Pazar, 25 Ağustos 2019
Güncel HİKÂYENİZ VARSA BAŞARIRSINIZ

Vali Münir Karaloğlu Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin (AKTOB) Aspendos Antik Kenti’nde düzenlediği 35. yıl kutlama törenine katıldı. Törenin ardından Hakan Aysev’in konserini dinledi.


Ekonomi/Turizm EMİTT’te Batı Akdeniz damgası

Yoğun ilgi gören Isparta Burdur ile Antalya stantlarında renkli tanıtımlar gerçekleştirilirken, katılımcılar da ikili görüşmelerinde yeni seyahat ve turların planlandığı başarılı ön görüşmeler yaptı


Ekonomi/Turizm Antalya, EMITT Turizm Fuarı’nda tanıtıldı

Geçtiğimiz yıl 13 milyon 642 bin turist girişi ile tüm zamanların rekorunu kıran Antalya, 2019 yılı turizm sezonu hazırlıklarına 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) ile devam etti. Antalya turizmi, dünyanın 4’üncü en büyük turizm fuarı olarak gösterilen EMITT’e katılım sağlayarak yeni sezon öncesi tanıtım gerçekleştirdi.


Kemer Kemer, 2020’de de EMITT’te olacak

EMITT 2019- 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’ndaki temaslarına devam eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 2020 yılında yapılacak 24’üncü Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılım sözleşmesini de şimdiden imzaladı.


Ekonomi/Turizm Batı Akdeniz EMİTT’te tanıtılıyor

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katıldığı törenle açılan Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 4 gün sürecek 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) Batı Akdeniz’in turizm değerleri ve potansiyeli tanıtılıyor.


Kemer Kemer EMITT Fuarı’nda tanıtılıyor

EMITT İstanbul 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Kemer ilçesinin tanıtıldığı bir stant açıldı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “9’uncu kez katıldığımız EMİTT Fuarı, ilçemizin tanıtımına ve turizmine çok önemli katkı sağlıyor” dedi.


Ekonomi/Turizm EMİTT’in yıldızı Muratpaşa

Muratpaşa Belediyesi’nin 106 ülkeden 7 bin temsilcinin katılımıyla bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) küçük bir Kaleiçi kurduğu standı yoğun ilgi gördü.


Ekonomi/Turizm TÜRSAB BATI ANTALYA BAŞKANLIĞI EMİTT FUARI’NDA…

Dünyanın dört büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı. TÜRSAB Batı Antalya Başkanlığı fuarda yerini aldı.


Ekonomi/Turizm Başkan Uysal, EMİTT’te

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, turizm sektörünün 2019’a dair beklentilerinin çok yüksek olduğunu belirterek, “Ağırlayacağı yerli ve yabancı konuklarıyla Muratpaşa’mızın, oteller ve seyahat acentelerinin çok mutlu olacağı bir yıl bekliyoruz” dedi.


Ekonomi/Turizm Başkan Böcek EMITT’te Antalya’yı tanıtıyor


Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’nda Antalya’yı tanıtıyor.


Ekonomi/Turizm Muratpaşa Kaleiçi’yle EMİTT’te

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’nın tarihi kent merkezi Kaleiçi konseptiyle bu yıl 23’üncü kez düzenlenecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, kısa adıyla EMİTT’te olacaklarını söyledi.


Ekonomi/Turizm EMİTT 2019’de Batı Akdeniz Tanıtımı

Batı Akdeniz’in turizm değerleri ve potansiyeli, dünyanın en büyük dört turizm organizasyonundan biri olarak kabul edilen 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) tanıtılacak.


Kaş TÜRSAB BATI ANTALYA BÖLGE BAŞKANLIĞI’NDAN TANITIMA DESTEK!

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı 7 numaralı yönetim kurulu toplantısını Kaş’ta gerçekleştirdi.


Ekonomi/Turizm Muratpaşa, HESTOUREX’te Kaleiçi’ni tanıtıyor

Muratpaşa Belediyesi, EMİTT ve ITB Berlin’in ardından Kaleiçi’nin tanıtımına 2. Dünya Sağlık Spor, Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı HESTOUREX’le devam ediyor.


Kemer Belarus’ta Kemer’e yoğun ilgi

Kemer Belediyesi, aralık ayından bu yana 14 ayrı uluslar arası turizm fuarına katılarak ilçeyi tanıttı. Belarus’un başkenti Minsk’te düzenlenen Leisure 2018 Turizm Fuarı’nda açılan Kemer standı yoğun ilgi gördü.


Güncel Rota şimdi ITB Berlin

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Otelciler ve Pansiyoncular Odası Başkanı Özcan Sucu’nun ziyaretinde Kaleiçi’nin tanıtım çalışmalarının 7 Mart’ta başlayacak ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı’nda devam edeceğini söyledi.


Kemer Kemer Letonya’da tanıtılıyor

Letonya Rigas Balttour Turizm Fuarı’nda yer alan Kemer standı yoğun ilgi gördü. Başkan Mustafa Gül, “Bu sezon Rusya ve Baltık bölgesinde rekor sayıda turist bekliyoruz” dedi.


Ekonomi/Turizm EMİTT 2018’de Batı Akdeniz tanıtılıyor

TÜRSAB Yönetimi ve üyesi acente yetkilisinden oluşan 40 kişilik heyetin de ziyaret edip görüşmeler yaptığı Burdur Isparta tanıtım standı ilgi görüyor


Ekonomi/Turizm 22. ULUSLARARASI EMITT TURİZM FUARI GENİŞ KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 22. kez büyük bir katılımla gerçekleşti.


Kemer Kemer’den tanıtım atağı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, İstanbul EMITT – 22’inci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nı karış karış gezerek ilçesini tanıttı. Başkan Gül, 20’den fazla seyahat acentesi standı ile şehir stantlarını ziyaret ederek yerli turistleri Kemer’de tatil yapmaya davet etti.


Kemer Litvanya’da Kemer’e yoğun ilgi

Litvanya Adventure 2018 Turizm ve Seyahat Fuarı 2018’nda yer alan Kemer standı ziyaretçi akınına uğradı.


Güncel EMITT’te Büyükşehir standına ziyaretçi akını


Antalya Büyükşehir Belediyesi bu yıl 22’ncisi düzenlenen EMITT Fuarı’nda stant açtı. TUYAP Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleştirilen fuarın ilk gününde Antalya’nın dev projelerinin tanıtıldığı stant ziyaretçi akınına uğradı.


Güncel Başkan Uysal, EMİTT’te Kaleiçi’ni anlattı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, dünyanın 5 büyük turizm fuarı arasında sayılan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) Kaleiçi’ni anlattı.


Kemer EMITT Fuarı’nda Kemer farkı

Türkiye’nin en büyük turizm fuarı olan İstanbul EMITT Fuarı’nda Kemer standı ziyaretçi akınına uğradı. Belediye başkanları, turizmciler bürokratlar ve ünlü sanatçılar da standı ziyaret ederek Başkan Mustafa Gül ile sohbet ettiler.


Gazipaşa Emitt 2018'in gözdesi Gazipaşa oldu

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT 2018'e bu yıl ilk kez katılan Gazipaşa, fuarın ilgi odağı oldu.


Ekonomi/Turizm 22. EMITT Turizm Fuarı Kapılarını Açtı

Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 22. kez kapılarını açtı.


Ekonomi/Turizm Hedef 4 mevsim turizm

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyenin Kaleiçi konseptiyle yer aldığı 22’nci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) “Antalya olarak, 12 ay devam eden turizm konusunda çalışıyor olmamız lazım. Biz, Kaleiçi Festivalimizle ve yurtiçi yurtdışı turizm fuar çalışmalarımızla buna katkı sağlayama çalışıyoruz” diye konuştu.


Kemer EMİTT İstanbul Fuarı’nda Kemer tanıtılıyor

İstanbul EMİTT Fuarı’nda açılan Kemer İlçesi Tanıtım standında ziyaretçileri ağırlayan Başkan Mustafa Gül, “8’inci kez katıldığımız EMİTT Fuarı, ilçemizin tanıtımına çok önemli katkı sağlıyor” dedi. Bu arada Türkiye genelinde en iyi tanıtım yapan belediye başkanı seçilen Başkan Gül, bu ödülü tüm Kemerlilere hediye etti.


Ekonomi/Turizm Başkan Böcek, EMITT’te Konyaaltı’nı anlatıyor..


Dünyanın en büyük beşinci turizm fuarı EMITT, İstanbul’da açıldı. BATAB Başkanı olarak Fuar’da yer alan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, katılımcılara Konyaaltı’nı anlatıyor.


Ekonomi/Turizm Başkan Uysal, EMİTT’e turizmcilerle gidiyor

Muratpaşa Belediyesi, bu yıl 22’ncisi düzenlenecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, EMİTT’e Kaleiçi’nden turizmcilerle birlikte katılıyor. Antalya Turistik İşletmeciler, Otelciler ve Pansiyoncular Derneği ve Antalya Otelciler ve Pansiyoncular Odası’yla birlikte Kaleiçi otelleri Muratpaşa’yla fuarda olacak.


Hollanda’da Kemer tanıtımı

Kemer Belediyesi, bu yıl 13 ülkedeki 15 turizm fuarına katılarak ilçeyi etkili bir şekilde tanıtacak. 9-14 Ocak’ta Hollanda’da düzenlenen Utrecht Turizm Fuarı’nda açılan Kemer Belediyesi standı yoğun ilgi gördü.


Kemer Turizme OHAL engeli

2018 turizm sezonu hazırlıklarına şimdiden başlayan Kemer Belediyesi, çeşitli ülkelerdeki 19 turizm fuarına katılacak. Bu fuarların hepsinde bizzat bulunmak isteğini kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “OHAL nedeniyle belediye başkanlarına yurtdışına çıkış yasağı konuldu. Sayın Valimiz, Sayın Bakanımızdan yurtdışına çıkış izni konusunda destek bekliyorum” dedi.


Kemer Kemer Belediyesi 19 fuara katılacak

Kemer Belediyesi Meclisi’nde alınan kararla Kemer Belediyesi’nin 2’si yurt içi, 17’si yurt dışı olmak üzere toplamda 19 turizm fuarına katılması onaylandı. Başkan Gül, yeni turizm sezonunun hazırlıklarına şimdiden başladıklarını bildirdi.


Güncel Muratpaşa, HESTOUREX’e küçük Kaleiçi kuruyor

Muratpaşa Belediyesi, 6 Nisan Perşembe başlayacak HESTOUREX, Dünya Sağlık ve Spor Turizmi Kongre ve Fuarı’na Kaleiçi’ni taşıyor. Muratpaşa, ANFAŞ EXPO Center’da düzenlenecek fuarda 143 metrekarelik standında küçük bir Kaleiçi kuracak.


Güncel Muratpaşa Kaleiçi’yle ITB Berlin’de

Muratpaşa Belediyesi, bu yıl 6 – 9 Temmuz tarihlerinde 2’ncisi düzenleyeceği Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali öncesi dünyanın en önemli turizm organizasyonlarından ITB Berlin Fuarı’na Kaleiçi’ni taşıyor.


Güncel KALEİÇİ’YLE BERLİN’E

Muratpaşa Belediyesi, Kaleiçi’nin tanıtımı için yurtdışına çıkıyor. Muratpaşa, 8 Mart’ta başlayacak ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı’nda; 45 metrekarelik standında Kaleiçi’ni ve Antalya’yı tanıtıp, ziyaretçileri bu yıl 6 – 9 Temmuz tarihlerinde 2’ncisi yapılacak Kaleiçi Old Town Festivali’ne davet edecek


Ekonomi/Turizm AVRUPA’DAKİ TALEP, SON DAKİKA SATIŞLARA YÖNELECEKTİR!

Manavgat Çolaklı'da yer alan VONRESORT Hotels Genel Müdürü Süleyman Gürpınar, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.


Ekonomi/Turizm “TURİZM SEKTÖRÜ 2016 YILINI UNUTMUŞ VE YENİ BİR SAYFA AÇMIŞ DURUMDA!”

TRT Antalya Radyosu’nda yapımcılığını Muhammet Irmak, Mustafa Cansız ve Bilgehan Gödekli’nin yaptığı Akdeniz'in Sesi programında yer alan “Gündem Özel” köşesine konuk olan TUYED ( Turizm Yazarları Derneği Üyesi ) Gazeteci -Turizm Yazarı Halil Öncü, spiker Aynur Aslangiray’ın sorularını yanıtladı.


Güncel Başkan Böcek’e; en büyük fuardan en büyük ödül..

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Dünya’nın en kapsamlı turizm fuarları arasında gösterilen EMİTT 2017'de 'En İyi Destinasyon Tanıtımı' yapan belediye seçildiklerini söyledi.


Güncel MURATPAŞA EMİTT’İN EN İYİSİ

Muratpaşa Belediyesi, UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi’nde yer alan Yivli Minare’yi, Kaleiçi konağını ve Üçkapılar’ı kapsayan Kaleiçi tanıtımıyla Dünyanın en büyük 5’inci turizm fuarı EMİTT’te ‘En iyi Stand Dekoru’ ödülünü aldı.


Döşemealtı EMITT’te Döşemealtı halısına yoğun ilgi

İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen EMITT 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na ikinci kez katılan Döşemealtı Belediyesi’nin halı dokuma tezgahı büyük ilgi gördü.


Kemer Kemer Belediyesi Emııt Fuarında Ses Getiriyor

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT ) 21’nci kez İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde açıldı. Kemer Belediyesinin her yıl katıldığı dünyanın en büyük 5. fuarında ilçenin tarihi, turistik ve kültürel değerleri arasında yer alan Kemer Standı adeta sanatçı ve Basının akınına uğradı.


Güncel ŞİMDİ KALEİÇİ ZAMANI

Muratpaşa Belediyesi, Dünyanın en büyük 5’inci turizm fuarı EMİTT’e ‘Kaleiçi’ konseptiyle katıldı. Muratpaşa, tarihi Üçkapılar, Yivli Minare ve Kaleiçi konağı minyatürleriyle fuarda yer alırken ziyaretçileriyle tek tek ilgilenen Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Herkesi bir tarih müzesi olan Kaleiçi’ni gezmeye davet ediyorum” dedi.


Güncel EMİTT Fuarı’nda Konyaaltı farkı…

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’nda, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek sektör temsilcilerine ve katılımcılara Konyaaltı’nı tanıttı.


Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi EMITT Fuarında

EMITT 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde açıldı.


Güncel MURATPAŞA KALEİÇİ’YLE EMİTT’TE

Muratpaşa Belediyesi, 26 Ocak’ta başlayacak Dünyanın en büyük 5’inci turizm fuarı ‘Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na Kaleiçi’ni taşıyor. Fuarda 70 metrekarelik standında Muratpaşa, tarihi Kaleiçi evi, Üçkapılar ve Yivli Minare konseptiyle yer alacak.


EMITT’e Rusya’dan büyük ilgi!

Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan 21. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT, 26 – 29 Ocak 2017’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.


Güncel EMITT Fuarı’nın gözdesi Konyaaltı oldu

İstanbul’da düzenlen dünyanın en büyük beşinci turizm fuarı olan EMITT Fuarı’nda Konyaaltı standı yoğun ilgi gördü. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sektör temsilcilerine ve katılımcılara Konyaaltı’nın güzelliklerini tanıttı.


Manavgat “TÜRKİYE’NİN GÜVENİLİR BİR ÜLKE OLDUĞUNU ANLATIYORUZ”

Akçelik Madencilik A.Ş ve Club Nena'nın Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik “ Fuar tanıtımlarımızda Türkiye’nin güvenilir bir ülke olduğunu anlatıyoruz” dedi.


Güncel BAKA Yönetim Kurulu Burdur’da toplandı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu toplantısı Burdur’da yapıldı. Burdur Valisi Süleyman TAPSIZ, bir yılı tamamladığı ve BAKA Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini son kez yaptığı toplantıda, görevi Isparta Valisi Memduh OĞUZ’a devretti.


Güncel BAKA Yönetim Kurulu,MAKÜ’de Toplandı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu toplantısı Burdur’da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde (MAKÜ) gerçekleştirildi.


Kültür/Sanat Amasyalı Keskin Ozan, OKUYAR dedi..

İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi'nde tertiplenen dünyaca ünlü 16. Emitt Turizm ve Seyahat Fuarı'na; ADEF, ŞÜSİYAD davetlisi olarak katılan Amasyalı Keskin Ozan etkinliklerin çok faydalı olduğunu vurguladı


Kemer Başkan Gül "Bu kadarına da pes" dedi

Başkan Gül, Kemer'den kaçtığı iddialarına Ankara'dan cevap verdi: "Bu gazeteciler gazete de mi okumuyor?"


Kemer "Rakiplerimizi solladık ama yine de temkinli olmalıyız"

Geleneksel Tourexpi Destination Management Ödülleri içinde yer alan “ En İyi Otelci ” kategorisinde ödüle layık görülen Club Nena Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik 2012 sezonunu değerlendirdi…


Manavgat Manavgat Belediyesi EMITT Fuarı’nda tanıtıldı

Manavgat Belediyesi, bu yıl 16.sı düzenlenen ve dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan İstanbul Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından tanıtıldı.


Ekonomi/Turizm Batı Akdeniz, EMITT 2012’de dünya vitrininde

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA), Burdur, Antalya ile Isparta’daki kamu kurumları ve özel sektör temsilcileri ile işbirliğinde bölgede turizm potansiyelini daha da güçlendirmek amacıyla katıldığı dünyanın 5. büyük turizm fuarı kimliği taşıyan Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), 16. kez açıldı.


Kemer Oflaz Turizm'den "Cruise" atağı

Antalya Kemer’de bulunan Oflaz Turizm ürün yelpazesine, Cruise gemileri ile yapılan yolculukları da eklemek için harekete geçti.


Kemer Kemer Belediyesi EMITT’te

9-12 Şubat 2012 tarihleri arasında, İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 16’ncısı gerçekleştirilecek olan ve Dünyanın en büyük beşinci turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT ) kapılarını ziyaretçilerine açacak.


Kemer Kemer, Varşova Turizm Fuarı’nda

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB); 27 ile 29 Ocak tarihleri arasında Polonya’nın Finlandiya’nın Varşova kentinde düzenlenen Turizm Fuarı'na katılarak Kemer’i başta Polonyalılar olmak üzere fuara gelen tüm ziyaretçilerine tanıttı.


Kemer Kemer, Matka Turizm Fuarı'nda

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB); 19 ile 22 Ocak tarihleri arasında Finlandiya’nın Helsinki kentinde düzenlenen Matka 2012 Turizm Fuarı'na katılarak Kemer’i fuar ziyaretçilerine tanıttı.


Manavgat Antalya Tanıtım A.Ş.’ye Manavgat ve Alanya’dan büyük destek

Antalya’yı Gazipaşa'dan Kalkan'a ortak bir vizyonda buluşup tek bir şemsiye altında kurumsal bir yapı ile tanıtmak amacıyla Ulaşım A.Ş., AKTOB, ATSO, ALTSO, MATSO, BETUYAB, ATB ve ATAV ortaklığı ile kurulan Antalya Tanıtım AŞ, Kemer'in ardından Manavgat ve Alanya’da iş dünyasına tanıtıldı.


Kemer Oflaz Turizmin fuar atağı

Oflaz Turizm, 8 – 11 Aralık 2011 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Travel Turkey İzmir fuarına katılarak hem kendisini hem de Kemer’i tanıtacak.


Kemer İftarın tadı Ulupınar Botanik Restaurant'ta

Antalya’da sıcaklığın 45 dereceleri bulduğu şu günlerde, Ulupınar’ın soğuk suları üzerinde kurulan köşklerde serin serin iftarın tadını çıkarmak isteyenler rotasını Ulupınar Botanik’e çeviriyor.


Kemer Kemer’in onuru, GATAB’ın gururu

Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşeltme Birliği (GATAB) sponsorluğunda katılınan fuarlar devam ediyor. Fuar alanlarında kurulanı Kemer standlarında gerçekleştirdiği başarılı tanıtımlarından dolayı GATAB “En iyi grup ödülüne” layık görüldü


Güncel Batı Akdeniz’in uluslararası tanıtım atağı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Antalya, Burdur ve Isparta’nın turizm potansiyelini daha da güçlendirmek amacıyla uluslararası platformlar olan turizm fuarlarında tanıtım çalışmalarını sürdürdü.Dünyanın en büyük turizm ve seyahat fuarı ITB Berlin 2011’in ardından Moskova’daki iki fuara da katılan BAKA, turizm yatırımları, kültür turları ve St. Paul’ü ana tema olarak işledi.


Kemer Emine Erdoğan’dan Kemer standına ziyaret

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, MITT Fuarında Kemer belediyesi standını ziyaret etti. Kemer belediye Başkanı Mustafa Gül’le de görüşen Erdoğan, Rusların Kemer’e gösterdiği ilginin dikkat çekici olduğunu söyledi.


Güncel Batı Akdeniz, kültür turu cazibe merkezi

Antalya, Burdur ile Isparta’daki kamu kurumları ve özel sektör temsilcileri ile işbirliğinde bölgede turizm potansiyelini daha da güçlendirmek amacıyla Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katılan, standında görüşmeler ve tanıtım çalışması yapan Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) uzmanları, tüm seyahat acentaları ve tur operatörlerinin standlarını ziyaret ederek yetkilileriyle görüştü.


Güncel EMITT Fuarı'nda Kemer standı tatil kazandırdı

Türkiye’deki turizmin güç kaynağı ve Ortadoğu’nun en büyük Turizm Fuarlarından birisi olan, 10-13 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen EMITT Fuarı’nda ilgi odağı olan Kemer standı tatil kazandırdı.


Kültür/Sanat TÜRKİYE SEVDASI ile EMİTT 2011 TURİZM FUARI

Şüsiyad Başkanı Şair Yazar Gazeteci Hikmet Okuyar; 14. Hikmet Okuyar Ödüllü Şiir Yarışması şartnamesi duyurusunu yapmak için İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi, Emitt 2011 Turizm Fuarı alanındaki mekanları ziyaret etti.


Güncel Cumhurbaşkanlığı Danışmanı Cemil Antalyalı BAKA’da

Cumhurbaşkanlığı Danışmanı emekli Kurmay Albay Cemil Antalyalı ve emekli Deniz P. Albay Şeref Doğan, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Tuncay Engin’i makamında ziyaret etti.


EMITT 2011 ziyaretçi sayısı 114 bini aştı

10-13 Şubat tarihlerinde TÜYAP Büyükçekmece Fuar alanında düzenlenen dünyanın 6. Büyük turizm fuarı EMITT, 4 günde 114 bini aşkın kişi tarafından ziyaret edildi. EMITT katılımcı ülke ve firma sayısı açısından Türkiye’nin en büyük fuarı olarak 2011 yılına damgasını vurdu.


Serik Uçar, standları ziyaret etti

Side Belediye Başkanı A. Kadir Uçar EMITT 2011 Turizm Fuarı’nda Side’li katılımcıların standlarını ziyaret etti. EMITT 2011 (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı)’e 60 ülkeden 4000’e yakın Turizm Firması katıldı.


Kemer Turizm yazarları Kemer’i konuşacak

Turizm Yazarları Derneği Başkanı Kerem Köfteoğlu Kemer standını ziyaret ederek Başkan Üras ile görüştü. Köfteoğlu ile görüşen Başkan Yusuf Üras, önümüzdeki günlerde Turizm Yazarlar ile birlikte Kemer’de 2 günlük bir gezi ve Panel düzenleyerek, turizmdeki son gelişmeleri Turizm yazarları ile paylaşacaklarını söyledi.


Güncel AGC Başkanı Yeni’den Kemer standına övgü

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni Kemer standını ziyaret etti


Güncel "1.5 milyon artı turist bekliyoruz"

Bu yıl 15.si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), Türkiye Otelciler Federasyonu(TÜROFED) ile Turizm Yatırımcıları Derneği(TYD) işbirliği ve Ekin Fuarcılık organizasyonuyla, İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde dünyaya kapılarını açtı.


Kemer Kemer’e, EMITT fuarında büyük ilgi

GATAB Tarafından hazırlan Kemer Standı büyük ilgi görürken, Başkan Yusuf Üras ise GATAB Turizm Komisyonu Başkanı Hüseyin Er, GATAB Meclis üyesi Halil Karataş ve GATAB Turizm komisyon üyesi Ahmet Güler ile birlikte gelen ziyaretçilere bilgiler verdi.


Kemer GATAB fuarlara katılmayı sürdürüyor

GATAB tarafından organize edilen KEMER standında Antalya Limanı’ndan Gelidonya Burnuna uzanan 80 km. uzunluğundaki tüm tarihi ve turistik değerler tanıtılacak.


Kemer Kemer Belediyesi bir ilke imza atacak

İstanbul'da düzenlenecek EMİTT Fuarında Kemer Belediyesi bir ile imza atacak. Belediye tarafından Kemerin doğa, tarih ve turistik yerlerin yanısıra Doğa Olimpiyatı, Enduro Şampiyonası, Yeni Yıl Koşusu gibi alternatif turizmlerinin de tanıtımı yapılacak.


Kemer Gatab, EMITT'e katılacak

GATAB, yılda 10 milyon turist ağırlayarak bir dünya markası haline gelen Antalya’dan sonra hizmet verdiği bölgelerin tamamına olan ilgiyi artırmak için harekete geçti.


EMITT Fuarı’nın bu yılki konuk ülkesi Yemen

Yemen ve Türkiye arasında vizelerin kalkması iki ülkeyi birbirine daha da yakınlaştırdı. Daha çok Türk turisti ülkesinde ağırlamak isteyen Yemen, tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini EMITT Fuarı’nda tanıtacak.


Erken rezervasyon kampanyasının tadını EMITT’te çıkarın

Yaz tatili için şimdiden yerlerini ayırtanlara acentelerin uyguladığı erken rezervasyon kampanyalarından yararlanmayı düşünen tatilciler, farklı tatil seçeneklerini bir arada sunan EMITT Fuarı’nı mutlaka ziyaret etmeli.


Güncel Doğa olimpiyatlarına Vali’den destek

Gerçekleştirilen ziyarette Başkanlar tarafından, Çevre ve Doğa Dostları Federasyonu tarafından 2011 yılında yapılacak olan Olimpiyat programı kapsamında nelerin yapılacağı konusunda Vali Altıparmak’a bilgi verilirken şu an devam eden hazırlıklardan da bahsedildi.


Türkler yurtdışı turlara daha çok ilgi gösteriyor!

Turizm dünyasından gelen haberler, Türkiye’de yurtdışına turist gönderme pazarının her geçen gün arttığını gösteriyor. Verilere göre geçen yıla oranla Türkiye’den diğer ülkelere giden turist sayısı yüzde 30 arttı.


EMITT fuarına bu yıl ilgi çok büyük olacak

Türkiye’deki turizmin güç kaynağı EMITT bu yıl her zamankinden daha geniş bir katılımla 10–13 Şubat 2011 tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP’ta gerçekleşecek.


Mısır kumlarının altında gizlenmiş yeni bir sır ortaya çıktı!

Her şeyin başladığı yer Mısır’da yapılan son keşif tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Yapılan rutin kazılarda Gize’nin dev sfenksini çevreleyen binlerce yıllık duvarlar ortaya çıktı.


Kemer Turistlerin vazgeçemediği tat

Kemer’in doğal güzellikleri ünlü Ulupınar bölgesinde yer alan Ulupınar Botanik Restaurant ve Balık Üretim Çiftliğinde yetiştirilen çok sayıda alabalık, Botanik’e özel “kiremitte alabalık” tadı ile gelen yerli ve yabancı misafirlere sunuluyor.


Turizm sektörü her yıl milyonlarca dolar kaybediyor

Türk turizminin başarılı ve genç yöneticilerinden Recep Arısoy sektörün her yıl milyonlarca dolar kaybının olduğunu söyledi. Arısoy açıklamasın da ayrıca sektörün sağlıksız ve dengesiz büyüdüğüne de dikkatleri çekti.


EMITT Fuarı, sektörün her kesimine ve ülkelere moral oldu

11-14 Şubat’ta İstanbul Beylikdüzü’nde yapılan 14. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), bu yıl yüzde 33’lük bir artışla ziyaretçi sayısında rekor kırarken katılımcılara da kriz ortamında moral ve umut verdi.


Güncel EMITT Türk turizmine moral verdi

TÜROFED Başkanı Ahmet Barut, EMITT’in 2010 yılına yönelik 28 milyon turist, 24 milyar dolarlık turizm geliri hedeflerinin hayal olmadığının ilk ipuçlarını verdiğini söyledi.


Türkiye ve Mısır Turizm Bakanları EMITT Fuarı’nı açıyor

Küresel çaptaki turizm sektörü için büyük önem taşıyan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat (EMITT) Fuarı, dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen turizmcileri ağırlamak üzere 14’üncü kez kapılarını açıyor.


Memleket hasreti çekenlere EMITT’ten müjde!

14. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), memleket hasretini sona erdiriyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki tarihi ve doğal güzellikler, yöresel tatlar ve el sanatları hemşerileriyle buluşmak için EMITT’e geliyor.


Güncel Erken rezervasyon kampanyası start aldı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜROFED ve TÜRSAB önderliğinde başlatılan Erken Rezervasyon Kampanyası başladı. TÜROFED Başkan Vekili Seçim Aydın konuyla ilgili düzenlenen toplantıda, tüm vatandaşları “365 gün ve 24 saat” erken rezervasyondan yararlanmaya davet etti.


Anadolu’nun umudu EMITT Fuarı

Turizmi Anadolu’ya yayarak iç turizmi geliştirmeyi amaçlayan Anadolu’daki il ilçe ve beldeler turizm yatırım ve işletmecilerini çekmek için EMITT Fuarı’na katılıyor.


“Türkiye’nin gül bahçesi” Isparta, EMITT Fuarı’nda!

Gül diyarı Isparta, turizmin tüm dallarında verdiği hizmetleri EMITT Fuarı’nda anlatıyor! Dağları, gölleri, ormanları, yaylaları, milli parkları ve tabiatı koruma alanları ile adeta cennetin yeryüzündeki yansıması olan Isparta, turizmde öne çıkan tarihi ve tabii güzelliklerini dünyaya sunuyor.


Balıkesir EMITT’le turiste doyuyor

“Türkiye’yi doyuran il” Balıkesir, bir kez daha EMITT Fuarı’nda yerini alıyor. Türkiye’nin kültür ve turizm açısından en önemli kavşak noktalarından biri olan il, sahip olduğu zenginliği EMITT Fuarı aracılığıyla dünyanın gözü önüne seriyor.


Turizmde hedef büyüten Kavala’dan Türk yatırımcı açılımı!

7 bini Türk olmak üzere yılda 120 bin turisti ağırlayan Kavala, bu sayıyı iki katına çıkarmak için Türk yatırımcıları bekliyor


Her şeyin başladığı yer Mısır EMITT’te!

İnsanlık tarihine yüzyıllardır ilham veren Mısır, “Mısır… Her şeyin başladığı yer” sloganıyla ve ülkenin antik çağlardan bu yana sahip olduğu çeşitliliği ifade eden yeni logosuyla EMITT Fuarı’ndaki yerini alıyor.


EMITT Fuarı 2010’da Mısır’ı ağırlıyor

EMITT 2010 Fuarı’nın ikinci konuk ülkesi Mısır, küresel ekonomik krizin yarattığı durgunluğu aşmayı hedefliyor


EMITT 2010 Fuarı’nın ikinci konuk ülkesi Mısır

Geçen yıl bir ilke imza atarak konuk ülke uygulamasını başlatan EMITT Fuarı, 2010’da Mısır’ı ağırlıyor. 2006 yılında 44 bin, 2007 yılında 50 bin, 2008 yılında da 52 bin Türk turisti misafir eden Mısır, EMITT 2010 Fuarı’na konuk ülke olarak katılarak dikkatleri üzerine çekmeyi hedefliyor.


Kemer Botanik Restaurant 'Lezzet Rehberi' nin konuğu

Programda Botanik Restaurant’ın eşsiz lezzetleri arasında yer alan Kiremitte Alabalık ve Kaburga Dolması izleyicilere tanıtıldı.


E-bülten Gurubu

bize katılın ...