Perşembe, 22 Ağustos 2019
Normal doğum mu? Sezaryen mi? Sağlık/Kadın Normal doğum mu? Sezaryen mi?

Sezaryeni gerektiren bir sorun yoksa kesinlikle normal doğum planlanmalıdır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Abdulaziz Akkaya anne ve baba adaylarının gebelik boyunca en çok düşündükleri konulardan bir tanesinin de doğum şeklinin nasıl olacağı konusu olduğunu belirterek,” Sezaryeni gerektiren bir sorun yoksa kesinlikle normal doğum planlanmalıdır.” dedi.


AK PARTİ’DE İLÇE TEMAYÜL YOKLAMALARI BAŞLADI Siyaset AK PARTİ’DE İLÇE TEMAYÜL YOKLAMALARI BAŞLADI

AK Parti Genel Merkez Antalya İl Koordinatörü, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve İl Başkanı Av. Rıza Sümer ilçe kongreleri öncesi ilçelerde temayül yoklamalarına başladı.


10 Günlük Bayram Tatilinde Uçak Biletini Ucuza Getirme Yolları Ekonomi/Turizm 10 Günlük Bayram Tatilinde Uçak Biletini Ucuza Getirme Yolları

Uluslararası seyahat arama motoru Skyscanner, 10 güne uzatılan Kurban Bayramı tatili için henüz plan yapmayanlara ucuza seyahat etme önerilerini sıraladı. 10 günü tatil yaparak değerlendirmek isteyen seyahatseverler, Skyscanner’ın tavsiyeleriyle tasarruf edebilir.


Çekirdeksiz kuru üzüm ihracatı 400 milyon doları aştı Ekonomi/Turizm Çekirdeksiz kuru üzüm ihracatı 400 milyon doları aştı

Türkiye’nin geleneksel ihraç ürünlerinden çekirdeksiz kuru üzümde 2016/17 sezonunun bitmesine sayılı günler kala ihracat 400 milyon doları aştı.


E-imza ile hayat daha kolay Ekonomi/Turizm E-imza ile hayat daha kolay

TÜİK’in 2017 ilk çeyrek yurt içi turizm verilerine göre; gezi, tatil, toplantı, konferans, kurs, seminer ve fuar gibi nedenlerle toplam 10 milyon 227 bin kişi seyahate çıktı.


COĞRAFİ İŞARETLİ ÖDEMİŞ PATATESİ YÖREX’TE Ekonomi/Turizm COĞRAFİ İŞARETLİ ÖDEMİŞ PATATESİ YÖREX’TE

Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde TOBB’un desteğiyle bu yıl 8’incisi 13-17 Eylül tarihlerinde ANFAŞ EXPO Center’da düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX, doğudan batıya, kuzeyden güneye Anadolu’nun tüm ürünlerinin buluşma noktası olacak. İzmir’in ilçesi Ödemiş de coğrafi işaretli patatesi ile YÖREX’te yer alacak.


ATSO’da tarım sektörü masaya yatırıldı Ekonomi/Turizm ATSO’da tarım sektörü masaya yatırıldı

Tarım sektörünün sorunları ve çözüm önerileri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)’da ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin de katıldığı bir toplantıda ele alındı.


Antalya Basketbol Hakemleri Yeni Sezona Hazır Spor Antalya Basketbol Hakemleri Yeni Sezona Hazır

Antalya Basketbol İl Temsilciliği tarafından Türkiye Basketbol Federasyonu 2017-2018 sezonu Antalya Basketbol Yerel Liginde görev yapacak hakemler için Fiziksel Yeterlilik Testi ve Yazılı Sınavı, Atatürk Kapalı Spor Salonunda Antalya Basketbol İl Temsilciliğine bağlı tüm hakemlerin katılımı ile gerçekleşti.


Eski başkan Güzelbey Antep’teki dönüşümü anlattı Güncel Eski başkan Güzelbey Antep’teki dönüşümü anlattı

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'na (Salı Grubu) konuk olan Gaziantep Büyükşehir eski belediye başkanı Dr.Asım Güzelbey, belediyecilik anlayışından başkanlık sonrası gastromi okullarında verdiği derslere değin tecrübelerini üyelerle paylaştı. Güzelbey, Gaziantep’in bir kültür kenti olmasına katkı sağladığı için mutlu olduğunu söyledi.


Gül: Okul öncesi eğitim çok önemli Kemer Gül: Okul öncesi eğitim çok önemli

Kemer’de yeni hizmete girecek olan Ayışığı Anaokulu yönetimini makamında kabul eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, okul öncesi eğitimin çok önemli olduğunu vurguladı.


MACUN KAPALI PAZARINDA KURA ÇEKİMİ YAPILDI Aksu MACUN KAPALI PAZARINDA KURA ÇEKİMİ YAPILDI

Macun Mahallesine Semt Pazarcılar Odası tarafından yaptırılan kapalı pazarın kura çekimi Aksu Belediyesi’nde gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Halil Şahin, pazarın hem esnafa hem de ilçe halkına hayırlı olmasını dilerken, Oda Başkanı İsmail Öz de pazara çok emek verdiklerini açıkladı.


LPG’li aracın yanması sonrasında MMO’dan açıklama: Ne ilk ne de son olacak! Güncel LPG’li aracın yanması sonrasında MMO’dan açıklama: Ne ilk ne de son olacak!

Antalya’da geçtiğimiz gece yarısı LPG’li bir aracın bilinmeyen bir nedenle yanmasının ardından MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu açıklama yaptı.


AR-GE MERKEZİ OLDU, 10 MİLYON TL YATIRIM YAPACAK Ekonomi/Turizm AR-GE MERKEZİ OLDU, 10 MİLYON TL YATIRIM YAPACAK

Türk sanayisi başta olmak üzere, ERP pazarında 500’den fazla kobi ve kobi üstü müşterilere hizmet veren CPM Yazılım’ın İstanbul Haliç’te bulunan ofisi, Ar-Ge merkezi olarak faaliyet göstermeye başladı.


Yörük kültürü bu müzede yaşatılıyor Kültür/Sanat Yörük kültürü bu müzede yaşatılıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin, Yörük kültür ve geleneklerini gelecek nesillere aktarmak üzere Manavgat’ın Evren Mahallesi’nde kurduğu Özel Yörük Müzesi Başkan Menderes Türel tarafından törenle hizmete açıldı.


Gazipaşa’da nostalji rüzgarları Gazipaşa Gazipaşa’da nostalji rüzgarları

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Gazipaşa Selinus Sahili’nde gerçekleştirdiği Yeşilçam Müzikleri Konseri, yüzlerce Gazipaşalı’yı zamanda yolculuğa çıkardı.


Alanya’ya 3 yılda 417 milyonluk yatırım Alanya Alanya’ya 3 yılda 417 milyonluk yatırım

Büyükşehir Belediyesi Alanya’da hasta yakınlarına otel konforunda tesis yapıyor...


AKBB Burdur’da çevre için buluştu Güncel AKBB Burdur’da çevre için buluştu

Akdeniz Belediyeler Birliği, üye belediye olan Burdur Belediyesi ev sahipliğinde Burdur Bölgesi 2’nci Çevre Sorunları Sempozyumu’nu gerçekleştirdi.


Kepezspor sezon hazırlıklarını Nevşehir’de sürdürüyor Spor Kepezspor sezon hazırlıklarını Nevşehir’de sürdürüyor

2017-2018 Futbol Sezonun da başarıya ulaşmak isteyen Kepez Belediyespor , yeni sezon hazırlıklarını Nevşehir’de sürdürüyor.


Konyaaltı’nda muhteşem sünnet şöleni Güncel Konyaaltı’nda muhteşem sünnet şöleni

Konyaaltı Belediyesi’nin 22. Sünnet Şöleni’nde erkekliğe ilk adım atmaya hazırlanın 110 çocuk düzenlenen sünnet şöleninde gönüllerince eğlendi.


Çocukların gitar tutkusu Kültür/Sanat Çocukların gitar tutkusu

Muratpaşa Belediyesi, spor okulu açtığı 7-14 grubu çocuklar için ayrıca yaz dönemi müzik kursu da düzenliyor. 67 çocuk, müzik kursunda; gitar, bağlama ve yan flüt eğitimi alıyor


Yeni Başsavcıdan Başkan Gül’e Ziyaret Kemer Yeni Başsavcıdan Başkan Gül’e Ziyaret

Kemer’e yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfü Boyalı, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Gül, Boyalı’ya görevinde başarılar diledi.


İdilli çocukların Antalya heyecanı Güncel İdilli çocukların Antalya heyecanı

Kayyum danışmanı olarak atandığı İdil Belediyesi ziyaretinde tanıştığı çocukları Antalya’da misafir etme sözü veren Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, minik kalplerle hafta sonunda buluşuyor


Rixos Premium Tekirova’nın Guinness Rekor Denemesi Başarıyla Sonuçlandı Kemer Rixos Premium Tekirova’nın Guinness Rekor Denemesi Başarıyla Sonuçlandı

World Travel Awards 2016’da Türkiye’nin lider aile oteli seçilen Rixos Premium Tekirova, her yıl olduğu gibi bu yıl da Geleneksel Rixy Kids Fest’e (Rixy Çocuk Şenliği) ev sahipliği yaptı. 54 ülkeden binin üzerinde çocuğun katıldığı festivalde hazırlanan 633.3 metrelik “Dünyanın En Uzun Meyveli Keki” Guinness Dünya Rekorlar Kitabı denemesi başarıyla gerçekleşti.


Hurda, elektrot ve refraktere zam geldi, çelik fiyatları yükseldi Ekonomi/Turizm Hurda, elektrot ve refraktere zam geldi, çelik fiyatları yükseldi

Çelik sektörü temsilcileri, inşaat sektör temsilcisinin “inşaat çeliği fiyatları yüksek, çelik üreticileri fiyat indirsin” söylemine anlam vermekte zorlandıklarını belirtti ve bu gibi söylemlerin Türk çelik sektörünün dünyadaki konumu ve dünyadaki çelik ticareti gelişmeleri hakkında bilgi eksikliğinden kaynaklandığını vurguladı.


Çocuklu aileler bayram tatiline hazır! Ekonomi/Turizm Çocuklu aileler bayram tatiline hazır!

10 günlük tatil açıklandı, satışlar üç günde yüzde 25 arttı! Bu yıl 30 Ağustos ile birleşen Kurban Bayramı turizm sektörünü hareketlendirmeye başladı. Kamu çalışanları 10 günlük tatile hazırlanırken, özel sektör çalışanları ise arife gününde yıllık izinlerini kullanarak en az altı gün tatil yapmayı planlıyor.


KAN VE KÖK HÜCREDEN YAPAY DERİ ÜRETTİ! Teknoloji/Bilim/İnternet KAN VE KÖK HÜCREDEN YAPAY DERİ ÜRETTİ!

Tıp dünyasında ses getiren buluşu için Prof. Dr. Ercüment Ovalı’ya ABD’den ödül…


TRANSANATOLİA 2017'de geri sayım başladı Aksu TRANSANATOLİA 2017'de geri sayım başladı

TransAnatolia 2017 için geri sayım başladı. Yarışların Antalya ayağı Aksu Belediyesinin sponsorluğunda, 21 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat 17.30’ da belediye hizmet binası önünde Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in startı ile devam edecek.


MMO’dan EKB Uzmanı BEP TR II Oryantasyon Eğitimi Güncel MMO’dan EKB Uzmanı BEP TR II Oryantasyon Eğitimi

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şube, Enerji Kimlik Belgesi (EKB) Uzmanı BEP TR II Oryantasyon Eğitimlerini sürdürüyor.


Dirençli depresyonda Ketamin başarılı sonuç veriyor Sağlık/Kadın Dirençli depresyonda Ketamin başarılı sonuç veriyor

50 yıl önce anestezi ilacı olarak kullanılmaya başlanan Ketamin, dirençli depresyon başta olmak üzere pek çok psikiyatrik hastalığın tedavisinde kullanılıyor. Ketamin’in tedaviye yanıt vermeyen dirençli depresyon vakalarında %60-65 oranında başarı sağladığı belirtildi.


Türkiye’de Mobil Oyunlarda Kadınlar Erkeklere Fark Attı! Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’de Mobil Oyunlarda Kadınlar Erkeklere Fark Attı!

Tüm dünyanın tutkun olduğu mobil oyunlarda Türkiye’de kadın oyuncuların sayısı erkekleri geçti. AdColony Türkiye ve Nielsen tarafından yapılan araştırma Türkiye’deki mobil oyuncuların yüzde 51.6’nın kadın olduğunu ortaya koydu.


Büyükşehir, çocuklara yüzme öğretiyor Korkuteli Büyükşehir, çocuklara yüzme öğretiyor

Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde başlattığı “Havuzlar ilçelere, yüzmek çocuklara iyi gelecek” projesiyle Elmalı, Korkuteli ve Manavgatlı çocuklara yüzme öğretiyor.


TARIK AKAN PARKI’NA BAŞKAN DENETİMİ Güncel TARIK AKAN PARKI’NA BAŞKAN DENETİMİ

Tarık Akan'ın adını yaşatacak 9 dönümlük park alanında çalışmaları denetleyen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Kentimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet ve projeler üretiyoruz” dedi


KALP AMELİYATI SONRASI YAŞAM Sağlık/Kadın KALP AMELİYATI SONRASI YAŞAM

Kalp ameliyatlarından sonra kendimizi iyi hissediyor oluşumuz, tamamen iyileştiğimiz anlamına gelmiyor. Bu süreçte özellikle dikkat edilmesi gereken önemli noktalar var. Kalp cerrahisinde gelişen yeni teknikler ve deneyim birleştiği zaman, ameliyat öncesi yaşamımıza dönmemiz daha kolay ve erken olabiliyor.


OTEL SEÇERKEN EN ÇOK FİYATA ÖNEM VERİYORUZ Ekonomi/Turizm OTEL SEÇERKEN EN ÇOK FİYATA ÖNEM VERİYORUZ

Kurban Bayramı kapıda! Tüm hazırlıkları tamamlayıp, yola koyulmaya sayılı günler kaldı. Seyahat sitesi momondo.com.tr, tatil planlaması yaparken hangi kriterlere göre otel tercihlerimizi belirlediğimizi araştırdı


Kur'an Kurslarında ve Yaz Okullarında Trafik Eğitimi Güncel Kur'an Kurslarında ve Yaz Okullarında Trafik Eğitimi

Trafik Dedektifleri Projesi ile Kura’an Kurslarında ve Yaz Okullarında Trafik Eğitimi Veriliyor


Vali Karaloğlu turizm alanlarını ziyaret etti Kumluca Vali Karaloğlu turizm alanlarını ziyaret etti

Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve İl Müdürleriyle birlikte Çıralı Olympos ve Adrasan'da incelemelerde bulundu


“Şanlıurfa’da Tarih Yeniden Canlanıyor” Projesine ATAV tecrübelerini aktardı Güncel “Şanlıurfa’da Tarih Yeniden Canlanıyor” Projesine ATAV tecrübelerini aktardı

ATAV ile Karacadağ Kalkınma Ajansı “Şanlıurfa’da Tarih Yeniden Canlanıyor” Projesinde Buluştu


Antalya çağ atlıyor, akıllı kent oluyor Güncel Antalya çağ atlıyor, akıllı kent oluyor

Antalya akıllı kent oluyor. Büyükşehir Belediyesi’nin Akıllı Kent Projesi’yle Antalya ve ilçelerinde teknolojide, turizmde, ulaştırmada, sağlıkta, güvenlikte, sosyal hayatta ve belediye hizmetlerinde yeni bir dönem başlıyor.


Azeri ekip Kemer’i coşturdu Kemer Azeri ekip Kemer’i coşturdu

Kemer Belediyesi’nin yaz etkinlikleri kapsamında Liman Caddesi’nde gösteri yapan Azerbaycan Devlet Halk Dansları Gençlik Topluluğu Kemerlileri ve turistleri coşturdu.


Gözlerin Sinsi Düşmanı Glokom Sağlık/Kadın Gözlerin Sinsi Düşmanı Glokom

Doç. Dr. Cengiz Akarsu: “Belirtisi bulunmayan glokom hastalığına karşı en etkili teşhis yöntemi, düzenli göz muayeneleri”


Kadınlardan Gül’e teşekkür Kemer Kadınlardan Gül’e teşekkür

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret eden CHP’li kadınlar, Gül’ü partiye katılımı için kutladılar. Heyet ayrıca, Kemer Belediyesi’nin Kemerli kadınlara yönelik düzenlediği Anıtkabir ve Çanakkale gezisi için kadınlar adına teşekkür ettiler.


Döşemealtı Belediyesi’nin Bisiklet Takımı tutulmuyor Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nin Bisiklet Takımı tutulmuyor

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Kayseri’de gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonası Yol Yarışları’nda Yıldız Kızlar kategorisinde Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik ve Spor Kulübü takım halinde Türkiye üçüncüsü olurken Aslıhan Aygün’de; Balkan Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.


KONGED 3.Yıla Hazırlanıyor Güncel KONGED 3.Yıla Hazırlanıyor

Her sene renkli görüntüler ve birbirinden özel hazırlıklarla kutlanan KONGED lansmanı bu yıl 9 Eylül'de gerçekleşecek.


Çocuklardan Başkan Uysal’a söz: ‘TOPLUMA YARARLI İNSANLAR OLACAĞIZ’ Güncel Çocuklardan Başkan Uysal’a söz: ‘TOPLUMA YARARLI İNSANLAR OLACAĞIZ’

Muratpaşa Belediyesi sünnet şöleninde 3’ü engelli toplam 470 çocuk erkekliğe ilk adımı atarken, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; önemli olanın insanlığa adım atmak olduğunu belirterek, çocuklardan ‘Topluma yararlı insanlar olma’ sözünü aldı


Kepez’den 4 bin öğrenciye spor Spor Kepez’den 4 bin öğrenciye spor

Başkan Hakan Tütüncü,9 ayrı branştaki yaz dönemi spor okulunda 4 bine yakın çocuğa spor eğitimi verdiklerini söyledi. Tütüncü, kış dönemi spor okulu açacaklarını da belirtti.


Kemer otellerinde tanıtım sergisi Kemer Kemer otellerinde tanıtım sergisi

Kemer’in tanıtımı amacıyla düzenlenen #visitkemer Muhammet Dönmezer Fotoğraf Sergisi’nin açılışını Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve KETOB Başkanı Tayyar Gül yaptı. Sergi sezon boyunca çeşitli otellerde açık kalacak.


Konservatuvar enstrüman kurs kayıtları başlıyor Kültür/Sanat Konservatuvar enstrüman kurs kayıtları başlıyor

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı 2017 -2018 enstrüman kursları için kayıtlar 21 Ağustos Pazartesi günü başlıyor.


 “Ek süre e-ticaret sektörüne nefes aldırdı” Ekonomi/Turizm “Ek süre e-ticaret sektörüne nefes aldırdı”

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK), bankalara, kredi kartlarının internetten alışverişe açık olmasını kart sahibinin talebi üzerine sağlama zorunluluğu getirdiği kararının yürürlüğe girme süresi uzatıldı.


Büyükşehir’den camilere bayram bakımı Alanya Büyükşehir’den camilere bayram bakımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Antalya merkez ve 14 ilçedeki camilerin halılarını Kurban Bayramı’na hazırlıyor.


Kök: Siyaset Kök: "Eren artık tüm Türkiye'nin ve Antalya'nın şehitidir"

Antalya Milletvekili Devrim KÖK, Maçka’lı şehidimiz Eren Bülbül’ün kabrini ziyaret etti.


Emekli Kahvesi’nde Türk Sanat Müziği esintisi Kültür/Sanat Emekli Kahvesi’nde Türk Sanat Müziği esintisi

Konyaaltı Belediyesi Emekli Kahvesi’nde Kent Gönüllüleri projesi kapsamında Udi sanatçısı Ruşen Avcı emeklilere müzik ziyafeti sundu.


KİLO VEREMİYORSANIZ NEDENİ HORMONLAR OLABİLİR Sağlık/Kadın KİLO VEREMİYORSANIZ NEDENİ HORMONLAR OLABİLİR

İştah ve metabolizma üzerine etkileri nedeni ile bazı hormon hastalıklarında şişmanlama, vücutta yağ dağılımının değişmesi gibi sorunlar yaşanabilir. Liv Hospital Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serpil Salman kilo vermeyi zorlaştıran hormonal sorunları anlattı.


Instagram hesabınız akıl sağlığınızla ilgili ipucu verebilir Teknoloji/Bilim/İnternet Instagram hesabınız akıl sağlığınızla ilgili ipucu verebilir

Instagram’da paylaştığınız fotoğraflar, farkında olduğunuzdan daha fazla şey ifade ediyor olabilirler. Yeni araştırmalara göre paylaştığınız fotoğraflar zihinsel sağlığınız hakkında ipucu verebilir.


Ayanoğlu’nda asfalt yenileniyor Güncel Ayanoğlu’nda asfalt yenileniyor

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Varsak Ayanoğlu Mahallesi’nde bulunan General Hulusi Sayın Caddesi’nin asfaltını yeniliyor.


PTT’den Hacı Adaylarına Büyük Hizmet Güncel PTT’den Hacı Adaylarına Büyük Hizmet

Hac ibadetini yerine getirmek üzere kutsal topraklarda bulunan vatandaşlar, Suudi Arabistan’dan satın aldıkları hurma ve hediyelik eşyaları PTT Kargo aracılığıyla güvenli bir şekilde Türkiye’deki adreslerine ulaştırabiliyor


ANTALYA BORSA’DAN BAKANLARA YÖREX DAVETİ Ekonomi/Turizm ANTALYA BORSA’DAN BAKANLARA YÖREX DAVETİ

Antalya Ticaret Borsası’nın öncülüğünde TOBB’un desteğiyle bu yıl 8’incisi 13-17 Eylül tarihlerinde ANFAŞ EXPO Center’da düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’in hazırlık çalışmaları hızla sürüyor. Antalya Ticaret Borsası Yönetimi, Ankara’da Bakanları ziyaret ederek YÖREX davetinde bulundu.


 SÜPER LİGİN İLK HAFTASINA YABANCILAR DAMGA VURDU Spor SÜPER LİGİN İLK HAFTASINA YABANCILAR DAMGA VURDU

Süper Lig'de 2017-2018 sezonunun ilk haftası geride kalırken, takımların ağırlıklı olarak yabancı futbolculardan oluşması dikkat çekti.


ŞENLİK TADINDA YÜZME YARIŞI Spor ŞENLİK TADINDA YÜZME YARIŞI

Antalyaspor Kulübü Derneği bünyesinde bulunan Yaz Spor Okulları’nın düzenlediği, “Antalyaspor 2017 Yaz Kupası Yüzme Şenliği” yoğun ilgiye ev sahipliği yaptı.


ENERJİSİNİ GÜNEŞTEN ALAN FABRİKA Ekonomi/Turizm ENERJİSİNİ GÜNEŞTEN ALAN FABRİKA

Antalya OSB Başkanı Ali Bahar, kendi fabrika çatısına güneş enerjisinden elektrik üretim santrali kuran CW Enerji firmasını ziyaret etti.


Başkan Gül’den hasta ziyareti Kemer Başkan Gül’den hasta ziyareti

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer Devlet Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Gül, dedesi Mustafa Gül adına yaptırılan hastane odasını da ziyaret etti.


Sıcak Yorgunluğuna Karşı Önlemlerinizi Alın! Sağlık/Kadın Sıcak Yorgunluğuna Karşı Önlemlerinizi Alın!

Meteoroloji’den üst üste gelen yüksek sıcaklık ve nem artışı uyarıları, özellikle hipertansiyon, kalp, diyabet, astım gibi kronik hastalıkları olanların daha dikkatli olmaları gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor.


İklime Trump’tan sonra Avustralya çelmesi İklime Trump’tan sonra Avustralya çelmesi

KPMG’nin her ay petrol ve gaz piyasalarını analiz ettiği raporunda bu ay Paris Anlaşması öne çıktı. Raporda, enerjinin kaderini zengin ülkelerin Paris Anlaşması’na olan sadakatinin belirleyeceği vurgulandı.


Güncel "Toros Akdenizli Öğrencilere Diş Taraması" haberine Cevap ve Düzeltme

"Toros Akdenizli Öğrencilere Diş Taraması" haberine Cevap ve Düzeltme ektedir...


Siyaset "Hükümetten Ege Adaları İtirafı: Sorun Olduğu Doğru"

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Ege Adaları’nın Yunanistan tarafından işgali ve Muğla’ya bağlı Keçi Adası’nın Yunanistan tarafından turizme açılması hakkında verilen yazılı soru önergesine verdiği yanıtta, “Ege’de bazı adacık ve kayalıkların aidiyeti ve bununla bağlantılı olarak Türkiye ile Yunanistan arasında geçerli bir uluslararası antlaşmayla tespit edilmiş deniz sınırlarının bulunmaması sorunlar arasında yer almaktadır” ifadelerini kullandı.


GECE UYKUDAN UYANDIRAN ÖKSÜRÜĞE DİKKAT! Sağlık/Kadın GECE UYKUDAN UYANDIRAN ÖKSÜRÜĞE DİKKAT!

Çocuğunuz gece havlamayı andıran bir öksürükle uyanıyor ve nefes almada sıkıntı yaşıyorsa, bunun sebebi krup hastalığı olabilir. Krup, halk arasında yalancı kuşpalazı, yalancı difteri veya akut larenjit olarak da biliniyor.


Cep telefonunu doğru kullanmak beyni geliştiriyor Sağlık/Kadın Cep telefonunu doğru kullanmak beyni geliştiriyor

Beyni verimli bir şekilde kullanmak ve hastalıklardan korunmak için özellikle beyin işlevlerini üst seviyede tutmak önemli.


Oklar Zafer Kupası İçin Atıldı Spor Oklar Zafer Kupası İçin Atıldı

30 Ağustos Zafer Kupası Okçuluk İl Birinciliği 100.Yıl Okçuluk Tesislerinde gerçekleştirildi.


Korjenevskaya ve Lenin Zirvesinin  Dağcılarından Hacıcaferoğlu’na Ziyaret Spor Korjenevskaya ve Lenin Zirvesinin Dağcılarından Hacıcaferoğlu’na Ziyaret

DF 2017 Yüksek İrtifa programında yer alan Lenin, Korjenevskaya ve İsmail Somoni tırmanışlarına katılan dağcılık sporcuları, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu makamında ziyaret etti.


HBO SIZINTISI GİDEREK KÖTÜLEŞİYOR Teknoloji/Bilim/İnternet HBO SIZINTISI GİDEREK KÖTÜLEŞİYOR

Dünyada en çok izlenilen dizi olan Game of Thrones’u izleyicilerle buluşturan HBO bir süredir hackerlar ile mücadele ediyor. Son olarak sızdırılan bir e-postaya göre HBO kendilerini zor duruma düşüren hacker grubuna “ödül avcılığı” adı altında 250.000 dolar para vermeyi teklif etti.


DEPREM İNSAN PSİKOLOJİSİNDE KALICI İZLER BIRAKABİLİR Sağlık/Kadın DEPREM İNSAN PSİKOLOJİSİNDE KALICI İZLER BIRAKABİLİR

Uzmanlar depremin yarattığı etkilerin kişilerin psikolojisini olumsuz etkileyerek aşırı düzeyde her şeyi kontrol altına alma duygusunu oluşturduğunu ve bu durumun kişiler üzerinde hayatı yaşanmaz bir hale getirebildiğini söylüyor. Psikiyatri Uzmanı Dr. Orhan Karaca, 17 Ağustos Depremi’nin yıl dönümünde önemli açıklamalarda bulundu.


VARİS OLUŞUMUNA YOL AÇAN 10 NEDEN! Sağlık/Kadın VARİS OLUŞUMUNA YOL AÇAN 10 NEDEN!

Bacaklarda ağrı, özellikle gece gelişen kramplar, şişme, kaşıntı, ciltte renk değişiklikleri… Estetik kaygının yanı sıra yaşam kalitesini düşürecek derecede şikayetlere de neden olan bu hastalığın adı, varis!


RUHUMUZU YIKAN DEPREM: 17 AĞUSTOS Güncel RUHUMUZU YIKAN DEPREM: 17 AĞUSTOS

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve İnşaat Mühendisi Deniz Karataş, 17 Ağustos Marmara Depremi yıldönümü dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada "Deprem bir doğa olayıdır, afeti ise insanlar kendisi yaratır…" dedi.


ZEYTİNKÖY’DEN FEN LİSESİNE Güncel ZEYTİNKÖY’DEN FEN LİSESİNE

Zeytinköy ve Ermenek’te, Muratpaşa Belediyesi’nin; ilk ve ortaokul öğrencileri için kurduğu Eğitim ve Bilgi Merkezleri Antalya’nın en başarılı eğitim kurumları arasında yer alıyor. Zeytinköy Eğitim ve Bilgi Merkezi’nin 2 öğrencisi fen liselerinde okuyacak


Domino’s Pizza’dan bütün aileyi doyuracak kampanya Güncel Domino’s Pizza’dan bütün aileyi doyuracak kampanya

Domino’s Pizza aile boyu bir kampanya ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Şimdi bütün aileyi doyuracak büyük boy pizzalar sadece 13,90 TL’den sevenleriyle buluşuyor. Ayrıca Domino’s Pizza klasiği, 12 malzemeli çok doyurucu Bol Malzemos’ta da 9,90 kampanyası devam ediyor.


EROL EVGİN TÜRKİYE TURNESİ KAPSAMINDA 22 AĞUSTOS'TA ANTALYA'DA Kültür/Sanat EROL EVGİN TÜRKİYE TURNESİ KAPSAMINDA 22 AĞUSTOS'TA ANTALYA'DA

Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin, “Altın Düetler” albümünün gördüğü ilginin ardından hayranlarından gelen yoğun istek üzerine “Altın Şarkılar” Açıkhava Konserleri ile Türkiye turnesine çıkıyor.


Boğaçayı Projesi için Türkiye’de bir ilk gerçekleşiyor Ekonomi/Turizm Boğaçayı Projesi için Türkiye’de bir ilk gerçekleşiyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği'nin (AKTOB) Ağustos ayı toplantısına konuk oldu.


Altınbaş’ın, Antalya Laura AVM’de Düzenlediği Halk Günleri Vatandaşlardan Büyük İlgi Gördü Ekonomi/Turizm Altınbaş’ın, Antalya Laura AVM’de Düzenlediği Halk Günleri Vatandaşlardan Büyük İlgi Gördü

Altınbaş’ın, tarihinde bir ilki gerçekleştirerek Antalya Laura AVM’de yer alan mağazası önünde kurulan çadırda gerçekleştirdiği halk günleri, 16 Ağustos Çarşamba günü vatandaşların büyük ilgisiyle başladı. Maliyetine satışların gerçekleştirildiği halk günleri 20 Ağustos’a kadar sürecek.


2017'de en çok Olimpos'u aradık Kumluca 2017'de en çok Olimpos'u aradık

Online arama verilerine göre bu yıl tatil için en çok Olimpos ve Adrasan tercih ediliyor. Ardından sırasıyla Bodrum, Marmaris ve Alanya geliyor.


 “Ek süre vatandaşı ve işletmeleri rahatlatacak” Ekonomi/Turizm “Ek süre vatandaşı ve işletmeleri rahatlatacak”

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) 16 Şubat 2017 tarihinde aldığı ve 17 Ağustos 2017’de yürürlüğe girmesi beklenen, kredi kartlarının kullanımıyla ilgili kararının süresi uzatıldı.


KREDİ KARTLARINDA YENİ DÖNEM Ekonomi/Turizm KREDİ KARTLARINDA YENİ DÖNEM

Antalya Ticaret İl Müdürü Seval Yasak Dizerkonca, kredi kartları ile internet üzerinden alışveriş yapılabilmesi için getirilen tüketiciden onay alma şartı, 31 Aralık 2017 tarihine kadar uzatıldığını belirtterek tüketicileri internet üzerinden alışveriş sırasında dolandırıcılara, SMS ve sahte banka sitelerine dikkat edilmesi konusunda uyardı.


ATSO Vakfı Yönetim ve Denetim Kurulları Seçimi Yapıldı Güncel ATSO Vakfı Yönetim ve Denetim Kurulları Seçimi Yapıldı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan ATSO Eğitim Araştırma ve Kültür Vakfı’nın Mütevelli Heyet toplantısı Antalya Kültür Sanat (AKS)’ta yapıldı. Toplantıda vakfın faaliyetleriyle ilgili görüş alışverişinde bulunulurken mevzuat gereği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri’nin seçimi yapıldı.


ATSO Başkanı Çetin: Güncel ATSO Başkanı Çetin: "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yatırıma devam edeceğiz"

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ATSO Akademi tarafından çocuklara ve gençlere yönelik “Robotik Kodlama” eğitimlerinin düzenlendiğini bildirdi.


Antalya Devlet Tiyatrosu'nda yeni sezon hazırlıkları başladı   Kültür/Sanat Antalya Devlet Tiyatrosu'nda yeni sezon hazırlıkları başladı

Antalya Devlet Tiyatrosu 2017-2018 tiyatro sezonuna heyecan ve coşkuyla merhaba demeye hazırlanıyor. Geçen sezon Mart ayında devraldığı bayrağı yeni sezonda yaptığı yenilikler ile dinamik hale getirmeye başlayan; Antalya Devlet Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni ve Müdürü K.Alpay AKSUM sezonun ilk oyununa usta rejisör Sabri ÖZMENER ile start verdi.


Vatandaş ihbar etti, zabıtalar operasyon yaptı Kumluca Vatandaş ihbar etti, zabıtalar operasyon yaptı

Antalya’nın Kumluca İlçesine bağlı Yazır Mahallesi sınırları içinde bulunan Olympos tatil merkezinde kıyıya yaklaşan tekne ve fiber botlar can güvenliğini tehdit ediyor


BUDAK EXPO ANTALYA PROJELERİNİ TBMM’YE TAŞIDI Siyaset BUDAK EXPO ANTALYA PROJELERİNİ TBMM’YE TAŞIDI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, EXPO 2016 Antalya Sergi alanıyla ilgili çelişkili açıklamaları TBMM gündemine taşıdı.


Başkan Böcek: “Beş yıldızlı kız öğrenci yurdumuz hizmete hazır” Güncel Başkan Böcek: “Beş yıldızlı kız öğrenci yurdumuz hizmete hazır”

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhitttin Böcek, yeni eğitim-öğretim döneminde hizmete girecek Zübeyde Hanım Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nun beş yıldızlı otel konforunu aratmadığını söyledi. Konyaaltı Belediyesi, kız öğrencilerin barınma ihtiyacını karşılamak üzere Liman Mahallesi’nde Kız Öğrenci Yurdu açıyor.


KAŞ YOLLARINDA KONFOR ARTIRILIYOR Kaş KAŞ YOLLARINDA KONFOR ARTIRILIYOR

Karayolları 13’üncü Bölge Müdürlüğü’nce, Kaş-Kalkan arasındaki yolun 36 kilometresi, Kaş-Kasaba karayolunun 10 kilometresi ve Kaş-Finike yolunun da 34 kilometresiyle bu yolun Demre geçişindeki 8.5 kilometresi düzenleniyor.


Teknoloji/Bilim/İnternet "Televizyon ve bilgisayar uyuşturucu gibi bağımlılık yaratıyor"

Çocuklarımızın hayatlarının büyük bir kısmını geçirdiği okullarda önemli sorunlar yaşadığını biliyor musunuz? Pedagog Psikolojik Danışman Aykut Akova ve Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt, ‘Çocukların okul sorunlarıyla başa çıkma yöntemleri’ konulu panelde bir araya gelerek bu soruya yanıt aradı.


KEKEMELİĞE ÇÖZÜM SERİK BELEDİYESİ'NDEN... Serik KEKEMELİĞE ÇÖZÜM SERİK BELEDİYESİ'NDEN...

Serik Belediyesi tarafından kurulan eğitim merkezinde kekemelik ve konuşma bozukluğu yaşayanlar için ücretsiz tedavi programı uygulanıyor.DÜNYANIN EN HIZLI İNTERNETİNİ HANGİ ÜLKE KULLANIYOR? Teknoloji/Bilim/İnternet DÜNYANIN EN HIZLI İNTERNETİNİ HANGİ ÜLKE KULLANIYOR?

Yapılan araştırmalara göre, dünyanın en hızlı mobil internetinin Norveç'te, en hızlı sabit internetinin ise Singapur'da kullanıldığı belirlendi.


GEBELİKTE PARMAKLARDA AĞRI VE UYUŞMAYA DİKKAT ! Sağlık/Kadın GEBELİKTE PARMAKLARDA AĞRI VE UYUŞMAYA DİKKAT !

Kadın Hastalıkları Doğum Ve Tüp Bebek Uzmanı Op.Dr.Betül Görgen konu hakkında bilgiler verdi.


Kur’an kursları tamamlandı Kemer Kur’an kursları tamamlandı

Kemer genelinde yaz Kur’an kursunu bitiren öğrenciler için Kemer İlçe Müftülüğü ve Kemer Belediyesi işbirliği ile Huzur Camii’nde tören düzenledi. Başkan Gül, kursa katılan tüm öğrencileri ödüllendirdi.


Köse, yaylaları ziyaret etti Siyaset Köse, yaylaları ziyaret etti

AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Yağca ile Söbüce yaylalarındaki ve Dağbeli Mahallesi’ndeki vatandaşları ziyaret etti.


Kemer’e Altın Kemer Kemer Kemer’e Altın Kemer

Kemer Belediyesi Güreş Takımı’ndan Mevlüt Köken, Isparta Belediyesi Geleneksel 3. Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde büyük orta boyda Altın Kemer alarak Kemer’e büyük bir gurur yaşattı. Başkan Gül şampiyona 5 cumhuriyet altını hediye etti.


Başkan Uysal’a Irak Türkmenleri’nden şiirli teşekkür Güncel Başkan Uysal’a Irak Türkmenleri’nden şiirli teşekkür

Türkmen öğrenciler; gezi ve motivasyon amacıyla düzenlenen kamp için Balbey Öğrenci Yurdu’nun kapılarını açan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a yazdıkları şiirle teşekkür etti


Karatede büyük başarı Kemer Karatede büyük başarı

Balkan Şampiyonası’nda 3 altın ve 2 bronz madalya alarak büyük başarılı elde eden Kemer Karate Takımı’nın milli sporcuları Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek mutluluklarını paylaştılar. Başkan Gül, sporculara yeni bir çalışma alanı sağlama sözü verdi.


Antalya bağımsız ve sanat filmlerine doyacak Kültür/Sanat Antalya bağımsız ve sanat filmlerine doyacak

CGV Arthouse projesini sahiplenen Mars Cinema Group, proje kapsamındaki salon sayısını genişletmeye devam ediyor. CGV Arthouse projesinin yeni salonu 18 Ağustos’ta Antalya’da yer alan Cinemaximum Antalya Migros’ta sinemaseverlerle buluşacacak.


Çocuğunuzu Deprem Travmasından Nasıl Korursunuz? Sağlık/Kadın Çocuğunuzu Deprem Travmasından Nasıl Korursunuz?

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Çocuk Gelişimi Bölüm Başkanı, Prof. Dr. Nilgün Sarp depremin, çocuğun ruh sağlığı üzerine yapabileceği etkilere dikkat çekti. Sarp, küçük birikimlerin gelecekte ruh sağlığını bozabileceğini bu nedenle sorunun zamanında çözülmesi gerektiğine dikkat çekiyor.


Kepez’in ‘taşeron işçisi’ bayram ediyor Güncel Kepez’in ‘taşeron işçisi’ bayram ediyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ‘herkes bayram etsin’ anlayışıyla Kurban Bayramı öncesi 1326 taşeron işçisine de ikramiye ödemesi yaptı. Böylece Kepez Belediyesi, Antalya’da taşeron işçiye ikramiye veren ilk ve tek belediye oldu.


Ekonomi/Turizm "2018 YILININ SON İKİ YILA GÖRE DAHA İYİ GEÇECEĞİNE İNANIYORUM!"

Türkiye'nin en önemli yerli zincirlerinden birini oluşturan Limak Otelleri’nin Grup Başkanı Kaan Kavaloğlu umutlu konuştu


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...