Cuma, 6 Aralık 2019
Elmalı Prof. Dr. İlber Ortaylı: “Elmalı’da Dikili Ağacınız Olsun”

Yeni yayınlanan bir kitabında dünyada ve ülkemizde yaşanacak yerlerin başında Antalya’nın Elmalı ilçesinin geldiğine dikkat çeken Prof. Dr. İlber Ortaylı, Akdeniz Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi, Elmalı Belediyesi, Akdeniz Kültür Eğitim ve İletişim Kulübü (AKİK) ve Sinân-ı Ümmî Kültür ve Sanat Derneği tarafından bu yıl 12.si düzenlenen Elmalı’nın Canları İrfan ve Sevgi Sempozyumu’na katılmak üzere geldiği Elmalı’da gerçekleştirdiği söyleşide, Elmalı’nın kötü şehirleşmemiş, tarihî dokusunu nispeten koruyabilmiş yerlerden biri olduğunu söyledi.


Teknoloji/Bilim/İnternet Romantik Kimlik Avı Saldırıları Yükselişte: Kalbinizle Birlikte Paranızı da Kaptırmayın

Kaspersky Lab uzmanları, Sevgililer Günü öncesinde çeşitli romantik hediyelik eşya teklifleriyle gerçekleştirilen kimlik avı saldırılarında büyük bir artış tespit etti.


Ekonomi/Turizm 30 saniyede fatura tahsilatı, 5 dakikada abonelik işlemi

Müşteri İşlem Merkezleri ile abonelerinin ayağına giden CK Boğaziçi Elektrik, 246 noktada her ay sayıları 1,5 milyonu bulan elektrik tüketicisini ağırlıyor. Teknoloji ve insan kaynağına yapılan yatırımlarla bu merkezlerde fatura tahsilat işlemi 30 saniye, serbest tüketici aboneliği ise sadece ve sadece 5 dakikada tamamlanabiliyor.


Teknoloji/Bilim/İnternet Dijital paraya bakarken, bilgilerinizi kaptırmayın!

Google Play'deki sahte kripto ticaret uygulamaları kimlik bilgilerini topluyor


Güncel Elektrik faturanızı doğru adrese yatırın, ‘korsan’a paranızı kaptırmayın

CK AKDENİZ’DEN ÖNEMLİ UYARI: 
“BORCUNU ÖDEDİĞİNİZ ELEKTRİK KESİLMESİN”


Ekonomi/Turizm Antalya’da Mali Destek Programı Bilgilendirmesi

Antalya, Burdur ve Isparta illerini kapsayan Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), 2011 Yılı Mali Destek Programları Bilgilendirme toplantısı Antalya’da gerçekleştirildi.


Aksu Kurtulmuş’tan Atik’e övgü yağdı

Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Aksu adayı Veli Atik’e övgüler yağdırdı. “Hizmet Veli Atik’ten destek bizden” diyen Kurtulmuş; “Biz millete hizmet edecek adam gibi adamlar için oy istiyoruz” şeklinde konuştu


Güncel Kapkaççılar işbaşında

ALANYA´DA motosikletli bir kapkaççının saldırısına uğrayan kadın çantasını ve canını zor kurtardı.


E-bülten Gurubu

bize katılın ...