Salı, 25 Haziran 2019
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ANTALYA DEVLET KONSERVATUVARI YETENEKLİ ÖĞRENCİLERİNİ ARIYOR Kültür/Sanat AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ANTALYA DEVLET KONSERVATUVARI YETENEKLİ ÖĞRENCİLERİNİ ARIYOR

Türkiye’nin tam teşekküllü konservatuvarlarından biri olan, müzik ve sahne sanatları alanında gerçekleştirdiği etkinliklerin yanı sıra ulusal ve uluslararası yarışmalarda aldığı ödüllerle de adından söz ettiren Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı’nın özel yetenek sınavı başvuruları başlıyor.


BUDAK: “GAZİ MECLİS, SARAYIN EMİR KULU YAPILMAK İSTENİYOR” Siyaset BUDAK: “GAZİ MECLİS, SARAYIN EMİR KULU YAPILMAK İSTENİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, AKP-MHP işbirliğiyle gündeme getirilen TBMM İçtüzük değişikliğinin, Türkiye’de demokrasideki gerilemenin geldiği noktaya işaret ettiğini vurguladı.


ALANYA GÜREŞLERİNDE AKSU 4 MADALYA ALDI Aksu ALANYA GÜREŞLERİNDE AKSU 4 MADALYA ALDI

Alanya Belediyesi tarafından Gökbel yaylasında düzenlenen 13. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşlerine katılan Aksu Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı 4 madalya ile döndü.


Yakın Gözlüklerinden Kurtulmak Çok Kolay Sağlık/Kadın Yakın Gözlüklerinden Kurtulmak Çok Kolay

Özellikle 40 yaş ve üzerindeki kişilerde gözlemlenen yakını görememe sorunu Presbiyopi, hastaların yakındaki cisimleri görememesine yol açar.


HER ÜÇ KİŞİDEN BİRİ İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ YAPIYOR Ekonomi/Turizm HER ÜÇ KİŞİDEN BİRİ İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ YAPIYOR

Türkiye’de internet üzerinden alışveriş yapanların sayısı her geçen gün artıyor. İhtiyaçların önemli bir kısmını internet üzerinden alışverişle karşılayanların oranı yüzde 65 olurken online alışveriş tercihlerinde ilk sırayı giyim aldı.


YAZ AYLARINDA AŞIRI TERLEMEYE DİKKAT! Sağlık/Kadın YAZ AYLARINDA AŞIRI TERLEMEYE DİKKAT!

Yaz mevsiminin gelmesi ve havaların ısınması, aşırı terleme yaşayan kişilerin kabusu olabiliyor. Çünkü vücut için doğal bir süreç olan terleme, özellikle sıcak kavalarda iş ve sosyal hayatı olumsuz yönde etkiliyor.


Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Jinekolojik Onkoloji Ameliyatları Yapılmaya Başlandı Alanya Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Jinekolojik Onkoloji Ameliyatları Yapılmaya Başlandı

Alanya Alaadin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Jinekolojik Onkoloji Ameliyatları Yapılmaya Başlandı.


GİZLİ TEHLİKE BEYİNCİK SARKMASI ANİ ÖLÜMLERE SEBEP OLUYOR Sağlık/Kadın GİZLİ TEHLİKE BEYİNCİK SARKMASI ANİ ÖLÜMLERE SEBEP OLUYOR

Doğumsal bir anomali olan beyincik sarkması, beyincik dokusunun en uç kısımlarının kafatası içerisinden boyundaki omurilik kanalı içerisine sarkmasına verilen isimdir.


2 bin 163 kırsal yerleşim yeri telefon ve internete kavuşuyor Teknoloji/Bilim/İnternet 2 bin 163 kırsal yerleşim yeri telefon ve internete kavuşuyor

Ulaştırma Bakanlığı ve Türk Telekom’dan bölgesel kalkınma ve askeri karakolların özel iletişimi için yeni bir işbirliği daha...


İnternet, televizyonu üçe katladı Teknoloji/Bilim/İnternet İnternet, televizyonu üçe katladı

Günün ortalama 6 saat 46 dakikasını bilgisayar, tablet ya da cep telefonu ekranı karşısında internette geçiriyoruz.


Yaz Spor Okullarında 33 Bin Çocuk Spor Yapıyor Spor Yaz Spor Okullarında 33 Bin Çocuk Spor Yapıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından 81 il merkezi ve ilçelerinde düzenlenen, Ücretsiz İl Spor Merkezleri açılıyor.


Kızıltoprak’ta sıfır asfalt Güncel Kızıltoprak’ta sıfır asfalt

Muratpaşa Belediyesi, 22 bine yaklaşan nüfusuyla Kızıltoprak Mahallesi’nin Ali Çekinkaya Caddesi ve Termessos Bulvarını doğu batı aksında birbirine bağlayan 917 Sokak’ta asfalt çalışmasını tamamladı.


ANTÜMDER’den Kan Bağışı Güncel ANTÜMDER’den Kan Bağışı

Antalya Bütünşehir Kültür ve Dayanışma Derneği (ANTÜMDER),Kan bağışının önemine dikkat çekmek için,Kan Bağışı Kampanyası düzenledi.


Zeytinköy’ün çocukları Trafik Park’ta Güncel Zeytinköy’ün çocukları Trafik Park’ta

Muratpaşa Belediyesi’nin Ankara ve Başkent Üniversiteleri’nin öğrencileriyle Zeytinköy’de açtığı yaz okuluna katılan çocuklar Belediyenin Trafik Parkı’nda, akülü arabalarla temel trafik eğitimi aldı.


Yaz sıcaklarında anne adaylarına uyku tüyoları Sağlık/Kadın Yaz sıcaklarında anne adaylarına uyku tüyoları

Hamilelik dönemi bazı zorlukları da beraberinde getiriyor. Özellikle de yaz sıcaklarında yaşanan uyku problemleri bu zorlukların başında geliyor.


Kepez MSKM vazgeçilmez oldu Güncel Kepez MSKM vazgeçilmez oldu

Kepez Belediyesi tarafından dev bir yatırımla şehre kazandırılan Antalya merkezdeki en büyük kongre merkezi olan Mimar Sinan Kongre Merkezi (MSKM), üniversite tercih fuarına ev sahipliği yaparak binlerce öğrenciye ufuk açtı.


DİJİTALLEŞME 10 KONUDA YARAR SAĞLIYOR! Teknoloji/Bilim/İnternet DİJİTALLEŞME 10 KONUDA YARAR SAĞLIYOR!

Dünyada “Digital Signage”, Türkiye’de ise Sistem 9’un “Dijital Yayın ve Bilgilendirme Ekranları” adıyla yaygınlaştırdığı sistem, son yıllarda hızlı bir büyüme kaydetti. Dünyada henüz genç bir sektör olan bu alan birçok sektöre sayısız yararlar sağlıyor. Sistem 9 yönetimi, bu yararları 10 madde altında özetledi.


Plaj voleyboluna ilgi büyük Spor Plaj voleyboluna ilgi büyük

Muratpaşa Belediyesi’nin farklı yaş gruplarına yönelik 24 ayrı branşta devam eden yaz dönemi spor okullarında plaj voleybolu büyük ilgi çekiyor. 7 – 15 yaş arası çocuklara yönelik kurslar Pazartesi’den Perşembe’ye Bayındır Spor Tesisleri’nde düzenleniyor.


Tütüncü Kepez’in camilerini de dönüştürüyor Güncel Tütüncü Kepez’in camilerini de dönüştürüyor

Mimariye ve estetiğe önem veren Başkan Hakan Tütüncü, Kepez’in binalarından sonra camilerini de dönüştürüyor. İlçedeki Konyalılar Camii, Mimar Sinan’ın eseri Sokullu Mehmet Paşa Camii’nden esinlenerek hazırlanacak bir tasarımla yenilenecek.


Aysultan Kadınlar Plajı açıldı Alanya Aysultan Kadınlar Plajı açıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Alanya ve Gazipaşa arasındaki Uğrak mevkiinde yapılan Aysultan Kadınlar Plajı, törenle hizmete açıldı.


54. ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ’NİN JÜRİ BAŞKANI ELIA SULEIMAN OLDU! Kültür/Sanat 54. ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ’NİN JÜRİ BAŞKANI ELIA SULEIMAN OLDU!

Bu yıl 21-27 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan, artistik direktörlüğünü Mike Downey’nin üstlendiği 54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin Jüri Başkanı belli oldu.


YAZ SICAĞINDA KALİTELİ VE RAHAT UYUMANIN İPUÇLARI Sağlık/Kadın YAZ SICAĞINDA KALİTELİ VE RAHAT UYUMANIN İPUÇLARI

Sıcak günlerde en az su içmek kadar kaliteli uyku uyumak da büyük önem taşıyor.


Türel’den ilçe belediye başkanlarıyla Kaş çıkarması Kaş Türel’den ilçe belediye başkanlarıyla Kaş çıkarması

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Partili ilçe belediye başkanlarıyla birlikte Kaş’a çıkarma yaptı. Gömbe’de esnafı ziyaret eden Başkan Türel, Ak Partili ilçe belediye başkanlarına, “Aramızdaki bu ahenk olmasaydı, belki bugün ilçelerimizde yaptığımız hizmetlerin yarısını yapamazdık. Aramızdaki ahengi Allah bozmasın” diye seslendi.


Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü şampiyon oldu! Spor Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü şampiyon oldu!

25-29 Temmuz 2017 tarihleri arasında Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından Konya ilinde düzenlenen Türkiye b/1 (hiç görmeyenler) futbol yükselme ligi müsabakalarında Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü, Tükiye şampiyonu olarak lige yükseldi.


Tarık Akan Parkı’nda çalışmalar başladı Güncel Tarık Akan Parkı’nda çalışmalar başladı

Muratpaşa Belediyesi, Haşim İşcan Kültür Merkezi’nin yan tarafında Türk sinemasının unutulmaz ismi Tarık Akan’ın adını yaşatacak 9 dönümlük park alanında çalışmalarına yeniden başladı.


Erdem: Siyaset Erdem: "Korku sinemanın eceli oldu"

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa ERDEM Antalya Altın Portakal Film Festivali Hakkında Yazılı Açıklamada Bulundu.


MHP Milletvekili Yurdakul: MİLYONLARCA HASTANIN GÖZÜ MECLİSTE Siyaset MHP Milletvekili Yurdakul: MİLYONLARCA HASTANIN GÖZÜ MECLİSTE

Çölyak hastalarının ve ailelerinin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan Meclis Çölyak Araştırma Komisyonu çalışmalarına başladı.


Kaş’ın Üzümlü yolu modernleşiyor Kaş Kaş’ın Üzümlü yolu modernleşiyor

Antalya’nın Kaş ilçesinde asfalt seferberliği başlatan Büyükşehir Belediyesi asfalt ekibi, Üzümlü mahalle yolunu genişleterek modern bir hale getiriyor.


Büyükşehir’den yaylalara 3,5 milyon liralık yatırım Alanya Büyükşehir’den yaylalara 3,5 milyon liralık yatırım

Antalya Büyükşehir Belediyesi yaylalara yaptığı yatırımlarla içme suyu sorunlarını tek tek çözüyor. Büyükşehir Belediyesi Alanya’nın 12 yaylasına 7 su deposu, 84 bin 300 metre içme suyu hattıyla toplam 3,5 milyon liralık alt yapı yatırımı yapacak.


Trafik yoğunluğuna neşter  Güncel Trafik yoğunluğuna neşter

Antalya Büyükşehir Belediyesi 'Ulaşım Ana Planı' çalışmaları kapsamında kentte yoğunluk yaşanan kavşak ve koridorlarda fiziki düzenleme çalışması yapıyor.


BİRLİK PERSONELİNE PROTOKOL EĞİTİMİ Güncel BİRLİK PERSONELİNE PROTOKOL EĞİTİMİ

Cumhurbaşkanlığı Eski Protokol Uzmanı İhsan Ataöv, AESOB Personeline protokol eğitimi verdi.


UÇAK BİLETİ KAMPANYALARI MARKALARIN SATIŞLARINI YÜZDE 30 ARTIRIYOR Ekonomi/Turizm UÇAK BİLETİ KAMPANYALARI MARKALARIN SATIŞLARINI YÜZDE 30 ARTIRIYOR

Şirketlerin satışlarını artıran ve tüketiciyle aralarındaki bağı güçlendiren, Türkiye’nin ilk “Tüketici Teşvik Ajansı” BA Life Marketing, 2012-2017 yılları arasında düzenlediği uçak bileti kampanyalarının verilerini açıkladı.


TRT Çocuk 2. Dijital Karakter Yarışması Başladı! Kültür/Sanat TRT Çocuk 2. Dijital Karakter Yarışması Başladı!

Türkiye’nin en çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk’un, İBB Kültür A.Ş. ve Gösterge Bilim Sanat Akademisi iş birliği ile bu yıl ikinci kez düzenleyeceği Dijital Karakter Tasarım Yarışması için başvuru süresi 20 Temmuz’da başladı. Üniversite öğrencilerine ve yeni mezunlara yönelik yarışmada başvurular 20 Ekim 2017 tarihinde sona erecek.


Migros Döşemealtı’nda ikinci mağazasını açtı Döşemealtı Migros Döşemealtı’nda ikinci mağazasını açtı

Migros Ticaret A.Ş. Antalya’da ki 153’ncü mağazasını Döşemealtı’nda açtı. Açılış kurdelasını mağaza yetkilileriyle birlikte kesen Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, daha sonra mağazayı gezdi.


Döşemealtı’na yatırım yapmak isteyenler için arsa satışı Döşemealtı Döşemealtı’na yatırım yapmak isteyenler için arsa satışı

Döşemealtı Belediyesi 10’u Altınkale Mahallesi’nde 1’i Kovanlık Mahallesinde toplam 11 arsayı 3 ve 10 Ağustos 2017 tarihlerinde satışa çıkartıyor. Net İmarlı ve Tapulu 11 arsa ihalesine şartları yerine getiren herkes katılabilecek.


ATAY USLU: DEMREMİZ YATIRIMLARLA DAHA DA GÜZEL Demre ATAY USLU: DEMREMİZ YATIRIMLARLA DAHA DA GÜZEL

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Demre ilçesine merkezi hükümet tarafından yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.


Kepez’de hayvanlar susuz kalmıyor Güncel Kepez’de hayvanlar susuz kalmıyor

Kepez Belediyesi, yaz aylarında susuz kalan sokak hayvanları için 92 noktaya otomatik şamandıralı su kapları yerleştirdi.


ABD’nin Paris Anlaşması kararı, fosil yakıt endüstrisini güçlendirecek ABD’nin Paris Anlaşması kararı, fosil yakıt endüstrisini güçlendirecek

KPMG Türkiye Enerji Sektör Lideri Ümit Bilirgen, ABD Başkanı Donald Trump’ın Paris İklim Anlaşması’ndan çekilmesinin, kömür, gaz ve petrol şirketlerine yarayacağını söyledi.


Başkan Uysal, “Yörük çadırının olduğu her yerde varız” Güncel Başkan Uysal, “Yörük çadırının olduğu her yerde varız”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Serik’in Demirciler Mahallesi Yörüklerinin teşekkür ziyaretinde “Biz, Yörük çadırının olduğu her yerde varız” dedi.


Üçüncü Eğitim ve Bilgi Merkezi Soğuksu’da Güncel Üçüncü Eğitim ve Bilgi Merkezi Soğuksu’da

Muratpaşa Belediyesi, ‘eğitimde fırsat eşitliği’ için bir adım daha attı. Soğuksu Mahallesi’nde yeni eğitim öğretim yılıyla birlikte hizmete girecek Eğitim ve Bilgi Merkezi’nin inşaatı başladı.


Türkiye’de ilk defa oyun hilesi sitesine tazminat cezası verildi Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’de ilk defa oyun hilesi sitesine tazminat cezası verildi

İzmir Fikri ve Sınai Haklar Mahkemesi, oyun sektörünü yakından ilgilendiren ve Türkiye’de ilk defa uygulanacak tarihi bir karar verdi. Mahkeme, dijital oyunlar için hile yayınlayan ve sağlayan 3 ayrı web sitesine erişimi kalıcı olarak engellerken sitelerde hile yayınlayanları da 205 Bin TL tazminat ödemeye mahkum etti.


Çalışırken Enerjiniz Tükenmesin Sağlık/Kadın Çalışırken Enerjiniz Tükenmesin

Çalışma hayatında karşılaşılan ve performansı doğrudan olumsuz etkileyen durumlardan biri de kişinin kendini yorgun ve halsiz hissetmesi.


ENERJİ PİYASASINDA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR Ekonomi/Turizm ENERJİ PİYASASINDA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

Enerji tedariğinde yeni dönem başlıyor. Enerji piyasalarındaki fiyat dalgalanması, tüketici ve tedarikçiyi yeni arayışlara yöneltiyor. Enexion Enerji Danışmanlık Genel Müdürü Ceren Özdal, “Büyük ölçekli sanayi şirketleri için uzun dönemli sabit fiyat artık sürdürülebilir değil” dedi


SİBER SALDIRGANLAR EN ÇOK KOBİ’LERİ HEDEF ALIYOR Teknoloji/Bilim/İnternet SİBER SALDIRGANLAR EN ÇOK KOBİ’LERİ HEDEF ALIYOR

Çoğu veri ihlali kolayca önlenebilecekken neden daha fazla işletme güvenliklerini geliştirmeye odaklanmıyor? Küresel risk sigortacısı Beazley’in son raporu veri ihlali sayısının geçtiğimiz yılın aynı dönemine kıyasla %39 arttığını gösteriyor. Global antivirüs yazılım şirketi Bitdefender, WannaCry ve Petya gibi fidye yazılımı dalgalarıyla direnci yıkılan şirketleri uyarıyor.


AKSU’YA VİZYON HASTANE PROJESİ Aksu AKSU’YA VİZYON HASTANE PROJESİ

Aksu’ya yapılacak olan 300 yataklı devlet hastanesi için yer teslimi yapıldı. İhaleyi alan firmaya alanı gezdiren Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, mümkün olduğunca ağaçlar kesilmeden binanın oturtulmasını istedi.


Manavgat Düzağaç’ta asfalt çalışmaları başladı Manavgat Manavgat Düzağaç’ta asfalt çalışmaları başladı

Antalya genelinde asfalt çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, merkezden kırsala kara yolu ulaşımını daha modern ve güvenli hale getiriyor. Ekipler son olarak Manavgat Düzağaç mahallesinde asfalt çalışmalarına başladı.


Cikcilli mezarlığı genişletilecek Alanya Cikcilli mezarlığı genişletilecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Alanya Cikcilli Mezarlığı’nın genişletilmesi için çalışmalara başladı.


AEDAŞ, bu yıl Antalya’nın Batı’sına 30,2 milyon liralık yatırım yapıyor Ekonomi/Turizm AEDAŞ, bu yıl Antalya’nın Batı’sına 30,2 milyon liralık yatırım yapıyor

Antalya’nın Batı’sı için bu yıl 30,2 milyon liralık yatırım bütçesi ayıran AEDAŞ, bu kapsamda çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 2017 yılında bölgede toplam 70 yeni proje için düğmeye basılırken, 41 bin 386 armatürün taraması, 3 bin 260 armatürün de bakımı yapıldı.


Ahi Evran Sanat Galerisi ve Heykeli törenle açıldı Güncel Ahi Evran Sanat Galerisi ve Heykeli törenle açıldı

Antalya’nın kent merkezi tam bir cazibe merkezine dönüşüyor. Büyükşehir Belediyesi’nin AESOB’a devrettiği Sobacılar Çarşısı içerisinde Ahi Evran Müzesi ve Kültür Sanat Galerisi, Ahi Evran Heykeli ve Esnaf Sicil İrtibat bürosu törenle hizmete açıldı. Başkan Türel, kent merkezinin Sobacılar Çarşısı ile birlikte yeni cazibe merkezi ve tam bir esnaf buluşma noktası olacağını söyledi.


Konyaaltı Barınağına altı ayda bin 256 ziyaretçi Güncel Konyaaltı Barınağına altı ayda bin 256 ziyaretçi


Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi, bu yılın ilk altı ayında bin 256 ziyaretçi ağırladı. Sahiplendirme programı ile 383 sokak hayvanını yeni ailelerine teslim etti.


Teomanpaşa’ya yeni park Güncel Teomanpaşa’ya yeni park

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçenin önemli noktalarından Teomanpaşa Mahallesi’ne yeni bir semt parkı kazandırıyor.


Başkan Uysal, “Zeytinköy’de hayatı değiştiriyoruz” Güncel Başkan Uysal, “Zeytinköy’de hayatı değiştiriyoruz”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Zeytinköy ve çevre mahallerde kadınlar ve çocuklarla yönelik çeşitli programları hayata geçiren Türkiye’nin köklü iki üniversitesinden öğrencilerle buluşmasında “Biz bölgede sahici işler yapıp hayatı değiştirmeyi hedefliyoruz” dedi.


Falezlerde temizlik Güncel Falezlerde temizlik

Muratpaşa Belediyesi, denizden yüksekliği yer yer 50 metreye ulaşan falezlerde periyodik temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Kansere kadar gidebilen sinsi hastalık: Hepatit C Sağlık/Kadın Kansere kadar gidebilen sinsi hastalık: Hepatit C

28 Temmuz, tüm dünyada Hepatit Günü olarak kabul ediliyor. Dünyada her yıl 1.34 milyon insanın ölümüne sebep olan viral hepatitler (özellikle hepatit B ve hepatit C) HIV/AIDS, tüberküloz ve sıtmadan daha büyük küresel bir sağlık sorunu olarak kabul ediliyor. Ayrıca, Hepatit C sinsice ilerleyerek karaciğer hasarı, siroz ve kansere sebep olabiliyor.


Kara: Siyaset Kara: "HES’lerle Mücadelemizin Haklılığı Ortaya Çıktı"

Antalya’nın Alakır Nehri üzerindeki HES’te yasalara uygun olmayan uygulamalar TBMM’ye taşındı.


ATAY USLU KUMLUCA YATIRIMLARINI ANLATTI Kumluca ATAY USLU KUMLUCA YATIRIMLARINI ANLATTI

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kumluca ilçesinde hükümet tarafından yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.


Başkan Genç 15 Yaşındaki Olimpiyat Üçüncüsü İpek Erçin’i ağırladı Döşemealtı Başkan Genç 15 Yaşındaki Olimpiyat Üçüncüsü İpek Erçin’i ağırladı

Dünyanın en önemli spor organizasyonlarından biri olan 23. İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’na (Deaflympics) katılarak, 78+ kilo da Judo’da bronz madalya kazanan 15 yaşındaki İpek Erçin Döşemealtı’nın gururu oldu. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, yaşı küçük başarısı büyük sporcuyu makamında ağırlayarak tebrik etti.


En kötü deniz en iyi havuzdan sağlıklıdır Sağlık/Kadın En kötü deniz en iyi havuzdan sağlıklıdır

Yaz aylarında özellikle havuza girmeye bağlı olarak göz enfeksiyonlarında artış görülüyor.


HEPATİT B VİRÜSÜ, HIV’DEN DAHA BULAŞICI! Sağlık/Kadın HEPATİT B VİRÜSÜ, HIV’DEN DAHA BULAŞICI!

VM Medical Park Samsun Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Utku Kavruk, bağışıklık sistemi kuvvetli olmayan kişilerin karaciğerlerinde hızla çoğalarak siroz ve kanser gibi hastalıklara zemin hazırlayan Hepatit B’den korunmak için aşı olmanın en önemli seçenek olduğunu söyledi.


Muratpaşa Belediyespor’da yeni başkan Canip Can Spor Muratpaşa Belediyespor’da yeni başkan Canip Can

Muratpaşa Belediyespor’da Özgür Karagöz’den boşalan Yönetim Kurulu Başkanlığına, yönetim kurulunun oy birliğiyle, Başkan Yardımcısı Canip Can seçildi.


Rusya'dan Gül’e önemli ziyaret Kemer Rusya'dan Gül’e önemli ziyaret

20 bin üyeli Türk Rus İşadamları Birliği Başkanı Naki Karaaslan, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Karaaslan, Türk Rus ilişkilerinin gelişmesinde Kemer’in önemine vurgu yaptı.


Hamilelikte abur cubur yiyen annenin çocuğu depresif olur Sağlık/Kadın Hamilelikte abur cubur yiyen annenin çocuğu depresif olur

Gebelik sırasında abur cubur gıdalara karşı duyulan istekle baş etmek zor olabilir ama araştırmacılar gebelikleri sırasında yağdan zengin diyetle beslenen kadınların çocuklarının (zihinsel) mental sağlıkla ilgili problemlere daha eğilimli olduğunu buldular.


Konyaaltıda Açık Alan ve Örtü Alanda 1031.5 Dekarda Biyolojik Mücadele Ekonomi/Turizm Konyaaltıda Açık Alan ve Örtü Alanda 1031.5 Dekarda Biyolojik Mücadele

20.07.2017 tarihinde Konyaaltı İlçe Müdürlüğümüz ve BİOBEST firması ile Doyran mahallesinde Biyolojik Mücadele uygulamaları konusunda çiftçi toplantısı düzenlendi.


TÜRKİYE’DEKİ GAZETE VE DERGİ SAYISI AZALIYOR Güncel TÜRKİYE’DEKİ GAZETE VE DERGİ SAYISI AZALIYOR

Türkiye’deki gazete ve dergilerin sayısı 2016 yılında bir önceki yıla göre yüzde 7,9 oranında azaldı.


Bakan Kurtulmuş: ‘Vizyon projeler heyecan veriyor’ Siyaset Bakan Kurtulmuş: ‘Vizyon projeler heyecan veriyor’

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti. Bakan Kurtulmuş, Büyükşehir Belediyesi’nin vizyon projelerinin kentin ekonomisini güçlendireceğini belirterek, “Her biri heyecan verici projeler. Antalya’nın marka değerini artıracak. Biz de üzerimize düşen desteği vereceğiz” dedi.


HALK PLAJLARI PIRIL PIRIL Aksu HALK PLAJLARI PIRIL PIRIL

Aksu Belediyesi Kundu sahillerinde bulunan halk plajlarındaki su sorununu çözüme kavuşturdu ve plajlarda yaptığı bakım ve temizlik çalışmasını sıklaştırdı.


Konyaaltı’nda kız çocukları taekwondo öğreniyor…
 Spor Konyaaltı’nda kız çocukları taekwondo öğreniyor…


Konyaaltı Belediyesi Yaz Okulu’nun taekwondo kursu büyük ilgi görüyor. Yaşları 7-14 arası 80 öğrenci taekwondo ile ilgili temel savunma tekniklerini öğreniyor.


Muratpaşa’dan camilerde bakım ve onarım Güncel Muratpaşa’dan camilerde bakım ve onarım

Muratpaşa Belediyesi, yaz mevsimiyle birlikte ibadethanelere yönelik kapsamlı bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Mahalle sakinleri, muhtarlıklar ve İlçe Müftülüğü’nün talepleri doğrultusunda 13 camide çalışmalar tamamlanırken Ermenek Camii’nde bahçe duvarı inşaatı devam ediyor.


KAŞ'A KAMU YATIRIMLARI ARTARAK DEVAM EDİYOR Kaş KAŞ'A KAMU YATIRIMLARI ARTARAK DEVAM EDİYOR

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kaş ilçesinde merkezi hükümet tarafından yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.


Rixos Premium Tekirova, Rixy Kids Fest’te rekora koşuyor Ekonomi/Turizm Rixos Premium Tekirova, Rixy Kids Fest’te rekora koşuyor

World Travel Awards 2016’da Türkiye’nin lider aile oteli seçilen Rixos Premium Tekirova, her yıl olduğu gibi bu yıl da Geleneksel Rixy Kids Fest’e (Rixy Çocuk Şenliği) ev sahipliği yapıyor. 16 - 18 Ağustos 2017 tarihleri arasında üçüncüsü düzenlenecek olan festivale farklı ülkelerden binin üzerinde çocuk katılacak.


TÜRK GENÇLİĞİNİN YALNIZLIK ORANI AVRUPA’NIN ÜÇ KATI Güncel TÜRK GENÇLİĞİNİN YALNIZLIK ORANI AVRUPA’NIN ÜÇ KATI

AB üyesi ve aday ülke vatandaşlarının kendilerini ne kadar yalnız hissettikleri üzerine yapılan bir araştırmaya göre; Avrupa vatandaşlarının yüzde 6,7’sinin ihtiyaç duydukları anda yardım isteyebilecekleri kimsenin olmadığını düşünüyor.


e-Fatura ile 1.5 milyar TL tasarruf sağlandı Ekonomi/Turizm e-Fatura ile 1.5 milyar TL tasarruf sağlandı

Türkiye ihracatının yüzde 80’ini yapan 17 bin ihracatçı firma 1 Temmuz 2017 tarihi itibariyle ihracatta da e-Fatura düzenlemeye başladı. İç piyasada 2014 yılından beri zorunlu olarak uygulanan e-Fatura ile Türkiye 1.5 milyar TL tasarruf sağladı.


 Kumbul: Siyaset Kumbul: "Göçmen Parkı'nda bakım ve onarım hizmetleri yapılmalı"

Yapılan halk oylamasıyla otopark yapılması girişimi reddedilen Göçmen Parkı, diğer adıyla 80. Yıl Parkı'nda halkın iradesine karşı çıkmayacağını umduğunu dile getiren CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ahmet Kumbul, parkın bir an önce düzenlenmesi için gerekil çalışmaların yapılmasını beklediklerini söyledi.


ANTALYA’DAN BEYRUT’A TİCARET KÖPRÜSÜ Ekonomi/Turizm ANTALYA’DAN BEYRUT’A TİCARET KÖPRÜSÜ

Antalya Ticaret Borsası, kentin ticaret hacmini artırmak için yurtdışına iş gezileri gerçekleştiriyor.


ANTALYA’NIN YETİMLERİ HER ZAMAN MUTLU Güncel ANTALYA’NIN YETİMLERİ HER ZAMAN MUTLU

Gönül Elçileri Projesi kapsamında yürütülen “Antalya Yetimlerine Sahip Çıkıyor” Projesi, Antalyalı yetimleri sevindirmeye devam ediyor.


Muratpaşa’nın şampiyon cimnastikçileri Spor Muratpaşa’nın şampiyon cimnastikçileri

Muratpaşa Belediyespor’un şampiyon cimnastikçileri, Edirne’de takım halinde kazandıkları birincilik kupası ve madalyalarıyla Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti. Başkan Uysal, sporcuları elde ettikleri başarı dolayısıyla kutladı.


3’üncü Kaleiçi Old Town Festivali tarihi belirlendi Kültür/Sanat 3’üncü Kaleiçi Old Town Festivali tarihi belirlendi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 3’üncü Kaleiçi Old Town Festivali’nin gelecek yıl 28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirileceğini açıkladı. Festivalin 2018 onur konuğu ülkesi ise Rusya olacak.


Kemer’den Belgrad’a kültür köprüsü Kemer Kemer’den Belgrad’a kültür köprüsü

Belgrad’da düzenlenen Avrupa’nın en büyük çocuk festivalinin jüri üyesi olan Leontina Pat, Kemer Belediyesi tarafından ilçede misafir ediliyor. Pat, makamına ziyaret ettiği Başkan Mustafa Gül’e misafirperverliği için teşekkür etti.


Kepezli kadınlar AKMEK’ten kopamıyor Güncel Kepezli kadınlar AKMEK’ten kopamıyor

Yaz tatilini değerlendirmek isteyen çocuklar için kurslar düzenleyen AKMEK, kadın kursiyerlerin isteği üzerine dikiş kurslarını da devam ettirdi.


Büyükşehir personeli yeşil sahada ter döküyor Spor Büyükşehir personeli yeşil sahada ter döküyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan personeller düzenlenen futbol turnuvasında sahaya çıkıyor. 1 ay sürecek olan turnuvada 22 takım mücadele edecek.


Büyükşehir 4 ilçede taşınmazlarını satıyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir 4 ilçede taşınmazlarını satıyor

Büyükşehir Belediyesi, Aksu, Alanya, Elmalı ve Gündoğmuş ilçelerindeki 12 adet taşınmazını 10 Ağustos tarihinde yapılacak ihalelerle satışa çıkarıyor. Arsaların ihale bedelleri 5 bin TL ile 430 bin TL arasında değişiyor.


Kara: Siyaset Kara: "Bürokratlar Objektif Karar Alabilmekte midir?"

Tabiat Varlıklarını Koruma Komisyonlarının taşınmaz tabiat varlıkları ile SİT alanlarının korunması, belirlenmesi ya da yeniden değerlendirilmesi gibi konulardaki görev ve sorumluluklarında bağımsız ve haklı karar alma sürecinin işletilip işletilemediği TBMM’ye taşındı.


MESLEK LİSELİLER İÇİN GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ Ekonomi/Turizm MESLEK LİSELİLER İÇİN GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü, Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), MESS Eğitim Vakfı ile Türkiye İş Kurumu; “Türkiye İçin Mesleki Eğitime Tam Destek” projesinde işbirliği yaptı.


Türk Telekom’dan 890 milyon TL net kâr Ekonomi/Turizm Türk Telekom’dan 890 milyon TL net kâr

Türk Telekom rekor kâr artışı ve güçlü büyümeyle 2017 hedeflerini yükseltti


Finike’de altyapı seferberliği Finike Finike’de altyapı seferberliği

Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT), Finike’ye 6 milyon yatırım bedelli 13 kilometrelik kanalizasyon şebeke hattı yapıyor.


Zafir Grup’tan muhteşem bir başarı örneği daha Alanya Zafir Grup’tan muhteşem bir başarı örneği daha

Zafir Grup turizmdeki yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek Alanya-Konaklı bölgesinde bulunan eski Oasis Tatil Köyü’ne tamamı öz sermayeli üç milyon euroluk yatırımla muhteşem bir tatil köyü haline getirdi. Antalya Turizmine ve ülke ekonomisine bu yatırımlarıyla büyük bir katkı sağladı.


Döşemealtı’nın Genç vekilleri TBMM’de Döşemealtı Döşemealtı’nın Genç vekilleri TBMM’de

Döşemealtı Belediyesi tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) mevzuatına uygun olarak kurulan ve İlçe de yaşayan gençlerin faydalanabildiği Döşemealtı Gençlik Meclisi’nin (DÖGEM) 2. Dönem üyeleri, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni gezdi.


KONUT SATIŞLARI REKOR SEVİYEYE ULAŞTI Ekonomi/Turizm KONUT SATIŞLARI REKOR SEVİYEYE ULAŞTI

Türkiye genelinde yılın il yarısında 654 bin 363 konut satıldı.Konut satışlarında en yüksek payı ise İstanbul aldı. İstanbul’da yılın il yarısında toplam 114 bin 356 konut satışı gerçekleştirildi. Emlak satışlarında en az payı alan şehir ise sadece 34 konut satışıyla Hakkâri oldu.


Zeytinköy ve Ermenek’ten en iyi liselere Güncel Zeytinköy ve Ermenek’ten en iyi liselere

Muratpaşa Belediyesi’nin kentin maddi imkanları kısıtlı iki noktası Zeytinköy ve Ermenek’te bulunan Eğitim ve Bilgi Merkezi’nde TEOG sınavlarına hazırlanan öğrencilerden Kayra Yücesan, Mehmet Can Erkek ve Sıla Bayram 500 tam puan üzerinden sırasıyla 498, 495 ve 488 puan aldı.


Kepez’e yeni eserler geliyor Güncel Kepez’e yeni eserler geliyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçeye kazandırdığı önemli eserlerinde mimari tarzını kullandığı Anadolu Selçuklu Devleti’nin başkenti Konya’da, ilçeye kazandıracağı yeni projeler için örnek yatırımları inceledi.


Burhanettin Onat Caddesi trafiğe kapanıyor Güncel Burhanettin Onat Caddesi trafiğe kapanıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yağmursuyu ve ulaşım ana planı çalışmaları kapsamında Burhanettin Onat Caddesi üzerinde kazı çalışması yapılacak. Kazı çalışmaları nedeniyle, Burhanettin Onat Caddesi’nin bir bölümü 1 Ağustos-15 Ağustos tarihleri arasında trafiğe kapatılacak. Sürücüler alternatif yollardan ulaşım sağlayabilecek.


BASIN YAYIN VE ENFORMASYON İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE LEO OPTİK ARASINDA İNDİRİM  PROTOKOLÜ İMZALANDI Güncel BASIN YAYIN VE ENFORMASYON İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE LEO OPTİK ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

BASIN YAYIN VE ENFORMASYON İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE LEO OPTİK ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI


Konyaaltı’nda parklara yararlı böcek.. 
 Güncel Konyaaltı’nda parklara yararlı böcek.. 


Turunç ve nar ağaçlarında bulunan zararlı böceklere karşı yararlı böcekler kullanarak mücadele eden Konyaaltı Belediyesi, bu projeyi parklarda da uygulamaya koydu.


ATAY USLU: BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLANLAR TÜRK TARIMINA ZARAR VERİYOR Elmalı ATAY USLU: BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLANLAR TÜRK TARIMINA ZARAR VERİYOR

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Elmalı’nın Yuva mahallesinde domates üreticileri ile bir araya gelerek tarımı konuştu.


Türel, Ömür’e bisiklet hediye etti Finike Türel, Ömür’e bisiklet hediye etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Finike’nin Kale Mahallesinde yaşayan 7 yaşındaki Ömür Büyükay’ın bisiklet hayalini gerçekleştirdi. Mavi bisikletiyle Finike sokaklarında tur atan Ömür, mutluluğunu ailesi ve arkadaşlarıyla paylaştı.


Başkan Uysal’dan hayırlı olsun ziyareti Güncel Başkan Uysal’dan hayırlı olsun ziyareti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, genel kurulunu gerçekleştiren Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti, yeni dönemde başarılar diledi.


SEPHORA'DAN ANTALYA'YA 2.MAĞAZA Güncel SEPHORA'DAN ANTALYA'YA 2.MAĞAZA

Kozmetik devi Sephora, Antalya'daki 2. mağazasının kapılarını Migros AVM'de açtı. Açılış gününe özel birbirinden ilgi çekici kampanyaları Antalyalılarla buluşturan markanın açılışı yoğun ilgi ile karşılandı.


Gelecek Turizmde başvuru süresi 4 Ağustos’a kadar uzatıldı! Ekonomi/Turizm Gelecek Turizmde başvuru süresi 4 Ağustos’a kadar uzatıldı!

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile Anadolu Efes ortaklığında yürütülen “Gelecek Turizmde”nin yeni dönem başvuru süresi yoğun talep nedeniyle 4 Ağustos 2017 tarihine kadar uzatıldı.


Dereköy ve Büyükalan grup yolu yenileniyor Kumluca Dereköy ve Büyükalan grup yolu yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi Antalya kırsalında asfaltsız yol bırakmıyor. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Kumluca’nın Dereköy ve Büyükalan grup yollarında yenileme çalışmalarına başladı.


TFF’DEN BAŞKAN ÇALIK’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ Serik TFF’DEN BAŞKAN ÇALIK’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yetkilileri, Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık’ı makamında ziyaret etti.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68426 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...