Cuma, 22 Mart 2019
HOŞ GELDİN BEBEK,  ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR Aksu HOŞ GELDİN BEBEK, ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

“Sosyal Belediyecilik” anlayışı ile hizmet veren Aksu Belediyesi, “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi kapsamında; ilçede ikamet eden ve yeni bebek sahibi olan aileleri ziyaret ediyor, onların sevinçlerine ortak oluyor.


İhracat Mayıs’ta da Tam Gaz! Ekonomi/Turizm İhracat Mayıs’ta da Tam Gaz!

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerine göre Mayıs 2017 ihracatı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 15,8 artışla 12 milyar 472 milyon dolar şeklinde gerçekleşti.


Gebelikte Kullanılan Omega-3 Bebeğin IQ’sunu Artırıyor Sağlık/Kadın Gebelikte Kullanılan Omega-3 Bebeğin IQ’sunu Artırıyor

Özellikle geç yaşta hamilelik yaşayan kadınlarda diyabet, hipertansiyon gibi hastalıkların yanı sıra erken doğum, düşük yapma, bebeklerde anomali ve zeka geriliği riskleri artıyor.


Bir kişilik oruç tutup, iki kişilik iftar yapmayın! Sağlık/Kadın Bir kişilik oruç tutup, iki kişilik iftar yapmayın!

Ramazan geldi, sofralar şenlendi. Sıcacık pideler, kalabalık sofralar, çeşit çeşit iftariyelikler, güllaçlar... Birçok iftar sofrasında bir insana yetecek yemeğin 2-3 kat fazlası bulunuyor. Kan şekeri çok düşük olduğundan kısa sürede çok miktarda besin tüketme isteği doğuyor. Bir kişilik oruç tutup, iki kişilik iftar yapıyoruz!


RAMAZANDA 2 LİTRE SU TÜKETİLMELİ, İÇİLEN SU YARARLI MİNERALLER İÇERMELİ… Sağlık/Kadın RAMAZANDA 2 LİTRE SU TÜKETİLMELİ, İÇİLEN SU YARARLI MİNERALLER İÇERMELİ…

Ramazan ayında tutulan oruçla birlikte beslenme düzeni tamamen değişiyor. 17-18 saat hiçbir şey yemeden geçen sürede vücudumuzda büyük su kayıpları yaşanıyor. Günlük 2 litre su tüketimimizi iftar ve sahur arasında yapmamız gerekiyor. Yaşanacak bir hayat konseptiyle tüketicileriyle buluşan QNET Türkiye, ramazanda temiz su içmenin önemine değiniyor. Geleceğin girişimcileri yetişiyor Güncel Geleceğin girişimcileri yetişiyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Zeytintöy Bilim ve Eğitim Merkezi’nde uygulamaya başlayan ve tasarım, elektronik, robotik, kodlama başlıklarını buluşturan ‘yeni nesil eğitim sistemi’nin ilk dersine katıldı. İlk derste çocuklar, dizüstü bilgisayarlarda, kendi akıllı asistanları ‘Siri’lerini tasarlamayı öğrendi.


Hasan Ali Kartal: Siyaset Hasan Ali Kartal: "Yüreğimiz yanıyor"

Şırnak’ın Şenoba beldesinde düşen helikopter kazasını büyük bir üzüntü ile öğrendiklerini dile getiren Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, her ne kadar yüksek gerilim hattı denilse de kazanın nedeninin araştırılması gerektiğini söyledi.


Finike Hali’nin yüzde 70’i tamam Finike Finike Hali’nin yüzde 70’i tamam

Finike’deki halleri tek çatı altında toplayacak Finike Sahilkent Toptancı Hal Kompleksi inşaatının yüzde 70’i tamamlandı.


Şampiyonlar Muratpaşa’dan Spor Şampiyonlar Muratpaşa’dan

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kızlar Süper Gençler ligi şampiyonu hentbolcular ve U11 kategorisinde Antalya şampiyonu olan minik dev adamlarla buluşmasında “Türkiye’de spor anlayışın değişmesi için Muratpaşa’dan başladığımız çalışmanın ne kadar doğru olduğunu ispatladınız. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Mostar’a kardeşlik köprüsü Mostar’a kardeşlik köprüsü

Büyükşehir Belediyesi kardeş şehri Mostar’da üniversite öğrencileri için yurt inşa ediyor


Ramazanı Sağlıklı Geçirin! Sağlık/Kadın Ramazanı Sağlıklı Geçirin!

Ramazan ayını herhangi bir sağlık problemi yaşamadan geçirmek için beslenmemizde dikkat etmemiz gerekenleri Hastane Derindere Beslenme ve Diyet Uzmanı Meltem Şeniz Toksoy anlattı.


‘Hizmet rekorlarını kırıyoruz’ Güncel ‘Hizmet rekorlarını kırıyoruz’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Güvenlik, Yıldız, Memurevleri ve Varlık Mahalleleri’nde düzenlenen iftar programında “Muratpaşa’da yan yana, can cana yaklaşımız, bu beraberliğimiz, kamu hizmeti aşkımız sonuçlarını veriyor. Hizmet rekorlarını hep berabere kırıyoruz” dedi.


RAMAZAN’DA DA KİLO VERMEK MÜMKÜN Sağlık/Kadın RAMAZAN’DA DA KİLO VERMEK MÜMKÜN

Ramazan öğün sayısının sınırlandığı fakat sınırlı öğünlerdeki yiyecek çeşidi ve miktarının arttığı bir dönemdir.


Gönülleri fetheden Kur’an-ı Kerim Güncel Gönülleri fetheden Kur’an-ı Kerim

Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nda 
ikinci haftanın ilk birincisi Burak Yıldırım oldu


Antalya Emniyeti Görevi Başındaki Personele İftar Yemeği Düzenledi Güncel Antalya Emniyeti Görevi Başındaki Personele İftar Yemeği Düzenledi

Antalya Emniyeti Görevi Başında ki Personele İftar Yemeği Düzenledi


11 işyeri sahibine yasal işlem yapıldı Güncel 11 işyeri sahibine yasal işlem yapıldı

Antalya Emniyetince Bandrol-3 Operasyonu Kapsamında 11 İşyeri Sahibine Yasal İşlem Yapıldı


 Tütüncü Ramazan’da gönülleri birleştiriyor Güncel Tütüncü Ramazan’da gönülleri birleştiriyor

Ramazan’ın birleştirici iklimini yaşatan çeşitli faaliyetler düzenleyen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, sürekli yanında olduğu hemşehrilerinin gönüllerini kazanıyor.


Uyuşturucu operasyonlarında 7 şüpheli ve uyuşturucu madde ele geçirildi Güncel Uyuşturucu operasyonlarında 7 şüpheli ve uyuşturucu madde ele geçirildi

İki Ayrı Uyuşturucu Madde Operasyonunda 7 Şüpheli ile Birlikte Uyuşturucu Madde Ele GeçirildiBaşkan Gül’ün gurur günü Kemer 
Başkan Gül’ün gurur günü

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile eşi Neşe Gül, oğulları İsmail Hakkı’nın liseden başarıyla mezun olmasının sevincini ve gururunu yaşadılar. TED Koleji bahçesinde düzenlenen mezuniyet töreninde Gül ailesinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.


İnternet Sitesi Üzerinden Fuhuşa Teşvik ve Aracılık Eden Şüpheli Tutuklandı Güncel İnternet Sitesi Üzerinden Fuhuşa Teşvik ve Aracılık Eden Şüpheli Tutuklandı

İnternet Sitesi Üzerinden Fuhuşa Teşvik ve Aracılık Eden Şüpheli Tutuklandı


GÜVENLİ BİR SÜRÜŞ İÇİN SÜRÜŞ GÖZLÜĞÜ TERCİH EDİN Otomotiv GÜVENLİ BİR SÜRÜŞ İÇİN SÜRÜŞ GÖZLÜĞÜ TERCİH EDİN

Gözlerimiz için en zor aktivitenin sürüş olduğunu biliyor muydunuz?


HİNT DÜĞÜNLERİ ZİRVESİ DEV KAPANIŞ İLE SONA ERDİ Güncel HİNT DÜĞÜNLERİ ZİRVESİ DEV KAPANIŞ İLE SONA ERDİ

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK MICE OPERATÖRLERİNDEN INVENTUM GLOBAL VE HİNDİSTAN ETKİNLİK VE EĞLENCE YÖNETİMİ BİRLİĞİ (EEMA) TARAFINDAN DÜZENLENEN HİNT DÜĞÜNLERİ ZİRVESİ MUHTEŞEM GALA GECESİ VE ÖDÜL TÖRENİ İLE SONA ERDİ.


CEBİ EN ÇOK YAKAN GIDA VE KONUT ÖDEMELERİ OLDU Ekonomi/Turizm CEBİ EN ÇOK YAKAN GIDA VE KONUT ÖDEMELERİ OLDU

Asgari ücretin bin 400 lira olarak belirlendiği ülkemizde bir kişini aylık ortalama harcaması 3 bin liranın üzerinde oldu. Türkiye’de bir kişi en çok harcamayı gıda ve konuta yaptı.


Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nin Mesleki Eğitime Proje Desteği Güncel Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nin Mesleki Eğitime Proje Desteği

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi koordinatörlüğünde yürütülen ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hibelendirilen Mesleki Eğitim Alanında Stratejik Ortaklık Projesi’nin bilgilendirme ve yaygınlaştırma toplantısı gerçekleştirildi.


Kazakistan’dan Antalyalı yatırımcılara davet Ekonomi/Turizm Kazakistan’dan Antalyalı yatırımcılara davet

Kazakistan Büyükelçisi Abzal Saparbekuly, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ATSO) ziyaret etti. ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa İssi’nin karşıladığı Büyükelçi ile karşılıklı iş birliği çalışmaları üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.


ATSO öncü oldu, mezun olmadan iş teklifi aldılar Güncel ATSO öncü oldu, mezun olmadan iş teklifi aldılar

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Akdeniz Üniversitesi arasında yapılan ‘İşyeri Eğitimi’ işbirliği protokolü 2’nci döneminin değerlendirme toplantısı Akdeniz Üniversitesi Ayşe Sak Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nde gerçekleştirildi.


BAŞKAN SÖZEN ÖNCE KENDİ ORUCUNU AÇTI, SONRA ÇALIŞANLARA YARDIM ETTİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN ÖNCE KENDİ ORUCUNU AÇTI, SONRA ÇALIŞANLARA YARDIM ETTİ

Manavgat Belediyesi Sarılar Mahallesi’nde 5 bin kişiye iftar verdi. Başkan Şükrü Sözen, vatandaşlara elleriyle hizmet etti.


BUDAK: “ERDOĞAN'IN KÜLTÜREL İKTİDARINA ENGEL ATATÜRKÇÜLÜK MÜ?” Siyaset BUDAK: “ERDOĞAN'IN KÜLTÜREL İKTİDARINA ENGEL ATATÜRKÇÜLÜK MÜ?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “kültürel iktidarımız konusunda sıkıntılarımız var” sözlerini TBMM’ye taşıyarak, Milli Eğitim Bakanı’na “Müfredatta Atatürkçülük konularının azaltılması, Evrim teorisi gibi bilimsel teorilerin çıkarılması, AKP Genel Başkanı'nın kültürel iktidar talimatı ve hayalindeki nesiller için midir” diye sordu.


Çetinkaya: Yeni hedefimiz Kumluca’ya Üniversite Kazandırmak Kumluca Çetinkaya: Yeni hedefimiz Kumluca’ya Üniversite Kazandırmak

Kumluca Eğitim Vakfı (KUMEV) Olağan Genel Kurul toplantısında açıklama yapan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, “Yeni hedefimiz Kumluca’ya üniversite kazandırmak” dedi.


BUDAK: “TURİZMDE AVRUPA PAZARINDA KAYIP SÜRÜYOR” Ekonomi/Turizm BUDAK: “TURİZMDE AVRUPA PAZARINDA KAYIP SÜRÜYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Ocak-Nisan dönemi turizm verilerini değerlendirdi.


İŞ DÜNYASI YAZ TATİLİNDE ROBOTİK TEKNOLOJİ İLE SAÇ EKİMİ YAPTIRIYOR Sağlık/Kadın İŞ DÜNYASI YAZ TATİLİNDE ROBOTİK TEKNOLOJİ İLE SAÇ EKİMİ YAPTIRIYOR

İlerleyen yaşla birlikte ya da genetik özellikler nedeniyle dökülen saçlarından rahatsız olan erkekler, Esteworld'e başvuruyor. Özellikle dış görünümüne özen gösteren iş dünyası, VIP saç ekimi ve tedavilerini tercih ediyor.


Sigara kullanımı, tedavisi olan bir hastalıktır Sağlık/Kadın Sigara kullanımı, tedavisi olan bir hastalıktır

31 Mayıs Dünya Sigara Bırakma Günü vesilesiyle görüş bildiren Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Türk Toraks Derneği Tütün Kontrolü Çalışma Grubu Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr. Oğuz Kılınç, “sigara, kadınların ömründen 23 yıl, erkeklerin ömründen 28 yıl çalıyor bu nedenle önemli olan sigaraya hiç başlamamaktır” dedi.


Mayıs ayının en çok konuşulan isimleri belli oldu … Kültür/Sanat Mayıs ayının en çok konuşulan isimleri belli oldu …

Magazin dünyasında geçtiğimiz ay en fazla konuşulan ünlü isimler açıklandı. Medya Takibi Ajansı Interpress’in Mayıs ayı için hazırlamış olduğu ‘Magazinde En Çok Konuşulan İsimler’ listesinin ilk sırasında ünlü müzisyen Mustafa Ceceli yer aldı.


Minik Sanatçılardan Büyükanne ve Büyükbabalara Konser Kültür/Sanat Minik Sanatçılardan Büyükanne ve Büyükbabalara Konser

T.C.M.E.B. Özel Önder Altıntaş Sanat Merkezi Resim Bale ve Müzik Kursu öğrencilerinin her yıl dönem sonunda gerçekleştirdiği dönem sonu gala gecesi veliler tarafından ayakta alkışlandı. Öğrenciler klasik enstrümanları ile izleyenleri büyüledi.


MANAVGAT BELEDİYESPOR TRANSFER SEZONUNA HIZLI GİRDİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR TRANSFER SEZONUNA HIZLI GİRDİ

Bölgesel Amatör Lig’te (BAL) şampiyonluk parolasıyla sahaya çıkacak olan Manavgat Belediyespor, yeni sezon öncesi kadrosuna 4 yeni oyuncu katarak rakiplerine göz dağı verdi


Hastaneden Deplasmana Spor Hastaneden Deplasmana

Sokakta oynarken düşünce sol kol bileği kırılan 10 yaşındaki Gülsu, babasıyla gideceği ilk deplasmandan vazgeçmedi. Gülsu, kırılan kolunu hastanede alçıya aldırıp, babasıyla Kasımpaşa deplasmanına gitti


BUDAK: “2017 TARIM DESTEKLERİ HALA NEDEN AÇIKLANMADI?” Ekonomi/Turizm BUDAK: “2017 TARIM DESTEKLERİ HALA NEDEN AÇIKLANMADI?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, 2017 yılı tarımsal destekleme kararının Mayıs ayı sonu gelmesine rağmen açıklanmadığına dikkat çekerek, “2017 tarım destekleri hala neden açıklanmadı? Örtülü ödenekten 4 ayda 800 milyon TL’ye yakın harcama yapılırken, üretici için kaynak mı bulunamıyor?” diye sordu.


Çalımbay: “Avrupa İçin Başakşehir Maçını Bekliyoruz” Spor Çalımbay: “Avrupa İçin Başakşehir Maçını Bekliyoruz”

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, sezonun son haftasında düzenlediği toplantıda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


GENÇLİK MERKEZİ’NDEN YILSONU GÖSTERİSİ Manavgat GENÇLİK MERKEZİ’NDEN YILSONU GÖSTERİSİ

Manavgat Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri, yıl boyunca çeşitli branşlarda yaptığı faaliyetleri yılsonu gösterisi haline getirerek Manavgat halkının beğenisine sundu


 TRSM Hastalarının Emekleri Beğeniye Sunuldu Güncel TRSM Hastalarının Emekleri Beğeniye Sunuldu

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi’nde (TRSM) tedavi gören hastaların yaptıkları el emeği ürünler sergiye çıktı.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİ AVRUPA ŞAMPİYONU Spor AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİ AVRUPA ŞAMPİYONU

Dünya Kazak Dövüş Federasyonu (WCFF) tarafından 26 Nisan - 01 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ukrayna’nın Kharkov şehrinde Açık Avrupa Şampiyonası düzenlendi.


Başarılı Öğrenciler Çanakkale’yi gezdi Kumluca Başarılı Öğrenciler Çanakkale’yi gezdi

Kumluca Belediyesi ve Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında gerçekleştirilen “Çanakkale gezisi” ödüllü bilgi sınavında başarılı olan öğrenciler, Çanakkale’yi gezdi.


Akdeniz Üniversitesi’nde Öfke Yönetimi ve Stresle Başa Çıkma Yolları Eğitimi Gerçekleşti Güncel Akdeniz Üniversitesi’nde Öfke Yönetimi ve Stresle Başa Çıkma Yolları Eğitimi Gerçekleşti

Akdeniz Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Hizmetiçi Eğitim Koordinatörlüğü tarafından, ‘Akdeniz Üniversitesi 2017 yılı Hizmetiçi Eğitim Planı’ çerçevesinde, “Öfke Yönetimi ve Stresle Başa Çıkma Yolları” konulu eğitim gerçekleştirildi.


TFF 1. LİGDE RAKAMLAR BELLİ OLDU Spor TFF 1. LİGDE RAKAMLAR BELLİ OLDU

TFF 1. Lig’de normal sezonun bitmesinin ardından Sivasspor ile Malatyaspor Süper Lig'e yükselmeyi başardı.


BUDAK: “ARENALAR KALKARKEN, ATATÜRK VE İNÖNÜ ADLARI İADE EDİLSİN” Siyaset BUDAK: “ARENALAR KALKARKEN, ATATÜRK VE İNÖNÜ ADLARI İADE EDİLSİN”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yaptığı yazılı açıklamada; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın arena isimlerinin kaldırılmasıyla ilgili girişimini eleştirdi.


KAN UYUŞMAZLIĞINDA ERKEN TESPİT ÖNEMLİ Sağlık/Kadın KAN UYUŞMAZLIĞINDA ERKEN TESPİT ÖNEMLİ

Gebelik öncesi yapılması gereken testler hem anne ve bebek sağlığındaki olası olumsuzlukları ortadan kaldırmak, hem de sağlıklı bir gebelik geçirmek için son derece önemli. O yaşamsal önemdeki testlerden biri de kan grubu testi.


Zeka testi tek başına yeterli değil Sağlık/Kadın Zeka testi tek başına yeterli değil

Ülkemizde eğitsel tanılama çalışmaları çocukların zeka seviyelerini tespit etmekten öteye geçmiyor. Aileye sadece, çocuğun zihinsel skoruyla alakalı rehberlik veriliyor, diğer gelişim basamakları gözardı ediliyor. Peki ne olacak bu çocukların hali?


Üniversiteli müzisyenler oylarınızı bekliyor Kültür/Sanat Üniversiteli müzisyenler oylarınızı bekliyor

Yeni nesil sahneden müzisyen ve grupların dinleyicilere ulaştığı performans videoları serisi olarak www.RedBull.com/music adresinde doğan Warm Up 2017’de üniversite gruplarının oylaması başladı.


CHP İl Başkanı Erdem’den çağrı: “Atatürk ismini stadyuma iade edin” Siyaset CHP İl Başkanı Erdem’den çağrı: “Atatürk ismini stadyuma iade edin”

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, ‘Atatürk Stadyumu’ adının Antalya için bir isimden çok daha fazlası olduğunu belirterek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın stadyumlardan ‘arena’ adının kaldırılmasına yönelik kararıyla birlikte ‘Atatürk’ adının Antalya Stadyumu’na iade edilmesi gerektiğini söyledi.


“EVDEKİBAKICIM AKADEMİ” İLK MEZUNLARINI VERDİ Güncel “EVDEKİBAKICIM AKADEMİ” İLK MEZUNLARINI VERDİ

EvdekiBakıcım ve Boğaziçi Üniversitesi Vakfı (BÜVAK) işbirliği ile hayata geçirilen Mucize Annelik Okulu’nu tamamlayan bakıcılar sertifikalarını aldı


Başkan Uysal Turunç Masa’da Güncel Başkan Uysal Turunç Masa’da

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın her Çarşamba Turunç Masa’da düzenlendiği randevusuz görüşme saatlerinde 2017’de 22 hafta geride kaldı. 22 haftada bin 270 kişiyle yüz yüze görüşüldü.


DİZEL OTOMOBİLLER İKİNCİ ELDE DE KAZANDIRDI Otomotiv DİZEL OTOMOBİLLER İKİNCİ ELDE DE KAZANDIRDI

2017’nin ilk çeyreğinde dizel yakıtlı otomobiller benzinlilere göre ortalama %12 daha yüksek fiyattan alıcı buldu


 Efsane Cadde’de büyük değişim Güncel Efsane Cadde’de büyük değişim

Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Efsane Geri Dönüyor’ sloganıyla başlattığı Şarampol Caddesi’nde devam eden Kentsel Tasarım ve Çevre Düzenleme Projesi sona yaklaşıyor. Caddenin son görüntüsü şimdiden büyük değişimi gözler önüne seriyor.


Adıyamanlılar Kepez’de buluştu Güncel Adıyamanlılar Kepez’de buluştu

Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında, Adıyamanlılar hemşehri gecesi düzenlendi.

Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadı yanında bulunan alanda gerçekleşen Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlenen hemşeri geceleri, Adıyaman yöresi ile başladı.
Yaza girerken klima kullanımı ve bakımına dikkat! Güncel Yaza girerken klima kullanımı ve bakımına dikkat!

Yaza girerken klima bakımı nasıl yapılmalı, kimlere yaptırılmalı ve nelere dikkat edilmeli? İnsan sağlığı açısından çok büyük bir öneme sahip olan bu soruların cevabını Makina Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanvekili ve Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İbrahim Atmaca verdi.


Ramazan etkinliklerinde Elazığlıların gecesi Güncel Ramazan etkinliklerinde Elazığlıların gecesi

Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Ramazan Etkinliklerinde sahneye çıkan Elazığ Belediyesi Kürsü Başı Korosu, yöresel türkülerle dinleyenleri coşturdu. Çakırlar’da kurulan iftar sofrasına ise ilgi yoğun oldu.


Ramazan’ın bereketi Kipa ile çoğalıyor! Güncel Ramazan’ın bereketi Kipa ile çoğalıyor!

Avantajlı alışverişin adresi Kipa, iftardan sahura sofraların vazgeçilmez ürünlerinde sürpriz fiyatları, her keseye uygun erzak kolileri ve Ramazan’a özel süslenmiş mağazaları ile müşterilerini bekliyor.


ÇOCUKLARDAN MUHTEŞEM GÖSTERİ Kültür/Sanat ÇOCUKLARDAN MUHTEŞEM GÖSTERİ

Antalya DOB Müdürlüğü bünyesinde ilk kez 2015-2016 Sanat Sezonunda hayata geçirilen “ÇOCUK ve SANAT” projesi kapsamında yapılan ‘Çocuk Korosu’, ‘Çocuk Balesi’, ‘Çocuk Orkestrası’ ve ‘Çocuk Resim-Tasarım’ kursları ikinci sezonunda minik yetenekler muhteşem bir gösteri ile seyirciyle buluştu.


Kepez’den imar istişaresi Güncel Kepez’den imar istişaresi

İmar ve şehircilik alanında sürekli gelişim sağlayan Kepez Belediyesi, bu alanlardaki yeni gelişmelerin takibi amacıyla Büyükşehir Belediyesi’ne çıkartma yaptı.


Konyaaltı personeli, ‘İlk Yardım Sertifikası’nı aldı 
 Güncel Konyaaltı personeli, ‘İlk Yardım Sertifikası’nı aldı 


Türk Kızılayı Antalya Şubesinin düzenlediği eğitim programıyla iki gün süreyle ilk yardım dersi gören Konyaaltı Belediyesi’nin personeli sertifika ve kimliklerini aldı.


Muratpaşa’da MAKS çalışmaları başladı Güncel Muratpaşa’da MAKS çalışmaları başladı

Muratpaşa’da, İçişleri Bakanlığı’nca yürütülen Mekansal Adres Kayıt Sistemi (MAKS) Projesi kapmasında veri üretimi ve yaygınlaştırma çalışmaları başladı.


Başkan Uysal, “Hizmete devam” Güncel Başkan Uysal, “Hizmete devam”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Etiler Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında “Dünyada ayrışma çok, ayrışmak için bahane de çok. Önemli olan bütünleşebilmek, birarada olabilmektir. Bu duygulara ısrarla hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.


Ramazan’ın gündemi
 Allah’ın Sözü oldu Güncel Ramazan’ın gündemi
 Allah’ın Sözü oldu

Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nda 
ilk haftanın birincisi Osman Bostancı oldu. 
Jürinin koruduğu İsmail Uyanık, ikinci final biletini aldı.


DİYABETLİ HASTALAR ORUÇ KARARINI DOKTORUYLA KONUŞMALI Sağlık/Kadın DİYABETLİ HASTALAR ORUÇ KARARINI DOKTORUYLA KONUŞMALI

Diyabet tedavisinin temelini düzenli beslenme oluşturur. Yeme düzenindeki değişiklikler nedeni ile oruç tutmak diyabetliye bazı riskler getirebilir.


Haydi Çocuklar Yaz Spor Okullarına Spor Haydi Çocuklar Yaz Spor Okullarına

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından 81 il merkezi ve ilçelerinde düzenlenen, Ücretsiz İl Spor Merkezleri Yaz Spor Okulları açılıyor.


Aşırı korumacı anne-babaların çocukları obez olabilir! Sağlık/Kadın Aşırı korumacı anne-babaların çocukları obez olabilir!

Aşırı korumacı anne-babaların çocukları üzerindeki bir olumsuz etkisi daha ortaya çıktı. Avustralya’da yapılan bilimsel araştırmaya göre, aşırı korumacı anne-babaların çocukları obez olma riskiyle karşı karşıya.


YANLIŞ SEÇİLEN SPOR AYAKKABISI AYAĞA ZARAR Sağlık/Kadın YANLIŞ SEÇİLEN SPOR AYAKKABISI AYAĞA ZARAR

Sağlıklı yaşamın birinci koşullarından birisi sporu gündelik hayatımızın bir parçası haline getirmektir. Ancak spor yaparken dikkat edilmesi gereken noktaların başında doğru spor ayakkabısı seçimi gelir.


Ramazan Ayında Beslenme Sağlık/Kadın Ramazan Ayında Beslenme

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Diyetisyeni Feride Ünalan Yıldız, Ramazan Ayında oruç tutanlara yönelik önemli önerilerde bulundu.


CHP’den Öğrencilere Giysi ve Yemek Yardımı Siyaset CHP’den Öğrencilere Giysi ve Yemek Yardımı

CHP zorunlu eğitim süresince Devlet Okullarında okuyan öğrencilere ayakkabı ve palto verilmesini istedi.


Girişim Hareketi Girişimcilik Dünyasına Yeni Bir Soluk Kattı! Güncel Girişim Hareketi Girişimcilik Dünyasına Yeni Bir Soluk Kattı!

Girişimcilere kapısını açan Girişim Hareketi Programı birinci yılını tamamladığı dönemin sonunda gerçekleştirdiği buluşma ile girişimci adayları, Startuplar, mentörler, destekçiler ve başarılı girişimciler bir araya geldi. Bu buluşma aynı zamanda yeni şubelerin açılışı ve Anadolu’ya programın yaygınlaşmaya başlaması yönü ile önemli bir adımı oluşturuyor.


ABD ve Türkiye eğitimdeki işbirliklerini canlandırmak için el ele vermeli Güncel ABD ve Türkiye eğitimdeki işbirliklerini canlandırmak için el ele vermeli

Washington DC merkezli düşünce kuruluşu Turkish Heritage Organization’ın düzenlediği eğitim panelinde konuşan Başkan Ali Çınar, 15 Temmuz darbe girişiminin Türkiye ve ABD arasındaki eğitim işbirliklerini olumsuz etkilediğini söyledi.


Kadınlar ve kız çocukları bisiklet sürmede daha istekli Güncel Kadınlar ve kız çocukları bisiklet sürmede daha istekli

Terracity Bisiklet Etkinlikleri’nde 12 kadın bisiklet sürüş, çoğu kız 134 çocuk bisiklet sürüş ve montaj eğitimi gördü


Gençlerden Atatürk'e mektup yarışması Güncel Gençlerden Atatürk'e mektup yarışması

Eğitim İş Sendikası Genel Merkezince Türkiye genelinde düzenlenen “Gençlerden Atatürk’e Mektup” konulu yarışmaya Antalya'daki değişik okullardan 58 öğrenci katıldı.


Sahurdan önce uyuyun, iftardan sonra yürüyün Sağlık/Kadın Sahurdan önce uyuyun, iftardan sonra yürüyün

Bu Ramazan’da oruçlu kaldığımız süre 17 saati aşınca oruç ve sağlık konusu kritik hale geldi. Peki Ramazan’da nasıl beslenmeliyiz?


Konyaaltı İlçe Müdürlüğünce Düzenlenen Eğitim Sertifikaları Sahiplerini Buldu Güncel Konyaaltı İlçe Müdürlüğünce Düzenlenen Eğitim Sertifikaları Sahiplerini Buldu

Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü ve Konyaaltı İlçe Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Örtü Altı Biyolojik Mücadele Kurslarına katılarak başarılı olan katılımcılara ve Avrupa Birliği Erasmus Yetişkin Eğitimi, Personel Hareketliliği Projesi kapsamında, 23-30 nisan 2016 tarihlerinde Belçika’da verilen eğitime katılanlara sertifikaları dağıtıldı.


Ulaşım belediyeden tarama KETEM’den Güncel Ulaşım belediyeden tarama KETEM’den

Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri Muratpaşa Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi’ne (KETEM) gitmek isteyen vatandaşlara ücretsiz ulaşım hizmeti veriyor.


Ramazanı Kilo Almadan Bitirmek Hayal Olmasın! Sağlık/Kadın Ramazanı Kilo Almadan Bitirmek Hayal Olmasın!

Geldi on bir ayın sultanı... Sofralar şenlendi, pidelerin kokusu burnumuzda tütmeye başladı. Kilo alma korkusu ve ziyafete dönüşen sofralar arasında bir ikilem başladı bile! Bakalım kim galip gelecek?


ANTALYALI YAŞ MEYVE SEBZE İHRACATÇILARI KÖRFEZ’DEN UMUTLU DÖNDÜ Ekonomi/Turizm ANTALYALI YAŞ MEYVE SEBZE İHRACATÇILARI KÖRFEZ’DEN UMUTLU DÖNDÜ

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (TYDTA) ve Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) işbirliğinde Suudi Arabistan ve Kuveyt’e yaş meyve ve sebze sektörü tanıtım programına çıkan Antalyalı ihracatçılar umutlu döndü.


LYS YAKLAŞIRKEN ÖĞRENCİLERE TEKNOLOJİ UYARISI Güncel LYS YAKLAŞIRKEN ÖĞRENCİLERE TEKNOLOJİ UYARISI

Kadir Has Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Aslı Çarkoğlu, LYS'ye az bir zaman kala öğrencilerin uzun süre odaklanmalarına engel olacak teknolojik cihazları, ders çalışma sürelerinde kendilerinden uzak tutmaları gerektiği tavsiyesinde bulundu.


SİGARAYI BIRAK HAYATI BIRAKMA Sağlık/Kadın SİGARAYI BIRAK HAYATI BIRAKMA

Dünyada 15 yaş üzeri her üç erişkinden biri sigara kullanıyor. Tütün kullanımına bağlı hastalıkla nedeniyle her yıl 6 milyon kişi hayatını kaybediyor. Türkiye’de ise tüm ölümlerin yüzde 23’ünden sigara sorumlu.


AESOB’tan sokak iftarı Güncel AESOB’tan sokak iftarı

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği yoğun bir katılımla sokakta iftar yemeği verdi.


Başkan Böcek, ‘Ramazan’ hazırlıklarını inceledi
 Güncel Başkan Böcek, ‘Ramazan’ hazırlıklarını inceledi


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, geçtiğimiz yıl 13 bin 900 kişiye sosyal yardım sağlayan Konyaaltı Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM)’nde, Ramazan hazırlıklarını inceledi.


Enerjiden düşmeden, kilo almadan, sağlıklı bir Ramazan ayı geçirmek mümkün! Sağlık/Kadın Enerjiden düşmeden, kilo almadan, sağlıklı bir Ramazan ayı geçirmek mümkün!

Bu yıl da yaz aylarına denk gelen ve oruç süresinin uzun olduğu bir Ramazan ayı yaşayacağız. Enerji ihtiyacımızın aynı kaldığı, ancak öğünümüzün ikiye düştüğü bu ayı, metabolizmayı canlı tutarak, enerjiden düşmeden ve kilo almadan geçirmek zor değil, hatta oldukça mümkün..


 Tütüncü destek veriyor, Kepez’de okul sayısı artıyor Güncel Tütüncü destek veriyor, Kepez’de okul sayısı artıyor

Görev yılları içerisinde Kepez’e 80’den fazla okul kazandırıldığını belirten Başkan Hakan Tütüncü, “Belediyemiz üzerine düşen hatta üzerine düşmeyen vazifeleri yapmamış olsaydı bugün okullaşma oranında bu sayı mümkün olmazdı.” dedi.


Ramazan coşkusu Büyükşehirle yaşanıyor Kültür/Sanat Ramazan coşkusu Büyükşehirle yaşanıyor

Büyükşehir Belediyesi ‘Geleneksel Ramazan Etkinlikleri’ 7’den 70’e Antalyalıları ağırlamaya devam ediyor. Karagöz Hacivat gölge oyunu kahkahalarla izlenirken, Mehter Takımı ile Tasavvuf Müziği Topluluğu’nun birlikte verdiği konser duygusal anlar yaşattı.


Kepezli gençlerden Ramazan konseri Kültür/Sanat Kepezli gençlerden Ramazan konseri

Kepez Belediyesi Müzik Atölyeleri projesi kapsamında eğitim görerek profesyonel birer müzisyen olan gençler, Kepez Belediyesi Ramazan etkinliklerinde bir konser gerçekleştirdi.Konservatuvar yaz kursları başlıyor Kültür/Sanat 
Konservatuvar yaz kursları başlıyor

Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, ücretsiz yaz kurslarıyla Antalyalılara sanat dolu bir yaz yaşatacak. Piyano, keman, bağlama gibi enstrüman kurslarının yanı sıra tiyatro, şan ve halk oyunları eğitiminin de yer aldığı kurslara başvurular 5 Haziran’da başlıyor.


ASAT Birimler arası futbol turnuvası sona erdi Spor ASAT Birimler arası futbol turnuvası sona erdi

ASAT Genel Müdürlüğü Birimler Arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu İnsan Kaynakları-Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı oldu.


ANTALYA’DA MİLLİ PARK ALANLARINDA TEMİZLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR Güncel ANTALYA’DA MİLLİ PARK ALANLARINDA TEMİZLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü VI. Bölge Müdürlüğü – Beydağları Sahil Milli Park Müdürlüğü Milli Park alanlarında temizleme çalışmalarına sezon nedeniyle hız verdi.


Parmak izi güvenliği hakkında 3 efsane Teknoloji/Bilim/İnternet Parmak izi güvenliği hakkında 3 efsane

Dijital güvenlik konusunda parmak izleri uzun zamandır nihai bir tamamlayıcı olarak görülüyor. Parmak izi okuyucular bir süredir artık akıllı telefonlara da entegre oldular.


RAMAZAN’DA KOLESTEROL SEVİYESİNİ DENGELEYEN 10 BESİN Sağlık/Kadın RAMAZAN’DA KOLESTEROL SEVİYESİNİ DENGELEYEN 10 BESİN

Son yıllarda yapılan araştırmalar orucun dikkatli ve planlı bir şekilde tutulduğunda tıbben yararlı olduğunu gösteriyor. Ancak bu tamamen bu dönemde uygulanan beslenme ve yaşam şeklinin düzenlenmesi ile mümkün.


Başkan Uysal, “Kırcami’de yolun sonunun sonundayız” Güncel Başkan Uysal, “Kırcami’de yolun sonunun sonundayız”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Tarım ve Yeşilova Mahalleleri’ni kapsayan iftar programında Kırcami imar Planları’nda gelinen son aşamayı “Yolun sonunun sonuna geldik. İnşallah mümkün olan en kısa sürede noktalama arifesindeyiz” sözleriyle anlattı.


STK Merkezinde sona doğru Güncel STK Merkezinde sona doğru

Muratpaşa Belediyesi’nin 2’nci etap ihalesini 9 milyon 661 bin TL’ye gerçekleştirdiği Avrupa’nın en büyük dernekler yerleşkesinde çalışmalar devam ediyor. Merkez inşaatı Eylül ayında tamamlanacak.


Novartis Onkoloji Kansere Karşı 1’iz kampanyası ile 25 milyonu aşkın kişiye ulaştı Sağlık/Kadın Novartis Onkoloji Kansere Karşı 1’iz kampanyası ile 25 milyonu aşkın kişiye ulaştı

Kanser tedavisi sürecinde doktor ve ilaç desteğinin yanı sıra psikolojik desteğin önemine vurgu yapmak isteyen Novartis Onkoloji, Kanser Haftası’nda “Kansere Karşı 1’iz” isimli farkındalık kampanyasını hayata geçirdi.


Atık pil topladılar, akvaryum gezisi kazandılar Döşemealtı Atık pil topladılar, akvaryum gezisi kazandılar

Döşemealtı Belediyesi tarafından 14 Kasım 2016 ile 1 Nisan 2017 tarihleri arasında başlatılan ‘Doğanın Pili Bitmesin’ kampanyası ile 1 tona yakın pil, İlk ve Orta Okul öğrencileri tarafından doğaya atılmadan geri dönüşüme kazandırıldı. Kampanya da dereceye giren 203 öğrenci Akvaryum gezisi ile ödüllendirildi.


Yaz aylarında bebek bakımı Sağlık/Kadın Yaz aylarında bebek bakımı

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte bebeklerin de bakım ve ihtiyaçlarında değişiklikler oluyor.


Oruç tutan hamileler bol sıvı almalı Sağlık/Kadın Oruç tutan hamileler bol sıvı almalı

Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Klinik Direktörü Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Seval Taşdemir, oruç tutan hamilelerin iftar ve sahur arasında bol sıvı alması gerektiği konusunda özellikle uyarıyor


 Kepez’de beş yıldızlı huzurevi Güncel Kepez’de beş yıldızlı huzurevi

Kepez Belediyesi’nin örnek hizmetli yatırımlarından olan Şefkat ve Huzurevi, 5 yıldız otel ayarında hizmet veriyor.


 Başkan Türel’e zor görev Güncel Başkan Türel’e zor görev

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, belediyelerin güçlendirilmesi konusunu anlatmak üzere Avrupa Konseyi Bölgeler Komitesi’nde görevlendirildi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...