Cuma, 6 Aralık 2019
Güncel Konyaaltı’nda Ramazan coşkusu

Konyaaltı Belediyesi’nin Geleneksel Ramazan Şenlikleri’nde sahne alan Türk Halk Müziği sanatçıları Nursaç Doğanışık ve Tuncay Kemertaş izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.


Güncel Başkan Esen, “Ramazan ayı etkinliklerimiz hazır”


11 ayın sultanı Ramazan ayı bu yıl Konyaaltı’nda bir birinden renkli etkinliklerle icra edilecek. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, bu etkinlikler kapsamında Ramazan ayı boyunca her Cuma ve Cumartesi günleri bir birinden değerli sanatçıyı Antalyalılar ile buluşturacaklarını söyledi.


Kültür/Sanat Yöreler Renkler’de Antalya lezzetleri

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yöreler Renkler Festivali’nde, Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci’nin hazırladığı hibeşi komşularıyla paylaştı, börek ustası Ali Murat Hizay’la tahinli serpme börek yaptı.


Kültür/Sanat Yöreler Renkler Festivali başlıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin, Türkiye’nin tüm renklerini buluşturduğu barış, dostluk ve kardeşlik festivali, Yöreler Renkler’in 3’üncüsü, Cumartesi başlıyor. 9 gün devam edecek festivalde Oğuz Aksaç, Nursaç Doğanışık, Niyazi Koyuncu gibi ünlü sanatçılar sahne alacak.


Kültür/Sanat Nursaç Doğanışık ve Zikai Tunca Konyaaltı’nda

Konyaaltı Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı’nda düzenlenen Ramazan etkinlikleri Nursaç Doğanışık ve Zekai Tunca konserleriyle devam ediyor.


Güncel Konyaaltı’nda ‘Ramazan’ etkinlikleri başlıyor.

11 ayın sultanı Ramazan ayı için tüm hazırlıklarını tamamlayan Konyaaltı Belediyesi, bir birinden ünlü sanatçıların sahne alacağı konserlerle de Ramazan etkinliklerinin startını veriyor.


Güncel Aktur’da şenlik başlıyor

Antalyalıların eğlence merkezi Aktur Lunapark Ramazan ayında da muhteşem etkinliklere başlıyor. İşletme Müdürü Ramazan Aydemir, 14 Ağustos tarihinde başlayacak olan Ramazan eğlencelerinde birçok ünlü sanatçının konser vereceğini söyledi


E-bülten Gurubu

bize katılın ...