Salı, 22 Ekim 2019
Güncel Bu kez masada kazandılar


Antalya İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı hastaneler/ağız diş sağlığı merkezleri personel aylık maaş ve ücret ödeme banka promosyon protokolü ihalesi gerçekleşti.


Ekonomi/Turizm Elektrik faturasını fastPay ile ödeyene CK Enerji Akdeniz Elektrik’ten % 10 iade fırsatı CK Enerji

CK Enerji Akdeniz Elektrik ve DenizBank arasında yapılan anlaşmaya göre elektrik faturalarını fastPay uygulaması ile ödeyen tüketicilere yüzde 10’luk iade avantajı sağlanacak. 29 Şubat 2020’ye kadar devam edecek kampanyadan CK Enerji Akdeniz Elektrik müşterileri hiçbir taahhüt altına girmeden faydalanabilecek.


Sağlık/Kadın Çocukluk Çağı Kanserlerinde Erken Teşhis Hayat Kurtarıyor

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) 15 Şubat Çocukluk Çağı Kanser Günü vesilesiyle önemli bir farkındalık çalışmasını hayata geçiriyor. KAÇUV, çocukluk çağı kanseri hakkında farkındalık yaratmak ve erken teşhisin önemine dikkat çekmek amacıyla hazırlanan ve dijital mecralarla yayınlanan video ile herkesi çocuklara umut olmaya çağırıyor.


Ekonomi/Turizm İhracatçılar bankalardan pozitif ayrımcılık istedi

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), 71 bin ihracatçı firmanın finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 7 bankayla protokol imzaladı. Protokolle bankalar firmalara ayrıcalıklı hizmetler sunacak, çeşitli kredi tiplerinde, banka sermayeli veya Eximbank kaynaklı uygun koşullar sağlanacak.


Ekonomi/Turizm Başkan Türel: “Üreticiye verdiğimiz sözlerin ötesine geçtik”

Antalya’da düzenlenen Tarım Zirvesi’nde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, belediyenin tarıma yönelik önemli proje ve yatırımlar gerçekleştirdiğini söyledi.


Ekonomi/Turizm 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi Antalya’da yapılacak

"Turizmin geleceği, geleceğin turizmi" ana temalı 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi, 29-30 Kasım 2017’de Antalya’da yapılacak.


Spor Markaların futbol dünyasındaki sponsorluk yarışı

Süper Lig'de yeni sezonunun başlamasıyla birlikte futbol üzerinden iletişim yapmak isteyen markaların sponsorluk çalışmaları da hız kazandı.


Ekonomi/Turizm ATSO Ekim Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Süleyman Özer’in başkanlığında, Meclis Üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti. ATSO Başkanı Davut Çetin, Meclisin açılışında yaptığı konuşmada, Oda faaliyetlerinin yanı sıra, kent ve ülke gündemine yönelik değerlendirmelerde bulundu.


Ekonomi/Turizm DenizBank Antalyalı üreticilerle sahur yemeğinde bir araya geldi

DenizBank, taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde imza attığı çalışmalar ile üreticilerle buluşmaya devam ediyor. Banka, Ramazan ayının ve tarımın bereketini çiftçilerle paylaşmak üzere, Antalya’da sahur yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren isimleri ile buluştu.


Ekonomi/Turizm 12 bankadan kredi alan herkese tazminat ödenecek

Milyonlarca kişinin beklediği emsal karar çıktı. Kartel oluşturan 12 büyük bankaya milyonlarca dava açılmasını sağlayacak karar uygulamaya koyuldu. O bankalardan kredi alan herkese tazminat ödenecek.


Ekonomi/Turizm BORSA ÜYELERİNE NEFES KREDİSİ LİMİTİ YÜKSELTİLDİ

TOBB tarafından oda ve borsaların katılımıyla başlatılan Nefes Kredisi kampanyasında, 50 bin TL olan kredi limiti 150 bin TL’ye yükseltildi.


Ekonomi/Turizm “Nefes Kredisi” Fırsatı Devam Ediyor

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Türkiye Odaları ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere Aralık ayından itibaren hayata geçirilen düşük faizli 'Nefes Kredisi'nin başvuruları devam ediyor.


Güncel Media Markt’ın mağaza yatırımları 
son hız devam ediyor

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt, yeni mağaza yatırımlarıyla kesintisiz büyüme hedefi doğrultusunda Türkiye’deki 46. mağazasını Antalya Terracity AVM’de açtı


Ekonomi/Turizm DÜNYA TURİZMİNE YÖN VERENLER ANTALYA’DA BULUŞTU

World Tourism Forum’un ilk ayağı Mediterranean Summit 2016 10 Aralık’ta Antalya Belek Regnum Carya Otel’de gerçekleşti.


Ekonomi/Turizm ANTALYA TİCARET BORSASI ÜYELERİNE NEFES OLACAK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Kredi Garanti Fonu, Ziraat Bankası ve Denizbank’ın işbirliği ile hayata geçirilen ‘Nefes Kredisi’ projesine Antalya Ticaret Borsası da kaynak aktardı. ATB, finansmana erişimde sorun yaşayan küçük ve orta büyüklükteki üyelerine düşük faizli kredi kullanmalarına destek olacak.


Güncel Türel: ‘Avrupa’nın tozunu atacağız’

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yaptıkları hizmetleri, devam eden projeleri ve kente değer katacak vizyon projelerle ilgili Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) üyelerine önemli değerlendirmelerde bulundu.


Ekonomi/Turizm DÜNYA TURİZMİNE YÖN VERENLER 10 ARALIK’TA ANTALYA’DA BULUŞUYOR

Turizmin Davos’u World Tourism Forum, 10 Aralık’ta Antalya Belek Regnum Carya Golf &Spa Resort'ta dünya turizmine yön verecek liderleri ağırlayacak. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan World Tourism Forum Mediterranean Summit ’ de 15 ülkeden 25 konuşmacı 750 katılımcı ile 12 farklı program çerçevesinde bir araya gelecek.


DÜNYA TURİZMİ ANTALYA’DA BULUŞUYOR

Turizmin Davos'u World Tourism Forum; dünya turizmine yön veren liderleri 10 Aralık’ta Antalya Belek'te Regnum Carya Golf &SpaResort'ta buluşturuyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan World Tourism Forum Mediterranean Summit çerçevesinde dünya turizmi Antalya'da masaya yatırılacak.


Kültür/Sanat 53. Uluslararası Antalya Film Festivali yeniliklerle dolu bir yılı geride bıraktı

Türkiye’nin en köklü sinema etkinliği Uluslararası Antalya Film Festivali; 16-23 Ekim tarihleri arasında 7 salonda, 227 seansta 39 ülkeden 134 film izleyicileriyle buluşturdu, 130’a yakın yan etkinlik düzenledi, Altın Portakal dahil 43 ödül sahibini buldu. Festival Merkezi, Festival Yolu ve Film TMR platformu gibi yepyeni adımlarla sinemaya ve Antalya’ya katkı sağladığı bir yılı daha geride bıraktı.


Güncel Başkan Sevimçok da Kartını Aldı

AESOB ve DENİZBANK işbirliğiyle Antalya esnafının her türlü finansman ihtiyacına cevap vererek, esnafın alışveriş yaptığı ve hizmet aldığı pek çok noktada çeşitli indirim ve avantajlar sağlayacak olan AESOB Antalya Kart’ın dağıtımı devam ediyor.


Güncel AESOB Antalya Kart’ın Tanıtımı Beyaz Show ile Yapıldı

Yaklaşık 75 bin üyesi bulunan Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Denizbank işbirliği ile kendi esnaf ve sanatkârları için geliştirdikleri “AESOB ANTALYA KART” tanıtımını oldukça kalabalık bir davetli topluluğu önünde Beyaz Show ile Talya Convention’da yaptı.


Güncel AESOB Antalya Kart Beyaz Şov İle Tanıtılacak

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Denizbank-AESOB işbirliğiyle uygulamaya sokacağı ‘AESOB ANTALYA KART’ projesinin tanıtımını ünlü şovmen Beyaz’ın sunumunu ile 22 Kasım 2011 Salı akşamı Talya Convention’da kalabalık bir davetli grubu önünde yapacak.


Ekonomi/Turizm 4 milyon PTT Kart yenileniyor…

DenizBank ve PTT arasındaki işbirliğiyle PTT kartları debit kart özelliği kazandı.


Güncel Antalya esnafına özel kredi kartı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Denizbank arasında imzalanan protokolle, Antalyalı esnafa özel kredi kartı üretilecek. Kart, esnafa birçok avantaj sağlayacak.


Tv'de 379 saat inşaat sektörü reklamı izledik

Reklam takibi konusunda hizmet veren Nar Ajans, televizyonda yayınlanan reklamları mercek altına aldığı araştırmaya göre, Mayıs ayında ekranda en çok reklamı inşaat ve dekorasyon hizmetleri sektörünün verdiği belirlendi.


Güncel Beyazıt Öztürk, Antalyalı emlakçılarla buluştu

Antalya’da 15 Şubat Salı gecesi DenizBank fırtınası esti. Bankanın marka yüzü Beyazıt Öztürk, düzenlenen gecede Antalyalı emlakçılara unutulmaz anlar yaşattı


Güncel 2500 Köye 250.000 Kitap!

2009 yılında Tarım Seferberliği kapsamında T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile DenizBank işbirliğiyle hayat bulan “1000 Köye 100.000 Kitap” projesi büyüyerek devam ediyor. “2500 Köye 250.000 Kitap” Projesinde kitap teslimleri bu kez Antalya’da yapıldı.


Ekonomi/Turizm DenizBank, Antalyalı ve Alanyalı turizmcilerle buluştu

DenizBank, Antalya’da ve Alanya’da düzenlediği gala yemekleriyle bölgedeki turizmcilerle bir araya geldi.


Kemer Denizbank’tan Kemer turizmine katkı

Kemer Denizbank’tan Kemer turizmine katkı. Denizbank Kemer Şubesi Müdürü Osman Ellialtı’nın geliştirdiği proje ile hayata geçen ve Belediye önü Liman Caddesi girişi ile Cumhuriyet Meydanı karşısına konan , içinde İnformation, Zabıta, Denizbank ATM si ile özürlü tuvaletinin bulunduğu hizmet noktaları yakında hizmete geçecek.


Güncel Tarım ve İnsan Konulu Fotoğraf Yarışması

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından birincisi 2009 yılında düzenlenen “Tarım ve İnsan” konulu Fotoğraf Yarışmasının ikincisi için geri sayım başladı. Başvurular 22 Nisan’dan itibaren kabul edilecek.


Petrol Ofisi GS Bonus Card Sahiplerine avantaj sağlıyor

GS Bonus Card artık Petrol Ofisi istasyonlarında Positive Puan kazandırıyor. Yapılan işbirliği ile GS Bonus Card sahipleri Petrol Ofisi istasyonlarında, Positive Card avantajlarından yararlanabilecekler.


Korkuteli Senbene ilçe başkanı oldu

Doğru Yol Partisi Korkuteli İlçe Başkanlığı görevine, ilçenin tanınmış eşrafından Çerkez oğlu Muharrem lakaplı Muharrem Senbene getirildi. “Demokrat Parti (DP), çakma bir partidir” diyen Senbene, ilk erken genel seçimlerde en az 8 milletvekili çıkaracaklarını söyledi.


Güncel Erken rezervasyon kampanyası start aldı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜROFED ve TÜRSAB önderliğinde başlatılan Erken Rezervasyon Kampanyası başladı. TÜROFED Başkan Vekili Seçim Aydın konuyla ilgili düzenlenen toplantıda, tüm vatandaşları “365 gün ve 24 saat” erken rezervasyondan yararlanmaya davet etti.


Ekonomi/Turizm Turizmci her sezon Deniz’le gülecek

Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunan DenizBank, turizm sektörüne özel yeni ürün ve hizmetlerini Antalya ile Alanya’daki turizm toplantılarında tanıttı.


Ekonomi/Turizm DenizBank ve Petrol Ofisi işbirliği

DenizBank’ın KOBİ’lere özel geliştirdiği “İşletme Kart”, Petrol Ofisi’nden 2 ay vade ile faizsiz akaryakıt alabilme imkânı sunuyor.


Ekonomi/Turizm DenizBank ve Petrol Ofisi işbirliği ile İşletme Kart’tan Akaryakıta 2 taksit

DenizBank’ın KOBİ’lere özel geliştirdiği “İşletme Kart”, Petrol Ofisi’nden 2 ay vade ile faizsiz akaryakıt alabilme imkânı sunuyor.


Güncel KOSGEB kredilerine başvurular başladı

KOSGEB tarafından esnaf ve sanatkar ile KOBİ’lere yönelik hazırlanan 100 bin işletmeye 2.5 Milyar TL’lik Yeni Kredi Destek Programı’nda 17 bankadan kredi verilecek.


Teknoloji/Bilim/İnternet TurkNet Türkiye’nin en yaygın ödeme kanalına sahip bağımsız ADSL sağlayıcısı

Türkiye’nin en büyük bağımsız ADSL sağlayıcısı TurkNet, sahip olduğu unvanlara bir yenisini ekliyor! Bağımsız ADSL sağlayıcıları arasında ödeme kanalının çokluğu bakımından birinci sırada yer alan TurkNet, Türkiye çapında halihazırda 5.000‘i aşkın noktada 67 ayrı ödeme kanalına sahip bulunuyor.


Ekonomi/Turizm Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, DenizBank’la protokol imzaladı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile DenizBank arasında, ATSO üyesi işletmelere uygun koşullarda finansman desteği sağlamaya yönelik protokol imzalandı.


Ekonomi/Turizm DenizBank’tan ATSO üyesi işletmelere turuncu destek

İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği özelleştirilmiş ürün ve hizmetleri ile farklılaşan DenizBank İşletme Bankacılığı, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’na üye tüm işletmelere cazip koşullarla finansman desteği sağlıyor.


Ekonomi/Turizm Turizmciler Ruble ile ticareti tartışıyor

Türkiye’nin turizmde en hızlı gelişen pazarı Rusya’da, dünya ekonomik krizine karşı çözüm arayışını sürdürüyor! Erdoğan ve Putin’in mayıs ayında Soçi’deki buluşmada gündeme gelen ‘ulusal para ile ticaret’in kriz ortamında turizm sektörüne olumlu etkisi olacağı belirtiliyor.


“1,000 Köye 100,000 Kitap” projesi

DenizBank’ın Tarım Seferberliği kapsamında hayat bulan “1,000 Köye 100,000 Kitap” projesinde kitap teslimleri Akdeniz Bölgesi ile başladı.


Ekonomi/Turizm Türk bankaları parmak ısırtıyor

Dünyayı etkisi altına alan küresel kriz yurt dışında finans sektörünün büyük zorluklar yaşamasına neden olurken, Türkiye'de ise ilk çeyrek sonuçları finans sektörünün krizden çok da etkilenmediğini gösteriyor.


ArkiPARC 2009 Danışma Kurulu

Türkiye'nin gayrimenkul, mimarlık ve inşaat sektörlerini tek çatı altında birleştiren en kapsamlı etkinliği olan ArkiPARC'a bu yıl damgasını vuracak konu ise küresel ekonomik kriz.


Manavgat Denizbank’tan MATSO üyelerine düşük faizli kredi

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), Denizbank ile üyelerine yönelik düşük faizli ve uzun vadeli kredi anlaşması imzaladı.


Ekonomi/Turizm Rusların emlak tercihi Antalya

Emlak sektöründe dünyaca ünlü firmalarından olan Centrury 21 Gold Merkezinin Rusya Başkanı Alexander Blank, Türkiye'de emlak pazarı denilince Rusya'da ilk olarak Antalya'nın akla geldiğini söyledi.


Güncel Kumluca Esnaf Odası ile Denizbank arasında protokol imzalandı

Kumluca Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Denizbank arasında esnaflara nakdi ve gayri nakdi ticari kredi verilmesini öngören bir protokol imzalandı.


Güncel ALTSO, esnafın tefecinin eline düşmemesi için banka müdürlerinden kredi talep etti

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO), esnafın, kötü geçen turizm sezonu ardından yaşadığı nakit sıkıntısı nedeniyle tefecinin eline düşmemesi için banka müdürleriyle toplantı düzenledi.


Güncel ´Vestel Beyaz´ halka arzı Antalya´dan başlattı

Türkiye´nin hızlı büyüyen şirketleri arasında gösterilen Vestel Beyaz Eşya Ticaret Sanayi A.Ş, Nisan ayı içinde halka arz edilecek.


Güncel Otomobil, banka şubesinin camına çarptı: 4 yaralı

Antalya´da, bir otomobilin banka şubesinin giriş kapısına çarpması sonucu, 4 kişi yaralandı.


Güncel Antalya´da trafik kazası: 6 yaralı

Antalya´da şehir merkezinde aşırı hız yapan otomobil sürücüsü, yoldan çıkarak banka şubesine girdi. Kazada 6 kişi hafif yaralandı.


Güncel Denizbank Kale şubesi açıldı.

Denizbank Şubesi´nin açılmasıyla birlikte Kale´de hizmet veren banka şube sayısı 3´e yükseldi. Kale´de İş Bankası ve Ziraat Bankası hizmet veriyordu.


E-bülten Gurubu

bize katılın ...