Salı, 24 Eylül 2019
Eğitim ENVAR’LI ÖĞRENCİLER PLAJ TEMİZLİĞİNDE

‘Dünya Temizlik Haftası’ etkinlikleri kapsamında Envar Eğitim Kurumları İlk ve Ortaokul öğrencileri ile öğretmenleri, Lara Plajlar bölgesinde çevre temizliği etkinliği yaptılar.


Eğitim ENO 4/4’LÜK EĞİTİM MODELİ

25 yıllık tecrübesiyle ilklerin uygulayıcısı olan Envar Okulları, 3 yıldır okullarında uygulamaya koyduğu ENO 4/4’lük Eğitim Modelinin Uygulama süreçleri ve ölçme çalışmalarıyla ilgili akademik kadroya bilgilendirme ve oryantasyon semineri gerçekleştirildi.


Eğitim Envar’da mezuniyet coşkusu

Antalya Envar Koleji İlk ve Ortaokulu geleneksel yılsonu pilav günü ve mezuniyet töreni, Envar Eğitim Kurumları Perge Kampüsünde görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Okulun mezuniyet etkinliğine ilgi büyüktü.


Eğitim Envar Okulları’ndan Ramazan desteği

Manevi birçok güzelliğin yaşandığı, birlik ve beraberlik duygularının perçinlendiği Ramazan ayında, Envar Okulları öğrencileri değerli bir dayanışma ve yardımlaşma örneği sergilediler. Öğrenciler, okulda uygulanan eno 4/4 lük Eğitim Modelinin Karakter Eğitimi kapsamında yardımlaşma edebinin kazanımlarını Ramazan paketleri hazırlayarak hayata geçirdiler.


Eğitim ENVAR’DA ÖĞREN VE PAYLAŞ

Bilgi paylaşma, sadece insanlara bir şey vermek ya da almak değildir. Karşılıklı almak ve vermek yalnızca bilgi paylaşımı için geçerlidir.


Eğitim ENO 4/4’lük EĞİTİM MODELİ KAMU OKULLARINDA

Envar Okulları olarak 4 yıldır geliştirdiğimiz ve uygulamaya koyduğumuz ENO 4/4’lük Eğitim Modelimiz Milli Eğitim Bakanlığı’nın uygulamaya koyduğu Hami Okul Projesi kapsamında kamu okullarında da uygulanmaya başlandı.


Eğitim Öğretmenlere iftar

Envar Okulları, geleneksel olarak düzenlediği öğretmenlere yönelik iftar yemeği, Perge Bulvarı’ndaki okul kampüsünde gerçekleştirildi.


Eğitim Envar’lı öğrencilerden Özel Eğitim Uygulama Okulu’na ziyaret

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları İlkokulu öğrencileri, rehber öğretmenleri Fadime Öztop ve Merve Bıçakcı ile birlikte “Oyuncak Kütüphanesi Projesi” kapsamında Hatice Ramazan-Hatice Savaş Özel Eğitim Uygulama Okulu’na anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdiler.


Eğitim Envar Liseleri mezun verdi

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Envar Okulları Anadolu ve Fen Lisesi mezuniyet töreni, Envar Koleji Yerleşkesinde coşkuyla gerçekleştirildi. Yoğun katılımlı geceye, Kepez Milli Eğitim İlçe Müdürü Yıldırım Solak, An-Deva Eğitim ve Sağlık Grubu Başkanı Hidayet Atay ile öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.


Eğitim ENVAR KOLEJİ 56 MADALYA İLE OLİMPİYAT BİRİNCİ


Gönüllü Özel Okullar Birliği tarafından Alanya'da 14.sü düzenlenen Bilim Olimpiyatları'na katılan Envar Okulları öğrencileri, 22 altın, 16 gümüş ve 18 bronz madalya kazanarak toplam 56 madalya ile katılan okullar arasında okul olarak birinci oldu.


Eğitim ENVAR’LI YÖNETİCİLERE NİTELİKLİ İLETİŞİM EĞİTİMİ

Envar Okulları, yöneticilerine yönelik eğitimlerini sürdürüyor. Eğitime katılan Envar Okulları yöneticileri, iletişim ve motivasyon konularında günümüz yaklaşımlarını değerlendirerek bilgilerini güncellediler. “Motivasyon Araçları ve Nitelikli İletişim” konusundaki eğitim, Eğitimci Hakan Ömer Gider tarafından verildi.


Eğitim ENVAR HUZUREVİ'nde

Envar Okulları Anadolu ve Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileri, dört/dörtlük eğitim modeli kapsamında Şefkat huzurevine anlamlı bir ziyarette bulundu.


Eğitim Kick Boks'ta AVRUPA 1.si ENVAR'DAN

Özel Antalya Envar Okulları İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Kübra Ceyda Özçay, Türkiye Kick Boks Federasyonu'nun Antalya'da düzenlemiş olduğu 4th INTERNATIONAL TURKISH OPEN KICKBOXING EUROPEN CUP'ta AVRUPA 1.si oldu.


Eğitim Envar Okulları kermes düzenledi

Özel Envar Okulları Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerinin düzenlediği kermese, öğrenciler ve veliler, yoğun ilgi gösterdi. Öğrenciler, kermeste, hem satış yaptılar, hem de doyasıya eğlendiler.


Eğitim ENVAR ORTAOKULU 5. GELENEKSEL ŞİİR VE TÜRKÜ DİNLETİSİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Envar Eğitim Kurumları Ortaokulu olarak Türkçe Zümresinin koordinatörlüğünde her yıl düzenlenen şiir dinletisinin 5.si, bu yıl "Şiirimden Dökülen Memleketim" teması ile Erdem Bayazıt Kültür Merkezi+nde gerçekleştirildi.


Eğitim Envar’ın spordaki başarısı

Envar Okulları Liseler Beden Eğitimi Öğretmeni Yasin Dokuz liderliğinde mücadelesini sürdüren Kız Futsal Takımı yeni başarılara imza atmayı sürdürüyor.


Eğitim Envar Anadolu Fen Lisesi Çanakkale Gezisinde

Antalya Envar Okulları, Türkiye gezilerine başladı. Envar Koleji Liseler Müdürü Mehmet Ali Sarıca sorumluluğundaki ilk gezi Denizli/Pamukkale oldu.


Eğitim Envar’dan gurur sergisi

Envar Eğitim Kurumları Ortaokulu, sanatın her alanında boy gösterip başarılar kazanmaya devam ediyor.


Spor Atletizmde Envar fark attı

Antalya Okul Sporları tarafından Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Tesisleri’nde gerçekleştirilen okullar arası Liseler arası Atletizm yarışlarında Envar Eğitim Kurumları, girdikleri tüm branşlarda madalyaları topladı.


Eğitim Envar, resim sanatında zirvede

Antalya Envar Okulları Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Zehra Şahin, Antalya Agora AVM’de düzenlenen Antalya geneli özel okullar arasında yapılan ‘Özgün Resim’ yarışmasında Antalya 1.si olarak akademik eğitimini, beceri eğitimi ile taçlandırdı.Eğitim ENVAR’DA YETENEKLİ ÇOCUKLAR VAR

Envar Okulları İlk ve Ortaokulu görsel sanatlar öğretmenleri Mehmet Akdağ ile Dilem Keskin yönetiminde gerçekleştirilen ve çocukların yeteneklerini sergilediği teknoloji bağımlılığı ile ilgili sorunları ve ünlü ressamların tablolarını yorumladıkları sergi, Antalya Akvaryum sergi alanında açıldı.


Eğitim Envar Koleji’nden Afrin’e yardım

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları, anlamlı bir yardıma imza atarak, Suriye’nin Afrin Bölgesi’ndeki çocuklara destek eli uzattı.


Spor KİCK BOKS’TA TÜRKİYE 2.Sİ ENVAR’DAN

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Kübra Ceyda Akçay, Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun Antalya'da düzenlemiş olduğu Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında 28 kilo ‘Point Fighting’ branşında Türkiye 2.si oldu.


Eğitim Başpehlivanlar Envar Koleji’nde

Antalya’nın başarılı yağlı güreş başpehlivanlarından nam-ı diğer Sarı Fırtına İsmail Balaban ile ikizi Turan Balaban, Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları’nı ziyaret ederek öğrencilerle buluştu. Eğitim Yunus Yuva’dan Türkiye Sergisi

An-Deva Şirketler Grubu’nun bir iştiraki olan Envar Okulları bünyesindeki okul öncesi eğitim merkezi Yunus Yuva, “4/4 lük Eğitim Programı” çerçevesinde Karaalioğlu Parkı Bülent Ecevit Kültür Merkezi Önü Miradorunda, ‘7 Bölge Türkiye Açık Hava Sergisi’ açtı.


Eğitim Envar Koleji’nde beceri eğitimi

Özel Antalya Envar Koleji, Adalet ve Kalkınma Partisi MKYK üyesi ve okul velisi Mustafa Köse, okulda uygulanmakta olan “BECERİ Oyunları Atölyesi Çalışmaları” projesi kapsamında ortaokul öğrencilerinin etkinliklerine katıldı.


Güncel ENVAR KOLEJİ VEKİL KÖSE’Yİ AĞIRLADI

Antalya Milletvekili Adalet ve Kalkınma Partisi MKYK üyesi ve Envar Koleji velisi Mustafa Köse, okulda uygulanmakta olan “Nesilden Nesile Küçük Adımlar ” projesi kapsamında 2. sınıf öğrencilerine bir sunum gerçekleştirdi.


Eğitim Envar Koleji, ünlü yazar Bakiler’i ağırladı

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları, şair ve yazar Yavuz Bülent Bakiler’i okulda ağırlayarak, öğrencilerle buluşturdu.


Eğitim Envar Koleji öğrencilerinden ziyaret

Özel Antalya Envar Koleji öğrencileri, Döşemealtı-Kovanlık Köyü ve Kovanlık İlkokulu’nu ziyaret ettiler.


Eğitim Tenisin Şampiyonu Envar Koleji

Antalya Okul Sporları turnuvasının şampiyonu Özel Antalya Envar Koleji oldu.


Eğitim ENVAR ANADOLU FEN LİSESİ ŞAMPİYON OLDU

Envar Okulları ‘4/4 lük Eğitim’ Uygulamasının Meyvelerini Topluyor


Spor Basketin Şampiyonu Envar Koleji

Özel Antalya Envar Koleji, 20017-2018 Eğitim-Öğretim yılında, Antalya Okul Sporları tarafından gerçekleştiren, Gençler Basketbol turnuvasında tüm maçları kazanarak Antalya İl Şampiyonu oldu.


Sağlık/Kadın KULAK AĞRISININ ALTINDA YATAN 8 NEDEN

Kulak ağrısı her yaş grubunda görülebilen ve son derece rahatsız edici bir problem. Aynı zamanda işitme kaybı, kaşıntı, çınlama, dolgunluk hissi, kulakta akıntı gibi yakınmalar da ağrıya eşlik edebiliyor.


Eğitim Envar’lı öğrencilerin sömesrt dil kampı

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları’nın da içinde bulunduğu ‘Gönüllü Özel Okullar Birliği’nin, ‘İngilizce Sömesrt Dil Kampı’ Alanya Bera Otel’de gerçekleştirildi.


Eğitim ENVAR’DAN KİTAP OKUMA PROJESİ

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları İlkokulu 3-B sınıfı öğretmeni Saliha Yarbaş, öğrenci velileri ile birlikte kitap okuma projesi başlattı.


Eğitim ‘BİZ ANADOLUYUZ’ PROJESİ ENVAR’DA

Milli Eğitim Bakanlığı’nca gerçekleştirilen “ Biz Anadoluyuz” Projesi kapsamında Antalya’ya gelen öğrenciler Envar Koleji’nde ağırlandı.


Eğitim CAMBRIDGE SERTİFİKALARI SAHİPLERİNE ULAŞTI

Özel Antalya Envar Koleji, eğitimdeki etkin faaliyetlerini sürdürüyor. Uygulamaya koyduğu ‘4/4 lük Eğitim Modeli’ ile kamuoyunda ses getiren Envar Okulları, modelin bir ayağı olan dil eğitimi konusunda da iddialı çalışmalarına devam ediyor.


Eğitim ÖZEL ENVAR ORTAOKULU OKUL MECLİS BAŞKANINI SEÇTİ

Özel Antalya Envar Okulları Ortaokulu 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul Meclis Başkanlığı seçimleri yapıldı.


Güncel Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Tevke, Envar Koleji’ni ziyaret etti

2017-2018 Eğitim-öğretim yılının açılırken Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke ile Özel Öğretim Şube Müdürü Bülent Uludağ, Envar Okullarını ziyaret etti.


Güncel An-Deva’dan iftar

An-deva şirketler topluluğu, Ramazan ayı nedeniyle verdiği iftara, gruba bağlı kurumların çalışanları katıldı.


Güncel ENVAR’DA MEZUNİYET TÖRENİ

Özel Antalya Envar Okullarında mezuniyet törenleri, büyük coşkuyla gerçekleştirildi.


Gündoğmuş Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Türköz’den Envar’a ziyaret

Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz, Özel Antalya Envar Koleji İlkokulu Okul Aile Birliği’nin desteği ile okul yönetimi ve öğretmenlerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği giyim yardımı organizasyonuna teşekkür etti.


Güncel Envar’dan 7 Lise’de 7 Güzel Adam

Özel Antalya Envar Koleji Anadolu ve Fen Lisesi, Kepez Belediyesi ile Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak projesi olan, “Kepez’de 7 Lise, 7 Güzel Adamı Anlatıyor” etkinliği Erdem Beyazıt Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.


Güncel En güzel Ezan Kepez’de

Kepez Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kepez Müftülüğü ile ortaklaşa düzenlediği “Ezan’ı Muhammed-i’yi Güzel Okuyorum ve Sesimi Kur’an-ı Kerim’le Güzelleştiriyorum” yarışmasının 3’ncüsü Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.


Güncel Envar’dan eğitim semineri

Özel Antalya Envar Koleji, geleceğin okulları ve etkili anne-baba eğitimi semineri düzenledi. Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’ndeki seminere, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.


Güncel ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANDILAR

Minikler de şehitlerimizi unutmadı. Yunus Yuva’nın küçük öğrencileri Çanakkale şehitlerini andı.


Serik İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜ BUDAMA DA HEM SALONDA HEM TARLADA

Serik İlçe Gida Tarım ve Hayvancılık Md. İlçe Ziraat Odası toplantı salonunda çiftçileri Zeytin budama konusunda bilgilendirdi.


Güncel Envar'dan şiir ve müzik dinletisi

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları, geleneksel olarak 4 yıldır düzenlediği şiir ve müzik dinletisinin bir yenisini Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi.


Güncel İstiklal Marşı’nı yürekten okudular

Kepez Okullar Arası İstiklal Marşı Okuma Yarışması’nda öğrenciler, milli marşı yürekten okuyarak teröre karşı en anlamlı tepkiyi verdiler.


Güncel Envar’dan “ailem sınıfta” projesi

Özel Antalya Envar Koleji İlkokulu, okuldan eve-evden okula “Ailem Sınıfta” projesi ile velilerini sınıflarına konuk ediyor.


Spor Envar Koleji Antalya şampiyonu

Özel Antalya Envar Koleji Basketbol Takımı, finaldeki rakibi Antalya Kolejini 58-48 yenerek Antalya şampiyonu oldu. Çekişmeli karşılaşmanın galibi Envar Koleji, Türkiye Şampiyonası’nda Antalya’yı temsil edecek.


Güncel Envar Koleji Güneş Ev'de

Özel Envar Eğitim Kurumları Orta Okulu Fen ve Teknoloji Kulübü öğrencileri, öğretmenleri Serkan Karagül ve Aslıhan Çelik eşliğinde Antalya Güneş Ev ile Ekolojik Eğitim Merkezini ziyaret etti.


Kumluca Olimpiyatlarda Envar rüzgarı

Kumluca Şah-İnn Paradise Otel’de yapılan gönüllü özel okullar arası 7. bilim olimpiyatlarında Envar Koleji öğrencilerinin aldıkları başarılı sonuçlar, okulda sevinç kaynağı oldu.


Güncel Envar’lı öğrencilerden şehit ailelerine ziyaret

Antalya Envar Koleji Okul Aile Birliği yönetimi ile öğrenciler, maddi ve manevi destek amacıyla Antalya’da bulunan iki şehit ailesine ziyaret gerçekleştirdi. Okul’da düzenlenen kermeste elde edilen gelir ile şehit ailelerine destekte bulundular.


Güncel Envar’dan şehit ailelerine kermes

Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu’ndan şehit ailelerine bir kermes düzenlendi.


Güncel Envar tatbikatta

Sivil Savunma Kulübü etkinliğince kutlanan deprem haftası nedeniyle Antalya Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Arama ve Kurtarma Ekibi, Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu’nda bilgilendirme sunumu ve personel tatbikatı yaptı.


Güncel Envar’da Yeşilay haftası

Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu 2.ve 3. Sınıf öğrencileri, Sağlık, Temizlik Beslenme ve Yeşilay Kolu olarak Öğretmenleri Hatice Savaş ve Kerime Karacan birlikte Yeşilay Haftasıyla ilgili bir mini tiyatro gösterisi sundular.


Güncel Envar Koleji’nden dayanışma kahvaltısı

“Aydınlık yarınlar” şiarıyla Antalya’daki eğitim-öğretim dünyasının önde gelen eğitim kurumlarından olan Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu Öğretmenleri, birlik-beraberlik kahvaltısında bir araya gelerek dayanışma örneğini sergilediler.


Güncel Envar’lı öğrenciler Fetih’te

Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu öğrencileri, sosyal faaliyetler çerçevesinde “Fetih 1453” adlı Drama-Tarih konulu filmi izlemek için Özdilek AVM’de sinemaya gittiler.


Güncel Başkan Akaydın’a jeofizikçilerden sunum

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, jeofizik mühendisleri ile bir görüşme yaparak, Deprem Master Planı konusunda jeoizikçilerden bilgi aldı.


Güncel Dayanışma kahvaltısı

Eğitim-öğretimdeki yarıyıl tatilini fırsat bilen özel Antalya Envar Koleji personeli, kendi hazırladıkları kahvaltıda bir araya gelerek dayanışma örneği sergilediler.


Güncel Envarlı öğrencilerin sınav başarısı

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde 6.7.8. sınıflar düzeyinde tüm resmi ve özel okullar arasında yapılan performans takip sınavında (PTS) 8. Sınıflar düzeyinde Beril Zımba 500 tam puan alarak İl birinciliğini elde ederken, yine 8. Sınıflardan Hazal Güçlütümer İl beşincisi,7. Sınıflardan Nihan Şentürk İl onuncusu, 6. Sınıflardan Zülâl Sude Yıldırım İl dokuzuncusu derecelerini aldılar.


Güncel Envar’dan Resim Sergisi

Özel Antalya Envar Koleji öğrencileri, 1. dönem boyu yaptıkları resimleri DEPOO AVM’de sergilediler. Serginin açılış kurdelesini, Envar Koleji Genel Müdürü Kadir Sözen ile Resim Öğretmenleri ve öğrenciler birlikte kestiler.


Güncel Envarlı öğrencilerden şehit ailesine ziyaret

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları İlköğretim Okulu öğrencileri, vatan ve millet sevgisinin en yüce mertebesi olan şehitlerimizin ailelerini yalnız bırakmadı.


Güncel Envar Koleji doğa yürüyüşünde

Özel Antalya Envar Koleji Spor Kulübü rehber öğretmeni Yasin Dokuz tarafından düzenlenen doğa yürüyüşü etkinliği öğrenciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.


Güncel Envar Koleji PTT’de

Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu Öğrencileri, Denizli’de faaliyet gösteren Vildan Koleji ile yabancı dilde güzel bir projeye imza attı.


Güncel Değerler eğitiminde çizgi film

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları İlköğretim Okulu Anasınıflarındaki değerler eğitiminde, çizgi film kahramanları kullanılıyor.


Güncel Envar’ın çevrecileri

Özel Antalya Envar Koleji öğrencileri, “Çevre temizliği ve doğa bilinci” etkinliği çerçevesinde, Lara bölgesine giderek, plaj ve piknik alanlarında çevre temizliği yaptı.


Güncel “TV ve İnternet’e bağımlı olmayın”

Envar Koleji’nin, “Değerler Eğitimi” kapsamında düzenlediği konferansa konuşmacı olarak katılan Antalya Devlet Tiyatrosu Sanat Yönetmeni ve Müdürü Selim Gürata, kitle iletişim araçlarının etkin kullanımını ele aldı. Usta oyuncu ve yönetmen Gürata, “Hayatımızı çok fazla etkileyen TV’lerden uzak durun” dedi.


Güncel Envar Koleji Fuar’da

Avrasya’nın en büyük tarım fuarı olan 11. Uluslar arası Sera, Tarım Ekipmanları, Çiçekçilik ve Teknolojileri Fuarı GROWTECH EURASIA’yı ziyaret eden Envar Koleji öğrencileri, stantları gezdi.


Güncel Envar’dan Van’a yardım

Özel Antalya Envar Koleji Değerler Eğitimi Kulübü öğrencileri, Van depremi ardından başlattıkları yardım kampanyasında elde edilen gelir ile sağlanan ayni yardımları Antalya İl Afet ve Acil Yardım Müdürlüğüne teslim etti.


Güncel Öğretmenler günü buluşması

Özel Antalya Envar Koleji öğretmenleri, “Öğretmenler Günü” buluşması düzenleyerek, hafta sonu kahvaltısında bir araya geldiler.


Güncel Öğrencilere diş dersi

Antalya Diş Hekimleri Odası tarafından görevlendirilen diş hekimleri Serpil Savaşer ile Zuhal Abukan, Envar Eğitim Kurumları Anasınıfı öğrencilerine diş ve diş fırçalama dersi verdiler.


Güncel Kimlikli bebekler

Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu anasınıfı öğrencileri, değerler eğitimi kapsamında, “kimlikli bebekler” adlı bir proje gerçekleştirdiler


Güncel Envarlı öğrenciler Halk Ekmek’te

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları İlköğretim Okulu 2. Sınıf öğrencileri, öğretmenleri Hatice Savaş ve Necla Ökten nezaretinde Antalya Halk Ekmek fabrikasını gezdiler.


Güncel Temiz doğa için yürüdüler

Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu “Doğa Sporları, Oriyantiring ve Rekreatif Etkinlikler Kulübü” öğrencileri temiz doğa yürüyüşüne katıldı.


Güncel Envar’da DYNED rüzgarı

Envar Koleji, İngilizce eğitim programı DYNED’te başarılı olan öğrencilerini ödüllendirerek, öğretmenleriyle birlikte yemek ve gezi düzenledi.


Güncel Envar’ın aktif minikleri

Özel Antalya Envar Koleji Anasınıfı Öğrencileri, Beden Eğitimi Öğretmenleri Mehmet Doros ile Ali Dilmen tarafından sürekli dinamik eğitime tabi tutuluyorlar.


Güncel Envar’da kültür sergisi

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları İlköğretim Okulu 4-B sınıfı öğretmeni Engin Özce ile öğrencileri tarafından okul katlarında açılan kültür sergisi, öğrencilerden büyük ilgi görüyor.


Güncel Envar’da hijyen mutfak

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları, bünyesindeki öğrencileri, öğretmenleri ve çalışanlarını kendi mutfağında en hijyenik ortamda hazırladığı yemekler ile sağlıklı beslenmelerini sağlıyor.


Güncel Envar Koleji başkanını seçti

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları İlköğretim Okulu'nda başkanlık seçimi yapıldı. Envar Koleji İlköğretim Okulu Müdürü Yüksel Arslan, seçimlere ilişkin yaptığı açıklamada, okulun bu yıl öğrencilerine demokrasi sınavı yaptığı ve yapılan seçimlerin belediye ve milletvekili seçimlerini aratmadığı belirtti.


Güncel Envar’da değerler eğitimi

Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün proje kapsamına aldığı ve başlattığı “Değerler Eğitimi Programına” öncülük eden Özel Envar Eğitim Kurumları, ekim ayında “SAYGI” konusunu çeşitli etkinliklerle işliyor.


Güncel Envar’da Cumhuriyet kupası

Özel Antalya Envar İlköğretim Okulu 7. Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası, yoğun bir katılım ile yapıldı.


Güncel Envar Koleji’nde tanışma

Özel Antalya Envar Koleji yönetimi, yeni eğitim-öğretim yılı nedeniyle, veli ve öğretmenlere tanışma kahvaltısı verdi.


Güncel Açılışta ödül

Yeni eğitim-öğretim dönemini açan Özel Envar Koleji, başarılı öğrencilerini ödüllendirerek, yeni başarıların gelmesi doğrultusunda çalışmalara başladı. İlk zilin çalmasıyla, öğrenciler ders başı yaptı.


Güncel Envar farklılaşıyor

Özel Antalya Envar Koleji, yeni eğitim-öğretim dönemine girerken, bir dizi yeniliklere imza artıyor. Eğitim camiasının efsane öğretmeni Mehmet Ali Sarıca’nın Liseler Müdürlüğüne getirilmesinin ardından, branş ve sınıf öğretmenlerinde de kadro genişletilerek okul, yeni öğretmenler ile takviye edildi.


Güncel Efsane Müdür Envar’da

Eğitim camiasının efsane müdürü, Anadolu Liseleri’nin ünlü ismi Mehmet Ali Sarıca, Özel Antalya Envar Koleji’ne transfer oldu.


Güncel Envar Koleji’nden SBS’de tam puan başarısı

Özel Antalya Envar İlköğretim Okulu 7. Sınıf öğrencilerinden Ayşe Serra Kırıcı, Seviye Belirleme Sınavı (SBS) de 90 sorunun tamamını doğru cevaplayarak 500 tam puan aldı ve 7.sınıflar içerisindeki Türkiye birinciliğine ortak oldu.


Güncel Envar’da Trinity sınavı

Özel Antalya Envar Koleji İlköğretim Okulu Müdürü Yüksel Arslan, yaptığı açıklamada, Envar Koleji’nde bu yıl uygulanacak olan “Trinity College London” sınavlarının okulda başladığını belirtti.


Güncel Sinan Yağmur’dan Mevlana semineri

2010 yılının en çok okunan yazarı olan yazdığı “Aşkın Gözyaşları” adlı kitabı ile gönüllerde rekor kıran Sinan Yağmur, Özel Antalya Envar Koleji’nde öğrencilerle buluştu. En çok satan unvanını taşıyan yazar Yağmur, okulda büyük bir coşku ve sevinçle karşılandı. Seminer sonrası kitaplarını imzaladı.


Güncel Şelalede piknik

Envar Koleji öğrencileri ile öğretmenleri, yılsonu stresini atmak için Kurşunlu Şelalesi’nde piknik yaptı.


Güncel Kep fırlattılar

Envar Koleji’nin geleneksel yılsonu pilav etkinliğinde, mezun olan öğrenciler kep giydi, mezuniyet coşkusu yaşadılar.


Güncel EMFO ödülleri verildi

Antalya’nın başarılı özel okullarından Envar Koleji, Matematik ve Fen Olimpiyatları (EMFO), elit bir bilim dalı ve tüm akademik branşların vazgeçilmez parçası olan matematik, fen ve teknolojileri alanındaki yarışa katkı sunmaya devam ediyor.


Güncel Envar’da Şenlik

Özel Antalya Envar Koleji 2. Bahar Şenliği, okul bahçesinde gerçekleştirildi.


Güncel Özel Envar Koleji “Bu benim eserim”de

Özel Antalya Envar Koleji öğrencilerinden Hatice Sena dalaman ile Sena Bilgin, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen “Bu Benim Eserim” proje yarışmasında “Doğanın Keşfedilmeyen Yüzü” adlı projeleriyle, İl Çalışma Grubu Değerlendirmesi, Bölge Çalışma Grubu Değerlendirmesi ile Bölge Bilim Kurulu Değerlendirmeleri aşamalarını geçerek bölgede sergilenmesine layık görüldü.


Güncel Envar Koleji uzay kampında

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları ilköğretim öğrencileri, Fen ve Teknoloji öğretmenleri Serkan Karagül ve Özlem Menemen ile birlikte İzmir’deki Uzay Kampına katıldı.


Güncel EMFO 30 Nisan’da gerçekleşecek

Envar Matematik ve Fen Olimpiyatları (EMFO), elit bir bilim dalı ve tüm akademik branşların vazgeçilmez parçası olan matematik, fen ve teknolojileri alanındaki yarışa katkı sunmaya devam ediyor.


Güncel Olimpiyatlarda Envar rüzgarı

Kemer’de yapılan özel okullar bilim olimpiyatlarında Özel Antalya Envar Koleji öğrencileri, elde ettikleri başarılarla yarışmalarda rüzgar gibi estiler.


Spor Masa Tenisinde çifte şampiyonluk Toros’un

Eğitim öğretim faaliyetlerindeki başarısının yanında spor başarılarıyla da sık sık gündeme gelen Toros Eğitim Kurumları masa tenisinde yine dereceler aldı. Yıldız Erkekler ve Küçük Erkekler Masa Tenisi Takımları Antalya şampiyonu olarak çifte sevinç yaşattılar.


Güncel Envar’da deprem tatbikatı

Deprem haftası nedeniyle Envar Koleji’nde tatbikat yapan Antalya Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Arama ve Kurtarma Ekibi, ilköğretim bölümü öğrencilerini tahliye ederken zamanla yarıştı


E-bülten Gurubu

bize katılın ...