Pazartesi, 21 Ekim 2019
Sağlık/Kadın Prematüre Bebeklerin Bakımının 10 Püf Noktası

Dünyaya gelmek konusunda aceleci davranan bebeklerin özellikle ilk dönemlerdeki bakımı biraz daha fazla hassasiyet gerektiriyor.


Sağlık/Kadın TÜRK NÖROLOG YENİ BİR TANI YÖNTEMİ KEŞFETTİ

Genital ve pelvik ağrının en sık görülen nedenlerinden biri olan pudendal sinir sıkışması tanısı…


Sağlık/Kadın EL YIKAMAYI ÖĞRETİRKEN KULLANABİLECEĞİNİZ 6 STRATEJİ

İshaller, parazit hastalıkları ve solunum yolu enfeksiyonları başta olmak üzere pek çok enfeksiyonun bulaşma ve yayılmasında en önemli taşıyıcı faktör ellerimiz. Bu nedenle sık ve doğru el yıkama alışkanlığının çocukluktan itibaren kazandırılması gerekiyor.


Spor Antalya’da satışa sunulan İtalyan yatak markasının yeni reklam yüzü dünyaca ünlü kaleci oldu!

Yaysız yatak grubunda sunduğu yenilikçi uyku çözümleri ve inovatif tasarımlarıyla öne çıkan Magniflex’in reklamlarında, kaleci Buffon yer alıyor…


Otomotiv PLASTİKLER SAYESİNDE ARAÇLAR HAVADA KARADA DAHA AZ YAKITLA YOL ALIYOR…

PAGEV geleceğin araçlarını şekillendirecek plastikleri gündemine aldı...


Güncel "Tünektepe canlandırılmalı"

Halkın ortak kullanımına açılarak, yeniden canlandırılmaya çalışılan Tünektepe, (Döner Gazino) beklenen canlılığı bir türlü yakalayamazken, Antalyalılar bu özgün mekanın turizme kazandırılması için daha kapsamlı bir çalışma yapılmasını istiyor.


Sağlık/Kadın Çocuğunuza ilk müdahaleyi siz yapın

Her anne ve babanın en korkulu rüyası çocuğunun hastalanması ya da acil sağlık sorunlarının oluşmasıdır. Tüm dünyada hastanelerin en yoğun çalışan birimlerinden biri de çocuk acil üniteleridir. Çocuklarda acil durumları önlemek için bazı basit tedbirler çok etkili olabilir.


Spor basını 4 büyüklerden besleniyor

Medya Takip Merkezi (MTM), spor camiasının nabzını tutarak, her ay düzenli hazırladığı “ayın spor gündemi” raporunun ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. Ligde istediği çıkışı bir türlü yakalayamayan Galatasaray, medyada Kasım ayı lideri oldu.


SIGN İstanbul’da tüm salonlar doldu

Açıkhava Reklamcılığı alanında Avrupa’nın en büyük fuarı olan SIGN İstanbul, yerli ve yabancı firmalardan yoğun ilgi görüyor. Fuarda, Antalya’nın önde gelen açıkhava reklam firmaları da yer alıyor…


Döşemealtı Şantiye şantiye “Yeni Antalya”

Yeni Antalya Döşemealtı sloganı ile yola çıkan Döşemealtı Belediyesi ilçenin dört bir yanında adeta şantiye kurdu.


Güncel Trafo kabusa dönüştü

Konyaaltı ilçesindeki Siteler mahallesi’nde 1328. Sokaktaki trafonun sık sık patlaması nedeniyle mahalle sakinlerinin yaşamı adeta kabusa dönüştü…


Güncel Tv almanağı hazırlanıyor

Bu yıl ilk kez yapılacak “İsmail Cem Televizyon Ödülleri” kapsamında, Türkiye’de ilk kez “Televizyon Yıllığı” hazırlanıyor. Yıllık kapsamında, 2009 yılında Televizyon dünyasında yaşanan önemli olaylar derleniyor, televizyon yöneticileri, dizi oyuncuları ve sektör profesyonellerinin görüşlerine yer veriliyor.


Defans, haşerelerle savaşmak için Ege ve Akdeniz sahillerine gidiyor

Eczacıbaşı güvencesiyle tüketicilere sunulan Defans, haşere ve kenelere geçit vermeyen Türkiye’nin ilk ve tek bitki özlü sinekkovanı Defans Bitki Özlü’yü, Ege ve Akdeniz kıyılarında yaşayanlara ve tatilcilere tanıtmak üzere eğlenceli bir yolculuğa çıkıyor.


Kültür/Sanat Cinnet öyküleri devam ediyor

Heyula’nın yazarı Erol Çelik’ten, gerilim öyküleriyle dolu ikinci kitap.


Greeny Sarmaşıkları barış için Kıbrıs’ta

Tüm dünyayı sarmaya başlayan barış sarmaşıkları Greeny’ler KKTC’den dünyaya ve Güney Kıbrıs’a uzanıyor


E-bülten Gurubu

bize katılın ...