Cumartesi, 24 Ağustos 2019
Siyaset Atay Uslu'dan bayram mesajı

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Siyaset Atay Uslu'dan İstanbul'un Fethi'nin yıldönümü mesajı

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu 29 Mayıs İstanbul’un fethinin 566. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Siyaset Atay Uslu'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı vesilesi ile bir mesaj yayınladı.


Güncel Atay Uslu'dan Eczacılık Günü mesajı

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu 14 Mayıs Eczacılık Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Güncel Atay Uslu'dan Hemşireler Haftası mesajı

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Güncel Atay'dan anneler günü mesajı

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu "Anneler günü" dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Güncel ATAY USLU İLK MECLİSTE ANLAMLI TÖRENE KATILDI

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementerler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu 23 Nisan günü Ankara’da yapılan törenlere katıldı.


Ekonomi/Turizm ATAY USLU: "ANTALYA’DA 16 MİLYON TURİST HEDEFİ "

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu 15-22 Nisan Turizm Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Siyaset ATAY USLU: "ŞEHİTLERİMİZE SONSUZ ŞÜKRAN BORÇLUYUZ"

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementerler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu Şehitler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Güncel USLU: POLİSİMİZ İLE ASAYİŞ BERKEMAL

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementerler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Güncel ATAY USLU'DAN AVUKATLAR GÜNÜ MESAJI

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementerler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu, 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Siyaset ATAY USLU: "GÖNÜL MİRACIMIZA VESİLE OLSUN"

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementerler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu, Mübarek Üç Aylar'ın içinde yer alan Miraç Kandili'ni yayınladığı mesaj ile kutladı.


Güncel ATAY USLU: "14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN"

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementerler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu 14 Mart Tıp Bayramını yayınladığı mesaj ile kutladı.


Güncel Atay Uslu'dan 12 Mart Mesajı

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementer Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Güncel ATAY USLU KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementer Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu Kadınlar Günü nedeniyle bir Mesajı yayınladı.


Siyaset ATAY USLU: "MİLLETİMİZDEN ALDIĞIMIZ ENERJİYİ DOĞRU VE VERİMLİ KULLANACAĞIZ"

Ak Parti Antalya Milletvekili, TBMM Akdeniz-Pa Asamblesi Başkanı ve Ak Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Atay USLU 11-18 Ocak Enerji Tasarrufu Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Siyaset ATAY USLU; GAZETECİLİK KAMUSAL BİR GÖREVDİR.

Ak Parti Antalya Milletvekili, TBMM Akdeniz-Pa Asamblesi Başkanı ve Ak Parti İnsan Hakları Başkan YardımcısıAtay Uslu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Siyaset ATAY USLU: DEVLETİN YAPI TAŞI MÜLKİ İDARE AMİRLERİ...

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 10 Ocak İdareciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


ATAY USLU : DOĞUDA İNSANLAR ÖLÜYOR, BATIDA İNSANLIK ÖLÜYOR

Akdeniz Parlamenter Asamblesi (AKDENİZ-PA) 12. Genel Kurulu, Romanya'nın başkenti Bükreş'te yapıldı.


BÜKREŞ'TE TÜRK ŞEHİTLİĞİ

Akdeniz Parlementer Asamblesi Türkiye üyeleri Romanya'nın Başkenti Bükreş'te Türk Şehitliğini ziyaret ettiler.


Siyaset ÇELİK YENİDEN DIŞ İLŞİKİLER BAŞKAN YARDIMCISI

AK Parti’nin en genç Milletvekili Antalyalı Sena Nur ÇELİK, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı olarak atandı.


Siyaset ATAY USLU'YA AK PARTİ'DE YENİ GÖREV

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluru ile Adalet ve Kalkınma Partisi Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı olarak atandı.


ATAY USLU KUDÜS'TE

ATAY USLU: "Kudüs'te İsrail milletvekillerine son uygulamaların kabul edilemez olduğunu söyledik"


Siyaset ATAY USLU: "DÜNYAYA SIĞDIRILMAYAN SIĞINMACILAR İNSANLIK SORUNUDUR"

TBMM BAŞKANLIĞINCA GÖREVLENDİRİLEN ATAY USLU ÜRDÜN'DE SIĞINMACI KAMPLARINI İNCELEDİ


Siyaset Türel'e yeni görev

Ak Parti Antalya Milletvekili Menderes Türel, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı’na getirildi.


Siyaset ‘’Terörün Panzehiri demokratikleşmedir’’

Ak parti Antalya Milletvekili Menderes Türel, terörün panzehirinin demokratikleşme olduğunu belirterek, ‘’Daha çok demokrasi, daha çok bireysel insan hakları; hem terörü önler, hem de beraberinde şeffaflık ve hesap verebilirliği güçlendirir’’ dedi.


Güncel Çavuşoğlu Paris'e gidiyor

AKPM Başkanı Mevlüt Çavuşoğlu, Batı Avrupa Birliği (BAB) Avrupa Güvenlik ve Savunma Asamblesi Genel Kuruluna katılmak ve konuşma gerçekleştirmek üzere yarın Paris’e gidiyor.


Siyaset Türkiye Buluşmaları’ Antalya’da

AK Parti tarafından düzenlenen ‘Türkiye Buluşmaları’nın Antalya ayağına AK Parti Adana Milletvekili ve Genel Başkan Siyasi Danışmanı Ömer Çelik katılacak.


Güncel KEİPA Toplantısı Antalya´da yapılacak

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenterler Asamblesi (KEİPA) Başkanlık Divanı, Daimi Komite ve 24. Genel Kurul toplantıları, TBMM´nin ev sahipliğinde 23-25 Kasım tarihlerinde Antalya´da yapılacak.


E-bülten Gurubu

bize katılın ...