Cumartesi, 23 Kasım 2019
3. Etap Raylı Sistem Projesi’nde  katlı kavşak çalışması başlıyor Güncel 3. Etap Raylı Sistem Projesi’nde katlı kavşak çalışması başlıyor

Antalya ulaşımına büyük katlı sağlayacak olan 3. Etap Raylı Sistem Projesinde Dumlupınar Bulvarı ile Meltem Bulvarı kesişim kavşağında katlı kavşak çalışmaları yarın başlıyor. Çalışma kapsamında sürücülerin ulaşımda sıkıntı yaşamaması için alternatif güzergahlar kullanılacak.


ASANSÖR GÜVENLİĞİ İÇİN İŞBİRLİĞİ Güncel ASANSÖR GÜVENLİĞİ İÇİN İŞBİRLİĞİ

Muratpaşa Belediyesi ve Makine Mühendisleri Odası (MMO); sayıları, çok katlı yapılaşmayla birlikte doğru orantılı olarak artan asansörlerin, can mal ve mal güvenliği açısından denetimi için, 4 yıllık protokol imzaladı


E-BELEDİYE İLE BELEDİYECİLİKTE DİJİTAL DÖNÜŞÜM Güncel E-BELEDİYE İLE BELEDİYECİLİKTE DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Vali Münir Karaloğlu İle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu E-Belediye Bilgi Sistemi Projesi Eğitim Seminerine katıldı.


Anne – baba okuluna doğru Güncel Anne – baba okuluna doğru

Muratpaşa Belediyesi'nin, 3-11 yaşlarında çocuğu olan babalara yönelik ‘Baba Destek Programı’nın (BADEP) yeni dönemine anneler de dahil edildi. Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) birlikte yürütülen programın anneler oturumlarında, annelerin ebeveynlik rollerinin desteklenmesi, çocuk gelişimi konusunda bilinçlendirmesi, çocuklarıyla iletişimlerinin güçlendirilmesi, olumsuz disiplin yöntemlerinin azaltması amaçlanıyor.


AKCİĞER KANSERİNDE KİŞİYE ÖZEL TEDAVİ PLANLAMASI YAPILMASI ŞART Sağlık/Kadın AKCİĞER KANSERİNDE KİŞİYE ÖZEL TEDAVİ PLANLAMASI YAPILMASI ŞART

Dünyada en sık görülen kanser türleri arasında yer alan akciğer kanseri, kişiye özel uygulanan tedavi yöntemleri ile artık korkulan bir hastalık olmaktan çıkıyor. Hastalığın evresi ve tümörün tipine bağlı olarak uygulanan cerrahi ve cerrahi dışı uygulamalar tedavide başarılı sonuçlar alınmasına yardımcı oluyor.


10 hastadan 9’unun KOAH olma nedeni sigara Sağlık/Kadın 10 hastadan 9’unun KOAH olma nedeni sigara

Türkiye’de 40 yaş üstü her 5 kişiden 1’i KOAH hastalığıyla mücadele ediyor. Sigara kullanımıyla birlikte artan KOAH vakaları, bugün tüm dünyada 3. ölüm nedeni haline gelmiş durumda.


ANTALYA OSB’NİN KALBİ YENİLENDİ Ekonomi/Turizm ANTALYA OSB’NİN KALBİ YENİLENDİ

Antalya OSB firmalarının ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisini Bölgeye taşıyan elektrik ana dağıtım merkezi, son teknoloji ürünü ekipmanlar ile modernize edildi.


DÖŞEMEALTI’NA 5 YILDIZLI HUZUREVİ Döşemealtı DÖŞEMEALTI’NA 5 YILDIZLI HUZUREVİ

Döşemealtı Belediyesi yaşlı vatandaşların nitelikli hizmet alabilmesi amacıyla geliştirdiği Huzurevi projesine başladı. Beş yıldızlı otel konseptine uygun olarak tasarlanan, bodrum hariç 4 katlı huzurevi projesi; belediye-vatandaş işbirliği ile yapılacak.


Kepez’in okçuluk kurslarına yoğun ilgi Spor Kepez’in okçuluk kurslarına yoğun ilgi

Kepez Belediyesi’nin sporcu yetiştirmek için ilçe halkıyla buluşturduğu okçuluk kursları, yoğun ilgi görüyor.


Prof. Özdağ; ‘Saray Rejimi ile Devlet yönetilemez’ Siyaset Prof. Özdağ; ‘Saray Rejimi ile Devlet yönetilemez’

İYİ Parti İstanbul Milletvekili, 21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ Dostlar Platformu toplantısına konuk oldu


Teneffüs Park’ta bakım zamanı Güncel Teneffüs Park’ta bakım zamanı

Muratpaşa Belediyesi’nin Çaybaşı Mahallesi’nde bulunan Antalya’nın tek açık hava çocuk oyun dünyası Teneffüs Park, kış bakımı için kapılarını kapatıyor. 18 Kasım Pazartesi başlayacak bakım çalışmalarının en kısa sürede tamamlanması planlanıyor.


‘Motosikleti fark et’ Güncel ‘Motosikleti fark et’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, trafikte motosiklet sürücülerinin fark edilip kazaların en aza indirilmesi için her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyledi.


Şiirde Antalya 2.'si Envar’dan Eğitim Şiirde Antalya 2.'si Envar’dan

Milli Mücadelenin 100. yılı etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nce düzenlenen ‘Bir Asırdan Bin Asıra’ konulu İl geneli Ortaokullar arası şiir yarışmasında 5.sınıf öğrencisi Duru Sena Görgöz Antalya 2.si oldu.Konyaaltı Belediyesi Uluslararası Satranç Turnuvası başladı Spor Konyaaltı Belediyesi Uluslararası Satranç Turnuvası başladı

Konyaaltı Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonunun ortaklaşa düzenlediği Konyaaltı Belediyesi Uluslararası Satranç Turnuvası, 9 ülkeden A-B kategorisinde 238, yaş kategorisinde ise 220 olmak üzere toplam 458 sporcunun katılımıyla başladı.


Bahşi'den Çocukların Suça Sürüklenmesini Önlemek Araştırma Önergesi Siyaset Bahşi'den Çocukların Suça Sürüklenmesini Önlemek Araştırma Önergesi

İyi Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi, Çocukların suça sürüklenmesini önlemek, onları suça sürükleyen nedenlerin belirlenmesi ve alınması gereken önlemler konusunda meclis araştırma önergesi verdi.


BUDAK:  “AKP EYLEM PLANI HAZIRLAMAKTAN, EYLEME GEÇMEYE VAKİT BULAMIYOR” Siyaset BUDAK: “AKP EYLEM PLANI HAZIRLAMAKTAN, EYLEME GEÇMEYE VAKİT BULAMIYOR”

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere, tüm bakanlıkların yüzbinlerce lira harcayarak, süslü eylem planları hazırlamaktan, eyleme geçmeye vakit bulamadığını bildirdi.


ÇİN HEYETİNDEN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET Kemer ÇİN HEYETİNDEN BAŞKAN TOPALOĞLU’NA ZİYARET

Çin devlet temsilcisi ve Panzhou şehir belediye başkanlığı görevlisi Li Xiaouru Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.


BAŞKAN BÖCEK KEMER’DE Kemer BAŞKAN BÖCEK KEMER’DE

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.


Çevreci Komşu Kart’ta 4 milyona doğru Ekonomi/Turizm Çevreci Komşu Kart’ta 4 milyona doğru

Muratpaşa Belediyesi’nin nitelikli ambalaj atıklarıyla birlikte bitkisel atık yağ, elektrikli ve elektronik atıkların geri dönüşümünü sağlayan Çevri Komşu Kart projesiyle ilçe sakinleri marketlerde, sinema salonlarında harcayabilecekleri 3 milyon 976 bin 840 lira karşılığı puan kazandı.


Atay Uslu'dan 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü mesajı Güncel Atay Uslu'dan 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü mesajı

Antalya Ak Parti Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


ÜMMÜ ŞAHİN, MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMLARINA KATILDI
 Aksu ÜMMÜ ŞAHİN, MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMLARINA KATILDI


Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin Aksu’da düzenlenen Mevlid-i Nebi programlarına katıldı.


15 oyuncu Milli Takımlarda Spor 15 oyuncu Milli Takımlarda

Muratpaşa Belediyespor, A ve Genç Milli Kadın hentbol takımlarının 18-26 Kasım’da Antalya’da yapacağı hazırlık kampına 15 sporcusunu gönderdi. Milliler, Antalya kampında İtalya, Makedonya ve Kosova’nın katılacağı hazırlık turnuvasında mücadele edecek.


DTO’DAN KEMER’E ZİYARET Kemer DTO’DAN KEMER’E ZİYARET

DTO ( Deniz Ticaret Odası ) Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kemer Kaymakamlığı, Kemer Belediye Başkanlığı, Kemer Liman Başkanlığı ve Kemer Marina’yı ziyaret etti.


“Kaşıkla verdiğinizi kepçeyle geri aldınız Ekonomi/Turizm “Kaşıkla verdiğinizi kepçeyle geri aldınız"

KESK Antalya Şubeler Platformu; “Kaşıkla verdiğinizi kepçeyle geri aldınız. Artık yeter! İnsanca yaşayacak bir ücret, vergide adalet ve ek zam istiyoruz” şiarıyla Antalya Defterdarlığı önünde basın açıklaması gerçekleştrdi.


Uluslar arası Satranç Turnuvası başlıyor 
 Spor Uluslar arası Satranç Turnuvası başlıyor 


Konyaaltı Belediyesi, Antalya’da bir ilke daha imza atıyor. Konyaaltı Belediyesi, Antalya’da ilk kez uluslararası üst düzey sporcuların yarışacağı Konyaaltı Belediyesi Uluslararası Satranç Turnuvasının startını veriyor.


Muratpaşa güneşle aydınlanacak Güncel Muratpaşa güneşle aydınlanacak

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ilçede başta parklar olmak üzere kamusal alanlarının güneş enerjisiyle aydınlatılması üzerine çalıştıklarını belirterek, “Direklerinin tekil aydınlatmasından bataryalı sisteme kadar tüm uygulanabilir çalışmaları inceliyoruz” dedi.


Diyabete karşı seferberlik çağrısı Güncel Diyabete karşı seferberlik çağrısı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü dolayısıyla düzenlenen panelde kamu yönetimlerine toplumda diyabet riskinin azaltılması için gerekli tüm önlemleri alma çağrısında bulunurken “Bizim Teneffüs Park denememiz böyle bir çabanın sonucudur. Muratpaşa Belediyesi’ne bağlı eğitim kurumlarımızda, işletmelerimizde değerlendirmemiz ‘daha fazla önleyici tedbir nasıl alabiliriz’ noktasındadır” diye konuştu.


Parkenin Akrepleri Öğrencilerle Buluştu Spor Parkenin Akrepleri Öğrencilerle Buluştu

CIP Travel Antalyaspor erkek hentbol takımı, Fatih Ortaokulu’nda öğrencilerle buluştu. ‘Konumuz Hentbol’ adı verilen söyleşiye okulun öğretmenleri, çok sayıda öğrenci ve CIP Travel Antalyaspor’dan Başantrenör Fatih Işık, A Takım ve Altyapı Koordinatörü Osman Özoğlu, takım kaptanı Savaş Beyhan, oyunculardan Oleg Georgiyevski ve Enis Yatkın ile altyapı antrenörü Mustafa Uyar katıldı.


ANSİAD GİRİŞİMCİLİK GÜNLERİ’NDE DEĞER KATAN AKILLI TEKNOLOJİLER Teknoloji/Bilim/İnternet ANSİAD GİRİŞİMCİLİK GÜNLERİ’NDE DEĞER KATAN AKILLI TEKNOLOJİLER

Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ANSİAD) tarafından bu yıl 17’incisi ‘Değer Katan Akıllı Teknolojiler’ temasıyla gerçekleştirilen ANSİAD Girişimcilik Günleri’nin tanıtım toplantısı Akra Hotel’de gerçekleştirildi.


Çocuklara hayvan sevgisi kazandırılıyor Güncel Çocuklara hayvan sevgisi kazandırılıyor

Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi, Antalya’nın farklı bölgelerinden okulları misafir ederek, çocuklara küçük yaşta hayvan sevgisi kazandırıyor.


AİLE HEKİMLERİ SAĞLIKTA ŞİDDETE KARŞI SİYAH BALON UÇURDU Sağlık/Kadın AİLE HEKİMLERİ SAĞLIKTA ŞİDDETE KARŞI SİYAH BALON UÇURDU

Aile hekimlerinin en büyük kongresi olan AHEKON, Türkiye’nin aile hekimlerinin katılımıyla başladı. Bu yıl 10. kez düzenlenen kongre, alanında önde gelen yerli ve yabancı akademisyenlerin de katılımıyla 13- 17 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Belek’te gerçekleştirildi.


Feridun Bahşi, Bakan Selçuk'a engelli öğretmen atamalarını sordu Siyaset Feridun Bahşi, Bakan Selçuk'a engelli öğretmen atamalarını sordu

İyi Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a engelli öğretmenlerin atamasının ne zaman yapılacağını sordu.


8’inci Uluslararası Antalya Gitar Festivali başlıyor Kültür/Sanat 8’inci Uluslararası Antalya Gitar Festivali başlıyor

Muratpaşa Belediyesi ve ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği’nin düzenlendiği 8’nci Uluslararası Antalya Gitar Festivali, 21 Kasım Perşembe başlıyor. Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde 3 gün boyunca devam edecek festivalde Genel Sanat Yönetmeni Ahmet Kanneci, Massimo Delle Cese, Salvatore Daniele Pidone, Senio Diaz, İlke Türkdoğan, Doç.Dr. Okan Murat Öztürk ve Özcan Dal sahne alacak.


Vali Karaloğlu Türkiye Spor Turizmi Çalıştayı’na katıldı Spor Vali Karaloğlu Türkiye Spor Turizmi Çalıştayı’na katıldı

Vali Münir Karaloğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanlığı Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünce düzenlenen "Türkiye Spor Turizmi Çalıştayı’na katıldı.


Dün kazındı bugün asfalt dökülüyor Güncel Dün kazındı bugün asfalt dökülüyor

Muratpaşa Belediyesi, Kızıltoprak Mahallesi’nde cadde ve sokak yenileme çalışmalarına başladı. Önceki gün, deforme olmuş asfalt kazınırken, bugün asfalt kaplama çalışmaları başladı


ANTALYA TABİP ODASINDAN ''CENNET TAPINAKLARINA YOLCULUK'' Güncel ANTALYA TABİP ODASINDAN ''CENNET TAPINAKLARINA YOLCULUK''

Antalya Tabip Odası Kültür Sanat Komisyonu tarafından “Cennet Tapınaklarına Yolculuk” Temalı GAP gezisi düzenlendi. Geziye Antalya’dan Hekimler ve aileleri katıldı.


Kepez’den ‘Sporcu Gençlik Buluşmaları’ Spor Kepez’den ‘Sporcu Gençlik Buluşmaları’

Kepez Belediyesi’nin gençleri rol model alabilecekleri sporcularla buluşturan Projesi, ‘Sporcu Gençlik Buluşmaları’nın dördüncü sezon ikinci programı Kepez Ortaokulu’nda gerçekleşti.


ANSİAD’IN KONUĞU LEYLA ALATON OLDU Ekonomi/Turizm ANSİAD’IN KONUĞU LEYLA ALATON OLDU

2020 yılı için ekonomi beklentilerinin olumlu olduğunu kaydeden Leyla Alaton, “2020 yılında ekonomi çok hızlı bir ivme kazanacak” dedi.


Feridun Bahşi, Bakan Pakdemirli'ye tarım ilacını sordu Siyaset Feridun Bahşi, Bakan Pakdemirli'ye tarım ilacını sordu

İyi Parti Milletvekili Feridun Bahşi, İnsan sağlığını tehdit eden ve Antalya'lı çiftçilerimizin çok sık kullandığı tarım ilacı hakkında Tarım ve Orman Bakanı Bekir PAKDEMİRLİ tarafından cevaplandırılması için soru önergesi verdi.


CHP'Lİ ÖZER: Ekonomi/Turizm CHP'Lİ ÖZER: "ET ve SÜT KURUMU 20 GÜNDÜR KESİM YAPMIYOR"

Tarım ve Orman Bakanlığının komisyondaki bütçe görüşmeleri sırasında CHP’li Özer’in Et ve Süt Kurumu’nun depolarındaki 50 bin ton etin ne olacağı sorusuna Bakan Pakdemirli “Et ve Süt Kurumu ürünleri yurtdışı pazarlara satmak için müşteri arıyor” yanıtını verdi.


Hemşirelik Fakültesi’nde Öğrenciler ve Mezunlar Buluştu Eğitim Hemşirelik Fakültesi’nde Öğrenciler ve Mezunlar Buluştu

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi, öğrenci-mezun buluşması kapsamında Geleneksel Aşure Etkinliği düzenlendi.


Antalya’da Bu Yılbaşı Hareketli Geçecek Ekonomi/Turizm Antalya’da Bu Yılbaşı Hareketli Geçecek

Tüm dünyada pazar payı en yüksek turizm dönemlerinden olan noel, bu yıl Antalya’da son derece hareketli geçecek. 21-31 Aralık tarihleri arasında Noel Baba’nın evi olan Antalya’da düzenlenecek Yeni Yıl Market (Christmas Market) etkinliği ile turist sayısında artış hedefleniyor.


Eğitim "İnsan Tüketim Canavarına Dönüşmemeli"

Şırnak Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İbrahim Baz, Antalya Mevlevîhânesi İrfan Meclisi’ndeki söyleşisinde, tasavvuftaki “bir lokma, bir hırka” anlayışının yanlış yorumlandığını ve kötüye kullanıldığını söyledi.


Akdeniz Üniversitesi’ne İş Fikirleri Yarışmasında Birincilik Ödülü Eğitim Akdeniz Üniversitesi’ne İş Fikirleri Yarışmasında Birincilik Ödülü

Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde, Antalya Sanayici ve İş insanları Derneği (ANSİAD) Girişimcilik Günleri kapsamında, Antalya Bilim Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi işbirliği ile "İş Fikirleri Yarışması" düzenlendi.


KAZANAN TÜRK-ALMAN DOSTLUĞU OLDU Kemer KAZANAN TÜRK-ALMAN DOSTLUĞU OLDU

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi’nin destekleriyle bu yıl ilk defa düzenlenen Alman Konsoloslukları futbol turnuvasına katıldı.


Antalyaspor cimnastik takımı Türkiye Üçüncüsü Spor Antalyaspor cimnastik takımı Türkiye Üçüncüsü

Türkiye Cimnastik Federasyonu faaliyet programında yer alan Küçükler Federasyon Kupası Bireysel ve Grup Müsabakaları, 15-16-17 Kasım tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirildi.


Antalyaspor Stjepan Tomas ile sözleşme imzaladı Spor Antalyaspor Stjepan Tomas ile sözleşme imzaladı

Antalyaspor, Stjepan Tomas ile sözleşme imzaladı. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine, Başkan Ali Şafak Öztürk katıldı.


KEMER DAHA YEŞİL OLACAK Kemer KEMER DAHA YEŞİL OLACAK

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki faaliyetlerine devam ediyor.


TOROSLARIN KADINLARI GAZİ MECLİSTE Siyaset TOROSLARIN KADINLARI GAZİ MECLİSTE

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 12 Kasım Salı günü TBMM’de partisinin grup toplantısında Antalyalı kadınlar ile buluştu.


HAKAN AYSEV “ÇARDAŞ PRENSESİ” OPERETİ İLE ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat HAKAN AYSEV “ÇARDAŞ PRENSESİ” OPERETİ İLE ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Hakan Aysev, Antalya Devlet Opera ve Balesi’nin 23 Kasım’da sahneleyeceği dünyaca ünlü “Çardaş Prensesi” operetinde Edwin Ronald rolü ile sanatseverlerle buluşacak.


MOĞOLİSTAN’DAN GELEN HEYET BAŞKAN TOPLAOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ Kemer MOĞOLİSTAN’DAN GELEN HEYET BAŞKAN TOPLAOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Moğolistan’dan gelen devlet yetkilileri ile bir ara geldi.


ANTALYA OSB’YE İKİNCİ İTFAİYE BİNASI Güncel ANTALYA OSB’YE İKİNCİ İTFAİYE BİNASI

Antalya OSB 2’nci Kısım Alanına yapılan ek itfaiye binası ile Bölgede çıkacak olası yangınlara daha kısa sürede ve daha etkili müdahalede bulunulacak.


Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde Tropik Meyve Hasadı Eğitim Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde Tropik Meyve Hasadı

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Araştırma ve Uygulama Çiftliğinde yetiştirilen tropik meyvelerin hasadı gerçekleştirildi. Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal pitaya meyvelerinin ilk hasadını eline bahçe makası alarak kendisi başlattı.


Öğrencilerden Huzurevi’ne Anlamlı Ziyaret Güncel Öğrencilerden Huzurevi’ne Anlamlı Ziyaret

Akdeniz Üniversitesi Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri huzurevini ziyaret etti. Güler yüzleriyle büyüklere mutluluk veren öğrenciler yaşlı gönülleri sevindirmenin huzurunu yaşadı.


AKSU BELEDİYESİNDEN SIFIR ATIK VE GERİ DÖNÜŞÜM EĞİTİM SEMİNERİ Aksu AKSU BELEDİYESİNDEN SIFIR ATIK VE GERİ DÖNÜŞÜM EĞİTİM SEMİNERİ

Aksu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü “Atık Yönetim Planı” ve “Sıfır Atık Projesi” çerçevesinde Çalkaya 75.Yıl Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerine Sıfır Atık ve Geri Dönüşüm Çalışması Eğitim Semineri verdi.


BAŞKAN TOPALOĞLU, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ Kemer BAŞKAN TOPALOĞLU, YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Ayışığı Koyu yolundaki yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.


CHP’DEN KONAKLAMA VERGİSİNE TEPKİ Ekonomi/Turizm CHP’DEN KONAKLAMA VERGİSİNE TEPKİ

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, torba yasa ile getirilen konaklama vergisi uygulamasına karşı çıkarak, ayakta kalan tek sektörün paçasından aşağı çekilmeye çalışıldığını söyledi. Budak, konaklama vergisinin sadece yabancı turistlerden alınması ve gelirinin de belediyelere aktarılmasını önerdi.


Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin 2’nci Taksit Ödemelerinde Son Tarih 2 Aralık Ekonomi/Turizm Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin 2’nci Taksit Ödemelerinde Son Tarih 2 Aralık

Emlak ve çevre temizlik vergilerinin 2019 yılı ikinci taksit ödemesi 2 Aralık'ta sona erecek. Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, emlak vergisinin arazi, arsa ve binalar için servete dayalı olarak belediyeler tarafından tahsil edilen bir vergi olduğunu belirterek, "Ülkemizde emlak vergisi tespitleri gerçeği maalesef yansıtmıyor. Burada değer haritaları üzerinden kalıcı bir çözüme ihtiyacımız var" dedi.


CHP'Lİ ZEYBEK: Ekonomi/Turizm CHP'Lİ ZEYBEK: "TURİZM İŞÇİSİ YOK SAYILMAMALI"

CHP Antalya Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Rafet Zeybek TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Kültür ve Turizm Bakanlığı bütçesi görüşmelerinde yaptığı konuşmada turizm işkolunda çalışan emekçilerin sorunları ve çözüm önerilerini gündeme taşıdı.


MANAVGAT BELEDİYESİ DEMİRCİLER PARKI’NI YENİLEDİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ DEMİRCİLER PARKI’NI YENİLEDİ

Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Demirciler Mahallesi’nde bulunan parkta yenileme çalışması başlattı.


Konyaaltı’nda ‘Yangın Güvenliği’ konuşuldu… Güncel Konyaaltı’nda ‘Yangın Güvenliği’ konuşuldu…

Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet ve Fuar Merkezinde bir birinden farklı fuar ve panele ev sahipliği yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, son olarak Antalya İçmimarlar Odası tarafından düzenlenen “Otel Yapılarında Yangın Güvenliği Paneli”ne katıldı.


LASDER’DEN EKİM AYI ÖTL REKORU Ekonomi/Turizm LASDER’DEN EKİM AYI ÖTL REKORU

Lastik Sanayicileri Derneği (LASDER), kurulduğu 2007 yılından bugüne kadar tüm zamanların toplama miktarında bir rekora imza atarak ekim ayı içerisinde 23 bin ton Ömrünü Tamamlamış Lastiği (ÖTL) geri kazandırmayı başardı.


Başkan Günay, “Kaş OSB’de sona gelindi” Kumluca Başkan Günay, “Kaş OSB’de sona gelindi”

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı(KUTSO) Murat Hüdavendigar Günay ve KUTSO Yönetimi, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile istişare toplantısı yaptı.


Başkan Genç, LÖSEV gönüllülerini ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, LÖSEV gönüllülerini ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Genel Koordinatör Yardımcısı Füsun Emecan Özcan ve İl Koordinatör Yardımcısı Özlem Uğurel’i ağırladı. Başkan Genç’in 2-8 Kasım Lösemi Haftası kapsamında farkındalık paylaşımları nedeniyle teşekkür eden LÖSEV gönüllüleri günün anısına LÖSEV kupası ve kitapçığı hediye etti.


ANSİAD ve MURATPAŞA’DAN GİRİŞİMCİLİK PROTOKOLÜ Ekonomi/Turizm ANSİAD ve MURATPAŞA’DAN GİRİŞİMCİLİK PROTOKOLÜ

ANSİAD tarafından hayata geçirilen ‘Girişimciliğin Ortak Dili’ AB Projesi kapsamında açılacak olan İnovatif Düşünme ve Girişimcilik Atölyesi’nin temelleri Muratpaşa Belediyesi’nin desteğiyle ASSİM’de atılıyor


Sanayi Üretim Endeksi açıklandı Ekonomi/Turizm Sanayi Üretim Endeksi açıklandı

Ülkemizde sanayi üretimi bir önceki yılın aynı ayına göre %3,4 arttı.


Kepez’de Futbol Şöleni heyecanı Spor Kepez’de Futbol Şöleni heyecanı

Kepez Belediyesi’nin geçtiğimiz gün açılışını gerçekleştirdiği Duacı Semt Spor Sahası’nda düzenlenen ‘Bölge Okulları Sınıflar Arası Futbol Şöleni’ büyük bir heyecanla devam ediyor.


ATSO Tarım Kümesi Özbekistan’da Temaslarda Bulundu Ekonomi/Turizm ATSO Tarım Kümesi Özbekistan’da Temaslarda Bulundu

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)’nın T.C. Ticaret Bakanlığı'nın “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” (UR-GE) desteği kapsamında, yürütmekte olduğu 'ATSO Tarım Kümesi Projesi' üçüncü yurtdışı faaliyetini Özbekistan’da düzenledi.


Kızıltoprak’ta buluştular Güncel Kızıltoprak’ta buluştular

Muratpaşa’nın en kalabalık mahallelerinden Kızıltoprak’ın muhtarı Mustafa Yılmaz, düzenlendiği etkinlikte Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Muratpaşa, Konyaaltı ve Aksu kaymaklamarı bir araya geldi. Kahvaltıda hem mahalle hem de Antalya konuşuldu.


Muratpaşa Belediyesi ve ANSİAD’dan Teknoloji eğitimi için dev işbirliği Teknoloji/Bilim/İnternet Muratpaşa Belediyesi ve ANSİAD’dan Teknoloji eğitimi için dev işbirliği

Muratpaşa Belediyesi, Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (ANSİAD) ’Girişimciliğin Ortak Dili’nin paydaşı oldu. Belediye Başkanı Ümit Uysal ve ANSİAD Başkanı Akın Akıncı tarafından imzalanan protokolle, projenin inovatif düşünce ve girişimcilik atölyesi kısmını belediye iş birliğinde hayata geçirilecek.


DİŞ KAYBI YÜZDE YAŞLANMAYA NEDEN OLUYOR Sağlık/Kadın DİŞ KAYBI YÜZDE YAŞLANMAYA NEDEN OLUYOR

Ağızda oluşan diş aşınmaları, kırılmaları ya da diş kaybı, yüz yapısında deformasyona ve yaşlanmaya yol açıyor.


 “MADAMA BUTTERFLY Kültür/Sanat “MADAMA BUTTERFLY" KAÇIRAN VE YENİDEN İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN TEKRAR SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, kapalı gişe sahnelediği Puccini’nin Uzakdoğu ezgileri ile süslediği dünyaca ünlü “Madama Butterfly” operasını kaçıran ve yeniden izlemek isteyen sanatseverler için tekrar sahneliyor.


Parkenin Akrepleri Seri Peşinde Spor Parkenin Akrepleri Seri Peşinde

Erkekler Hentbol Süper Lig’de üst üste iki maçını kazanan CIP Travel Antalyasporumuz, seriyi 3 maça çıkarmak istiyor. Başantrenörümüz Fatih Işık, geçen hafta kazanılan Rize Güneysu ve bu hafta oynanacak olan Bursa Nilüfer Belediyespor maçları ile ilgili değerlendirmede bulundu.


ANTALYA TARIMINDA TROPİK MEYVELER YENİ ALTERNATİF Ekonomi/Turizm ANTALYA TARIMINDA TROPİK MEYVELER YENİ ALTERNATİF

Vali Münir Karaloğlu, Pitaya (ejder meyvesi) ve muz seralarını gezip Antalyalı çiftçilerin tropik meyve üretiminde büyük bir artış olduğunu açıkladı.


Başkan Esen, “Mahalle Buluşmaları”na devam ediyor
 Güncel Başkan Esen, “Mahalle Buluşmaları”na devam ediyor


Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, geçtiğimiz günlerde Çakırlar Mahallesiyle ilkini başlattığı “mahalle buluşmaları”nın ikincisine Pınarbaşı Mahallesiyle devam ediyor. Pınarbaşı Mahallesi sakinleri, site yöneticileri ve esnaf ile bir araya geldi.


Siyaset "HER YIL EN AZ 10 BİN MADEN İŞLETME RUHSATI VERİLİYOR"

Çevre Bakanlığının bütçe komisyonundaki görüşmesinde maden ocaklarının hızla arttığına dikkat çeken ve her yıl en az 10 bin maden işletme ruhsatı verildiğini belirten CHP’li Özer, Bakan’a “Neden yöre halklarının şikayet ve itirazlarını duymazdan geliyorsunuz?” diye sordu.


Başkan Uysal, küçük öğrencilerle Güncel Başkan Uysal, küçük öğrencilerle

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyenin Bayındır - Soğuksu Mahallelerinde bulunan Münir Özkul Kreşi’ni ziyaret etti. 100 öğrencisi bulunan kreşte sınıfları tek tek ziyaret eden Başkan Uysal, çocuklarla oyunlar oynamayı da ihmal etmedi.


DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ'NDEN GENÇLER İÇİN YENİ AVRUPA FIRSATLARI Döşemealtı DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ'NDEN GENÇLER İÇİN YENİ AVRUPA FIRSATLARI

Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) hazırladığı projelerle ilçenin ve ülkemizin gençlerini Avrupa'ya göndermeye devam ediyor. AB Erasmus+ programı kapsamında kabul edilen 3 projesi olan Döşemealtı Belediyesi'nin Avrupa Dayanışma Programı kapsamında ilk projesi "Gönüllü Olma Zamanı" kabul edilerek hibe almaya hak kazandı.


Döşemealtı'nda 1961 fidan toprakla buluştu Döşemealtı Döşemealtı'nda 1961 fidan toprakla buluştu

Tarım ve Orman Bakanlığının başlattığı Geleceğe Nefes kampanyasında 11 Kasım'da saat 11:11'de, 81 ildeki 2023 noktada 3 saat içinde 11 milyon fidan toprakla buluştu. Kampanya kapsamında Döşemealtı'nda tüm kamu kurumlarında 1961 fidanın dikimi gerçekleştirildi. Döşemealtı Belediyesi’n de 3 noktada 623 fidan dikimi gerçekleştirildi.


Kızıltoprak yenileniyor Güncel Kızıltoprak yenileniyor

Muratpaşa Belediyesi, 10 yıl içinde nüfusu iki katına çıkan Kızıltoprak Mahallesi’nde cadde ve sokak yenileme çalışmalarına başladı. Çalışmalar 12 cadde ve sokağa kapsıyor.


Sağlık harcamaları istatistikleri açıklandı Ekonomi/Turizm Sağlık harcamaları istatistikleri açıklandı

Ülkemizde sağlık harcamaları 165 milyar 234 milyon TL olarak gerçekleşti.


Kırmızı Et Üretim İstatistikleri açıklandı. Ekonomi/Turizm Kırmızı Et Üretim İstatistikleri açıklandı.

Ülkemizde toplam kırmızı et üretimi III. çeyrekte 443 014 ton olarak tahmin edildi.


Kemer "EN İYİ HİZMET, EĞİTİME YAPILAN HİZMETTİR"

Eğitim anlamında yapılan hizmetlerden dolayı adından sıkça söz ettiren Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’de eğitim ve öğretime destek veren hayırsever Güner Yanık’a plaket verdi.


E-UYGULAMALAR KONULU EĞİTİM SEMİNERİ YAPILDI Eğitim E-UYGULAMALAR KONULU EĞİTİM SEMİNERİ YAPILDI

E-UYGULAMALAR KONULU EĞİTİM SEMİNERİ ANTALYA SMMM ODASI'NDA YAPILDI


KEPEZ’Lİ KADINLAR GENCER’E EMANET... Siyaset KEPEZ’Lİ KADINLAR GENCER’E EMANET...

İYİ Parti’nin tüzük değişikliği sonrasında il ve ilçelerde Kadın Kolları Başkanlığı kurulması kararının ardından Antalya’da ilk adım atıldı ve 2014 yılında AKP’den istifa eden Havva Gencer; İYİ Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atandı.


Ekim Ayında Gündemin Adı “Barış Pınarı Harekâtı” Siyaset Ekim Ayında Gündemin Adı “Barış Pınarı Harekâtı”

Medya Takip Merkezi (MTM), Ekim ayında yaşanan siyasi gelişmelerin nabzını tuttu. Yapılan incelemeye göre, medyanın gündeminde Barış Pınarı Harekâtı vardı. Rusya ile imzalanan Soçi Mutabakatı ise medyaya yansıyan diğer bir siyasi başlık oldu.
İşte MTM’nin siyaset gündemini mercek altına aldığı araştırmanın detayları…


Ekim Ayının Ekonomi Gündemini Barış Pınarı Harekâtı Belirledi!
 Ekonomi/Turizm Ekim Ayının Ekonomi Gündemini Barış Pınarı Harekâtı Belirledi!


Medya Takip Merkezi (MTM), Ekonomi Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada geçtiğimiz ayın ekonomi başlıklarını belirledi. Rapora göre Ekim ayı ekonomi haberlerinde en çok dolar konusuna yer verildi. İşte MTM’nin hazırladığı ekonomi raporunun ayrıntıları…Potanın yıldızları sezona galibiyetle başladı Spor Potanın yıldızları sezona galibiyetle başladı

Kepez Belediyespor Kulübü’nün U18 Genç Basketbol Takımı sezonun ilk maçında galibiyet elde etti. Potanın yıldızları, Antalya Basketbol Kulübü’nü 48-37 mağlup etti.


ANTALYA OSB’YE 7 BİN FİDAN DİKİLDİ Güncel ANTALYA OSB’YE 7 BİN FİDAN DİKİLDİ

Antalya OSB sanayicileri, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında Bölgeye 7 bin fidan dikti.


SİNAN MEYDAN'DAN “CUMHURİYET VE ATATÜRK” KONFERANSI Güncel SİNAN MEYDAN'DAN “CUMHURİYET VE ATATÜRK” KONFERANSI

TARİHÇİ - YAZAR SİNAN MEYDAN’IN KATILDIĞI “CUMHURİYET VE ATATÜRK” KONULU KONFERANS ANTALYA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI'NDA YAPILDI


Yaşlı Meclisi, aralıkta toplanıyor Güncel Yaşlı Meclisi, aralıkta toplanıyor

Muratpaşa’da demokratik katılımcılığı esas alan kent yaşamının kurulmasında önemli çalışmalardan biri olacak Yaşlı Meclisi’nin üyeleri belirlendi. Yaşlı Meclisi, ilk toplantısını Aralık ayı içinde gerçekleştirecek.


Güreşte birincilik Kepez'in  Spor Güreşte birincilik Kepez'in

10 Kasım Atatürk’ü Anma Programları kapsamında düzenlenen güreş müsabakalarında Kepez Belediyespor Kulübü sporcuları 1 altın, 1 gümüş madalyanın sahibi oldu.


Kepez’in Tekvando takımı gururlandırdı Spor Kepez’in Tekvando takımı gururlandırdı

10 Kasım Atatürk’ü Anma Spor Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Tekvando müsabakalarında Kepez Belediyesi Spor Kulübü 3 derece kazandı


Konyaaltı Belediyesi Oda Orkestrası yine şaşırttı Kültür/Sanat Konyaaltı Belediyesi Oda Orkestrası yine şaşırttı

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’in talimatıyla kurulan ve müziği sokağa taşıyan Konyaaltı Belediyesi Oda Orkestrası, “Atatürk’ü Anma Konseri”yle bu kez bir alışveriş merkezindeydi…


‘Antalya için işbirliğine hazırız’ Ekonomi/Turizm ‘Antalya için işbirliğine hazırız’

Muratpaşa Belediye başkanı Ümit Uysal, Antalya’nın kitle turizminde dünyanın sayılı destinasyonları arasında yer aldığını belirterek, “Ancak, bu kent 12 ay turizm gerçekleştirilecek her türlü potansiyele sahip. Bu potansiyeli ortaya çıkarmak, harekete geçirmek için her türlü işbirliğine hazırız” dedi.


KUMBUL: Siyaset KUMBUL: "TEK İSTEKLERİ İNSANCA, HAKÇA BİR YAŞAMDI"

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul geçtiğimiz hafta Türkiye’yi sarsan siyanürlü intihar olayları hakkında yazılı bir açıklama yaptı.


Döşemealtılı futbıolculardan örnek davranış Döşemealtı Döşemealtılı futbıolculardan örnek davranış

Asker selamıyla ATA'mızı anıp, taktıkları maskelerle lösemiye dikkat çektiler...


Konyaaltı TSM’den Atatürk’ü Anma Konseri…
 Kültür/Sanat Konyaaltı TSM’den Atatürk’ü Anma Konseri…


Konyaaltı Belediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirildiği anma konseri düzenledi.


ANTALYA OSB’DEN SANAYİCİLERE YENİ NESİL İHRACAT HİZMETİ Ekonomi/Turizm ANTALYA OSB’DEN SANAYİCİLERE YENİ NESİL İHRACAT HİZMETİ

Antalya OSB Dış Ticaret İstihbarat Merkezi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Törende konuşan Başkan Ali Bahar, “Sanayicimize sağlayacağımız inovasyon ve istihbarat altyapısı ile ülkemize ve milletimize daha fazla fayda yaratacağız” dedi.


Binler “Ata’ya Saygı Yürüyüşünde” buluştu Güncel Binler “Ata’ya Saygı Yürüyüşünde” buluştu

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlendiği 10 Kasım Ata’ya Saygı Yürüşü’nde binler buluştu. Ellerinde meşaleler ve metrelerce uzanan Atatürk posterleri, Türk bayraklarıyla Antalyalılar, Atatürk Kent Meydanı’ndan Erdal İnönü Kent Parkı’nda 4.5 kilometrelik yolu aydınlattı. Belediye Başkanı Ümit Uysal da eşi Ümran Uysal’la birlikte kortejin en önünde yer aldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71263 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...