Salı, 12 Kasım 2019
Ekonomi/Turizm BALIK: "BÜTÜN KRİZLERDEN BETER KOŞULLAR YAŞANMAKTADIR!"

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık ekonomik krizin gittikçe derinleştiğini belirtti.


Siyaset CHP ANTALYA ÇALIŞTAYI TOPLANDI

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul’un çağrısı ile Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, İl Disiplin Kurulu Başkan ve Yöneticileri, İlçe Başkanları, Milletvekilleri, İl, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanları ve Meclis Üyeleri, İl -İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile birlikte “HEDEF 2019 CHP Antalya Çalıştayı” toplandı.


Siyaset CHP Akseki ve Kaş İlçelerinden İl Başkanı Kumbul’a Hayırlı Olsun Ziyareti

36.İl Kongresinde seçilen Ahmet Kumbul Başkanlığındaki yeni CHP Antalya İl Yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.


Siyaset "ABD’nin Vize Kararı AKP’yi Değil, Vatandaşlarımızı Cezalandırıyor"

ABD’nin Türkiye vatandaşlarına karşı vize işlemlerini durdurma kararına CHP’den tepki geldi. Kararı değerlendiren CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, “ABD’nin vize kararı AKP’yi değil, vatandaşlarımızı cezalandırıyor” dedi.


Siyaset “Diploması Olmayan Birinin Eğitimli Nesillerden Öç Alma Politikası”

Başbakan’ın kaldırılan TEOG sistemi için 3 alternatifli yeni bir sistem üzerinde çalıştıklarına dair açıklamaları CHP’den tepki çekti.


Siyaset CHP’DEN TRAKYA TARIM ZİRVESİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, üretici kooperatiflerinin üreticinin emeğinin korunması amacıyla oluşturulduğunu ancak son dönemde üreticiyi kaderine terk eden süreçler yaşandığını belirterek, “Türkiye’de tarım çöküyor, üretici perişan halde ama kooperatifler süreci seyrediyor. Kooperatifler siyaset için değil, üretici için çalışmalı” dedi.


Siyaset "BASKI VE FİŞLEME YÖNTEMİNDEN VAZGEÇİN"

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, “AKP’nin evleri arayarak partiye üye etmek amacıyla randevu istedikleri yönünde şikayetler aldıklarını” belirterek yazılı bir açıklama yaptı.


Siyaset CHP’li Kara: "Taşeron Konusunda AKP’yi Samimi Bulmuyoruz"

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, AKP iktidarlarının ‘’Taşeron Sistemi’’ sonlandırmak bir yana bu sistemi git gide kurumsallaştırarak hayatın her alanı yaydıklarını ve bu nedenle kendilerini samimi bulmadıklarını söyledi.


Siyaset Sapan, “AKP, Antalya’yı satmaya çalışıyor”

CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, AKP’yi, Türkiye’de en fazla 2B arazisi olan Antalya’yı yandaşlarına ve yabancılara pazarlamaya çalışmakla suçladı. Sapan, “Antalya’da 2B arazilerinin rayiç bedellerini, Boğaziçi kıyıları ile eşdeğer tutan AKP’nin niyetinin kötü olduğu ortada” dedi.


Güncel Alevilerden "Zaman Aşımı" Kararına Büyük Tepki

Kamu Vicdanını yaralayan Sivas Davası’nda alınan "Zamanaşımı Kararı"'na tepkiler sürüyor.


Siyaset “AKP, TBMM’ye Saygılı ve Ciddi Olsun!”

MHP Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet Günal, TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada AKP’yi Meclisin ciddiyetini bozan davranışları ve “ben yaptım oldu” mantığıyla getirdiği tasarı ve teklifnedeniyle sert sözlerle eleştirdi.


Ocak ayında öne çıkan olaylar

Ocak ayına damgasını vuran konu, kişi ve olayları içeren gündem raporu açıklandı. Medya Takip Merkezi (MTM)’nin raporuna göre, Türk basınında ay boyunca en çok yer alan konular; Hrant Dink davasında verilen kararlar, Fransa’da onaylanan Ermeni Yasası ve KKTC kurucu cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın hayatını kaybetmesi oldu.


Siyaset “Teröristler kahraman, kahramanlar da terörist oldu”

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Adalet Bakanlığı bütçesi görüşülürken söz alan MHP Antalya Milletvekili Doç. Dr. Mehmet GÜNAL Türkiye’deki adalet sistemi hakkında hükümete sert eleştirilerde bulundu.


Siyasi partiler seçimlerde medyayı nasıl kullandı?

Bir taraftan mecliste, diğer taraftan miting alanlarında siyasi partilerin yıl boyunca sürdüğü hummalı rekabet, 12 Haziran Pazar günü son buldu.


Siyaset Vatandaşlar, MHP’li vekillere dert yandı

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayları Raşit Doğan Enhoş, Ayça Sezer, Feridun Bahşi, Nurettin Demirkol, MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya ve Muratpaşa İlçe Başkanı Osman Çetin ile birlikte Doğu Garajı’ndaki esnafları ziyaret ettiler.


Alanya “Bizi Angus etine muhtaç ettiler”

Alanya’nın birçok köyünde de seçim çalışmalarını yürüten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Hüseyin Yıldız, Elikesik Köyü’nde seçim çalışmalarını sürdürdü.


Siyaset “Olgunluk sınavından AKP nasıl geçecek?”

YGS sınavında şifre şaibesinde 1 milyon 700 bin öğrencinin kul hakkının yedirildiğini, gelecekleriyle oynandığını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik; “YGS’deki şifre şaibesinde olgunluk gösteremeyen AKP’nin getirmeyi planladığı olgunluk sınavından nasıl geçeceğini merak ediyoruz” dedi.


Korkuteli İrbeç; “Ödünç oy istiyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, MHP Kepez İlçe Başkanı Süleyman Kılınç , MHP Kepez İlçe yönetimi ve Kadın Kolları , Kepez esnafını ziyaret etti.


Siyaset “Halk vebalini ödetecektir”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Kemal Çelik Üniversiteye Giriş Sınavı'nda (YGS) öğrencilere ve öğrenci ailelerine yapılan haksızlığın vebalini halkımızın AKP iktidarına 12 Haziran’da ödeteceğini belirtti.


Kemer Toskay’dan Gül’e övgü

MHP Antalya Milletvekili Tunca Toskay, seçim gezisi için geldiği Kemer’de, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e övgüler yağdırdı. Kemer Belediyesinin çok yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu söyleyen Toskay, ‘ Başkan Gül yaptığı çalışmalarla övgüyü hak ediyor’ dedi.


Siyaset CHP Adayları Yeniemek’te

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları YIldıray Sapan, Alican Deveci ve Sevgi Doğan CHP Kepez İlçe Örgütü tarafından düzenlenen toplantıyla Yeniemek Mahalle Sakinleriyle bir araya geldi. Kendilerini tanıtan ve Neden CHP? Sorusunu yanıtlayan Milletvekili Adaylarına Mahalle Sakinleri yoğun ilgi gösterdi.


Kumluca MHP Kumluca’da “Ses Ver Türkiye” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanlığının Seçim kapsamı İçerisindeki Programları aralıksız devam ediyor.


Siyaset Veterinerlerden Şimşek’e destek

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Adayı Hakan Şimşek’e meslektaşlarından destek geldi. Bir grup veteriner hekim, düzenledikleri toplantıyla Hakan Şimşek’i meclise göndermek için sonuna kadar destek olacaklarını açıkladılar.


Siyaset Kılıçaslan: "Yeni ve hakça bir düzen için Has Parti"

HAS Parti (Halkın Sesi Partisi) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 3.bölge 1.sıra milletvekili adayı Prof. Dr. Zeki Kılıçaslan ve Antalya 1.sıra milletvekili adayı Av. Ali Aktaş ile Alanya ilçe örgütünün toplantısına katıldı.


Mart ayında iz bırakan olay, kişi ve kurumlar

Medya Takip Merkezi’nin (MTM) her ay düzenli hazırladığı gündem raporunun Mart ayı sonuçları açıklandı. Buna göre, Türkiye’nin ay boyunca en çok konuştuğu konular; Libya’daki gelişmeler, Japonya depremi, Ergenekon kapsamında gözaltına alınan gazeteciler ve siyaset arenasındaki sıcak gelişmeler oldu. İşte Mart ayının iz bırakan başlıkları


Siyaset Adaylığını açıklarken AKP’yi bombaladı

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili A. Adayı Raşit Doğan Enhoş, MHP İl binasında düzenlediği basın toplantısı ile adaylığını açıkladı.


Siyaset CHP’li aday adayları Konyaaltı’nda buluştu

CHP Konyaaltı İlçe Örgütü Dayanışma Yemeği’nde parti örgütleri ve aday adayları bir araya geldi. Yemekte konuşan CHP İl Başkanı Özer Ülken, 12 Eylül seçimlerinin Türkiye için tarihi bir fırsat olduğunu belirterek; “Gazipaşa’dan Kaş’a kadar Kuvayi Milliye ruhuyla mücadele edip AKP iktidarına son vereceğiz” diye konuştu.


Siyaset CHP’li kadınların imece toplantısı

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları İmece İkinci Bölge Toplantısı Muğla’da yapıldı. 12 Haziran seçimleri öncesi yapılacak çalışmaların konuşulduğu toplantıya CHP Antalya İl Örgütü Kadın Kolları’ndan 60 görevli katıldı. Toplam 10 ilden 600 CHP’li kadının hazır bulunduğu toplantıda çok büyük bir coşku yaşandı.


Siyaset “DSP’nin sahibi halktır”

DSP Genel Başkanı Masum Türker, Türkiye’de siyaseti dizayn etmeye çalışanların, DSP’yi unutturmak istediğine dikkat çekti ve “DSP’yi halk unutmayacak. Çünkü DSP’nin sahibi halktır” dedi.


Siyaset Ülken: "Çelik gibi ayaktayız"

Yazarımız Binali EFE, CHP Antalya İl Başkanı Özer ÜLKEN ile bir röportaj gerçekleştirdi.


Siyaset Günal: “ÖSYM çalışanlarının hakları korunsun!”

616 sıra sayılı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Teklifi’nin TBMM Genel Kurulu görüşmelerinde konuşan MHP Antalya Milletvekili Doç.Dr. Mehmet Günal, AKP’nin bu kanun ile ÖSYM’de kadrolaşmanın altyapısını hazırladığını ve bu hususta ilgili sendikaların görüşünü almadığını söyledi.


Döşemealtı MHP İl Başkanı AKP’yi topa tuttu

MHP İl Başkanlığı tarafından tam yol ileri sloganı ile düzenlenen istişare toplantılarının biri daha Döşemealtı ilçesinde gerçekleştirildi. Toplantıda ev sahipliğini Dösemealtı İlçe teşkilatı yaptı.


Kumluca MHP Kumluca ve Finike istişare toplantısını yaptı

MHP Antalya İl Başkanlığının İlçe İstişare Toplantılarının bir yenisi daha yapıldı. Kumluca ve Finike Teşkilatının ve yöre halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan MHP İl Başkanı A.Adnan Kaya ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, bu ilgi ve alakadan çok memnun olduklarını dile getirdiler.


Siyaset "DSP devlet yönetimine taliptir"

DSP Genel Başkanı Masum Türker, mevcut iktidarın Türkiye’de işsizliği, yolsuzluğu, terörü, eğitim sorunlarını çözemediğini belirtti


Serik Hedef 10 milletvekili

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Özer Ülken, Haziran 2011 seçimi hedefini; Antalya’dan 10 milletvekili olarak belirledi. Serik İlçe Danışma Kurulu toplantısında konuşan Ülken, örgütlerin birlik ve bütünlük içinde çalışması durumunda bu hedefin zor bir hedef olmadığını vurguladı.


Siyaset Gökşen ziyaretlere devam ediyor

HAS Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mehmet Gökşen ve teşkilatı AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Mesut Topcu ve CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ercan Erkan’a ziyarette bulundu.


Demre Ülken: İkinci Kurtuluş Savaşını veriyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi Demre Danışma Kurulu toplantısı, İlçe binasında yapıldı. Toplantıda konuşan CHP Demre İlçe Başkanı Zühra Doğan, “Haziran’da yapılacak seçimlerde AKP’yi sandığa ya gömeceğiz, ya gömeceğiz” dedi.


Türkiye’nin üçte biri maden için tahsis edildi!

CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu, Maden Yasasının görüşüldüğü önceki gün Mecliste yaptığı basın toplantısında AKP’nin maden politikasıyla Türkiye’nin üçte birinin yandaş ve yabancı madencilere tahsis edildiğini öne sürdü.


Siyaset "Hedefimiz merkezin terk edilmiş seçmen kitlesi"

AKP’nin özellikle son dönemde Milli Görüş’e şirin gözükmek için ortaya attığı eylem ve söylemlerden merkez seçmenin bunaldığını belirten Cihan Dinç, “bu kesimin yeni adresi TDH olacaktır” dedi.


Siyaset ÖDP'den Başbakan'a istifa çağrısı

ÖDP Antalya İl Örgütü, Zonguldak’taki madencilerin ölümünün ardından yaptığı “Ölüm madencilerin kaderi” açıklaması nedeniyle Başbakan Erdoğan’ı istifaya çağırdı.


Siyaset “Türkiye AB’li değil Ortadoğulu oluyor”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Avrupa Birliği Temsilcisi olarak Brüksel’de görev yapan Kader Sevinç, memleketi olan Antalya’da temaslarına devam ediyor.


Siyaset "Kirlenmiş siyaseti temizleyeceğiz"

Türkiye Partisi 1. Eğitim Çalışma İl Danışma Kurulu toplantısı, Genel Eğitim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İhsan Işık, MKYK üyesi Coşkun Büyükayhan ve partililerin katılımıyla, parti binasında gerçekleştirildi.


Elmalı Saadetliler ekonomi için toplandı

Saadet Partisi Elmalı İlçe Teşkilatınca Farklı Çözüm ve Ekonomi için düzenlenen Konferansa 21. Dönem Kırşehir Milletvekili Cafer Güneş katıldı.


Siyaset Kurtulmuş, 81 İl'e aynı anda hitap etti

Saadet'in yönetim kurulu toplantısı 'fark'lı yapıldı. Kurtulmuş, Türkiye'nin dört bir yanındaki teşkilat mensupları ile toplandı.


Siyaset “CHP’deki değişim AKP’yi de değiştirecek”

Muratpaşa İlçe Seçim Kurulu Müdürü Sabri Şahin’den mazbatasını alan CHP İl Başkanı Özer Ülken, Türkiye’miz için, Antalya’mız için, halkımız için hayırlı olsun diyerek, ilçe seçim kuruluna kongre sırasında yaptıkları özverili çalışmaları için teşekkür etti ve pasta ikramında bulundu.


Siyaset Şölen havasında devir teslim yapıldı

Yapılan 33. Olağan il kongresi sonucunda çıkan değişimle birlikte, il binası önünde tam bir şölen havası içinde devir teslim töreni yapıldı. Oldukça kalabalık partilinin katıldığı, sazlı sözlü yapılan tören sırasında gerek Melli gerekse Ülken iktidara kesin gelmeleri gerektiği vurgusunu yaptılar.


Siyaset “İktidara gelmek için yönetime talibiz”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 13 Mart’ta yapılacak olan CHP Antalya İl Kongresi’nde CHP Eski İl Eğitim Sekreteri Özer Ülken çalışmalarına hız verdi. Konyaaltı ve Kepez delegesiyle delegesiyle bir araya gelen Ülken, “Değiştirmek için yola çıktım” dedi.


Siyaset “Türk Silahlı Kuvvetleri kurumsal olarak hedef alındı”

İşçi Partisi Antalya İl Başkanı Bilal Şimşir, Balyoz Operasyonu kapsamında gözaltına alınan subaylarla ilgili basın toplantısı düzenledi. İşçi Partisi Antalya İl Başkanı Bilal Şimşir; “Milletimizin gözbebeği ordumuza yapılan düşman operasyonudur!” dedi.


Siyaset “Gençlik gelecek, gelecek te Cumhuriyet Halk Partisi’ndedir”

Gençlik Şöleni olarak düzenlenen 3. CHP Gençlik ve partililer buluşması Titanic Otel’de yoğun bir katılımla gerçekleşti.


Siyaset AKP’nin zam yağmuru devam ediyor

Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Antalya İl Başkanı Zeynel Ergen yaptığı açıklamada, 2010 bütçesini eleştirerek, “eğitime sağlığa yatırıma,..yine yeterli kaynak yok. Ama yeni vergiler yeni zamlar var” dedi.


Siyaset “Devlet yönetiminde devlet memuru yok, parti memuru var”

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği panele katılmak amacıyla Antalya’da bulunan CHP Konya milletvekili ve Anayasa ve Karma Komisyonu üyesi Atilla Kart, CHP Antalya İl Binasında basın mensuplarına oldukça önemli açıklamalarda bulundu.


Korkuteli Türkiye Partisi İlçe Başkanı Çoban'dan sert açıklama

Türkiye Partisi İlçe Başkanı Nurettin Çoban, Antalya yolu ile ilgili Gökce ve Beşkazalı'ya çağrıda bulundu. Çoban, ''Vatandaş size hizmet için oy verdi. Siyasi çekişmeleri bir kenara bırakın. Bu halk hizmet yapanı, yapmayanı seçim zamanı çok iyi hatırlar'' şeklinde konuştu.


Siyaset Melli: “Antalya’yı mahvedenler ne yüzle konuşuyorlar?”

CHP İl Başkanı Melli, "Halkın yapılanları çok çabuk unutacağını sanarak, kendi dönemlerinin kirli, halkı hiçe sayan ve ben yaptım oldu mantığı ile yaptıkları siyasetlerini Samani ne çabuk unuttu” dedi.


Siyaset Evcilmen: ‘AKP’yi süpüreceğiz’

Muratpaşa Belediye Başkanı ve CHP adayı Evcilmen’i; haftaiçi ve mesai saati olmasına rağmen yüzlerce kişinin dinlediği Cumhuriyet Mahallesi’nde yurttaşlar, ‘Artık dur diyeceğiz. 29 Mart’ta AKP’yi süpüreceğiz’ dedi.


Siyaset Atay’dan gövde gösterisi

MHP Kepez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen seçim strateji toplantısında partililer ve sandık görevlileri ile bir araya gelen MHP Kepez Belediye Başkan Adayı Mehmet Atay adeta gövde gösterisi yaptı ve rakiplerine meydan okudu


Siyaset Melli: “AKP’yi kaybetme telaşı sardı”

CHP İl Başkanı Ömer Melli, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin’den sonra AKP Kırıkkale Milletvekili Mustafa Özbayrak’ın da oy için seçmene tehditkar söylemlerde bulunduğunu belirterek, “AKP’yi kaybetme telaşı sardı” dedi.


Siyaset Evcilmen’den tokat gibi yanıt

Konuksever’de ‘Muratpaşa seninle gurur duyuyor’ sloganları ile coşkulu şekilde karşılanan Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen; ‘Lara dışında hizmet yapmıyor’ diyenlere rakamlarla yanıt verdi.


Siyaset “Belediyeyi halkla birlikte yöneteceğiz”

CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Akaydın, yanında CHP Antalya milletvekili Atilla Emek ve il yöneticileri ile birlikte SHP Antalya İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu.


Siyaset MHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Abay

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Çelik’in katıldığı kahvaltılı toplantıda MHP İl Başkanı Aydın Yeşilyurt, Konyaaltı Belediye Başkan adayını Mehtap Abay olarak açıkladı. AKP’nin inişte MHP’nin çıkışta olduğunu kaydeden Çelik, kazanmak için geldiklerini söyledi


Siyaset CHP’ye katılımlar çığ gibi büyüyor

CHP Muratpaşa İlçe Örgütünün Zeybekoğlu Düğün Salonunda Düzenlediği coşkulu bir törenle partiye yeni kayıt olan 550 Kişiye parti rozeti takıldı.


Güncel Gençlik Kepez’de coştu

CHP Kepez Gençlik Kolları’nın düzenlediği etkinlik, binlerce genci buluşturdu. CHP Parti Meclisi Üyesi Berhan Şimşek’in konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, Nurettin Rençber de türküleri ile gençleri coşturdu


Siyaset Bayer; “Yerel seçimler çok önemli”

Kurban Bayramı’nda DSP’nin bir ağır ziyaretçisi vardı. Örgütlenmeden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Melda Bayer. Gazete BİR olarak Melda Bayer ile samimi bir sohbet gerçekleştirdik.


Siyaset CHP’li kadınlar seçime hazır

CHP İl Kadın Kollarının düzenlemiş olduğu toplantıda konuşmacı olarak katılan CHP Adana Milletvekili Prof. Dr. Nevin Gaye Erbatur, “Kadınlar haklarına sahip çıkmalı ve her yere aday olmalıdır” dedi.


Siyaset CHP’den SHP ve İşçi Partisi’ne ziyaret

CHP İl Başkanı Ömer Melli ve İl yöneticileri SHP İl Başkanlığına iadeyi ziyarette bulundu.


Siyaset ÖDP’den “Antkarta, Soyguna ve AKP’ye Hayır” Eylemi

Özgürlük ve Dayanışma Partisi Antalya İl Örgütü üyeleri, Sinan Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan ÖDP İl Binası önünde toplanarak Kışlahan meydanına kadar “Soygun Var” “AKP Halka Hesap Verecek”, “Antkart Değil-Rantkart “ sloganları atarak yürüdüler.


Siyaset "İkisini de göndereceğiz"

CHP Kepez İlçe Başkanlığının düzenlediği birlik, beraberlik ve sinerji yemeğine yaklaşık 1000 davetlinin katıldı. Toplantı Antalya Şoförler Odası düğün salonunda yapıldı. CHP Kepez İlçe Başkanı Ali Can Deveci Kepez’de seçim startını verdi.


Siyaset CHP: AKP’nin maskesi düştü

CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Feneri davasıyla ilgili olarak Adalet ve Maliye bakanlıklarının derhal harekete geçmesini istedi.


Güncel ´Çırak bu işi yürütemiyor´

Saadet Partisi Antalya milletvekili adayları tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor. Diğer siyasi partilerinin milletvekili adayı listesinde yer alan adayların sadece ilk üç dört tanesi çalışırken Saadet Partisi milletvekili adaylarını hepsi sahada çalışma yapıyor.


Güncel DYP çalışmaları hızlandırdı

DYP il, ilçe ve belde teşkilatları seçimlere yönelik çalışmalarını hızlandırdı. Döşemealtı köylerini dolaşan DYP’liler köy köy dolaşıp, AKP’yi çiftçiye şikayet ediyor.


Güncel Saadet’ten gövde gösterisi

Saadet Partisi’nin oyunun yüzde 12 olduğunu belirten Genel Başkan Yardımcısı Şevket Kazan, yüzde 40 kararsız oylarla birlikte tek başlarına iktidar olacaklarını söyledi. Diğer yandan Saadet Partisi’ne çoğunluğu AKP olmak üzere diğer partilerden de toplam 46 kişi katıldı


Güncel CHP’den Pınarlı çıkartması

CHP il başkanı Ömer Melli yönetimiyle birlikte ve yanlarına Antalya Milletvekili Hüseyin Ekmekçioğlu’nu da alarak, kalabalık bir kadro ile Pınarlı belediye başkanını İsa Yıldırım ve meclis üyelerini ziyaret etti.


Güncel İsa Yıldırım CHP’de

Pınarlı Belediyesi’nin AKP’li Belediye Başkanı İsa Yıldırım, AKP’li 2 meclis üyesi ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi’ne geçti.


Güncel Bayramlaşma serisinde Anavatan da vardı

Anavatan’lı Akdemir, “ Anavatan Partisinin baraj sorunu olmadığı gibi, iktidara yürüyen ve AKP’yi sandığa gömmeye hazırlanan bir parti olacaktır”


Güncel CHP Örgütü Akdeniz’de ant içti: “İlk hedef AKP’yi sandığa gömmek”

Antalya doğusunun parti idareci ve üyeleriyle Manavgat’ta bir araya gelen CHP Antalya İl Yönetimi, katılımcılarla birlikte hazırladığı sonuç bildirgesinde 2007 seçimlerinin ülke, halkı ve rejimi adına tarihi bir önem sergilediği vurgulanarak, “Ülkenin geleceği için yapılması gereken ilk şeyin AKP’yi seçim günü sandığa gömmek” olduğu belirtildi.


Güncel AKP zihniyeti, gençliğe güvenmiyor

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Köleoğlu AKP’nin gençlere güvenmediğini söyledi. Köleoğlu, AKP’nin gençlik kollarının bu nedenle hiçbir icraatta bulunmadığını belirtti.


Güncel “AKP işçi düşmanı”

DSP İl Başkanı Baştuğ Çalışır ve Yönetim Kurulu Üyeleri Türkiye Otel, Lokanta ve Eğlence Yerleri İşçileri Sendikası Antalya Şube Başkanı Ersin Altınkaya’yı ziyaret ettiler. Altınkaya, hükümetin işçi düşmanı olduğunu söyledi.


Güncel “AKP şov yapıyor”

MHP İl Başkanı Nizamettin Sağır, düzenlediği basın toplantısında Antalya-Alanya arasındaki çift yönlü karayolunun hala bitmediğini, AKP’lilerin halkı kandırarak, şov yaptığını söyledi.


E-bülten Gurubu

bize katılın ...