Salı, 25 Haziran 2019
Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Alanya’da Bir İlk “Ürolojik Laparoskopi” Alanya Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Alanya’da Bir İlk “Ürolojik Laparoskopi”

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı Dr. Murat Topçuoğlu tarafından aynı gün içerisinde iki başarılı Laparoskopi (kamera yardımı ile yapılan kapalı cerrahi teknik) ameliyatı gerçekleştirildi.


TOPUK AĞRISI HER 3 KİŞİDEN BİRİNİN SORUNU... Sağlık/Kadın TOPUK AĞRISI HER 3 KİŞİDEN BİRİNİN SORUNU...

Bir sabah yataktan kalkarken yere basamıyor ve dayanılmaz bir ağrı mı hissediyorsunuz? Ya da gün içinde uzun süre oturmak zorunda olduğunuz bir işi yaptıktan sonra adım atmakta zorlanıyor musunuz?...


Kesme Boğazı yolu artık daha güvenli Kemer Kesme Boğazı yolu artık daha güvenli

Kemer’in cazibe noktalarından biri olan Kesme Boğazı yolu önce asfaltlandı sonra bariyerlerle çevrildi. Başkan Yardımcısı Ahmet Can çalışmaları denetledi


Başarı Burnunuzun Dibinde! Sağlık/Kadın Başarı Burnunuzun Dibinde!

İnsanlar sosyal hayatta özgüvenli olmak için kusursuz bir yüz görünümüne sahip olmak istiyor. Yapılan araştırmalara göre de burun estetiği ameliyatı, iş hayatındaki başarıyı doğrudan artırıyor.


BYEGM’NİN YEREL MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU	Güncel BYEGM’NİN YEREL MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünün bu yıl 15 Temmuz’un gazeteci şehidi Mustafa Cambaz anısına düzenlediği 30. Yerel Medya Özendirme Yarışması’nın ödül törenine Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, milletvekilleri, büyükelçiler, bürokratlar, siyasetçiler, yerel, ulusal ve uluslararası basından gazetecilerin de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.


Türkiye kan bağışına koştu Güncel Türkiye kan bağışına koştu

Demokrasi nöbeti tutmak için meydanları dolduran vatandaşlar, büyük bir duyarlılık örneği göstererek, Kızılay’ın 375 noktada kurduğu mobil kan alma merkezlerinde kan bağışında bulundu. Kızılay, üç günde 27 bin 77 ünite kan topladı.


Hava sıcaklıkları ve mantar enfeksiyonları Sağlık/Kadın Hava sıcaklıkları ve mantar enfeksiyonları

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Abdulaziz Akkaya, yaz gelip sıcak ve nemli havalar arttığında özellikle gebeler başta olmak üzere tüm kadınlarda jinekolojik sorunlarda artış görüldüğüne dikkat çekerek; vajinal mantar enfeksiyonları konusunda kadınları uyardı.


Mahmutseydi’de sıcak asfalt sevinci Alanya Mahmutseydi’de sıcak asfalt sevinci

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilçeleri sıcak asfaltla buluşturmaya devam ediyor. Tarihi ve doğal güzellikleriyle önemli turizm merkezlerinden Alanya’nın Mahmutseydi Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmaları başladı.


Sera Atıkları Demre’yi Tehdit Ediyor Siyaset Sera Atıkları Demre’yi Tehdit Ediyor

Antalya’nın Demre İlçesindeki Demre Çayı yatağında toplanan sera atıkları ve bu atıkların yakılması sıkıntısı TBMM’ye taşındı.


Kırkpınar’da altın kemer İsmail Balaban’ın 
 Spor Kırkpınar’da altın kemer İsmail Balaban’ın 


656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin Başpehlivanı Konyaaltı Belediyespor güreşçisi İsmail Balaban oldu. Kırkpınar’da sporcularını hiç yalnız bırakmayan Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak altın kemeri Antalya’ya getirmekten büyük mutluluk duyduklarını söyledi.


Antalyalı öğrenciler Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulu sertifikalarını aldılar Güncel Antalyalı öğrenciler Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulu sertifikalarını aldılar

Sabancı Üniversitesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Lise Yaz Okulu’nun ilk dönemi sona erdi. Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulu’nun ilk dönemine bu sene Türkiye’den ve yurtdışından toplam 578 öğrenci katıldı. Sabancı Üniversitesi Lise Yaz Okulu’nda öğrencilere kendilerini geliştirebilecekleri bir akademik ve kültürel uluslararası bir ortam sunuldu.


5 Adımda Kalp Sağlığınızı Koruyun! Sağlık/Kadın 5 Adımda Kalp Sağlığınızı Koruyun!

Hayata daha güvenli ve rahat bakmanın yolu sağlıktan geçer. Özellikle hayati organımız olan kalbimizi korumak için kontrol edebildiğiniz risk faktörlerini ortadan kaldırmak amacıyla hayatınız için küçük; ama sağlığınız için büyük adımlar atmaya ne dersiniz?


Yeni Falez Plajları Güncel Yeni Falez Plajları

Muratpaşa Belediyesi, komşularını falezlerden Akdeniz’nin mavilikleriyle buluşturduğu falez plajlarına Şirinyalı ve Yeşilbahçe mahallerinde yenilerini ekliyor.


Lozan’ın yıl dönümünde Türkiye Gündemi konuşulacak Güncel Lozan’ın yıl dönümünde Türkiye Gündemi konuşulacak

Muratpaşa Belediyesi, Lozan Barış Antlaşması’nın 94’üncü yıl dönümünde düzenleyeceği konferansla ‘Türkiye Gündemi’ni konuşacak.


UZUN SÜRE SUDA KALMAK KULAĞINIZA ZARAR VEREBİLİR Sağlık/Kadın UZUN SÜRE SUDA KALMAK KULAĞINIZA ZARAR VEREBİLİR

Yaz mevsiminin en sıcak günlerinin yaşandığı bu dönemde serinlemek için çoğunlukla deniz ve havuzlar tercih ediliyor. Su sporları ile ilgilenmek ve nemli hava, dikkat edilmediği takdirde kulak iltihabı riskini artırıyor.


Tek Sarnıç’ta sona yaklaşılıyor Güncel Tek Sarnıç’ta sona yaklaşılıyor

Avni Tolunay Mahallesi, Hürriyet Caddesi üzerinde 18 bin metrekare alanı kapsayacak olan Tek Sarnıç Kent Park’ı yenilenen imajı ile Antalya’nın en özel noktalarından biri olmaya hazırlanıyor.
Antalya demokrasi ve milli birlik için tek vücut oldu Güncel Antalya demokrasi ve milli birlik için tek vücut oldu

15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümü nedeniyle düzenlenen demokrasi nöbetinin ikinci gününde de binlerce Antalyalı tek vücut oldu. İlk günkü nöbete 100 bin kişiye yakın kişinin katıldığını söyleyen Başkan Menderes Türel. “Milli birliğin en güzel göstergesi Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda dün ve bugün ifade edildi” dedi.


BU ALIŞKANLIKLAR BÖBREK YETMEZLİĞİ NEDENİ! Sağlık/Kadın BU ALIŞKANLIKLAR BÖBREK YETMEZLİĞİ NEDENİ!

Kronik böbrek hastalığı günümüzde adeta küresel bir salgın halini alan çok önemli bir sağlık problemi. Türk Nefroloji Derneği’nin yaptığı çalışmaya göre, ülkemizde de her 7 kişiden biri kronik böbrek hastası. Üstelik her 10 kronik böbrek hastasından sadece biri hastalığının farkında oluyor.


AMELİYATSIZ REFLÜ TEDAVİSİ MÜMKÜN Sağlık/Kadın AMELİYATSIZ REFLÜ TEDAVİSİ MÜMKÜN

Dünyada sık görülen bir hastalık olan reflü, stres, kilo ve yanlış beslenme yüzünden ülkemizde sıklıkla görülüyor. Yapılan araştırmalara göre her 5 kişiden birinde reflü görülüyor.


Döşemealtı, Kırkpınar’da iki başpehlivan çıkardı Döşemealtı Döşemealtı, Kırkpınar’da iki başpehlivan çıkardı

656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Döşemealtı Belediyesi pehlivanı Orhan Okulu, 2. Oldu. Müsabakalar sonunda Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’nün başaltı güreşçileri Okan Acar 1., Hüseyin Gümüşalan da 3. cülük kürsüsüne çıktı. Acar ve Gümüşalan gösterdikleri başarıyla Başpehlivan statüsü kazandılar.


Bitcoin’e Türkiye’den de büyük ilgi Ekonomi/Turizm Bitcoin’e Türkiye’den de büyük ilgi

Bitcoin yüzde 145, Litecoin ise yüzde 946 değer kazandı. Türkiye’de her gün 20 binin üzerinde yatırımcı Bitcoin’i takip ediyor


Bugünün ve geleceğin gözde meslekleri Ekonomi/Turizm Bugünün ve geleceğin gözde meslekleri

Günümüzün popüler meslek dallarına ilişkin bilgi veren Eleman.net Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Duyarlar, yakın gelecekte ise yapay zeka ve robotik gibi alanların öne çıkacağını söyledi.


ÇOCUKLARINIZI TEKNOLOJİDEN UZAK, DOĞAYA YAKIN TUTUN Sağlık/Kadın ÇOCUKLARINIZI TEKNOLOJİDEN UZAK, DOĞAYA YAKIN TUTUN

Çocuklar biz yetişkinlere göre küçük şeylerle daha çok mutlu olabilirler. Bazen bir yapbozun parçasını bulmak, bazen bir topu kaleye isabet ettirmek sevincinin ve heyecanın sebebi olabilir.


Kartal: Güncel Kartal: "Demokrat Parti, görmezden gelinmiştir"

Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, daha önce deklare ettikleri gibi Türkiye genelinde meydanlarda olduklarını söylerken “Ne yazı ki Antalya’da partimize karşı bir saygısızlık yapılmıştır” dedi.


Triatlon şampiyonluk kupası Muratpaşa’da Spor Triatlon şampiyonluk kupası Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediyesi’nin destekleriyle İzmir Urla’da düzenlenen aquatlonda Minikler-3 kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Antalya Triatlon Spor Kulübü, kupayı Belediye Başkanı Ümit Uysal’a hediye etti.


Antalya’da on binler demokrasi nöbetinde buluştu Güncel Antalya’da on binler demokrasi nöbetinde buluştu

15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında on binlerce Antalyalı, hain darbe girişiminin yıldönümünde Cumhuriyet Meydanı’nda demokrasi nöbeti tuttu. Genç yaşlı, ellerinde Türk bayraklarıyla meydanı dolduran Antalyalılar 15 Temmuz şehitlerini andı, demokrasi şölenine ortak oldu.


Kepez demokrasi nöbetinde Güncel Kepez demokrasi nöbetinde

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde tüm ülkede olduğu gibi Antalya’da da vatandaşlar meydanlara yürüdü. 
Giritli Parkı Kadınları Muratpaşa’da Güncel Giritli Parkı Kadınları Muratpaşa’da

Üçgen Mahallesi’nin tek yeşil alanı Giritli Parkı’na yapılmak istenen otoparka karşı mücadele eden ve kendilerini ‘Giritli Parkı Kadınları’ olarak adlandıran mahalle sakinleri Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti.


15 Temmuz kahramanları Kepez’de yaşayacak Güncel 15 Temmuz kahramanları Kepez’de yaşayacak

Kepez Belediyesi, 15 Temmuz 2016’daki hain darbe girişiminde hayatını kaybeden kahraman şehitlerin anısını yaşatacak. 15 Temmuz Demokrasi Anıtını ve adını bu kahramanlardan alan iki caddeyi olayın yıl dönümünde düzenlenen törenle açtı.


15 Temmuz ruhu sahnede Kültür/Sanat 15 Temmuz ruhu sahnede

Kepez Belediye Tiyatrosu, 15 Temmuz’un kahraman şehitlerini ‘Ey Oğul’ adlı tek perdelik oyunla andı.


Kepez’den 15 Temmuz Müzesi Güncel Kepez’den 15 Temmuz Müzesi

Başkan Hakan Tütüncü, eski Dokuma Fabrikası içerisinde 15 Temmuz Görsel Sanatlar Müzesi kuracaklarını açıkladı.


Varna Belediye Başkanı’ndan Başkan Türel’e ziyaret Güncel Varna Belediye Başkanı’ndan Başkan Türel’e ziyaret

Bulgaristan’ın Varna Belediye Başkanı Ivan Portnih, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, iki kent arasında turizm işbirliği ilişkisi kurulması kararlaştırıldı.


Renault’dan yeni bir özel seri: Clio Touch Chrome Otomotiv Renault’dan yeni bir özel seri: Clio Touch Chrome

Renault Clio, tasarım detayları ve bir üst versiyona ait donanım seviyesine sahip yeni bir özel seri ile müşterilerin beğenisine sunuluyor: Clio Touch Chrome


Renault ve Dacia’dan Kişiye Özel Ekranlar! Otomotiv Renault ve Dacia’dan Kişiye Özel Ekranlar!

Renault, teknoloji ve inovasyon anlamında bir yeniliğe daha imza atarak Türkiye’de ilk defa yoldan geçen araçları, aynı lokasyonda bulunan kitlelerle dijital ekranlar aracılığıyla konuşturmaya başlıyor.


Muratpaşa Gösteri Merkezi’nin temeli atılıyor Güncel Muratpaşa Gösteri Merkezi’nin temeli atılıyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 17 milyon 849 bin TL’ye mal olacak ‘Çok Amaçlı Gösteri Merkezi’nin temel atma töreninin 20 Temmuz Salı saat 18.30’da gerçekleştirileceğini söyledi.


MHP'li YURDAKUL: Siyaset MHP'li YURDAKUL: "MİLLETİN GERÇEK FEDAİSİ MHP'DİR"

MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Prof Dr Ahmet Selim Yurdakul, yaptığı değerlendirmede birinci yıl dönümünde 15 Temmuz darbe girişimini ele aldı.
KOSHİM’de “gebelikte beslenme” semineri..
 Güncel KOSHİM’de “gebelikte beslenme” semineri..


Konyaaltı Belediyesi Kent Gönüllüleri Projesi kapsamında düzenlenen “Gebelikte Beslenme” konulu eğitim semineri, büyük ilgi gördü.


BAYRAK GENÇLERE EMANET Siyaset BAYRAK GENÇLERE EMANET

AK Parti Antalya İl Gençlik Kolları “Bu Bayrak Bize Emanet” sloganıyla genel merkez gençlik kollarının başlattığı etkinlik için bayrak teslim töreni gerçekleştirdi.


GÜNEŞ ÇARPMASINA KARŞI NELER YAPILMALI? Sağlık/Kadın GÜNEŞ ÇARPMASINA KARŞI NELER YAPILMALI?

Yazın getirdiği en ciddi hastalıklardan biri güneş çarpması. Özellikle çocukların, kronik hastalıkları olanların güneşle ve sıcak havalarla olan temasına dikkat etmesi gerekiyor.


Başkan Türel muhtarları dinledi Güncel Başkan Türel muhtarları dinledi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, makamında çeşitli ilçelerden gelen muhtarları kabul ederek, sorun ve taleplerini dinledi.


Kürşat Çavuşoğlu İki Altın Madalyayla Döndü Spor Kürşat Çavuşoğlu İki Altın Madalyayla Döndü

İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür, 38. Dünya Tıp ve Sağlık Oyunlarında masa tenisi branşında hem teklerde hem de çiftlerde altın madalya kazanan diş hekimi Kürşat Çavuşoğlu'na plaket verdi.


Antalya’da 15 Temmuz  Spor Etkinlikleri Başladı Spor Antalya’da 15 Temmuz Spor Etkinlikleri Başladı

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında çeşitli spor faaliyetleri düzenlendi.


Kaş’ta unutulmaz konser Kaş Kaş’ta unutulmaz konser

Büyükşehir Belediyesi, ilçeleri kültür ve sanatla buluşturmaya devam ediyor. Kaş Antik Tiyatro’da düzenlenen “Ateş & Diva Music on Fire” konseri Kaşlılara unutulmaz bir akşam yaşattı. Demetra George Mustafaoğlu ve Nuri Harun Ateş’in Kaş Antik Tiyatro’da seslendirdiği ölümsüz eserler dinleyenleri mest etti.


ANTALYA OSB’DEN FAS ZİYARETİ Güncel ANTALYA OSB’DEN FAS ZİYARETİ

Antalya OSB Sektörel Ticaret Heyeti, Fas programı kapsamında 32 Fas firmasının temsilcileri ile yüz yüze görüşme yapıp yeni işbirliği ve ortaklık fırsatlarını değerlendirdi.


Antalya Emniyeti'nden Motosiklet Uygulaması Güncel Antalya Emniyeti'nden Motosiklet Uygulaması

Antalya Emniyeti 18 Temmuz Günü Motosiklet Uygulaması Yaptı


Başkan Uysal, “Kitap gibi pazar yerleri yapıyoruz” Güncel Başkan Uysal, “Kitap gibi pazar yerleri yapıyoruz”

Muratpaşa Belediyesi, Sedir Mahallesi'nde, içinde çocuk oyun evinin de yer aldığı kapalı semt pazarını törenle hizmete açtı.


İnşaat sektöründe yılın ikinci yarısı hareketlilik bekleniyor Ekonomi/Turizm İnşaat sektöründe yılın ikinci yarısı hareketlilik bekleniyor

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay düzenli olarak hazırladığı ve sektördeki faaliyet, güven ve beklentiyi ölçümlediği “Hazır Beton Endeksi”nin 2017 Haziran Ayı Raporu’nu açıkladı. Hazır Beton Endeksi, haziran ayında 100,19 değerine gerileyerek mayıs ayına göre yüzde 0,6 oranında düştü.


12. C Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesi Sınav Duyurusu Güncel 12. C Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesi Sınav Duyurusu

Antalya Emniyet Müdürlüğü'nden 12. C Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesi Sınav Duyurusu...


Emniyet'ten Güncel Emniyet'ten "Silah Tamir Yeri Açma Sınavı" duyurusu

22-27 Ekim 2017 Tarihleri Arasında Silah Tamir Yeri Açma Sınavı Yapılacak


Vacchi, Belek’i salladı Kemer Vacchi, Belek’i salladı

Dünyaca ünlü fenomen Gianluca Vacchi, Regnum Carya’da hem eğlendi hem eğlendirdi


“Haftada üç kez mideyi yormayan, sindirimi kolay, protein zengini ton balığı tüketin” Sağlık/Kadın “Haftada üç kez mideyi yormayan, sindirimi kolay, protein zengini ton balığı tüketin”

Selahattin Dönmez’den kavurucu sıcaklarda sağlıklı beslenme uyarısı: “Haftada üç kez mideyi yormayan, sindirimi kolay, protein zengini ton balığı tüketin”


Başkan Türel Mehmet’e verdiği sözü tuttu Güncel Başkan Türel Mehmet’e verdiği sözü tuttu

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, annesinin tedavi masraflarını sarma yaparak karşıladığı 8 yaşındaki serebral palsi (beyin felci) hastası Mehmet Ercan Sönmez’e verdiği sözünü tutarak, özel engelli aracı hediye etti. Türel, bizzat kendisinin teslim ettiği yeni aracıyla Mehmet’i parka götürdü.


Aslan ve Papağan balıkları Deniz Biyolojisi Müzesi’nde Güncel Aslan ve Papağan balıkları Deniz Biyolojisi Müzesi’nde

Antalya sularında yeni görülmeye başlayan İndo-Pasifik kökenli iki tür; Aslan Balığı ve Mavi Çizgili Papağan Balığı, Büyükşehir Belediyesi Deniz Biyolojisi Müzesi’nde sergilenmeye başladı.


Dijitalleşme çağında yetenek savaşları kızışıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Dijitalleşme çağında yetenek savaşları kızışıyor

Günümüzde demografik değişimler, yenilenen iş modelleri, dijitalleşme, büyük veri analitiğindeki gelişmeler ve yeni rekabet şekilleri şirketlerin sürekli yetenek güncellemeleri yapmalarını gerekli kılıyor.


HER 4 KADINDAN 1’İNİN KABUSU! Sağlık/Kadın HER 4 KADINDAN 1’İNİN KABUSU!

Her yaşta görülebilmekle birlikte özellikle 30 yaşından sonra her 4 kadından 1’inin kabusu olan idrar kaçırma, ‘utandıran’ bir sorun olduğu için doktora bile söylenmiyor! Oysa kişinin yaşam kalitesini büyük ölçüde etkileyen idrar kaçırma sorunundan basit yöntemlerle kurtulmak mümkün.


Haklarında Hapis Cezası Bulunan 3 Şüpheli Yakalandı Manavgat Haklarında Hapis Cezası Bulunan 3 Şüpheli Yakalandı

Manavgat İlçesinde Haklarında Hapis Cezası Bulunan 3 Şüpheli Yakalandı


Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı Kemer Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı

Kemer İlçesinde Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı


“Fuhuşa Teşvik ve Aracılık Etmek-Rüşvet” Suçlarından 1’si İnfaz Koruma Memuru 4 Şüpheli Yakalandı Güncel “Fuhuşa Teşvik ve Aracılık Etmek-Rüşvet” Suçlarından 1’si İnfaz Koruma Memuru 4 Şüpheli Yakalandı

Antalya’da “Fuhuşa Teşvik ve Aracılık Etmek-Rüşvet” Suçlarından 1’si İnfaz Koruma Memuru 4 Şüpheli Yakalandı


Sağlığın önündeki engeller kurum kültürü ile aşılıyor Sağlık/Kadın Sağlığın önündeki engeller kurum kültürü ile aşılıyor

Yüksek güven kültürü oluşturup mükemmel bir iş yeri yaratmak, çalışan potansiyelinin artmasını ve hata oranının azalmasını sağlıyor.


FAZLA AĞIRLIK KALDIRMAK KASIK FITIĞI SEBEBİ Sağlık/Kadın FAZLA AĞIRLIK KALDIRMAK KASIK FITIĞI SEBEBİ

Kasık fıtığı, kasık bölgesindeki duvarda oluşan zayıflık ya da bebeklik döneminden kalma bir açıklık nedeniyle karın içindeki organların dışarıya doğru taşmasıdır. Bu durum kasıkta ve erkeklerde bazen testise doğru şişlik şeklinde kendini gösterir.


Usta Dönerci®’nin Antalya’daki 5. Restoranı Hizmete Açıldı Güncel Usta Dönerci®’nin Antalya’daki 5. Restoranı Hizmete Açıldı

Geleneksel döner lezzetini yüksek kalite ve hızlı servis anlayışıyla müşterilerine sunan Usta Dönerci®, Antalya ÖzdilekPark AVM’de açılan yeni restoranında döner tutkunlarını ağırlamaya başladı.


Bu seminer çalışanların güvenliği için.. 
 Güncel Bu seminer çalışanların güvenliği için.. 


Konyaaltı Belediyesi Fen İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün ağır ve tehlikeli iş kollarında çalışan personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verdi.


Düden ve Kurşunlu Şelaleleri TBMM’de Siyaset Düden ve Kurşunlu Şelaleleri TBMM’de

Antalya’nın dünyaca ünlü Düden ve Kurşunlu Şelalelerinin kuruduğuna dair üzücü görüntüler TBMM’ye taşındı.


ANTALYA GIDA DA GÜVENLİ! Güncel ANTALYA GIDA DA GÜVENLİ!

Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Antalya’da gıda üretimi, satışı ve toplu tüketimi yapan işletmelere göz açtırmıyor. Bu yılın ilk 6 ayında yapılan 18 bin 831 denetimde 327 işletmeye para cezası uygulandı.


Tünektepe Projesi’ne Meclis’ten onay Güncel Tünektepe Projesi’ne Meclis’ten onay

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin dünya çapındaki vizyon projelerinden Tünektepe için Büyükşehir Meclisi’nden onay çıktı. İhale hazırlıklarına başladıklarını söyleyen Başkan Türel, “Tünektepe’ye Antalya’ya yakışan, sembolik önemi ve değeri de olan kartpostalları süsleyecek güzellikte bir tesis kazandıracağız” dedi.


15 Temmuz şehitlerinin ismi hatıra ormanıyla yaşatılıyor Güncel 15 Temmuz şehitlerinin ismi hatıra ormanıyla yaşatılıyor

Büyükşehir Belediyesi ve Orman Bölge Müdürlüğü’nün işbirliğiyle 15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı oluşturuldu. Batı Çevre Yolu güzergahında, Duraliler mevkiindeki ormana 15 Temmuz şehitleri anısına 250 fidan dikildi. Ardından şehit aileleri için yemek düzenlendi.


CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem'den 15 Temmuz mesajı Siyaset CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem'den 15 Temmuz mesajı

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.


Köse: Siyaset Köse: "15 Temmuz ihanetini unutmayacağız"

AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, 15 Temmuz şehitlerinin acısının ve milletin sergilediği kahramanlığın hiçbir zaman unutulmayacağını söyledi.


15 TEMMUZ’UN BİRİNCİ YILDÖNÜMÜNDE VODAFONE’DAN ÜCRETSİZ DAKİKA, SMS VE İNTERNET Teknoloji/Bilim/İnternet 15 TEMMUZ’UN BİRİNCİ YILDÖNÜMÜNDE VODAFONE’DAN ÜCRETSİZ DAKİKA, SMS VE İNTERNET

Vodafone, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında tüm abonelerine 15 Temmuz 09:00 ile 16 Temmuz 09:00 arası geçerli olmak üzere ücretsiz şebeke içi 600 dakika konuşma, 1000 SMS ve 1 GB mobil internet verecek. Aynı tarihlerde, anma program ve törenlerinin gerçekleştirileceği noktalarda Vodafone’lu abonelere ücretsiz Wi-Fi hizmeti de sunulacak.


Başkan Uysal, 15 Temmuz sergisinin açılışında Güncel Başkan Uysal, 15 Temmuz sergisinin açılışında

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 15 Temmuz menfur ve kanlı darbe girişiminin yıl dönümünde “Türkiye Cumhuriyeti, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün attığı temel üzerinde demokrasisini ve toplum düzenini, muasır medeniyetlerin de üzerinde bir düzeye taşıyacaktır. Bunu da, bu tip menfur girişimlere karşı hep birlikte, tek vücut olarak itinayla koruyacaktır” diye konuştu.


DP Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal'dan 15 Temmuz mesajı Siyaset DP Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal'dan 15 Temmuz mesajı

Demokrat Parti (DP) Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “15 Temmuz gecesinden başlayarak meydanlarda “ekmeğimiz, aşımız” dediğimiz “demokrasi”ye sahip çıktığımız gibi FETÖ darbe teşebbüsünün 1. yıldönümünde de tüm Türkiye’de Demokrat Parti teşkilat ve yöneticileri; yine meydanlarda milletimizle beraber demokrasimize, cumhuriyetimize ve devletimize sahip çıkacaktır” dedi.


Tütüncü’den 15 Temmuz mesajı Güncel Tütüncü’den 15 Temmuz mesajı

Hain darbe girişiminin yıl dönümünde o geceyi anlatan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, milletin yazdığı zaferin tarihe geçecek bir kahramanlık örneği olduğuna vurgu yaptı.


BYEGM Güncel BYEGM "15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİ" SERGİSİ AÇILDI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen, "Fotoğraflarla 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi" sergisinin açılışına katıldı. Bakan Soylu, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Mehmet Akarca, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, ve Türkiye Foto Muhabirleri Derneği (TFMD) Başkanı Rıza Özel açılış kurdelasını kesti.


Geleceğin mucitleri Muratpaşa’da yetişiyor Güncel Geleceğin mucitleri Muratpaşa’da yetişiyor

Muratpaşa Belediyesi’nin geleceğin mucitlerini, girişimcilerini yetiştirdiği yeni nesil eğitim sistemiyle çocuklar 3 boyutlu yazıcılarla çalışıyor, bilgisayarda gündelik hayatta kullanılabilecek eşyalar tasarlıyor, robotlar için program yazıyor.


Kırkpınar’da Muratpaşa rüzgarı esecek Spor Kırkpınar’da Muratpaşa rüzgarı esecek

Muratpaşa Belediyespor, Cuma günü 656’ncısı başlayacak Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerinde 32 sporcusuyla er meydanında boy gösterecek.


Korkuteli’nde susuz mahalle kalmıyor Korkuteli Korkuteli’nde susuz mahalle kalmıyor

Büyükşehir Belediyesi Korkuteli’nde susuz mahalle bırakmıyor. ASAT ekipleri, Büyükköy, Küçükköy ve Çaykenarı mahallerinde 2 milyon 360 bin TL yatırım bedeliyle içme suyu çalışması yapıyor.


KDH’de Lazer Taş Kırma Cihazı Hizmete Girdi	Kumluca KDH’de Lazer Taş Kırma Cihazı Hizmete Girdi

Kumluca Devlet Hastanesi’nde Holmium Lazer Taş Kırma Cihazı Hizmete Girdi


Futbolun Fabrikasında Geleceğin Yıldızları Yetişiyor Spor Futbolun Fabrikasında Geleceğin Yıldızları Yetişiyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından 81 il merkezi ve ilçelerinde düzenlenen, Ücretsiz İl Spor Merkezleri açıldı.


Karadere temizlendi Kemer Karadere temizlendi

Turizmin gözbebeği Kemer ilçesini tertemiz yapmak için canla başla çalışan Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin merkezinden geçen Karadere’yi de çöplerden arındırdı.


Kepez’de 15 Temmuz’a vefa Güncel Kepez’de 15 Temmuz’a vefa

Kepez Belediyesi, 15 Temmuz 2016’daki hain darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitlerin anısını yaşatacak 15 Temmuz Demokrasi Anıtı ve adını bu girişime karşı duran kahramanlardan alan iki caddeyi düzenlenecek törenle hizmete açıyor.


KAVURUCU SICAKLARDA SERİNLETEN 8 SAĞLIKLI İÇECEK Sağlık/Kadın KAVURUCU SICAKLARDA SERİNLETEN 8 SAĞLIKLI İÇECEK

Kavurucu sıcakların kendini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde sıvı ihtiyacımız oldukça artıyor. Çoğumuz da serinlemek için asitli, gazlı soğuk içecekleri tercih ediyoruz. Ancak dikkat! Ferahlamak için tükettiğiniz bu içeceklerin içinde yer alan aşırı şeker kilo alınmasına, yüksek miktardaki asit ise mide rahatsızlıklarına neden olabiliyor.


TÜRKİYE TARİHİNİN EN ÇOK KONUŞULAN OLAYI; 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ Güncel TÜRKİYE TARİHİNİN EN ÇOK KONUŞULAN OLAYI; 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ

Türkiye, demokrasi ve cumhuriyet tarihine kara bir gün olarak geçen 15 Temmuz hain darbe girişiminin yaralarını sarmaya devam ederken kara gecede darbecilere dur diyebilmek için göğüslerini siper ederek şehit düşen vatan kahramanları, darbe girişiminin birinci yıl dönümünde anılıyor.11 Temmuz günü yurdun dört bir yanında başlayan törenler devam ediyor.


Türk Telekom’dan 15 Temmuz’da abonelerine özel iletişim desteği Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom’dan 15 Temmuz’da abonelerine özel iletişim desteği

Mobil ve ev/iş telefonundan ücretsiz konuşma ve sabit internetin yanı sıra Türk Telekom Müzik’ten ‘15 Temmuz’a özel 15 şarkı’ listesi…


Yapay resif projesi sona erdi Kumluca Yapay resif projesi sona erdi

Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde balıklar için yapay resif alanı oluşturmak amacıyla düzenlenen ‘Yapay Resif’ Projesi düzenlenen törenle sona erdi


Uyku Apnesiyle İlgili Doğru Bilinen 6 Yanlış… Sağlık/Kadın Uyku Apnesiyle İlgili Doğru Bilinen 6 Yanlış…

Sağlıklı ve kaliteli yaşamın vazgeçilmezlerinden biri kaliteli uykudur. Bu nedenle uyku ile ilgili yaşanan problemler kişinin tüm hayatını olumsuz yönde etkileyebilir.


İhracat desteğinde e-imza kolaylığı Ekonomi/Turizm İhracat desteğinde e-imza kolaylığı

Ekonomi Bakanlığı tarafından hazırlanan ve Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmelikle ihracata destek ödemeleri başvurularında e-imza kolaylığı getirildi. İhracat yapan firmalar tarafından destek ödemesine ilişkin belgelerin elektronik ortamda e-imza uygulaması ile gönderilmesiyle orijinal evrakların başvuru yapılan kurum ve kuruluşlara ibrazına gerek kalmayacak. Zaman tasarrufu ve güvenlik avantajları sağlayan e-imza ile başvuru işlemleri daha hızlı ve kolay şekilde yapılacak.


Güneş çarpmasına karşı en az iki litre su! Sağlık/Kadın Güneş çarpmasına karşı en az iki litre su!

Türkiye’nin doğusundan batısına kadar birçok ilde kavurucu sıcaklar yaşanırken, baş ağrısı, halsizlik, bulantı gibi belirtilerle kendini gösteren güneş çarpması, önlem alınmadığı takdirde hayati tehlike arz ediyor.


4 kadından 3’ünün regli ağrılı geçiyor Sağlık/Kadın 4 kadından 3’ünün regli ağrılı geçiyor

Kadınlar için en “sancılı” dönemlerden biri regl dönemi. “Bu sancı ne zaman bitecek?” dedirten, yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen ağrılı adet görme (dismenore), pek çok kadının ortak sorunu.


ÖDP, 15 Temmuz darbe girişimi ve OHAL’in ilan edilmesinin üzerinden geçen bir yılı değerlendirdi Siyaset ÖDP, 15 Temmuz darbe girişimi ve OHAL’in ilan edilmesinin üzerinden geçen bir yılı değerlendirdi

Özgürlük ve Dayanışma Partisi, 15 Temmuz darbe girişiminden Adalet yürüyüşüne gelen süreci raporlaştırdı. Raporla birlikte bir yıllık sürecin analizini de içeren basın toplantısı ÖDP Başkanlar Kurulu Üyeleri Alper Taş, Pelin Bektaş ve Önder İşleyen’in katılımı ile parti genel merkezinde gerçekleştirildi.


Konyaaltı Belediyesi parklara estetik katıyor.. Güncel Konyaaltı Belediyesi parklara estetik katıyor..

Park ve meydanları doğal dokusuna bağlı kalarak yeniden inşa eden Konyaaltı Belediyesi, Hurma ve Boğaçayı Caddesi kesişiminde bulunan parkta revize çalışmalarına başladı.


ATB ÜYELERİ URGE PROJESİYLE YURTDIŞINA AÇILACAK Ekonomi/Turizm ATB ÜYELERİ URGE PROJESİYLE YURTDIŞINA AÇILACAK

Antalya Ticaret Borsası(ATB), ihracat potansiyeli bulunan üyelerini uluslararası pazarlara açmak için Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (URGE) projesini hayata geçiriyor.


KADEM ‘Tanklardan Güçlü Kadınlar ’ konulu söyleşi ve sergi açılışı gerçekleştirdi Güncel KADEM ‘Tanklardan Güçlü Kadınlar ’ konulu söyleşi ve sergi açılışı gerçekleştirdi

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Antalya Temsilciliği "Tanklardan Güçlü Kadınlar " konulu söyleşi ve sergi açılışı gerçekleştirdi. Moderatörlüğünü KADEM İl Temsilcisi Zeynep Ayşe Taş'ın yaptığı söyleşide 15 Temmuz Gazisi Ayla Aşkın konuşmacı olarak yer aldı.


Uykusuzluğunuza Derman Olacak 5 Besin… Sağlık/Kadın Uykusuzluğunuza Derman Olacak 5 Besin…

Yoğun bir iş temponuz var, işten eve yorgun geliyorsunuz. Uyumanız için tüm koşullar da hazır ama uyuyamıyorsunuz. Yurtdışında yapılan bir araştırmaya göre magnezyum eksikliği uykusuzluğun bilinmeyen nedenlerinden biri. Bu durumda yardımınıza magnezyumdan zengin gıdalar yetişebilir.


15 Temmuz’un Birinci Yılında Ekonomik İstikrar Sürüyor Ekonomi/Turizm 15 Temmuz’un Birinci Yılında Ekonomik İstikrar Sürüyor

Tarihimizdeki en karanlık günlerden biri olan 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen FETÖ’nün kullanıldığı işgal girişimi oldu.


Güncel "Her Çarşamba Muratpaşa’yı konuşuyoruz"

Her Çarşamba güne belediye fuayesinde bulunan Turunç Masa’da başlayan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, komşularıyla Muratpaşa’yı ve Muratpaşa’nın geleceğini konuşmaya devam ediyor. Yaşlısından gencine herkesi büyük bir dikkatle dinleyen Başkan Uysal’ın bu hafta konukları arasında inandıkları projelerini alıp gelen dağcılık sporcuları vardı.


SU ŞAKALARI HAYATINIZI KARARTMASIN Sağlık/Kadın SU ŞAKALARI HAYATINIZI KARARTMASIN

Omurgayı güçlendirmek için yazın yapılacak en faydalı sporlardan biri yüzmedir. Fakat özellikle gençlerin macera tutkusu nedeniyle derinliği kestirilemeyen bölgelerden denize ve havuza atlamaları çok tehlikelidir.


Büyükşehir’den engellilere ücretsiz yaz okulu Güncel Büyükşehir’den engellilere ücretsiz yaz okulu

Büyükşehir Belediyesi Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi, düzenlediği ücretsiz yaz okulu ile engelli bireylere keyifli bir yazın kapılarını açıyor. Özel bireyler, hem eğlenip hem öğrenerek yaz tatilini en verimli şekilde geçiriyor.


Turizme can suyu Manavgat Turizme can suyu

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Manavgat’ın Sorgun bölgesindeki turistik tesislerinin su sorununu çözmek için yetersiz kalan eski hattı yeniliyor. Yeni hatla bölgedeki oteller 30 yıl içme suyu sorunu yaşamayacak.


Döşemealtı'nda insan odaklı belediyecilik Döşemealtı Döşemealtı'nda insan odaklı belediyecilik

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç tarafından hazırlanan, sosyal belediyeciliğin "önce insan" anlayışıyla en ince ayrıntısına kadar planladığı Nar Masa Projesi başladı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68426 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...