Perşembe, 21 Mart 2019
 Yeşilaycı Gençler Kış Kampında Bir Araya Geldi Güncel Yeşilaycı Gençler Kış Kampında Bir Araya Geldi

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Yeşilay’ın 17-27 Nisan 2017 tarihleri arasında Bağımlılıklara karşı alternatif bir yaşam tarzı oluşturmaya çalışan Yeşilay Kış Gençlik Kampı başladı.


DİSLEKSİ PROJESİ HIZ KAZANDI Güncel DİSLEKSİ PROJESİ HIZ KAZANDI

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi arasında, "Disleksili Öğrencilerin Desteklenmesine İlişkin İşbirliği Protokolü" imzalanmıştı. Bu protokol sonrası ise Disleksi projesi hız kazandı.


 Neşet Ertaş türküleriyle anıldı Kültür/Sanat Neşet Ertaş türküleriyle anıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türk Müziği’nin büyük emektarı halk sanatçısı Neşet Ertaş’ı kültür konseri ile andı. Konserde Prof. Dr. Erol Parlak, Neşet Ertaş’ın en çok sevilen türkülerini seslendirdi.


Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu’nda Bilinçlendirme Platformu Serik Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu’nda Bilinçlendirme Platformu

Akdeniz Üniversitesi Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler 2. sınıf öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında ‘Meme Kanserinde Erken Teşhisin Önemi’ adlı bilinçlendirme platformu düzenledi.


Antalya’da metrekare fiyatı 2 bin TL’ye koşuyor Ekonomi/Turizm Antalya’da metrekare fiyatı 2 bin TL’ye koşuyor

Hürriyet Emlak, 2017 Mart Emlak Endeksi’ni açıkladı.. Satılık konutta metrekare fiyatı 2 bin 800 TL’ye yaklaştı


BAKANLIKTAN KIRSAL KALKINMAYA 50 MİLYON LİRA HİBE Ekonomi/Turizm BAKANLIKTAN KIRSAL KALKINMAYA 50 MİLYON LİRA HİBE

Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülen Kırsal Kalkınmayı Destekleme Programı’nın 11. Etabı başvuru sonuçları belli oldu. Program kapsamında 85 proje Bakanlıkça onaylanırken, toplamda 49.7 milyon lira hibe almaya hak kazandı.


Envar’dan eğitim semineri Güncel Envar’dan eğitim semineri

Özel Antalya Envar Koleji, geleceğin okulları ve etkili anne-baba eğitimi semineri düzenledi. Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’ndeki seminere, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.


ANTALYA DOB’DAN TURİZME DESTEK Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DAN TURİZME DESTEK

Antalya Devlet Opera ve Balesi, bu yıl birincisi düzenlenecek Uluslararası Antalya Turizm Festivali”ne destek amacıyla Kadınlar Çiçek Açıyor Platformu ile işbirliği protokolü imzaladı.


BEŞİKTAŞ ALMANYA DORMUNT FUTBOL OKULU KEMER’DE Kemer BEŞİKTAŞ ALMANYA DORMUNT FUTBOL OKULU KEMER’DE

Beşiktaş Almanya Dormunt futbol okulu Paskalya Bayramı nedeniyle verilen arayı Kemer’de hem tatil çalışma ile geçiriyor.


Ekonomi/Turizm "GÜNDEM EKONOMİYE DÖNMELİ"

ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, “Türkiye seçimini yaptı, gündemi ekonomiye döndürmeli, üretim, istihdam ve ihracatı artırmanın yollarını aramalıyız.”


Muratpaşa’dan bir ilk: Antalya Çocuk ve Genç Bale Festivali Kültür/Sanat Muratpaşa’dan bir ilk: Antalya Çocuk ve Genç Bale Festivali

Muratpaşa Belediyesi, Rusya Dostluk ve Dayanışma Derneği ve Antalya Devlet Opera ve Balesi işbirliğiyle balenin en sıra dışı festivalini gerçekleştiriyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında farklı şehirlerden 11 bale okulunun 7 – 17 yaş arası balet ve balerinleri Haşim İşcan Kültür Merkezi sahnesinde olacak.


Engelliler çözüm bekliyor.. Güncel Engelliler çözüm bekliyor..

Antalya Kent Konseyi Engelliler Meclisi, yerel yönetimler bünyesinde Engelli Bireyler ve Aileleri Gündüz Sosyal Destek Merkezi açılması önerisinde bulundu.


BUDAK: “REFERANDUM SONUCU; GALİPTİR BU YOLDA MAĞLUP” Siyaset BUDAK: “REFERANDUM SONUCU; GALİPTİR BU YOLDA MAĞLUP”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yaptığı yazılı açıklamada, anayasaların toplumsal uzlaşma metinleri olması gerektiğini ancak AKP-MHP yönetimi işbirliğiyle gündeme getirilen anayasa değişikliğinin hiçbir aşamasında uzlaşma aranmadığını kaydetti.


Konyaaltı Belediyesi sınırlarını aştı..
 Güncel Konyaaltı Belediyesi sınırlarını aştı..


Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi, Antalya’nın bir çok ilçesinden öğrenci gruplarını kabul ederek, sokak hayvanlarını ihtiyaç duydukları sevgiyle buluşturuyor.


Siyaset "
Demokrasi çıtamızı yükselteceğiz"

Referandum başarısı kutlamalarına katılan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, yeni Türkiye döneminde daha fazla demokrasi, daha güçlü ekonomi geleceğini söyledi.


Adrese teslim hizmet Kemer Adrese teslim hizmet

Kemer Belediyesi’nin 16 Nisan referandumunda verdiği hizmet sonucu 204 yaşlı ve hasta vatandaş evlerinden sandığa götürülüp yeniden evlerine bırakıldı.


Milletin İradesi İstikrar Dedi Ekonomi/Turizm Milletin İradesi İstikrar Dedi

16 Nisan Pazar günü anayasa değişikliği için yapılan referandumda milletin kararı “EVET” oldu. Gerçekleştirilen referandumda da milletin iradesi istikrar diyerek Türkiye yeni bir döneme girdi.


Kepez’de oy kullanmaya engel yok Güncel Kepez’de oy kullanmaya engel yok

Kepez Belediyesi Evde Sağlık Hizmetleri ekibi, 16 Nisan Referandum’unda oy kullanmak isteyen, ancak tek başına gitme imkanı olmayan vatandaşlar için iş başında olacak.


Kemerli sporcuların büyük başarısı Kemer Kemerli sporcuların büyük başarısı

Kemer Belediyesi’nin katkısıyla düzenlenen Bocce Petank İl Şampiyonası’nda Kemerli 26 öğrenci madalya aldı. Başkan Gül, “ İlçemize bu başarıyı getiren tüm sporcuları kutluyorum” dedi.


Kemer çiçek açtı Kemer Kemer çiçek açtı

Kemer Belediyesi ilçenin 4 bin yanını bahar çiçekleri ile donatıyor. Merkez Mahallesi’ndeki Ali ve Nuray Berberoğlu Kavşağı’nda da bitkisel peyzaj öğeleriyle çiçek motifi yapıldı.


Başkan Türel’den sandık çağrısı ‘Milletimize güveniyoruz’ Korkuteli Başkan Türel’den sandık çağrısı ‘Milletimize güveniyoruz’

Korkuteli’nde referandumu anlatan Başkan Menderes Türel, tüm Antalyalıları sandık başına giderek vatandaşlık borçlarını yerine getirmeye davet etti. Türel, “Ülkemizin geleceğine yön verecek, devleti omzundaki yüklerden, ayağındaki bağdan kurtaracak, hızlı kalkınmasını sağlayacak son derece önemli bir kararı oylayacağız. Milletimize güveniyoruz” dedi.


Başkan Uysal ANTİAD’ta konuştu: “Parti seçmiyoruz” Güncel Başkan Uysal ANTİAD’ta konuştu: “Parti seçmiyoruz”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’la birlikte katıldığı Antalya İşadamları Derneği’nin (ANTİAD) sabah programında “Pazar günü oylayacağımız A partisi ya da B partisi değildir. Oylayacağımız, bundan sonra seçtiğimizi kendi irademizle değiştirelim mi değiştirmeyelim midir” dedi.


AEDAŞ, referandumda kesintisiz enerji için 
sahada olacak Güncel AEDAŞ, referandumda kesintisiz enerji için 
sahada olacak

Antalya, Isparta ve Burdur’da yaklaşık 37 bin 333 kilometrekarelik alanda 1,7 milyon aboneye hizmet veren AEDAŞ, referandum günü elektrik dağıtımında sorun yaşanmaması için alarma geçti. Arıza onarım ve bakım ekiplerinin vardiya düzenleri yeniden belirlenirken, olağanüstü durumlara karşı da ön hazırlıklar yapıldı


Kalp hastalıkları kadın ve erkeklerde birinci ölüm nedeni Sağlık/Kadın Kalp hastalıkları kadın ve erkeklerde birinci ölüm nedeni

Türkiye’de yılda 400 bin kişi kalp hastalıkları nedeniyle hayatını kaybedebilir


ÇOCUKLARINIZI YETİŞTİRİRKEN BU YANLIŞLARDAN KAÇININ Sağlık/Kadın ÇOCUKLARINIZI YETİŞTİRİRKEN BU YANLIŞLARDAN KAÇININ

Çocuk yetiştirirken farkında olmadan yapılan hatalar yüzünden çocuğunuz özgüveni eksik, sabırsız, doyumsuz ve hatta sizden duygusal açıdan uzaklaşmış birer birey haline dönüşebilir. Anne-babaların çocuklarının her istediğini yapmak, aç kalmasın diye zorla yemek yedirmek, başkalarıyla kıyaslamak gibi yaptıkları küçük hataların sonuçları ağır olabilir


İsmail Baha Sürelsan anıldı Kültür/Sanat İsmail Baha Sürelsan anıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı’nın kurucusu Devlet Sanatçısı İsmail Baha Sürelsan, ölümünün 19’ncu yılında, düzenlenen etkinliklerle anıldı. Sürelsan için mezarı başında mevlid ve dua okunurken, İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı TSM İcra Heyeti de konser verdi.


Yusuf İşeri: Zafer Türkiye’nin olacak Siyaset Yusuf İşeri: Zafer Türkiye’nin olacak

Tüm vatandaşları sandık başına giderek vatandaşlık görevi yapmaya çağıran Yusuf İşeri, “15 Temmuz diriliş 16 Nisan yükseliş tarihi olacaktır. Kepez’de sandıklardan evet fışkıracak ve zafer Türkiye’nin olacaktır” dedi.


Dirilişe ve yükselişe destek verdiler Siyaset Dirilişe ve yükselişe destek verdiler

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, 16 Nisan’da yapılacak Anayasa değişikliği referandumu çalışmalarını sahada yürüttü. Ak Parti'nin en genç Milletvekili, Oba, Tosmur, Kadıpaşa ve Saray Mahallelerini dolaştı. Anayasada değişecek 18 maddeyle ilgili merak edilen soruları yanıtladı, nelerin değişeceğini anlattı. Tarihi değişimin kimsenin şahsı için değil ülkenin ve milletin geleceği için yapılacağını söyledi.


Mesele vatan meselesi Siyaset Mesele vatan meselesi

Referandum çalışmasına hız veren Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, yaptığı konuşmada, meselenin bir vatan, millet, bayrak meselesi olduğunu vurguladı.


Muratpaşa’da yüzde 90 memnuniyet Güncel Muratpaşa’da yüzde 90 memnuniyet

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, başkan yardımcılarından birim müdürlerine Muratpaşa çalışanlarıyla biraraya geldiği toplantıda “Biz, sunduğumuz çok nitelikli kamu hizmetiyle hizmet ettiğimiz toplumdan yüzde 90 oranında ‘Memnunuz, başarılıdırlar’ cevabını alan bir belediyeyiz” diye konuştu.


Türel, ‘Artık direksiyonda millet var’ Siyaset Türel, ‘Artık direksiyonda millet var’

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Mehmet Akif Ersoy ve Altınova Sinan Mahallesi’nde halkla buluştu. Türkiye’nin büyük millet sayesinde dimdik ayakta duran bir devlet olduğunu belirten Başkan Türel, ‘Artık direksiyonda millet var. Bu millet varken kimse bu devleti yıkamaz” dedi.


Çok kolay kanama sorunu yaşayanlar dikkat! Sağlık/Kadın Çok kolay kanama sorunu yaşayanlar dikkat!

Her 10.000 doğumda bir görülen hemofili, hayat boyu süren genetik bir hastalıktır. 17 Nisan Dünya Hemofili Günü dolayısıyla açıklama yapan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hematoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi ve Ege Hemofili Derneği Üyesi Prof. Dr. Can Balkan hemofili belirtileri, tedavisi ve hastalık hakkındaki son gelişmeler ile ilgili yararlı bilgiler verdi.


Küresel ticaret AB ve Çin ekonomileri nedeniyle yavaşladı Küresel ticaret AB ve Çin ekonomileri nedeniyle yavaşladı

KPMG ve Thomson Reuters’in ortak düzenlediği 2016 Küresel Ticaret Yönetimi Araştırması’nda çarpıcı detaylar ortaya çıktı.


BAŞKAN ÇALIK HALKIN ARASINDA EVET TURUNDA Serik BAŞKAN ÇALIK HALKIN ARASINDA EVET TURUNDA

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, 16 Nisan’da yapılacak Referandum da İlçe halkından EVET oyu kullanmaları için gece gündüz bütün mahalleleri dolaşarak, destek istedi.


SERİK AVCILAR DERNEĞİNDEN BİR İLK DAHA Serik SERİK AVCILAR DERNEĞİNDEN BİR İLK DAHA

Serik Avcılık Balıkçılık ve atıcılık Spor Kulübü ile KIF (Köpek Irkları Federasyonu)’ın birlikte düzenlediği Fermalı ve Secereli Av Köpekleri Yarışması Belek Mahallesi Beygölü Mevkii’nde gerçekleştirildi.


2 yıl içinde kıyafet boyu değişmeyen çocuklara dikkat Sağlık/Kadın 2 yıl içinde kıyafet boyu değişmeyen çocuklara dikkat

Büyümede duraklama ve boy kısalığı altta yatan hastalığın ilk belirtisi...


Green Card alacaklara asgari ücret müjdesi Green Card alacaklara asgari ücret müjdesi

ABD’de ömür boyu oturma, çalışma, eğitim ve yaşama hakkına sahip olmak isteyenlerin katıldığı Green Card (Yeşil Kart) çekiliş sonuçlarının açıklanmasına iki hafta kala çekilişe katılan binlerce Türk’ü heyecan sardı.


3. İnstagram Alışveriş Şenliği Başlıyor! Teknoloji/Bilim/İnternet 3. İnstagram Alışveriş Şenliği Başlıyor!

Instagram üzerinden online satış yapan kadınların biraraya gelerek, 3.kez gerçekleştirecekleri alışveriş festivali, 3-4 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılacak.


Antalya Emniyet Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası için Protokol İmzalandı Güncel Antalya Emniyet Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası için Protokol İmzalandı

Antalya Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının yetersiz olması ve vatandaşa hizmet veren farklı noktalardaki birimlerin tek bir noktada hizmet vermesini sağlamak amacıyla yeni hizmet binası yapılacak.


İlker Aycı: Her zaman birden fazla dil öğrenin! Güncel İlker Aycı: Her zaman birden fazla dil öğrenin!

Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ etkinliğinde Türk Hava Yolları İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı konuk oldu. Aycı öğrencilere “Mutlaka tek dil ile yetinmeyin, birden fazla dil mutlaka öğrenin” dedi.


BAŞKAN KOZAN” Kararımız Serik BAŞKAN KOZAN” Kararımız " EVET"le.... MİLLET KAZANIYOR, TÜRKİYE KAZANIYOR

Serik AK Parti İlçe Başkanı Mali Müşavir Hasan Kozan” Kararımız Evet ile Millet kazanıyor, Hükümet sistemi neden şimdi gündeme getiriliyor” dedi.


AĞRI TEDAVİSİNE NÖRALTERAPİ İLE YENİ BİR YAKLAŞIM Sağlık/Kadın AĞRI TEDAVİSİNE NÖRALTERAPİ İLE YENİ BİR YAKLAŞIM

Farklı tedavi teknikleri uygulamasına rağmen geçmeyen ağrılara yönelik alternatif bir yöntem bulunuyor.


SERİK’E 5 GERİ DÖNÜŞÜM MERKEZİ Serik SERİK’E 5 GERİ DÖNÜŞÜM MERKEZİ

Serik Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından Serik’te 5 Mobil Atık Getirme Merkezleri oluşturuldu.


Maliye Bakanı Naci Ağbal’dan perakende sektörüne yazar kasa müjdesi Ekonomi/Turizm Maliye Bakanı Naci Ağbal’dan perakende sektörüne yazar kasa müjdesi

Organiza gıda perakende sektörünün en büyük buluşması olan Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı'nda (YZB 2017), Maliye Bakanı Naci Ağbal perakende sektörüne yeni nesil yazar kasalara geçişle ilgili müjdeyi verdi.


ATAY USLU: BİR YÜKSELİŞ DEVRİNİN DOĞUŞUNA TANIK OLUYORUZ.BU BİR ŞEREFTİR.. Siyaset ATAY USLU: BİR YÜKSELİŞ DEVRİNİN DOĞUŞUNA TANIK OLUYORUZ.BU BİR ŞEREFTİR..

AK Parti Antalya Milletvekili Atay USLU 16 Nisan Halkoylaması ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.


SÜMER “16 NİSAN YÜKSELİŞİMİZ OLACAK” Siyaset SÜMER “16 NİSAN YÜKSELİŞİMİZ OLACAK”

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer'den referandum öncesi son çağrı...
Akdeniz Sanayi Sitesi’ne 290 yeni dükkan Güncel 

Akdeniz Sanayi Sitesi’ne 290 yeni dükkan

Büyükşehir Belediyesi Başkanı Türel ile birlikte Akdeniz Sanayi Sitesi esnafının konuğu olan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, yeni imar çalışmalarıyla 290 yeni dükkana yer açılacağını müjdeledi.


ARALIKLI DİŞLER SADECE ESTETİK BİR SORUN MU? Sağlık/Kadın ARALIKLI DİŞLER SADECE ESTETİK BİR SORUN MU?

Aralıklı dişlerin sadece estetik değil, işlevsel olarak da problem teşkil ettiğini belirten İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kerem Aras, çiğneme kuvvetlerine tek başına karşı koyamayarak diş kaybına sebebiyet vereceğini söylüyor.


Yatırım Finansman
Antalya’da yatırımcılar için 
Yatırım Stratejileri Semineri düzenledi
 Ekonomi/Turizm Yatırım Finansman
Antalya’da yatırımcılar için 
Yatırım Stratejileri Semineri düzenledi


Yatırım Finansman’ın yatırımcıları bilinçlendirmek üzere 
düzenlediği Yatırım Stratejileri Seminerleri büyük ilgi gördü.


 Esnafın kahramanı Türel Güncel Esnafın kahramanı Türel

Mesleğinde 30 yılını dolduran şoförler için düzenlenen plaket törenine katılan Başkan Türel’e esnaftan övgü ve teşekkür geldi.


Şampiyon aşçılardan Başkan Gül’e teşekkür Kemer Şampiyon aşçılardan Başkan Gül’e teşekkür

Kemer Belediyesi’nin desteği ile gittikleri Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri’nden 23 madalya ile dönen Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Başkan Gül’ü ziyaret ederek katkıları için teşekkür ettiler.


Türel: “PKK’lılara ağızlarının payını verdim” Güncel Türel: “PKK’lılara ağızlarının payını verdim”

Haşim İşcan Mahallesi’ndeki vatandaş buluşmasında, Avrupa Konseyi toplantısında PKK’lıların 16 Nisan’da sizi üzeceğiz sataşmalarına maruz kaldığını anlatan Türel, “Bu büyük millet Kurtuluş Savaşı, Çanakkale, 15 Temmuz Destanı’nı yazdı. 16 Nisan’da da destan yazacak. Sandıklardan evet çıkacak siz teröristler üzüleceksiniz. Türk milleti sevinecek dedim. Ağızlarının payını verdim” dedi.


Türel, Hal ve Akdeniz Sanayi Esnafının konuğu oldu: ‘Hali taşımıyoruz’ Güncel Türel, Hal ve Akdeniz Sanayi Esnafının konuğu oldu: ‘Hali taşımıyoruz’

Antalya Hal Esnafı ve Akdeniz Sanayi Esnafı ziyaretleri ile güne başlayan Başkan Türel, toptancı halin taşınmayacağını açıklayarak, “Hal esnafımız böyle istedi. Biz de onların kararını uygulayacağız” dedi. Türel, Akdeniz Bulvarı üzerinden sanayi sitesine dönüş imkanı sağlayan kavşağı köprülü katlı kavşak haline getireceklerini de müjdeledi.


Senede Bir Kez Göz Muayenesi Hayat Kurtarabiliyor Sağlık/Kadın Senede Bir Kez Göz Muayenesi Hayat Kurtarabiliyor

Yapılan araştırmalara göre, her yıl bütün dünyada 7 milyonu aşkın kişi önlenebilir sebeplerden dolayı görme yetilerini kaybediyor. Doğduğumuz andan itibaren; yaş, genetik sebepler, sistematik hastalıklar gibi pek çok dış faktör göz sağlığını tehdit ediyor.


Türkiye’de her üç taraftardan biri deplasmana gidiyor Spor Türkiye’de her üç taraftardan biri deplasmana gidiyor

Seyahat sitesi momondo’nun yeni araştırması, spor ile seyahat arasındaki ilişkiyi mercek altına alıyor. Spor tutkunu beş ülkede yapılan araştırmaya göre Türk taraftarlar deplasmana gitmeyi en çok sevenler arasında!


Bahar yorgunluğunun nedeni nedir? Sağlık/Kadın Bahar yorgunluğunun nedeni nedir?

Halsizlik, yorgunluk, kaygı, asabiyet, dikkatsizlik ve uyku düzensizlikleri... Eğer bu belirtiler varsa siz de bahar yorgunusunuz.


Başkan Uysal, “En güzelini yapmakla mükellefiz” Güncel Başkan Uysal, “En güzelini yapmakla mükellefiz”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyenin Park ve Bahçeler ve Veteriner İşleri müdürlükleri çalışanlarıyla buraraya geldiği kahvaltıda, “Bizler, çocuğumuz için ne hayal ediyorsak ilçemizde de en güzelini yapmakla mükellefiz. Bunu da yapıyoruz” dedi.


Antalyaspor’da 'Dayanıklılık' Antrenmanı Spor Antalyaspor’da 'Dayanıklılık' Antrenmanı

Çarşamba günü topbaşı yapan Antalyaspor, çalışmalarını sürdürüyor. 

Almanya'nın Berlin kentindeki gurbetçilerimizin kurduğu BSV Hürtürkel takımının U12 Takımı da Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’ne gelerek antrenmanı izledi. BSV Hürtürkel Takımının teknik heyet ve oyuncuları antrenmandan önce takımla sahada hatıra fotoğrafı çektirdi.


5 Mahalle demokrasi bayramı için evet dedi Alanya 5 Mahalle demokrasi bayramı için evet dedi

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, Türkiye’nin dönüm noktası olacak 16 Nisan referandumu çalışmaları kapsamında Alanya’nın mahallelerini tek tek ziyaret ediyor.


Muratpaşa’da engelsiz bir referandum için Güncel Muratpaşa’da engelsiz bir referandum için

Muratpaşa Belediyesi, pazar günü yapılacak Anayasa değişikliği halk oylamasında engellilerin, yaşlıların ve ağır hastaların oy kullanmalarını sağlamak için belediye araçlarını kullanımına sundu. Yapılması gereken tek şey Turunç Masa’nın 444 80 07 numaralı çağrı merkezini arayarak talep oluşturmak.


Başkan Uysal, MURGEM’Lİ gençlerle buluştu Güncel Başkan Uysal, MURGEM’Lİ gençlerle buluştu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Gençlik Eğitim Merkezi’yle (MURGEM) hazırlandıkları üniversite sınavlarının ilk ayağı YGS’de yüzde 98.25’lik başarıyı yakalayan gençlerle buluşmasında “Sizlere baktığımızda, Türkiye’mizin, demokrasimizin emin ellerde olduğunu görüyoruz. Ülkemizin geleceğinin aydınlık, geniş ufuklu ellerde olduğunu görüyor ve mutlu oluyoruz” diye konuştu.


UYSAL: ‘EXPO ALANI TENEFFÜS PARK OLSUN’ Güncel UYSAL: ‘EXPO ALANI TENEFFÜS PARK OLSUN’

ANSİAD KAHVALTILI TOPLANTISI’NIN KONUĞU MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI AVUKAT ÜMİT UYSAL OLDU


Köpek Oyun Parkının üçüncüsü Liman’a
 Güncel Köpek Oyun Parkının üçüncüsü Liman’a


Konyaaltı Belediyesi, Gürsu ve Siteler Mahallesinde geçtiğimiz yıl hizmete açılan köpek oyun parklarının üçüncüsünü, Liman Mahallesi’nde hizmete açtı.


“SARAYDAN KIZ KAÇIRMA” BU SEZON SON KEZ SAHNEDE Kültür/Sanat “SARAYDAN KIZ KAÇIRMA” BU SEZON SON KEZ SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 18 Nisan Salı ve 20 Nisan Perşembe akşamı saat: 20.00’de W.A.Mozart’ın ünlü “Saraydan Kız Kaçırma” operasını bu sezon son kez sahneliyor. Orkestra yönetmenliğini Ömer Yöndem’in yapacağı eseri İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdür ve Sanat Yönetmeni Haldun Özörten sahneye koyuyor.


Piyano Öğrencileri Festivaline Çağrı Kültür/Sanat Piyano Öğrencileri Festivaline Çağrı

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı ve Müzik Topluluğu, 26-27 Mayıs 2017 tarihlerinde yurt içinden birçok öğrencinin katılımı ile ‘1. Piyano Öğrencileri Festivali’ düzenliyor.


BUDAK: “PARTİ BAŞKANININ DEVLETİ ŞEKİLLENDİRDİĞİ SİSTEMİN ADI PARTİ DEVLETİDİR” Siyaset BUDAK: “PARTİ BAŞKANININ DEVLETİ ŞEKİLLENDİRDİĞİ SİSTEMİN ADI PARTİ DEVLETİDİR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, rejim değişikliğiyle kuvvetler ayrılığı ilkesinin yok edilerek, tek kişinin devletin tüm kurumlarını şekillendirme yetkisine ulaşacağını belirterek, “Parti başkanının devleti şekillendirdiği sistemin adı parti devletidir. Getirilmek istenen de budur” dedi.


Akdeniz Üniversitesi 15. Geleneksel Personel Futbol Turnuvası Başladı Spor Akdeniz Üniversitesi 15. Geleneksel Personel Futbol Turnuvası Başladı

Akdeniz Üniversitesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Personel Futbol Turnuvası başladı.


“BURSA’DAN GALİP DÖNMEK İSTİYORUZ” Spor “BURSA’DAN GALİP DÖNMEK İSTİYORUZ”

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde (TB2L) mücadele eden Antalyaspor Basketbol Takımı, 1. Lig hedefine hızla ilerliyor.


Bahar nezlesi işitme kayıplarına neden olabilir mi? Sağlık/Kadın Bahar nezlesi işitme kayıplarına neden olabilir mi?

Havaların giderek ısınmasıyla, artık yavaş yavaş varlığını hissettiren bahar aylarına girmemizle birlikte, çocuklar başta olmak üzere, halk arasında ‘bahar nezlesi’ olarak adlandırılan mevsimsel allerjik hastalıklar ile sıkça karşılaşıyoruz.


Başkan Gül temizlik işçileri ile buluştu Kemer Başkan Gül temizlik işçileri ile buluştu

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, belediyenin temizlik işçileri ile öğle yemeğinde buluştu. Gül, 1 Mayıs İşçi Bayramı öncesi işçilerle bir araya gelmekten mutlu olduğunu belirterek, tüm personele teşekkür etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN YEŞİLBAĞ MAHALLESİ’NE PARK VE MESİRE ALANI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN YEŞİLBAĞ MAHALLESİ’NE PARK VE MESİRE ALANI

Manavgat Belediyesi, kırsal mahallelere ayrımsız ve ayrıcalıksız hizmet götürmeye devam ediyor. Manavgat Belediyesi, kentin en uzak mahallelerinden birisi olan Isparta sınırındaki Yeşilbağ Mahallesi’ne park ve mesire alanı yaptı.


Atay Uslu Kumluca'da çalışmalarına devam ediyor Kumluca Atay Uslu Kumluca'da çalışmalarına devam ediyor

ATAY USLU: "KEMAL KILIÇDAROĞLU GOOGLE BİLE BAKSA SÖYLEDİKLERİNİN YANLIŞ OLDUĞUNU GÖRECEKTİR"


BUDAK: “HALKIN BÜTÇE HAKKI TEK KİŞİNİN KEYFİNE BIRAKILAMAZ” Siyaset BUDAK: “HALKIN BÜTÇE HAKKI TEK KİŞİNİN KEYFİNE BIRAKILAMAZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, getirilmek istenen rejim değişikliğinde bütçe hakkının da zedelendiğini, yeniden değerleme oranındaki artış yetkisinin TBMM’ye baskı niteliğinde olduğunu belirterek, “TBMM bütçeyi onaylamazsa partili başkan yeniden değerleme yoluyla bütçeyi kullanacak. Halkın bütçe hakkı, tek kişinin keyfine bırakılamaz. Bu girişim demokrasiden geriye gidiştir” dedi.


MANAVGAT BELEDİYESİ 6. YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ  7 MAYIS’TA YAPILACAK Spor MANAVGAT BELEDİYESİ 6. YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ 7 MAYIS’TA YAPILACAK

6. Manavgat Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri, bu yıl 7 Mayıs 2017 Pazar günü Manavgat Atatürk Stadyumu’nda yapılacak. Bu yıl Manavgat Belediyesi Yağlı Pehlivan güreşlerinin, 656. Edirne Kırkpınar öncesinde yapılması ve Türkiye’deki ilk güreşlerden biri olması ise Manavgat güreşlerinin önemini bir kat daha artırdı.


EN ÇOK KONUŞULAN ARAŞTIRMA ŞİRKETLERİ BELLİ OLDU Güncel EN ÇOK KONUŞULAN ARAŞTIRMA ŞİRKETLERİ BELLİ OLDU

Türkiye, 16 Nisan Pazar günü yapılacak olan referanduma kilitlenirken kamuoyu araştırmaları yapan anket firmaları seçime günler kala yapmış oldukları anketleri ardı ardına açıklamaya devam ediyor.


BUDAK: “DARBECİ EVREN’İN AKLINA GELMEYEN YETKİLER BİR KİŞİYE VERİLECEK” Aksu BUDAK: “DARBECİ EVREN’İN AKLINA GELMEYEN YETKİLER BİR KİŞİYE VERİLECEK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, getirilmek istenen “ucube” rejim değişikliğiyle, tüm yetkilerin denetimsiz bir şekilde bir kişiye verileceğini belirterek, “Darbeci Kenan Evren’in bile aklına gelmeyen yetkiler bir kişiye verilecek. Hem de denetimsiz ve kontrolsüz şekilde. Halkımız 16 Nisan’da Türkiye’nin sonu felaket olacak bir maceraya sürüklenmesine izin vermeyecektir” dedi.


Çevre Hizmet Ödülleri-2016 Sahiplerini Buldu Güncel Çevre Hizmet Ödülleri-2016 Sahiplerini Buldu

Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi ile Mühendislik Fakültesi tarafından düzenlenen Çevre Hizmet Ödülleri-2016 sahiplerini buldu.


MANAVGAT BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR, ÇOCUKLAR YETENEKLERİNİ SERGİLİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR, ÇOCUKLAR YETENEKLERİNİ SERGİLİYOR

Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği kapsamında çocukların yaratıcılık gücünü ve hayal dünyalarını geliştirmek amacıyla eğlence projesi düzenledi


“Erken Teşhis Hayat Kurtarır” Sağlık/Kadın “Erken Teşhis Hayat Kurtarır”

Kanser, günümüzün en önemli sağlık sorunlarından birisidir. Erken tanı ve tedavi, kanserli hastalarda önemli oranda iyileşme sağlamaktadır.


BUDAK: “16 NİSAN KORKU İMPARATORLUĞUNUN ÇÖKÜŞÜNÜN MİLADI OLACAK” Manavgat BUDAK: “16 NİSAN KORKU İMPARATORLUĞUNUN ÇÖKÜŞÜNÜN MİLADI OLACAK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Manavgat’ta halka rejim değişikliğini anlattı. Referandum sürecinde tüm bölgelerde çalışma yürüttüğünü ve halkın büyük bölümünün ucube rejim değişikliğini kabul etmediğini gördüğünü kaydeden Budak, bu sonucun anketlere de yansıdığını söyledi.


HAVUZDA YILDIZ GİBİ PARLADILAR Spor HAVUZDA YILDIZ GİBİ PARLADILAR

Sosyal sorumluluk kapsamında Antalyaspor Yüzme Şubesi’nin antrenör ve tesis desteğiyle yüzme yarışlarına takım olarak katılan Atatürk Ortaokulu, Antalya ikincisi olmayı başardı.


“Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’nden Kişiler Arası İletişim Eğitimi” Sağlık/Kadın “Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’nden Kişiler Arası İletişim Eğitimi”

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Halenur Şahin tarafından hastane çalışanlarına hastane toplantı salonunda Kişiler Arası İletişim Eğitimi verildi.


ÇOCUK KÜLTÜR MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEYECEK Manavgat ÇOCUK KÜLTÜR MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEYECEK

Manavgat Belediyesi Çocuk Kültür Merkezi öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği kapsamında 22 Nisan Cumartesi günü, Cumhuriyet Meydanı’nda yapacakları etkinlikler ile hünerlerini sergileyecek


ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI EVLİLİK TEKLİFİYLE TAÇLANDI Manavgat ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI EVLİLİK TEKLİFİYLE TAÇLANDI

Antalya Süper Amatör Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Manavgat Belediyespor’un, şampiyonluk kutlamaları kaleci Uğurcan Kadir Mutlu’nun sürpriz evlilik teklifi yapması coşkuyu ikiye katlandı


Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları’nın 22’incisi Düzenleniyor Güncel Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları’nın 22’incisi Düzenleniyor

Akdeniz Üniversitesi tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları’nın bu yıl 22’incisi düzenleniyor.


Yaz Aylarına Girmeden Beslenmeye Dikkat         Gazipaşa Yaz Aylarına Girmeden Beslenmeye Dikkat

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Gazipaşa Devlet Hastanesi Diyetisyeni Evren Bolkan, kış aylarını geride bırakarak yaz aylarına girmek üzere olduğumuz bugünlerde beslenmenin önemine dikkat çekti.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA SATRANÇ TURNUVASI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARA SATRANÇ TURNUVASI

Türkiye Satranç Federasyonu Manavgat Temsilciliği ve Manavgat Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen 23.Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çocuk Şenliği ve Satranç Turnuvası, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşti


Güncel "TEOG Sınavı ve Ailem" Konferansı

Özel Önder Altıntaş Eğitim Kurumları tarafından organize edilen, “Teog Sınavı ve Ailem” konulu konferans genel merkezinde düzenlendi.


Genç Hentbolculardan  A Takımlarına 1 Puan Hediye Spor Genç Hentbolculardan A Takımlarına 1 Puan Hediye

6-10 Nisan günleri arasında Bursa’da düzenlenen Erkekler Süper Gençler Ligi’nin son etap müsabakalarında Antalyaspor Genç Hentbol Takımı müsabakalar sonunda kazandığı 11 puanla ligi tamamladı.


BAŞKAN SÖZEN ÇALIŞIYOR, CADDELER GÜZELLEŞİYOR Manavgat BAŞKAN SÖZEN ÇALIŞIYOR, CADDELER GÜZELLEŞİYOR

Manavgat Belediyesi, Mithatpaşa ve Gülveren Caddeleri için hazırladığı düzenleme projelerine hızla devam ederken, Başkan Şükrü Sözen de sık sık çalışmaları yerinde denetliyor


Doğa Yürüyüşçüleri İlk Defa Bu Seminerde Buluştu Spor Doğa Yürüyüşçüleri İlk Defa Bu Seminerde Buluştu

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüğü ve Türkiye Dağcılık Federasyonu Antalya İl Temsilciliği tarafından düzenlenen “Doğa Yürüyüşü Eğitim Semineri” Türkiye’de ilk defa Antalya’da gerçekleştirildi.


⁠⁠⁠Sporculara Sağlık Eğitimi Verildi Spor ⁠⁠⁠Sporculara Sağlık Eğitimi Verildi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Sağlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Eğitim Merkezi’ndeki (Korkuteli Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezi ve Elmalı Güreş Eğitim Merkezi) antrenör ve sporculara ’sporcu sağlığı eğitimi’ verildi.


Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne  İngiliz Hastadan Teşekkür Alanya Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne İngiliz Hastadan Teşekkür

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Alanya EAH) Acil Servisi’ne başvuran İngiliz vatandaşı Ge Frederıck Leo Morley kalça kırığı nedeniyle ameliyata alındı.


Bahara özel beslenme önerileri  Sağlık/Kadın Bahara özel beslenme önerileri

Özellikle gribal enfeksiyonlara karşı vücudun bu geçiş döneminde hassasiyetinin arttığını vurgulayan Anadolu Sağlık Merkezi Tamamlayıcı Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Uzmanı Tuba Örnek, “Bahar aylarında enfeksiyonlarla baş edebilmek için bağışıklık sistemimizi güçlendirmeliyiz. Bunun için günde en az 5 porsiyon olmak şartıyla meyve ve sebze tüketimini arttırmak, yeterli vitamin ve mineral alımı için çok önemli” açıklamasında bulundu.


Boğaçayı'nda çalışmalar başladı Güncel Boğaçayı'nda çalışmalar başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kanal projesi Boğaçayı’nda çalışmalar başladı. Projenin start aldığını müjdeleyen Başkan Türel, “Bugün Evet deyip Boğaçayı Projesi’ne başladık. Her ne kadar hayır bu proje yapılamaz diyenler olsa da biz evet bu proje yapılacak demiştik. Antalya'da ne zaman imkansızı gerçekleştirecek bir projeye başlasak hep evet diyoruz. Hayatta her şey hep evetle mümkün” dedi. Türel, bu muhteşem projeyi Antalya’ya kazandırmaktan onur duyduklarını söyledi.


YANAN ORMAN AĞAÇLANDIRILACAK Aksu YANAN ORMAN AĞAÇLANDIRILACAK

Aksu Kent Konseyi Yönetim Kurulu, Konsey Başkanı Veli Altıntaş önderliğinde nisan ayı olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.


21. yüzyılın yeniliği: Ameliyatsız Burun Estetiği Sağlık/Kadın 21. yüzyılın yeniliği: Ameliyatsız Burun Estetiği

Yüzün merkezinde yer alan burun, tarih boyunca yüz güzelliğinin en önemli öğesi oldu. Bazen büyük bir burun güçlü bir karakteri simgelerken, bazen minik ve kalkık bir burun güzelliğin göstergesi oldu. Kimi zaman da yüzün tüm ifadesini değiştirip estetiğini bozdu; uzun ve zorlu iyileşme süreçlerine rağmen defalarca ameliyatı göze aldık.


Sağlıklı yaşama dört koldan sarılın! Sağlık/Kadın Sağlıklı yaşama dört koldan sarılın!

Baharın gelmesi ve tatil mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte, kışın alınan fazla kilolardan kurtulmak için birbirinden farklı reçeteler uygulanıyor.


Kral ve Kraliçelerin gecesi... Gözleri yükseklerde… Kültür/Sanat Kral ve Kraliçelerin gecesi... Gözleri yükseklerde…

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ve sinemanın kral ve kraliçesinin seçildiği 1.Sinema Güzeli Yarışması’nın dereceye giren finalistler ile yarışmada jüri üyeliği yapan isimler kutlama partisinde bir araya geldi. Partide sinemanın yeni oyuncu adaylarının heyecanı gözlerinden okunuyordu.


İskeçe – İzmir ticaret köprüsü kurulacak İskeçe – İzmir ticaret köprüsü kurulacak

Yunanistan’da Batı Trakya’da Türklerin en yoğun yaşadığı illerin başında gelen İskeçe ile İzmir arasında ticaret köprüsü kuruluyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...