Cuma, 18 Ekim 2019
Güncel Kepez’in caddeleri çiçek açıyor

Kepez Belediyesi, ‘Yeşil Seferberliği’ kapsamında Hamza Taş Bulvarı orta refüjünü zakkum ağaçlarıyla donattı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından 5 bin 500 adet zakkum ağacı dikildi.


Ekonomi/Turizm İstihdamda güç birliği projesi imzalandı

Kepez Belediyesi ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası arasında ‘İş İstihdamı Yönlendirme Protokolü’ imzalandı.


Güncel Tütüncü’den Hayvanları Koruma Günü’nde anlamlı etkinlik

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde Dokumapark’da bir araya geldiği çocuklarla, vince çıkarak ağaçlara kuş yuvası astı. Tütüncü, bu anlamlı günde Kepez’e hayvan ambulansı kazandırma sözünü de verdi.


Güncel Altınova’ya beş yıldızlı spor tesisi

Kepez Belediyesi’nin Altınova Düden Mahallesi’nde 15 bin 430 metre kare alan üzerine inşa ettiği semt spor sahası törenle hizmete açıldı.


Güncel Kepez’e 21 yeni semt parkı

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 2019 Ocak ayından itibaren ilçeye toplamda 44 bin 639 metre karelik, 21 yeni semt parkı kazandırdı.


Güncel Tütüncü, “Yeşil belediyeciliğe devam”

Kepez’in semt parklarını gezen Başkan Tütüncü, bugüne kadar ilçeye 3 milyon metre karenin üzerinde yeşil alan kazandırdıklarını belirterek, “Yeşil belediyeciliğe devam” dedi.


Güncel Tütüncü, Kepez’in Yeşil Seferberliği’ni inceledi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sıcak asfalt ve kaldırım çalışmaları tamamlanarak, ‘Yeşil Seferberliği’ kapsamında zeytin ve portakal ağaçlarıyla süslenen Kepez’in cadde ve sokaklarında incelemelerde bulundu.


Güncel Habibler Mahallesi’ne Yeni Semt Parkı

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Habibler Mahallesi’ne yeni bir semt parkı daha kazandırıyor.


Güncel Her şey güzel bir Kepez için

Kepez’de başlayan yeşil seferberliği ile daha da yeşillendirilen DokumaPark, Antalyalılara doğanın kucağında bir yaşam alanı sunuyor.


Güncel Gönül sofraları Tütüncü ile personelini buluşturdu

Belediye personeli ve muhtarların katıldığı iftar yemeğinde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar” sözünü örnek vererek, “Bizde milletimize hizmet yolunda dur durak bilmeyenlerdeniz.” dedi.


Siyaset 
Tütüncü’den MHP’ye teşekkür

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 31 Mart Yerel Seçimleri’ndeki katkılarından ve desteklerinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi Kepez İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek, teşekkür etti.


Güncel Çavuşoğlu’ndan Tütüncü’ye hayırlı olsun ziyareti

Kepez Belediye Başkanlığı koltuğuna 3’ncü kez oturan Hakan Tütüncü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Sosyal belediyeciliğin ve gönül belediyeciliğinin ne olduğunu 10 senedir halkımıza ve bizlere burada yaşatıyorsunuz” dedi.


Siyaset VARSAK ÇIKARTMASI

Dr. Murat Dinç, seçime doğru son günlere girilirken Varsak’ta muhteşem bir mitinge imza attı. Millet İttifakı’nın milletvekilleri Gürsel Tekin, Rafet Zeybek, Hasan Subaşı ve Tuba Vural Çokal’ın da yer aldığı mitinge yaklaşık 3 bin kişi katıldı


Güncel Kepez’e Altınova Müzesi kuruluyor

Başkan Hakan Tütüncü, bölgenin köklü ailelerinin yaşantılarını anlatan, tarımla ilgili yapılan faaliyetleri gösteren ve eski Altınova Belediyesi’nin hatıralarını yaşatan bir Altınova Semt Müzesi kuracaklarını söyledi.


Siyaset KEPEZ’DE TORPİL DÖNEMİ BİTİYOR

Millet İttifakı CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, belediyede torpil döneminin sona ereceğini söyledi.


Güncel Tütüncü’den şehrin ciğerlerine hukuk kalkanı

ANSİAD’ın konuğu olan Başkan Hakan Tütüncü, Vakıf Çiftliği ve eski Dokuma Fabrikası arazisi için hukuk sisteminin önerdiği bütün koruma tedbirlerini aldıklarını söyledi.


Güncel Kepez’e Anadolu geliyor

Başkan Hakan Tütüncü, küçük bir Türkiye olarak bilinen Kepez’e, Anadolu şehirlerin kültürlerini tanıtacakları Anadolu Kent kültürleri Kompleksi ve Anadolu Evleri Mahallesi yapacaklarını açıkladı.


Siyaset ANNE KARNINDAN ÖLENE DEK

Seçime doğru hızla yaklaşırken, çalışmalarını hızlandıran CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, Antalya Bulvarı ve Ziya Gökalp Caddesi esnafını ziyaretinin ardından, Gaziantep Yavuzeli Derneği ve Eruhlular Derneği’ne konuk oldu


Güncel Düdenbaşı Tütüncü ile daha güzel

Başkan Hakan Tütüncü, mülkiyet, imar problemlerinin çözümü ve temel belediyecilik hizmetleriyle gecekondu görünümünden modern bir şehir kimliğine kavuşturduğu Düdenbaşı Mahallesi’ni, yeni yatırımlarla güzelleştirmeye devam edecek.


Siyaset Kepez’de miting coşkusu

Yerel seçimlere sayılı günler kala Kepez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, coşkulu mitinglerle hemşeriyle bir araya geliyor. Tütüncü, mahalle mitinglerinde örnek projelerle cazibe merkezine dönüştürülecek olan Varsak’a müjde üstüne müjde verdi.


Siyaset DİNÇ, ŞEN ŞAKRAK

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, Güneş Mahallesi’nde mahalleliyle bir toplantı gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu toplantıda, barış ve kardeşlik mesajı verildi


Güncel Şehitler müzesinin temeli fetih günüde atılıyor

Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Şehitler Müzesi’nin temelini, İstanbul’un fethinin tarihi olan 29 Mayıs’ta atacaklarını açıkladı.


Siyaset DİNÇ, TAM GAZ

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sabah saatlerinde Konyaaltı Kent Meydanı’nda Anadolu Birliği’nin düzenlediği kahvaltıya katılan Dinç, ardından Kanal Mahallesi’nde esnafı ziyaret etti


Siyaset KEPEZ’E ALTERNATİF TURİZM

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, esnaf ve dernek ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Çerkez Derneği’nde konuşan Dinç, “Kepez’in kalbine bir hemşehri köyü kuracağız” dedi


Güncel Kepez’e kuş pazarı Başkan Hakan Tütüncü, güvercin severlere, Nisan ayı içerisinde Kepez’de güzel bir kuş pazarı açacaklarının müjdesini verdi.


Siyaset Başaran’dan Dr. Dinç’e ‘Başaracağız’ sözü

Cumhuriyet Halk Partisi Kepez Belediye Meclis Üyesi Adayı Oktay Başaran, CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç ve seçim çalışmalarında görev alan partililerle B Business Hotel’de düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi.


Güncel Tütüncü,” Kepezlilerin güveni ile yola çıktık”

İlçesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi’nin(SKM) açılışına katılan Kepez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti Kepez Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Kepezlilerden aldıkları güven ile yola çıktıklarını belirterek, 1 Nisan’dan itibaren yepyeni bir dönemi hayata geçireceklerini söyledi.


Spor Kepez’e Spor Akademisi geliyor

Kepez’in Yıldızları Spor ve Eğitim Projesi kapsamında düzenlenen Forma Dağıtım Töreni’nde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez’e Belediye Spor Akademisi müjdesi verdi. Tütüncü, geleceğin yıldızlarının akademik eğitimlerle Kepez’de yetiştirileceğini söyledi.


Siyaset Kepez’in mimarı 123 projesini açıkladı

Kepez’in yönetimine 3. kez talip olan Cumhur İttifakının AK Partili Kepez Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, ‘123 proje ile hedef 2023’ projelerini açıkladı.


Ekonomi/Turizm TÜTÜNCÜ: 
KEPEZ, TURİZMDEN HAK ETTİĞİ PAYI ALACAK!

Antalya’nın son dönem parlayan ilçelerinden Kepez’in Belediye Başkanı ve yeni dönem yine Ak Parti’den Belediye Başkan Adayı olan Hakan Tütüncü, bölgesindeki turizm gelişmelerini turizm yazarı Halil Öncü’ye değerlendirdi.


Güncel Kepez’e simülasyon merkezi

Kepez Belediyesi, müzeleri, kültür, sanat etkinleri ve festivalleriyle Antalya’nın cazibe merkezi haline gelen DokumaPark’a, kente değer katacak simülasyon merkezini de kazandırdı.


Güncel "Önce Antalya, Antalya için Menderes Türel"

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına konuk olan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Kendini Antalya’ya adamış biri olarak önceliğimiz hep Antalya dedik ve hep Antalya’nın kazanmasını istedik. Antalya’nın gelecekte çok daha iyi noktalara taşınması, dünya şampiyonluğuna kadar gitmesi için önce Antalya, Antalya için Menderes Türel” dedi


Eğitim Kepez’den 31’nci bilişim sınıfı

Kepez Belediyesi, 50 okula bilişim sınıfı projesi kapsamında 31’inci bilişim sınıfını Ünsal Ortaokulu’na kazandırdı.


Siyaset DİNÇ, DOLU DİZGİN

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Millet İttifakı’nın Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, Demirgül Pazar’ında pazarcı esnafını, daha sonra Tabibler Odası’nda meslektaşlarını ziyaret etti


Siyaset Tütüncü, ‘123 proje ile hedef 2023’ hedeflerini açıklıyor

Kepez’in yönetimine 3. kez talip olan Cumhur İttifakının AK Partili Kepez Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, ‘123 proje ile hedef 2023’ hedeflerini 25 Şubatta Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde kamuoyuna açıklıyor.


Siyaset KEPEZ’DE KALKINMA SÖZÜ

Seçime sayılı günler kala, Dr. Murat Dinç seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor. CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dinç, pazarcı esnafını ziyaret etti. Pazarda alış veriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Dinç, Kepez’de kalkınma sözü verdi


Güncel CHP’DEN LOKMALI AÇILIŞ

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek ve Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, Kepez’de CHP’nin seçim bürosu açılışına katıldı. Açılışta lokma tatlısı dağıtan Böcek ve Dinç “Biz birlikte yaparız” diyerek birliktelik mesajı verdiler


Sağlık/Kadın Tütüncü: “Kepez’i tutabilene aşk olsun”

Kepez Belediyesi ve hayırsever işbirliğiyle inşa edilen Türkan Erdoğan Atabeyli Aile Sağlığı Merkezi’nin açılışına katılan Başkan Tütüncü, Kepez Belediyesi’nin sağlık alanında önemli hizmetler yaptığının altını çizerek, “Bu hizmetlerle Kepez’i tutabilene aşk olsun” dedi.


Siyaset Kepez'de Alternatif Turizm

CHP Kepez Belediye Başkanı Adayı Dr. Murat Dinç, Ahatlı Mahallesi Ulusoy Caddesi esnaf gezisi sırasında alternatif turizme yönelik projeleri olduğunu söyledi


Siyaset Kepez’de seçim startı verildi

Kepez Belediye Başkanı ve AK Parti Kepez Adayı Hakan Tütüncü, seçim startını kültür ve sanatta “en önemli projem” dediği Mimar Sinan Kongre Merkezi’nden verdi. ‘31 Mart Yerel Seçim Kampanyası’ programına katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, konuşmasında Tütüncü’yü övgü dolu sözlerle anlattı.


Siyaset Dev Kadın Buluşması

CHP Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Muhittin Böcek ve Kepez Belediye Başkan Adayı Murat Dinç, ‘Kepez Kadın Buluşması’ etkinliği kapsamında CHP Kadın Kolları ile bir araya geldi.


Güncel Altınova’da mutlu son

Kepez Belediye Meclisi’nde kabul edilen uygulama imar planı revizyonuyla Altınova Köyiçi’nde yaşayanların; konut alanlarının, ticaret-konut alanına dönüştürülmesi ve emsal artışı talebi karşılandı. Başkan Tütüncü, imar planını, “Kepez’in ufkunu geliştirecek, ticaretini artıracak ve istihdamına katkı sağlayacak çok önemli bir adım.” olarak değerlendirdi.


Siyaset Hemşehriler Dinç'le

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Alevi Kültür Derneği Kepez Şubesi’nde Hemşehri Dernekleriyle bir araya gelen Dinç’e destek mesajları verildi


Kültür/Sanat Neşet Ertaş Kepez’de ölümsüzleşti

Kepez Belediyesi’nin vakıf ve derneklerin toplantı türü faaliyetlerini yapabilmesini sağlayacak olan Neşet Ertaş STK Merkezi, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun katılımlarıyla hizmete açıldı.


Siyaset HAYVANLARA DA PROJE

Hız kesmeden esnaf, dernek ve oda ziyaretlerine devam eden CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Doktor Murat Dinç, sadece insanlara değil hayvanlara da dokunmayı ihmal etmiyor.


Siyaset “BİZ KAZANIRSAK KEPEZ KAZANACAK”

Kepez CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Dinç, esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Sütçüler ve Habibler Mahallesi’nde esnafla ve vatandaşla sokaklarda bir araya gelen Dinç vatandaşlara, “Sizler var oldukça, bizler kazanacağız, biz kazanırsak, Kepez kazanacak” dedi


Siyaset DİNÇ, SOKAĞA İNDİ

CHP ve İYİ Parti’nin Kepez Belediyesi Başkan Adayı Murat Dinç, Kepez’de çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan oda, dernek ve STK’ları ziyaret eden Dinç, bir yandan da halkla buluşuyor. Sütçüler Mahallesi esnafını ziyareti sırasında büyük ilgi gören Başkan Adayı Doktor Murat Dinç, “Hep birlikte Kepez’de huzura kavuşacağız” dedi


Güncel Tütüncü’ye personelinden sürpriz

Kepez Belediyesi’nin bürokratları, memurları ve işçileri, adaylığı ilan edilen Hakan Tütüncü’ye karşılama töreni sürprizi yaptılar. Kepez çalışanları, adaylığı ilan edildikten sonraki ilk mesaisinde belediyeye gelişinde Başkan Hakan Tütüncü’yü, kırmızı gül ve karanfiller eşliğinde büyük bir sevinçle karşıladı.


Güncel Kepez’e yeni doğan ünitesi

Aylık ortalama 350 doğumun gerçekleştiği Kepez Devlet Hastanesi’nde, acil bir ihtiyaç olan yeni doğan bakım ünitesi, Başkan Hakan Tütüncü’nün de katıldığı bir törenle hizmete açıldı.


Güncel Kepez’e 123 projeyle hedef 2023

AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı’na 10 yılda yaptıkları yatırımları ve yeni dönemde hayata geçirecekleri projeleri anlatan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Yeni dönemde 123 projeyle hedefimiz 2023” dedi.


Güncel Kepez Tütüncü ile can cana yan yana

Son 120 günde 753 ev ziyareti yapan Başkan Hakan Tütüncü, toplumun her kesiminden gelen ziyaret taleplerini de karşılayarak, Kepez’deki bütün renkleri kucaklıyor.


Siyaset DİNÇ: “SİZİN İÇİN ADAYIM”

Kepez Belediye Başkan adayı Dinç, Antalya Tahtacıları Dayanışma, Yardımlaşma ve Kültür Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Üyelerin sorularına yanıt veren Dinç, “Benim belediyeden bir beklentim yok. Ben Kepezliler için elimi taşın altına koydum. Size güzel bir Kepez sunmak için adayım” dedi


Eğitim Öğrenciler istiyor Tütüncü yapıyor

Başkan Hakan Tütüncü, kütüphanelerine bilgisayar ve kitap desteği isteyen öğrencilere, “Biz size kalbimizi, gönlümüzü verdik. Kitap mı, bilgisayar mı vermeyeceğiz. Kitapları da, bilgisayarları da verdim gitti.” cevabını verdi


Güncel 2018 Kepez’in altın yılı oldu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2018 yılında ilçede gerçekleştirdikleri hizmetleri değerlendirdi. 2018’in Kepez’in altın yılı olduğunu belirten Tütüncü, “Örnek projelerle modern şehirciliğe koşan Kepez’in çalışanı da mutlu, bu ilçenin yaşayanı da mutlu oldu” dedi.


Güncel Tütüncü’den Kayserililere övgü dolu sözler

Birçok Türk büyüğünün Kayseri’den çıktığını hatırlatan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kayserilileri anlatmaya kalemler, sözler, vakitler kifayet etmez.” dedi


Güncel Kepez’e 3 semt konağı

Kepez Belediyesi’nin hizmete açtığı Osman Gazi, Orhan Gazi ve Amir Ateş Semt Konakları, kültür, sanat ve eğitim alanında ilçe sakinlerine önemli hizmetler veriyor.


Ekonomi/Turizm ASAT’tan Kepez’e 164 milyon TL’lik yatırım

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ilçelerin yanı sıra merkez ilçelerde de alt yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. ASAT Kepez ilçesine 4 yılda yaklaşık 164 milyon liralık yatırım yaptı. İçme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon yatırımlarıyla alt yapısı güçlenen Kepez’in gelecek yılları da koruma altına alındı.


Güncel Tütüncü, öğrencilerle okul bahçesini ağaçlandırdı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü geçtiğimiz ay ziyaret ettiği Ayten Çağıran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin okul bahçesini ağaçlandırma talebini yerine getirerek, ilk fidanı kendi dikti.


Güncel Tütüncü, “Kepez’de rekora imza attık”

Nisan ayı meclis toplantısında 2017 yılının değerlendirmesini yapan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, performans gerçekleştirme oranının yüzde 90, bütçenin ise yüzde 94’ünü gerçekleştirdikleri bir yılı geride bıraktıklarını belirterek, “2017 yılında Kepez’de rekora imza attık” dedi.


Kültür/Sanat Kepez Kitap Fuarı’na rekor ziyaretçi

Kepez Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen ve 30 Mart’ta kapılarını ziyaretçilere aralayan Kepez Kitap Fuarı’nı 7 günde 151 bin kitapsever ziyaret etti.


Güncel Saba Tümer, Kepez’e hayran kaldı

Kepez Kitap Fuarı’nın yazar konuğu ünlü televizyon sunucusu Saba Tümer, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün rehberliğinde Kepez’i gezdi.


Kültür/Sanat Tütüncü: “En önemli hizmet Dokuma”

Gazeteci, sunucu ve yazar Saba Tümer’in ‘21 Günde Mutluluk’ adlı söyleşisine konuk olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 9 yıllık görev süresinde en çok gurur duyduğu hizmeti, ‘488 dönümlük eski Dokuma Fabrikası arazisini 7’den 70’e herkesin mutluluk duyduğu merkez haline getirmek.’ olarak açıkladı.


Kültür/Sanat Kepez Kitap Fuarı açıldı

Kepez Belediyesi’nin bu yıl ilk kez düzenlediği Kepez Kitap Fuarı, Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde kitapseverlere kapılarını açtı. Fuar 152 yayınevi ve 134 yazarı ağırlıyor.


Güncel 3. Etap Raylı Sistem Projesi ihale edildi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Varsak- Zerdalilik arasındaki 25 kilometrelik 3. Etap Raylı Sistem Projesi’nin ihalesini gerçekleştirdi. Yaklaşık maliyeti 882 milyon 59 bin lira olarak açıklanan dev projeye 7 firma teklif sundu.


Güncel 3. Etap Raylı Sistem ihalesi canlı yayınlanacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kent içi ulaşıma kalıcı ve çağdaş bir çözüm sunacak 3. Etap Raylı Sistem Projesi’ni 27 Mart Salı günü (YARIN) saat 14.00’de ihale ediyor. İhale belediyenin web sayfası www.antalya.bel.tr’den canlı yayınlanacak.


Güncel Kepez’den STK’lara Merkez

Kepez Belediyesi, ünlü halk ozanı Neşet Ertaş’ın 'ın ismini yaşatacağı ve STK ile hemşehri derneklerinin kullanımına tahsis edeceği merkezin yapımını başlattı. Başkan Hakan Tütüncü, “Neşet Ertaş Sivil Toplum Kuruluşları(STK) Merkezi, gönüllülüğe ve sivil topluma verdiğimiz önemin bir tezahürüdür.” dedi.


Güncel Kepez’in batısına kreş hizmeti

Kepez Belediyesi, çalışan annelere destek, okul öncesi eğitime katkı amacıyla açtığı Nasreddin Hoca Gündüz Bakımevi ve Kreşi’nin 3. şubesinin de yapımını tamamladı. Ahatlı bölgesine kazandırılan ve 150 öğrenci kapasiteli kreş, önümüzdeki günlerde hizmete açılacak.


Güncel Kepez’de ‘Engelli Koordinasyon Merkezi’ açıldı

Kepez Belediyesi, engelli bireylerin yaşamlarını engelsiz hale getirmek, toplumsal, sosyal ve kültürel yaşamda daha çok yer alabilmelerini sağlayabilmek amacıyla kurduğu ‘Engelli Koordinasyon Merkezi’ni hizmete açtı.


Güncel Kepez’e Servili Bulvar

Kepez Belediyesi, Barış Manço Bulvarı’nı servili bir yol haline getiriyor. Başkan Hakan Tütüncü, bulvarda çocuklarla birlikte 120 adet servi fidanını toprakla buluşturdu.


Güncel Varsak - Zerdalilik 3. Etap Raylı Sistem Projesi ihaleye çıkıyor

Başkan Türel Antalya’yı hak ettiği çağdaş toplu ulaşımla buluşturmaya devam ediyor


Güncel Liman’dan Kundu’ya kesintisiz bisiklet ulaşımı geliyor

Genç işadamlarının konuğu olan Başkan Türel, EXPO alanıyla ilgili “Belki bir üniversite kampüsü yapmak, özellikle sağlık turizmine yönelik fakülteleri orada oluşturmak suretiyle bu alanı Antalya’ya kazandırabiliriz” diye konuştu. Başkan Türel, yapımında bin kişinin çalıştığı Konyaaltı Sahil Projesi’nin yatırımın istihdama katkısına en güzel örnek olduğunu söyledi. Türel, Konyaaltı Liman’dan Lara Kundu’ya uzanacak kesintisiz bisiklet yolları yapacaklarını müjdeledi.


Güncel Kepez’e yeni semt parkı

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçenin gelişen mahallelerinden Ahatlı’ya yeni bir yaşam alanı daha kazandırıyor.
Güncel Kepez’e hizmet yağmuru

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, meclis salonunda misafir ettiği AK Parti Kepez ilçenin mahalle teşkilatlarına, yapacakları yeni hizmetlerin müjdesini verdi.


Güncel Kepez’e ‘Zeytin Dalı Şehitleri Caddesi’

Kepez Belediye Meclisi, ortak teklif ve oy birliği ile çevresinde zeytin bahçelerinin bulunduğu Göçerler Caddesi’ne ‘Zeytin Dalı Şehitleri Caddesi’ ismini verdi.


Güncel Tütüncü, “Kepez’e daha çok okul yapacağız”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yatırım programına aldırarak, mülkiyet ve imar problemlerini de çözerek Kepez’e 9 yılda 120 okul binası kazandırdıklarını ve bu sayıyı artıracaklarını söyledi.


Güncel Kepez’e Bahar Geldi

Kepez Belediyesi’nin, halkın kullanımına açtığı ormanlık alanlardaki kent parklarına bahar vaktinden önce geldi. Rengarenk mevsimlik çiçeklerin açtığı kent parkları, Antalyalılara bahar sevincini erken yaşattı


Kültür/Sanat Kepez’de Mart ayı dolu dolu geçecek

Kepez Belediyesi, Mart ayında da dolu dolu kültür-sanat takvimi hazırladı. Kitap fuarı, Çanakkale Zaferi ve 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel hazırlanan birbirinden güzel etkinlik Antalyalıları bekliyor.


Güncel Kepez’de kendi bebeğini kendin yap

Kepez Belediyesi tarafından hizmete açılan dünyanın en özel oyuncak müzelerinden biri olan Anadolu Oyuncak Müzesi, oyuncak atölyesi hizmeti de veriyor. Çocuklar bu atölyede kendi bebeklerini kendileri yapıyor.


Güncel Kültür’e yeni semt parkı

Antalya’nın yeşil alan miktarının artmasında büyük pay sahibi olan ve birinciliği açık ara farkla elinde tutan Kepez Belediyesi, Kültür Mahallesi’ne yeni semt parkı kazandırıyor.Güncel ‘Hafta sonu sizi Kepez’e bekliyoruz’

Bu hafta sonunu dolu dolu geçirmek isteyen Antalyalıları Kepez’e bekliyoruz. Hafta sonunu eğlenerek, gezerek ve doğayla kucak kucağa geçirmek isteyenlere işte Kepez’in gezi rehberi…


Güncel Kepez’den evlenecek çiftlere destek

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, geniş kapsamlı labaratuvarı ile evlilik ve nikah işlemleri öncesi istenen talasemi tanı testini çiftlere uygun fiyatla sunuyor.


Güncel 
Dokuma’ya Emirgan Çeşmesi

Kepez Belediyesi, ‘İlçenin 6 meydanına Osmanlı Çeşmesi’ projesi kapsamında Dokumapark’a, Emirgan Çeşmesi’nin anıtsal değeri olan bir örneğini inşa etti.


Güncel Kepez’e 2017’de 45 kilometre yeni yol

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 2017 yılında ilçeye 45 bin 573 metre yeni yol, 102 bin 473 metre sathi asfalt ve 94 bin 730 metre sıcak asfalt kazandırdı.


Güncel Başkan Türel: “Kepez-Santral Projesi ödüller alacak”

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye’nin en büyüğü olan Kepez-Santral Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ulusal ve uluslararası ödüller alacak bir proje olduğunu belirterek, “3 bin 262 hak sahibinin konutlarını 2019 Mart seçimlerinden önce tapularını vermek suretiyle teslim etmiş olacağız” dedi.


Güncel Kepez’de dev dönüşüm

Kepez Belediyesi, 206 bin metrekarelik ‘Yeni Emek Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nin temellerini düzenlenen törenle attı, mahallenin yeni muhtarlık binasını da hizmete açtı.


Güncel Güneş’e yeni park

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Güneş Mahallesi’ne yeni bir semt parkı daha kazandırıyor.


Güncel Ankara’dan Kepez’e dönüşüm desteği

Kepez Belediyesi, Masadağı çevresindeki 9 mahalleye ilişkin hazırladığı ve vatandaşa kendi eliyle kentsel dönüşüm ve konforlu yaşam imkânı getirdiği imar planı revizyonunun, parselasyon uygulamasında yaşanan sorunları Ankara’nın desteği ile çözüyor.


Eğitim Kepez’e bir okul daha

Kepez Belediyesi, okul alanı arazisindeki mülkiyet problemini çözerek ilçeye yeni bir eğitim kurumu daha yapılmasının önünü açtı. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde, 24 derslikli ilkokul binasının yapımına başlandı.


Güncel ‘Minyatür Türkiye Parkı’ Dokuma’da

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Anadolu Oyuncak Müzesi’nden sonra çeşitli müzeler ile Akdeniz bölgesinin ilk bilim merkezini açacağı, zeytin ve portakal bahçeleri kurduğu Dokuma yerleşkesine, Minyatür Türkiye Parkı’nı da kazandırdı.


Güncel Kepez’den 283 semt parkı

En fazla yeşil alana sahip ilçeye 2017 yılında 28 yeni semt parkı hediye eden Kepez Belediyesi, 2009 yılından buyana ilçeye toplam 283 semt parkı kazandırdı.


Ekonomi/Turizm Kepez 2017’de 100 bin süs bitkisi üretti

Kepez Belediyesi, ilçenin park, cadde ve yollarını güzelleştirmek için 2017 yılında 100 bin süs bitkisi üretti.


Güncel Başkan Türel: “Heybemiz hizmetlerle dolu”

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Heybemiz hizmetlerle dolu. Vatandaşlarımızın arasına girdiğimizde alnımız ak yüzümüz pek. Hesabını veremeyeceğimiz hiçbir şey olmadığı için halkımızın bize teveccühü de yüksek” dedi.


Güncel KEMDER, AK Parti Kepez İlçe Başkanı ve Yönetimini Ağırladı

Kepez İlçesi Müteahhitler Derneği (KEMDER), siyasi konuklarını ağırlamaya devam ediyor. KEMDER’in son konukları AK Parti Kepez İlçe Başkanı Av.İbrahim Ethem Taş ve yönetimi oldu.


Güncel Mehmet Akif Ersoy Mahallesi kabuk değiştiriyor

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nin dönüşüm işlemlerini dört koldan yürüterek ilçeye modern bir mahalle kazandırmak için çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor.


Güncel Anadolu Bahçesi’ne 60 yeni ağaç

Kepez Belediyesi, apartmanlarda büyüyen çocukların daha büyük hayaller kurarak, Antalya’ya özgü meyve ağaçları arasında oynayabilmesi için Kepez’e kurduğu Anadolu Bahçesi’ne yeni ağaçlar dikildi.
Sağlık/Kadın Kepezliler sağlıkta çok şanslı

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi’nde diş eksikliğinin en iyi tedavi yöntemi olan implant tedavisi uygulamasına başlandı.


Güncel Kepez’e dev semt parkı

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçeye geniş bir alanı kaplayan dev bir semt parkı inşa etti.


Güncel İlk Türk uçağı da Kepez’e geliyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tren vagonundan sonra Dokuma’ya uçakta getiriyor. 
Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve üretilen ‘Devrim’ otomobilinin bir benzerini üreten Kepez Belediyesi, şimdi de ilk Türk uçağı ‘Vecihi K-6’ nın bir örneğini yapıyor.


Güncel Yeni yılın ilk parkı Fevzi Çakmak Mahallesi’ne

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 2018 yılının ilk semt parkı için Fevzi Çakmak Mahallesi’nde çalışmalara başladı.


Güncel Dokuma arazisi Antalyalıların oldu

Şehit Ali Daniyar Ortaokulu’nun bilişim sınıfı açılış töreninde Dokuma Fabrikası arazisinin tapusunun belediyesine geçtiğini duyuran Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, buraya 5 dönümlük portakal bahçesi kuracaklarını müjdeledi


E-bülten Gurubu

bize katılın ...