Antalya Envar Koleji İlkokulu Okul Aile Birliği’nin desteği ile okul yönetimi ve öğretmenlerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği giyim yardımı organizasyonuna teşekkür etti.


Beslenme Alışkanlıklarınız Tansiyonunuzu Yükseltmesin Sağlık/Kadın Beslenme Alışkanlıklarınız Tansiyonunuzu Yükseltmesin

Yüksek kan basıncı olarak bilinen hipertansiyon, Türkiye’de yaklaşık her 100 kişiden 30’unda görülüyor.


Döşemealtı’nda 19 Mayıs Gençlik haftası heyecanı Döşemealtı Döşemealtı’nda 19 Mayıs Gençlik haftası heyecanı

Döşemealtı Belediyesi tarafından 19-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Gençlik haftası etkinlikleri için hazırlıklar tamamlandı. Gençlik haftası etkinlikleri, fener alayı, halk konseri, doğa yürüyüşü ve bisiklet şenliği ile devam edecek.


2’inci Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası Sona Erdi Kumluca 2’inci Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası Sona Erdi

Kumluca Sınav Koleji'nde düzenlenen 2. Geleneksel 20 yaş üstü Masa Tenisi Turnuvasına 38 sporcu katıldı.


Ekstra bagaj ücreti alınmasına en çok Türkler muhalefet ediyor! Ekonomi/Turizm Ekstra bagaj ücreti alınmasına en çok Türkler muhalefet ediyor!

Tatile çıkmak güzel, fakat fazla ağır bavullar sorun! Seyahat sitesi momondo, Türkiye dahil, farklı ülkelerdeki seyahat severlerin ekstra bagaj ücreti uygulamasına yaklaşımlarını inceledi. Buna göre Türklerin yarısından fazlası azami ağırlık sınırını aşmamaya özen gösteriyor, yüzde 23’ü ise ekstra bagaj ücreti uygulamasının doğru bulmuyor.


HİPERTANSİYON ARTIK GENÇLERİN DE HASTALIĞI Sağlık/Kadın HİPERTANSİYON ARTIK GENÇLERİN DE HASTALIĞI

Yüksek tansiyon ülkemizde her dört kişiden birinde görülen önemli bir sağlık sorunu. Tedavi edilmediği sürece kalp krizi, inme, böbrek yetmezliği ve körlük gibi ciddi sorunlara neden oluyor.


 ENGELLİ İSTİHDAMINDA ÖRNEK TEŞKİL EDEN AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.’YE İŞKUR’DAN TEŞEKKÜR BELGESİ Güncel ENGELLİ İSTİHDAMINDA ÖRNEK TEŞKİL EDEN AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.’YE İŞKUR’DAN TEŞEKKÜR BELGESİ

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), engelli personel istihdamına özel önem veren AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye bu alandaki örnek sorumluluk anlayışı nedeniyle Engelliler Haftası kapsamında ‘Teşekkür Belgesi’ sundu.


Kızılay Anneler Gününde Suriyeli yetimleri yalnız bırakmadı Kızılay Anneler Gününde Suriyeli yetimleri yalnız bırakmadı

Suriye’nin İdlib kentinde yaşayan halka yardımlarını sürdüren Kızılay, bölgede bulunan yetimhanelere, gıda kolisi, süt ve bisküvi dağıttı.


Yumurta dondurma konusunda şaşırtıcı 5 doğru Sağlık/Kadın Yumurta dondurma konusunda şaşırtıcı 5 doğru

Yumurta dondurma işlemi, bir anlamda, yaşla beraber ilerleyen biyolojik saate engel olmak gibi tanımlanabilir. Çünkü kadın yaşı arttıkça yumurtalarda kromozomal anormallik gelişme olasılığı artar ve bunun sonucunda kadının gebe kalma şansı zor veya imkansız hale gelebileceği gibi, düşük yapma ya da anomalili gebeliklerin oluşmasına da yol açabilir.


Kepez’den eğitimde hız rekoru Güncel Kepez’den eğitimde hız rekoru

Kepez Belediyesi, yeni toplanı salonu talebine bir hafta içinde ilk kazmayı vurarak toplantı salonu da olan yeni bir okul binası ile karşılık verdiği Yeni Mahalle İlkokulu’nda hayırseverler ile birlikte temel atma töreni gerçekleştirdi.


Genetiği ile oynanmış esrar yetiştiren 2 şüpheli tutuklandı Güncel Genetiği ile oynanmış esrar yetiştiren 2 şüpheli tutuklandı

Kepez İlçesinde Bir İkamette Genetiği ile Oynanmış Esrar Yetiştiren 2 Şüpheli Tutuklandı


ASMEK yılsonu sergisi büyüledi Kültür/Sanat ASMEK yılsonu sergisi büyüledi

Türkiye’nin en büyük yaygın eğitim kurumlarından biri olan Antalya Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (ASMEK) yılsonu sergisi ile büyüledi. Merkez ve ilçelerdeki kurs merkezlerinde eğitim alan kursiyerlerin el emeği ürünlerinin yer aldığı serginin açılışında konuşan Başkan Menderes Türel 2005 yılında kurdukları ASMEK’in bugüne kadar 189 bin 542 kişiye hizmet verdiğini söyledi.


Elmalı Devlet Hastanesi’nde Çocuk Hastaya Anestezi (Sedasyon) Altında Kanal Tedavisi Uygulaması Elmalı Elmalı Devlet Hastanesi’nde Çocuk Hastaya Anestezi (Sedasyon) Altında Kanal Tedavisi Uygulaması

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Elmalı Devlet Hastanesi’nde görevli Anestezi Uzmanı İbrahim Kaya ve Diş Hekimi Murat Dölek tarafından il kez 4 yaşındaki çocuk hastanın süt dişine anestezi (sedasyon) altında kanal tedavisi uygulandı.


Varsak Şehit Uğur Gökcan Polis Merkez Amirliği Törenle Açıldı Güncel Varsak Şehit Uğur Gökcan Polis Merkez Amirliği Törenle Açıldı

Antalya'nın en kalabalık ve suç çeşitliliği açısından geniş bir yelpazeye sahip Kepez ilçesinde, ilçenin kuruluşu ile birlikte faaliyet gösteren Sanayi Polis Merkez Amirliği'ne ek olarak 2010 yılında Kepez Polis Merkezi Amirliği, 2013 yılında da Altınova Şehit Muhammet Oğuz Kılınç Polis Merkez Amirliği faaliyete geçirildi.


Güncel "Çiçekleri soldurmayalım" projesi devam ediyor

“Çiçekleri Soldurmayalım” Projesi kapsamında Meslek Eğitimini Tamamlayan Kursiyerler İstihdam Edilmeye Devam Ediyor


Antalya’da “Huzurlu Sokaklar Uygulaması” Yapıldı Güncel Antalya’da “Huzurlu Sokaklar Uygulaması” Yapıldı

Huzurun ve kamu düzeninin sağlanması amacıyla yurt genelinde kamu düzenini bozan bazı faaliyetlerde bulunan şahıslara yönelik 81 İl Emniyet Müdürlüğü tarafından eş zamanlı olarak “Huzurlu Sokaklar Uygulaması” adı altında uygulama yapıldı.


19 MAYIS ATATÜK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN Güncel 19 MAYIS ATATÜK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

19 MAYIS ATATÜK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN


KUMLUCA'DA ÇÖP KONTEYNERİNE ATILAN TÜRK BAYRAĞI TEPKİ ÇEKTİ! Kumluca KUMLUCA'DA ÇÖP KONTEYNERİNE ATILAN TÜRK BAYRAĞI TEPKİ ÇEKTİ!

Kumluca İlçesi Eski Cami Mahallesinde çöp konteynerine atılmış yırtık Türk Bayrağı yoldan geçen bir vatandaşın dikkatini çekti...


Muratpaşa'da muhteşem 19 Mayıs görüntüleri Güncel Muratpaşa'da muhteşem 19 Mayıs görüntüleri

Muratpaşa Belediyesi, her ulusal bayramda olduğu gibi kentin ana caddelerinden Tekelioğlu’nu yine dev Türk Bayrakları ve Atatürk posteriyle donattı. Güneşin batmasının ardından sokak lambalarının ışıklarının yanmasıyla Tekelelioğlu Caddesi’nde Antalyalılar’ın gözlerini kamaştıran görüntüler ortaya çıktı.


ANTALYALI GENÇ MUCİTLER ULUSLARARASI BİLİM MARATONUNDA ÖDÜLE KOŞUYOR Güncel ANTALYALI GENÇ MUCİTLER ULUSLARARASI BİLİM MARATONUNDA ÖDÜLE KOŞUYOR

MEF Okulları ve MEF Üniversitesi iş birliği ile fizik, kimya ve biyoloji alanlarındaki yetenekli lise öğrencilerini bilimsel araştırmalara yönlendirmek amacı ile düzenlenen “Uluslararası Araştırma Projeleri Yarışması”nın 26’ncısı için geri sayım başladı.


ALİ ULVİ BÜYÜKNOHUTÇU CİNAYETİ TBMM’DE Siyaset ALİ ULVİ BÜYÜKNOHUTÇU CİNAYETİ TBMM’DE

BUDAK: “ALİ ULVİ BÜYÜKNOHUTÇU’NUN ÇEVRE MÜCADELESİYLE CİNAYET ARASINDA BAĞLANTI OLUP OLMADIĞI ARAŞTIRILACAK MIDIR?”


ANTALYA LİSESİ RESİM SERGİSİ Kültür/Sanat ANTALYA LİSESİ RESİM SERGİSİ

Resim öğretmeni Canan Bayır rehberliğinde çalışan Antalya Lisesi öğrencileri bir yıllık emeklerini açtıkları sergiyle sanatseverlerin beğenisine sundular.


Basketbolun efsaneleri 19 Mayıs için buluşuyor Spor Basketbolun efsaneleri 19 Mayıs için buluşuyor

Muratpaşa Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Antalya’da basketbola damga vurmuş isimleri aynı sahada buluşturuyor. Bu yıl 2’ncisi gerçekleştirilecek Potanın Dostları Basketbol Şenliği 18 Mayıs Perşembe saat 18.00’de Çağlayan Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.


Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’ndan Engellerin Aşılmasına Katkı     Güncel Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’ndan Engellerin Aşılmasına Katkı

Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrencileri, Antalya Teknokent Firması Solitsan ile ortaklaşa yaptıkları çalışma ile engellilerin ve yaşlıların kullanıma yönelik yapılan Versiyon 2.0 engelli aracını modern teknolojiyle geliştirdi.


KEMER’DE ENDURO HEYECANI Kemer KEMER’DE ENDURO HEYECANI

Kemer Belediyesi’nin desteklediği Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 2. Ayak yarışı 20-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Kemer’de yapılacak.


BUDAK: “AKP’Lİ CUMHURBAŞKANI DÖNEMİNDE İŞSİZLİK DURDURULAMIYOR” Siyaset BUDAK: “AKP’Lİ CUMHURBAŞKANI DÖNEMİNDE İŞSİZLİK DURDURULAMIYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP hükümetlerinin iç ve dış politikadaki büyük hataları nedeniyle işsizlik oranlarının rekor seviyelere çıktığını belirterek, “AKP’li Cumhurbaşkanı döneminde işsizlik durdurulamıyor. İşsizliğin tehdit ve kampanya ile hukukun işlemediği tek adam düzeniyle çözülmeyeceği ortadadır. İşsizlik ve büyüme için hukuk, demokrasi ve huzur gerekiyor” dedi.


CHP'Lİ GENÇLER ŞIRNAK'TA UÇURTMALARI BARIŞ İÇİN UÇURDU Siyaset CHP'Lİ GENÇLER ŞIRNAK'TA UÇURTMALARI BARIŞ İÇİN UÇURDU

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları MYK Üyesi Mustafa Kalkan, CHP Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül ve CHP İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Kenan Otlu Şırnak'ın İdil ilçesine bağlı Pınarbaşı köyünde düzenlenen Uçurtma Şenliğine katıldı.


Drone kullanımında izin alınacak Güncel Drone kullanımında izin alınacak

Antalya Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, il genelinde izinsiz drone kullanılamayacak, izin alınmadan yapıldığı tespit edilen drone kullanımlarında mahalli kollukça droneler düşürülecek, kullananlar hakkında da cezai yaptırımlar uygulanacağı bildirildi.


Tütüncü hemşeri derneklerinin yanında Döşemealtı Tütüncü hemşeri derneklerinin yanında

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Döşemealtı’nda bir araya gelen 5 hemşeri derneğinin buluşmasında yer aldı


ANKUTSAN Antalya ailesi şenlikte buluştu Güncel ANKUTSAN Antalya ailesi şenlikte buluştu

ANKUTSAN Antalya fabrikası 5’nci Geleneksel Bahar Şenliği, IC Hotels Green Palace’da gerçekleşti


MHP'li Yurdakul'un Şehit Annelerine Vefası Siyaset MHP'li Yurdakul'un Şehit Annelerine Vefası

MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, Antalya'da kongrelerini tamamlayan MHP İlçe teşkilatlarına tebrik ziyaretinde bulundu. İl Başkanı Mustafa Aksoy ve MHP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı ziyaretler süresince MHP Antalya Teşkilatları birlik ve beraberlik mesajı verdi.


Değirmenci güven tazeledi Güncel Değirmenci güven tazeledi

Emekli Astsubaylar tansiyonu yüksek bir genel kurul gerçekleştirdi. Yapılan oylamada Mustafa Değirmenci, 2020 yılına kadar başkan seçildi.


 Başkan Türel’den, Şükrü Önal’a anlamlı ziyaret Güncel Başkan Türel’den, Şükrü Önal’a anlamlı ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Adanaspor deplasmanından dönerken kaza geçiren otobüste bulunan ve bir kolunu kaybettiği için Tıp Fakültesi’nde tedavisi süren taraftar Şükrü Önal’ı ziyaret etti. Başkan Türel, geçmiş olsun dileklerini ilettiği Şükrü Önal’a Avrupa kupa maçına birlikte gitme sözü verdi.


AKSU BELEDİYESİ’NİN HUKUK ZAFERİ Aksu AKSU BELEDİYESİ’NİN HUKUK ZAFERİ

Aksu Belediyesi önemli bir hukuk mücadelesini kazandı, 150 dönüm araziye sahip oldu. Çalkaya Sanayi Sitesi doğusunda yer alan belediyeye ait arazi Çalkaya Belediyesi döneminde hukuksuz bir şekilde birilerine tahsis edilmişti. Arazinin yeniden belediye adına tescil edilmesi için hukuk mücadelesi başlatan Aksu Belediyesi davayı kazandı.


 Askere anneler günü sürprizi Kemer Askere anneler günü sürprizi

Kemer Belediyesi, Çanakkale’de askerliğini yapan Mehmet Gürsoy ile ailesini anneler gününde buluşturdu. Başkan Mustafa Gül tarafından bir araya getirilen Gürsoy ailesinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.


Başkan Genç’in ‘Pazar’ mesaisi Döşemealtı Başkan Genç’in ‘Pazar’ mesaisi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, her platformda vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteriyor. Haftasonu mesaisini Başkan Yardımcılarıyla birlikte mevlit, düğün, nişan, toplantı ve mesire alanındaki şenliklerde vatandaşların ziyaretlerine ayıran Genç’in son durağı bu yıl üçüncüsü düzenlenen Muratpaşa Yağlı Pehlivan Güreşleri oldu.


Döşemealtı Belediyesi personeline Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi personeline "İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi"

Döşemealtı Belediyesi, hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında personeline "İş Sağlığı ve İş Güvenliği" semineri verdi.


19 Mayıs’ta yüzbinler buluşacak Güncel 19 Mayıs’ta yüzbinler buluşacak

Muratpaşa Belediyesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 98’inci yılında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı, aralarında sivil toplum örgütleri, sendikalar ve siyasi partilerin bulunduğu Cumhuriyet için Antalya El Ele Platformu’yla birlikte kutlayacak.


MMO Antalya Şubesi’nde ‘Duayen Buluşması’ Güncel MMO Antalya Şubesi’nde ‘Duayen Buluşması’

Makine Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, düzenlediği Duayen Buluşması kapsamında Akdeniz Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü öğrencilerini, Makine Yüksek Mühendisi Melih Dipova ile buluşturdu.


Başkan Uysal, ‘Çocuklar hepimizin’ Güncel Başkan Uysal, ‘Çocuklar hepimizin’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türkan Saylan Kreşi’nin mezuniyet töreninde “Ülkenin bütün çocukları hepimizindir. Onlar bizim hep birlikte geleceğimiz; ülkemizin, şehrimizin geleceğini tanzim edecek kişilerdir” diye konuştu.


Kepez’de Akademik Voleybol start alıyor Spor Kepez’de Akademik Voleybol start alıyor

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Kepez Belediyespor iş birliğiyle Kepez’de Akademik Voleybol başlıyor.


EQUALITY Projesi İle Talesemide Farkındalık ve Tedavide Başarı Artacak Sağlık/Kadın EQUALITY Projesi İle Talesemide Farkındalık ve Tedavide Başarı Artacak

Talasemili Gençlere Daha Kaliteli Bir Yaşam Sunmak İçin Endokrin Komplikasyonlarının Tanı ve Tedavisi İsimli Avrupa Birliği Projesi’nin Açılış Konferansı 12 Mayıs Cuma günü Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin (SBÜ AEAH) Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleşti.


ÇİFTÇİLER ATAY USLU’NUN MİSAFİRİ Finike ÇİFTÇİLER ATAY USLU’NUN MİSAFİRİ

Antalya Milletvekili Atay Uslu Ankara’da çiftçileri misafir etti, çiftçilerle tarım konusunda görüş alış verişinde bulundu.


Özel Anneler konuştu Serik Özel Anneler konuştu

Büyükşehir Belediyesi, ENFEST kapsamında ‘Anneler Konuşuyor’ etkinliği düzenledi. Engelli çocuk annelerinin söz aldığı anlamlı etkinlik, duygu dolu anlar yaşattı. Engelli annesi Sevgi Bayramoğulları’nın kızı Nisa için söylediği “Bu bizim seçimimiz değil. Nisa bize Allah’ın bir hediyesi. Diğer evlatlarımla aralarında hiç fark yok” sözleri yüreklere dokundu.


 Kadınlar kamera arkasına geçti Kültür/Sanat Kadınlar kamera arkasına geçti

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Haşim İşcan Aile Eğitim Merkezi, ‘Anne-Çocuk’ temalı 2. Amatör Kısa Metraj Film Festivali düzenledi. Hayatlarında ilk kez sinemanın büyülü dünyası ile tanışan 14 kadın, yönetmen koltuğuna oturup hayatlarını konu alan kısa film çekti.


Muratpaşa’nın şampiyonu Balaban oldu..
 Spor Muratpaşa’nın şampiyonu Balaban oldu..


3.Muratpaşa Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde Orhan Okulu ile finalde mücadele eden Konyaaltı Belediyesi güreşçisi İsmail Balaban, rakibini yenerek altın kemeri omuzlayan isim oldu.


Kepezli miniklerden 7 bölge dansı Güncel Kepezli miniklerden 7 bölge dansı

Kepez Belediyesi kreşinin ilk mezunlarının düzenlediği gösterinin finalinde, mini öğrenciler 7 bölgenin dansını sunarak Türk bayraklarıyla velilerini selamladı.  Büyükşehir’den Bahar Konseri Kültür/Sanat Büyükşehir’den Bahar Konseri

Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, “Bahar Konseri” ile bahara merhaba dedi. THM İcra Heyeti, Kaleiçi Yat Limanı Amfi Tiyatro’da gerçekleştirdiği konserde birbirinden güzel türküleri Antalyalılar için seslendirdi.


GELENEKSEL ÇANAKKALE GEZİSİNE KATILAN AKSULULAR UĞURLANDI Aksu GELENEKSEL ÇANAKKALE GEZİSİNE KATILAN AKSULULAR UĞURLANDI

Aksu Belediyesinin geleneksel hale getirdiği, Çanakkale gezisine katılan vatandaşlar, Cuma akşamı belediye hizmet binasının önünden Çanakkale'ye uğurlandı.


Döşemealtı Akkoç Mahallesi yolu genişliyor Döşemealtı Döşemealtı Akkoç Mahallesi yolu genişliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ilçe mahallelerde yol genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Döşemealtı Akkoç Mahallesi’nde sarp kayalık ve dik yamaç nedeniyle ulaşımı riskli olan 2 bin metrelik yolda genişletme çalışması yapılıyor. Böylece Akkoç yolu daha güvenli hale gelecek.


Engelli vatandaşlar için plajlar yapılacak Güncel Engelli vatandaşlar için plajlar yapılacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel, engellilerin sorunlarına çözüm bulmak üzere engelli STK temsilcileri ile buluştu. Toplantıda, Lara, Konyaaltı ve Sarısu’da engellilere özel plaj yapılmasıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.


KADIN KANSERLERİNİN 8 BELİRTİSİNE DİKKAT! Sağlık/Kadın KADIN KANSERLERİNİN 8 BELİRTİSİNE DİKKAT!

Kadınlarda sık rastlanan kanserler arasında, meme kanserinden sonra genital organlara ait türler de ilk sıralarda yer alıyor. Kadın kanserlerinin bir kısmı erken belirti verdiğinden, kısa sürede tanı konularak tamamen tedavi edilmeleri mümkün olabiliyor. Ancak hiçbir belirti vermeden ilerleyen kanserler konusunda çok dikkatli olunması gerekiyor.


Konyaaltı Belediyesi Kreşi’nde annelere sürpriz..
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Kreşi’nde annelere sürpriz..


Konyaaltı Belediyesi Gürsu Çocuk Kreşi öğrencileri, Anneler Günü için hazırladıkları etkinliklerle, bir kez daha annelerinin gönüllerini fethettiler.


DİJİTAL ÇAĞDA “İÇERİK OYUNLARI” Teknoloji/Bilim/İnternet DİJİTAL ÇAĞDA “İÇERİK OYUNLARI”

İstanbul Bilgi Üniversitesi, yeni nesil pazarlama trendlerine ilişkin merak edilen başlıkların ele alındığı “İçerikle Pazarlama Konferansı”na ev sahipliği yaptı. “Game of Thrones” dizisine atıfla “İçerik Oyunları” başlığıyla altında düzenlenen konferansta, İstanbul Bilgi Üniversitesi ile Pazarlama 3.0 ortaklığıyla yapılan “Sosyal Medya ve Markalar” araştırmasının sonuçları paylaşıldı


SABAHLARI DİNLENMİŞ OLARAK UYANMAK İÇİN 10 İPUCU Sağlık/Kadın SABAHLARI DİNLENMİŞ OLARAK UYANMAK İÇİN 10 İPUCU

Sosyal yaşamdaki değişiklikler ve teknolojik gelişmeler gecenin de artık gündüz gibi yoğun bir şekilde yaşanmasına yol açıyor. Bu durum; uyku kalitesini bozuyor, enerjiyi azaltıyor, duygusal durumu ve sağlığı olumsuz etkiliyor.


 MURATPAŞA ER MEYDANI İZMİR MARŞI İLE COŞTU Spor MURATPAŞA ER MEYDANI İZMİR MARŞI İLE COŞTU

3. Geleneksel Muratpaşa Yağlı Pehlivan Güreşleri; İzmir Marşı eşliğinde başladı. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve pehlivanlar dev Türk bayrağı eşliğinde, İzmir Marşı ile yağlı güreş tutkunlarını selamladı, tribünlerdeki kadınlara kırmızı gül vererek Anneler Günü’nü kutladı


DÜNYA SİBER SALDIRI TEHDİDİ ALTINDA DÜNYA SİBER SALDIRI TEHDİDİ ALTINDA

On bini aşkın kuruluş ve yaklaşık 100 ülke, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen siber saldırıların hedefi oldu. Birçok ünlü firma güvenlik gerekçesiyle üretimlerini durdurma noktasına kadar gitti.


 Anadolu Markaları 18-21 Mayıs Tarihleri’nde Franchise Expo Eurasia’da Buluşuyor Ekonomi/Turizm Anadolu Markaları 18-21 Mayıs Tarihleri’nde Franchise Expo Eurasia’da Buluşuyor

Anadolu yatırımcıları ile marka firmaları, Anadolu’da, Antalya’da buluşturmayı hedefleyen Antalya Bayilik Fuarı - Franchise Expo Eurasia 18-21 Mayıs 2017 Tarihlerinde Antalya Expo Center (ANFAŞ)’da düzenlenecek.


VÜCUDUNUZU YAZ AYLARINA DİYETLE DEĞİL SAĞLIKLI BESLENEREK HAZIRLAYIN Sağlık/Kadın VÜCUDUNUZU YAZ AYLARINA DİYETLE DEĞİL SAĞLIKLI BESLENEREK HAZIRLAYIN

Havaların ısınması ile beraber üzerimizdeki kalın kıyafetlerden kurtulup hafif ve ince giyinmeye başladığımız bu günlerde, aynaya her baktığımızda geçen kış aşırı yemek yeme ve yeterince hareket etmeme konusunda ne kadar hatalı davrandığımızı tekrar görüyoruz.


Borçların yapılandırmasında son şans Ekonomi/Turizm Borçların yapılandırmasında son şans

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Antalya Vergi Dairesi Başkan Vekili Metin Uzun'u ziyaret etti.


ANSİAD 7. BAHARA MERHABA KOKTEYLİ YAPILDI Güncel ANSİAD 7. BAHARA MERHABA KOKTEYLİ YAPILDI

Antalya Sanayici İşadamları Derneği (ANSİAD), geleneksel Bahara Merhaba Kokteyli'nin 7'ncisi gerçekleştirildi


Sınav'lı Anneler Kahvaltıda Buluştu Kumluca Sınav'lı Anneler Kahvaltıda Buluştu

Sınav Koleji, "Anneler Günü"nde anneleri kahvaltı etkinliğinde bir araya getirdi.


ATAY USLU’NUN TBMM’DE MİSAFİRLERİ KUMLUCALI ÖĞRENCİLER Kumluca ATAY USLU’NUN TBMM’DE MİSAFİRLERİ KUMLUCALI ÖĞRENCİLER

Kumluca Anadolu İmam Hatip Lisesini TBMM’de misafir eden AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu öğrencilere TBMM’ni gezdirerek meclis hakkında bilgiler verdi, söyleşi yaptı.


Bu ortaklık lise gençliği için Güncel Bu ortaklık lise gençliği için

Muratpaşa Belediyesi, ODTÜ Antalya Mezunları Derneği ve Adalya Vakfı gelecek umutlarını rafa kaldıran lise gençliği için el ele verdi ve gençlerin eğlenerek, öğrenerek ve paylaşarak hayata tutunmalarını hedefleyen Gençlik Parkı projesine başladı. Etaplar halinde hayata geçirilecek projesinin ilk aşaması merkez binasının inşaatı ise son sürat devam ediyor.


Dönerciden pideciye her menüde var: Hafif lezzetlerin yükselişi Güncel Dönerciden pideciye her menüde var: Hafif lezzetlerin yükselişi

Yaza hazırlananlar için seçenek çok: Avokadolu sandviç, buharda somon, kepekli döner…


BEYİN KANAMASI İLE BEŞ GÜN DOLAŞTI Sağlık/Kadın BEYİN KANAMASI İLE BEŞ GÜN DOLAŞTI

48 yaşındaki pazarcı Hayrettin Tekin, şiddetli baş ağrısı şikayetiyle gittiği ilk hastanede ağrı kesici verilerek evine gönderilirken, 5 gün sonra başka bir hastaneye daha başvurunca beyin kanaması geçirdiği anlaşıldı.


Kepez’e modern mahalleler Güncel Kepez’e modern mahalleler

Kepez Belediyesi, doğalgazı olan, elektrik iletim hattı yer altına alınan, asfaltı ve kaldırımı yenilenen modern mahalleler zincirine yenilerini ekliyor.


TerraCity Lara’da Bisiklet Farkındalık Günleri başladı Güncel TerraCity Lara’da Bisiklet Farkındalık Günleri başladı

Antalya’nın gözde alışveriş merkezi TerraCity Lara’da “Geleceğe pedallıyoruz” etkinlikleri start aldı


Kepezli çocuklar maceraya koşuyor Güncel Kepezli çocuklar maceraya koşuyor

Kepez Belediyesi tarafından hizmete açılan Antalya Kepez Macera Ormanı, Kepezli çocukların en eğlenceli kahkahalarına ev sahipliği yapıyor.


Kepez’e 8 yılda 80 okul Güncel Kepez’e 8 yılda 80 okul

Kepez ilçesi yeni bir okul binasına daha kavuştu. Başkan Hakan Tütüncü, ilçede 8 yılda 80’den fazla yeni okul binasını hizmete açtıklarını belirterek, “Bu rakam Kepez tarihinde bir rekordur.” dedi.


ALANYA TURİZMİ TELEFERİK İLE CANLANACAK   Alanya ALANYA TURİZMİ TELEFERİK İLE CANLANACAK

Tek bir ağaç kesilmedem özel helikopterlerle inşaa edildi 9 milyon euroya mal olan Alanya Teleferik Haziran’da hizmete açılıyor


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE 2. ANTALYA KİMYA OLİMPİYATI DÜZENLENDİ Güncel AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE 2. ANTALYA KİMYA OLİMPİYATI DÜZENLENDİ

Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü tarafından 9 ve 10 Mayıs tarihlerinde 2. Antalya Kimya Olimpiyatı başarıyla gerçekleştirildi. Bu yıl ikincisi yapılan Antalya Kimya Olimpiyatı’na Antalya, İzmir, Kocaeli ve İstanbul’dan 10 ve 11.ci sınıfta okuyan 183 öğrenci başvuru yaptı.


Akdeniz Üniversitesi Bahar Şenlikleri Açılışında Görkemli Kortej Güncel Akdeniz Üniversitesi Bahar Şenlikleri Açılışında Görkemli Kortej

Akdeniz Üniversitesi tarafından düzenlenen ‘Bahar Şenlikleri’ Görkemli Kortej yürüyüşüyle başladı.


Akdeniz Üniversitesi ile MÜSİAD Arasında Protokol İmzalandı Güncel Akdeniz Üniversitesi ile MÜSİAD Arasında Protokol İmzalandı

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü ile Müstakil ve Sanayici İş Adamları Derneği Antalya Şubesi Arasında ‘24 Çok Geç Projesi’ne ilişkin protokol imzalandı.


BUDAK: “ALİ ULVİ BÜYÜKNOHUTÇU CİNAYETİ TÜM YÖNLERİYLE AYDINLATILMALI” Siyaset BUDAK: “ALİ ULVİ BÜYÜKNOHUTÇU CİNAYETİ TÜM YÖNLERİYLE AYDINLATILMALI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Antalya’nın doğasının korunması için yıllardır mücadele veren Ali Ulvi Büyüknohutçu ve Eşi Aysin Büyüknohutçu’nun vahşi bir cinayete kurban gitmesi dolayısıyla derin üzüntü duyduğunu belirterek, “Bu cinayet tüm yönleriyle aydınlatılmalı. İnsan hayatı bu kadar ucuz olamaz” dedi.


BUDAK: “EKONOMİ TEMENNİYLE  DEĞİL GÜVENLE BÜYÜR” Siyaset BUDAK: “EKONOMİ TEMENNİYLE DEĞİL GÜVENLE BÜYÜR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Halk TV Perde Arkası programında İlhan Taşcı’nın gündemle ilgili sorularını yanıtladı.


MANAVGAT'TA CEM KÜLTÜR MERKEZİ'NİN TEMEL ATMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ Manavgat MANAVGAT'TA CEM KÜLTÜR MERKEZİ'NİN TEMEL ATMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat'ta Cem Kültür Merkezi'nin temel atma törenini vatandaşlarla birlikte gerçekleştirdi


Adrasan ve Olympos’ta güvenlik tedbirleri artırılıyor Kumluca Adrasan ve Olympos’ta güvenlik tedbirleri artırılıyor

Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı turizm yerleşkesi Adrasan ve Olympos’ta, yaz sezonunda yaşanan yoğunluk dolayısıyla İlçe Güvenlik Komisyonu tarafından turizm işletmecilerine alınacak güvenlik tedbirler konusunda bilgi verildi.


Hemşirelik Fakültesi Öğrencileri’nden Sosyal Sorumluluk Projesi Güncel Hemşirelik Fakültesi Öğrencileri’nden Sosyal Sorumluluk Projesi

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı sosyal sorumluluk kapsamında uygulama alanlarındaki gereksinimleri tamamlamaya yönelik desteklere devam ediyor.


 ENGELLİLER HAFTASI BAŞKAN SÖZEN İLE KUTLANDI Manavgat ENGELLİLER HAFTASI BAŞKAN SÖZEN İLE KUTLANDI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Dr. Hüseyin Vural Özel Eğitim Okulu'nda ve Manavgat’ta ki özel okullarda eğitim gören engelli öğrencileri “ Engelliler Haftası” kapsamında ziyaret ederek hediyeler dağıttı


BAŞKAN SÖZEN, BAŞPEHLİVAN SERHAT GÖKMEN'İ MAKAMINDA AĞIRLADI Manavgat BAŞKAN SÖZEN, BAŞPEHLİVAN SERHAT GÖKMEN'İ MAKAMINDA AĞIRLADI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Belediyesi 6. Yağlı pehlivan güreşlerinde tüm rakiplerini yenerek altın kemeri takmaya hak kazanan Başpehlivan Serhat Gökmen'i makamında ağırladı.


İSTEK’li Miniklerin Yıl Sonu Gösterisi Güncel İSTEK’li Miniklerin Yıl Sonu Gösterisi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Okul Öncesi 6 yaş sınıfı öğrencileri, büyük bir heyecanla hazırladıkları yıl sonu gösterilerinde, sergiledikleri birbirinden güzel performanslarıyla ailelerinden büyük alkış aldı.


 1.200 Kemerli kadın ile Çanakkale çıkarması Kemer 1.200 Kemerli kadın ile Çanakkale çıkarması

Kemer Belediyesi’nin düzenlediği Çanakkale gezisine 1.200 Kemerli kadın katıldı. Çanakkale’de ağırladığı konuklarına hitaben bir konuşma yapan Başkan Gül, “Müslüman görünümlü dinsizler Atatürk’e hakaret etmeye kalkıyorlar. Bu vatanı Atatürk’e ve şehitlerimize borçluyuz. Onlara kalsa sömürge olurduk” dedi


Öğrencilerden Örnek Davranış Güncel Öğrencilerden Örnek Davranış

Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Peyzaj Mimarlığı Bölümü öğrencileri Çevre Sorunları dersi kapsamında ‘En Duyarlı Fakülte’ etkinliği ile kampüs yerleşkesinde çevre temizliği yaptılar.


MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN ANNELER GÜNÜNDE ÇİFTE ŞENLİK Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN ANNELER GÜNÜNDE ÇİFTE ŞENLİK

Manavgat Belediyesi 14 Mayıs Pazar Günü Mesire Alanı’nda hem Anneler Günü’nü hem de Hıdırellez Şenlikleri’ni aynı anda kutlayacak


Konyaaltı Belediyesi Çocuk Şenliği’nde, şendiler…
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Çocuk Şenliği’nde, şendiler…


Konyaaltı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Konyaaltı Belediyesi Çocuk Şenliği’yle kreş ve anaokulu öğrencileri; konser, oratoryo, tiyatro gibi sahne gösterileri yanı sıra bir birinden renkli atölye etkinlikleriyle de gün boyu gönüllerince eğlendiler.


 Antalya ulaşımı 2040 yılına hazırlanıyor Güncel Antalya ulaşımı 2040 yılına hazırlanıyor

Büyükşehir Belediyesi ‘Antalya Ulaşım Ana Planı’ ile ilgili yapılan çalışmaları Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile paylaştı. Antalya’nın 2040 yılının hedef alındığı Ulaşım Master Planı’nda özellikle, bisiklet, yaya, raylı sistem ve toplu ulaşım entegrasyonu dikkat çekiyor.


KADOOĞLU: “DOĞU VE GÜNEYDOĞU’DAN 
İÇ GÖÇÜN FATURASI 70 MİLYAR TL” Ekonomi/Turizm KADOOĞLU: “DOĞU VE GÜNEYDOĞU’DAN 
İÇ GÖÇÜN FATURASI 70 MİLYAR TL”

TÜRKONFED 39. GİRİŞİM VE İŞ DÜNYASI KONSEYİ GÜMRÜK VE TİCARET BAKANI BÜLENT TÜFENKCİ’NİN KATILIMIYLA DİYARBAKIR’DA DÜZENLENDİ


Başkan Türel Anneler Günü mesajı Güncel Başkan Türel Anneler Günü mesajı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Lavantanın uçucu yağı sakinleşmeye ve 
uyku düzenine yardımcı oluyor Sağlık/Kadın Lavantanın uçucu yağı sakinleşmeye ve 
uyku düzenine yardımcı oluyor

Fitoterapi Derneği Başkanı Prof. Dr. Ekrem Sezik, son yıllarda artan klinik çalışmaların sonuçlarına dayanarak, lavantanın bilhassa uçucu yağının rahat uyku için, teskin edici, stres belirtilerini azaltıcı, canlandırıcı olarak kullanılabileceğini ifade ediyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...