Perşembe, 17 Ekim 2019
Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Tevke, Envar Koleji’ni ziyaret etti Güncel Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Tevke, Envar Koleji’ni ziyaret etti

2017-2018 Eğitim-öğretim yılının açılırken Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke ile Özel Öğretim Şube Müdürü Bülent Uludağ, Envar Okullarını ziyaret etti.


Çocuklar geri dönüşümü bilgisayar oyunu ile öğrenecek Ekonomi/Turizm Çocuklar geri dönüşümü bilgisayar oyunu ile öğrenecek

PAGÇEV, BaşakşehirLivingLab organizatörlüğünde “Geri Dönüşüm Temalı Bilgisayar Oyunu Tasarımı Etkinliği” düzenlemeye hazırlanıyor. 10-15 yaş arası öğrencileri kapsayan etkinlikte 8 saatlik digital eğitimin ardından adım adım geri dönüşüm temalı bilgisayar oyunu tasarlanacak.


E-imza ve mobil imza sayısı üç milyona yaklaştı Teknoloji/Bilim/İnternet E-imza ve mobil imza sayısı üç milyona yaklaştı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından açıklanan 2017 ikinci çeyrek pazar verilerine göre, 2.493.101 elektronik imza ve 458.726 mobil imza olmak üzere toplam 2.951.827 elektronik sertifika oluşturuldu. Şirketler iş sürekliliği, maliyet ve zaman tasarrufu için e-imzaya yöneliyor. Bireyler ise hız ve kolaylık faydaları nedeniyle imzalarını dijitale taşıyor.


Kruvaziyer Liman Projesi’ne Meclis’ten onay Güncel Kruvaziyer Liman Projesi’ne Meclis’ten onay

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, KruvaziyerLiman Projesi’nin Antalya’nın yıllardır özlediği önemli bir yatırım olduğunu belirterek, "Proje şu anda ihaleye hazır" dedi.


BUDAK: “TAŞ OCAĞI  CAN VE MAL GÜVENLİĞİNİ TEHDİT EDİYOR” Siyaset BUDAK: “TAŞ OCAĞI CAN VE MAL GÜVENLİĞİNİ TEHDİT EDİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP Korkuteli İlçe Başkanı Memet Küçükkavukçu ve CHP heyeti ile birlikte Korkuteli Kayabaş Mahallesi’nde incelemelerde bulundu, taş ocağı faaliyetlerinden zarar gören vatandaşları dinledi.


MANAVGAT YAYA KÖPRÜSÜ’NE MUHTEŞEM AÇILIŞ TÖRENİ Manavgat MANAVGAT YAYA KÖPRÜSÜ’NE MUHTEŞEM AÇILIŞ TÖRENİ

Manavgat Belediyesi’nin Manavgat Irmağı üzerinde yaptırdığı Türkiye’nin ilk ses, ışık ve su gösterisi yapma özelliğine sahip Yaya Köprüsü, Manavgat halkının coşkulu katılımı ve Ferhat Göçer konseriyle açıldı. Açılıştaki ses, su ve ışık gösterileri herkesi hayran bıraktı


Yatırımda aslan payını fintech aldı Ekonomi/Turizm Yatırımda aslan payını fintech aldı

Türkiye’de fintech alanına yapılan yatırımlar son dönemde artışa geçti. Bu artışı değerlendiren Ödeme ve Elektronik Para Derneği’nin (ÖDED) Başkanı Burhan Eliaçık, “2017 yılının ilk yarısında en çok fintech alanına yatırım yapıldı. Bu veriler fintech ekosisteminde çok daha büyük yatırımların ve gelişmelerin olacağı bir dönemin arifesinde olduğumuzu gösteriyor” dedi.


Türel: “Ekonomik itibarımız çok güçlü” Güncel Türel: “Ekonomik itibarımız çok güçlü”

Büyükşehir Belediyesi’nin 2013 yılında borcunun gelire oranının yüzde 125 olduğunu belirten Başkan Türel, 3 yılda bu oranı yüzde 45’lere düşürdüklerini, 1 milyar liranın üzerinde borç ödediklerini açıkladı. Ekonomik itibarı çok güçlü bir belediye haline geldiklerini belirten Türel, uluslararası finans kuruluşlarının Hazine garantisi istemeden kredi verdiği Türkiye’deki ilk belediye olduklarını kaydetti.


VODAFONE, “DÜŞLER AKADEMİSİ” İLE 9 YILDA 19 BİN GÖNÜLLÜYE ULAŞTI Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE, “DÜŞLER AKADEMİSİ” İLE 9 YILDA 19 BİN GÖNÜLLÜYE ULAŞTI

TÜRKİYE VODAFONE VAKFI, “DÜŞLER AKADEMİSİ” PROJESİ İLE TÜRKİYE’DE GÖNÜLLÜLÜĞÜN YAYGINLAŞMASINA LİDERLİK EDİYOR


MANAVGAT BELEDİYESPOR’A SEZON ÖNCESİ MORAL YEMEĞİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR’A SEZON ÖNCESİ MORAL YEMEĞİ

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Ligi şampiyon olarak tamamlayarak Bölgesel Amatör Lige çıkan Manavgat Belediyespor’un yeni yönetimi, futbolcuları ve teknik heyeti ile basın mensupları kaynaşma ve moral yemeğinde bir araya geldi


Sonbahar spor okulları başlıyor Spor Sonbahar spor okulları başlıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin, 30 Eylül – 30 Aralık tarihlerini kapsayan sonbahar dönemi spor okulları için kayıtlar başladı. Çocuklar, gençler ve yetişkinlere yönelik 15 ayrı branşta açılacak spor okulları için Turunç Masa’nın 444 80 07 numaralı çağrı merkezini aramak yeterli olacak.


Antalya’da NARKO-SOKAK (3) Uygulaması Yapıldı Güncel Antalya’da NARKO-SOKAK (3) Uygulaması Yapıldı

Antalya Emniyeti, narkotik madde ticaretinin yoğun olduğu mahalle, sokak ve umuma açık yerler ile şüpheli görülen araç ve şahıslar üzerinde “NARKO-SOKAK (3)” uygulamasını gerçekleştirdi.


MANAVGAT BELEDİYESİ ASFALTA ARA VERMİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ ASFALTA ARA VERMİYOR

Yeni Asfalt Plent Tesisi’nin faaliyete geçmesiyle birlikte kent genelinde asfalt seferberliği başlatan Manavgat Belediyesi, son 1 ay içerisinde toplam 20 km sıcak asfalt döktü.


SERİKLİ GAZİLER KIBRIS YOLCUSU Serik SERİKLİ GAZİLER KIBRIS YOLCUSU

Kıbrıs Barış Harekâtı’na katılan Serikli gaziler, 43 yıl sonra tekrar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) giderek savaştıkları toprakları görecek, anılarını tazeleyecekler.


KADRİYE KENT MEYDANINA GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞLA KAVUŞTU Serik KADRİYE KENT MEYDANINA GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞLA KAVUŞTU

Serik Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ‘‘Temalı Park Kent Meydanı’’ açılışı ile ‘‘Geleneksel sünnet Şenlikleri’’ kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Sevcan Orhan söylediği birbirinden güzel türkülerle Serik'te unutulmaz bir gece yaşattı.


Muratpaşa’da 4’üncü kurs merkezi açılıyor Güncel Muratpaşa’da 4’üncü kurs merkezi açılıyor

Muratpaşa Belediyesi, yeni eğitim ve öğretim yılıyla birlikte kurs merkezlerinin sayısının 4’e çıkarıyor. Soğuksu Mahallesi’nde 6 derslik kurs merkezinin inşaatı sürerken Memurevleri Mahallesi’nde 300 öğrencinin yararlanacağı merkezde kayıtlar 18 Eylül Pazartesi başlıyor.


KARDEŞ TÜRKÜLER YOL ALBÜMÜNÜN İLK KONSERİNİ ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ Kültür/Sanat KARDEŞ TÜRKÜLER YOL ALBÜMÜNÜN İLK KONSERİNİ ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ

Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği sonbahar konserleriyle Antalya Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu’nda dün akşam sahne alan Kardeş Türküler, “Yol” albümünü hayranlarına tanıttı.


Konsantrasyon ve Zihinsel Performans için Çocuklara Kahvaltı Şart! Sağlık/Kadın Konsantrasyon ve Zihinsel Performans için Çocuklara Kahvaltı Şart!

Okulların açıldığı bu dönemde, çocuklarının okulda sağlıklı beslenmesi ailelerin kaygılarından biri haline geliyor.


53. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU EKİM'DE... Spor 53. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU EKİM'DE...

53. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, 53. yılında 10-15 Ekim tarihleri arasında 6 etapta düzenlenecek.BUDAK: “BÜYÜME İŞSİZLİĞE YANSIMADI” Ekonomi/Turizm BUDAK: “BÜYÜME İŞSİZLİĞE YANSIMADI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP Hükümetinin teşvik, prim erteleme ve kredi pompalamalarına rağmen işsizliğin çift hanelerde kalmaya devam ettiğine dikkat çekerek, “İşsizlik rakamları, AKP Hükümetinin sözde rekor büyümesinin nitelikli bir büyüme olmadığının kanıtı. O kadar teşvik ve desteğe rağmen işsizlik hala çift hanelerde, genç işsizliği büyüyor” dedi.


Antalya'da yeni ders saatleri Güncel Antalya'da yeni ders saatleri

Antalya'da 2017-2018 eğitim öğretim yılında ikili eğitim yapan okulların derse başlama saatleri en erken 07.30, normal eğitim yapan okulların 08.00, özel okulların ise 08.30 olarak belirlendi.


YOL UYGULAMA NOKTALARI KOORDİNASYON TOPLANTISI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ Güncel YOL UYGULAMA NOKTALARI KOORDİNASYON TOPLANTISI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Altı ilin valisinin katılımıyla ‘Yol Uygulama Noktaları Koordinasyon Toplantısı’ Antalya’da yapıldı. Vali Karaloğlu, "Hedefimiz illerimizi daha güvenilir hale getirmek kötü niyetli gruplardan, şahıslardan illerimizi uzak tutmak" dedi.


Başkan Gül: “CHP Kemer’de ikinci avukat faciası yaşanıyor!” Kemer Başkan Gül: “CHP Kemer’de ikinci avukat faciası yaşanıyor!”

Kemer’de 2009 yerel seçimlerinde CHP’nin kaybetmesi adına verilen mücadelenin yeniden başlatıldığını söyleyen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Kemer CHP’de ikinci Avukat faciası yaşanıyor. Bu oyunun bir ayağı Antalya’da bir ayağı da Kemer’de. İki kişinin oyunu ile Kemer’de Cumhuriyet Halk Partisi’ni rencide etmek için, kavgacı bir duruma sokmak için ellerinden geleni yapıyorlar” dedi


Konyaaltı Belediyesi’nin atölyeleri sanayi gibi çalışıyor…
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nin atölyeleri sanayi gibi çalışıyor…


Konyaaltı Belediyesi, çöp konteynerlerini kendi atölyelerinde yeniliyor; geri dönüşüm konteynerlerini ise kendi baskı atölyesinde ürettiği afişlerle kaplıyor.


Likya Yolu Ultra Maratonu 23 Eylül’de Başlıyor! Spor Likya Yolu Ultra Maratonu 23 Eylül’de Başlıyor!

Türkiye’nin en uzun ve en zorlu maratonu olan “Likya Yolu Ultra Maratonu” bu yıl 6. kez, 23-30 Eylül tarihleri arasında koşuluyor.
Fethiye Kayaköy’den başlayıp Antalya Çıralı’da sona erecek maraton dünyanın farklı noktalarından spor ve doğa severi bir araya getirecek.Basketbolun Kalbi Antalya'da Atacak Spor Basketbolun Kalbi Antalya'da Atacak

Türkiye Basketbol Federasyonu 2017-2018 Sezonu Erkekler Basketbol Ligi Federasyon Kupasında toplam 18 takım birbirleriyle kıyasıya mücadele edecek. 18 – 23 Eylül 2017 tarihleri arasında Antalya ‘da oynanacak TBL Federasyon Kupası Müsabakalarının Basın Toplantısı 17 Eylül Pazar günü düzenlenecek.


Tütüncü eğitime öncelik veriyor Güncel Tütüncü eğitime öncelik veriyor

Kepez’in her alanında iyileştirmeler sağlayan hizmetler üreten Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, eğitim sezonunun yaklaşmasıyla okulların durumunu yakından takip ediyor


YÖREX TÜM RENKLERİYLE SÜRÜYOR Ekonomi/Turizm YÖREX TÜM RENKLERİYLE SÜRÜYOR

Antalya Ticaret Borsası’nın öncülüğünde TOBB’un desteğiyle ANFAŞ Fuar Merkezi’nde düzenlenen 8. Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX, 10 bin metrekarelik alanda Anadolu’yu buluşturuyor.


Tütüncü Belediye Sağlık Merkezi’ni tanıttı Güncel Tütüncü Belediye Sağlık Merkezi’ni tanıttı

Kepez Belediye Meclis Üyeleri, Başka Hakan Tütüncü öncülüğünde belediyenin sağlık alanındaki son yatırımı olan Belediye Sağlık Merkezi’ni inceledi.


TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ BÖLGESEL EĞİTİMİ Ekonomi/Turizm TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ BÖLGESEL EĞİTİMİ

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin talimatıyla, Türkiye genelinde faaliyet gösteren 1.001 tüketici hakem heyetini kapsayacak şekilde belirlenen 32 adet bölgede, bölgesel eğitim programları düzenleniyor.


2 BİN FUTBOL ANTRENÖRÜ FUTBOL ENDÜSTRİSİ İLE ANTALYA’DA BULUŞUYOR Spor 2 BİN FUTBOL ANTRENÖRÜ FUTBOL ENDÜSTRİSİ İLE ANTALYA’DA BULUŞUYOR

24. ULUSLARARASI PRO LISANS ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ ANTALYA’DA GERÇEKLEŞECEK


TÜRK İLACININ KALİTESİ DÜNYADA TESCİLLENDİ Ekonomi/Turizm TÜRK İLACININ KALİTESİ DÜNYADA TESCİLLENDİ

Sağlık Bakanlığı’nın girişimleri sonuç verdi ve ilaç sektörünün uzun süredir beklediği güzel haber geldi. Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK), aralarında İsviçre, ABD, İngiltere, İrlanda, Almanya, Kanada, Japonya ve Avusturalya’nın da bulunduğu Uluslararası İlaç Denetim Birliği (PIC/S) üyeliğine kabul edildi.


Batı ilçeleri altyapısına 10 milyonluk yatırım Demre Batı ilçeleri altyapısına 10 milyonluk yatırım

Büyükşehir Belediyesi, ASAT Genel Müdürlüğü’nün ilçelerindeki alt yapı seferberliği sürüyor. ASAT ekipleri, Demre, Kaş, Elmalı, Kemer ilçelerini kapsayan proje ile toplam 30 kilometrelik kanalizasyon hattı döşüyor.


Gündoğmuş’ta grup yolları yenileniyor Gündoğmuş Gündoğmuş’ta grup yolları yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, Gündoğmuş İlçesi’ne bağlı Karadere -Güneyyaka mahalleleri ile Karadere -Ortamahalle yaylası grup yolunda asfalt hazırlığına başladı.


Paşa’nın Melekleri sezonu İstanbul’da açıyor Spor Paşa’nın Melekleri sezonu İstanbul’da açıyor

Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol takımı, Süper Lig’in ilk hafta karşılaşmasında Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü ile deplasmanda karşılaşacak.


Engelsiz Kafe’de hep beraber Güncel Engelsiz Kafe’de hep beraber

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı’nın yüreğinde engel taşımayan herkese kapılarını açtığı Engelsiz Kafe, bu kez “Benimle oynar mısın?” diye sordu ve Engelsiz Kafe’yi dolduran özel çocuklar ve alileri keyifli bir gün yaşadı.


ÇOCUĞUNUZA HAYATI HAZIR BİR REÇETE OLARAK SUNMAYIN Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZA HAYATI HAZIR BİR REÇETE OLARAK SUNMAYIN

Yeşilay Dergisi’ne konuşan Psikolog - Eğitmen - Yazar Prof. Dr. Acar Baltaş, ailelerin çocuklarına hayatı hazır bir reçete olarak sunmamaları gerektiğini belirterek, “Çocuğunuzun hayat yolunu siz çizemezsiniz. Ona ancak kendi yolunu çizebileceği bir harita verebilirsiniz” dedi.


Başkan Uysal’dan çocuklara çağrı: ‘Kitap bulamazsanız bana gelin’ Güncel Başkan Uysal’dan çocuklara çağrı: ‘Kitap bulamazsanız bana gelin’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi belediyede hizmet alımı yoluyla görev yapan personelin çocukları ile buluştu. Başkan Uysal; okul çantası ve kırtasiye hediye ettiği çocuklara “Çok kitap okuyun. Eğer kitap bulamazsanız bana gelin” dedi


VALİ KARALOĞLU TARİHİ KALEİÇİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU Güncel VALİ KARALOĞLU TARİHİ KALEİÇİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Münir Karaloğlu, Antalya’nın tarihi Kaleiçi Bölgesi’ni gezerek, Kaleiçi için yapılan toplantıların ardından alınan kararlar ve uygulamaları yerinde inceledi. Vali Karaloğlu Kaleiçi’ni daha düzenli bir hale getirme arzusunda olduklarını söyledi.


Tavukkıran deresi ıslah ediliyor Kemer Tavukkıran deresi ıslah ediliyor

Kemer Merkez’de bulunan Tavukkıran Deresi, kış aylarındaki olası taşkınlarını önlemek için ıslah ediliyor. 600 metre uzunluğundaki inşaatın tümü belediye imkânlarıyla yapılıyor.


YAZ TATİLİ YAPAMAYANLARA SIRA DIŞI ÖNERİ Ekonomi/Turizm YAZ TATİLİ YAPAMAYANLARA SIRA DIŞI ÖNERİ


Yazın tatile gidemedim diye üzülmeyin! Kış aylarında içinizi ısıtacak sımsıcak bir coğrafyada, MSC Cruises ile sıra dışı bir gemi seyahatine ne dersiniz?


AGT’ye ATSO’dan 3 Ödül Birden Ekonomi/Turizm AGT’ye ATSO’dan 3 Ödül Birden

Türkiye’nin önde gelen mobilya bileşenleri markası AGT, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) himayesinde düzenlenen geleneksel ödül töreninde 3 ödül birden aldı.


ANTALYA DOB’DAN YENİ SANAT SEZONUNA MUHTEŞEM AÇILIŞLA MERHABA Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DAN YENİ SANAT SEZONUNA MUHTEŞEM AÇILIŞLA MERHABA

Antalya Devlet Opera ve Balesi 2017- 2018 sanat sezonuna muhteşem bir gece ile merhaba diyecek. 23 Eylül Cumartesi saat: 20.00’da Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek “Sezon Açılış Konseri”nde birbirinden değerli seçme opera eserleri izleyicilerle buluşacak.


ÇOCUĞUNUZUN OKUL HEYECANI STRESE DÖNÜŞMESİN Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZUN OKUL HEYECANI STRESE DÖNÜŞMESİN

Okullarda uyum süreci başlasa da, milyonlarca öğrenci için ders zili pazartesi günü çalacak.


Kemer "ÇALIŞMALARINIZ ÖRNEK OLUYOR"

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret eden CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara, “Sosyal demokrat bir anlayışla hizmet veren belediyemizin çalışmalarını takdirle takip ediyoruz" dedi


Güncel "OKULUN İLK GÜNLERİ ÇOCUĞUNUZU YAKINDAN İZLEYİN"

Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk, “Okul, sınıf ve yaşın getirdiği değişimler okulun ilk günlerinde oldukça riskli bir süreci beraberinde getiriyor. Bu gibi zamanlarda sosyalleşme baskısı ve merak en çok tetiklenen unsurlardır. Ebeveynler onların bu riskli dönemi güvenli şekilde aşmalarına yardımcı olmak için okulun ilk günlerinde çocuklarını yakından izlemeliler” dedi.


Michelin ‘Doğru Hava Basıncı’ Etkinliği  Antalya’da gerçekleşti Otomotiv Michelin ‘Doğru Hava Basıncı’ Etkinliği Antalya’da gerçekleşti

Michelin tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Doğru Hava Basıncı’ etkinliği 12-13 Eylül’de Antalya’da gerçekleşti. 5M Migros AVM’de düzenlenen etkinliğe Antalyalılar büyük ilgi gösterdi.


Genç nüfusta tasarruf oranı artıyor Ekonomi/Turizm Genç nüfusta tasarruf oranı artıyor

Türkiye’nin lider tasarruf bankası olma hedefiyle ilerleyen ING Bank, kentsel tasarruf sahipliği oranlarını ve tasarruf eğilimlerini belirlemek amacıyla 2011 yılının Ekim ayından bu yana sürdürdüğü Türkiye’nin Tasarruf Eğilimleri Araştırması’nın (TTEA) 2017 yılı 2. çeyrek sonuçlarını açıkladı.


“2023’te bir başka Antalya ortaya çıkacak” Güncel “2023’te bir başka Antalya ortaya çıkacak”

ATSO Ödül Töreni’nde konuşan Başkan Menderes Türel, Boğaçayı’ndaki taş ocaklarının üç bakanlığın ortak kurul kararıyla Büyükşehir Belediyesi’ne devredildiğini müjdeleyerek, taş ocakları sorununun Boğaçayı Projesi’yle tarihe karışacağını söyledi.


Sampi Kavşağı “Hemzemin Yonca Modeli”yle rahatlayacak Güncel Sampi Kavşağı “Hemzemin Yonca Modeli”yle rahatlayacak

Büyükşehir Belediyesi trafiği akıcı hale getirmek için kavşakları yeniden düzenliyor


BELEDİYE ÇALIŞIYOR, OKULLAR GÜZELLEŞİYOR Manavgat BELEDİYE ÇALIŞIYOR, OKULLAR GÜZELLEŞİYOR

Manavgat Belediyesi, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı öncesinde, okullarda başlattığı bakım, onarım, tadilat ve yenileme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor


MANAVGAT’TA BİSİKLETLİ YAŞAM BAŞLIYOR Manavgat MANAVGAT’TA BİSİKLETLİ YAŞAM BAŞLIYOR

Manavgat Belediyesi, kent halkına bisiklet sporunu sevdirmek, sağlıklı yaşam ve trafiği rahatlatmak amacıyla hayata geçireceği MANBİS (Manavgat Belediyesi Bisiklet Kiralama Sistemi) projesine 20 Eylül Çarşamba günü start verecek


KAYMAKAM NAZMİ GÜNLÜ’DEN BAŞKAN SÖZEN’E VEDA ZİYARETİ Manavgat KAYMAKAM NAZMİ GÜNLÜ’DEN BAŞKAN SÖZEN’E VEDA ZİYARETİ

Kaymakamlar Kararnamesi ile İstanbul Bakırköy Kaymakamlığına atanan Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti


Kepez Belediyesi YÖREX’te Güncel Kepez Belediyesi YÖREX’te

Kepez Belediyesi, en önemli ulusal fuarlardan biri olan YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı’nda yerini aldı.


Döşemaltı Belediyesi YÖREX’de Yörük kültürünü tanıtıyor Döşemealtı Döşemaltı Belediyesi YÖREX’de Yörük kültürünü tanıtıyor

Antalya Ticaret Borsası'nın (ATB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 8'incisi düzenlediği Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) görkemli bir törenle kapılarını ziyaretçilere açtı. 70 il ve KKTC'den 125'i oda ve borsa, 16 kalkınma ajansı, 71 farklı kurum ve kuruluşun yanı sıra 200'ü aşkın firma ve 400'den fazla katılımcı yer aldığı fuara Döşemealtı Belediyesi standı damga vurdu.


Pınarbaşı Mahallesine modern park.. Güncel Pınarbaşı Mahallesine modern park..

Konyaaltı Belediyesi, Pınarbaşı Mahallesi’nde yeni park yapımında sona geldi. 715-720 sokak kesişiminde bulunan bin 400 metrekare parkta ağaçlandırma çalışması başlatıldı.


Muratpaşa’dan öğrencilere özel karnaval Güncel Muratpaşa’dan öğrencilere özel karnaval

Muratpaşa Belediyesi, 18 Eylül Pazartesi başlayacak yeni eğitim-öğretim yıl öncesi çocuklar için özel karnaval düzenliyor. Çocuklar, Cumartesi Teneffüs Park'ta gönüllerince eğlenip okula yüksek moralle başlayacak.


TEB, üçüncü çağrı merkezini Antalya’da açtı Ekonomi/Turizm TEB, üçüncü çağrı merkezini Antalya’da açtı

Türk Ekonomi Bankası (TEB), üçüncü çağrı merkezini 13 Eylül Çarşamba günü Antalya’da Akdeniz Üniversitesi yerleşkesinde açtı.


ATSO Seçimleri 7 Ekim’de Yapılacak Güncel ATSO Seçimleri 7 Ekim’de Yapılacak

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ATSO Organ Seçimleri’nin 7 Ekim Cumartesi günü gerçekleşeceğini bildirdi.


ATSO’dan ANKUTSAN’a ödül Güncel ATSO’dan ANKUTSAN’a ödül

Sanayi devleri sıralamasında ciro performansını 2016’da 2015’e göre161 basamak birden yükselten ANKUTSAN’ın başarısı ATSO ödülü ile taçlandı


Yeraltı çöp konteynerinde 3 bine doğru Güncel Yeraltı çöp konteynerinde 3 bine doğru

Türkiye’de yeraltı çöp konteynerleri konusunda tartışmasız lider Muratpaşa Belediyesi, 3 bininci konteyneri yeraltına almak için geri sayıma başladı. İlçede, Belediye Başkanı Ümit Uysal’la birlikte yeni bir dönemin kapıları açan Muratpaşa, şu ana kadar tam 2 bin 923 konteyneri yeraltına aldı.


SES KISIKLIĞI GIRTLAK KANSERİNİN HABERCİSİ OLABİLİR Sağlık/Kadın SES KISIKLIĞI GIRTLAK KANSERİNİN HABERCİSİ OLABİLİR

Yaklaşık her 100.000 kişiden birinde gelişen gırtlak kanseri, sigara içen erkeklerde daha fazla görülüyor. Sigara kullanımının artmasıyla kadınlarda da yoğun bir şekilde görülmeye başlanan bu tehlikeli kanser türünün en önemli belirtisi ise ses kısıklığı.


Antalya İş Dünyası’nın Gurur Gecesi Ekonomi/Turizm Antalya İş Dünyası’nın Gurur Gecesi

Buradasınız : Manşet Haberleri Antalya İş Dünyası’nın Gurur Gecesi 14 Eylül 2017 Perşembe Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın başarılı gerçek ve tüzel kişi üyelerini teşvik etmek için düzenlediği “Geleneksel Ödül Töreni” ATSO Atatürk Konferans Salonu’nda görkemli bir törenle yapıldı. Antalya iş dünyasının 30 yıldır aralıksız devam eden “Gurur Gecesi”ne iş, siyaset ve medya dünyasından çok sayıda davetli katıldı.


‘Dağ da olsa üstünden yol geçer’ Güncel ‘Dağ da olsa üstünden yol geçer’

Kepez Belediyesi, Masa Dağı’nda çukurları doldurarak ve sert kayaları kırarak imarlı yolları açarken, mevcut yolları da sıcak asfaltla kaplıyor.


Alanya Hasta Yakınları Tesisi yükseliyor Alanya Alanya Hasta Yakınları Tesisi yükseliyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından Alanya Alaattin Keykubat Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında yapımına başlanan Hasta Yakınları Kültür ve Sosyal Tesisi inşaatı hızla yükseliyor.


Mavi Ev ödüle doymuyor, Başkan Türel ödülü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden aldı Güncel Mavi Ev ödüle doymuyor, Başkan Türel ödülü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden aldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alzheimer Hasta ve Hasta Yakınları Merkezi ‘Mavi Ev’ Projesi “Dünyayla Yarışan Şehirler” Yerel Yönetimler Yarışması’nda en özgün sosyal projelerden biri seçildi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.


ASMEK kayıtlarına yoğun ilgi Güncel ASMEK kayıtlarına yoğun ilgi

Antalya’da yaşayan vatandaşların eğitiminde öncü rol oynayan ASMEK, bu yıl da yoğun ilgi görüyor. Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (ASMEK) 2017-2018 yeni dönem kayıtları başladı. 189 branşta eğitim veren ASMEK, yine on binlerce kursiyerin eğitimine katkıda bulunacak.


MHP Muratpaşa’da ziyaretlerine devam ediyor Siyaset MHP Muratpaşa’da ziyaretlerine devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Teşkilatı, Başkan Mustafa Aksoy önderliğinde ilçe gezilerine devam ediyor. Antalya’da birçok ilçeyi ziyaret eden MHP Antalya İl Başkanı Mustafa AKSOY ve Yönetimi, ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.


Özel bireyler protokolü yendi Güncel Özel bireyler protokolü yendi

Muratpaşa Belediyesi’nin, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’yla (ZİÇEV) düzenlediği Engelsiz Kalpler Spor Şenliği’nde Muratpaşa protokolü özel bireylerle yaptığı basketbol maçını 6 – 2 kaybetti.


Antalyaspor’dan Kayserispor Provası Spor Antalyaspor’dan Kayserispor Provası

Süper Lig’de 5. haftanın açılış maçında deplasmanda Kayserispor ile karşılaşacak olan Antalyaspor, bu maçın hazırlıklarında sona geldi.


AKILLI İLAÇLARLA UMUTLAR ARTIYOR Sağlık/Kadın AKILLI İLAÇLARLA UMUTLAR ARTIYOR

Bağışıklık sisteminin önemli bir parçası olan lenf bezlerinden kaynaklanan lenfoma, tüm dünyada kan kanserlerinin en yaygın görüleni.


CHP MURATPAŞA MAHALLELERİNDE SEÇİMLERE DEVAM EDİYOR Siyaset CHP MURATPAŞA MAHALLELERİNDE SEÇİMLERE DEVAM EDİYOR

56 MAHALLEDEN ONUNDA SEÇİMLER TAMAMLANDI, DOKUZUNU MAHALLE TEMSİLCİLERİNİN HAZIRLADIĞI LİSTELER KAZANDI…


 “KADINLARIN YAŞADIĞI BİRÇOK SAĞLIK SORUNU, PROTEİN EKSİKLİĞİNDEN KAYNAKLANIYOR” Sağlık/Kadın “KADINLARIN YAŞADIĞI BİRÇOK SAĞLIK SORUNU, PROTEİN EKSİKLİĞİNDEN KAYNAKLANIYOR”

Doç. Dr. İsmet Tamer; kırışıklık, saç dökülmesi, ödem gibi sorunlara karşı protein tavsiye ediyor


Amniyosentezden korkmayın Sağlık/Kadın Amniyosentezden korkmayın

Amniyosentez konusunda bir bilgilendirme yapan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Abdulaziz Akkaya, birçok anne adayının çekindiği adeta korkulu rüya yaşadığı amniyosentezin, özellikle ileri yaş hamileliklerde bebeğin sağlık durumu hakkında önemli bilgiler verecek girişimsel tanı testi olduğunu söyledi.


ANSİAD’DA ‘İÇİMİZDEN BİRİ’ TECRÜBELERİNİ PAYLAŞIYOR Güncel ANSİAD’DA ‘İÇİMİZDEN BİRİ’ TECRÜBELERİNİ PAYLAŞIYOR

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) 2017 faaliyet yılı 12’nci Olağan Toplantısı Akra Otel’de gerçekleştirildi.


Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Nütrisyon Hemşireliği Kursu Veriliyor Sağlık/Kadın Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Nütrisyon Hemşireliği Kursu Veriliyor

S.B.Ü. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (AEAH) tarafından gerçekleştirilen Nütrisyon Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 11 Eylül Pazartesi günü başlamış olup, 6 Ekim Cuma gününe kadar devam edecektir.


Yazlığınız hırsızların avı olmasın Güncel Yazlığınız hırsızların avı olmasın

Eylül ayının gelmesiyle birlikte yazlık sakinleri sezonu kapatıp şehre dönmeye başladı. Peki, eskiye oranla artık çok daha konforlu, şık ve özenle döşenen yazlıklar, bir sonraki yıla kadar güven içinde sahiplerini bekleyecek mi?


Gülveren’de 30 yıl sonra mutlu son Güncel Gülveren’de 30 yıl sonra mutlu son

Kepez Belediyesinin, Gülveren Mahallesi’nde 135 gecekondunun 30 yıla yakın süren tapu sorununu çözecek olan kentsel dönüşüm projesi yakın bir tarihte yapım ihalesine çıkıyor.


YAZIN EN ÇOK İZLENEN FİLMLERİ BELLİ OLDU Güncel YAZIN EN ÇOK İZLENEN FİLMLERİ BELLİ OLDU

Medya takibinin öncü kurulu Ajans Press, Türkiye’de bu yazın en çok izlenen filmlerini araştırdı. Ajans Press’in Haziran-Ağustos dönemi için gerçekleştirdiği araştırmaya göre 2017 yazının en çok izlenen filmi “Maymunlar Cehennemi Savaş” oldu. Film 1 milyon 842 bin 578 izleyici rakamına ulaşarak yaz ayını zirvede tamamladı.


Turizm ve otelcilik eğitimi almanın dört büyük avantajı Ekonomi/Turizm Turizm ve otelcilik eğitimi almanın dört büyük avantajı

Hilton Türkiye, Ortadoğu ve Afrika İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Koray Gençkul, üniversitelerin açılmasına birkaç gün kala turizm ve otelcilik eğitimi almanın dört büyük avantajlarını anlattı


Prostat büyümesi yaşayan her erkek hekime başvurmuyor Sağlık/Kadın Prostat büyümesi yaşayan her erkek hekime başvurmuyor

Prostat hastalıkları Türkiye’de ve dünyada milyonlarca erkeği olumsuz etkiliyor. 15 Eylül Dünya Prostat Günü dolayısıyla prostat hastalıklarına dikkat çeken Anadolu Sağlık Merkezi Üroloji Uzmanı ve Üroonkoloji Merkezi Direktörü Prof. Dr. Cemil Uygur prostat büyümesi ve prostat kanserinin erken dönemde herhangi bir belirti vermediğini vurguluyor.


Uluslararası Bal Komisyonu Kongresi geri sayıma başladı Ekonomi/Turizm Uluslararası Bal Komisyonu Kongresi geri sayıma başladı

Uluslararası Bal Komisyonu Kongresi 2017, 25-27 Eylül tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek.


İhracatçılardan hem büyümeye hem istihdama katkı Ekonomi/Turizm İhracatçılardan hem büyümeye hem istihdama katkı

İhracatçı Eğilim Araştırması 2017 2. Çeyrek Gerçekleşme ve 3. Çeyrek Beklentilerini açıklayan TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, “ilk 6 ayda yüzde 8,2 artan ihracatımız, yarıyıl büyümemize 2 puan katkı verdi.”


Kepez’de 3 mahalleye yeni asfalt Güncel Kepez’de 3 mahalleye yeni asfalt

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçedeki mahallelerin asfaltlarını yenilemeye ve modern bir imaj kazandırmaya devam ediyor.


İBRADI’DA RAHVAN AT YARIŞLARI NEFES KESTİ… İbradı İBRADI’DA RAHVAN AT YARIŞLARI NEFES KESTİ…

İbradı Belediyesi, Ormana Rahvan Atçılık ve Geleneksel Sporlar Kulübü ile Ormana Yardımlaşma ve Kalkındırma Vakfı tarafından tarafından bu yıl 8. si düzenlenen Geleneksel Ormana Rahvan At Yarışları ilçe merkezine 20 km uzaktaki yabani yılkı atlarıyla meşhur Eynif Ovasında yapıldı.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KIZ ÖĞRENCİLERE SICAK YUVA Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KIZ ÖĞRENCİLERE SICAK YUVA

Manavgat Belediyesi’nin, kırsal mahallelerde yaşayan kız öğrenciler için hayata geçirdiği Kız Öğrenci Misafirhanesi, 2017-2018 eğitim öğretim yılı öncesinde şimdiden yatak kapasitesini doldurdu


OKULA UYUMUN ANAHTARI GÜVEN Güncel OKULA UYUMUN ANAHTARI GÜVEN

Okulların açılması hem öğrenciler hem de aileleri için heyecan verici bir başlangıçtır. Tüm çocuklar, okul öncesi dönemden başlayarak yeni bir eğitim kademesine geçerken ‘okula uyum’ gerçeği ile karşı karşıya kalır.


SONBAHAR YORGUNLUĞU KALKANI ; BARBUNYA Sağlık/Kadın SONBAHAR YORGUNLUĞU KALKANI ; BARBUNYA

Uzman Diyetisyen Pınar Kural Enç konu ile ilgili bilgiler verdi.


Turistlere sürpriz karşılama Kemer Turistlere sürpriz karşılama

Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül ve KETOB Başkanı Tayyar Gül, Kemer’e gelen turistleri taşıyan otobüsleri ziyaret ederek harita ve broşür dağıttılar.


Bu yiyeceklerle sonbaharın kasvetini dağıtın Sağlık/Kadın Bu yiyeceklerle sonbaharın kasvetini dağıtın

Yaz döneminin bitmesi, günlerin kısalması, havaların yavaş yavaş serinlemeye başlamasıyla, pek çok kişi o kasvetli ruh haline girebiliyor. Yemek.com, okuyucularını bu hislerden kurtaracak, sonbahar dönemini neşeyle atlatmalarına destek olacak yiyecek önerilerini sıraladı. Balıktan bademe, kajudan muza işte o lezzetler!


Kepez zeytin bahçesi olacak Güncel Kepez zeytin bahçesi olacak

Kepez Belediyesi, açacağı yollar üzerinde bulunan zeytin ve diğer ağaçları, cadde ve parklara dikecek. Özellikle Dokuma Park’ta zeytin bahçesi oluşturulacak.


Döşemealtı Akkoç yolu asfalta hazırlanıyor Döşemealtı Döşemealtı Akkoç yolu asfalta hazırlanıyor

Büyükşehir Belediyesi Döşemealtı Akkoç Mahalle yolunu asfalta hazırlıyor. Dar ve görüş açısını bozan virajlar genişletilirken yolun alt yapısı sağlamlaştırılıyor.


Kumlucalı kadın çiftçiler yarıştı Kumluca Kumlucalı kadın çiftçiler yarıştı

Büyükşehir Belediyesi ve İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2’nci Kadın Çiftçiler Bilgi ve Kültür Yarışması’nın Kumluca birincisi Birgül Uluşar oldu.


TÜRK İŞADAMLARI ORTA BATI AMERİKA’DA TÜRK İŞADAMLARI ORTA BATI AMERİKA’DA

American Turkish Council (ATC) “Vice Chairman’s Trip” kapsamında Türkiye’den ilk kez aralarında Akkök Holding, Assan Alüminyum, Kibar Holding, Doruk Otomasyon, Stenkim Kimya ve Temsa yöneticilerinin de bulunduğu Türk firmalarını ABD’ye götürdü.


ERASTA ANTALYA’DA OKULA DÖNÜŞÜ EĞLENCEYE ÇEVİRİN Güncel ERASTA ANTALYA’DA OKULA DÖNÜŞÜ EĞLENCEYE ÇEVİRİN

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, okullar açılmadan önce tüm çocukları, temel kırtasiye ihtiyaçlarından oluşan hediye çarkını çevirmeye ve “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikalini izlemeye davet ediyor.


Geleceğin bilişim dehaları Kodu Cup’ta turizm için  kod yazdı Teknoloji/Bilim/İnternet Geleceğin bilişim dehaları Kodu Cup’ta turizm için kod yazdı

Türkiye’yi teknoloji alanında bir üst lige taşıyacak olan gelecek neslin bilişim dehaları, basit ve görsel bir programlama dili olan Kodu ile hazırladıkları “Yeni Nesil Turizm” temalı birbirinden yaratıcı ve eğlenceli oyunlarla Kodu Cup Türkiye 2017’de yarıştı.


Muratpaşa Belediyesi’nden okullara bakım ve onarım Güncel Muratpaşa Belediyesi’nden okullara bakım ve onarım

Muratpaşa Belediyesi, 18 Eylül Pazartesi başlayacak yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi 67 okulda bakım ve onarım işlerini tamamladı.


Büyükşehir’den otopark sorununa mekanik çözüm Güncel Büyükşehir’den otopark sorununa mekanik çözüm

Büyükşehir Belediyesi Antalya’nın ilk mekanik katlı otoparkını hayata geçiriyor. Plaza 2000 binası karşısındaki belediyeye ait alana kurulan 188 araç kapasiteli mekanik katlı otopark Kaleiçi ve Atatürk Caddesi çevresindeki park ihtiyacına cevap verecek.


Muratpaşa’da 4 yeni park Güncel Muratpaşa’da 4 yeni park

Muratpaşa Belediyesi, Güvenlik, Yıldız, Meydankavağı ve Fener Mahalleleri’nde yeni park çalışmalarına başladı.


PLASTİK MADDELERİ HAYATINIZDAN ÇIKARIN! Sağlık/Kadın PLASTİK MADDELERİ HAYATINIZDAN ÇIKARIN!

Günlük hayatımızda kullandığımız plastik şişeler, kaplar, su bidonları, plastik kutularda paketlenmiş gıdalar, biberonlar sağlığımızı tehdit ediyor. Özellikle çocuklar, hamileler ve yaşlılar bu tehdidin altındalar.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...