Pazar, 20 Ekim 2019
TSF SATRANÇTA “DÜNYANIN EN BAŞARILI ORGANİZASYONUNA” İMZA ATTI Spor TSF SATRANÇTA “DÜNYANIN EN BAŞARILI ORGANİZASYONUNA” İMZA ATTI

Dünya satrancının kalbi Türkiye’de attı. Dünyanın en prestijli spor organizasyonlarından biri olan “Avrupa Kulüpler Kupası” 38 ülkeden 300’ü aşkın sporcunun katılımıyla Türkiye Satranç Federasyonu'nun (TSF) organizasyonuyla Antalya’da gerçekleştirildi.


Büyükşehir’den miniklere göz taraması Güncel Büyükşehir’den miniklere göz taraması

Büyükşehir Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde minik öğrencilere ücretsiz göz taraması yapıldı. Gelecek yıllarda oluşabilecek görme bozukluklarının erken tespitini amaçlayan tarama sonrası velilere çocuklarının sağlığı ile ilgili yazılı bir bilgilendirme yapıldı.


MANAVGAT BELEDİYESİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU KURUYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU KURUYOR

Manavgat Belediyesi, kent halkını sanata teşvik etmek amacıyla sürdürdüğü çalışmalara bir yenisini ekleyerek, Türk Sanat Müziği Korusu çalışmasını hayata geçiriyor


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÇEVRE KORUMA SEMİNERİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÇEVRE KORUMA SEMİNERİ

Manavgat Belediyesi ve Çevre Koruma Vakfı’nın (ÇEVKO) birlikteliğiyle düzenlenen Çevre Koruma Semineri, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşti


MANAVGAT BELEDİYESİ KUM ZAMBAKLARINI KORUMA ALTINA ALDI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KUM ZAMBAKLARINI KORUMA ALTINA ALDI

Manavgat Belediyesi, Türkiye’nin en büyük özel alanlarından birini oluşturarak nesli tükenmekte olan Likya Kum Zambaklarını koruma altına aldı


DOĞALGAZ TÜRKİYE’NİN HAVASINI DEĞİŞTİRDİ Ekonomi/Turizm DOĞALGAZ TÜRKİYE’NİN HAVASINI DEĞİŞTİRDİ

En çevreci enerji kaynaklarından biri olan doğalgaz, Türkiye’nin havasını değiştirdi. Doğalgaz abone sayısı 13 milyona yaklaşan Türkiye’de karbon salınımı yarı yarıya azaldı.


Kapıdaki tehlike: İklim değişikliği Ekonomi/Turizm Kapıdaki tehlike: İklim değişikliği

KPMG, 49 ülkenin en büyük 100 şirketinin yıllık faaliyet ve kurumsal sorumluluk raporlarını inceledi. Dünyadaki şirketlerin yüzde 72’si iklim değişikliğini finansal bir risk olarak görmüyor.


Antalya Bilim Üniversitesi ile Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi eğitim protokolü imzalandı Eğitim Antalya Bilim Üniversitesi ile Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi eğitim protokolü imzalandı

Antalya Bilim Üniversitesi ve Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi arasında eğitimde kültürel, sosyal ve bilimsel işbirliği protokolü imzaladı. Protokole Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek ve Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi Müdürüd Haydar Yıldırım imza attı.


Sütte üretici fiyatı, üretimi desteklemiyor Ekonomi/Turizm Sütte üretici fiyatı, üretimi desteklemiyor

TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar: “Üreticinin eline geçen süt fiyatı, üretim artışı ve sürdürülebilir üretimi desteklemiyor. Süt fiyatları üreticiyi kurtaracak seviyelere çekilmeli”


YOLDAŞLAR KOCAALİLER, KARAOT TURUNDA 160 KM PEDAL ÇEVİRDİ Güncel YOLDAŞLAR KOCAALİLER, KARAOT TURUNDA 160 KM PEDAL ÇEVİRDİ

Her hafta sonu pedal çeviren Antalya Yoldaşlar Pedal Grubu bu hafta sonu Burdur Kocaaliler kasabası ve Bucak Karaot Köyüne 160 km pedal çevirdi.


Zeytinköy’ün ‘Kardelenleri’ Güncel Zeytinköy’ün ‘Kardelenleri’

Muratpaşa Belediyesi ve Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği’nin (TÜKD), Zeytinköy bölgesinde kız çocuklarının eğitim hayatlarına devam etmesini sağlamayı hedeflediği veli güçlendirme ve öğrenci koçluğu programı ‘BinaRoy’ proje çalışmalarına başladı.


Ecem için kazandılar Spor Ecem için kazandılar

Muratpaşa Belediyespor, Osmangazi Belediyespor maçına, dedesinin vefatı nedeniyle Bursa kampından ayrılmak zorunda kalan Ecem Birben için çıktı. Paşanın Melekleri, maçtan 30 – 35’lik skorla galip ayrılırken namağlup liderliğini sürdürdü.


PTT’DEN 177. YILA ÖZEL KAMPANYA Güncel PTT’DEN 177. YILA ÖZEL KAMPANYA

16-20 EKİM 2017 TARİHLERİ ARASINDA POSTAYA VERİLECEK YURT İÇİ VARIŞLI POSTA KARGOSU VE APS KURYE GÖNDERİLERİNDE YÜZDE 25 İNDİRİM UYGULANACAK.


Kuyrukta bekletilen müşteri daha fazla harcıyor Sağlık/Kadın Kuyrukta bekletilen müşteri daha fazla harcıyor

Sıra bekleyerek çok zaman kaybediyoruz. Can sıkıntısı, hayal kırıklığı ve anksiyete gibi psikolojik sorunlarla karşılaşıyoruz. Bekleme kuyruklarının hem tüketiciler hem de markalar için kötü olduğu göz önüne alındığında, neden bu kadar yaygın?


CMC Turkey, tüm sosyal medya kanallarını tek bir noktadan yönetiyor Teknoloji/Bilim/İnternet CMC Turkey, tüm sosyal medya kanallarını tek bir noktadan yönetiyor

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden CMC Turkey, geliştirdiği sosyal medya platformu CMC Planet Workspace ile kurumsal müşterilerine Facebook, Twitter, Instagram, şikayet siteleri ve e-posta talep yönetimi gibi birbirinden farklı ortamların tek bir ekrandan takibini sunarak birçok avantaj sağlıyor.


İLK 9 AYDA ZİYARETÇİ SAYISI 8.5 MİLYONU GEÇTİ Ekonomi/Turizm İLK 9 AYDA ZİYARETÇİ SAYISI 8.5 MİLYONU GEÇTİ

Antalya'ya gelen yabancı ziyaretçi sayısı eylül ayında geçtiğimiz yıla göre % 63 artış gösterdi. İlk 9 aylık gelen yabancı ziyaretçi sayısı 8.5 milyona ulaştı. Rusya Federasyonu'ndan gelen ziyaretçi sayısında eylül ayında rekor artış gerçekleşti.


Mobilyacılık Sektöründe Dünyada İlk Sıralarda Yer Alıyoruz Ekonomi/Turizm Mobilyacılık Sektöründe Dünyada İlk Sıralarda Yer Alıyoruz

Mobilya sektöründeki son 20 yılı değerlendiren Q Home markasının Kurucu Ortağı Ozan Maden, “Türkiye’de mobilyacılık her geçen gün ileriye gidiyor. Türkiye kalite ve dizayn alanında, dünya sıralamasında ilk 5’te yer alıyor” dedi.


I.ULUSLARARASI MEZE FESTİVALİ AKRA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ Ekonomi/Turizm I.ULUSLARARASI MEZE FESTİVALİ AKRA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Akra Otel’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen I. Uluslararası Meze Festivali’nde Lübnan, Beyrut ve Yunanistan’ın yanı sıra Türkiye’den 25 işletme, hazırladıkları 100’e yakın meze çeşidini tanıttı.


Eğitim Uzmanı Koray Varol’dan 
Düzenli Ders Çalışmanın Püf Noktaları Eğitim Eğitim Uzmanı Koray Varol’dan 
Düzenli Ders Çalışmanın Püf Noktaları

Koral Varol Akademi Yayınlarının Kurucusu ve Eğitim Uzmanı Koray Varol, çalışma ortamının ve çalışma programının çocuğun düzenli ders çalışmasını etkileyen önemli unsurlardan olduğunu belirterek başarı için gerekli olan 10 püf noktasını anlattı.


“Botoks uygulamasını uzmanlar yapmalı” Sağlık/Kadın “Botoks uygulamasını uzmanlar yapmalı”

Son günlerde sıklıkla karşılaşılan evde botoks işlemlerinin ortaya çıkardığı sonuçları Dermatolog Dr. Yelda Bice değerlendirdi.


Akdeniz İletişim Geleneği Bozmadı ve Ödülleri Topladı Eğitim Akdeniz İletişim Geleneği Bozmadı ve Ödülleri Topladı

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri, TRT-Geleceğin İletişimcileri Yarışması’ndan ödüllerle döndü.


İSTEK’te Yazar İpek Ongun İle Söyleşi Eğitim İSTEK’te Yazar İpek Ongun İle Söyleşi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü öğrencileri, ünlü yazar İpek ONGUN ile konferans salonunda bir araya geldi.


Her 100 kadından 3’ü erken menopoza giriyor! Sağlık/Kadın Her 100 kadından 3’ü erken menopoza giriyor!

Günümüzde ABD’de menopoza girme yaşı ortalama 52, Avrupa’da 50 iken, ülkemizde ise kadınlar genellikle 46-47 yaşlarında menopoza giriyor. Ayrıca yapılan çalışmalara göre, ülkemizde her 100 kadından 3'ü erken menopoz açısından risk altında.


BİR PARÇA ÇİKOLATA ve BİR FİNCAN KAHVE SAFRA TAŞI OLUŞUMUNU ÖNLER Sağlık/Kadın BİR PARÇA ÇİKOLATA ve BİR FİNCAN KAHVE SAFRA TAŞI OLUŞUMUNU ÖNLER

Safra taşı oluşumu, en sık görülen hastalıkların başında yer alır. Her yaş grubunda görülse de genç yaş kadınlarda erkeklere göre 3 kat daha fazla görülür.


NAR HASADI BAŞLADI, PAZARI NASIL OLACAK? Finike NAR HASADI BAŞLADI, PAZARI NASIL OLACAK?

Nar meyvesi için Antalya'da hasat dönemi başladı. Narda hasat dönemi (10-15 gün) kısadır. Bahçelerde hummalı nar kesimi devam ediyor. Bu sezon hem Nar rekoltesinin ve hem de kalitesinin yüksek olduğu ifade ediliyor.


Sigarayı bırakmak, boşanmak kadar stresli bir süreç Sağlık/Kadın Sigarayı bırakmak, boşanmak kadar stresli bir süreç

Türkiye’deki bağımlılar en çok boşanırken, sonra sigarayı bırakırken strese giriyor


Terör Somali’yi yine vurdu. Türk Kızılayı Yaralıların Nakli İçin Devrede... Terör Somali’yi yine vurdu. Türk Kızılayı Yaralıların Nakli İçin Devrede...

Somali’nin başkenti Mogadişu’da son yılların en büyük terör saldırısı gerçekleştirildi. Yüzlerce insanın hayatını kaybettiği hain saldırıda yaralıların tedavilerinin sağlanması, saldırıda yerle bir olan binalarda arama kurtarma çalışmalarına destek için Türkiye devreye girdi.


Avrupa’da verem alarmı Avrupa’da verem alarmı

Fransa ve Hollanda, ilaca karşı dirençli tüberküloza karşı yeni tedavi ve önleme araçları geliştirme yönünde finansman sağlanması için çağrıda bulundu.


Kumbul'dan Siyaset Kumbul'dan "Festival" eleştirisi

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ahmet Kumbul bu hafta sonu başlayacak olan Antalya Film Festivali ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.


SİNEMA TARİHİNİN REKORTMEN FİLMLERİ BELLİ OLDU Kültür/Sanat SİNEMA TARİHİNİN REKORTMEN FİLMLERİ BELLİ OLDU

Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, Türk sinema tarihinde en çok izlenen filmleri inceledi. Ajans Press’in türlere göre sinema yapımlarını incelediği araştırmada 1998 yılından günümüze kadar sinema seyircisi en çok komedi filmlerini izledi.


DÜNYA YILDIZLARI ANTALYA'DA BULUŞUYOR Kültür/Sanat DÜNYA YILDIZLARI ANTALYA'DA BULUŞUYOR

Dünya sinemasının ilgi odağı olan 54. Uluslararası Antalya Film Festivali, dünya yıldızlarını Antalyalı sinemaseverlerle buluşturacak.


Başkan Böcek: “Aşure birlik ve bütünlüktür”
 Güncel Başkan Böcek: “Aşure birlik ve bütünlüktür”


Konyaaltı Belediyesi her yıl düzenlediği Aşure Günü Etkinliği’nin bu yıl sekizincisini gerçekleştirdi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, etkinliğe katılan vatandaşlara aşure ikram etti.


Antalya, Gloria Ironman 70.3 Turkey için binlerce sporcuya ve spor severe ev sahipliği yaptı Spor Antalya, Gloria Ironman 70.3 Turkey için binlerce sporcuya ve spor severe ev sahipliği yaptı

Antalya’da üçüncü kez düzenlenen Gloria Ironman 70.3 Turkey yarışının başlangıcı gibi finali de görkemli oldu. Yarışlarda erkekler kategorisinde birinciliği Güney Afrikalı triatlet Jeren Seegers alırken, bayanlar kategorisinde ise Belçikalı triatlet Sara Van der Wel ismi ilk sıraya ismini yazdırdı.


ABD, Green Card başvurularını iptal etti ABD, Green Card başvurularını iptal etti

www.amerika101.com Halkla İlişkiler Müdürü Seda Darıcı’nın verdiği bilgiye göre, daha önce 3 Ekim - 7 Kasım olarak açıklanan Green Card çekiliş başvuru tarihleri başvuru formundaki ülke seçimindeki teknik hatalardan dolayı bir süredir yapılamıyordu. Bu yüzden, 18 Ekim’den önce yapılan tüm başvurular iptal edildi.


Muratpaşa’nın kalbinde sanat var Kültür/Sanat Muratpaşa’nın kalbinde sanat var

Muratpaşa Belediyesi’nin 17 milyon 849 bin TL’lik yatırımı Gösteri Sanatları Merkezi’nin inşaatı hızla devam ediyor. Yeşilbahçe Mahallesi’nde son hali havadan görüntülenen merkez, tamamlandığında mimarisiyle de bölgenin dokusunu değiştirecek.


Çocuğu değil kendinizi değiştirin Eğitim Çocuğu değil kendinizi değiştirin

Terracity’nin konuğu olan Eğitim Bilimci Dr. Özgür Bolat mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmek isteyen ebeveynleri uyardı.


Şirketler kurum kültürüne yatırım yapıyor Ekonomi/Turizm Şirketler kurum kültürüne yatırım yapıyor

Great Place to Work, Türkiye’nin en iyi işverenlerini belirlemeye devam ediyor. Bu yıl Türkiye’de altıncısı düzenlenecek araştırma ve yarışmaya katılım için başvurular Kasım ayının sonunda tamamlanacak. 2018 yılının en iyi işverenlerinin belirleneceği araştırmada, listeye giren şirketler en iyi işveren unvanını almaya hak kazanacak.


Muratpaşa’dan Cumhuriyet Kupası Spor Muratpaşa’dan Cumhuriyet Kupası

Muratpaşa Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yüzme, hentbol ve ayak tenisi branşlarında turnuvalar düzenliyor.


Muratpaşa’dan kadınlara yeni bir ufuk Güncel Muratpaşa’dan kadınlara yeni bir ufuk

Muratpaşa Belediyesi’nin Al Yazma Kadın Danışma Merkezi’nde Çocuk Bakımı ve Gelişimi Kursu başladı. Kursu başarıyla tamamlayan kadınlar alacakları sertifikayla kreş ve anaokullarında ‘yardımcı öğretmen’ olarak çalışabilecek.


DÜNYANIN EN İYİ ŞEF VE SOLİSTLERİ İLE DÜNYANIN KULAĞI BİR KEZ DAHA ANTALYA’DA! Kültür/Sanat DÜNYANIN EN İYİ ŞEF VE SOLİSTLERİ İLE DÜNYANIN KULAĞI BİR KEZ DAHA ANTALYA’DA!

Bu yıl 18. si düzenlenen, ülkemizin en önemli sanat etkinliklerinden biri olan Uluslararası Antalya Piyano Festivali, 1 Kasım’da başlıyor.


TÜRK SİNEMASININ “USTA”LARI  ONURLANDIRILACAK! Kültür/Sanat TÜRK SİNEMASININ “USTA”LARI ONURLANDIRILACAK!

54. Uluslararası Antalya Film Festivali, Türk sinemasının ustalarını onurlandırıyor. Seçkisi, jürisi ve etkinlikleri ile dünya sinemasının ilgi odağı olan festivalde, Osman Sınav, Suzan Avcı, Necla Nazır, ve Erkan Aktaş gibi Türk sinemasının ustalarına onur ödülü verilecek.


Toplu ulaşımda esnafın uygulaması başladı Güncel Toplu ulaşımda esnafın uygulaması başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin halkın huzurlu ve konforlu bir toplu ulaşımdan istifadesi için akademisyen ve uzmanlardan oluşan Ulaşım Master Planı ekibine yaptırdığı çalışmada, yeni hatlar eklemek ve sefer sayılarını artırmak suretiyle toplu ulaşımda yeni araç ihtiyaç olduğu ortaya çıkmıştı.


Tütüncü’den eğitime tam destek Eğitim Tütüncü’den eğitime tam destek

Kepez Belediyesi eğitime destek amacıyla her yıl gerçekleştirdiği forma dağıtım töreninin ikincisini Süleyman Demirel Ortaokulu’nda gerçekleştirdi.


Ebru Türel muhtaçların yüzünü güldürüyor Güncel Ebru Türel muhtaçların yüzünü güldürüyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in eşi Ebru Türel, ihtiyaç sahibi vatandaşların tek tek kapısını çalıp dertlerini dinleyerek çözüm üretmeye devam ediyor. Türel, son olarak Muratpaşa İlçesi’nde ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etti.


Amir Ateş Semt Konağı hizmete hazır Güncel Amir Ateş Semt Konağı hizmete hazır

Kepez Belediyesinin bölge yaşayanlarını sosyal, kültürel ve sanatsal çalışmalarıyla buluşturacağı Esentepe Amir Ateş Semt Konağı’nın çevre düzenlemesinin ardından açılışı yapılacak


Alakır Vadisi’ndeki Genç Çiftin Tehdit Edilmesine CHP’den Tepki Siyaset Alakır Vadisi’ndeki Genç Çiftin Tehdit Edilmesine CHP’den Tepki

Alakır Vadisi’nde HES’e karşı direnen Günal ve Erkutlu çiftine karşı HES firması tarafından takınılan tutuma CHP’den tepki geldi.


GÖYNÜK MESLEK YÜKSEK OKULU EKMEK VE PASTA USTALARINI VE UZMANLARINI YETİŞTİRECEK Kemer GÖYNÜK MESLEK YÜKSEK OKULU EKMEK VE PASTA USTALARINI VE UZMANLARINI YETİŞTİRECEK

Kemer ilçesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksek Okulu’na Ekmek ve pasta sektöründe öncü bir firmanın sosyal sorumluluk projesi olarak kurduğu uygulama imalathanesi törenle açıldı.


GENİZ ETİ ÇOCUKLARIN GELİŞİMİNİ ETKİLİYOR Sağlık/Kadın GENİZ ETİ ÇOCUKLARIN GELİŞİMİNİ ETKİLİYOR

Geniz eti ve bademcik büyümesi, özellikle çocukların büyüme ve gelişmesinde etkisi olan bir sağlık sorunu. Geniz eti problemi genellikle çocuk ev ortamından yuva, kreş gibi ortamlara girince ortaya çıkmaya başlıyor.


İş yeri hekimleri 2018’de e-imzaya geçecek Ekonomi/Turizm İş yeri hekimleri 2018’de e-imzaya geçecek

SGK anlaşmalı kamu ve özel sağlık kuruluşlarında e-reçete kullanımının başlamasından sonra iş yeri hekimleri de yıl sonuna kadar e-reçete uygulamasına dahil olacak. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun verilerine göre, Türkiye’deki eczanelerde kullanılan e-imzalı reçete oranı yüzde 82,32.


GIDALARIN YARISI SOFRAYA GELMEDEN İSRAF EDİLİYOR Ekonomi/Turizm GIDALARIN YARISI SOFRAYA GELMEDEN İSRAF EDİLİYOR

Dünya nüfusu hızla artarken; 2,1 milyar insan açlık ve yoksulluk sınırının altında yaşıyor. Buna rağmen dünyada üretilen gıdanın üçte biri sofralara bile gelmeden çöpe gidiyor. Nüfusun sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlama ve kaynakları verimli kullanarak israfı önleme noktasında ambalajlar önemli bir rol üstleniyor.


Ermenek’in tiyatrocu çocukları Eğitim Ermenek’in tiyatrocu çocukları

Muratpaşa Belediyesi’nin Ermenek Mahallesi’nde yer alan Eğitim ve Bilgi Merkezi öğrencileri Savaş Aykılıç’ın ‘Ah Şu Büyükler’ isimli oyununu sergiledi.


ANTALYA YENİ OKUL PROTOKOLLERİYLE TEKLİ EĞİTİME HAZIRLANIYOR Eğitim ANTALYA YENİ OKUL PROTOKOLLERİYLE TEKLİ EĞİTİME HAZIRLANIYOR

Vali Münir Karaloğlu bir hayırsever çift ile daha okul protokolü imzaladı. Vali Karaloğlu, 2019’da Türkiye’nin tekli eğitim sistemine geçeceği bu süreçte, hayırseverlerin katkılarının önemli olduğunu vurguladı.


Tarık Akan Parkı tamamlandı Güncel Tarık Akan Parkı tamamlandı

Muratpaşa Belediyesi, Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde 7 kez ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülüne uzanan Türk sinemasının unutulmaz yıldızı Tarık Akan’ın isminin yaşayacağı park çalışmalarını tamamladı. Antalya’nın ilk kare kodlu parkında, Akan’ın rol aldığı filmlerden sahneler cep telefonundan izlenebilecek.


Kızılay, İdlib’te tüm insani yardım önlemlerini aldı Kızılay, İdlib’te tüm insani yardım önlemlerini aldı

İdlib’teki krizin başından bu yana insani yardımlarını kesintisiz sürdüren Kızılay, farklı senaryolara karşı tüm önlemlerini kapasite artırarak aldı.


Satsuma mandalina ihracat yolcusu Satsuma mandalina ihracat yolcusu

Türkiye’nin geleneksel ihraç ürünlerinden Sonbahar aylarının vazgeçilmezi, vitamin deposu, grip ve soğuk algınlığına karşı doğal ilaç satsuma mandalina da, 2017/18 ihracat sezonu Ege Bölgesi’nde 23 Ekim 2017 tarihinde başlıyor.


İlaç şirketleri, pazarlamaya ar-ge’den 19 kat fazla harcıyor! Ekonomi/Turizm İlaç şirketleri, pazarlamaya ar-ge’den 19 kat fazla harcıyor!

İlaç şirketlerinin pazarlama için yaptıkları harcamaların, araştırmaya yaptıkları harcamalardan 19 kat fazla olduğu ortaya çıktı. İlaç firmaları, yeni ilaçların ar-ge’si için yapılan harcamaların bir dönüşü olmadığını ve bu yüzden pazarlamaya daha fazla yatırım yapmalarının mantıklı olduğunu savunuyor.


Antalya’da Otizmli çocuklar, yunus terapiyle buluştu Güncel Antalya’da Otizmli çocuklar, yunus terapiyle buluştu

Antalya Otistik Bireyler Spor Kulübü Derneği ile İstanbul Otizm Destek Eğitim ve Dayanışma Derneği-ODED/DER, işbirliği ile Antalya da 5-12 yaş arasındaki otizmli çocuklar hayatlarında ilk kez yunuslarla yüzerek yunus terapiden faydalanmaya başladı.


Döşemealtı Belediyesi 5 bin kişiye aşure ikram etti Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi 5 bin kişiye aşure ikram etti

Döşemealtı Belediyesi Muharrem ayı dolayısıyla Bahçeyaka Mahallesi Cuma Pazarı yanında kısa bir süre önce yapımı tamamlanan Merkez Park'ta vatandaşlara aşure ikram etti.


Hurma Mahallesi’ne yeni okul için imzalar atıldı Güncel Hurma Mahallesi’ne yeni okul için imzalar atıldı

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Hurma Mahallesine 24 derslikli okul yapımı için Belediyeye arsanın 5 bin metrekarelik kısmını düzenlenen törenle hayırsever Cemile-Yusuf Delialioğlu çiftine devretti.


Başkan Gül: Sahtekarlara en güzel cevabı verdik Kemer Başkan Gül: Sahtekarlara en güzel cevabı verdik

İmarı tamamlanan Kuzdere Mahallesi’ndeki 672 dönüm alandaki hak sahipleri için tapu töreni yapıldı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Bizim hakkımızda ‘Sahte tapu dağıtacak’ diye dedikodu yayan ucuz insanlara en güzel cevabı bu törenle veriyoruz” dedi.


Başkan Genç, İşadamlarına projelerini anlattı Döşemealtı Başkan Genç, İşadamlarına projelerini anlattı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği’nin düzenlemiş olduğu geleneksel sabah kahvaltısına katıldı. Başkan Genç, Antalya’nın en büyük merkez İlçesi Döşemealtı’nın Antalya için önemini ve son 3 yılda yapılan yatırımları anlattı.


Kepez Tiyatrosu 3 yeni oyun hazırladı Kültür/Sanat Kepez Tiyatrosu 3 yeni oyun hazırladı

Kepez Belediye Tiyatrosu, iki yetişkin ve bir de çocuk seyirciler için hazırladığı 3 yeni oyunla sezona hazırladı


TÜRK HEKİMLERİNİN AVRUPA ÇIKARMASI TÜRK HEKİMLERİNİN AVRUPA ÇIKARMASI

4. Avrupa Kulak Burun Boğaz Kongresi yoğun katılımla gerçekleşti


Eğitim "Gelecek nesiler için çalışıyoruz"

Şehit Jandarma Er Serhat Genç İlkokulu öğrencilerine forma dağıtım törenine katılan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, aydınlık bir gelecek için gelecek nesillere çalıştıklarını vurguladı


Hareketsizlik kalp sağlığınızı tehdit ediyor… Sağlık/Kadın Hareketsizlik kalp sağlığınızı tehdit ediyor…

Kalbimiz daha doğmadan önce yorulma dinlenme bilmeden her gün 100 bin defa atan en hayati organımızdır. Bu mühendislik harikası muazzam makine günde yaklaşık 10 tonluk bir tankı doldurabilecek kanı pompalarken çoğu zaman çalıştığının farkında bile olmazsınız.


Katı Atık Yolu asfaltlanıyor Güncel Katı Atık Yolu asfaltlanıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kızıllı Katı Atık Depolama alanı yolunu sıcak asfalt ile kaplıyor.


AŞT 20 Ekim’de perdeleri açıyor Kültür/Sanat AŞT 20 Ekim’de perdeleri açıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, yeni sezonun perdesini Özer Tunca’nın yazıp yönettiği “Oyun Oyun İçinde” adlı oyunla 20 Ekim’de açıyor. Dünya sahnelerinde de oyunlar sahneleyecek AŞT’nin izleyicilere büyük sürprizleri var.


BAŞKAN GENÇ, YÖRSİAD’IN KONUĞU OLDU Güncel BAŞKAN GENÇ, YÖRSİAD’IN KONUĞU OLDU

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç Yörük Sanayici ve İş Adamlarının konuğu oldu


Özel bireylere özel etkinlik Güncel Özel bireylere özel etkinlik

Akdeniz Otizm Spor Kulübü Derneği tarafından otizmli çocuklar aileleri ile birlikte vizyona yeni giren 'Babam' filmini izledi. Etkinliğe Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal ile Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de katıldı.


ANSİAD’DAN BUSİAD’A NEZAKET ZİYARETİ Güncel ANSİAD’DAN BUSİAD’A NEZAKET ZİYARETİ

ANSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve ANSİAD üyesi iş insanları, ANSİAD Bursa Gezisi programı kapsamında, Bursa Sanayici ve İşadamları Derneği (BUSİAD)’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette her iki kurumun faaliyetleri ve hayata geçirdikleri projeler üzerinde durularak, girişimcilik alanında gerçekleştirilebilecek ortak çalışmalar değerlendirildi.


Şüpheli Asker Ölümlerinin Araştırılması AKP Oylarıyla Reddedildi Siyaset Şüpheli Asker Ölümlerinin Araştırılması AKP Oylarıyla Reddedildi

CHP’nin Şüpheli Asker Ölümlerinin Araştırılması için verdiği araştırma önerisi TBMM’de AKP oylarıyla reddedildi.


PANDORA ANTALYA MAĞAZASI YENİLENDİ… Güncel PANDORA ANTALYA MAĞAZASI YENİLENDİ…

Yüksek kalitede, el işçiliği ile bitirilmiş mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla sunan dünyaca ünlü mücevher markası PANDORA, Antalya mağazasını yeniledi.


Konyaaltı Belediyesi’nden 26 kazan aşure…
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden 26 kazan aşure…


Konyaaltı Belediyesi, Muharrem ayında düzenlenen aşure günü etkinliği kapsamında İlçe’nin farklı noktalarında yer alan Kapalı Semt Pazarları’nda, pazarın kurulduğu günlerde aşure dağıtıyor.


EL YIKAMAYI ÖĞRETİRKEN KULLANABİLECEĞİNİZ 6 STRATEJİ Sağlık/Kadın EL YIKAMAYI ÖĞRETİRKEN KULLANABİLECEĞİNİZ 6 STRATEJİ

İshaller, parazit hastalıkları ve solunum yolu enfeksiyonları başta olmak üzere pek çok enfeksiyonun bulaşma ve yayılmasında en önemli taşıyıcı faktör ellerimiz. Bu nedenle sık ve doğru el yıkama alışkanlığının çocukluktan itibaren kazandırılması gerekiyor.


KOBİ’lerin doğru insan kaynağına ulaşması için 5 ipucu! Ekonomi/Turizm KOBİ’lerin doğru insan kaynağına ulaşması için 5 ipucu!

Ülkemizde toplam işletmelerin %99´undan fazlasını oluşturan KOBİ’lerin büyük çoğunluğu insan kaynakları konusuna yeterince ilgi göstermediği ve önem vermediği için verimlilik ve kalite açısından gelişme gösterememekte, bu nedenle de rekabet etmekte zorlanmakta.


Gıda güvencesi toprakları korumakla başlar Ekonomi/Turizm Gıda güvencesi toprakları korumakla başlar

TEMA Vakfı, 16 Ekim Dünya Gıda Günü'nde gıda güvencesi için toprakları korumak gerektiğinin altını çizdi.


Çağlayan’da 2’nci etap başladı Güncel Çağlayan’da 2’nci etap başladı

Muratpaşa Belediyesi, Çağlayan Mahallesi’nde 2’nci etap cadde ve sokak yenileme çalışmalarına başladı.


Başkan Uysal ‘özel çocuklarla’ sinemada Güncel Başkan Uysal ‘özel çocuklarla’ sinemada

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ‘özel çocuklar’ ve aileleriyle sinemaya gitti.


Doğuyaka’da Muratpaşa zirvesi Güncel Doğuyaka’da Muratpaşa zirvesi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Doğuyaka Mahallesi’nde Kaymakam Sedat Sırrı Arısoy’un da katıldığı ‘Muratpaşa Zirvesi’nde “Yeni bir badire çıkmadığı takdirde 1 ay içinde imzayı atıp parselasyonu Büyükşehir’e gönderiyoruz” dedi.


BEYAZ BASTONU FARK ET Siyaset BEYAZ BASTONU FARK ET

MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul 15 Ekim Beyaz Baston Körler Gününe ilişkin açıklamalarda bulundu.


KONGED KEPEZ’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI Güncel KONGED KEPEZ’DE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Geçtiğimiz haftalarda ilçe lansman programlarını Konyaaltı’ndan başlatan KONGED ekibi Mimar Sinan Kongre Merkezinde 300’ü aşkın davetliyle gerçekleştirdiği programda Kepez İlçe Yönetimini tanıttı.


Bir Turizm Firmasının Muhasebecisini Yağmalayan Şüphelilerden 5’i Yakalandı  Güncel Bir Turizm Firmasının Muhasebecisini Yağmalayan Şüphelilerden 5’i Yakalandı

Bir Turizm Firmasının Muhasebecisini Yağmalayan Şüphelilerden 5’i Yakalandı


Antalyaspor Taraftar Grupları Başkanları Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti Güncel Antalyaspor Taraftar Grupları Başkanları Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti

Antalyaspor Taraftar Grupları Başkanları Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti


“GANA’YA DA MÜSİAD AÇIN” 	Güncel “GANA’YA DA MÜSİAD AÇIN”

14-17 Kasım 2018’de CNR Yeşilköy’de düzenlenecek 17. MÜSİAD EXPO’nun tanıtımı yapmak için Türkiye'nin ilk ve tamamı yerli iş ve inşaat makineleri üreticisi firmaların katılımıyla düzenlenen CM Expo İş İnşaat Makinaları ve Ekipmanları Fuarı’na katılan MÜSİAD’ın standına fuar ziyaretçileri yoğun ilgi gösterdi.


BYEGM’NİN ‘YÜREĞİMİZE SIĞINANLAR’ SERGİSİ ÖĞRENCİLERİ AĞIRLIYOR Güncel BYEGM’NİN ‘YÜREĞİMİZE SIĞINANLAR’ SERGİSİ ÖĞRENCİLERİ AĞIRLIYOR

Dünya İnsani Yardım Günü dolayısıyla BYEGM Basın, Kültür ve Sanat Merkezi'nde açılan ve Türkiye’nin 80 yıllık bir zaman diliminde ağırladığı mültecilerin fotoğraflarıyla oluşturulan "Yüreğimize Sığınanlar" sergisini, Etimesgut Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ziyaret etti.


Motosikletten Benzin Çalarken Yakalandı Güncel Motosikletten Benzin Çalarken Yakalandı

Aranan Şahıs Motosikletten Benzin Çalarken Yakalandı


Evden Hırsızlık Suçundan Suça Sürüklenen Çocuk Yakalandı Manavgat Evden Hırsızlık Suçundan Suça Sürüklenen Çocuk Yakalandı

Manavgat İlçesinde Evden Hırsızlık Suçundan Suça Sürüklenen Çocuk Yakalandı


SERİK, RENKTAŞINA ACIMADI (2-1) Serik SERİK, RENKTAŞINA ACIMADI (2-1)

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 7. Grup 4.Haftada Serik Belediyespor sahasında Konya Ereğli Spor’u 2-1 mağlup etti.


HANGİ AY HANGİ BALIK YENMELİ? Sağlık/Kadın HANGİ AY HANGİ BALIK YENMELİ?

Sağlıklı beslenme menülerinin vazgeçilmezi olan balık; folik asit, fosfor, kalsiyum, iyot ve selenyum gibi mineraller içeriğiyle de çok zengin bir besin.


Kilo Vermek Artık Daha Kolay Sağlık/Kadın Kilo Vermek Artık Daha Kolay

Kilo vermekte zorlanan ve sindirim sorunu yaşayanlara destek Malezya’dan geliyor. Malezya’nın dünyaca ünlü egzotik meyvesi Ananas, sindirimi kolaylaştırıcı özelliği ile yağ yakımını hızlandırıyor. Ananas, kanserden tansiyona, gözlerde meydana gelen sarı noktadan diş etleri rahatsızlıklarına kadar birçok hastalığa olumlu yönde etki ediyor.


MANAVGAT BELEDİYESPOR TAM GAZ DEVAM Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR TAM GAZ DEVAM

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 7'nci Grup'ta mücadele eden Manavgat Belediyespor, ligin 4. haftasında karşılaştığı Gölhisarspor’u, deplasmanda 2-0 mağlup ederek galibiyet serisini devam ettirdi


ERDEM’DEN BAYKAL’A GEÇMİŞ OLSUN MESAJI Siyaset ERDEM’DEN BAYKAL’A GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem önceki dönem Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Sayın Deniz Baykal'ın Ankara'daki evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmasının ardından yazılı bir açıklama yaptı.


BUDAK’TAN DEİK İÇİN KANUN TEKLİFİ Siyaset BUDAK’TAN DEİK İÇİN KANUN TEKLİFİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, gönüllü iş diplomasisi örgütü olarak kurulan ancak kanunla Ekonomi Bakanlığı’nın birimi haline getirilen Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun eski statüsüne dönmesi gerektiğini belirterek, kanun teklifi verdi.


AKMEK’e yoğun ilgi Güncel AKMEK’e yoğun ilgi

Bu sezon 20 ayrı noktada 41 noktada başlayan Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları’na Kepezliler büyük ilgi gösterdi


Döşemealtı’nda asfalt çalışmaları hız kesmiyor Döşemealtı Döşemealtı’nda asfalt çalışmaları hız kesmiyor

Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Bahçeyaka Mahallesi, Kanal Caddesi nde toplam 5,5 kilometrelik sıcak asfalt çalışması başlattı.


Yeşilçam ezgileri Patara’da yankılandı Kaş Yeşilçam ezgileri Patara’da yankılandı

Dünyanın ilk meclis binası olarak bilinen, “Patara Antik Kenti Meclis Binasında” Yeşilçam ezgileri yankılandı.


Altınova’ya yeni park Güncel Altınova’ya yeni park

Kepez Belediyesi Altınova Menderes Mahallesi’ne yeni bir semt parkı ve muhtarlık binası kazandırdı.


3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası başlıyor Güncel 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası başlıyor

Konyaaltı Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine 16-29 Ekim günleri arasında düzenlenecek olan 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvasıyla başlıyor.


Gazipaşa kültür merkezine kavuşuyor Gazipaşa Gazipaşa kültür merkezine kavuşuyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gazipaşa’ya 18 milyon lira yatırım bedeli ile muhteşem bir kültür merkezi inşa ediyor. Tiyatro-sinema salonlarından, havuz-saunaya, yaşlı- engelli mola evlerinden, spor ve eğitim salonlarına her türlü ihtiyacı karşılayacak Gazipaşa Kültür Merkezi, ilçe halkının buluşma noktası olacak.


Zayıflamada Vejetaryen Beslenme, Geleneksel Diyetlere Göre Daha mı Başarılı? Sağlık/Kadın Zayıflamada Vejetaryen Beslenme, Geleneksel Diyetlere Göre Daha mı Başarılı?

Sabri Ülker Vakfı, “Bilim Bunu Konuşuyor” platformu aracılığıyla sağlık ve beslenme alanlarındaki en güncel konuları kamuoyunun gündemine taşımaya devam ediyor. Vakıf, “Vejetaryen diyetler, geleneksel diyetlere göre daha fazla ağırlık kaybına yol açabilir mi?” sorusunu tartışmaya açıyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70633 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...