Pazartesi, 19 Ağustos 2019
Spor Otizmli Çocukların Eğitimi için Runatolia’da Koştular!

Tohum Otizm Vakfı gönüllü koşucuları, otizmli çocuklara eğitim desteği için Runatolia’da koştu. Tüm koşucular, otizme dikkat çekebilmek ve otizmli çocukların bağımsız, özgür bireyler olarak yaşayabilmeleri için koşarak destek oldular.


Spor Otizmli Çocukların Eğitimi için Runatolia’da Koştular!

Tohum Otizm Vakfı gönüllü koşucuları, otizmli çocuklara eğitim desteği için Runatolia’da koştu. Tüm koşucular, otizme dikkat çekebilmek ve otizmli çocukların bağımsız, özgür bireyler olarak yaşayabilmeleri için koşarak destek oldular.


Güncel YÖRSİAD, RUNATOLİA MARATONUNDA 
AÇEV'İN 'İLK İŞ BABALIK' KAMPANYASI İÇİN KOŞTU

Maratona, YÖRSİAD’ın desteklediği ve sponsor olduğu Balkan Dağ Koşusu Şampiyonu Milli sporcu Yasemin Zengin’de katılırken, AÇEV'in “İlk İş Babalık” kampanyasına destek olan Yörük Sanayici ve İş Adamları hem koştular hem de kampanyaya destek oldular.


Spor ODTÜ MEZUNLARI VE DOSTLARI GELECEK İÇİN KOŞTULAR....

Antalya’da her yıl düzenlenen Runatolia Maratonu’na bu yıl ilk defa 75 resmi koşucu, 100 Gönüllü Koşucu ve 150 öğrencisi ile katılan ODTÜ ANTALYA MEZUNLAR DERNEĞİ çok büyük bir başarıya imza attı.


Güncel Emine Erdoğan: ‘15 Temmuz halk devrimidir’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Antalya’da 15 Temmuz Şehit Aileleri ve yakınlarıyla kahvaltıda buluştu. 15 Temmuz’un dünyada benzeri olmayan bir halk devrimi olduğuna dikkat çeken Emine Erdoğan, “Yüreklerindeki iman, kalplerindeki vatan aşkıyla tankları durduran milletimiz inşallah 16 Nisan’da da darbe zihniyetini ebediyen tarihe gömecektir” dedi.


Güncel BU KEZ MURATPAŞA’YA KOŞTULAR

Muratpaşa’nın Yenigöl Mahallesi’nde seradan çıkıp spora koşan kadınlar tam da istedikleri gibi bir salona kavuşmanın mutluğuyla şalvarları, yazmaları ve sabah saatlerinde topladıkları maydanozlarıyla teşekkür için Muratpaşa Belediyesi’ne geldi, Başkan Ümit Uysal’ın konuğu oldu.


Spor Uluslararası RunatoliaAntalya Maratonu koşuldu

Bu yıl 11’ncisi düzenlenen Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu’nda renkli görüntüler ve anlamlı mesajlar dikkati çekti.


Spor TerraityRun koşusu ve Corendon Çek Çek yarışından renkli görüntüler

Sağlıklı yaşamı benimseyenlerin koştuğu ve sosyal mesajların verildiği TerraCityRun’a 3 bin 200 kişi katıldı


Geleceğin tohumları için adım attılar

Adım Adım Oluşumu, Avrasya Maratonu’nda, Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nin Tohum Takas Ağı Projesi’ne destek olmak üzere, yaşamın sürekliliğini temsil eden tohumlar için koştu.


Kemer Vampir olmaya koştular

Olympos Teleferik İşletmesi tarafından Tahtalı Dağı’nın zirvesinde dolunayda düzenlenen ikinci bir “Drakula Partisi” birincisinden de kalabalık oldu. Yaklaşık 400 kişi, dolunay altında siyah ve kırmızı renklerin hakim olduğu partide özgürce eğlendi.


Siyaset Arınç, ah aldı!

BES Genel Başkanı Gürkan Avcı, ‘İşçi ve memur için kriz sadece sanal’ şeklinde konuşan AKP Manisa Milletvekili Bülent Arınç’a, “İşten çıkarılan yüz binlerce işçi için, kredi borcunu ödeyemeyen yüz binlerce memur için yaşanan ekonomik krizi ‘sanal’ olarak değerlendiren Arınç’ı tüm çalışanlar ve emekçiler adına kınıyorum." dedi.


Kemer Başkan Şeker Kuzdere’de seçim startını verdi

29 Aralık 2009 da düzenlenecek yerel seçimler için geriye sayım başlarken, Kemer’de de hareketlilik başladı. Ak Parti Kemer İlçe Teşkilatı Kemer’in mahallerinde de seçim ofisleri açtı.


Spor Antalyaspor güç depoluyor

Antalyasporlu futbolcular, ikinci yarıya komando eğitimini aratmayacak antrenmanlarla hazırlanıyor.


İstanbul'da terör saldırısı: 15 ölü, 150 yaralı

Güngören’de düşük şiddetli patlama üzerine, ne olduğunu anlamak için olay yerine toplanan vatandaşlar, ikinci büyük patlamanın kurbanı oldular. Patlamada 15 kişi yaşamını yitirdi, 150’ye yakın kişi yaralandı.


Güncel Hakemler fiziksel yeterlilikten geçti

Turkcell Süper Lig ve Türk Telekom Lig A Kategorisi hakemleri fiziksel yeterlilik testinden geçti.


Güncel Engelli sporcu öğrenciler yarıştı

Atatürk´ün doğumunun 125´inci yıl dönümü dolayısıyla Antalya´da zihinsel engelliler arasında atletizm yarışması düzenlendi.


Güncel Atletizm bölge seçmeleri Manavgat´ta yapıldı

Atletizmi geliştirme projesi kapsamında Atletizm Antalya İl Temsilciliği ve Manavgat İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen Atletizm Bölge Seçmeleri Manavgat´ta yapıldı.


Güncel Atletizm elemeleri Manavgat´ta yapıldı

Türkiye Atletizm Federasyonu Antalya İl Temsilciliği´nin organize ettiği atletizm bölge seçmeleri, Manavgat´ta yapıldı.


Güncel ´İnsan Hakları´ Atletizm Yarışması...

´´İnsan Hakları Haftası´´ dolayısıyla Antalya´da Görme ve Zihinsel Engelliler Atletizm Yarışması düzenlendi.


Güncel Dersi bırakıp, yangın söndürmeye koştular

Antalya Doğu Garajı mevkiinde halk pazarının kurulduğu yerde bulunan bir evde çıkan yangın itfaiye ekiplerine zor anlar yaşattı.


E-bülten Gurubu

bize katılın ...