Perşembe, 17 Ekim 2019
Karaca ve UNICEF İşbirliği, Çocukların Yarınlarına Dokunuyor Güncel Karaca ve UNICEF İşbirliği, Çocukların Yarınlarına Dokunuyor

Karaca’nın bu yıl üçüncü kez UNICEF’le hayata geçirdiği “Paylaşacağımız Bir Gelecek Var” projesi, kendi alanlarının önde gelen başarılı isimlerini bir araya getirdi.


Antalya İl Merkezindeki Sinema Salonları Denetlendi Güncel Antalya İl Merkezindeki Sinema Salonları Denetlendi

Çocuk Şube Müdürlüğü görevlilerince Antalya merkezinde bulunan sinema salonları denetlendi.


EMZİRİRKEN EN SIK YAPILAN 9 HATA! Sağlık/Kadın EMZİRİRKEN EN SIK YAPILAN 9 HATA!

Çiçeği burnunda annelerin çoğunlukla doğum sonrası en büyük isteği, minik yavrularını anne sütüyle besleyip onu bu mucizevi besinden bolca faydalandırmak. Ancak kimi zaman gerek hurafeler, gerek zorunluluk gerekse bilmeden yaptıkları bazı yanlış davranışlar nedeniyle istemeden de olsa bunu gerçekleştiremeyebiliyorlar.


Düşük Kalorisi ile Diyet Listelerinin Vazgeçilmezi Sağlık/Kadın Düşük Kalorisi ile Diyet Listelerinin Vazgeçilmezi

Hem tadı hem de sağlık açsısından faydaları ile özellikle Avrupa ülkelerinde popüler olarak tüketilen Yıldız Meyvesi, bulaşıcı hastalıklara karşı vücut direncini artırırken, düşük kalorili olması nedeniyle diyet listelerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.


Döşemealtı "Ekmek Eğitimi" İşbirliği

Türkiye'nin tematik meslek yüksekokullarından birisi olan Akdeniz Üniversitesi Göynük MYO ile alanında Türkiye'nin sayılı firmalarından olan FİMAK "ekmek" işbirliği yapıyor.


Elmalı İlçesinde Dört Ayrı Hırsızlık Olayına Karışan Şüpheli Tutuklandı Elmalı Elmalı İlçesinde Dört Ayrı Hırsızlık Olayına Karışan Şüpheli Tutuklandı

Elmalı İlçesinde Dört Ayrı Hırsızlık Olayına Karışan Şüpheli Tutuklandı


Kır Çiçekleri Projesi Kapsamında Köy Okullarında Okuyan 255 Öğrenciye Etkinlikler Düzenlendi Güncel Kır Çiçekleri Projesi Kapsamında Köy Okullarında Okuyan 255 Öğrenciye Etkinlikler Düzenlendi

Kır Çiçekleri Projesi Kapsamında Köy Okullarında Okuyan 255 Öğrenciye Etkinlikler Düzenlendi


DÜNYA ŞAMPİYONASI ÖNCESİ DUYGUSAL BULUŞMA Serik DÜNYA ŞAMPİYONASI ÖNCESİ DUYGUSAL BULUŞMA

Serik Belediyespor güreş takımı sporcusu ve antrenörü Aydın Halimoğlu, hikâyeleriyle büyüdüğü ve hayranı olduğu eski Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu İsmail Ogan’ı ziyaret ederek elini öpüp katılacağı şampiyona öncesi tavsiyelerini aldı.


BUDAK: “ORTA VADELİ PLAN TURİZMDEKİ AKP AFETİNİN BELGESİ” Ekonomi/Turizm BUDAK: “ORTA VADELİ PLAN TURİZMDEKİ AKP AFETİNİN BELGESİ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, 2018-2020 Orta Vadeli Plan’daki turizm hedeflerini değerlendirdi.


Konyaaltı İlçesinde Meydana Gelen Köpek Öldürme Olayı ile İlgili Basın Açıklaması Güncel Konyaaltı İlçesinde Meydana Gelen Köpek Öldürme Olayı ile İlgili Basın Açıklaması

Konyaaltı İlçesinde Meydana Gelen Köpek Öldürme Olayı ile İlgili Basın Açıklaması


Aksu İlçesinde İşyerinden Hırsızlık Yapan Zanlı Yakalandı Aksu Aksu İlçesinde İşyerinden Hırsızlık Yapan Zanlı Yakalandı

Aksu İlçesinde İşyerinden Hırsızlık Yapan Zanlı Yakalandı


Manavgat İlçesinde 2 Vatandaşı Gasp Eden Zanlılar Yakalandı Manavgat Manavgat İlçesinde 2 Vatandaşı Gasp Eden Zanlılar Yakalandı

Manavgat İlçesinde 2 Vatandaşı Gasp Eden Zanlılar Yakalandı


ALT YAPI EMİN ADIMLARLA  YOLUNA  DEVAM  EDİYOR Serik ALT YAPI EMİN ADIMLARLA YOLUNA DEVAM EDİYOR

Antalya Futbol Alt Yapı Lig’lerinde mücadele eden Serik Belediyespor, mücadele ettiği alt yapı takımları ile emin adımlarla yolunda ilerlerken, bir yandan da diğer yaş kategorilerinde sezonun ilk maçına çıkacak


Antalya Emniyeti’nde Eylül Ayı’nın Polisi Olmaya Hak Kazanan 3 Polis Memuru Ödüllendirildi Güncel Antalya Emniyeti’nde Eylül Ayı’nın Polisi Olmaya Hak Kazanan 3 Polis Memuru Ödüllendirildi

Antalya Emniyeti’nde Eylül Ayı’nın Polisi Olmaya Hak Kazanan 3 Polis Memuru Ödüllendirildi


Alo 140 Terör İhbar Hattı Güncel Alo 140 Terör İhbar Hattı

Antalya Emniyet Müdürlüğü'nce yapılan açıklamaya göre, terörle mücadele çerçevesinde yapılacak ihbarlara ilişkin iş ve işlemlerin daha etkin ve hızlı yürütülebilmesi amacıyla 30 Ekim 2015 tarihinde "Alo 140 Terör İhbar Hattı" kurulduğu bildirildi.


Manavgat-Serik Karayolu Üzerinde Meydana Gelen Ölümlü Trafik Kazasının Faili Tutuklandı Manavgat Manavgat-Serik Karayolu Üzerinde Meydana Gelen Ölümlü Trafik Kazasının Faili Tutuklandı

07 Ekim Günü Manavgat-Serik Karayolu Üzerinde Meydana Gelen Ölümlü Trafik Kazasının Faili Tutuklandı


TV STARLARINDAN BAŞKAN SÖZEN'E ZİYARET Manavgat TV STARLARINDAN BAŞKAN SÖZEN'E ZİYARET

Ukrayna TV kanalının 11’incisini düzenlediği ve Manavgat Belediyesi'nin de sponsorluğunu üslendiği TVSTAR Festivali minikleri, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'i makamında ziyaret etti


Başkan Öztekin’den Hacı Ziyaretleri Elmalı Başkan Öztekin’den Hacı Ziyaretleri

Antalya’nın Elmalı ilçesinden kutsal topraklara giderek Hac vazifesini yapıp dönen vatandaşları Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin eşi Dilek Öztekin ile birlikte evlerinde ziyaret etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ YÜRÜYÜŞÜ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ YÜRÜYÜŞÜ

Manavgat Belediyesi, hayvanların korunmasına katkı sağlamak ve halkı bilinçlendirmek amacıyla hayvanları koruma yürüyüşü düzenledi.


ECZACILAR ODASI’NDAN BAŞKAN ŞAHİN’E PLAKET Aksu ECZACILAR ODASI’NDAN BAŞKAN ŞAHİN’E PLAKET

Eczacılar Odası Başkanı Tolgar Akkuş, eczacı olan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e mesleğe katkılarından dolayı teşekkür plaketi taktim etti.


BUDAK: “KALİTESİZ KÖMÜR ANTALYA’YI ZEHİRLİYOR” Siyaset BUDAK: “KALİTESİZ KÖMÜR ANTALYA’YI ZEHİRLİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak’ın Antalya’daki hava kirliliğiyle ilgili sözlü soru önergesine, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki TBMM Genel Kurulu’nda yanıtladı.


PTT’DEN “DÜNYA POSTA GÜNÜ” KONULU ANMA PULU VE PUL SERGİLERİ Güncel PTT’DEN “DÜNYA POSTA GÜNÜ” KONULU ANMA PULU VE PUL SERGİLERİ

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), “9 Ekim Dünya Posta Günü” etkinlikleri çerçevesinde anma pulu hazırladı ve pul sergileri düzenledi.


Boğaz ağrısından kurtulmanızı sağlayacak 15 doğal reçete Sağlık/Kadın Boğaz ağrısından kurtulmanızı sağlayacak 15 doğal reçete

Havaların soğumasıyla birlikte boğaz ağrıları da başladı. Boğaz ağrısı, vücudunuzun viral veya bakteriyel enfeksiyonlara karşı bağışıklık tepkisinin bir parçası olarak ortaya çıkar. Doğal bağışıklık tepkiniz boğazdaki balgam (mukus) zarlarının iltihaplanmasına ve şişmesine neden olur.


Başkan Gül Atatürk sevdalısı öğrencileri ödüllendirdi Kemer Başkan Gül Atatürk sevdalısı öğrencileri ödüllendirdi

Edirne’nin Tayakadın köyünde Atatürk büstü yağmurdan ıslanmasın diye üstüne şemsiye tutan 3 öğrenci ile sınıf arkadaşlarına tablet hediye eden Başkan Gül, “Yüreği Atatürk sevgisi ile dolu bu çocuklarımız için ne yapsak az” dedi.


Antalyaspor'da Çifte Mesai Günü Spor Antalyaspor'da Çifte Mesai Günü

Antalyaspor, günün ilk antrenmanını sabah sahada yaptı. Teknik Direktör Leonardo Araujo, ısınma hareketlerinin ardından takıma 2 farklı taktik çalışması yaptırdı.


KONYSİAD'da gündem Güncel KONYSİAD'da gündem "Yerel Basın Gözüyle Antalya"

Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KONYSİAD) geleneksel kahvaltılı toplantısı Rixos Downtown Otelde yapıldı.


Hurma Mahallesi’ne devlet hastanesi…
 Güncel Hurma Mahallesi’ne devlet hastanesi…


Konyaaltı Belediyesi Meclisi çok önemli kararlara imza attı. Hurma Mahallesi’ne yapılması planlanan hastane için oy birliğiyle ‘evet’ dedi.


SİBER SALDIRILAR ŞİRKET KAPATTIRIYOR! Teknoloji/Bilim/İnternet SİBER SALDIRILAR ŞİRKET KAPATTIRIYOR!

Ponemon Institute tarafından yapılan yeni bir araştırmaya göre, 2017 itibariyle tek bir siber saldırı bile küçük bir şirketin faaliyetlerini sonlandırmasına neden olabilir.


Başkan Genç, Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Hakan Kıran’ı ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Hakan Kıran’ı ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (Tüm Yerel-Sen) Genel Başkanı Dr Hakan Kıran ve sendika temsilcilerini makamında ağırladı. Başkan Genç, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdiği Genel Başkan Kıran’a çalışanların sendikal haklarını koruyan bir belediye olduklarını söyledi.


Obezite ameliyatı, hastaya verilen ikinci bir şanstır! Sağlık/Kadın Obezite ameliyatı, hastaya verilen ikinci bir şanstır!

Obezite Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Cem Aykent, çağımızın popüler cerrahi yöntemi olan 'tüp mide ameliyatı' hakkında merak edilen soruları cevaplandırdı. Obezite cerrahisini tercih etmeden önce, mutlaka diyet uygulamalarının denenmesi gerektiğini söyleyen Aykent; kulaktan dolma bilgilerle yapılan diyetlerin, çoğunlukla başarısız sonuçlandığını söyledi.


Serik "Gece uyumadan gündüz yorulmadan milletimizin yanında olacağız"

Serik’in Muhtarlarını ziyaret eden MHP Antalya İl Başkanı Mustafa AKSOY, programına ilk olarak Şehit Asker Barış AKKABAK’IN Köyünde dedesi Ramazan AKKABAK’IN elini öperek başladı. Muhtarları ziyaret etti


ECZACILAR BAŞKAN ECZ. TOLGAR AKKUŞ İLE YOLA DEVAM DEDİ Güncel ECZACILAR BAŞKAN ECZ. TOLGAR AKKUŞ İLE YOLA DEVAM DEDİ

Antalya Eczacı Odası, 2017 yılı Olağan Genel Kurul ile gidilen seçimde mevcut başkan Ecz. Tolgar Akkuş ile “yola devam” dedi.


“PANORAMA EVLERİ GİBİSİ YOK” Güncel “PANORAMA EVLERİ GİBİSİ YOK”

Ulu İnşaat garantisiyle Antalya’ya kazandırılacak olan Panorama Evleri’nde mutlu sona yaklaşılıyor.


Yaşlı Evlerinde yeni dönem başladı Güncel Yaşlı Evlerinde yeni dönem başladı

Muratpaşa Belediyesi’nin, 3 bin 298 üyesi bulunan Yaşlı Evlerinde yeni dönem Fener Yaşlı Evi’nde düzenlenen programla başladı. Yaşlı Evleri korolarının, dans gruplarının sahne aldığı açılış programında kıdemli kent sakinlerinin heyecan ve coşkusuna çocuklar ve gençler de ortak oldu.


Özel çocuklara forma Güncel Özel çocuklara forma

Muratpaşa Belediyesi ve Adalya Vakfı, Ramazan - Hatice Savaş Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu öğrencilerine forma hediye etti.


Alanya Aşevi’ni Türel açacak Alanya Alanya Aşevi’ni Türel açacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’da hizmete sunduğu 1500 kişi kapasiteli aşevinin resmi açılışını 7 Ekim Cumartesi günü saat 11.30’da Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yapacak.


Muratpaşa’dan kantin denetimi Güncel Muratpaşa’dan kantin denetimi

Muratpaşa Belediyesi, 18 Eylül Pazartesi ilk ders zilinin çaldığı okullarda kantin denetimlerine aralıksız devam ediyor.


Tütüncü velilerle aşure tattı Güncel Tütüncü velilerle aşure tattı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediye kreşinde düzenlenen aşure gününde birlik ve beraberlik mesajı verdi.


Ideal Standard “Mimarlık Haftası” kapsamında Alanya’lı mimarları ağırladı Alanya Ideal Standard “Mimarlık Haftası” kapsamında Alanya’lı mimarları ağırladı

Banyo çözümlerinde dünyanın lider markası Ideal Standard, 2-6 Ekim 2017 Mimarlık Haftası kapsamında Alanya’da bayi ve mimarlarla bir araya geldi.


AKSU ANADOLU LİSESİ'NDE AŞURE GÜNÜ Aksu AKSU ANADOLU LİSESİ'NDE AŞURE GÜNÜ


Anadolu Lisesi Aşure günü etkinliği düzenledi. Etkinlikte Aksu protokolü öğrenciler için tabaklara aşure koyarak, ikramlarda bulundu.


Antalya’da iklim değişikliği konuşulacak Güncel Antalya’da iklim değişikliği konuşulacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Türk Deniz Araştırmaları Vakfı’nın birlikte yürüttüğü “Antalya’nın Deniz ve Kıyılarının İklim Değişikliğine Adaptasyonu” adlı AB Projesi lansmanı 6 Ekim Cuma günü saat 14.00’de AKM Perge Salonu’nda yapılacak.


Yalçı yolu önce genişletildi sonra asfaltlandı Alanya Yalçı yolu önce genişletildi sonra asfaltlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsal alan ekipleri geçtiğimiz yıl genişletme çalışması yapılan Kuşyuvası Yalçı bağlantı yolunu sathi asfaltla kapladı.


ÖTV’siz alışverişi kaçırmak istemeyen tüketici son dakika deparı attı Ekonomi/Turizm ÖTV’siz alışverişi kaçırmak istemeyen tüketici son dakika deparı attı

30 Eylül’de sona eren ÖTV’siz satış uygulamasının son günleri beyaz eşya satışında büyük artışlara sahne oldu. Türkiye’nin lider e-ticaret platformu GittiGidiyor’da uygulamanın son dört gününde yapılan beyaz eşya satışları adet bazında yüzde 184’e varan oranda arttı.


HER 4 KİŞİDEN 1’İ BU HASTALIĞIN PENÇESİNDE Sağlık/Kadın HER 4 KİŞİDEN 1’İ BU HASTALIĞIN PENÇESİNDE

Son yıllarda artarak özellikle kadınların korkulu rüyası haline gelen varis hastalığı Türkiye’de her 4 kişiden 1’inde görülüyor. Doç. Dr. Mehmet Özkan, yaşam tarzındaki değişimlerin varis oluşumunu engellediğini belirterek önemli açıklamalarda bulundu.


ABÜ’de aşure dağıtımı yapıldı Eğitim ABÜ’de aşure dağıtımı yapıldı

Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde yüzde yüz İngilizce eğitim veren Antalya Bilim Üniversitesi’nde Muharrem ayı nedeniyle Kadem Vakfı ile birlikte öğrencilere ve akademisyenlere aşure dağıtımı yapıldı.


Dacia’da Ekim ayına özel sıfır faiz fırsatı Otomotiv Dacia’da Ekim ayına özel sıfır faiz fırsatı

Dacia, Ekim ayında müşterilerine tüm modellerinde birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor.


ERKEN TEŞHİS MEME KANSERİNDEN ÖLÜMÜ YÜZDE 30 AZALTIYOR Sağlık/Kadın ERKEN TEŞHİS MEME KANSERİNDEN ÖLÜMÜ YÜZDE 30 AZALTIYOR

Çağımızın en yaygın ve ölümcül hastalıkları arasında yer alan kanser, her yıl milyonlarca insanın hayatını kaybetmesine bir o kadar insanın da hayat kalitesinin düşmesine neden oluyor.


Ebru Türel Gençlik Meclisi’ne konuk oldu Güncel Ebru Türel Gençlik Meclisi’ne konuk oldu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in eşi Ebru Türel, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri ile buluştu. Ebru Türel, gençlere “Her şey aslında küçük bir fikirle başlayıp çok güzel ve anlamlı projelere dönüşüyor, o yüzden sizlerin fikirleri bizler için değerli ve önemli” dedi.


Sanayicilerin sağ kolu olmaya aday robotlar Teknoloji/Bilim/İnternet Sanayicilerin sağ kolu olmaya aday robotlar

Mitsubishi Electric ST Robot Yatırımları Fuarı’nda inovatif çözümlerini sergiledi


Renault’da Ekim ayında sıfır faiz fırsatı Otomotiv Renault’da Ekim ayında sıfır faiz fırsatı

Ekim ayında yeni bir Renault sahibi olmak isteyenlere sıfır faiz fırsatı sunuluyor.


Kepezliler yaz-kış yüzebilecek Güncel Kepezliler yaz-kış yüzebilecek

Antalya’nın ilk olimpik kapalı yüzme havuzunu hizmete sokan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, yine olimpik olan Fabrikala Mahallesi’ndeki yüzme havuzunu kapalı hale getirilmesiyle ilçe halkının 12 ay yüzebileceğini söyledi


Her 3 kişiden 2’si yorgun! Sağlık/Kadın Her 3 kişiden 2’si yorgun!

Modern çağın yoğun koşuşturmacası içerisinde pek çoğumuz yorgun olduğumuzu söylüyoruz ama hekime görünmeyi genellikle aklımızın ucundan bile geçirmiyoruz. Hele de havaların soğuyup güneşin yerini iyiden iyiye yağmura bıraktığı bugünlerde her 3 kişiden 2’sinde yorgunluk görülüyor.


Şah inn Paradise’nin minik misafirlerinden anlamlı ziyaret Kumluca Şah inn Paradise’nin minik misafirlerinden anlamlı ziyaret

Kumluca ilçesinin Mavi Bayrak ödüllü tesisi Şah inn Paradise Tatil Köyü 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri kapsamında minik misafirleri ile Sarnıç Tepesinde bulunan hayvanat bahçesini ziyaret etti.


 PARC kuluçkasından iddialı bir Start Up: Sürücüsüz araçlar için dijital göz üretecek Teknoloji/Bilim/İnternet PARC kuluçkasından iddialı bir Start Up: Sürücüsüz araçlar için dijital göz üretecek

Xerox PARC, kuluçka merkezinden sürücüsüz arabalar alanında faaliyet gösterecek Metawave adlı bir Start Up şirketi piyasaya çıkardı.


Kepez’le Serik karşılaşıyor Spor Kepez’le Serik karşılaşıyor

Bölgesel Amatör Lig 7. Grupta Pazar günü Antalya derbisi heyecanı yaşanacak. 

Ligin iki güçlü takımı Kepez Belediyespor ve Serik Belediyespor karşı karşıya gelecek.


TÜRKİYE OTOMOBİL VERGİSİNDE DÜNYA ŞAMPİYONU Otomotiv TÜRKİYE OTOMOBİL VERGİSİNDE DÜNYA ŞAMPİYONU

Türkiye, otomobilden alınan vergi oranında bugüne dek gerisinde yer aldığı Danimarka’yı yakalayarak tüm dünyada birinciliğe ortak oldu.


ANTALYA FİLM FESTİVALİ'NİN RESMİ SEÇKİSİ AÇIKLANDI! Kültür/Sanat ANTALYA FİLM FESTİVALİ'NİN RESMİ SEÇKİSİ AÇIKLANDI!

Antalya Film Festivali Yarışma Bölümü’nde Küresel Göçmen Krizini, Adaletsizliği, Gençlik Aşkını ve Yaratıcılığı Konu Alan Filmler Buluşuyor


Ebru Türel’den Mavi Ev’e ziyaret Güncel Ebru Türel’den Mavi Ev’e ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in eşi, Ebru Türel, aldığı ödüllerle Türkiye’ye örnek proje olan ‘Mavi Ev’ Alzheimer Hasta ve Hasta Yakını Merkezi’ni ziyaret ederek, yaşlılarla bir araya geldi.


Başkan Türel meme kanserine farkındalık için yürüdü Güncel Başkan Türel meme kanserine farkındalık için yürüdü

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, meme kanserine dikkat çekmek için pembe tişört giyerek yürüyüş yaptı. ‘Meme kanserine karşı birlikte yürüyelim’ sloganıyla gerçekleşen yürüyüşte Türel, kanserde erken teşhis ve erken tanının önemine dikkat çekerek, Büyükşehir Belediyesi’nin mamografi cihazları ile halka ücretsiz hizmet verdiğini hatırlattı.


Kemer’de basketbol heyecanı Kemer Kemer’de basketbol heyecanı

Kemer Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen Uluslararası Kemer Master Basketbol Turnuvası bu yılda 6-8 Ekim tarihlerinde Kemer’de yapılacak.


Minikler sevimli dostlarını unutmadı Güncel Minikler sevimli dostlarını unutmadı

Konyaaltı Belediyesi kreşi öğrencileri Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.


Arslanbucak’ta bisiklet sevinci Kemer Arslanbucak’ta bisiklet sevinci

Kemer Belediyesi Arslanbucak Mustafa Rüştü Tuncer Ortaokulu’nun 120 öğrencisine bisiklet hediye etti. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, çocuklara “Mutlaka kask takın ve trafik kurallarına uyun” öğüdü verdi.


HER 2-3 DAKİKADA BİR YENİ İNME VAKASI MEYDANA GELİYOR Sağlık/Kadın HER 2-3 DAKİKADA BİR YENİ İNME VAKASI MEYDANA GELİYOR

Kalp hastalıklarından sonra Türkiye’de ölümlere neden olan 2. hastalık inme. MLP Care de bu doğrultuda özel tedavi gerektiren ve toplumda görülme sıklığı yoğun olan hastalıklara yönelik merkezlerine “BAVİM - Beyin Anjiyografisi ve İnme Merkezi” tedavi ağını ekledi.


Cinsel İsteksizlik Neden Kadınlarda Daha Fazla? Sağlık/Kadın Cinsel İsteksizlik Neden Kadınlarda Daha Fazla?

Bilimsel olarak kadınlar ve erkekler biyolojik olarak aynı düzeyde dürtülere sahiptir. Toplumdan topluma değişmekle birlikte yetiştirme tarzı ve kadınlara yönelik baskılar nedeniyle cinsel isteksizlik kadınlarda daha fazla görülmektedir.


“Hükümetimizin soğukkanlı ve yapıcı tutumunu destekliyoruz” Ekonomi/Turizm “Hükümetimizin soğukkanlı ve yapıcı tutumunu destekliyoruz”

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi Irak’ta yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi.


Diyabete dikkat! Sağlık/Kadın Diyabete dikkat!

Kepez Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Klinik Sorumlusu Uzm. Dr. Ali Topçu Diyabet Hastalığı Hakkında Bilgi Verdi.


Miniklerden sevimli dostlara ziyaret Güncel Miniklerden sevimli dostlara ziyaret

Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi, ‘4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde minik ziyaretçilerini ağırladı. Büyükşehir Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri sahiplenmeyi bekleyen sevimli dostlarını ziyaret etti. Minikler, kedi ve köpeklerle sevgi bağı kurdu.


Başkan Türel’den personeline aşure ikramı Güncel Başkan Türel’den personeline aşure ikramı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşi Ebru Türel Muharrem ayı nedeniyle belediye personeline aşure dağıttı. Başkan Türel, kent merkezi ve ilçelerinde 50 bin kişiye aşure ikram edeceklerini söyledi.


En tatlı randevusuz görüşme Güncel En tatlı randevusuz görüşme

Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın her Çarşamba düzenlediği ‘randevusuz görüşme’ saatlerinde Muratpaşa Belediyesi, hazırladığı aşureyi komşularıyla paylaştı.


 
Büyükşehir’den eğitime büyük destek Eğitim 
Büyükşehir’den eğitime büyük destek

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’den eğitime büyük destek. Türel, Kütükçü Mahallesi’ndeki belediyeye ait 9 bin 400 metrekarelik arsasını okul yapılmak üzere Milli Eğitim’e tahsis etme kararı aldı.


‘Deniz Söyleşileri’ devam ediyor Kültür/Sanat ‘Deniz Söyleşileri’ devam ediyor

Büyükşehir Belediyesi Deniz Söyleşileri, el değmemiş kıta Antarktika’yı konu alan iki önemli söyleşi ile devam ediyor. “Bir hayatta kalabilme mücadelesi: Antarktika’nın kara vejetasyonu ve biyoçeşitliliği” ile “Türkiye Antarktika’da Ne Yapmalı?” başlıklı söyleşiler 5 Ekim Perşembe günü saat 16.00 – 18.30 saatleri arasında Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.


Kepez Meclisi jet hızında Güncel Kepez Meclisi jet hızında

Hizmet yatırımlarının peş peşe yükseldiği Kepez Belediyesi Meclisi Ekim Ayı Olağan Toplantısı’nda 27 madde görüşüldü, komisyonlara havale edilen konuların görüşülmesi için devam toplantısı kararlaştırıldı.


Başkan Uysal’a Dere’den teşekkür plaketi Güncel Başkan Uysal’a Dere’den teşekkür plaketi

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, 21’inci Ahilik Haftası kutlamalarına verdiği destekten dolayı Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür plaketi takdim etti.


Kepez’de şairler meclisi Kültür/Sanat Kepez’de şairler meclisi

Kepez Belediyesi, Dil Bayramı dolayısı ile Antalya’da bulunan Avrasya Sanat Kültür ve Edebiyat Federasyonu’nu, Belediye Meclis Salonu’nda ağırladı.


 AKSU’DA SAĞLIK YÜRÜYÜŞÜ Aksu AKSU’DA SAĞLIK YÜRÜYÜŞÜ

Aksu Toplum Sağlığı Merkezi 3 Ekim Dünya Yürüyüş Günü kapsamında ilçede yürüyüş düzenledi. Aksu Kaymakamı Aydın Ergün’ün, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in, başkan yardımcılarının, bazı meclis üyelerinin, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarının müdürlerinin ve öğrencilerin yer aldığı yürüyüşte sağlıklı yaşamak için hareket etmenin önemine dikkat çekildi.


Başkan Uysal, ‘Kaleiçi Festivali barış ağına dönüşebilir’ Güncel Başkan Uysal, ‘Kaleiçi Festivali barış ağına dönüşebilir’

Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal, 3’üncü Kaleiçi Old Town Festivali için Antalya görev yapan büyükelçi, başkonsolos, konsolos ve fahri konsoloslara verdiği davette “Festivali; hem insani hem sosyo kültürel hem de uluslararası bir ilişkiye, bir barış ve paylaşım ağına dönüştürebiliriz” dedi.


Döşemealtı Tiyatrosu perdelerini Kent Meydanında açıyor Döşemealtı Döşemealtı Tiyatrosu perdelerini Kent Meydanında açıyor

Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu (DHT) 2017-18 sezonunun ilk oyununu açık havada sahneleyecek. Organik Komedi adlı oyun, 7 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’de Döşemealtı Kent Meydanı Amfi Tiyatrosu’nda izleyiciyle buluşacak.


KARA: Siyaset KARA: "TÜRKİYE’NİN AB ÜYELİĞİ VAZGEÇİLMEZ HEDEF OLMALIDIR"

Avrupa Birliği üyelik müzakerelerinin başlamasının 12. yılı sebebiyle bir açıklama yapan CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara “Türkiye müzakerelerin başladığı 12 yılın ardından hiç olmadığı kadar demokrasiden uzaktadır ve Kopenhag Kriterleri konusunda da maalesef ev ödevini yerine getiremeyen öğrenci konumuna düşmüştür” ifadelerini kullandı.


“Ton balığıyla 5 günde 3 kilo zayıflayın” Sağlık/Kadın “Ton balığıyla 5 günde 3 kilo zayıflayın”

Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez vücut kaslarını koruyarak sağlıklı kilo verdiren ton balıklı diyetini açıkladı. Her gün bir ana öğünde ton balıklı bir alternatif içeren liste beş günde üç kiloya kadar incelmeyi vadediyor.


Avrupa’ya yassı sıcak, Uzak Doğu’ya inşaat çeliği ihraç ettik Avrupa’ya yassı sıcak, Uzak Doğu’ya inşaat çeliği ihraç ettik

Yılın başından bu yana başarılı ihracat performansı ile dikkat çeken çelik ihracatçıları dokuz aylık dönemi yükselişle tamamladı.


SAĞLIĞIN İÇİN HAREKET ET Sağlık/Kadın SAĞLIĞIN İÇİN HAREKET ET

Yürüyüş yapmak insana hem ruh hem sağlık açısından iyi geliyor. Sporun, doğada yürüyüş yapmanın artık bir tedavi şekli haline dönüştüğünü söyleyen Liv Hospital Sağlıklı Yaşam ve Check up Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Eren Eroğlu “Yürümek, zaman mekan tanımadan tüm koşullar altında yapılması mümkün bir spordur” diyor.


YEŞİL BEYAZLILAR, DERBİYE HAZIR Serik YEŞİL BEYAZLILAR, DERBİYE HAZIR

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7. Grupta 3.hafta mücadelesinde Serik Belediyespor, sezonun ilk derbisinde Pazar günü Kepez Belediyespor’un konuğu olacak.


Alanya'da 2 polis memuru tarafından darp edilen kadınla ilgili Emniyet Açıklaması Alanya Alanya'da 2 polis memuru tarafından darp edilen kadınla ilgili Emniyet Açıklaması

Alanya'da bir kadının 2 polis memuru tarafından sokak ortasında darp edilmesi ve kötü muameleye maruz kalması nedeniyle, Antalya Emniyet Müdürlüğü'nden bir basın açıklaması yapıldı.


İnşaattan Hırsızlık Yapan Şüphelilerden 2’si Yakalandı Döşemealtı İnşaattan Hırsızlık Yapan Şüphelilerden 2’si Yakalandı

Döşemealtı İlçesinde İnşaattan Hırsızlık Yapan Şüphelilerden 2’si Yakalandı


Hayvan Hırsızlığı Yapan 1 Şahıs Yakalandı Elmalı Hayvan Hırsızlığı Yapan 1 Şahıs Yakalandı

Elmalı’da Gerçekleştirilen Yol Uygulamasında Hayvan Hırsızlığı Yapan 1 Şahıs Yakalandı


Hırsızlık Şüphelisi ve Yanında Bulunan 2 Şahıs Uyuşturucu Madde İle Yakalandı Manavgat Hırsızlık Şüphelisi ve Yanında Bulunan 2 Şahıs Uyuşturucu Madde İle Yakalandı

Manavgat İlçesinde Hırsızlık Şüphelisi ve Yanında Bulunan 2 Şahıs Uyuşturucu Madde İle Yakalandı


Antalya Cumhuriyet Başsavcılığınca Yürütülen Soruşturma Kapsamında 2 Şüpheli Yakalandı Güncel Antalya Cumhuriyet Başsavcılığınca Yürütülen Soruşturma Kapsamında 2 Şüpheli Yakalandı

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığınca Yürütülen Soruşturma Kapsamında 2 Şüpheli Yakalandı


Antalya Devlet Konservatuvarı Öğr. Gör. Samir Mirzayev’den Seminer Eğitim Antalya Devlet Konservatuvarı Öğr. Gör. Samir Mirzayev’den Seminer

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Öğr. Gör. Samir Mirzayev, MEB Antalya Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğü ve Akdeniz Üniversitesi işbirliği ile yürütülen "Milli Parklardaki Biyolojik Değerlerimizi BİLSEM Ne Olur?" isimli TÜBİTAK projesi çerçevesinde "Seslerden Renklere; Sinestezi Fenomeni" konulu bir seminer verdi.


Salı Grubu’nda gündem siyaset oldu Güncel Salı Grubu’nda gündem siyaset oldu

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'na (Salı Grubu) konuk olan Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal , bütün meselenin siyasetin etrafında şekillendiğini ifade ederek, Uysal Türkiye’nin gerçek gündemini yaşayamayan bir ülkeye dönüştüğünü söyledi. Uysal , “Demokrasi ve adalet yeniden bir milli güvenlik şemsiyesi haline getirilmelidir” dedi.


KADIN ÇİFTÇİLER YARIŞIYOR 2. BİLGİ VE KÜLTÜR ARIŞMASININ İLÇE FİNALİ KONYAALTI’NDA YAPILDI Güncel KADIN ÇİFTÇİLER YARIŞIYOR 2. BİLGİ VE KÜLTÜR ARIŞMASININ İLÇE FİNALİ KONYAALTI’NDA YAPILDI

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği kadın çiftçilere yönelik bilgi ve kültür yarışması Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Öğretmenevi Toplantı Salonunda gerçekleşti.


“KDV İndirimleri Kalıcı Hale Getirilmeli” Ekonomi/Turizm “KDV İndirimleri Kalıcı Hale Getirilmeli”

Miavita Beytepe Projesi Yatırımcısı Nurettin Yılmaz , KDV oranlarında yapılan iyileştirmenin kalıcı olması gerektiğinin altını çizdi. Yılmaz “Hem konutlarda hem de eşyalarda uygulanan indirimin devamlı hale gelmesi gerekiyor” dedi.


İŞKUR, şubelerini Emse’yle yenileyecek Ekonomi/Turizm İŞKUR, şubelerini Emse’yle yenileyecek

Sıra çağrı sistemlerinde Türkiye’nin pazar lideri konumunda olan Emse, bu yıl ürettiği sıramatik sistemli kioskları İŞKUR’a teslim edecek. Emse Genel Müdürü İsrafil Bozkurt, “Kasım ayı içerisinde tüm ülke genelindeki İŞKUR ofislerine kioskları teslim edeceğiz. Mevcut eski ürünler demonte edilip, Emse kiosklar devreye alınacak” dedi


Başkan Gül’den Ralli Alanı tepkisi: “Kemer esnafını bitirecekler” Kemer Başkan Gül’den Ralli Alanı tepkisi: “Kemer esnafını bitirecekler”

Kemer Ralli Alanı’nın; Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ticari alana çevrilmek istenmesine karşı çıkan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Buraya 200 dükkânın bulunduğu bir ticari alan yapmak istiyorlar. Bu düzenleme Kemer esnafını bitirir. Biz burada ticari alan değil kongre merkezi ve park yapılmasını talep ediyoruz” dedi.


Sonbaharda sinema fırtınası Kültür/Sanat Sonbaharda sinema fırtınası

Özel Sinema Kulübü Sinemia, sonbaharda gişede fırtına gibi esecek onlarca film arasından en çok beklenenleri listeledi. Bilimkurgudan maceraya, distopik hikayelerden süper kahramanların dünyasına, yerli yapımlardan korku ve gerilime, birbirinden harika yapımlarla, sinema sezonu açıldı!


BU BESİNLER ANNE SÜTÜNÜ ARTIRIYOR! Sağlık/Kadın BU BESİNLER ANNE SÜTÜNÜ ARTIRIYOR!

Mucizevi bir besin denildiğinde hiç kuşkusuz “anne” sütü listenin ilk sırasında yer alıyor.


Antalyaspor Tarihinde İlk
, Filenin Akrepleri Salona Ayak Bastı Spor Antalyaspor Tarihinde İlk
, Filenin Akrepleri Salona Ayak Bastı

Antalya Kulüplerarası Minikler Şampiyonası’nda sahaya çıkan minik voleybolcular Antalyaspor tarihine geçti.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN GÜREŞE DAVET Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN GÜREŞE DAVET

Aksu Belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi. Mecliste Başkan Şahin, pazar günü yapılacak olan yağlı pehlivan güreşlerinde tüm meclis üyelerinin ev sahibi olduğunu ifade ederken, spor severleri de güreşe davet etti.


Batarya ömrünü ikiye katlayacak 4 ipucu Teknoloji/Bilim/İnternet Batarya ömrünü ikiye katlayacak 4 ipucu

Günlük yaşantının vazgeçilmez bir parçası haline gelen akıllı telefonlar, fırsat bulunan her an kullanıldığından batarya ömürleri bekleneni veremiyor. Kullanıcıların en çok yakındığı sorunlardan olan kısa pil ömrünü, birbirinden önemli 4 ipucunu uygulayarak iki katına çıkarmak ise mümkün.


BAGEV BAŞKANI ÇANDIR’DAN ENFLASYON DEĞERLENDİRMESİ Ekonomi/Turizm BAGEV BAŞKANI ÇANDIR’DAN ENFLASYON DEĞERLENDİRMESİ

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Eylül ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


Sonbaharın en güzel aşk rotaları! Ekonomi/Turizm Sonbaharın en güzel aşk rotaları!

Düşen yaprakların üzerinde yürürken çıkan seslerden mutluluk duyuyor, tablo gibi bir manzaranın karşısında saatlerce oturuyor ve hiç bilmediğiniz ıssız sokaklarda el ele dolaşıyorsanız, şimdi tatile çıkmanızın tam zamanı! Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından tatilsepeti.com, Bozcaada’dan Japonya’ya uzanan sonbaharın en romantik rotalarını derledi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...