Pazartesi, 14 Ekim 2019
Sosyal Dışlanma Riski Bulunan Gençler İçin Yaygınlaştırma Semineri Güncel Sosyal Dışlanma Riski Bulunan Gençler İçin Yaygınlaştırma Semineri

Akdeniz Üniversitesi İletişim Araştırmaları ve Uygulama Merkezi’nin ortağı olduğu “Sosyal Dışlanma Riski Bulunan Gençler ile Çalışmanın Yenilikçi Bir Yolu Olarak Tutoring” adlı Erasmus+ KA2 Stratejik Ortaklık Projesi’nin yaygınlaştırma etkinlikleri kapsamında seminer düzenlendi.


Kepez engellilerin yüzünü güldürdü Güncel Kepez engellilerin yüzünü güldürdü

Bedensel ve zihinsel engelli bireylerin sosyal hayata katılımına yönelik çalışmalara önem veren Kepez Belediyesi, ortopedik engelli 14 vatandaşın yüzünü güldürdü.


Yüzde 5 Kilo Kaybıyla Yenilenin! Sağlık/Kadın Yüzde 5 Kilo Kaybıyla Yenilenin!

Hayatınızda yapacağınız küçük değişikliklerle mevcut kilonuzun yüzde 5 ila 10’unu vermeniz mümkün olduğunu ve verilen kiloyla hangi sağlık problemlerinden kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz?


İşsizlik ve istihdam oranı arttı! Ekonomi/Turizm İşsizlik ve istihdam oranı arttı!

TÜİK, nisan, mayıs ve haziran dönemine ait işsizlik rakamlarını açıkladı. İşsizlik oranı geçen yılın aynı dönemine göre 0,8 puan artarken, işsiz sayısı 3 milyon 225 bine çıktı. Mevsim etkilerinden arındırılmış işsizlik oranı ise değişim göstermeyerek 11.3’te kaldı.


10 BİN ADIMLA VÜCUDUNUZDA NELERİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ? Sağlık/Kadın 10 BİN ADIMLA VÜCUDUNUZDA NELERİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ?

Sağlıklı bir yaşama adım atmak için hiçbir zaman geç değil. Günde 10 bin adım atarak daha sağlıklı bir kalp, daha geç yaşlanan bir beyin mümkün. Sokakta, alışveriş merkezinde, parkta ya da koşu bandı üzerinde yürüyerek kilo verebilir, tansiyonunuzu düşürebilir ve kolesterolü aşağıya çekebilirsiniz.


DÜNYADA HER YIL 5 MİLYON KİŞİNİN ÖLÜM SEBEBİ SİGARA Sağlık/Kadın DÜNYADA HER YIL 5 MİLYON KİŞİNİN ÖLÜM SEBEBİ SİGARA

Sağlığa zararı, hatta ölümle sonuçlanan birçok hastalığın sebebi olduğu konusunda bütün tıp dünyasının hemfikir olduğu sigara ile ilgili bilgiler, tiryakileri bu bağımlılıktan vazgeçirmeye yetmiyor.


TEB, TÜRK FİNTECHLERİNİ DÜNYAYA HAZIRLIYOR Ekonomi/Turizm TEB, TÜRK FİNTECHLERİNİ DÜNYAYA HAZIRLIYOR

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, melek yatırım platformumuz ve sahip olduğumuz network ile finansal teknolojiye yönelik şirketleri, Türk fintechleri dünyaya hazırlıyoruz” dedi.


Muratpaşa Belediyesi’nin şöleni ile 470 çocuk sünnet oluyor Güncel Muratpaşa Belediyesi’nin şöleni ile 470 çocuk sünnet oluyor

Muratpaşa Belediyesi’nce 16 Ağustos’ta yapılacak sünnet şöleni ile; 5-12 yaş arası 470 çocuk sağlık kurumlarında, hijyenik ortamda, uzman doktorlar tarafından sünnet edilecek


 Depremin Cankurtaranı Dübel Güncel Depremin Cankurtaranı Dübel

Aktif deprem kuşağındaki Türkiye’de C2 sismik onaylı dübel yasal zorunluluk olmalı...


SPORCULARIN HACAMATA İLGİSİ ATIYOR Sağlık/Kadın SPORCULARIN HACAMATA İLGİSİ ATIYOR

Yüzyıllardır ağrıyan kasları tedavi etmek için kullanılan hacamat, son dönemlerde spor dünyasının gündeminden düşmüyor. İngiltere Premier Lig kalecilerinden Petr Cech, ünlü yüzücü Michael Phelps, jimnastikçi Alexander Naddour ve son olarak Brezilyalı futbolcu Neymar, hacamat ile kas ağrılarından kurtulmayı tercih eden ünlü sporculardan.


20 Ağustos’ta pedallar geri dönüşüm için çevrilecek Ekonomi/Turizm 20 Ağustos’ta pedallar geri dönüşüm için çevrilecek

Sürdürülebilir bir çevre ve geri dönüşüm bilinci gelişmek için Türkiye’nin dört bir yanını dolaşan PAGÇEV bu kez “Bisiklet” ile yola çıkıyor.


Kanserde tümöre özel tedavi Sağlık/Kadın Kanserde tümöre özel tedavi

Kanser tedavilerinin önemli parçalarından olan Radyasyon Onkolojisi, güncel sağlık teknolojileri ve alanında uzman isimlerin multidisipliner yaklaşımlarının ön plana çıktığı alanlardan biri.


1 TUR, 4 ÜLKE VE 7 ŞEHİR 1 TUR, 4 ÜLKE VE 7 ŞEHİR

Bu bayram da hem huzur dolu hem de çok farklı bir deneyim yaşamak isteyenler Cruise Brands ayrıcalığı ile Tuna Nehri ve Balkan turu programlarına katılıyor.


MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA BAKIM Güncel MURATPAŞA BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA BAKIM

Yeni eğitim-öğretim yılına az bir süre kala Muratpaşa Belediyesi, okulların bakım ve onarımlarına destek oluyor. Muratpaşa Belediyesi, ilçede bulunan ana okulundan liselere varana kadar 67 okulda bakım-onarım çalışmalarını sürdürüyor


Kemer Belediyesi’nden eğitime destek Kemer Kemer Belediyesi’nden eğitime destek

Sosyal belediyecilik çalışmalarını hız kesmeden devam eden Kemer Belediyesi okulların yeni eğitim yıla hazırlanmasına destek veriyor. Son olarak ilçede bulunan 2 okulun boya işleri yapıldı.


Psikolojik hazırlıktan yoksun diyetlere dikkat! Sağlık/Kadın Psikolojik hazırlıktan yoksun diyetlere dikkat!

2. Dünya Savaşı bilimsel alanda birçok araştırmaya sahne oldu. Bu araştırmaların en ilginçlerinden biri açlık ve obeziteyle ilgili olan ‘Minnesota Deneyi’ydi.


Antalya’da 3 Ayrı Uyuşturucu Madde Operasyonunda 4 Şüpheli Yakalandı Güncel Antalya’da 3 Ayrı Uyuşturucu Madde Operasyonunda 4 Şüpheli Yakalandı

Antalya’da 3 Ayrı Uyuşturucu Madde Operasyonunda 4 Şüpheli Yakalandı


Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Alan Denetimi Projesi Çalışmaları Güncel Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Alan Denetimi Projesi Çalışmaları

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Alan Denetimi Projesi Çalışmaları yapıldı


SERİK’TE FİLENİN ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU Serik SERİK’TE FİLENİN ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Serik Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen 1.’ci Plaj Voleybolu Turnuvası sona erdi.SERİK’TE TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ Serik SERİK’TE TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ

Serik Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu verdiği konser ile dinleyenleri büyüledi.


MELEK MODA ABİYE, YENİ ŞUBESİNİ AÇTI Güncel MELEK MODA ABİYE, YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

Ünlü işadamı Hüseyin Akyıldız, Melek Moda Merkezine bir şube daha ekledi. Görkemli bir törenle hizmete giren Melek Moda Dutlubahçe şubesi işletme sahibi Akyıldız, "Amacımız halkın ayağına kalite ve ucuz hizmeti sunmak" dedi.


Köpeğin ölümüne neden olan sürücünün ehliyetine el konuldu Güncel Köpeğin ölümüne neden olan sürücünün ehliyetine el konuldu

Antalya’da Köpeğin Ölümüne Sebep Olan Araç Sürücüsünün Ehliyetine El Konuldu


MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİNDE KURTARMA VE TAHLİYE TATBİKATI YAPILDI Güncel MEDICAL PARK ANTALYA HASTANESİNDE KURTARMA VE TAHLİYE TATBİKATI YAPILDI

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, muhtemel çıkabilecek yangınların önlenmesi, doğal afet gibi acil durumlarda personel ve hastaların karşılaşabileceği durumlara karşı hızlı ve doğru müdahalenin yapılabilmesi için tatbikat gerçekleştirdi.


AK PARTİ 16 YAŞINDA Siyaset AK PARTİ 16 YAŞINDA

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer AK Parti’nin 16. kuruluş yıldönümü dolayısıyla açıklama gerçekleştirdi. Sümer Türkiye’nin kaderi ile AK Partinin kaderinin artık bir olduğunu, milletin AK Partiye sahip çıkarak geleceğine sahip çıktığını belirtti.


CHP Kaş yönetiminden Başkan Gül'e ziyaret Kemer CHP Kaş yönetiminden Başkan Gül'e ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Kaş İlçe Başkanı Süleyman Ulaş Akbaş, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ederek CHP’ye katılımından dolayı kutladı.ALMANLARIN TÜRKİYE AŞKI Kemer 
ALMANLARIN TÜRKİYE AŞKI

Almanlar Türkiye'de tatil yapmaktan mutlu. Ulusoy Kemer Holiday Club’da tatillerini geçiren Alman Heike ve Liva Musiolik, Türkiye’de tatil yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirirlerken, “Biz her zaman buraya geliyoruz. Burada Alman, Rus, Türk hep birlikte tatil yapıyoruz. Herhangi bir sıkıntımız da yok, çok mutluyuz” dediler.


Millete hizmet yolunda 16 yıl Siyaset Millete hizmet yolunda 16 yıl

AK Parti’nin kuruluşunun 16 yılı dolayısıyla açıklama yapan Milletvekili Mustafa Köse, ülkemizin daha da büyümesi için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini belirtti.


Konyaaltı Belediyesi’nden öğrencilere karşılama Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden öğrencilere karşılama

Konyaaltı Belediyesi, üniversiteye kayıt yaptırmak için şehir dışından gelen öğrencileri karşılayarak, bilgilendiriyor.


AEDAŞ’tan ‘aydınlık sokaklar’ için bakım hamlesi Güncel AEDAŞ’tan ‘aydınlık sokaklar’ için bakım hamlesi

7/24 hizmet prensibiyle çalışan AEDAŞ ekipleri; Antalya, Burdur ve Isparta’daki tüm armatürleri kontrol ederek bakımlarını tamamladı.


Kapalı Spor Salonu Kent Müzesi oluyor Güncel Kapalı Spor Salonu Kent Müzesi oluyor

Işıklar’daki Kapalı Spor Salonu, kent müzesine dönüştürülmek üzere Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Büyükşehir Belediyesi’ne devredildi.


22. ZOOM ULUSLARARASI HABER GÖRÜNTÜLERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Güncel 22. ZOOM ULUSLARARASI HABER GÖRÜNTÜLERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Türkiye Haber Kameramanları Derneği'nin düzenlediği 22’nci Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması Ödül Töreni, BYEGM Basın Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapıldı. Törene Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile siyaset ve medya dünyasından çok sayıda davetli katıldı.


Sünnet, sadece sünnet derisini kesmek değildir Sağlık/Kadın Sünnet, sadece sünnet derisini kesmek değildir

Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu, sünnet yapmanın sadece sünnet derisini kesmekten ibaret olmadığını söyledi.


Turizm Fakülteleri Arasında Tercih Akdeniz Üniversitesi Ekonomi/Turizm Turizm Fakülteleri Arasında Tercih Akdeniz Üniversitesi

2017 yılı Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) Merkezi Yerleştirme Sonuçlarına göre, turizm lisans programları arasında Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi tüm bölümlerinde en yüksek puanla öğrenci kabul eden fakülte oldu.


MANAVGAT BELEDİYESİ HAYDİ KIZLAR KAMPA PROJESİNE 96 KIZ ÖĞRENCİ KATILDI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ HAYDİ KIZLAR KAMPA PROJESİNE 96 KIZ ÖĞRENCİ KATILDI

Manavgat Belediyesi’nin 2 aydır sürdürdüğü büyük sosyal çalışması “Haydi Kızlar Kampa” Projesi’nde, Manavgat’ın 32 kırsal mahallesinden getirilen toplam 96 kız öğrenci, Belediyenin Kız Öğrenci Misafirhanesi’nde tatil yapma imkanı buldu.


Orhan Okulu, Kurtdereli güreşlerinde tarih yazdı Döşemealtı Orhan Okulu, Kurtdereli güreşlerinde tarih yazdı

Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik ve Spor Kulübünün başpehlivanı Orhan Okulu, Balıkesir’e bağlı Kurtdereli Güreşlerini 3 yıl üst üste kazanarak altın kemerin ebedi sahibi oldu.


Tütüncü pazarcıların yanında Güncel Tütüncü pazarcıların yanında

Esnaf dostu belediyecilik anlayışındaki Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, her hafta bir pazar yeri ziyareti zincirine Habibler Pazarı ve Spor Tesisleri’nde start verdi


BRANDROOM, ANTALYA THE LAND OF LEGENDS MAĞAZASI AÇILDI Ekonomi/Turizm BRANDROOM, ANTALYA THE LAND OF LEGENDS MAĞAZASI AÇILDI

Dünya modasına yön veren tasarımcıların en yeni koleksiyonlarının yer aldığı Brandroom, “Antalya The Land of Legends” mağazası ile alışveriş deneyimini bambaşka boyutlara taşıyor.


BUDAK'TAN AKP GENEL BAŞKANI ERDOĞAN'A TEPKİ! Siyaset BUDAK'TAN AKP GENEL BAŞKANI ERDOĞAN'A TEPKİ!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yaptığı yazılı açıklamada, AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Antalya'da yaptığı konuşmaya tepki gösterdi.


Kemerli sporcuların şampiyonluk gururu Kemer Kemerli sporcuların şampiyonluk gururu

Kemer Belediyesi’nin desteklediği motor sporcuları Mehmet Saygın ile Bayram Uysal, Bodrum’da yapılan Enduro ve ATV şampiyonasından kupa ile döndüler. Sporcular Başkan Gül’ü ziyaret ederek desteği için teşekkür ettiler.


KONUTLARIN ÇOĞUNUN HALA SİGORTASI YOK Güncel KONUTLARIN ÇOĞUNUN HALA SİGORTASI YOK

Depremden korkuyoruz ama yeterince tedbir alıyor muyuz? Deprem bölgesinde yer alan Türkiye'de 17 milyon 661 bin 690 konutun sadece yüzde 45,50'sinin Zorunlu Deprem Sigortası kapsamında bulunduğu ortaya çıktı.


MANAVGAT KİTAP GÜNLERİ’NE ÜNLÜ YAZARLAR GELMEYE DEVAM EDİYOR Manavgat MANAVGAT KİTAP GÜNLERİ’NE ÜNLÜ YAZARLAR GELMEYE DEVAM EDİYOR

Manavgat Belediyesi’nin kentte okuma oranını arttırmak, gençlere ve çocuklara kitap okumayı sevdirmek amacıyla düzenlediği “Kitap Günleri”, ünlü yazarların katılımıyla devam ediyor. Kitap Günleri’ne son olarak Enver Aysever, Yılmaz Odabaşı, Ergün Poyraz ve CHP Milletvekili Niyazi Nefi Kara da katılarak kitaplarını imzaladı.


Kepez’den gençlere çevre bilinci Güncel Kepez’den gençlere çevre bilinci

Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçede eğitim gören 100 öğrenciye çevre bilinci aşıladı.


Esenpınar’a 16 yıl sonra yol hizmeti Gazipaşa Esenpınar’a 16 yıl sonra yol hizmeti

Büyükşehir Belediyesi, en son 16 yıl önce asfalt hizmeti gören Gazipaşa ilçesine bağlı Esenpınar-Üçkonak-Çimenbağ-Yenigüney-Karaçukur-Korubaşı grup yolunda asfalt çalışması başlattı.


Duraliler’e çok amaçlı çevre düzenlemesi Güncel Duraliler’e çok amaçlı çevre düzenlemesi

Duraliler Mahallesi’nde bulunan Kocain Boğazı Deresi’ni takip eden yol kenarına çok amaçlı çevre düzenlemesi gerçekleştiriliyor.


Kurban Satış ve Kesim Yerleri düzenleniyor Güncel Kurban Satış ve Kesim Yerleri düzenleniyor

Kurban Bayramı hazırlıklarına başlayan Muratpaşa Belediyesi; kurban satış ve kesim yerlerini düzenliyor. Muratpaşa’da 2 noktada kurbanlık hayvan satış, 5 noktada da kesim yapılabilecek


 Otobüs durağa ne zaman gelecek? Güncel Otobüs durağa ne zaman gelecek?

Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma araçlarının hangi duraktan ne zaman geçeceğini SMS ve telefonla vatandaşlara bildiren yeni bir uygulama başlattı. Vatandaşlar, durak ve hat numaralarını 0242 606 07 07’ye SMS atarak ya da telefonla bildirerek, bekledikleri aracın durağa ne zaman ulaşacağını anlık olarak öğreniyor.


Başkan Gül: Engelleri kaldırıyoruz Kemer Başkan Gül: Engelleri kaldırıyoruz

Engellilerin hayatını kolaylaştırmak için yaptıkları çalışmaları anlatan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Engelli bireylerin topluma kazandırılması için her türlü desteği veriyoruz. Belediye binalarımızdan birini rehabilitasyon merkezine tahsis ettik. Kaldırımları engelliler için düzenledik” dedi.


Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi açılışa hazır Güncel Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi açılışa hazır

Muratpaşa Belediyesi’nce Yeşildere Mahallesi’nde yapılan Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi’nin inşaatı tamamlandı. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, merkezin yakında hizmete açılacağını söyledi


EL TİTREMESİ ÖNEMLİ HASTALIKLARIN HABERCİSİ OLABİLİR Sağlık/Kadın EL TİTREMESİ ÖNEMLİ HASTALIKLARIN HABERCİSİ OLABİLİR

Günlük hayatın stresinden nörolojik rahatsızlıklara pek çok farklı sebeple ortaya çıkabilen el titremesi, günlük yaşamı olumsuz etkiliyor. Stres, heyecan, aşırı kafein alımı, fiziksel yorgunluk veya kan şekeri düşüklüğü el titremesini artırırken, bazen ciddi hastalıklar da bu durumu tetikleyebiliyor.


DEPREMİN ÇÖZÜMÜ NİTELİKLİ KENTSEL DÖNÜŞÜM Güncel DEPREMİN ÇÖZÜMÜ NİTELİKLİ KENTSEL DÖNÜŞÜM

Olası depremlere karşı 6,5 milyon binanın acilen yenilenmesi gerekiyor...


Döşemealtı Belediyesi’nden atık toplama merkezi Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden atık toplama merkezi

Döşemealtı Belediyesi ilçenin ilk 1’nci sınıf Atık Getirme Merkezi’nin yapımı için kolları sıvadı. Yeşilbayır mahallesi Adem Yörük Sanayi sitesi içerisinde yapımına başlanan ve 511 bin TL’ye mal olacak tesis Kasım ayı içerisinde tamamlanarak hizmete açılması hedefleniyor.


TÜRKİYE ANTİBİYOTİK KULLANIMINDA DÜNYA BİRİNCİSİ Sağlık/Kadın TÜRKİYE ANTİBİYOTİK KULLANIMINDA DÜNYA BİRİNCİSİ

Türkiye’de hastaneye herhangi bir sebeple giden her 100 kişiden 30’unun reçetesine antibiyotik yazılıyor. Özellikle mevsim geçişlerinde antibiyotik kullanımında tüm dünyada artışların yaşandığı bilinmekte. Bunların yarısından fazlası ise gereksiz antibiyotik kullanımı olarak kayıtlara geçiyor.


13 şehirde 28 kadın plajı açıldı Güncel 13 şehirde 28 kadın plajı açıldı

Türkiye’de alternatif tatilin önemli unsurlarından biri olan kadın plajları sayısı son yıllarda artarak 28’e yükseldi. Akdeniz, Ege, Marmara ve Karadeniz kıyılarındaki kadın plajları yoğun ilgi görüyor.


ABD’de eğitim almak isteyenlere öneriler ABD’de eğitim almak isteyenlere öneriler

Türkiye’nin ABD’ye en çok öğrenci gönderen 10 ülkeden biri olduğuna dikkat çeken Turkish Heritage Organization (THO) Başkanı Ali Çınar, ABD’de eğitim almak isteyenlere önerilerde bulundu.


AKSA Elektrik Antalya Şehrinde Bayilik Ağını Genişletiyor Ekonomi/Turizm AKSA Elektrik Antalya Şehrinde Bayilik Ağını Genişletiyor

AKSA Elektrik, bayilik ağını genişletmeye hazırlanıyor. Yeni bayilikler için Antalya şehrine odaklanacağını belirten Aksa Elektrik, mevcut bayilik ağını genişleterek enerji sektörü ile tanışmak isteyen yeni girişimcileri aralarına beklediklerini açıkladı.


ATSO’nun girişimi ile ‘Sigortacılık ve Risk Yönetimi Bölümü’ açılıyor Ekonomi/Turizm ATSO’nun girişimi ile ‘Sigortacılık ve Risk Yönetimi Bölümü’ açılıyor

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın sigortacılık sektörüne nitelikli eleman kazandırmak için Akdeniz Üniversitesi’ne yaptığı girişimler sonuç verdi. 2018/2019 Eğitim Öğretim döneminde Akdeniz Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi çatısı altında ‘Sigortacılık ve Risk Yönetimi Bölümü’nün yolunu açan karar Akdeniz Üniversitesi Yönetimi ve YÖK tarafından onaylandı.


ATSO’dan Mesleki Sertifikasyonda Bir İlk Daha Ekonomi/Turizm ATSO’dan Mesleki Sertifikasyonda Bir İlk Daha

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Mesleki Sınav ve Sertifikasyon Merkezi (MESEM), aşçı ve kahve bar görevlisi (barista) mesleklerinde akredite edilen ve yetkilendirilen Türkiye’deki ilk ve tek Merkez oldu.


ATSO Başkanı Davut Çetin: Elektrikten TRT Payı Kaldırılsın Ekonomi/Turizm ATSO Başkanı Davut Çetin: Elektrikten TRT Payı Kaldırılsın

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, cep telefonu ithalatında TRT bandrol oranının yüzde 6 ve yüzde 7'den yüzde 10'a çıkarıldığını kaydederek, TRT’nin gelir-giderlerinin çağın gereklerine göre yeniden ele alınmasını, elektrik faturalarındaki TRT payının kaldırılmasını, bandrol ücretlerindeki yükün azaltılmasını, TRT bütçesinde oluşabilecek açığın doğrudan merkezi yönetim bütçesiyle finanse edilmesini önerdi.


 Karagöl’de şenlik sürüyor Kumluca Karagöl’de şenlik sürüyor

Kumluca Belediyesi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen Karagöl yaylası Şenlikleri ve Boğa Güreşleri etkinliklerinin üçüncü akşamında da coşku devam etti


2 Bin Yıllık tepside çay ikramı Kumluca 2 Bin Yıllık tepside çay ikramı

Kumluca İlçesine bağlı Yazır Mahallesi sınırları içinde bulunan Olympos Tatil Köyünde devam eden kazı çalışmalarını ziyaret eden Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve Antalya Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar’a Kazı Başkanı Prof. Dr. Yelda Uçkan 2 Bin yıllık toprak tepside çay ikram etti.


IRMAK YOLU, BAYRAMDAN ÖNCE DENİZLE BULUŞACAK Manavgat IRMAK YOLU, BAYRAMDAN ÖNCE DENİZLE BULUŞACAK

Manavgat Belediyesi tarafından kent hayatına artı değer katacak olan ırmak kenarı kıyı düzenlemeleri kapsamında, D-400 karayolunun geçtiği çevre yolu köprüsünden, Sorgun Boğaz Otel arasında kalan ırmak kıyısına yürüyüş ve bisiklet yolu yapımı, kurban bayramı öncesinde tamamlanacak


Akdeniz Üniversitesi’nin TÜBİTAK Başarısı Güncel Akdeniz Üniversitesi’nin TÜBİTAK Başarısı

Akdeniz Üniversitesi, TÜBİTAK 1601 destek programları kapsamında “Teknoloji Transfer Ofislerine Yönelik Hazırlık, Başlangıç ve Kapasite Artırımı Sağlanması ve Uygulanması 2016 Yılı Çağrısı” değerlendirmeleri sonucu destek almaya hak kazandı.


ANTALYA YÜZÜYOR Spor ANTALYA YÜZÜYOR

Antalyaspor Yaz Kupası Haluk Yelten Açık Su Yüzme Yarışı, bu yıl 27 Ağustos’ta düzenlenecek.


“Damla Projesi” Öğrencilerinden Akdeniz Üniversitesi’ne Ziyaret Güncel “Damla Projesi” Öğrencilerinden Akdeniz Üniversitesi’ne Ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen Damla Projesi kapsamında Antalya’ya gelen öğrenciler Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ı ziyaret etti.


MİNİK BASKETBOLCULAR ÇOK HIRSLI Spor MİNİK BASKETBOLCULAR ÇOK HIRSLI

Milli takım ve kulüp takımları düzeyinde büyük başarıların kazanıldığı basketbola ilgi artıyor. Muratpaşa Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nce açılan yaz spor okulunda, basketbol en çok ilgi gören branşların başında geliyor.


AMAÇ SAĞLIKLI MURATPAŞA Sağlık/Kadın AMAÇ SAĞLIKLI MURATPAŞA

Muratpaşa Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nce verilen diyetisyen hizmetinden yılın ilk 7 ayında 2112 vatandaş yararlandı


BU ÇOCUKLAR HARİKA Güncel BU ÇOCUKLAR HARİKA

Muratpaşa Belediyesi Zeytinköy Bilim ve Eğitim Merkezi’nde başlatılan elektronik – robotik ve yazılım-kodlamayı buluşturan yeni nesil eğitim sistemine katılan çocuklar bir harika. Küçük mucitlerle buluşan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Sizler harikasınız, birşeyler icat etme derdiniz var. Yaptığınız şeyleri küçümsemeyin” dedi


Yağmursuyu çalışması ertelendi Güncel Yağmursuyu çalışması ertelendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü’nün, Avni Tolunay Caddesi ile Narenciye Caddesi 1433’üncü Sokak kesişiminde 15-30 Ağustos 2017 tarihleri arasında 2 etap halinde gerçekleştireceğini duyurduğu yağmursuyu çalışmaları ertelendi.


CHP'li Niyazi Nefi Kara'dan imza günü Güncel CHP'li Niyazi Nefi Kara'dan imza günü

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, Şüpheli Asker Ölümlerini anlattığı “Er Mektubu Görülememiştir” isimli kitabının imza gününde vatandaşlarla bir araya geldi ve kitaplarını imzaladı.


BEBEĞİNDE REFLÜ OLAN ANNELERE 10 ÖNEMLİ TAVSİYE Sağlık/Kadın BEBEĞİNDE REFLÜ OLAN ANNELERE 10 ÖNEMLİ TAVSİYE

Çocuklarda çok sık rastlanan mide içeriğinin yemek borusuna hatta ağza kadar geri gelmesi hali olan reflü, bebeklerde 1’inci aydan itibaren görülmeye başlar ve kusmalara neden olur.


BAŞARILI GENEL MÜDÜR, ANTALYA’DAN HİNT OKYANUSU’NA TRANSFER OLDU Ekonomi/Turizm BAŞARILI GENEL MÜDÜR, ANTALYA’DAN HİNT OKYANUSU’NA TRANSFER OLDU

Turizmin tanınmış Genel Müdürlerinden Erdinç Savul, Hint Okyanus’unda yer alan Mauritius adasında bulunan Maritim Crystals Beach Hotel`e Genel Müdür olarak atandı.


Meclis Başkanı İsmail Kahraman Vekâletini Kızılay’a Verdi Güncel Meclis Başkanı İsmail Kahraman Vekâletini Kızılay’a Verdi

Kızılay’ın Kurban Bayramı’nın bereketini muhtaç sofralara taşımak için 2 Ağustos’ta başlatmış olduğu Kurban Kampanyası’na üst düzey ilk vekâlet Meclis Başkanı İsmail Kahraman’dan geldi.


BETÜL’ÜN HAYALİ GERÇEK OLDU Spor BETÜL’ÜN HAYALİ GERÇEK OLDU

Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımının 15 yaşındaki oyuncusu Betül Karaaslan, idolü olan Yeliz Özel’le aynı takımda olmanın mutluluğunu yaşıyor. Betül; “Onunla resim çektirmek bile güzel gelirken şimdi aynı takımda oynuyorum” diyerek yaşadığı mutluluğu anlattı


510 bin defa ‘nasıl yardımcı olabilirim’ dediler Güncel 510 bin defa ‘nasıl yardımcı olabilirim’ dediler

Turunç Masa hizmet vermeye başladığı 17.11.2014 tarihinden itibaren yaklaşık 2 buçuk yılda 510 bin defa ‘nasıl yardımcı olabilirim’ dedi. Vatandaşlardan toplam 259 bin 728 başvuru alan Turunç Masa görevlileri zaman zaman ilginç mesajlarla da karşılaşıyor


Başkan Böcek, fasulye tarlasında ‘çapa’ yaptı..
 Güncel Başkan Böcek, fasulye tarlasında ‘çapa’ yaptı..


Konyaaltı Belediyesi, Yarbaşçandır Mahallesi’nde tarımı teşvik etmek amacıyla fasulye yetiştiriyor. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, fasulye tarlasında çapa yaparak, Çandır Fasulyesi’ni tanıttı.
Başkan Gül tenis oynadı Kemer Başkan Gül tenis oynadı

Kemer Belediyesi ile Beldibi Ortaokulu tarafından düzenlenen masa tenisi turnuvasına katılan Kemer protokolü, tenisteki hünerlerini sergilediler. Başkan Mustafa Gül, 8 ay aradan sonra yeniden masa tenisi maçı yaptı.


4. DRAGON KANO ŞENLİKLERİ 24 AĞUSTOSTA BAŞLIYOR Manavgat 4. DRAGON KANO ŞENLİKLERİ 24 AĞUSTOSTA BAŞLIYOR

Manavgat Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Turnuvası adı altında Dragon Kano şenlikleri düzenleyecek. Şenlikler 24-25-26 Ağustos tarihlerinde Titreyengöl’de yapılacak


 EMPATİ GÜNÜ KANUN TEKLİFİ OLDU Siyaset EMPATİ GÜNÜ KANUN TEKLİFİ OLDU

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın, 1 Ağustos’un ‘Dünya Empati Günü’ ilan edilmesi önerisi, kanun teklifi oldu. ‘Dünyada empati günü ilan edilmesini beklemeden bizler Türkiye’de bunu yapabiliriz’ diyen CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, kanun teklifini TBMM Başkanlığı’na sundu


PLAJDA SPOR VAR Güncel PLAJDA SPOR VAR

Muratpaşa Belediyesi’nin sağlıklı yaşam için herkesi spora davet eden etkinlikleri kapsamında güne Çağlayan Spor Salonu’nda sporla başlayan evkadınları, falezlerde doğa yürüyüşü ile devam edip Falez Plajları’nda zumba yapıyor ardından da denize giriyor


 BİLGİSAYAR OYUNLARI TARTIŞILIYOR Teknoloji/Bilim/İnternet BİLGİSAYAR OYUNLARI TARTIŞILIYOR

Türkiye’de ergen gençlerin yüzde 3.6’sı internet ve teknoloji bağımlısı…


Türkiye deprem kuşağında yaşadığını hatırladı! Güncel Türkiye deprem kuşağında yaşadığını hatırladı!

Doğal afetler, kuşkusuz insanoğlunun hiçbir zaman yaşamak istemediği, ancak bundan kaçabilmesinin de mümkün olmadığı bir durum. En iyi korunma yolu, önceden alınacak sıkı tedbirler....


VALİ KARALOĞLU’NDAN ESNAFA ZİYARET Güncel VALİ KARALOĞLU’NDAN ESNAFA ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Adlıhan Dere ile birlikte Sinan Mahallesi Eski Halk Pazarı esnafını ziyaret etti.


 MURGEM’in başarısı tescillendi Güncel MURGEM’in başarısı tescillendi

LYS tercih sonuçlarına göre 829 MURGEM’li öğrenci üniversiteli oldu


Bırakın sol elini kullansın Sağlık/Kadın Bırakın sol elini kullansın

Solakların en çok karşılaştığı sorunların başında sağ ellerini kullanmaları baskısı bulunmaktadır. Solaklığın beyindeki organizasyon farklılığından kaynaklandığını belirten uzmanlar, özellikle çocuklara yapılan baskıların pekçok soruna davetiye çıkarabileceğine dikkat çekiyor.


Manavgatlı çocuklar yüzme öğreniyor Manavgat Manavgatlı çocuklar yüzme öğreniyor

Okulların tatile girmesiyle birlikte öğrencilerin yaz tatillerini daha verimli geçirmelerine olanak sağlayan Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ta ücretsiz yüzme kursu açtı. Örnek Mahallesi’nde bulunan 75. yıl İlköğretim Okulu bahçesine kurduğu portatif yüzme havuzu ile 560 çocuk yüzme becerisini geliştiriyor.


Acil durumlarda saniyeler içinde anons! Teknoloji/Bilim/İnternet Acil durumlarda saniyeler içinde anons!

SMG’nin anında anons hizmeti push audio ile mağazalarda güvenlik üst seviyeye çıkıyor!


Korkuteli’nde asfalt ve altyapı çalışması Korkuteli Korkuteli’nde asfalt ve altyapı çalışması

Büyükşehir Belediyesi ilçelerde sürdürdüğü altyapı ve asfalt çalışmalarına devam ediyor. Korkuteli Uzunoluk ve Karşıyaka mahallelerinde 30 kilometrelik asfalt ve kanalizasyon çalışmalarına başlandı.


Avni Tolunay ve Narenciye’de yağmur suyu çalışması... 15 gün trafiğe kapatılacak Güncel Avni Tolunay ve Narenciye’de yağmur suyu çalışması... 15 gün trafiğe kapatılacak

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü’nün yağmur suyu çalışmaları nedeniyle Meydankavağı Mahallesi-Avni Tolunay Caddesi ile Narenciye Caddesi-Demircikara Mahallesi 1433 sokak kesişimi iki etap halinde 15 Ağustos Salı günü 15 gün süreyle trafiğe kapatılacak. Bu süreçte trafik, alternatif yollardan sağlanacak.


Dijital teknoloji gazeteciliği dönüştürüyor Teknoloji/Bilim/İnternet Dijital teknoloji gazeteciliği dönüştürüyor

Dijital teknolojilerin gelişmesine bağlı gazetecilik olgusu da dönüşüyor.


Kepezspor’dan Antalya'ya Teşekkür Spor Kepezspor’dan Antalya'ya Teşekkür

Nitelikli projeleri, modern tesisleri ve uzman antrenör kadrosuyla Antalya’da sporun marka değeri olan Kepez Belediyesi Spor Kulübü, spor okullarına gösterilen ilgiden dolayı Antalyalı sporseverlere teşekkür etti.


Tütüncü şantiyeleri denetledi Güncel Tütüncü şantiyeleri denetledi

Kepez’in dört bir yanındaki hizmet yatırımlarını sürekli denetleyen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, inşaatların istenen özelliklerini kontrol ediyor.


Kara’dan 1 Ağustos Empati Günü Teklifi Siyaset Kara’dan 1 Ağustos Empati Günü Teklifi

CHP 1 Ağustos’un Empati Günü olması için kanun teklifini TBMM’ye sundu. CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara tarafından hazırlanan kanun teklifinde her yılın 1 Ağustos gününün Empati Günü olarak kutlanması önerildi.


BYEGM’DEN ‘GAZETECİLER İÇİN BASIN KARTI REHBERİ’ Güncel BYEGM’DEN ‘GAZETECİLER İÇİN BASIN KARTI REHBERİ’

Basın, Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, tüm basın mensupları için eşsiz bir kaynak niteliği taşıyacak "Gazeteciler için Rehber Serisi"nin birinci kitabını yayımladı. "Gazeteciler için Basın Kartı Rehberi"nde, Basın Kartı ile ilgili her konu ayrıntılarıyla ele alınıyor.


BESİN ZEHİRLENMESİNE KARŞI 14 ÖNERİ Sağlık/Kadın BESİN ZEHİRLENMESİNE KARŞI 14 ÖNERİ

Yorgunluk, üşüme, baş ağrısı, baş dönmesi, mide sorunları, ishal, kramplar, görme sorunları… Şiddetli durumlarda bağırsak problemlerine kadar gidebiliyor, hatta zamanında müdahale edilmezse hayata bile mal olabiliyor. Bu problemlere yol açan tablonun adı, yaz aylarında sıkça görülen “besin zehirlenmesi” Besinler içerdikleri su, protein ve karbonhidrat miktarlarıyla bakterilere üremeleri için oldukça uygun ortam oluşturuyorlar.


Bandrol zammı yürürlükte... Bin liralık telefona 622,5 lira vergi Ekonomi/Turizm Bandrol zammı yürürlükte... Bin liralık telefona 622,5 lira vergi

Bakanlar Kurulu kararı ile yeniden düzenlenen TRT bandrol ücreti cep yakıyor. Cep telefonunda yüzde 6’dan yüzde 10’a yükseltilen TRT payı nedeniyle bin TL’lik cep telefonunun ithalatında 622,5 TL vergi ödenecek.


Ölmek üzere olan köpek tedavi edildi Kumluca Ölmek üzere olan köpek tedavi edildi

Kumluca İlçesi Sahilinde belediye çalışanları tarafından görülen yaralı köpek tedavi edildi


Fakülteyi kazandığını öğrenince okulu yaptıran iş adamının yanına koştu Kumluca Fakülteyi kazandığını öğrenince okulu yaptıran iş adamının yanına koştu

Kumluca’da 2013 – 2014 Eğitim Öğretim Yılında eğitim veremeye başlayan Havva- Sedat Avcıoğlu Fen Lisesi bu yıl mezunlarını verdi


1.Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 3x3 Sokak Basketbolu Turnuvasına Rekor Katılım Spor 1.Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 3x3 Sokak Basketbolu Turnuvasına Rekor Katılım

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleştirilen 1. Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 3x3 Sokak Basketbolu Antalya’da rekor katılımla başladı.


BTÜ’lü mühendis adayları Mitsubishi Electric robotuyla projeler geliştiriyor Teknoloji/Bilim/İnternet BTÜ’lü mühendis adayları Mitsubishi Electric robotuyla projeler geliştiriyor

İnsan kolu ve 3D joystick ile kontrol edilen robotlar Endüstriyel robot teknolojilerine yön verecek mühendislerin yetiştirilmesine katkı sağlamayı hedefleyen Mitsubishi Electric, üniversitelere Robot Eğitim Merkezi kurulmasına destek oluyor. Bu kapsamda Mitsubishi Electric tarafından Bursa Teknik Üniversitesi’ne (BTÜ) hibe edilen 6 eksenli endüstriyel robot, PLC ve sürücü sistemleri, öğrencilerin uygulamalı derslerinde kullanılıyor.


“HOŞÇAKAL” DEMEYİ ÖĞRENMEYEN ÇOCUK KREŞE GİTMEMELİ Sağlık/Kadın “HOŞÇAKAL” DEMEYİ ÖĞRENMEYEN ÇOCUK KREŞE GİTMEMELİ

Doğduğu andan itibaren dünyaya uyum sağlamaya çalışan çocuğunuzun sağlıklı gelişimi oldukça önemlidir. Bu anlamda çocukların gelişimini fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal ve toplumsal alanlarda takip etmek gereklidir.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70453 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...