Salı, 24 Eylül 2019
Kemer ENGELSİZ BİR DÜNYA İÇİN DİNOPARK’TA BULUŞTULAR

10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası sebebiyle Özel Umut Su rehabilitasyon Merkezi’nin engelli çocuk ve gençleri ile Hacı Mehmet Saygın İlkokulu Özel Eğitim Sınıfı, Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim Sınıfı ile öğrencileri ve velilerine Dinopark’ta bir etkinlik düzenlendi.


Güncel SOKAK HAYVANLARINA MAMA YARDIMI İÇİN DOĞA YÜRÜYÜŞÜNDE BULUŞTULAR

Yaban Camp, doğa yürüyüşünün yeni rotasına katılan doğaseverler sokak hayvanlarına mama yardımında bulundu.


Kaş ATAY USLU: MUTLU İNSAN, MUTLU ŞEHİR, MUTLU KAŞ

Cumhur İttifakı Ak Parti Kaş Belediye Başkan Adayı Mutlu Ulutaş, Kaş projelerini Kaşlı hemşehrileriyle paylaştı.


Manavgat TÜRKİYE’DE BİR İLK PROJE KİTABINI GÖRME ENGELLİLER İÇİN DE HAZIRLADI

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP-Millet İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, engelliler için toplumda farkındalık oluşturacak çok önemli ve anlamlı bir çalışmaya imza attı.


Güncel Hayallerinin meslekleriyle buluştular

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Fraport TAV Antalya Havalimanı işbirliğiyle gerçekleşen, ‘Girls Can Do It’ /Kızlar da Yapabilir’ etkinliğinde kız öğrenciler mesleğinde başarılı olan kadınlarla buluştu. İtfaiye erinden pilotluğa kadar çeşitli meslek gruplarından kadın çalışanlar öğrencilere yaşadıkları tecrübeleri anlattı.


Güncel ANSİAD 2. OLAĞAN TOPLANTISI'NIN KONUĞU PROF. DR. MUSTAFA ÜNAL OLDU

Prof. Dr. Ünal; “Bugün ülkemiz ihracatının yalnızca yüzde 4’lük kısmını yüksek teknoloji ürünleri oluşturuyor. Gelişmiş ülkelerde bu oran yüzde 20’lerde. Yüksek teknolojili ürünlerin üretimini artırmak için üniversite-sanayi iş birliklerini artırmalıyız” dedi.


Ekonomi/Turizm Sanayici ve İş İnsanları STK’ları ATSO’da Buluştular

Antalya’da faaliyet gösteren Sanayici ve İş İnsanları STK’ları Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda(ATSO) biraraya gelerek 2018 yılına dair değerlendirmelerini, 2019 öngörülerini ve birlikte neler yapabileceklerini değerlendirdiler.


Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA KAR JESTİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgatlı çocukları karla buluşturmak için Toros dağlarının eteğindeki yüksek yaylalardan 25 kamyon kar getirerek Atatürk Kültür Merkezi önüne serdirdi. Belki de hayatlarında ilk kez kar gören çocuklar gün boyu kartopu savaşı yaparak gönüllerince eğlendi


Kemer Başkan Gül'e Cemevi teşekkürü

Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkanı Doğan Demir, Kemer Cemevi’nin yapımı için Arslanbucak’ta bir arsa tahsis eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e teşekkür etti. Başkan Gül de Demir’e Kemer’i ziyareti anısına bir plaket verdi.


Kültür/Sanat TİYATRO TUTKUSUNDA BULUŞTULAR

Tiyatro tutkusu; 7 yaşındaki Sahra Yılmaz ve 65 yaşındaki İsmail Köke’yi, Muratpaşa Belediyesi yaz dönemi sanat kursunda buluşturdu


Kemer Askere anneler günü sürprizi

Kemer Belediyesi, Çanakkale’de askerliğini yapan Mehmet Gürsoy ile ailesini anneler gününde buluşturdu. Başkan Mustafa Gül tarafından bir araya getirilen Gürsoy ailesinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.


Kaş YÖRÜKLER “ÖNCE MEMLEKET” DİYOR

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, Kaş Gömbe, Sütleğen, Beldibi, Arma, Çamköy, Aklar ve Palamut mahallelerinde hemşerileriyle bir araya geldi. Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer ve AK Parti Kaş İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş’ın da katıldığı programlarda konuşan Sümer 16 Nisan’da Toroslarda “Evet” çiçeklerinin açacağını söyledi.


Kemer Kemerli Kadınlar Ankara’da

Kemerli Kadınlar Ankara’da Anıtkabir ziyaretinde adeta ses getirerek büyük bir takdir topladılar.


Serik KUR'AN KURSU ÖĞRENCİLERİ BULUŞTULAR

Serik 4-6 Yaş Kuran Kursu Öğrencileri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleşen programa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler.


Güncel SİNEMADA BULUŞTULAR

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, Pediatrik Kemik İliği Nakli Bölümü’nde tedavi gören ve iyileşen çocuklar, sinemada bir araya geldi.


Güncel MURATPAŞA ÖĞRETMENLERİN YANINDA

Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan’a ‘Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü’ verilmesi dolayısıyla düzenlenen törende “Öğretmenler görev yaptığı her yerde Atatürk ilke ve devrimlerinin uygulayıcısı ve savunucusu olarak, cehaletle ve karanlıkla savaşmakta, akıl ve bilimin ışığı ile günümüzü ve geleceğimizi aydınlatmaktadır” diye konuştu.


Güncel Çocukluk arkadaşları meşhur börekçide buluştular

Çocukluk arkadaşları Elmalı Değirmeni Meşhur Antalya Serpme Börekçisi'nde buluşarak hasret giderdiler.


Güncel Posta–telekomcular Yemekte Buluştu

Posta–telekom’un emekli olan, kurumdan ayrılan, çalışan personeller yıllar sonra akşam yemeginde buluştu.


Kemer Olympos Teleferik yeni maratona hazırlanıyor

Yıl boyunca yaz-kış demeden her türlü hava koşulunda Olympos Teleferik’i işler durumda tutanlar, yılın yorgunluğunu atarak yeni dönem için güç topladılar. Teleferikçiler akşam eğlencesinde bir araya geldi.


Güncel Antalya Üniversitesi için Dedeman’da buluştular

AKEV Ailesinin tam kadro olarak katıldığı ve yaklaşık bin kişinin konuk edildiği çok özel bir gece Antalya Üniversitesi adına Dedeman Otel’de düzenlendi.


Güncel Engelli bireylerden Akaydın’a teşekkür ziyareti

Engelli Bireyler Derneği Yönetim Kurulu ve engelli öğrenciler, Engelliler Haftası kapsamında ziyaret ettikleri Başkan Akaydın’a Türkiye’nin en büyük engelli okulunu hizmete açtığı için teşekkür ederek, “Sizi çok seviyoruz” dedi.


Kemer “Bu Ateş Yüreğimizi Yakan Ateş”

Doğa Olimpiyatlarının meşalesini Çıralı Yanartaş da Doğa Dostları sporcuları ile birlikte yakan Tekirova Belediye ve GATAB Başkanı Yusuf Üras “Dün yüreğimize ateş düştü. Bu ateş yüreğimizi yakan ateş oldu. Hain saldırıda şehit düşen askerlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz” dedi.


Güncel AKEV’den miniklere hoş geldin partisi

Özel AKEV ilköğretim Okulu 1. sınıf öğrencilerine özel, uyum haftası kapsamında sürprizlerle dolu etkinlikler düzenlendi.


Kültür/Sanat 2011 Tekirdağ Şairler Şöleni muhteşem oldu

Tekirdağlı, Edirneli, Kırklarelili, Şairler Şiir Yorumcuları ve Aşıklar topluluğu Tekşat mensupları; 47.Tekirdağ Kiraz Festivali etkinliklerine katkıda bulunmak 3 Kemal'in Tarih Kültür Sanat Şehri Tekirdağ'da yaşanan 2011 Tekirdağ Şairler Şöleni geleneğini yaşatmak ve Tekirdağlılar'ın kültür sanat duyarlılığını paylaşmak için Tekirdağ'da buluştular.


Kültür/Sanat TEKİRDAĞ Şiir Ödülleri verildi

Türkiye genelinde 15 ayrı dakda tertiplenen 14.Hikmet Okuyar Ödüllü Şiir Yarışması sonunda Özellikleri ve Güzellikleri ile Tekirdağ ve İlçeleri konusunu şiirlerle aksettirerek TEKİRDAĞ ŞEHİRENGİZİ isimli şiiri ile 2011 Hikmet Okuyar Türkiye Birincilik Ödülü kazanan Karamanlı Şair İbrahim Şaşma; ödülünü 16 Haziran 2011 günü Tekirdağ Namık Kemal Evinde teslim aldı.


Kaş İrbeç: “AKP’nin mağdurlar ordusu”

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili adayları Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, Meryem Aksoy, MHP Kaş İlçe Başkanı Hasan Nusret Baysal ve İlçe teşkilatı ile birlikte Kaş’ın köylerinde vatandaşlarla buluştular.


Finike “AKP, milleti ne hale getirdi?”

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, Finike İlçe Başkanı Arif Ertuğ ve teşkilatı ile birlikte Finike’de vatandaşlarla buluştular.


Güncel Sahne şovlarıyla büyülediler

Toros Eğitim Kurumları’nın geleneksel hale getirdiği ve bu sene dördüncüsünü düzenlediği Toros Eğitim Kurumları Sahne Oyunları Şenliği(TEKSO) yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.


Siyaset İrbeç “Borçlu öleceğiz”

Kepez bölgesinde bulunan esnaf, MHP Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç’e, “AVM’ler işlerimizi çok zorlaştırdı. Buna çözüm bulunmazsa borçlu öleceğiz” dediler.


Siyaset Ak Partililer yörüklerin gönlünü fethetti

AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse ve yönetim kurulu üyeleri ile Milletvekili Adayları hafta sonu Düzlerçamı’nda düzenlenen Yörükler Şölenine katılarak, şölen dolayısıyla bir araya gelen vatandaşlarla buluştular.


Siyaset CHP’li adayların yoğun mesaisi

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili adayları hafta sonunu da yoğun bir mesai ile geçirdi. Önce Çakırlar’daki pazarı ziyaret edip yöre halkıyla ve piknikçilerle buluşan CHP’li adaylar, daha sonra Düzlerçamı’ndaki Yörük Türkmen Şöleni’ne katıldı. Adaylar daha sonra Side’deki Giritliler Festivali’ne konuk oldu.


İbradı Samani ve Şahin’den Akseki ve İbradı çıkarması

AK Parti Antalya Milletvekili adayı Hüseyin Samani ile Ahmet Şahin, Akseki ve İbradı ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler.


Siyaset MHP Antalya İl Başkanlığı YÖRSİAD’la buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanlığının SES VER TÜRKİYE Seçim çalışmaları 05.05.2011 Tarihinde YÖRSİAD (Yörük Sanayi İş Adamları Derneği) nin Konya altı PORTO BELLO Otelde vermiş olduğu kahvaltıda iş adamlarıyla buluştular.


Kumluca MHP Kumluca’da “Ses Ver Türkiye” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanlığının Seçim kapsamı İçerisindeki Programları aralıksız devam ediyor.


Manavgat DSP Manavgat pazarında halkla buluştu

DSP Antalya İl Başkanı Ali Ulvi Büyüknohutçu, Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Çakmak, Serik İlçe Başkanı Yusuf Öztürk, Kepez İlçe Başkanı İsmail Tuncay Yılmaz, Milletvekili Adayları Hatice Çağar, Murat Altay, Olcay Polat ve diğer il, ilçe yöneticileri ile birlikte Manavgat Pazarında halkla buluştular.


Güncel TED’lilerin vatanperverlik kampı

Kısa adı TED olan Türk Eğitim Derneği’nden tam bursla okumuş üniversite öğrencileri Antalya’da bir kampta buluştular.


Güncel Antalya Üniversitesi için Ramada’da buluştular

AKEV Ailesinin tam kadro olarak katıldığı ve yaklaşık bin kişinin konuk edildiği çok özel bir gece Ramada Otel’de düzenlendi.


Lipton’un “Her Şeyi Bilen Kadın”ına Bir Ödül Daha!

Lipton’un dijital kampanyası “Her şeyi bilen kadın” Kristal Elma ’ya layık görüldü


Siyaset CHP’den başkent çıkarması

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, Ankara’ya ilk resmi ziyaretlerini gerçekleştirdi. Öncelikle TBMM’nin müze haline getirilen ilk ve ikinci binasını gezen CHP heyeti, daha sonra Anıtkabir’e geçerek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrine çelenk sundular.


Güncel Kepez’li izciler piknikte

Kepez bölgesinde bulunan izciler, Kent Ormanında bulunan piknik alanında buluştular. 250 izci ve 15 liderin katıldığı pikniğin konuğu Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü oldu.


Spor Eski takım arkadaşlarını unutmadılar

Antalya basketboluna uzun yıllar emek veren basketbolcular ve Antaya Basketbol İl Temsilcileri, eski takım arkadaşları Kemal Karaoğlan'ın sürpriz doğum günü partisinde buluştular.


Güncel Pirolli ile yemekte buluştular

Antalya Devlet Opera ve Balesi ile çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Pirolli Antalya’nın doğal güzelliklerine de hayranlığını dile getirdi.


Kumluca Öğrencilerin Sezon Sonu Pikniği

Kumluca Cumhuriyet İlköğretim Okulu 5-A Sınıfı öğrencileri, eğitim sezonunun yorgunluğunu piknik yaparak giderdiler.


Güncel Anaokuul öğrencilerinden Sahne Oyunları Yarışması

Okul öncesi eğitimi yaygınlaştırma etkinlikleri kapsamında Toros Eğitim Kurumları Geleneksel Sahne Oyunları Yarışması’nı (TEKSO) bu sene ikinci kez düzenledi.


Finike Doğaseverler eski Likya yolunda buluştular

Finikeli doğaseverler eski Likya yolunda yürüyüşte buluştular.


Kemer 24 Kasım Öğretmenler Günü Kemer’de kutlandı

24 Kasım Öğretmenler günü Kemer’de de düzenlenen törenlerle kutlandı.


Güncel Kolejli Mezunlar “Kışa Merhaba” Konseri’nde buluştular

Antalya Koleji Mezunlar Derneği (AKMED) tarafından düzenlenen ve Jolly Joker Pub’un katkılarıyla gerçekleşen Geleneksel Home Coming Day’de, mezunlar, anılarını tazelediler.


Güncel Avrupa-Orta Doğu Buluşması

Avrupa Birliği’nde (AB) kabul gören MED-PACT projesine ev sahipliği yapan Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB), Avrupa ve Orta Doğu ülkelerini Kemer’de bir araya getirdi.


Güncel 24 yıl sonra hastanede buluştular

Görev yaptığı Kaş´tan Antalya´ya tayin olan öğretmen ile Kaş´taki esnaf arkadaşı 24 yıl sonra tedavi amacıyla gittikleri hastane odasında karşılaştı.


Güncel TED Koleji öğrencileri Laura´da Atamızı anmak için buluştu...

TED Koleji öğrencileri, Cumhuriyetimizin 83. yılını kutlamak için Laura Alışveriş Merkezi’nde buluştular.


Güncel Caretta yavruları denizle buluştu

Türkiye´nin en büyük yuvalama alanlarından Belek´te Caretta Caretta kaplumbağalarının yavruları yuvalarından çıkarak, denizle buluştular.


Güncel Müziğin devleri Antalya´da buluştu

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Antalya AB Bilgi Bürosu 2006 yılı etkinlikleri kapsamında 29 Temmuz 2006 tarihinde saat 20:30’da Antalya Kültür Merkezi’nde bir konser gerçekleştirdi. Müzik dünyasının dört önemli ismi olan Anjelika AKBAR, Erkan OÐUR, Mısırlı Ahmet ve Ercan IRMAK “Karşılama” ismini verdikleri konserleriyle Antalyalı müzikseverlerle buluştular.


Güncel Orman İşletme Müdürleri Akseki´de buluştu

Antalya´nın doğu ilçeleri orman işletme müdürleri Akseki ilçesinde buluştular.


Güncel Yıllar sonra tekrar buluştular.

1990 yılında Kemerspor’da futbol oynayan dört futbolcu yıllar sonra yine Kemerspor çatısı altında buluştu. Teknik Sorumlu Namık Yüksel , Antrenör Ramazan Özen ve yine futbolcu olarak görev alacak olan Mehmet ve İhsan Kemespor’un başarısı için ter dökecekler.


Güncel 1 Nisan´da sürpriz ve sanat...

Kültür ve Turizm Bakanlığı´nın, vatandaşların ilgisini sanat etkinliklerine çekmek amacıyla 16 ilde düzenlediği ´´Sürpriz ve Sanat´´ başlıklı bir günlük etkinlik Antalya da gerçekleştirildi.


E-bülten Gurubu

bize katılın ...