Cuma, 18 Ekim 2019
Yalnızlık insanı hasta ediyor Sağlık/Kadın Yalnızlık insanı hasta ediyor

Yalnızlık, sosyal ve toplumsal bağların eksikliği; iltihaplanma, astım hatta daha yüksek ölüm oranlarıyla bağlantılı. Bu nedenle, yalnız olduğunuzu farketmek ve diğer insanlarla daha derinden iletişim kurmak için adımlar atmak önemlidir.


Atatürk Devlet Hastanesi’nde “Diyabet Okulu” Açıldı Sağlık/Kadın Atatürk Devlet Hastanesi’nde “Diyabet Okulu” Açıldı

Sağlık Bakanlığına bağlı Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’nde diyabet hastalarının hastalıkla doğru mücadele etmesi için Diyabet Okulu açıldı. 4 hafta sürecek olan eğitim sonunda hastalara diploma verilecek.


Kemer Belediyesi kendi taşını kendi üretiyor Kemer Kemer Belediyesi kendi taşını kendi üretiyor

Günde ortalama 1.500 taş üreten Kemer Belediyesi Taş Fabrikası’ndan çıkan ürünler, Kemer’in cadde, sokak, kaldırım ve parklarını süslüyor. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, bu fabrika sayesinde maliyeti yarı yarıya düşürdüklerini vurguladı.


Salı’da Gündem: Ata sporunun dünü ve bugünü Spor Salı’da Gündem: Ata sporunun dünü ve bugünü

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'na (Salı Grubu) bu hafta farklı bir gündemle buluştu. Edirne Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerinde TC Başpehlivanı olan İsmail Balaban Edirne’ye giden yolun çok uzun olduğunu söyledi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ise Balaban’ın manevi oğlu olduğuna değindi.


Alanında Avrasya’nın en büyüğüne Antalya’dan 2 firma katılıyor! Teknoloji/Bilim/İnternet Alanında Avrasya’nın en büyüğüne Antalya’dan 2 firma katılıyor!

Sunduğu ürün ve teknoloji çeşitliliğiyle, alanında Avrasya bölgesinin en büyük fuarı olan Uluslararası SIGN İstanbul, 4 Ekim’de kapılarını açıyor.


Alzheimer Belirtilerine Dikkat! Sağlık/Kadın Alzheimer Belirtilerine Dikkat!

Son zamanlarda günlük işleri planlayamama, alışverişlerde para hesaplarında zorlanma, iş hayatında bir takım aksaklıklar yaşama, araba kullanırken yer ve yönleri karıştırma, trafik kurallarına uymamaya başlama, elektrikli aletlerin kullanımında zorlanma, çok iyi bilinen yemeklerin yapımında zorlanmaya başlama gibi belirtiler Alzheimer başlangıcının belirtileri olabilir.


“Açlıktan ölüyorum” diyorsanız… AÇLIK KRİZLERİNİ ÖNLEMENİN 10 ETKİLİ YOLU Sağlık/Kadın “Açlıktan ölüyorum” diyorsanız… AÇLIK KRİZLERİNİ ÖNLEMENİN 10 ETKİLİ YOLU

Sofradan henüz iki saat önce kalkmanıza rağmen kendinizi aniden buzdolabı önünde mi buluyorsunuz? Açlığınızı ancak tatlılar ve karbonhidrat ağırlıklı beslenerek mi giderebiliyorsunuz? Aniden bastıran yeme isteği karşısında tabağınızı hızla bitirme ihtiyacı mı hissediyorsunuz?


TV’den çok cep telefonuna bakar olduk Teknoloji/Bilim/İnternet TV’den çok cep telefonuna bakar olduk

Günün ortalama 2 saat 59 dakikasını cep telefonu ekranını izleyerek geçiriyoruz. Televizyon başında harcanan süre ise 2 saat 14 dakika...


ERDEM VE İL YÖNETİMİ BATI İLÇELERİNDE Siyaset ERDEM VE İL YÖNETİMİ BATI İLÇELERİNDE

CHP İl Antalya Başkanı Mustafa Erdem, İl yönetimi İle birlikte batı ilçelerini ziyaret etti.


DP ANTALYA TEOG AÇIKLAMASI Siyaset DP ANTALYA TEOG AÇIKLAMASI

Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, TEOG’un kaldırılmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.Kartal yaptığı açıklamada “300 sene ömrümüz yok ki AK Parti'nin deneme-yanılma metodu ile çocuklarımıza, milletimize ve devletimize kobay muamelesi yapmasına sabredelim” dedi.


Sedir Mahallesi Spor Kompleksi’nin temeli atıldı Spor Sedir Mahallesi Spor Kompleksi’nin temeli atıldı

Antalya’nın spor yaşamına büyük katkı sağlayacak ‘Sedir Mahallesi Spor Kompleksi’nin temeli törenle atıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya’ya üç spor kompleksi kazandıracaklarını belirterek, tesisleri Antalya’nın çocuklarına ve gençlerine armağan etti. Başkan Türel, sporun da başkenti olmasını istediği Antalya’nın şanslı bir dönemden geçtiğini belirterek, çocuk, genç, yaşlı herkesi spor yapmaya davet etti.


Muratpaşa Alzheimer’e dikkat çekti Güncel Muratpaşa Alzheimer’e dikkat çekti

Muratpaşa Belediyesi, Türkiye Alzheimer Derneği ve Artı Nefes Vakfı’yla birlikte 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü dolayısıyla bilgilendirme toplantısı düzenledi.


Döşemealtı’na şehir hastanesi geliyor Döşemealtı Döşemealtı’na şehir hastanesi geliyor

Döşemealtı İlçe Kongresi’nde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel temeli yakın zamanda atılacak bölge hastanesinin müjdesini verdi. Türel, “1500 yataklı bir şehir hastanesi bu bölgeye kuruluyor. Döşemealtı'na 5, Kepez'e 20 dakika mesafede yeni bir hastane olacak” dedi.


Hint acentelerine Kaleiçi tanıtılacak Güncel Hint acentelerine Kaleiçi tanıtılacak

Muratpaşa Belediyesi, Hindistan Seyahat Acenteleri Federasyonu’nun (TAFİ) Antalya’da gerçekleştireceği kongre katılımcılarını Kaleiçi’ni tanıtacak.


Kepez’de gökyüzü şöleni Güncel Kepez’de gökyüzü şöleni

Kepez Belediyesi, Türk Hava Kurumu ve El-Ba Havacılık Enstitüsü işbirliği ile Karain Fly In etkinliğinin bu yıl 2’ncisi geçekleştiriliyor.


21 yıl sonra yeniden asfaltlandı Güncel 21 yıl sonra yeniden asfaltlandı

Muratpaşa Belediyesi, 21 yıl aranın ardından Memurevleri Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmasına başladı.


Başkan Böcek’ten minik öğrencilere ziyaret..
 Güncel Başkan Böcek’ten minik öğrencilere ziyaret..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yeni eğitim öğretim yılının ilk haftasında Saime Salih Konca İlk ve Ortaokulu ile Hurma Yarbay Pınar İlkokulu’nda öğretmen ve öğrencileri ziyaret etti.


MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy: Siyaset MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy: "Kimseyi ötekileştirmeden sevelim"

MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle ilk mahalle toplantısını Varsak'ta gerçekleştirdi. Aksoy, Gerçekleştirdiği ilk mahalle toplantısında birlik beraberlik öncelikle kapı komşuluğumuzla başlar" dedi.


Aksulu kadın çiftçiler yarıştı Aksu Aksulu kadın çiftçiler yarıştı

Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Kültür Yarışması’nın Aksu etabının birincisi Nesime Sütken oldu. Sütken 7 Ekim’de il finalinde Aksu’yu temsil edecek.


BAŞKAN UYSAL: ‘BİRBİRİMİZİ SEVMEKTE, SAYMAKTA KARARLIYIZ’ Kültür/Sanat BAŞKAN UYSAL: ‘BİRBİRİMİZİ SEVMEKTE, SAYMAKTA KARARLIYIZ’

Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 3’üncüsünü gerçekleştirdiği Yöreler Renkler Festivali, muhteşem gösteri ve konserle başladı. Festivalin açış konuşmasını yapan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Dünya savaşıyor. Kan gözyaşı var. Ama biz; Muratpaşamız’da, Antalyamız’da böyle birbirimizi sevmekte, saymakta karalıyız” kararlıyız dedi


Altınova’da tapu sevinci Güncel Altınova’da tapu sevinci

Kepez Belediyesi, mülkiyet sorununu çözdüğü Altınova’da 2. tapu dağıtım törenini de gerçekleştirdi. ‘Altınova köy içi’ olarak adlandırılan bölgede 700 ‘ye yakın vatandaşa, 35 yıldır bekledikleri imarlı tapuları teslim ediliyor.


 MEDİKUM İSKAN RUHSATINI ALDI Kumluca MEDİKUM İSKAN RUHSATINI ALDI

Kumluca İlçesi'ne yapılan özel hastanenin iskan ruhsatı alındı. Kumluca bölgesine inşa edilen 8 katlı özel hastanenin iskan ruhsatı Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya tarafından imzalandı.


Muratpaşa’da ‘Sıkıntı’ yok Güncel Muratpaşa’da ‘Sıkıntı’ yok

Muratpaşa’da belediye çalışmalarının değerlendirilip ilçenin her sokağının tek tek konuşulduğu Muhtarlar Meclisi’nde, hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren muhtarlar, Belediye Başkanı Ümit Uysal’a “Bizleri şımarttınız, sorunlarımız yok denecek kadar azaldı” diyerek teşekkür etti.


ALİ POYRAZOĞLU’NDAN BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR Kültür/Sanat ALİ POYRAZOĞLU’NDAN BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR

Festivale Antalya Komedi Festivali’ne katılacak usta tiyatro sanatçısı Ali Poyrazoğlu ile birlikte bir açıklama yapan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; kitlelerin sanatla buluşmasına sağlamak için çalıştıklarını söyledi. Poyrazoğlu ise; desteklerinden dolayı Başkan Uysal’a teşekkür etti


KREŞ PROTOKOLÜ İMZALANDI Aksu KREŞ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Aksu Belediyesi söz verdiği büyük bir projeyi daha hayata geçiriyor. Aksu Belediyesi ile Kırbıyık A.Ş arasında Aksu’da Kreş ve Gündüz Bakımevi yapılması ile ilgili protokol imzalandı.


Üretimde dijital dönüşüm için ileri teknolojiler Teknoloji/Bilim/İnternet Üretimde dijital dönüşüm için ileri teknolojiler

Mitsubishi Electric EMO 2017’de Sanayi 4.0’a uyumlu yeni nesil çözümlerini sergiledi


SARIOĞLU: BELEDİYE DEĞİL VATANDAŞ KAZANACAK Finike SARIOĞLU: BELEDİYE DEĞİL VATANDAŞ KAZANACAK

300 Parsel sorunu ile ilgili akıllara takılan tüm sorular Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu tarafından açık hava toplantısında cevaplandı.


Kara: Elmalı Kara: "Elmalı Bir Eğitim Yuvası Olmalıdır"

YÖK’ün Meslek Liselerinden Meslek Yüksekokullarına sınavsız geçişi kaldırmasının ardından Meslek Yüksekokullarındaki kayıtların azaldığı, Antalya ili Elmalı ilçesindeki Meslek Yüksekokuluna sınavsız geçiş hakkı kaldırıldığı için geçtiğimiz yıllarda kaydolan öğrenci sayısının 350’lerden bu yıl 64’e düştüğü belirtilirken konu CHP tarafından TBMM’ye taşındı.


ANTALYA’NIN YILDIZI AKRA SAHNENİN YILDIZLARINI AĞIRLAYACAK Kültür/Sanat ANTALYA’NIN YILDIZI AKRA SAHNENİN YILDIZLARINI AĞIRLAYACAK

Misafirlerinin ilgisini çeken etkinliklerine bir yenisini daha ekleyen AKRA, 28 Eylül Çarşamba günü gerçekleştireceği AKRA TALKS kapsamında ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Altan Erkekli ve Veysel Diker’i ağırlayarak, bir kez daha misafirlerinin kalbine dokunacak.


“BİZ ANADOLUYUZ PROJESİ” ANTALYA’DA HAYATA GEÇİRİLİYOR Güncel “BİZ ANADOLUYUZ PROJESİ” ANTALYA’DA HAYATA GEÇİRİLİYOR

İçişleri Bakanlığının 180 günlük Eylem planı kapsamında hazırlanan “ Biz Anadolu’yuz Projesi” Antalya Yürütme Kurulu İl Toplantısı Antalya Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirildi. Antalya Doğu ve Güneydoğu illerinden seçilen 2 Bin 750 Çocuğu ağırlayacak.


Başkan Genç, YÖRSİAD'ın konuğu oldu Döşemealtı Başkan Genç, YÖRSİAD'ın konuğu oldu

Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (YÖRSİAD) geleneksel aylık toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya katılan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ile Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) Onursal Başkanı Oğuz Satıcı, iş adamlarıyla fikirlerini paylaştı.


Finike Turunçova bağlantı yollarına asfalt Finike Finike Turunçova bağlantı yollarına asfalt

Büyükşehir Belediyesi, Finike Turunçova Mahallesi Çavdır Boğaz mevki, Çavdır- Elmalı bağlantı yolu ve Tireşe mevkii yolunda asfalt çalışması yaptı.


Altın Finaller başladı Spor Altın Finaller başladı

Muratpaşa Belediyesi’nin ev sahipliğinde Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu (CMAS) Paletli Yüzme Dünya Kupası Altın Final yarışları, Süleyman Erol Olimpik Yüzme Havuzu’nda başladı.


Kepez ağaçları kesmiyor yaşatıyor Güncel Kepez ağaçları kesmiyor yaşatıyor

Kepez Belediyesi, imar yollarında kalan ilçenin asırlık zeytin ağaçlarını kesip yok etmiyor, Dokumapark’ta oluşturulan zeytin bahçesine taşıyarak yaşatıyor.


ATAY USLU BATI ANTALYA'DA OKULLARI ZİYARET ETTİ Finike ATAY USLU BATI ANTALYA'DA OKULLARI ZİYARET ETTİ

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk haftası nedeniyle Finike, Kumluca, Kaş ve Demre ilçelerinde okul ziyaretleri yaptı, törenlere katıldı.


İlaçlama personeline eğlenceli eğitim Eğitim İlaçlama personeline eğlenceli eğitim

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’da ilaçlama çalışması yapan personeline ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitimi verdi. Eğitimde çevre bilinci, ilaç kullanımı, personel güvenliği konularının yanı sıra personelin kendilerinin yazıp oynadığı eğitsel skeçler de yer aldı.


Daha iyi işitmek için bunları yiyin Sağlık/Kadın Daha iyi işitmek için bunları yiyin

İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Florya Hastanesi’nden Kulak Burun Boğaz Uzmanı Opr. Dr. M. Melih Çiçek, işitmenizi güçlendirecek mineraller hakkında şu bilgileri verdi...


Başkan Böcek, “Fındık İçin Adalet” dedi..
 Güncel Başkan Böcek, “Fındık İçin Adalet” dedi..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Giresun’da düzenlenen ‘Fındık İçin Adalet’ mitingine katıldı.


YÖRSİAD’da konu “Ölümsüz Şirketler” Ekonomi/Turizm YÖRSİAD’da konu “Ölümsüz Şirketler”

YÖRSİAD, TİM (TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ) ONURSAL BAŞKANI OĞUZ SATICI’YI AĞIRLADI


MEVSİM GEÇİŞLERİNE DİKKAT Sağlık/Kadın MEVSİM GEÇİŞLERİNE DİKKATMevsim geçişlerinde, ısı farkları olduğu için ilkbahar ve sonbaharda hasta olma riski artıyor. Liv Hospital Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ferah Ece “Alerjik bünyelilerin ve astım hastalarının özellikle bu dönemde ilaçlarını düzenli kullanmaları çok önemli. ‘İyiyim’ diyerek ilaç kullanımını asla kesmemeliler” diyor.


Çocuk oto koltuğu kullanımı yaralanmaları %80 oranında azaltıyor Otomotiv Çocuk oto koltuğu kullanımı yaralanmaları %80 oranında azaltıyor

Araç içinde çocuk güvenliğine yönelik ürünleri İskandinav güvenlik tecrübesiyle sunan, sektörünün öncüsü BeSafe’in ortaya koyduğu verilere göre, çocukların %70’i seyahat esnasında yanlış ve eksik güvenlik ürünleri dolayısıyla zarar görüyor.


KADIN ÇİFTÇİLER AKSU ETABI YAPILDI Aksu KADIN ÇİFTÇİLER AKSU ETABI YAPILDI

Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Kültür Yarışması’nın Aksu etabında birinci Nesime Sütken oldu.


Antalya Cemevi’nde oruç açma lokması verildi Güncel Antalya Cemevi’nde oruç açma lokması verildi

İşadamı, Siyasetçi Binali Efe ve Hakkı Efe tarafından Antalya Cemevi’nde verilen matem orucu açma lokmasına CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal da katıldı. Baykal ve Uysal, cemevi geleneğine uyarak yemek kuyruğuna girip sıra beklediler.


ÇOCUĞUNUZUN BAŞARISINI ŞEKER VE ÇİKOLATA İLE ÖDÜLLENDİRMEYİN Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZUN BAŞARISINI ŞEKER VE ÇİKOLATA İLE ÖDÜLLENDİRMEYİN

Dünyada en yaygın beslenme sorunları arasında ilk sıralarda yer alan obezite, günümüzde özellikle çocukların en çok karşılaştığı sorunlardan bir tanesi haline geldi. Erişkin dönemde karşılaşılan obezitenin başlangıcının çocukluk yaşlarına dayandığını belirten uzmanlar, obezitesiz bir gelecek için çocukluk döneminde doğru beslenmenin önemine dikkat çekti.


ENFEKSİYONDAN KORUNMANIN 7 ETKİLİ YOLU! Sağlık/Kadın ENFEKSİYONDAN KORUNMANIN 7 ETKİLİ YOLU!

Ders zilinin çalmasıyla çocuklarda enfeksiyon dönemi de başladı. Bir yandan mevsim geçişinin yol açtığı ani hava değişimi ama daha önemlisi kalabalık ortamlarda solunum yoluyla virüslerin kolayca bulaşabilmesi üst solunum yolu hastalıklarından, ishal ve zatürreye dek birçok hastalığa zemin hazırlıyor.


ANTALYA DOB MİNİK YETENEKLERİNİ ARIYOR Kültür/Sanat ANTALYA DOB MİNİK YETENEKLERİNİ ARIYOR

Antalya Devlet Opera ve Balesi bünyesinde ilk defa 2015-2016 sanat sezonunda hayata geçirilen ‘Çocuk Korosu’ ve ‘Çocuk Balesi’ kursları için bu sezon da sınavla öğrenci alınacaktır.


SAĞLIK ÇALIŞANLARINA HASTA GÜVENLİĞİ  EĞİTİMİ Alanya SAĞLIK ÇALIŞANLARINA HASTA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ

Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık çalışanlarına “Hasta Güvenliği” konulu eğitim semineri verildi.


Büyükşehir’den Antalya tarihine büyük katkı... 100 yıl öncesinin gazetesi bulundu Güncel Büyükşehir’den Antalya tarihine büyük katkı... 100 yıl öncesinin gazetesi bulundu

Büyükşehir Belediyesi, yapımı devam eden Antalya Kent Müzesi çalışmaları kapsamında kent tarihine ilişkin öncelikli belgelerin tespiti ve Antalya’ya kazandırılması için çalışmalarını yoğunlaştırdı. 1920’li yıllarda Antalya basın tarihinin en önemli temsilcilerinden biri olan Akdeniz Gazetesi’nin kayıp nüshaları Antalya’ya getirildi.


CHP MURATPAŞA’DA SEÇİMLERİ TAMAMLANAN MAHALLE SAYISI 27 OLDU Siyaset CHP MURATPAŞA’DA SEÇİMLERİ TAMAMLANAN MAHALLE SAYISI 27 OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından hazırlanan ve 10 Mayıs tarihinde açıklanan Kongreler Takvimi uyarınca 10 Eylül Pazar günü başlayan Mahalle Delege seçimleri Muratpaşa’da devam ediyor.


Kosovalı işadamları Muratpaşa’da Güncel Kosovalı işadamları Muratpaşa’da

Ekonomik işbirliği olanaklarını incelemek üzere Antalya’da bulunan Kosovalı işadamları, Muratpaşa Belediyesi’ni ziyaret etti.


Enç; “Cennet şehir Antalya’da Kemer cennetten bir köşe” Siyaset Enç; “Cennet şehir Antalya’da Kemer cennetten bir köşe”

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, ilçe ve mahalle ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor. Önceki gün Kemer’de yayla, mahalle ve ev ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Enç, sorunları yerinde tespit ederek, çözümünde yardımcı oldu.


AKMEK kayıtları devam ediyor Güncel AKMEK kayıtları devam ediyor

Kepez Belediyesi’nin ücretsiz meslek edindirme kursları, 2 Ekim’de yeni sezona başlıyor.


AV-COMPARATIVES’TEN BITDEFENDER’E TAM NOT Teknoloji/Bilim/İnternet AV-COMPARATIVES’TEN BITDEFENDER’E TAM NOT

Bitdefender Antivirüs, bağımsız antivirüs araştırma ve test merkezi AV-Comparatives’in düzenli olarak gerçekleştirdiği ve güvenlik ürünlerinin performansını değerlendirdiği testlerden bir kez daha tam not aldı. Global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs, AV-Comparatives’in gerçekleştirdiği Gerçek Dünya Koruma Testi’nde en iyi güvenlik çözümü oldu.


Dokumapark’a ödül Güncel Dokumapark’a ödül

Kepez Belediyesi’nin Dokumapark Projesi, Tarihi Kentler Birliği’nin Proje Ödülüne layık görüldü.


Muratpaşa’nın Yaşlı Evleri’nde yeni bir hayat Güncel Muratpaşa’nın Yaşlı Evleri’nde yeni bir hayat

Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) verilerine göre nüfusunun yüzde 13’ü, 60 yaş ve üstünden oluşan Muratpaşa Belediyesi, bugün sayıları 3’e ulaşan Yaşlı Evi’yle, 3 bin 298 kıdemli kent sakinine doğrudan ulaşıyor.


22’inci bilişim sınıfı Duraliler’e Eğitim 22’inci bilişim sınıfı Duraliler’e

Kepez Belediyesi’nin hediye ettiği bilişim sınıflarının 22’incisi, Duraliler Ortaokulu’na oldu. Açılışa katılan Başkan Tütüncü, öğrencilere oyuncak müzesi gezisi ve semt spor sahası müjdesi verdi.


KAYMAKAM AYDIN ERGÜN KARAÖZ’DE Aksu KAYMAKAM AYDIN ERGÜN KARAÖZ’DE

Aksu İlçesi Karaöz Mahallesinde arka arkaya çıkan orman yangınlarının yakın takipçisi olan Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, mahallede bir toplantı düzenledi.


Büyükşehir personeline ‘Temsil ve Protokol’ eğitimi Güncel Büyükşehir personeline ‘Temsil ve Protokol’ eğitimi

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel eğitimleri kapsamında Temsil ve Protokol Yönetim Eğitimi düzenledi. Başkan Menderes Türel’in de katıldığı eğitimde protokol kurallarının önemine değinildi.


Telekomünikasyonda “Yıkıcı Teknolojiler” raporu: Yıkıcı teknoloji kasırga gibi geliyor! Teknoloji/Bilim/İnternet Telekomünikasyonda “Yıkıcı Teknolojiler” raporu: Yıkıcı teknoloji kasırga gibi geliyor!

KPMG, “2017 Telekomünikasyon Sektöründe Yıkıcı Teknolojiler” araştırması için Türkiye başta olmak üzere 17 ülkeden 580 telekomünikasyon şirketi yöneticisiyle görüştü.


Siyaset "Katil Zanlısının İntiharı Şüphe Yaratıyor"

Antalya’da doğa ve çevre mücadelesi ile tanınan Ali Ulvi ve Aysin Büyüknohutçu çiftinin katil zanlısının cezaevinde intihar etmesi TBMM’ye taşındı.


Döşemealtı Ekolojik Kreşi açılışa hazır Döşemealtı Döşemealtı Ekolojik Kreşi açılışa hazır

Döşemealtı Belediyesi tarafından projelendirilip kısa sürede tamamlanan, Antalya'nın ilk ekolojik kreşi, pazartesi günü eğitim-öğretime başlıyor.


TÜRKİYE VODAFONE VAKFI VE TÜRK KIZILAYI'NDAN ŞEHİT AİLELERİNE DESTEK Güncel TÜRKİYE VODAFONE VAKFI VE TÜRK KIZILAYI'NDAN ŞEHİT AİLELERİNE DESTEK

TÜRKİYE VODAFONE VAKFI VE TÜRK KIZILAYI, 1 MİLYON TL’LİK EĞİTİM DESTEK FONUNUN İLK YARISINI ŞEHİT AİLELERİNE AKTARDI


Mavi Balina, önce hipnoz ediyor sonra öldürüyor Teknoloji/Bilim/İnternet Mavi Balina, önce hipnoz ediyor sonra öldürüyor

Mavi Balina çocukların, gençlerin canına kıymak için internette geziniyor. Bu korkunç internet oyunu, gençleri 50 gün boyunca, şiddeti giderek artan 50 tane çılgın şey yapmaya itiyor. Oyunun sonunda ise gençlerden intihar etmeleri isteniyor. Sadece Rusya’da en az 130 genç intihar etti.


BAKA Yönetim Kurulu Isparta’da toplandı Ekonomi/Turizm BAKA Yönetim Kurulu Isparta’da toplandı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu, Isparta Valiliği’nde toplandı.


TÜRKİYE’DE 7 KİŞİYE 1 OTOMOBİL DÜŞÜYOR Otomotiv TÜRKİYE’DE 7 KİŞİYE 1 OTOMOBİL DÜŞÜYOR

Türkiye’de otomobil sayısı 11 milyon 740 bin 823’e ulaştı. Bu rakamla beraber ortalama 6,8 kişiye bir otomobil düştüğü belirtildi.


DİZDEKİ KİREÇLENMEYE KÖK HÜCRE YÖNTEMİ Sağlık/Kadın DİZDEKİ KİREÇLENMEYE KÖK HÜCRE YÖNTEMİ

Diz ekleminde kireçlenme, yani kıkırdağın aşınması, gerek dizde oluşturduğu şiddetli ağrı, gerekse hareket kısıtlılığı yaratması nedeniyle yaşam kalitesini oldukça düşüren bir hastalık. Üstelik artık sadece ileri yaştaki kişilerin değil, çağımızın önemli problemi olan obezitenin yaygınlaşması ve kontrolsüz yapılan sporlar nedeniyle 35 yaş altındaki kişilerin de sorunu olmaya başladı.


Renault Kangoo ailesinin yeni üyesi: Kangoo Binek Otomotiv Renault Kangoo ailesinin yeni üyesi: Kangoo Binek

Renault Kangoo, yeni binek versiyonuyla müşterilerin beğenisine sunuluyor.


Başaran Ulusoy adaylığını açıkladı Ekonomi/Turizm Başaran Ulusoy adaylığını açıkladı

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy, Aralık ayında yapılacak TÜRSAB Seçimleri öncesinde turizm gazetecileri ile buluştu. Başaran Ulusoy, önümüzdeki seçimler için başkan adaylığını açıkladı.


Emniyetten sokakta dilendirilen Suriyeli çocuklarla ilgili çalışma Güncel Emniyetten sokakta dilendirilen Suriyeli çocuklarla ilgili çalışma

Sokakta Çalışan/Çalıştırılan ve Dilendirilmek Suretiyle İstismar Edilen Suriyeli Çocuklarla İlgili Çalışma Yapıldı


Manavgat'ta Çok Sayıda Gümrük Kaçağı Sigara ve Tütün Ele Geçirildi Manavgat Manavgat'ta Çok Sayıda Gümrük Kaçağı Sigara ve Tütün Ele Geçirildi

Manavgat İlçesinde Yapılan 2 Ayrı Operasyonda Çok Sayıda Gümrük Kaçağı Sigara ve Tütün Ele Geçirildi


Serik "BİZİM İÇİN EĞİTİM DENİLİNCE AKAN SULAR DURUR"

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Serik İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Programı’na katılarak tüm öğrencilere başarılar diledi.


Böbrek hastaları protein tozu tüketmemeli Sağlık/Kadın Böbrek hastaları protein tozu tüketmemeli

Proteinler beslenmenin önemli yapı taşları arasında yer alıyor. Ancak herkesin protein ihtiyacı farklıdır.


CMAS PALETLİ YÜZME DÜNYA KUPASI ALTIN FİNAL YARIŞLARI ANTALYA’DA BAŞLIYOR Spor CMAS PALETLİ YÜZME DÜNYA KUPASI ALTIN FİNAL YARIŞLARI ANTALYA’DA BAŞLIYOR

Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu (CMAS) Paletli Yüzme Dünya Kupası Altın Final yarışları, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından 22-24 Eylül tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.


HAVALİMANINDA SIRA BEKLEME DERDİNE SON Ekonomi/Turizm HAVALİMANINDA SIRA BEKLEME DERDİNE SON

Emse Genel Müdürü İsrafil Bozkurt, check-in kiosk ürünleri sayesinde yolcuların artık check-in kontuarına gitmesine gerek kalmadan check-in işlemini kendi başlarına yapabildiklerini belirterek, “Check-in kiosklarımızla yolcular artık havalimanında sıra beklemeden, hızlı bir şekilde biniş kartını bastırabiliyor, koltuk seçimlerini kendileri yapabiliyor” dedi


Gündoğmuş’ta grup yolları yenileniyor Gündoğmuş Gündoğmuş’ta grup yolları yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, Gündoğmuş İlçesi’ne bağlı Karadere -Güneyyaka mahalleleri ile Karadere -Ortamahalle yaylası grup yolunda asfalt hazırlığına başladı.


Emekli Sen Genel Kurulu Yapıldı Güncel Emekli Sen Genel Kurulu Yapıldı

Emekli-Sen Antalya Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu Antalya Tabip Odası Toplantı Salonunda yapıldı


‘BİZİM EN BÜYÜK DENETÇİMİZ YABANCI TUR OPERATÖRLERİ’ Ekonomi/Turizm ‘BİZİM EN BÜYÜK DENETÇİMİZ YABANCI TUR OPERATÖRLERİ’

ANSİAD 6. Kahvaltılı Toplantısı’nın konuğu, Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) Geçen Dönem Başkanı Nizamettin Şen oldu.


Kemer’in gurur projesi Kemer Kemer’in gurur projesi

Kemer Belediyesi’nin vizyon projesi Çamyuva 30 Ağustos Zafer Parkı görkemli bir törenle hizmete girmişti. Açılıştan Park Kemerliler ile yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı. Başkan Mustafa Gül, “ Kemer’e böyle bir park kazandırmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.


VODAFONE, BAYKUŞ ÖDÜLLERİ’NDE 5 ÖDÜL BİRDEN ALDI Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE, BAYKUŞ ÖDÜLLERİ’NDE 5 ÖDÜL BİRDEN ALDI

Pazar araştırmaları alanındaki başarılarıyla dikkat çeken Vodafone, Türkiye araştırma sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen Baykuş Ödülleri’nde geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da ödülleri topladı. Vodafone, Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Baykuş Ödülleri’nde 5 ödül birden kazandı.


TurkNet’ten Türkiye’de bir ilk! Teknoloji/Bilim/İnternet TurkNet’ten Türkiye’de bir ilk!

TurkNet bir dönemi kapatıyor, Türkiye’nin her yerinde AKN’siz ve taahhütsüz internet dönemini başlatıyor.


Türel “Antalya’nın değerine değer katıyoruz” Güncel Türel “Antalya’nın değerine değer katıyoruz”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya İl Yönetim Kurulu toplantısına katılarak yerel yönetimlerle ilgili çalışmaları ve yatırımlarını anlattı. Başkan Türel, vizyon projelerin Antalya’nın değerine değer katacak yatırımlar olduğunu söyledi.


Randevusuz görüşmede müzik ziyafeti Güncel Randevusuz görüşmede müzik ziyafeti

Muratpaşa Belediyesi’nin mesleki eğitim ve sanat kurslarında ut çalmayı öğrenen 60 yaşındaki Güneş Ünsal, Başkan Ümit Uysal’a teşekkür ziyaretinde bulundu.


Tütüncü: “Antalya’da en fazla okul yaptıran ilçeyiz” Eğitim Tütüncü: “Antalya’da en fazla okul yaptıran ilçeyiz”

Başkan Hakan Tütüncü, mülkiyet problemlerini çözerek ve arazinin tahsisini yaparak Kepez’e 100’e yakın okul kazandırdıklarını belirterek, “Antalya’da en fazla okul yaptıran ilçe isek bunu meclisin ve belediyenin gayretli çalışmalarına borçluyuz.” dedi.


MHP Antalya’yı karış karış dolaşıyor… Siyaset MHP Antalya’yı karış karış dolaşıyor…

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy: "Seçim döneminde değil her gün vatandaşın kapısını çalacağız..."


İMAM HATİP MEZUNLARI PİLAV GÜNÜNDE BULUŞUYOR Güncel İMAM HATİP MEZUNLARI PİLAV GÜNÜNDE BULUŞUYOR

Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunlar Derneği (ANİMDER), bu yıl Geleneksel İmam Hatip Liseleri Pilav Günü’nün 14.sünü düzenliyor.


Başkan Böcek: ‘Rehabilitasyon merkezimiz örnek gösteriliyor’ Güncel Başkan Böcek: ‘Rehabilitasyon merkezimiz örnek gösteriliyor’

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’nin Türkiye’nin örnek merkezlerinden biri olduğunu söyledi.


Döşemealtı Nar festivaline hazır Döşemealtı Döşemealtı Nar festivaline hazır

Döşemealtı Belediyesi Rusya, Almanya ve Hollanda başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesine ihrac edilen Döşemealtı narının tanıtımı için geleneksel hale gelen Nar Festivalini 23 Eylül cumartesi günü düzenleyeceği festivalle kutlayacak. Ayşe Dinçer ve Can Afacan’ın konser vereceği festivalde, en iyi nar üreticisi seçilecek. Festival akşam 19.00’da başlayacak.


Kadın Çiftçiler Manavgat etabı yapıldı Manavgat Kadın Çiftçiler Manavgat etabı yapıldı

Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Kültür Yarışması’nın Manavgat etabının birincisi Fatma Şen oldu. Şen 7 Ekim’deki il finalinde Manavgat’ı temsil edecek.


Toplantı sonunda küçük sürpriz Güncel Toplantı sonunda küçük sürpriz

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, devam eden projelerin değerlendirmek üzere biraraya geldiği Makine Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu’na, öykü kitabı ‘Lavinya’nın Aşkla İmtihanı’nı imzaladı.


Sınırlı sayıdaki Macan, Başaran Otomotiv’de Otomotiv Sınırlı sayıdaki Macan, Başaran Otomotiv’de

Sınırlı sayıda ve Türkiye’ye özel donanıma sahip Porsche’nin SUV model serisi Macan, litrelik benzinli ve turboşarjlı dört silindir motoruyla, performansı verimlilik ile buluşturuyor. Macan, 395.000 TL’den başlayan fiyatlar ile Antalya’da Başaran Otomotiv’de Porsche tutkunlarını bekliyor


8 asırlık camiye özel temizlik Güncel 8 asırlık camiye özel temizlik

Muratpaşa Belediyesi, Antalya'nın simgelerinden biri olan 8 asırlık Yivli Minare Cami’nin temizliğini düzenli olarak gerçekleştiriyor.


Gıda Güvenliği Kongresi'ne Online Kayıtlar Başladı Güncel Gıda Güvenliği Kongresi'ne Online Kayıtlar Başladı

Gıda Güvenliği Konusundaki Tüm Yenilikler ve Birbirinden İlginç Konular 6. Gıda Güvenliği Kongresi'nde Ele Alınacak...


 YÖREX YİNE ZİRVEDE Ekonomi/Turizm YÖREX YİNE ZİRVEDE

Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde TOBB’un desteğiyle 8’ncisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’e 161 bin 104 ziyaretçi katıldı. Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, fuarı önümüzdeki yıl yurtdışına taşıma hedefinde olduklarını bildirdi.


ANTALYA OSB SİMBİYOZ PROJESİNİ TAMAMLADI  Ekonomi/Turizm ANTALYA OSB SİMBİYOZ PROJESİNİ TAMAMLADI

Antalya OSB’nin Türkiye’ye örnek olacak Endüstriyel Simbiyoz ve Eko-Verimlilik Projesinin kapanış toplantısı Bölge Müdürlüğünde gerçekleşti.


ATAY USLU DOMATES FİDELERİNİ TOPRAKLA BULUŞTURDU Demre ATAY USLU DOMATES FİDELERİNİ TOPRAKLA BULUŞTURDU

Antalya'da örtü altında kış sebzelerinin ekim ve dikim çalışmaları başladı. Türkiye'de örtü altı üretimde çok önemli bir yeri olan Antalya'da yeni sezon fide dikimine başlandı.


Çocuğunuzun okulunda güvenliği için bunları kontrol edin! Eğitim Çocuğunuzun okulunda güvenliği için bunları kontrol edin!

Sofra/Compass Group Türkiye Destek Hizmetler ve Güvenlik Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Alakuştekin, okul güvenliği kapsamında özellikle okula giriş ve çıkışlarda risklerin önceden belirlenmesi, gerekli önlemlerin alınması ve bunların uygulanma süreçlerinin çok önemli olduğunu belirtiyor.


Turizm sektöründe toparlanma güçleniyor Ekonomi/Turizm Turizm sektöründe toparlanma güçleniyor

EY’nin “Turizm Sektörü Değerlendirmesi” raporuna göre; turizm sektöründe 2016’da yaşanan yavaşlamanın ardından toparlanma devam ederken, turizm gelirlerinin bu yıl bir önceki yıla göre %6,7 yükseliş göstermesi bekleniyor


Türk domatesine Rus vetosu sona eriyor Türk domatesine Rus vetosu sona eriyor

Rusya, yaş meyve sebze ihracatımızda liderlik koltuğunu geri aldı... Türk domatesinin yasağının kaldırılmasını Ruslar, Türklerden daha çok istiyor


UZUN YAŞIN SIRRI; ZEYTİNYAĞI Sağlık/Kadın UZUN YAŞIN SIRRI; ZEYTİNYAĞI

Zeytinyağının faydaları saymakla bitmiyor, ömrü uzatıyor, kalp damar hastalıklarına iyi geliyor, doğal bir anti aging etkisi yapıyor. Liv Hospital Beslenme ve Diyet Uzmanı Serap Güzel zeytinyağının faydalarını anlattı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...