Cumartesi, 19 Ekim 2019
Tarımsal Ürünleri tesisi yapılacak arazi satıldı Kumluca Tarımsal Ürünleri tesisi yapılacak arazi satıldı

Kumluca’nın Mavikent Mahallesi Çanakçı Mevkiinde İmar Planında Tarım ve Hayvan Ürünleri Tesisleri alanı olarak belirtilen 501 Ada 6. Parsel ihale yoluyla iştirakçilerine satıldı.


KOSGEB BAŞKANI CEVAHİR UZKURT’UN YABİMER ZİYARETİ Güncel KOSGEB BAŞKANI CEVAHİR UZKURT’UN YABİMER ZİYARETİ

KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir UZKURT, KOSGEB başkan yardımcıları ve beş daire başkanı ile birlikte Yatırımcı Bilgi Merkezi’nde (YABİMER) incelemelerde bulundu. Ziyarete Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muammer YAYLALI, Atateknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Recep SADELER ve çok sayıda üst düzey yönetici eşlik etti.


Standartlara uygun yollara modern süpürme aracı geldi Kumluca Standartlara uygun yollara modern süpürme aracı geldi

Standartlara uygun hale getirilerek yeniden modernize edilen yolların süpürülmesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Kumluca Belediyesine hibe edilen yol süpürme aracı hizmete girdi


Arslan “Suriyeli çocuklar da bizim... Kaynaşma şart” Eğitim Arslan “Suriyeli çocuklar da bizim... Kaynaşma şart”

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'na (Salı Grubu) konuk olan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Yüksel Arslan , “Eğitimin ayak üstü biz hallederiz siz karışmayın” diyebileceğimiz bir konu olmadığını ifade ederek, Antalya’da 2400 Suriyeli çocuğun eğitim gördüğünü de söyledi.


Antalya Bilim Üniversitesi’nde Topluluk Fuarı başladı Eğitim Antalya Bilim Üniversitesi’nde Topluluk Fuarı başladı

Antalya Bilim Üniversitesi’nde 2017-2018 Topluluk Fuarı günleri başladı. Öğrencilerin yıl boyunca yapacakları etkinlikler için üye ve faaliyet işlerini organize ettikleri fuara ilgi yoğun oldu


BUDAK: “TURİZMDE 2018 STRATEJİSİNİN TEMELİ AVRUPA OLMALI” Ekonomi/Turizm BUDAK: “TURİZMDE 2018 STRATEJİSİNİN TEMELİ AVRUPA OLMALI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un “Türkiye'nin yeni pazarları, yeni kapıları tıklaması lazım. Özellikle dört ülkenin Çin, Hindistan, Güney Kore ve Japonya'nın Türkiye turizmi bakımından çok önemli ülkeler olduğunun altını çizmek isterim” şeklinde açıkladığı turizm stratejini eleştirdi.


Döşemealtı tiyatroya doyacak Döşemealtı Döşemealtı tiyatroya doyacak

Döşemealtı Belediyesi tarafından kurulan Halk Tiyatrosu yeni sezon açılışını 20 Ekim Cuma akşamı saat: 20.00’de Yeşilbayır Mahallesi’nde ki Yeşilpark Kültür Merkezi’nde gerçekleştirecek. Cumartesi günü ise 1’i çocuk oyunu toplam 2 gösteri var.


LİDERLER SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA HEDEFLERİNDE KADININ ROLÜNÜ TARTIŞTI Güncel LİDERLER SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA HEDEFLERİNDE KADININ ROLÜNÜ TARTIŞTI

TÜRKONFED, UN Women ve UNDP işbirliği ile düzenlenen ‘Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinde Kadının Rolü Zirvesi’ İstanbul’da gerçekleştirildi


Döşemealtı’na akaryakıt istasyonu açıldı Döşemealtı Döşemealtı’na akaryakıt istasyonu açıldı

Döşemealtı’nda işadamı Mehmet Aksoy’un sahibi olduğu akaryakıt istasyonu İlçe protokolünün katıldığı törenle hizmete açıldı.


ÇALIŞANLARINIZIN İŞE GETİRDİĞİ TEHDİTLERE DİKKAT EDİN! Teknoloji/Bilim/İnternet ÇALIŞANLARINIZIN İŞE GETİRDİĞİ TEHDİTLERE DİKKAT EDİN!

Global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs tarafından gerçekleştirilen araştırmaya göre, şirket içi sabotaj ve çalışan hataları bütün şirketler için hazırlıksız yakalanabilecekleri önemli bir risk olarak görülüyor.


3. Etap Raylı Sistem Projesi’ne de halk karar verecek... Referandum 5 Kasım’da... Güncel 3. Etap Raylı Sistem Projesi’ne de halk karar verecek... Referandum 5 Kasım’da...

Antalya Büyükşehir Belediyesi, tüm büyük projelerinde olduğu gibi 3. Aşama Raylı Sistem Projesi’ni de halka soruyor. 5 Kasım Pazar günü saat 08.00’de başlayacak olan oylama Muratpaşa ve Kepez ilçesinde toplam 180 bin 529 kayıtlı seçmenin bulunduğu 23 mahallede gerçekleşecek. Proje, vatandaş evet derse hayata geçirilecek.


Özel çocuklar için atlı terapi Güncel Özel çocuklar için atlı terapi

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe, Antalya Binicilik ve Spor Kulübü, serebral palsi ve otizum tanılı çocuklarla başlayan ve zaman içinde diğer engel gruplarını da dahil olacağı ‘atlı terapi’ projesine başladı.


Şehrin tarihi Antalya Kent Müzesi’nde sergilenecek Güncel Şehrin tarihi Antalya Kent Müzesi’nde sergilenecek

Büyükşehir Belediyesi’nin 10 yılı aşkın süredir sürdürdüğü sözlü tarih çalışmaları meyvelerini vermeye başladı. Adnan Selekler, Ajun Akıltopu, Atilla Konuk, İlhami Tankut gibi şehrin önemli isimleriyle, Antalya tarihine ışık tutan röportajlar gerçekleştirildi. Antalya Kent Müzesi sergilerinde Antalyalılarla buluşacak olan röportajlar, kentin tarihine ışık tutuyor.


Başkan Uysal’dan örnek esnafa plaket Güncel Başkan Uysal’dan örnek esnafa plaket

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yeşilbahçe Mahallesi’nde kurulan Çarşamba pazarının ‘örnek esnafı’ seçilen Nasuh Çağıl’a plaketini takdim etti.


Erasta Antalya, Anneleri Bebek Şenliğine Bekliyor Güncel Erasta Antalya, Anneleri Bebek Şenliğine Bekliyor

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, tüm anneleri ve anne adaylarını 20- 21 Ekim tarihlerinde gerçekleşen “Bebek Şenliği”ne davet ediyor.


Başkan Uysal, kitap tanıtımını erteledi Kültür/Sanat Başkan Uysal, kitap tanıtımını erteledi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP önceki dönem Genel Başkanı Deniz Baykal’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruması nedeniyle öykü kitabı “Lavinya’nın aşkla imtihanı” için düzenlenecek imza günü ve tanıtım kokteylini ileri bir tarihe erteledi.


 Taksitlerin sıfırlanması kozmetik sektörünü olumsuz etkiliyor Ekonomi/Turizm Taksitlerin sıfırlanması kozmetik sektörünü olumsuz etkiliyor

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında yapılan düzenlemeyle kozmetik ürünleri satışında uygulanan 9 taksitin sıfıra indirilmesi sektördeki olumsuz etkisini sürdürmeye devam ediyor. Kurdaki sert yükselişlere ek olarak bu durum karşısında birçok yabancı marka Türkiye’deki mağazalarını kapatarak çıkarken, yerli markalar da satışlarında yarı yarıya kayıp yaşadı.


Yaşatarak Öğretmeye Başladı Kültür/Sanat Yaşatarak Öğretmeye Başladı

Eğitim kadrosu ve verdikleri dersler ile dikkatleri üzerine çeken Türkiye’nin en büyük sinema okulu OFS’de güz dönemi dersleri başladı. OFS Sinema Okulu’nda, oyunculuk, yönetmenlik, senaryo yazımı, kurgu ve montaj, sinema ile televizyon makyajı ve saç tasarımı, etkili konuşma ve diksiyon eğitimi, radyo ve televizyon programcılığı gibi 19 eğitim programı bulunuyor.


ÇOCUĞUNUZUN BOYU YILDA 4,5 CM’DEN AZ UZUYORSA DİKKAT! Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZUN BOYU YILDA 4,5 CM’DEN AZ UZUYORSA DİKKAT!

Büyüme üzerine en çok etki eden iki hormondan biri büyüme, diğer tiroit hormonudur. Araştırmalara göre, büyüme hormonu seviyeleri gün içinde artma ve azalmalar gösterebiliyor. Büyüme hormonu en çok geceleri uykuda salgılanıyor.


KÜÇÜK VE ZARİF BİR BURUNA SAHİP OLMA ARZUSU ARTIYOR Sağlık/Kadın KÜÇÜK VE ZARİF BİR BURUNA SAHİP OLMA ARZUSU ARTIYOR

Estetik bir görünüme sahip olmak için burnun güzelleştirilmesi amacıyla yapılan rinoplasti ameliyatı, günümüzün en çok talep edilen estetik cerrahi yöntemleri arasında yer alıyor. Burnunun şeklini değiştirmek isteyenlerin ise en büyük nedenlerinden biri büyük burundan kurtulup küçük zarif bir buruna sahip olmak.


Antalya’da yıldızlar geçidi yaşanacak Kültür/Sanat Antalya’da yıldızlar geçidi yaşanacak

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde yıldız yağmuru yaşanacak. Festivalin en önemli unsurlarından olan “geleneksel kortej” bu yıla özel olarak hazırlanan görkemli içeriğiyle büyük ses getirecek. Kortej, Cam Piramit’ten saat 15.00’te başlayacak ve Fevzi Çakmak Caddesi’nde son bulacak.


KREDİ KARTI BORCUNU ÖDEYEMİYORUZ Ekonomi/Turizm KREDİ KARTI BORCUNU ÖDEYEMİYORUZ

Türkiye’de kredi kartı ve kredi kredi kartı kullanımında her geçtiğimiz yıl artış yaşanırken ilk sekiz aylık dilim içerisinde kredi ve kredi kartı borcunu ödeyemeyen 912 bin kişi hakkında yasal takip başlatıldı.


ANSİAD’IN KONUĞU CUMHURİYET BAŞSAVCISI SOLMAZ OLDU Güncel ANSİAD’IN KONUĞU CUMHURİYET BAŞSAVCISI SOLMAZ OLDU

ANSİAD 7. Kahvaltılı Toplantısı’nın konuğu, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz oldu.


Fazla tuz tüketmek kemikleri zayıflatıyor Sağlık/Kadın Fazla tuz tüketmek kemikleri zayıflatıyor

Osteoporoz, bir başka deyişle kemik erimesi, vücudumuzdaki kemiklerin zayıflamasına ve kırılgan hale gelmesine yol açan önemli bir hastalık. Hafif bir düşmeyle veya aniden öne eğilmeyle kemiklerde kırılmalar oluşabiliyor.


VODAFONE’A KRİSTAL ELMA’DA 33 ÖDÜL BİRDEN Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’A KRİSTAL ELMA’DA 33 ÖDÜL BİRDEN

Vodafone Türkiye, reklam dünyasının en prestijli ödüllerinden Kristal Elma Festivali’nden toplam 33 ödülle döndü. Kristal Elma’da 13 Kristal, 11 Gümüş ve 8 Bronz Ödül kazanan Vodafone Türkiye ayrıca, bu yıl ilk kez verilen “Yılın Yaratıcılığa Cesaret Veren Reklamveren Özel Ödülü”nün de sahibi oldu.


Şelale’ye 4 bin 500 ton asfalt Güncel Şelale’ye 4 bin 500 ton asfalt

Geliştikçe nüfusu artan Kepez’in 66 mahallesinden biri olan Şelale Mahallesi’nin yeni açılan ve genişletilen yollarına 4 bin 500 ton sıcak asfalt döküldü.


Kızılay Genel Başkanı 
Dr. Kerem Kınık, adaylığını açıkladı Güncel Kızılay Genel Başkanı 
Dr. Kerem Kınık, adaylığını açıkladı

İstanbul’da yerli ve yabancı basın mensuplarıyla bir araya gelen Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Uluslararası Kızılay-Kızılhaç Dernekleri Federasyonu’nun Avrupa Bölgesi Başkan adayı olduğunu açıkladı. Federasyonun Genel Kurulu, 48 yıl aradan sonra Türkiye’de yapılacak.


ANTALYA’DA YILDIZLAR GEÇİDİ YAŞANACAK! Kültür/Sanat ANTALYA’DA YILDIZLAR GEÇİDİ YAŞANACAK!

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde yıldız yağmuru yaşanacak. Festivalin en önemli unsurlarından olan “geleneksel kortej” bu yıla özel olarak hazırlanan görkemli içeriğiyle büyük ses getirecek.


MSC Cruises Doğu Akdeniz'deki yeni rotasını açıkladı Ekonomi/Turizm MSC Cruises Doğu Akdeniz'deki yeni rotasını açıkladı

MSC CRUISES DOĞU AKDENİZ ROTASINDA BU YAZ, MSC LIRICA İLE HEYECAN VERİCİ BİR PROGRAMA İMZA ATIYOR


Başkan Böcek ‘şehrin eşrafları’yla buluştu.. Güncel Başkan Böcek ‘şehrin eşrafları’yla buluştu..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kendilerine ‘şehrin eşrafları’ diyen iş adamlarıyla birlikte kahvaltıda bir araya gelerek, Konyaaltı’yla ilgili projelerini anlattı.


Gıdalarınızın güvenliğinden haberdar mısınız? Güncel Gıdalarınızın güvenliğinden haberdar mısınız?

Pişirme, saklama, temizlik ve kullan-at ürün gruplarıyla tüketim ve gıda sektöründe hizmet veren Sedat Tahir A.Ş.- Cook , “16 Ekim Dünya Gıda Günü” dolayısı ile yeme-içme sektöründe yazan bloggerların katıldığı bir etkinlik gerçekleştirdi.


Kemerliler Edip Akbayram ile coşacak Kemer Kemerliler Edip Akbayram ile coşacak

Kemer Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı onuruna fener alayı ve Edip Akbayram konseri düzenliyor. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Fener alayında binlerce Kemerli ile kol kola yürüyüp konserde hep bir ağızdan türkü söyleyeceğiz” dedi.


Başkan Genç, Şoför esnafıyla biraraya geldi Döşemealtı Başkan Genç, Şoför esnafıyla biraraya geldi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ve Başkan Yardımcısı Zafer Yörük, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın Köşepark’da düzenlediği toplantıya katılarak şoför esnafını dinlediler.


KONYAALTI 16 EKİM DÜNYA GIDA GÜNÜ ETKİNLİKLERİ Güncel KONYAALTI 16 EKİM DÜNYA GIDA GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce 16 Ekim 2017 tarihinde Dünya Gıda Günü etkinlikleri kapsamında Konyaaltı'nda bulunan ilköğretim okullarında “Göçün Geleceğini Değiştirin” temalı sunumlar ile öğrencileri bilgilendirme çalışmaları yapıldı.


TÜRKLER EŞLERİNİ YALNIZ TATİLE GÖNDERMİYOR Ekonomi/Turizm TÜRKLER EŞLERİNİ YALNIZ TATİLE GÖNDERMİYOR

Dünya genelinde yeni moda yalnız seyahat etmek. Peki, eşinizi ya da sevgilinizi tek başına tatile gönderir misiniz? Seyahat sitesi momondo.com.tr’nin global araştırmasına göre Türk halkı bu fikre pek de açık değil...


İlk okuyucusu Başkan Uysal oldu Güncel İlk okuyucusu Başkan Uysal oldu

Muratpaşa Belediyesi’nin kültür yayını ‘Modern Zamanlar’ sinema dergisinin “Altın Portakal Bizim” manşeti ve kapağı 1978 Altın Portakal Film Festivali broşürüyle tıpkıbasım çıkan 44’üncü sayısının ilk okuyucusu Başkan Ümit Uysal oldu.


Üç bininci konteyner Girne’de Üç bininci konteyner Girne’de

Muratpaşa Belediyesi, kendi atölyelerinde ürettiği 3 bininci yeraltı çöp konteynerini kardeş kent Girne’ye hediye etti.


Elmalı kültür merkezine kavuşuyor Elmalı Elmalı kültür merkezine kavuşuyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in, Elmalılı kadınlara sözünü verdiği, içinde kapalı havuz, sauna, derslikler ve toplantı salonlarının yer aldığı modern kültür merkezi projesinde sona gelindi. Muhammed Hamdi Yazır Kültür Merkezi, Elmalı’ya çok yakışacak.


Alanya’nın da çöpü altın olacak Alanya Alanya’nın da çöpü altın olacak

Alanya Türkler Entegre Atık Değerlendirme ve Bertaraf Tesisi’nin temeli atılıyor


GLOBAL PAZARDA BÜYÜMENİN TEK YOLU E-DÖNÜŞÜM Teknoloji/Bilim/İnternet GLOBAL PAZARDA BÜYÜMENİN TEK YOLU E-DÖNÜŞÜM

E-Dönüşüm hizmetlerin aynı noktadan alınabildiği tek hizmet sağlayıcısı kurum olan TÜRKKEP, İstanbul’da gerçekleştirdiği E-Dönüşüm Çözümleri Eğitim Semineri’nde TÜRKKEP Başvuru Merkezi (TBM) yetkilileri ile bir araya geldi.


Tütüncü’nün karnesine tam not Güncel Tütüncü’nün karnesine tam not

AK Parti Antalya İl Başkanlığı’nda kitaplaştırdığı 8 yıllık çalışma karnesini gösteren Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, her alanda yaptığı çalışmalarından dolayı tam not aldı


Dokuz Eylüllülerden Başkan Uysal’a ziyaret Güncel Dokuz Eylüllülerden Başkan Uysal’a ziyaret

Dokuz Eylül Üniversitesi Mezunları Derneği Antalya Bölgesi üyeleri, Adalya Vakfı Engelsiz Kafe çalışması dolayısıyla Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulundu.


Basketbola Head&Shoulders’tan Dev Özgüven Desteği Spor Basketbola Head&Shoulders’tan Dev Özgüven Desteği

Head&Shoulders, Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı ve Euroleague Basketball’un özgüven sponsoru oldu... Head&Shoulders Basketbolun Özgüvenini Artırıyor...


TÜRSAB TÜRKİYE’Yİ DÜNYA’YA TANITIYOR Ekonomi/Turizm TÜRSAB TÜRKİYE’Yİ DÜNYA’YA TANITIYOR

TÜRSAB, katıldığı uluslararası fuarlarla ve Türkiye’de düzenlediği tanıtım etkinlikleri ile ülke turizminin gelişmesine katkı sağlıyor.


Yeşilay’dan vatandaşlara bağış kampanyalı çağrı! Sağlık/Kadın Yeşilay’dan vatandaşlara bağış kampanyalı çağrı!

Son yıllarda sokaklarda oldukça sık rastlanan uyuşturucu bağımlıları toplumu derin bir üzüntüye iterken, bu alanda 97 yıldır mücadele eden Yeşilay, “Bi’ liran var mı” isimli bir bağış kampanyası başlattı.


Siber tehlike hiç bu kadar büyük olmamıştı Teknoloji/Bilim/İnternet Siber tehlike hiç bu kadar büyük olmamıştı

KPMG ile Harvey Nash, 86 ülkeden 4 bin 498 CIO ve teknoloji lideri ile görüştü


10 SORUDA ROMATİZMA İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER Sağlık/Kadın 10 SORUDA ROMATİZMA İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

Ülkemizde romatizmal hastalıklar oldukça yaygın olarak görülüyor. Başta eklemler olmak üzere, kaslar, kemikler, eklem bağları ve omurga gibi hareketi sağlayan doku ve organlar hastalıktan etkileniyor.


Menopoz Bir Hastalık Değil, Süreçtir Sağlık/Kadın Menopoz Bir Hastalık Değil, Süreçtir

Menopoz her kadının yaşayacağı kaçınılmaz bir gerçek. Ancak menopozu bir hastalık olarak görmeye hiç gerek yok.


Web sitelerin erişilebilirliği artık Türkiye’den test edilecek Teknoloji/Bilim/İnternet Web sitelerin erişilebilirliği artık Türkiye’den test edilecek

Kurumlar için kritik öneme sahip Web sitelerinde yaşanan erişim sorunu para ve müşteri kaybettiriyor.


RAHAT UYU BAYKAL... Güncel RAHAT UYU BAYKAL...

Baykal'la ilgili manidar bir yazı… RAHAT UYU BAYKAL... Ramazan Kalkan yazdı...


ANTALYA’YI FESTİVAL HEYECANI SARDI! Kültür/Sanat ANTALYA’YI FESTİVAL HEYECANI SARDI!

Açıklandığı günden bu yana, ulusal ve uluslararası alanda büyük ilgi gören 54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin resmi film seçkisi, Antalyalılardan yoğun ilgi gördü. Biletlerin satışa çıktığı gün, gişelerde uzun kuyruklar oluştu.


Google Chrome kullanıcılarına ESET koruması Teknoloji/Bilim/İnternet Google Chrome kullanıcılarına ESET koruması

Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, Google Chrome için Windows kullanıcılarının internette rahatça dolaşmalarını sağlayacak bir temizlik aracı çıkardığını duyurdu.


Gripten sonra diş fırçanızı hemen değiştirin Sağlık/Kadın Gripten sonra diş fırçanızı hemen değiştirin

Havalar iyice soğumaya, hastalıklar kapıyı çalmaya başladı. Grip görülme oranları da gün geçtikçe artıyor... Gripliyken ellerinizi sık sık sıvı sabun ile yıkamaya özen gösteriyorsunuz, peki ya diş fırçanızın hijyenine aynı önemi veriyor musunuz?


BALIĞIN FAYDASINI ARTIRACAK 6 ÖNEMLİ ÖNERİ Sağlık/Kadın BALIĞIN FAYDASINI ARTIRACAK 6 ÖNEMLİ ÖNERİ

Uskumrudan lüfere, palamuttan hamsiye… Balık tezgahlarında çeşit çeşit balıklar, iştah açan görüntüleriyle hem göze hem sağlığa hitap ediyor. Hafızayı, kemikleri ve gözleri kuvvetlendirmesinden alzheimer riskini ve kötü kolesterolü düşürmesine dek birçok faydası bulunan balık, özellikle de bugünlerde mevsim geçişi nedeniyle yaygınlaşan enfeksiyonlara karşı vücut direncimizi artırmada etkili bir rol oynuyor.


Mevsim geçişlerine özel yemek tarifleri Sağlık/Kadın Mevsim geçişlerine özel yemek tarifleri

Mevsim geçişleri, pek çok hastalığa davetiye veriyor. Bu yüzden beslenmeye her zamankinden daha fazla dikkat etmek gerekiyor. Yemektarifleri.com, hastalıklardan korunmak isteyenler için mevsim geçişlerine özel tarifler sunuyor.


DEVRİM KÖK'TEN ANTALYASPOR TARAFTARINA YAPILAN ÇAĞ DIŞI UYGULAMA HK. SORU ÖNERGESİ Siyaset DEVRİM KÖK'TEN ANTALYASPOR TARAFTARINA YAPILAN ÇAĞ DIŞI UYGULAMA HK. SORU ÖNERGESİ

Devrim Kök, "Nedeni ne olursa olsun, hiçbir güç Antalyaspor taraftarına bu çağ dışı, insanlık dışı uygulamayı reva göremez" dedi.


Antalya’da 12 Ekim-19 Ekim Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması Güncel Antalya’da 12 Ekim-19 Ekim Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması

Antalya’da 12 Ekim-19 Ekim Tarihleri Arasında Motosiklet Uygulaması yapıldı.


Üniversitelerde Görevli Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim Verildi Güncel Üniversitelerde Görevli Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim Verildi

Üniversitelerde Görevli Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim Verildi


Manavgat'ta Umuma Açık Yerlerde Asayiş Uygulaması Yapıldı Manavgat Manavgat'ta Umuma Açık Yerlerde Asayiş Uygulaması Yapıldı

Manavgat İlçesinde Umuma Açık Yerlerde Asayiş Uygulaması Yapıldı


Yabancı Parada Sahtecilik Güncel Yabancı Parada Sahtecilik

Kemer'in Beldibi mahallesinde yapılan yol kontrol ve arama faaliyetlerinde yabancı parada sahtecilik şüphelisi yakalandı.


VALİLİK'TEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI HAKKINDA AÇIKLAMA Güncel VALİLİK'TEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI HAKKINDA AÇIKLAMA

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, "29 Ekim’de Cumhuriyetimizin 94. yılını hep birliktekutlayacağız. Antalya Valiliği olarak, devlet töreni niteliği taşıyan kutlama programını biz gerçekleştireceğiz. Tatlı bir telaşımız var. Cumhuriyetin verdiği en büyük paye olan vatandaşlık unvanına sahip herkes, düzenleyeceğimiz programın sahibidir, davetlisidir." dedi.


Yabancı ilaç firmaları Türkiye’de dedektifliğe başladı Sağlık/Kadın Yabancı ilaç firmaları Türkiye’de dedektifliğe başladı

Vatandaşlara ait sağlık verilerinin paylaşılıp paylaşılamayacağı tartışıladursun, bazı yabancı ilaç firmaları Türkiye’de dedektifliğe başladı bile! Söz konusu ilaç firmaları, yasalara aykırı olduğu halde hasta reçetesini ve hasta bilgilerini içeren diğer belgeleri görmeden ilaç vermiyor.


Coşkulu 17 Ekim... TEMAD ile 33 yıl Güncel Coşkulu 17 Ekim... TEMAD ile 33 yıl

Emekli astsubaylar, mehteran takımı eşliğinde söylenen marşlarla TEMAD’ın 33.kuruluş yıldönümünü ve 17 Ekim Dünya Astsubaylar gününü coşkuyla kutladı.


Antbirkap Genel kurulu yapıldı Güncel Antbirkap Genel kurulu yapıldı

Antalya Birlik ve Kardeşlik Platformu(Antbirkap) Genel Kurulu, otuz bir(31) sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleştirildi.


SERİK LİSESİ MEZUNLARI 45 YIL SONRA YİNE BİR ARADA Serik SERİK LİSESİ MEZUNLARI 45 YIL SONRA YİNE BİR ARADA

Serik Lisesi ilk mezunları ve iz bırakanları geçen yıl başlattığı yılda bir kez, öğretmen ve öğrencilerinin toplu buluşma geleneğinin ikincisini 13-14 Ekim 2017 tarihinde; Antalya Manavgat Süral Otelleri, Çolaklı Süral Resort Hotel’de gerçekleştirdi. Öğretmen ve öğrenciler iki gece üç gün mükemmel tatil yaptılar.


Kemer heyeti Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti Kemer Kemer heyeti Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, CHP Kemer İlçe Başkanı Erdem Cesur ve ilçe yönetimi ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve Antalya Milletvekili Devrim Kök’ü ziyaret etti.


ANTALYA’NIN ŞAİRİ 20 EKİM’DE ANTALYALILARLA BULUŞUYOR Kültür/Sanat ANTALYA’NIN ŞAİRİ 20 EKİM’DE ANTALYALILARLA BULUŞUYOR

Şiirlerinde basite, kolaya yer vermeyen, imgeyle de şiirlerini boğmayan gereği kadar giz, gereği kadar imge ile kelimelerin sesini bulmaya ve aktarmaya çalışan Şair Nevzat Akyar 20.10.2017’de saat 18:00’da ANSAN (Antalya Sanatçılar Derneği) da sanatseverle buluşacak ve kitaplarını imzalayacak.


 “Orta Zamanda Orta Deniz” Adlı Fotoğraf Sergisi İle Tarihe Yolculuk Kültür/Sanat “Orta Zamanda Orta Deniz” Adlı Fotoğraf Sergisi İle Tarihe Yolculuk

Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü’nün ev sahipliğini yaptığı “Orta Zamanda Orta Deniz” adlı fotoğraf sergisi 16 Ekim 2017 Pazartesi günü yoğun bir katılımla açıldı.


TOROS KADINLARI EMEK PAZARINDA DEMOKRATİK SEÇİM Manavgat TOROS KADINLARI EMEK PAZARINDA DEMOKRATİK SEÇİM

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in, kadınların kent ve aile ekonomisinde katkıda bulunması amacıyla oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı’ndaki emekçi kadınlar, kendi aralarında demokratik bir seçim yaparak pazar sorumlularını belirledi.


Kemer Belediyesi’nin 2018 yılı bütçesi kabul edildi Kemer Kemer Belediyesi’nin 2018 yılı bütçesi kabul edildi

Kemer Belediyesi’nin ekim ayı devam meclis toplantısında Kemer Belediyesi 2018 Mali yılı Bütçesi ve 2018 yılı Gelir Tarifesi kabul edildi.


MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy Muhtarların sorunlarını dinledi Siyaset MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy Muhtarların sorunlarını dinledi

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, Antalya’nın Batısına, İl Başkan Yardımcısı ve Yöneticileri Doğu ilçelerine çıkartma yaptı.


RIXOS HOTELS, TURİZMİN EN İYİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ Ekonomi/Turizm RIXOS HOTELS, TURİZMİN EN İYİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Konuklarına tüm konfor ve lüks detayların düşünüldüğü, üstün hizmet kalitesiyle ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunan Rixos Hotels, ‘RixosBonus’ sistemi üzerinden en çok satış yapan seyahat acentalarını ‘Rixos Diamond Awards’ ile ödüllendirdi.


TGDF’den İklim Değişikliği konusunda çarpıcı rapor! Güncel TGDF’den İklim Değişikliği konusunda çarpıcı rapor!

Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF), “Türkiye’de İklim Değişikliği ve Tarımda Sürdürülebilirlik” Raporu ile tarım ve gıda üretiminin iklim değişikliği ile karşı karşıya kalacağı tehdidin boyutlarını ortaya koydu, çözüm önerilerinde bulundu. Raporda, sürdürülebilir tarım ve gıda güvencesi için “günübirlik politikalarla değil, uzun vadeli ve bilimsel bir yaklaşımla hemen harekete geçilmesi” gerektiğinin altı çizildi.


OZAN GÜVEN TRT’YE KONUK OLDU Kemer OZAN GÜVEN TRT’YE KONUK OLDU

Kış aylarında kiraladığı sahalar ile futbol turizmine ağırlık veren Oflaz Turizmin Genel Direktörü Ozan Güven TRT Antalya Radyosuna konuk olarak gelişmeleri değerlendirdi.


ANSİAD ÜYELERİNDEN BURSA’YA İŞ VE KÜLTÜR GEZİSİ Güncel ANSİAD ÜYELERİNDEN BURSA’YA İŞ VE KÜLTÜR GEZİSİ

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği'nden (ANSİAD) 17 kişilik heyet, Bursa’da iş adamlarıyla buluştu


Antalyaspor İkinci Antrenmanını Yaptı Spor Antalyaspor İkinci Antrenmanını Yaptı

Kasımpaşa maçının hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor, haftanın ikinci antrenmanını yaptı. Takım, ısınma çalışmalarını fitness salonunda yaptıktan sonra sahaya geçti.


Kemer Belediyesi’nden okullara bakım Kemer Kemer Belediyesi’nden okullara bakım

Kemer Belediyesi ekipleri, ilçedeki tüm okullarda temizlik, bahçe bakımı, tadilat çalışmalarına devam ediyor.


Konyaaltı Belediyesi Tenis Turnuvası başladı Spor Konyaaltı Belediyesi Tenis Turnuvası başladı

Konyaaltı Belediyesi 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası, Sümer Ezgü ve Tarık Tarcan’ın oynağı gösteri maçıyla, Nashira Park’ta başladı.


Kepez’in Sultanları Galibiyetle Başladı Spor Kepez’in Sultanları Galibiyetle Başladı

Bayanlar Voleybol 2.Ligin’de ilk karşılaşmasını seyircisi önünde oynayan Kepez’in Sultanları rakip Bodrum Doğuş Spor’u 3-1’lik setle mağlup etti.


AKSU’DA 2018 TAHMİNİ BÜTÇE KABUL EDİLDİ Aksu AKSU’DA 2018 TAHMİNİ BÜTÇE KABUL EDİLDİ

Aksu Belediyesi Ekim ayı devam meclisi yapıldı. Toplantıda belediyenin 2018 yılı tahmini bütçesi 100 milyon lira olarak kabul edildi.


Manavgat ve Kumlucalı çocukların sinema keyfi Manavgat Manavgat ve Kumlucalı çocukların sinema keyfi

Büyükşehir Belediyesi Sinema TIR'ı, 54'üncü Uluslararası Antalya Film Festivali etkinlikleri kapsamında ilçeleri dolaşmaya devam ediyor. Sinema TIR’ı, Manavgat ve Kumluca’da izleyicilerle buluştu.


iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonlar Vodafone Red ayrıcalıklarıyla 20 Ekim’de satışta Teknoloji/Bilim/İnternet iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonlar Vodafone Red ayrıcalıklarıyla 20 Ekim’de satışta

Vodafone Türkiye, yeni nesil iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonları satışa sunmaya hazırlanıyor. Müşteriler, Vodafone Red ayrıcalıklarıyla sunulacak yeni iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonlar için vodafone.com.tr üzerinden ve Vodafone mağazalarından ön sipariş verebilecek. Her iki model de 20 Ekim itibariyle Vodafone mağazalarında satışa sunulacak.


Zorlu Karşılaşmada Kepezspor Kazanmasını Bildi Spor Zorlu Karşılaşmada Kepezspor Kazanmasını Bildi

Bölgesel Amatör Lig’de hafta sonu oynanan karşılaşmada Kepez Belediyespor-Karaman Belediyesi maçı nefesleri kesti. 9 Kişi kalan Kepez Belediyespor karşılaşmadan 1-0 galibiyetle ayrılmayı başardı.


Büyükşehir sokak hayvanlarına sahip çıkıyor Güncel Büyükşehir sokak hayvanlarına sahip çıkıyor

Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki sevimli dostlarına sahip çıktı. Sahipsiz sokak hayvanlarını korumak ve beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çeşitli noktalara beslenme odakları, su pınarları ve uyarı levhaları yerleştirildi.


PAGEV ULUSLARARASI AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ 24 EKİM’DE Teknoloji/Bilim/İnternet PAGEV ULUSLARARASI AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ 24 EKİM’DE

Şirket evliliklerinden inovasyona ambalaj sektörünün geleceği bu kongrede konuşulacak


Ali Gürbüz Kore belgeselinde Güncel Ali Gürbüz Kore belgeselinde

Muratpaşa Belediyesi Başpehlivanı Ali Gürbüz, Güney Kore’nin Skylife Televizyonu için hazırlanan ‘Asırlar boyu güç’ (Strength through the ages) adlı belgesele konu oldu.


Başkan Tütüncü’ye öğrencilerden büyük ilgi Eğitim Başkan Tütüncü’ye öğrencilerden büyük ilgi

Okullara yaptığı hizmetlerle öğrencilerin gönlünde taht kuran Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, forma dağıtımı için gittiği Fatma Nur Çelik İmam Hatip Ortaokulu’nda öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Başkan Tütüncü, öğrencileri kırmayarak bol bol imza dağıttı.


Tütüncü’den esnafın talebine fıkralı yanıt Güncel Tütüncü’den esnafın talebine fıkralı yanıt

Bir araya geldiği taksicilerin pergole talebine Nasreddin Hoca fıkrasıyla yanıt veren Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, vakitlerini insanlara en yararlı olacak şekilde kullandıklarını vurguladı


Açılış için gün sayıyor Güncel Açılış için gün sayıyor

Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal’ın ilk harcını sivil toplum örgütleriyle birlikte attığı Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi inşaatı tamamlandı ve açılış için gün sayıyor


Fortinet, güvenlik liderlerinin dikkat etmesi gereken 5 siber tehdidi açıkladı Teknoloji/Bilim/İnternet Fortinet, güvenlik liderlerinin dikkat etmesi gereken 5 siber tehdidi açıkladı

Ağlar benzeri görülmemiş bir oranda gelişiyor. Fiziksel ve sanal ortamlar, özel ve genel bulutlar ve gittikçe artan sayıda IoT ve uç nokta cihazları potansiyel saldırı yüzeyini büyük ölçüde genişletiyor.


5 kilo almak meme kanserini yüzde 5 arttırıyor Sağlık/Kadın 5 kilo almak meme kanserini yüzde 5 arttırıyor

ABD’de her 8 kadından Avrupa’da ise her 10 kadından birinde görülen meme kanseri bu rakamlarla kadınlarda en sık görülen kanser türü olarak dikkat çekerken, son yıllarda kadınlarda görülme yaşı gün geçtikçe düşüyor.


İlk gemi ile 34 milyon dolarlık kuru incir ihraç edildi Ekonomi/Turizm İlk gemi ile 34 milyon dolarlık kuru incir ihraç edildi

Tüm semavi dinlerde kutsal meyve olarak tanımlanan, Hristiyanların Noel sofralarının vazgeçilmezi, doğal vitamin ve lezzet kaynağı, Türkiye’nin geleneksel ihraç ürünlerinden, kuru incirde ihracat sezonunun başlamasıyla birlikte ilk gemi ile 6 bin 649 ton karşılığı, 34 milyon 322 bin dolarlık ihracat gerçekleştirildi. İlk gemi ile kuru incirin lezzet yolculuğu 54 ülkeye ulaştı.


ABD nüfusunun yarısının bilgileri hacklendi. Peki ya şimdi? Teknoloji/Bilim/İnternet ABD nüfusunun yarısının bilgileri hacklendi. Peki ya şimdi?

ABD’li kredi raporlama ajansı Equifax, kısa süre önce 143 milyon Amerikalıyı etkileyebilecek büyük bir siber saldırıya uğradığını açıkladı. Bilgisayar korsanları, ABD nüfusunun neredeyse yarısına ait sosyal güvenlik numaraları, doğum tarihleri ve bazılarının da kredi kartı bilgileri gibi hassas kişisel verilerine erişim sağladı.


Chatbot teknolojisi KOBİ’lerin işini kolaylaştırıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Chatbot teknolojisi KOBİ’lerin işini kolaylaştırıyor

Tüm dünyada adından sıkça bahsedilen Chatbot’lar artık Türkiye pazarının da gündeminde. 890 binden fazla firmayı barındıran Türkiye’nin en büyük online firma rehberi Yellow Pages, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği RehberBot ile firmaların dijital dünyada bulunurluklarını artırıyor ve arama yapmak isteyen ya da firmasını rehbere kayıt etmek isteyen KOBİ’lere yardımcı oluyor.


 Yüksek güven kültürüyle 3 kat fazla kazanıyorlar Ekonomi/Turizm Yüksek güven kültürüyle 3 kat fazla kazanıyorlar

Şirketlerin başarısı, çalışanlara verilen değer ile doğru orantılı. En İyi İşveren şirketlerde, çalışanların yüzde 88’i yaptığı işten gurur duyduğunu söylüyor. Bu faktörü, yüzde 85 oranıyla takım ruhu, yüzde 81 saygı, yüzde 80 güvenilirlik ve yüzde 78 ile hakkaniyet kavramları izliyor.


“GÜVENLİ OKULLAR” Projesi Kapsamında Okullarda Eğitim Seminerleri Verildi Güncel “GÜVENLİ OKULLAR” Projesi Kapsamında Okullarda Eğitim Seminerleri Verildi

“GÜVENLİ OKULLAR” Projesi Kapsamında Okullarda Eğitim Seminerleri Verildi


AVM’lerde Açılan Standlarda Alkol Eğitim Gözlüğü İle Eğitim Verildi Güncel AVM’lerde Açılan Standlarda Alkol Eğitim Gözlüğü İle Eğitim Verildi

İki ayrı alışveriş merkezinde açılan standlarda Alkol Eğitim Gözlüğü İle eğitim verildi


Kemer-Antalya Karayolunda Oluşturulan Yol Uygulama Noktası Güvenlik Alanı Olarak Belirlendi Güncel Kemer-Antalya Karayolunda Oluşturulan Yol Uygulama Noktası Güvenlik Alanı Olarak Belirlendi

Kemer-Antalya Karayolunda Oluşturulan Yol Uygulama Noktası Güvenlik Alanı Olarak Belirlendi


BUDAK: “YÖRÜKLERİN AĞABEYİ MUSTAFA KAYA’YI UNUTMAYACAĞIZ” Güncel BUDAK: “YÖRÜKLERİN AĞABEYİ MUSTAFA KAYA’YI UNUTMAYACAĞIZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Antalya Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Mustafa Kaya’nın vefatı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Ülkemize Sızan Yeni Tehlike: Zombi Hapı Flakka Sağlık/Kadın Ülkemize Sızan Yeni Tehlike: Zombi Hapı Flakka

Bir süredir videoları ile basında geniş yer bulan, zombi hapı olarak bilinen flakka hakkında uzmanlar uyarıyor: Flakka uyuşturucu değil uyarıcıdır, kullananlar karşısındakilere veya kendilerine acımasızca davranabilirler.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...