Cuma, 18 Ekim 2019
ÇENE VE YÜZ TRAVMALARINA DİKKAT! Sağlık/Kadın ÇENE VE YÜZ TRAVMALARINA DİKKAT!

Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı Yrd.Doç.Dr.Özcan Çakmakçıoğlu Konu Hakkında Bilgiler Verdi.


Genç Vekillerden Başkan Genç’e teşekkür Döşemealtı Genç Vekillerden Başkan Genç’e teşekkür

Döşemealtı Belediyesi tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) ruhuna uygun olarak kurulan ve bölgede yaşayan14-25 yaş arası gençlerin yerel yönetimlerde söz sahibi olması amacıyla kurulan Döşemealtı Gençlik Meclisi’nin (DÖGEM) vekilleri Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret edip, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.


Susuzluk öğrenmeyi zorlaştırıyor! Sağlık/Kadın Susuzluk öğrenmeyi zorlaştırıyor!

Waternet Sağlıklı Yaşam Uzmanı Diyetisyen Canan Aksoy, öğrencileri ve velileri uyardı...


Yeterli ve Dengeli Beslenme Okul Çağındaki Çocukların Gelişimi İçin Büyük Önem Taşıyor Sağlık/Kadın Yeterli ve Dengeli Beslenme Okul Çağındaki Çocukların Gelişimi İçin Büyük Önem Taşıyor

Sabri Ülker Vakfı, okul çağındaki çocukların yeterli ve dengeli beslenme alışkanlığı kazanmasının, gelişimleri ve okuldaki başarıları açısından çok önemli olduğunu belirtiyor. Çocuklar arasında şişmanlık kadar önemli sorunlardan birinin de “gizli açlık” olduğuna dikkat çeken Vakıf, düzenli kahvaltı alışkanlığının geliştirilmesinin birçok sorunun önüne geçeceğini vurguluyor.


Liman–İş Sendikası Eğitim, Kültür ve Araştırma Merkezi hizmete açıldı Güncel Liman–İş Sendikası Eğitim, Kültür ve Araştırma Merkezi hizmete açıldı

Liman-İş Sendikası ile Port Akdeniz işbirliğinde yine ve yeni bir örnek çalışmaya daha imza atıldı.


KOSHİM Kütüphanesi yeni eğitim yılına hazır.. 
 Güncel KOSHİM Kütüphanesi yeni eğitim yılına hazır.. 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yeni eğitim-öğretim yılı öncesi Konyaaltı Belediyesi Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM) Bünyesinde hizmet veren 15 bin kitap arşivine sahip kütüphaneyi inceledi.


Liseli üç Türk genci dünya literatürüne girdi Liseli üç Türk genci dünya literatürüne girdi

Robert College’den Baran Abalı, Koç Lisesi’nden Nil Selen Aydın ve Üsküdar Amerikan Lisesi’nden Alara Güler, yaptıkları bilimsel araştırmalarla dünya literatürüne girdi. Gençlerin çalışmaları teknolojinin ilerlemesi için dünyanın en büyük profesyonel organizasyonu olan IEEE index’inde bilimsel makale olarak yayınlandı.


AKSU’DA TAŞERON İŞÇİLER DE SENDİKALI OLUYOR Aksu AKSU’DA TAŞERON İŞÇİLER DE SENDİKALI OLUYOR

Aksu Belediyesi, taşeron işçilerin de sosyal haklardan faydalanabilmesi için Hizmet-İş Sendikasına üye oldu. Üyelik işleminin ardından HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan belediyeyi ziyaret ederek, taşeron işçilerin de haklarına önem vererek sendikaya üye olan Belediye Başkanı Halil Şahin’e teşekkür etti.


Kemer’de anaokulları yenileniyor Kemer Kemer’de anaokulları yenileniyor

İlçedeki ilkokul, ortaokul ve liselerin bakım ve temizliklerini yapan Kemer Belediyesi okul öncesi eğitime de destek veriyor. İlçedeki 2 anaokulunda belediye ekipleri tarafından bakım ve tadilat çalışması yapılıyor.


AŞIRI DOZ İNTERNET İNTİHAR EĞİLİMİNİ ARTIRIYOR! Teknoloji/Bilim/İnternet AŞIRI DOZ İNTERNET İNTİHAR EĞİLİMİNİ ARTIRIYOR!

Generation Me (Ben Nesli) kitabının yazarı, psikolog ve toplum yorumcu Dr. Jean M. Twenge, BBC ile gerçekleştirdiği video röportajında çarpıcı açıklamalarda bulundu.


CK Akdeniz Elektrik’ten eğitime özel ilk ve tek elektrik tarifesi Ekonomi/Turizm CK Akdeniz Elektrik’ten eğitime özel ilk ve tek elektrik tarifesi

Abonelerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre tarifeler hazırlayan CK Akdeniz Elektrik, yenilikçi ürünleriyle müşteri memnuniyetini artırmaya devam ediyor. Türkiye’nin eğitimli nesillere ihtiyacı olduğu gerçeğinden hareketle CK Akdeniz Elektrik, “Enerjim Eğitiyor” tarifesini abonelerine sundu.


Growtech Eurasia’nın 2017 Yılı Ana Teması:  ‘Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması’ Ekonomi/Turizm Growtech Eurasia’nın 2017 Yılı Ana Teması: ‘Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması’

T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın Uluslararası Fuarlara Katılımcı Desteği’nden yararlanacak tek tarım fuarı olan , bu yıl 29 Kasım-02 Aralık 2017 tarihleri arasında “Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması” ana teması ile düzenleniyor.


Kepez altın dönemini yaşıyor Güncel Kepez altın dönemini yaşıyor

Muhtarlarla, mahallerine yapılan ve yapılacak olan çalışmaları istişare eden Başkan Hakan Tütüncü, “Kepez’in son 8 yılı, tarih bunu yazar, altın dönemidir.” dedi.


Yeşilyayla’ya sıcak  asfalt	Korkuteli Yeşilyayla’ya sıcak asfalt

Büyükşehir Belediyesi Korkuteli İlçesine bağlı Yeşilyayla Mahalle yolunu sıcak asfaltla kaplıyor.


Kepez Katlı Kavşak Projesi’nde tüneller birleşti Güncel Kepez Katlı Kavşak Projesi’nde tüneller birleşti

Büyükşehir Belediyesi'nin kent ulaşımına büyük rahatlık getirecek Kepez Katlı Kavşak Projesi’nde Yeşilırmak ve Kızılırmak caddeleri tünelle birbirine bağlandı.


Muratpaşa kreşlerinde yeni dönem başladı Güncel Muratpaşa kreşlerinde yeni dönem başladı

Muratpaşa Belediyesi’nin Çağlayan, Dutlubahçe, Ermenek ve Konuksever mahallelerinde yeni eğitim öğretim yılı törenle başladı.


Kepez voleybolda parkeye çıkıyor Spor Kepez voleybolda parkeye çıkıyor

Voleybol 2.Liginde mücadele edecek olan Kepez Belediyespor, takımı alt yapıdan yetiştirdiği yeteneklere emanet ederken, yeni sezonda genç yeteneklerle başarı yakalamayı hedefliyor.


Çocuğumun burnu neden kanıyor? Sağlık/Kadın Çocuğumun burnu neden kanıyor?

İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi’nden Kulak Burun Boğaz Uzmanı Opr. Dr. M. Melih Çiçek, çocuklarda görülen burun kanamaları ve tedavi yöntemleri hakkında şu bilgileri verdi:


AİLELERİN EVDE İNTERNET MASRAFLARININ YARISI VODAFONE’DAN Teknoloji/Bilim/İnternet AİLELERİN EVDE İNTERNET MASRAFLARININ YARISI VODAFONE’DAN

Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, okul telaşı yaşayan ailelerin bütçesine destek olacak yeni bir ev interneti kampanyası geliştirdi.


Tırnak batması deyip geçmeyin Sağlık/Kadın Tırnak batması deyip geçmeyin

Tırnak batmasının toplumda %20 sıklıkla görülen ve yaşam kalitesini bozan bir hastalık olduğunu belirten Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Muzaffer Zorlu, “ Tırnak batması tırnağın, iki yanındaki yumuşak dokunun içerisine doğru batması sonucu oluşur. Tırnak batması sıklıkla ayak baş parmağı tırnaklarında tek taraflı veya iki taraflı olarak görülür.” dedi.


Kardeş kent heyetine yemek Kemer Kardeş kent heyetine yemek

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül, Polonya Ostroleka kentinden gelen kardeş kent heyetini yemekte ağırladı. Yemekte konuşan Gül, “Belediyede günlük 50-300 arası ziyaretçim oluyor. Ancak bir insanı mutlu edince bütün yorgunluğum gidiyor” dedi.


İşte dünyanın ‘değişime hazırlık’ karnesi İşte dünyanın ‘değişime hazırlık’ karnesi

KPMG tarafından yayımlanan Değişime Hazırlık Endeksi 2017 raporuna göre, Türkiye’nin değişime hazırlık açısından en güçlü olduğu alanlar, ulaştırma ve hizmet altyapısı, girişimcilik, bütçe disiplini ve mali göstergeler.


KİLOLU İNSANLAR İŞ HAYATINDA NEGATİF AYRIMCILIĞA MARUZ KALIYOR! Sağlık/Kadın KİLOLU İNSANLAR İŞ HAYATINDA NEGATİF AYRIMCILIĞA MARUZ KALIYOR!

Acıbadem Ankara Hastanesi Psikoloğu M. Bülent Baykal kilo sorunlarının insan psikolojisi üzerinde etkilerini ve toplum tarafından yapılan değerlendirmeleri anlattı.


GIDA ETİKETLERİNDE GİZLENEN TEHLİKELERE DİKKAT! Sağlık/Kadın GIDA ETİKETLERİNDE GİZLENEN TEHLİKELERE DİKKAT!

Hazır alınan paketli gıdalar üzerindeki etiketlerde önemli bilgiler yer almasına rağmen birçok tüketici etiketler üzerindeki bilgilerin ne anlama geldiğini bilmiyor.


GESTASYONEL DİYABET BEBEĞİNİZİN SAĞLIĞINI ETKİLEYEBİLİR Sağlık/Kadın GESTASYONEL DİYABET BEBEĞİNİZİN SAĞLIĞINI ETKİLEYEBİLİR

Gestasyonel diyabet, gebelikte ortaya çıkan ya da gebelik öncesinde var olduğu halde ilk defa gebelik döneminde teşhis edilen bir diyabet türüdür.


Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX 8'inci kez açıldı Ekonomi/Turizm Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX 8'inci kez açıldı

Antalya Ticaret Borsası'nın (ATB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 8'incisi düzenlediği Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) başladı.


Hava kirliliği her 10 yılda bir astım sıklığını yüzde 50 arttırıyor Sağlık/Kadın Hava kirliliği her 10 yılda bir astım sıklığını yüzde 50 arttırıyor

Dünya çapında kronik solunum hastalıklarının başlıca nedeni olan astım günümüzde 360 milyon kişiyi etkiliyor. Görülme sıklığı her geçen gün artan astımın en önemli nedenleri arasında ise başta hava kirliliği geliyor.


KADOOĞLU: “KOBİ’LERE ÖZEL POLİTİKALAR 
EKONOMİK BÜYÜMEYİ HIZLANDIRIYOR” Ekonomi/Turizm KADOOĞLU: “KOBİ’LERE ÖZEL POLİTİKALAR 
EKONOMİK BÜYÜMEYİ HIZLANDIRIYOR”

Türkiye ekonomisinin ikinci çeyrekte gerçekleşen yüzde 5,1 oranındaki büyümesinin, 2016’da beliren yavaşlama tehlikesinden uzaklaşıldığına işaret ettiğini belirten Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, sürdürülebilir büyüme için yapısal ve ekonomik reformların uygulanmasının şart olduğuna dikkat çekti.


FUTBOL RESİTALİ BAŞLIYOR Spor FUTBOL RESİTALİ BAŞLIYOR

Avrupa’nın kulüpler bazındaki bir numaralı kupası Şampiyonlar Ligi bugün start alıyor. Dokuz milyar euroluk bütçesiyle yıldızların sahne alacağı organizasyonda, 2017-2018 sezonu grup maçları bugün başlıyor.


Kemer Belediyesi’nden okullara bakım Kemer Kemer Belediyesi’nden okullara bakım

Kemer Belediyesi ekipleri, ilçe genelindeki okullarda temizlik, bakım ve peyzaj çalışması yaptı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Eğitimin her zaman hizmetindeyiz” dedi.


 Online alışverişte öncelikli kural cihaz güvenliği Teknoloji/Bilim/İnternet Online alışverişte öncelikli kural cihaz güvenliği

İnternet alışverişlerinde kredi kartına onay uygulaması ertelendi. Peki güvende misiniz?


OKUL BAŞARISINI DÜŞÜREN 10 SİNSİ TEHLİKE Sağlık/Kadın OKUL BAŞARISINI DÜŞÜREN 10 SİNSİ TEHLİKE

Kırtasiye, kitap, kıyafet, kayıt derken çocuğu okula başlayacak ailelerde eylül ayıyla birlikte koşuşturmaca da başladı. Anne babalar çocuklarının okula mutlu bir başlangıç yapması ve derslerinde başarılı olması için hemen her ayrıntıyı düşünüyor, ellerinden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyor. Ancak pek çok ailenin ne yazık ki çocukların okul öncesi genel sağlık muayenesinden geçirilmesi gerektiği konusunda bilgisi yok!


SARVAN, GÜREŞ SPORU İÇİN ÇAĞRIDA BULUNDU Spor SARVAN, GÜREŞ SPORU İÇİN ÇAĞRIDA BULUNDU

TARIK SARVAN, 665. TARİHİ ELMALI YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ’NİN AĞASI OLDU


Döşemealtı Belediyesi kış hazırlıklarına başladı Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi kış hazırlıklarına başladı

Döşemealtı Belediyesi, kış mevsimi öncesi olası sel ve su baskınlarına karşı çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. İlçenin bir çok noktasında yağmursuyu drenaj hattının olmaması nedeniyle sel baskınlarının önüne geçilebilmesi amacıyla düdenlerde oluşan çamur birikintileri özel bir çalışma ile temizlenmeye başladı.


ÇALIK’TAN AÇILIŞA VE ŞÖLENE DAVET Serik ÇALIK’TAN AÇILIŞA VE ŞÖLENE DAVET

Serik Belediyesi tarafından yaptırılan Temalı Park Kent Meydanının açılışı ile her yıl düzenlenen toplu sünnet şöleni 14 Eylül Perşembe günü Kadriye Mahallesinde gerçekleştirilecek.


EMNİYET MÜDÜRÜ VE REKTÖRE YÖREX DAVETİ Güncel EMNİYET MÜDÜRÜ VE REKTÖRE YÖREX DAVETİ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır beraberindeki ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül ve Cüneyt Doğan ile birlikte Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’yı ziyaret etti.


ANTALYA’NIN KOKUSU PARFÜM OLDU Güncel ANTALYA’NIN KOKUSU PARFÜM OLDU

Parfümde şehir kokuları modası başlıyor. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ve uzun yıllar parfüm sektöründe bulunan başarılı parfüm markası Loris, koku uzmanları ile yaptığı araştırmalar soncunda Antalya’nın kendi has kokularından parfüm üretti.


YEŞİL-BEYAZLILAR, LİDER OLARAK SON 16’YA KALDI Serik YEŞİL-BEYAZLILAR, LİDER OLARAK SON 16’YA KALDI

Serik Belediyesi Hentbol Takımı, Kırşehir’de oynanan Türkiye Kupası 1. Tur Grup müsabakalarında grubunu lider olarak tamamladı. Son 16’ya adını yazdırdı.ÇOCUKLAR MANAVGAT’I TANITACAK Manavgat ÇOCUKLAR MANAVGAT’I TANITACAK

Manavgat Belediyesi Çocuk Korosu’un yetenekli küçükleri, Manavgat’ın turizm tanıtımı amacıyla tarihi ve turistik mekanlarda kamera karşısına geçerek klip çekti.


MODERN YAYA KÖPRÜSÜ 15 EYLÜL’DE AÇILIYOR Manavgat MODERN YAYA KÖPRÜSÜ 15 EYLÜL’DE AÇILIYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kent halkını her gün yeni bir hizmet ve yatırımla buluşturmaya devam ediyor. Manavgat’ta Pazartesi Pazarı Kompleksi’nden sonra 15 Eylül’de de Türkiye’de bir ilk olan modern yaya köprüsünün açılışının yapılacağı açıklandı


TV’Cİ İRFAN DEĞİRMENCİ’DEN “ANNE BEN ARTİST OLDUM” Manavgat TV’Cİ İRFAN DEĞİRMENCİ’DEN “ANNE BEN ARTİST OLDUM”

Ünlü televizyon sunucusu İrfan Değirmenci, kendisinin yazıp oynadığı “Anne Ben Artist Oldum” adlı tek kişilik müzikal oyununu Manavgat halkıyla buluşturdu


Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde İlk Ders Heyecanı Güncel Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde İlk Ders Heyecanı

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2017-2018 eğitim-öğretim yılı, Atatürk Konferans Salonu’nda yapılan İlk Ders Töreni ile başladı.


MANAVGAT BELEDİYESİ ÜRETEREK TASARRUF EDİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ ÜRETEREK TASARRUF EDİYOR

Tasarruf eden belediyecilik anlayışı ile hizmet eden Manavgat Belediyesi, parklarda kullanılacak olan spor aletleri, ahşap köprüler, banklar, pergoleler ve süs havuzlarını kendisi yapmaya devam ediyor.


Hasta Miniklere Moral Veren Etkinlik Güncel Hasta Miniklere Moral Veren Etkinlik

Palyaço kostümü giyerek hazırladığı sürpriz gösterilerle hastanede tedavi gören minik hastalara moral amaçlı bir etkinlik düzenledi.


Başkan Böcek: “14 bin 500 m² ile rekor kırdık”
 Güncel Başkan Böcek: “14 bin 500 m² ile rekor kırdık”


Konyaaltı Belediyesi yeni bir rekora imza atıyor. Hurma ile Sarısu Mahallelerini bir birine bağlayan Hurma Caddesi’nde 770 metre yol boyu 14 bin 500 metrekare alanda yeşil band çalışması başlattı.


ANTALYA TRİATLON KULÜBÜ SEZONA DAMGASINI VURDU Spor ANTALYA TRİATLON KULÜBÜ SEZONA DAMGASINI VURDU

Türkiye Triatlon Federasyonun 2017 yılı programı çerçevesinde Eğirdir Triatloın Yarışları ile sezon tamamlandı. Antalya Triatlon Spor Kulübünün sporcuları hem Eğirdir yarışlarında, hem de bu yarışlarla tamamlanan Türkiye klasmanında başarı sonuçlar aldı.


BAŞARAN BAŞARIYI ARTIRMAK İÇİN FİNİKE’DEYİM DEDİ Finike BAŞARAN BAŞARIYI ARTIRMAK İÇİN FİNİKE’DEYİM DEDİ

Finike Emniyet Müdürü Cemil doğan’ın Kumluca İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanmasından sonra Finike İlçe Emniyet Müdür Vekilliğine Elmalı Emniyet Müdürlüğünden görevli Emniyet Amiri Başaran Şanlı atandı.


ENERJİ FİYATLARI YÜZDE 15 ARTTI Ekonomi/Turizm ENERJİ FİYATLARI YÜZDE 15 ARTTI

Türkiye’nin ekonomik büyümesine paralel olarak enerji tüketiminde de artış yaşandığını açıklayan Enexion Enerji Danışmanlık Türkiye Genel Müdürü ve Enerji Uzmanı Ceren Özdal, 4 Eylül 2017 haftasında enerji fiyatlarının bir önceki haftaya göre yüzde 15 oranında yükseldiğini belirtti


AEDAŞ Burdur’da kesintisiz enerji için çalışmalarına devam ediyor
 Güncel AEDAŞ Burdur’da kesintisiz enerji için çalışmalarına devam ediyor


Akdeniz bölgesindeki enerji yatırımlarını sürdüren AEDAŞ, Burdur’un artan enerji ihtiyacını karşılamak ve Burdur’a sürekli ve kaliteli enerji tedariki için alternatif enerji besleme hattı yapımına başladı.


KARA: Siyaset KARA: "BAŞBAKAN ÜLKESİNDEKİ SAĞLIK POLİTİKALARINDAN BİHABER"

CHP’den Başbakan Binali Yıldırım’ın 8 Eylül günü İzmir Torbalı’da “sağlık sistemi” ile ilgili sözlerine tepki geldi.Fevzi Çakmak’a bir tapu müjdesi daha

 Güncel 
Fevzi Çakmak’a bir tapu müjdesi dahaKepez Belediyesi, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde okul, yol ve park alanında kalan gecekondularda oturan yaklaşık 500 vatandaşın, 30 yıllık tapu özlemini gideriyor. Hak sahipliliği tespit edilen ilk 50 kişiye, tapu tahsisine olanak sağlayan karar meclisten geçti.


Orhan Okulu, Elmalı'da rekor kırdı Spor Orhan Okulu, Elmalı'da rekor kırdı

665. Tarihi Elmalı Yeşil Yayla Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde finalde Ali Gürbüz'ü yenerek altın kemeri üst üste 5. kez kazanan Döşemealtı Belediyesi'nin güreşçisi Orhan Okulu, Elmalı güreşleri altın kemer rekorunu kırdı. Tarihinde Elmalı altın kemeri en fazla 4 kez kazanılmıştı.


Güneş Enerjili Araçlar Bridgestone Desteğiyle Avustralya’da Buluşuyor Güneş Enerjili Araçlar Bridgestone Desteğiyle Avustralya’da Buluşuyor

Bridgestone’un temiz enerji ve sürdürülebilirlik alanındaki vizyonunun bir yansıması olarak 2013 yılından bu yana desteklediği Bridgestone World Solar Challenge, bu yıl 8-15 Ekim tarihlerinde 6 ülkeden 11 takımın katılımıyla gerçekleşiyor.


Çocuklara sağlıklı ara öğün için tatlı çözümler Sağlık/Kadın Çocuklara sağlıklı ara öğün için tatlı çözümler

Özellikle gelişim döneminde çocukların kalsiyum ihtiyaçlarını karşılamak için en değerli besin maddelerinden biri olan süt, bir süre sonra sıkıcı hale gelebilir.


TÜRKİYE’NİN EN RENKLİ FUARI YÖREX KAPILARINI AÇIYOR Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’NİN EN RENKLİ FUARI YÖREX KAPILARINI AÇIYOR

Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 8’incisi ANFAŞ EXO Center’da düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı, 13 Eylül Çarşamba günü kapılarını açıyor.


Çocuklarınız Okulda Başarıyı Sağlıklı Gözler İle Yakalasın Sağlık/Kadın Çocuklarınız Okulda Başarıyı Sağlıklı Gözler İle Yakalasın

İyi bir görüş, her çocuğun eğitimsel, fonksiyonel ve sosyal gelişimi için kritik derecede önem taşır. Çocukluk döneminde öğrenmenin %80’den fazlası, görme duyusu sayesinde gerçekleştirilir.


Kemer’e kardeş kent ziyareti Kemer Kemer’e kardeş kent ziyareti

Kemer’in Polonya’daki kardeş kenti Ostroleka’dan bir heyet Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ederek misafirperverliği için çok teşekkür ettiler. Polonya’yı çok sevdiğini kaydeden Başkan Gül, “ Siyaseti bırakınca Polonya’da bir ev almayı ve yılda birkaç ay orada yaşamayı düşünüyorum” dedi


Zeytinköy’de her şey insan için Güncel Zeytinköy’de her şey insan için

Muratpaşa Belediyesi, Zeytinköy bölgesinde kız çocuklarının eğitim hayatlarına devam etmesi için Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği’yle ortak projeye imza atıyor


Paşa’nın Melekleri’nden çifte tarife Spor Paşa’nın Melekleri’nden çifte tarife

Muratpaşa Belediyespor, Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası 1’inci tur maçlarında 2’de 2 yaparak bir üst tura yükseldi.


Açlık Hissiniz Kaybolduysa… Sağlık/Kadın Açlık Hissiniz Kaybolduysa…

Son günlerde canınız hiçbir şey yemek istemiyorsa, üstüne bir de açlık hissiniz giderek kaybolduysa dikkat! Bilmediğiniz ama hayatınıza girmiş olan sağlık problemlerinden birinin kapısını aralamak üzere olabilirsiniz.


Uzmanlar Sonbahar Depresyonuna Karşı Uyarıyor! Sağlık/Kadın Uzmanlar Sonbahar Depresyonuna Karşı Uyarıyor!

İlkbaharla başlayan, Yaz mevsimiyle taçlanan ve içimizi mutlulukla dolduran bir sürecin sonuna geliyoruz. Sonbahar pek çok insan için bir başlangıç olarak görülse de, çoğumuzun gözden kaçırdığı başka bir şeyi de beraberinde getiriyor: Sonbahar buhranı.


EL-AYAK-AĞIZ HASTALIĞINDAN KORUNMAK İÇİN 7 ÖNEMLİ KURAL Sağlık/Kadın EL-AYAK-AĞIZ HASTALIĞINDAN KORUNMAK İÇİN 7 ÖNEMLİ KURAL

Hem hava sıcaklığı değişimleri hem de okulların açılması ile birlikte çocukların daha fazla bir arada olması, bulaşıcı hastalıklara davetiye çıkarıyor. Yüksek ateş, iştahsızlık, boğaz ve karın ağrısı, vücutta döküntü gibi belirtilerle kendini gösteren hastalıktan korunmak için okulun ilk günlerinden itibaren gerekli hijyen tedbirlerini almak büyük önem taşıyor.


Mutlu müşteri için mutlu çalışan şart Ekonomi/Turizm Mutlu müşteri için mutlu çalışan şart

Şirketler, zorlu bir rekabet ortamında ekonomik performanslarını ve müşteri memnuniyetini artırmak için kıyasıya mücadele ediyor.


MADDE BAĞIMLISI OLDUĞUNU GÖSTEREN 12 İŞARET Sağlık/Kadın MADDE BAĞIMLISI OLDUĞUNU GÖSTEREN 12 İŞARET

Genellikle meraktan ve “bir kereden bir şey olmaz” düşüncesiyle sosyal ortamlarda denenmesiyle başlanan “madde kullanımı” çoğu zaman bırakmayı deneme, bırakma ve tekrar başlama süreçleriyle devam ederek kronik bir hale gelebiliyor.


OKULDA BULAŞICI HASTALIKLARA DİKKAT! Sağlık/Kadın OKULDA BULAŞICI HASTALIKLARA DİKKAT!

Çocuklar kreş veya okula başlayana kadar evde çok daha hijyenik ortamlarda bulundukları için pek hastalanmazlar. Okul ve kreşlerin açılması ile birlikte durum tersine döner.


Döşemealtı’nın Genç vekilleri Çanakkale’ye gitti Döşemealtı Döşemealtı’nın Genç vekilleri Çanakkale’ye gitti

Döşemealtı Belediyesi’nin gençlik projeleri arasında yer alan ve ilçe genelinde gençlerin yerel yönetimlerde söz sahibi olması ve kent yönetimine katılmaları amacıyla kurulan Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) Genç vekilleri Çanakkale Şehitlerine Saygı ve Kültür gezisi düzenledi.


Şarampol göz kamaştırıyor Güncel Şarampol göz kamaştırıyor

Bir dönem Antalya’nın ticaret merkezi olan Şarampol Caddesi, yenilenen yüzüyle yeniden eski günlerine dönüyor. Efsane cadde ışıl ışıl görünümü ve tüm cazibesiyle Şarampol Caddesi, ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.


Motorize zabıta göreve başladı Kemer Motorize zabıta göreve başladı

Kemer’de özellikle plajlarda etkin bir şekilde hizmet vermek amacıyla motorize zabıta ekibi oluşturuldu. 2 kişilik zabıta ekibi ATV ile daha hızlı denetim ve müdahale gerçekleştiriyor.


Yaz Okulu Sertifikaları Verildi Spor Yaz Okulu Sertifikaları Verildi


Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından 81 il merkezi ve ilçelerinde düzenlenen, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl Spor Merkezleri Yaz Spor Okullarına katılan 35 branşta eğitim gören 41 bin 416 kursiyere sertifika verildi.


HAVAYOLLARI REKORA KOŞUYOR Ekonomi/Turizm HAVAYOLLARI REKORA KOŞUYOR

2017 yılının ilk 8 aylık diliminde transit uçuşlar da dâhil toplam yolcu sayısı, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 9,1 artış göstererek 127 milyon 136 bin 893 olarak gerçekleşti.


Mobilya Sektöründe ‘Nitelikli İnsan Gücü’ Yetişmiyor Güncel Mobilya Sektöründe ‘Nitelikli İnsan Gücü’ Yetişmiyor

Dünyada yaşanan ekonomik belirsizliklerden en çok etkilenen sektörlerin başında mobilyanın geldiğini söyleyen Art Design markasının kurucusu Rıza Terzi, sektörde iş gücü ve girdi maliyetlerinin yüksek olmasının ekonomik durgunluk dönemlerinde firmaları zorladığının altını çiziyor.


Karain-Fly-İn korteji Antalya caddelerinde Güncel Karain-Fly-İn korteji Antalya caddelerinde

Kepez Belediyesi, Türk Hava Kurumu ve Elba Havacılık Enstitüsü iş birliğinde düzenlenen Kara-In Flyın Etkinliği korteji haftasonu Antalya Caddelerinde süpriz yaşattı.


Akdeniz Üniversitesi Dünyanın En İyi 1000 Üniversitesi Arasında Güncel Akdeniz Üniversitesi Dünyanın En İyi 1000 Üniversitesi Arasında

Merkezi İngiltere'de olan ve 14 yıldır dünyanın en iyi üniversitelerini sıralayan Times Higher Eduation (THE) “Dünya Üniversiteleri Sıralaması 2018” raporunu yayınladı.


Gazipaşa Sugözü yolunda sıcak asfalta devam Gazipaşa Gazipaşa Sugözü yolunda sıcak asfalta devam

Büyükşehir Belediyesi, Gazipaşa halkının en yoğun kullandığı Sugözü Grup Yolu’nun 5 kilometresini daha sıcak asfaltla kaplıyor.


KONGED'DEN MUHTEŞEM GECE Güncel KONGED'DEN MUHTEŞEM GECE

Her dönem hayata geçirdiği etkinliklerle Antalya kamuoyunda büyük ses getiren KONGED ekibi, 9 Eylül gecesi düzenlediği 3.Yıl Lansmanı ve KONGED Ödülleri programıyla yine büyük yankı uyandırdı.


Michelin ‘Lastikte Doğru Hava Basıncı’ etkinlikleri Antalya’ya geliyor Otomotiv Michelin ‘Lastikte Doğru Hava Basıncı’ etkinlikleri Antalya’ya geliyor

Michelin tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Doğru Hava Basıncı’ etkinlikleri 12-13 Eylül’de Antalya’ya geliyor. 26 Ağustos’ta başlayan etkinliklerin beşinci durağı 5M Migros AVM olacak.


Meclisten Kepez’i sevindirecek kararlar Güncel Meclisten Kepez’i sevindirecek kararlar

Kepez Belediye Meclisi, aldığı kararlarla yeni okulların yapılmasının önünü açtı, 30 yıllık tapu özlemini giderdi ve Gülveren Mahallesi’ndeki kentsel dönüşümde hak sahipleriyle sözleşme imzalanmasına yetki verdi.


Yılın fark yaratanı ‘Engelsiz Plaj’la Türel oldu Güncel Yılın fark yaratanı ‘Engelsiz Plaj’la Türel oldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Konyaaltı Sahili’nde hizmete açtığı ‘Engelsiz Plaj’, Yılın Fark Yaratan Projesi olarak ödüle layık görüldü. Konyaaltı Gençlik Derneği tarafından verilen anlamlı ödülü Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel aldı. Antalya’yı engelsiz kent yapmak için çalıştıklarını söyleyen Türel, “Bu ödülü tüm engelli kardeşlerimiz adına alıyorum” dedi.


Tütüncü döneminde Kepez’e 100 okul Güncel Tütüncü döneminde Kepez’e 100 okul

Kepez’in, bir eğitim şehri haline geldiğini belirten Başkan Hakan Tütüncü, “Kepez’de daha düne kadar Fen Lisesi yoktu. Şimdi iki tane var. 8 yılda Kepez’e 100’e yakın okul yapıldı. Bu büyük bir eğitim hamlesidir.” dedi.


Konyaaltı Yaz Okulu’nda  2 bin 177 kişiye sertifa..
 Güncel Konyaaltı Yaz Okulu’nda 2 bin 177 kişiye sertifa..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM) Yaz Okulu’nun kapanış töreninde, kursiyerlere sertifikalarını verdi.


Al Yazma ve Mor Makas tescillendi Güncel Al Yazma ve Mor Makas tescillendi

Muratpaşa Belediyesi, kendisini Türkiye’de kadına yönelik şiddetle, çocuk gelinlerle mücadele ve kadının toplumsal hayattaki konumu güçlendirmek amacıyla yürütülen çalışmalarda öncü kurumlar arasına taşıyan Al Yazma ve Mor Makas projelerin ‘marka tescilini’ gerçekleştirdi.


Türel’den turizm işçisine müjde Serik Türel’den turizm işçisine müjde

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, turizm sektöründe çalışanlara çok küçük taksitlerle Serik’te kazandıracakları TOKİ konutlarının inşaatının yakında başlayacağını müjdeledi. Başkan Türel, Antalya Toptancı Hali’nin de Serik Hali ile birleştirilerek Yukarıkocayatak’a taşınacağını ve bir lojistik merkez olacağını söyledi.


Kepez’de taşerona bir müjde daha Güncel Kepez’de taşerona bir müjde daha

İkramiye ödemesiyle mutlu ettiği taşeron işçisine cömert olmaya devam eden Başkan Hakan Tütüncü, “Gelecek yıllarda ikramiye miktarlarını daha da yukarı çekeceğiz.” dedi.


Çok Amaçlı Gösteri Merkezi 2018’de tamamlanacak Güncel Çok Amaçlı Gösteri Merkezi 2018’de tamamlanacak

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 17 milyon 849 bin TL’ye mal olacak ‘Çok Amaçlı Gösteri Merkezi’nin gelecek yıl bahar aylarında tamamlanacağını söyledi.


Türel’den Çalkaya müjdesi Aksu Türel’den Çalkaya müjdesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’nın kanayan yaralarından biri olan ve yaklaşık 30 yıldır çözüm bekleyen Çalkaya’daki mülkiyet probleminin çözülmesi konusunda müjde verdi.


CHP’DE 94. YIL HEYECANI Siyaset CHP’DE 94. YIL HEYECANI

Cumhuriyet Halk Partisi'nin 94. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Antalya'da Atatürk Anıtı'na çelenk konuldu.


CHP’nin 94’üncü yıldönümü Kemer’de kutlandı Kemer CHP’nin 94’üncü yıldönümü Kemer’de kutlandı

CHP’nin 94’üncü Kuruluş Yıldönümü kutlamaları CHP Kemer İlçe Başkanı Erdem Cesur, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül, belediye meclis üyeleri ve partililerin katılımıyla Cumhuriyet Meydanı’nda yapıldı. Törende partili kadınlar tarafından yıldönümü pastası kesildi.


Başkan Uysal’dan çat kapı ziyaretler Güncel Başkan Uysal’dan çat kapı ziyaretler

Muratpaşa’da “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek farklı bir belediyecilik anlayışını hayata geçiren Belediye başkanı Ümit Uysal, esnaf buluşmalarını sürdürüyor.


Haftası olmadan 2 sokak tamam Güncel Haftası olmadan 2 sokak tamam

Muratpaşa Belediyesi’nin Çağlayan Mahallesi’nde başladığı cadde ve sokak yenileme çalışmasında 2004 ve 2005 sokaklarının asfalt işlemi tamamlandı.


Yeni projeye esnaftan destek Güncel Yeni projeye esnaftan destek

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ayakkabıcılar Çarşısı esnafını ziyaret ederek, çarşı içindeki el sanatı ve ayakkabı tamiratı yapan esnafı Sobacılar Çarşısı’na taşıma düşünceleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.


1 Kadın Festivali KOSHİM’de açıldı Güncel 1 Kadın Festivali KOSHİM’de açıldı

Konyaaltı Belediyesi ve 1 Kadın Hareketi Derneği işbirliğiyle bu yıl ilki gerçekleştirilen 1 Kadın Festivali, Başkan Muhittin Böcek’in ve dernek temsilcilerinin pasta kesmesiyle açıldı.


Antalya Valiliğince okul çevrelerinin güvenliği ile ilgili karar alındı Güncel Antalya Valiliğince okul çevrelerinin güvenliği ile ilgili karar alındı

Antalya Valiliğince “Güvenli Okul, Kaliteli Eğitim ve Güçlü Nesil” Hedefleri Doğrultusunda Okul Çevrelerinin Güvenliği ile İlgili Karar Alındı


Yamaç Paraşütü ve Paramotor Hava Araçlarının Kullanılmasına Düzenleme Güncel Yamaç Paraşütü ve Paramotor Hava Araçlarının Kullanılmasına Düzenleme

Antalya’da Yamaç Paraşütü ve Paramotor Hava Araçlarının Kullanılmasına Valilik Kararı İle Düzenleme Getirildi


Elmalı'da Asayiş ve Trafik Uygulaması Elmalı Elmalı'da Asayiş ve Trafik Uygulaması

Elmalı İlçesinde Asayiş ve Trafik Uygulaması Yapıldı


BASIN KARTI KOMİSYONU 20 EYLÜL’DE TOPLANIYOR Güncel BASIN KARTI KOMİSYONU 20 EYLÜL’DE TOPLANIYOR

Toplantıda ilk kez basın kartı alacak basın mensupları ile sürekli basın kartı alacak basın mensuplarının müracaatları Basın Kartı Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde görüşülecek.


BUDAK: “VARLIK FONU KAPANSIN KAMU ZARARI DAHA DA BÜYÜMESİN” Ekonomi/Turizm BUDAK: “VARLIK FONU KAPANSIN KAMU ZARARI DAHA DA BÜYÜMESİN”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, büyümeye yüzde 1.5 katkı sağlayacağı iddiasıyla oluşturulan ve “denetimsiz ikinci Hazine” olarak adlandırılan Varlık Fonu’nun kaynak yaratmak yerine kaynak tükettiğini belirterek, “AKP Genel Başkanı Erdoğan başarısızlığı ve israfı itiraf etti. Varlık Fonu kapansın, kamu zararı daha da büyümesin” dedi.


MANAVGAT BELEDİYESİ IRMAK KENARINI AĞAÇLANDIRIYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ IRMAK KENARINI AĞAÇLANDIRIYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Irmağı’nı sahille birleştirme projesi kapsamında, Sorgun Bulvarı- Herford Caddesi’nden başlayan yolda ağaçlandırma çalışmaları başlattı


YÖREX 8. Yöresel Ürünler Fuarı 13 Eylül’de Antalya Expo Center’da Açılıyor Ekonomi/Turizm YÖREX 8. Yöresel Ürünler Fuarı 13 Eylül’de Antalya Expo Center’da Açılıyor

Antalya Ticaret Borsası tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve ATSO’nun desteğiyle düzenlenen YÖREX 8. Yöresel Ürünler Fuarı, bu yıl 13 – 17 Eylül tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleşecek. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin ve Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Zeytinpark’ta düzenlenen toplantıda YÖREX Fuarı’yla ilgili basın mensuplarına bilgi verdi.


ATSO “Antalya İnovasyon Ödülü”ne Büyük İlgi Ekonomi/Turizm ATSO “Antalya İnovasyon Ödülü”ne Büyük İlgi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından 2017 yılında ATSO Geleneksel Ödül Töreni” kapsamında ilk kez verilecek olan “Antalya İnovasyon Ödülü”ne çok sayıda başvuru geldi.


CHP 94 YAŞINDA... BUDAK: “ADALET VE DEMOKRASİ MÜCADELESİNİ BAŞARACAĞIZ” Siyaset CHP 94 YAŞINDA... BUDAK: “ADALET VE DEMOKRASİ MÜCADELESİNİ BAŞARACAĞIZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP’nin 94’üncü kuruluş yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, CHP’nin, Büyük Atatürk’ün önderliğinde “Vatanın bütünlüğü, milletin bağımsızlığı tehlikededir” tespitiyle başlatılan Kurtuluş Savaşı’ndan doğduğunu vurguladı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...